PDA

View Full Version : Eesti live cash game olukord?



chrosmos
31.10.09, 12:31
Mõtlen põhiliselt siis Pargi Olympicut.
Kui tihti seal cash game´d toimuvad?
Kas nädala sees on ainult regularid kohal? Kui palju erineb 25/50 krooni blindiga mäng Olympsis taseme poolest neti 2/4 daala ja 3/6 daala laudadega nt pokerstarsis?
Kas nädalalõppudel on tase nõrgem turistide pärast? Sama küss. Kui palju erineb 25/50 krooni blindiga mäng Olympsis taseme poolest neti 2/4 daala ja 3/6 daala laudadega nt pokerstarsis?
Kas algajate cash pühapäeval on fishine?

ranka
31.10.09, 12:39
Tase on seinast seina aga reeglina online 10NL taseme kanti -- väga loose ja väga passiivne mäng.

forell
31.10.09, 12:46
Cash geimid on iga päev ja kui osalejaid on siis hommikul 6ni.
Blindid enamasti 25-25, pyhapäeviti 10-10 kah ja soovi korral 25-50 laud või HU vms.
Nädala sees on palju regulare jah, aga iga laua peale paar väljamaalast kah, yldine tase on keskmine.
Netimänguga väga võrrelda ei saa - 25-25 blindidega openraise 250 on täiesti tavaline või kui paar early pos limpi tuleb siis tavaliselt näeb kogu laud floppi sest J3 suit on täiesti mängitav käsi.
Laivis ei viitsi inimesed istuda ja kätt oodata vaid hakkavad saastaga leiutama, kui mängid tightilt siis sa ei saa mingit actionit.

Reede-laup õhtu koosneb laud 6st regularist ja kordamööda bustitakse purjus turiste ja ka eestlasi.
Algajate 10-10 blindide korral pyhapäeviti ei ole mitte midagi teistmoodi, raise 150 ja 5kesi vaatate floppi.

See minu observation põhineb umbes 10-l korral kui seal cashi mängind olen, ise olen õnneks plussis.

Unustasin mainida et enamasti on 25-25 cash 7erinevat mängu millest mängitakse suht ainult HENL,PLO,PLO8. Ylejäänud mänge harvem.

AshrakWhite
31.10.09, 19:04
paar korda olen käinud, mängin ultra tight isegi AK'd on preflop mucki lennanud, pmst kõrged pocketid madalatega ainult limbitud lauas ja ongi kõik, hittid ära makstakse 100% ajast täis kuna keegi ei usu et sul nutter on, samas olen pühapäeviti käinud seal.

Tell central on ka, väga ilmselgelt on näha kas on või ei ole. Easy money pmst.

ranka
01.11.09, 15:24
paar korda olen käinud, mängin ultra tight isegi AK'd on preflop mucki lennanud, pmst kõrged pocketid madalatega ainult limbitud lauas ja ongi kõik, hittid ära makstakse 100% ajast täis kuna keegi ei usu et sul nutter on, samas olen pühapäeviti käinud seal.

Tell central on ka, väga ilmselgelt on näha kas on või ei ole. Easy money pmst.


Ainus asi on see, et jube igav on kätt oodata. Kuna miski 8 venda näeb floppi, iga mees mõtleb sitaks kaua ja mängib negreanut ning siis tuleb seal teinekord kümmekond kätt tunnis ainult. Kui oled card-dead siis võib-olla saad päeva jooksul kaasa mängida üks-kaks jaotust :)

jrgn hell
01.11.09, 15:26
Aarele kohvi ja konjak ja kaardijooks kohe mega