PDA

View Full Version : AAsta 2009



dabljuu
28.10.09, 20:46
...saab varsti läbi ja nii väike mõte, et kas pokkeriprod.com võiks teha oma mingid kategooriad ( parim mängija, , aasta postitaja, aasta nõuandja, aasta ilusaim käsi, bad biit jne ) nii sümboolselt, omade vahel . Ja siis teha kokkutulek , väike meene jagada tulemuste eest, teatud pokkerifoorum teeb suvepäevi ju , mu arust on see siin ägedam foorum, talvepäevad let's go ;)

mis arvate?

kollane
28.10.09, 21:07
kokkutulek oleks nuts

ESTPatrick
28.10.09, 21:18
aasta mängijat on keeruline valida. pigem siis aasta foorumi mängija. ja kindlasti oleks parem kui oleks eelhääletus, et selgitada iga kategooria top5, kes lähevad siis lõpphääletusele

donkament
28.10.09, 21:26
<----aasta fish?

ranka
28.10.09, 21:43
Pokker on jube ahvide mäng, et parimat mängijat on raske, või peaaegu isegi võimatu selgitada, sest tingimused on täiesti ebavõrdsed ning ühtlasi parimat mängijat on raske defineerida.

Osad ütlevad, et pokkeris on ainus, mis loeb raha ehk siis parim mängija on see, kes teenib rohkem aga reaalses elus see ei ole ju nii! Kui NIT ranka mängiks aastaga miljon kätt, siis ta teeks $100k RB-ga ja $10k mänguga. Kui mängija omadjoped (Minuteada PTR andemtel enim teeninud eestlane) crushib HU-d 5PT/BB ja teeb näiteks $80k mänguga ja $20k RB-ga, siis mina olen parem w? Jah rahaliselt võib aga kui need mängijad panna võrdsetesse tingimustesse - HU, FR, 6max, turna, mida iganes siis võitjaks jääks long runnis Omadjoped.

Turnadega on üleüldse imelik lugu - Näiteks see aasta on Naxer skoorinud väga palju, tõenäoliselt enim võitnud eestlane 2009 online pokkeris, Imre jällegi Live pokkeris aga henril72 jällegi puuduvad suured cashid (on ka tal neid $100 turkade omad meenuvad ja puudub täielik andmed, vabandan kui eksin) ning Kolk ja Pervador üleüldse vaikuses istunud. Kui aga panna nad jällegi samade tingimustega mängima siis kas tõesti Naxer teeb pikalt ära ja Kolk ning Privador vaikivad? Kes teab.

Seega IMO jõle raske ja teiste suhtes on väga ebaõiglane kroonida mängija nimega "Aasta mängija" puhtalt miskil X saavutusel. Defineerida saaks mängijaid Suurim Võitja, Parima tulemusega Live mängur jne, Aasta enim teeninud eestlane online/live pokkeris jne.

RudiTurbo
28.10.09, 21:47
Nu mingisugused kategooriad ja asjad annaks ikka paika panna ja rahva hääl loeb, ehk siis hääletus mingi paikapandud top5 kohta või whatever.

Seega kui 5 Toomast arvab, et ranka on parem ja ainult 4 Üllarit arvab, et OmadJoped parem, siis lõppude lõpux on ranka parem :D

hoss23
28.10.09, 21:48
Aga Ranka unustasid kokkutuleku(loe: talvepäevad) suhtes mainida...

donkament
28.10.09, 21:53
Nu mingisugused kategooriad ja asjad annaks ikka paika panna ja rahva hääl loeb, ehk siis hääletus mingi paikapandud top5 kohta või whatever.

Seega kui 5 Toomast arvab, et ranka on parem ja ainult 4 Üllarit arvab, et OmadJoped parem, siis lõppude lõpux on ranka parem :D

hääletuskomitee? või küsitlus?

rohelinekonn
28.10.09, 21:55
muu ei huvita aga kokkutulekut küll tahaks. Vaja paar napsu võtta mõne mehega

ESTPatrick
28.10.09, 22:49
Pokker on jube ahvide mäng, et parimat mängijat on raske, või peaaegu isegi võimatu selgitada, sest tingimused on täiesti ebavõrdsed ning ühtlasi parimat mängijat on raske defineerida.

Osad ütlevad, et pokkeris on ainus, mis loeb raha ehk siis parim mängija on see, kes teenib rohkem aga reaalses elus see ei ole ju nii! Kui NIT ranka mängiks aastaga miljon kätt, siis ta teeks $100k RB-ga ja $10k mänguga. Kui mängija omadjoped (Minuteada PTR andemtel enim teeninud eestlane) crushib HU-d 5PT/BB ja teeb näiteks $80k mänguga ja $20k RB-ga, siis mina olen parem w? Jah rahaliselt võib aga kui need mängijad panna võrdsetesse tingimustesse - HU, FR, 6max, turna, mida iganes siis võitjaks jääks long runnis Omadjoped.

Turnadega on üleüldse imelik lugu - Näiteks see aasta on Naxer skoorinud väga palju, tõenäoliselt enim võitnud eestlane 2009 online pokkeris, Imre jällegi Live pokkeris aga henril72 jällegi puuduvad suured cashid (on ka tal neid $100 turkade omad meenuvad ja puudub täielik andmed, vabandan kui eksin) ning Kolk ja Pervador üleüldse vaikuses istunud. Kui aga panna nad jällegi samade tingimustega mängima siis kas tõesti Naxer teeb pikalt ära ja Kolk ning Privador vaikivad? Kes teab.

Seega IMO jõle raske ja teiste suhtes on väga ebaõiglane kroonida mängija nimega "Aasta mängija" puhtalt miskil X saavutusel. Defineerida saaks mängijaid Suurim Võitja, Parima tulemusega Live mängur jne, Aasta enim teeninud eestlane online/live pokkeris jne.


alati saab defineerida parim HU, 6max, FR mängija ning ka limiitide jägi a la mid stakes, low stakes high stakes jne.

Muidugi sellist asja suht võimat teha kuna meie foorum veel liiga väikene ja enamus mängijaid pakub vastavalt sisetundele mitte faktidele toetudes. MIna näiteks olen mänginud max 3-4 mängijaga siit foorumist oma põhilimiiti 6max 200NL.

küll võiks olla aga huvitavamad kategooriad, nagu näiteks Foorumi suurim halaja (etteteadja võitja LEITS), positiivseim postitaja, parim nõuandja, foorumi tola, kindlasti võiks olla ka parim abimaterjali koostaja, videode tegija jne.

ja siis võiks olla tunnustus kategooriad. kategooriad kus ei anta auhindu kuid tuuakse välja parimad vastavalt statistikale, näiteks PTR-le põhinedes iga limiidi 3 parimat jne, misiganes on võimalik välja mõelda

dabljuu
28.10.09, 23:44
küll võiks olla aga huvitavamad kategooriad, nagu näiteks Foorumi suurim halaja (etteteadja võitja LEITS), positiivseim postitaja, parim nõuandja, foorumi tola, kindlasti võiks olla ka parim abimaterjali koostaja, videode tegija jne.




Aasta parim pokkerivideo - mulle see kategooria meeldib, kui traditsiooniks saab, annaks ehk tegijatele motti teha kvaliteetstuffi.
Parim pokkeriartikkel - ka sama.

ja väiksed naljakategooriad ka, igatahes.

Eesti üldkokkuvõttes parim mängija valitakse nagunii ühe teise tsunfti poolt, kus kõik saavad hääletada.

hoss23
28.10.09, 23:50
muu ei huvita aga kokkutulekut küll tahaks. Vaja paar napsu võtta mõne mehega

Kas olen nimekirjas väga kaugel ;D?

rohelinekonn
29.10.09, 00:20
Kas olen nimekirjas väga kaugel ;D?


ei sa oled nimekirjas sees sa ju õli kuidas saaks väljas olla :D

vapsik
29.10.09, 00:28
ei sa oled nimekirjas sees sa ju õli kuidas saaks väljas olla :D


Kes seal veel on?

Ma küll mingite õlidega ei taha ühes nimekirjas olla :(

Codecci
29.10.09, 00:36
aasta õli
aasta DOMINAATOR

ei tegelt äge oleks muidugi, pokernews tegi eelmine aasta ka sellise asja
ja turnamehed võivad end sisse istuda, me siin kõik enamjaolt ikka cashimängijad, saame valida küll kes on hot ja kes not

kivisaba
29.10.09, 06:04
jap tuleb teha hunnik katekooriaid
teema kus saab nominante esitada ja lõpuks iga katekooria jaoks oma teema kus saa hääli anda ja ongi aasta nimed selged

Juhhei
29.10.09, 07:38
ma olen raudselt viina poolt :D
ja teeks nö main eventi ka on ehk hea idee

Provoker
29.10.09, 07:39
bikiinivoor ka tuleb=? ;D

ESTPatrick
29.10.09, 16:30
bikiinivoor ka tuleb=? ;D


esineja nr1 : provoker?

Toots_x
29.10.09, 18:08
Ja siis teha kokkutulek, talvepäevad let's go ;)

Kurat, ei julgegi oma x<10 postituste hulgaga sõna võtta, kuid mis seal ikka.

Kokkutulek ehk ühiskondlik panus riigi eelarvesse alkohooliaksiisi näol on minu meelest hea mõte. Vanemad olijad kindlasti teavad juba ammu üksteist ning keevitavad saunas nädalavahetuseti õllesi, kuid siiski ...

Väike hääletus - mis suurusjärku jääks potensiaalsete osalejate arv, demokraatlikus vormis leida sobilik buy-in, ettemakse korraldajale ja voila...

Minu tagasihoidlik ning ebaoluline arvamus.

Provoker
29.10.09, 19:01
esineja nr1 : provoker?


Pole naq tisse millega uhkustada. :)

vilkar
30.10.09, 10:13
Pole naq tisse millega uhkustada. :)


viimane aeg implantaadid panna ::)

Kokkutulek oleks huvitav küll. Aga mingi aeg tuleks siis poll teha ja mingid kuupäevad ja kohad välja käija. Kõik võivad muidugi soovitada kohti kus teha vms, et leiaks mingi realse koha ikka nii hinna kui kvaliteedi poolest.

antnx
30.10.09, 11:37
muu ei huvita aga kokkutulekut küll tahaks. Vaja paar napsu võtta mõne mehega


Täpselt. Kokkutulek tuleb kokku ajada. Vaja võtta napsu ja asjad selgeks rääkida näost näkku.

vennike
30.10.09, 21:06
Täpselt. Kokkutulek tuleb kokku ajada. Vaja võtta napsu ja asjad selgeks rääkida näost näkku.


jah, tahaks ka neid õlisid ja muid tegelasi näha... natsa enne-peale jõule/uut aastat oleks bueno..

Rahapada
15.11.09, 20:44
jah, tahaks ka neid õlisid ja muid tegelasi näha... natsa enne-peale jõule/uut aastat oleks bueno..


umbes +2

pikk28
16.11.09, 02:37
jah NL25 nitringi poistega paar õlli poleks paha 8)

hotcocacola
16.11.09, 03:27
aasta parm ?
aasta downswing ?
aasta ettekujutaja ?


lol

pikk28
16.11.09, 09:35
aasta parm ?
aasta downswing ?
aasta ettekujutaja ?


lol

coca for sure :D

ESTPatrick
16.11.09, 09:52
aasta parm ?
aasta downswing ?
aasta ettekujutaja ?


lol


igav kui kõik leits võidab