PDA

View Full Version : Turniir + cash Viimsis 10.11 (Hotell Athena baar)



adam_q
05.11.09, 16:07
Päevast!

Kuna eelmine koosviibimine oli huge success, siis võiks 10.11 (teisipäev, orienteeruvalt 18:30 võiks algus olla) seda jälle korrata. Miks mitte pühapäeval või kolmapäeval? Pühapäeval on tõenäoliselt inimestel pereüritused ja muud hobid jne ning kolmapäeval me ei saaks laudasid, aga laudasid on vaja, right?

Kajamehega arutledes ei tulnud paremat lahendust pähe, kui et algstack on 500 chipsi, re-buy ja add-on mõlemad 500 chipsi ning levelid 20 minsa. Kõige optimaalsem lahendus, et turna ettenähtud aja jooksul (18.30-24.00) läbi viia. Kui kellegil parem idee, siis andke teada? Veits turbo on, aga ehk saab hakkama?

Seega: algstacki 500 chipsi saab 100.- eest, re-buy 1. tunni jooksul 100.-, mille eest antakse 500 chipsi, add-on 1. tunni lõpus 100.- eest jällegi 500 chipsi. Kõigele sellel lisandub kohustuslik 25.-, mis läheb laudade, chipside, kaartide jne rendiks. S.t. seda et min. summa, millega võimalik turnal kaasa lüüa, on 125.-.

Cashilaua reeglid panevad huvilised ise paika. Lisaks veel, et baar jäi käibega väga rahule niiet mingit lisarenti maksta ei tule. Soodne õlu ja rummikoksid + food!!!

Andke siis teada, kes on kindlad tulijad:
Turna:
1) Kajamees
2) lenc
3) lepisto
4) Eddi
5) domaza
6) Madis Very

Cash:
1) lepisto
2) nikitheone
3) Eddi
4) Madis Very

Dogers
05.11.09, 16:08
10.10 tähistab 10. oktoobrit, usun, et mõeldud on 10. nov, muuda igaks juhuks ära, et segadusi ei tekiks.

adam_q
05.11.09, 16:11
Sry, mate. 10.10 kõlas paremini

mislinn
05.11.09, 16:15
See kord jääb vist vahele kahjuks, keegi peab ju trennis ka käima..minu eest keegi teine seda ei tee :D

nikitheone
05.11.09, 16:17
ma ka kahjuks ei tule seekord, pungitan oma ajusi seminaris sel ajal

adam_q
05.11.09, 16:17
sulle öeldi ju et ülikool ja seminarid on mõttetud :'(

lenC
05.11.09, 16:37
ilmselt ilmun, asukoht muidugi on nagu on :-\

adam_q
05.11.09, 16:50
Kui tahetakse orgunnida mujal (kesklinnas, lasnamäel) siis peaksite ise ühendust võtma Kajamehega, ehk ta saaks aidata orgunnimisel. Samas, Viimsisse saab kesklinnast ca 20 minsaga (1 või 1A olid) ja tagasi sõidavad need ka päris hilisõhtuni + takso.

Viimsi on valitud sellepärast, et teatud seltskond elab Viimsis või selle lähiümbruses ja on fed up pokri mängimiseks mujale sõitmisest 8) Ja kui liitub rahvast ka mujalt, siis seda parem..

nikitheone
05.11.09, 17:59
sulle öeldi ju et ülikool ja seminarid on mõttetud :'(


ma tulen pärast seminari cashi tegema vast

mislinn
05.11.09, 19:56
Kui tahetakse orgunnida mujal (kesklinnas, lasnamäel) siis peaksite ise ühendust võtma Kajamehega, ehk ta saaks aidata orgunnimisel. Samas, Viimsisse saab kesklinnast ca 20 minsaga (1 või 1A olid) ja tagasi sõidavad need ka päris hilisõhtuni + takso.

Viimsi on valitud sellepärast, et teatud seltskond elab Viimsis või selle lähiümbruses ja on fed up pokri mängimiseks mujale sõitmisest 8)


1A on selle bussi nimi, mis sõidab viimsisse iga 15-20 minuti tagant, niiet siia saamisega probleeme küll ei tohiks kellegil olla, kes linnas elavad.
kella 23ks on nagunii action juba lõppemas ja saab vaikselt viimase bussiga linna tagasi sõida, mis läheb umbes 23.30 minu teada.

nikitheone
06.11.09, 10:40
1A on selle bussi nimi, mis sõidab viimsisse iga 15-20 minuti tagant, niiet siia saamisega probleeme küll ei tohiks kellegil olla, kes linnas elavad.
kella 23ks on nagunii action juba lõppemas ja saab vaikselt viimase bussiga linna tagasi sõida, mis läheb umbes 23.30 minu teada.



23.28 läks teisipäeval :)

lepisto
06.11.09, 11:06
Pane mind ka kirja, Teisipäev on küll kehv aga kui ei jõua varem siis cashi tulen kindlasti mängima.
Lisan siia veel taksonimekirja mille kaugelnurga mehed võiks ajaliselt järgi tellida.Kesklinna Viru juurdeviivad nad kõik
100 eegu eest ära.
Inter 55653333
Odav takso 56603733
Star 6448447

nikitheone
06.11.09, 11:16
ma ilmselt tulen ka cashi mängima, aga turnale ei jõua. jõuan mingi kaheksaks või nii

lepisto
06.11.09, 11:22
Pane mind ikka turnanimekirja ka , eks ma siis teatan kui tõesti ei jõua.
Adam pane teade Pokernewsi foorumisse ka üles kui tundub, et mängijaid väheks jääb.

adam_q
06.11.09, 11:40
Will do.

domaza
07.11.09, 16:29
Tulen turniirile.

adam_q
09.11.09, 00:26
tundub et seekord tuleb ühelauaturna. ma ise ei tea veel ikka, kas saan tulla.

Madis Very
09.11.09, 00:31
Mu nimi kah kirja ! Mingi 2 outerine, et ei tule :D.

bzurlz
09.11.09, 10:36
Mul selgub see alles teisipäeva jooksul kas saan tulla. Kui saan siis osalen turnal.

Madis Very
10.11.09, 11:22
Kes näeb, et ma täna midagigi alkohoolset joon(ma pean ikka teadma, et on mitte et viin pannakse minu teadmata mahla :D) saab minu käest PSi 50$.

btw cashi peab eraldi registeerima, et siin teine list kah ? kui jah siis visake mind kirja

nikitheone
10.11.09, 11:24
krt ma vaatan, et nii vähe osalejaid. õhtu poole vaatan siis, kas tulen või ei.

adam_q
10.11.09, 12:26
btw cashi peab eraldi registeerima, et siin teine list kah ? kui jah siis visake mind kirja


Ei pea tegelt, aga lihtsalt et huvilised saaks aimu mitu turna- ja mitu cashipelajat on.

Raimondo
10.11.09, 17:24
Andke siis teada, kes on kindlad tulijad:
Turna:
1) Kajamees
2) lenc
3) lepisto
4) Eddi
5) domaza
6) Madis Very

Cash:
1) lepisto
2) nikitheone
3) Eddi
4) Madis Very


Üsna vähene esindatus - kas keegi sõpru-tuttavaid kaasa ei plaani võtta? Viimsi omad?
Ise tuleks hea meelega, aga ei jõua kuidagi 18.30-ks kohale (45-50 reaalne)
Ehk saab keegi mind kirja panna
'

Vabandused - kuid ei jõua kahjuks ikkagi seekord

lenC
10.11.09, 17:53
omg omg omg ma unustasin selle ära. Väga vabandan, aga ei jõua täna kuidagi :(

adam_q
10.11.09, 18:29
Pole lugu, ma ka mitte. Eks kohalolijad andke siis teada, kuidas oli!

nikitheone
10.11.09, 20:43
ma ka ei jõua. järgmine nädal saaks sõbraga tulla

nikitheone
11.11.09, 10:41
kuda läks siis eile?
järgmine teisip ka toimub? kui toimub, saaks ma tulla juba 3 sõbraga

Madis Very
11.11.09, 11:01
No kergelt öelda oli natuke inimesi tegime ainult cashi.
Vene uusrikkaid ei hakka mainima :D aga väga lahedaid käsi ikka oli :D.

Igatahes esimeste käte jooksul oli aru saada, et keegi väga tõsiselt ei võtnud. Standard 3bb(mida hiljem callisime limbiks) põmst ATC ja, kui kellegi päris normist potist 2nd barreliga 72ga välja sain ja kajamees seda nägi oli sekundiga pool lauda õlut täis pritsitud.. vat nii üllatunud olime seal :D. Preflop 3bettidest 63ga jms ei hakka rääkimagi. Aga blindid 1/2 ja ei ole mille pärast ju nutta. Väga lahe oli !

Et siis järgmine kord oleks kindlasti rohkem inimesi vaja(et turniiri ikka saaks), et asi püsima jääks !

lepisto
11.11.09, 11:11
Üldiselt nutune, et ei suutnud turniiri jaoks piisavalt inimesi kokku saada.
Prooviks siis järgmine nädal veelkord kuna baariga on kokkulepe aja ja
laudade transpordi kohapealt. 17.november kell võiks olla 18.00
muidugi seda saab nihutada hilisemaks kui vaja.
Kajamehel on muidugi õigus, et ainult cashi mängimiseks ühel laual ta organiseerimisest loobub
Nii, et kui seekord turniiri jaoks inimesi kokku ei saa , siis järgnevad korrad peame puulaual mängima.

Mina olen igatahes tulija kui just vahepeal surma ei saa.

adam_q
11.11.09, 11:27
Huvitav kas:
1) buy-in on liiga suur,
2) ühest korrast täiesti piisas,
3) iga nädal on liiga tihedasti,
4) halb kellaaeg/päev,
5) jura koht,
6) teised samaaegsed kohustused.

Andke teada, milles probo - siis saab ju orgunnida näiteks üle nädala, või buy-in 25 eek vms
Mina isiklikult ei saanud nr 6 pärast tulla, aga järgm. nädal tulen küll.

nikitheone
11.11.09, 11:32
Huvitav kas:
1) buy-in on liiga suur,
2) ühest korrast täiesti piisas,
3) iga nädal on liiga tihedasti,
4) halb kellaaeg/päev,
5) jura koht,
6) teised samaaegsed kohustused.

Andke teada, milles probo - siis saab ju orgunnida näiteks üle nädala, või buy-in 25 eek vms
Mina isiklikult ei saanud nr 6 pärast tulla, aga järgm. nädal tulen küll.


buy-in ei ole minu arust liiga suur, kord nädalas on okei. see et halb kellaeg ja päev - see on iga asja puhul, kõiki ei saagi rahuldada. koht on küll natuke kaugel, a see pole eriline probleem. teised samaaegsed kohustused lähevad halva kellaaja ja päeva alla. ma ise ei saa ka selle pärast.

minu jaoks on veel üks mõjuv põhjus see, et tegemist on väga turbo turnaga - ei istu sellised.

vilkar
11.11.09, 12:48
buy-in ei ole minu arust liiga suur, kord nädalas on okei. see et halb kellaeg ja päev - see on iga asja puhul, kõiki ei saagi rahuldada. koht on küll natuke kaugel, a see pole eriline probleem. teised samaaegsed kohustused lähevad halva kellaaja ja päeva alla. ma ise ei saa ka selle pärast.

minu jaoks on veel üks mõjuv põhjus see, et tegemist on väga turbo turnaga - ei istu sellised.


ma ei tea kas mingi pühapäeval näiteks mingi 13:00 alustada vms? ja deepem turna teha, mitte turbokat oleks mõistlikum?

nikitheone
11.11.09, 13:21
vot siis ma oleks küll käpp!

kivisaba
11.11.09, 14:13
Huvitav kas:
1) buy-in on liiga suur,
2) ühest korrast täiesti piisas,
3) iga nädal on liiga tihedasti,
4) halb kellaaeg/päev,
5) jura koht,
6) teised samaaegsed kohustused.

Andke teada, milles probo - siis saab ju orgunnida näiteks üle nädala, või buy-in 25 eek vms
Mina isiklikult ei saanud nr 6 pärast tulla, aga järgm. nädal tulen küll.


Põhjused miks mina ei tulnud kohale

Kajamees
11.11.09, 16:06
Oli eile tore mõnusas seltskonnas õlut rüübata ja lõbus-loose cashi toksida. Aga see ei ole ilmselt päris see mida oleme püüdnud organiseerida. Kui eesmärgiks oli korra kokku saada ja mõnede foorumialiaste taga peituvad tüübid oma silmaga lives ära näha, siis on ju esimese korraga, kui kokku tuli ca 20 nägu, asi õnnestunud ja teema võib lukku panna. Kui eesmärgiks aga oli regulaarse kokkukäimise koha ja seltskonna leidmine, siis on asi veidi teisiti.

Siia on postitatud palju arvamusi, ettepanekuid, vabandusi jne. Kirjutan ka veidi oma arvamusi-ettepanekuid tuginedes paari aastasele kogemusele, mõne sellise mitteformaalse pokkeriklubi-seltskonna-kodulaua organiseerimisel. Lähtun eeldusest, et enamikel on soov siiski millegi selliseni jõuda.
1. Kokku käimine peaks olema regulaarne. Soovitavalt 1 x nädalas, muidu kuuleb liiga palju vabandusi a´la "pagan, mul läksid nädalad sassi" ja organiseerijad peavad tegelema mõttetu infolevitamise tööga, et just sel nädalal toimub midagi. Kui igal teisipäeval, siis on asi selge ja lihtne - igal teisipäeval.
2. Päev peaks olema nädala sees, sest nädalavahetusel on liiga palju erandeid, üritusi, perekohustusi, ärasõite jne. Suured kaod mängumeestes tulevad vabandusega, et „eile olin 100% käpik aga läksime eile sõpradega ... ja mängupäeval oli nii s*** olla, et ei suutnud lihtsalt tulla”. Nädalavahetuse päevad sobivad deebimaks turniiriks küll aga näiteks korra kuus, kui suurem seltskond suuremaks sündmuseks pikema etteteatamisega kokku organiseeritakse.
3. Turniiri struktuur on küll veits turbo aga sisuliselt ainuvõimlik – testitud! Kokku tullakse ikka eelkõige seltskonna ja ühise huvi pärast, mitte selle pärast, et struktuur on sobilik, sinna lähen, see on mulle +EV. Klubipokker on lihtsalt rohkem sotsiaalne tegevus kui kasumlik töö :)
4. Selleks, et mingeid eesmärke saavutada peab veidi pingutama ja ka oma panuse andma. Lihtsaim viis omapoolseks panuseks on viitsida ja mitte ära unustada.

Koht on minu meelest ideaali lähedane. Ma ei pea silmas asukohta, sest see on kuidas kellelegi. Seal on privaatne (muide vaid argipäeviti), seal on head hinnad ja hea teenindus. Kohal on huvi meie vastu. Me ei kauple ega pressi ennast sinna, vaid nad on meist huvitatud kui klientidest.

Kokkuvõttes, proovime järgmisel teisipäeval veelkord. Algus kell 18:30. Kellel on huvi, et asi käima läheks, tehke palun väike pingutus, ärge unustage ära, ärge jooge eelmisel õhtul ennast koomasse, kutsuge kaasa pokkerihuvilisi sõpru, kes seda foorumit ei loe ja leppige esialgu sellega, mida pakutakse. Kui asja käima saab, realiseeruvad kindlasti ka kõik mõistlikud ettepanekud muutused, ideed jne.

P.S. Kellel on huvi nädalavahetusel mängida veidi deebimat turniiri, siis laupäeval 14. oktoobril, kell 14:00, Wismari 3, on 500-ne NLHE turna. Andke oma soovist palun teada info@pokkerikool.com

jaagup17
11.11.09, 16:25
6) teised samaaegsed kohustused.

Ei tea kas õige teema, aga kui on cashi mängijaid, kes tahaks vahepeal nädala sees mängida 1/2 Järve Selveri juures, võivad endast märku anda.

mislinn
11.11.09, 18:39
ma ei tea kas mingi pühapäeval näiteks mingi 13:00 alustada vms? ja deepem turna teha, mitte turbokat oleks mõistlikum?


Vot see oleks juba parem, mingi turbo eest 200.- lauda lüüa pole minu jaoks just kõige parem, arvestades rolli :D

-andres-
11.11.09, 19:43
Huvitav kas:
1) buy-in on pigem liiga väike,
2)
3) iga nädal on liiga tihedasti,
4) halb kellaaeg/päev,
5)
6)

nomerlot
11.11.09, 23:51
Huvitav kas:
1) buy-in on liiga suur,
2) ühest korrast täiesti piisas,
3) iga nädal on liiga tihedasti,
4) halb kellaaeg/päev,
5) jura koht,
6) teised samaaegsed kohustused.

Andke teada, milles probo - siis saab ju orgunnida näiteks üle nädala, või buy-in 25 eek vms
Mina isiklikult ei saanud nr 6 pärast tulla, aga järgm. nädal tulen küll.


Mina ütlen ausalt, et minu jaoks on nr 5 ehk asukoht on malts. Viimsisse ja tagasi - lihtsalt ei viitsi. Ikka rohkem linnas võiks, siis täitsa käiks teinekord.

Allanaator13
12.11.09, 02:44
Endale ka kellaaeg/kuupäev üldse ei sobi ja see turbo süsteem samuti. Aga see on huvitav mõte, et teha 1-2 korda nädalas pühapäeval diibim ja suurem turna...