PDA

View Full Version : [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?



Leheküljed : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18

ranka
05.11.12, 18:04
Graafikulte veel paar koomas peaga donkamist ESTPatricku vastu ja HCC mats, aga eriti halvasti ei mänginud. Coca oli sama koomas, kui mina - ta ownis mind PLOs ära, mina teda NLHE's (ta jooksis ainult hästi kui mu A6-ga pres stäkis) ja ESTPatricku vastu oli mingi cooler käsi, kui mul rida ja tal majastus set.

hotcocacola
05.11.12, 18:24
alatu laim

ranka
05.11.12, 18:28
alatu laim

hahaha vaataisn just käsi

Hand #1
Poker Stars $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1982763 (http://www.handconverter.com/hands/1982763)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (BB): $58.51
BTN/SB: $89.00

Pre Flop: ($0.75) Hero is BB with T :diamond: T :club:
BTN/SB raises to $1.50, Hero raises to $5, BTN/SB raises to $89 all in, Hero calls $53.51 all in

Flop: ($117.02) Q :club: J :spade: A :spade: (2 players - 2 are all in)

Turn: ($117.02) 7 :club: (2 players - 2 are all in)

River: ($117.02) 2 :heart: (2 players - 2 are all in)

Final Pot: $117.02
Hero shows T :diamond: T :club: (a pair of Tens)
BTN/SB shows 5 :spade: A :diamond: (a pair of Aces)
BTN/SB wins $116.52
(Rake: $0.50)

Hand #2
Poker Stars $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1982764 (http://www.handconverter.com/hands/1982764)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (BTN/SB): $65.17
BB: $214.28

Pre Flop: ($0.75) Hero is BTN/SB with Q :spade: Q :diamond:
Hero raises to $1.50, BB raises to $214.28 all in, Hero calls $63.67 all in

Flop: ($130.34) K :club: 9 :heart: A :diamond: (2 players - 2 are all in)

Turn: ($130.34) T :club: (2 players - 2 are all in)

River: ($130.34) 6 :spade: (2 players - 2 are all in)

Final Pot: $130.34
Hero shows Q :spade: Q :diamond: (a pair of Queens)
BB shows 2 :diamond: A :club: (a pair of Aces)
BB wins $129.84
(Rake: $0.50)

Hand #3
Poker Stars $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1982765 (http://www.handconverter.com/hands/1982765)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (BB): $55.60
BTN/SB: $272.95

Pre Flop: ($0.75) Hero is BB with 5 :club: J :club:
BTN/SB raises to $1.50, Hero raises to $4.50, BTN/SB calls $3

Flop: ($9.00) 8 :spade: 4 :club: 3 :diamond: (2 players)
Hero bets $4.50, BTN/SB calls $4.50

Turn: ($18.00) 6 :spade: (2 players)
Hero says "1 MINTS", Hero says "VEEL", Hero says "TEEME NJÄRGMISE", Hero says "KÄED VIIMASE?", Hero bets $8.50, BTN/SB calls $8.50

River: ($35.00) 5 :spade: (2 players)
Hero checks, BTN/SB bets $255.45 all in, Hero calls $38.10 all in

Final Pot: $111.20
Hero shows 5 :club: J :club: (a pair of Fives)
BTN/SB shows 6 :club: 7 :club: (a straight, Four to Eight)
BTN/SB wins $110.70
(Rake: $0.50)

Hand #4
Poker Stars $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1982766 (http://www.handconverter.com/hands/1982766)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (BTN/SB): $55.25
BB: $167.33

Pre Flop: ($0.75) Hero is BTN/SB with A :spade: Q :heart:
Hero raises to $1.50, BB raises to $4.50, Hero raises to $9, BB raises to $167.33 all in, Hero calls $46.25 all in

Flop: ($110.50) 9 :diamond: 2 :diamond: 9 :club: (2 players - 2 are all in)

Turn: ($110.50) 9 :heart: (2 players - 2 are all in)

River: ($110.50) K :heart: (2 players - 2 are all in)

Final Pot: $110.50
Hero shows A :spade: Q :heart: (three of a kind, Nines)
BB shows T :diamond: T :heart: (a full house, Nines full of Tens)
BB wins $110.00
(Rake: $0.50)

Hand #5
Poker Stars $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1982767 (http://www.handconverter.com/hands/1982767)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (BTN/SB): $50.00
BB: $50.50

Pre Flop: ($0.75) Hero is BTN/SB with T :club: 2 :diamond:
Hero raises to $1.50, BB raises to $4.50, Hero calls $3

Flop: ($9.00) Q :heart: 6 :diamond: 9 :diamond: (2 players)
BB checks, Hero bets $4.50, BB calls $4.50

Turn: ($18.00) J :club: (2 players)
BB checks, Hero bets $8.50, BB calls $8.50

River: ($35.00) A :heart: (2 players)
BB checks, Hero bets $32.50 all in, BB calls $32.50

Final Pot: $100.00
Hero shows T :club: 2 :diamond: (high card Ace)
BB shows 9 :club: 7 :diamond: (a pair of Nines)
BB wins $99.50
(Rake: $0.50)

View all 5 hands (http://www.handconverter.com/hands/1982763-1982767)

hotcocacola
05.11.12, 18:33
rofl...see oli ikka priceless varahommik :D

jasssass
05.11.12, 22:09
Tänx. muidu hu cash on räigelt sõltuvust tekitav :D

Rage
06.11.12, 09:16
Tänx. muidu hu cash on räigelt tilti tekitav :D
FYP

nikitheone
06.11.12, 10:23
mõlemat

ranka
06.11.12, 22:42
MINGE ***** MA LÄHEN LOLLIKS.

Eile leidsin telefonis nime: Khaled.aXXXXbbady66 [X-cencored] ja siis see sama number järsku helistas mulle. Ok, mõtlesin, et äkki miski peolt korjanud mäluspeaga miski lollaka numbri, unustaisn kustutamat. Täna jälle hellas, obv. vastu ei võtnud ja saatsin sõnumi: who the fuck you are?

Tuli vastus, et: ma ei tea, et miks sa helistad mulle? Küsin, et kes oled: ütles, et khaled on ja kus ma ta numbri sain. No täiesti wtf ja sürr teema, ausalt hakkan lolliks minema. Kuidas selline nimi ja number üleüldse mu teleofni on saanud. Tegin kiirelt saldole kõne, et äkki miski nigeeria scammer vms. saldo ikka mõnusas €9 suuruses plussis ja kõik.

Keegi vist teeb mu kulul lolli nalja.

Ints
06.11.12, 22:45
Mis riigi suunakood on ?

ranka
06.11.12, 22:52
Müsteerium lahendatud ka :) Rohkem sellel teemal ei räägi
:redface:
:redface:
:redface:

ranka
08.11.12, 12:57
Blet. Ehitad omale 100-150 käega image üles, saad ka stäki suureks ning siis vastane on nii tiltis, teeb lolli calli, tuleb halb flop, maksan talle QQ-ga kinni, saab stäki tagasi ja kogu eelnev töö luhta läinud. See on sama tunne, kui sa oleksid kunstnik, maalid kena pildi, siis suvaline toll tuleb ning sõna otseses mõttes situb su pildi peale ja alusta kõike uuesti.

ranka
09.11.12, 16:07
Päris hea video: http://forumserver.twoplustwo.com/29/news-views-gossip/thinking-poker-everyday-life-1265382/

ranka
09.11.12, 18:15
nägin FB-s ülepika aja midagi geniaalset:

tänase päeva mõttetera: terves kehas terve liiter!

lambitont
09.11.12, 18:25
nägin FB-s ülepika aja midagi geniaalset:

tänase päeva mõttetera: terves kehas terve liiter!

:D
troll

ranka
21.11.12, 07:04
Pean rääkima ühe loo rigged pokkeritoast. Igale ühele on siin oma arvamus, mida ma ootan ja ehk on ka kellegil kogemusi?

Nimelt mõned nädalad tagasi ühendas Muchos enda keskkonnaga Speed Pokeri ehk InstaDeali. http://www.pokerscout.com/SiteDetail.aspx?site=InstaDeal&ab=177433124. Tegu on väga pisikese võrgustikuga, kus enamus actionist toimub 10NL ja 5NL laudades. 100NL ja 50NL on 1-6 mängijat, teinekord natuke rohkem. Ideeks on, et pakutakse ainult Speed Poker (Rush) mänge.

Kuna mul vedeles Muchos walletis €500, siis otsustasin igavusest toda ruumi testida. Avastasin, et 100NL action puudub ja passin siis seal lauas ja hakkan bumhuntima PokerStarsi kõrvale. Esimesel päeval tuligi hästi kole fish, kes shoves ja tiirutas laudades mitu tundi ja kaotas 5-6BI jagu raha.

Järgmisel päeval algas raked-hand race ja tõusis action. Tho laudades ei olnud mingit actionit, aga kui ma seal passisin sain lauad käima ja mis ma avastasin, et väga fishised mängijad. Ma ei räägi regular fishidest vaid sellistest parki jodoikfishidest, kes on 50/30 tüüpi, coldcallivad tuimalt 3 ja 4bette iga paariga jne. Ehk väga easy money.

Esimestel päevadel võitsin. Samad näod tulid kogu aeg tagasi ja olin sitaks õnnelik, et leidsin goldmine. Aga siis hakkas imelikke asju toimuma. Absoluutselt kogu aeg iga mu combodraw läks mööda, või oli domineeritud. Vastastel, kes callisid ulme summasid, said backdoor drawsid.

Üks hea käsi meenub. 180BB deep stäkid. Vastane avab $3.5, ma 3betin 99-ega $11 peale, ta 4betib $22 peale ja flatin ta 4beti. Flop K98r. Tal käes Q4 diamonds. Ma checkin, ta betib ja ma teen väikse check-raise. Selle ta callis ja turni tuli diamond, ma bet, ta call. Riverisse kolmas ja stäkist ilma. Selliseid asju juhtub, ma ei ole üleüldse kurb, et selliseid asju juhtub aga selle käega ma tahtsin iseloomustada, mis mängijad seal mängivad. Kes täiesti 0 equitiga callivad check-raisesid 4bet potis.

Nägin ka regular-fishidel käsi, ala QT22 laual callivad IP 74-ega 2 betti ning kui checkin nendeni, tuleb koheselt pot ehk 0% equitiga callid.

Võrgus ei võtinud ega kaotanud, vaid raha tuli rakebackist. Hakkas kahtlaseks muutuma ning lõpuks sain korrkas hiiteri, kus tõmbasin 16bi ühe päevaga plussi. Kokku olin deponud sinna €1500 (algne €500 + €1000 lisadepo) ning kontol oli kokku €2100 + rb konto lhunnik RB-d. €1800 tõmbaisn välja, et siit maalt ma kindlalt hit and runnin ning €300 jäi kontole.

Ja koheselt hakkas jälle samasid asju juhtuma. Kõi kcombo drawd, millest viimane oli: paar + gutshot + flushdraw läks vastasele, kuna tal oli TP+flushdraw lol. Või siis AJs callib 4beti ja saab koheselt combo draw, mis talle ära tuleb.

Kokkuvõte:

Kuna seal on VÄGA Suured fishid, VÄGA. Ma rõhutan VÄGA, siis nad peaksid väga kiirlet broke minema, sest nad teevad 0% equitiga täiesti nonsense asju aga kõik suured käed surevad suht kiirelt või rahad liiguvad puhtalt cooler vs cooler olukorras sisse. Siis kuna tegu on speed-pokeriga, siis mänge OBV observida ei saa. Lisaks on seal total jagatud aastatega 25 miljonit kätt ja tõestamiseks on vaja vähemalt 2-3 miljoni käelisega observitud samplega mänge.

Siis näiteks vabalt võivad olla low-stakes mängud täiesti ausad, sest seal tekib sample ja pokkeritoal on rohekm pohhui, kui raha liigub €5 kaupa välja. Suurtes laudades 100NL on näiteks 1 laud maksimum ja surue sample observimine võtaks tõenäoliselt aega vähemalt aasta, sest see laud ei tööta ka 24 tundi. Seega suhteliselt võimatu on midagi ametlikult tõestada.

Siis, mis veel tundus kahtlane. Omavahel mängiti potte ja kuidagi softimalt ning mis veel oli kahtlane. Samal ajal kaks vastat korraga panid SIT OUT ehk järgmine käsi neid mängus ei olnud ja tulid ka nii tagasi. Ning üks asi veel. Kui ma hakkasin seal passima, siis laudu ei tekkinud alguses aga kui tulema hakkas, siis järjest hakkas tulema üks ja sama seltskond peale. Maybe nad lihtsalt teadsid üksteist ja ei soovinud omavahel mängida nign arvasid, et ma olen fish - mine sa tea või tuli see seltskond just raked-hand jahile.

Siis kõik mängijad, kes ostsid sisse fishise summa ala viimase rolliga 41.60 jne. Need läksid broke nagu kord ja kohus, aga kõik need teised regularid, kes ostsid sisse 80, 120, 160BB (seal 400BB deep lauad) nende vastu oli suht võimatu "ausalt" võita ehk pidi tulema tõesti väga suur cooler käsi.

Lisaks InstaDeali üks skin (TerminalPoker) jagab pidevalt 8x€20 rahasid niisama uutele mängijatele.

Minule kogu see teema tundus väga shady ja lasin sealt varvast. See on goldmine, kui see mäng oleks aus. See on sama, kui sa mängid online pokkerit, kus su lauas on koomas parki rootsi regularid, kes ei saa midagi aru aga sa ei saa võita. Olen rääkinud ka Timiga, tema ei saa asjadest nii aru ja räägib oma joru, et otsib ühe käe ja siis ütleb aga ta ei näe asja suures pildis. Ma ei räägi ühest käest, et kus ära tõmmati või draw misses võ icooler-cooler vaid päevast päeva.

Kokku mängisin seal tõenäoliselt 10 000 kätt ja maksin €800 reiki ning on esimene tuba, kus ma "põgenen" suurte fishide eest "hit and run" meetodil, kuna ma tean, et paari päeva jooksul oleks kogu mu kasum olnud augus.

Kui keegi soovib testida seda - way to go, näete suuri fishe aga olen suht kindel, et sama jutuga tulete ka siia tagasi.

ranka
21.11.12, 07:12
Kuna pokkeris on viimastel aastatel juhtunud palju: avalikud botid, colluderid, püramiidskeemid, superuserid, mängijate rahade eest opereerimised jne. ehk tehtud kõike väga musta, et teenida hõlptulu vms. siis siiani ei ole ühtegi kindlat tõendit, et pokkerituba on olnud rigged.

Ma olen päris kindel, et mingil hetkel avastatakse või tõestatakse «rigged» pokkerituba ja just väikesed pokkeritoad, kus sampled ja trafficud jäävad väikesed, oledki olukorras, kus ei saa absoluutselt mitte midagi tõestada ning need on just parimad kandidaadid.

pikk28
21.11.12, 09:53
jep ranka. kogu see muchose jura on kahtlane. valige kõik pokerstars.ee.

Pumper
21.11.12, 12:40
Poleks sellist juttu sinu suust uskunud. 10k pole sample ka, oleks 100k BE ja oleksid käsi näidanud oleksin minimaalselt mõtlema hakanud alles.

jasssass
21.11.12, 13:12
Pokerstars on samuti rigged. Minu arust ei ole normaalne terve aasta peale inimesele võlgu jääda üle 100 bi, saan aru, et lühiajaliselt ja väikese sample peale oleks see ok. Suht surmkindel, et järgmine aasta tuleb sama koonus ja lõpuks võlg aina suureneb.

mortalvombat
21.11.12, 13:33
Pean rääkima ühe loo rigged pokkeritoast. Igale ühele on siin oma arvamus, mida ma ootan ja ehk on ka kellegil kogemusi?

Nimelt mõned nädalad tagasi ühendas Muchos enda keskkonnaga Speed Pokeri ehk InstaDeali. http://www.pokerscout.com/SiteDetail.aspx?site=InstaDeal&ab=177433124. Tegu on väga pisikese võrgustikuga, kus enamus actionist toimub 10NL ja 5NL laudades. 100NL ja 50NL on 1-6 mängijat, teinekord natuke rohkem. Ideeks on, et pakutakse ainult Speed Poker (Rush) mänge.

Kuna mul vedeles Muchos walletis €500, siis otsustasin igavusest toda ruumi testida. Avastasin, et 100NL action puudub ja passin siis seal lauas ja hakkan bumhuntima PokerStarsi kõrvale. Esimesel päeval tuligi hästi kole fish, kes shoves ja tiirutas laudades mitu tundi ja kaotas 5-6BI jagu raha.

Järgmisel päeval algas raked-hand race ja tõusis action. Tho laudades ei olnud mingit actionit, aga kui ma seal passisin sain lauad käima ja mis ma avastasin, et väga fishised mängijad. Ma ei räägi regular fishidest vaid sellistest parki jodoikfishidest, kes on 50/30 tüüpi, coldcallivad tuimalt 3 ja 4bette iga paariga jne. Ehk väga easy money.

Esimestel päevadel võitsin. Samad näod tulid kogu aeg tagasi ja olin sitaks õnnelik, et leidsin goldmine. Aga siis hakkas imelikke asju toimuma. Absoluutselt kogu aeg iga mu combodraw läks mööda, või oli domineeritud. Vastastel, kes callisid ulme summasid, said backdoor drawsid.

Üks hea käsi meenub. 180BB deep stäkid. Vastane avab $3.5, ma 3betin 99-ega $11 peale, ta 4betib $22 peale ja flatin ta 4beti. Flop K98r. Tal käes Q4 diamonds. Ma checkin, ta betib ja ma teen väikse check-raise. Selle ta callis ja turni tuli diamond, ma bet, ta call. Riverisse kolmas ja stäkist ilma. Selliseid asju juhtub, ma ei ole üleüldse kurb, et selliseid asju juhtub aga selle käega ma tahtsin iseloomustada, mis mängijad seal mängivad. Kes täiesti 0 equitiga callivad check-raisesid 4bet potis.

Nägin ka regular-fishidel käsi, ala QT22 laual callivad IP 74-ega 2 betti ning kui checkin nendeni, tuleb koheselt pot ehk 0% equitiga callid.

Võrgus ei võtinud ega kaotanud, vaid raha tuli rakebackist. Hakkas kahtlaseks muutuma ning lõpuks sain korrkas hiiteri, kus tõmbasin 16bi ühe päevaga plussi. Kokku olin deponud sinna €1500 (algne €500 + €1000 lisadepo) ning kontol oli kokku €2100 + rb konto lhunnik RB-d. €1800 tõmbaisn välja, et siit maalt ma kindlalt hit and runnin ning €300 jäi kontole.

Ja koheselt hakkas jälle samasid asju juhtuma. Kõi kcombo drawd, millest viimane oli: paar + gutshot + flushdraw läks vastasele, kuna tal oli TP+flushdraw lol. Või siis AJs callib 4beti ja saab koheselt combo draw, mis talle ära tuleb.

Kokkuvõte:

Kuna seal on VÄGA Suured fishid, VÄGA. Ma rõhutan VÄGA, siis nad peaksid väga kiirlet broke minema, sest nad teevad 0% equitiga täiesti nonsense asju aga kõik suured käed surevad suht kiirelt või rahad liiguvad puhtalt cooler vs cooler olukorras sisse. Siis kuna tegu on speed-pokeriga, siis mänge OBV observida ei saa. Lisaks on seal total jagatud aastatega 25 miljonit kätt ja tõestamiseks on vaja vähemalt 2-3 miljoni käelisega observitud samplega mänge.

Siis näiteks vabalt võivad olla low-stakes mängud täiesti ausad, sest seal tekib sample ja pokkeritoal on rohekm pohhui, kui raha liigub €5 kaupa välja. Suurtes laudades 100NL on näiteks 1 laud maksimum ja surue sample observimine võtaks tõenäoliselt aega vähemalt aasta, sest see laud ei tööta ka 24 tundi. Seega suhteliselt võimatu on midagi ametlikult tõestada.

Siis, mis veel tundus kahtlane. Omavahel mängiti potte ja kuidagi softimalt ning mis veel oli kahtlane. Samal ajal kaks vastat korraga panid SIT OUT ehk järgmine käsi neid mängus ei olnud ja tulid ka nii tagasi. Ning üks asi veel. Kui ma hakkasin seal passima, siis laudu ei tekkinud alguses aga kui tulema hakkas, siis järjest hakkas tulema üks ja sama seltskond peale. Maybe nad lihtsalt teadsid üksteist ja ei soovinud omavahel mängida nign arvasid, et ma olen fish - mine sa tea või tuli see seltskond just raked-hand jahile.

Siis kõik mängijad, kes ostsid sisse fishise summa ala viimase rolliga 41.60 jne. Need läksid broke nagu kord ja kohus, aga kõik need teised regularid, kes ostsid sisse 80, 120, 160BB (seal 400BB deep lauad) nende vastu oli suht võimatu "ausalt" võita ehk pidi tulema tõesti väga suur cooler käsi.
Lisaks InstaDeali üks skin (TerminalPoker) jagab pidevalt 8x€20 rahasid niisama uutele mängijatele.

Minule kogu see teema tundus väga shady ja lasin sealt varvast. See on goldmine, kui see mäng oleks aus. See on sama, kui sa mängid online pokkerit, kus su lauas on koomas parki rootsi regularid, kes ei saa midagi aru aga sa ei saa võita. Olen rääkinud ka Timiga, tema ei saa asjadest nii aru ja räägib oma joru, et otsib ühe käe ja siis ütleb aga ta ei näe asja suures pildis. Ma ei räägi ühest käest, et kus ära tõmmati või draw misses võ icooler-cooler vaid päevast päeva.

Kokku mängisin seal tõenäoliselt 10 000 kätt ja maksin €800 reiki ning on esimene tuba, kus ma "põgenen" suurte fishide eest "hit and run" meetodil, kuna ma tean, et paari päeva jooksul oleks kogu mu kasum olnud augus.

Kui keegi soovib testida seda - way to go, näete suuri fishe aga olen suht kindel, et sama jutuga tulete ka siia tagasi.
Confirmed rigged.
Olen ka samas võrgus aga teise skinni alt mänginud korduvalt.
Alati on alguses olnud selline tunne
http://25.media.tumblr.com/tumblr_m27to6VgAs1qli2d0o1_400.gif
Ja sellele järgnev täpselt nagu Ranka oleks minu enda kogemustest kirjutanud.

Konso
21.11.12, 15:14
trio on ka ju algusest peale rigged olnud :D
Aga täitsa võimalik ju, kontroll puudub.
Muchosele jätab ainult musta pleki külge

leits
21.11.12, 15:22
trio on ka ju algusest peale rigged olnud :D
Aga täitsa võimalik ju, kontroll puudub.
Muchosele jätab ainult musta pleki külge

OOd ei biidi miski ..

Ecuador13
21.11.12, 15:47
Minu vote läheb triole..

hotcocacola
21.11.12, 15:50
vote triole ja action card generatorile :)

K2okfor_Mey
21.11.12, 16:03
LOL oly kindlalt nr-o uno siis paf (põhim ees olles nupud siise siis kaotad) ja lõpuks stars kus kõigil (3) on A käes sul pocket ja all innis flopis särab A :D. Ise olen mõelnud, kuidas käte genemine väiksemates tubades käib kas eelnevalt juba kokku klopsitud :O.

Ghost0
21.11.12, 16:15
Mul küll OO ja trio rigged polnud, ilmselt teete midagi valesti.

leits
21.11.12, 16:24
Mul küll OO ja trio rigged polnud, ilmselt teete midagi valesti.

maybe ur gay :(?

kjmrc
21.11.12, 16:45
Kas ainult trio on rigged või kogu MG võrk?

BentleyMulsanne
21.11.12, 17:05
selle peale õeldi messengeris nii:

X says:
*ahh online pokkker on igalpool rigged
*kusagil ei ole asi päris õige

X says:
*trio ja stars on täiega rigged nende jutujärgi
*kus nad siis üldse mängivad
*enamus mängib ikkagi starsis

Eks ta nii ka ole.

Potsataja
21.11.12, 17:11
Pokerstars on samuti rigged. Minu arust ei ole normaalne terve aasta peale inimesele võlgu jääda üle 100 bi, saan aru, et lühiajaliselt ja väikese sample peale oleks see ok. Suht surmkindel, et järgmine aasta tuleb sama koonus ja lõpuks võlg aina suureneb.

Starsi RNG (Rake Number Generator) on vaieldamatult oma ala tipp.

q_q
21.11.12, 17:14
Starsi RNG (Rake Number Generator) on vaieldamatult oma ala tipp.

just nimelt rake number generator mis toodab kaardi mis starsile k6ige rohkem rake annab

ranka
21.11.12, 17:17
jep ranka. kogu see muchose jura on kahtlane. valige kõik pokerstars.ee.

Räägin hoopis teistest asjadest. Minu post ei ole mitte kuidagi Muchosega seotud.


Poleks sellist juttu sinu suust uskunud. 10k pole sample ka, oleks 100k BE ja oleksid käsi näidanud oleksin minimaalselt mõtlema hakanud alles.


Pokerstars on samuti rigged. Minu arust ei ole normaalne terve aasta peale inimesele võlgu jääda üle 100 bi, saan aru, et lühiajaliselt ja väikese sample peale oleks see ok. Suht surmkindel, et järgmine aasta tuleb sama koonus ja lõpuks võlg aina suureneb.

Ka teistele «anti-vandenõu teoreetikutele»: Seal toas ei saa suuremat samplet, et midagi tõestada. Seal toas salvestada ka HH-d, ei tracki ükski 3-rd party site ega programm. Seega tavakasutaja ei saa suht never-ever samplet, et midagi tõestada.

Ma tõin välja faktid ja näited, mida ma nägin. Ma räägin tõesti suurtest fishidest, mitte fishistest regularidest. Teine asi võib olla see, et on bot colluderid, kes 3-4 kesi uustulnukat kaarte sheerides vägistavad. Sama nagu toona juhtus iPokeris ning RNG kõrvalekalle muutus pikemas perspektiivis ebanormaalselt suureks.

Mina väidan, et sealne toimuv ei ole normaalne random: kas tegu on rigged, colluderite või housemade bottidega.

q_q
21.11.12, 17:19
kuidas muchosega seotud pole kui seal v6rgus on rigged tuba?

ranka
21.11.12, 17:23
kuidas muchosega seotud pole kui seal v6rgus on rigged tuba?

Kui iPokeris on botid siis Olympic-Online on süüdi?

Konso
21.11.12, 17:24
no kui mina mängin läbi OO nende bottidega, kellelt ma siis aru pärin?

q_q
21.11.12, 17:25
Kui iPokeris on botid siis Olympic-Online on süüdi?

mitte otseselt aga kui seal oleks t6estatud et botid siis jah kui nad sealt networkist ei lahkuks

q_q
21.11.12, 17:26
niiet muchosel on pohui

"savi et rigged minge m2ngige tehke rake $$ tuleb meile"

??

ranka
21.11.12, 17:27
no kui mina mängin läbi OO nende bottidega, kellelt ma siis aru pärin?

Ära räägi aiaaugust. Aru pärimine on üks asi, aga pokkeritoa vastutus siinkohas on null, kui nad ei ole teadlik probleemist, ega vahenda botte. Obviously, ma olen rääkinud ja ma kirjutasin seda ka algses postis, aga nagu näha, sa ei vaevunud lugemagi.

BentleyMulsanne
21.11.12, 17:29
Nimelt mõned nädalad tagasi ühendas Muchos enda keskkonnaga Speed Pokeri ehk InstaDeali.

Vot.

Konso
21.11.12, 17:35
Ranka, sa saad samamoodi aru, et heidab see halba varju küll muchosele aga respect, et sellest siin kirjutasid. PEACE!

ranka
21.11.12, 17:36
niiet muchosel on pohui

"savi et rigged minge m2ngige tehke rake $$ tuleb meile"

??

Loe palun algset postitust ja ära räägi oma jutule nii vastu. Algul trollid oma mõttetu postitusega, ja siis hakkad toetama, et ongi rigged. Palun - kui sul ei ole midagi öelda faktipõhist, siis ära kirjuta, sest ma ei edaspidi ei vaevugi siia vastama. Saad aru, ma tõsiselt ei räägi miskitest mõttetutest reg-fishidest, kes on 30/14, postflop enam-vähem skilliga, vaid suurtest donkidest, kelle eest ma sisuliselt nüüd HNR-isin.

Miks ma peaksin seda tegema ja sellist mulli suust ajama, et tuba rigged? Ma räägin, et see on goldmine. Nagu heads-upis tuleb agro-donk, keda olen päev otsa oodanud, siis ma löön käsi kokku ja loen raha. Juhtub ja on juhtunud ka HUs kõige suurtemate donkide vastu downswinge.

Kõige rämedam ongi see, et mida rohkem ma mõtlen, seda võimatum on tõestada ilma andmebaasita ja statistikata. Kui ma mõtlen enamus käte peale, siis suuremalt jaolt olid coolerid või suuremalt jaolt drawdest läks mööda. Kui ma tulen postitan siia 20-30 kätt, kus drawd läksid mööda ja selle alusel väidan, et tuba on rigged, siis mind naerdakse ju lihtsalt välja. Meenutab leitsi downswingi, kus AA ei saanud pres actionit... :P

Seega oleks vaja suurt andmebaasi, et väita statislist anomaaliat. Ainus, mida ma sa saaks tõestada on see ,et tegu on suurte fishidega, väga suurtega, postitades käsi/screenshote. Kuna andmebaase ei ole, siis on sedagi suht võimatu teha.

ranka
21.11.12, 17:39
Ranka, sa saad samamoodi aru, et heidab see halba varju küll muchosele aga respect, et sellest siin kirjutasid. PEACE!

Mind ei häirinud see, et Muchosega seotud. Mind häiris see mõttetu trollimine. Seoses Muchosega - kui ma täna öösel/homme päevaks kokkulepet ei saavuta, siis tuleb Muchosega seosest väga mustav kiri. Aga ma ei soovi sellest rääkida hetkel - ma räägin ausalt, et see on rigged.

Ma ei tuleks lampi ju vinguma, eriti 10k samplega! Ma tean, mis on sampled. Ma tean, mis on fishid. Ma tean, mis on downswingid. Ma olen headsupis jooksnud suurte fishide vastu 30 000 kätt break-even, eluhaiged käed, elu sitt downswing aga ma teadsin ju, et ei ole rigged. Downswing.

Hetkel tolle Speed Pokeriga ma seda väita kahjuks ei saa.

q_q
21.11.12, 17:46
ma kyll ei trollinud

mul pole aega su original posti uuesti l2bi lugega aga kui sa leveldasid siis w/e

kui sa seriously arvad et see rigged siis minu arust see v2ga otseselt seotud muchosega kui nende v6rgustikus rigged tuba

peace

ranka
21.11.12, 18:10
ma kyll ei trollinud

mul pole aega su original posti uuesti l2bi lugega aga kui sa leveldasid siis w/e

kui sa seriously arvad et see rigged siis minu arust see v2ga otseselt seotud muchosega kui nende v6rgustikus rigged tuba

peace

Ei ma ei levelda rigged koha pealt.

Loomulikult on see selles suhtes Muchosega seotud, et see nende võrgustiku tuba, aga kuna see on neile väga uus tuba, siis ei pruugi ka nemad mitte midagi teada. Ütlesin ka Timile, et sa peaksid nägema võite/kaotusi ja reigi suhet. Võrdle seda näiteks Eneti või mõne muu toaga.

Tema peaks saama long-runni suhteliselt kiiresti - kuu/kahega, sest tal on rohkem mängijaid mängimas. Ta küll lubas seda teha, aga ma arvan, et ka tema arvab, et ma mul on downswing, variatsioon jne. et bshit standard rigged pasa jutt.

Mul on veel seal low-stakes mängijaid ja nad räägivad täpselt sama juttu.

q_q
21.11.12, 18:16
yup ma lihtsalt r22gin et oleks minu teha siis ma proovikisin kiiresti sellest toast vabandeda

ja samamoodi kui olympic oleks minu ja ma saaks teada et ipokeris botid ja keegi asjaga ei tegele siis vahetaks networki jne

see oli k6ik mis ma 6elda tahtsin, mitte trollida/m6ttetuid poste teha jne

ranka
21.11.12, 18:47
yup ma lihtsalt r22gin et oleks minu teha siis ma proovikisin kiiresti sellest toast vabandeda

ja samamoodi kui olympic oleks minu ja ma saaks teada et ipokeris botid ja keegi asjaga ei tegele siis vahetaks networki jne

see oli k6ik mis ma 6elda tahtsin, mitte trollida/m6ttetuid poste teha jne

Kui sa oleksid CEO ja üks mängija kaebab 10 000 käe põhjal, et asi on rigged - sa tõesti loobuksid? Sa ei võtaks seda, et another bshit whine and bad beat story?

Teine lause on sul wrong, siis sa peaksid kohvrid kokku pakkima online-gaming tööstuses. Tegeletakse, aga küsimus on see, kui efektiivselt ja suured toad nagu PokerStars sind küll oma hõlma alla ei võtaks, sest sa ei paku neile ju lisavaluet. Googelda shanky bots vms. ja absoluutselt igale võrgule on tehtud botid.

Toona kui see iPokeri HU teema meil foorumis oli, siis filipiinidel elav sõber, kes HUd mängib saatis mulle screenshotid ja mailid, mis ta edastas Partyle. Enam mul kahjuks neid meile alles ei ole ja seal olid täpselt samad botid, sama süsteem ja samad statid ning need eksisteerisid kuid. Too vend raporteeris neist 4-5 kuud varem, siis kui ta mulle rääkis, botid veel mängisid.

Online pokker ei ole aus ja seda samat paska on igalpool: alates kõige väiksemast lõpetades kõige suurema pokkeritoaga. Küsimuseks jääb, kui efektiivselt ja tugevalt probleemiga mingi tuba tegeleb.

ranka
21.11.12, 18:50
Veel teemat arutledes siis kõige jubedamad on just anonüümsed lauad, sest siis ei saa mängijad ise statistiliselt mitte midagi tõestada ja pokkerituba võib väga vabalt silmad kinni pigistada. Küsimuseks siinkohal jääb, kas boti omanikud hetkel suudavad anonüümsetes 100BB laudades +EV botte teha või mitte.

q_q
21.11.12, 18:55
Kui sa oleksid CEO ja üks mängija kaebab 10 000 käe põhjal, et asi on rigged - sa tõesti loobuksid? Sa ei võtaks seda, et another bshit whine and bad beat story?

ma m6tlesin seda pigem nii et nt kui sina oleksid ceo mis sa siis teeksid?

obv ma insta ei loobuks aga ma uuriks ja kui selle tulemusena oleks sama kindel kui sa praegu siis jah


Teine lause on sul wrong, siis sa peaksid kohvrid kokku pakkima online-gaming tööstuses. Tegeletakse, aga küsimus on see, kui efektiivselt ja suured toad nagu PokerStars sind küll oma hõlma alla ei võtaks, sest sa ei paku neile ju lisavaluet. Googelda shanky bots vms. ja absoluutselt igale võrgule on tehtud botid.

ma pakiks oma kohvrid ongames lahti praegu nt

ranka
21.11.12, 19:02
ma m6tlesin seda pigem nii et nt kui sina oleksid ceo mis sa siis teeksid?

Midagi. Mitte midagi, sest sample on liiga väike ja kõrvalvaatajana sa ei saa pooli asju teada.


obv ma insta ei loobuks aga ma uuriks ja kui selle tulemusena oleks sama kindel kui sa praegu siis jah

ma pakiks oma kohvrid ongames lahti praegu nt

Arvad, et ongame on see puhas tuba? Ei ole, juba nende reik on ju shady :)

q_q
21.11.12, 19:06
ei ma tean et ongames on botte jne aga sellega tegeletakse ja see k6ige normaalsem network imo

q_q
21.11.12, 19:06
Midagi. Mitte midagi, sest sample on liiga väike ja kõrvalvaatajana sa ei saa pooli asju teada.

mh

ma ei saa aru

kas sa oled kindel et see speedpoker vms on rigged v6i sa ei ole kindel?

BentleyMulsanne
21.11.12, 19:10
kõrvalvaataja lihtsalt see, kes ise ei olnud laudades . statsi vaataja .

BentleyMulsanne
21.11.12, 19:22
Selle mõte oli selles, et ranka on kindel.

ranka
21.11.12, 20:18
mh

ma ei saa aru

kas sa oled kindel et see speedpoker vms on rigged v6i sa ei ole kindel?

Olen kindel. Loe mu eelnevaid poste ja selgitan viimast korda: 10 000 samplega statistilist anomaaliat tõestada on suhteliselt võimatu. See tähendab, et kui sa sooviksid seda läbi minu käte tõestada, peaksid sa kõik need 10 000 kätt mõttega läbi mängima.

EDIT: seda sa tõestaksid ainult endale

alaska
21.11.12, 20:41
Mul sõber mängib vaheldumisi starsis ja ühel väikesel saidil, mis ei salvesta HH. Starsis on blindide pealt hull miinus, aga ei suuda callimata olla kõiki suited kaarte, kuna teises toas toodab see hästi raha.
Aga ise lasin kunagi oma pokerstarsi ja OO käed holdem managerist läbi ja oli küll anomaaliad, aga kuna sample väike, siis ei viitsinud eriti tegeleda ja pakkisin oo-s asjad kokku. Filtriks panin, et paljudes kätes on turniks double suited maas. Muid filtreid proovisin kah, põhiliselt turni kaart tappis actionit koguaeg

q_q
21.11.12, 20:44
ma m6tlesin seda pigem nii et nt kui sina oleksid ceo mis sa siis teeksid?

selle kysimuse all ma m6tlesin et mis sa teeks kui sa praegu laksust ceo-ks saaksid

ma eemaldaksin toa kui oleks t2idetud 2 kriteeriumit

1) sul on selleks v6imu (oled ceo)

2) oled sama kindel, et tuba on rigged, kui sina praegu


ma l2hen tilti juba

ranka
21.11.12, 21:04
selle kysimuse all ma m6tlesin et mis sa teeks kui sa praegu laksust ceo-ks saaksid

ma eemaldaksin toa kui oleks t2idetud 2 kriteeriumit

1) sul on selleks v6imu (oled ceo)

2) oled sama kindel, et tuba on rigged, kui sina praegu


ma l2hen tilti juba

Laseksin saata suure sample jagu käsi, kus kõikide holekaardid on paljastatud. Leiaksin inimese, kes koostab sellest andmebaasi, mida saab filtreerida (pm. käte konverter Starsi, Party vms. formaati). Sama teeksin mängija kätega, kes kaebas, et rigged.

Viimast seepärast, et ehk näiteks X mängija on muidu 23/21 solid TAG 6-maxis, aga pundiga tehti kokkumängu ja statistikas toimuvad isegi siis 10k käe juures suured kõikumised.

Kui kõik klapib, jutul lõpp. Kui tekivad statistilsed kalded. Näiteks 23/21 solid TAG-id muutusid neljakesti ühes lauas 55/33 tüüpideks, siis hakkaksin analüüsima eelneva-[kahtlustatava]-tuleviku mängu patternid: mängukäed, betting sized, drawimine jne.

Muideks ma ei väida seda, et suur donk: lihtlabene 65/28 tüüp, kes paneb igal tänaval pot-pot-pot, peab ALATI kaotama. Ei pea, kui vastas on veel kohutavamad mängijad. Aga ma väidan seda, et ükskõik milline mõtlev TAG, kes võidab PokerStarsis, võidaks seal veel rohkem.

ranka
21.11.12, 22:47
Pean hetkel Ongames rahasid läbi mängima ja üllatuseks ei olegi nii kohutav soft, nagu olen alati arvanud. Juhtus ka selline käsi:

Ongame Network $0.50/$1 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 2010451 (http://www.handconverter.com/hands/2010451)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

UTG: $101.00
Hero (MP): $254.38
CO: $207.73
BTN: $323.90
SB: $55.74
BB: $101.93

Pre Flop: ($1.50) Hero is MP with 5 :spade: 5 :diamond:
1 fold, Hero raises to $2, CO raises to $9, 3 folds, Hero calls $7

Flop: ($19.50) J :club: T :club: 5 :heart: (2 players)
Hero checks, CO bets $11.50, Hero raises to $50, CO calls $38.50

Turn: ($119.50) 2 :spade: (2 players)
Hero bets $195.38 all in, CO calls $148.73 all in

River: ($416.96) 4 :diamond: (2 players - 2 are all in)

Final Pot: $416.96
Hero shows 5 :spade: 5 :diamond: (THREE_OF_A_KIND FIVE)
CO shows A :diamond: A :spade: (PAIR ACE)
Hero wins $413.96
(Rake: $3.00)

ranka
21.11.12, 22:53
Keegi riveri oleks bettinud? Korra mõtlesin, aga ei julgenud.

Ongame Network $0.50/$1 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 2010457 (http://www.handconverter.com/hands/2010457)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

BTN: $41.10
SB: $98.50
BB: $283.82
Hero (UTG): $133.50
MP: $107.46
CO: $114.46

Pre Flop: ($1.50) Hero is UTG with Q :club: J :club:
Hero raises to $3, 1 fold, CO calls $3, 2 folds, BB calls $2

Flop: ($9.50) Q :spade: J :heart: K :heart: (3 players)
BB checks, Hero bets $6, CO folds, BB calls $6

Turn: ($21.50) 6 :club: (2 players)
BB checks, Hero bets $19.50, BB calls $19.50

River: ($60.50) 9 :heart: (2 players)
BB checks, Hero checks

Final Pot: $60.50
BB shows 3 :heart: 3 :spade: (PAIR THREE)
Hero shows Q :club: J :club: (TWO_PAIR QUEEN, JACK)
Hero wins $57.50
(Rake: $3.00)

vennike
21.11.12, 23:02
Kui kogu selle Speed pokeri / Instadeali taga on ikka veel (kunagi oli, ei viitsi uurida hetkeseisu) hr. Hildebrand, siis ma olen 100% kindel, et mingit scammi / superusereid jms sitta seal ei toimu. See vend on liiga aus selliste asjade jaoks.

Loksutaja
21.11.12, 23:09
just see liiga aus ongi ohtlik.

ranka
22.11.12, 00:08
Anatoliga kihlvedu: ma ei tarbi alkoholi enne 1. jaanuari 00:00 2013. aastal. Kui ma seda ei tee, siis anatoli maksab mulle €500. Kui ma teen siis mina talle €500.

Anatoli tuleb confirmib kohe, teen ta €500 võrra vist rikkamaks, aga detsember ja jõulud ongi andmise aeg :P

-andres-
22.11.12, 00:12
Anatoli tuleb confirmib kohe, teen ta €500 võrra vist rikkamaks, aga detsember ja jõulud ongi andmise aeg :P
Ausus on ka privileeg ja hea iseloomuomadus :D.

ranka
22.11.12, 00:14
Toolik sai valesti aru - arvas, et kui ma joon, saab mult €500 ja kui ma ei joo ,ei pea ta midagi maksma. Hetkel kalkuleerib.

ranka
22.11.12, 00:21
Toolik sai valesti aru - arvas, et kui ma joon, saab mult €500 ja kui ma ei joo ,ei pea ta midagi maksma. Hetkel kalkuleerib.

Ok tolli €500 peale kahtleb. Müün osakutega: miinimum €100 ja ainult usaldusväärsetega olen nõus bettima.

Oddsid 1:1 tingimused samad, mis quotes. Maksimaalset 5 osakut ehk €500 läheb bettimisele.

Codecci
22.11.12, 00:22
Ma aint siis võtaks kui €100 maksimum action mis sa võtad. Ise teeks sama beti min. €1K eest :D

Poke
22.11.12, 00:32
wtf jõulude ajal väike pits viina ikka ju verivorsti ja hapukapsa kõrvale:D

-andres-
22.11.12, 01:25
wtf jõulude ajal väike pits viina ikka ju verivorsti ja hapukapsa kõrvale:D
Keegi ei keela tal seda teha ju, lihtsalt kuradi kallis pits võib olla :D.

ranka
23.11.12, 23:13
Turnil tahtsin check-shoveda, sest stäkid väikesed barreldamiseks. 100BB oleks barreldanud.

Poker Stars $0.50/$1 No Limit Hold'em - 5 players - View hand 2013892 (http://www.handconverter.com/hands/2013892)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

BB: $47.10
UTG: $108.91
CO: $65.45
BTN: $136.66
Hero (SB): $183.42

Pre Flop: ($1.50) Hero is SB with K :diamond: Q :club:
1 fold, CO raises to $2.50, 1 fold, Hero raises to $8, 1 fold, CO calls $5.50

Flop: ($17.00) 2 :club: 6 :diamond: 7 :diamond: (2 players)
Hero bets $8, CO calls $8

Turn: ($33.00) J :spade: (2 players)
Hero checks, CO checks

River: ($33.00) 2 :heart: (2 players)
Hero checks, CO bets $14, Hero calls $14

Final Pot: $61.00
CO shows T :club: 9 :spade: (a pair of Deuces)
Hero shows K :diamond: Q :club: (a pair of Deuces - King kicker)
Hero wins $58.26
(Rake: $2.74)

lambitont
24.11.12, 00:26
oled kvõa mes eesv

ranka
24.11.12, 11:35
Kuna keegi €500 betti vastu ei võtnud, siis saime Codecciga 1:1 betti €100 peale ja ma rohkem actionit juurde võtta ei tohi. Kui ma selle aasta sees joon, siis €100 talle. Kui ei siis €100 mulle.

Loksutaja
24.11.12, 11:54
odav oled : (

Murdock
24.11.12, 12:01
Kuidas sa seda ntx tõestad,et kodus õhtul 3 õlut ei lasknud?:D

hakkameimema
24.11.12, 12:02
Lihtne ju, seda on kohe näha, postitused on ju tema peegel...

ranka
24.11.12, 12:04
Lihtne ju, seda on kohe näha, postitused on ju tema peegel...

Exactly. Esiteks 3 õlut ei ole probleemiks - neid on lihtne mitte teha. Probleemiks on just see, kui lähed välja sööma või niisama sõpradega aega veetma ning sealt mürgliks kerge minema. Teiseks on see siiski ka aumeeste mäng.

Cash87
24.11.12, 14:43
Mida suurem bet, seda suurem motivatsioon. Siit näen ainult easy money for Codecci

Ghost0
24.11.12, 16:45
Siit näen ainult easy money for Codecci
Selle postituse pärast codecci kaotabki nüüd vb :D

Codecci
24.11.12, 18:34
Ranka, selle kuu jooksul pakun võimalust välja osta €75 eest :)

timz0333
24.11.12, 18:41
Solid pakkumine, saad natuke saluuti ja pudeli viina, muidu kirjutad 100€ nii ehk naa korstnasse.

donkament
24.11.12, 18:59
tüüpilised eestlased, usk üksteisesse puudub :(

ranka
24.11.12, 20:43
Ranka, selle kuu jooksul pakun võimalust välja osta €75 eest :)

Just tulin peolt. Ei joonud midagi.

Siis tekkis üks situatsioon. Mulle tundus, et chaom1 tahtis mulle midagi sisse joota. Tellisin apelsini mahla, aga ta ostis mulle miski kahtlase maitsega punase mahla. Alkoholi maitset ei tundnud, aga põhimõtte pärast ei joonud seda ära ning tellisin vee ja energiajoogi.

IMO, sellisel juhul, kui ma tuvastan, et keegi, kes on betist teadlik meelega joodab mulle midagi sisse, siis võiksime beti lugeda kaotatuks ja maksjaks on "sitakeeraja".

EDIT: ja ma annan sulle ka pakkumise. Kokku on järgi 5 nädalat ja iga nädal hind €10 tõuseb.

See nädal saad välja osta: €50
26.11 - 2. 12: €60
3.12 - 9.12: €70
10.12 - 16.12: €80
17.12 - 23.12: €90

ranka
24.11.12, 20:48
tüüpilised eestlased, usk üksteisesse puudub :(

IMO kihlvedudel negatiivne tagasiside tõstab motivatsiooni.

Ma ei oska teiste eest kõneleda, aga kui ma oleks andu_andu ja potsataja kommenteerib, et sa tõenäoliselt ei tee seda ära, siis minule süstiks see just motivatsiooni, et ennast tõestada.

ranka
27.11.12, 19:11
Vaatasin oma viimase kahe kuu tulemusi ja non-SD lendab taevasse. Seda nii FR, HU, 6-maxis. IMO mäng on variatsiooni vaesem, aga samas ma ei suuda mängida HUs üle ühe laua, FR-is üle kuue laua ja 6-maxis üle nelja laua. 6-maxis üleüldse sample väga väikene.

Kokku Graafik

http://ranka.pokkeriprod.com/pildid/nonsd/redline.png

Kokku Statid

http://ranka.pokkeriprod.com/pildid/nonsd/kokku.jpg


HU Graafik

http://ranka.pokkeriprod.com/pildid/nonsd/redlinehu.png

HU Statid

http://ranka.pokkeriprod.com/pildid/nonsd/kokkuhu.jpg

ranka
29.11.12, 13:20
Poker Stars $1/$2 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 2021835 (http://www.handconverter.com/hands/2021835)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (BB): $222.50
BTN/SB: $483.78

Pre Flop: ($3.00) Hero is BB with A :heart: 9 :diamond:
BTN/SB raises to $4, Hero calls $2

Flop: ($8.00) A :diamond: 9 :club: 2 :diamond: (2 players)
Hero checks, BTN/SB bets $4, Hero raises to $18, BTN/SB calls $14

Turn: ($44.00) 5 :heart: (2 players)
Hero bets $40, BTN/SB calls $40

River: ($124.00) 2 :club: (2 players)
Hero bets $160.50 all in, BTN/SB calls $160.50

Final Pot: $445.00
Hero shows A :heart: 9 :diamond: (two pair, Aces and Nines)
BTN/SB shows 3 :spade: K :diamond: (a pair of Deuces)
Hero wins $444.50
(Rake: $0.50)

Rigged
29.11.12, 14:19
LOL, good call, no money HU, everyone`s solid

ranka
29.11.12, 16:04
Sain ikka lõpus pähe, ei saanudki aru ,mis vennaga tegu oli. Ownis sõna otseses mõttes ära, aga teadsin juba matchi alguses, et selline vastane mu strateegiaga eriti kokku ei sobi. Tagantjärele tarkusena oleksin võinud hakata buttoneid limpima.

Codecci
30.11.12, 03:30
4.5x C/R top 2-ga, 95% sizinguga turni cbet, mingi uus strateegia?

ranka
30.11.12, 07:44
4.5x C/R top 2-ga, 95% sizinguga turni cbet, mingi uus strateegia?

Nope

fyte
30.11.12, 08:58
4.5x C/R top 2-ga, 95% sizinguga turni cbet, mingi uus strateegia?
Mis sellisel liinil viga on? Eeldades, et villain on ülekeskmise donk.

leits
30.11.12, 09:28
imo ka normal .. donkide vastu ma panen all day r2igeid bombe

ranka
30.11.12, 09:34
Ma täiendaks/põhjendaks. See on väga hea laud, sest olemuselt suht kuiv + blockime top-range. Kui minna check-raise peale, siis minna väga suure raise peale, sest kui ta callib (omab kätt) callib flopis ta iga panuse ja väiksemaga kaotame valuet.

Küsimuseks jääbki, kas check-call või check-raise.

Codecci
30.11.12, 14:15
Mis sellisel liinil viga on? Eeldades, et villain on ülekeskmise donk.
Millega ta flopis callida saab (ärme ole results oriented)? See range üliväike kui sinu käes on top 2, bottom setiga saaks muuvist aru. Arvestades rangega siis palju parem on c/callida flop ja C/R 'ida turn näiteks.

ranka
30.11.12, 14:23
Millega ta flopis callida saab (ärme ole results oriented)? See range üliväike kui sinu käes on top 2, bottom setiga saaks muuvist aru. Arvestades rangega siis palju parem on c/callida flop ja C/R 'ida turn näiteks.

Loe posti #3095

fyte
30.11.12, 14:54
Millega ta flopis callida saab (ärme ole results oriented)? See range üliväike kui sinu käes on top 2, bottom setiga saaks muuvist aru. Arvestades rangega siis palju parem on c/callida flop ja C/R 'ida turn näiteks.
donk (ranka oli tol hetkel sellest teadlik ilmselt) callib seal tihti any pair/FD. Me ei räägi sellest rangest, millega ta peaks, vaid sellest, millega reaalselt stationid callivad.

ranka
01.12.12, 11:21
Poker Stars $0.50/$1 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 2023344 (http://www.handconverter.com/hands/2023344)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (BB): $75.28
BTN/SB: $84.94

Pre Flop: ($1.50) Hero is BB with 5 :club: 5 :spade:
BTN/SB raises to $2, Hero raises to $6, BTN/SB calls $4

Flop: ($12.00) 7 :spade: 6 :club: 4 :diamond: (2 players)
Hero bets $6, BTN/SB calls $6

Turn: ($24.00) 3 :spade: (2 players)
Hero checks, BTN/SB bets $11, Hero raises to $63.28 all in, BTN/SB calls $52.28

River: ($150.56) 3 :diamond: (2 players - 1 is all in)

Final Pot: $150.56
Hero shows 5 :club: 5 :spade: (a straight, Three to Seven)
BTN/SB shows 8 :diamond: T :spade: (a pair of Threes)
Hero wins $150.06
(Rake: $0.50)

ranka
01.12.12, 12:42
TÜRAAUK. Pm järjestikused käed. KQ käe betsizing võib-olla küsitav, aga arvan, et siiski fine.

Hand #1
Poker Stars $0.50/$1 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 2023368 (http://www.handconverter.com/hands/2023368)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (BB): $58.64
BTN/SB: $196.12

Pre Flop: ($1.50) Hero is BB with Q :spade: K :spade:
BTN/SB raises to $3, Hero raises to $9, BTN/SB calls $6

Flop: ($18.00) 9 :diamond: J :spade: T :club: (2 players)
Hero bets $7, BTN/SB calls $7

Turn: ($32.00) 8 :diamond: (2 players)
Hero bets $10, BTN/SB calls $10

River: ($52.00) Q :diamond: (2 players)
Hero bets $32.64 all in, BTN/SB calls $32.64


Final Pot: $117.28
Hero shows Q :spade: K :spade: (a straight, Nine to King)
BTN/SB shows T :diamond: 6 :diamond: (a flush, Queen high)
BTN/SB wins $116.78
(Rake: $0.50)

Hand #2
Poker Stars $0.50/$1 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 2023369 (http://www.handconverter.com/hands/2023369)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (BTN/SB): $50.00
BB: $155.62

Pre Flop: ($1.50) Hero is BTN/SB with A :club: K :spade:
Hero raises to $2, BB raises to $6, Hero raises to $18, BB raises to $155.62 all in, Hero calls $32 all in

Flop: ($100.00) K :heart: 4 :club: 3 :diamond: (2 players - 2 are all in)

Turn: ($100.00) 7 :spade: (2 players - 2 are all in)

River: ($100.00) T :club: (2 players - 2 are all in)

Final Pot: $100.00
Hero shows A :club: K :spade: (a pair of Kings)
BB shows A :diamond: A :spade: (a pair of Aces)
BB wins $99.50
(Rake: $0.50)


View all 2 hands (http://www.handconverter.com/hands/2023368-2023369)

totaldonk
01.12.12, 13:11
miks 50bb stack? 50bb lauad starsis vms?

Pumper
01.12.12, 13:35
Raha pole enam

hoss23
01.12.12, 13:39
Raha pole enam

Tsiteerides kultusbändi laulusõnu: " Raha ei ole, raha otsa saaand. "

ranka
01.12.12, 14:43
miks 50bb stack? 50bb lauad starsis vms?

Short laud.

RudiTurbo
01.12.12, 19:10
No money full stack, everyone russian

Täna jäi muidu üx FR laud silma, kus oli 8 venda Russia ja üx South Korea :D

Pumper
01.12.12, 19:37
Ja kui 1 venelane oleks välja löödud oleks sisenenud hiinlane...

PS! Miks hiinlasi laudades nii vähe on?

ranka
01.12.12, 20:30
Ja kui 1 venelane oleks välja löödud oleks sisenenud hiinlane...

PS! Miks hiinlasi laudades nii vähe on?

Seepärast, et FPP Storest ei saa karaoket tellida (veel).

kardaanirist
01.12.12, 22:40
PS! Miks hiinlasi laudades nii vähe on?

neid on vähe küll, aga need üksikud, kes on, on nii ajuvaba mängustiiliga (ei mõelnud siinkohal foorumlast Ajuvaba).

Cypher0
02.12.12, 00:33
PS! Miks hiinlasi laudades nii vähe on?

Sest neil on raske prolly laudu leida, kuna 1 lauas on max lubatud 1 hiinlane.

ranka
02.12.12, 10:06
Leidsin 50NL vastase, kes blindis surnuks. $50/h võiksin minraise nuppu vajutada 8h päevas, 20 päeva kuus.

Alguses oli ta veel tightim: 30% avas, 68% foldis aga 400-nda käe juures kui kaotas esimese stäki siis natuke "adjustis".

http://ranka.pokkeriprod.com/pildid/muu/blinder.jpg

Täiesti variance free money.

http://ranka.pokkeriprod.com/pildid/muu/blinder2.png

hotcocacola
02.12.12, 12:53
Leidsin 50NL vastase, kes blindis surnuks. $50/h võiksin minraise nuppu vajutada 8h päevas, 20 päeva kuus.

Alguses oli ta veel tightim: 30% avas, 68% foldis aga 400-nda käe juures kui kaotas esimese stäki siis natuke "adjustis".

http://ranka.pokkeriprod.com/pildid/muu/blinder.jpg

Täiesti variance free money.

http://ranka.pokkeriprod.com/pildid/muu/blinder2.png

Mängisin varahommikul PLO200s HUd ühe soomlase vastu- tema mängis samamoodi, call-foldis end surnuks. ESTPatrick railis mu mängu ning siis naersime selle põdra üle :D

ranka
02.12.12, 15:51
Rahvuskangelase avatar


http://ranka.pokkeriprod.com/pildid/muu/kuzen.jpg

http://y.delfi.ee/norm/19402/535672_VRF6HB.jpeg

pastilaa
02.12.12, 15:56
lol loodetavasti hitnrunis sama nägu peas su blindiga

ranka
02.12.12, 15:57
Perse Running it Twice käsi ei tunne PT3 ära ja paneb nad lihtsalt split alla. Seda siis EV mõistes.

ranka
02.12.12, 15:58
lol loodetavasti hitnrunis sama nägu peas su blindiga

hahaha, kägardusin selle peale.

ranka
02.12.12, 16:04
Running twice on rigged fuck off. Kõik korrad flopis allin. J5 käes ikkagi turnis.

http://ranka.pokkeriprod.com/pildid/muu/1puts.jpg

http://ranka.pokkeriprod.com/pildid/muu/2puts.jpg

http://ranka.pokkeriprod.com/pildid/muu/3puts.jpg

ranka
02.12.12, 16:12
Lõpuks suri. Vahepeal oli küll tunne, et lööks talle uksevõtmega silma raisk.

http://ranka.pokkeriprod.com/pildid/muu/4puts.jpg

ranka
02.12.12, 18:30
Vastane, kes 3bettis 62% ajast sain 400 käe jooksul owni. WTF nagu?

Näidis käed:

Hand #1
Poker Stars $0.50/$1 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 2024200 (http://www.handconverter.com/hands/2024200)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (BTN/SB): $143.50
BB: $349.11

Pre Flop: ($1.50) Hero is BTN/SB with A :heart: K :club:
Hero raises to $3, BB raises to $8, Hero raises to $30, BB calls $22

Flop: ($60.00) 7 :heart: 2 :diamond: 4 :spade: (2 players)
BB bets $30, Hero calls $30

Turn: ($120.00) J :diamond: (2 players)
BB checks, Hero bets $83.50 all in, BB calls $83.50

River: ($287.00) 3 :spade: (2 players - 1 is all in)

Final Pot: $287.00
Hero shows A :heart: K :club: (high card Ace)
BB shows K :spade: T :spade: (high card King)
Hero wins $286.50
(Rake: $0.50)

Hand #2
Poker Stars $0.50/$1 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 2024201 (http://www.handconverter.com/hands/2024201)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (BTN/SB): $170.82
BB: $324.38

Pre Flop: ($1.50) Hero is BTN/SB with 8 :club: 9 :spade:
Hero raises to $2, BB raises to $5, Hero calls $3

Flop: ($10.00) 9 :heart: K :club: 4 :heart: (2 players)
BB bets $5, Hero calls $5

Turn: ($20.00) 9 :diamond: (2 players)
BB bets $5, Hero raises to $34.50, BB calls $29.50

River: ($89.00) 4 :spade: (2 players)
BB checks, Hero bets $71, BB calls $71

Final Pot: $231.00
Hero shows 8 :club: 9 :spade: (a full house, Nines full of Fours)
BB mucks J :heart: J :diamond:
Hero wins $230.50
(Rake: $0.50)


Hand #3
Poker Stars $0.50/$1 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 2024202 (http://www.handconverter.com/hands/2024202)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (BB): $106.32
BTN/SB: $379.55

Pre Flop: ($1.50) Hero is BB with J :heart: T :spade:
BTN/SB raises to $2, Hero raises to $7, BTN/SB calls $5

Flop: ($14.00) T :diamond: 2 :diamond: J :spade: (2 players)
Hero bets $11, BTN/SB calls $11

Turn: ($36.00) 7 :spade: (2 players)
Hero checks, BTN/SB bets $17, Hero raises to $88.32 all in, BTN/SB calls $71.32

River: ($212.64) 6 :heart: (2 players - 1 is all in)

Final Pot: $212.64
Hero shows J :heart: T :spade: (two pair, Jacks and Tens)
BTN/SB shows 2 :heart: 7 :heart: (two pair, Sevens and Deuces)
Hero wins $212.14
(Rake: $0.50)

ranka
04.12.12, 17:09
Poker Stars $0.50/$1 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 2026861 (http://www.handconverter.com/hands/2026861)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (BB): $122.92
jespar21 (BTN/SB): $87.98

Pre Flop: ($1.50) Hero is BB with K :heart: J :heart:
jespar21 raises to $2, Hero raises to $7, jespar21 calls $5

Flop: ($14.00) 2 :spade: 5 :club: J :club: (2 players)
Hero bets $10, jespar21 calls $10

Turn: ($34.00) 4 :club: (2 players)
Hero bets $19, jespar21 calls $19

River: ($72.00) 4 :diamond: (2 players)
Hero bets $86.92 all in, jespar21 calls $51.98 all in

Final Pot: $175.96
Hero shows K :heart: J :heart: (two pair, Jacks and Fours)
jespar21 shows 4 :spade: 3 :club: (three of a kind, Fours)
jespar21 wins $175.46
(Rake: $0.50)

jespar21 said, "päris hea :D"

Aga nagu öeldakse. Õnn on üürike.

Poker Stars $0.50/$1 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 2026856 (http://www.handconverter.com/hands/2026856)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (BTN/SB): $235.18
jespar21 (BB): $64.82

Pre Flop: ($1.50) Hero is BTN/SB with 9 :heart: 7 :heart:
Hero raises to $3, jespar21 calls $2

Flop: ($6.00) 8 :spade: 6 :club: T :club: (2 players)
jespar21 checks, Hero bets $4, jespar21 calls $4

Turn: ($14.00) 4 :heart: (2 players)
jespar21 checks, Hero bets $8, jespar21 raises to $57.82 all in, Hero calls $49.82

River: ($129.64) 9 :club: (2 players - 1 is all in)

Final Pot: $129.64
Hero shows 9 :heart: 7 :heart: (a straight, Six to Ten)
jespar21 shows 6 :diamond: 8 :club: (two pair, Eights and Sixes)
Hero wins $129.14
(Rake: $0.50)

Poke
04.12.12, 17:33
Rahvuskangelase avatar


http://ranka.pokkeriprod.com/pildid/muu/kuzen.jpg

http://y.delfi.ee/norm/19402/535672_VRF6HB.jpeg
ahahahaha mida v...u!!

Poke
04.12.12, 17:35
Rahvuskangelase avatar

http://ranka.pokkeriprod.com/pildid/muu/kuzen.jpg

http://y.delfi.ee/norm/19402/535672_VRF6HB.jpeg
ahahahaha mida v...u!!

Poker Stars $0.50/$1 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 2026861 (http://www.handconverter.com/hands/2026861)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (BB): $122.92
jespar21 (BTN/SB): $87.98

Pre Flop: ($1.50) Hero is BB with K :heart: J :heart:
jespar21 raises to $2, Hero raises to $7, jespar21 calls $5

Flop: ($14.00) 2 :spade: 5 :club: J :club: (2 players)
Hero bets $10, jespar21 calls $10

Turn: ($34.00) 4 :club: (2 players)
Hero bets $19, jespar21 calls $19

River: ($72.00) 4 :diamond: (2 players)
Hero bets $86.92 all in, jespar21 calls $51.98 all in

Final Pot: $175.96
Hero shows K :heart: J :heart: (two pair, Jacks and Fours)
jespar21 shows 4 :spade: 3 :club: (three of a kind, Fours)
jespar21 wins $175.46
(Rake: $0.50)

jespar21 said, "päris hea :D"

Aga nagu öeldakse. Õnn on üürike.

Poker Stars $0.50/$1 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 2026856 (http://www.handconverter.com/hands/2026856)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (BTN/SB): $235.18
jespar21 (BB): $64.82

Pre Flop: ($1.50) Hero is BTN/SB with 9 :heart: 7 :heart:
Hero raises to $3, jespar21 calls $2

Flop: ($6.00) 8 :spade: 6 :club: T :club: (2 players)
jespar21 checks, Hero bets $4, jespar21 calls $4

Turn: ($14.00) 4 :heart: (2 players)
jespar21 checks, Hero bets $8, jespar21 raises to $57.82 all in, Hero calls $49.82

River: ($129.64) 9 :club: (2 players - 1 is all in)

Final Pot: $129.64
Hero shows 9 :heart: 7 :heart: (a straight, Six to Ten)
jespar21 shows 6 :diamond: 8 :club: (two pair, Eights and Sixes)
Hero wins $129.14
(Rake: $0.50)

kirjutasid vastu ka, et "päris hea?!" :D

ranka
04.12.12, 18:19
Tahtsin kirjutada, aga ennem lahkus.

ranka
05.12.12, 10:03
Kuna keegi €500 betti vastu ei võtnud, siis saime Codecciga 1:1 betti €100 peale ja ma rohkem actionit juurde võtta ei tohi. Kui ma selle aasta sees joon, siis €100 talle. Kui ei siis €100 mulle.

Codecciga counter-bet.

Alates 8.12-31.12 ei tohi ka tema alkoholi tarbida. Kui ta teeb seda, siis ta peab mulle maksma €100, kui ei siis maksan mina talle €100. Nitpickimist ei ole, samas aga aumeeste mäng.

Codecci
06.12.12, 14:22
http://www.youtube.com/watch?v=wWZGDcINOsQ

ranka
07.12.12, 16:33
http://ranka.pokkeriprod.com/gifid/gif1.gif



http://ranka.pokkeriprod.com/gifid/gif2.gif

redskruf
07.12.12, 20:49
teine käsi vääga peenelt mängitud ;) wp

ranka
07.12.12, 22:23
$1 NL (2 max) - Holdem - 2 players
Hand converted by PokerTracker 4 (http://www.pokertracker.com)

Hero (BB): 261.34 BB
SB: 100 BB

SB posts SB 0.5 BB, Hero posts BB 1 BB

Pre Flop: (pot: $1.50) Hero has A:club: T:club:

SB raises to 4 BB, Hero raises to 12 BB, SB calls 8 BB

Flop: ($24.00, 2 players) 3:club: 5:club: J:heart:
Hero bets 15 BB, SB calls 15 BB

Turn: ($54.00, 2 players) 2:club:
Hero bets 19 BB, SB raises to 73 BB and is all-in, Hero calls 54 BB

River: ($200.00, 2 players) Q:diamond:

Hero shows A:club: T:club: (Flush, Ace High) (Pre 68%, Flop 51%, Turn 100%)
SB mucks 9:club: 5:heart: (One Pair, Fives) (Pre 32%, Flop 49%, Turn 0%)
Hero wins 199 BB

lambitont
08.12.12, 07:47
miks ta betib JJ seal? :D

ranka
08.12.12, 10:52
miks ta betib JJ seal? :D

Pulli pärast IMO.

vapsik
08.12.12, 11:16
Pulli pärast IMO.

Metsapulli?

ranka
08.12.12, 11:17
Metsapulli?

Dunno.

MeelisV
08.12.12, 11:35
miks ta betib JJ seal? :D

Fishide mängu kohta ei saagi alati loogilist seletust leida. Üks paljudest wtf momentidest on, et showdown valuega kätt mängitakse kui nutsi/keeratakse bluffiks.

ranka
08.12.12, 19:17
Vaatamata hästi valitud kätele, mida siia postitan, on kuu alanud siiski havalt. Ei soovi halvast jooksust, halvast mängust ja bad beatidest päevikus kirjutada. Ei anna mitte midagi juurde.


Hand #1
Poker Stars $0.50/$1 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 2029593 (http://www.handconverter.com/hands/2029593)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (BB): $197.00
BTN/SB: $199.33

Pre Flop: ($1.50) Hero is BB with A :heart: K :spade:
BTN/SB raises to $3, Hero raises to $9, BTN/SB raises to $18, Hero raises to $54, BTN/SB calls $36

Flop: ($108.00) 7 :heart: K :club: 2 :spade: (2 players)
Hero checks, BTN/SB bets $37, Hero calls $37

Turn: ($182.00) 6 :club: (2 players)
Hero checks, BTN/SB bets $108.33 all in, Hero calls $106 all in

River: ($394.00) 5 :diamond: (2 players - 2 are all in)

Final Pot: $394.00
Hero shows A :heart: K :spade: (a pair of Kings)
BTN/SB shows J :diamond: A :spade: (high card Ace)
Hero wins $393.50
(Rake: $0.50)

Hand #2
Poker Stars $0.50/$1 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 2029594 (http://www.handconverter.com/hands/2029594)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (BB): $278.94
BTN/SB: $161.74

Pre Flop: ($1.50) Hero is BB with 8 :club: 8 :spade:
BTN/SB raises to $6, Hero calls $5

Flop: ($12.00) 9 :spade: T :heart: 8 :diamond: (2 players)
Hero checks, BTN/SB bets $6, Hero raises to $18, BTN/SB calls $12

Turn: ($48.00) A :diamond: (2 players)
Hero bets $33, BTN/SB calls $33

River: ($114.00) 2 :heart: (2 players)
Hero bets $221.94 all in, BTN/SB calls $104.74 all in

Final Pot: $323.48
Hero shows 8 :club: 8 :spade: (three of a kind, Eights)
BTN/SB shows T :diamond: 6 :club: (a pair of Tens)
Hero wins $322.98
(Rake: $0.50)

Hand #3
Poker Stars $0.50/$1 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 2029595 (http://www.handconverter.com/hands/2029595)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (BTN/SB): $105.00
BB: $293.69

Pre Flop: ($1.50) Hero is BTN/SB with A :heart: Q :diamond:
Hero raises to $3, BB raises to $5, Hero raises to $18, BB calls $13

Flop: ($36.00) 7 :club: Q :spade: Q :heart: (2 players)
BB bets $12, Hero calls $12

Turn: ($60.00) T :heart: (2 players)
BB bets $29, Hero calls $29

River: ($118.00) 2 :spade: (2 players)
BB bets $46, Hero calls $46 all in

Final Pot: $210.00
Hero shows A :heart: Q :diamond: (three of a kind, Queens)
BB shows K :diamond: 3 :diamond: (a pair of Queens)
Hero wins $209.50
(Rake: $0.50)


View all 3 hands (http://www.handconverter.com/hands/2029593-2029595)

ok2aa
08.12.12, 19:28
mis tähendab halvalt? suur miinus, väike miinus, breakeven?

ranka
08.12.12, 19:52
mis tähendab halvalt? suur miinus, väike miinus, breakeven?

Hehe. Just sain kuu plussi, aga pm. oli BE või väga väike miinus (1-2BI), aga sellise volüümi juures [75h see kuu], mis olen see kuu andnud, peaks olema kasum mitmeid kordi suurem.

Halb mäng + kehv jooks ning nats tilti ka on oma töö teinud.

pafka666
09.12.12, 22:17
Codecciga counter-bet.

Alates 8.12-31.12 ei tohi ka tema alkoholi tarbida. Kui ta teeb seda, siis ta peab mulle maksma €100, kui ei siis maksan mina talle €100. Nitpickimist ei ole, samas aga aumeeste mäng.

Kuupäev oli raudselt kaheksas juba ehk laupäeva varahommik. Sebisin taksot just olympsi ees, ise keskmiselt segi. Peatub takso, kus sees seltskond koos Codecciga. Sain siis päranduseks takso koos 8 eurise arvega. Minu arust Codecci kyll kõige kainem poiss polnud...:cool:

ranka
09.12.12, 22:20
Kuupäev oli raudselt kaheksas juba ehk laupäeva varahommik. Sebisin taksot just olympsi ees, ise keskmiselt segi. Peatub takso, kus sees seltskond koos Codecciga. Sain siis päranduseks takso koos 8 eurise arvega. Minu arust Codecci kyll kõige kainem poiss polnud...:cool:

Nope. Kõik on klaar. See 8-as oligi mõeldud just alates õhtust, sest tal eelneval päeval (seitsmes) oli planeeritud pidu.

hotcocacola
10.12.12, 01:51
Solid scamming

ranka
10.12.12, 14:10
No mingit nitpickimist ei ole.

Ei ole probleemi kui jõululaupäeval pitsi viina teeb või 31. õhtul kell 20:00 tinutama hakkab. Keda kotib? Point on ikka see, et ei toimuks lausjoomist keset nädalat ega nädalvahetusel :)

Ise ma tho ma ei plaani selle aasta numbri sees ühtegi tilkagi juua.

Kui ma hetkel õigesti lugesin siis poole peal - 43 päevast 22 läbitud.

rahvavaenlane
10.12.12, 14:26
kõlab õudsalt alkohooliku moodi. muidugi ise tead mis teed, aga samas on need ikka sellise vabakulgeja elukutse miinused. andu_andu on vist üks väheseid noori kes oma vaimutugevusega oskab asju korras hoida.

ok2aa
10.12.12, 14:27
ja kas enesetundes mingeid muutusi ka oled märganud?

lambitont
10.12.12, 14:34
minu meelest on niimoodi, et mida pikemalt sa ei joo, seda rohkem hakkad mõtlema, et sul ei olegi seda vaja.

ranka
10.12.12, 14:45
ja kas enesetundes mingeid muutusi ka oled märganud?

Obviously.

Pea ei ole uimane, ja olek on väga selge. Lisaks aega tekib meeletult juurde, sest pärast pidu on järgmine päev suht kustunud päev, ning isegi mitmeid päevi pärast seda õrn pohmell või väsimus. See omakorda jätab töid tegemata, asjad koormuvad ning nende tegemine on siis tunduvalt stressirohkem. Pokkeris ka tulemused paranevad. Volüüm tõuseb ja burned out väheneb.

Üldiselt ei üllata. Kunagi elasin teissuguses ekstreemsuses, kus aastas 2-3 x jõin purju ning kuus mõne üksiku õlle või siidri. Aga siis jällegi pohmellid muutusid eriti rämedaks. Sees ei seisnud midagi, räiged peavalud ja ägisesid teki all. Positiivseks efetkiks oli see, et kui tervis sai õhtuks korda, oli ka pea selge.

jasssass
10.12.12, 14:48
minu meelest on niimoodi, et mida pikemalt sa ei joo, seda rohkem sa jood siis kui sa uuesti komistad pudelisse, seda suurem pohmakas ja kass

Norm oleks aastane diil, kus juua võib "mõõdukalt", mäluauku ja pohmakat ei tohi esineda, oleks tervise ja iseenda suhtes aus.
rääkida on lihtne :(

ranka
10.12.12, 14:52
kõlab õudsalt alkohooliku moodi. muidugi ise tead mis teed, aga samas on need ikka sellise vabakulgeja elukutse miinused. andu_andu on vist üks väheseid noori kes oma vaimutugevusega oskab asju korras hoida.

Alkohooliku definitsioonist ma ei ole aru saanudki. Ise olen alkohoolikuks defineerinud inimest, kellel hommikul ärgates on võõrutusnähud, alkoholi mitte saamisel need suurenevad ja enesetunde parandamiseks peab tarbima alkoholi. Ei pea silmas levinud peaparandust.

Õnneks ei suuda mitte kumbagit teha. Ei ole hommikul võõrutusnähte, kahte päeva pidu panna ei suuda, veel vähem pead parandada. Teisel päeval alkoholi tarbimine annab väga koleda tunde - nagu oleksid zombie. Keha jääb purju, mõistus kaine - ei meeldi see tunne ning tekib selline parmu tunne :) Rääkimata pohmellist, mis tekib.

Küll aga pean end väga suureks alkoholi kuritarvitajaks. Seda koguste, kui ka sageduse suhtes. Nädalas korra, vahest isegi kaks päeva (ala kolmap ja laup) peol käies täiesti mälusse tõmmata on suhteliselt standard minu jaoks.

Ei näe sellel mõtet, sest juua ma ei oska. Seda koguste suhtes, kui ka hommikul rahalises suhtes ning kui mõelda selle raha peale, mis kurgust alla voolab kuu jooksul ja veel-enam võrrelda seda tavainimeste palkadega, siis on rohkem, kui häbi.

Tõenäoliselt sellest pahest ma ei saa kunagi lahti, vaid periood, mis praegu on erand, kui reegel. Sad, aga meil kõigil oma vead ja head. Kes paneb savu, kes joob, kes ei viitsi tööd teha jne jne :)

pikk28
10.12.12, 14:54
ma lasin reedel äia ja naise vennaga ka pisut viina ja no fuck, kogu laupäev perses. mitte sittagi ei jaksa teha + siis naine veel näägutab ja ajab tilti. Ma ka ei joo kuni 31 dets. Ja jaanuar ka plaanis kaine olla. Lasen parem rohelist teed.

Supsti
10.12.12, 14:55
Olin eelmine aasta üle 6 kuu karske. 0 tilka, lonksu, ei midagi. Polnud mitte mingist probleemi elada 3 teise tudegiga koos, kes tarbisid alkoholi üle paari päeva. IMO on asi ikka väga inimeses endas kinni. Ise tegin seda selleks, et näidata enda tüdrukule, et kui kerge on tegelt ei öelda pahedele. See suvi jätsin kohvi joomise maha, esimesed kaks nädalat olid karmid peavalud, aga pole siiani joond ja ei joo ka enam.

Seda ka, et kui aprillis pärast kuut kuud esimese õlle jõin, siis ausalt öeldes enam erilist tahtmist polnud.

GL rankale ja codeccile.

rahvavaenlane
10.12.12, 15:18
Alkohooliku definitsioonist ma ei ole aru saanudki. Ise olen alkohoolikuks defineerinud inimest, kellel hommikul ärgates on võõrutusnähud, alkoholi mitte saamisel need suurenevad ja enesetunde parandamiseks peab tarbima alkoholi. Ei pea silmas levinud peaparandust.

Õnneks ei suuda mitte kumbagit teha. Ei ole hommikul võõrutusnähte, kahte päeva pidu panna ei suuda, veel vähem pead parandada. Teisel päeval alkoholi tarbimine annab väga koleda tunde - nagu oleksid zombie. Keha jääb purju, mõistus kaine - ei meeldi see tunne ning tekib selline parmu tunne :) Rääkimata pohmellist, mis tekib.

Küll aga pean end väga suureks alkoholi kuritarvitajaks. Seda koguste, kui ka sageduse suhtes. Nädalas korra, vahest isegi kaks päeva (ala kolmap ja laup) peol käies täiesti mälusse tõmmata on suhteliselt standard minu jaoks.

Ei näe sellel mõtet, sest juua ma ei oska. Seda koguste suhtes, kui ka hommikul rahalises suhtes ning kui mõelda selle raha peale, mis kurgust alla voolab kuu jooksul ja veel-enam võrrelda seda tavainimeste palkadega, siis on rohkem, kui häbi.

Tõenäoliselt sellest pahest ma ei saa kunagi lahti, vaid periood, mis praegu on erand, kui reegel. Sad, aga meil kõigil oma vead ja head. Kes paneb savu, kes joob, kes ei viitsi tööd teha jne jne :)

alkohoolikuks defineeritakse inimest sellest momendist kui ta tunneb, et ta peab endale piiranguid seadma. praegu kiitled foorumis, et hommikul ei suuda peale võtta. aga ... ***** lendate kõik sellega aastate jooksul. tore on mõelda, et sa oled noor ja aastate peale hakkad vähem võtma. ok. muide mul ei ole nende aastatega ühtegi nö lisapäeva tekkinud. ehk siis panen tina ütleme keskeltläbi 72 päeva aastas. sa , ranka võid endale ju sama eeskirja panna, aga lihtsalt su kogused nende misiganes päevade arvul hakkavad nii vaikselt tõusma, et sa ei pane seda tähelegi. aga ntks mul kulus kunagi 20 aastaselt ühel õhtul täielikuks naudinguks 4 õlut, siis praegu õhtul 10 õlut siise nii, et keegi ei saa aru ka et ma joonud. vt, salakaval asi on see liigjoomine.

lambitont
10.12.12, 15:37
. See suvi jätsin kohvi joomise maha, esimesed kaks nädalat olid karmid peavalud

peavalud? kuidas need tulevad? ma olen ise joond kohvi tatist saati (olen 24) ja tarbisin rohkem kui mõistlik ja kui ühel päeval otsustasin mitte juua enam, siis peavalusid ei tekkinud, aga mitu järgnevat päeva olin väga unine

Supsti
10.12.12, 16:06
peavalud? kuidas need tulevad? ma olen ise joond kohvi tatist saati (olen 24) ja tarbisin rohkem kui mõistlik ja kui ühel päeval otsustasin mitte juua enam, siis peavalusid ei tekkinud, aga mitu järgnevat päeva olin väga unine

No minul oli kohviga suht sitt seis. Pm kui hommikul kohvi ei joonud, siis poole kahe paiku päeval olid peavalud nii tugevad, et rohud seda ära ei võtnud. Ainus võimalus oli ükskõik kust otsida, et saaks vaid kohvi. Juba väike lonks ja enesetunne hakkas paremaks minema. See panigi mõtlema, et väga tugev sõltuvus on kohvist ja jätsin parem maha.

ranka
10.12.12, 16:12
alkohoolikuks defineeritakse inimest sellest momendist kui ta tunneb, et ta peab endale piiranguid seadma. praegu kiitled foorumis, et hommikul ei suuda peale võtta. aga ... ***** lendate kõik sellega aastate jooksul. tore on mõelda, et sa oled noor ja aastate peale hakkad vähem võtma. ok. muide mul ei ole nende aastatega ühtegi nö lisapäeva tekkinud. ehk siis panen tina ütleme keskeltläbi 72 päeva aastas. sa , ranka võid endale ju sama eeskirja panna, aga lihtsalt su kogused nende misiganes päevade arvul hakkavad nii vaikselt tõusma, et sa ei pane seda tähelegi. aga ntks mul kulus kunagi 20 aastaselt ühel õhtul täielikuks naudinguks 4 õlut, siis praegu õhtul 10 õlut siise nii, et keegi ei saa aru ka et ma joonud. vt, salakaval asi on see liigjoomine.

1. ei ole kiidelnud
2. ei ole noor
3. peale võtmine on seotud vaimse tervisega - ei tunne ennast hästi, ega näe mõtet teist päeva kohe otsa keevitada.
4. ei ole kunagi öelnud, et aastatega mõttemaailm, ega käitusmimallid ei muutu
5. koguste osa: kogetud teema

rahvavaenlane
10.12.12, 16:17
tra loe läbi ka mis sulle öeldi. ära rähma niisama

ranka
10.12.12, 16:34
tra loe läbi ka mis sulle öeldi. ära rähma niisama

Mida sa siis öelda tahtsid siis? Et meist kõigist saavad alkohoolikud ning aastate vältelt hakkame hommikuti pead parandama? Ja piirangute seadmine on alkoholism?

rahvavaenlane
10.12.12, 16:39
Mida sa siis öelda tahtsid siis? Et meist kõigist saavad alkohoolikud ning aastate vältelt hakkame hommikuti pead parandama? Ja piirangute seadmine on alkoholism?


pokkeris loed readid äraq ja nüüd siis eluliselt jääd jamasse?

leits
10.12.12, 16:42
pokkeris loed readid äraq ja nüüd siis eluliselt jääd jamasse?

mine ela end naisteka foorumis vms v2lja ..

rahvavaenlane
10.12.12, 16:45
mine ela end naisteka foorumis vms v2lja ..

mis sa sipled siin

inward
10.12.12, 16:46
Supsti, mitu tassi kohvi sa siis päevas jõid, et sellised võõrutusnähud ? Kõike on võimalik mõistlikult tarbida. Üks tass kohvi päevas on üsna optimaalne, ka tervislikust aspektist lähtudes. Sama käib ka ju alkoholi kohta. Minu arvates, sellised 0 tolerants pikad kainusperioodid on ka nii ja naa. Liiga pikalt kaine olla, kammib ka vähe ära. Vahepeal peab ikka jooki tegema. Võite rääkida küll, et kainelt on ka fun. Muidugi on.

Samas teatud tegevused siiski jäävad, mille kõrvale on hea kas õllega tiksuda või pitsist mälli tõmmata. Kindlasti mitte iga nv, mõistlik oleks 1-2x kuus või isegi vähem.

ranka
10.12.12, 16:55
Supsti, mitu tassi kohvi sa siis päevas jõid, et sellised võõrutusnähud ? Kõike on võimalik mõistlikult tarbida. Üks tass kohvi päevas on üsna optimaalne, ka tervislikust aspektist lähtudes. Sama käib ka ju alkoholi kohta. Minu arvates, sellised 0 tolerants pikad kainusperioodid on ka nii ja naa. Liiga pikalt kaine olla, kammib ka vähe ära. Vahepeal peab ikka jooki tegema. Võite rääkida küll, et kainelt on ka fun. Muidugi on.

Samas teatud tegevused siiski jäävad, mille kõrvale on hea kas õllega tiksuda või pitsist mälli tõmmata. Kindlasti mitte iga nv, mõistlik oleks 1-2x kuus või isegi vähem.

Jup. Ekstreemsustesse laskuda on mõttetu. Alati on kuldne kesktee :)

inward
10.12.12, 17:25
Teiseks, päris täpselt ei mõista seda Supsti näidet, vb siin on mingid isiklikud põhjused. Isiklikult ma ei näe põhjust, miks ma peaks olema pool aastat kaine, et tõestada oma naisele, et ma suudan alkoholile "ei" öelda. Naine peab sellest aru saama, et kui mees tahab juua, siis ta joob. Kõik.

ranka
10.12.12, 17:32
Teiseks, päris täpselt ei mõista seda Supsti näidet, vb siin on mingid isiklikud põhjused. Isiklikult ma ei näe põhjust, miks ma peaks olema pool aastat kaine, et tõestada oma naisele, et ma suudan alkoholile "ei" öelda. Naine peab sellest aru saama, et kui mees tahab juua, siis ta joob. Kõik.

+1

Milleks seda tõestada teistele? See on ikka pigem endale tõestamine.

Samamoodi nagu Codecciga kihlvedu. Kui ma tahan võiksin iga päev salaja tina panna, aga see ei anna ju mulle mitte midagi. See on enda pärast teha väike periood ja siis vaadata edasi - äkki õpin midagi sellest. Inimene harjub kõigega ja uus keskkond, sündmused, olukord või periood võib maailmaavaadet ning arusaamu muuta kardinaalselt.

alaska
10.12.12, 17:46
Sõltuvuse puhul võib su maailmavaade olla ükskõik milline, füsioloogilistele signaalinele pikalt mõistusega vastu ei hakka. Sõltuvuse tekkimise tõenäosust saab selliste väikeste perioodidega kindlasti vähendada.
Endal on jäänud alkoholist järele umbes 5% sellest positiivsest, mis ta pakkus 20-ndate algul, sellepärast on kadunud igasugune huvi joomise vastu. Hullult pean regullima, et mingi lisarõõm alkost kätte saada, arvestan koguseid ja kellaaegasid, kui välja lähen jne.

pikk28
10.12.12, 18:11
ma ei saa üldse aru, mida te siplete siin????
a muidu alaskale jälle +1

rahvavaenlane
10.12.12, 18:13
Sõltuvuse puhul võib su maailmavaade olla ükskõik milline, füsioloogilistele signaalinele pikalt mõistusega vastu ei hakka. Sõltuvuse tekkimise tõenäosust saab selliste väikeste perioodidega kindlasti vähendada.
Endal on jäänud alkoholist järele umbes 5% sellest positiivsest, mis ta pakkus 20-ndate algul, sellepärast on kadunud igasugune huvi joomise vastu. Hullult pean regullima, et mingi lisarõõm alkost kätte saada, arvestan koguseid ja kellaaegasid, kui välja lähen jne.

mnjah. me umbes üheealised. selles on tõde sees. lihtsal ma olen jäänud aegajalt napsutamata, sa mitte. aga see selleks. nii palju kui mina üldse aru saan siis alko sõltuvus tekib sellest, et alk sisaldab mingit teatud suhkrut mida organism toodab loomulikul teel. k alkot palju tarvitada, siis see loomulik tootmine kaob ja sealt sekib inimesel vajadus alkoholi järele.

Supsti
10.12.12, 18:14
Supsti, mitu tassi kohvi sa siis päevas jõid, et sellised võõrutusnähud ? Kõike on võimalik mõistlikult tarbida. Üks tass kohvi päevas on üsna optimaalne, ka tervislikust aspektist lähtudes. .

Ma jõin ainult hommikuti tassi kohvi ja see oli ka kõik. Mul emal on täpselt samamoodi selle dielaga, isegi küsis selle peale, et kuidas ma peavaludega toime tulin.


Teiseks, päris täpselt ei mõista seda Supsti näidet, vb siin on mingid isiklikud põhjused. Isiklikult ma ei näe põhjust, miks ma peaks olema pool aastat kaine, et tõestada oma naisele, et ma suudan alkoholile "ei" öelda. Naine peab sellest aru saama, et kui mees tahab juua, siis ta joob. Kõik.
Ma ei tõestanud seda endale, ega teistele. Ma teadsin, et see pole minu jaoks mingi probleem. Ma tahtsin tüdukule lihtsalt näidata, et on võimalik pahedele ei öelda, ta on suitsetaja ja on üritand päris mitu korda maha jätta. Asi on pigem mõtlemises kinni ja natukene tahtejõudu peab olema. Ja kuna mul mingeid muud pahesid otseselt ei ole, siis näitasin sellega enda tahtejõudu (mitte, et alkoholiga mul probleeme oleks, pigem see absoluutne null tolerants sel perioodil).

Strawberry
10.12.12, 18:23
mnjah. me umbes üheealised. selles on tõde sees. lihtsal ma olen jäänud aegajalt napsutamata, sa mitte. aga see selleks. nii palju kui mina üldse aru saan siis alko sõltuvus tekib sellest, et alk sisaldab mingit teatud suhkrut mida organism toodab loomulikul teel. k alkot palju tarvitada, siis see loomulik tootmine kaob ja sealt sekib inimesel vajadus alkoholi järele.

Kas tänapäeval koolis enam orgaanilist keemiat ei õpetata ?

rahvavaenlane
10.12.12, 18:26
Kas tänapäeval koolis enam orgaanilist keemiat ei õpetata ?

mis on tänapäev? lõpetasin keska 1998 vist

ranka
10.12.12, 18:35
Ok joodikud, pokkerist ka.

Mängisin Enetis ja €0.5 per hand reiki lauast on tõsiasi. See teeb siis ca €50 100 käe kohta ehk näkku €25. PokerStarsis võrdluseks PTR-i andmetele on $7.69 ja PartyPokeris $12.83.

Cashout ja minekut.

E: jutt käib hust

rahvavaenlane
10.12.12, 19:20
kedagi ei huvita su pokker ammu enam. räägi asjast

rynno
10.12.12, 19:30
hahah, WOOWW, sick tillikas see Eneti hu ikka

Spewmonkey
10.12.12, 20:07
kõlab õudsalt alkohooliku moodi. muidugi ise tead mis teed, aga samas on need ikka sellise vabakulgeja elukutse miinused. andu_andu on vist üks väheseid noori kes oma vaimutugevusega oskab asju korras hoida.

Jääb mulje nagu sõna võtab karsklane.

inward
10.12.12, 20:09
Ma jõin ainult hommikuti tassi kohvi ja see oli ka kõik. Mul emal on täpselt samamoodi selle dielaga, isegi küsis selle peale, et kuidas ma peavaludega toime tulin.


Ma ei tõestanud seda endale, ega teistele. Ma teadsin, et see pole minu jaoks mingi probleem. Ma tahtsin tüdukule lihtsalt näidata, et on võimalik pahedele ei öelda, ta on suitsetaja ja on üritand päris mitu korda maha jätta. Asi on pigem mõtlemises kinni ja natukene tahtejõudu peab olema. Ja kuna mul mingeid muud pahesid otseselt ei ole, siis näitasin sellega enda tahtejõudu (mitte, et alkoholiga mul probleeme oleks, pigem see absoluutne null tolerants sel perioodil).

Mõistlik. Kas neiu jättis maha lõpuks, suitsetamise ?

rahvavaenlane
10.12.12, 20:13
Jääb mulje nagu sõna võtab karsklane.

sa ikka lammas. ma rääkisin kui paadunud alkar

Spewmonkey
10.12.12, 20:17
sa ikka lammas. ma rääkisin kui paadunud alkar

Btw mitu aastat istuma jäid, et Ranka sinuga võrreldes noor on?

rahvavaenlane
10.12.12, 20:22
Btw mitu aastat istuma jäid, et Ranka sinuga võrreldes noor on?


ma 36

Spewmonkey
10.12.12, 20:27
ma 36

Keskkooli lõpetades olid 22? Kui vana ranka on? Kas alkhoolikud alustavad hommikuti peale joomist kui nad on 30 või 35?

rahvavaenlane
10.12.12, 20:49
Keskkooli lõpetades olid 22? Kui vana ranka on? Kas alkhoolikud alustavad hommikuti peale joomist kui nad on 30 või 35?

kurat, sinu sõnavõtte on hea lugeda, ikka käib mingi põrgu saatmine. :D jätka, enne kui m,unnid bännivad sind

rahvavaenlane
10.12.12, 20:53
aga üldiselt, spew, oled sa üks paras pe.rse. vaata kuidas sa käitud

rahvavaenlane
10.12.12, 20:54
Keskkooli lõpetades olid 22? Kui vana ranka on? Kas alkhoolikud alustavad hommikuti peale joomist kui nad on 30 või 35?

oli midagi asjalikku ka selle tsiteerimisega öelda?

Spewmonkey
10.12.12, 21:01
oli midagi asjalikku ka selle tsiteerimisega öelda?

Esimesed kaks küsimust olid tõsiselt mõeldud, sest ma ei tea kui vana ranka on ja 22 tundub imelik vanus keskkooli lõpetamiseks.
Tegelt nüüd on mul veel üks küsimus. Kui sa peale 10't õlut oskad enda sõnade kohaselt kaine mulje jätta, siis miks sa paari õlle lisandudes debiilselt juua täis oled?

ranka
10.12.12, 21:08
ROFL

rahvavaenlane
10.12.12, 21:11
Esimesed kaks küsimust olid tõsiselt mõeldud, sest ma ei tea kui vana ranka on ja 22 tundub imelik vanus keskkooli lõpetamiseks.
Tegelt nüüd on mul veel üks küsimus. Kui sa peale 10't õlut oskad enda sõnade kohaselt kaine mulje jätta, siis miks sa paari õlle lisandudes debiilselt juua täis oled?

teadsin ette, et mingi hetk oskad sa ära äsada. niimoodi nurga tagant. aga samas joon mina, mitte sina. kas jääb juba 10 õllle mulje?

Spewmonkey
10.12.12, 21:17
teadsin ette, et mingi hetk oskad sa ära äsada. niimoodi nurga tagant. aga samas joon mina, mitte sina. kas jääb juba 10 õllle mulje?

Ma olen üsna kindel, et mul on samuti õlu klaasis(in b4 "haha, ma joon pudelist"). 10 õlle mulje kohta ei oska kommenteerida, sest 10 õllega pidi seisund olema kaine. Seega eeldasin, et oled kõik 12 tükki tampooniga pärakusse pistnud. Samas arvestades, et üks korralik alkash 12 õllega ei piirdu nii varajasel õhtutunnil, siis võib juba lisaks pudel kangemat kraami lahendamisel olla.

rahvavaenlane
10.12.12, 21:22
Ma olen üsna kindel, et mul on samuti õlu klaasis(in b4 "haha, ma joon pudelist"). 10 õlle mulje kohta ei oska kommenteerida, sest 10 õllega pidi seisund olema kaine. Seega eeldasin, et oled kõik 12 tükki tampooniga pärakusse pistnud. Samas arvestades, et üks korralik alkash 12 õllega ei piirdu nii varajasel õhtutunnil, siis võib juba lisaks pudel kangemat kraami lahendamisel olla. sul mõnes mõttes õigus. tõin 2 kuuest veel. nüüd joon neid. sitaks hheameelega ja kommenteerima pean igast paska, nagu sa ise ka näed. aga ma teen seda hea meelega. mul täna siuke lololllloloooo tuju. tervitan sindki, loodan, et sa vangis ei ole

Spewmonkey
10.12.12, 21:30
sul mõnes mõttes õigus. tõin 2 kuuest veel. nüüd joon neid. sitaks hheameelega ja kommenteerima pean igast paska, nagu sa ise ka näed. aga ma teen seda hea meelega. mul täna siuke lololllloloooo tuju. tervitan sindki, loodan, et sa vangis ei ole

Pole küll veel Bangkok Hiltonisse suutnud majutada ennast, aga ma kahtlustan, et õlu ja 24h internet sealsete privileegide hulka ei kuulu. Praegusel kellaajal oleks ilmselt tõenäolisem nutu saatel nigeerlaste käest anaalrebendite hankimine.

rahvavaenlane
10.12.12, 21:35
Pole küll veel Bangkok Hiltonisse suutnud majutada ennast, aga ma kahtlustan, et õlu ja 24h internet sealsete privileegide hulka ei kuulu. Praegusel kellaajal oleks ilmselt tõenäolisem nutu saatel nigeerlaste käest anaalrebendite hankimine.


otot, nüüd läks mul mõttelõng vapsee puntrasse. kas sa oled üks neist "taiprodest"? ok, räägi sellest, ehhki see ei tähenda seda, et ma ei looda, et sa seal vangi VÄHEMASTI satud. satu ja kirjelda. kui ei satu, siis räägi vähemalt kuis seal on.

Spewmonkey
10.12.12, 21:58
otot, nüüd läks mul mõttelõng vapsee puntrasse. kas sa oled üks neist "taiprodest"? ok, räägi sellest, ehhki see ei tähenda seda, et ma ei looda, et sa seal vangi VÄHEMASTI satud. satu ja kirjelda. kui ei satu, siis räägi vähemalt kuis seal on.

Ma ei tea kes teised "need" on, aga jep. Nagu ma juba korra mainisin, siis vaevalt ma vangi sattudes midagi kirjeldada saaks. Kui viimase lause "seal" tähendas üleüldist Tai elu, siis ei viitsi täitsa ära ka ranka päevikut hijackida.

rahvavaenlane
10.12.12, 22:09
Ma ei tea kes teised "need" on, aga jep. Nagu ma juba korra mainisin, siis vaevalt ma vangi sattudes midagi kirjeldada saaks. Kui viimase lause "seal" tähendas üleüldist Tai elu, siis ei viitsi täitsa ära ka ranka päevikut hijackida.


see ranka päevik on niikuinii pu.tsi käinud teema. enne kui sa vangi lähed võiksid sellest taist kasvõi siin rääkida. kuidas sa läksid ja milles sa seal elad ja kumb on odavam kas nokuga v ilma ja mis ilma tillita tibid on jne... ühesõnaga hakka pritsima infot.

Spewmonkey
10.12.12, 22:33
see ranka päevik on niikuinii pu.tsi käinud teema. enne kui sa vangi lähed võiksid sellest taist kasvõi siin rääkida. kuidas sa läksid ja milles sa seal elad ja kumb on odavam kas nokuga v ilma ja mis ilma tillita tibid on jne... ühesõnaga hakka pritsima infot.

Ma ei saa päris täpselt ikkagi aru miks see vangi teema nii aktuaalne on su jaoks, aga arvestades mu tutvusi ja kohaliku politsei 150€ kuupalgast tulenevat korruptsiooni, siis tahaks loota, et seda ei juhtu kunagi. Üldiselt kui sul väga igav on, siis võid mu kunagist päevikut lugeda http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/7214-Elu-v%C3%A4lismaal-NL50-NL100-6-max . Updateda seda ma ei viitsi ja nokuga pole jätkuvalt proovinud.

rahvavaenlane
10.12.12, 22:49
vangi teema on selle pärast, et sa seal väga mõistlikult ei käituks. **** teema selle pärast, et ranka oleks meil mrahumeeli siin omi jutte lasknud rääkida. ja kui vangi sesl tais lähed siis helista

ranka
10.12.12, 22:53
Lõpetage ära selle teema reostamine. Minge OT teemasse või magama.

rahvavaenlane
10.12.12, 23:00
nagu vanaema oleks pühapäeval öelnud pannkookide kõrvale. ok.

ranka
14.12.12, 18:17
Rahvuskangelase avatar


http://ranka.pokkeriprod.com/pildid/muu/kuzen.jpg

http://y.delfi.ee/norm/19402/535672_VRF6HB.jpeg

Väga insipeeriv tegelane siiski. Siit ka väike üleskutse. Kõik pokkeriprode mängijad võiksid panna samasuguse avatari, et me ikkagi üksteist ära tunneksime ning rahvuskangelasi austaks.

http://ranka.pokkeriprod.com/pildid/muu/petitsioon.png

Originaalpilt:
http://y.delfi.ee/norm/19402/535672_VRF6HB.jpeg


Kõik nüüd avatare muutma,


PALUN!

Kotkas1000
14.12.12, 18:18
Kas xymelis on Aadu või Supsti?

Ghost0
14.12.12, 18:30
Kas xymelis on Aadu või Supsti?
Mitte kumbki imo.

E: Või siiski...

rahvavaenlane
14.12.12, 19:03
tõsiselt, kust kurat venelane selle avatari sai?

lol, tuleks ise ka selle kampaaniaga kaasa, aga avataride vahetamise limiit vist täis mul. kunagi meelde jäänud, et 2x sai seda üldse teha.

qbj0hn
14.12.12, 19:14
Supporti kirja saadad saad ikkagi vahetada. Ütled, et väike õde muutis ära ja sul nüüd siuke kass seljas ja ei suuda nii inetu avatariga enam neile rake maksta.

kvaliteet
14.12.12, 19:17
Panen siia ka meie kangelase wiki lehe:http://et.wikipedia.org/wiki/Jevgeni_Kazakov

Seal viidete all ka mõned mõnusad persoonilood.

jasssass
14.12.12, 19:20
Panen siia ka meie kangelase wiki lehe:http://et.wikipedia.org/wiki/Jevgeni_Kazakov

Seal viidete all ka mõned mõnusad persoonilood.

http://wwx.postimees.ee/foto/1/4/13794147912b83c2f18.jpg

inward
14.12.12, 19:37
Kõik nüüd avatare muutma,


PALUN!

Pooldan.

rahvavaenlane
14.12.12, 19:38
Pooldan.

kiidan posti !

hotcocacola
14.12.12, 19:50
Mitte kumbki imo.

E: Või siiski...

Yks neist kindlasti, vist oli Supsti

ranka
14.12.12, 20:05
Supporti kirja saadad saad ikkagi vahetada. Ütled, et väike õde muutis ära ja sul nüüd siuke kass seljas ja ei suuda nii inetu avatariga enam neile rake maksta.

Sellist udu ei ole mõtet saata.

Just saatsin neile kirja: «Hi,
I want to change my profile picture»Sellest piisas.

ranka
14.12.12, 20:07
Yks neist kindlasti, vist oli Supsti

Üldiselt ei ole kena öelda välja inimeste screen-namesid, kui nad neid ei soovi. Tho, ma ei tea, kas antud SN oli saladus või mitte.

ranka
14.12.12, 20:07
Ja vahetage nüüd palun avatare. Jummala kõva oleks kui sajal inimesel oleks selline avatar. FR laudades kägarduks naerust taburetiks.

hotcocacola
14.12.12, 20:10
Üldiselt ei ole kena öelda välja inimeste screen-namesid, kui nad neid ei soovi. Tho, ma ei tea, kas antud SN oli saladus või mitte.

Kurb küll.

Codecci
14.12.12, 20:53
Väga insipeeriv tegelane siiski. Siit ka väike üleskutse. Kõik pokkeriprode mängijad võiksid panna samasuguse avatari, et me ikkagi üksteist ära tunneksime ning rahvuskangelasi austaks.

http://ranka.pokkeriprod.com/pildid/muu/petitsioon.png

Originaalpilt:
http://y.delfi.ee/norm/19402/535672_VRF6HB.jpeg


Kõik nüüd avatare muutma,


PALUN!

sa tõesti mängid starsis siukese themega?

Provoker
14.12.12, 20:56
mina mängin. Väga hea on

Codecci
14.12.12, 20:58
aa püäris default see vist pole... aga midagi sarnaselt inetut küll

ranka
14.12.12, 20:58
sa tõesti mängid starsis siukese themega?

Ei ja ja. Ma olen imelik ja kiiksuga. Vahetan themesid, värve pidevalt. Mind aitab, lisab värskendust.

ranka
18.12.12, 08:14
Poker Stars $0.50/$1 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 2038188 (http://www.handconverter.com/hands/2038188)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (BB): $60.73
BTN/SB: $127.55

Pre Flop: ($1.50) Hero is BB with 3 :spade: 9 :heart:
BTN/SB calls $0.50, Hero checks

Flop: ($2.00) 4 :club: 8 :diamond: 8 :club: (2 players)
Hero checks, BTN/SB checks

Turn: ($2.00) T :club: (2 players)
Hero checks, BTN/SB checks

River: ($2.00) J :club: (2 players)
Hero checks, BTN/SB checks

Final Pot: $2.00
Hero shows 3 :spade: 9 :heart: (a pair of Eights)
BTN/SB shows Q :club: 9 :club: (a straight flush, Eight to Queen)
BTN/SB wins $1.91
(Rake: $0.09)

http://24.media.tumblr.com/tumblr_mde88xQTNb1rng1ydo1_500.gif

Ghost0
18.12.12, 08:28
Hero (BB): $60.73
BTN/SB: $127.55

Tundub, et vastane teab, mis teeb::)

lambitont
18.12.12, 14:59
Poker Stars $0.50/$1 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 2038188 (http://www.handconverter.com/hands/2038188)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (BB): $60.73
BTN/SB: $127.55

Pre Flop: ($1.50) Hero is BB with 3 :spade: 9 :heart:
BTN/SB calls $0.50, Hero checks

Flop: ($2.00) 4 :club: 8 :diamond: 8 :club: (2 players)
Hero checks, BTN/SB checks

Turn: ($2.00) T :club: (2 players)
Hero checks, BTN/SB checks

River: ($2.00) J :club: (2 players)
Hero checks, BTN/SB checks

Final Pot: $2.00
Hero shows 3 :spade: 9 :heart: (a pair of Eights)
BTN/SB shows Q :club: 9 :club: (a straight flush, Eight to Queen)
BTN/SB wins $1.91
(Rake: $0.09)

http://24.media.tumblr.com/tumblr_mde88xQTNb1rng1ydo1_500.gif

ta tahtis näha mis sul on

ranka
18.12.12, 15:04
ta tahtis näha mis sul on

Üllataval kombel sa mõistad fishide maailma nii hästi. Kas see oligi põhjus, miks Triobetist ära tulid? Callisid tihi pasaga või checkides nutsiga järgi, et näha mis vastasel on?

:afro:

lambitont
18.12.12, 18:24
Üllataval kombel sa mõistad fishide maailma nii hästi. Kas see oligi põhjus, miks Triobetist ära tulid? Callisid tihi pasaga või checkides nutsiga järgi, et näha mis vastasel on?

:afro:

ära hakka pugema

ranka
30.12.12, 20:55
Kuna keegi €500 betti vastu ei võtnud, siis saime Codecciga 1:1 betti €100 peale ja ma rohkem actionit juurde võtta ei tohi. Kui ma selle aasta sees joon, siis €100 talle. Kui ei siis €100 mulle.


Codecciga counter-bet.

Alates 8.12-31.12 ei tohi ka tema alkoholi tarbida. Kui ta teeb seda, siis ta peab mulle maksma €100, kui ei siis maksan mina talle €100. Nitpickimist ei ole, samas aga aumeeste mäng.

Mõlemad betid võib siis lõppenuks lugeda. Kogu perioodi vältel ei joonud mitte ühtegi tilka ning homme ehk 31. jaanuaril võin juba poolest päevast tinutama hakata :)

Potsataja
30.12.12, 20:59
"Kui ma selle aasta sees joon, siis €100 talle. Kui ei siis €100 mulle." ei võimalda imo siiski mingit poolest päevast jooma hakkamist.

ranka
30.12.12, 21:02
"Kui ma selle aasta sees joon, siis €100 talle. Kui ei siis €100 mulle." ei võimalda imo siiski mingit poolest päevast jooma hakkamist.

Codecci käest luba saadud ja mõne tunni pärast nitpickima hakata on mõttetu. Kui sulle see ei istu, siis oleksid pidanud ise beti vastu võtma. Kui Codecci ei oleks nõus olnud, oleksin rahumeeli oodanud keskööni.

Tegelikult ei olnud üleüldse plaani vana aasta õhtul midagi teha, aga kuna tekkis Tartu minemise võimalus, siis haarasin sellest kinni.

VisaHing
30.12.12, 21:40
Seoses selle betiga tuli meelde Ivey vs Durrr tehtud bet. Oli neil vist miskit, et Ivey ei tohi 1 aasta jooksul kordagi tarbida lihatooteid.
Panuseks äkki 1M$ kui õigesti mäletan?
Keegi teab, mis sellest betist sai?

fyte
30.12.12, 21:51
Ivey ostis mõne kuu möödudes betist välja.

Hullapple
30.12.12, 21:59
Seoses selle betiga tuli meelde Ivey vs Durrr tehtud bet. Oli neil vist miskit, et Ivey ei tohi 1 aasta jooksul kordagi tarbida lihatooteid.
Panuseks äkki 1M$ kui õigesti mäletan?
Keegi teab, mis sellest betist sai?

Minu teada Ivey ostis selle beti v2lja peale 2-3 kuud, oli vist akki 300k. Voin numbrites eksida..

hotcocacola
02.01.13, 08:15
Ostis välja 100%, aga summa oli imo 100k (aga obv võin eksida)

vsiu100
02.01.13, 08:19
Well it turns out that the bet was too much for Mr. Ivey, as the bet is now already over. Ivey lasted about three weeks and according to Acemag.dk he paid $150K to Dwan to end the bet

Tarmonator
02.01.13, 10:26
Imo Ivey ostis välja ennast ja maksis vist 200k$. Võin ka eksida.

supernova66666
02.01.13, 10:28
Imo Ivey ostis välja ennast ja maksis vist 200k$. Võin ka eksida.

2h tagasi vsiu ju just tsiteeris, et 150k maksis

vsiu100
02.01.13, 10:48
Imo Ivey ostis välja ennast ja maksis vist 200k$. Võin ka eksida.

:cool: solid.

Cash87
02.01.13, 21:25
Kas oli veel bet braceleti peale ka neil? Et Ivey võidab 2 aastaga 2 braceleti? Mingi 5milj?

Spewmonkey
03.01.13, 00:10
Kas oli veel bet braceleti peale ka neil? Et Ivey võidab 2 aastaga 2 braceleti? Mingi 5milj?

See oli Ledereriga. Ivey jättis teise aasta turniirid vahele peale FTP põhja minekut, seega vb tühistasid ära lihtsalt.

pastilaa
14.01.13, 21:18
http://www.youtube.com/watch?v=Hy9W_mrY_Vk

ranka
18.01.13, 23:07
Games are dead

Party Poker $100 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 2069885 (http://www.handconverter.com/hands/2069885)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (BB): $100.00
BTN/SB: $92.45

Pre Flop: ($1.50) Hero is BB with K :heart: K :diamond:
BTN/SB calls $0.50, Hero raises to $6, BTN/SB calls $5

Flop: ($12.00) 2 :diamond: 3 :diamond: 6 :spade: (2 players)
Hero bets $10, BTN/SB calls $10

Turn: ($32.00) 6 :diamond: (2 players)
Hero bets $22, BTN/SB calls $22

River: ($76.00) 5 :diamond: (2 players)
Hero bets $56.25, BTN/SB calls $54.45 all in

Final Pot: $184.90
Hero shows K :heart: K :diamond: (a flush, King high)
BTN/SB mucks T :heart: 2 :club: (two pairs, Sixes and Twos)
Hero wins $183.90
(Rake: $1.00)

ranka
18.01.13, 23:21
Doyle Brunsoni fän. T2 lemmik-käsi.

Hand #1
Party Poker $100 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 2069898 (http://www.handconverter.com/hands/2069898)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (BB): $149.25
BTN/SB: $129.33

Pre Flop: ($1.50) Hero is BB with Q :spade: A :club:
BTN/SB calls $0.50, Hero raises to $6, BTN/SB calls $5

Flop: ($12.00) 5 :diamond: 8 :diamond: 3 :spade: (2 players)
Hero checks, BTN/SB checks

Turn: ($12.00) 4 :club: (2 players)
Hero checks, BTN/SB checks

River: ($12.00) A :diamond: (2 players)
Hero bets $8.55, BTN/SB raises to $17.10, Hero calls $8.55

Final Pot: $46.20
Hero mucks Q :spade: A :club: (a pair of Aces)
BTN/SB shows 2 :spade: T :club: (a straight, Ace to Five)
BTN/SB wins $45.20
(Rake: $1.00)


Hand #2
Party Poker $100 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 2069899 (http://www.handconverter.com/hands/2069899)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (BB): $219.57
BTN/SB: $51.06

Pre Flop: ($1.50) Hero is BB with J :heart: Q :club:
BTN/SB calls $0.50, Hero raises to $6, BTN/SB calls $5

Flop: ($12.00) A :spade: T :diamond: A :diamond: (2 players)
Hero checks, BTN/SB checks

Turn: ($12.00) 9 :club: (2 players)
Hero checks, BTN/SB checks

River: ($12.00) 8 :heart: (2 players)
Hero bets $16, BTN/SB calls $16

Final Pot: $44.00
Hero shows J :heart: Q :club: (a straight, Eight to Queen)
BTN/SB mucks T :club: 2 :diamond: (two pairs, Aces and Tens)
Hero wins $43.00
(Rake: $1.00)

View all 2 hands (http://www.handconverter.com/hands/2069898-2069899)

fyte
18.01.13, 23:27
Ei tule hetkel küll ühtki vastast pähe, kelle vastu AAT9 boardil nii flop kui ka turn ette checkida QJga.

ranka
18.01.13, 23:38
Ei tule hetkel küll ühtki vastast pähe, kelle vastu AAT9 boardil nii flop kui ka turn ette checkida QJga.

Mängija, kes mängib 100% käsi, läheb SD-le 79% ajast, ei bluffi, aga callib suht iga beti. Isegi kui bluffib (1 korra teinud 100 käe jooksul), siis bettis 1BB. Lisaks ta ei HNR.

JQga valuet on, aga ma eelistan hoida variatsiooni võimalikult väikese.

fyte
19.01.13, 03:01
Sul on enamasti 13-14 outi, pot oleks riveril suurem hittides ning takatipuks callib ta sind mitmete nõrgemate drawdega. Pealegi ei lase sa 34o kätel oma equityt 6 oudi näol realiseerida.

ranka
19.01.13, 10:10
Sul on enamasti 13-14 outi, pot oleks riveril suurem hittides ning takatipuks callib ta sind mitmete nõrgemate drawdega. Pealegi ei lase sa 34o kätel oma equityt 6 oudi näol realiseerida.

Ma olen nõus, aga ma siiski eelistan checki.

Mõtle nii. Vastane, kes kunagi ei beti ega raise, aga kunagi ei foldi mitte ühelegi betile. Siis milleks sa pead thinilt bettima, kui parem avad any2, floppad oma top range ja siis võtad täis value. 0% variatsiooniga money. Bettima ma hakkaks siis, kui vastasel on bet button.

ranka
19.01.13, 10:11
Anyway eile oli üleüldse imelik päev. Sellelt vastaselt sain 6bi. Siis läksin magama, aga und ei tulnud ja proovisin telefonis mängida. Võtsin 50NL-200NL hu lauad lahti, samal ajal mängisin 50NL zoomi ning 50NL tuli vastane.

Alguses mängis korralikult ja siis läks lolliks ära. Iga käsi 3bet, 6BB avang, potsize cbetid ning 2-3 mängutunni jooksul sain 14BI deep stäki ning ta lahkus. Ei oska veel täpselt öelda, et mitu BI ta kokku kaotas, aga saan info tänase päeva jooksul.

ranka
19.01.13, 11:31
Sain käed.

http://ranka.pokkeriprod.com/pildid/eile.png

ranka
19.01.13, 11:33
Ja esimesed 300 stäkki on siis see passiivne idioot ehk variance free money.

ranka
28.01.13, 15:39
NO TÜRA! Ausalt TÜRA! Uuendan miski aeg blogi, hetkel lihtsalt ei viitsi. Lennureis ajas nii tilti, kuna alati peab olema miski vitune munnnnnnn. Algul ähvardati isegi, et HK maandudes ootab meid politsei, kui kohe jama ei jäta. Tundus lennusaatja isiklik kompleks, kui tegin videot telefoniga ning saatjale ei meeldinud, et teda filmisin.

Pastilaa räägib täpsemalt hiljem, sest ta ka oli seal (paneb video)

ranka
28.01.13, 15:44
http://www.youtube.com/watch?v=wsvXJks424Y

Kui viitsin, oskan, tahan ja jõuan, siis teen väikese lühivideo (pean sitaks lõikama - pildi suurus, mõttetu jura jne) - tallinn to macau (lennujaamad, ferryd, macau jne). Kui peaks õnnestuma siis ka edasine kasiinode kiir ülevaade (kui saab filmida)

Kui ei oska, ei taha, ei jõua (likely), siis kasutan materjale niisama blogis vahemärkustena - enamus olemas.

camu
28.01.13, 15:45
LOL
Raudselt olid purjus, räuskasid, mölisesid. Tean küll. Pastilaa ilmselt konföörmib mu juttu.

ranka
28.01.13, 15:54
LOL
Raudselt olid purjus, räuskasid, mölisesid. Tean küll. Pastilaa ilmselt konföörmib mu juttu.

Kui ma oleks olnud purjus - räuskasin ja mölisesin, ma ütleksin seda või ei kirjutaks sellest. Oma süü asjus mul on kõhutunne päris hea. Mul on isegi kaks videot, kus ma seda asiaati filmisin ja siis ta läks semi paanikasse.

Lisaks ükski inimene ei hakka nii ähvardama. Isegi, kui ma käitusin valesti, on standard teha noomitus, mitte paaniline ähvardus, et nüüd lähed politseisse. See näitab, et tegelt oli midagi muud.

Chaom1-ga mõtlesime teha ka selle saatja peale kaebuse, aga SAMAS ma tunnen, et inimene tegi oma tööd ja tegi oma tööd hästi ning ma ei saa väita, et ma olin 100% perfektne. Ei olnud, aga ma ei teinud mitte midagi halba. Kogu värk hakkas ajast: lennukis maas olemine - tõusmine. S.t. ei võtnud kõrgustki üles ja sellisel hetkel isegi lärmamine ja mölisemine ei oleks mitte mingi rikkumine, aga seda ei olnud!!!!!!!!

Põhiprobleemiks oligi filmimine ja inimesel oli foobia filmimise vastu, mis ajas ta paanikasse. Võis olla ka lisvärk, kuna ees istusid 4 pedanti. Kirjutan täpsemalt blogis.

pastilaa
28.01.13, 17:18
Pastilaa räägib täpsemalt hiljem, sest ta ka oli seal (paneb video)

confirmin:

http://www.youtube.com/watch?v=__4JiQI3N6Q

ranka
28.01.13, 17:56
Poker Stars $0.50/$1 No Limit Hold'em - 2 players
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (BB): $105.14
BTN/SB: $74.73

Pre Flop: ($1.50) Hero is BB with Q:club: A:heart:
BTN/SB raises to $3, Hero raises to $9, BTN/SB calls $6

Flop: ($18.00) A:club: 8:spade: 9:club: (2 players)
Hero bets $12, BTN/SB calls $12

Turn: ($42.00) A:spade: (2 players)
Hero checks, BTN/SB bets $15, Hero raises to $84.14 all in, BTN/SB calls $38.73 all in

River: ($149.46) J:heart: (2 players - 2 are all in)

Final Pot: $149.46
Hero shows Q:club: A:heart: (three of a kind, Aces)
BTN/SB shows 7:diamond: 5:club: (a pair of Aces)
Hero wins $148.96

(Rake: $0.50)

Viimane raha oli meil. Siis mõtlesime, et kas tagasi tallinna või litsimajja, siis pastilaa tahtis tallinna minna, mina olin neutraalne (endine hetero). Võitsime käe ja Camu karjus tagant: muidugi, waldosse!

Pumper
28.01.13, 17:58
Oled juba mõnele seal Waldosse ka kütnud?

Tuul
28.01.13, 20:11
http://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA

camu
28.01.13, 20:57
HAHAHAHA, kui hea!

-andres-
28.01.13, 21:05
Rofl, good one.

ranka
30.01.13, 01:57
http://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA

Ime. Telefoni süü, sest ei viitsi lapiti hoida.

Sai chaom1 soovitusel uut jooki proovitud. Siiani tulevad kõõksud ja süda läheb insta pahaks. Täpselt nagu lõhnaõli, tegelt vist vein pidi olema.


http://www.youtube.com/watch?v=LHmqX6BInJw&feature=youtu.be

inward
30.01.13, 11:21
Mitmes päev läheb juba järjest ? ;) Minge ikka Sassi ka kollitama.

ranka
30.01.13, 14:29
Mitmes päev läheb juba järjest ? ;) Minge ikka Sassi ka kollitama.

Teine, aga ma ei ütleks seda "järjest", sest tinistamine siin natuke teistmoodi. Ei oskagi seletada. Vaikselt timmid või nii.

Sassi läheme kollitama alles ülehomme.

camu
30.01.13, 20:39
PALJU ÕNNE!!!

Pumper
30.01.13, 20:43
Oo täna sünna v? Õnne siis paksmaole!

harryahven
30.01.13, 20:56
moar drinking clips plz ja üleüldse võiksid rohkem kirjutada ja pilte jms üles panna

camu
30.01.13, 21:28
Oo täna sünna v? Õnne siis paksmaole!
Rankal on, mitte sul!