PDA

View Full Version : Balti meistrikad



Leheküljed : [1] 2

ok2aa
13.11.08, 18:22
http://www.pokerclub.ee/var/banners/1/triobet_online2_468x60.swf

A. Burgeti postitus pokernewsi foorumis:

Balti Meistrivõistlused Internetipokkeris 2008

Taas on kätte jõudnud aeg korraldada Balti Meistrivõistlused Internetipokkeris, et selgitada välja Balti riikide parimad pokkerimängijad! Kas eelmise aasta meister Hr. Ormisson Eestist (alias madiso7777) suudab sel korral oma tiitlit kaitsta?! Kõike seda näeme juba detsembri keskpaigas toimuvatel tiitlivõistlustel.

Meistrivõistluste reeglid
Balti Meister NL Hold'emis ja PL Omahas saavad TrioBeti poolt välja pandud kuldse randmeketi kirjaga: "Baltic Champion in Online Poker 2008 – NL Hold'em" ja "Baltic Champion in Online Poker 2008 – PL Omaha"

Mõlemad turniirid annavad edetabeli punkte mida on võimalik näha TrioBeti pokkerikoolis ja veebilehel. Top 20 üldisest edetabelist on võimalus võita lisaauhindu TrioBeti poolt välja pandud €10000 auhinnafondist!

Turniiride kava
Põhiturniirid
13.12 kell 17.00 CET (18.00 kohaliku aja järgi) PL Omaha €60+€4 (Freezeout)
14.12 kell 14.00 CET (15.00 kohaliku aja järgi) NL Hold'em €90+€10 (Freezeout)

Nädala finaalid
11.12 kell 18.00 CET (19.00 kohaliku aja järgi) PL Omaha €16+€1 (Freezeout)
12.12 kell 18.00 CET (19.00 kohaliku aja järgi) NL Hold'em €25+€2.50 (Freezeout)

Nendele turniiridele saad osalema freerollide ja satelliitide kaudu või ostes pileti otse finaalturniiridele. Freerollid leiad MTT/Freerolls alt ning satelliidid MTT/Special alt.

BOCIP €60+€4 Pot Limit Omaha
Turniirid Osavõtumaks Info Kuupäev
Finaal €60 + €4 Põhiturniir 13.12.2008
Nädala finaal €16 + €1 Üks 4-st Finaali 11.12.2008
Igapäevane turniir €1.70+ €0.10 Üks 10-st Nädala finaali Iga päev
Igapäevased LOTTO turniirid €0.18 Üks igapäevasele turniirile Iga päev

BOCIP €90+€10 No Limit Hold'em
Turniirid Osavõtumaks Info Kuupäev
Finaal €90 + €10 Põhiturniir 14.12.2008
Nädala finaal €25 + €2.50 Üks 4-st Finaali 12.12.2008
Igapäevane turniir €2.75+ €0.25 Üks 10-st Nädala finaali Iga päev
Igapäevased LOTTO turniirid €0.30 Üks igapäevasele turniirile Iga päev

Reeglid & Tingimused
* Balti meister saab lisaks tiitlile ka kuldse Balti Meistri randmeketi (väärtus ca. €1000).
* Võitja aktsepteerib oma osalusega seda, et TrioBet võib kasutada tema nime, pokkerialiast ja fotosid TrioBeti poolt korraldatavatel turundusüritustel, intervjuudes vm. kampaaniates.

Bolditud tekst häirib ainult mind või ka kedagi teist?

Banner lisatud Ranka poolt;

lenC
13.11.08, 18:23
wat, saaks aru, kui oleks mingi live-event satikas vms, aga see on küll üsna jabur.

ranka
13.11.08, 19:57
Mind selles suhtes ei häiri, et nii või naa suht paljud mind teavad ja täiesti bohhui. Aga kui tahaksin hoida pokkerimaailmas madalamat profiili ning tahaks, et mind teataks ainult kasutaja nimepidi, siis häiriks 100% ja tõenäoliselt turniiril ei osaleks!

EDIT: Ja muutsin originaalposti niipalju, et tegu on nüüdest "timed eventiga", et nädal enne finaalturniire ilmub sama teema ka foorumi allosas.

Klamber®
13.11.08, 20:12
ei tea ei häiri, miks peaks ?

Tigrano
13.11.08, 20:16
Tundub, et on natuke üle pingutatud.

Klamber®
13.11.08, 20:18
Tundub, et on natuke üle pingutatud.


millega täpsemalt?
kas põhjuseks on see et ei taha avaldada seda kui palju teenid ja/või midagi sellist ?

Tigrano
13.11.08, 20:32
millega täpsemalt?
kas põhjuseks on see et ei taha avaldada seda kui palju teenid ja/või midagi sellist ?


Netis mängides tänu pokkeri aliasele on võimalik tagada mängijal privaatsus. Miks peaks ühe turniiri pärast enda nime avalikustama. Põhjuseid võivad olla erinevad, miks keegi ei taha oma nime avalikustada.

Klamber®
13.11.08, 20:33
Netis mängides tänu pokkeri aliasele on võimalik tagada mängijal privaatsus. Miks peaks ühe turniiri pärast enda nime avalikustama. Põhjuseid võivad olla erinevad, miks keegi ei taha oma nime avalikustada.


jah hea point.

ok2aa
13.11.08, 21:18
ma ei tahaks küll, et mu pärisnimi kuskil välja tuleks. tbh ma vist enne tuleks ise töölt ära kui hakkaks seal seletama, et mis see pokker on ja miks ma sõltlane olen jne jne...

ranka
13.11.08, 22:12
ma ei tahaks küll, et mu pärisnimi kuskil välja tuleks. tbh ma vist enne tuleks ise töölt ära kui hakkaks seal seletama, et mis see pokker on ja miks ma sõltlane olen jne jne...


VOT täpselt.

Kõige nõmedam ongi olla "poolkuulus" pokkerimängija. See tähendab seda, et pokkeriringkondades su nime, taset teatakse ja sind austatakse. Aga väljaspool pokkeriringkonda su nime seostatakse hasartmängusõltase ja musta maailmaga.

Siis parem olla kas täiesti tundmatu kuju varjudes oma foorumi kasutajanime taha ja teavad sind ainult sõbrad, kes peavad teadma või siis olla täiesti kuulus PokerStars (nagu Negreanu, Farha, Moneymaker jne), kellel on pappi nagu putru ning pole vaja kuskil selgitustööd teha.

Mina olen muidugi see esimene mängija ja natuke maybe kahetsen seda. Aga kuna ma olen elukutseline, siis polegi see eriti tähtis ,sest tööl selgitama ei pea, pere on viimaks (võttis aega üle aast), et pokker vist ei ole gämblerik hasartmäng. Aga tuttavatele, kes ei saa aru pokkerist, siis nendega ma enam oma nime pokkeriga eriti ei seo - väsinud seletamas ja nii või naa nad aru ei saa.

Tigrano
13.11.08, 22:13
ma ei tahaks küll, et mu pärisnimi kuskil välja tuleks. tbh ma vist enne tuleks ise töölt ära kui hakkaks seal seletama, et mis see pokker on ja miks ma sõltlane olen jne jne...


Just nimelt, sest tundub, et paljud ei saa aru, mis mänguga täpselt tegu on, isegi kui 10 korda oled seletanud ;D

alaska
14.11.08, 00:15
Kõige parem on veel see periood, kui räägid, et tahaks töölt ära tulla ja pokkerit mängima hoopis hakata. Siis vaadatakse nagu nõdrameelset.

farik666
14.11.08, 11:18
alaska plaanid elukutseliseks hakata?

alaska
14.11.08, 11:26
Kuna ma pensionisambaga pole liitunud, siis ma loodan, et äkki sellest saab minu pensionisammas. :)Aga aitab OT.

RudiTurbo
14.11.08, 11:57
Mul on küll super ema vähemalt, viimane kord kui helistas, siis küsis, kas võin juba koduseks jääda? ;D
Aga jah, me oleme veic off topic siin :P

Aga Baltikatest Võtaks ka heameelega osa muidu kui kuskilt pileti saaks, olex hea vahelduseks heade mängijatega mängida.

Keiss
14.11.08, 17:46
Eks tuleb satikatel osaleda jälle. Ise osalen Trios EPT satikal. Esimese pileti sain kätte, esmaspäeval järgmine 8)

lenC
14.11.08, 19:56
http://ee.pokernews.com/pokkerifoorum/topic1878/
Jalaga makku või nii ;D

EDIT: Aga Burget siiski lubas küsida, kas võib kasutada andmeid, nii et ok2aa-le ja teistele roheline tuli.

Tigrano
14.11.08, 20:16
http://ee.pokernews.com/pokkerifoorum/topic1878/
Jalaga makku või nii ;D


Suht karm, vihastasite seal Hr. Burgeti välja, samas ütleks selle peale, et ei kommenteeri aga Burgeti tööd tuleb siiski austada kuna panus mida ta on andnud on hindamatu. Pole midagi teha, et viimase turniiri reeglistik pahameelt paljudele tekitas.

LenC pea püsti ;D

lenC
14.11.08, 20:17
Ei, mul suht ükskõik ja ma austangi ta panust Eesti pokkerisse. Ja ma olen päris kindel, et Burget on närvis selle ajakirja teema pärast rohkem.

ok2aa
14.11.08, 20:34
god, ma loodan et peep kunagi selle foorumi aadressi ei leia

Tigrano
14.11.08, 20:38
god, ma loodan et peep kunagi selle foorumi aadressi ei leia


LOL

lenC
14.11.08, 21:07
god, ma loodan et peep kunagi selle foorumi aadressi ei leia

http://www.lolsauce.com/RandomBS/I%20Lold.jpg

privador
15.11.08, 06:51
VOT täpselt.

Kõige nõmedam ongi olla "poolkuulus" pokkerimängija. See tähendab seda, et pokkeriringkondades su nime, taset teatakse ja sind austatakse. Aga väljaspool pokkeriringkonda su nime seostatakse hasartmängusõltase ja musta maailmaga.

Siis parem olla kas täiesti tundmatu kuju varjudes oma foorumi kasutajanime taha ja teavad sind ainult sõbrad, kes peavad teadma või siis olla täiesti kuulus PokerStars (nagu Negreanu, Farha, Moneymaker jne), kellel on pappi nagu putru ning pole vaja kuskil selgitustööd teha.
Nõustun 100% Kui oled nn poolpokkerimängija(isegi kui teenid 10k$ kuus)ei tasu nime meediasse toppida.
Lihtsalt osad arvavad,et sa oled hasartmängur,teised arvavad et teenid miljoneid.
Ehtne näide on naxeri ämber,kus ta hooples,et teenib 100k kuus(tõepoolest ta oli tõesti vist üks kuu niipalju teeninud)-paari kuu pärast oli busto.Ja mäletan väga hästi,kuda teda pargis aasiti-nu 100k mees tuli ka mängima
Ehk ühesõnaga väga kerge on meediale kont ette visata
Siis võiks meediasse ronida,kui mingi EPT kinni paned vms,sa tead vähemalt et bustoks enam ei lähe vms

Isiklikult mulle meeldiks isegi pokkerikuulsus imago.Aga mulle ei meeldiks kuulsus,kui ma ei saa isegi endale lubada keskastme sõiduautot.Teiseks kui sa nt võitsid turnalt 10k ja poetad mõnele sõbrale,siis tal jääb automaatselt mulje nagu see oelks taevast sadanud.Tegelikult vb olen juba buy inide peale 20k sisse toppinud.Ja lihtsalt ma ei viici seletada ja tõestada kellelegi
Samas Burget on pannud vägagi korralikud auhinand välja(käevõru juba puhtast kullast)Enne kui üldse Burget kuskile panema hakkab,tuleb turna ära võita:)

RudiTurbo
15.11.08, 13:54
Kas need satelliidid muidu juba jooksevad?

ranka
15.11.08, 20:31
http://ee.pokernews.com/pokkerifoorum/topic1878/
Jalaga makku või nii ;D

EDIT: Aga Burget siiski lubas küsida, kas võib kasutada andmeid, nii et ok2aa-le ja teistele roheline tuli.


Tulin Tallinnast tagasi (olin 24 tundi arvutist eemal) ja MSN oli sees ning lahti oli täpselt 28 akent, millest kuues võis seitsmes aknas kiirgas too link. Nagu ussviirus juba :P

Keiss
15.11.08, 22:07
Huh, polnud PN foorumis vähemalt kuu aega käinud. Seal on endiselt jube andmine. :o ;D

Tigrano
15.11.08, 22:13
Huh, polnud PN foorumis vähemalt kuu aega käinud. Seal on endiselt jube andmine. :o ;D


Suht tõsine andmine üle pika aja, meenutab juba seda aega, kui ranka aktiivne seal oli ;D

pikk28
21.11.08, 14:25
sain oma lemmikmängus Omahas satikaga pileti järgmisele satikale, seal saab juba iga neljas pileti põhiturnale ehk päris toredad sansud :)
tasub proovida, sest põhiturnal on auhinnad ikka päris kobedad :)

ranka
21.11.08, 14:27
Palju sub-satikatel keskmiselt rahvast on?

Ise kindlasti mängin Hold'emi turniiri ja seetõttu võiks proovida satikaid. Kui saan läbi satika Holdemi turnale, siis võiks kokkuhoitud raha eest ka Omahahahaha turnat proovida :)

EDIT: Loodame, et nad seekord kella ei keera, muidu jääb jälle mängimata :)

pikk28
21.11.08, 16:12
minuarust oli 40 ehk 4 esimest said pileti ja 5s sai raha

Metsapull
21.11.08, 16:23
Siis kui mina nädala finaali pileti sain, siis päevasel satikal oli vist kuskil 15 inimest ja 3 sai pileti.

RudiTurbo
21.11.08, 21:23
Minul oli praegu 20 inimest ning 3 sai pileti, neljas sai 2.75€
Mul siis pilet olemas esimese katsega, sain odavalt läbi :)

Tigrano
21.11.08, 21:26
Peab ka triobeti kliendi lahti tegema ja proovima, ehk õnnestub ja hoiab mõned kopikad kokku ;D

pikk28
22.11.08, 10:37
Peab ka triobeti kliendi lahti tegema ja proovima, ehk õnnestub ja hoiab mõned kopikad kokku ;D

kindlasti proovi. a huvitav kui ma veel jobistan endale nädala finaali pileti, mis siis saab? saan raha või kaks piletit :)?

ranka
22.11.08, 10:41
kindlasti proovi. a huvitav kui ma veel jobistan endale nädala finaali pileti, mis siis saab? saan raha või kaks piletit :)?


Seda kyimust on kysitud mitmeid kordi ja mitmetes foorumites ning mina vastust siiani ei tea....

hotcocacola
22.11.08, 11:13
ma ostan arvatavasti end toorelt mõlemale turnale sisse. Aga vb viimastel hetkedel proovin ka weekly satikaid....aga ei tea, ei usu :)
mina lähen asja kinni panema ja käevõru tooma.

mis puutub nime avaldamisse, siis trio on pidevalt avaldanud nt: Raigo A. , ma usun et sellest täitsa piisab. Minu arust võiks avaldada hoopis mängija usernamet, sest seda teavad kyll rohkem.


super turna on tulemas, bronnisin endale 2 päeva detsembris ära ning proovin kõvat trenni teha. :)

edu,
RAix

ranka
01.12.08, 14:57
Hahhahahahahahahaha

http://www.youtube.com/v/2vaVUHCSV1I&hl=en&fs=1

Andr3s
01.12.08, 15:18
hahahhahahahaa, nice.
Hea aktsent peaks mainima ^^

hotcocacola
01.12.08, 23:33
video on hea :D
mina regasin end mõlemale turnale ära ning ootan põnevusega dets. keskpaika :)

Tigrano
02.12.08, 01:03
Sellised reklaamid juba meelest ei lähe. Loojatele 5+ midagi ei ole öelda.

privador
02.12.08, 01:31
krt ma ei julge regada,et magan ehk maha.
aga aru ei saa ma sellest rankingusysteemist seal läheb ju 2 turnat arvesse-sisuliselt yhe turna võitja on juba top3 hulgas minimaalselt

ranka
02.12.08, 08:44
krt ma ei julge regada,et magan ehk maha.
aga aru ei saa ma sellest rankingusysteemist seal läheb ju 2 turnat arvesse-sisuliselt yhe turna võitja on juba top3 hulgas minimaalselt


Täpselt samal põhjusel jätan regamata :D Rankingutest ei tea S-ugi :)

pikk28
02.12.08, 08:57
rankingu süsteem on tõesti segane.

Metsapull
05.12.08, 20:34
Nädala finaali pilet on nüüd mõlemale turniirile olemas. Loodetavasti kummagil neist veab ja saan ka päris finaali. Finaalturniiril igastahes ei mängi, kui nädala finaalis peaks halvasti minema.

Oliverk
05.12.08, 21:07
Mul omaha nädalale pilet. Peaks Holdem ka ikka üritama.

ok2aa
09.12.08, 21:45
ma vbl ei saa kumbagi mängida sest kolin :(

hotcocacola
10.12.08, 12:49
mida vähem, seda parem :D, saab TOP20sse kergemini (200€ garanteeritud). Ma usun et mõlemale finaalile tuleb mingi 35 inimese kanti inimesi :)

ranka
10.12.08, 18:06
Täna süvenesin põhjalikumalt sinna lisaauhindasse ning lugesin infot lehelt: http://www.triobet.com/et/poker/Baltic_Online_Champs.html Miks selle vuntsidega mehe pilt seal on?

pikk28
10.12.08, 18:51
Täna süvenesin põhjalikumalt sinna lisaauhindasse ning lugesin infot lehelt: http://www.triobet.com/et/poker/Baltic_Online_Champs.html Miks selle vuntsidega mehe pilt seal on?



sest see on tüüpiline pokkerimängija?

privador
10.12.08, 19:50
mida vähem, seda parem Cheesy, saab TOP20sse kergemini (200€ garanteeritud). Ma usun et mõlemale finaalile tuleb mingi 35 inimese kanti inimesi Smiley
Pakun jah ,et üle 40 ei tule.90 euri on ikka enamusele nn tundlik summa ja kui satikatelt ei saada ei taheta maxta.

RudiTurbo
10.12.08, 20:45
Võtsin ka just oma teise shoti Omaha satilt ka ja tuli ära pilet, nii, et kumbalgi tourneyl ikka peax ju finaali luckima ;D

Minu BR ei kannata ka mitte mingil juhul otse sisseostu.

Tigrano
10.12.08, 20:47
Võtsin ka just oma teise shoti Omaha satilt ka ja tuli ära pilet, nii, et kumbalgi tourneyl ikka peax ju finaali luckima ;D

Minu BR ei kannata ka mitte mingil juhul otse sisseostu.


Tubli, kahjuks ma ise olen kõik satikad maha maganud, minu puhul standart ;D

ranka
10.12.08, 21:26
Mul jooksis juhe kokku, sest algusest peale olen ma aru saanud, et kokku on neli turniiri - 2 nädala finaali ja 2 põhiturniiri ning ülejäänud odavad on satikad.

Aga misasjad need nädala turniirid on? Need on lihtsalt satikad põhiturniirile? Ja nädalaturniiri mängimise eest miskeid punkte ei saa???

Ühesõnaga ainult põhiturniiri mängijad saavad punkte ning nende vahel selgitatakse välja Eesti Meister Online Pokkeri 2008?

RudiTurbo
11.12.08, 00:58
Mul jooksis juhe kokku, sest algusest peale olen ma aru saanud, et kokku on neli turniiri - 2 nädala finaali ja 2 põhiturniiri ning ülejäänud odavad on satikad.

Aga misasjad need nädala turniirid on? Need on lihtsalt satikad põhiturniirile? Ja nädalaturniiri mängimise eest miskeid punkte ei saa???

Ühesõnaga ainult põhiturniiri mängijad saavad punkte ning nende vahel selgitatakse välja Eesti Meister Online Pokkeri 2008?


Yep, minuarust peax nii olema, et homme ja ülehomme on siis nädala finaalid, mis on lihtsalt satikad põhiturnadele ja siis nv'l on kaks Põhiturnat, milles siis selgitatakse kõik välja. Kes siis ära donkab, see saab meistriks jah.
Minuarust mingeid meistreid tulex ikka arvestada ranking liigadega, nagu Weekend Ranking. Ainult, et tournamente võix siis toimuda 10 tükki näiteks, et luck factor võimalikult väixex viilida.
Ning kui tuleb ranking, siis võix olla igas mängus, Omaha ja Hold'em eraldi 10 tournat, sest nii ei ole ka lahe, kui mingid 7 Stud vms on üx osavõistlus ning pead seal osalema sunniviisiliselt, et lihtsalt punkte saada üldkokkuvõtteks.
Peab ikka oma pokkerisaidi püsti panema, ei osata siin Maailmas midagi korraldada :D

Olen mõelnud ka selle peale, et nagu need Matrixi SNG'd full tildis on, võix vabalt olla ka Matrixi Tournad, kasvõi 8 tükki korraga. Ning siis olex igas 8's tournas kõik samad mängijad, olex suht põnev, kes 8's tournas suudab kõige stabiilsemalt esineda, sest enamasti ju multitabletakse nagunii. Peax PokerStarsile idee saatma ning 5% nende tournade kasumist mulle tulevikus ;D

privador
11.12.08, 01:00
Mul jooksis juhe kokku, sest algusest peale olen ma aru saanud, et kokku on neli turniiri - 2 nädala finaali ja 2 põhiturniiri ning ülejäänud odavad on satikad.

Aga misasjad need nädala turniirid on? Need on lihtsalt satikad põhiturniirile? Ja nädalaturniiri mängimise eest miskeid punkte ei saa???

Ühesõnaga ainult põhiturniiri mängijad saavad punkte ning nende vahel selgitatakse välja Eesti Meister Online Pokkeri 2008?
Alguses oli sama teema,ei saanud aru mis need "tähtsad" nädturnad on?
Aga ilmselt siiski nn Final satelite vms
Aga mix seda reklaamitakse nn näd turnana ei saa aru.
Krt andku nimetus subsatelite ja satelite,siis oleks arusaadavam


Samas see nn 2 turna ranking on haige.Kas poelks juba lihtsam nn esikohtadele added money anda?

Oliverk
11.12.08, 01:02
Homme grindin Holdemi subsatilt ka pileti satikale. Sealt peaks juba ühe finali pileti ikka saama.

ranka
11.12.08, 01:17
Alguses oli sama teema,ei saanud aru mis need "tähtsad" nädturnad on?
Aga ilmselt siiski nn Final satelite vms
Aga mix seda reklaamitakse nn näd turnana ei saa aru.
Krt andku nimetus subsatelite ja satelite,siis oleks arusaadavam


Samas see nn 2 turna ranking on haige.Kas poelks juba lihtsam nn esikohtadele added money anda?


Täpselt.

Ja teine asi, mis häirib on see, et kaks turnat on omavahel seotud. No kamoon. Minu strateegia on selline, et mängin PLO Põhiturniiri ning kui peaksin hittima raha koha, siis saan vähemalt buy-ini (60€) tagasi ning saan punkte ka ja olen käevõru konkurentis. Tagasisaadud raha eest lähen mängin Hold'emi turniiri. Kui ei hiti PLO-l siis ei viitsi enam Hold'emi mängida kuna tõenäoliselt Käevõru konkrentsis olen väljas ja kogu selle triangli peale pull käibki.

Ja selle jaotatud 10,000€ asemel oleks võinud mõlemad turnade võitja saada käevõru ning siis kahe turniiri pelae pangu kokku ranking, kus esikoht saaks miski suure turna pileti - WSOP ME Event näiteks. Enam vähem samapalju raha kuluks, mõlemal turnal oleks pinget käeketi pärast + veel väga hea võimalus jõuda WSOP ME-tile. Ja kui seal peaks TrioBet'i saadetud mees ilma tegema saaks triobet tasuta reklaami ka.

Vot minu visioonikeskeene õigest liigast :) Aga õpetama on kõik mehed!

RudiTurbo
11.12.08, 01:21
Käevõrusid antakse siiski välja kaks minuarust

Balti Meister NL Hold'emis ja PL Omahas saavad TrioBeti poolt välja pandud kuldse randmeketi kirjaga: “Baltic Champion in Online Poker 2008 – NL Hold'em” ja “Baltic Champion in Online Poker 2008 – PL Omaha”

Seega kui PLO's ei hiti, võid Hold'emis ikka võru saada.

Tigrano
11.12.08, 01:24
Täpselt.

Ja teine asi, mis häirib on see, et kaks turnat on omavahel seotud. No kamoon. Minu strateegia on selline, et mängin PLO Põhiturniiri ning kui peaksin hittima raha koha, siis saan vähemalt buy-ini (60€) tagasi ning saan punkte ka ja olen käevõru konkurentis. Tagasisaadud raha eest lähen mängin Hold'emi turniiri. Kui ei hiti PLO-l siis ei viitsi enam Hold'emi mängida kuna tõenäoliselt Käevõru konkrentsis olen väljas ja kogu selle triangli peale pull käibki.

Ja selle jaotatud 10,000€ asemel oleks võinud mõlemad turnade võitja saada käevõru ning siis kahe turniiri pelae pangu kokku ranking, kus esikoht saaks miski suure turna pileti - WSOP ME Event näiteks. Enam vähem samapalju raha kuluks, mõlemal turnal oleks pinget käeketi pärast + veel väga hea võimalus jõuda WSOP ME-tile. Ja kui seal peaks TrioBet'i saadetud mees ilma tegema saaks triobet tasuta reklaami ka.

Vot minu visioonikeskeene õigest liigast :) Aga õpetama on kõik mehed!


Jep, natuke jama, sest minul Holdem ikkagi põhimäng ja kui omahas põrun, mida ei ole niipalju mänginud ja praktika ka vähene, siis kaob samuti mõte osaleda holdemi turniiril.

Tigrano
11.12.08, 01:24
Käevõrusid antakse siiski välja kaks minuarust

Balti Meister NL Hold'emis ja PL Omahas saavad TrioBeti poolt välja pandud kuldse randmeketi kirjaga: “Baltic Champion in Online Poker 2008 – NL Hold'em” ja “Baltic Champion in Online Poker 2008 – PL Omaha”

Seega kui PLO's ei hiti, võid Hold'emis ikka võru saada.


Kui nii, siis teine teema ;D

ranka
11.12.08, 01:24
Käevõrusid antakse siiski välja kaks minuarust

Balti Meister NL Hold'emis ja PL Omahas saavad TrioBeti poolt välja pandud kuldse randmeketi kirjaga: “Baltic Champion in Online Poker 2008 – NL Hold'em” ja “Baltic Champion in Online Poker 2008 – PL Omaha”

Seega kui PLO's ei hiti, võid Hold'emis ikka võru saada.


Siis my bad! Ei viitsinud korralikult asjaga tutvuda ja nagu me teame -- teadmatus ei ole vabandus vaid on otsene laiskus ja lollus!

Ja siis head turniirid. STFU RANKA oma idiotose jutuga:!)

arvamusliider
11.12.08, 01:25
Mis asja. Käevõru läheb omaha ja holdemi üldtabeli esimesele?
Ennekuulmatu. >:(

Oleks võinud teha kaks 5000€ käevõru. Nagunii võitja viib kulla kokkuostu.


Aegunud post.

Oliverk
11.12.08, 01:27
Ei. Ranka pani mööda enne. Loe paar postitust tagasi.

Oliverk
11.12.08, 18:46
Kohe Omaha satikas kes soovib osaleda.

Maheaatom
11.12.08, 19:12
Hmm, siiani Omahal kaks registeerunut ja Mainil 6. Satikatel on küll kõvasti mängijaid. Kas kõik tahavadki satikate kaudu sisse saada?

Arvestades lisaauhindu ja seda, et tõenäoliselt ei tule eriti rohkem mängijaid kui EMV Unibetis, siis mulle tundub juba praegu, et need mõlemad turniirid saavad mängijate jaoks väga kasulikud olema.

Metsapull
11.12.08, 19:18
Eriti kauaks seda turniiri ei jätkunud. Edu allesjäänutele!

hotcocacola
11.12.08, 19:19
kuna sain täis kobinaga päeva satikalt omaha nädalafinaali, siis unregasin omaha mainevendilt ära, aga kui ei saa piletit mainile, siis regan end uuesti ära :D

aga pakun et omaha main evendil mingi 35 inimest ja holdemil 45 :)

RudiTurbo
11.12.08, 20:03
Omahas olen ikka täica donk, mängin preflopist ikka igast asju kaasa igaltpoolt ja olen hetkel 36 out of 38 , kaks korda vist juba all inis ka olnud ;D
EHK PÄÄSEB VEEL KUIDAGI!
Lauas on üx tegelane ka, kes mind enne AA foldima pani, kuid hiljem kõvasti bluffidega vahele jäi, krt, see oli otsustav ! :)

Tigrano
11.12.08, 20:06
kuna sain täis kobinaga päeva satikalt omaha nädalafinaali, siis unregasin omaha mainevendilt ära, aga kui ei saa piletit mainile, siis regan end uuesti ära :D

aga pakun et omaha main evendil mingi 35 inimest ja holdemil 45 :)


Kindlasti kõik regavad viimasel minutil, mis on täiesti tavaline nähtus. Sellisele üritusele võiks ju vähemalt 50 inimest per turniir tulla, mängijatest puudus ei tohiks ju olla.

hotcocacola
11.12.08, 20:19
seda kyll..aga baltimaades pole nii palju eriti kõrgeid mängijaid, kes kohe sisse ostavad, aga eks näis, ma ise ootan ka ärevusega MISSSSSAAAAAAAAAAAB ;D

RudiTurbo
11.12.08, 20:22
No türr küll, tuli 29's koht, olex pidanud varasema AK'ga sisse lükkama.

Tigrano
11.12.08, 20:24
seda kyll..aga baltimaades pole nii palju eriti kõrgeid mängijaid, kes kohe sisse ostavad, aga eks näis, ma ise ootan ka ärevusega MISSSSSAAAAAAAAAAAB ;D


Siis näeme, kes need kõrgel mängijad on vähemalt ;D

Oliverk
11.12.08, 20:36
MUl oli pilet vist põmst käes aga tegin väga väga fishi moovi privadori vastu ja out. Tra nii vihane enda peale.

Tigrano
11.12.08, 20:38
MUl oli pilet vist põmst käes aga tegin väga väga fishi moovi privadori vastu ja out. Tra nii vihane enda peale.


Ära privadoriga jama, ta vana turniiri hai.

hotcocacola
11.12.08, 20:42
No türr küll, tuli 29's koht, olex pidanud varasema AK'ga sisse lükkama.


vale liigutus oli see sinu poolt..ma vaatasin ja jälgisin :D, sa koguaeg pushisid :D, AK pole allini käsi :D, vali kindlasti midagi paremat ;)
AK jäta holdemi nädalafinaaliks ;D

hotcocacola
11.12.08, 20:43
18 alles, ma 16nes.
Loodan et saan pileti ikka, samas ei imesta, kui põrun, selline kaardisurm on olnud, et jube!!!!!!!


20:46 - jess, duubel, mingi ultra donk callis mu ära (slecks). Viimane duubel tuli ka mul tema käest:D ja tookord callis ta ka nagu hyper pasa käega. Hetkel asun 10ndal kohal. 15 saavad pileti, 16nes saab 48€. Seega, foldingstation activated.

Oliverk
11.12.08, 20:46
MA olen ikka fishide fish. Läen nööri ostma.

hotcocacola
11.12.08, 20:48
> slecks has left the tournament in 16th place, winning €48



seega...ahahaaa :D, pilet olemas :), aga kuna asi on kaugele jõudnud, siis ma pelan täiega edasi :D

Tigrano
11.12.08, 20:53
> slecks has left the tournament in 16th place, winning €48



seega...ahahaaa :D, pilet olemas :), aga kuna asi on kaugele jõudnud, siis ma pelan täiega edasi :D


Väga hea töö, kes veel foorumi rahvast piletit said andke ikka teada ;)

ranka
11.12.08, 20:54
Hmm.. Vahetult enne turna algust võiks teada anda, kes mängib, siis oleks hea railida, kui ise välja lendan.

privador
11.12.08, 20:55
MUl oli pilet vist põmst käes aga tegin väga väga fishi moovi privadori vastu ja out. Tra nii vihane enda peale.
sry tõesti,aga ega ma floptaud nutsi ka minema viskama hakka
ja sul oli 9k stack ma pole kindel kas sa ilma actionita oleks lõpuni vastu pidanud,aga antud juhul vist oleks sets lõpp käis kähku.

sain pileti,aga eesmärk polnud mitte finaali saada vaid "testida" vastaseid

Oliverk
11.12.08, 20:58
Mul sees ütles et sul kj aga rsk ei saanud. Ikka reisisin.

Tigrano
11.12.08, 20:59
sry tõesti,aga ega ma floptaud nutsi ka minema viskama hakka
ja sul oli 9k stack ma pole kindel kas sa ilma actionita oleks lõpuni vastu pidanud,aga antud juhul vist oleks sets lõpp käis kähku.

sain pileti,aga eesmärk polnud mitte finaali saada vaid "testida" vastaseid


Väga hea, et ma ei mänginud ja selle maha magasin, muidu sul oleks olnud jubedalt reade minu kohta ;D

RudiTurbo
11.12.08, 21:00
vale liigutus oli see sinu poolt..ma vaatasin ja jälgisin :D, sa koguaeg pushisid :D, AK pole allini käsi :D, vali kindlasti midagi paremat ;)
AK jäta holdemi nädalafinaaliks ;D


Jah, ma ei suutnud no, mingid AK'd ja QQ'd tulid kogu aeg nigu stacki üles sain ja nii Ta kadus kohe, preflopist olen Omahas donk, pärast floppi Viskan kaks paari vabalt minema kui asi kahtlane on :)
Siis kui 1010'ga all ini läxid, siis oli ka korra mõte, et QQ ei kõlba siin, aga mõtlesin, et lahe olex Donk coca cola välja lüüa ;D

Huvitav, kas kuskil on kirjas palju Starting stackid on, sest blindide struktuur on küll väga huvitav ja rahulik.

Kui homme Hold'emist peax ikkagi pileti kätte saama, ning Omahas laupäeval väike field on, siis peab mõtlema Omaha sisseostule, sest top20 ei tohiks väga raske olla ja sealt 200 Euri kohe tagastatud :)

hotcocacola
11.12.08, 22:10
Algstack mõlemal turnal: 10 000
Blindid: 20min !

ok2aa
11.12.08, 23:23
sry tõesti,aga ega ma floptaud nutsi ka minema viskama hakka
ja sul oli 9k stack ma pole kindel kas sa ilma actionita oleks lõpuni vastu pidanud,aga antud juhul vist oleks sets lõpp käis kähku.

sain pileti,aga eesmärk polnud mitte finaali saada vaid "testida" vastaseid


väga fishy oli tänane omaha satikas.

ise vist ei saa ikkagi kumbagi mängida :(

ranka
12.12.08, 01:29
väga fishy oli tänane omaha satikas.

ise vist ei saa ikkagi kumbagi mängida :(


Kuradi kahju :( Pidasin sind Hold'em-is suureks favoriidiks ja oleks julgenud kihlagi vedada ja raha su peale panna. Ning omahas sa ka vist paberist poiss ei ole.....

Aga noh, mis siis... Kuna enne arvestasin, et sa esimene ning ma jään teiseks siis võtan ise mõlmad maha -- tegelt ainult Hold'emi, omaha jama jätan hotcocacolale.

akristjan
12.12.08, 01:50
Sain ka pileti ning võtan osa mõlemast, mõeldav oleks ka 10% deal kui keegi võtab mõlemast osa (deal siis nii mõlemale cashile kui ka ranking cashile)

hotcocacola
12.12.08, 10:47
ma ei kujuta ette, palju saaks mõlema turna võitja rahalisi auhindu kokku :D?
Ranking - 2000€
Holdemi 1. koht - ca 25% fondist (oletame et tuleb 50 inimest, fond on 4500€, seega esimene koht saab 1125€)
Omaha 1. koht - ca 25% fondist (oletame et tuleb 50 inimest, fond on 3000€, seega esimene koht saab 750€)
2 bracletit - 2000€

= 5875€ ( 91943.75 EEK)

;D

kilu6
12.12.08, 12:59
Rankingu arvestus toimub siis standardse Triobeti rankingu valemi abil.

Triobeti vastus:
---
Punktide arvestuse valem on meie pokkerikoolis üleval
https://www.triobet.com/pokerschool/est/area-879.html, arvestus toimub
palju turniir maksab ning palju tuli mängijaid, ning mitmes olite.
---

Ma ei osanud korralikku tabelit siia panna, aga põhimõtteliselt: kui Holdemi turnale tuleb 100 osavõtjat ja Omaha omale 50, siis Omaha võitja jääb edetabelis kolmandaks ja omaha 2. koht jääb edetabelis kuuendaks.


N 100 50
SQRT (N) 10 7.07
BUYIN 90 60
LOG(BUYIN+0.25) 1.96 1.78

1 295.5 196.6
2 209.0 139.0
3 170.6 113.5
4 147.8 98.3
5 132.2 87.9
6 120.7 80.3
7 111.7 74.3
8 104.5 69.5
9 98.5 65.5
10 93.5 62.2

kilu6
12.12.08, 13:15
Aga bracelet tundub küll üsna mõttetu. Mul kullaäriga juba kokku lepitud, et ostavad ära ;D
Või peaks ebaysse üles panema?

Tigrano
12.12.08, 15:37
Aga bracelet tundub küll üsna mõttetu. Mul kullaäriga juba kokku lepitud, et ostavad ära ;D
Või peaks ebaysse üles panema?


Ei ole mõtetu, lähed näiteks Parki bracelet sätendab, kui all in lükkad, pooled mängijad foldiksid selle peale oma KK ;D

Oliverk
12.12.08, 15:38
Burget pani mõlemale turnale ühe satika veel. Kes soovib saab uuesti proovida. Bracleti väärtus pidi olema 1300 eurot.

privador
12.12.08, 16:49
Huvitav,mis näo Burget teeb,kui sabracleti maha äritsed nu mingi 200 euriga:)

ranka
12.12.08, 16:52
On asju mida ei müüda...

Võidetud karikaid, käevõrusid, abielusõrmust jne...

Metsapull
12.12.08, 18:53
Esimene nädalasatikas Holdemi finaali on koha algamas. Kes ära unustanud jõuab veel ehk kiiresti tehes ennast ära regada.

privador
12.12.08, 18:58
Uhuu üle 100 osavõtja-päris karm..

Metsapull
12.12.08, 19:01
Kas kasutaja sinine on Imre Leibold?

Hetkel istub ta mu paremal käel igastahes.

privador
12.12.08, 19:05
Kas kasutaja sinine on Imre Leibold?

Hetkel istub ta mu paremal käel igastahes.
Jep vana shaakal isiklikult

vsiu100
12.12.08, 19:12
Jep vana shaakal isiklikult


1 saakal privador0 istub mu paremal käel. ole ettevaatlik, kui blindide röövimiseks läheb. mul on tildi sümptomid. võin õhuga all inni ette panna. niiety parem oma kätt siis.

RudiTurbo
12.12.08, 19:33
Mingi donkament cold callis flopil 2 raise oma setiga , kui flopil säras jõhker ilus flush draw ja panin selle venna flushi peale, teise nõrgema A peale ja lendasin AK'ga >:(

Kas tehti veel üx 25 Eurise buy iniga satikas? When when?

Metsapull
12.12.08, 19:34
Mingi donkament cold callis flopil 2 raise oma setiga , kui flopil säras jõhker ilus flush draw ja panin selle venna flushi peale, teise nõrgema A peale ja lendasin AK'ga >:(

Kas tehti veel üx 25 Eurise buy iniga satikas? When when?


Homme kell 19.00 peaks olema.

RudiTurbo
12.12.08, 19:39
Homme kell 19.00 peaks olema.


Lobbys küll nagu näha pole

EDIT: Leidsin \o/ Aga üx soovitus kõigile, alati ärgake veic rohkem kui tund aega enne tourneyt üles, pea ei lähe kohe selgeks ja teete igast donkey asju muidu :) Eile oli sama jama!

Metsapull
12.12.08, 19:48
Täna jälle ülikehv mäng ning mõlemal satikal põrusin ikka täiega :(

Uniquest
12.12.08, 20:04
Vapustav run mul NL satikal esimestest kätest saadik. Suht esimeste käte seas QQ duubel AJs vastu, mitu korda olen AA saanud, nüüd 3 kätt järjest:
1) AA, floppan seti, võtan suure poti
2) JJ, raisen suurelt, võtan A high flopil maha
3) 55, floppan seti, flopil allin FD ja ülekaartide vastu, peab vastu.

Chipleader ja käsi loodetavasti enam mängima ei pea. :P

vsiu100
12.12.08, 21:06
huh hingeldan, pilet tahab tulla. äkki....
selle bounty panin möödaminnes kinni. krt 6 turniiri(1 omaha) korraga on ikka keeruline.
mis värk selle bountyga on? mingi preemiaraha saab vms?


edit. MV pilet käes, bounty kinni panud, omaha pilet võtmisel- ei tulnud,bubble. tuleb sisse osta.

Metsapull
12.12.08, 21:13
huh hingeldan, pilet tahab tulla. äkki....
selle bounty panin möödaminnes kinni. krt 6 turniiri(1 omaha) korraga on ikka keeruline.
mis värk selle bountyga on? mingi preemiaraha saab vms?


edit. MV pilet käes, bounty kinni panud, omaha pilet võtmisel


Järgmisel turniiril (nädala pärast samal ajal) osalemise eest saad 100 eurot.

RudiTurbo
12.12.08, 21:24
Tra, jäin teises Omaha satis 8ndaks, 6's sai 48 Euri.

Mingid venkud aina gamblesid seal, vsiu ja Leibold olid ka suremas, ei pidanud ikka vastu!!

EDIT: Kohe tuleb vist vsiu ka siia ropendama, sest jäi 7ndaks.

vsiu100
12.12.08, 21:34
Tra, jäin teises Omaha satis 8ndaks, 6's sai 48 Euri.

Mingid venkud aina gamblesid seal, vsiu ja Leibold olid ka suremas, ei pidanud ikka vastu!!

EDIT: Kohe tuleb vist vsiu ka siia ropendama, sest jäi 7ndaks.


mis siin ikka. tuleb otse sisse osta.

ranka
12.12.08, 21:36
mis siin ikka. tuleb otse sisse osta.


Minu arvates selliste väikeste buy-inidga turniiride puhul, kus on massiivselt rahvast ja millede originaal buy-ini saad omale lubada ongi kõige mõtekam ise sisse osta.

privador
12.12.08, 21:56
Minu arvates selliste väikeste buy-inidga turniiride puhul, kus on massiivselt rahvast ja millede originaal buy-ini saad omale lubada ongi kõige mõtekam ise sisse osta.

Oota miks sa sateliitidel ei mänginud?Said kuidagi tasuta?

Uniquest
12.12.08, 21:59
Minu arvates selliste väikeste buy-inidga turniiride puhul, kus on massiivselt rahvast ja millede originaal buy-ini saad omale lubada ongi kõige mõtekam ise sisse osta.

Ehee...minumeelest just sellisel satikal, kus 25% fieldist sisse saab on hästi lihtne piletit saada. Kuigi ta suurt raha/aeg võitu ei anna, siis kui vsiu100 moodi kõrvale mängid, peaks ikka väärtust olema.

Ahjaa, viimase tunni jooksul foldisin 3xAK ja 1 KK ka. ;D

EDIT: Ja miniraisesin kogemata 2 korda, sest aken hüppas lahti ja ma olin just Messengeris 'Enter' vajutanud. Nõme soft.:-[

ranka
12.12.08, 22:19
Oota miks sa sateliitidel ei mänginud?Said kuidagi tasuta?


Ei saanud tasuta, ostsin ise kohe sisse aga ei viitsinud neid ka mängida, kuna fieldid tundusid tõesti suured. Satikaid meeldib mängida, siis kui näitesk 5 paketti garanteeritud ja 9 meest tulbe kohale, kelles 1 on ka sitting out (point@varajasemad TB Live satikad :P)

-andres-
12.12.08, 22:21
Ehee...minumeelest just sellisel satikal, kus 25% fieldist sisse saab on hästi lihtne piletit saada. Kuigi ta suurt raha/aeg võitu ei anna, siis kui vsiu100 moodi kõrvale mängid, peaks ikka väärtust olema.

Ahjaa, viimase tunni jooksul foldisin 3xAK ja 1 KK ka. ;D

EDIT: Ja miniraisesin kogemata 2 korda, sest aken hüppas lahti ja ma olin just Messengeris 'Enter' vajutanud. Nõme soft.:-[


Menu-options-bet using enter key.
Võta linnuke eest ära ja probleem lahendatud.

ranka
12.12.08, 22:38
Meenus, et täna tegime Sõbraga (Ei avalikusta nime, kuna unustasin temalt küsida, kas tohin) diili - kes saab rohkem punne, saab teiselt $100 Starsis. Kui jääme ilma punktideta, siis kohtade järgi (miinus-systeemiga).

hotcocacola
13.12.08, 10:26
Ei ole mõtetu, lähed näiteks Parki bracelet sätendab, kui all in lükkad, pooled mängijad foldiksid selle peale oma KK ;D


IRWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWW :D

ranka
13.12.08, 16:30
Enam Teil lootust ei ole. Just ärkasin üles ning pea ja meeled on nii värsked, et tunnen, et näen lauas vastaste holekaarte.

privador
13.12.08, 16:53
Enam Teil lootust ei ole. Just ärkasin üles ning pea ja meeled on nii värsked, et tunnen, et näen lauas vastaste holekaarte.
Nu ma ikka lootsin,et Ranka magab sisse:)

Metsapull
13.12.08, 16:59
Ebaõnnestumine satikatel ning senine ülihea kuu trios tekitab vägisi sellist tunnet, er võiks seda omahat täna mängida.

Tigrano
13.12.08, 17:03
Enam Teil lootust ei ole. Just ärkasin üles ning pea ja meeled on nii värsked, et tunnen, et näen lauas vastaste holekaarte.


Hommik vana, ärkasin ka 2h tagasi ja nüüd 101% valmis gamblema. Unes kahjuks käevõru ei näinud ;D

Tigrano
13.12.08, 17:05
Ranka, kuidas oleks, kui jooks ühe Punsli Õli ennem mängu sisse ;D

vsiu100
13.12.08, 17:12
jõudsin just pärnusse, vaim valmis,aga netiühendus on aeglase võitu. unes nägin, et andsdin juba võidu intervjuud, kuidas julmalt donkasin ja chatis sõimata sain.

hotcocacola
13.12.08, 17:12
50 venda juba reganud ja 50min jäänud alguseni...vähe ma ei oota :D, aga samas ma olen sõbraga kella 1st saati juba siidrit libistanud...balloon on maos..Zzz:D, nüüd tulevad draw-d paremini ära;D

Tigrano
13.12.08, 17:14
50 venda juba reganud ja 50min jäänud alguseni...vähe ma ei oota :D, aga samas ma olen sõbraga kella 1st saati juba siidrit libistanud...balloon on maos..Zzz:D, nüüd tulevad draw-d paremini ära;D


No nii esimene read on olemas ja mäng pole veel alanud, kui drawi board on ja sa surud, siis on teada, mis käes 8)

hotcocacola
13.12.08, 17:18
No nii esimene read on olemas ja mäng pole veel alanud, kui drawi board on ja sa surud, siis on teada, mis käes 8)


nii ta on :D, ma lihtsalt olen omaha pro ja annan teile veic edu :);D hahaha ;D

Tigrano
13.12.08, 17:20
nii ta on :D, ma lihtsalt olen omaha pro ja annan teile veic edu :);D hahaha ;D


Alg stack on nii suur, et Sa ei jõua neid drawsi niipalju teha väsid ennem ära ;)

hotcocacola
13.12.08, 17:21
+ tegelikult tahaks täiega juba viina lasta...lõunast saati on karge eesti viin sügavas juba olnud...;D, aga...samas kui peaksin rahadele tulema, siis ma ei kujuta ette, mis valu mu maks saama hakkab :S :S ;D

hotcocacola
13.12.08, 17:21
Alg stack on nii suur, et Sa ei jõua neid drawsi niipalju teha väsid ennem ära ;)


raix ei väsi kunagi :D

Tigrano
13.12.08, 17:55
Edu kõigile, võit Kodumaale, see on kõige tähtsam.

surka
13.12.08, 18:00
kohe algab, edu kõigile, mul eesmärk rankale ära teha... ;D
ise ta räägib, et ei tea omahast essugi ilms ikka veidi rohkem kui mõned teised (ntx mina)

ranka
13.12.08, 18:09
kohe algab, edu kõigile, mul eesmärk rankale ära teha... ;D
ise ta räägib, et ei tea omahast essugi ilms ikka veidi rohkem kui mõned teised (ntx mina)


Mina foldin finaali, mida sina teed? Kõige easy strateegia, kui m2ngu ei oska.

Tigrano
13.12.08, 18:14
Mina foldin finaali, mida sina teed? Kõige easy strateegia, kui m2ngu ei oska.


Peaks vist mõned cashi lauad järgi võtma ;D

hotcocacola
13.12.08, 18:20
algus on kohutav :S;D, ükski tõmme ära ei tule :S:D, passin 8100 peal.

ranka
13.12.08, 18:22
Eesti Meistrivõistlused Foldimises 2008

edit: ja ma foldinud 9700 peale, bracer siit ma tulen!

Tigrano
13.12.08, 18:26
Eesti Meistrivõistlused Foldimises 2008

edit: ja ma foldinud 9700 peale, bracer siit ma tulen!


Umbes sarnane taktika mul, samuti 9700 ;D, foldisin seti samuti, tundus, et olen taga ja veel OOP ootan paremat kätt bustoks minemiseks.

hotcocacola
13.12.08, 18:30
Umbes sarnane taktika mul, samuti 9700 ;D, foldisin seti samuti, tundus, et olen taga ja veel OOP ootan paremat kätt bustoks minemiseks.


no flopi nuts ei ole nuts :D, kõige parem on kui turnil kobistada mingi nuts...ning siis POT POT POT....ja loota et riveril midagi ära ei keberniitata :D

Tigrano
13.12.08, 18:34
no flopi nuts ei ole nuts :D, kõige parem on kui turnil kobistada mingi nuts...ning siis POT POT POT....ja loota et riveril midagi ära ei keberniitata :D


Veel mingeid kiireid näpunäiteid ehk õnnestub mäng käima tõmmata ;D

hotcocacola
13.12.08, 18:38
mul on lauas ultra donk: vadimaguk - haige vend...aga mul ultra masendav cardrun...ja nüüd 4600 :S

Tigrano
13.12.08, 18:40
mul on lauas ultra donk: vadimaguk - haige vend...aga mul ultra masendav cardrun...ja nüüd 4600 :S


Aega on põidlad pihku, duublid tulevad. Jõin ühe Punsli Õli ära, mingi laadalt toodud, jubedalt niidab, siis loen, et piirituse baasilt tehtud, siis ei ole midagi imestada ;D

hotcocacola
13.12.08, 18:45
see donk sai duubli :D....noo callis preflop sellise donk käega, floppas kolmiku..ja riverdas neliku :S:D

Tigrano
13.12.08, 18:46
Olen all innnnnnnnnnnnnnis

privador
13.12.08, 18:47
ojah millised kingitused tigranole.Mul oleks Khighga insta fold olnud

Metsapull
13.12.08, 18:48
Olen all innnnnnnnnnnnnnis


Tuli ära? Mis käega siis?

Tigrano
13.12.08, 18:51
Duubel tuli ära vau, RageX lükkas mind all inni, mul NUTS mast flopis, callisin loomulikult ja mõtlesin, et tal vähematl set ja hoidsin hinge kinni, et maja ei tule aga tal oli mingi väike mast vist ja paar ülekaarti ;D

hotcocacola
13.12.08, 18:51
vadimaguk> again full haus?



;D ;D

ranka
13.12.08, 18:51
rofl tigrano esimene

Tigrano
13.12.08, 18:52
ojah millised kingitused tigranole.Mul oleks Khighga insta fold olnud


Ei tahntund lasta maja tõmmata kellegil ja pot oli suht suur juba ei mingit slowplayd.

Tigrano
13.12.08, 18:52
rofl tigrano esimene


Nüüd saan hakata pushima väiksemaid stackkkke ;)

hotcocacola
13.12.08, 18:54
KOHUTAV JOOKS...KOHUTAV


K


O


H


U


T


A


V








lihtsalt kohutav ;D

ranka
13.12.08, 18:55
** Hand # 2312465034 starting - 2008-12-13 18:54:11
** Baltic Championship[2271892]:Table 7 [Multi Table Omaha] (150.00|300.00 PL - MTT) Real Money

vsiu100 sitting in seat 1 with 11750.00
AMIX66 sitting in seat 2 with 9150.00
stennn sitting in seat 3 with 12100.00
bearraid sitting in seat 4 with 4550.00
Student3 sitting in seat 5 with 14575.00
ranka666 sitting in seat 6 with 11075.00
trainee1 sitting in seat 7 with 7650.00
madiso7777 sitting in seat 8 with 14900.00
Codecci sitting in seat 9 with 4250.00[Dealer]
vsiu100 posted the small blind - 75.00
AMIX66 posted the big blind - 150.00

** Dealing cards to ranka666: Ac, Ad, 3d, 9s
stennn folded
bearraid folded
Student3 folded
ranka666 called - 150.00
trainee1 folded
madiso7777 folded
Codecci raised to 675.00
vsiu100 folded
AMIX66 folded
ranka666 raised to 2250.00
Codecci went all-in - 3575.00
ranka666 called - 4250.00
Codecci shows: 7h, 6d, Ah, As

** Dealing the flop: 10s, 8h, 4s

** Dealing the turn: 7d

** Dealing the river: 5c
Codecci wins 8725.00 from the main pot

EDIT: ma veel codeccile helistasin, et kmiirelt mängima kui 30m väljas oli. hahahahahahahah... heateod ei jää karistama. Ja kes ees oli? D:

hotcocacola
13.12.08, 18:57
aiii..see oli haige:D

Tigrano
13.12.08, 18:59
Ranka suur stack on veel

ranka
13.12.08, 18:59
Tra kui imelik, ta oli ees:

http://twodimes.net/h/?z=5508584
pokenum -mc 500000 -o ac ad 3d 9s - 7h 6d ah as
Omaha Hi: 500000 sampled boards
cards win %win lose %lose tie %tie EV
9s Ac Ad 3d 86043 17.21 135291 27.06 278666 55.73 0.451
As 6d Ah 7h 135291 27.06 86043 17.21 278666 55.73 0.549

ranka
13.12.08, 18:59
Ranka suur stack on veel


6k aega on

Tigrano
13.12.08, 19:01
BrAKE TULEMAS, tangime ja uus ring peab tulema eelmisest parem ;D

ranka
13.12.08, 19:02
Paus, 61 järgi ja mul 6k. Krt, ma pean saama rohkem punne, kui Santa, muidu sama hea, kui $50 juba kaotatud.

EDIT: ja ema on sul brake, see on break.

hotcocacola
13.12.08, 19:04
BrAKE TULEMAS, tangime ja uus ring peab tulema eelmisest parem ;D



jap, kuldsed sõnad :D

ranka
13.12.08, 19:05
LOL. Ma tankisin, tegin uue koksi ning samuti läpparil tõin kütet laadija näol, hakkas teine juba alla 50% akut näitama.

privador
13.12.08, 19:06
Huvitav kus siis naxer ja ta lohhgamblerid on?
Ei paista küll kuskilt.

Shaakalid hoiavad madlalat(tight) profiili imre,kassike,trainee,imekanni jt ca 10k peal
madiso 15k ja aveiks 6k

Tigrano
13.12.08, 19:08
Huvitav kus siis naxer ja ta lohhgamblerid on?
Ei paista küll kuskilt.

Shaakalid hoiavad madlalat(tight) profiili imre,kassike,trainee jt ca 10k peal


Naxer on tõesti kadunud ja jube lightilt callitakse, mis toimub ::)

ranka
13.12.08, 19:11
Omaha on nagu nende vanade telekamängude kaklusmängud, kus puldil tuli lihtsalt lampi nuppe vajutada, kes kiiremini ja rohkem vajutas oli võitja.

hotcocacola
13.12.08, 19:13
PINBALLL :D:D:D:D:D:D

privador
13.12.08, 19:14
kes see santaklaus30 on?

Tigrano
13.12.08, 19:14
Santa lüpsis mind ilusalt oma AAxx flop 66Ax mul A6, õnneks ei ajanud ma potti väga suureks ;D

ranka
13.12.08, 19:18
kes see santaklaus30 on?


dunno aga mul sidebet santaklaas ehk imekanniga

hotcocacola
13.12.08, 19:19
jesss...ma sõin pm tolle faking idika välja :D

12500 peal :D



19:21 -- 14500 on stack :)

Tigrano
13.12.08, 19:20
jesss...ma sõin pm tolle faking idika välja :D

12500 peal :D


Chet anti vale seat ;)

ranka
13.12.08, 19:25
** Hand # 2312523794 starting - 2008-12-13 19:20:38
** Baltic Championship[2271892]:Table 7 [Multi Table Omaha] (200.00|400.00 PL - MTT) Real Money

vsiu100 sitting in seat 1 with 10025.00
AMIX66 sitting in seat 2 with 10225.00
stennn sitting in seat 3 with 16850.00
bearraid sitting in seat 4 with 3975.00[Dealer]
Student3 sitting in seat 5 with 9900.00
ranka666 sitting in seat 6 with 4900.00
trainee1 sitting in seat 7 with 10350.00
madiso7777 sitting in seat 8 with 24475.00
sannder15 sitting in seat 10 with 7975.00
Student3 posted the small blind - 100.00
ranka666 posted the big blind - 200.00

** Dealing cards to ranka666: 4 :spade:, A :diamond:, A :club:, 7 :spade:
trainee1 folded
madiso7777 folded
sannder15 folded
vsiu100 folded
AMIX66 folded
stennn folded
bearraid raised to 700.00
Student3 raised to 2300.00
ranka666 went all-in - 4700.00
bearraid > mis te jamate nüüd
bearraid folded
Student3 called - 4900.00
Student3 shows: Q :diamond:, K :club:, T :club:, Q :spade:

** Dealing the flop: 2 :heart:, 6 :club:, 8 :heart:

** Dealing the turn: 4 :heart:

** Dealing the river: J :spade:
ranka666 wins 10500.00 from the main pot

Back in business.

ISe arvasin, et miski 55:45 olukord aga telikkuses:
http://twodimes.net/h/?z=5508627
pokenum -mc 500000 -o 4s ad ac 7s - qd kc tc qs
Omaha Hi: 500000 sampled boards
cards win %win lose %lose tie %tie EV
7s 4s Ac Ad 322106 64.42 177894 35.58 0 0.00 0.644
Qs Kc Tc Qd 177894 35.58 322106 64.42 0 0.00 0.356

Foldimine finaali võib jätkuda.

Tigrano
13.12.08, 19:28
** Hand # 2312523794 starting - 2008-12-13 19:20:38
** Baltic Championship[2271892]:Table 7 [Multi Table Omaha] (200.00|400.00 PL - MTT) Real Money

vsiu100 sitting in seat 1 with 10025.00
AMIX66 sitting in seat 2 with 10225.00
stennn sitting in seat 3 with 16850.00
bearraid sitting in seat 4 with 3975.00[Dealer]
Student3 sitting in seat 5 with 9900.00
ranka666 sitting in seat 6 with 4900.00
trainee1 sitting in seat 7 with 10350.00
madiso7777 sitting in seat 8 with 24475.00
sannder15 sitting in seat 10 with 7975.00
Student3 posted the small blind - 100.00
ranka666 posted the big blind - 200.00

** Dealing cards to ranka666: 4 :spade:, A :diamond:, A :club:, 7 :spade:
trainee1 folded
madiso7777 folded
sannder15 folded
vsiu100 folded
AMIX66 folded
stennn folded
bearraid raised to 700.00
Student3 raised to 2300.00
ranka666 went all-in - 4700.00
bearraid > mis te jamate nüüd
bearraid folded
Student3 called - 4900.00
Student3 shows: Q :diamond:, K :club:, T :club:, Q :spade:

** Dealing the flop: 2 :heart:, 6 :club:, 8 :heart:

** Dealing the turn: 4 :heart:

** Dealing the river: J :spade:
ranka666 wins 10500.00 from the main pot

Back in business.

ISe arvasin, et miski 55:45 olukord aga telikkuses:
http://twodimes.net/h/?z=5508627
pokenum -mc 500000 -o 4s ad ac 7s - qd kc tc qs
Omaha Hi: 500000 sampled boards
cards win %win lose %lose tie %tie EV
7s 4s Ac Ad 322106 64.42 177894 35.58 0 0.00 0.644
Qs Kc Tc Qd 177894 35.58 322106 64.42 0 0.00 0.356

Foldimine finaali võib jätkuda.



N1, liiga vara veel, et koju sõita ;)

Metsapull
13.12.08, 19:34
Vahe peal võitsin neli potti järjest, aga paar rumalat liigutust olen ka teinud ning hetkel kuskil 15 000 chipsi peal. Alla 10 000 pole vist veel kordagi langenud. Parimal hetkel oli kuskil 17 000.

Tigrano
13.12.08, 19:35
Vahe peal võitsin neli potti järjest, aga paar rumalat liigutust olen ka teinud ning hetkel kuskil 15 000 chipsi peal. Alla 10 000 pole vist veel kordagi langenud. Parimal hetkel oli kuskil 17 000.


Hea töö metsapull, Sinu stiili ma juba tean ;)

Tigrano
13.12.08, 19:36
hotcocacola Sul vinge bet size, 777 i like it

Metsapull
13.12.08, 19:40
Vahe peal võitsin neli potti järjest, aga paar rumalat liigutust olen ka teinud ning hetkel kuskil 15 000 chipsi peal. Alla 10 000 pole vist veel kordagi langenud. Parimal hetkel oli kuskil 17 000.


Alati kui foorumis kirjutamas käin, siis suudan mingi rumalusega hakkama saada. 12 500 millegagi alles.

hotcocacola
13.12.08, 19:40
ma ei viici trükkida, lihtsalt pushin ühte nuppu 666;777;888 jne :D

hotcocacola
13.12.08, 20:01
19000 on stack ning koht 8. ;D

Tigrano
13.12.08, 20:03
19000 on stack ning koht 8. ;D


12699 järgi, oli võimalus gableda aga mõtlesin, et aega on veel ;D

hotcocacola
13.12.08, 20:05
25000 ja koht 2. (H)


WEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeee

privador
13.12.08, 20:07
Santaklaus tunduski mulle ,et mängis imelikult.mast oli lauas mu beti peale ostis rea välja.
Nu kaua ei tulnutki oodata-donkas oma chipsid ära

ranka
13.12.08, 20:07
Nii, teine pidur (brake).,

Mis sai siis esimese piduri aeg tehtud?
1) jõime vennaga ära poolese belõi aisti ja juba on ka uus toodud
2) käisin ära põhjas, tippu ei jõudnud aga nyyd jälle põhjas
3) kuldne chat on msnis
4) olen koomas kui siga
5) pidin tegema monster sessi aga vist peab minema peale turnat vannituppa, duzzi tegema habeme ära ajama, misi sularaha väljamakse tegema ja siis peole minema

Tigrano
13.12.08, 20:09
Järjekordne break ning langesin 1 kohalt 23 no järgmine kord enam halvemini ei saa ;D

Metsapull
13.12.08, 20:10
Fakk 10 000 chipsi läks turnil kaduma, sest tuli split pot. Kui turnir nupud sisse panime, siis olin 80/15 ees, mõlemal muttide kolmik tal kunn kikkeriks mul äss, aga riverisse tuli veel 8, mis oli õnneks meil mõlemal. Oleks selle võitnud oleks TOP 10-s, nüüd olen kuskil 30-nes :( :(

hotcocacola
13.12.08, 20:16
Nii, teine pidur (brake).,

Mis sai siis esimese piduri aeg tehtud?
1) jõime vennaga ära poolese belõi aisti ja juba on ka uus toodud
2) käisin ära põhjas, tippu ei jõudnud aga nyyd jälle põhjas
3) kuldne chat on msnis
4) olen koomas kui siga
5) pidin tegema monster sessi aga vist peab minema peale turnat vannituppa, duzzi tegema habeme ära ajama, misi sularaha väljamakse tegema ja siis peole minema





ma hetkel hea sõbra juures :D, aga nad tülitavad küsimusega:"raix, mix sa ei joo ;D" - irw
turna edeneb, väga hea !
Peale turnat (mis loodetavaasti läheb väga väga hästi) lendan Club Tallinnasse.
Mida te arvate, kaua turna veel kestab????
Krt...tahaks juba viina libistada :S

hotcocacola
13.12.08, 20:17
Fakk 10 000 chipsi läks turnil kaduma, sest tuli split pot. Kui turnir nupud sisse panime, siis olin 80/15 ees, mõlemal muttide kolmik tal kunn kikkeriks mul äss, aga riverisse tuli veel 8, mis oli õnneks meil mõlemal. Oleks selle võitnud oleks TOP 10-s, nüüd olen kuskil 30-nes :( :(


ooo jaa ma nägin seda :D:D

RudiTurbo
13.12.08, 20:17
Mina võitlen NL'i pileti eest , 4's saab peaaegu pileti raha, 3 pileti, hetkel 9 alles ja mu stack jälle kahaneb, mitte midagi ei ole pushida!
"¤/)=("#%&

EDIT: Kohe pärast postituse tegemist duubel QQ'ga ning duubel KK'ga, vennad laxivad päris tihti all ini, aga nüüd on lootust :)

ranka
13.12.08, 20:19
Panin just starsis 24 tundi self exclusioni peale, tundub, et kisub joomaks...

vsiu100
13.12.08, 20:24
annan stacki säilitamise kursusi, stack 10k. madalaim 9,3k, kõrgeim 11,6k.

ranka
13.12.08, 20:24
nii stack 12k, peaks cashoudi tegema.

Tigrano
13.12.08, 20:25
Turna läheb käest ära, privador lükkas mind nii süütul boardil all in, leidsin fold nupu veel üles ;D

ranka
13.12.08, 20:27
Turna läheb käest ära, privador lükkas mind nii süütul boardil all in, leidsin fold nupu veel üles ;D


privador ikka süütu?=

privador
13.12.08, 20:28
Turna läheb käest ära, privador lükkas mind nii süütul boardil all in, leidsin fold nupu veel üles Grin
Tigrano sa oled ikka eriline nit.Mis sul oli muidu suur paar ma eeldan?

Tigrano
13.12.08, 20:29
Tigrano sa oled ikka eriline nit.Mis sul oli muidu suur paar ma eeldan?


Suur paar jah Sinule ei maxa sellega välja ;)

privador
13.12.08, 20:31
Suur paar jah Sinule ei maxa sellega välja Wink
Üteleme nii,et ma poleks tahtnud et sa calliksid,kuigi mul oute oli:)

RudiTurbo
13.12.08, 20:32
TÄIESTI IDIOOTNE.
Vennad raisisid iga käsi, lõpux anti mulle võimalus Buttonilt all ini minna, Kohe call ning jäin vaevalt ellu. Järgmine käsi kohe AQs, A7 tegi varase raise ning A7 imes straighti, no TRA, 6's koht, kõik lähevad iga käsi all ini, tra kohe kui mina lähen, leiab mingi vend mingi A10 millega ära callida.

Tra nii fcking leilis, igal pool fcking bubble pidevalt!

Tigrano
13.12.08, 20:32
Üteleme nii,et ma poleks tahtnud et sa calliksid,kuigi mul oute oli:)


Kahtlen natuke ;)

Tigrano
13.12.08, 20:33
Kohe iga käsi all in eks näis ;D

hotcocacola
13.12.08, 20:36
kurat, kerged tagasilöögid oma 2 paariga jne :S, mis tõmmati riverisse ära :D

privador
13.12.08, 20:38
Ai valus tigrano

Tigrano
13.12.08, 20:39
OUT ;D

hotcocacola
13.12.08, 20:40
käisin esimest korda täna allinis, käes oli AA vastas lauri26, tal ka AA...õnnex split...suht jahedaks võttis alt :D:D:D

ranka
13.12.08, 20:44
APPISUREN

privador
13.12.08, 20:45
ranka ja vsju ka nitistuvad?

arvamusliider
13.12.08, 20:45
TRA magasin turna maha.

Metsapull
13.12.08, 20:47
Peaaegu oleks välja lennanud, aga 40/60 olukord tuli õnneks ära. Stack hetkel umbes 21 000.

Klamber®
13.12.08, 20:47
APPISUREN


jõekas on räigelt stiili muutnud... mitte mingit vastust ei tulnud mu mölale lauachatis...

/loe: krt kas rankal on trio chat kinni keeratud? ;) /

ranka
13.12.08, 20:47
** Hand # 2312672562 starting - 2008-12-13 20:46:59
** Baltic Championship[2271892]:Table 7 [Multi Table Omaha] (800.00|1600.00 PL - MTT) Real Money

vsiu100 sitting in seat 1 with 6025.00
_A_A_A_A_ sitting in seat 2 with 9525.00
stennn sitting in seat 3 with 38664.00
peoboss sitting in seat 5 with 36659.25
ranka666 sitting in seat 6 with 6300.00
madiso7777 sitting in seat 8 with 13992.00
Bevardis sitting in seat 9 with 27566.00
MrEdwards sitting in seat 10 with 15512.00[Dealer]
vsiu100 posted the small blind - 400.00
_A_A_A_A_ posted the big blind - 800.00

** Dealing cards to ranka666: Kc, Kh, 3c, 2h
stennn folded
peoboss raised to 2800.00
ranka666 went all-in - 6300.00
madiso7777 folded
Bevardis folded
MrEdwards folded
vsiu100 folded
_A_A_A_A_ folded
peoboss called - 6300.00
peoboss shows: 2d, Ac, 8s, Kd

** Dealing the flop: 4s, 5c, 3h

** Dealing the turn: 10h

** Dealing the river: 6h
ranka666 wins 13800.00 from the main pot

bäk in binsess.

ranka
13.12.08, 20:48
jõekas on räigelt stiili muutnud... mitte mingit vastust ei tulnud mu mölale lauachatis...

/loe: krt kas rankal on trio chat kinni keeratud? ;) /


mul chat kinni nagu kõht peale.... aha tead iseghi mida.

vsiu100
13.12.08, 20:50
out 31..

AKsKX vs 6277

privador
13.12.08, 20:56
ojahh praktiliselt out,tõmmati valusalt
q9xx mul flop q99 vastasel qtjx

ranka
13.12.08, 20:58
ojahh praktiliselt out,tõmmati valusalt
q9xx mul flop q99 vastasel qtjx


out 31..

AKsKX vs 6277


sick & sick.

Privadort sa homme mängid??? (pole viitsinud nimistud kontrollida) ja kas TB Grand finalale ka tuled?

Tigrano
13.12.08, 20:59
ojahh praktiliselt out,tõmmati valusalt
q9xx mul flop q99 vastasel qtjx


10k veel alles saad veel pusida ;)

hotcocacola
13.12.08, 21:01
bad flow....26 000 peal :/
pidevalt super käsi, aga flop on selline 50:50...ja noh, aga ikka kisub perse ;D

Metsapull
13.12.08, 21:07
Lõpp läks väga rumalasti :P Pea ka enam eriti hästi ei lõiganud. :(

ranka
13.12.08, 21:11
ROFLROFLROFLROFLROFLROFLROFLROFLROFLROFLROFLROFLRO FLROFLROFLROFLROFLROFLROFLROFLROFLV


KAS KEELLEGIN ON SELLIST JAMA OLNUD, ET OLEN NAGU TÄIS AGA SELLINNE TUNE NAGU KIVIS, ET HIRNUN KUI SEGANE.LHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHA
TRA
TÄIS ******, VEND TAHABV PEKSA ANDA, SEST ENNE HIRNUSIN POOLEKS LAMBI KOHA PELAT JA SELLE PELAE HAKKAS TA KA HIRNUMAHAHAHAHAHHAA
A
AHAHA
A
A

A
A

JA TURNAL PIDUR JÄLLE.

Oliverk
13.12.08, 21:13
Ja nihuke tahab bracletti võita :D

Ära pikka viha pea Ranka nöögin niisama. ;D

Tigrano
13.12.08, 21:16
ROFLROFLROFLROFLROFLROFLROFLROFLROFLROFLROFLROFLRO FLROFLROFLROFLROFLROFLROFLROFLROFLV


KAS KEELLEGIN ON SELLIST JAMA OLNUD, ET OLEN NAGU TÄIS AGA SELLINNE TUNE NAGU KIVIS, ET HIRNUN KUI SEGANE.LHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHA
TRA
TÄIS ******, VEND TAHABV PEKSA ANDA, SEST ENNE HIRNUSIN POOLEKS LAMBI KOHA PELAT JA SELLE PELAE HAKKAS TA KA HIRNUMAHAHAHAHAHHAA
A
AHAHA
A
A

A
A

JA TURNAL PIDUR JÄLLE.


Varsti peab su kommentaarid ära blockima ;)

hotcocacola
13.12.08, 21:17
privadorile tõmmati ilusasti sisse :D, ta läx allini AAAga ja vastas KK, ja noo arvake mis river oli- K obv :D

privador
13.12.08, 21:17
out..peab ka vist jooma hakkama...
Krt nu kuda sa seda bracleti jahid kui jõhkralt ära tõmmatakse

Tigrano
13.12.08, 21:17
Privador sai beadi valus riverisse hitiiti :(

ranka
13.12.08, 21:17
** Hand # 2312715458 starting - 2008-12-13 21:16:33
** Baltic Championship[2271892]:Table 7 [Multi Table Omaha] (1000.00|2000.00 PL - MTT) Real Money

_A_A_A_A_ sitting in seat 2 with 17550.00
stennn sitting in seat 3 with 39364.00
peoboss sitting in seat 5 with 63208.75[Dealer]
ranka666 sitting in seat 6 with 11600.00
madiso7777 sitting in seat 8 with 41284.00
Bevardis sitting in seat 9 with 30391.00
MrEdwards sitting in seat 10 with 13012.00
ranka666 posted the small blind - 500.00
madiso7777 posted the big blind - 1000.00

** Dealing cards to ranka666: Qh, 3d, 8h, Qd
Bevardis folded
MrEdwards folded
_A_A_A_A_ folded
stennn raised to 3500.00
peoboss folded
ranka666 raised to 11500.00
madiso7777 folded
stennn raised to 19500.00
ranka666 went all-in - 100.00
stennn shows: Jd, Ks, Ac, Kc

** Dealing the flop: 4s, Ah, 10h

** Dealing the turn: 5h

** Dealing the river: 8c
ranka666 wins 24200.00 from the main pot



suckouttttttt

ja tigrano sa ikka jälgiu, et jääksin mõistuse piiresseD:

ranka
13.12.08, 21:18
out..peab ka vist jooma hakkama...


yeah... aga ükskord tõmbambw kyll kummuli ju?

Tigrano
13.12.08, 21:20
out..peab ka vist jooma hakkama...
Krt nu kuda sa seda bracleti jahid kui jõhkralt ära tõmmatakse


Homme teeme tuule alla kõigile ära muretse, turniiri õnne vastu ei saa heaga

hotcocacola
13.12.08, 21:23
10k on alles.... :(

hotcocacola
13.12.08, 21:29
19nes koht.

samas, baltikumi peale 19nes koht.....SUPER


KASS ;D

Tigrano
13.12.08, 21:33
19nes koht.

samas, baltikumi peale 19nes koht.....SUPER


KASS ;D


Lõpp kukkus Sul samuti ära, suht hästi läks vahepeal.

privador
13.12.08, 21:38
hOIAME RANKALE IKKA PÕIALT,ET TA VÕRU ÄRA TOOKS!
Hea read ranka nadisole flopist foldida oleks räme viga olnud

ranka
13.12.08, 21:40
hOIAME RANKALE IKKA PÕIALT,ET TA VÕRU ÄRA TOOKS!


tytytytytytytytytytyytyt

** Hand # 2312745003 starting - 2008-12-13 21:38:48
** Baltic Championship[2271892]:Table 7 [Multi Table Omaha] (2000.00|4000.00 PL - MTT) Real Money

juurik sitting in seat 1 with 44458.00
stennn sitting in seat 3 with 31335.00
Mosfet450 sitting in seat 4 with 47664.50
peoboss sitting in seat 5 with 85958.75
ranka666 sitting in seat 6 with 16420.00
madiso7777 sitting in seat 8 with 35754.00[Dealer]
Bevardis sitting in seat 9 with 21076.00
MrEdwards sitting in seat 10 with 11512.00
Bevardis posted the small blind - 1000.00
MrEdwards posted the big blind - 2000.00

** Dealing cards to ranka666: Ad, Kh, 7c, Jd
juurik folded
stennn folded
Mosfet450 folded
peoboss folded
Bevardis > not my flop
ranka666 raised to 4024.00
madiso7777 called - 4024.00
Bevardis > u wew in big danger...
Bevardis folded
MrEdwards folded

** Dealing the flop: 4h, Kd, 4c
ranka666 checked
madiso7777 bet - 11048.00
ranka666 went all-in - 12396.00
madiso7777 called - 12396.00
madiso7777 shows: Qc, Kc, 6h, Jh

** Dealing the turn: 5d

** Dealing the river: 8d
ranka666 wins 35840.00 from the main pot

Tigrano
13.12.08, 21:44
Tubli ranka, ranka stealib blinde madiso paneb 14k all inn, ranka fold

Maheaatom
13.12.08, 21:46
Pot oddse silmas pidades oleks pidanud callima.

Tigrano
13.12.08, 21:51
Stenn on teinud head mängu ja on heas hoos, duubeldades mitmeid kord.

ranka
13.12.08, 21:54
Tubli ranka, ranka stealib blinde madiso paneb 14k all inn, ranka fold


krt ei mäleta mis mul oli...

ranka
13.12.08, 21:54
ja jrgn hell vist ootab juba

Tigrano
13.12.08, 21:55
ja jrgn hell vist ootab juba


Ära pulli seal võruni nii väike teekond juba

ranka
13.12.08, 21:56
Toda kätt mõtlete? Ei tea equitutiest omahahaahaha essugi:

** Hand # 2312752268 starting - 2008-12-13 21:43:26
** Baltic Championship[2271892]:Table 7 [Multi Table Omaha] (2000.00|4000.00 PL - MTT) Real Money

juurik sitting in seat 1 with 41458.00
stennn sitting in seat 3 with 29823.00
Mosfet450 sitting in seat 4 with 46664.50
peoboss sitting in seat 5 with 89958.75
ranka666 sitting in seat 6 with 37880.00
madiso7777 sitting in seat 8 with 14334.00[Dealer]
Bevardis sitting in seat 9 with 16036.00
MrEdwards sitting in seat 10 with 18024.00
Bevardis posted the small blind - 1000.00
MrEdwards posted the big blind - 2000.00

** Dealing cards to ranka666: 6h, 5h, 7d, Ad
juurik folded
stennn folded
Mosfet450 folded
peoboss folded
ranka666 raised to 4040.00
madiso7777 went all-in - 14334.00
Bevardis folded
MrEdwards folded
Mosfet450 > poka
ranka666 folded
madiso7777 mucks:
madiso7777 wins 21374.00 from the main pot

privador
13.12.08, 21:58
Stenn on teinud head mängu ja on heas hoos, duubeldades mitmeid kord.
stenn on vahest trios minuga pl400 mänginud.suht korralikultmängib

Tigrano
13.12.08, 21:59
stenn on vahest trios minuga pl400 mänginud.suht korralikultmängib


Suht julmalt paneb ja õnne ka kõvasti ;)

Tigrano
13.12.08, 22:01
Finaallauda jõudsid, siis peoboss, albundy8, stennn, juhan52, imekanni, variatsioon, MrEdwards, ranka666, akristjan, Lauri26

Edu kõigile ;)

ranka
13.12.08, 22:13
Out :()

** Hand # 2312792040 starting - 2008-12-13 22:12:05
** Baltic Championship[2271892]:Table 3 [Multi Table Omaha] (3000.00|6000.00 PL - MTT) Real Money

variatsioon sitting in seat 1 with 23254.00
peoboss sitting in seat 2 with 99466.25
stennn sitting in seat 3 with 142103.00
MrEdwards sitting in seat 4 with 24898.00
juhan52 sitting in seat 5 with 83420.50
Lauri26 sitting in seat 6 with 24205.00
akristjan sitting in seat 7 with 27725.00
albundy8 sitting in seat 8 with 133338.50
imekanni sitting in seat 9 with 81749.75
ranka666 sitting in seat 10 with 19840.00[Dealer]
variatsioon posted the small blind - 1500.00
peoboss posted the big blind - 3000.00

** Dealing cards to ranka666: 7d, Js, Ac, As
stennn folded
MrEdwards folded
juhan52 folded
Lauri26 folded
akristjan folded
albundy8 folded
imekanni folded
ranka666 raised to 6060.00
variatsioon folded
peoboss raised to 19680.00
ranka666 went all-in - 13780.00
peoboss called - 19840.00
peoboss shows: 10s, 3c, 9s, Ad

** Dealing the flop: 10h, Ks, 6c

** Dealing the turn: 10c

** Dealing the river: 9c
peoboss wins 41180.00 from the main pot

Tigrano
13.12.08, 22:15
Out :()

** Hand # 2312792040 starting - 2008-12-13 22:12:05
** Baltic Championship[2271892]:Table 3 [Multi Table Omaha] (3000.00|6000.00 PL - MTT) Real Money

variatsioon sitting in seat 1 with 23254.00
peoboss sitting in seat 2 with 99466.25
stennn sitting in seat 3 with 142103.00
MrEdwards sitting in seat 4 with 24898.00
juhan52 sitting in seat 5 with 83420.50
Lauri26 sitting in seat 6 with 24205.00
akristjan sitting in seat 7 with 27725.00
albundy8 sitting in seat 8 with 133338.50
imekanni sitting in seat 9 with 81749.75
ranka666 sitting in seat 10 with 19840.00[Dealer]
variatsioon posted the small blind - 1500.00
peoboss posted the big blind - 3000.00

** Dealing cards to ranka666: 7d, Js, Ac, As
stennn folded
MrEdwards folded
juhan52 folded
Lauri26 folded
akristjan folded
albundy8 folded
imekanni folded
ranka666 raised to 6060.00
variatsioon folded
peoboss raised to 19680.00
ranka666 went all-in - 13780.00
peoboss called - 19840.00
peoboss shows: 10s, 3c, 9s, Ad

** Dealing the flop: 10h, Ks, 6c

** Dealing the turn: 10c

** Dealing the river: 9c
peoboss wins 41180.00 from the main pot




Väga valus, pole midagi teha. Vaata, et nüüd liiga kooma ei tõmba ennast.

privador
13.12.08, 22:22
Privadort sa homme mängid??? (pole viitsinud nimistud kontrollida) ja kas TB Grand finalale ka tuled?
homme ikka mängin,aga tb finaali vast mitte,buy in tundub liiga krõbe

ranka
13.12.08, 22:25
homme ikka mängin,aga tb finaali vast mitte,buy in tundub liiga krõbe



sa pead tyuolema, sest siis hakkame ju jhooma :D

Tigrano
13.12.08, 22:29
Stennnilt ilus käsi ja magus duubel. Nüüd stackis veel MrEdwarsi, kes jäi bubbleks.

privador
13.12.08, 22:32
sa pead tyuolema, sest siis hakkame ju jhooma Cheesy
Vot rahast hakkab kahju,oleks madalam buy in siis meeleldi:)

Tigrano
13.12.08, 22:33
Vot rahast hakkab kahju,oleks madalam buy in siis meeleldi:)


3300 eeki oli sisseost või?

vsiu100
13.12.08, 22:34
ma mängin homme ja TB finaali kaalun,aga pole kindel.
bi on suur sellise struktuuri(turbo) juures. 1100.- on ok, kui 3k punne antakse. 3k BI eest võiks olla rohkem ruumi(5k stackki äkki).

vsiu100
13.12.08, 22:36
kes on peoboss? tundub, et teeb imelikke liigutusi palju.

ranka
13.12.08, 22:44
niii ma jooma, kes mu numbrit teab ,siis helistsgu homme enne 1.500

Andrus Ansip
13.12.08, 22:50
lol. see tont tuleb obv meistiks. mulle eriti meeldis see tema utg pot raise 12K QT22 ja siis callis 40K AI. seal oli ikka naljakaid liigutusi, bubblel kolmandaks shorti rerais TT64 jne. KKxx on nuts kui keegi rr-b jne.

see stenn paistis jah enam vähem normaalne olevat.

ja tra siis oli pool turniiri konnectioni probleemi, täiesti haige. istud ja vaatad, kuidas see värdjas programm kaarte ära võttis, millega oleks mänginud ja mis floppisid nutamente, mis vastupidasid valusas äktsionis.

Ja üldiselt see AAxx vs QQJT käsi. p***i. täielikus pärdikukaldes praegu.

Klamber®
14.12.08, 00:07
niii ma jooma, kes mu numbrit teab ,siis helistsgu homme enne 1.500



nice chipcount :D
re-raise 3.000 ....

ok sry 4 OT :)

Tigrano
14.12.08, 00:09
Õnnitlused stennn-ile võidu puhul ;)

hotcocacola
14.12.08, 11:54
https://www.triobet.com/pokerschool/id-58/area-878_83.html


yeah ;D