PDA

View Full Version : HooaegII - 8. Käsi - Aega Vastamiseni: 14. November, 23:59:59



ranka
14.11.08, 00:06
Tegu on boonuskäega, kus saab teenida topelt punktid, kuna saab arvata kahe vastase kaarte!

Readid:
UTG: 12/9/3.3 - 1.1k hands
BTN: 11/5/2.2 - 180 hands

Poker Stars $2/$4 No Limit Hold'em - 8 players
The Official DeucesCracked.com (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.thehandconverter.com)

UTG: $486.65
UTG+1: $220.10
MP1: $400.00
Hero (MP2): $406.00
CO: $703.05
BTN: $405.50
SB: $379.50
BB: $400.00

Pre Flop: ($6.00) Hero is MP2 with J :club: J :heart:
UTG raises to $16, 2 folds, Hero calls $16, 1 fold, BTN calls $16, SB calls $14, 1 fold

Flop: ($68.00) 2 :diamond: J :spade: 4 :heart: (4 players)
SB checks, UTG bets $40, Hero calls $40, BTN raises to $100, SB folds, UTG raises to $160, Hero calls $120, BTN raises to $389.50 all in, UTG raises to $470.65 all in, Hero calls $230 all in

Turn: ($1237.50) A :diamond: (3 players - 3 are all in)

River: ($1237.50) J :diamond: (3 players - 3 are all in)

farik666
14.11.08, 01:16
UTG: A :spade: A :diamond:
BTN: K :heart: K :diamond:

Ei oska siin midagi muud pakkuda, ei usu ka et UTG bluffib, muidu oleks reraisele flopis vast maha pannud. Niiet jääb üle arvata et flopis on veel overpair ja arvavad et on ees.. muidugi on võimalus veel et väiksem set või QQ aga jään ülemiste pakkumiste juurde...

Fortune
14.11.08, 05:41
UTG A :spade: A :heart:
BTN 4 :spade: 4 :club: või 2 :heart: 2 :club:
Korjan siis ka 2 punkti. Vaevalt siin keegi bluffib nii et kõigil on tugevad käed, kõige parem pull oleks kui kõigil oleks set ;D mis ei ole tegelt üldse võimatu. UTG tavaline raise, sihukesel flopil ühe vastase vastu peab niikuinii broke minema ässadega, kahe vastu võiks veits mõelda ja selles olukorras päris kindlasti maha panna sest hero callides 2 korda näitab ikka jõhkrat tugevust. BTN-l on lihtne setmine call preflop ja flopis teeb kahe vastase vastu nihukese minraise et tal on ka põhimõtselt mingi monster aint. Sai nii pikk tekst maha kirjutatud, et selle eest tahan küll 4 punkti ;D

ranka
14.11.08, 08:11
hoiatan ette, et võib juhtuda nii, et täna öösel uut kätt ei tule, kuna tahakse end kummikuks juua. Aga kes teab ehk ka koomas peaga leiame mõne hea käe :D

stennn
14.11.08, 08:15
utg AA button 44 või 22, muidugi on ka võimalus et utgl on üks nendest väikestest paaridest ning buttonil on teine paar.
pakuksi siiski utg 4 :spade: 4 :club: button 2 :club: 2 :spade:

lebovend
14.11.08, 08:49
No kui mul oleks siin overpair, viskaks ma ilmselt maha need kaardid ja säästaks raha. Et kui need poisid mängisid siin millegi nõrgema kui settidega neljamehe potis, siis nad ilmselgelt ei suuda mõelda piisavalt.
Nyyd on siis loto, et kummal 22 ja kummal 44 jah, v6imalus teenida kas 50 punkti korraga v6i kenad 2 punkti, yay. Pakun tugevuse ja positsiooni suhte järgi lihtsalt. UTG: 4 :spade: 4 :diamond: BTN: 2 :spade: 2 :heart:

Väga kena poti hittisid! Don't you just love this game?

ranka
14.11.08, 09:26
Ma küsin vahele küsimuse - kui Teie oleksite UTG ja Teil oleks bottomset. Kas Te foldiks sellises olukorras?

UTG näeb mind, 16/14/3, agresiivse regularina.

NB: Kui keegi arvab, et mu postis on vihje siis mind ärge süüdistage, kuna kõik saavad oma postitusi muuta! :)

Rage
14.11.08, 11:52
UTG: 2 :club: 2 :spade:
BTN: 4 :spade: 4 :club:

oleks BTN old AA või KK oleks ta tõenäoliselt pre-flopis reraisenud, UTG'd ei pannud AA'le viimase vihje põhjal, setidele panin kõik kuna nii räme reraisimine käis flopis, et kõik pidid suht kindlad oma käes olema, mingeid rea/flushi tõmbeid polnud.

peokuningas
14.11.08, 12:07
Tundub selline suht ilmne käsi, a samas võib jällegi mingi salakaval värk olla nagu Rankal ikka kombeks on. Mina sellises potis alla seti broke ei läheks, vähemalt 2 vastase vastu ja kuna UTG-l soliidsed niti statid, siis arvan, et ta oleks siin võimeline oma overpairi foldima.
Button tundub natuke donkim, oma 11/5-ga, seega ma tema range arvaks nii seti kui ka QQ näiteks. AA, KK väga ei tahaks uskuda, sest nendega oleks tulnud preflop vast 3bet.
Seega minu pakkumine:
UTG: 4 :club: 4 :diamond:
BTN: 2 :club: 2 :spade: või Q :club: Q :heart:

bounce
14.11.08, 12:43
UTG - AA
BTN - mingi set, 44 või 22 siis

surka
14.11.08, 15:35
utg ilmselt ülepaariga samadel põhjustel, mis eelpool nimetatud.
ja button ilmselt setiga, sest drawsi pole laual. kuna A on maas, siis oleks rohkem KK/QQ kombinatsioone, mis UTG il võib olla, aga kuna käsi on siia mängu pandud, siis tõenäolisem oleks AA. ;D
pakuks UTG :heart: A :spade: A K :diamond: K :heart:
button 2 :spade: 2 :club: 4 :spade: 4

Karupee
14.11.08, 16:29
UTG A :club: A :heart: K :diamond: K :spade:
BTN 4 :spade: 4 :club: 2 :spade: 2 :club:

Teers
14.11.08, 16:37
UTG T :club: T :spade:
BTN A :heart: 3 :heart:

kivisaba
14.11.08, 17:15
dilemma suht kas uskuda betting patternit või statse statsid ütlevad no set betting ütlevad set UTg-l imo
pakun siis
UTG 4 :spade: 4 :club: 2 :spade: 2 :club:
buttoni ei suuda kah overi peale panna nii et pakun ka seti varjandi
Button A :heart: A :spade: or 2 :spade: :club:


mõtlen et siit ei tohi punktidest ilma jääda nii et pakun selle ranka bottom seti kah ära ütlen ainult et ära sellist nalja enam tee raskeks läheb pakkumine niimodi

Tarmo
14.11.08, 17:51
UTG 4xBB raise preflop kahe neljaga polegi teab mis eriline read, loodan et väga mööda ei pane. Poiss hittis oma 4 seti ja oligi pimestatud sellest, 2 setti ei usuks aga nuh laksija tüüp tundub olevat.
BTN kui kõige parema pos hoidja usub oma üle(tasku)paarist 10 küünega kinni, rankal polegi nagu muffigi teha, vaja lihtsalt teiste tõsted külma kõhuga ära callida, ja isegi ilma üüratu riverita oleks rahakotid enda põlve peale ilusasti kokku korjanud :) Kuidagi standard pakkumine tundub, aga võiks ju mõne punni üle pika aja tabelisse juurde kirjutada!

BTN Q :spade: Q :heart:
UTG 4 :spade: 4 :club:

Metsapull
14.11.08, 18:49
UTG: K :heart: K :diamond:

BTN: 4 :spade: 4 :club:

Tuul
14.11.08, 18:58
UTG: A :heart: A :club:
BTN: 4 :club: 4 :spade:

Jousou
14.11.08, 20:21
Väga ahvatlev käsi, mingi sügelus sunnib kõikidele sette pakkuma ;D UTG jaoks oleks pakkuda vaid kõrge pocket, preflop positsioonita raise viitab rocketsitele või kunnidele. Buttonit panna on raskem, aga kuna aktiivsus hakkas flopil ja neli inimest oli mängus, siis eks on tegu middle või low setiga. Pärast kõige silmnähtava väljaütlemist jääb üle vaid pakkuda:

UTG: A :spade: A :heart:
BTN: 4 :club: 4 :spade:

arvamusliider
14.11.08, 20:43
UTG: 4 :club: 4 :spade:
BTN: 2 :spade: 2 :club:

Keiss
14.11.08, 21:06
UTG 44
BTN 22

;D

Tõmbed puudusid seega oli tegu kas ülepaaride või setidega. Polegi midagi kommenteerida, kõik olid suht kindlad oma võidus flopis, aga vat mis välja tuli.

grigory
14.11.08, 21:09
A :club: A :spade: UTG
4 :club: 4 :spade: BTN

alaska
14.11.08, 23:47
Ei oska midagi kommenteerida, esimene mõte oli A :spade: A :club: ja Buttonil 4 :spade: 4 :diamond:.
Võisid muidugi olla kunnid ja kahed, aga sel juhul oleks äkki pidurit tõmmatud mingil hetkel.
Lisan veel, et hea oleks teada, mis käe peale vastased hero panid, tuimalt call iga liigutuse peale.

amagan
14.11.08, 23:58
UTG: A :spade: A :diamond:
BTN: 4 :spade: 4 :club:

JanRose
15.11.08, 11:35
utg A :heart: A :spade: või K :heart: K :diamond:
btn 4 :spade: 4 :club: 2 :spade: 2 :club:

pean nõustuma

(ps! vast saan veel vastata, kuna eile oli ikkagi reedene päev ja paras kräu)

kilu6
15.11.08, 15:25
UTG A :spade: A :heart:
BTN 4 :spade: 4 :diamond:

ranka
15.11.08, 20:32
Loen foorumi läbi siis postitan uue käe.

ranka
15.11.08, 21:10
Vastus:
Poker Stars $2/$4 No Limit Hold'em - 8 players
The Official DeucesCracked.com (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.thehandconverter.com)

UTG: $486.65
UTG+1: $220.10
MP1: $400.00
Hero (MP2): $406.00
CO: $703.05
BTN: $405.50
SB: $379.50
BB: $400.00

Pre Flop: ($6.00) Hero is MP2 with J :club: J :heart:
UTG raises to $16, 2 folds, Hero calls $16, 1 fold, BTN calls $16, SB calls $14, 1 fold

Flop: ($68.00) 2 :diamond: J :spade: 4 :heart: (4 players)
SB checks, UTG bets $40, Hero calls $40, BTN raises to $100, SB folds, UTG raises to $160, Hero calls $120, BTN raises to $389.50 all in, UTG raises to $470.65 all in, Hero calls $230 all in

Turn: ($1237.50) A :diamond: (3 players - 3 are all in)

River: ($1237.50) J :diamond: (3 players - 3 are all in)

Final Pot: $1237.50
UTG shows K :club: K :heart: (two pair, Kings and Jacks)
Hero shows J :club: J :heart: (four of a kind, Jacks)
BTN mucks 4 :diamond: 4 :club:
Hero wins $1.00
Hero wins $1233.50
(Rake: $3.00)

Punktid:
surka: 16
karupee: 14
metsapull: 24
JanRose: 14
fortune: 9
stennn: 12
Rage: 14
bounce: 7
Tuul: 12
JouSou: 14
grigory: 12
alaska: 12
kilu6: 12
farik666: 2
lebovend: 2
peokuningas: 2
kivisaba: 2
Tarmo: 2

Selgitus:
Kindlalt kontrollige oma punktid üle, sest tegu oli raske käega, kus eksimisvõimalusi rohkem. Samuti olen suht purjus :P

Jousou
15.11.08, 21:26
Aaah, kunnid olid ikka... Nojah. Minu punktid korras.

ranka
15.11.08, 21:29
Lisan veel, et hea oleks teada, mis käe peale vastased hero panid, tuimalt call iga liigutuse peale.

Flop on suhteliselt kuiv, multiway ja seega esimene call on suhteliselt standard call, kuna raisega reedan ma oma käe tugevust - TOP pair või parem. Samuti siin ei pea sa ühelgi tänaval raisema, et saada stackid riveriks sisse. Näiteks kui ma callin ja teised fold, siis turniks oleks pot ~$140 ja effektiivsed stackid oleksid ~$340. Ja kui ta betib turnil $66 või rohkem, siis riveril on pot sama suur või suurem, kui meie stack.

Teise calli (peale UTG $160) tegin sellepärast, et siin ei ole enam vahet, kas me callime või raiseme, sest mõlemad on väga tugevad ja käe tugevuse anname ära ning meid on väga lihtne top paari peale. Aga selleks ajaks on mul ka kindel, et mõlemal vastasel on TOP paar või parem käsi! Kui tal on kolmik, siis pole midagi teha, stackid lähevad sisse. Aga kui tal on ülepaar või top paar, siis on tal päris raske siin foldida (eriti buttonil) ja nii saan rohkem raha sisse ja turniks oleks pot juba $500 ning tõenäoliselt mitte keegi ei foldi TOP paari või paremat, kui just turnil pole halba kaarti.

Ise arvasin, et buttonil on kolmik (milles olin suht kindel) ja UTG-l KK või parem.

amagan
15.11.08, 21:57
Kindlalt kontrollige oma punktid üle, sest tegu oli raske käega, kus eksimisvõimalusi rohkem. Samuti olen suht purjus :P

minul punktid puudu

ranka
15.11.08, 22:17
minul punktid puudu


Tänan teavitamast. Kohe lisan 12 punkti

Fortune
16.11.08, 01:51
Flop on suhteliselt kuiv, multiway ja seega esimene call on suhteliselt standard call, kuna raisega reedan ma oma käe tugevust - TOP pair või parem. Samuti siin ei pea sa ühelgi tänaval raisema, et saada stackid riveriks sisse. Näiteks kui ma callin ja teised fold, siis turniks oleks pot ~$140 ja effektiivsed stackid oleksid ~$340. Ja kui ta betib turnil $66 või rohkem, siis riveril on pot sama suur või suurem, kui meie stack.

Teise calli (peale UTG $160) tegin sellepärast, et siin ei ole enam vahet, kas me callime või raiseme, sest mõlemad on väga tugevad ja käe tugevuse anname ära ning meid on väga lihtne top paari peale. Aga selleks ajaks on mul ka kindel, et mõlemal vastasel on TOP paar või parem käsi! Kui tal on kolmik, siis pole midagi teha, stackid lähevad sisse. Aga kui tal on ülepaar või top paar, siis on tal päris raske siin foldida (eriti buttonil) ja nii saan rohkem raha sisse ja turniks oleks pot juba $500 ning tõenäoliselt mitte keegi ei foldi TOP paari või paremat, kui just turnil pole halba kaarti.

Ise arvasin, et buttonil on kolmik (milles olin suht kindel) ja UTG-l KK või parem.



Küsin igaks juhuks üle, et kui sa oleks utg siis sa oleks foldind? Või siis nt heads up sellise flopiga ja sul on ässad ega siis siin foldi ei leia, sest kui vastasel on set siis good luck and rebuy, aga vaevalt siin keegi ässasid foldib kuna vastasel võiksid samahästi olla kunnid või muu ülepaar või mida iganes, eks ole?

ranka
16.11.08, 08:12
Küsin igaks juhuks üle, et kui sa oleks utg siis sa oleks foldind? Või siis nt heads up sellise flopiga ja sul on ässad ega siis siin foldi ei leia, sest kui vastasel on set siis good luck and rebuy, aga vaevalt siin keegi ässasid foldib kuna vastasel võiksid samahästi olla kunnid või muu ülepaar või mida iganes, eks ole?


Jama on selles, et kui mul oleksid ässad siis tõenäoliselt buttonil saavad olla ainult QQ, KK ülepaarie näol. Ja KK-d ma arvaks vähem olevat, kui QQ-d, sest KK-ga mingi aja ta kindlasti preflop raiseks. Seega jääb ainult QQ ülepaariks ja tihti sellised nitid ei raise ka sellega flopis. TOP paaridega nad ka ainult callivad ja vahel harva raisevad. Seega kõige tõenäolisem käsi ongi set ja ta betsize kutsub callima.

UTG-l on väga halb positioon ja väga raske on siin ülepaari foldida. Callida plaaniga, et näha, mis saab turnil on ka väga halb, sest turnil oleks siis pot nii suur, et meil oleks potsize bet järgi. Seega tuleb otsus võtta flopis vastu - kas mängime stackidele või mitte. Ma isiklikult arvan, et kõik ülepaarid on siin clear fold, lauas ma tõenäoliselt seda teha ei suuda :)

Ja kui tahaD UTG-na broke minna siis ma calliks buttoni squeeze ja check-calliks end turnil all-in. Nii saab minult kõige rohkem raha, kui mul on QQ või AJ.

farik666
17.11.08, 19:33
ma pakkusin ka KK, peaks ka puudu olema midagi??

ranka
18.11.08, 03:43
ma pakkusin ka KK, peaks ka puudu olema midagi??


Sa pakkusid Buttonilt KK aga tegelikult oli ju KK UTG-l.

farik666
18.11.08, 10:56
yup..that's right.. seda ei vaatandki üldse..

ranka
18.11.08, 10:58
Ok, siis kaebused otsas ja panen selle käe lukku.