PDA

View Full Version : Kaotasin aga, kas tegin valesti.



Kairo13
04.11.09, 17:37
Mina jälle tülitan (nutorious rea teema algataja :P ). Mängisin täna üht 2.5 EUR 3000 EUR GTD turniiri, jõudsin ka rahadesse, aga see pole tähtis. Stack hakkas üsna väikseks jääma ja oli vaja midagi ette võtta, et edukamalt edasi mängida.

10 seati. Keskmine stack - u 12k

Mina CO - 2800 chipi.
Opponent UTG2 - 13000 chipi.
BB/SB - chippe ei mäleta.

Blindid 500/1000

Preflop.
UTG/UTG1 - fold
UTG2 - call
MPd/BTN - fold
SB - call
BB-check.

Taskus olid
Minul J :diamond: 9 :spade:
Opponent A :heart: 10 :club:

Flop:
8 :heart:,7 :diamond:,10 :diamond:

Blindid - checkivad,
opponent teeb väilese raise - 500p (min)
minul sel hetkel rida - All IN
Blindid foldivad
opponent callib.

Turn: 8 :diamond:
River: 8 :spade:

Tema sai full house. Mina langesin välja 26. kohaga.

Tegin ma valesti, kui läksin flopil ALL-INi.

runnar
04.11.09, 17:40
Tegin ma valesti, kui läksin flopil ALL-INi.

ei teinud

K2snakas
04.11.09, 17:42
vb ainuke viga, et seda kätt üldse mängisid, aga kuidas saab viga olla nutsiga chipida?:D

alaska
04.11.09, 17:43
sa oleks pidanud preflop allin minema juba.

lebovend
04.11.09, 17:48
Kas v6ib kysida, palju sul vanust on, Kairo?

K2snakas
04.11.09, 17:53
Gender: Male
Age: 20

Kairo13
04.11.09, 19:29
ei teinud


Tänan. :)



sa oleks pidanud preflop allin minema juba.


J :Ruutu: 9 :Poti: ? Oleks mul vaid terasest munad. Pealegi ma jälgisin pingsalt tabelit artiklist Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng



Kas v6ib kysida, palju sul vanust on, Kairo?


20. Mis tähtsust sel on?

vonkartoffel
04.11.09, 19:35
Tegid valesti.
1. Blindid on kas 250/500 või oli vastase flopibet 1000
2. Stack lastud liiga kuivale.
3. Call preflop on vale.

pwndre
04.11.09, 19:39
mis kuradi vajadus oli sul see käsi siia postitada ?
Mul on nuts läksin allin ja vastane callis, kas tegin õigesti ?
Huvitav millal siuksed postid hakkavad tulema, et ala mul oli pf 23o, foldisin UTG sunday milkul esimesel käel, kas tegin õigesti ?

bauss
04.11.09, 20:10
J :Ruutu: 9 :Poti: ? Oleks mul vaid terasest munad. Pealegi ma jälgisin pingsalt tabelit artiklist Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

Kas see tabel soovitab sellise stackiga limpida CO-s J9o?
Ma seda küll välja ei lugend kuskilt, aga tundub et limpisid.
edit: lol stacksizes, shove pre või fold mis toimub :D?

lenC
04.11.09, 20:34
tabel on üldse cashmängudele mõeldud

alaska
04.11.09, 20:35
loe see läbi.

http://foorum.pokkeriprod.com/index.php/topic,847.0.html

hotcocacola
04.11.09, 20:55
sul pea 3 bbd alles. Sa oleks pidanud juba ammu allini ATC või avg käega minema !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Selle käega preflop.


ja pealegi mis postitus see on, sa lähed nutsiga allini ja küsid kas tegid õigesti :D, kas sa loodad et keegi ytleb, et :"kullakene, floppasid nutsi, easy fold."





mis kuradi vajadus oli sul see käsi siia postitada ?
Mul on nuts läksin allin ja vastane callis, kas tegin õigesti ?
Huvitav millal siuksed postid hakkavad tulema, et ala mul oli pf 23o, foldisin UTG sunday milkul esimesel käel, kas tegin õigesti ?

+1

FreakyJason
04.11.09, 21:00
ja pealegi mis postitus see on, sa lähed nutsiga allini ja küsid kas tegid õigesti :D, kas sa loodad et keegi ytleb, et :"kullakene, flopis nuts? fold."


ROFL, tegi vähemalt tuju heaks. Flopil kindlasti nupud. Mis siin enam mõelda ;)

Tarmonator
04.11.09, 21:32
ma tean, et nii ei ole ilus kirjutada siia teemasse, aga...


IRWWWWW


EDIT: see peab olema level. Kui ei ole, siis sa ei peaks pokkerit mängima.

McFoldberg
04.11.09, 22:04
ma tean, et nii ei ole ilus kirjutada siia teemasse, aga...


IRWWWWW


EDIT: see peab olema level. Kui ei ole, siis sa ei peaks pokkerit mängima.




Jah, ärme jumala eest soovita algajatele häid teemasid jms värke, et nad enda mängu parandada saaksid, vaid hakkame neid kambaga mõnitama, kui keegi julgeb neist teema teha.
Õige!

vonkartoffel
04.11.09, 22:18
Jah, ärme jumala eest soovita algajatele häid teemasid jms värke, et nad enda mängu parandada saaksid, vaid hakkame neid kambaga mõnitama, kui keegi julgeb neist teema teha.
Õige!

Ma arvan et kui inimene on suuteline leidma selle foorumi kuidagi ise ülesse, suuteline siia tegema kasutaja ja teha topic, peaks ka olema suuteline leidma mingisuguse infogi, mis teeks talle selgeks et see algatatud topic on üleni mäda.

Muusik
04.11.09, 22:44
said biidi. live with it. ainuke mis sa valesti tegid oli et sa ei läinud preflop all in. pokker ongi täis biite. harju sellega.

Koit
05.11.09, 05:09
Pole mõtet niimoodi paukuma hakata, ilmselge, et tal ei ole veel korraliku mängutunnetustki veel kui ta alles natuke aega tagasi küsis, kas A2345 on rida.

Pole mõtet lasta enam end nii shordiks nagu sa olid, ja kui juba juhtub, et oled nii short, siis peaksid kasutama push/fold strateegiat, ehk lähed ainult all-in või foldid üldse käe ära. Mida hilisem positsioon, seda nõrgema käega võid pushida, juhul kui ees actionit pole. Tugevamate kätega tuleb sul koguaeg pushida.

http://forumserver.twoplustwo.com/23/mtt-strategy/anthology-2-2-wisdom-mtts-48/

Soovitan sul seal natuke sirvida.

Tarmonator
05.11.09, 09:04
Jah, ärme jumala eest soovita algajatele häid teemasid jms värke, et nad enda mängu parandada saaksid, vaid hakkame neid kambaga mõnitama, kui keegi julgeb neist teema teha.
Õige!


Jah, ma põhimõtteliselt ei ole nõus aitama inimest, kes ei saa ise põhilistest asjadestki aru. Kõik mis puudutab selle käe flopi mängu peaks igale mõtlevale inimesele olema selgemast selgem. Jah ma olen nõus, et PF mängu osas ja üldse turniirimängu ja stacki tähtsuse osas võiks ma teemaalgatajat aidata kuna ta ise ei ole veel nii kogenud. Aga küsimus oli ju flopi mängu kohta. Ja seal ei ole mul muud öelda kui IRWWW.
Sry, vb ma olen nüüd foorumi ametlik ülbik ja egoist, aga pokkeris peaks ikkagi natukenegi oidu endal peas olema.

pikk28
05.11.09, 13:55
ma liitun ka sinuga tarmonaator. see käsi on lihtsalt suur IRW. ilmselgelt vend leveldab. mul on nuts, ma olen ime short, kas ma teen õigesti kui lähen allinni. no mida. ootan vol 3-e

kjmrc
05.11.09, 16:05
Wow, las ta küsis abi siis, kui teile näib see naeruväärsena, siis miks üldse postitada ?
See ütlus ikka kehtib, et eestlase parim söök on teine eestlane .

lebovend
05.11.09, 17:00
Wow, las ta küsis abi siis, kui teile näib see naeruväärsena, siis miks üldse postitada ?
See ütlus ikka kehtib, et eestlase parim söök on teine eestlane .

Internetis muidugi v2iksem t6en2esus, aga kui inimest piisavalt mitu korda
idioodiks kutsuda, siis on suurem v6imalus, kui lihtsalt mitte midagi kirjutades,
et inimene saab aru, et ta j2ttis idioodi mulje ja seel2bi 6pib edaspidi mitte sarnastes
situatsioonides olema idioot.

Ja antud teemas, kus vastane kysib, kas 2kki ei peaks chippe sisse lykkama parima v6imaliku
kaardikombinatsiooniga, siis j22b pigem mulje, et ta mitte ei kysinud abi, vaid tuli siia
oma nutulaulu laulma ja loodab saada 6lale patsutust bad beadi eest.

lenC
05.11.09, 17:06
Ja antud teemas, kus vastane kysib, kas 2kki ei peaks chippe sisse lykkama parima v6imaliku
kaardikombinatsiooniga, siis j22b pigem mulje, et ta mitte ei kysinud abi, vaid tuli siia
oma nutulaulu laulma ja loodab saada 6lale patsutust bad beadi eest.

yeah this, ausalt öeldes mul kõrini sellistest teemadest :-[

kjmrc
05.11.09, 17:45
Einojah, selles olen ma ühel arvamusel, et küsimusega, "kas ma tegin midagi valesti, et läksin flopil all-in nuts reaga" pöörduda siia foorumisse on natuke weird. :-\