PDA

View Full Version : NL50 AA deepstack



VinQbator
03.11.09, 21:54
Kätt ei oska korralikult convertida, panen ainult pildi
http://img18.imageshack.us/img18/5594/84848110.jpg

Lõpus jäi mul callida 40 koma midagi. Tol hetkel tundus, et fold on ainuõige käik ja ta on 100% omale seti välja imenud. Aga kui nüüd hiljem järgi mõtlen siis miks kuradima pärast peaks ta mind siit potist minema ajama sellise panustamisega. Villain ise 22/9/3.0 ja fold to 3bet 33% järelikult kolm setti mahtusid ta range sisse küll.

forell
03.11.09, 22:03
pool stäkist raiskasid et aru saada kas tal on midagi mis meeldib või mitte. Väga tight fold ja respekt selle eest. 90% oli tal set aga siiski..ma enam ei foldiks :D

Ghost0
03.11.09, 22:09
Ei suuda foldida siin, tal võib JJ-QQ olla, isegi KK...
3.3:1 oddsid liiga head...
flopi raise 40$ peale suht mõttetu kui foldida plaanid..

-andres-
03.11.09, 22:11
Kui betid flopil 40$, siis neverever ei tohi enam foldida, sa oled üle poole stackist juba sisse ajanud ja hakkad foldima, don't do it again.
3bet pot, standard ship sisse.

hotcocacola
03.11.09, 22:11
krt, nii suured raised preflopis, et krt, setti ei taha üldse sellisel boardil uskuda..oke TT vb...aga noo siinkohal enam ei foldi :)

ESTPatrick
03.11.09, 22:15
PF raise to 9 oleks teinud, siis oleks lihtsam postflop ka mängida kuna ainult TT jääb ta range-i suht

hotcocacola
03.11.09, 22:16
jap, mina kütan seal atleast 3,5x raisi otsa, aga tavaliselt 4x, ehk 8 peale :)
eriti kui vastane on deep stack, siis tee temale see kalliks

VinQbator
03.11.09, 22:21
krt ta veel sel hetkel kui viimase rahasisse lükkas ütles chatis et tal KK... täpselt nagu teaks, et mul ässad ja tahaks, et ma calliks. Mul endal 3bet range QQ+ ja AK ja mul temaga suht palju käsi mängitud. Arvan et ta väis välja riidida mu ässad ja tal oli TT. Aga ikkagi.. sitt fold jah vist natuke. See on see kui 600 eurise bankrolliga mängida. Ei julge lihtsalt callida...

hotcocacola
03.11.09, 22:28
krt ta veel sel hetkel kui viimase rahasisse lükkas ütles chatis et tal KK... täpselt nagu teaks, et mul ässad ja tahaks, et ma calliks. Mul endal 3bet range QQ+ ja AK ja mul temaga suht palju käsi mängitud. Arvan et ta väis välja riidida mu ässad ja tal oli TT. Aga ikkagi.. **** fold jah vist natuke. See on see kui 600 eurise bankrolliga mängida. Ei julge lihtsalt callida...


true

aga siinkohal peab mune olema!
Kui T asemel oleks J, Q or K, oleks easy fold...aga rsk, sellise mega dryl flopil ma ei suudaks seda ära visata :)

VinQbator
03.11.09, 22:34
true

aga siinkohal peab mune olema!
Kui T asemel oleks J, Q or K, oleks easy fold...aga rsk, sellise mega dryl flopil ma ei suudaks seda ära visata :)



Aga miks just J, Q ja K.. kui tal fold to 3bet on 33% siis läheb tema rangesse TT ju täpselt samamoodi. Fold to resteal oli veel 20 midagi%

Tarmonator
03.11.09, 22:38
Aga miks just J, Q ja K.. kui tal fold to 3bet on 33% siis läheb tema rangesse TT ju täpselt samamoodi. Fold to resteal oli veel 20 midagi%

no sellisel juhul läheb tema range ka igast muud saasta ja sina ei tohi selliselt flopil foldida. eriti kui sa oled sellise hunniku raha sisse pannud.
ja kui on scared money, siis ära mängi deepstackiga lauas, saad tuubli ja võtad uue laua.

hotcocacola
03.11.09, 22:41
no sellisel juhul läheb tema range ka igast muud saasta ja sina ei tohi selliselt flopil foldida. eriti kui sa oled sellise hunniku raha sisse pannud.
ja kui on scared money, siis ära mängi deepstackiga lauas, saad tuubli ja võtad uue laua.


õiged sõnad :)

lenC
03.11.09, 22:42
Kui T asemel oleks J, Q or K, oleks easy fold...aga rsk, sellise mega dryl flopil ma ei suudaks seda ära visata :)

lolwat, J,Q või K hitivad talle rohkem toppaire imo

VinQbator
03.11.09, 22:47
no sellisel juhul läheb tema range ka igast muud saasta ja sina ei tohi selliselt flopil foldida. eriti kui sa oled sellise hunniku raha sisse pannud.
ja kui on scared money, siis ära mängi deepstackiga lauas, saad tuubli ja võtad uue laua.


Oleks vaid triobetis nii lihtne, et lihtsalt lähed ja võtad. Seal 6 lauda on ainult kokku:D

No aga millise muu saastaga ta lükkaks oma 90 taala sisse siis veel?

forell
03.11.09, 22:47
lolwat, J,Q või K hitivad talle rohkem toppaire imo


ma tahtsin ka just öelda et kui K flopis siis võid ta AK peale panna ja callida. 10high flopis peab tal olema set.

edit - a ma ikkagi ei poolda foldimist

VinQbator
03.11.09, 22:57
Flopi min3betiga oleks saanud 7 taala kokku hoida ja siis oleks juba foldida kah kergem/õigem...

-andres-
03.11.09, 23:07
ma tahtsin ka just öelda et kui K flopis siis võid ta AK peale panna ja callida. 10high flopis peab tal olema set.

edit - a ma ikkagi ei poolda foldimist

Mis mõttes peab olema set? TT moodustab vaid ühe osa ta rangest.

BuildUp
04.11.09, 02:11
Ei foldi siin mitte kunagi. Raha põletamine.

blizkaa
04.11.09, 02:56
Eelpoolmainitule võin öelda, et sellel mängijal pole siin MITTE KUNAGI JJ-QQ. On võimalik KK!! ja setid. Vaatasin temaga mängitud historyt, kus KK-ga on ta isegi Q high flopil low balli mänginud. Kahjuks polnd ühtegi kätt, kus ta 4-bettind oleks ja puudub info kui kindlalt ta siin 4-betib KK. Kui oleks info KK 4-bet, sis võib rahulikult juba esimese raisi peale ära visata. Saast võib see range olla, aga raha paneb see härra küll ettevaatlikult sisse.

qjet
04.11.09, 03:10
sorry, aga mis mõttega sa seda AA'd pf üldse mängid, kui foldid selle pm igal flopil raise saades pannes setile? limp for setmine kõik premimum käed ::)

rynno
04.11.09, 03:51
kui sa flopil reraised, siis pigem selleks , et sisse saada, mitte et foldid 5beti peale..
kindel shoveeeeeeeee

VinQbator
04.11.09, 05:07
Eelpoolmainitule võin öelda, et sellel mängijal pole siin MITTE KUNAGI JJ-QQ. On võimalik KK!! ja setid. Vaatasin temaga mängitud historyt, kus KK-ga on ta isegi Q high flopil low balli mänginud. Kahjuks polnd ühtegi kätt, kus ta 4-bettind oleks ja puudub info kui kindlalt ta siin 4-betib KK. Kui oleks info KK 4-bet, sis võib rahulikult juba esimese raisi peale ära visata. Saast võib see range olla, aga raha paneb see härra küll ettevaatlikult sisse.


No mul on tema kohta üks käsi andmebaasis kus ta on 4betinud ja see on AA. Lisaks sellele on ta callinud 3beti järgmiste kätega
http://img8.imageshack.us/img8/9948/3betcall.jpg

See tähendab, et tema ranges on kindlasti TT ja võimalik, et ka neljad, viied. Jälle miski mis kinnitab seda, et fold oli õige. Pmst tema joks oli isegi oddse setminemiseks. 4.5 et võita 80. Mahub peaaegu 5/10 reegli sisse. Eriti veel arvestades seda, et minul on enamus korrad kui ma 3betin flopis suur ülepaar. Peab hakkama 3betides stäki suurust ka vaatama ikka.


qjet, ma ei foldi AAd igal flopil. See oli lihtsalt erandolukord kus ma oli 175BB deep.

-andres-
04.11.09, 05:12
Asi on selles, et foldida saad sa ta esimesele raisele, kui uuesti reraised teda, siis enam foldida ei saa, olgu tal seal set või mitte.

VinQbator
04.11.09, 05:35
Ole hea ja põhjenda täpselt, et miks nii on? :)

Minu jaoks oli flopi 3beti mõte selles, et ma saan JJ ja QQ (mis oleks oleks tema käes sellises olukorras väga tihti) foldima. Kuna see ei õnnestunud (loe: neid lehti tal ei olnud) siis ma loobusin olles veendunud, et ma biidin ainult bluffi ja 90% olen taga.

-andres-
04.11.09, 05:52
Pot peale villaini allinni on 135, meil callida 40. Oddsid callida 1:3.33

Board: 4h 5s Tc
Dead:

equity win tie pots won pots tied
Hand 0: 64.478% 64.48% 00.00% 5745 0.00 { AcAd }
Hand 1: 35.522% 35.52% 00.00% 3165 0.00 { KK, TT }

Panna tema range ainult KK ja TT, oleme juba nii tight range vastu ees. Kui oled setis nii kindel, siis ütleme, et vb protsendid sinu jaoks natuke halvemad, kuid asi on selles, et me peame hetkel allinni callides olema ees 4'st korras 1'l, isegi veidi vähem, kuid see pole hetkel nii oluline.

Sa commitid end reraisega sellesse potti ja foldida enam lihtsalt ei tohi.



Ja su viimane post, miks sa tahad JJ ja QQ foldima saada? Kui paned nad sellise käe peale, siis calli ta reise ja lase tal turnil uuesti bluffida, sitemaid käsi sa ei taha kunagi ju foldima panna :?

VinQbator
04.11.09, 06:26
Nojah... kui nii vaadata siis jah tundub call igati õige. Aga ikkagi võimalus, et tal oli KK tundus pea olematu. Aga kui nüüd mõelda siis miks ta ikkagi peaks oma setiga seal nupud sisse lükkama. Ma küll calliks tema asemel.

blizkaa
04.11.09, 06:39
sest ta on moster weak donk ja kui tuleb pildikaart sis ta kuseb end täis.

ristijeesus
04.11.09, 08:58
krt ta veel sel hetkel kui viimase rahasisse lükkas ütles chatis et tal KK... täpselt nagu teaks, et mul ässad ja tahaks, et ma calliks.


Mis Sa arvad miks ta seda ütles? Kas ta arvas, et sa oled piisavalt rumal, et seda uskuda või, et oled piisavalt tark, et mitte uskuda? Või oleks olnud tark uskuda ja rumal mitte uskuda?

VinQbator
04.11.09, 09:42
No ma ise kasutan kah aegajalt sellist chatis pea sassi ajamis moodust, et näiteks kui boardil on A ja mul on set ja riveril vastane võtab timebanki siis ütlen talle, et mul AK... ja üldjuhul see toimib ja tuleb kohe call järgi... vähemalt nl20 see töötab. Ma ei tea miks, aga töötab.

chrosmos
05.11.09, 00:52
flopil calli raise ära (hoiad QQ, JJ, AK, harvem KK, random bluffi veel sees), turn check/raise allin

ok2aa
05.11.09, 19:38
kui sul on 600 roll siis muudab see otsuse VEEL rohkem calli kasuks. sellises olukorraks ma ei foldiks neverever enam.

VinQbator
06.11.09, 05:24
Nüüd juba 900 ;D aga põhjenda, miks veel rohkem?