PDA

View Full Version : Miniraise - mida see tähendab?



dabljuu
28.10.09, 07:45
Ühesõnaga pea valutab mul minraise tüüpidest, küsiks kogenumatelt arvamust ?

On see flopis/turnis saadud kaks paari või parem? Mis on minraise eesmärk, mida sellega saavutada tahetakse? Kas minraise tegijaid saab eksploitida?

Niipalju ma ikka aru saan, et kui mul flush/reatõmme siis on vaja vaadata vastase stäki suurust - saame vhead oddsid, ehkki see võte on rohkem keskmiste ja shortstäkiomanike arsenalis. Et siis saab callida.

Oodatud on igasugune arutelu, eriti kui keegi seda võtet ise harrastab, ehk avaldab saladuse miks ta nii teeb?

Olen starsi NL10 poiss , tänan tähelepanu eest :)

Dogers
28.10.09, 08:16
trio NL50s on see selline "ma tahan, et Sa nüüd üle tõstaksid" move, tähendab üldiselt väga tugevat kätt, samas high Cbetiga villianide vastu pannakse flopil ka niisama minraise, et missedflopil AK-d minema visataks jne.

Rage
28.10.09, 09:07
trio NL50s on see selline "ma tahan, et Sa nüüd üle tõstaksid" move, tähendab üldiselt väga tugevat kätt, samas high Cbetiga villianide vastu pannakse flopil ka niisama minraise, et missedflopil AK-d minema visataks jne.
mhm.. ok aga mida see tähendab NL50 FRis kus vastaseks on migi vpip30-40 tüüpi vend?

pkmarek
28.10.09, 09:45
FTPs NL5 olen tähele pannud et kui minraise on siis on vastasel ikka mingi sett või tugev tõmme, tihtilugu positsioolilt callitakse setiga cbeti ja turni betile lastakse minraise otsa.

Tarmonator
28.10.09, 09:52
Tundmatu ja dongi poolt tehtuna on see nuts, mõtlev mängija kellega on varasem history võib see olla ükskõik mida. Nii lihtne ongi

Rage
28.10.09, 10:50
mhm.. aga miski 100% cbet statiga vastaste vastu min3betiga poti kokku korjata.. see võiks isegi ju kasumlik olla?

ahjaa.. osad regularid armastavad varajastelt positsioonidelt väikeste pocketitega minraised preflopis.. soovitusi?

ESTPatrick
28.10.09, 15:40
DONgi poolt on üldjuhul asjad nii.

PF minraise on AK, QQ+ millele järgneb pot size cbet 90% ajast ja minbet 10% ajast

flopil minraise kui vastane on PF callinud on üldjuhul draw või nuts või bluff, suurima osakaaluga esimesele ja kolmandale, selle saab kiirelt teada kui paned 3beti otsa (soovitavalt IP ja väikese) kui ta callib siis draw üldjuhul ja kütad allinn turnis (võiks A high+ olla) ja sind callib draw sageli, mõnikord teevad ka raske foldi ja aegajalt näed nutsi, kuid kõige tihedamini näed FLOPI FOLDI.

minraise ja sul top paar pluss, siis kas slowplayed floppi ja vaatad mis turn toob, kui masti ei tule siis vastane sageli checkib, paned poti ja ta foldib või drawib veel , kuid oluline on turn HÄSTI KALLIS panna. tahad rohkem gamblida ja flopis juurde panna, siis võiks käes olla ka ÄSS (paarile lisaks), sest siis oled drawst kindlalt ees üldjuhul, sest tal ei ole ülekaarti sinu vastu.

kivisaba
28.10.09, 15:59
aga kui reg kasutab min raiset kuis siis asjad on ?
ise kasutan seda ainult riveris kui olen suht kindel et olen ees aga ei usu, et vastane suuremat value raiset calliks

Codecci
28.10.09, 16:45
aga kui reg kasutab min raiset kuis siis asjad on ?
ise kasutan seda ainult riveris kui olen suht kindel et olen ees aga ei usu, et vastane suuremat value raiset calliks




Tundmatu ja dongi poolt tehtuna on see nuts, mõtlev mängija kellega on varasem history võib see olla ükskõik mida. Nii lihtne ongi

kivisaba
28.10.09, 16:52
THANKS ALOT

Keiss
28.10.09, 17:46
Täpselt nii ongi, et minraise on tavaliselt draw või set/2 paari. Regid üritavad ka madalal boardil ka "setti mängida". Primas väga vähesed ckraisevad või reraisevad drawga vaid passiivselt callivad ja seega eriti tähelepanelik peab olema nende minraisedega. Eriti oop tehtud ckminraise. PF min raise on tavaliselt anytwo ja pole mingit alust arvata, et seal on monster. Vahest harva muidugi on ja selle saab teada kui paned rahulikult korraliku reraise sisse ja kui callib siis pole seal mingit monsterit 99%. On veel mingeid oinapäid, kes kõikide kaartidega, millega sisenevad minraisevad ning neile tuleb lihtsalt reraise juurde panna ja vaadata kuidas poisid flopil ägisedes foldivad.

2ssapaar
28.10.09, 17:50
http://forumserver.twoplustwo.com/78/micro-stakes-full-ring/minraise-data-analysis-micro-stakes-long-131987/