PDA

View Full Version : ***NOVEMBRI OFFT0P1K** - SEL KUUL SÖÖME MULDA JA MATAME KARDA



Leheküljed : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12

taasver
16.11.09, 15:56
Keegi oskab öelda palju mul siis selle 100$ FT boonusega 5-10$ buyin SNGsid teha vaja?

Staier
16.11.09, 15:56
keegi veel sai FTPs 100$ boonuse?


ma ka

Oliverk
16.11.09, 16:06
ISegi mina sain kes on teinud seal 1 aasta jooskul 1 turna. Sellest järeldan et kõigile anti.

Madis_89
16.11.09, 16:07
FUfuuf, ma olen ainuke kellel unibeti serverid ei mõika enam? // korras.

Btw: Family guy viimane osa on haigelt hea

K2snakas
16.11.09, 16:08
FUfuuf, ma olen ainuke kellel unibeti serverid ei mõika enam?

Btw: Family guy viimane osa on haigelt hea


vict mitte trio kh maas....

Lutzky
16.11.09, 16:08
TTÜ-s õpin, aga ega see mingi hull teadustöö nüüd ka pole, aga ikkagi...


Materjalide jaoks googel - järsku on TÜ mingi loengumaterjalide hulgas sellise teema kohta infot. Aga teema üsna lai ehk mulli saab palju ajada.

Ettevõtte kasv ja tema edukust mõjutavad tegurid - mõned mõtted (üldiselt, konkreetse ettevõtte näitel saaks spetsiifilisemalt öelda):
*Millist kasvu vaadata - turg, käive, kasum, klientide arv, tooteportfell, suhatarvud/marginaalid, börsiettevõtte puhul, haru keskmisega võrdlus? Turg - koduturg vs välisturg. Käive - erinevate segmentide lõikes. Kasum - ärikasum, puhaskasum. Klientide arv - erakliendid vs ettevõtted? Tooteportfell - millised tooted/segmendid kõige rohkem kasvanud. Suhtarvud/marginaalid - ROE/ROA, debt ratio - kuidas muutunud ettevõtte ajaloo jooksul (mõju kasvule). Börisettevõtte puhul vaadata market capi, P/S, P/B vms suhtarve. Haru keskmisega võrdlus - võrrelda suhtarve Statistikaameti poolt väljastatud haru keskmistega - kuidas ettevõtte positsioneerub antud juhul ehk kas kasvab kiiremini kui keskmine samas harus olev ettevõtte või mitte?
*Edukust mõjutavad tegurid - juhtkonna kompetents (finantsalane, haridustase, kogemused); ärimudeli perspektiiv (kuidas ettevõtte toimib enda sektoris); kulude juhtimise efektiivsus (segmentide lõikes parim variant vaadata); turu trendid (a la konkurentsitase, hinnatase, eksportturgude toimimine); marketingi efektiivsus (kuidas on suudetud enda tooteid turul positsioneerida, marketingieelarve suurus - võrdlus turu keskmisega kui võimalik); varade juhtimine - a la kui palju on ettevõttel varusid, millised varad, kuidas toimub nende juhtimine, käibekapitali juhtimine (kas ettevõttel on piisavalt vaba raha); passiva - laenud (under/over leveraged, kapitali hinna tase, kuidas on suudetud laene teenindada); riskide hindamissüsteemi tulemuslikkus - kas ettevõttes on piisav riskihindamissüsteem, kuidas on seda rakendatud, kuidas toimub riskide juhtimine, kas riskid on maandatud.

Praegused välkmõtted.

Edu,
L.

KeRRRt
16.11.09, 16:17
ma sain ka täna selle..



ja mina sain ka :O

vapsik
16.11.09, 16:19
Ma ei saanud :(

blizkaa
16.11.09, 16:49
Kohe ajas ftp-se luurama ja väike boonus ikka ära kulub

Pahvak
16.11.09, 17:01
First depo bonus peab olema vabastatud (või vabastama enne 31. nov), siis saab boonust hoorata.

masterpuppet
16.11.09, 17:13
Ma ka sain ning vaatab, äkki laseb Starsi kõrvalt natukene ka seal. Vabastamiseks läheb vaja siis 1667 punni ning korraliku grindi juures peaks see olema mingi nädala võtma.

Rigged
16.11.09, 17:18
Korraliku grindi juures teeb selle päevaga

Kris
16.11.09, 17:21
PT3 sngsi ei suuda importida eks... Statistkat näeb siis ainult kuskilt sharkscopest vms?

masterpuppet
16.11.09, 17:23
Korraliku grindi juures teeb selle päevaga


2 toas korraga mängides läheb sutsu keeruliseks. :D

ranka
16.11.09, 17:37
PT3 sngsi ei suuda importida eks... Statistkat näeb siis ainult kuskilt sharkscopest vms?


Suudab.

ment52
16.11.09, 17:52
Keegi oskab öelda palju mul siis selle 100$ FT boonusega 5-10$ buyin SNGsid teha vaja?

238 10+1te

Timpz
16.11.09, 18:24
kas keegi oskab aidata Fulltilti raha saada? Ainult 100 vaja :D

Kris
16.11.09, 18:30
Suudab.


nii, autoimportisin ära. aga tournamentside alt näitab et täna kõik mängitud pelad on kaotatud, ta nagu ei arvesta võite millegipärast?

Codecci
16.11.09, 18:33
238 10+1te

retarded avatar ikka :D

Madis Very
16.11.09, 18:37
nii, autoimportisin ära. aga tournamentside alt näitab et täna kõik mängitud pelad on kaotatud, ta nagu ei arvesta võite millegipärast?


ps?

Kris
16.11.09, 18:39
party, saadab igakord meilile ka history peale mängu

lenC
16.11.09, 18:48
ranka ajas bs-i, aint ps-i ja ftp omad tõmbab ilusti sisse imo

ranka
16.11.09, 18:59
party, saadab igakord meilile ka history peale mängu


Impordi need tulemused sisse.

Ahangama
16.11.09, 19:03
First depo bonus peab olema vabastatud (või vabastama enne 31. nov), siis saab boonust hoorata.


Kust see info?
Sain eile just depo boonusega ühele poole a uut pole tekkinud. Sobiks küll ;)

lenC
16.11.09, 19:09
http://w.fulltiltpoker.com/holiday-hundred

jrgn hell
16.11.09, 19:21
Tere!

Ajujahi esimese vooru hindamine on valmis. Hindamisel lähtus zürii järgmistest aspektidest:

* Idee uudsus, kas idee on juba laialt levinud või ideega lahendatakse seni lahenduseta olev probleem;
* Idee tulusus, kas tarbija selle idee realiseerimise eest oleks nõus raha välja käima ning kas riskikapitalist annaks sellele raha;
* Idee teostatavus, kas on teostatav meeskonna poolt ning inspiratsiooniks teistele;
* idee selgusest, kas kirjutatu on realistlik ning omab selget sisu.


Kahjuks oli selle aastane konkurents väga tugev ning Teie idee ei saanud zürii poolt edasipääsemiseks piisavalt hääli.


what the f*ck. Kuidas nagu? :o
http://www.ajujaht.ee/ideed/4080

Rigged
16.11.09, 19:23
Tere!

Ajujahi esimese vooru hindamine on valmis. Hindamisel lähtus zürii järgmistest aspektidest:

* Idee uudsus, kas idee on juba laialt levinud või ideega lahendatakse seni lahenduseta olev probleem;
* Idee tulusus, kas tarbija selle idee realiseerimise eest oleks nõus raha välja käima ning kas riskikapitalist annaks sellele raha;
* Idee teostatavus, kas on teostatav meeskonna poolt ning inspiratsiooniks teistele;
* idee selgusest, kas kirjutatu on realistlik ning omab selget sisu.


Kahjuks oli selle aastane konkurents väga tugev ning Teie idee ei saanud zürii poolt edasipääsemiseks piisavalt hääli.


what the f*ck. Kuidas nagu? :o
http://www.ajujaht.ee/ideed/4080

Rofl mis idee

Ahangama
16.11.09, 19:23
ty

jrgn hell
16.11.09, 19:26
krt, selline uni on, et täna ei tee absoluutselt mitte midagi kasulikku.

nikitheone
16.11.09, 19:27
kas keegi siit käib zelluloosi jõusaalis?
ma ise käisin eelmine aasta paar kuud ja järgmisest nädalat ilmselt plaanin uuesti minna.

jrgn hell
16.11.09, 19:37
Pole sellele saatele peale sattunud, aga täna nägin klippi ja jube kõva projekt ikka. See tüüp oli ikka nii siiralt õnnelik ja rahul oma hirmu alistamisega, et tõmbas endal ka vaatamisest suunurgad üles.

http://www.reporter.ee/2009/11/15/kogu-elu-sustlaid-kartnud-kaido-lasi-end-vaktsineerida/

pikk28
16.11.09, 19:40
ka nyyd Saladusi vaatama. lol.

hotcocacola
16.11.09, 19:40
ka nyyd Saladusi vaatama. lol.


+1

kilu6
16.11.09, 19:43
keegi veel sai FTPs 100$ boonuse?


Thanks, et info liigub. mingit meili küll ei tulnud selle kohta, aga kui bonuse olemasolu kontrollida, siis oli jah $100 olemas, kuni 6 dets saab aktiveerida.

jrgn hell
16.11.09, 19:49
kaua läheks umbes nl25/pl25 10-12 lauda, et lahti saada. Ma tõesti ei oska selliseid arvutusi kuksilt otsast lahendama hakata ja just plaanin, et hakkaks ka grindima jälle midagi.

runnar
16.11.09, 19:55
Hakkad otsast mängima, $10 kaupa vabaneb, nii et ei pea kõike tegema kui ei jõua. Mul u700 pl50 ja 450 pl25 kätt vabastas üle $20 sellest boonusest

Kris
16.11.09, 19:58
Impordi need tulemused sisse.


no ta saadab lihtsalt tekstina selle. Ma ei jõua ju tuhandeid sng'si hakkama ümber copyma vms?

hoss23
16.11.09, 19:59
ka nyyd Saladusi vaatama. lol.

See tähendab, et oled naise tallaalune fakking ''Saladused'' ;D

Codecci
16.11.09, 20:08
See tähendab, et oled naise tallaalune fakking ''Saladused'' ;D

diagf

hoss23
16.11.09, 20:11
diagf

Kas tahtsid öelda GO DIAGF YOU DONK???

ment52
16.11.09, 20:21
Vabandan avalikult codecci ees, saladused on tõesti win.

jrgn hell
16.11.09, 20:26
Hakkad otsast mängima, $10 kaupa vabaneb, nii et ei pea kõike tegema kui ei jõua. Mul u700 pl50 ja 450 pl25 kätt vabastas üle $20 sellest boonusest


suur tänu

BuildUp
16.11.09, 20:29
kas keegi siit käib zelluloosi jõusaalis?
ma ise käisin eelmine aasta paar kuud ja järgmisest nädalat ilmselt plaanin uuesti minna.


Endal on plaanis hakata käima mingi aeg, sest kooli poolt saab 54% allahindlust. ;D

paradigmlost
16.11.09, 20:29
hahaaa... varsti vaatab kogu foorum saladusi. olen ka enamvähem vaatama hakand seda

Oliverk
16.11.09, 20:32
hahaaa... varsti vaatab kogu foorum saladusi. olen ka enamvähem vaatama hakand seda


ummm..... no

jrgn hell
16.11.09, 20:36
ja jälle jumala tiltis. Hakkavad 110t päästeametnikku koondama. Tra, kui tilti see ajab. Mingi solidaarsusest saadavad milku itaaliasse, et kultuurimälestisi taastada. Jagagu kasvõi lisapalk mentidele/kiirabile/tuletõrjele. Ise kandideerisin ka Väike.Maarjasse, aga seal oli mingi deela ja ei saanud sisse seekord. Seega solidaarsus eriti neile. Eriti tra ajab tilti, kui palju raha imeb Kaitsevägi. Isa täna seletas kaitseväe toitlustamise riigihanke nõudeid. Tra, värdjad raisk. Must kasutu auk kuhu raha toppida, antud kujul.
Sõber endal Paldiskis võll. Elab riigi kulul korteris. Saab rohkem palka imo kui mendid/kiirabi/päästeamet ja pole pidanud peale sõjaväes käimise midagi tegema, peale selle, et ise usub, et jube kasulik vend on. Mängib sõda ja kiusab noori ja siis ehmatab, kui neid väljas näeb. Ja see ka kindel fakt, et sealt sitaks varastatakse. Teised vennad iga päev joonel. päästavad inimesi ja kuradi narkomaane, kustutavad tulekahjusid, likvideerivad reostusi ja mendid oleks ka palju mõistvamad, kui riik nendele niimoodi anaali ei nussiks. Tehke asi solidaarseks ja andke inimestele elaamisväärne elu nende kasulikkuse järgi. Koondage enamus kasutuid võlle(edit: madalama astme paberite määrimine kontoris on väga kaugel riigikaitsest. Minge P*TSI!), või võtke nende palgad ja hüvitised/eripensionid väiksemaks ja shippige see meedikutele, mentidele, tuletõrjujatele.

*****, kui tilti ajab see teema!

ranka
16.11.09, 20:39
ja jälle jumala tiltis. Hakkavad 110t päästeametnikku koondama. Tra, kui tilti see ajab. Mingi solidaarsusest saadavad milku itaaliasse, et kultuurimälestisi taastada. Jagagu kasvõi lisapalk mentidele/kiirabile/tuletõrjele. Ise kandideerisin ka Väike.Maarjasse, aga seal oli mingi deela ja ei saanud sisse seekord. Seega solidaarsus eriti neile. Eriti tra ajab tilti, kui palju raha imeb Kaitsevägi. Isa täna seletas kaitseväe toitlustamise riigihanke nõudeid. Tra, värdjad raisk. Must kasutu auk kuhu raha toppida, antud kujul.
Sõber endal Paldiskis võll. Elab riigi kulul korteris. Saab rohkem palka imo kui mendid/kiirabi/päästeamet ja pole pidanud peale sõjaväes käimise midagi tegema, peale selle, et ise usub, et jube kasulik vend on. Mängib sõda ja kiusab noori ja siis ehmatab, kui neid väljas näeb. Ja see ka kindel fakt, et sealt sitaks varastatakse. Teised vennad iga päev joonel. päästavad inimesi ja kuradi narkomaane, kustutavad tulekahjusid, likvideerivad reostusi ja mendid oleks ka palju mõistvamad, kui riik nendele niimoodi anaali ei nussiks. Tehke asi solidaarseks ja andke inimestele elaamisväärne elu nende kauslikkuse järgi. Koondage enamus kasutuid võlle, või võtke nende palgad ja hüvitised/eripensionid väiksemaks ja shippige see meedikutele, mentidele, tuletõrjujatele.

*****, kui tilti ajab see teema!


Kaitsevägi on sama tähtis, kui politsei, kiirabi või tuletõrje.

Potsataja
16.11.09, 20:46
Kaitsevägi on sama tähtis, kui politsei, kiirabi või tuletõrje.


Ehk täpsustad, kuidas see kaitsevägi igapäevaselt sama kasulik on ? Hirmutab vene karu või aitab pigem "american dreamil" elus püsida ?

Timpz
16.11.09, 20:49
Kaitsevägi on sama tähtis, kui politsei, kiirabi või tuletõrje.

on võimalik kaitsta näiteks venemaa eest??

jrgn hell
16.11.09, 20:51
Kaitsevägi on sama tähtis, kui politsei, kiirabi või tuletõrje.


imo sellisel riigl nagu eesti sellisel kujul ei ole


Täiesti korraldamatu pask. Ja imo Mitte kuskilt otsast ei vääri nad paremt palka ja hüvitisi kui eelpool loetud tõelised kangelased!

Codecci
16.11.09, 21:00
Vabandan avalikult codecci ees, saladused on tõesti win.

tõsiselt mõtled või jälle võtad mu kallal?

andu_andu
16.11.09, 21:06
saladused on must see 8)

ranka
16.11.09, 21:11
Kaitseväe ülesanne on ennetada sõdu ja oleme väga hästi sellega hakkama saanud. Ilma kaitseväeta ei oleks meil tõenäolislet mitte ühtegi sõjalist liitlast ja võib-olla oleksime ammu taas mõne muu naaberriigi ülemvõimu alla, kui meie poliitikud oleksid tollal mingil põhjusel kaotanud kaitseväe. Peale selle muidugi kaitsevägi arendab patriotismi ja seda nii eestlaste, kui ka vene keelt kõnelevate noorte seas.

K2snakas
16.11.09, 21:13
on võimalik kaitsta näiteks venemaa eest??


mul meeldis cod 6 üks misioon, kus mingi lennujaamas olime mingite dudidega ja mission oli NO RUSSIAN! mõnus oli täristada rahvarohkes kohas:P

Kris
16.11.09, 21:18
Tra tegin mingit headsup turkat 22$... jõudsin finaali essas koht 420 teine 220 umb.. MINE ***** .. QUEEN T os läheb allinnpreflop callin 77'ga ära JA HITIB TRIPSI

MIINUS -200$ NP

jrgn hell
16.11.09, 21:19
Kaitseväe ülesanne on ennetada sõdu ja oleme väga hästi sellega hakkama saanud. Ilma kaitseväeta ei oleks meil tõenäolislet mitte ühtegi sõjalist liitlast ja võib-olla oleksime ammu taas mõne muu naaberriigi ülemvõimu alla, kui meie poliitikud oleksid tollal mingil põhjusel kaotanud kaitseväe. Peale selle muidugi kaitsevägi arendab patriotismi ja seda nii eestlaste, kui ka vene keelt kõnelevate noorte seas.



sina rohkme räägid ideest ja ideoloogiast. Ma räägin praktilisest väärtusest. Sinu arust loogiline, et suvaline sõjard saab rohkem palka kui päästetöötaja? edit: Vahe väga suur ei ole kiire googeldamise juures, aga imo peaks olema. JA see palju arstid saavd, see ka naeruväärne. Kari tölle saab head palka lolli mängimise eest, selle jaoks, et oleks nagu suur mass.

http://www.youtube.com/watch?v=tOmnxLVRC_o

Oli saanud mingi lühifilmi auhinna

edit: kui keegi leiab kuskilt tõmbamiseks, andku häiret. Pole ühtki normaalset assetit arvutis.

ranka
16.11.09, 21:27
sina rohkme räägid ideest ja ideoloogiast. Ma räägin praktilisest väärtusest. Sinu arust loogiline, et suvaline sõjard saab rohkem palka kui päästetöötaja? Kari tölle saab head palka lolli mängimise eest, selle jaoks, et oleks nagu suur mass.

http://www.youtube.com/watch?v=tOmnxLVRC_o

Oli saanud mingi lühifilmi auhinna


Ei ta kaitseväelase ega päästetöötajate palkadest mitte aga arvan, et raskel ajal ei läheb ainult vähestel hästi ning ka kaitseväelaste palgad tänapäeval ei ole kiita. Aga kas sa ikka tead, et kaitseväes on auastmed, mille alusel palganumbrit määratakse ning et saada hea palga peale peaks olema vähemalt leitnant ning selleks ei saa üleöö vaid tuleb 3 aastat sõjakoolis rööbata. Enne seda pead muidugi omandama reamehe (ja vist oli ka seersandi) auastme, et üleüldse sõjakooli minna.

hotcocacola
16.11.09, 21:30
Kaitsevägi on sama tähtis, kui politsei, kiirabi või tuletõrje.



FU, kui ta on!

K2snakas
16.11.09, 21:34
edit: kui keegi leiab kuskilt tõmbamiseks, andku häiret. Pole ühtki normaalset assetit arvutis.


hmm..torrentleechis veel pole:(

jrgn hell
16.11.09, 21:35
Ei ta kaitseväelase ega päästetöötajate palkadest mitte aga arvan, et raskel ajal ei läheb ainult vähestel hästi ning ka kaitseväelaste palgad tänapäeval ei ole kiita. Aga kas sa ikka tead, et kaitseväes on auastmed, mille alusel palganumbrit määratakse ning et saada hea palga peale peaks olema vähemalt leitnant ning selleks ei saa üleöö vaid tuleb 3 aastat sõjakoolis rööbata. Enne seda pead muidugi omandama reamehe (ja vist oli ka seersandi) auastme, et üleüldse sõjakooli minna.


väga hästi tean ja selleks rääkisingi suvalisest töllidest, kes seal mune soendavad ja varastavad.

http://www.theterrorist.org/flashfilmen.html lol

Olevat see vend, kes Loddeni arvutit häkkis ja talt paar milkut rotti lasi.
Mingi 2+2 rumour http://forumserver.twoplustwo.com/29/news-views-gossip/patrik-antonius-lodden-got-scammed-416009/

Codecci
16.11.09, 21:38
Kaitseväe ülesanne on ennetada sõdu ja oleme väga hästi sellega hakkama saanud. Ilma kaitseväeta ei oleks meil tõenäolislet mitte ühtegi sõjalist liitlast ja võib-olla oleksime ammu taas mõne muu naaberriigi ülemvõimu alla, kui meie poliitikud oleksid tollal mingil põhjusel kaotanud kaitseväe. Peale selle muidugi kaitsevägi arendab patriotismi ja seda nii eestlaste, kui ka vene keelt kõnelevate noorte seas.


mulle meeldib see jutt ja see jutt et "ah kas siis saab ikka hakkama kui venemaa meid ründab ahh???" on ridic ja ebaoluline lol, keskaeg on möödas

kurb küll et politsei ja kiirabi ja tuletõrje sitta palka saab, aga kaitsevägi ei ole selles süüdi...

riigi eesmärk on inimesi tööle meelitada mitte tehtud töö eest palka maksta, kui politseinikuid on liiga palju ja kaitseväkke ei taha keegi minna siis tulebki mentide palka langetada ja kaitseväe palka tõsta

jrgn hell
16.11.09, 21:42
riigi eesmärk on inimesi tööle meelitada mitte tehtud töö eest palka maksta, kui politseinikuid on liiga palju ja kaitseväkke ei taha keegi minna siis tulebki mentide palka langetada ja kaitseväe palka tõsta




:o :o :o


edit: sellest saan ka aru, et see suht maailmavaate/maitse küsimus.

QKulgur
16.11.09, 21:43
norm coca-ga pacificu õhtu põhiturkal samas lauas ;D

Potsataja
16.11.09, 21:43
Ei ta kaitseväelase ega päästetöötajate palkadest mitte aga arvan, et raskel ajal ei läheb ainult vähestel hästi ning ka kaitseväelaste palgad tänapäeval ei ole kiita. Aga kas sa ikka tead, et kaitseväes on auastmed, mille alusel palganumbrit määratakse ning et saada hea palga peale peaks olema vähemalt leitnant ning selleks ei saa üleöö vaid tuleb 3 aastat sõjakoolis rööbata. Enne seda pead muidugi omandama reamehe (ja vist oli ka seersandi) auastme, et üleüldse sõjakooli minna.


LOL, kaitseväe auastmed näitavad ikka pigem oskust p***t lakkuda, kui kellegi skilli ja see skill on olnud "auväärne" juba mitu sajandit.

kaval-ants
16.11.09, 21:44
täna TV1000 premiumi pealt pokkerifilm Mäng kogu panga peale Madseniga. ei oska öelda, mis see inglise keelne pealkiri on. keegi teab on see vaatamist väärt? kell 24.00 algab btw


All in (2006), ise näinud ei ole....

jrgn hell
16.11.09, 21:46
LOL, kaitseväe auastmed näitavad ikka pigem oskust p***t lakkuda, kui kellegi skilli ja see skill on olnud "auväärne" juba mitu sajandit.


Seda nagunii. See vast muudel elualadel ka

Hea, et see sõber-võll offline on, muidu vaidleks hommikuni

Codecci
16.11.09, 21:47
:o :o :o

no mõtle - kui on riigis nt 1000 töökohta politseile mõeldud, palk 10k ja 1500 inimest tahavad politseinikud olla ja on 1000 kohta kaitseväele mõeldud, palk on 10k ja 500 inimest tahavad kaitseväelased olla, siis tuleb ju politseinike palka vähendada ja kaitseväelaste palka tõsta, et oleks tasakaal, olgugi, et politseinikud teevad reaalselt rohkem tööd kui kaitseväelased... nõudluse-pakkumise värk :P

jrgn hell
16.11.09, 21:53
no mõtle - kui on riigis nt 1000 töökohta politseile mõeldud, palk 10k ja 1500 inimest tahavad politseinikud olla ja on 1000 kohta kaitseväele mõeldud, palk on 10k ja 500 inimest tahavad kaitseväelased olla, siis tuleb ju politseinike palka vähendada ja kaitseväelaste palka tõsta, et oleks tasakaal, olgugi, et politseinikud teevad reaalselt rohkem tööd kui kaitseväelased... nõudluse-pakkumise värk :P


See oleks ju sulaselge sigadus, kui selleks et sõdureid juurde saada, mentide elu veel sitemaks teha. Saan aru, mida sa mõtled sellega, aga ei taha samas nagu kuidagi kohale ka jõuda, et mismõttes. ::)

edit: ja ma usun, et alati tahab rohkem inimesi sõjaväelased, kui mendid olla. edit2: et siis peaks tasakaalustamiseks sõjaväelastelt praegu tugevalt palku kärpima ja mendil/tuletõrjujal tõstma, et asi tasakaalus oleks.

RudiTurbo
16.11.09, 21:55
Mina olen Sinu mõttemaailmaga nõus jrgn hell

Sünnita mulle ilus tütar! :heart:

jrgn hell
16.11.09, 21:55
Mina olen Sinu mõttemaailmaga nõus jrgn hell

Sünnita mulle ilus tütar! :heart:


would be awsome! ;D

edit: kuigi nüüd kaldus teema päästeametilt kaitseväe surumise peale, seletas psühhiaater vägevalt, kui käisin mingit lisapaberit toomas, et vsjo harazo. Seletus oli umbes selline: Kaitse Resurrside Amet on täiesti saamatu selle pärast et:
Kaitseliitlasi ei taheta eriti võtta, või ei ole niiöelda + tegur, kuna on juba suht iseteadlikud ja ei vaata võlli enam nii alt üles.
Tahtjatele ei jagu kogu aeg piisavalt kohti ja seega järjekorrad/rikub elukorraldust
Mittetahtjatele ei saa näidata, et niisama ära saab. Kui ei taha, siis pead kindlasti minema (kui järjekord läbi saab).
Seega lõhkine küna, kus anaali saavad kõik.
IRW

ok2aa
16.11.09, 22:04
LOL, kaitseväe auastmed näitavad ikka pigem oskust p***t lakkuda, kui kellegi skilli ja see skill on olnud "auväärne" juba mitu sajandit.


lol su kibestumus on lausa n aeruväärne.

Codecci
16.11.09, 22:04
See oleks ju sulaselge sigadus, kui selleks et sõdureid juurde saada, mentide elu veel sitemaks teha. Saan aru, mida sa mõtled sellega, aga ei taha samas nagu kuidagi kohale ka jõuda, et mismõttes. ::)

edit: ja ma usun, et alati tahab rohkem inimesi sõjaväelased, kui mendid olla. edit2: et siis peaks tasakaalustamiseks sõjaväelastelt praegu tugevalt palku kärpima ja mendil/tuletõrjujal tõstma, et asi tasakaalus oleks.

praegu on kaitseväes töötajaid liiga palju, et vaja koondada ja mente ja tuletõrjujaid napib? kui nii siis küll

nõustun, politsei ja tuletõrje töö vääriks kindlasti rohkem palka, kuid kui inimesed on nõus selle töö ära tegema vähesema raha eest ja töötajaid ei napi või on isegi liiga palju, siis riigi seisukohalt palka vähendada on +EV
mitte et see aus ja ilus oleks, lihtsalt +EV

jrgn hell
16.11.09, 22:07
praegu on kaitseväes töötajaid liiga palju, et vaja koondada ja mente ja tuletõrjujaid napib? kui nii siis küll

nõustun, politsei ja tuletõrje töö vääriks kindlasti rohkem palka, kuid kui inimesed on nõus selle töö ära tegema vähesema raha eest ja töötajaid ei napi või on isegi liiga palju, siis riigi seisukohalt palka vähendada on +EV
mitte et see aus ja ilus oleks, lihtsalt +EV


täiesti arusaadav. See ongi nõme, et sellise raha eest tehakse sellist tööd. Kas just kaitseväes palju on, aga imo piisavalt. Mente läks ju töölt ära sitaks peale seda pistiseskandaali ja mingied artikleid ka olnud, et komandodes ei jagu autodesse mehi piisavalt jne.

edit: mingit utoopilst olukorra paranemist ka ei usu. Ju tuleb sitaks juurde vendi, kes ükskõik mis palgaga nõus töid tegema.

Ja raadiost jälle mingi nõme Cool D laul.

Fortune`i käsilane
16.11.09, 22:17
LOL, kaitseväe auastmed näitavad ikka pigem oskust p***t lakkuda, kui kellegi skilli ja see skill on olnud "auväärne" juba mitu sajandit.


Vana sa oled, et sellist jama kirjutad?

Sinnerman
16.11.09, 22:21
LOL, kaitseväe auastmed näitavad ikka pigem oskust p***t lakkuda, kui kellegi skilli ja see skill on olnud "auväärne" juba mitu sajandit.


Nagu mis mõttes. Vägisi jääb mulje, et kui ise elada ei oska, siis valad kibestumist kõige ümbritseva peal välja ning näed vandenõuteooriaid ja tonte iga nurga peal.

Codecci
16.11.09, 22:28
Imric
http://scrapetv.com/News/News%20Pages/Everyone%20Else/images-3/you-gonna-get-raped.jpg

Provoker
16.11.09, 22:53
Enda sõjaväe kogemusest võin öelda, et on kahte tüüpi võlle. Need kes on sõjakooli lõpetanud (leitnandid, kaptenind jne) ning need kes on lahingukoolis lihtsalt käinud (veeblid). Need omakorda jagunevad entusiastideks ning laiskadeks pugejateks. Kolmas grupp on muidugi ka kes lihtsalt naudivad käskude jagamist kuna nooruses kõndisid nad tõenäoliselt ainult varjudes ning mööda seinu. Esimesed kaks kruppi teevad karjööri täiesti erinevatel viisidel. Kellel on hea nägu ees kui kõrgemad võllid silmapiiril, ning need kes teenivad sõdurite austuse kuid karjääriredelil liiguvad aeglasemalt. Mulle üldiselt tundus, et veeblid olid asjalikumad kui sõjakooli läbinud tegelased kuna ei peljatud ise metsas müttamist. Ning ei olnud sellist tugevat üleolevat suhtumist.

Codecci
16.11.09, 22:59
Enda sõjaväe kogemusest võin öelda, et on kahte tüüpi võlle'
sõjavägi ja kogemus ühes lauses, unreal

anna 20, kaitsevägi!

variatsioon
16.11.09, 23:00
mul meeldis cod 6 üks misioon, kus mingi lennujaamas olime mingite dudidega ja mission oli NO RUSSIAN! mõnus oli täristada rahvarohkes kohas:P

+1 :D

Provoker
16.11.09, 23:04
tra kirjutada ma ka enam ei oska, parandada ka ei viitsi.

ok2aa
16.11.09, 23:19
'
sõjavägi ja kogemus ühes lauses, unreal

anna 20, kaitsevägi!


mis selles imelikku on?

Provoker
16.11.09, 23:20
mis selles imelikku on?


Ametlikult on eestil kaitsevägi mitte sõjavägi. Aga mu arust suht poh kuidas seda nimetada kuna aru saavad kõik millest jutt on. Tähenärimine

Codecci
17.11.09, 00:28
mis selles imelikku on?

Olen kuulnud, et sõjaväes pandi kohe kätekõverdusi tegema kui sõna "sõjavägi" kasutasid :P
Vastab tõele?

EDIT: kaitseväes lol.

ESTPatrick
17.11.09, 00:31
olin nädala soojal maal puhkamas, tagasi tulin veel valgemana

ranka
17.11.09, 00:43
LOL, kaitseväe auastmed näitavad ikka pigem oskust p***t lakkuda, kui kellegi skilli ja see skill on olnud "auväärne" juba mitu sajandit.


Mida v*ttu sa ajad? Ainus auaste, mis antakse "niisama" on kaprali auaste ja seda antakse eeskujulike reameestele. Kõik teised auastmed vajavad juba eraldi koolitust ja põhimõtteliselt iga reamees, kes väga tahab saab omale ka seersandi auastme ning vajadusel ka veebli (aasta aega lahingkoolis nussimist).

Leitnandiks saad, kui läbid sõjakooli, mis võtab aega 3 aastat ning selle aja sees saad ka oma rakendusliku kõrghariduse. Sinna kooli iga teine reamees ei jõua ja seda kooli iga teine sisseastuja ei lõpeta - neist saavad lipnikud. Leitnandid reeglina enam ise sõduritega metsas ei jookse (vahest muidugi jooksevad, selleks on veeblipeerud ja seersandid, kes jooksevad) ning rohkem jagavad teoreetiliset õpet, istuvad kabinettides ja staapides ning teevad juba lipsuga tööd.

Järgnevate auastmete väljateenimine on veel raskem, kui eelmiste ja pead tõesti head tööd tegema, palju õppima ning vaeva nägema, et omale teenitud auaste saada. Perse lakkumisest on asi kaugel ja kõige kõrgema auastme jalaväes - Kindrali auastme peaks saama ainult need "vanad kogenud peerud", kellel on olemas reaalne lahingkogemus.

Üldiselt kaitseväes ametiredelil üles liikuda on suht raske, peab nägema palju vaeva ning tegema head tööd, niisama ei saa mitte midagi. Kõige enne minge teenige omale välja reamehe auaste ja siis hakake kobisema ning kritikanooli viskama kõrgemate auastmete pihta.

ranka
17.11.09, 00:44
Olen kuulnud, et sõjaväes pandi kohe kätekõverdusi tegema kui sõna "sõjavägi" kasutasid :P
Vastab tõele?

EDIT: kaitseväes lol.


Jah nii oli.

kollane
17.11.09, 00:55
Mul reamehe auaste olemas kuigi KV käinud pole ;D
Küll aga Kaitseliidus tegevliige pikalt olnud. Oli vist nii, et 4a tegevliige oled ja baasväljaõppe kursusel käidud siis saad reameheks.
Kaprali veel sai ka kui paistsid silma millegiga suurõppusel vms. Aga muud juba vaja õppida rohkem NAKid jne

ESTPatrick
17.11.09, 01:31
ja ikka sama teema veel, unreal

hotcocacola
17.11.09, 01:41
**** mine ***** ***** ma ei saa aru, pacificu turna, bubble game möödas, mingi vend tiltis A9ga allini (stackleader), mis calliti QQ poolt ära. Next hand ma JJ ning ta shoveb AKo, ilus top10 pot...ja no pakkuge välja, kas river tuli K...........***** 22$ turna ja sain 30$, mine ***** kui faking rigged pask see on ***** ***** ptsi a0sdfopakhgjoisugljagihs

Codecci
17.11.09, 02:02
Omg mis ma just avastasin - Starsis pole kõrgemaid heads-up laudu kui 5$/10$, põhjus:


The VIP Club passed your email on to me for response.

The truth is, we're not big fans of heads-up tables. They tend to be shark-
infested tables, where the strong prey on the weak. This is bad for the site
as a whole, as players tend to go broke very quickly. You can see this by
watching the tables, as many people sit down and wait for the "right" opponent
to appear. They're not there just to play, they're sitting down hoping that a
fish will sit with them.

We offer such games on a limited basis because we know many players like them,
but offering higher-stakes heads-up tables is not something we plan to do in
the near future. I have forwarded this response to our Ideas box, so that your
interest in these games is noted by management. Perhaps this situation will be
changed in the future.

Regards,

Scott
PokerStars Poker Room Management Team

Sick :D

ESTPatrick
17.11.09, 02:07
ma ka ennegi mõelnud, miks asjad nii. vot selles siis põhjus

ranka
17.11.09, 02:10
ma ka ennegi mõelnud, miks asjad nii. vot selles siis põhjus


Samal põhjusel on capid laudades ja eriti ei taheta deep laudu teha.

EDIT: Cap limit lauad on pokkeritoale vist kõige kasumlikumad.

Kris
17.11.09, 02:11
paari tunni pärast peab ärkama : x

kollane
17.11.09, 02:14
mul rütm sassis 6 paiku tuleb uni alles

runnar
17.11.09, 02:17
HU laudades võiks olla minimaalne kätearv mille pead ära mängima. Siis ei saa sitoutida kui "vale" vastane lauda tuleb. Umbes nagu durrrri live challange, kus tuleb mängida min 500 kätt või kuni bustoni.

ranka
17.11.09, 02:21
Heads-up laudu peaks olema limiteeritud arv. Näiteks 50 x 100NL, 25 x 200NL, 10x 400NL, 5x600 ja suuremaid kõike 2. Siis peavad regularid omavahel madistama või minema muid mänge mängima.

hotcocacola
17.11.09, 02:26
Omg mis ma just avastasin - Starsis pole kõrgemaid heads-up laudu kui 5$/10$, põhjus:

Sick :D


wow :D

hotcocacola
17.11.09, 02:26
Heads-up laudu peaks olema limiteeritud arv. Näiteks 50 x 100NL, 25 x 200NL, 10x 400NL, 5x600 ja suuremaid kõike 2. Siis peavad regularid omavahel madistama või minema muid mänge mängima.




samas, codecci siis ei saaks bumhuntida ning meie miljoniprojekt saaks suure hoobi :D

Codecci
17.11.09, 02:32
Heads-up laudu peaks olema limiteeritud arv. Näiteks 50 x 100NL, 25 x 200NL, 10x 400NL, 5x600 ja suuremaid kõike 2. Siis peavad regularid omavahel madistama või minema muid mänge mängima.


2 lauda per limiit per face oleks mõistlik imo, soft ei laseks lihtsalt rohkem avada. See on inetu kui keegi tõmbab nt. Starsis 24 lauda bumhundiks lahti.

Anyway, keegi teab kes on nobrainer1 FTP-s? Eestlane, mängib hetkel 25$/50$ HU, tal 9K$ stack, vastasel 20K$.

hotcocacola
17.11.09, 02:33
2 lauda per limiit per face oleks mõistlik imo, soft ei laseks lihtsalt rohkem avada. See on inetu kui keegi tõmbab nt. Starsis 24 lauda bumhundiks lahti.

Anyway, keegi teab kes on nobrainer1 FTP-s? Eestlane, mängib hetkel 25$/50$ HU, tal 9K$ stack, vastasel 20K$.



paar päeva tagasi oli sama küsimus...et kellega tegemist, aga keegi ei osanud adekvaatset vastust anda.
ise lendan kohe railima :D


http://www.pokertableratings.com/fulltilt-player-search/nobrainer1

nagu näha, siis ta on august välja tulnud 8-)
kyll aga ma ei kujuta ette, kellega võiks tegemist olla...nii kõrgel...hmmhmmmmm pigem mingi viking loto võitja :D?
äkki on tegu mingi väliseestlasega, kes nüüd elab ala skandidemaal ?

runnar
17.11.09, 02:39
päris krõbe vastane http://www.pokertableratings.com/fulltilt-player-search/brogski

hotcocacola
17.11.09, 02:41
päris krõbe vastane http://www.pokertableratings.com/fulltilt-player-search/brogski


jap, just vaatasin...suht sicko.
Aga tundub, et eestlane suht omab :D

eestlasel 16,6k ja vastasel 11k

runnar
17.11.09, 02:47
$11,5k võidetud ja $9,5k kaotatud pott, kui foorumi liige on/oleks, siis vastavas teemas oleks ta mõlemas arvestuses pikalt esimene :)

Codecci
17.11.09, 02:50
Heads-up laudu peaks olema limiteeritud arv. Näiteks 50 x 100NL, 25 x 200NL, 10x 400NL, 5x600 ja suuremaid kõike 2. Siis peavad regularid omavahel madistama või minema muid mänge mängima.


Vanasti oli FTP-s 8 25/50 lauda.
http://forumserver.twoplustwo.com/showpost.php?p=14328630&postcount=74

Codecci
17.11.09, 02:52
Ouch 27K$ pot luckboxiti ära :'(

Codecci
17.11.09, 02:55
Wow BROGSKi lahkus tema vastu, ei saa vist väga fish olla... Ja OmadJoped istus lauda, omgomgomg

hotcocacola
17.11.09, 02:56
jap :D, ma vaatan ka huviga...
see 27k pot oli suht sicko ikka...vastane lendas turnil allini nutflush drawiga (laud oli paardunud), eestlasel aga top2....riverisse obv flush...

Aga meelsasti istus platsi Omadjoped 5k$ga :D

hotcocacola
17.11.09, 02:59
IRW

vanapeer lammutas suht peenelt igasuguste bettidega, skoorides 3,8k$ sisse...nobrainer tõmbas kiirelt leebet :D:D

daljoh
17.11.09, 09:22
ja ikka sama teema veel, unreal


Nagu Vaprad ja Ilusad...nädal aega ei vaata ja midagi ei ole muutunud selle ajaga :D

muhaa
17.11.09, 09:37
http://www.youtube.com/watch?v=pIrvpn3k9A4&feature=channel Tänapäevane versioon vanast heast Pacman mängust.

sm112
17.11.09, 10:10
Täitsa ******, kui huvitav on ikka full stackiga mängida. Lasin 9h nonstop ja kordagi ei hakanud igav. Shordina on 3h sess maksimum, mis välja kannatan.. Alguses tegin muidugi palju vigu ja 5-6 stacki läks mutiauku, aga lõpuks hakkas asi minema ja jäin 3bi-ga plussi. Põhiliselt tegelesin bumhuntimisega ja avasin uusi laudu, ühelt fishilt sain lausa 300$ kätte :) Ja statsidest ei tundnud millegipärast kordagi puudust.

http://img696.imageshack.us/img696/4934/450.png

Kris
17.11.09, 10:33
http://www.youtube.com/watch?v=zub716xzx8M&feature=PlayList&p=246A87A9F79310EC

andu_andu
17.11.09, 10:46
Omg mis ma just avastasin - Starsis pole kõrgemaid heads-up laudu kui 5$/10$, põhjus:

Sick :D


Võiks nagu sng-ga olla, et uus laud tuleb siis lahti, kui eelmine on täitunud.

Rage
17.11.09, 10:50
Aga on siis lõpuks selgunud ka, kes see isuldur on?

http://sport.delfi.ee/news/pokker/uudised/article.php?id=26907389&l=wdelfi

-andres-
17.11.09, 11:07
http://sport.delfi.ee/news/pokker/uudised/article.php?id=26907389&l=wdelfi

Mis mõttes?

Rage
17.11.09, 11:11
Mis mõttes?
nomaitea.. selline uudis oli.. ju ta siis see rootsi 19 aastane imetegelane on..

-andres-
17.11.09, 11:13
nomaitea.. selline uudis oli.. ju ta siis see rootsi 19 aastane imetegelane on..

Seda teavad kõik :), teada tahetakse, mis ta pärisnimi on.

Codecci
17.11.09, 11:49
tere, mina olen Tuuli

Codecci
17.11.09, 11:51
nomaitea.. selline uudis oli.. ju ta siis see rootsi 19 aastane imetegelane on..

Kust võtad, et 19?

bounce
17.11.09, 11:58
http://www.pokertableratings.com/fulltilt-player-sessions/isildur1

eile oli vist väike setback.

lenC
17.11.09, 12:02
Näitab CST aja vööndis, mis on siis keskameerika pmst. enamus actionist käis siiski täna hommikul.

wousha
17.11.09, 12:29
wtf raisk ... hommikul silmad lahti tehes meeletu peavalu, suu kuivab, näen laual liptoni jääteed ning lihtsalt keeldub avamast see pudel ?? Lõpuks loobusingi ning läksin jõin vett hoopis, nüüd üles äranuna sain ikka pudeli lahti, kui wtf see kork seal nii kõvasti peab olema ..

badbeat rsk

hotcocacola
17.11.09, 12:39
pole ammu starsi turnasid vaadanud.
täna märkasin et palju turniire on seal 500 capiga (ehk 500 osalejat max). Oi see mulle meeldib :P

Koit
17.11.09, 12:41
stars hiljuti lisas hiljuti sitaks micro-turnasi ja nüüd nad on need ära võtnud ??? . Ma küll näiteks ühtegi korda ei näinud kuidas mingisugune overlay oleks tulnud..

Codecci
17.11.09, 12:53
http://forumserver.twoplustwo.com/showpost.php?p=6660036&postcount=37

Confirmed. Turnad on homodele.



Also 98% of mtt pros dont have a wife/gf and prob never will

Kris
17.11.09, 13:38
gg misreadisin oma h2ndi suutsin mitte tähele panna 2paari laual ja herocallisin oma kolmanda paariga venna jack kõrge ära ja nii see HU turka läkski... 1 round enne manisi...


wonned

runnar
17.11.09, 13:50
http://www.pokertableratings.com/fulltilt-player-sessions/isildur1

eile oli vist väike setback.

http://ee.pokernews.com/uudised/2009/11/antonius-voitis-online-pokkeri-ajaloo-suurima-panga-2808.htm

Kris
17.11.09, 14:14
Hahaha Irw mis riveR : DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

vonkartoffel
17.11.09, 14:15
Keegi teab, kus ja millal need Pärnu turnad on, mis kunagi metropoolis toimusid?

jrgn hell
17.11.09, 14:23
http://www.saku.ee/toode_olu_valge.php?utm_source=adwords&utm_medium=banner&utm_campaign=valge

jes
jälle olemas. SItaks hea asi ikka

turna vihjeks neljapäev, kohta ei tea praegu küll öelda

andu_andu
17.11.09, 14:23
Keegi teab, kus ja millal need Pärnu turnad on, mis kunagi metropoolis toimusid?

pool 8-s nüüd ;
neljapäeval ja laupäeval

vonkartoffel
17.11.09, 14:30
TY
http://www.youtube.com/watch?v=8YcIQYCkJPI

jrgn hell
17.11.09, 14:34
pool 8-s nüüd ;
neljapäeval ja laupäeval


võib see nädal muututda imo, kui õigesti aru sain. sellepärast kohta ei pannud veel.

dener89
17.11.09, 14:43
keegi oskab öelda,kust ma selle hand history copyn weaktighti?

kuco
17.11.09, 15:25
keegi oskab öelda,kust ma selle hand history copyn weaktighti?


Kui ma õigesti mäletan siis sinul ei olnud trackeri softi.
Võta oma pokerstarsi handhistory kaust lahti ja otsi failidest välja käsi mida soovid.

dener89
17.11.09, 15:28
mul muidu HEM

kuco
17.11.09, 15:33
mul muidu HEM


HEMist otsid välja käe ja nimekirjast võtad parempoolse hiireklahviga menüüst "Copy selected hand history to clipboard"

dener89
17.11.09, 15:50
tänud kuco

dener89
17.11.09, 15:53
a kuidas foorumisse pildina saab postitada?

kuco
17.11.09, 15:54
a kuidas foorumisse pildina saab postitada?



konverterist läbi lastud kätt saad otse foorumisse postitada.
Kuskil oli õpetus aga ma ei mäleta, et kus

variatsioon
17.11.09, 15:55
a kuidas foorumisse pildina saab postitada?


uploadid pildi internetti ( näiteks http://imageshack.us/ )
ja siis sisetada direct img URLi [img*][/img*] vahele.( ilma tärnita)

Dogers
17.11.09, 15:56
a kuidas foorumisse pildina saab postitada?



weaktightist selle foorumi jaoks sobis PT vms
sealt ülevalt saab valida formaati

kollane
17.11.09, 15:57
a kuidas foorumisse pildina saab postitada?




www.upload.ee

laed pildi ülesse võtad seal BB-Koodina

dener89
17.11.09, 16:03
postisin käe weaktighti. siis sain lingi.
ei saa rohkem midagi aru
ega ma seda linki uploadima ei hakka ju?
ma suht loll

FreakyJason
17.11.09, 16:06
postisin käe weaktighti. siis sain lingi.
ei saa rohkem midagi aru
ega ma seda linki uploadima ei hakka ju?
ma suht loll


Kui postitasid, siis tuli sulle kaartidega käsi ette. Nüüd vali ülevalt PT, copid selle tekstifaili nüüd sealt ja pasted foorumisse kujul (img)paste käsi(/img) ja voilaaaa

Dogers
17.11.09, 16:08
Kui postitasid, siis tuli sulle kaartidega käsi ette. Nüüd vali ülevalt PT, copid selle tekstifaili nüüd sealt ja pasted foorumisse kujul (img)paste käsi(/img) ja voilaaaa


keegi võiks veel 3ndat korda ka üle rääkida ^^

dener89
17.11.09, 16:11
aaaaa
selge,tänud
sorry,nüüd tean.
ei tüüta enam ;D

-andres-
17.11.09, 16:14
aaaaa
selge,tänud
sorry,nüüd tean.
ei tüüta enam ;D

Aga mainin, et flopturnriver on parem, at least i think so.

http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php

dener89
17.11.09, 16:25
copysin selle käe
panin siia vahele -
ja siis tuli message body is empty omg.
ma vist täielik taun

Tarmonator
17.11.09, 16:31
copysin selle käe
panin siia vahele -
ja siis tuli message body is empty omg.
ma vist täielik donk


FYP ;D

dener89
17.11.09, 16:33
;D

andu_andu
17.11.09, 16:36
;D

ment52
17.11.09, 17:28
;D

Oliverk
17.11.09, 17:28
:-\

Madis Very
17.11.09, 17:30
::)

variatsioon
17.11.09, 17:36
http://jmn.fadainc.com/funnypics/Fail.jpg

alaska
17.11.09, 17:38
+1

Fortune
17.11.09, 17:39
kõigile smailitajatele sobiks siin üks päevake puhkust

Tarmonator
17.11.09, 17:39
see on offtopic, chill dude

dener89
17.11.09, 17:40
http://www.youtube.com/watch?v=XxGGyVklPHg

Madis Very
17.11.09, 17:43
kõigile smailitajatele sobiks siin üks päevake puhkust




see on offtopic, chill dude


Keegi tlns mingid head autopesulat oskaks soovitada ?

andu_andu
17.11.09, 17:50
;D

Tarmonator
17.11.09, 17:51
;D
;D

alaska
17.11.09, 17:53
;D


Sellise ülisisuka postituse oleks võinud 1000-ndaks jätta. ;D

Tarmonator
17.11.09, 17:54
ma jõuan seda veel teha, siin on teisigi ägedaid nägusid :D

valmistangi pinda ette oma 1k postile

variatsioon
17.11.09, 17:54
suht närvidele käib et päevas läheb 3+ korda kõht tühjaks.. >:(

variatsioon
17.11.09, 17:54
ma jõuan seda veel teha, siin on teisigi ägedaid nägusid :D

valmistangi pinda ette oma 1k postile

mille jaoks sa ette valmistad?

pronks
17.11.09, 18:17
2+2s database error, anyone?

bubba
17.11.09, 18:24
+1

dener89
17.11.09, 18:32
http://www.upload.ee/image/264766/ksj2AA.tmp.jpg

mcbethk
17.11.09, 18:37
Foorumi IT vennad oskavad mulle rääkida kuidas ma oma PCd kiiremaks saaks kuidagi? Ei raatsi veel uut osta..

alaska
17.11.09, 18:40
Foorumi IT vennad oskavad mulle rääkida kuidas ma oma PCd kiiremaks saaks kuidagi? Ei raatsi veel uut osta..


googelda natuke, ma kunagi leidsin mingid ten steps to make your pc faster või midagi, tohutult lehekülgi oli nende õpetustega. Aitas väga palju, aknad hüppasid kiiremini ette ja arvutisisene liikumine muutus väga kiireks. Internetikiirust ei saanud muuta.

pronks
17.11.09, 18:42
Foorumi IT vennad oskavad mulle rääkida kuidas ma oma PCd kiiremaks saaks kuidagi? Ei raatsi veel uut osta..


tuneup utilities või speedupmypc peaksid kõige lihtsamini asjad ära tegema.

dener89
17.11.09, 18:51
IT teemal.
kustutasin kogemata recycle bini ära,oskab keegi öelda kust seda restoreda saan.

variatsioon
17.11.09, 18:53
IT teemal.
kustutasin kogemata recycle bini ära,oskab keegi öelda kust seda restoreda saan.

mis windows?

dener89
17.11.09, 18:57
vista

variatsioon
17.11.09, 19:03
vista

yw

http://lmgtfy.com/?q=how+to+Find+a+Deleted+Vista+Recycle+Bin

dener89
17.11.09, 19:07
tack so mycket.

mcbethk
17.11.09, 19:17
tuneup utilities või speedupmypc peaksid kõige lihtsamini asjad ära tegema.


Tuneupil 30 day free trial, aga teine tasuline.. On neist niipalju kasu, et tasuks osta?

Kris
17.11.09, 19:30
hakkasin turkapedeks.

rohelinekonn
17.11.09, 19:45
hakkasin turkapedeks.




eks sa proovi kõik läbi ehk juhtub ime ja kuskil sa ei tilta ja jääd püsima

pronks
17.11.09, 19:50
Tuneupil 30 day free trial, aga teine tasuline.. On neist niipalju kasu, et tasuks osta?


no proovi trialit. kui meeldib osta, kui ei meeldi tee illegaalselt.

ja kahte pole mõtet osta. tuneup on selle pärast parem, et sinna on kõik sisse ehitatatud - registry cleaner, suurte failide leidmine ja optimizer. speedupmypc on pmst ainult optimizer.

hotcocacola
17.11.09, 20:48
Tuneupil 30 day free trial, aga teine tasuline.. On neist niipalju kasu, et tasuks osta?


i lol'd

jrgn hell
17.11.09, 21:38
Re: Lost Equity?
youd figure if he knew the ace was coming he wouldnt have 3 bet or he wouldnt have tried to get all his chips in the middle.

i guess his telepathy kicks in 20 seconds after his instinct huh? that must be brutal...knowing everything that happened after it already happened...oh wait.

Lol
http://forumserver.twoplustwo.com/23/mtt-strategy/lost-equity-587754/

kuco
17.11.09, 22:08
hakkasin turkapedeks.


kurb

mahe
17.11.09, 23:30
hahhahaha. NL200 HU fish küsis

Fokusik: this is real money ?

vsiu100
17.11.09, 23:47
fk, tegin peale trenni 2 Sol-i ja kuulan vene diskot.....selline tunne, et hakka või jooma.
ma pole miski 2a vist tallinnas klubides käinud. härrad peoloomad, laduge külastamist väärt kohad letti.

ranka
18.11.09, 00:01
fk, tegin peale trenni 2 Sol-i ja kuulan vene diskot.....selline tunne, et hakka või jooma.
ma pole miski 2a vist tallinnas klubides käinud. härrad peoloomad, laduge külastamist väärt kohad letti.


Kolmap vist hollykas miski tasuta pidu aga üldiselt suht tühjus. Enne neljapäeva (isegi siis vaikus) ei ole mõtet peole minna.

Rigged
18.11.09, 00:07
Unreal fish tildis 89/44/34% 3 bet,vennal on 6 buyini, iga kord hitib kõik surnuks, sealhulgas ka minu
JJ vs 22, hit
turnist callib all ini K higha QQ vastu, river K...boom boom boom

-andres-
18.11.09, 00:13
Kolmap vist hollykas miski tasuta pidu aga üldiselt suht tühjus. Enne neljapäeva (isegi siis vaikus) ei ole mõtet peole minna.


Kolmap on Hollykas Ladie Night, Neljapäeviti tudengitepidu, kuhu saab tasuta. Mõlemad päevad palju inimesi.

Ghost0
18.11.09, 00:15
Kolmap vist hollykas miski tasuta pidu aga üldiselt suht tühjus. Enne neljapäeva (isegi siis vaikus) ei ole mõtet peole minna.

Kolmapäeviti on naistele tasuta ;) Üldiselt kolmapäev ongi ainuke päev kus hollywoodi minna tasub imo. Vb neljapäev ka, aga ei taha uskuda eriti...Reedeti on asi ikka päris mõttetu, korralikult liikuda ja tantsida ei saa, mõned istekohad vast leiab ikka ,aga jah - mulle ei meeldi nii.

Fortune`i käsilane
18.11.09, 00:42
No kurat, ei ole lihtne tuhande käe peale kolm korda fullstacki vasta KK vs AA saada, kuradi perses kuu ikka, mäng peaaegu nullis, telefon hollis ära kaotada, järgmine nv rahakott kaotada....ja krdi pool kuud alles ees

kollane
18.11.09, 02:26
http://forumserver.twoplustwo.com/54/poker-beats-brags-variance/brag-beat-tldr-i-just-played-taylor-caby-hu4rollz-lost-but-learned-valuable-lesson-634911/


sick vend

Ghost0
18.11.09, 02:49
http://forumserver.twoplustwo.com/54/poker-beats-brags-variance/brag-beat-tldr-i-just-played-taylor-caby-hu4rollz-lost-but-learned-valuable-lesson-634911/


sick vend

cool

ranka
18.11.09, 05:00
Saladused ikka hea saade. Codecci peaks saama aasta 2009 revolutsionääri auhinna :)

mahe
18.11.09, 06:33
http://cakepoker.com/en/HandHistory/Default.aspx?Hand=xsTBx8TFxsXGx8TExMDHxYjMwcPEwcI% 3d

PokerDevil
18.11.09, 09:27
Sick.

Isildur FTP's 8'l laual 500/1000 HU-i hetkel. 4 lauda Durrrr-iga, 2 PA'ga, 2 Iveyga. Väga sick.

ESTPatrick
18.11.09, 09:29
on vend ikka

Rage
18.11.09, 09:31
Sick.

Isildur FTP's 8'l laual 500/1000 HU-i hetkel. 4 lauda Durrrr-iga, 2 PA'ga, 2 Iveyga. Väga sick.
isildur läheb bustoks.. cmon olgu mis imelaps ta ka on.. aga kolme tipptasemel mängija vastu ta ei suuda ennast korraga adjustida selliselt..

Lutzky
18.11.09, 09:31
Sick.

Isildur FTP's 8'l laual 500/1000 HU-i hetkel. 4 lauda Durrrr-iga, 2 PA'ga, 2 Iveyga. Väga sick.


durri bustotab 4-l laual ning siis kaotab selle võrdselt PA-le kui Ivkule.

hotcocacola
18.11.09, 11:00
PHISH STYX42 (Observer): WHO IS ISILDUR1?
notitfortat (Observer): isildur is cyril
Jock_Poker (Observer): isildur1= doyle bronson
Gold_Star007 (Observer): LOL
Gold_Star007 (Observer): isildur is really Barry G.
jombur (Observer): Isidur = Lord of the Ring Tables
PHISH STYX42 (Observer): ISILDUR IS WILLIAM WALLACE
jombur (Observer): Wheres Frodo and Bilbo?


LOL

hotcocacola
18.11.09, 11:08
durr kaotas 480k poti just.....turnil oli durrrril 4 paari! lol. Isilduril oli 1 paar + auku ost + fd, turnil nupud sisse ja voila


http://img255.imageshack.us/img255/3174/99678403.png

vsiu100
18.11.09, 11:15
durr kaotas 480k poti just.....turnil oli durrrril 4 paari! lol. Isilduril oli 2 paari + auku ost + fd, turnil nupud sisse ja voila


http://img255.imageshack.us/img255/3174/99678403.png

lenC
18.11.09, 11:19
ma ei tea, miks ma nosebleedile eraldi teema tegin :(

vonkartoffel
18.11.09, 11:22
ma ei tea, miks ma nosebleedile eraldi teema tegin :(

Et saaks arutada lowstakes Nolimit holdemi ja pot limit omaha erinevusi.

hotcocacola
18.11.09, 11:23
õige vsiu!
mul hommikul silmad veel udused + olen haige ka :P:D

olavike
18.11.09, 11:29
+ olen haige ka :P:D

Seagripp Tartusse jõudnud? :P

kuco
18.11.09, 11:34
Seagripp Tartusse jõudnud? :P


ära pulli... mul täna nina nohune...

Koit
18.11.09, 11:38
ma juba 4ndat päeva haige siin :'(.

hotcocacola
18.11.09, 11:39
Seagripp Tartusse jõudnud? :P


kusjuures, tõenäoliselt mul seda pole, sest mul pole palaviku.
ma käisin sünnal, kus oli palju rahvast, umbne ruum, seega selg oli pidevalt märg. Mitu korda käisin väljas jahtumas (hea idee :D) ning järgmine päev- KILLFRENZY mode activated, hahhaaa

Lutzky
18.11.09, 11:42
kusjuures, tõenäoliselt mul seda pole, sest mul pole palaviku.
ma käisin sünnal, kus oli palju rahvast, umbne ruum, seega selg oli pidevalt märg. Mitu korda käisin väljas jahtumas (hea idee :D) ning järgmine päev- KILLFRENZY mode activated, hahhaaa


100% seagripp

Koit
18.11.09, 11:44
durr just tõmbas mingi elu suckoudiga 500k poti lol.

Oliverk
18.11.09, 11:45
durr just tõmbas mingi elu suckoudiga 500k poti lol.

Karm suckout oli jah.

kuco
18.11.09, 11:46
Kätt ei tahaks keegi postida.
Ei taha kontoris käima panna FTP'd

Koit
18.11.09, 11:54
oliver, leveldad? :D Ei ole nende omaha asjadega eriti kursis, peale floppi vast ei olnud kah nii hull.

Oliverk
18.11.09, 11:57
oliver, leveldad? :D Ei ole nende omaha asjadega eriti kursis, peale floppi vast ei olnud kah nii hull.

Ei levelda ma täpslt kätt ei mäleta aga mingi aukuost oli tal ainult ju.

Koit
18.11.09, 12:01
see durrri käsi oli küll imelik, 5betted pot pre ja ta sai flopis ühele paarile pihta ja nupud läksid sisse, nii, et tal oli vast kolmiku tõmme + 2 paari tõmbeid omajagu vs isilduri ässade vastu, aga turni tuli äss ja need kolmiku ja kahe paari tõmbed kadusid ning talle jäi vaid aukuost ja riverisse see tuli ära.

hotcocacola
18.11.09, 12:06
100% seagripp





sünnal oli palav, sellesmõttes...mingi 20 matsi, aknad lahti ei käinud, vaid teises toas...pm seal võis leili visata

mislinn
18.11.09, 12:10
Viimase aja suurim netilõvi durrrr läheb bustosse v? Saab praegu ikka igal laual räigelt owni...varsti kohtame teda nl50 HU laudades? :D

Madis Very
18.11.09, 12:16
Jazzi pesula + hesburger + wifi = win

Mingi teenindajaks oli siin eit keda tean aga viimati nägin tartus elamas 4kuud tagasi lol double success :D.

jrgn hell
18.11.09, 12:17
Irw, vanad aga head:

http://www.youtube.com/watch?v=cY1HcRoczV4

ja personal favorite:

http://www.youtube.com/watch?v=OuSdU8tbcHY


Irw ja eile vaatasin öösel "Snakes on the plane" Irw, eriti vaimuvaene film ikka


Ja veel: Kui kellelgi on olemas trio tavalised pangarekvisiidid. Swedbanki omad, siis paluks siia copy/paste.

variatsioon
18.11.09, 13:28
isildur läheb bustoks.. cmon olgu mis imelaps ta ka on.. aga kolme tipptasemel mängija vastu ta ei suuda ennast korraga adjustida selliselt..

+1

Kris
18.11.09, 13:38
+1



isildurist saab uus highstake'si kuningas

Codecci
18.11.09, 14:23
see durrri käsi oli küll imelik, 5betted pot pre ja ta sai flopis ühele paarile pihta ja nupud läksid sisse, nii, et tal oli vast kolmiku tõmme + 2 paari tõmbeid omajagu vs isilduri ässade vastu, aga turni tuli äss ja need kolmiku ja kahe paari tõmbed kadusid ning talle jäi vaid aukuost ja riverisse see tuli ära.

Mõttetu kommenteerida nosebleedi käsi kui te ise vähemalt 25/50+ ei mängi.

vsiu100
18.11.09, 14:45
mis blindidega ja mis mängudega classicus tavaliselt cashi mängitakse?
palju mängijaid on, kas nädala sees toimub? laud tehakse kohe lahti kui on 3-4 soovijat?

Tuul
18.11.09, 14:49
10/10 texas, omaha high, pineapple
toimub alati, kui soovijaid ja diilereid on, avatakse juba kahe mängijaga, mängijaid jagub

mcbethk
18.11.09, 14:49
Kas HEM võtab rohkem resurssi kui PT3??

Uniquest
18.11.09, 14:50
Irw ja eile vaatasin öösel "Snakes on the plane" Irw, eriti vaimuvaene film ikka


Oli küll, aga see lennukitualeti stseen oli hea. ;D

antnx
18.11.09, 14:50
Kätt ei tahaks keegi postida.
Ei taha kontoris käima panna PTR'd


FYP

kollane
18.11.09, 14:50
Kas HEM võtab rohkem resurssi kui PT3??


tahaks ka teada seda

antnx
18.11.09, 14:51
Ei vähem. Olen suht mingi 97,3% kindel selles. Kuna kasutanud PT3 pool aastat ja HEM-i pool aastat.

kuco
18.11.09, 14:53
Ei vähem. Olen suht mingi 97,3% kindel selles. Kuna kasutanud PT3 pool aastat ja HEM-i pool aastat.


+1

Codecci
18.11.09, 14:55
Oli küll, aga see lennukitualeti stseen oli hea. ;D

Kõige kõvem seal filmis ikka:
http://www.youtube.com/watch?v=PZ2QFmJ7h0A

vsiu100
18.11.09, 14:58
10/10 texas, omaha high, pineapple
toimub alati, kui soovijaid ja diilereid on, avatakse juba kahe mängijaga, mängijaid jagub


ok.
palju on rake, cap?

kivisaba
18.11.09, 17:54
Keegi foorumist mingit sidebetti / võistlust 6.5 45 man sngde peale tahaks teha ?
plaan on see nädal korralikult volüümi panna nendes ja lisamott tuleks kasuks

vapsik
18.11.09, 18:01
Keegi foorumist mingit sidebetti / võistlust 6.5 45 man sngde peale tahaks teha ?
plaan on see nädal korralikult volüümi panna nendes ja lisamott tuleks kasuks


Ma võin panna :)
Endal on ka sit and go-de osas suured plaanid.

teerajaja
18.11.09, 19:12
Keski on näinud "D.C. Sniper: 23 Days of Fear" ? juhtusin täna mingit vana lehte lugema kus kirjutas snaiprist kes sai surmasüsti, tappes kuu aja jooksul juhuslikke inimesi ja selle põhjal olevat see film vändatud.

Koit
18.11.09, 19:15
olen näinud, aga eriti ei mäleta selle sisu enam.

mcbethk
18.11.09, 19:32
Tra ma ikka ei õpi, jälle tõmbasin bustoks ennast :'( Kahe aastaga pole siiani BRM selgeks saand :( FML...

Oliverk
18.11.09, 19:34
Tra ma ikka ei õpi, jälle tõmbasin bustoks ennast :'( Kahe aastaga pole siiani BRM selgeks saand :( FML...

Tsiteerides klassikuid: "How hard can it be?" by J.Clarkson. Aga muidu jma värk :-\

FreakyJason
18.11.09, 19:44
Tra ma ikka ei õpi, jälle tõmbasin bustoks ennast :'( Kahe aastaga pole siiani BRM selgeks saand :( FML...


Tõesti jama siis ???

Tarmonator
18.11.09, 19:49
keegi pealtnägijat vaatas?
kes juba helinarkomaan on? ;D sheerige mulle ka kama ;D

hotcocacola
18.11.09, 20:13
keegi pealtnägijat vaatas?
kes juba helinarkomaan on? ;D sheerige mulle ka kama ;D



ma vaatasin, aga eeldan et see on ikka räme ettekujutus :D

Madis Very
18.11.09, 20:22
Ma küll ei näinud aga vist olen sama asjaga kokku puutunud. Kuulatakse mingit heli mis peaks esile kutsuma mingi erineva narkootilise aine/jms toime?

Tarmonator
18.11.09, 20:29
no ja toimib ???

teerajaja
18.11.09, 20:34
Sibulatel on selleks metsareivid

Potsataja
18.11.09, 20:37
keegi pealtnägijat vaatas?
kes juba helinarkomaan on? ;D sheerige mulle ka kama ;D


Vandalar vist on , kui jutt käib i-doseriga analoogsest stuffist ;D

volga
18.11.09, 21:04
Parimad raamatud :D

http://www.oddee.com/item_96641.aspx

http://www.oddee.com/item_96577.aspx

Enjoy

mcbethk
18.11.09, 21:14
Tõesti jama siis ???


Peab pokkeriga lõpparve tegema vist, asja nkn must ei saa :( Tõsine respect neile, kes suudavad kuskilt NL2-st peale hakata ja limiitides üles liikuda. Atm tundub isegi NL100 mulle tülgastava sentide veeretamisena...

daljoh
18.11.09, 21:22
See sinu postituse all olev kiri ütleb kõik ;)