PDA

View Full Version : 600NL (any limit!!!): A4s CO, Blind pinistab otsa su stealile.



ranka
06.11.09, 17:49
Teoreetiline olukord:

100BB stäkid, 6 - 10 mängijat lauas, sa oled CO või button (vahet pole kumb) ning sinuni folditud ja sul käes A5s. Sa avad 3BB, folditakse suvalise blindini, kes teeb ületõste 10BB peale (ta kaitseb 20% ajast mõlemaid blinde ja foldib siis 80% ajast).

Minu küsimus, mis sellises olukorras teete? Kas flopi vaatamine on viga ja hakkavad tööle domineeritud ässast tulenevad reverse implied oddsid? Kindlalt põhjendage oma vastust. Toon ühe näite käe ka aga see tsipa halb, kuna avasin minraisega ja call on rohkem mõeldav:

Poker Stars $3/$6 No Limit Hold'em - 8 players - View hand 356377 (http://www.thehandconverter.com/hands/356377)
The Official DeucesCracked.com (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.thehandconverter.com)

fumbo420 (MP1): $615.00
pkuboy (MP2): $96.00
Hero (CO): $1013.00
scobako (BTN): $108.00
Xblood (SB): $712.00
checkitout12 (BB): $120.00
Venoboy (UTG): $145.65
FATDAN44 (UTG+1): $729.00

Pre Flop: ($9.00) Hero is CO with 5 :diamond: A :diamond:
4 folds, Hero raises to $12, 1 fold, Xblood raises to $48, 1 fold, Hero calls $36

Flop: ($102.00) 5 :club: 5 :spade: 7 :diamond: (2 players)
Xblood bets $60, Hero ???

Foux
06.11.09, 17:55
Pealkirjas vale käsi. Ma foldiks pre - flopil ei oskaks pihta saamata tema cbeti peale midagi teha. Aga post ei ole tal siin paremat kätt - reisideisi

ranka
06.11.09, 18:02
Pealkirjas vale käsi. Ma foldiks pre - flopil ei oskaks pihta saamata tema cbeti peale midagi teha. Aga post ei ole tal siin paremat kätt - reisideisi


See pealkiri suva. Ükskõik, mis suited äss väikese kikkeriga - A2s-A8s (tegelt väiksemad ässad peaksid olema paremad, sest A2s = A5s >>>> A6s = A9s, väikesed ässad teevad wheeli saavad teha ja väikesed ässade kikkerid 3betted pottides eriti ei funka anyway)

Aga mu põhipoint on see, et A5o callimine on siin puhas enesetapp ja seeõttu, kuna poti saame võita, kui bluffime (selleks ei ole vaja meil kaarti, seda saame teha any2-ga), kikkeri hittimisest on reeglina vähe abi ja ässa hittimisega oleme halvas olukorras, kus tihti võidame väikse ja kaotamse suure panga. Kui aga A5o asemel on A5s kas siis muutub ta callimise käeks või mitte? Ma ei ole oma üldtulemusi veel HEM'ist vaadanud tahaks näha arutlust sellel teemal ja jõuda selleni läbi mõtlemis loogika, kas on hea või mitte.

Ise enne suht tihti callisin aga eile käis peast läbi selline mõte, mida kirjeldasin üleval, et kas tõesti-tõesti annab see suited niipalju juurde.

Davy
06.11.09, 18:07
See pealkiri suva. Ükskõik, mis suited äss väikese kikkeriga - A2s-A8s (tegelt väiksemad ässad peaksid olema paremad, sest A2s = A5s >>>> A6s = A9s, väikesed ässad teevad wheeli saavad teha ja väikesed ässade kikkerid 3betted pottides eriti ei funka anyway)

Aga mu põhipoint on see, et A5o callimine on siin puhas enesetapp ja seeõttu, kuna poti saame võita, kui bluffime (selleks ei ole vaja meil kaarti, seda saame teha any2-ga), kikkeri hittimisest on reeglina vähe abi ja ässa hittimisega oleme halvas olukorras, kus tihti võidame väikse ja kaotamse suure panga. Kui aga A5o asemel on A5s kas siis muutub ta callimise käeks või mitte? Ma ei ole oma üldtulemusi veel HEM'ist vaadanud tahaks näha arutlust sellel teemal ja jõuda selleni läbi mõtlemis loogika, kas on hea või mitte.

Ise enne suht tihti callisin aga eile käis peast läbi selline mõte, mida kirjeldasin üleval, et kas tõesti-tõesti annab see suited niipalju juurde.


kui value peale callid siis on suited äss parem kui 78s, esiteks, kui floppad 1l juhul 7st ässa, siis biidib see tema valurange 40% juhtudel... ja kui floppad flusdraw 1l juhul 10st, siis saad selle pimesilmi flopil sisse taguda.
.....A high floppi cbetitakse õhuga, 678 floppi tihtipeale mitte...

EDIT: close one on see niikuinii, lihtsalt 78s on lihtsam mängida postflop ja teed vähem vigu, A-flopates on ülikeeruline aru saada "am i good or not" vs natukegi solid vastase vastu.

lebovend
06.11.09, 18:23
Mul vahekysimus siinkohal. Seletage bustodongile 2ra, mida t2hendab blindide kaitsmine:
kas reraisemine v6i callimine v6i m6lemat korraga?

ranka
06.11.09, 18:44
kui value peale callid siis on suited äss parem kui 78s, esiteks, kui floppad 1l juhul 7st ässa, siis biidib see tema valurange 40% juhtudel... ja kui floppad flusdraw 1l juhul 10st, siis saad selle pimesilmi flopil sisse taguda.
.....A high floppi cbetitakse õhuga, 678 floppi tihtipeale mitte...

EDIT: close one on see niikuinii, lihtsalt 78s on lihtsam mängida postflop ja teed vähem vigu, A-flopates on ülikeeruline aru saada "am i good or not" vs natukegi solid vastase vastu.


Ma ei nimetaks seda value rangeks, sest meie äss on bluff catcher.



Mul vahekysimus siinkohal. Seletage bustodongile 2ra, mida t2hendab blindide kaitsmine:
kas reraisemine v6i callimine v6i m6lemat korraga?


Kui sa oled suvaline blind ja enne sind on tehtud open-raise kas buttonilt, CO-lt või SB-lt ning sa ei foldi. Agressiivne kaitse (mida soovitatakse OOP) on siis raise ja passiivne kaitse (IP, mida soovitan sitaks ja väga laiade kätega) on call.

dener89
06.11.09, 18:50
pf lükkaks insta foldi !!
raha põletamine,pead ikka väga hästi hittima floppi
callides ning A lauale tulekul, lükkab ta kindlalt c beti,isegi kui callid,mõeldes,et vastane äkki blufib aga turnil beti peale pead ilmselt selle foldima,kui just erilist readi pole.
minu seisukohalt kindel fold pre.

Kõigest minu arvamus.

ranka
06.11.09, 19:38
Tegin filtri:
Position: CO/BTN
Position of 1st 3Bet: SB/BB
Saw Flop = True
Called Preflop 3 Bet = True
Playes On Flop is Equat To... 2

Ühesõnaga, me CO/BTN, blind 3Betib, me callime ja kahekesi näeme floppi.

http://www.pokkeriprod.com/ranka/pildid/muu/axs.jpg

Kardan, et callimine on kaotav mäng, sest selle sample hulgas on 3Betid, kui meie avame 3BB ja donk teeb blindilt teeb min3beti, mis on 5BB, siis obv me foldida ei saa.

daljoh
06.11.09, 20:18
mina kasutaks siinkohal diadema taktikat ja shoveks vastase kolmbeti peale preflop, sest kui sa tead et viied tulevad siis ei ole mõtet jokutada vms?

kust sa tead et sa flopi hitid ???

Cash87
06.11.09, 20:59
99% juhtudest sa lihtsalt tead :D

daljoh
06.11.09, 21:06
Skill?

Dogers
06.11.09, 21:12
Skill?


programm

daljoh
06.11.09, 22:12
mul on see 1% siis ilmselt kogu aeg :D

TaaviK
07.11.09, 08:52
Minu callimine on sellises olukorras seotud vastasest. Enamuste vastu loomulikult foldin, aga kui mul on vastavalt historyle tunne, et mind üritatakse abuse'ida, siis callin ära(või 4betin).

timukasr
07.11.09, 09:42
No see call preflop on tehtud vast ikka bluffimise mõttes (sest vastase range crushib A5s suht kindlalt) ja sellepärast oleks vaja kindlaid reade ja taktikat, et vastast käest välja saada. Kui hitid niimodi floppi, siis on pidu majas, aga hittides mingit ässa peab olema ettevaatlik ja pigem kalduma foldile (või shovele).

tdx
07.11.09, 12:07
Ei ole praktiliselt kunagi callinud, kuna mis boardi ma loodan hittida?
Versus reg 4betin tihti, kuna herol blocker.