PDA

View Full Version : [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?



Leheküljed : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19

pastilaa
09.08.12, 18:29
Tore arutelu. Üks tendents veel - need, kes mängu biidivad miskipärast ei kaeble taseme tõusu üle. Pigem võetakse end käsile ja pingutatakse rohkem. Põhivingujad minu meelest ei ole seda mängu kunagi vist biitinud (ega ka midagi selleks teinud, et biitima hakkaks). Mugav on ju peeglisse vaatamise asemel süüdistada musta reedet, halba jooksu, ema.

ranka
09.08.12, 18:49
Tore arutelu. Üks tendents veel - need, kes mängu biidivad miskipärast ei kaeble taseme tõusu üle. Pigem võetakse end käsile ja pingutatakse rohkem. Põhivingujad minu meelest ei ole seda mängu kunagi vist biitinud (ega ka midagi selleks teinud, et biitima hakkaks). Mugav on ju peeglisse vaatamise asemel süüdistada musta reedet, halba jooksu, ema.

Tahtsingi enne kirjutada aga siis võileivad said valmis ning läksin sööma.

Eestis ma nimetaks ainult 3 professionaalset pokkerimängijat. Professionaalsuse all ma pean silmas mängijat, kes investeerib oma aega ja raha mängu arendamisse ning näitab arvestatavat volüümi. Andu_andu, Codecci ja Pokkerisheriff (nali obv - ment52). Ühelgi neist ei ole halvad tulemused aga ma kahjuks ei oska ühtegi elavat näidet tuua, kellel on volüüm ja arendab ennast ning tal on tulemused kesised.

pokkerisheriff
09.08.12, 19:46
Tahtsingi enne kirjutada aga siis võileivad said valmis ning läksin sööma.

Eestis ma nimetaks ainult 3 professionaalset pokkerimängijat. Professionaalsuse all ma pean silmas mängijat, kes investeerib oma aega ja raha mängu arendamisse ning näitab arvestatavat volüümi. Andu_andu, Codecci ja Pokkerisheriff (nali obv - ment52). Ühelgi neist ei ole halvad tulemused aga ma kahjuks ei oska ühtegi elavat näidet tuua, kellel on volüüm ja arendab ennast ning tal on tulemused kesised.

lol, mul süda hüppas rõõmust kui nägin oma nime kõrvuti andu_andu ja codecciga, aga siis lugesin seda järgmist sõna nende kolme järel. tundub, et tuleb ikka ennast välja upitada sellest aasta alguse downswingist ja ka arvestatav positsioon kätte võidelda eesti pokkerimaastikul. nali obv. tegelikult mitte.

Owner85
09.08.12, 20:00
Aaastal 2006 vms kui ment52 hittis mingilt turnalt 1k$+ taala ja oli mega õnnelik pani giffe ja rõkkas rõõmust aga nüüd on mehe 3-4betid sama suured kui tollane turna hitt,respect!

RandyLahey
09.08.12, 20:19
Kui asja tõsiselt ette võtad siis võiksid mingi videoseeria ka teha kui viitsimist on, vaataks huviga head kodumaist micro FR crushimist.

ranka
09.08.12, 20:21
Kui asja tõsiselt ette võtad siis võiksid mingi videoseeria ka teha kui viitsimist on, vaataks huviga head kodumaist micro FR crushimist.

Loe kotka blogi. Pean algset posti täiendama, et see idee tuligi sellest, et ma oleks ammu videosid teinud (hetkel sellist aega on) aga kuna siis hakkaisn mõtlema, et mul ei ole praeguse aja samplet siis ma ei hakka müüma kaupa, mille kvaliteeti ma ei tea. Sealt edasi hakkas mõte arenema.

sven
09.08.12, 20:22
See on Ranka poolt vaga hasti oeldud. Ma arvan et liiga vahesed inimesed teevad vahet voitval ja professionaalsel pokkeri mangijal. Paljud voitvad pokkeri mangijad(mina naiteks) lihtsalt omavad head vaistu mangule ja suutsid voita vaga hea winrate'ga tanu vaga norkadele vastastele ilma mingit erilist ekstra vaeva nagemata. Tanapaeval kui keskmine mangija on tunduvalt rohkem arenenud tuleb naha korralikku ekstra vaeva et isegi lahedale saada sellele winrate'le. On moned kes suudavad/tahavad seda teha ja paljud(mina kaasa arvatud) kes eelistavad sellisel juhul lykata pokkeri hobiks ja leida karjaar mingil muul alal. Ma isiklikult arvan et neid on palju kes tahavad lihtsalt pokkerit nautida kui mangu ja ei taha teha seda ekstra tood mis neid tosiselt koigist teistest eraldaks ja isegi kui nad suudavad voita, siis nad ei ole sona otsese mottes professionaalid.

Fabulous
09.08.12, 20:33
Kui asja tõsiselt ette võtad siis võiksid mingi videoseeria ka teha kui viitsimist on, vaataks huviga head kodumaist micro FR crushimist.
Ma ei näeks küll micro-limiidi videol mõtet. Palju efektiivsem oleks Ranka tabel selgeks õppida ja seda praktikas rakendada. Jah, aasta on 2012 aga isegi PokerStarsi NL25 on selle abil endiselt biiditav (mitte just täitsa pastilaa win-rate'iga, aga biiditav).

jasssass
09.08.12, 20:35
Tundub, et on sündinud uus 5 tärni thread, muidugi Nozzu omale jääb veel alla, aga lootust juba on.

norm lugemine üle pika aja

Rage
10.08.12, 13:54
mina tahaks 3bet potide õppevideot:)

ranka
10.08.12, 14:05
mina tahaks 3bet potide õppevideot:)

Filter 3bet = TRUE. Vaata, kas sa non-blind kohtades on plussis ja kas SB-lt ja BB-lt kaotad vähem kui blindi foldides ning ongi video olemas. Suure tõenäosusega plussis. Raske on 3betted pottides mööda mängida, kui 72o tüüpi käsi ranges ei ole.

Muideks tegin täna pommi. Eile ostsin soojaletist grillkana, täna oli seal üks kotis vele. Laisk nagu ma olen, viskasin selle otse mikrokasse koos kotiga, siis mikrokas töötab ja jubedalt krõbised. Vaata, et ohoo kana põleb w? Ei foolium loopis sädemeid. Itsistasin seal mõnuga ja võtsin sädeleva kana ahjust välja.

pastilaa
10.08.12, 16:09
Väga tähtis privaatne jutt Rankale. Teised ärge vaadake:

Ranka sai endale uue korteri ja kutsus paari päeva pärast sõbra soolaleivapeole. Kui too tuli, näitas Ranka talle korterit ning kiitis:
"Siin on väga hea elada! Enne polnud mul midagi, aga nüüd on kaks tuba, köök ja vannituba. Kõige suuremasse tupa panin vanast harjumusest ka jurta püsti."
"Aga kus sa sital käid?"
"Ikka seal, kus ennegi - jurta taga."

raidov
12.08.12, 12:56
Tegelikult ei saa võtta kui pokkerit mingit mängu mida peab beatima. Peab vaatama ka turge, et kuidas see võiks mõjutada üksikmängijat. Oletame nt kui tulevikus brutopalk hakkab liikuma skandinaavia suunas(mis tegelikult järk-järgult ju toimubki) ja pokkerirahakraanid pannakse kinni(promod vähenavad, rb kaotatakse vms) mida tegelikult on ka näha. Pokkeritubad eomanikud ei salli mingeid regulare, vaid hobimängijaid. Reaalpalk liigub pos-se suunas-pokkerimaastik vaikselt hääbumise suunas. Vb võib nt zynga turuletulek veidi pokkeriturgu elavdada, kuid üldiselt see võib olla ka lühiajaline. Lihtsalt see nn suhe liigub vaikselt pokkeriproks olemiseks negatiivses suunas.
Lihtsalt turg paneb kõk lõpuks paika. Me ei ela enam 00 keskel

Pokkeripro vs tavalise töö võrdlus on praegu umbes sama mööda nagu see oli ka paar aastat tagasi. See, et mängud on raskemad ja palgad on suuremad on tõsi, aga kui keegi tahab, siis ma võin teha kellegiga prop beti kasvõi 20k€ peale, et ma teenin kuuga kasvõi sellises täiesti sendi limiidis nagu NL25 (NL10 läheb natuke raskeks, aga ilmselt on seal ka ikkagi vabalt tehtav, kõrgematest limiitidest rääkimata) rohkem kui näiteks 3 kordne keskmine palk ja vähemate tundidega kui täis tööaeg!

Raha, mida teenida on, aga lihtsalt biitima peab ;)

JumalSander
12.08.12, 14:02
Pokkeripro vs tavalise töö võrdlus on praegu umbes sama mööda nagu see oli ka paar aastat tagasi. See, et mängud on raskemad ja palgad on suuremad on tõsi, aga kui keegi tahab, siis ma võin teha kellegiga prop beti kasvõi 20k€ peale, et ma teenin kuuga kasvõi sellises täiesti sendi limiidis nagu NL25 (NL10 läheb natuke raskeks, aga ilmselt on seal ka ikkagi vabalt tehtav, kõrgematest limiitidest rääkimata) rohkem kui näiteks 3 kordne keskmine palk ja vähemate tundidega kui täis tööaeg!

Raha, mida teenida on, aga lihtsalt biitima peab ;)
Sattusin lugema ja oleks mul raha teeks kohe selle beti sinuga ära. Ütled, et ilmselt isegi NL10-s oleks võimalik teenida 3 kordse keskmise palga ja seda vähemate tundidega kui täis tööaeg. Keskmine palk on ca 800 euri seega 3x = 2400 euri. ST, et peaksid võitma 240BI kuus. Täistööaeg on kuus ca 20 päeva(160 tundi kuus), st peaksid keskmiselt teenima 12BI päevas. Ütleme, et su winrate on mingi 10bb/sajale(millest omakorda sööb rake nii 3bb/sajale(see on suhtlambist võetud number :D). Nii, et 7bb/sajale = 1000 kätt on 7 dollarit kasumit. 2400/7= u 343 k kätt 20 tööpäeva jooksul. 8 tunni jooksul peaksid mängima üle 17K käe
Loodan, et midagi väga mööda ei pannud - raske nv seljataga ja magamata

Fozzizle
12.08.12, 14:13
Sattusin lugema ja oleks mul raha teeks kohe selle beti sinuga ära. Ütled, et ilmselt isegi NL10-s oleks võimalik teenida 3 kordse keskmise palga ja seda vähemate tundidega kui täis tööaeg. Keskmine palk on ca 800 euri seega 3x = 2400 euri. ST, et peaksid võitma 240BI kuus. Täistööaeg on kuus ca 20 päeva(800 tundi kuus), st peaksid keskmiselt teenima 12BI päevas. Ütleme, et su winrate on mingi 10bb/sajale(millest omakorda sööb rake nii 3bb/sajale(see on suhtlambist võetud number :D). Nii, et 7bb/sajale = 1000 kätt on 7 dollarit kasumit. 2400/7= u 343 k kätt 20 tööpäeva jooksul. 8 tunni jooksul peaksid mängima üle 17K käe
Loodan, et midagi väga mööda ei pannud - raske nv seljataga ja magamata

800 tundi kuus päris raske tööl käia:D

WeThePeople
12.08.12, 14:16
800 tundi kuus päris raske tööl käia:D

Tegin eelmine kuu 250 ja olin päris uhke enda üle. Hetkel nutan.

rrrr
12.08.12, 14:16
winrate 10bb/100-le <- sealt on rake juba makstud.

phenomenon
12.08.12, 14:17
Kui sina arvestad keskmist palkka koos maksudega , võiks tema arvestada võidetud summad koos makstud rakega.

Fabulous
12.08.12, 14:19
Ma eeldan, et mäng ei toimuks kusagil eurovõrgustikus vaid Starsi dollarilaudades (mujal läheks vajaliku volüümi tegemiseks raskeks) ja seetõttu tuleks kasumit teenida $2950 või enam.

JumalSander
12.08.12, 14:20
800 tundi kuus päris raske tööl käia:D
:S... magamata... :D. korrutasin 40tundi nädalas 20 tööpäevaga :D.

ranka
12.08.12, 14:38
Pokkeripro vs tavalise töö võrdlus on praegu umbes sama mööda nagu see oli ka paar aastat tagasi. See, et mängud on raskemad ja palgad on suuremad on tõsi, aga kui keegi tahab, siis ma võin teha kellegiga prop beti kasvõi 20k€ peale, et ma teenin kuuga kasvõi sellises täiesti sendi limiidis nagu NL25 (NL10 läheb natuke raskeks, aga ilmselt on seal ka ikkagi vabalt tehtav, kõrgematest limiitidest rääkimata) rohkem kui näiteks 3 kordne keskmine palk ja vähemate tundidega kui täis tööaeg!

Raha, mida teenida on, aga lihtsalt biitima peab ;)

Mõtlen selle üle ja mis oddsidega. Kuna sina pakud ja oled kindel siis vastu bettija peab saama paremad oddsid kui 1:1. Arvesse võime võtta ka rakebacki aga fikseeritud diiliga (40% tundub kuldne keskmine).

Spewmonkey
12.08.12, 14:59
Netopalk on ~€710 btw.

simenkon
12.08.12, 15:49
Ära peale tee enam.

Potsataja
12.08.12, 16:18
Netopalk on ~€710 btw.

Ma lähtuks pigem palgafondist ehk 1100€+ summast. Tööinimesel on mingisugune pension ja haigekassa garanteeritud aga pokkeripro peab nende eest ise hoolt kandma.

http://www.pokertableratings.com/top-hold%27em-winners-month/0.10-0.25-NL

Eks kuu lõpus paistab, kas keegi ületab selle ümmarguse 100bi piiri, max. saab neid olema kolm.

ranka
12.08.12, 16:40
Anyway, mõtlesin natuke ja €2500 oleks mu pakkumine. Paku nüüd oddsid, mis mulle rahuldavad, paneme paika täpsed reeglid ja teeme ära. Ühe kuu eest ~€5k teenida (3x€700 + võideteav €2500 bet) 25NLis peaks olema rahuldav ning mõlema riskid-võidud paigas. See tähendab, et keegi ei hakka sohki tegema ega pärast kaotust endalt elu võtma :)

Spewmonkey
12.08.12, 16:59
Ma lähtuks pigem palgafondist ehk 1100€+ summast. Tööinimesel on mingisugune pension ja haigekassa garanteeritud aga pokkeripro peab nende eest ise hoolt kandma.

http://www.pokertableratings.com/top-hold%27em-winners-month/0.10-0.25-NL

Eks kuu lõpus paistab, kas keegi ületab selle ümmarguse 100bi piiri, max. saab neid olema kolm.

1. Ma arvan, et €2130 kuus teenides saab sealt enda nägemuse järgi kõrvale panna need haigekassa ja pensioni rahad, tundub loogiline võib-olla isegi sinu jaoks. Tulumaksu ei maksa niikuinii.

2. Rakeback on 150k kätt mängides vähemalt 40bi+, nii et mingeid 100bi mänguga näiteid tooma hakata on üsna mõttetu.

privador
12.08.12, 17:01
Ma lähtuks pigem palgafondist ehk 1100€+ summast. Tööinimesel on mingisugune pension ja haigekassa garanteeritud aga pokkeripro peab nende eest ise hoolt kandma.
+töötukindustus+puhkused+preemiad(?)+kodulaenu võimalus, mis on huge +EV
Rääkimata firma suvepäevadest...

ranka
12.08.12, 17:02
1. Ma arvan, et €2130 kuus teenides saab sealt enda nägemuse järgi kõrvale panna need haigekassa ja pensioni rahad, tundub loogiline võib-olla isegi sinu jaoks. Tulumaksu ei maksa niikuinii.

2. Rakeback on 150k kätt mängides vähemalt 40bi+, nii et mingeid 100bi mänguga näiteid tooma hakata on üsna mõttetu.

Ei kaitse potsatajat aga mida see 150k käsi näitama peaks? Vähesed suudavad näidata stabiilselt sellist volüümi ja seega eelmainitud bet ei tõesta ka mitte midagi. See on sama nagu mõne turniirivõidu puhul teha vettkindlaid järeldusi.

Spewmonkey
12.08.12, 17:14
Ei kaitse potsatajat aga mida see 150k käsi näitama peaks? Vähesed suudavad näidata stabiilselt sellist volüümi ja seega eelmainitud bet ei tõesta ka mitte midagi. See on sama nagu mõne turniirivõidu puhul teha vettkindlaid järeldusi.

Olgu, arvu panin varuga, sest 100k käe korral on ka rb 40bi.

Ma magasin vist selle koha maha, kus oli kirjas, et pokkeri mängimine on ainult siis +EV kui 3 keskmist palka teenid. 2,5 palga korral on juba -EV. Kuna bet oli erakorraline, siis võib ka 150k kätt seal olla erakorraline, mitte stabiilne. Näide/bet oli selle kohta, et ISEGI nl25's on üle keskmise vaevaga võimalik seda teenida.

raidov
12.08.12, 18:57
Ranka: pane PM, mis tingimusi sa tahaksid.. või ütle skypes..

Keegi tahaks veel pirukast osa?

Mängiksin ilmselt muchoses.

NL10 võiks olla lubatud ka "ületunnid" ( Näiteks 200h kokku ). Aga siiski on see kindlasti tehtav. Aga praeguse beti teema oleks ikkagi NL25/20

Ameising
12.08.12, 21:23
Olen ise ka nõus vastu võtma beti, et teen 3 eesti keskmist palka(2.1k eur) NL25 FR's ja seda alla 160h'ga kuus.

Mr_Kenny
12.08.12, 21:49
Olen ise ka nõus vastu võtma beti, et teen 3 eesti keskmist palka(2.1k eur) NL25 FR's ja seda alla 160h'ga kuus.

Odds ja palju nõus bettima?

Ameising
12.08.12, 22:00
Minu 3k eur, sinu 2K vastu.

Ameising
12.08.12, 22:09
See on max summa muidugi, väiksemaid bete võtan ka vastu, samade oddsidega.

The_Meer
12.08.12, 23:51
kui biidid nl 25 FR, siis see bet ple midagi erilist ju,85 bi on eesti keskmine.oletame, et mängid tunnis 1000 kätt,mis on suht minimaalne FR pelamiseks, siis pead biitima 5bb/100

Ameising
12.08.12, 23:59
2100 eur = 2575 daala, seega see on 103 bi, mitte 85

The_Meer
13.08.12, 00:06
sry,ei m6elnud sellele, samas pld märgitud, et game eurodes ple. Pm mis ma öelda tahtsin, et äkki su standard on lasta 2kilo kätt tunnis ja kuus alla 200 h ei tule FR 100 näiteks 5bb 100-le. Pakud betti, aga sust ei tea midagi:D

ranka
13.08.12, 08:04
Ranka: pane PM, mis tingimusi sa tahaksid.. või ütle skypes..

Keegi tahaks veel pirukast osa?

Mängiksin ilmselt muchoses.

NL10 võiks olla lubatud ka "ületunnid" ( Näiteks 200h kokku ). Aga siiski on see kindlasti tehtav. Aga praeguse beti teema oleks ikkagi NL25/20

[9:01:59] tigrano.pokkeriprod.com: tehtav jah rb kohe kindlasti
[9:02:32] tigrano.pokkeriprod.com: 1500$ tuleb kuskil 100k-200k käe vahel ükskõik mis mänguga aga vähegi paremini tuleb juba rohkem ainult mängug
[9:02:49] tigrano.pokkeriprod.com: see nii fishine

Quitin ja ei võta betti.

raidov
13.08.12, 13:22
Tundus natuke optimistlik jah, et sa lihtsalt 2,5k tahtsid anda :D

jasssass
13.08.12, 14:01
Tundus natuke optimistlik jah, et sa lihtsalt 2,5k tahtsid anda :D

munad kadunud :D

RudiTurbo
13.08.12, 16:54
No money in Poker, everibadi 3bets T7o
Go to werk quick, poker is IMPOSSIBRU !

People arguing over poker being unbeatable/not worth playing in the forums, meanwhile at the tables:

PokerStars No-Limit Hold'em, $2.00 BB (8 handed) - PokerStars (http://www.flopturnriver.com/pokerstars.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

saw flop | saw showdown

UTG ($210.14)
UTG+1 ($200)
MP1 ($79)
Hero (MP2) ($253.70)
CO ($199.24)
Button ($238.98)
SB ($182.01)
BB ($200)

Preflop: Hero is MP2 with Khttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif
3 folds, Hero bets $6, 1 fold, Button raises to $12, 2 folds, Hero raises to $37.80, Button calls $25.80

Flop: ($78.60) 10http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif, Qhttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif, 5http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif (2 players)
Hero bets $54, Button calls $54

Turn: ($186.60) 3http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif (2 players)
Hero bets $161.90 (All-In), Button calls $147.18 (All-In)

River: ($480.96) Khttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif (2 players, 2 all-in)

Total pot: $480.96 | Rake: $2.80

Results:
Button had 7http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif, 10http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif (one pair, tens).
Hero had Khttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif (three of a kind, Kings).
Outcome: Hero won $478.16

:D

hotcocacola
13.08.12, 17:17
everyones solid :D

ranka
14.08.12, 06:53
Otsustasin ja jääb esialgu ära. Võib-olla oma lõbuks toksin aga avalikku kohustust ei võta. Blogimine tähendaks kohustust ja kohustus tähendab, et mul ei ole ühtegi vaba päeva väga pikal perioodil ja see tekitab stressi - mul ei ole seda vaja :( Lisaks motivatsioon ei ole nii tugev :(

Sorry.

Rage
14.08.12, 09:22
good call..

ranka
14.08.12, 12:07
Praegustes tingimustes on see mul täiesti võimatu ja see tuli välja viimasel nädalavahetusel, kus olin 48h foorumist ja kõigest värgist eemal - siiani taastun sellest «paugust». Seega, kui ma hakkasin pokkeriga tegelema kohustuse korras, et saada sample: näiteks 100 000 kätt. Kuna ma ei suuda 100 000 kätt kuus mängida ja peaksin minema 50 000 peale siis mul läheb aega kaks kuud. Selle kahe kuu jooksul ei saaks ma olla vaba põhimõtteliselt mitte ükski päev. Hetkel vabamad päevad ongi laup-pühap, kui pokkeris, foorumis ja affiliates on vaiksem võrreldes teiste päevadega ja neid ma ei taha kohustuse korras pokkeriga täita. Seega ma ei näe mõtet võtta vastu otsust vastu-tahtmist ja järjekordselt midagi poolikuks jätta.

Lisaks ma alustaksin 25NL, kus potentsiaalne teenimisvõimalus on väga väikene siis mulle endale tundub, et see projekt on hukule määratud. Aga mingil põhjusel ma ei soovi jällegi seda suuremas limiidis alustada (näiteks 100NL) - ehk kartus läbikukkuda?

Mida ma võin teha on mitteametlikus korras, vaikselt togides, blogi uuendades aga mitte mingisuguseid eesmärke võttes, mida ma peaksin täitma.

ranka
15.08.12, 15:14
Ei suutnud kiusatusele vastu panna ja tegin eile esimese test-sessiooni 25NL-is. Mängisin 12 lauda ja kuna ma uus nägu ning vastasedki tundmatud, siis ei pidanud vajalikuks HUDi käima panna ega rõhku laua valikule panna. Samplet ma tahan saada, videode tegemise jaoks, siis seetõttu jätkan aga mitteametlikus formaadis ehk puuduvad eesmärgid, ajalised daatumid ja postitamise kohustus.

Esimesel sessioonil kaardijooks oli hea aga tekkis üks küsitav olukord, kus alates flopist igal tänaval tekkis - mis nüüd õigem oleks? Käe leiab: http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/11443-25NL-Overpair-drawisel-flopil-turni-ohtlik-kaart-mis-annab-meile-tugeva-redraw

Tuhande käelisi graafikute postitamisel ei näe mõtet, seega pildimaterjali tuleb vähem.

Spewmonkey
21.08.12, 03:37
Insipiratsiooniks on see, et rankale ei meeldi liiga pikad Fc pokkeriprode kokkuvõtted.
Seega peab kasutama maksimaalselt lihtlauseid.

Kord ühel päikesepaistelisel päeval.

Ranka imes rõõmsalt riista.

Arvas küll, et tegemist on kena daamiga.

Võta näpust, oli hoopis ladyboy.

Mis seal ikka, polnud muret.

Aidsi tänapäeval harva sureb.

ranka
21.08.12, 03:45
Insipiratsiooniks on see, et rankale ei meeldi liiga pikad Fc pokkeriprode kokkuvõtted.
Seega peab kasutama maksimaalselt lihtlauseid.

Kord ühel päikesepaistelisel päeval.

Ranka imes rõõmsalt riista.

Arvas küll, et tegemist on kena daamiga.

Võta näpust, oli hoopis ladyboy.

Mis seal ikka, polnud muret.

Aidsi tänapäeval harva sureb.

Oh ei, oh ei. Lahkusin ma Taist, Sass!
Oli teada, et tuli peale ranka armastusest kass!
See luule, mis sa kirjutasid oli kõigest uni
nutt tuli suhu, pisar laugele, sinul Sass... kuni
sa võtsid padja alt ranka pildi
ja läksid tänavale ning imesid ladyboy riista mõne kildi
...

pokkerisheriff
21.08.12, 12:07
jah, kõik fc pokkeriprode pressiteated viiakse 1. septembrist alates üle haikude kujule. ranka pärast.

ranka
26.08.12, 22:16
Ei olegi kunagi varem juhtunud nii, vähemalt ei meenu küll.

Poker Stars $0.10/$0.25 No Limit Hold'em - 8 players - View hand 1869501 (http://www.handconverter.com/hands/1869501)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

SB: $33.63
BB: $11.48
Hero (UTG): $25.00
UTG+1: $31.15
MP1: $27.99
MP2: $13.17
CO: $40.53
BTN: $25.00

Pre Flop: ($0.35) Hero is UTG with 9 :club: 9 :heart:
Hero raises to $0.50, 1 fold, MP1 calls $0.50, 1 fold, CO calls $0.50, 2 folds, BB calls $0.25

Flop: ($2.10) 9 :diamond: 2 :diamond: 5 :club: (4 players)
BB checks, Hero bets $1.50, MP1 calls $1.50, CO raises to $5.30, BB folds, Hero raises to $11.50, MP1 calls $10, CO raises to $40.03 all in, Hero calls $13 all in, MP1 calls $15.99 all in

Turn: ($81.58) K :spade: (3 players - 3 are all in)

River: ($81.58) 8 :heart: (3 players - 3 are all in)

Final Pot: $81.58
Hero shows 9 :club: 9 :heart: (three of a kind, Nines)
MP1 shows 5 :spade: 5 :heart: (three of a kind, Fives)
CO shows 2 :spade: 2 :club: (three of a kind, Deuces)
MP1 wins $5.98
Hero wins $73.60
(Rake: $2.00)

pikk28
26.08.12, 22:55
Hiiter

Jeebus
26.08.12, 22:58
http://2.bp.blogspot.com/_4w5sqP13AsU/TCqHth6LSyI/AAAAAAAAGVA/HTlJhxX1yOY/s1600/Kelly%2BRipa.JPG

ranka
26.08.12, 23:03
Hiiter

Palun vaata kätt uuesti. MP1 võitis sidepoti ja seega ei ole siin hiiterist haisugi. Hiiteriks saaks seda nimetada, kui ma oleks mõlemad pangad võitnud aga kuna ma ma võitsin SETIGA ühe panga kahest ehk kõigest 50% pankadest (kuigi mõlemad drawisid ainult ÜHE OUTI, kahe peale KAHTE) siis seda võib lausa nimetada downswingiks.

Maakeeli: Sain kaks outeri suures pangas.

Fortune
26.08.12, 23:07
Hiiter
+1, fish :D

vapsik
26.08.12, 23:09
+1, fish :D

This, luckbox donk oled ikka.

SANGPOMM
27.08.12, 03:10
miks open gay raised?

muttaja
27.08.12, 04:03
miks open gay raised?

Tänapäeval on see pigem standard, eriti kui btn ssteal on kõrge.

ranka
27.08.12, 05:34
miks open gay raised?

Kuuled, otsest põhjust ei olegi, pigem eksperimenteerin.

Siiani olen täheldanud üht-teist aga üldiselt 25NL'is tundub, et ei ole vahet, mis sa teed - kas minraised, 3 või 4x-id.

Taipupole näiteks 4X-is. Ma ei tea, kas ta üldine standard aga minu laudades isegi buttonilt avas 4x. Päevikut jälgides võib väita, et graafik ei ole tal kurta :cheesy:

vapsik
27.08.12, 07:04
miks open gay raised?

Ranka confirmed gei.

Maxi
27.08.12, 07:07
Kui sa UTG 2x tõstad, kas flop on siis alati fit or fold? Sellised gayraised vahest head ka äkki, märgistatakse fishiks ja pärast maksavad paremini kinni or something

ranka
27.08.12, 07:09
Kui sa UTG 2x tõstad, kas flop on siis alati fit or fold? Sellised gayraised vahest head ka äkki, märgistatakse fishiks ja pärast maksavad paremini kinni or something

Ma ei ütleks, et rohkem fit & fold aga üldiselt 25NL olen küll väga kiire alla andja.

ranka
27.08.12, 07:57
Ooops... I did it again

Poker Stars $0.10/$0.25 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 1869852 (http://www.handconverter.com/hands/1869852)DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

MP1: $25.00
Hero (MP2): $25.00
CO: $27.15
BTN: $25.00
SB: $27.58
BB: $9.15
UTG: $27.30
UTG+1: $13.34
UTG+2: $21.70

Pre Flop: ($0.35) Hero is MP2 with 2 :club: 2 :heart:
3 folds, MP1 raises to $0.80, Hero calls $0.80, 4 folds

Flop: ($1.95) 6 :diamond: 3 :diamond: Q :diamond: (2 players)
MP1 checks, Hero checks

Turn: ($1.95) 2 :spade: (2 players)
MP1 bets $2, Hero calls $2

River: ($5.95) 2 :diamond: (2 players)
MP1 checks, Hero bets $3, MP1 raises to $22.20 all in, Hero calls $19.20 all in

Final Pot: $50.35
MP1 shows 4 :diamond: 4 :heart: (a flush, Queen high)
Hero shows 2 :club: 2 :heart: (four of a kind, Deuces)
Hero wins $48.35
(Rake: $2.00)


Testisin 24. laual mängimist ja hetkel kindlasti liiga palju ning andsin koheselt raha tagasi tähelepanematusest.

PS! Ikka väga julmalt 3betitakse preflopis, kui avada minraisega ja see meeldib mulle :)

ranka
27.08.12, 11:09
Tilti ajab see SEB pank. Iga natukese aja tagant (mõne kuu pärast) sisselogides - uuenda oma aadressi ja lapsi. Debiilikud on väheke w? Ei viitsinud viimane kord täita ja nüüd kogu aeg pommitab ette ning vihast panin oma lapseks pumperi ning probleem kadus.

timz0333
27.08.12, 11:21
Tilti ajab see SEB pank. Iga natukese aja tagant (mõne kuu pärast) sisselogides - uuenda oma aadressi ja lapsi. Debiilikud on väheke w? Ei viitsinud viimane kord täita ja nüüd kogu aeg pommitab ette ning vihast panin oma lapseks pumperi ning probleem kadus.

Üks poeg oli sul veel ju "Rankapoeg" mis temast sai?

pastilaa
27.08.12, 11:41
panin oma lapseks pumperi ning probleem kadus

peaks ka proovima. ei ole küll SEB klient ja probleeme ka hetkel pole nagu...

ranka
27.08.12, 12:04
Üks poeg oli sul veel ju "Rankapoeg" mis temast sai?

Alles on.

Pumper
27.08.12, 12:04
Parim on see, et poeg on väidetavast isast vanem:D

muruntau
27.08.12, 13:56
Väga noorelt laste saamine on harimatute inimeste tunnus. Mida siis enne sündi lapse saamine tähendab? Täislollakat?

ranka
27.08.12, 14:08
Väga noorelt laste saamine on harimatute inimeste tunnus. Mida siis enne sündi lapse saamine tähendab? Täislollakat?

Täkkude pärusmaa see.

Jeebus
27.08.12, 14:09
Mida siis enne sündi lapse saamine tähendab? Täislollakat?
obv, nooreperelaenust jääb ilma

ranka
31.08.12, 01:26
Vaatasin oma screen-namesid läbiaegade ja tõesti peab kinnitama, et olen vist foorumi suurim perv. Toon välja parimad:

punnispyxid
Lasnam2gi1954
M2nginLollix
PRIVADURRRRR
PiluKelluke
MeestePiilur
TazkuTuzzu
SumpiJuurik
ImenSumpsi
SumperJuser
bokkeribro
IbustHeathmont

lambitont
31.08.12, 01:37
hhahahhaahhaha kajakad lendavad
täis piider, sina oledki see triobeti salapede

ranka
31.08.12, 07:35
hhahahhaahhaha kajakad lendavad
täis piider, sina oledki see triobeti salapede

Sorry aga klassikalisel ning peenel huumori ja rõvetsemisel on suur vahe.

vsiu100
31.08.12, 07:52
IbustHeathmont

lmao, timile oled näidanud?

ranka
31.08.12, 10:31
lmao, timile oled näidanud?

Selle konto tegingi, et Timi vastu mängida, kui ta oli ühel online turniiril bounty.

lambitont
31.08.12, 11:35
Sorry aga klassikalisel ning peenel huumori ja rõvetsemisel on suur vahe.

mis kuradi klassikaline peene huumor on meestepiilur ja taskutussu?
lasnam2gi1954 on parim

ranka
31.08.12, 11:49
mis kuradi klassikaline peene huumor on meestepiilur ja taskutussu?
lasnam2gi1954 on parim

Hea, et ma Antsla2093 ei pannud.

ranka
31.08.12, 12:04
Tegelt sellised kahemõttelised nimed ongi kõige paremad. Ala, kui kavatsed miskid tööriista rendi, hoolduse ja müügiga tegeleva ettevõtte teha siis paned nimeks näiteks www.riistahooldus.ee (http://www.riistahooldus.ee). Edasi mõtled miskid kõvad lööklaused välja näiteks: «Riist jumpsib ja partner ei ole rahul? Ära muretse! Meil on sulle lahendus! Riistahooldus.ee - tööriistade hooldus, müük ja rent. Astu läbi, tööriistad töötavad edasi laitmatult ja äripartner on rahul!»

Hea kahemõtteline "veeb", mis jääb inimestele meelde ja teeb reklaami enda eest. Marketing skills :)

Aga ok lõpetab selle jaburduse. Pokkerist niipalju, et see läheb vaevaliselt, samas käsi ei ole postitada, kuna mängin hüber-standard mängu. Eesmärgiks ongi teha võimalikult palju hammering for value mängu, vähe bluffe ja calle ning edukate tulemuste korral nii teha video selgitamaks, et ei ole mõtet alguses ja madalal lollusi teha.

Statid on muidugi ekstreemsed. 8300 kätt mänginud: 14/12/1.9. CBET: 41/43/50, Fold to CB: 52/58/0. WTSD: 29%, W$SD: 62%. 3bet: 3.3, Fold to 3bet: 87!!!!

Väga palju head jooksu ka.

http://ranka.pokkeriprod.com/pildid/muu/graafik2.jpg

EDIT: viimased 1500 kätt minraisen ja arvan, et see sobib mu stiiliga paremini.

RudiTurbo
31.08.12, 15:46
Statid on väga solid, NL200 crushimiseks sobivad :)

Kotkas1000
31.08.12, 16:16
Krt, mul sisuliselt identsed statsid, aga ei crushi kuskilt otsast :P Kuigi väike lootusekiir on tekkinud, vast saame asja paremaks :)

KristjanLaas
01.09.12, 10:19
http://rahafoorum.ee/foorum/viewtopic.php?f=69&t=1809&sid=7b13a53adc15058658a3c386d2f959f8


selle süsteemi (tõenäosus) võibolla töötab lives rohkem

hotcocacola
01.09.12, 10:46
ranka, kuidas sa nii pump olid kasinni jõudes :S:D

KristjanLaas
01.09.12, 10:49
ranka, kuidas sa nii pump olid kasinni jõudes :S:D

vastan ise. rumm ja õlled tee peal.

hotcocacola
01.09.12, 10:51
Ranka peaks olema regz sarijoodik, kuid no ma ei saa aru, kuidas talle nii kiirelt pähe hakkab

ristijeesus
01.09.12, 11:18
Kiirelt hakkab siis pähe kui maks perse on joodud.

KristjanLaas
01.09.12, 11:32
Kiirelt hakkab siis pähe kui maks perse on joodud.

ei teagi inimest, kellele õlled + poolene pähe ei hakka.

hotcocacola
01.09.12, 11:37
rankal pappi on, kyll ostab uue maksa

leits
01.09.12, 11:45
valus **** oled

Potsataja
01.09.12, 16:44
ei teagi inimest, kellele õlled + poolene pähe ei hakka.

Minu jaoks on see kogus standard tudurohi. ;)

mikk2468
01.09.12, 22:24
Minu jaoks on see kogus standard tudurohi. ;)

Ja teises teemas räägid poolekuulisest kartulidieedist, prioriteedid vähe paigast ära või mis?

Potsataja
01.09.12, 22:40
Miks paigast ära? Selge ju, et mõlemat korraga ei saa, saab kas normaalselt magada või normaalselt süüa. Aastate jooksul olen proovinud erinevaid unerohtusid, toimib aga see üks ja ainus "poolik". Samas kui juba kodune olla, siis ei olegi vaja kogu aeg stabiilselt janormaalselt välja magada. Piisab korrast-kahest nädalas ja sellest reeglist ei tohiks üle astuda.

ranka
01.09.12, 22:45
ranka, kuidas sa nii pump olid kasinni jõudes :S:D

polnud üldse pump. tõmbasime veel leitsi ja camuga 1l mõrnaja sisse ja siis alles läks peoks.

Owner85
02.09.12, 10:36
polnud üldse pump. tõmbasime veel leitsi ja camuga 1l mõrnaja sisse ja siis alles läks peoks.

Tartu keelu panen sulle peale,kuna sarihammustajaid me ei seedi

ranka
02.09.12, 13:12
Tänane sess lõppes 2BI miinusega ja käed, mis lõpetasid ühtlasi sessi, kuna hakkasin halvasti mängima:

Vastane: 19/7 tüüpi mängija

Poker Stars $0.10/$0.25 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 1878665 (http://www.handconverter.com/hands/1878665)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (MP1): $25.35
MP2: $10.00
CO: $10.00
BTN: $20.57
SB: $25.50
BB: $11.70
UTG: $50.43
UTG+1: $42.08
UTG+2: $12.07

Pre Flop: ($0.35) Hero is MP1 with K :club: Q :club:
3 folds, Hero raises to $0.50, 3 folds, SB raises to $1.40, 1 fold, Hero calls $0.90

Flop: ($3.05) T :club: 3 :spade: J :spade: (2 players)
SB bets $1.60, Hero calls $1.60

Turn: ($6.25) 9 :spade: (2 players)
SB bets $4, Hero raises to $9.75, SB calls $5.75

River: ($25.75) 4 :club: (2 players)
SB bets $12.75 all in, Hero calls $12.60 all in

Final Pot: $50.95
Hero mucks K :club: Q :club:
SB shows Q :spade: K :spade: (a flush, King high)
SB wins $48.95
(Rake: $2.00)


Vastane 4/4 üle 52 käe
Poker Stars $0.10/$0.25 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 1878666 (http://www.handconverter.com/hands/1878666)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

CO: $41.02
BTN: $34.34
SB: $25.00
BB: $26.67
UTG: $20.00
UTG+1: $72.63
Hero (UTG+2): $25.00
MP1: $12.50
MP2: $13.44

Pre Flop: ($0.35) Hero is UTG+2 with K :spade: K :diamond:
2 folds, Hero raises to $0.50, 2 folds, CO raises to $2, 3 folds, Hero calls $1.50

Flop: ($4.35) 4 :club: Q :club: T :diamond: (2 players)
Hero checks, CO bets $3, Hero raises to $6.75, CO calls $3.75

Turn: ($17.85) K :club: (2 players)
Hero bets $16.25 all in, CO calls $16.25

River: ($50.35) A :diamond: (2 players - 1 is all in)

Final Pot: $50.35
CO shows 9 :spade: J :spade: (a straight, Ten to Ace)
Hero shows K :spade: K :diamond: (three of a kind, Kings)
CO wins $48.35
(Rake: $2.00)


Kas keegi mängiks midagi teistmoodi?

pokkerisheriff
02.09.12, 14:06
hästi mängitud imo. ei näe küll, kuidas neid käsi saaks maha visata.

esimeses käes riveri bet tema poolt on nii imelik, et arvestades kui tugev käsi sul boardi arvestades on, ei näe küll võimalust rida maha panna. võib-olla ta üritas tricky olla, aga enamus kühveldaksid raha sisse turnil sinu raise vastu kohe. ja kui ta pani sind aggressive flush draw peale (As-ga üritad teda potist välja pushida), siis on nagu mõttetu ju see riveri bet tema poolt, sest sa ei calli bustinud flush drawga (või oleks see kõrgemal levelil väga kaval bet, sest sunnib vastaseid nõrgema käega wtf-callima, mis muidu temapoolset turni all-ini ei calliks?).

teises käes on turnis veel vähem arutleda. pigem mõtleks flopil enne raiset, et "millest ma 4/4 vastase vastu ees olen sellisel boardil", aga oled ilmselt piisavalt paljust et raiseda. igatahes turn tuli sinu jaoks lihtsalt lõks-kaart, kus igal juhul enam foldida ei saa (tulemust vaadates poleks elu sees uskunud, et 4/4 mängib J9 preflop raise peale ja ainus mida turnil reaalselt kardad siin on AJ (või AcTc nt), aga selle vastu on sull oute).

redskruf
02.09.12, 15:16
mis teema see on, et sa raised koguaeg min?

ranka
02.09.12, 15:18
to pokkerisheriff:

maha ma ei pane midagi, pigem KK käsi vs 4/4 vastu eriti enam flopi check-raise ei meeldi.

ranka
02.09.12, 15:18
mis teema see on, et sa raised koguaeg min?

meeldib rohkem, tulemusi ei oska öelda.

redskruf
02.09.12, 15:24
Min raisele hakatakse tavaliselt palju kõvemini ikka vastu.(kui sulle see just meeldib siis kll, flopis nad väga head ei ole imo) Aga näiteks .6-.65 toimib samamoodi naq 3x olen täheldanud. Aga min raise peale hakatakse igasugu naljakaid asju mõtlema. Vahepeal isegi hea premiumitega min raiseda ;)

pokkerisheriff
02.09.12, 15:40
to pokkerisheriff:

maha ma ei pane midagi, pigem KK käsi vs 4/4 vastu eriti enam flopi check-raise ei meeldi.

kuidas mängiksid kui mitteniti vastu tuleks A flopis? võib olla peaksid sama agressiooni levelit kasutama, kuna 4/4 vastu on tõenäosus ees olla sellise flopi korral umbes sama suur kui tavalise mängija vastu kui riaseb preflop ja siis tuleb A lauda. hilisematel tänavatel saad ehk aru ta panustamise järgi kas oled ees või taga ja siis võid julgemalt kühveldada.

ranka
02.09.12, 15:41
Min raisele hakatakse tavaliselt palju kõvemini ikka vastu.(kui sulle see just meeldib siis kll, flopis nad väga head ei ole imo) Aga näiteks .6-.65 toimib samamoodi naq 3x olen täheldanud. Aga min raise peale hakatakse igasugu naljakaid asju mõtlema. Vahepeal isegi hea premiumitega min raiseda ;)

Seda ma tahangi, KQs käsi on hea näide. Väga imelikku betsizingut kohtab. Tulemusi ei tea veel tho, sample väike.

vapsik
02.09.12, 16:07
Millelt KK käest valuet loodsid saada crdes?

pokkerisheriff
02.09.12, 16:19
Millelt KK käest valuet loodsid saada crdes?

straight drawlt alustuseks näiteks

ranka
02.09.12, 16:38
Millelt KK käest valuet loodsid saada crdes?

Jup, suht millegilt peale floativa AK.

ranka
02.09.12, 20:14
Heh. Mängin Pafis Gold Rushi turniiri ja tundus hea koht shoveks. Kõik suht snapilt callisid ja arvasin, et totally crushed :)

Ongame Network Paf Gold Rush Ranking 2012 No Limit Hold'em Tournament - t40/t80 Blinds - 9 players - View hand 1879172 (http://www.handconverter.com/hands/1879172)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

aveiks111 (UTG): t3110 38.88 BBs
Huima handu (UTG+1): t4335 54.19 BBs
Makuherra (UTG+2): t4085 51.06 BBs
K_Jay1981 (MP1): t3035 37.94 BBs
V8arenne (MP2): t1860 23.25 BBs
Darriz (CO): t2070 25.88 BBs
Koppex (BTN): t4555 56.94 BBs
fiskmaus (SB): t565 7.06 BBs
Hero (BB): t3155 39.44 BBs

Pre Flop: (t120) Hero is BB with T :spade: T :heart:
aveiks111 raises to t160, 3 folds, V8arenne calls t160, 1 fold, Koppex calls t160, fiskmaus raises to t565 all in, Hero raises to t3155 all in, aveiks111 calls t2950 all in, V8arenne calls t1700 all in, 1 fold

Flop: (t8805) T :diamond: 6 :spade: 9 :spade: (4 players - 4 are all in)

Turn: (t8805) K :heart: (4 players - 4 are all in)

River: (t8805) 8 :club: (4 players - 4 are all in)

Final Pot: t8805
aveiks111 shows 9 :heart: 9 :club: (THREE_OF_A_KIND NINE)
V8arenne shows 3 :heart: 3 :diamond: (PAIR THREE)
fiskmaus shows 5 :club: 5 :diamond: (PAIR FIVE)
Hero shows T :spade: T :heart: (THREE_OF_A_KIND TEN)
Hero wins t2420
Hero wins t3885
Hero wins t2500

ranka
06.09.12, 00:23
lõbusta veel fishe aka räägi pastilaaga lauas juttu, fml! elu tilt, lähen vist tõmban kooma, sest chat läinud!

Hello ranka666,

We are writing to inform you that we have suspended your chat privilege for 3 hours
as a result of your chat on 2012/09/06.

The PokerStars chat facility is intended for communication between players.
Advertising, flooding/spamming, and other uses which make it difficult for players
is against the Card Room Rules.

Your chat privilege will be reinstated automatically once the suspension period is
over. There is no need to write to support.

Our goal at PokerStars is to be a fun place to play, where everyone can feel
comfortable. Abuse and other disruptions to the games takes away from everyone's
enjoyment, and therefore will not be tolerated.

We thank you for your cooperation.

Regards,

PokerStars Chat Moderation Team

The following chat was observed
www.pokkeriprod.com (http://www.pokkeriprod.com)

Spewmonkey
06.09.12, 04:46
Miks paigast ära? Selge ju, et mõlemat korraga ei saa, saab kas normaalselt magada või normaalselt süüa. Aastate jooksul olen proovinud erinevaid unerohtusid, toimib aga see üks ja ainus "poolik". Samas kui juba kodune olla, siis ei olegi vaja kogu aeg stabiilselt janormaalselt välja magada. Piisab korrast-kahest nädalas ja sellest reeglist ei tohiks üle astuda.

Oli mul kord üks sõber, kes iga päev enne magama minekut pidi jooma minimaalselt 2 õlut või beebipudeli(0.3l) viskit. Ilma selleta oli võimatu magama jääda. Kuid ennäe imet, juhtus üks müstiline sündmus - kutt läks tööle. Magas nagu nott peale esimest päeva. Kodus päevad läbi lakke sülitamine tekitabki unetust.

pikk28
06.09.12, 06:51
Kuld spew!

rohelinekonn
06.09.12, 07:20
Kuld spew!

+1

alaska
06.09.12, 10:27
Oli mul kord üks sõber, kes iga päev enne magama minekut pidi jooma minimaalselt 2 õlut või beebipudeli(0.3l) viskit. Ilma selleta oli võimatu magama jääda. Kuid ennäe imet, juhtus üks müstiline sündmus - kutt läks tööle. Magas nagu nott peale esimest päeva. Kodus päevad läbi lakke sülitamine tekitabki unetust.
Ma näen pidevalt poes ülikondes kontoritöötajaid, kellel ostukorvis toiduainete kõrval väike viski või poolene viin. Raudselt on see unerohi peale pingelist tööpäeva.

adam_q
06.09.12, 11:20
Ma näen pidevalt poes ülikondes kontoritöötajaid, kellel ostukorvis toiduainete kõrval väike viski või poolene viin. Raudselt on see unerohi peale pingelist tööpäeva.

ma sellepärast käingi tööl casualriietega, et pärast tööpäeva viina ostes Rage-taolised mingeid kokkuvõtteid bürootööliste kohta teha ei saaks :)

ranka
06.09.12, 13:14
Igavusest panen pildi

http://ranka.pokkeriprod.com/pildid/muu/graafik3.png

Ja siis käe, miks ei tohi veebis surfata ja scrollid jõuga lehte üles ning omast arust teed 3 clicki + 3beti. Vastane mõtles pikalt.

Poker Stars $0.10/$0.25 No Limit Hold'em - 8 players - View hand 1885833 (http://www.handconverter.com/hands/1885833)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

UTG: $31.91
UTG+1: $25.00
MP1: $26.62
MP2: $25.78
CO: $25.00
BTN: $9.65
SB: $24.00
Hero (BB): $35.89

Pre Flop: ($0.35) Hero is BB with A :spade: 4 :diamond:
6 folds, SB raises to $0.75, Hero raises to $35.89 all in, 1 fold

Final Pot: $1.50
Hero mucks A :spade: 4 :diamond:
Hero wins $1.50

Ning lisaks nädala mõte: kõik teed viivad püksi

Potsataja
06.09.12, 13:56
Oli mul kord üks sõber, kes iga päev enne magama minekut pidi jooma minimaalselt 2 õlut või beebipudeli(0.3l) viskit. Ilma selleta oli võimatu magama jääda. Kuid ennäe imet, juhtus üks müstiline sündmus - kutt läks tööle. Magas nagu nott peale esimest päeva. Kodus päevad läbi lakke sülitamine tekitabki unetust.

Oma sõbra juhtumi põhjal teed järeldusi kõigi unetute kohta? Peale esimest päeva ta muidugi magas aga peale esimest kuud või poolaastat?

Kodus päevad läbi lakke sülitamine muidugi võimendab probleemi, kuid töötamine ei kaota seda mitte kusagile va. sisseelamisperioodil.

ranka
06.09.12, 14:20
Jätkake mehed! Varsti biidime ametlikku alkoteemat selle blogiga.

nikitheone
06.09.12, 14:21
unetuse vastu pidi aitama vaseliini söömine

rahvavaenlane
06.09.12, 14:26
ah, et siin kuskil on veel ametlik alkoteema ka? ma olin pikalt arvamusel, et see siin ongi foorumi alkoteema.

Owner85
06.09.12, 18:44
mida muutsid graphi keskel,et non joon BE jooksma hakkas ja see scroll AI oli kild liigutus jah :)

RudiTurbo
06.09.12, 18:56
Open minraise vist

ranka
07.09.12, 04:35
Open minraise vist

Jup. Lisaks on tekkinud readid.

ranka
07.09.12, 22:58
Poker Stars $0.10/$0.25 No Limit Hold'em - 8 players - View hand 1888134 (http://www.handconverter.com/hands/1888134)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

CO: $25.00
BTN: $10.20
SB: $25.00
BB: $25.70
UTG: $33.50
Hero (UTG+1): $28.75
MP1: $25.48
MP2: $52.97

Pre Flop: ($0.35) Hero is UTG+1 with K :club: K :heart:
UTG calls $0.25, Hero raises to $1.25, 6 folds, UTG calls $1

Flop: ($2.85) A :club: Q :club: 9 :club: (2 players)
UTG bets $1, Hero calls $1

Turn: ($4.85) 4 :club: (2 players)
UTG bets $1.75, Hero calls $1.75

River: ($8.35) 8 :club: (2 players)
UTG bets $2.50, Hero raises to $24.75 all in, UTG calls $22.25

Final Pot: $57.85
UTG shows 3 :diamond: A :heart: (a flush, Ace high - lower cards)
Hero shows K :club: K :heart: (a flush, Ace high)
Hero wins $55.85
(Rake: $2.00)

ranka
07.09.12, 23:53
Täpselt poole teel ja EV joon kinni püütud, projekti lõpuks NON-SD joont ei püüa kuidagi kinni ja selle tõus võib olla üleüldse ajutine seoses hea kaardijooksuga.

Projekti alguses mängisin 12 lauda, olen vaikselt samm-sammult seda tõstnud ja täna 18 tablesin. Proovisin ka 20 tablingut aga see oli ilmselgelt kiire ning arvan, et 16-18 lauda jääb minu laeks. Mängin veel ainult normal-speed laudu, kui võtta juurde fast, oleks hullumaja, sest ei kasuta table-ninjat.

http://ranka.pokkeriprod.com/pildid/muu/graafik3.jpg

ranka
09.09.12, 13:39
PERFECT. Täpselt nii preflopis planeerisingi käe. Nüüd raudselt saan collusionis süüdistuse.

Avaja fish, teised regid

Poker Stars $0.10/$0.25 No Limit Hold'em - 8 players - View hand 1890272 (http://www.handconverter.com/hands/1890272)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

SB: $15.78
BB: $25.35
UTG: $25.00
UTG+1: $1.96
MP1: $34.10
MP2: $27.34
Hero (CO): $25.00
BTN: $7.87

Pre Flop: ($0.35) Hero is CO with K :diamond: K :club:
1 fold, UTG+1 raises to $0.50, MP1 calls $0.50, MP2 calls $0.50, Hero raises to $0.75, 3 folds, UTG+1 raises to $1, MP1 calls $0.50, MP2 calls $0.50, Hero raises to $1.25, UTG+1 raises to $1.96 all in, MP1 calls $0.96, 1 fold, Hero raises to $5.50, MP1 calls $3.54

Flop: ($14.31) 7 :spade: Q :spade: K :spade: (3 players - 1 is all in)
MP1 checks, Hero bets $5.75, MP1 raises to $22.50, Hero calls $13.75 all in

Turn: ($53.31) 9 :club: (3 players - 2 are all in)

River: ($53.31) 3 :diamond: (3 players - 2 are all in)

Final Pot: $53.31
UTG+1 shows 3 :heart: 6 :heart: (a pair of Threes)
MP1 shows 6 :club: 6 :spade: (a pair of Sixes)
Hero shows K :diamond: K :club: (three of a kind, Kings)
Hero wins $44.41
Hero wins $6.90
(Rake: $2.00)

leits
09.09.12, 15:17
ma foldik pf, tunduvad ässad

ranka
09.09.12, 15:19
Mina läheks voodisse, tundud mälus olevat.

ranka
09.09.12, 23:27
UTG 17/7, shoveja fish. Oleks UTG shovenud, oleksin isegi vist callinud.

Poker Stars $0.10/$0.25 No Limit Hold'em - 7 players - View hand 1891253 (http://www.handconverter.com/hands/1891253)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

CO: $8.95
BTN: $12.50
SB: $5.97
BB: $31.35
UTG: $27.42
UTG+1: $29.32
Hero (MP): $27.59

Pre Flop: ($0.35) Hero is MP with K :heart: K :spade:
UTG calls $0.25, 1 fold, Hero raises to $1.25, 2 folds, SB raises to $5.97 all in, 1 fold, UTG raises to $10.69, 1 fold

Flop: ($13.44) 3 :heart: T :club: 4 :spade: (2 players - 1 is all in)

Turn: ($13.44) 7 :heart: (2 players - 1 is all in)

River: ($13.44) 8 :diamond: (2 players - 1 is all in)

Final Pot: $13.44
SB shows Q :heart: Q :club: (a pair of Queens)
UTG shows A :club: A :spade: (a pair of Aces)
UTG wins $12.84
(Rake: $0.60)


http://www.youtube.com/watch?v=GVqCOhYGRL0

kardaanirist
09.09.12, 23:57
http://www.upload.ee/image/2664990/oioi.gif

ei tegelt nh sir.

ranka
10.09.12, 00:08
Täna ülemänginud, väga distsplineeritult sesse lõpetanud ja tegin neid miski 5-6 tükki, mõned kestsid 10 minutit, teised tunnikese aga mäng nats ikkagi kannatas.

RudiTurbo
10.09.12, 03:47
Scared money

lambitont
10.09.12, 03:56
Päris hea veterani kohta!

ESTPatrick
10.09.12, 10:05
upswing

donkament
10.09.12, 15:45
pigem downswing

pikk28
10.09.12, 15:46
nõrk

ranka
10.09.12, 21:03
Vastane: 9/0/0 - 45 kätt. Ei taha eraldi teemat teha - küsimus: kas valuetownisin end või mitte. Nii kahevahel hetkel.

Poker Stars $0.10/$0.25 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 1894105 (http://www.handconverter.com/hands/1894105)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

SB: $30.50
BB: $26.72
UTG: $9.30
UTG+1: $10.09
UTG+2: $33.76
Hero (MP1): $25.19
MP2: $24.92
CO: $27.34
BTN: $27.05

Pre Flop: ($0.35) Hero is MP1 with A :club: K :heart:
3 folds, Hero raises to $0.50, 2 folds, BTN calls $0.50, 2 folds

Flop: ($1.35) J :diamond: A :spade: 7 :spade: (2 players)
Hero bets $1.25, BTN calls $1.25

Turn: ($3.85) 5 :heart: (2 players)
Hero bets $3.50, BTN calls $3.50

River: ($10.85) 5 :diamond: (2 players)
Hero bets $6, BTN calls $6

Final Pot: $22.85

Mrt1989
10.09.12, 21:11
Paneks turnis 2.8 ja riveris 4.5 . Mis käsi tal oli ,et ta riverit ei raisenud ? Aj v, tundub nii retarded.

Fabulous
10.09.12, 21:16
Ma pakuks, et vastasel oli Ax. Tundub täpselt nii, et vastasel on mingi nõrgemapoolne A (või siis AJ, millega pole mune riveris otsa panna kuna board paardus) mida nagu maha ei taha riveri beti peale visata, aga samas tahaks showdownile jõuda.

KristjanLaas
10.09.12, 21:17
pakun 77, kui pakume juba.

Arvamust ei oska öelda kahjuks, aga betiks ise ka väikesemalt ja samamoodi mõlemal tänaval.

vapsik
10.09.12, 21:18
AJ ristid

ranka
10.09.12, 21:39
TILT

BTN raiseb, SB 3betib (shortie $10), KK-ga flatin, BTN fold. Flop A7Xr, shorti bet-bet-bet ja maksin kinni. Retard olen.

ESTPatrick
10.09.12, 21:54
oled jah

ranka
10.09.12, 22:06
Regular murdus. Vist vaatas, et kõrvuti positsioonid lauas, et siis BvB

Poker Stars $0.10/$0.25 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 1894492 (http://www.handconverter.com/hands/1894492)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

MP: $25.00
CO: $15.08
BTN: $25.00
SB: $10.05
Hero (BB): $25.93
UTG: $28.68

CO posts a big blind ($0.25)

Pre Flop: ($0.60) Hero is BB with A :diamond: A :spade:
UTG raises to $1.10, 4 folds, Hero raises to $3, UTG raises to $28.68 all in, Hero calls $22.93 all in

Flop: ($52.21) 2 :heart: Q :spade: Q :heart: (2 players - 2 are all in)

Turn: ($52.21) 4 :spade: (2 players - 2 are all in)

River: ($52.21) 5 :club: (2 players - 2 are all in)

Final Pot: $52.21
Hero shows A :diamond: A :spade: (two pair, Aces and Queens)
UTG shows 6 :diamond: 6 :club: (two pair, Queens and Sixes)
Hero wins $50.21
(Rake: $2.00)

ESTPatrick
10.09.12, 22:21
vana hea pargi regulari 4,5bb avang väikse pocketiga

ranka
10.09.12, 22:25
vana hea pargi regulari 4,5bb avang väikse pocketiga

Natuke asja muudab, et CO oli dead blindi poster aga lõpp jah vana-pargi regulari resultiga :P

ranka
10.09.12, 22:45
Murduja number kaks. Kas pres setmine on hea?

Poker Stars $0.10/$0.25 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 1894524 (http://www.handconverter.com/hands/1894524)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

MP1: $7.85
MP2: $25.35
CO: $61.24
BTN: $11.04
SB: $51.28
BB: $20.33
UTG: $25.35
UTG+1: $25.35
Hero (UTG+2): $27.64

Pre Flop: ($0.35) Hero is UTG+2 with 2 :spade: 2 :diamond:
2 folds, Hero raises to $0.50, 2 folds, CO raises to $1.85, 3 folds, Hero calls $1.35

Flop: ($4.05) 5 :spade: 2 :club: 3 :heart: (2 players)
Hero checks, CO bets $3.87, Hero raises to $9.85, CO calls $5.98

Turn: ($23.75) 6 :club: (2 players)
Hero checks, CO bets $12, Hero raises to $15.94 all in, CO calls $3.94

River: ($55.63) T :heart: (2 players - 1 is all in)

Final Pot: $55.63
CO shows K :club: A :heart: (high card Ace)
Hero shows 2 :spade: 2 :diamond: (three of a kind, Deuces)
Hero wins $53.63
(Rake: $2.00)

ranka
11.09.12, 12:30
Õhtuse sessi mängisin sitaks ja winrate kukkus 3.74PT/BB peale. Tegelt peaks veel väiksem olema, kuna tegin väga rämeda suckoudi, kui MP-lt raiseti, JJ-ga flattis OTB, BB-lt väga melik 11/9 - 200 käega venda squeezes. Imelik seepärast, et ta 3bet oli 8% ja squeeze sama suur. Ei suutnud foldida ja shovesin preflopis, kuna arvaisn, et mu käsi paistab nii väikese PP moodi välja ja callib lightimalt maha. Tal KK, floppi J ja võitsin panga.

Suutsin KK-ga seti otsa ka joosta aga arvan, et mängisin selle käe hästi ning kasutan Priidu stiili käe konvertimisel - täna õige aeg seda teha - tunnen nii :)

Preflopis flatisin, kuna UTG+1 oli fish, MP1 ehk ... või Set tuleb oli regular. Ma arvan, et ta lightilt ei 3beti fishi ja KK-ga 4bettides jooksen ta top range. Soovisin pigem hoida fishi potis ja flattida.

Flopis donkasin, et ei läheks flop check-check-check (ei ole halb) aga samas fish callib lighti rangega ning saan ta surndu raha isoleerida. Kahjuks fish foldis, regular callis.

Turn tundus väga hea check-raise koht, sest eeldan, et ründab panka QX, JT, mõningad bluffid ja kuna poti-stäki suhe on ideaalne võin saada ka light calli. Aga seekord läks nii.


Poker Stars $0.10/$0.25 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 1895189 (http://www.hand... või Set Tulebnverter.... või Set Tulebm/hands/1895189)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.... või Set Tulebm/?referrer=... või Set Tulebnverter_dc) Hand History ... või Set Tulebnverter (http://www.hand... või Set Tulebnverter.... või Set Tulebm)

BTN: $20.90
SB: $28.05
Situ Ruttu või ... (BB): $25.86
UTG: $16.55
UTG+1: $25.78
UTG+2: $33.95
MP1: $25.00
MP2: $25.00
... või Set Tuleb: $24.65

Pre Flop: ($0.35) Situ Ruttu või ... is BB with K :heart: K :diamond:
1 fold, UTG+1 raises to $0.50, 3 folds, ... või Set Tuleb raises to $1.50, 2 folds, Situ Ruttu või ... calls $1.25, UTG+1 calls $1

Flop: ($4.60) Q :heart: 9 :diamond: 3 :spade: (3 players)
Situ Ruttu või ... bets $4, UTG+1 folds, ... või Set Tuleb calls $4

Turn: ($12.60) 2 :spade: (2 players)
Situ Ruttu või ... checks, ... või Set Tuleb bets $9.02, Situ Ruttu või ... raises to $20.36 all in, ... või Set Tuleb calls $10.13 all in

River: ($50.90) 5 :club: (2 players - 2 are all in)

Final Pot: $50.90
Situ Ruttu või ... shows K :heart: K :diamond: (a pair of Kings)
... või Set Tuleb shows 9 :club: 9 :spade: (three of a kind, Nines)
... või Set Tuleb wins $48.90
(Rake: $2.00)

ranka
11.09.12, 12:36
Sitaks = sitasti

ranka
14.09.12, 18:57
30K sai täis ja tundub, et mikrot ei biidi

Graafikud:

All hands
http://ranka.pokkeriprod.com/pildid/muu/25nl/all.jpg

All hands with EV
http://ranka.pokkeriprod.com/pildid/muu/25nl/allev.jpg

Players: 3 to 6
http://ranka.pokkeriprod.com/pildid/muu/25nl/all3to6.jpg

Players: 7 to 10
http://ranka.pokkeriprod.com/pildid/muu/25nl/all7to10.jpg

Tegelt nii hull ei ole, sest väga palju eksperimentaal mängu ka tehtud:

1. Esimesed 10 000 kätt

Mängisin ilma stattideta ja suhteliselt "solid" stattidega: 14/12/1.9, 3bet: 3.3%. 12-16 lauda, enamjaolt 12.

2. 10 001 - 25 000 kätt

Hakkasin minraisema ja läksin väga looseks ning statid olid 23/20/2.4, 3bet: 6%. Enamjaolt 16-18 lauda, vahel 12 ja vahel 20. Regularid hakkasid rohkem vastu mängima. Ei pruugi olla just selle perioodi põhine vaid kogu perioodi, kuna neil tekkisid readid.

3. 25 001 - 30 000 kätt

Enamjaolt 24 tabling (tahtsin 30 000 täis saada + testida). Võtsin tightimaks, kuna jooks ka kusine oli ja stattideks kujunesid: 17/14/2.4, 3bet: 2.2%.

Misc

Alates 10 000 käest hakkaisd regularid mu ülikõrget fold to 3beti abusema, mille hakkasin vastama 4betiga - töötas aga üldiselt ei meeldi ajada variatsiooni mõttetul suureks ja pigem lappida auk ära teistpidi: range tightimaks + mõningad 4bet bluffid. Siis peaks olema sammuke neil ees ehk crushin value range + bluffiga, mitte ei lähe selle peale, et lõpus stäkid liiguvadki sisse flipi olukorras.

Arutasin natuke fytega ja tõenäoliselt parim avang on ikkagi 3BB. 2BB puhul ma ei näe eriti puudust, et ei suuda potti suureks ajada AGA samas keegi nii räigelt ei 3beti mind, et ma peaksin avangu väiksemaks võtma. Teiseks 2BB-ga saab natuke tihedamini calle, mis tähendab tihedamini potti, kust võetakse reiki ning lisaks minraisedes tahest tathmata läheb range looseks, mis avab võimaluse 3bet bluffida (suteliselt odavalt saab teha) ja omakorda tekib rohkem reigitud potte, mis röövib 25NL'is suure osa winrates.

Kokku maksingi reiki trackeri järgi $388.70, mis teeb käe kohta: $0.0129 ehk 100 käe kohta $1.29 ehk siis 5.2bb (2.6PT/BB) rake.

Võrdluseks, kui ma olin suhteliselt tight esimesed 10k käsi maksin 8320 käe kohta $81.34 raket (8320 kätt, kuna PT3 ei saa nii täpselt filtreerida), mis teeb keskmiselt käe kohta $0.0098 ehk 100 käe kohta $0.98 ehk 3.9 bb (1.8 PT/BB) rake ning kui loose maksin keskmiselt käe kohta $0.0163 reiki ehk 100 käe kohta $1.63 ehk 6.5bb (3.25 PT/BB) raket.

Ma loodan, et need numbrid on õiged ja neis ei ole suurt variatsiooni aga võrreldes tight vs loose stiili on rakest kaotatav winrate vahe 2.6bb (1.3PT/BB), mis on juba väga suur vahe. Keegi, kellel on suurem sample võiks mind aidata. Kasutan PT3 statti Rake, mitte manager, kuigi ma ei tea, kumb on õige :)


Kokkuvõte:

Praegu ma videosid ei tee - pean veel natuke harjutama aga ma ei viitsi raisk 25nl mängida, hea meelega läheks 100NL aga samas seal ei ole reade ja jälle peab miski miljon tundi mängima :)

kjmrc
15.09.12, 19:03
Hea postitus! Noppisin enda jaoks mõned terad välja. :)

ranka
17.09.12, 07:28
21/18 regular murdus. See käsi jäi tal mängupäeval viimaseks, sest kõikidest laudadest koheselt quitis. Tõenäoliselt murdis midagi pooleks või viskas läppari aknast alla.

Poker Stars $0.10/$0.25 No Limit Hold'em - 8 players - View hand 1903739 (http://www.handconverter.com/hands/1903739)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

BTN: $27.98
SB: $37.72
Hero (BB): $40.72
UTG: $25.00
UTG+1: $23.05
MP1: $49.97
MP2: $25.00
CO: $25.00

Pre Flop: ($0.35) Hero is BB with K :heart: K :diamond:
6 folds, SB raises to $0.75, Hero raises to $2.25, SB raises to $7.75, Hero calls $5.50

Flop: ($15.50) 5 :spade: 9 :club: 6 :diamond: (2 players)
SB checks, Hero bets $5.50, SB raises to $14.25, Hero raises to $32.97 all in, SB calls $15.72 all in

Turn: ($75.44) 4 :diamond: (2 players - 2 are all in)

River: ($75.44) 4 :heart: (2 players - 2 are all in)

Final Pot: $75.44
SB shows Q :club: A :club: (a pair of Fours)
Hero shows K :heart: K :diamond: (two pair, Kings and Fours)
Hero wins $73.44
(Rake: $2.00)


7-card studist tuli, arvas, et kaarte tuleb veel või mina ei tea, mis tegi.

Poker Stars $0.10/$0.25 No Limit Hold'em - 7 players - View hand 1903000 (http://www.handconverter.com/hands/1903000)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

CO: $47.62
BTN: $35.39
SB: $24.40
Hero (BB): $48.34
UTG: $11.48
UTG+1: $25.80
MP: $13.40

Pre Flop: ($0.35) Hero is BB with Q :diamond: Q :spade:
4 folds, BTN raises to $0.50, 1 fold, Hero raises to $2, BTN calls $1.50

Flop: ($4.10) J :heart: 7 :club: 3 :club: (2 players)
Hero bets $3, BTN calls $3

Turn: ($10.10) T :spade: (2 players)
Hero bets $8, BTN calls $8

River: ($26.10) 6 :spade: (2 players)
Hero checks, BTN bets $22.39 all in, Hero calls $22.39

Final Pot: $70.88
BTN shows 2 :spade: 3 :spade: (a pair of Threes)
Hero shows Q :diamond: Q :spade: (a pair of Queens)
Hero wins $68.88
(Rake: $2.00)

Splitipüüdja

Poker Stars $0.10/$0.25 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 1903715 (http://www.handconverter.com/hands/1903715)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

UTG+1: $10.75
UTG+2: $39.82
MP1: $35.25
Hero (MP2): $25.00
CO: $26.38
BTN: $9.33
SB: $53.65
BB: $24.65
UTG: $16.36

Pre Flop: ($0.35) Hero is MP2 with Q :heart: K :heart:
UTG calls $0.25, 3 folds, Hero raises to $1.25, 4 folds, UTG calls $1

Flop: ($2.85) 8 :heart: 8 :diamond: 8 :club: (2 players)
UTG bets $0.50, Hero calls $0.50

Turn: ($3.85) Q :club: (2 players)
UTG bets $1, Hero calls $1

River: ($5.85) T :heart: (2 players)
UTG bets $3.75, Hero raises to $22.25 all in, UTG calls $9.86 all in

Final Pot: $33.07
Hero shows Q :heart: K :heart: (a full house, Eights full of Queens)
UTG shows 2 :diamond: A :diamond: (three of a kind, Eights)
Hero wins $31.58
(Rake: $1.49)


Kõhutunne, sain fishilt veel kiita ka.

Poker Stars $0.10/$0.25 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 1902306 (http://www.handconverter.com/hands/1902306)DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)


CO: $10.00
BTN: $33.53
Hero (SB): $34.91
BB: $9.30
UTG: $19.93
MP: $25.85

Pre Flop: ($0.35) Hero is SB with A :heart: J :spade:
UTG calls $0.25, 3 folds, Hero raises to $1.25, 1 fold, UTG calls $1

Flop: ($2.75) 6 :club: Q :club: 2 :club: (2 players)
Hero bets $1.50, UTG calls $1.50

Turn: ($5.75) Q :spade: (2 players)
Hero bets $2.75, UTG calls $2.75

River: ($11.25) 8 :diamond: (2 players)
Hero checks, UTG bets $6.25, Hero calls $6.25

Final Pot: $23.75
Hero shows A :heart: J :spade: (a pair of Queens - Ace kicker)
UTG shows J :diamond: T :club: (a pair of Queens)
Hero wins $22.68
(Rake: $1.07)


Misreadisin boardi. Spewga seletasime Skypes nahkpükstest, miskipärast hakkasin mõtlema, et 6 annab rea ja ei viitisnud boardi lugeda ning kui nägin riveris poole silmaga kuute ajasin stäkid sisse. Irvitasin veel, et sitakott callis kuue paariga aga kui pot teisele poole läks oli nutt silmas. Häbi, sellist viga teha.

Poker Stars $0.10/$0.25 No Limit Hold'em - 8 players - View hand 1903737 (http://www.handconverter.com/hands/1903737)DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

UTG: $19.25
UTG+1: $18.96
MP1: $10.10
MP2: $39.71
CO: $50.30
BTN: $13.07
SB: $15.98
Hero (BB): $25.00

Pre Flop: ($0.35) Hero is BB with 7 :heart: 8 :spade:
1 fold, UTG+1 calls $0.25, 4 folds, SB calls $0.15, Hero checks

Flop: ($0.75) K :diamond: 4 :club: 6 :spade: (3 players)
SB checks, Hero bets $0.36, UTG+1 folds, SB calls $0.36

Turn: ($1.47) 9 :heart: (2 players)
SB checks, Hero bets $1, SB calls $1

River: ($3.47) 6 :diamond: (2 players)
SB checks, Hero bets $3, SB raises to $6, Hero raises to $23.39 all in, SB calls $8.37 all in

Final Pot: $32.21
SB shows 6 :heart: A :spade: (three of a kind, Sixes)
Hero shows 7 :heart: 8 :spade: (a pair of Sixes)
SB wins $30.76
(Rake: $1.45)
Mängisin täna oma esimese WCOOPi ka, $215 NLHE. Läksin kindla peale välja, et võitma, 2h30 minutil tegin late regamise ja 10 minutit hiljem olin väljas. Spewisin miski PokerStars pro vastus 4bet potis pool stäkki ära ja viimased 20BB läks 88 vs AA. Aga fun oli vähemalt.

ranka
17.09.12, 07:35
Üks selline käsi, kus tahtsin riveril misclicki esitleda: http://www.handconverter.com/hands/1903013

jasssass
17.09.12, 07:46
seletasime Skypes nahkpükstes

http://onlyhdwallpapers.com/wallpaper/sm_sado_maso_high_resolution_desktop_700x1200_hd-wallpaper-472220.jpg

Rõve bluffar

Owner85
17.09.12, 08:54
Kuidas oleksid mänginud selle 21718 regi vasta kui floppi oleks maandunud A?

ranka
17.09.12, 17:13
Flopi checkiks järgi siis vaataks edasi.

ranka
25.09.12, 18:11
Alla ei andnud, võtsin spewmonkeylt «coachi» ja nägin veits mänguga vaeva. Väga palju tegin vigu, omajagu coolereid aga võib rahule jääda:

http://ranka.pokkeriprod.com/pildid/muu/riist1.jpg

Ja lifetime 25nl

http://ranka.pokkeriprod.com/pildid/muu/riist2.jpg

Edasi rohkem sendikaid ei mängi - maybe korra paar, kui vaja paar videot teha ja hakkan vaikselt vorpima. Mängimiseks isu on, 50NL jätan vahele ja lähen 100NL või isegi 200NL, kuigi alguses peab seal vist 24 tablema, et readid saada ja endast jätta teine mulje :)

EDIT: huh - vaatasin, et 25 päevaga 40k käsi, suht hobikorras - olen end ületanud :P

ranka
28.09.12, 19:51
Esimesed rublad 100NL-is teenitud:
http://ranka.pokkeriprod.com/pildid/muu/rubla.jpg

Poker Stars $0.50/$1 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 1924172 (http://www.handconverter.com/hands/1924172)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

UTG+1: $104.61
UTG+2: $36.42
MP1: $101.50
MP2: $103.51
CO: $100.00
Hero (BTN): $166.39
SB: $102.50
BB: $110.62
UTG: $40.00

Pre Flop: ($1.50) Hero is BTN with T :diamond: Q :diamond:
3 folds, MP1 raises to $3, 1 fold, CO calls $3, Hero calls $3, 2 folds

Flop: ($10.50) T :heart: K :club: A :heart: (3 players)
MP1 bets $5, CO folds, Hero calls $5

Turn: ($20.50) Q :spade: (2 players)
MP1 bets $8, Hero calls $8

River: ($36.50) 5 :club: (2 players)
MP1 bets $35, Hero says "what kind of bluff it is?", Hero calls $35

Final Pot: $106.50
MP1 shows 9 :club: 8 :club: (high card Ace)
Hero shows T :diamond: Q :diamond: (two pair, Queens and Tens)
Hero wins $103.70
(Rake: $2.80)

ranka
29.09.12, 06:02
Valueshove

Poker Stars $0.50/$1 No Limit Hold'em - 8 players - View hand 1924682 (http://www.handconverter.com/hands/1924682)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

UTG+1: $37.79
MP1: $176.08
MP2: $100.00
CO: $100.00
Hero (BTN): $101.18
SB: $103.64
BB: $100.00
UTG: $38.00

Pre Flop: ($1.50) Hero is BTN with A :club: 9 :club:
1 fold, UTG+1 calls $1, 3 folds, Hero raises to $5, 2 folds, Hero says "shamkhun", Hero says "whats time in canada", Hero says "right now?", Hero says "4 AM?", UTG+1 calls $4

Flop: ($11.50) 7 :diamond: 5 :spade: 2 :spade: (2 players)
UTG+1 checks, Hero bets $5, UTG+1 calls $5

Turn: ($21.50) T :heart: (2 players)
UTG+1 checks, Hero bets $91.18 all in, UTG+1 calls $27.79 all in

River: ($77.08) 5 :diamond: (2 players - 2 are all in)

Final Pot: $77.08
UTG+1 shows A :diamond: 4 :spade: (a pair of Fives)
Hero shows A :club: 9 :club: (a pair of Fives - Ace+Ten+Nine kicker)
Hero wins $74.28
(Rake: $2.80)

Teine tuli ka peaaegu välja

Poker Stars $0.50/$1 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 1924683 (http://www.handconverter.com/hands/1924683)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

BB: $36.76
UTG: $115.10
UTG+1: $282.67
UTG+2: $46.97
MP1: $97.51
MP2: $104.35
Hero (CO): $100.00
BTN: $40.00
SB: $42.00

Pre Flop: ($1.50) Hero is CO with T :heart: 6 :heart:
UTG calls $1, 1 fold, UTG+2 calls $1, 2 folds, Hero raises to $6, BTN calls $6, 3 folds, UTG+2 calls $5

Flop: ($20.50) 9 :heart: 2 :club: 8 :heart: (3 players)
UTG+2 checks, Hero bets $10, BTN calls $10, UTG+2 folds

Turn: ($40.50) J :spade: (2 players)
Hero bets $84 all in, BTN calls $24 all in

River: ($88.50) 8 :club: (2 players - 2 are all in)

Final Pot: $88.50
Hero shows T :heart: 6 :heart: (a pair of Eights)
BTN shows A :heart: Q :diamond: (a pair of Eights - Ace kicker)
BTN wins $85.70
(Rake: $2.80)

ranka
29.09.12, 06:59
Semi reg murduski ja läks vist bustoks. Teistes laudades mängis edasi, selles lauas juba kaua üritas reloadida ja lõpus sitting out ning lasi vehkat.

Poker Stars $0.50/$1 No Limit Hold'em - 8 players - View hand 1924685 (http://www.handconverter.com/hands/1924685)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

UTG+1: $35.58
MP1: $95.50
MP2: $101.50
CO: $91.51
BTN: $45.56
Hero (SB): $189.25
BB: $100.00
UTG: $125.14

Pre Flop: ($1.50) Hero is SB with Q :club: A :spade:
4 folds, CO raises to $3, 1 fold, Hero raises to $9, 1 fold, CO raises to $22, Hero calls $13

Flop: ($45.00) 7 :spade: Q :heart: K :club: (2 players)
Hero checks, CO bets $22.50, Hero calls $22.50

Turn: ($90.00) Q :diamond: (2 players)
Hero checks, CO bets $47.01 all in, Hero calls $47.01

River: ($184.02) T :diamond: (2 players - 1 is all in)

Final Pot: $184.02
CO shows 5 :club: 6 :club: (a pair of Queens)
Hero shows Q :club: A :spade: (three of a kind, Queens)
Hero wins $181.22
(Rake: $2.80)

ropka11
29.09.12, 09:50
Kohe näha, et Ranka naudib praegu mängu.Ei ole enam tuim 24 table nühkimine, et nüüd ma pean mängima.
Chat talk.

FreakyJason
29.09.12, 13:24
Ranka lähme Soome möllama!

ranka
29.09.12, 13:27
Ranka lähme Soome möllama!

Lõpeta ära! :) Tuleks hea meelega aga ma ei ole öö otsa pm. maganud, sest miski vend hellas hommikul viiest saadik. Nimi oli freaky vms.

-andres-
29.09.12, 13:38
Lõpeta ära! :) Tuleks hea meelega aga ma ei ole öö otsa pm. maganud, sest miski vend hellas hommikul viiest saadik. Nimi oli freaky vms.
+1

nikitheone
29.09.12, 13:39
hakkame jooma ranka, igav on

FreakyJason
29.09.12, 15:45
Lõpeta ära! :) Tuleks hea meelega aga ma ei ole öö otsa pm. maganud, sest miski vend hellas hommikul viiest saadik. Nimi oli freaky vms.

Rofl. Ei tea kes see on aga ikka võiks minna ;)

ranka
04.10.12, 16:23
Liikusin 200NL.

Nit mõtles pikalt riveril, kas callida v mitte. Siis ütlesin, I show ja selle peale snap-callis :)

PokerStars - $2 NL - Holdem - 9 players
Hand converted by PokerTracker 3 (http://www.pokertracker.com)

UTG: $99.00
UTG+1: $200.00
MP: $235.20
MP+1: $217.43
Hero (LP): $200.00
CO: $195.82
BTN: $194.89
SB: $111.65
BB: $81.60

SB posts SB $1.00, BB posts BB $2.00

Pre Flop: ($3.00) Hero has 7:club: 7:spade:

fold, fold, fold, MP+1 raises to $6.00, Hero calls $6.00, fold, fold, fold, fold

Flop: ($15.00, 2 players) 2:heart: 7:diamond: 5:spade:
MP+1 bets $10.00, Hero calls $10.00

Turn: ($35.00, 2 players) K:diamond:
MP+1 bets $24.00, Hero raises to $52.00, MP+1 calls $28.00

River: ($139.00, 2 players) 4:club:
MP+1 checks, Hero bets $132.00 and is all-in, MP+1 calls $132.00

Hero shows 7:club: 7:spade: (Three of a Kind, Sevens) (Pre 54%, Flop 100%, Turn 100%)
MP+1 shows Q:spade: K:heart: (One Pair, Kings) (Pre 46%, Flop 0%, Turn 0%)
Hero wins $400.20

Regular läks hulluks. Bluffis küll ilma suurema mängureadita aga võis teada mind 2p2-st ja minule tema mäng meeldib. Lihtsalt ebajopp, et tegi seda valel ajal, vales kohas.

PokerStars - $2 NL - Holdem - 8 players
Hand converted by PokerTracker 3 (http://www.pokertracker.com)

BTN: $206.00
SB: $266.80
BB: $98.96
UTG: $80.00
UTG+1: $200.00
Hero (MP): $200.00
MP+1: $105.47
CO: $249.40

SB posts SB $1.00, BB posts BB $2.00

Pre Flop: ($3.00) Hero has Q:heart: A:heart:

fold, fold, Hero raises to $6.00, fold, fold, fold, SB raises to $20.00, fold, Hero calls $14.00

Flop: ($42.00, 2 players) Q:spade: 8:club: 3:heart:
SB bets $20.00, Hero calls $20.00

Turn: ($82.00, 2 players) 4:club:
SB bets $40.00, Hero calls $40.00

River: ($162.00, 2 players) 6:club:
SB bets $186.80 and is all-in, Hero calls $120.00 and is all-in

SB shows 8:heart: 7:heart: (One Pair, Eights) (Pre 36%, Flop 18%, Turn 11%)
Hero shows Q:heart: A:heart: (One Pair, Queens) (Pre 64%, Flop 82%, Turn 89%)
Hero wins $399.20

q_q
04.10.12, 16:28
turni minraise setiga ip : (

BentleyMulsanne
04.10.12, 16:32
turni minraise setiga ip : (

Kui ei ole "well-played", siis saab well sayinguga kätte. Thats pokker.

ranka
04.10.12, 18:27
turni minraise setiga ip : (

Tundus liiga nittish, et barreldada õhuga. Kui bluffib või teeb QQ tüüpi käega where I am beti ,siis eeldasin, et riveril rohkem pappi ei saa. Väiksele raisele foldida ta ei suuda + ma suht isuga nusberdan nendega, et nad mind lightilt maha calliks. Siiani arvan, et best game tema vastu.

ESTPatrick
04.10.12, 20:12
Tundus liiga nittish, et barreldada õhuga. Kui bluffib või teeb QQ tüüpi käega where I am beti ,siis eeldasin, et riveril rohkem pappi ei saa. Väiksele raisele foldida ta ei suuda + ma suht isuga nusberdan nendega, et nad mind lightilt maha calliks. Siiani arvan, et best game tema vastu.

said stäki seega ei saa laita

ranka
06.10.12, 18:54
Eestlasest HU regular. Kas keegi foorumist?

Poker Stars $0.50/$1 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1935272 (http://www.handconverter.com/hands/1935272)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

borntopush (BTN/SB): $100.00
Hero (BB): $132.86

Pre Flop: ($1.50) Hero is BB with Q :club: 8 :diamond:
borntopush raises to $2, Hero raises to $7, borntopush raises to $15, Hero calls $8

Flop: ($30.00) 8 :heart: T :diamond: 4 :spade: (2 players)
Hero checks, borntopush checks

Turn: ($30.00) 7 :diamond: (2 players)
Hero bets $15, borntopush calls $15

River: ($60.00) A :spade: (2 players)
Hero checks, borntopush checks

Final Pot: $60.00
borntopush mucks 8 :club: J :heart:
Hero shows Q :club: 8 :diamond: (a pair of Eights)
Hero wins $59.50
(Rake: $0.50)

ranka
06.10.12, 20:12
Poker Stars $0.50/$1 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1935342 (http://www.handconverter.com/hands/1935342)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

borntopush (BB): $166.76
Hero (BTN/SB): $193.00

Pre Flop: ($1.50) Hero is BTN/SB with 7 :heart: T :spade:
Hero raises to $3, borntopush raises to $10, Hero raises to $21.50, borntopush calls $11.50

Flop: ($43.00) 6 :spade: 4 :heart: 2 :diamond: (2 players)
borntopush checks, Hero bets $21.25, borntopush calls $21.25

Turn: ($85.50) 9 :spade: (2 players)
borntopush checks, Hero checks

River: ($85.50) 8 :diamond: (2 players)
borntopush checks, Hero bets $150.25 all in, borntopush calls $124.01 all in

Final Pot: $333.52
borntopush shows 4 :spade: 5 :spade: (a pair of Fours)
Hero shows 7 :heart: T :spade: (a straight, Six to Ten)
Hero wins $333.02
(Rake: $0.50)

udikaz
06.10.12, 20:14
nice shove mulle meeldib :)

ranka
07.10.12, 00:04
Priidixi vastu ka väike sess. Põhjendusi ei pane ja lisasin mõned keykäed käed, millel SD olemas observeritele.

Hand #1
Poker Stars $0.50/$1 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1935501 (http://www.handconverter.com/hands/1935501)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Priidix (BTN/SB): $100.00
Hero (BB): $109.69

Pre Flop: ($1.50) Hero is BB with 9 :heart: 8 :heart:
Priidix raises to $3, Hero raises to $9, Priidix calls $6

Flop: ($18.00) 2 :spade: 8 :club: 5 :diamond: (2 players)
Hero bets $11, Priidix calls $11

Turn: ($40.00) 5 :spade: (2 players)
Hero bets $21, Priidix calls $21

River: ($82.00) K :spade: (2 players)
Hero checks, Priidix bets $59 all in, Hero calls $59

Final Pot: $200.00
Priidix shows 3 :heart: 3 :diamond: (two pair, Fives and Threes)
Hero shows 9 :heart: 8 :heart: (two pair, Eights and Fives)
Hero wins $199.50
(Rake: $0.50)

Hand #2
Poker Stars $0.50/$1 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1935502 (http://www.handconverter.com/hands/1935502)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Priidix (BTN/SB): $100.00
Hero (BB): $224.33

Pre Flop: ($1.50) Hero is BB with 5 :heart: 9 :heart:
Priidix raises to $3, Hero raises to $9, Priidix raises to $20, Hero raises to $224.33 all in, Priidix calls $80 all in

Flop: ($200.00) A :diamond: K :heart: 4 :spade: (2 players - 2 are all in)

Turn: ($200.00) K :club: (2 players - 2 are all in)

River: ($200.00) K :spade: (2 players - 2 are all in)

Final Pot: $200.00
Priidix shows Q :diamond: A :club: (a full house, Kings full of Aces)
Hero shows 5 :heart: 9 :heart: (three of a kind, Kings)
Priidix wins $199.50
(Rake: $0.50)


Hand #3
Poker Stars $0.50/$1 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1935503 (http://www.handconverter.com/hands/1935503)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Priidix (BB): $120.73
Hero (BTN/SB): $191.86

Pre Flop: ($1.50) Hero is BTN/SB with 2 :diamond: 2 :spade:
Hero raises to $3, Priidix raises to $9, Hero raises to $191.86 all in, Priidix calls $111.73 all in

Flop: ($241.46) 5 :diamond: 6 :club: T :spade: (2 players - 2 are all in)

Turn: ($241.46) J :club: (2 players - 2 are all in)

River: ($241.46) 7 :spade: (2 players - 2 are all in)

Final Pot: $241.46
Priidix shows J :diamond: Q :diamond: (a pair of Jacks)
Hero shows 2 :diamond: 2 :spade: (a pair of Deuces)
Priidix wins $240.96
(Rake: $0.50)


Hand #4
Poker Stars $0.50/$1 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1935504 (http://www.handconverter.com/hands/1935504)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Priidix (BTN/SB): $117.38
Hero (BB): $210.76

Pre Flop: ($1.50) Hero is BB with K :spade: K :heart:
Priidix raises to $3, Hero raises to $9, Priidix raises to $20, Hero calls $11

Flop: ($40.00) 8 :heart: 7 :diamond: 3 :spade: (2 players)
Hero checks, Priidix bets $15, Hero raises to $31, Priidix raises to $97.38 all in, Hero calls $66.38

Turn: ($234.76) J :diamond: (2 players - 1 is all in)

River: ($234.76) 3 :club: (2 players - 1 is all in)

Final Pot: $234.76
Priidix shows 9 :diamond: 9 :club: (two pair, Nines and Threes)
Hero shows K :spade: K :heart: (two pair, Kings and Threes)
Hero wins $234.26
(Rake: $0.50)

Ints
07.10.12, 16:51
fullring lauas kohtusite ?

ranka
07.10.12, 16:57
Ei, pure heads-up.

qbj0hn
07.10.12, 17:00
Lol, ta mõtles laudade avamisel.
Pls stop posting.

Maxi
07.10.12, 17:09
Minu arusaamad pokkerist hävinesid selle ranka postiga, ma ei mõista seda mängu enam :D

ranka
07.10.12, 18:34
Tegime Ghostiga eile ja täna sessi. Väga keeruline ja tüütu vastane. Huvitavamad käed - ei ole kronoloogilises järjekorras.

Hand #1
Poker Stars $0.50/$1 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1936109 (http://www.handconverter.com/hands/1936109)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (BTN/SB): $216.23
BB: $108.90

Pre Flop: ($1.50) Hero is BTN/SB with A :diamond: 4 :heart:
Hero raises to $3, BB raises to $10, Hero raises to $19, BB calls $9

Flop: ($38.00) 4 :diamond: 3 :club: 7 :heart: (2 players)
BB checks, Hero bets $12, BB calls $12

Turn: ($62.00) K :heart: (2 players)
BB checks, Hero checks

River: ($62.00) T :diamond: (2 players)
BB bets $15, Hero says "tõra tõmbasidki turni välja :S", Hero calls $15

Final Pot: $92.00
Hero shows A :diamond: 4 :heart: (a pair of Fours)
BB shows 6 :club: J :club: (high card King)
Hero wins $91.50
(Rake: $0.50)

Hand #2
Poker Stars $0.50/$1 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1936102 (http://www.handconverter.com/hands/1936102)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (BTN/SB): $197.28
BB: $113.82

Pre Flop: ($1.50) Hero is BTN/SB with J :heart: J :spade:
Hero raises to $3, BB calls $2

Flop: ($6.00) 5 :heart: 3 :club: 3 :spade: (2 players)
BB checks, Hero bets $5, BB calls $5

Turn: ($16.00) J :club: (2 players)
BB checks, Hero bets $14, BB calls $14

River: ($44.00) 4 :heart: (2 players)
BB checks, Hero bets $42, BB calls $42

Final Pot: $128.00
Hero shows J :heart: J :spade: (a full house, Jacks full of Threes)
BB mucks A :club: 8 :club:
Hero wins $127.50
(Rake: $0.50)

Hand #3
Poker Stars $0.50/$1 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1936103 (http://www.handconverter.com/hands/1936103)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (BB): $152.00
BTN/SB: $175.40

Pre Flop: ($1.50) Hero is BB with K :diamond: 5 :spade:
Hero says "T9s?", BTN/SB raises to $2, Hero says "57s?", BTN/SB says "ei", Hero says "57 ruutud raudslet", Hero calls $1

Flop: ($4.00) Q :diamond: 7 :club: 5 :diamond: (2 players)
BTN/SB says "ei", Hero checks, BTN/SB bets $2, Hero raises to $6, BTN/SB calls $4

Turn: ($16.00) K :club: (2 players)
Hero bets $14, BTN/SB calls $14

River: ($44.00) J :club: (2 players)
Hero bets $41, BTN/SB calls $41

Final Pot: $126.00
Hero shows K :diamond: 5 :spade: (two pair, Kings and Fives)
BTN/SB mucks A :diamond: K :heart:
Hero wins $125.50
(Rake: $0.50)

Hand #4
Poker Stars $0.50/$1 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1936104 (http://www.handconverter.com/hands/1936104)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (BTN/SB): $150.05
BB: $162.09

Pre Flop: ($1.50) Hero is BTN/SB with J :heart: Q :diamond:
Hero raises to $3, BB calls $2

Flop: ($6.00) 8 :diamond: 6 :spade: 2 :heart: (2 players)
BB checks, Hero checks

Turn: ($6.00) J :club: (2 players)
BB bets $4, Hero raises to $16, BB calls $12

River: ($38.00) Q :heart: (2 players)
BB checks, Hero bets $36, BB calls $36


Final Pot: $110.00
Hero shows J :heart: Q :diamond: (two pair, Queens and Jacks)
BB mucks A :diamond: 8 :heart:
Hero wins $109.50
(Rake: $0.50)

Hand #5
Poker Stars $0.50/$1 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1936105 (http://www.handconverter.com/hands/1936105)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (BB): $353.06
BTN/SB: $99.00

Pre Flop: ($1.50) Hero is BB with 6 :heart: J :heart:
BTN/SB raises to $2, Hero calls $1

Flop: ($4.00) 2 :diamond: 2 :heart: 6 :spade: (2 players)
Hero checks, BTN/SB bets $2, Hero raises to $6, BTN/SB calls $4

Turn: ($16.00) K :diamond: (2 players)
Hero bets $15, BTN/SB calls $15

River: ($46.00) 3 :heart: (2 players)
Hero checks, BTN/SB bets $34, Hero says "hmmm", Hero says "nii nõme kui sul KQ või AK on", Hero calls $34

Final Pot: $114.00
Hero mucks 6 :heart: J :heart:
BTN/SB shows K :spade: 9 :spade: (two pair, Kings and Deuces)
BTN/SB wins $113.50
(Rake: $0.50)

Hand #6
Poker Stars $0.50/$1 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1936106 (http://www.handconverter.com/hands/1936106)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (BB): $100.00
BTN/SB: $120.64

Pre Flop: ($1.50) Hero is BB with 4 :spade: 4 :diamond:
BTN/SB raises to $2, Hero raises to $8, BTN/SB calls $6

Flop: ($16.00) T :heart: 3 :club: 7 :spade: (2 players)
Hero bets $12, BTN/SB calls $12

Turn: ($40.00) T :club: (2 players)
Hero bets $22, BTN/SB calls $22

River: ($84.00) Q :heart: (2 players)
Hero checks, BTN/SB checks

Final Pot: $84.00
Hero shows 4 :spade: 4 :diamond: (two pair, Tens and Fours)
BTN/SB shows 5 :heart: 5 :club: (two pair, Tens and Fives)
BTN/SB wins $83.50
(Rake: $0.50)

Hand #7
Poker Stars $0.50/$1 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1936107 (http://www.handconverter.com/hands/1936107)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (BB): $312.52
BTN/SB: $135.69

Pre Flop: ($1.50) Hero is BB with T :diamond: K :diamond:
BTN/SB raises to $2, Hero raises to $8, BTN/SB says "mhm", BTN/SB calls $6

Flop: ($16.00) 5 :heart: 6 :diamond: K :club: (2 players)
Hero bets $12, BTN/SB calls $12

Turn: ($40.00) Q :spade: (2 players)
Hero checks, BTN/SB checks

River: ($40.00) 6 :club: (2 players)
Hero bets $23, BTN/SB calls $23

Final Pot: $86.00
Hero shows T :diamond: K :diamond: (two pair, Kings and Sixes)
BTN/SB mucks 5 :club: 4 :club:
Hero wins $85.50
(Rake: $0.50)

Hand #8
Poker Stars $0.50/$1 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1936108 (http://www.handconverter.com/hands/1936108)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (BB): $180.55
BTN/SB: $100.00

Pre Flop: ($1.50) Hero is BB with 6 :club: T :diamond:
BTN/SB raises to $2, Hero raises to $8, BTN/SB calls $6

Flop: ($16.00) 2 :heart: 4 :diamond: 5 :diamond: (2 players)
Hero bets $8, BTN/SB raises to $18, Hero calls $10

Turn: ($52.00) 3 :diamond: (2 players)
Hero checks, BTN/SB checks

River: ($52.00) 8 :diamond: (2 players)
Hero bets $11.11, BTN/SB raises to $33.33, Hero calls $22.22

Final Pot: $118.66
Hero mucks 6 :club: T :diamond:
BTN/SB shows 7 :spade: A :diamond: (a flush, Ace high)
BTN/SB wins $118.16
(Rake: $0.50)

View all 8 hands (http://www.handconverter.com/hands/1936109-1936108)

ranka
07.10.12, 18:36
Ja üks hull käsi.

Poker Stars $0.50/$1 No Limit Hold'em - 2 players
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (BB): $167.46
BTN/SB: $132.70

Pre Flop: ($1.50) Hero is BB with 9:club: Q:spade:
BTN/SB raises to $2, Hero calls $1

Flop: ($4.00) K:spade: 2:diamond: J:spade: (2 players)
Hero checks, BTN/SB bets $2, Hero raises to $8, BTN/SB calls $6

Turn: ($20.00) 6:diamond: (2 players)
Hero bets $16, BTN/SB calls $16

River: ($52.00) 6:spade: (2 players)
Hero bets $51.60, BTN/SB raises to $106.70 all in, Hero folds

Final Pot: $155.20
BTN/SB wins $154.70
(Rake: $0.50)

Sama käsi läbi Ghosti silmade

Poker Stars $100.00 No Limit Hold'em - 2 playersDeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

BB: $167.46
Hero (BTN/SB): $132.70

Pre Flop: ($1.50) Hero is BTN/SB with T:heart: 5:heart:
Hero raises to $2, BB calls $1

Flop: ($4.00) K:spade: 2:diamond: J:spade: (2 players)
BB checks, Hero bets $2.00, BB raises to $8, Hero calls $6

Turn: ($20.00) 6:diamond: (2 players)
BB bets $16.00, Hero calls $16

River: ($52.00) 6:spade: (2 players)
BB bets $51.60, Hero raises to $106.70, BB folds

Final Pot: $155.20
Hero wins $154.70
(Rake: $0.50)

Ghost0
07.10.12, 19:37
Sellesuhtes, et järgmise nädala jätame vahele:D Ei taha näha sind niipea...hästi adjustid ja olin pidevalt raskes olukorras. Endal läks lõpp liiga looseks, aga muidu väga fun :)

GG.

ranka
14.10.12, 11:14
Mängisin väga agro regulari vastu, kellega kordamööda üksteist coolerdasime. Viimases käes, kus turnis seti, oleksin võinud foldida aga samas ei näe ka callis midagi halba, sest ta ilmselgelt tiltas. Kuna sai stäki tagasi, momentum kadus, siis ei näinud enam mõtet mängida. Kokku siis jäi BE (-€32) aga oleks pidanud -$500 jääma.

Ise mängisin väga hästi. Sessi suuremad käed ka.


Hand #1
Poker Stars $1/$2 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1944361 (http://www.handconverter.com/hands/1944361)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (BTN/SB): $768.50
BB: $391.50

Pre Flop: ($3.00) Hero is BTN/SB with A :diamond: A :spade:
Hero raises to $4, BB raises to $16, Hero raises to $60, BB raises to $182, Hero raises to $768.50 all in, BB calls $209.50 all in

Flop: ($783.00) 3 :spade: 9 :spade: 9 :club: (2 players - 2 are all in)

Turn: ($783.00) A :club: (2 players - 2 are all in)


River: ($783.00) 8 :club: (2 players - 2 are all in)

Final Pot: $783.00
Hero shows A :diamond: A :spade: (a full house, Aces full of Nines)
BB shows Q :spade: Q :heart: (two pair, Queens and Nines)
Hero wins $782.50
(Rake: $0.50)

Hand #2
Poker Stars $1/$2 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1944368 (http://www.handconverter.com/hands/1944368)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (BTN/SB): $1294.64
BB: $324.50

Pre Flop: ($3.00) Hero is BTN/SB with Q :heart: 9 :diamond:
Hero raises to $4, BB raises to $16, Hero calls $12

Flop: ($32.00) Q :diamond: 5 :heart: J :spade: (2 players)
BB checks, Hero bets $20, BB calls $20

Turn: ($72.00) 7 :spade: (2 players)
BB checks, Hero bets $42, BB raises to $108, Hero calls $66

River: ($288.00) 2 :diamond: (2 players)
BB bets $180.50 all in, Hero calls $180.50

Final Pot: $649.00
Hero shows Q :heart: 9 :diamond: (a pair of Queens)
BB shows 7 :heart: 7 :diamond: (three of a kind, Sevens)
BB wins $648.50
(Rake: $0.50)

Hand #3
Poker Stars $1/$2 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1944350 (http://www.handconverter.com/hands/1944350)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (BB): $300.00
BTN/SB: $312.50

Pre Flop: ($3.00) Hero is BB with Q :spade: Q :club:
BTN/SB raises to $6, Hero raises to $20, BTN/SB raises to $46, Hero raises to $300 all in, BTN/SB calls $254

Flop: ($600.00) 4 :spade: 3 :diamond: 8 :diamond: (2 players - 1 is all in)

Turn: ($600.00) 6 :heart: (2 players - 1 is all in)

River: ($600.00) 2 :heart: (2 players - 1 is all in)

Final Pot: $600.00
Hero shows Q :spade: Q :club: (a pair of Queens)
BTN/SB shows 8 :club: 8 :spade: (three of a kind, Eights)
BTN/SB wins $599.50
(Rake: $0.50)

Hand #4
Poker Stars $1/$2 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1944369 (http://www.handconverter.com/hands/1944369)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (BTN/SB): $211.50
BB: $208.00

Pre Flop: ($3.00) Hero is BTN/SB with 4 :club: 4 :heart:
Hero raises to $6, BB raises to $22, Hero raises to $211.50 all in, BB calls $186 all in

Flop: ($416.00) Q :heart: 9 :diamond: 5 :diamond: (2 players - 2 are all in)

Turn: ($416.00) 8 :club: (2 players - 2 are all in)

River: ($416.00) J :spade: (2 players - 2 are all in)

Final Pot: $416.00
Hero shows 4 :club: 4 :heart: (a pair of Fours)
BB shows T :club: T :heart: (a straight, Eight to Queen)
BB wins $415.50
(Rake: $0.50)

Hand #5
Poker Stars $1/$2 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1944370 (http://www.handconverter.com/hands/1944370)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (BTN/SB): $1425.14
BB: $202.00

Pre Flop: ($3.00) Hero is BTN/SB with K :spade: A :heart:
Hero raises to $4, BB raises to $16, Hero raises to $1425.14 all in, BB calls $186 all in

Flop: ($404.00) J :heart: 9 :diamond: Q :club: (2 players - 2 are all in)

Turn: ($404.00) J :club: (2 players - 2 are all in)

River: ($404.00) 8 :diamond: (2 players - 2 are all in)

Final Pot: $404.00
Hero shows K :spade: A :heart: (a pair of Jacks)
BB shows A :spade: J :spade: (three of a kind, Jacks)
BB wins $403.50
(Rake: $0.50)

Hand #6
Poker Stars $1/$2 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1944366 (http://www.handconverter.com/hands/1944366)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (BB): $202.00
BTN/SB: $625.50

Pre Flop: ($3.00) Hero is BB with Q :club: A :heart:
BTN/SB raises to $6, Hero raises to $20, BTN/SB calls $14

Flop: ($40.00) 3 :club: 4 :heart: 7 :spade: (2 players)
Hero bets $20, BTN/SB calls $20

Turn: ($80.00) 2 :club: (2 players)
Hero bets $40, BTN/SB calls $40

River: ($160.00) A :club: (2 players)
Hero bets $122 all in, BTN/SB calls $122

Final Pot: $404.00
Hero shows Q :club: A :heart: (a pair of Aces)
BTN/SB shows 3 :spade: 3 :heart: (three of a kind, Threes)
BTN/SB wins $403.50
(Rake: $0.50)

Hand #7
Poker Stars $1/$2 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1944371 (http://www.handconverter.com/hands/1944371)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (BTN/SB): $1157.50
BB: $202.00

Pre Flop: ($3.00) Hero is BTN/SB with 9 :club: 9 :heart:
Hero raises to $4, BB raises to $16, Hero raises to $1157.50 all in, BB calls $186 all in

Flop: ($404.00) J :diamond: A :club: J :club: (2 players - 2 are all in)

Turn: ($404.00) K :spade: (2 players - 2 are all in)

River: ($404.00) 5 :diamond: (2 players - 2 are all in)

Final Pot: $404.00
Hero shows 9 :club: 9 :heart: (two pair, Jacks and Nines)
BB shows 2 :heart: Q :heart: (a pair of Jacks)
Hero wins $403.50
(Rake: $0.50)

Hand #1
Poker Stars $1/$2 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1944367 (http://www.handconverter.com/hands/1944367)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (BTN/SB): $642.50
BB: $522.50

Pre Flop: ($3.00) Hero is BTN/SB with 8 :spade: 9 :diamond:
Hero raises to $4, BB raises to $16, Hero calls $12

Flop: ($32.00) 7 :heart: K :diamond: 4 :diamond: (2 players)
BB bets $18, Hero raises to $38, BB calls $20

Turn: ($108.00) T :diamond: (2 players)
BB checks, Hero checks

River: ($108.00) 6 :heart: (2 players)
BB bets $96, Hero calls $96

Final Pot: $300.00
Hero shows 8 :spade: 9 :diamond: (a straight, Six to Ten)
BB shows 6 :diamond: 6 :club: (three of a kind, Sixes)
Hero wins $299.50
(Rake: $0.50)

Hand #2
Poker Stars $1/$2 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1944372 (http://www.handconverter.com/hands/1944372)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (BTN/SB): $304.00
BB: $866.00

Pre Flop: ($3.00) Hero is BTN/SB with 8 :diamond: 3 :diamond:
Hero raises to $4, BB raises to $16, Hero raises to $40, BB calls $24

Flop: ($80.00) K :heart: 7 :diamond: 4 :club: (2 players)
BB checks, Hero bets $26, BB calls $26

Turn: ($132.00) J :club: (2 players)
BB checks, Hero bets $54, BB calls $54

River: ($240.00) 9 :diamond: (2 players)
BB checks, Hero bets $184 all in, BB folds

Final Pot: $240.00
Hero shows 8 :diamond: 3 :diamond: (high card King)
Hero wins $239.50
(Rake: $0.50)

Hand #3
Poker Stars $1/$2 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1944373 (http://www.handconverter.com/hands/1944373)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (BB): $680.00
BTN/SB: $483.00

Pre Flop: ($3.00) Hero is BB with A :spade: A :diamond:
BTN/SB raises to $6, Hero raises to $20, BTN/SB calls $14

Flop: ($40.00) K :heart: 6 :heart: T :diamond: (2 players)
Hero bets $24, BTN/SB calls $24

Turn: ($88.00) 5 :spade: (2 players)
Hero bets $66, BTN/SB calls $66

River: ($220.00) A :club: (2 players)
Hero bets $164, BTN/SB folds

Final Pot: $220.00
Hero mucks A :spade: A :diamond:
Hero wins $219.50
(Rake: $0.50)

Hand #4
Poker Stars $1/$2 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1944374 (http://www.handconverter.com/hands/1944374)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (BTN/SB): $1370.14
BB: $250.00

Pre Flop: ($3.00) Hero is BTN/SB with K :club: T :diamond:
Hero raises to $4, BB raises to $16, Hero calls $12

Flop: ($32.00) T :spade: J :club: J :heart: (2 players)
BB bets $20, Hero calls $20

Turn: ($72.00) 8 :spade: (2 players)
BB bets $56, Hero calls $56

River: ($184.00) Q :club: (2 players)
BB bets $158 all in, Hero folds

Final Pot: $184.00
BB wins $183.50
(Rake: $0.50)

View all 4 hands (http://www.handconverter.com/hands/1944367-1944374)

vapsik
14.10.12, 11:21
Wp!

ranka
14.10.12, 15:43
Tegin veel HUd. Hoidsin 50NL-400NL HU lauad lahti ning 50NL ja 100NL (50BB) laudades on pm. non stop action ja kõige rämedamad fishid. Kui ühe kätte saad, teise laua juurde võtad, siis puhkuseks aega ei olegi.

Üks tegelinski oli elu-hiiteris ja nii see läks. Hetkel pumperiga välja sööma, maybe pärast veel, kui vinnan.

http://ranka.pokkeriprod.com/pildid/muu/tanafishid.jpg

ranka
15.10.12, 05:32
Regular või semi-regular checkis järgi lol

Poker Stars $2/$4 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1945135 (http://www.handconverter.com/hands/1945135)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (BB): $455.50
BTN/SB: $510.50

Pre Flop: ($6.00) Hero is BB with K :diamond: J :diamond:
BTN/SB raises to $8, Hero raises to $28, BTN/SB calls $20

Flop: ($56.00) 9 :spade: T :spade: 2 :spade: (2 players)
Hero bets $32, BTN/SB calls $32

Turn: ($120.00) K :spade: (2 players)
Hero bets $60, BTN/SB calls $60

River: ($240.00) Q :spade: (2 players)
Hero checks, BTN/SB checks

Final Pot: $240.00
Hero shows K :diamond: J :diamond: (a flush, King high)
BTN/SB shows A :spade: J :club: (a flush, Ace high)
BTN/SB wins $239.50
(Rake: $0.50)

ranka
21.10.12, 13:44
Vend tuli hommikul külla ja siis tinutame siin ning igav. Tegime ESTPAtrickuga hud 50NL-is ja kes esimesena $150 stäki saab (mitte profit!) on võitja.

Key stackid:

Hand #1
Poker Stars $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1955017 (http://www.handconverter.com/hands/1955017)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (BB): $62.01
ESTPatrick (BTN/SB): $50.39


Pre Flop: ($0.75) Hero is BB with 9 :diamond: 7 :diamond:
ESTPatrick raises to $1, Hero calls $0.50

Flop: ($2.00) 3 :diamond: K :diamond: 5 :diamond: (2 players)
Hero checks, ESTPatrick bets $1, Hero raises to $6, ESTPatrick raises to $16, Hero raises to $26, ESTPatrick raises to $49.39 all in, Hero calls $23.39

Turn: ($100.78) 4 :spade: (2 players - 1 is all in)

River: ($100.78) J :heart: (2 players - 1 is all in)

Final Pot: $100.78
Hero shows 9 :diamond: 7 :diamond: (a flush, King high)
ESTPatrick shows K :club: 3 :club: (two pair, Kings and Threes)
Hero wins $100.28
(Rake: $0.50)

Hand #2
Poker Stars $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1955016 (http://www.handconverter.com/hands/1955016)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (BTN/SB): $93.92
ESTPatrick (BB): $74.47

Pre Flop: ($0.75) Hero is BTN/SB with K :club: J :diamond:
Hero raises to $1, ESTPatrick raises to $3, Hero calls $2

Flop: ($6.00) 6 :heart: T :heart: A :club: (2 players)
ESTPatrick checks, Hero checks

Turn: ($6.00) Q :diamond: (2 players)
ESTPatrick bets $4, Hero raises to $16, ESTPatrick raises to $33.50, Hero calls $17.50

River: ($73.00) 6 :club: (2 players)
ESTPatrick bets $37.97 all in, Hero calls $37.97

Final Pot: $148.94
Hero shows K :club: J :diamond: (a straight, Ten to Ace)
ESTPatrick shows T :club: T :diamond: (a full house, Tens full of Sixes)
ESTPatrick wins $148.44
(Rake: $0.50)

View all 2 hands (http://www.handconverter.com/hands/1955017-1955016)

Kes viitsib, siis ma võin veel teha paar matchi.

ranka
21.10.12, 14:02
Tra, mis kelluulu vist kaine ja teise kõik on vist nitid - keegi ei viitsi mängida. Eile päeval saadik üleval olnud, siis 10:00 saadik rummi laksinud vennaga ja siis keeegi ei viitsi hud mängida.

Tundub, et tuleb teha PokkeriProd.com Cashgame HU Champion turniir, kus selgitatakse välja parim võitleja, kus leiame parima heads-up cashgame mängija!

e: "viitsib" jutumärkides siis. respect patrickule, kes viitsis.

ESTPatrick
21.10.12, 15:00
ega kerge viitsimine ei olnud. samal ajal 7 lauda 6maxi lahti ja ranka sõitis toorelt üle algul kuni panin seda tähele, siis vähe proovisin võidelda, kuid enamusajast tegelesiin sellega et 6max laudades ei timebankiks. õnneks tegin cooleri vastu vähemalt

ranka
24.10.12, 22:43
Väike bragi time. Panin üle kuue kuu teise arvuti tööle, et formaat teha ja ennem võtsin graafikud välja. Neid vaadates tekib mõte - milleks ma pokkerit ei mängi.

NLHE Heads-up


http://ranka.pokkeriprod.com/pildid/muu/headsup2.png

HT HUSNG

http://ranka.pokkeriprod.com/pildid/muu/turniirid2.jpg

Mõlemal graafikul on täpselt sarnane tendents. Kui lõpus pikemalt break-even, viskab formaat kopa ette ja lähen uut mängu mängima.

See kuu võtan lebolt aga järgmine kuu teen väga intentsiivselt "tööd" ja ennem ei puhka, kui on olemas korralik videode pakett full-ringile, mis katab ka mingil määral heads-up mänge. Tasuta ma ei anna midagi ära aga hinda suureks ma ka ei aja. Hinda ei oska vele täpselt öelda aga tõenäoliselt ühe aastane subscription jääb samasse auku, mis on mu coaching tunnihind hetkel - €35-€50 vahele.

q_q
24.10.12, 22:47
nice

miks fr mitte 6max though?

nt fr foorumisse pole kuu aega keegi postitanud jne

ranka
24.10.12, 22:55
nice

miks fr mitte 6max though?

nt fr foorumisse pole kuu aega keegi postitanud jne

6-maxil puudub sample ja üldiselt kattub see kõik. Ma lähenen pokkerile teistmoodi, kui enamus mängijaid ja videod proovin ka hoopis teistmoodi teha. S.t., et vähem live-mängu aga rohkem teooriat ja replayerit.

Toon ühe hea näite, kus väga paljud minuga ei nõustu.

UTG-l priske fish ta limbib, CO (solid regular) isoleerib 4BB ja sul on käes J9s SB-lt või KJo. Siin mina soovitan 4bettida aga enamus ütleb, et flati, sest sa tahad hoida fishi potis ja idioodiga võimalikult palju mängida.

Mina ei taha seda sest, me oleme OOP ja meil väheneb bluffimisivõimalus ning me peame hakkama rohkem Fit & fold mängima. Teiseks meil on raske valuet extractida ja kolmandaks on regil positisoon üle fishi ehk temal on kõige-kõige parem chance stäkkida fish. Lisaks võib BB flattida, kuna fish potis + nüüd head oddsid ja see on meile halvem.

Kui me 4bettime, siis fish foldib aga võib ka flattida ning J9s tüüpi käsi floppab megahästi ja meil on intisiatiiv. Reg küll tihti callib, kui fish coldcallib 4beti aga samas on alati olemas FE, mis on meie kasuks.

Neljandaks, kuna me ajame fishi potist ära ehk foldib, siis reg foldib ka suht tihti ja saame dead mone - see 3bet on nii regi kui fishi suhtes kindlalt +EV. Kuna aga reg ei saa fishi raha omale ehk ajame fishi minema, siis tema winrate teoorias langeb, sest enamuste winrate tõusebki fishi pärast. Kui fishile kuidagi kaotame osa stäkist või ükskõik, mis juhtub on meil järgmine käsi üle fishi positisoon, kes on lauals healthu ehk me anname maximum võimaluse oma winratet tõsta.

Ja ma lähene sellistele olukordadele väga palju ja väga tihti ning erinevate nurkade alt ning stnadard playd mul eriti ei ole. Näiteks ma bluffin fishi sitkas ,ma callin ära 4bette OOP suht tihti aga üleüldine populatsioon ütleb, et ma olen ise paras fish. Võib-olla olengi aga see tuleb ka disklaimerisse, et refundi ei tule, kui videod ei meeldi ja ma mängin teisiti, kui üldine populatsioon.

Seega, kui me võtame selle olukorra FR või 6-max on tegelt see täpselt sama. FR erinevusel on ainult kolme esimese positisooni mäng ja sela ma olen nii või naa väga tight, küll aga ma 3betin neid positsioone oma jagu.

ranka
24.10.12, 22:55
aa ja 6maxi pidi anywya ESTPatrick enda peale võtma :P

q_q
24.10.12, 22:59
3bet*

ranka
24.10.12, 23:00
jah 3bet - vahet pole - kiiruga kirjutasin ,ei viitisnud üle lugeda. pm ma isoleerin regulari nüüd fishist ära ja juba 3bet on olemuselt +EV, sest tema range on loosem aga kui saan flatitud - siis ei juhtu ka midagi, sest ma floppan hästi ja sellist tüüpi käega ma 4betile ei foldi ja nende 4bet antud olukorras on alati väga väikene ehk piisav flattida OOP.

q_q
24.10.12, 23:02
kes ytleb et seal kjo/j9s parem flatida on?

muttaja
25.10.12, 01:22
Nüüd muidugi keegi ei julge öelda :P

fyte
25.10.12, 01:26
Kui fish on suur, siis flatin sellises spotis KJo anyday.

ranka
25.10.12, 01:32
kes ytleb et seal kjo/j9s parem flatida on?

suur osa populatsioonist, sest ollakse kinni ütluses: keep fish in the pot ja ära bluffi fishi. Mõlemad laused on trued aga küsimus kui suur% ajast. Samade lausete põhjal ma võin konstureerida oma teooria: foldi AA preflopis. See on täiesti korrektne mäng satika bubbles, kui oled monster chipleadis.

sama nagu ma võin preflopis keerata AK/AQ bluffiks - sina sellega nõus ei ole. ma ei tea miks sina ei ole aga enamus ei ole sellega nõus seepärast: kui sa 3betid AK-d preflopis, siis sa pead sellega ka stäkima.

e: pokkeris ei pea mitte midagi tegema, sest keegi on nii öelnud vaid tuleb teha, mis on matemaatiliselt kõige suurema ev-ga.

pastilaa
25.10.12, 01:36
[100NL FR]: Bum-bumm - teemalaul:


http://www.youtube.com/watch?v=ukoSoG9wHDU

q_q
25.10.12, 01:40
sama nagu ma võin preflopis keerata AK/AQ bluffiks - sina sellega nõus ei ole. ma ei tea miks sina ei ole aga enamus ei ole sellega nõus seepärast: kui sa 3betid AK-d preflopis, siis sa pead sellega ka stäkima.

kus v6tad et ma sellega n6us ei ole?

mulle lihtsalt ei meeldi seda kutsuda "bluffiks" sest kui see oleks bluff siis ma 3betimise ajal m6tleks "plz foldi"

aga kui ma 3bet/foldin ak/aq siis ma soovin et saakin calli ja kui tuleb 4bet siis lihtsalt oh shit tal nuts

though selleks on vaja read et flatib tihti/4betib harva

kui sa mingi venda kes foldib 3betile a la 80% 3betid ak-ga siis jah sellega n6us pole

q_q
25.10.12, 01:40
Kui fish on suur, siis flatin sellises spotis KJo anyday.

aga j9s?

ranka
25.10.12, 02:01
kus v6tad et ma sellega n6us ei ole?

mulle lihtsalt ei meeldi seda kutsuda "bluffiks" sest kui see oleks bluff siis ma 3betimise ajal m6tleks "plz foldi"

aga kui ma 3bet/foldin ak/aq siis ma soovin et saakin calli ja kui tuleb 4bet siis lihtsalt oh shit tal nuts

though selleks on vaja read et flatib tihti/4betib harva

kui sa mingi venda kes foldib 3betile a la 80% 3betid ak-ga siis jah sellega n6us pole

Ma loodan, et ma ei aja sind kellegagi segamini. Kuu-poolteist tagasi oli strateegias käsi, kus ma soovitasin preflopis AK 3bet/foldida.

PS! Tegelt on 3bet sellises spotis semi-bluff; sama nagu check-raise bottom/mid paariga on semi-bluff aga eelistasin kasutada oma tekstis standard-terminit «bluffiks keerama».

q_q
25.10.12, 02:07
ei aja vist segi

vaata viimast rida

ranka
25.10.12, 02:28
ei aja vist segi

vaata viimast rida

No aga ma ei ole seniajani näinud mängijat, kes foldib või 4betib. Kui isegi on selline mängija ja ta avab 3BB, sa BB-lt raised 9BB siis 67% on break-even point ehk insta profit [potis 4.5BB, sa riskid 8BB-ga või SB-lt potis on 4.5BB ja sa riskid 8.5BB-ga]. AK-l on removing effekt ja vastasel on väiksem võimalus omada AA/KK ja see tõstab FE-d veelgi ehk lisab su kassase väga väikese variatsiooniga lisaraha.

Flattides sa pead mängima:
1. fit & fold
2. või hakkama check-raisema või check-callima, mis mõlemad on täiesti pimeduses kobamised.

See ongi OOP miinus - sa ei saa oma equitist mitte mingit aimu.

Tho, mis sa siin spotis AA/KK-ga teeksid. Ma 3betin - samal põhjusel nagu AK-ga ehk vastaste range ei ole nii staatiline nagu statistika väidab. Ainuke, kes mind siin spotis «ownib» ongi staatilise rangega bot aga long-runnis ma 3betin teda ikka nii räigelt, et kogu range läheb variance free moneyks.

Ja kolmas küsimus: kui sa leiad boti, kes foldib 80% ajast, ülejäänud 20% ajast shoveb - ma isegi siis AA-d 3betiks, sest ma 3betiks kogu range, et nii võtta väike pot väikse asemel ehk mul kaob ära variatsioon, mis võib tulla flattimisest, kui bot teeb suckoudi. Mul on kindlam ja suurem EV kogu range peale teda 3bettida, kui võtta mõttetu risk.

Inimese puhul nagu ütlesin: ranged ei ole staatilised. Inimene on inimene, ta teeb vigu ja mitte vähe ning ma sooviks, et ta teeks vea suures pangas ja pank läheb suureks siis, kui ta flatib ja ma cbetin.

q_q
25.10.12, 14:42
No aga ma ei ole seniajani näinud mängijat, kes foldib või 4betib. Kui isegi on selline mängija ja ta avab 3BB, sa BB-lt raised 9BB siis 67% on break-even point ehk insta profit [potis 4.5BB, sa riskid 8BB-ga või SB-lt potis on 4.5BB ja sa riskid 8.5BB-ga]. AK-l on removing effekt ja vastasel on väiksem võimalus omada AA/KK ja see tõstab FE-d veelgi ehk lisab su kassase väga väikese variatsiooniga lisaraha.

Flattides sa pead mängima:
1. fit & fold
2. või hakkama check-raisema või check-callima, mis mõlemad on täiesti pimeduses kobamised.

See ongi OOP miinus - sa ei saa oma equitist mitte mingit aimu.

ma saan aru et 3bet on +ev ja ma 3betiks k2si mis ei ole piisavalt head et flatida nt aj jne aga ak on v2ga hea k2si mis flatida sest

1. k6ik eeldavad et 3betitakse ak-d seega v2ga kerge on paid saada axx/kxx boardil aq/aj/kq/kj jne poolt
2. saad 6 outiga any board floatida
3. kui floatid siis su oute pmslt alati barreldatakse



Tho, mis sa siin spotis AA/KK-ga teeksid. Ma 3betin - samal põhjusel nagu AK-ga ehk vastaste range ei ole nii staatiline nagu statistika väidab. Ainuke, kes mind siin spotis «ownib» ongi staatilise rangega bot aga long-runnis ma 3betin teda ikka nii räigelt, et kogu range läheb variance free moneyks.

kk+ ma flatin pre aint fishi p2rast ehk siis reg vs reg alati 3bet

Ja kolmas küsimus: kui sa leiad boti, kes foldib 80% ajast, ülejäänud 20% ajast shoveb - ma isegi siis AA-d 3betiks, sest ma 3betiks kogu range, et nii võtta väike pot väikse asemel ehk mul kaob ära variatsioon, mis võib tulla flattimisest, kui bot teeb suckoudi. Mul on kindlam ja suurem EV kogu range peale teda 3bettida, kui võtta mõttetu risk.

matemaatika pole tugevaim kylg, ilmselt 3bet though

Inimese puhul nagu ütlesin: ranged ei ole staatilised. Inimene on inimene, ta teeb vigu ja mitte vähe ning ma sooviks, et ta teeks vea suures pangas ja pank läheb suureks siis, kui ta flatib ja ma cbetin.

bold answerz

fyte
25.10.12, 15:41
aga j9s?
Liiga villain-dependant, et sellise piiripealse käe kohta midagi öelda. Sõltub dünaamikast, eff stackist, enda imidžist jne.

q_q
25.10.12, 15:45
yup aga mu arust kjo samamoodi villain dependant

ei ytleks et kumbki 100% obv flat nagu ranka ytles et "k6ik ytlevad nii"

ranka
25.10.12, 18:30
bold answerz

2. AXX/KXX vs AQ/AJ/KQ/KJ obv saad mingi% paid aga nüüd arvesta, et kui sul on AK ja tal KJ siis paari spikemine juhtub veel harvem

Muid punkte ma olen kommenteerinud ja nagu ma ütlesin: ma mängin teistmoodi, kui enamus populatsioonist. Ma ei ole nõus sellega, mida sa räägid, sest see on teooria, mis töötab paberil ideaalselt, aga praktikas mitte nii väga.

q_q
25.10.12, 18:37
olks

good discussion

RudiTurbo
26.10.12, 00:19
Ma mängin ka teistmoodi kui enamus, ma foldin mõlemad, hihah :D

ranka
26.10.12, 00:50
Ma mängin ka teistmoodi kui enamus, ma foldin mõlemad, hihah :D

n1

Anyway, ma ei tea, see võib olla ikka idiootne teooria vms. aga ma ise leian, et FR mängud on ka suht equlibriumis. S.t., et kõik mängivad suht samamoodi ehk maakeeli standardilt. Need, kes on sellest süsteemist väljaspool: kaotavad või võidavad suurelt. S.t. et kes teeb vigu (fishid) ehk on liiga loosed ja stationid, nad obv kaotavad. Kes teevad põhjendatult teistmoodi liigutusi, need võidavad.

Equilbirium maybe on vale sõna aga mõte selles, et inimesed on õppinud mängima ühe ja sama näitaja vastu suht täpselt mängima aga kui tekib sisse erinevus ja kui kõrvakalle on suunatud "loogika" suunas (ei oska paremini seletada), mitte donk-play suunas, siis tehakse suurema tõenäosusega viga.

Umbes sama: checkid JQT flopil QQ järgi, siis sind ei panda strong handi peale ja hakatakse bluffima. Ma ei võta seda üldse laest, olen sitaks sitaks teinud analüüsi ja bodogi mängija prettyfurcoat, kes biidib hu mänge 22PT/BB (44bb) teeb sellist mängu, mis on täiesti WTF?! See on küll HU aga sama case kehtib ka seal!

/idiot theory

q_q
26.10.12, 00:56
http://i.imgur.com/KNQbZ.jpg

BentleyMulsanne
26.10.12, 03:00
Finally räägitakse asjadest siin(foorumis) nii nagu vaja.


E: Nõustun igati ranka postituste sõnumiga viimasel kahel lehel.

Spewmonkey
26.10.12, 03:41
Finaly räägitakse asjadest siin(foorumis) nii nagu vaja.

Kui sa finally ennast põlema paneks, siis oleks siin foorumis asjad nii nagu vaja.

kardaanirist
26.10.12, 04:16
Kui sa finally ennast põlema paneks, siis oleks siin foorumis asjad nii nagu vaja.

pluss odaga kõrva. muidu +1 spewmonkeyle.

RudiTurbo
26.10.12, 04:28
n1

Anyway, ma ei tea, see võib olla ikka idiootne teooria vms. aga ma ise leian, et FR mängud on ka suht equlibriumis. S.t., et kõik mängivad suht samamoodi ehk maakeeli standardilt. Need, kes on sellest süsteemist väljaspool: kaotavad või võidavad suurelt. S.t. et kes teeb vigu (fishid) ehk on liiga loosed ja stationid, nad obv kaotavad. Kes teevad põhjendatult teistmoodi liigutusi, need võidavad.

Equilbirium maybe on vale sõna aga mõte selles, et inimesed on õppinud mängima ühe ja sama näitaja vastu suht täpselt mängima aga kui tekib sisse erinevus ja kui kõrvakalle on suunatud "loogika" suunas (ei oska paremini seletada), mitte donk-play suunas, siis tehakse suurema tõenäosusega viga.

Umbes sama: checkid JQT flopil QQ järgi, siis sind ei panda strong handi peale ja hakatakse bluffima. Ma ei võta seda üldse laest, olen sitaks sitaks teinud analüüsi ja bodogi mängija prettyfurcoat, kes biidib hu mänge 22PT/BB (44bb) teeb sellist mängu, mis on täiesti WTF?! See on küll HU aga sama case kehtib ka seal!

/idiot theory

Täpselt nii ongi, enamus regulare mängib tänapäeval ühe standardi järgi ja kui teed midagi, mille kohta enamus videosi ütleb, et he would NEVER check behind top set here, siis võidad tihti väga palju raha väga minimaalse equitiga kätelt. Aga mängud muutuvad kogu aeg ja aina rohkem ja rohkem juba hakkan tähele panema selliseid trappy out of line playsi, seega peab pidevalt sammu võrra ees olema.

Üliagressiivse 3bettimise ja isoleerimise pärast on mul tekkinud mõndade käte kohta mõttevälgatused, et open limpimine võib tänapäevamängudes kasulikum olla kui openraise, puhtalt tänu sellele, et käe mängitavus postflop on shit 3beti vastu, kuigi võime rangest ees olla, kuid kui limbime, siis isoleerimisrange on regularidel veel laiem, ehk nõrgem ning pot on väixem, seega meie käe mängitavus on palju suurem ning lisaks the key of deception.

Ehk jõuan lähikuudel seda teooriat beta-testida ;)

kardaanirist
26.10.12, 05:00
Üliagressiivse 3bettimise ja isoleerimise pärast on mul tekkinud mõndade käte kohta mõttevälgatused, et open limpimine võib tänapäevamängudes kasulikum olla kui openraise, puhtalt tänu sellele, et käe mängitavus postflop on shit 3beti vastu, kuigi võime rangest ees olla, kuid kui limbime, siis isoleerimisrange on regularidel veel laiem, ehk nõrgem ning pot on väixem, seega meie käe mängitavus on palju suurem ning lisaks the key of deception.

Bank.It.Drew itt? :D

BentleyMulsanne
26.10.12, 06:22
Üldiselt taandub kõik ikkagi sellele, et panna vastane vigu tegema ja seda võimalikult suurtes pottides - s.t et pre/flop(vahel ka turnis) tasub teha selgelt equitile sülitavat mängu, kui rangede põimumine+villase dendencies/villase`le jääv read on selline, mis paneb ta hiljem vea tegema. "vigade" sihilik tegemine on igati ok, kui see täidab seda eesmärki, et panna opponent suuremat viga tegema.
Üpris ekstreemne ja prim. näide: minule ei ole võõras kasvõi check/foldida flopil improved(N:paired on flop(saades veel norm equiti ))(vahel kasvõi olenemata sizingust)(tundes vastast ja vastavalt oma mänguplaanile teatud improving lihtsalt ei sobi, kuna läheks vastuollu esimese lõiguga) Kui mul on teadmine(millistes spottides ma saan vastase panna suuremat viga tegema)+plaan, siis teen ma süümepiinadeta väikseid "vigu" ette.

INB4 suur mõla: siin foorumis ma tean nelja meest, kes jagavad biiti. Mitte, et ma standard playd maha teeks ja vähem võitvaid mängijaid, vaid, et learning curvest ees olla on vaja oma peaga mõelda, lugemus jäägu kõigest lähtepunktiks.

kardaanirist
26.10.12, 06:45
Üldiselt taandub kõik ikkagi sellele, et panna vastane vigu tegema ja seda võimalikult suurtes pottides - s.t et pre/flop(vahel ka turnis) tasub teha selgelt equitile sülitavat mängu, kui rangede põimumine+villase dendencies/villase`le jääv read on selline, mis paneb ta hiljem vea tegema. "vigade" sihilik tegemine on igati ok, kui see täidab seda eesmärki, et panna opponent suuremat viga tegema.
Üpris ekstreemne ja prim. näide: minule ei ole võõras kasvõi check/foldida flopil improved(N:paired on flop(saades veel norm equiti ))(vahel kasvõi olenemata sizingust)(tundes vastast ja vastavalt oma mänguplaanile teatud improving lihtsalt ei sobi, kuna läheks vastuollu esimese lõiguga) Kui mul on teadmine(millistes spottides ma saan vastase panna suuremat viga tegema)+plaan, siis teen ma süümepiinadeta väikseid "vigu" ette.

INB4 suur mõla: siin foorumis ma tean nelja meest, kes jagavad biiti. Mitte, et ma standard playd maha teeks ja vähem võitvaid mängijaid, vaid, et learning curvest ees olla on vaja oma peaga mõelda, lugemus jäägu kõigest lähtepunktiks.

graphe ka ette on näidata?

RudiTurbo
26.10.12, 07:23
graphe ka ette on näidata?

Mõtlesin just sama

pastilaa
26.10.12, 07:34
graphe ka ette on näidata?

http://images.deucescracked.com/blog_entry_images/images/4291/original.jpg

ranka
26.10.12, 09:16
Täpselt nii ongi, enamus regulare mängib tänapäeval ühe standardi järgi ja kui teed midagi, mille kohta enamus videosi ütleb, et he would NEVER check behind top set here, siis võidad tihti väga palju raha väga minimaalse equitiga kätelt. Aga mängud muutuvad kogu aeg ja aina rohkem ja rohkem juba hakkan tähele panema selliseid trappy out of line playsi, seega peab pidevalt sammu võrra ees olema.

Üliagressiivse 3bettimise ja isoleerimise pärast on mul tekkinud mõndade käte kohta mõttevälgatused, et open limpimine võib tänapäevamängudes kasulikum olla kui openraise, puhtalt tänu sellele, et käe mängitavus postflop on shit 3beti vastu, kuigi võime rangest ees olla, kuid kui limbime, siis isoleerimisrange on regularidel veel laiem, ehk nõrgem ning pot on väixem, seega meie käe mängitavus on palju suurem ning lisaks the key of deception.

Ehk jõuan lähikuudel seda teooriat beta-testida ;)

Openlimp ei tundu eriti solid plaan IMO, sest siiski OOP ja ilma initsiatiivita mängimine ei tundu siiski +EV. Isegi positsioonil flattides on väga raske teatud käsi +EV-lt mängida.

Openlimpi ise olen mõelnud just LP-lt, kui on taga 3bettivad regularid. Siis mulle küll meeldiks ja rangesse saab lisada openlimp-väike 3bet bluffina/semibluffina.

E: hu cashis ma limbin täpselt samal eesmärgil buttonit.

Mis veel on täiesti avastamata ja must maa - donkbet :)

nikitheone
26.10.12, 09:56
mäletan galfondi juttu, kes ütles et ilmselt donkbet on varsti uus thing pokkeris. tho see oli mingi 3-4 aastat tagasi :)

ranka
26.10.12, 10:06
Kui ma 4-5 aastat tagasi 25nl mängisin siis donkbet oli mu ranges suur tegelane - iga setiga laksasin donkbeti ja sain jummala hästi stäkke sisse. Siis muidugi ei jaganud eriti matsu vaid strateegia pigem oli: bluff - shutdown ASAP, value: bet ASAP.

ranka
26.10.12, 10:58
Testin openlimpi, regular kellega 2 tableme. Mul statid ca steal: 42%, limp 58%. 3bet 29%. Korra limp-raisesin as bluff ja ta shoves

Poker Stars $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1964189 (http://www.handconverter.com/hands/1964189)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (BTN/SB): $50.00
BB: $92.61

Pre Flop: ($0.75) Hero is BTN/SB with K :diamond: K :club:
Hero calls $0.25, BB raises to $2, Hero raises to $6, BB raises to $92.61 all in, Hero calls $44 all in

Flop: ($100.00) 8 :club: 2 :heart: 6 :diamond: (2 players - 2 are all in)

Turn: ($100.00) 7 :club: (2 players - 2 are all in)

River: ($100.00) 5 :diamond: (2 players - 2 are all in)

Final Pot: $100.00
Hero shows K :diamond: K :club: (a pair of Kings)
BB shows 8 :spade: K :spade: (a pair of Eights)
Hero wins $99.50
(Rake: $0.50)

alaska
26.10.12, 11:26
Openlimp monsters, donkbet, mängimine positsioonist väljas, kõlab nagu enamus mu vastaseid teevad. Mis neil siis halb on, et julmalt kaotavad selle mänguga?
Kui videotes ütlevad, et "ta ei checkiks siin never setti järgi", kas sellel järsku ei olegi enam põhjust? Enam järsku ei anna checkiga marginaalsetele kätele võimalust kokku tõmmata?

ranka
26.10.12, 11:32
Openlimp monsters, donkbet, mängimine positsioonist väljas, kõlab nagu enamus mu vastaseid teevad. Mis neil siis halb on, et julmalt kaotavad selle mänguga?
Kui videotes ütlevad, et "ta ei checkiks siin never setti järgi", kas sellel järsku ei olegi enam põhjust? Enam järsku ei anna checkiga marginaalsetele kätele võimalust kokku tõmmata?

Sa mängid HT HUSNG-sid, kus on 25BB mäng maksimum ja võideldakse iga blindi pärast, mis on õige, aga me ei rääkinud HT HUSNG-dest vaid cashist.

Sinu antud seti näide on üldine ja vastan ka üldiselt - asi ei ole kokkutõmbamises vaid sellest, kumb on suurema EV-ga, kas bet või check. S.t. me võime ju anda talle 10% equity, kui ta 90% ajast jällegi bluffib turni/riveri või enam turnil/riveril ei usu meie bette ja callib 10% equity käega 2 suurt panust.

ESTPatrick
26.10.12, 11:48
Täpselt nii ongi, enamus regulare mängib tänapäeval ühe standardi järgi ja kui teed midagi, mille kohta enamus videosi ütleb, et he would NEVER check behind top set here, siis võidad tihti väga palju raha väga minimaalse equitiga kätelt. Aga mängud muutuvad kogu aeg ja aina rohkem ja rohkem juba hakkan tähele panema selliseid trappy out of line playsi, seega peab pidevalt sammu võrra ees olema.

Üliagressiivse 3bettimise ja isoleerimise pärast on mul tekkinud mõndade käte kohta mõttevälgatused, et open limpimine võib tänapäevamängudes kasulikum olla kui openraise, puhtalt tänu sellele, et käe mängitavus postflop on shit 3beti vastu, kuigi võime rangest ees olla, kuid kui limbime, siis isoleerimisrange on regularidel veel laiem, ehk nõrgem ning pot on väixem, seega meie käe mängitavus on palju suurem ning lisaks the key of deception.

Ehk jõuan lähikuudel seda teooriat beta-testida ;)

kusjuures mõtlesin ise täpselt sama eelmine nädal, pole õiget konditsiooni testimiseks veel olnud. nl25 sobib selleks 6maxis suht hästi kuna on overagressive kohati

alaska
26.10.12, 11:54
Ma jooksin kah 3000 mängu 10% ROI-ga ja kujutasin ette, et olen leidnud mingi uue strateegia, kuidas nutse ette checkida ja vastased üle mõtlema panna. Täielik jumala tunne oli peal, kaotada oli võimatu. Siis vaatas Andu mu mängu ja sõimas läbi. Ütles, et sa ei taha kolm kuud võita kui kaart hästi jookseb, vaid mitu aastat, kõik need liigutused maksavad ühel hetkel kätte. Siis muidugi card distribution muutus, istun mitmendat kuud downswingis ja ROi-st on järel ainult väike osa. Pokker on ikkagi mäng, kus enamasti kellelgi midagi pole ja võidab agressiivsem ja positsioonis olev, mitte vastupidi.
Võibolla ma eksin ja tõesti on tänapäeva regularid nii oma mugavustsoonis sees, et ei viitsigi adaptida, aga praegusel hetkel tundub ikkagi ulme selline asi.

ranka
26.10.12, 11:58
Ma jooksin kah 3000 mängu 10% ROI-ga ja kujutasin ette, et olen leidnud mingi uue strateegia, kuidas nutse ette checkida ja vastased üle mõtlema panna. Täielik jumala tunne oli peal, kaotada oli võimatu. Siis vaatas Andu mu mängu ja sõimas läbi. Ütles, et sa ei taha kolm kuud võita kui kaart hästi jookseb, vaid mitu aastat, kõik need liigutused maksavad ühel hetkel kätte. Siis muidugi card distribution muutus, istun mitmendat kuud downswingis ja ROi-st on järel ainult väike osa. Pokker on ikkagi mäng, kus enamasti kellelgi midagi pole ja võidab agressiivsem ja positsioonis olev, mitte vastupidi.
Võibolla ma eksin ja tõesti on tänapäeva regularid nii oma mugavustsoonis sees, et ei viitsigi adaptida, aga praegusel hetkel tundub ikkagi ulme selline asi.

Ausalt, ma ei saa hästi aru millest sa räägid, teiseks HT-sid võrrelda cashiga ei saa - hoopis teine strateegia.

ranka
26.10.12, 12:11
Blind on blind, mis keskele läheb.
No aga seleta seda KK kätt, okei, regular läks lolliks aga oli see nüüd pikas perspektiivis suurim EV liigutus buttonilt?

Jah, antud mängudünaamikas küll.

Alustasin mängimist: top 45% raisen, ülejäänud limbin. 3bettisin ka agresiivselt ja postflop võimalusi talle ei andnud ehk dünaamika ilmselgelt oli agressiivne ja mäng jooksis minu kasuks.

Siis hakkas ta mu limpe ründama, küll aga ta ei 3bettinud ja postflop foldis siiski OOP väga palju (50% ajast). Limbitud pottides hakkas ka check-raisema, stabima ja seetõttu ma ka limpisin. Kuna ma olin eelnevalt korra limp-raisenud ja vahele jäänud (näitan alati siin ka kätt). Ta ise ei 3bettinud ja foldis 45% buttoneid. Seega antud olukord oli väga perfekt spot limbiks.

Kui me ei oleks SD-le jõudnud, oleksin ma samamoodi kätt näidanud.

Põhiprobleemiks ongi see, et kui ma tahan limpida, siis ma pean oma limping range ka kaitsma. Ma ei taha ju limpida käsi JTs, sest need floppavad hästi ja nendega on parem raiseda. Ma tahan limpida trashi, et siis suure osa ajast pot omale kätte saada aga kui hakatakse vastu võitlema - pean ise ka tegema liigutuse, et mitte muutuda väga free moneyks ja ilmselgelt oli ta limbitud pottides segaduses. Matchi lõpus ta ütles ka, et ok gg and funny-silly limping.

Kui nüüd tulla konkreetse regulari juurde tagasi, siis tegelikult tema vastu limpimine on mõttetu ja peaks eelistama minraise 100% buttoneid:


1. sest ta foldib BB-d palju
2. ta ei 3beti
3. ta foldib palju postflop

Ehk teisisõnu 62o tüüpi käel on raisedes parem EV, aga kuna ma tahan proovida, siis ma teen seda samat kõigi vastu ja kuna tekkis selline mängudünaamika, siis KK limp on hea. Tegelikult eelistaks seal kätt AQ/AK, 22-TT aga kuna tuli õigel ajal õiges kohas KK, siis pidi antud võimalust ära kasutama.

EDIT: ei saa öelda mõttetu aga lõpu dünaamikas tegin ise vea - ma oleks võinud limpinrange tuua näiteks bottom10% juurde ja ülejäänud 90% minraiseda. Ei adjustinud ise, sest minulegi uus ja mulle meeldib eksperimenteerida.

Muideks, mis ma olen HU mängudes avastanud. Ma ise olen olnud minraise fän, teised 3x-inud. Mängisin HT HUSNG-sid, siis hucashi vähe ja Starsis nüüd suur osa regulare avabki minraisega. Minraise idee sain kunagi, kui lugeisn junglemani welli, ja kus ta ütles, et "I think minraise is best, but I 3x because I love big pots". Samamoodi eksperimenteerides, proovides, leidsin, et see töötab sama hästi kui 3X ja milleks siis üleüldse rohkem raha mängu panna.

Kuigi kõik tegelt oleneb siiski ka vastasest. Regulari vastu tho üle 2x mina ei raiseks, fishi vastu võib 3x-ida aga siiski tundub, et minraise on best. Minraise on ka väsitav stiil vastasele, eriti kui sul on edu ja tal on raskem tagasi saada momentum, kui tuleb võielda väikeste pottide nimel.

Ajuvaba
26.10.12, 17:52
Mul väga hea meel, et teema on jõudnud siin foorumisse ykskord siiamaale. Eelnevalt, kui olen vaadanud, kuidas käsi kommenteeritakse, siis olen mõelnud, et watta fakk, ise käituks totaalselt teisiti. Pean silmas perioodi aasta- kaks tagasi. Igat poti ei võida parem käsi, see on siilile ka selge, showdownil võidab parem käsi. Meil kõigil tuleb võrdselt AA UTG pealt kätte jne, kõvem mees on see, kes suudab sellega rohkem valuet saada ja õigel ajal foldida.

RudiTurbo
26.10.12, 18:20
HU on open limp paljudel mängijatel olnud läbi aegade standardite hulgas küll, aga mis olex täielik utoopia olexki FR või 6max late position open limp ning just seda tahaks millalgi katsetada, kui aasta VPP ja profiti eesmärgid täidetud.

WeThePeople
26.10.12, 21:52
Üldiselt taandub kõik ikkagi sellele, et panna vastane vigu tegema ja seda võimalikult suurtes pottides - s.t et pre/flop(vahel ka turnis) tasub teha selgelt equitile sülitavat mängu, kui rangede põimumine+villase dendencies/villase`le jääv read on selline, mis paneb ta hiljem vea tegema. "vigade" sihilik tegemine on igati ok, kui see täidab seda eesmärki, et panna opponent suuremat viga tegema.
Üpris ekstreemne ja prim. näide: minule ei ole võõras kasvõi check/foldida flopil improved(N:paired on flop(saades veel norm equiti ))(vahel kasvõi olenemata sizingust)(tundes vastast ja vastavalt oma mänguplaanile teatud improving lihtsalt ei sobi, kuna läheks vastuollu esimese lõiguga) Kui mul on teadmine(millistes spottides ma saan vastase panna suuremat viga tegema)+plaan, siis teen ma süümepiinadeta väikseid "vigu" ette.

INB4 suur mõla: siin foorumis ma tean nelja meest, kes jagavad biiti. Mitte, et ma standard playd maha teeks ja vähem võitvaid mängijaid, vaid, et learning curvest ees olla on vaja oma peaga mõelda, lugemus jäägu kõigest lähtepunktiks.

no ma igatahes tänan.

overbet
27.10.12, 14:39
6-maxil puudub sample ja üldiselt kattub see kõik. Ma lähenen pokkerile teistmoodi, kui enamus mängijaid ja videod proovin ka hoopis teistmoodi teha. S.t., et vähem live-mängu aga rohkem teooriat ja replayerit.

Toon ühe hea näite, kus väga paljud minuga ei nõustu.

UTG-l priske fish ta limbib, CO (solid regular) isoleerib 4BB ja sul on käes J9s SB-lt või KJo. Siin mina soovitan 4bettida aga enamus ütleb, et flati, sest sa tahad hoida fishi potis ja idioodiga võimalikult palju mängida.

Mina ei taha seda sest, me oleme OOP ja meil väheneb bluffimisivõimalus ning me peame hakkama rohkem Fit & fold mängima. Teiseks meil on raske valuet extractida ja kolmandaks on regil positisoon üle fishi ehk temal on kõige-kõige parem chance stäkkida fish. Lisaks võib BB flattida, kuna fish potis + nüüd head oddsid ja see on meile halvem.

Kui me 4bettime, siis fish foldib aga võib ka flattida ning J9s tüüpi käsi floppab megahästi ja meil on intisiatiiv. Reg küll tihti callib, kui fish coldcallib 4beti aga samas on alati olemas FE, mis on meie kasuks.

Neljandaks, kuna me ajame fishi potist ära ehk foldib, siis reg foldib ka suht tihti ja saame dead mone - see 3bet on nii regi kui fishi suhtes kindlalt +EV. Kuna aga reg ei saa fishi raha omale ehk ajame fishi minema, siis tema winrate teoorias langeb, sest enamuste winrate tõusebki fishi pärast. Kui fishile kuidagi kaotame osa stäkist või ükskõik, mis juhtub on meil järgmine käsi üle fishi positisoon, kes on lauals healthu ehk me anname maximum võimaluse oma winratet tõsta.

Ja ma lähene sellistele olukordadele väga palju ja väga tihti ning erinevate nurkade alt ning stnadard playd mul eriti ei ole. Näiteks ma bluffin fishi sitkas ,ma callin ära 4bette OOP suht tihti aga üleüldine populatsioon ütleb, et ma olen ise paras fish. Võib-olla olengi aga see tuleb ka disklaimerisse, et refundi ei tule, kui videod ei meeldi ja ma mängin teisiti, kui üldine populatsioon.

Seega, kui me võtame selle olukorra FR või 6-max on tegelt see täpselt sama. FR erinevusel on ainult kolme esimese positisooni mäng ja sela ma olen nii või naa väga tight, küll aga ma 3betin neid positsioone oma jagu.

Selles KJo/J9s näites mina foldin OOP 85%+ ajast vähemalt, callin/raisin, kui on mingi spetsiifiline read. Nit?

ropka11
29.10.12, 14:49
overbet mängid ongames või.

tolmuahv
29.10.12, 15:03
Mulle tundub, et põhiline point teha midagi 'off standard' on see, et paljud regularid ei oska käigult adjustida. Kui meil on plaan olemas, mida nende mitteoptimaalse adjustimise osas ette võtta, siis sealt tulebki ajutine eelis.

Näide: Viimase 2 sessiga mängisin 800 kätt PLO HU-d tüübiga, kes donkbettis 80% käsi flop+turn ja 50-60% riverit (ca 75% potsize betid). Selle vastu oli kõike muud kui väga lihtne adjustida. 2 sessiga jäin ta vastu miinusesse, kuigi igaüks võiks ütelda, et vastane mängis nagu debiil. Tema vastu ma enne rohkem ei mängi kui mängukava paika saan.

overbet
30.10.12, 21:08
overbet mängid ongames või.

Hetkel küll, jah.

ranka
04.11.12, 14:59
Tra oli tegelinski hiinast. Sain matshi alguses 20BB peale, ikka jooksis üles ja lõpus muidugi hit and runnis. Sellised käed olid tal suht-koht standard.

Poker Stars $0.50/$1 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1979721 (http://www.handconverter.com/hands/1979721)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (BB): $451.42
BTN/SB: $179.82

Pre Flop: ($1.50) Hero is BB with 9 :heart: 7 :spade:
BTN/SB raises to $2.50, Hero calls $1.50

Flop: ($5.00) 3 :diamond: 9 :spade: 9 :diamond: (2 players)
Hero checks, BTN/SB bets $4, Hero raises to $12, BTN/SB calls $8

Turn: ($29.00) Q :spade: (2 players)
Hero checks, BTN/SB bets $21, Hero raises to $60, BTN/SB raises to $165.32 all in, Hero calls $105.32

River: ($359.64) T :diamond: (2 players - 1 is all in)

Final Pot: $359.64
Hero shows 9 :heart: 7 :spade: (three of a kind, Nines)
BTN/SB shows 5 :diamond: K :diamond: (a flush, King high)
BTN/SB wins $359.14
(Rake: $0.50)

ranka
04.11.12, 16:27
Turnil oli plaan check-shoveda aga läks veel lihtsamalt.

Poker Stars $1/$2 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1979758 (http://www.handconverter.com/hands/1979758)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (BB): $700.75
BTN/SB: $147.48

Pre Flop: ($3.00) Hero is BB with K :spade: Q :heart:
BTN/SB raises to $4, Hero raises to $16, BTN/SB calls $12

Flop: ($32.00) 7 :heart: 6 :spade: 4 :club: (2 players)
Hero bets $16, BTN/SB calls $16

Turn: ($64.00) 7 :diamond: (2 players)
Hero checks, BTN/SB bets $115.48 all in, Hero calls $115.48

River: ($294.96) T :spade: (2 players - 1 is all in)

Final Pot: $294.96
Hero shows K :spade: Q :heart: (a pair of Sevens)
BTN/SB shows K :club: 9 :heart: (a pair of Sevens - lower kicker)
Hero wins $294.46
(Rake: $0.50)

ranka
05.11.12, 11:20
Nope, minu vastu ei saa mitte keegi, isegi saksa-regularid mitte, kes **** jooksevad esimese 20 käega 4bi deep, terve matshi uimavad ja luckboxida ning lõpus ikka kaotavad momentumi ning tiltavad stäki maha.

Pidin kirja panema, ütlesin veel matshi lõpus dankeson ka sitale, sest mida ta uimab.

timz0333
05.11.12, 11:36
Kas sa short laudu ka mängid?

ranka
05.11.12, 11:52
Kas sa short laudu ka mängid?

Kuna ma full-time ei mängi, siis ma shorte ei võta, sest siis oleks pm. non-stop action. Nendes laudades traffic on suurem, aga ole valmis selleks, et tihti saad hit&run + 4-5bi swingid ühe vastasega võivad olla standard ehk vaja natuke tugevamat närvikava, kui vastane võtab sule 4-5BI ära ja sa ei saa kuidagi oma stäkki deepiks. BI all pean siis silmas 50BB.

ESTPatrick
05.11.12, 11:56
Nope, minu vastu ei saa mitte keegi, isegi saksa-regularid mitte, kes **** jooksevad esimese 20 käega 4bi deep, terve matshi uimavad ja luckboxida ning lõpus ikka kaotavad momentumi ning tiltavad stäki maha.

Pidin kirja panema, ütlesin veel matshi lõpus dankeson ka sitale, sest mida ta uimab.

et järgmine kord saksa uimar aru sinust saaks ütle suur aitähh õigesti: Danke Schön

ranka
05.11.12, 12:02
et järgmine kord saksa uimar aru sinust saaks ütle suur aitähh õigesti: Danke Schön

Pohh, hästi ütlesin ikkagi.

jasssass
05.11.12, 14:07
Kuna ma full-time ei mängi, siis ma shorte ei võta, sest siis oleks pm. non-stop action. Nendes laudades traffic on suurem, aga ole valmis selleks, et tihti saad hit&run + 4-5bi swingid ühe vastasega võivad olla standard ehk vaja natuke tugevamat närvikava, kui vastane võtab sule 4-5BI ära ja sa ei saa kuidagi oma stäkki deepiks. BI all pean siis silmas 50BB.

Hu NL200 Strsi shortis võib endale songa sisse istuda, 0 action. ise peab järgi istuma?

ranka
05.11.12, 14:12
Hu NL200 Strsi shortis võib endale songa sisse istuda, 0 action. ise peab järgi istuma?

Kui sul 100NL short, full, 200NL short-full, 400NL short-full, saad juba piisavalt actionit. Et songa ohtu vähendada võid ju võtta PartyPokeri juurde või siis 50NL, kui oled volüümi maias.

jasssass
05.11.12, 14:41
Kõlab vähe paremini jah, eks katsetan, teen hu cashis alles esimesi samme, õigemini õpin alles käima :D

Pythagoras
05.11.12, 14:55
Ranka, mitu bi swingi bumhuntides keskmiselt ette tuleb +- 10bi standard või pigem erand?

Üks mänguline küsimus ka, 100bb mäng, matchi algus, avan 2bb saan 3beti 8bble, nii kordub 4-5 esimest minupoolset avangut, kui lightilt 4beti lasta ja mis good size võiks olla?

ranka
05.11.12, 16:32
Ranka, mitu bi swingi bumhuntides keskmiselt ette tuleb +- 10bi standard või pigem erand?

Üks mänguline küsimus ka, 100bb mäng, matchi algus, avan 2bb saan 3beti 8bble, nii kordub 4-5 esimest minupoolset avangut, kui lightilt 4beti lasta ja mis good size võiks olla?

1. Depends. Sita jooksuga obv 10BI tuleb, läheb sügavamale ka aga pigem on ta siiski erand aga see sõltub ka sellest, kui tightilt laudu selectid.

2. Depends. :P

Aga 100BB mängus ma hakkan vastu väga kiirelt. Foldiksin tõesti siis, kui igakord on 24 tüüpi käsi aga kui vähegi soliidsem käsi, millega saab 4beti panna või flattida, siis karistus tuleb ja alustan alati keskmisest natuke väiksema suurusega. Sinu näiteks 17-18BB on OK ja isegi fishi vastu.

PS! Ma ei hakka siin vastu, et kardan, et mind abusetakse vaid, et näidata, et ma hakkan vastu. Näiten alati kaarte, kui mul nõrk pask ja ta foldib, teinekord isegi siis, kui ta shoveb.

ranka
05.11.12, 16:34
Üks asi, mida mulle ei meeldi teha - esimese käega 3bettida või 4betttida ta 3betti as bluff.

Tho eestlaste vastu teen alati seda, teinekord ei tee ka, aga kui sa seda teemat loed siis teen, seega sa ei tea kunagi, kas ma teen või ei tee :P

Viimane lause siis muda ülessegamiseks, kui selle teema lugeja osutub vastaseks lol.

jasssass
05.11.12, 17:39
Sa viimase kuu HU cashi graafi viitsid panna üles? võib ka pikem sample olla või varasemast ajast. Motivatsioonisüsti oleks vaja :)

ranka
05.11.12, 18:02
Sample väike ja since 1. oktoober. Mängin nädalas paar päeva, kõik HU, Seal võib olla sadakond kätt FR hud.



http://ranka.pokkeriprod.com/pildid/muu/hulast.jpg

http://ranka.pokkeriprod.com/pildid/muu/hulast2.jpg