PDA

View Full Version : ***NOVEMBRI OFFT0P1K** - SEL KUUL SÖÖME MULDA JA MATAME KARDA

Leheküljed : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12

jrgn hell
22.11.09, 10:02
sul ei ole üldse näind, et mõnda totsi skilliga sebid. ajad lolli juttu suust välja ja ühel hetkel tots ka ütles, et kuuled, ma tulen parem sinuga (minuga siis), et järks ajas sellist kartiputri välja, et isegi marinero ei saanud aru,

mittevittugi ei saanud aru, sõnasta ümber

ranka
22.11.09, 10:05
mittevittugi ei saanud aru, sõnasta ümber

totse ei saa sa!!! neeeger!!!!!!

jrgn hell
22.11.09, 10:06
totse ei saa sa!!! neeeger!!!!!!

rohvel, see sinu stiil on ülödse omaette skill
käi v*ttu ahv

jrgn hell
22.11.09, 10:08
see et sa alvini ja peokunni tagant jäänuseid korjad või 5k eest väja rebid, et kedagi sebida, nüüd küll migit totsisaamis skilli ei näita
ausalt

Marek K.
mis siin ikka iga nädalavahetus uusi üldkasutatavaid tusse otsida, õige naine tahab lisaks füüsilisele armastusele ka vaimset armastust poisid :)

ranka
rohvel, see sinu stiil on ülödse omaette skill
käi v*ttu ahv

mu stiil ongi pussude ja pusside peale üles ehitatud, kui küüsi lühikeseks ei lõikaks siis tead ise mida küünelaused täis oleks tra ma ütlen.

miks ärritud? kui PD oled, siis üle kohe välja, ravida seda ei saa aga oma asutused on olemas ju, kus saad ihasid leevendada.

ranka
22.11.09, 10:09
mis siin ikka iga nädalavahetus uusi üldkasutatavaid tusse otsida, õige naine tahab lisaks füüsilisele armastusele ka vaimset armastust poisid :)

nalja teed w?

Marek K.
22.11.09, 10:09
ei ma olen tõsine tundeinimene

ranka
22.11.09, 10:10
ei ma olen tõsine tundeinimene

tunne kelami austaja w?

jrgn hell
22.11.09, 10:10
mu stiil ongi pussude ja pusside peale üles ehitatud, kui küüsi lühikeseks ei lõikaks siis tead ise mida küünelaused täis oleks tra ma ütlen.

miks ärritud? kui PD oled, siis üle kohe välja, ravida seda ei saa aga oma asutused on olemas ju, kus saad ihasid leevendada.

jumala rahulik olla praegu kusjuures, ja enne oeld sina 2x ****, kui mina pool

Marek K.
22.11.09, 10:12
mis te ikka vaidlete poisid, õige tegude mees hoiab oma teod diskreetselt enda teada ja ei pea hiilgama sellega igalpool :)

ranka
jumala rahulik olla praegu kusjuures, ja enne oeld sina 2x pe*e, kui mina pool

ei no ma ei olegi pe**e saanud ja ütlen ausalt, et ei ole naissugupoolt nii rõvetanud ka, et sinna pruuni silma asju toppida. a kui sa tõesti 2x olede perze saand, siis ju asi selge.

v'ga valus laks.

võib olla`?`!

jrgn hell
ja täna õnne, et alvin su sõber. See tüüp on skillga. Ja peokunn ka. soovitan ära leppida. Muidu ongi käsi karvane varsti

jrgn hell
22.11.09, 10:13
mis te ikka vaidlete poisid, õige tegude mees hoiab oma teod diskreetselt enda teada ja ei pea hiilgama sellega igalpool :)

ma olen üldse süütu. Niisama vaidlen

Pärast panen pihku edasi

ranka
22.11.09, 10:15
ja täna õnne, et alvin su sõber. See tüüp on skillga. Ja peokunn ka. soovitan ära leppida. Muidu ongi käsi karvane varsti

pumper sai skilli omalajal minu käest, kui arvutiklassis läbi internet exploeri 16 aastasi smurfe sebisin ning valetasin neile, et olen 14 aastane sõja - ning ärimees.

peokuningas sai juba siis pumpsi käest edasi mu kuldvaramu skillid, jullid, tullid.

ranka
ma olen üldse süütu. Niisama vaidlen

Pärast panen pihku edasi

semi-bluff?

edit: 10,000 post!!!!!!

Marek K.
i CAN SAY ONLY 1 THING: THIS OFFTOPIC IS EPIC

http://www.youtube.com/watch?v=9hMrY8jysdg

jrgn hell
22.11.09, 10:16
pumper sai skilli omalajal minu käest, kui arvutiklassis läbi internet exploeri 16 aastasi smurfe sebisin ning valetasin neile, et olen 14 aastane sõja - ning ärimees.

peokuningas sai juba siis pumpsi käest edasi mu kuldvaramu skillid, jullid, tullid.

ja sa siis vahepeal unustasid ära ja nüüd tuli meelde?

ranka
22.11.09, 10:18
ja sa siis vahepeal unustasid ära ja nüüd tuli meelde?

ega ma sinumoodi ei ole, et unustan ära oma orientatsiooni ning siis lähed sex kompassi sex shoppi ostma ning haarad kaas pätsi lieba ning kanku poppi.

Marek K.
22.11.09, 10:21
heraklese higihais

ranka
22.11.09, 10:21
ja kus see daljoh on, see ainult magab. eile mööda vana linna karjusin, et kus daljohh on, et tõesti tahaks pidu panna. lõpus hüberlingenis olin järjekorras ja jube kapp mees oli eees. siis koputasin talle õlale ning õrnal suudlesin kaelal ning küsisiin, et ega sa bokkereid ei mängi. ta vaatas imelikult otsa, siis sõber pani näpu kohe sisse ning küsis kõvemini "RULLI PANED W". Sain kapilt kohe torni ja ta veel ütles, et pokkeriprodes ei käi aga socernetis käib. Mul kõik nägu sinine, panin sõbrale ka mollarisse ning siis peole chicke sebima. Parim stiil

edit: arvasin, et ta hotcocacola on, tegelt polnud vist. korra nägin pilte a siis mõtsin, et coca ka jube põkk

jrgn hell
22.11.09, 10:23
ega ma sinumoodi ei ole, et unustan ära oma orientatsiooni ning siis lähed sex kompassi sex shoppi ostma ning haarad kaas pätsi lieba ning kanku poppi.

kui normaalselt vaielda ei oska, siis mine magama parem. Sa lahmid(ilmselt elutilti arvuti taga) nagu mingi debiilikust tatt, kes midagi põhjendada ei oska. Ja lähed kole isiklikuks ka

ranka
22.11.09, 10:24
kui normaalselt vaielda ei oska, siis mine magama parem. Sa lahmid(ilmselt elutilti arvuti taga) nagu mingi debiilikust tatt, kes midagi põhjendada ei oska. Ja lähed kole isiklikuks ka

kamoon ma ei vaidle ju vaid toetun faktidee. mul vanaema oli ju aafrikas advokaat ning vaidles selle üle, kas melon on avokaado või advokaat, lõpus ikka rongiga ei saanud sõita.

a mis su proble on? eile ju angelis totse nägin, keegi ei küsind su kohta aga siis nägin ühte poissi ka ja siis küsis, et kus jörks on. lõpus kutsus koju keede muna sööma aga ma ütlesin, et mul juba kõht kinni.

jrgn hell
22.11.09, 10:26
kamoon ma ei vaidle ju vaid toetun faktidee. mul vanaema oli ju aafrikas advokaat ning vaidles selle üle, kas melon on avokaado või advokaat, lõpus ikka rongiga ei saanud sõita.

a mis su proble on? eile ju angelis totse nägin, keegi ei küsind su kohta aga siis nägin ühte poissi ka ja siis küsis, et kus jörks on. lõpus kutsus koju keede muna sööma aga ma ütlesin, et mul juba kõht kinni.

Mu numbri andsid ikka kutile?
Ja minu probleem number 1 on kadedus. Viikingis ka ei hittinud seekord

K2snakas
22.11.09, 10:28
yeezzz pühapäeva hommiq jälle!
teh nuts:P
kahju, et p2evad sassis on ja uneaeg kh eluvittus taas kord:P

Marek K.
22.11.09, 10:28
Kas mängisin käe õieti?

Full Tilt Poker $0.10/$0.25 No Limit Hold'em $0.05 Ante - 8 players - View hand 383343 (http://www.thehandconverter.com/hands/383343)
The Official DeucesCracked.com (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.thehandconverter.com)

MP1: $63.16
Hero (MP2): $51.85
CO: $62.49
BTN: $26.14
SB: $42.75
BB: $52.86
UTG: $43.94
UTG+1: $47.80

Pre Flop: ($0.75) Hero is MP2 with J :diamond: J :club:
1 fold, UTG+1 calls $0.25, MP1 raises to $1.50, Hero raises to $4.25, 5 folds, MP1 calls $2.75

Flop: ($9.50) K :spade: K :heart: 5 :diamond: (2 players)
MP1 checks, Hero bets $5, MP1 calls $5

Turn: ($19.50) J :spade: (2 players)
MP1 checks, Hero bets $9, MP1 calls $9

River: ($37.50) 7 :diamond: (2 players)
MP1 checks, Hero bets $33.55 all in, MP1 calls $33.55

Final Pot: $104.60
MP1 mucks K :diamond: A :heart:
Hero shows J :diamond: J :club: (a full house, Jacks full of Kings)
Hero wins $101.60
(Rake: $3.00)

jrgn hell
22.11.09, 10:29
kuna oli teada et jack on turnil, siis väga õige

Marek K.
22.11.09, 10:29
ty

ranka
22.11.09, 10:32
Mu numbri andsid ikka kutile?
Ja minu probleem number 1 on kadedus. Viikingis ka ei hittinud seekord

jaaaaaaaaaa aga siis ta tahtis juba mind aga ma ütlesin, et ei ole selline ning saatsin Doktor Pumperi juurde. Urmoga samal ajal lasime viinuskat ning siis saime kaks head vene totsi ka.

Muidek see mareki käsi on jube sitt.

K2snakas
22.11.09, 10:33
lol rankal 10k poste t2is gradz!

ranka
22.11.09, 10:35
lol rankal 10k poste t2is gradz!

suk 741. olgem ausad enamus on spämm ja miski PD klubi jutud. a vähemalt jagan jube häid teadmisi pokust ning häid lambinippe, kuidas igapäeva leiva kõrvali tussi ja tissi saada.

PS! See marinero nii hea lugu, et isegi pohmell kadus.

Marek K.
22.11.09, 10:36
anna link

jrgn hell
22.11.09, 10:36
http://www.youtube.com/watch?v=U030eKQp2Lc

väga lahe

ranka
22.11.09, 10:37
anna link

http://www.youtube.com/watch?v=Ad_IowNvM7I

Marek K.
22.11.09, 10:37
IRWWWW@JAGAN LAMPINIPPE! POLE PAHA POLE PAHA

ranka
22.11.09, 10:38
IRWWWW@JAGAN LAMPINIPPE! POLE PAHA POLE PAHA

aga olgem ausam, et rahvamees on parem olla ja ajada haiget juttu suust välja, kui kilpkonnana omaette passida ning tondilinnas oma reklaamidele poste teha

ranka
22.11.09, 10:44
aa angelis üks turva 100% vihkam mind. ma ei tea, mis ma talle teinud olen aga tunnen automaatselt minu vastu "negatiivsuse" ära.

lähen klubisse ja siis nägin kohe, et hakkas mind jälitama. läksin peldikusse ja juba ta oli seal (arvas, et vist peldikus süstin tegelt ma ainult kodus tugitooli taga süstin, seal kõige parema paugu saan) ja siis l'ksin tantsima ja ainult jõllas. põgenesin üles suitsu tegema ja ta ka järgi ning suitsunurgas rääkisin kahe tshikiga juttu ning kui välja tulin:
"kuuled, sa segasid inimesi, me palume sul lahkuda". Muidu ma ütlesin, et sinu soov on mulle käsuks ning lasingi nahhui :)

Kusjuures ma ei ole kindel aga see oli minu poolt tõest high level thinking, sest turvamehena ise oleks oodanud suhtumist "ei ma ei lähe kuskile ja ma ei ole midagi teinud". Igastahes jube vaikseks jäi ja lõpus viskasin patsu ka posile,. et tõesti teeb head tööd.

Marek K.
22.11.09, 10:48
http://www.berlin-kreuzberg-institut.de/gfx/donk-boys_trapez.jpg

Potsataja
22.11.09, 10:49
Kas keegi pidutses reede õhtul niimoodi ?

http://www.reporter.ee/2009/11/21/tanavakaklus-ooklubi-ees-raevukas-nelik-uhe-mehe-vastu/

Helmps
haiged inimesed

ranka
palun ära postita oma montoon pilte, millega suudad asja ohvtopikkuks ära pöörata. lähme parem hiinakasse pannkooke sööma.

ranka
22.11.09, 10:52

http://www.reporter.ee/2009/11/21/tanavakaklus-ooklubi-ees-raevukas-nelik-uhe-mehe-vastu/

see salliga vend, kes kõigile litrisse laob on pumper. vastased muideks on turtlesid ,ma ise olin sealt kui nad kanalisatisoonist välja kargasid. lõpukani (lõpuvastaseni) kahjuks ei jõudnud, enne sai energia ots.

Marek K.
22.11.09, 10:54
ma tahtsingi asja offtopicuks pöörata. aga kõik lasid mind üle praegu ja ma ei saagi sööma minna, st saan aga pean üksi minema, seega pean minema hessburgeri sitta ostma, sest üksi ei viitsi kuskil süüa ja teha ka ei viitsi.

niigi 4 päeva "väikest" mängu seljataga ja suht juhm on olla.

http://www.upload.ee/image/270107/huinjaa.jpg

antnx
22.11.09, 10:55
aa angelis üks turva 100% vihkam mind. ma ei tea, mis ma talle teinud olen aga tunnen automaatselt minu vastu "negatiivsuse" ära.

Mis angel pole endam pedede klubi vä?

jrgn hell
22.11.09, 10:56
http://www.youtube.com/watch?v=WVhZBDgcUxQ&feature=player_embedded

kõige aigem alive figth värk üldse

higher consciousness through harder contact

ranka
22.11.09, 10:57
Mis angel pole endam pedede klubi vä?

On küll ju.

Marek K.
22.11.09, 10:58
tavai lähen kebabi sööma.

jörks nuusuta heraklese higihaisu laeka põhjast:

http://www.youtube.com/watch?v=NSQJqb1KIRA

jrgn hell
22.11.09, 11:00
tavai lähen kebabi sööma.

jörks nuusuta heraklese higihaisu laeka põhjast:

http://www.youtube.com/watch?v=NSQJqb1KIRA

will do

head isu

ranka
22.11.09, 11:01
will do

head isu

hihi peale w?

edit: higi

daljoh
22.11.09, 11:02
ausalt? kas sa oled loll või mängid lolli või oled tõesti nii kitsa silmaringiga, et su maailmavaatesse mahub "kodulaen", "bmw", "sussialune", "saku originaal", "kortsud", "koletised" jne?

mõhh ???

ranka
22.11.09, 11:03
mõhh ???

kamoon. piis tra. võta vabalt ja pane miski kild vastu.

Helmps
22.11.09, 11:03

Helmps
22.11.09, 11:04
***** seda ma vaatasin et mis kuradi loading ja et quotet ei tule. quick reply oopis

daljoh
22.11.09, 11:05
:D

peaks midagi välja mõtlema küll tglt....väiksed konnid ja viinad

enne vaja töönädal üle elada

E: ei ole hullu....ega ma siis ei solvu ju

Marek K.
22.11.09, 11:05
helmps ära spämmi, saad bänni muidu! ma endine admin, mul tutvused sees.

ranka
22.11.09, 11:07
:D

peaks midagi välja mõtlema küll tglt....väiksed konnid ja viinad

enne vaja töönädal üle elada

E: ei ole hullu....ega ma siis ei solvu ju

no reedel vingerdame siis peole aga uus lemmijook tekkinud - 30 kraadine aramis. seda saab nagu piima juua otse pudelist ilma pealejoogita. üleüldse selline jook võiks olla kilekotis (nagu need piimad), et ostan ja siis panen kannu sisse või joon otse pakist, selline kiirjook aramis ju.

helmps ära spämmi, saad bänni muidu! ma endine admin, mul tutvused sees.

sa olid ju meil kukkkeke, mite adminnnn.

daljoh
22.11.09, 11:09
torres 10 = nuts

ranka
22.11.09, 11:11
torres 10 = nuts

pole kunagi seda joond, reedel degusteerime?

Helmps
22.11.09, 11:11
parmuparadiis - nüüd tiivad poole hinnaga

daljoh
22.11.09, 11:12
mul kodus veel pool pudelit....pole raatsinud kerre keerata!

ranka
22.11.09, 11:14
do it!!

kamoon konkreetsust. paneme siis järgmine reede pidu või mitte?!!??!?

daljoh
22.11.09, 11:17
krt ma ei tea ju veel...mul on 50-50 võimalus et reede peale tööd mingeid raamatuid vedama...aga see veel selgub

ranka
22.11.09, 11:18
krt ma ei tea ju veel...mul on 50-50 võimalus et reede peale tööd mingeid raamatuid vedama...aga see veel selgub

no ma ju igapäev peol suht, laupäev ka sobib :D

SamGold
22.11.09, 11:21
Sellist asja ei tule siis ette, et lähed mõnda neidu sebima ja tuleb välja, et ta eelistab naisi hoopis... Või on juba isegi homoklubis homod vähemuses?

antnx
22.11.09, 11:25
Ranka sa oled kaine või?

ranka
22.11.09, 11:27
Sellist asja ei tule siis ette, et lähed mõnda neidu sebima ja tuleb välja, et ta eelistab naisi hoopis... Või on juba isegi homoklubis homod vähemuses?

Kõike tuleb pdklubides ette ja taha.. :D

ja ma vist ei ole kaine.

ranka
22.11.09, 11:39
aa ruditurbo, sa eile x-i ees ringi lasid, nägu katki nagi avariilisel mitshubishil ning siis limpisisd teise jooke ning panid pedele peppu peale patsu. muidugi tahtsid ühte vene totsi ka ära vägistada, kellele pidin appi minema ja siis sain aru, et see tots armastabki, kui teda ära vägistatakse ning tahtis juba mind ise ära vägistada. sõps pumps päästis mu õnneks ära.

Marek K.
22.11.09, 11:42
sa olid ju meil kukkkeke, mite adminnnn.

mis kukeke, ma olin räme kunn, olen siiani! king of the hill or smth

edit: btw käisin kebabis ära sain rämedalt üle.. india tüüp vahib mulle vastu.. ma ütlen et 1 kebab.. see korrutab omaette kebab, kebab, kebab, kebab.. siis see oli hoopis vist mingi kokk ja ei osanud eesti keelt. müüja hüppab leti tagant välja ja ütleb et kebab pole valmis. bäd bit again, pidin rimist pizzat ja keefiri ostma.

SamGold
22.11.09, 11:50
Nimetage pokkerimängijaid siit foorumist, kes teie arvates on inimesena kõige viisakamad. St. ei tõmba lukku ennast, ei muutu ülbeks, agresiivseks või ropuks, kellegile upperisse lendamisest rääkimata.

ranka
22.11.09, 11:52
Nimetage pokkerimängijaid siit foorumist, kes teie arvates on inimesena kõige viisakamad. St. ei tõmba lukku ennast, ei muutu ülbeks, agresiivseks või ropuks, kellegile upperisse lendamisest rääkimata.

pumper. Teised on kõik ahvid. tõsiselt.

edit: pumper muidugi pole eriti hea pokkerimängina, tegelt donk aga see selleks.

edit2: a ta kogu aeg paneb teistele upperisse

SamGold
22.11.09, 11:56
pumper. Teised on kõik ahvid. tõsiselt.

edit: pumper muidugi pole eriti hea pokkerimängina, tegelt donk aga see selleks.

mänguoskus polegi tähtis antud juhul, lihtsalt inimese iseloomu mõtlesin.

Pluss, sinu teksti ma praegu ei julge väga tõe pähe võtta :D

ranka
22.11.09, 12:00
mänguoskus polegi tähtis antud juhul, lihtsalt inimese iseloomu mõtlesin.

Pluss, sinu teksti ma praegu ei julge väga tõe pähe võtta :D

Tegelt Burget on väga sümpaatne vend ja tõenäoliselt üks viisakamid, rahulikumaid ning "kõige sõber" leopoldin pokkerimängija eesti pokkerimaastikul.

Marek K.
22.11.09, 12:03

mina?

Marek K.
22.11.09, 12:14
Latest Member: Vallatuneid

pole paha

teerajaja
22.11.09, 12:17
Kummaline, et pühapäeviti pole eriti huvi classicu turka järgi, kõik end nii põiki joonud ? (resultide järgi 9-12 inimest)

SamGold
22.11.09, 12:29
Tegelt Burget on väga sümpaatne vend ja tõenäoliselt üks viisakamid, rahulikumaid ning "kõige sõber" leopoldin pokkerimängija eesti pokkerimaastikul.

Jah, seda on isegi tema postitustest aru saada.
Aga on veel kedagi?

olavike
22.11.09, 14:16
http://www.youtube.com/watch?v=tSI5OFIF3a8
Geenius :D

Helmps
22.11.09, 15:18
teadlikult

Kris
22.11.09, 15:33
High-Stakes-Action-Antonius-Wins-a-Pot-Worth-Over-1.3mil

kuulsite vä

Helmps
22.11.09, 15:34
kuulge kas teil päkapikud käivad v

rohelinekonn
22.11.09, 15:35
kuulge kas teil päkapikud käivad v

pole veel detsembri kuu käes

Codecci
22.11.09, 15:40
Jah, seda on isegi tema postitustest aru saada.
Aga on veel kedagi?

privador

bubba
22.11.09, 16:03
kas everestis poker tracker töötab?

r3o
22.11.09, 16:06
kas everestis poker tracker töötab?

jah

Potsataja
22.11.09, 16:53

Nüüd Delfis ka sama teema pildid üleval, Üks imo eriti hea:

http://y.delfi.ee/norm/153405/8048175_p23hGW.jpeg

No ega rõõmsamat nägu ei saa vist olla. Free hitt ju ülipro, eriti veel, kui selle saab selja tagant anda.

daljoh
22.11.09, 17:00
FTP on NL2 jälle FTP pro vist....keegi Dag Mikkelsen
selline mees siis : http://www.fulltiltpoker.com/dmmikkel

bubba
22.11.09, 17:07
kas everest pokeril ongi mingi jama NOD32ga, et ära blokib kui käima panna?

FreakyJason
22.11.09, 17:09
kas everest pokeril ongi mingi jama NOD32ga, et ära blokib kui käima panna?

Jah

K2snakas
22.11.09, 17:14
Nüüd Delfis ka sama teema pildid üleval, Üks imo eriti hea:

http://y.delfi.ee/norm/153405/8048175_p23hGW.jpeg

No ega rõõmsamat nägu ei saa vist olla. Free hitt ju ülipro, eriti veel, kui selle saab selja tagant anda.

on jah pro:D
eriti kui pärast saad veel jooksu panna:D

Toots_x
22.11.09, 17:15
Kas keegi mäletab seda Ameerika seriaali vms mis kunagi jooksis, kus oli 4 perekonda (2tk), üks maja 4 korteriga ning hakkasid siis mingi väikese eelarvega toa-toa haaval ehitama seda. Hakkas igav ja mõtlesin, et vaataks, aga mitte ei tule meelde mis selle crap'i nimi oli..

jrgn hell
22.11.09, 17:27
Kas keegi mäletab seda Ameerika seriaali vms mis kunagi jooksis, kus oli 4 perekonda (2tk), üks maja 4 korteriga ning hakkasid siis mingi väikese eelarvega toa-toa haaval ehitama seda. Hakkas igav ja mõtlesin, et vaataks, aga mitte ei tule meelde mis selle crap'i nimi oli..

Austraalias Bonday beachil ei olnud?
Krt nimi keele peal

rynno
22.11.09, 17:31
imo pidas see dyyd jummala hästi vastu seal 1v3, pealegi need villianid olid mõnusad sitad kes julgesid aint selja tagant lyya -.-
1 neist sai kyll otse kympsi vähemalt 2 korda

Pahvak
22.11.09, 17:37
No kohe näha, et spordipoisid - valged sokid kingadega.

jrgn hell
22.11.09, 17:39

The Block ei olnud?

-andres-
22.11.09, 17:41
The Block ei olnud?

Correct.

jrgn hell
22.11.09, 17:43
Faimly guy lõpp vajub ära kuidagi

Toots_x
22.11.09, 17:45
The Block ei olnud?

Aitäh.

taipupole
22.11.09, 17:47
Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga. Ära vaata telekat ja mängi pokkerit korraga.

Või mängi mingit pisilimiiti.

jrgn hell
22.11.09, 17:52
mis juhtus

vsiu100
22.11.09, 17:52
No kohe näha, et spordipoisid - valged sokid kingadega.

panin ka kohe tähele.

aga tuleval nv-l peaks peole minema. pole ca 3a tlnas klubides käinud....

Oliverk
22.11.09, 18:06
Reedel käisin esimest korda Venus Clubis. Oli vist kunagi venelaste klubi? Nüüd oli küll jumala ok. Rahavas oli ok, veits palju ainult selle koha kohta vist, tantsida sittagi ruumi polnud. Võimelda ka kellegagi vaja polnud.

leits
22.11.09, 18:07
tegin eile peo lõpetuseks mingi tuletõrjuja .. ommiku oli ikka v2ga kusine

vennike
22.11.09, 21:07
lol, ranka toodab siukest sitta, et vägisi jääb mulje nagu keegi oleks talle väikseid veerevaid värdjaid joogi sisse sokutanud :D

hotcocacola
22.11.09, 21:19
sa mõtled punaseid mitsubishisid :D?

rohelinekonn
22.11.09, 22:06
lõpuks on see tropp anis väljas

vennike
22.11.09, 22:14
sa mõtled punaseid mitsubishisid :D?

oi need tulevad igasugustes ilusates värvides, kujudes ja märkidega. aga muidu mitsud olid päris magusad :D

atsetoon
22.11.09, 22:21
vähemalt 2-t ma nendest ämblikmeestest tean. taunid

Codecci
22.11.09, 23:50
keegi mingit head sanatooriumi/spad oskab soovitada eestis kus norm nett grindimiseks oleks?

jrgn hell
22.11.09, 23:52
keegi mingit head sanatooriumi/spad oskab soovitada eestis kus norm nett grindimiseks oleks?

seda Grand Rose spad soovitavad kõik hullult. Ja imo Kuressaares on need ülivägevad, mis seal mere juures on. Georg Otsa spa äkki oli
Ise käind ei ole, aga jh, grand rosei sitaks kiidetud

jrgn hell
22.11.09, 23:53
vähemalt 2-t ma nendest ämblikmeestest tean. taunid

ja kommides käib päris eha plaan juba. Elukohad janimed teada, jagatkse numbreid ja tehakse külastustiime poistele. Iseasi, ka stegudeni jõuab.

taipupole
22.11.09, 23:55

Grand Rose oli tõesti väga super. Hiilgava mulje jättis ka Rakvere.

vapsik
22.11.09, 23:57
Grand Rose oli tõesti väga super. Hiilgava mulje jättis ka Rakvere.

Soovitaks ka Ravkeret, kuigi üheski spas ma pole käinud :-[

Godspeed_EJ
23.11.09, 00:04
grand rose. kuigi neti kohta ei oska kommenteerida, aga ma usun, et see kõigil suht standard.

vennike
23.11.09, 00:14
ja kommides käib päris eha plaan juba. Elukohad janimed teada, jagatkse numbreid ja tehakse külastustiime poistele. Iseasi, ka stegudeni jõuab.

lmao need kommentaarid on fking kuldsed, nagu alati :D

"tttttttt (22.11.2009 14:27 )

neljakesti ei suuda ühte ära taguda, nõrgad olete:D

mahe
23.11.09, 00:48
kui NL400 HU's tuleb mingi tüüp 200$ lauda(kes on arvatavasti fish),kas siis on tema vastu mõtet mängida või ei?

lenC
23.11.09, 01:37
kui NL400 HU's tuleb mingi tüüp 200$ lauda(kes on arvatavasti fish),kas siis on tema vastu mõtet mängida või ei?

oleneb kas sa vihkad raha või mitte, pole kuulnud veel ühestki HU cashi regularist, kes 50bb fishist ära ütleks

mahe
23.11.09, 01:42
oleneb kas sa vihkad raha või mitte, pole kuulnud veel ühestki HU cashi regularist, kes 50bb fishist ära ütletkws
wtf...olen kogu see aeg arvanud,et pole mõtet ja on korduvalt olnud,et see fish võidab 2x coinflipi ja siis laseb jeeeeeeeeeed.

vsiu100
23.11.09, 02:16

räägitakse jah, et grand rose. lähen naisega millalgi detsembris sinna.
3-5 dets olen samuti saaremaal spas, georg otsas. olen seal mitu aastat käinud, wifi on terves hotellis väga hea.

Kris
23.11.09, 03:27
http://www.abovetopsecret.com/forum/thread520795/pg1

wonned.

Kris
23.11.09, 03:35
http://www.youtube.com/watch?v=z2yw8BycEGw&feature=player_embedded#

leet.

variatsioon
23.11.09, 06:01
haige variatsioon on high stakes vendadel

http://www.pokertableratings.com/graphs/d/durrrr/timeline-fulltilt.png

http://www.pokertableratings.com/graphs/i/isildur1/timeline-fulltilt.png

http://www.pokertableratings.com/graphs/p/patrik%2bantonius/timeline-fulltilt.png

http://www.pokertableratings.com/graphs/p/phil%2bivey/timeline-fulltilt.png

http://www.pokertableratings.com/graphs/n/nanonoko/timeline-stars.png

ranka
23.11.09, 06:50
Graafiku järgi ütleks, et nanonoko on neist kõige parem mängija - kõige stabiilsem, kõige rohkem volüümi ja winrate ka sitaks hea.

EDIT: ja mis variatsioonist sa räägid siin, antoniosel 50k käsi aasta peale, iveyl 36k, durril üle 100k. sellise sampli juures võib kõike juhtuda.

ranka
23.11.09, 09:53
GEENIUS: http://www.reporter.ee/2009/11/22/vaata-kuidas-indrek-rooside-sojas-voidu-maha-mangis/

eddi
23.11.09, 10:33
Võiks ipod touchiga ka pacificus või full tildis raha peale mängida, nii hea oleks

mcbethk
23.11.09, 13:04
wtf...olen kogu see aeg arvanud,et pole mõtet ja on korduvalt olnud,et see fish võidab 2x coinflipi ja siis laseb jeeeeeeeeeed.

ära flippa siis :D nende 40-50bb villianide vastu on TP nuts, easy money imo. A seda kyll jh, et nad kiüpuvad kõige rohkem hit n runni tegema..

vsiu100
23.11.09, 13:41
Võiks ipod touchiga ka pacificus või full tildis raha peale mängida, nii hea oleks

mis funktsioonide jaoks peaks olema 32GB iPod touch, mida 8GB ei suuda? või on nn tavakasutaja jaoks 8GB piisav?
suht tehnikakauge inimene olen.

Rage
23.11.09, 13:57
tra nohh.. see pokertableratings ajab närvi... nõuab regamist.. ma kunagi sinna kasutaja teinud.. ükski parool ei sobi mis ma olen proovinud.. panen siis forgot password.. ja ei tule seda ka kohale.. jah spami folderisse vaatasin..

daljoh
23.11.09, 13:59
pm muud vahet ei ole kui see et ühel on 32GB teisel 8

Madis Very
23.11.09, 14:05
tra nohh.. see pokertableratings ajab närvi... nõuab regamist.. ma kunagi sinna kasutaja teinud.. ükski parool ei sobi mis ma olen proovinud.. panen siis forgot password.. ja ei tule seda ka kohale.. jah spami folderisse vaatasin..

tee uus konto siis võtab nii vähe aega ;D

Andrus Ansip
23.11.09, 14:15
test
siin on su sõnum raisk

mkva
23.11.09, 14:30
Hei

Oskab keegi öelda kas on olemas mingi selline väike 'tundide counter'i programm, mis siis tuvastab ära pokeri kliendi ja peab arvet kui mitu tundi vms mängitakse.

-andres-
23.11.09, 14:35
PokerTracker ning HoldEmManager teevad selle töö ära igatahes.

mkva
23.11.09, 14:39
PokerTracker ning HoldEmManager teevad selle töö ära igatahes.

right..

Okei. Installisin täna Trackeri, importis mingid vanad käed sinna nädal aja tagustest mängudest ja see oli ka kõik. Aga näiteks näiteks tänastest mängudest ta enan sinna midagi ei importind.. ma ei tea kas ma ei oska õigesti kasutada seda. Ehk on eestikeelset õpetust kuskil sellele olemas ?

Loodan, et ei ole väga ebakohane oma kõsimustega siin.

Tänud.

daljoh
23.11.09, 14:52
http://foorum.pokkeriprod.com/index.php/topic,108.0.html
palun

leits
23.11.09, 14:58
elu on kaka ja kool on piss

mkva
23.11.09, 15:00
http://foorum.pokkeriprod.com/index.php/topic,108.0.html
palun

mnjah, Kasutan nüüd rohkem seda "otsingu" nuppu.

Aga tänud !

daljoh
23.11.09, 15:38
elu on kaka ja kool on piss

haha EPIC :D

eddi
23.11.09, 16:03
mis funktsioonide jaoks peaks olema 32GB iPod touch, mida 8GB ei suuda? või on nn tavakasutaja jaoks 8GB piisav?
suht tehnikakauge inimene olen.
no ma ise ka mõtlesin, sain everestist omale ja oli kahju lihtsalt neid lisapunkte nende gigade eest maksta ja võtsin 8gb. no kuna ma olen selline muusikafriik siis nüüd märkan et krt natuke vb väheks jääb aga kindlasti ei kahetse ma või midagi sellist. suht ükskõik kas 8gb või 32gb. (minu jaoks st)

ok2aa
23.11.09, 17:19
no ma ise ka mõtlesin, sain everestist omale ja oli kahju lihtsalt neid lisapunkte nende gigade eest maksta ja võtsin 8gb. no kuna ma olen selline muusikafriik siis nüüd märkan et krt natuke vb väheks jääb aga kindlasti ei kahetse ma või midagi sellist. suht ükskõik kas 8gb või 32gb. (minu jaoks st)

vahet eriti pole, ma isegi ei tea mitmene mu touch on.

Rigged
23.11.09, 17:59
Endal ka 8 giga, kui ei ole just plaan sinna miljon lugu panna, siis on ideaalne

daljoh
23.11.09, 18:29
Kes FTPs mängib ja raha tahab see otsigu üles FrittenKing.....ta jagab lahkelt...oli NL2 lauas iga käsi all in
siis läks FL4 seal lammutas ka veic :D

ANz
23.11.09, 18:56
http://www.elu24.ee/?id=191551 video on nuts ;D

andu_andu
23.11.09, 19:17
Kes FTPs mängib ja raha tahab see otsigu üles FrittenKing.....ta jagab lahkelt...oli NL2 lauas iga käsi all in
siis läks FL4 seal lammutas ka veic :D

tehke ruttu

nikitheone
23.11.09, 20:01
kust on mul kõige parem osta i-phone?
võib osta ka kasutatud, mitte täitsa uue.
oskab keegi midagi öelda? vaatan, et e-bay'st saab ca 100-200$ kätte, a seal mingid x-transpordi ja muud kulud vms?

pmst, ideid? räigelt tahaks neid lahedaid mänge, mis i-phonel on

Tigrano
23.11.09, 20:04
kust on mul kõige parem osta i-phone?
võib osta ka kasutatud, mitte täitsa uue.
oskab keegi midagi öelda? vaatan, et e-bay'st saab ca 100-200$ kätte, a seal mingid x-transpordi ja muud kulud vms?

pmst, ideid? räigelt tahaks neid lahedaid mänge, mis i-phonel on

Uuri järgi aga USA omad ei tööta Eestis ilma mingi sim kaardi segaja junnita.

nikitheone
23.11.09, 20:05
seda ma uuringi siin :D.
ma ise ei jagast sellest midagi

forell
23.11.09, 20:11
ma ostsin UK-st enda oma siis kui see eestis 12k maksis, ma sain mingi 6.5k eest umbes.
Kogu see lahti kräkkimine ja erinevate softidega huinjaa ei tasu seda elusees ära.
Kui sul on sama soov et osta endale vidin millega saad helistada, mussi kuulata ja pilti teha siis leiad paljju paremaid ja odavamaid variante.

Enamus applicationid funkavad ainult netis ja kui just eestist tel ei osta siis on nett ainult seal kus wifi.
Hull interneti riik kyll see eesti.

Timpz
23.11.09, 20:13
Starsi NL10 6max lauas istub Peeter Oja, täpselt sellise nimega vend, 6-tablib

nikitheone
23.11.09, 20:16
ma ostsin UK-st enda oma siis kui see eestis 12k maksis, ma sain mingi 6.5k eest umbes.
Kogu see lahti kräkkimine ja erinevate softidega huinjaa ei tasu seda elusees ära.
Kui sul on sama soov et osta endale vidin millega saad helistada, mussi kuulata ja pilti teha siis leiad paljju paremaid ja odavamaid variante.

Enamus applicationid funkavad ainult netis ja kui just eestist tel ei osta siis on nett ainult seal kus wifi.
Hull interneti riik kyll see eesti.

mis see parem on siis?

daljoh
23.11.09, 20:17
http://apple.spot.ee/iphone

vaata seal on mingi müük

E: ei tea kas tohin seda linki siia panna üldse

lenC
23.11.09, 20:20
ikka võid

Potsataja
23.11.09, 20:22
Kas keegi on kuulnud sellisest lauljast ja teab põhjust, miks ta staar olema peaks ? http://www.elu24.ee/?id=189760

Mina korra lugesin mingit artiklit tema kohta ja täna siis teist korda. Õigemini siiski lasin silmadel artiklist üle käia, sest kui keegi küsiks, mis oli selle isiku nimi , jääks ma vastuse võlgu ;D

daljoh
23.11.09, 20:23
ta pidi olema eesti esi metroseksuaal....nii väitis vähemalt kunagi reporter v midagi :D

lenC
23.11.09, 20:24
Kas keegi on kuulnud sellisest lauljast ja teab põhjust, miks ta staar olema peaks ?

ei

-andres-
23.11.09, 20:28
Ütleme nii, et Võsapets on korralik.

pikk28
23.11.09, 20:30
ja nüüd Saladused :D

Madis Very
23.11.09, 20:31
http://ee.pokernews.com/pokkerifoorum/topic3117/#74840

Teeme pokkerimängijate hääle Eestis kuuldavaks!

Jack Jones
23.11.09, 20:34
http://www.youtube.com/watch?v=TD4BftTN0Hw

minu arust on liiga hea :D

-andres-
No Võsapetsi viimast lugu ei saa üle trumbata.

nikitheone
http://apple.spot.ee/iphone

vaata seal on mingi müük

E: ei tea kas tohin seda linki siia panna üldse

tänud. a ma mõtlesin rohkem netist tellimise kohta.

pikk28
http://ee.pokernews.com/pokkerifoorum/topic3117/#74840

Teeme pokkerimängijate hääle Eestis kuuldavaks!

tahan prode MTÜga liituda

forell
23.11.09, 20:37
mis see parem on siis?

ma ei ole seda 3gs-i proovind, endal 3g , et maybe see kõige uuem on norm.
Aga iga mingi suvaline nokia walkman vms on mõtekam.

Timpz
23.11.09, 20:41
kas kuidagi saab nii ka et kindla kasutaja poste ei näe?

rohelinekonn
23.11.09, 20:44
kas kuidagi saab nii ka et kindla kasutaja poste ei näe?

ei saa see teema on läbi juba käinud lihtsalt ära loe

PokerDevil
23.11.09, 20:44
Poker Stars $110+$5 No Limit Hold'em Tournament - t10/t20 Blinds - 2 players - View hand 385724 (http://www.thehandconverter.com/hands/385724)
The Official DeucesCracked.com (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.thehandconverter.com)

Hero (BTN/SB): t1460 M = 48.67
BB: t1540 M = 51.33

Pre Flop: (t30) Hero is BTN/SB with 7 :spade: 7 :diamond:
Hero raises to t60, BB calls t40

Flop: (t120) 6 :heart: Q :heart: Q :spade: (2 players)
BB bets t120, Hero calls t120

Turn: (t360) T :diamond: (2 players)
BB bets t480, Hero raises to t1280 all in, BB calls t800

River: (t2920) J :diamond: (2 players - 1 is all in)

Final Pot: t2920
Hero shows 7 :spade: 7 :diamond: (two pair, Queens and Sevens)
BB shows A :club: 5 :club: (a pair of Queens)
Hero wins t2920

ranka
23.11.09, 20:50
tahan prode MTÜga liituda

Ja on olemas aga hetkel on pea liialt õhupall, et midagi kirjutada, sest öösel kolmest saadik üleval olnud, palavik üleval ning und ei tule. Kui korra magada saan siis värske peaga teen ära.

Timpz
23.11.09, 20:51
ei saa see teema on läbi juba käinud lihtsalt ära loe

k ty

nikitheone
23.11.09, 21:12
wtf it this bullshit?

http://kehra.olx.co.ee/apple-iphone-3g-s-32gb-white-iid-48073253

ma mõtlen, et eägrg

hotcocacola
23.11.09, 21:12
IRWWWWWWWWWWWWWWWWWWW

VÕSAPETSI TÄNANE OSA, MIDA ***** hahe

http://www.elu24.ee/?id=191893

olavike
23.11.09, 21:22
Tänases Saladuste esimeses loos oli peategelaseks Tambet Kask :D
"Klamber" vist peaks ka seda nime kandma :P

Timpz
23.11.09, 21:31
IRWWWWWWWWWWWWWWWWWWW

Eesti

Potik
23.11.09, 21:51
Suht sick vä? ;D

5 kätt järjest: Qs3c, 4s3c, 2c3c, Qs3c, 8c3c.

ranka
23.11.09, 21:53
Suht sick vä? ;D

5 kätt järjest: Qs3c, 4s3c, 2c3c, Qs3c, 8c3c.

WOW. Ennekuulmatu.

Potik
23.11.09, 21:55
wats ur problem?

vapsik
23.11.09, 21:56
wats ur problem?

Ma ei olnud sellist asja ka enne kuulnud, mis siis ütlema oleks pidanud?

Potik
23.11.09, 22:00
ranka editis ära, aga imo tundus väga sarkasmirohke too vastus.

Kris
23.11.09, 22:04
lõpetasin turkapro karjääri.

jrgn hell
23.11.09, 22:07
kuidas läks?
quit while ahead

Kris
23.11.09, 22:10
no pmst lasin mingi 5-10 turkat päevas 1-22$ buyin, enamus kuni 11$.. mingi +400 olin overall ja siis viimased 2 päeva pole ******* hittinud... +200$ atm siis... ei jõua enam.

homsest HUSNGmasteriks.

jrgn hell
23.11.09, 22:13
no pmst lasin mingi 5-10 turkat päevas 1-22$ buyin, enamus kuni 11$.. mingi +400 olin overall ja siis viimased 2 päeva pole ******* hittinud... +200$ atm siis... ei jõua enam.

homsest HUSNGmasteriks.

ülehomme proovi no-limit badugi :D

edit: mul sama projekt ja sitaks kaugel olen mängude miximisega

(mitte kuskil)

rohelinekonn
23.11.09, 22:21
Ja on olemas aga hetkel on pea liialt õhupall, et midagi kirjutada, sest öösel kolmest saadik üleval olnud, palavik üleval ning und ei tule. Kui korra magada saan siis värske peaga teen ära.

jooma järgne palavik?

alaska
23.11.09, 22:25
jooma järgne palavik?

Ma olen küll väga palju elus joonud aga sellise asjaga veel kokku puutunud ei ole. Mingi meditsiiniliselt tuntud olukord? Suurest joomisest tõuseb palavik?

jrgn hell
23.11.09, 22:39
vot mis meelde tuli. Päris kurb, vist.
Objekt oli täna mingi naiste turvakodu kõrval ja aknast paistsid noored emad koos lastega. PÄrsi kurb vaadata ikka normaalseid milfe niimoodi nurka surutuna.

Jõuaks tegudeni ka, siis peaks jõulu ajal vähemalt lastele jõuluvana tegema minema.

Rage
23.11.09, 22:40
mhm.. triobeti liiga rahade eest lastele kommi osta sinna?

jrgn hell
23.11.09, 22:48
ei tea ei osale.
Aga see ei nõua üldse ressursse ka. Mandariinid ja kommid sigaodavad jõulude ajal.Teed kino ka vähe jne.
Aga üldiselt loodan, et kui muul ajal, mees kodus peksab ja elu on sitt, siis jõulude ajal muu pere juures on tore olla ja ei pea seal vegeteerima.

jrgn hell
23.11.09, 22:50
peaks reporteri kommentse ka edasi lugema, et kas date juba paigas, millal nissise sõidetakse neid 4-to-1 vendi checkima

antnx
23.11.09, 23:07
Hit and runnisin 11 min 3 buy inni ja lauad insta kinni. magus

rohelinekonn
23.11.09, 23:08
Ma olen küll väga palju elus joonud aga sellise asjaga veel kokku puutunud ei ole. Mingi meditsiiniliselt tuntud olukord? Suurest joomisest tõuseb palavik?

näide üks: On talv jaanuari kuu väljas muhedalt külm sinul kestmas pidu juba teist päeva mille jooksul maganud oled mõned loetud tunnid, kui järsku otsustatakse minna kluppi. Suur peoloom nagu sa oled lendad kaasa koos rahvaga ise üpris mudas. Klubis otsustad oma targa peaga et annad riidehoiu nr ühe tüdruku kätte siis ei kao ära ja ei teki probleeme hiljem. Järgnevad teqila shotid ja othralt kokse veel juurde kuni sa tunned et nüüd on piir käes ja aeg minna koju. Aga siis selgub tõde et keegi sinu seltskonnast küll ei tea ühtegi tüdrukut kelle kätte sa oleks oma riidehoiu nr andnud seega rokid ilma mantlita keset talve mööda linna ja mõtled ei ole ju üldse külm. Aga järgmine päev on palavik ja muidu sitt olla.

jrgn hell
23.11.09, 23:23
näide üks: On talv jaanuari kuu väljas muhedalt külm sinul kestmas pidu juba teist päeva mille jooksul maganud oled mõned loetud tunnid, kui järsku otsustatakse minna kluppi. Suur peoloom nagu sa oled lendad kaasa koos rahvaga ise üpris mudas. Klubis otsustad oma targa peaga et annad riidehoiu nr ühe tüdruku kätte siis ei kao ära ja ei teki probleeme hiljem. Järgnevad teqila shotid ja othralt kokse veel juurde kuni sa tunned et nüüd on piir käes ja aeg minna koju. Aga siis selgub tõde et keegi sinu seltskonnast küll ei tea ühtegi tüdrukut kelle kätte sa oleks oma riidehoiu nr andnud seega rokid ilma mantlita keset talve mööda linna ja mõtled ei ole ju üldse külm. Aga järgmine päev on palavik ja muidu **** olla.

üks tuttav sattus lumehange magama vms ja palju ei olnud gangreenist puudu ja kaua haiglas jne.

Helmps
23.11.09, 23:24
http://i.imgur.com/1P7P5.jpg

imä, mis süvva om

Kris
23.11.09, 23:27
np: Jimi Hendrix - Purple Haze "The Rolling Stone Magazines 50"

mcbethk
23.11.09, 23:38
ranka siia jõuab on pilt insta kadund :D :D

-andres-
24.11.09, 00:35
ranka siia jõuab on pilt insta kadund :D :D

Minu arust juustuburger, for real.

Rage
24.11.09, 01:02

http://farm4.static.flickr.com/3172/2768221518_cb679239b1.jpg

hotcocacola
24.11.09, 01:10
kes saadab mulle paar senti FTPsse.
MIKS? Siis saan chattida & railida :D

ise kahjuks ftps ei mängi :p

username: hotcocaEST

hotcocacola
24.11.09, 01:12
lol lenc vapsjee turbomode:D

tytyty

lenC
24.11.09, 01:12
:)

QKulgur
24.11.09, 01:51
fak see hamburger tundub nii maitsev:D

rohelinekonn
24.11.09, 05:13
Ilge jama üldse enam und öösel ei ole. Proovisin magma jääda aga ei midagi.

kollane
24.11.09, 05:14
Ilge jama üldse enam und öösel ei ole. Proovisin magma jääda aga ei midagi.

sama siin

ranka
24.11.09, 05:51
jooma järgne palavik?

Ei. Jälle sai vanalinnas T-särgiga tänavatel ringi lastud, ise üleni higine kuskilt tantsulavalt tulnud. 3 x arva, kas see hakkab tervisele või mitte. Ja jube kahtlane haigus, kraadiklaasi ei ole aga miski palvaikunäss kummitab ja öösel põhimõtteliselt ühtegi tundi magada ei saanud. 15 minutiks magama, siis näed jube debiilseid unenägusid ning ärkasin üles.

Praegu neelasin küüslaugu küüsi, kui tablette ning lutsin mett ja olen taimetoitlane, et vitamiine saada. Loodan, et aitab. LOL ja eile plaanisin veel jooksma minna, kuni lõunani olin suht kindel, et lähen jooksma :P

ranka
24.11.09, 05:52

Minu jaoks ka juustukas.

EDIT: Burksi tegemise aeg kokk vist ei hoidnud pükse jalas, sest tunduvad väikesed karvade idud juustuka küljes. A ju see oli tõusu aeg tehtud pilt, siis müüdi igat paska.

Codecci
24.11.09, 06:19
Miks kõik ärikad õpivad juurat? Just lugesin 2+2 'te ja FoxwoodsFiend ja Raptor, 2 tuntud high stakes mängijat läksid vist "law schooli". Mis selle tagamõte on, nad on ju miljonärid, ei hakka ju advokaadiks arvatavasti? Sõõrumaa vist õppis/õpib ka juurat, why?

mkva
24.11.09, 06:41
K: kas sellel trio bloggerite freerollil osalemiseks peab olem just mingi pokeri teemaline blogi ?

eddi
24.11.09, 06:50
IRWWWWWWWWWWWWWWWWWWW

:D ebareaalne. see naine on päris hea ju, kellega tüüp magab:D:D
:-X :-X

taavi
24.11.09, 07:12
K: kas sellel trio bloggerite freerollil osalemiseks peab olem just mingi pokeri teemaline blogi ?

Ei

TrioBet korraldab taas bloggerite freerolli kuid erinevalt eelmistest kordadest on sel korral võimalus osaleda kõigil kes blogivad st. tegemist ei pea olema pokkeriblogiga vaid suvalise blogiga (http://foorum.pokkeriprod.com/index.php/topic,2644.0.html)

K2snakas
24.11.09, 07:41
:D ebareaalne. see naine on päris hea ju, kellega tüüp magab:D:D
:-X :-X

petsi arust päris roogitav räim:D

masterpuppet
24.11.09, 07:59
Miks kõik ärikad õpivad juurat? Just lugesin 2+2 'te ja FoxwoodsFiend ja Raptor, 2 tuntud high stakes mängijat läksid vist "law schooli". Mis selle tagamõte on, nad on ju miljonärid, ei hakka ju advokaadiks arvatavasti? Sõõrumaa vist õppis/õpib ka juurat, why?

Annab väga palju maailmavaateliselt juurde ning samuti läheb igal eluhetkel juurat vaja. Sa ei kujuta ette, kui palju tegelikult reaalselt inimesi pidevalt üle lastakse ning seadustega kannivahele lükatakse.

mkva
24.11.09, 09:06
Mis asi on postgreSQL ? Nimelt juhtusin kasutuid programme eemaldama ja kogemata panin unistallima postgreSQL-i ise ei märgaudki sest miljon akent oli lahti ja tegin muid asju.. Igatahes peale seda ilmus mingi imelik error ette, siis kuumenes arvuti üle ja ma ei näinud mis error see oli, igatahes, midagi winwowsiga oli seal. Mis ma tegema peaks ?

K2snakas
24.11.09, 09:10
Mis asi on postgreSQL ? Nimelt juhtusin kasutuid programme eemaldama ja kogemata panin unistallima postgreSQL-i ise ei märgaudki sest miljon akent oli lahti ja tegin muid asju.. Igatahes peale seda ilmus mingi imelik error ette, siis kuumenes arvuti üle ja ma ei näinud mis error see oli, igatahes, midagi winwowsiga oli seal. Mis ma tegema peaks ?

lol?:D
see peaks hemmiga seotud proge olema?:D
lasid oma käte databaasi maha obv

lenC
24.11.09, 09:10

haldab HEM-i ja PT3-e databaase, operatsioonisüsteemi tegutsemist ta mõjutada ei tohiks.

Täpsemalt ei oska öelda sry, olen suht fish IT businessis.

mkva
24.11.09, 09:14
sick.
Enam ei lähe pt3 tööle, proovin uuesti peale saada seda sql vms, eks siis vaatan mis sai..

daljoh
24.11.09, 09:22
pm jah kadus su database ära kuhugi nüüd :D

antnx
24.11.09, 09:52
fak see hamburger tundub nii maitsev:D

:D LOL

Lutzky
24.11.09, 10:05
Annab väga palju maailmavaateliselt juurde ning samuti läheb igal eluhetkel juurat vaja. Sa ei kujuta ette, kui palju tegelikult reaalselt inimesi pidevalt üle lastakse ning seadustega kannivahele lükatakse.

kindlasti

ranka
24.11.09, 10:22
sick.
Enam ei lähe pt3 tööle, proovin uuesti peale saada seda sql vms, eks siis vaatan mis sai..

MUIDUGI EI LÄHE TÖÖLE, KUI SA VISKASID ÄRA ANDMEBAASI. Üleüldse ei saa aru, miks "lambist" eemaldatakse programme??? Kui arvad, et on lambist siis keegi pidi selle lambist tõmbama ning peaksid muutma enda (või teiste arvutikasutajate) tõmbamisharjumusi.

Vist kätest ei ole ilma aga manuaal ma ka andma ei hakka, kuidas käed korda saad. Pead uuesti postgresqli installima, siis saad vähemalt HEM'igi korda.

Kris
24.11.09, 10:32
Isildur1: can we have one session nl ?
Isildur1: and next time plo as usual
Patrik Antonius: sry im done with nl for awhile
Isildur1: cmon i play u every day monstersessions plo and u have big edge here
Patrik Antonius: im alltime loser in that game on fulltilt
Isildur1: yeah i am the same at omaha on every sites
Patrik Antonius: i cant play u nl im sry
Patrik Antonius: i saw how u destroyed durrr in that game
Isildur1: ??
Patrik Antonius: and me
Isildur1: i have 4 - sessions in a row at nl

- Isildur1 quits all PLO tables and sits at two NLHE instead, but eventually returns back to two PLO tables to get some action going.

Isildur1: i just think its annoying u allways gotta have the anvantage
Patrik Antonius: especially now when im stuck big
Patrik Antonius: how do i have an advantage here?
Isildur1: ?
Patrik Antonius: u know cards have been very good for me in the biggest pots we have played
Isildur1: ur up far over 2 m and playing supertight
Patrik Antonius: its not that i have out played u alot
Isildur1: lol yes
Isildur1: u have
Isildur1: thats bs
Patrik Antonius: well i feel u have got the best of me in a lot of big pots
Isildur1: na i getting it in bad allways
Isildur1: u ds aces
Isildur1: every time u 3 bet i 4 bet to get more luckfactor
Isildur1: and u only 3 bet superstone hahaha

Rage
24.11.09, 10:32
<muigab> huvitav on see, et inimesed, kes ei tea autodest midgai.. ei lähe huupi kapoti alt polte ja mutreid keerama ja juhtmeid ümber tõstma.. vaid käivad esinduses või hoolduses vms... aga arvuti puhul... on asjad kuidagi teisiti... hoolimata sellest, et arvuti on vaata et tähtsamgi töövahend kui auto.

mkva
24.11.09, 11:09
Ma ei kustutanud programme huupi. Vaid kustutasin vanu programme mida enam ei kasuta, et puhastada vähe arvutit. Ja selle sql-i üleval oli proge mida tahtsin kustutada aga kogemata klikisin sql-ile.
See selleks. Sain korda igatahes.

CTXrix
24.11.09, 11:12
Isildur1: can we have one session nl ?
Isildur1: and next time plo as usual
Patrik Antonius: sry im done with nl for awhile
Isildur1: cmon i play u every day monstersessions plo and u have big edge here
Patrik Antonius: im alltime loser in that game on fulltilt
Isildur1: yeah i am the same at omaha on every sites
Patrik Antonius: i cant play u nl im sry
Patrik Antonius: i saw how u destroyed durrr in that game
Isildur1: ??
Patrik Antonius: and me
Isildur1: i have 4 - sessions in a row at nl

- Isildur1 quits all PLO tables and sits at two NLHE instead, but eventually returns back to two PLO tables to get some action going.

Isildur1: i just think its annoying u allways gotta have the anvantage
Patrik Antonius: especially now when im stuck big
Patrik Antonius: how do i have an advantage here?
Isildur1: ?
Patrik Antonius: u know cards have been very good for me in the biggest pots we have played
Isildur1: ur up far over 2 m and playing supertight
Patrik Antonius: its not that i have out played u alot
Isildur1: lol yes
Isildur1: u have
Isildur1: thats bs
Patrik Antonius: well i feel u have got the best of me in a lot of big pots
Isildur1: na i getting it in bad allways
Isildur1: u ds aces
Isildur1: every time u 3 bet i 4 bet to get more luckfactor
Isildur1: and u only 3 bet superstone hahaha

Nooh...ega see Antoniusest väga ilus ei ole...aga samas, its about making money.

Madis Very
24.11.09, 11:24
Tavaliselt kui vastane tahab sinuga teist mängu mängida kus sul kindlati -long run siis oleksid nõus, et hea olla ?

Marek
24.11.09, 11:51
Nooh...ega see Antoniusest väga ilus ei ole...aga samas, its about making money.

Minu arvates on ka väga kole, et ta teiste pilli järgi ei tantsi

hotcocacola
24.11.09, 12:33
Tellisin just "Godfather of Poker- The Doyle Brunson Story" Krisostoomusest ära. Nice nice.
Keegi juba lugenud?

lenC
24.11.09, 12:40
RIP Doyle

hotcocacola
24.11.09, 12:47
LOL

Kris
24.11.09, 12:48
http://www.youtube.com/watch?v=K9vUQjKK-n0&feature=PlayList&p=246A87A9F79310EC&index=47

Kris
24.11.09, 13:26
http://www.upload.ee/image/272886/tilt.JPG

bauss
24.11.09, 13:33
kas starsist wire transferit saab ainult sebi teha või swedbanki ka?

bounce
24.11.09, 13:40
QUESTION FROM Borg7: phil hellmuth said tom dwan is the best player under 30. comment!
ANSWER FROM Patrik Antonius: phil hellmuth is a joke

nuff said

Kris
24.11.09, 14:09
sharkscope subscriberiks kuidagi tasuta saab vä

rohelinekonn
24.11.09, 14:54
Ma ei tea kas on siit läbi käinud see

http://www.youtube.com/watch?v=rg-BReXRGic

taipupole
24.11.09, 15:03
Keegi tänast Rocki mängu vaatama läheb?

vapsik
24.11.09, 15:06

Kui laiskusest jagu saan siis peaks minema küll.

Codecci
24.11.09, 15:24
http://www.upload.ee/image/272886/tilt.JPG

vaatasin algul, et mingi mängukoobas vms playmoney sait, naljakas soft

isenseven
24.11.09, 15:37

Kindel mats

pohhui
24.11.09, 16:25

Need kes ei jõua/ei viitsi siis ETV2 teeb ülekande ka 18:40

ESTPatrick
24.11.09, 16:27
keegi olympicu või classicu tallinna live turkale ka täna läheb, mõtlen minna kuid ei viitsi üksi minna, keegi võiks olla kellega möla ajada ja sümboolne õlle juua

mkva
24.11.09, 16:28
kas pt3 hud trios ka töötab ?

vsiu100
24.11.09, 16:28
keegi olympicu või classicu tallinna live turkale ka täna läheb, mõtlen minna kuid ei viitsi üksi minna, keegi võiks olla kellega möla ajada ja sümboolne õlle juua

saatsin vastuse

ESTPatrick
24.11.09, 16:31
super

ESTPatrick
24.11.09, 16:32
mis kell pargis hakkab täna, 19 00?

vsiu100
24.11.09, 16:33
mis kell pargis hakkab täna, 19 00?

jah

Rage
24.11.09, 16:37
miks neid foorumimängude topicuid nii palju vaja on... inimestel on igav? minge grindige parem:-)

ESTPatrick
24.11.09, 16:38
downswingi ajal hea mõtteid mujale saada

hotcocacola
24.11.09, 16:40
http://hotcocacola.blogspot.com/2009/11/haahahahaa.html

vsiu100
24.11.09, 16:46
mõtlesin endale lisamotivatsiooni tänaseks 500.- olympicu texase turniiriks.
kui hitin top3, siis 20% eest ostan loomavarjupaigale jõuluks süüa.

ESTPatrick
24.11.09, 16:47
lisan ka motivatsiooni, kui ei kaota, ostan endale süüa

vsiu100
24.11.09, 16:54
lisan ka motivatsiooni, kui ei kaota, ostan endale süüa

lol

aga tegelt nutt tuleb peale, sest payout on suht sick seal.
kui tuleb 51+ mängijat, mis on tavaliselt sellel teisip. 500.- olnud, siis saavad 10 raha ja 10. saab miski 850.- äkki.
sügad 7h pokkerit ja saad 300.-. tilt.
seega alla top3 raha ei anta.

ESTPatrick
24.11.09, 16:55
rohkem ajaviiteks lähen, saab lolli mula kuulata, mis on sweda raha väärt ja ehk joppab ja saab miski kopika ka

vsiu100
24.11.09, 17:02
saab lolli mula kuulata

YES.
seda tuleb seal palju.
ja sellised pärlid on kuldsed, nagu kloonike välja tõi siin miski aeg tagasi.
tekib vajadus kohe leveldada :D
a, wedoit tuleb ka, võtan talle pileti.
pidi hilinema miski 40min-1h, nagu ta lemmik mängija hellmutt.