PDA

View Full Version : [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?



Leheküljed : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18

gamblingFTW
20.06.13, 00:41
pole mingeid tippe lihtsalt regad, ma oma regwarid ära teind ka 100stes ja keegi huntima ei jää üldiselt

ranka
20.06.13, 00:43
Proovin. Maybe toona regasin kokku (insta regasin, kui lobby täis sai) seepärast, et paljudel oli sharky seadistatud istumaks unknowide järgi.

jasssass
20.06.13, 00:43
Palba77 ei jahi enam sind? :D

ranka
20.06.13, 00:47
Kes see? Ei ole ühtegi kätt mänginud temaga. Rääkisid ikka minuga?

jasssass
20.06.13, 00:50
Tegelt see oli GamblingETW-le mõeldud. Kunagi 15 ja 30$ lim-is oli selline tegelane Palba77, kes 4 tables, ei kujta ette kui suur see miinus võis olla, jube donkreg oli. -4% roi lasi

gamblingFTW
20.06.13, 00:51
Tegelt see oli GamblingETW-le mõeldud. Kunagi 15 ja 30$ lim-is oli selline tegelane Palba77, kes 4 tables, ei kujta ette kui suur see miinus võis olla, jube donkreg oli. -4% roi lasi

mäletan jep, fish :D

jasssass
20.06.13, 00:53
mäletan jep, fish :D

I miss him very very much :)

jasssass
23.06.13, 00:09
Ranka kas Leg.imantas regab sulle ka järgi? Kui suur teil sample omavahel on ja kuidas EV roi% jookseb?
Tõsiselt kopp on ees temast, täna ja eile kokku pea 200 mängu teinud.

E: rikub fishise nädalavahetuse ära

ranka
23.06.13, 01:23
Ranka kas Legi.mantas regab sulle ka järgi? Kui suur teil sample omavahel on ja kuidas EV roi% jookseb?
Tõsiselt kopp on ees temast, täna ja eile kokku pea 200 mängu teinud.

E: rikub fishise nädalavahetuse ära

Jup, aga ma ei viitsi temaga mängida, sest ta on kuradima aeglane. ChipEV graafik. Turniiride oma ei ole. Tema POV siis.

http://ranka.pokkeriprod.com/pildid/muu/legimantas.png

ranka
23.06.13, 01:27
aa ja imestan, et ta non SD mu vastu võidab.

jasssass
23.06.13, 02:55
Aeglane on ta küll, ilmselt 4+ lauda lahti pidevalt.
Ma ei viitsi ka temaga üldse mängida aga sessi ajad vist kattuvad ja tüüp on kogu aeg jaol, võtsin siis väljakutse vastu, 2 korda. Kohutav kaardisurm muidugi ja usun, et veel paar challeng-it siis adjustin teda suht ok-lt juba.

Praegu jooksis muidgugi hästi ka ja näha oli, et nautis tekkinud olukorda. FPS oli suht peal tal.
http://www.upload.ee/image/3399895/Legiman.jpg

ranka
23.06.13, 03:07
Tegelt võiks HUSNG mängijatele teha privaatse alafoorumi, kuhu saavad ainult tõsised HUSNG mängijad. Päris häide reade, target nimekirju, videosid jms. saaks shareda.

jasssass
23.06.13, 03:16
Tegelt võiks HUSNG mängijatele teha privaatse alafoorumi, kuhu saavad ainult tõsised HUSNG mängijad. Päris häide reade, target nimekirju, videosid jms. saaks shareda.

No see oleks kuld jah, siin foorumis päris palju HUSNG mängijaid heal tasemel ja tihti kipub iseenda õppeprotsess lihtsalt unarusse jääma. See oleks hea motivaator. Samuti kuluks ära igasugeune inf teiste rexide kohta.

ranka
25.06.13, 22:28
Üle pika aja midagi raproteerida.

Olen viimasel ajal enda kohta retsilt mänginud. Eelmine nädal 1000+ mängu ja enamus ajast 1-tablen. Täna on jube burned out ja lihtsalt clickisin nuppe. Tõenäoliselt lõpetan selleks korraks kuu ära või teen paar päeva pausi. Turniiride tulemused ei impordi mul korralikult, kuna mänginud erinevates arvutites, siis on ainult käed.

Kokku mängisin 2188 turniiri. Kokku võitsin 102.1 BI, mis teeb rahas $6125.76. Sellest tuleb maha lahutada rake, mis on $2756.88 ehk kogu võiduks $3368.88 ja kogu ROI 2.57%. Keskmiselt halvemad tulemused, aga mis teha, kui enam ei ole noor ja uljas ning ei oska eriti mängu ega viitsi õppida.



http://ranka.pokkeriprod.com/pildid/muu/june2013.png

Cashis jäin $400 plussi ning sain ka kuldse SNG-ga lisa $300.

HerrJanks
26.06.13, 08:05
vähemasti nälga vist ei jää :)

kaabakas
26.06.13, 08:21
Mis sa seal graphi keskel muutsid, et nonsd hakkas vapralt tõusma? Mäletan, et kui sul see cashiprojekt oli sügisel, siis juhtus selle punase joonega midagi sarnast

Provoker
26.06.13, 09:25
cashis seletaks asja readide teke mingil määral.

ranka
26.06.13, 17:57
Mis sa seal graphi keskel muutsid, et nonsd hakkas vapralt tõusma? Mäletan, et kui sul see cashiprojekt oli sügisel, siis juhtus selle punase joonega midagi sarnast


cashis seletaks asja readide teke mingil määral.

Ei. Readidega ei ole seotud. Vaatasin läbi u cnat spell video ja hakkasin rohkem barreldama ning bluffima. Tundub, et töötab paremini. S.t. isegi kui ROI% jääb samaks, on matchid kiiremad ja saan tunnis rohke matche ehk teisisõnu hourly tõuseb.

Aga see on nii väike sample, et midagi öelda ning üleüldse non-sd on mindfucker. Paljud TAHAVAD, et non-sd oleks plussis (silmale kena), aga tegelikkuses on see ebaoluline. Tee oma parimat mängu ning kui tulemused on head, siis see joon on täpselt seal, kus ta olema peab ehk optimaalses kohas.

Kahjuks ei oska seda öelda, et mis on matemaatilises mõistes õige non-sd joon. Teoorias ta eksisteerib, aga praktikas võimatu arvutada ning üleüldüldse, mida võib nimetada optimaalseks. Kas siis olukorda, kus võtabe antud hetkel maksimaalselt +EV otsuse või siis GTO ?

ranka
01.07.13, 00:57
Neli päeva pokkerist eemal. Tegelt päris eemal ei olnud, "mängisin" Ultimate Freerolli, kus olin terve aja Sit Out ja jõudsin ITM :)

hrlohega oli pisike vaidlus. Tema ei uskunud, et 92o avang on +EV. Tegin praegu kiire filtri:

Big Blind size: 20
Position: BTN
Effective Stacks: 18-25 BB
Range: T2o-T3o,92o-94o,82o-84o,72o-74o,62o-64o,52o+,42o+,32o
Raise type: Attempt to Steal

Foldides kaotame 0.5BB per hand ehk 50BB/100.

Antud filter näitab -22BB kaotust, ehk näitame 28BB paremini, kui foldides. Filter ei ole 100% adekvaatne. S.t. 100% ajast ei tasuks avada iga vastase vastu ning seega võib seal olla rohkem valitud juhte.

Asendasin ATS limper first iniga ning tulemuseks -52BB (500 juhtu). Isegi siis oleks peaaegu BE ning arvan, et väga pikas perspektiivis on openlimp parema EV-ga kui openfold. Näiteks: Kui eemaldasin ära efektiivse stäki ning BB suuruse, siis isegi limpides sama range näitab -39BB kaotust ning 900+ juhtu oli. Rõhutan: SEE ON TRASH RANGEGA!

See filter ei ole enam suurte mõjudega. Sellise range limpimine tähendabki põhimõtteliselt 100% range mängimist buttonilt. Ei ole ühtegi readi 23o limbiks.

Kuidas üldse mul sellised ranged tekkinud?

Eelmisel kuul testisin strateegiat: mängin defaultis 100% käsi. Erandiks, kui stäkid väga-väga short. Strateegia defaultis nägi ette, et kui ma ei taha raiseda, siis limbin. Foldima hakkasin alles siis, kui vastane ei lasknud limpida ja karistas limpi väga palju.

simenkon
01.07.13, 08:12
Confirmed, mängin juba 5 kuud nii:).

Gang Starr
01.07.13, 21:26
Päris sada % ei ava, kuigi vist isegi võiks 20-25bb, aga see eeldab kiirelt reageerimist, et adjustida vastavalt vajadusele.

Kui short on short sinu mõistes, millal sa ei mr?
Ja kuidas need katsed läksid eelmine kuu, mis olid tulemused?

ranka
01.07.13, 22:08
Päris sada % ei ava, kuigi vist isegi võiks 20-25bb, aga see eeldab kiirelt reageerimist, et adjustida vastavalt vajadusele.

Kui short on short sinu mõistes, millal sa ei mr?

Võimatu vastata.

Esiteks: kellele ema, kellele tütar.

Teiseks oleneb ka vastasest. Regularide vastu mulle ei meeldi avada 100%, sest põhimõtteliselt iga kahe kaardiga 3bet shovemine muutuks mu vastu +EV-ks, kui ma just korrektselt callima ei hakka, aga seda on väga raske teha. Isegi, kui ma hakkan, saab vastane võtta oma 3beti mõneks ajaks alla ja kaotan siiski halbade callidega raha. Või kui ma nüüd enam 100% ei ava, siis regular saab koheselt aru (esimene fold seda juba tähendaks). Seega ma arvan, et 100% avang ei ole regularide vastu parim.

Samuti ei soovi ma avada 100% vastaste vastu, kes ei foldi postflop. Kas siis check-raisevad, donkavad või check-callivad. Siis ma ei soovi olla 25o tüüpi kätega spottides, kus mul on 0% equityt ja mul puudub igasugune võimalus panku varastada. Näiteks: Q73 laual 25o on minu arvates 0% equityt aga T2 juba on 7 ja 3 vastu ülekaartide oudid. See muidugi ei tähenda, et ma seal bluffima hakkaks - tõin illustreeriva näite ning mängustrateegiat siin arutada ei ole mõtet.

Mu steal protsendid:

10/20: 83% (76% vs 8%)
15/30: 81% (61% vs 22%)
20/40: 78% (47% vs 33%)

Sulgudes X vs Y tähendab: minraise vs openshove ning esimene number enne sulge Attempt to Steal total (absoluutselt iga steal). Toon võrdluseks ka buttoni VPIP, sest aegajalt limbin.

VPIP in SB:

10/20: 90%
15/30: 88%
20/40: 86%




Ja kuidas need katsed läksid eelmine kuu, mis olid tulemused?

Jõudsin ÜLDISELE järeldusele: open-raise > open-limp > open-fold. Rõhutan, et üldisele. Iga vastane on erinev ja teinekord võib järjekord hoopis vastupidiseks minna. Aga üldpopulatsiooni vastu peaks olema SB VPIP suur ning minu arvates mängijad, kellel on VPIP alla 70% mistahes levelil lekivad raha välja.

Kui veel vaadata üldpopulatsiooni näitajaid, siis saame järgmise tabeli:

Fold to Steal vs Minraise

19-25BB: 34%
12-18BB: 40%
8-11BB: 48%
6-7BB: 53%
Üldine: 37%

Tõenäoliselt 3beti protsent on pöördvõrdeline. 6-7BB deepil 3betitakse juba 40% käsi, 7% flatitakse ning ülejäänud fold. Esimesel levelil 34% fold, 50% flat, 16% 3bet etc.

Aga tabelist võib järeldasda, et igal tasemel võib hoida VPIP kõrgemana. Sügavatel stäkkidel on vastase range loosem, rohkem ruumi postflop mängida ja saab võtta kasumlikke spotte flopis. Hilisematel levelitel jällegi taandub preflop mängule ja üldiselt 6BB kanti enam minraiseda küll ei tasuks.

Huvi pärast teen ka sama filtri vs fish*

Fold to Steal vs Minraise

19-25BB: 31% (-3% võrreldes üldisega)
12-18BB0: 38% (-2% võrreldes üldisega)
8-11BB: 46% (-2% võrreldes üldisega)
6-7BB: 56% (+3% võrreldes üldisega)
Üldine: 34% (-3% võrreldes üldisega)

* fishiks loen mängijat, kes donkab floppi rohkem kui 30% ajast VÕI 3betib preflopis vähem kui 10% ajast või stealib vähem kui 50% ajast või limbib rohkem kui 40% ajast või cbetib floppi vähem kui 50% ajast ning on mänginud vähemalt 20 kätt.

ranka
03.07.13, 11:04
Väga ilus!

NON SD on nüüd väga normal, eriti kui oled uus mängija, sest puuduvad osad kogemused ja nipid säästmaks mõnes kohas chippe, võitmaks mõnda potti odavamalt ning leida mõni hea bluffispot. Tööta baas-strateegia kallal ja hoia mõte avatud uutele ideedele ning ära keskendu joontele. Need jooned lähevad täpselt sinna, kuhu nad minema peavad, kui võtad igast olukorras maksimumi.

Veelkord: väga ilus graafik ja jätka mängimist ning postita käsi. 100% tõenäosusega biidid - küsimuseks jääb ROI%.

OT

Ise ka õpetan ühte inimest. Pokkerit mängis enne for fun ja leake täis. Nüüd 4 päeva mänginud. Alustasime väga easy ja leake täis strateegiaga, et aru saaks üleüldse positsioonidest jne. Nüüd täiendatud.

Tulemused ei ole säravad, aga loodan, et päev-päevalt läheb paremaks.

http://ranka.pokkeriprod.com/pildid/muu/coach3.png

Aeg on läinud edasi ning nüüd tuhat turniiri täis.
http://ranka.pokkeriprod.com/pildid/muu/coach5.png

Teha on veel väga palju. Aga mängu biidib ja ma olen nüüd suhteliselt kindel, et suudaksin 2 tunniga teha iga inimese võitvaks mikros. Seda tingimusel, et ta jälgib ühte A4 suurust «tabelit». Aga see ei ole pokker, ja biitimiseks nimetamine on ka pokkeri solvamine IMO.

Mida siis teha?

Näiteks strateegia sisaldab: «Shove iga äss, olenemata stäkist» või «Ei foldi mitte ühtegi taskupaari - alati all-in».

Praktikas näiteks, kui 25BB stäkiga Small Blind läheb all-in, siis kahtede taskupaariga callimine ei ole eriti hea mõte või siis sama sügava stäkiga A2o-ga open või 3bet shovemise eest ka Kuldpea 2013 tiitlit ei saa.

Kuna seiklusi saatis suhteliselt kuri downswing, siis ei hakanud rohkem õpetama mängulist poolt, vaid panustasin aega mentaalsele mängule. Selgitasin, et ei tohi olla tulemustele orienteeritud. HT HUSNG-des rohkem jälgida EV-d, kui üldtulemusi ning pikas perspektiivis mõlemad jooned leiavad teineteist sama kindlalt kui iga raha kupüür tee riigi keskpanka.

Täna üle pika aja vaatasin mängu ning kohe hakkas silma 24o-ga minraise call OOP-lt. Tekkis tunne:
http://images.wikia.com/uncyclopedia/images/archive/b/b5/20100108063328!Exploding-head.gif

Õnneks sellised vead ei ole ravimatud surmahaigused, ning vastumürki kerge leida. Järgneva tuhande mängu jooksul sooviksin näha 2% või paremat ROI-d. Päevas saab kuskil 100-200 mängu ning kui järgnevad tuhat mängu täis, siis annan teada, kuidas tulemused.

Kuna coachides olen väga palju $3,5 HTHUSNG-sid railinud, siis olen teinud väga palju tähelepanekuid ja märkmeid ning teise arvutisse on tekkinud väga viisakas fail. Failis on reastatud punktid: a) b) c) .... jne. Hetkel hakkab tähesti vaikselt otsa lõppema.

Kui kunagi meeles, aega saan ja viitsimsit tekib, siis teen nad inimsilmale loetavaks ja panen nad kuskile üles. Ise endale märkmeid tehes tulevad välja sellised laused, et võõras vist midagi aru ei saaks.

Mida võin kohe öelda:

open minraise 100% up to 10BB
cbet vähem kui pool potti, kui ei ole valuekäsi
cbeti vähemalt pool potti, kui on valuekäsi

Buttonilt prindid.

MINUST

Uuendasin Sharky litsentsi kuni sajastendi ning nüüd mängin ka sajaseid, kui lobbysid saab, aga põhivolüüm ikkagi $60 nagu oli ka arvata. Mis me ikka minust plärame. Läheme parem kosmosesse!

KOSMOS

Täna lugesin Novaatori artiklit, kus kirjutatakse, et Voyager 1 on jõudmas päikesesüsteemi äärealadele. Artiklit saab lugeda aadressil: http://www.novaator.ee/ET/kosmos/kuidas_lopeb_paikesesusteem/

Tegu on huvitava artikliga, ja mis veel huvitavam või isegi minu jaoks väga hämmastava panev - sond on olnud «lennus» juba 35 aastat ning ikka veel töötab. Arvesse võiks võtta ka seda, et toona tehnika oli alles «lapsekingades», praeguseks on läbitud 18 miljardit kilomeetrit, ei ühtegi «hooldust» ega «boksipeatust», ei ühtegi vahetatud varuosa, avakosos ei ole ka just kõige sõbralikum koht, siis minu jaoks on see küll väga suur tehnika ime.

Samuti on müstika sidepidamine nii kauge vahemaa tagant. Ma ei imestaks, kui toona oleks olnud samad tehnilised võimalused, mis tänapäeval, aga siis ei olnud sittagi. Siis olid meil mustvalged telekad, puudus internet, mobiiltelefonist ei osanud näha keegi und, arvutid olid suuremad kui kombainid. Naljakas, et näiteks mõnes vanalinna keldribaaris muutub mobiiltelefon täiesti kasutuks ning kõne tegemiseks tuleb liikuda tänaval, siis toona, 35 aastat suudeti leida lahendus suhelda sondiga 18 miljardi kilomeetrise vahemaa tagant.

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/d/d2/Voyager.jpg

Uurisin Wikipediast ka natuke lisa. Näiteks 2011. aastal kulus sõnumi edasi-tagasi saatmiseks (Maalt Voyagerini ja tagasi) üle 33 tunni.

Üleüldse Voyager1 on väga huvitav teema. Sondile on kaasa antud kuldne grammofoni plaat, millele on salvestatud erinevat infot: meie asukoht päikesesüsteemis, erinevad helid (ala äike jne), erinevates keeltes tervitused, kuulsad laulud ja osad teaduslikud põhitõed.

Plaadi väliskestal on kujutatud kasutusjuhend, et õnnelikud Voyageri leidjad oskaksid ikka plaati kasutada.


http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/f/ff/Voyager_Golden_Record.jpg

Aga huvitav, kas kunagi keegi selle leiab? Mõelda vaid, et sond liikunud 35 aastat ja ta ei ole jõudnud isegi meie kodupäikese süsteemist välja, mis ei ole isegi kübeke kogu universumist. Siit võib mõelda, et isegi kui näiteks me saaksime kunagi ühe signaali või märgi intelligentsest tsivilsatsioonist, siis on ikka väga õhkõrn võimalus, et inimkond üleüldse suudaks füüsiliselt kokku saada, kui just tõesti ei «leiutata» midagi, mis suuri vahemaid aitaks läbida lühikese aja jooksul. Voyager siis ise liigub 17km/s ehk 61 000 km tunnis.

PS! Kui kedagi huvitab küsimus: «Kas me oleme üksi Universumis», siis soovitan raamatut: https://www.raamatukoi.ee/cgi-bin/raamat?6960

Seal 3 teadlast spekuleerivad selle üle loogika, tõenäosuste jms. alusel. Samuti tuleviku mõtteid, koloniseerimise ning planeetide ja tähesüsteemide vaheliste reiside teemal.

Vot selline post mult täna :)

nikitheone
03.07.13, 12:04
vau
see kaine olemine mõjub sulle hästi

pastilaa
03.07.13, 12:07
krt **** täitsa pehmoks ära keerand. joo rohkem rsk!

pastilaa
03.07.13, 12:10
juhised ka:
https://www.youtube.com/watch?v=TQBPw1H72Ug

VisaHing
03.07.13, 12:57
Ranka 24/7 ainult juurdlebki nende HTHU üle. Oled kõva töö ära teinud ja panustanud palju meie kõigi arengusse. Võid nüüd lõpuks ühe pindise avada ja naist minna rahuldama. ( Kujutan ette, et teine on päris kiimas juba ).

Sulle ka üks bluffing guide:

http://www.upload.ee/image/3421692/bluffing.jpg

Fabulous
03.07.13, 13:06
Kas õpilane avab 100% buttonilt? Kui jah, siis mida selle kohta graafik näitab? IMO on mikros suurema osa vastaste puhul nii, et kui nad märkavad, et sa 100% ajast avad, hakatakse ikka väga lightilt otsa lükkama.

ranka
03.07.13, 13:35
Kas õpilane avab 100% buttonilt? Kui jah, siis mida selle kohta graafik näitab? IMO on mikros suurema osa vastaste puhul nii, et kui nad märkavad, et sa 100% ajast avad, hakatakse ikka väga lightilt otsa lükkama.

Jah. Avab buttonilt 100% käsi. Foldima hakkab alles siis, kui tõesti vastane on maniakaalne. Enamus ei ole.

Natuke aega tagasi vaatasin käsi üle. Trash range (23o, 34o, 72o jne) kaotas minraise tehes -35BB. Vaatasin üle ka stackide sügavuste järgi: 8-12, 13-16, 17-20, 21-25. Ainuke vahemik, kus käed kaotasid (-70BB) oli 13-16BB, aga tõenäoliselt on see sample tagajärg.

Minu kogemused on teised. Mitte keegi ei hakka otsa lükkama.

TÕESTUS JA VASTUS KÜSIMUSELE: MIKS AVADA 100% KÄSI

Lasin teha järgneva filtri (sulgudes olevad arvud on üldpopulatsioon ilma efektiivse stäki filtrita)

10-25BB STÄKID

866 mängijat
11 698 kätt (16 164)
3Bet PF: 22% (22%)
Fold to F CBet (non-3B): 42% (43%)
Fold to Steal vs Minraise: 27%

Kuna mängitakse OOP 73% käsi, millest 22% 3betitakse ehk 51% flatitakse. Sellest rangest 42% ajast check-folditakse jätkupanusele, siis on ideaalne tsenaarium varastada väikeseid panku.

CBetimisel soovitan kasutada:

10/20 levelil bettida t30 ilma käeta, t40-t80 käega (olenevalt flopist ja käest)
15/30 levelil bettida t40/t50 ilma käeta, t50-t80 käega (olenevalt flopist ja käest)
20/40 levelil bettida t50/t60 ilma käeta, t60-t80 käega (olenevalt flopist ja käest)

Üldiselt 15/30 levelist saadik ei ole vaja üle poole poti bettida. Riveriks saad väga easylt rahad sisse, kui vaja. Suuremalt bettida, kui põhjus.

See buttoni mäng. OOP mängida üle 15BB stäki kindlasti üle 50% käsi.

TÄPSUSTUS:
Buttonilt foldides on kaotuseks -50BB. Seega, kui suudad käega kaotada vähem kui 0.5BB-d (ehk 50BB/100), on see parem (suurem EV), kui foldimine.

ranka
03.07.13, 13:38
Lisan veel niipalju, et selline robot-strateegia kehtib $3,5-stes. Muude limiitide kohta puuduvad andmed, aga arvan, et töötab sama edukalt ka seitsmestes. 15-nestes tõenäoliselt enam mitte ja nii kõrgele ei olegi asja, kui minna botti panema.

Char
03.07.13, 13:55
Täna üle pika aja vaatasin mängu ning kohe hakkas silma 24o-ga minraise call OOP-lt.

kas õpilane on varem pokkeriga kokku puutunud?

RudiTurbo
03.07.13, 18:36
On juba tekkinud teooriad, et WARP DRIVE on täiesti reaalne ja tehtav asi, mis võimaldab kiirusi rohkem kui 10 korda valguse kiirus. On lihtsalt veel teatud aga'd ning kütuse probleemid asja juures, kui teadus need lõpux lahendab, siis peaks asi olemas olema ning lähimad tähed on easy game :P

Järgmised 5 sajandit saavad kosmoseavastustes nii huvitavad olema, et ära suremine oleks patt :D

Kujutage ette, kui kuskil ongi planeet, kus on evolutsioon enamvähem inimrassiga sarnased olendid välja kujundanud ning nende maailm enamvähem samakaugele arenenud kui meil. Millised automargid ja naised ja filmid neil seal kõik on, tra kui huvitav olex nende planeedile chillima minna :D

Või planeet, kus on ainult kiimas naised, rääkida veel ei oska ja jooxevad ainult mööda lagendike palja tussiga ringi ja otsivad süüa:D

alaska
03.07.13, 18:49
Лучше хуй в руке, чем пизда на горизонте.

Gang Starr
03.07.13, 19:57
ranka näitad seda robotabelit meile ka?

ranka
03.07.13, 21:43
kas õpilane on varem pokkeriga kokku puutunud?

Vastus su küsimusele peitus esimeses postis:
Ise ka õpetan ühte inimest. Pokkerit mängis enne for fun ja leake täis. Nüüd 4 päeva mänginud. Alustasime väga easy ja leake täis strateegiaga, et aru saaks üleüldse positsioonidest jne. Nüüd täiendatud.

ranka
03.07.13, 21:44
On juba tekkinud teooriad, et WARP DRIVE on täiesti reaalne ja tehtav asi, mis võimaldab kiirusi rohkem kui 10 korda valguse kiirus. On lihtsalt veel teatud aga'd ning kütuse probleemid asja juures, kui teadus need lõpux lahendab, siis peaks asi olemas olema ning lähimad tähed on easy game :P

Järgmised 5 sajandit saavad kosmoseavastustes nii huvitavad olema, et ära suremine oleks patt :D

Kujutage ette, kui kuskil ongi planeet, kus on evolutsioon enamvähem inimrassiga sarnased olendid välja kujundanud ning nende maailm enamvähem samakaugele arenenud kui meil. Millised automargid ja naised ja filmid neil seal kõik on, tra kui huvitav olex nende planeedile chillima minna :D

Või planeet, kus on ainult kiimas naised, rääkida veel ei oska ja jooxevad ainult mööda lagendike palja tussiga ringi ja otsivad süüa:D

IRV@viimane lause :)

ranka
03.07.13, 21:45
ranka näitad seda robotabelit meile ka?

Ei ole otsest robotabelit. On jutuke stiilis: http://www.pokkeriprod.com/2012/05/02/husng-strateegia/ Aga nüüd natuke täiendatud.

Kotkas1000
03.07.13, 22:39
On juba tekkinud teooriad, et WARP DRIVE on täiesti reaalne ja tehtav asi, mis võimaldab kiirusi rohkem kui 10 korda valguse kiirus. On lihtsalt veel teatud aga'd ning kütuse probleemid asja juures, kui teadus need lõpux lahendab, siis peaks asi olemas olema ning lähimad tähed on easy game :P

Järgmised 5 sajandit saavad kosmoseavastustes nii huvitavad olema, et ära suremine oleks patt :D

Kujutage ette, kui kuskil ongi planeet, kus on evolutsioon enamvähem inimrassiga sarnased olendid välja kujundanud ning nende maailm enamvähem samakaugele arenenud kui meil. Millised automargid ja naised ja filmid neil seal kõik on, tra kui huvitav olex nende planeedile chillima minna :D

Või planeet, kus on ainult kiimas naised, rääkida veel ei oska ja jooxevad ainult mööda lagendike palja tussiga ringi ja otsivad süüa:D


Isegi, kui see warp drive on suuteline 10x valguse kiirusel asju liigutama, siis ainuüksi meie enda kodugalaktika, linnu tee, kaugemasse tippu "sõitmiseks" kuluks 12000 aastat :) ULME!!! :)
Lisaks on veel hoomamatu, et meie linnutee galaktikas on tähti, umbes nagu meie päike, 200 miljardit tükki. Ja meile täna teadaolevalt on sarnaseid galaktikaid nagu linnutee, hinnaguliselt 100 miljardit tükki. Ja meie galaktika on ikka väga tilluke võrreldes teistega. Kui nüüd edasi mõelda, et kas kuksil võib veel elu olla, siis oleks ülimalt naiivne üldse arvata, et me oleme ainukesed :)

ranka
03.07.13, 22:49
Isegi, kui see warp drive on suuteline 10x valguse kiirusel asju liigutama, siis ainuüksi meie enda kodugalaktika, linnu tee, kaugemasse tippu "sõitmiseks" kuluks 12000 aastat :) ULME!!! :)
Lisaks on veel hoomamatu, et meie linnutee galaktikas on tähti, umbes nagu meie päike, 200 miljardit tükki. Ja meile täna teadaolevalt on sarnaseid galaktikaid nagu linnutee, hinnaguliselt 100 miljardit tükki. Ja meie galaktika on ikka väga tilluke võrreldes teistega. Kui nüüd edasi mõelda, et kas kuksil võib veel elu olla, siis oleks ülimalt naiivne üldse arvata, et me oleme ainukesed :)

Ka mina arvan, et me ei ole üksi. Küll aga arvan, et mitte ükski maaväline mõistuslik tsivilisatsioon ei ole maad külastanud. Vandenõu teoreetikutele on muidugi see üks magusamaid teemasi. Ala, et on külastanud, aga inimkonnale ei anta teada, sest muidu toimuks kollaps - miks peaks üleüldse enam ise edasi mõtlema, kui meist arenenumad külalised annaksid tehnoloogia niisama ning lahendaks meie igapäeva mured ja probleemid.

EDIT: ja arvutuste kohasel võib olla mõistuslikke tsivilisatsioone tuhandeid. See oli ka ajendiks miks tehti SETI programm.

ranka
03.07.13, 23:05
Tehti Sam Farhat. Calliti pasaga ära ning järgmised käed pandi lihtsalt sit out. Ju anti alla ja võeti uus lobby, kui välja ei imetud. Tegu regular fishiga. Sit out läks insta. Tõenäoliselt juba callimisel vajutas või oli misclick.


Poker Stars $98.12+$1.88 No Limit Hold'em Tournament - t10/t20 Blinds - 2 players - View hand 2251644 (http://www.handconverter.com/hands/2251644)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

BTN/SB: t530 26.50 BBs
Hero (BB): t470 23.50 BBs

Pre Flop: (t30) Hero is BB with A :spade: 9 :club:
BTN/SB raises to t40, Hero raises to t470 all in, BTN/SB calls t430

Flop: (t940) 7 :club: 4 :club: J :club: (2 players - 1 is all in)

Turn: (t940) T :spade: (2 players - 1 is all in)

River: (t940) Q :heart: (2 players - 1 is all in)

Final Pot: t940
BTN/SB shows 3 :spade: K :spade: (high card King)
Hero shows A :spade: 9 :club: (high card Ace)
Hero wins t940

Fabulous
03.07.13, 23:21
Isegi, kui see warp drive on suuteline 10x valguse kiirusel asju liigutama, siis ainuüksi meie enda kodugalaktika, linnu tee, kaugemasse tippu "sõitmiseks" kuluks 12000 aastat :) ULME!!! :)
Lisaks on veel hoomamatu, et meie linnutee galaktikas on tähti, umbes nagu meie päike, 200 miljardit tükki. Ja meile täna teadaolevalt on sarnaseid galaktikaid nagu linnutee, hinnaguliselt 100 miljardit tükki. Ja meie galaktika on ikka väga tilluke võrreldes teistega. Kui nüüd edasi mõelda, et kas kuksil võib veel elu olla, siis oleks ülimalt naiivne üldse arvata, et me oleme ainukesed :)
Samas kui sa ise sõiduki peal oled ja sõiduki kiirus võrdub näiteks v=0.99999c siis time dilation-i tõttu tundub sulle endale et mööda on läinud 50 aastat (ja sa oled sama palju vananenud) kui Maal on möödunud tegelikult 12000.

ranka
03.07.13, 23:25
Samas kui sa ise sõiduki peal oled ja sõiduki kiirus võrdub näiteks v=0.99999c siis time dilation-i tõttu tundub sulle endale et mööda on läinud 50 aastat (ja sa oled sama palju vananenud) kui Maal on möödunud tegelikult 12000.

Aa jah. See unustati ära, et mida kiiremini liigud, seda aeglasemalt aeg läheb.

EDIT: ning inim-mõistusele vastuvõetamatu, et aeg ei käi sama kiiresti. meenub see kaksikute paradoks, kui üks kaksikvend jääb maale ning teine saadetakse näiteks 80 aastaks raketiga, mis liigub valgusekiirusel kosmosesse. siis tagasitulles üks vend peaaegu ei oelgi vanemaks saanud, aga teine on 80 aastane.

rahvavaenlane
03.07.13, 23:38
valguse kiirus jah. meile ulme mõistmine, ei tahagi ju tegelikult teada keegi kui üürike meie aeg on. suvalise näite tuua. tulevad m.unnid teisest galaktikast, võtavad musta aerosooli kaasa jä värvivad meie väikease päikese ülikiirelt üle. kõik. päike enam ei valgusta. see info jõuab meile 8 minutit hiljem. kuritegu on sooritatud, aga meie joome rõõmsalt palmi all nektarit veel 8 minutit

alaska
03.07.13, 23:50
Kui saab liikuda 10x kiiremini valguse kiirusest, siis kui keegi killitakse maa peal ära, sõidad kosmosesse selle kiirusega ja vaatad sitaks suure teleskoobiga pealt, kes killis.

rahvavaenlane
04.07.13, 00:01
minu loogika ütleb üldse seda, et valgu peaks tagasi ka ju kuskilt põrkama. masin ehitada mis oskab sellist tagasi peegelduvat infot töödelda ja saamegi teada, et kes maakera ehitas.

ranka
04.07.13, 00:06
Pokkeriteemadel

Poker Stars $98.12+$1.88 No Limit Hold'em Tournament - t10/t20 Blinds - 2 players - View hand 2251675 (http://www.handconverter.com/hands/2251675)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (BB): t440 22 BBs
BTN/SB: t560 28 BBs

Pre Flop: (t30) Hero is BB with 9 :spade: A :diamond:
BTN/SB raises to t40, Hero raises to t440 all in, BTN/SB calls t400

Flop: (t880) T :club: 3 :heart: 9 :heart: (2 players - 1 is all in)

Turn: (t880) 7 :heart: (2 players - 1 is all in)

River: (t880) 6 :diamond: (2 players - 1 is all in)

Final Pot: t880
Hero shows 9 :spade: A :diamond: (a pair of Nines)
BTN/SB shows Q :diamond: K :club: (high card King)
Hero wins t880


Ja selle peale öeldi:
http://ranka.pokkeriprod.com/pildid/muu/raymond.jpg

RudiTurbo
04.07.13, 08:03
Kui saab liikuda 10x kiiremini valguse kiirusest, siis kui keegi killitakse maa peal ära, sõidad kosmosesse selle kiirusega ja vaatad sitaks suure teleskoobiga pealt, kes killis.

Ma hakkasin ka sedasi mõtlema, et kuna see valgus, mis tähtedelt meieni jõuab, see on juba mitu aastat või lausa miljoneid aastat tagasi tekkinud valgus, et kui on võimalik liikuda valgusest kiiremini, siis maalt nahhui tõmmates ja hiljem kaugemalt seda valgust observidest saaks minevikku näha ju :D

Krdi utoopiline ja ulmeline värk on see universumi teema, aga kui 30 aastat tagasi nägime filmides, kuidas läbipaistvate ekraanide peal puutetundlikult asju klikiti, tundus see unreal magic, hetkel igalühel selline telefon taskus. Who knows, mis enam 30 järgmise aasta pärast unreali asemel standard on.

Karm, et see WARP Drive teema juba teoorias oli jutuks Einsteini ajal. Üks autistist young tüüp, kelle IQ pidi kõrgem kui Einsteinil olema ja vend õpib juba täpselt õigeid teemasi sellise IQ Jaoks :D

Kuna Ta autist, siis koomiliselt hirnub vahepeal, aga muidu ajab krdi huvitavat ja tarka juttu noore poisi kohta ning seda, mis ta seal seletab, seda mõtteviisi on huvitav ka pokkeris kasutada : STOP LEARNING AND START THINKING !


https://www.youtube.com/watch?v=Uq-FOOQ1TpE

Char
04.07.13, 08:43
kas 47 ei peaks 6bb deep fold olema?

ranka
04.07.13, 08:54
kas 47 ei peaks 6bb deep fold olema?

Ei. Isegi NASH-i järgi on 13BB deep shove.

Char
04.07.13, 09:09
mis mõttes isegi NASH, see nash tabel on puhas sitt ju teatud kohtades, liiga laiad ranged.

soovitaks pigem SAGE kasutada up to 7-8bb

ranka
04.07.13, 09:11
mis mõttes isegi NASH, see nash tabel on puhas sitt ju teatud kohtades, liiga laiad ranged.

soovitaks pigem SAGE kasutada up to 7-8bb

:)

SAGE on lihtsustatud NASH ning SAGE võiksid koheselt WC potti visata. Kui mingit tabelit tahad kasutada, siis ainult NASH ja CK. SAGE unusta koheselt.

Char
04.07.13, 09:27
:)

SAGE on lihtsustatud NASH ning SAGE võiksid koheselt WC potti visata. Kui mingit tabelit tahad kasutada, siis ainult NASH ja CK. SAGE unusta koheselt.

miks sulle SAGE ei meeldi? täitsa asjalik asi. normaalsed ranged.

nashiga, no 47o shoved 2bb ja 47s shoved 13bb, ei pea taibu olema, et siin midagi on valesti ::)

ranka
04.07.13, 09:43
miks sulle SAGE ei meeldi? täitsa asjalik asi. normaalsed ranged.

nashiga, no 47o shoved 2bb ja 47s shoved 13bb, ei pea taibu olema, et siin midagi on valesti ::)

Googelda: NASH EQULIBRIUM POKER ja leiad vastuse. Loose/tight ranged ei loe mitte midagi.

Kui ei viitsi Googeldada, siis loe uuesti elmist posti või siis ütlen uuesti. Kui soovid kasutada mõnda tabelit, siis loobu koheselt SAGE-st ja võta kasutusele NASH. Rohkem soovitusi ei saa ega oskagi anda.

nikitheone
04.07.13, 10:09
kuule ranka, imelist teadust loed? peaks sulle päris huvitav olema. iga kuu ootan uut ajakirja, täielik nuts.

Char
04.07.13, 10:19
ok jätame selle SAGE kõrvale hetkel, räägime sinu käest.


Kui mingit tabelit tahad kasutada, siis ainult NASH ja CK. SAGE unusta koheselt.

ei ma ei taha tabelit kasutada, mõtlen, kas see on kõige kasumlikum liin
ma tean, mis on nash equilibrium, nash on kõige kasumlikum, kui kõik vastased kasutaksid nashi ja siis oleks see tõesti unexploitable

aga vastase vastu, kes ei lähtu nashist, jälgides oma nashi tablit, imo oled sa exploitable ja leakid



Rohkem soovitusi ei saa ega oskagi anda.

ma soovitusi hetkel ei otsigi, üritlen arutleda sinuga.
lihtsalt sellepärast, et nash näitab 13bb 47s on su põhjendus sellele shovele?

ranka
04.07.13, 10:28
ok jätame selle SAGE kõrvale hetkel, räägime sinu käest.

ei ma ei taha tabelit kasutada, mõtlen, kas see on kõige kasumlikum liin
ma tean, mis on nash equilibrium, nash on kõige kasumlikum, kui kõik vastased kasutaksid nashi ja siis oleks see tõesti unexploitable

aga vastase vastu, kes ei lähtu nashist, jälgides oma nashi tablit, imo oled sa exploitable ja leakid

ma soovitusi hetkel ei otsigi, üritlen arutleda sinuga.
lihtsalt sellepärast, et nash näitab 13bb 47s on su põhjendus sellele shovele?

Vastan järjekorras.

1. NASH ei ole kõige parem strateegia
2. 6BB juures, kui mul ei ole vastase kohta paremat infot, kuidas teda paremini exploitida, hakkan kasutama NASH
3. Üldiselt kõik suited gapper/connectorid on alati head shovemiseks alla 10BB stäki (oleneb obv nats vastasest)

Seega ma arvan, et fold on siin vale ja shove best. Ju keegi parem kinnitab/lükkab ümber.

Aime
04.07.13, 10:42
Sorry for offtopic. Lihtsalt küsimus juba ammu kummitanud ja kui juba igasugu tarka juttu hakati arutama, siis küsiks, et kas on teada, kes selle Nashi tabeli tegi. Vaevalt, et John Nash isiklikult. Ilmselt tabeli tegi keegi tark matemaatik kasutades Nashi equlibriumi? Nash ise on juba 85 aastane, aga nupp nokib kindlasti endiselt hästi, lihtsalt kuna Nashi equilibriumi kasutatakse igasugustes situatsioonides, a'la sõdades jne, siis ilmselt ta kõigi jaoks ei jõudnud ju välja mõelda nn optimaalseid lahendusi ehk siis kes see tark pokkeriguru matemaatik oli, kes selle tabeli valmis tegi?

Fabulous
04.07.13, 11:19
Sorry for offtopic. Lihtsalt küsimus juba ammu kummitanud ja kui juba igasugu tarka juttu hakati arutama, siis küsiks, et kas on teada, kes selle Nashi tabeli tegi. Vaevalt, et John Nash isiklikult. Ilmselt tabeli tegi keegi tark matemaatik kasutades Nashi equlibriumi? Nash ise on juba 85 aastane, aga nupp nokib kindlasti endiselt hästi, lihtsalt kuna Nashi equilibriumi kasutatakse igasugustes situatsioonides, a'la sõdades jne, siis ilmselt ta kõigi jaoks ei jõudnud ju välja mõelda nn optimaalseid lahendusi ehk siis kes see tark pokkeriguru matemaatik oli, kes selle tabeli valmis tegi?
Seda tabelit pole eriti raske teha kui sa tead mida Nash Equilibrium endast kujutab ning sul on olemas simulaator mis näitab kuidas mingid range-id ja stackid üksteise suhtes kasumit/kahjumit näitavad.

ranka
04.07.13, 11:21
Mind hakkas ennast ka huvitama NASH-i ajalugu. Kes selle esimesena tegid. Muideks uurisin Pokerstarsi TOS-i ja seal kirjas:

«Saadaval on ka teenused ja programmid, mis aitavad sul analüüsida enda mängu ja tehtud otsuseid, kuid mis on keelatud vaid mängimise ajal. Näiteks ICM (Independent Chip Model) ja Nash Equilibrium progamme võib kasutada mängu järgselt tehtud otsuste analüüsiks. Samuti on lubatud vaadata tulemusi mõnest veebipõhisest andmebaasist. Kuid taolisi lahendusi ei tohi kasutada PokerStarsi programmiga samal ajal.»

Tundub, et ma rikun Pokerstarsi reegleid. NASH ja Sklansky-Chubukov rankings on lisatud otse mu HUD-i.

Char
04.07.13, 12:04
no siin on ilmselt mõeldud icm ja nash programme, mis siis väga täpselt algandmete järgi arvutavad välja "õiged" otsused sinu eest.

Aime
04.07.13, 12:18
Noh paljud kasutavad ju ka tableninjat. See ka keelatud, kuigi olen arusaanud, et see vist ei arvuta mingeid oddse välja, vaid ainult aitab betsize määrata ja laudu hallata.

PS! mida see icm tähendab?
International Confederation of Midwives ?

bauss
04.07.13, 12:21
Mind hakkas ennast ka huvitama NASH-i ajalugu. Kes selle esimesena tegid. Muideks uurisin Pokerstarsi TOS-i ja seal kirjas:

«Saadaval on ka teenused ja programmid, mis aitavad sul analüüsida enda mängu ja tehtud otsuseid, kuid mis on keelatud vaid mängimise ajal. Näiteks ICM (Independent Chip Model) ja Nash Equilibrium progamme võib kasutada mängu järgselt tehtud otsuste analüüsiks. Samuti on lubatud vaadata tulemusi mõnest veebipõhisest andmebaasist. Kuid taolisi lahendusi ei tohi kasutada PokerStarsi programmiga samal ajal.»

Tundub, et ma rikun Pokerstarsi reegleid. NASH ja Sklansky-Chubukov rankings on lisatud otse mu HUD-i.
siin ju ilusti kirjas Aime

Aime
04.07.13, 12:23
Yeap, pigem oleks see küsimus kuulunud lollide küsimuste valdkonda, sest nimest ei saanud aru, mida see programm tee. Mõnikord käsi kribab kiiremini kui mõte ja juba leidsin ka googlist vastuse.
see teine ICM pikk tähendus rikkus lihtsalt küsimuse mõtte ära :D

Char
04.07.13, 12:24
Noh paljud kasutavad ju ka tableninjat. See ka keelatud, kuigi olen arusaanud, et see vist ei arvuta mingeid oddse välja, vaid ainult aitab betsize määrata ja laudu hallata.

PS! mida see icm tähendab?
International Confederation of Midwives ?

see ei ole keelatud.

http://www.pokerstars.ee/en//poker/room/prohibited/

105. on tableninja

Aime
04.07.13, 12:29
ok sry...
lugesin valest tulbast

ranka
05.07.13, 09:03
5-tablesin täna kaks tundi $30-$100. Tunnis saab ca. 60 mängu. Olin muidugi totaalses godmodes.

http://ranka.pokkeriprod.com/pildid/muu/5tabling.png

Kotkas1000
06.07.13, 15:02
Kuna siin teemas kosmiliste mõõtemete hoomamamatus ja relatiivasus teooria jne jutuks tuli, siis räägin, mis eile purjus peaga õllekalt koju sõites takso tagaistmel mõtisklesin. Kui mingile kehale näitada valgust, siis meie silmale nähtavaks muutub see objekt valguskiirusel. Kui tuli ära kustutada, siis samamoodi, me näeme seda keha veel mingi hetke peale valgusallika kadumist. Aga kui nüüd kujutada ette olukorda, kus näiteks inimene, kes suudab joosta 1000x valguskiirusel, siis kas maakerale ringi peale tehes näeb ta iseennast ees minemas? Kas sellest kujutisest on võimalik ka mööduda?
Mul jooksis kokku seal taksos. Ja nii see jäi kuid nüüd hakkas kummitama jälle. :P

ranka
06.07.13, 15:27
Kas üldse valguse kiirusest kiiremini saab liikuda?

q_q
06.07.13, 15:30
ei saa

donkament
06.07.13, 15:30
praegustel andmetel ei saa. praktikas LHC saavutatud osakeste maksimaalne liikumiskiirus jäi samuti valguse kiiruse juures pidama.

Fabulous
06.07.13, 16:21
Kehal millel on olemas mass, on valguse kiirusel võimatu liikuda, sest selle kiiruse saavutamine eeldab sõna otses mõttes lõpmatut hulka energiat (seda seletab ka kuulus valem: e=mc^2). Tehnika areneb ilmselt mingil hetkel sellisele tasemele, et suudetakse saavutada v=0.99999...9c, aga v=c on seni võimatu kuni suudetakse leiutada allikas mis suudab produtseerida lõpmatul hulgal energiat.
Muide, kui v=c oleks võimalik, suudaksid sellisel kiirusel liikuvad inimesed ka igavesti elada, sest nende jaoks aeg edasi ei liigu.

ranka
06.07.13, 17:19
Aga näiteks, kui Maa tiirleks ümber päikese valguse kiirusega. Kas siis ka aeg sellel planeedil "seisaks".

Siis ütleme, et sa saavutad peaaegu valguse kiiruse. Sinu jaoks on möödunud selles süsteemis 50 aastat, mis on näiteks võrdväärne 10 000 Maa aastaga. Aga inimene, kes on selles süsteemis, kas temale siis 50 aastat tunduks sama pikana, kui meie maa 50 aastat või tunduks talle reaalselt see 10 000 aastat, et nagu elaks igavesti.

Kui talle tunduks 50 aastat, siis äkki näiteks putukad, kes elavad päevast kuni paari kuuni. Siis äkki neile see "päev" ehk eluiga tundub sama pikk, kui inimesele tema 70 aastane eluiga?

ranka
06.07.13, 17:25
>> Aga näiteks, kui Maa tiirleks ümber päikese valguse kiirusega. Kas siis ka aeg sellel planeedil "seisaks".

Seda tahaks veel kommenteerida. Kui aeg seisaks või käiks aeglasemalt, kas siis inmikonnal ei ole mõtekam otsida planeete, mis tiirlekiks ümber tähe kiiremini või planeedid tiirlevad kõik sama kiirusega ümber tähe, mis on minu arvates ebaloogiline. Tiirlemise kiirust peaks mõjutama planeedi mass ja tähe gravitatsioon või eksin?

sm112
06.07.13, 17:41
Vahe pole, kui kiirelt maa ümber päikese tiirleks. Aega tuleks mõõta kellaga, mis asub maal, seega maa kiirus päikese suhtes ei mõjutaks kuidagi aja kulgemise kiirust maal.

ranka
06.07.13, 17:44
Vahe pole, kui kiirelt maa ümber päikese tiirleks. Aega tuleks mõõta kellaga, mis asub maal, seega maa kiirus päikese suhtes ei mõjutaks kuidagi aja kulgemise kiirust maal.

Ära keskendu Maale või sain su vastusest ise valesti aru.

Toon täpsustava näite: On planeet, mis tiirleb ümber oma tähe 10x kiiremini kui Maa. Nüüd, kas seal planeedil liigub aeg täpselt sama kiiresti, kui Maal?

sm112
06.07.13, 17:50
Aeg ei ole absoluutne suurus, vaid suhteline, sõltudes sellest, millise taustsüsteemi suhtes me aega mõõdame. Aasta on kokkulepitud ajaühik ja kui inimese eluiga maal on näiteks 100 aastat, siis on ta ka igasugusel muul planeedil 100 aastat. Mingi muu taustsüsteemi suhtes võib see aeg olla erinev, aga kuna inimene ise "tunneb" aega selle taustsüsteemi suhtes, kus ta asub, siis on tema eluiga ükskõik mis planeedil ikka 100 aastat.

sm112
06.07.13, 17:57
Ja näiteks see kaksikute näide, kus üks kaksik jääb maale ja teine sõidab veidi ringi tohutu kiirusega ja jõuab maale tagasi maa arvestuses 50 aasta pärast. Tema jaoks ei kestnud tema reis mitte 50 aastat, vaid võibolla ainult ühe tunni, kosmosejaamas läks kell 1 tunni võrra edasi, samal ajal möödus Maal 50 aastat.

ranka
06.07.13, 18:00
Ja näiteks see kaksikute näide, kus üks kaksik jääb maale ja teine sõidab veidi ringi tohutu kiirusega ja jõuab maale tagasi maa arvestuses 50 aasta pärast. Tema jaoks ei kestnud tema reis mitte 50 aastat, vaid võibolla ainult ühe tunni, kosmosejaamas läks kell 1 tunni võrra edasi, samal ajal möödus Maal 50 aastat.

Saan sellest aru. Aga sa ikka ei vastanud küsimusele. Toome selle sama kaksikute näite ja ütleme, et inimene on leiutanud telportimise või täheväravad (see on puhtalt näide). Üks planeet liigub 10x kiiremini ümber oma tähe, kui Maa.

Kaksikud sünnivad. Üks kaksik jääb Maale, teine kaksik teleporditakse tollele kiiremini tiirlevale planeedile. Maal möödus 50 aastat. Kas teisel kaksikul möödus ka 50 aastat või tollel planeedil näiteks liikus kell edasi ainult tunni? Mu küsimus ongi, et kas planeedi tiirlemise kiirus mõjutab aega?

sm112
06.07.13, 18:15
Teisel planeedil liikus kell maa suhtes edasi 50 aastat, aga planeedi enda suhtes 1 tunni. Seega sai see kaksik 1 tunni vanemaks ja jõudis vaadata 1 tunni pikkuse filmi ära selle ajaga. Kui ta tuleks maale tagasi, siis ta näeks, et maal on möödunud 50 aastat. Aga tema jaoks möödus 1 tund, ta sai tunni vanemaks, tal oli täpselt 1 tund aega teha mida iganes, tema tajus selle aja möödumist nii, nagu ta oleks maalgi tajunud 1 tunni möödumist.

AEG ON SUHTELINE MÕISTE, mis oleneb sellest, mille suhtes teda mõõdetakse. Planeedi tiirlemise kiiruse muutumine mõjutab aega selle objekti suhtes, mille suhtes planeet liigub, aga ei mõjuta aega planeedil endal.

ranka
06.07.13, 18:33
Teisel planeedil liikus kell maa suhtes edasi 50 aastat, aga planeedi enda suhtes 1 tunni. Seega sai see kaksik 1 tunni vanemaks ja jõudis vaadata 1 tunni pikkuse filmi ära selle ajaga. Kui ta tuleks maale tagasi, siis ta näeks, et maal on möödunud 50 aastat. Aga tema jaoks möödus 1 tund, ta sai tunni vanemaks, tal oli täpselt 1 tund aega teha mida iganes, tema tajus selle aja möödumist nii, nagu ta oleks maalgi tajunud 1 tunni möödumist.

AEG ON SUHTELINE MÕISTE, mis oleneb sellest, mille suhtes teda mõõdetakse. Planeedi tiirlemise kiiruse muutumine mõjutab aega selle objekti suhtes, mille suhtes planeet liigub, aga ei mõjuta aega planeedil endal.

Jessus. Kasutan ka siis caps locki.

MA TEAN, ET AEG ON SUHTELINE MÕISTE. Täpsustuseks ma ju küsisingi, et kuidas inimene tunneks end teises süsteemis - kas ta tajuks aega teisiti või mitte. Sain ka sellele küsimusele vastuse ning teine küsimus oli, et kas tiirlemise kiirus muudaks aega. Sain jälle vastuse. Tänan.

Miks ma seda küsisin?

Sest tekkis väikene huvitav mõte. Ütleme, et Mars tiirleks ümber päikese tunduvalt kiiremini, kui Maa. Mõlemad planeedid on eluks kõlbuliud (teoorias). Ütleme ka, et kui see sama kaksikute näite põhjal: 1h Marsil = 50 Maa aastat. Kas siis ei oleks inimkonnal mõttekam koloniseerida Mars ja kasutada «Maad» laona ?

Mõtlen, et kolime kiirele planeedile, kus me tunneme aega nii nagu me tunneme ka siin. Aga näiteks kui Marsil inimene sünnib, elab oma 70 aastase elu ära ja sureb, siis samal ajal Maal on möödunud miljon aastat. Selle aja jooksul on kasvanud taimed, ladestunud merepõhja ja tekkinud neist fossiilsed kütused, mis nüüd transporditakse Maalt Marsile.

See on kole ekstreemnäide, aga teoorias oleks see ju võimalik?

EDIT: sama näite põhjal oleks ju mõtekam inimkonnal elada kosmoselaeval, mis liigub väga-väga kiiresti puntki A ja punkit B vahel. Iga X aja tagant tehakse punkti B juures paus ning kogutakse peale vajalikud resursid (söök, energia jne). Punkt B oleks siis "kiirelt" vananev Maa.

EDIT2: mõte selles, et inimkond küll ei võida aega, aga saaks lahendada ju teatud probleemid, mis muidu vajavad tohutult aega.

ranka
06.07.13, 18:39
Või kui näiteks oleks kaks süsteemi. Ühes süsteemis oleks aeg aeglasem. Näiteks 1 sekund = 2 Maa sekundit (see on nüüd võrdlus, tean, et see on kokkulepitud ühik, aga rõhutn võrdluseks).

Aktsiaturgudel on vaja kiirus. Teinekord ostetakse või üüritakse ruumid otse börsihoone kõrvale, et saavutada eelis, kuna raha loetakse juba millisekundites. Nüüd ütleme, et me oleme kiiremas süsteemis. Meie arvuti teeb arvutuse ära ja biidime teisi 1ms. Kuna meil möödus meie tunde järgi 2 sekundit, samas börsimajas möödus 1 sekund. Seega me saaks ju nii eelise tekitada.

See on ka teoreetiline näide.

q_q
06.07.13, 18:41
stfu ranka

sm112
06.07.13, 18:45
Üks nüanss veel, millele sa ei tulnud - oletame, et maa või marsi orbiit on ring ja päike asub täpselt selle ringi keskel. Olenemata maa liikumise kiirusest mööda seda ringjoont on maa ja päikese vaheline kaugus kogu aeg sama. Seega, kas maa liikumise kiiruse muutumine mõjutaks üldse aega päikese suhtes? Ise ei viitsi rohkem mõelda praegu.

Ja ranka, seda nimetatakse ajas rändamiseks ja teoorias on see tõesti võimalik.

ranka
06.07.13, 19:05
Üks nüanss veel, millele sa ei tulnud - oletame, et maa või marsi orbiit on ring ja päike asub täpselt selle ringi keskel. Olenemata maa liikumise kiirusest mööda seda ringjoont on maa ja päikese vaheline kaugus kogu aeg sama. Seega, kas maa liikumise kiiruse muutumine mõjutaks üldse aega päikese suhtes? Ise ei viitsi rohkem mõelda praegu.

Ja ranka, seda nimetatakse ajas rändamiseks ja teoorias on see tõesti võimalik.

Küsid liiga keerulisi küsimusi. Ma ei saanud küsimusest arugi.

Aga väga huvitav teema. Mida rohkem ma mõtlen, seda «mõttetum» aeg on. Siis üks selline näide. Ükskord tegin savu ja aeg räigelt hakkas venima. Täpselt selline tunne nagu möödas oleks 20-30 minutit, tegelt oli minut. Huvitav miks inimkond ei ole leiutanud selliseid «tooteid», mis muudaks ajataju.

Sul tuleb tähtis sündmus ja tahad nautida igat sekundit. Siis võtad miski tableti ning aega tajud aeglaselt.

Siit tekiks ka päris huvitav teooria. Kui kasutaksid seda tabletti iga päev, siis harjuksid sellega ära ja lõpus ikka on aeg sinu jaoks sama nagu ennem.

sm112
06.07.13, 19:17
Narko ju mõjutabki taju, lisaks muule ka ajataju. Tõenäoliselt pole midagi kangemat leiutatud, kuna pole piisavat vajadust või oleks tagajärjed liiga halvad.

Pumper
06.07.13, 22:53
poppersiga oli aeg seismas enamus ajast nagu liim su ajus

VisaHing
07.07.13, 14:04
5-tablesin täna kaks tundi $30-$100. Tunnis saab ca. 60 mängu. Olin muidugi totaalses godmodes.

http://ranka.pokkeriprod.com/pildid/muu/5tabling.png


http://d24w6bsrhbeh9d.cloudfront.net/photo/aNeo2qr_460sa.gif

ranka
07.07.13, 19:50
Ei vinna graafikut uploadida, aga täna solid day - $1.8K, millest $1.3K kihutasin üle EV. In before doomswitch.

andu_andu
08.07.13, 09:42
5-tablesin täna kaks tundi $30-$100. Tunnis saab ca. 60 mängu. Olin muidugi totaalses godmodes.

http://ranka.pokkeriprod.com/pildid/muu/5tabling.png

ilus. Mitu mängu ? Kunagi proovisin max mänge ühe päeva jooksul ja sain mingi 427 vist. Kaspar sai vist isegi 500+, aga mul plaanis see pikalt üle teha mingi päev. Lihtsalt treeningu mõttes massmultitableda ja võtta madalamalt mänge juurde.

jasssass
08.07.13, 13:55
Peaks kah proovima, seni saanud 300 mängu + 1500 kätt cashis ühe päevaga. Madalas limiidis lihtsam saavutada, sharky teeb siis suure osa tööst ära. Muidugi kui järgi istuma panna siis pole vast vahet.
Andu, mismoodi sul regamisprotsess toimub muidu? Sharky pandud tühja lobby-t otsima ja manuaalselt võtad juurde või kuidas oma volüümi saavutad?

ranka
08.07.13, 13:59
ilus. Mitu mängu ? Kunagi proovisin max mänge ühe päeva jooksul ja sain mingi 427 vist. Kaspar sai vist isegi 500+, aga mul plaanis see pikalt üle teha mingi päev. Lihtsalt treeningu mõttes massmultitableda ja võtta madalamalt mänge juurde.

Graafikul olemas: 135 mängu. Tegelt mängisin hiljem veel ja tuli 200+. Enda päevased rekordid ongi äkki 250-300 juures (eile näiteks mängisin 220 mängu aga siis üle 2-3 laua ei saanud kordagi ning tihti oli 4-5 minutilis ooteaegu lobby saamiseks). Nii naljakas, kui see ei ole, siis eile enne magaminekut ütlesingi sõbrale, et homme (ehk siis täna) mängin 400-500. Läksin küll õigel ajal magama (nõks enne kella 23), aga suutsin siiski sisse magada ning non-peak ajal ma ei viitsi selliseid üritusi ette võtta.

Non-peak aegu ma mõtlen siis parim non-reg suhe. Kui regidele järgi istuda, siis ei ole probleem, aga parimad ajad on $60-$100 kella 02 kuni 10. Eriti hea on kell 4 kuni 8. Siis enamus regulare läinud ning lobbysid saab isuga. Näiteks üks hommikul ma pidin Sharky ristist kinni lükkama, kuna ühel hetkel viskas korraga 6 kuus lauda lahti, sest multi-tabling limiit oli 10 laua peal. Mitte, et ma 10 tableks, aga oma laiskusest viskasin lihtsalt numbri kümme, et nii või naa reeglina üle kahe laua ei saa, aga siis oleks saanud up to 7-8.

Laupäeva varahommikuti ei ole üleüldse see mingi ime, et waitnglistides on 1-2 regulari või tühjad lobbyd ootel.

Mis olen veel avastanud, et teisipäeva ja kolmapäeva hommikud on kõige kehvemad actioni päevad. Siis kella kümnest saadik venivad regularide nimekirjas 12, isegi 16-17 ja keskpäeval 20 inimeseni välja. See on täiesti loogiliselt tuletetavad, sest me kõik oleme inimesed ning reeglina nädalavahetuseti oleme laudadest rohkem eemal, eriti suvel.

Kes veedab pere seltsis aega, kes käib peol, kes suvilat koristamas või sõpradega golfi mängimas. Nädala alguses tullakse tagasi ja tahetakse «patupäevad» tagasi teha. Seega tegin juba paar nädalat tagasi oma schedule, et teisip ja kolmap täiesti vabaks ning tagasi laudades neljapäeval või hiljemalt reede varahommikul ning rohkem aega NV-le. Isegi, kui teisipäeva-kolmapäeva teooria actioni suhtes on vale, siis suudan värske peaga rohkem aega suunata NV-le, mis on kindlasti ühed parimad päevad.

Üks pluss, mis mul veel sobib varahommikuseks mänguks on oma distspliini puudus. Ei suuda lihtsalt Skype kinni panna või kui tekib väike ooteaeg, siis 2p2 või foorum lahti ning surfan seal. Kuna vähem aktiivsust sellisel kellaajal, siis on ka vähem segajaid ning on ühtlasi hea tunne, kui keskpäevaks on kõik teod tehtud ning uneajani kümmekond tundi või hoopis teha väike nap ning saab suht valge inimese ajal elada.

andu_andu
08.07.13, 14:52
Peaks kah proovima, seni saanud 300 mängu + 1500 kätt cashis ühe päevaga. Madalas limiidis lihtsam saavutada, sharky teeb siis suure osa tööst ära. Muidugi kui järgi istuma panna siis pole vast vahet.
Andu, mismoodi sul regamisprotsess toimub muidu? Sharky pandud tühja lobby-t otsima ja manuaalselt võtad juurde või kuidas oma volüümi saavutad?

sharky tiksub järjekorras ja vahele proovin käsitsi saada lobbysid kui keegi unregab või on sharky lag kellelgi.

Char
08.07.13, 15:08
kuidas te saate multitabledada, 2 juba on ulme, rääkimata 4 lauda

kui ma 1tablin, siis tekib nagu mingi loogika, tunned ära kui agressiivne on vastane, tunnetad mida ta viimaste käte jooksul on teinud ja tunnetad mängu dünaamikat, raske seletada. imo HT eriti oluline, et juba paari käega saad sa tunnetuse vastase kohta, et kuidas vastavalt adjustida jne.

kui mitu lauda on lahti, siis ei teki üldse vastasega sellist sidet ja pigem vaatad oma kätt ja klikid nuppe lihtsalt, statte näed, aga paari käe statid ei anna mingit infot.

ranka
08.07.13, 16:09
Telefoniga. Küsimus andule. Palju 200 - 500 tunnis ainult sharkyt kasutades actionit saab ?

Mr_Kenny
08.07.13, 18:14
kuidas te saate multitabledada, 2 juba on ulme, rääkimata 4 lauda

kui ma 1tablin, siis tekib nagu mingi loogika, tunned ära kui agressiivne on vastane, tunnetad mida ta viimaste käte jooksul on teinud ja tunnetad mängu dünaamikat, raske seletada. imo HT eriti oluline, et juba paari käega saad sa tunnetuse vastase kohta, et kuidas vastavalt adjustida jne.

kui mitu lauda on lahti, siis ei teki üldse vastasega sellist sidet ja pigem vaatad oma kätt ja klikid nuppe lihtsalt, statte näed, aga paari käe statid ei anna mingit infot.

Harjutamine teeb meistriks.

andu_andu
08.07.13, 19:48
Telefoniga. Küsimus andule. Palju 200 - 500 tunnis ainult sharkyt kasutades actionit saab ?

suht random, aga mitte palju. mingi avg 13-15 võibolla

ranka
09.07.13, 06:46
Eeldan, et kõik HUSNG mängijad said järgneva kirja:

Hello Heads-Up Sit & Go player,

We're running a promotion in July to reward 2-player cash Heads-Up Sit & Go players who play many tournaments against the same opponent. As you've played many such tournaments this year, I thought you might be interested in the details.

If you play the same opponent at least 250 times this month at this game type, you'll get awarded an extra 1.5 FPPs for every VPP earned during those matches. The games will all need to be within the same stakes range as defined in our lobby tabs:


High is $100+
Medium is $30s and $60s
Low is $7s and $15s
Micro is $1.50s and $3.50s

This promotion definitely isn't for everyone, as playing the same opponent 250 times is quite a commitment. If you do have a grudge to work out against a particular player, though, this is the month to go for it!

Promotion Example: During the month of July, Ike Haxton and nanonoko play 200 $5,000 Turbo HUSNG and 100 $1,000 Hyper Turbo HUSNG. They also each play many other HUSNG against other players.

Because they have played 250 or more high stakes HUSNG in total against one another, they earn extra FPPs for all of them. They do not earn extra FPPs for their other HUSNG.

Each player earns 346.5 VPPs for each $5,000 Turbo and 61.6 VPPs for each $1,000 hyper, totalling (346.5 * 200) + (61.6 * 100) = 75,460 VPPs.

On August 2nd each player will be awarded 113,190 (75,460 * 1.5) extra FPPs as their reward for participation in this promotion.

Thanks for playing at PokerStars!

Steve Day
Manager of VIP, Team Online, Ring Games and Sit & Go Tournaments

Põhimõtteliselt soodustatakse Reg vs Reg actionit. Kui ma õigesti aru saan, siis lisatakse 1,5 FPP-d ühele teenitud VPP-le.

Kui palju on see lisa RB-s Platinium ja Supernova VIP-ile?

Paar fakti:
1. HUSNG mängija saab iga makstud dollar ikohta 5,5 VPP-d
2. Platinium teenib iga VPP kohta 2,5 ja Supernova 3,5 VPP-d. Eduka promo lõpetamisel vastavalt 4 ja 5 VPP-d.
3. Platinium maksimum boonuse kurss FPP kohta on $0,013 ja Supernoval $0,016.

Kaks mängijat mängivad 250 x $30 HTHUSNG:

mängija maksab reiki: $157,5
teenib: 866,25 VPP-d
kui ta on Supernova siis teenib 4331,25 FPP-d, kui Platinium siis 3465 FPP-d.
Platiniumile tähendab see $45 rakebacki, Supernovale $55.
Rakeback protsentidena. Plat: 29% ja Supernova: 35%.

Ma ei viitsi rohkem arvutusi teha ja kasutan Pokerstarsi tabeleid ning võtan "puhta" VIP-leveli. Platiniumil loetakse puhtaks RB-ks 23-25% ja Supernoval 28-31%. Seega antud promo tundub 4-6% rakeback lisa. Seda siis pm. ainult reg vs reg vastu.

Cypher0
09.07.13, 12:46
Väidetavalt selle kirja said kõik, kes on kunagi teinud vähemalt 250 HUSNG ühes kuus.

Ja siin miskine 2p2 user arvutas 13.2% lisarakebackiks:

http://forumserver.twoplustwo.com/showpost.php?p=39258772&postcount=12

P.S. Ise pole elus ühtegi HUSNG mänginud, sattusin juhuslikult peale. :)

VisaHing
09.07.13, 13:03
Ei tundu nagu väga ahvatlev kampaania kui aus olla. Mingil põhjusel ise kirja ei saanud..

Fabulous
09.07.13, 13:21
Kirja said IMO ainult need kes on mänginud sama vastase vastu 250 või rohkem mängu (pole kindel kas kuuajase perioodi jooksul või üldse kokku). See kampaania polegi mõeldud olema ahvatlev madala limiidi grinderitele vaid pigem $60+ tasemel reg-on-reg actioni suurendamiseks/motiveerimiseks.

ranka
10.07.13, 13:08
Väidetavalt selle kirja said kõik, kes on kunagi teinud vähemalt 250 HUSNG ühes kuus.

Ja siin miskine 2p2 user arvutas 13.2% lisarakebackiks:

http://forumserver.twoplustwo.com/showpost.php?p=39258772&postcount=12

P.S. Ise pole elus ühtegi HUSNG mänginud, sattusin juhuslikult peale. :)

Jup tundub, et midagi arvutasin valesti. Sain nüüd ka 44%.

ranka
10.07.13, 13:17
Kirja said IMO ainult need kes on mänginud sama vastase vastu 250 või rohkem mängu (pole kindel kas kuuajase perioodi jooksul või üldse kokku). See kampaania polegi mõeldud olema ahvatlev madala limiidi grinderitele vaid pigem $60+ tasemel reg-on-reg actioni suurendamiseks/motiveerimiseks.

Ei. Mitte sama vastase vastu, vaid kes on see aasta mänginud üleüldse 250 HUSNG-d ühes kuus.

It's not a promotion that is expected to be interesting to a large number of players. We are emailing players who have played at least 250 HUSNG in any one month this year to let them know.

ranka
10.07.13, 13:18
Selline info ka:

Seating
Seating, including seating scripts, is the by far the most important and controversial HUSNG topic.

We shared our understanding of current game conditions which we have gained through observation, discussion, and data analysis. We learned a few interesting details from player representatives about how players interact with one another in the current seating environment.

After our discussions, we are more firmly convinced that some form of automatic matchmaking system is the best way forward for heads-up SNG. We will discuss this option with recreational players in the coming weeks. If response is positive, we will likely move forward.

Implementation of such a solution would be expected to make 3rd party seating scripts obsolete.

Ja veel:
This is something that would be implemented alongside a matchmaking system, except that it would also allow players to match themselves against one another for a *first* table of a given type if they both agree.

This would be a double-blind opt-in method, much like T$ trading is today.

Char
10.07.13, 13:25
ehk siis no more bumhunting? kui mingi random matchmaking system.


This would be a double-blind opt-in method, much like T$ trading is today.

sellest lausest said aru, et mis nad sellega mõtlesid?

ranka
10.07.13, 13:39
ehk siis no more bumhunting? kui mingi random matchmaking system.

sellest lausest said aru, et mis nad sellega mõtlesid?

Kuna on pool ja random paaritamine, siis on suht võimatu ühe kindla regiga mängida üle ühe laua. Seepärast oleks süsteem, kus ma saan küsida sult, et mängime kahel laual. Kui sa nõustud läheb mäng lahti.

Samal teemal. Mina, kui selline hobimängur, mängin seda mängu ainult tänu Sharkyle. Kui tuleks pool, mängiks edasi. S.t. ma olen nüüd vana ja laisk ning ma ei viitsi lobbydel ise manuaalselt peale passida, ja jube hea on kui proge regab sinu eest. On see siis Sharky või on see siis automaatne paaritamine - mõlemad fine by me. Viimane isegi parem - pean liikuma alla, või lahkuma, kui ei suuda konkurentsis püsida. Samasugune süsteem võiks olla igas mängus, kus game selection muutuks võimatuks või pain in the assiks.

Kui ma pokkeriga alustasin 5 aastat+ tagasi, siis shootisin 12 cashgame lauda (25NL, siis oli 12 lauda maks) ning lahkusin nendest laudadest alles siis, kui laud lagunes või lõpetasin sessiooni. Seda nimetan mina pokkeriks. Mitte huge selectionit ja seat hoppimist. Seepärast ka turniirid on meeldima hakanud. Ei ole mitte mingit valikut peale turniiri enda.

Codecci
10.07.13, 14:43
5 aastat+ tagasi oli regularide-fishide suhe hoopis teine, siis võis sellist asja harrastada. Rake peaks kordades väiksem olema, et tänapäeval nii teha :p

Ecuador13
10.07.13, 15:03
Seda nimetan mina pokkeriks.
Super, täpselt samal arvamusel.

ranka
10.07.13, 15:06
5 aastat+ tagasi oli regularide-fishide suhe hoopis teine, siis võis sellist asja harrastada. Rake peaks kordades väiksem olema, et tänapäeval nii teha :p

Sinu loogika järgi peaksid donkamendid või Zoom unbeatable olema. Aga näed ei ole.

Ma arvan, et mängude tase tegelikkuses ei ole niipalju tõusnud, vaid pigem on tõusnud regularide arv, kellega mängu jagatakse, kuna teemasse on tulnud bumhunting.

Codecci
10.07.13, 15:14
Sinu loogika järgi peaksid donkamendid või Zoom unbeatable olema. Aga näed ei ole.

Ma arvan, et mängude tase tegelikkuses ei ole niipalju tõusnud, vaid pigem on tõusnud regularide arv, kellega mängu jagatakse, kuna teemasse on tulnud bumhunting.
Ei ole öelnud, et unbeatable. Lihtsalt vahe table-selectija ja mitte table-selectija vahel on tänapäeval nii suur, et rumalus oleks mitte selectida. Kui pokkeritoa soov oleks table-selectimist vähendada, tuleks rake kõvasti alandada.

Muidugi see pole peamine põhjus, miks selectitakse... Areng on lihtsalt selline, regularid ei ole enam rumalad arvates, et suudavad igat mängu biitida ja teatakse oma edge paremini.

$Lauri$
10.07.13, 22:44
Ma ei mõista, mis tableselectingus halba on. Oma edge suurendamine on ju positiivne, miks sellest loobuda.

ranka
11.07.13, 09:38
Ma ei mõista, mis tableselectingus halba on. Oma edge suurendamine on ju positiivne, miks sellest loobuda.

Mingi aeg minnakse sellega liiale nagu praegu.

ranka
11.07.13, 17:41
Päääh. Täna ei olnudki võimalust võita. Alustasin suure hurraaga, et teen monster sessi, aga esimesed 100 mängu nii sitad tulemused, nii räigelt vigu, et tõmbasin lauad alla. Tuli välja, et üldse sitt jooks ja üleüldse haigelt palju vigu tegin. NON SD kukkus cEV-ga täpselt samale tasemele.

Ongi hea reality check, olingi liiga ülbeks läinud. Võtan paar tundi vabaks ja vaatan paar videot ning siis jätkan.

http://ranka.pokkeriprod.com/pildid/muu/t2na.png

Char
11.07.13, 17:44
jama jah, mis videosid vaatad? oskad mõnda packi soovitada?

ranka
11.07.13, 17:45
jama jah, mis videosid vaatad? oskad mõnda packi soovitada?

Ostsin need: http://www.pokkeriprod.com/2013/07/08/crushing-husng-videopakett/ ja alustan täna.

ranka
11.07.13, 17:48
cEV ka siis. Kaotus nii non-sd kui ka SD, aga arvan, et on palju HUSNG mängijaid, kes sama kaardijooksu oleks vähemalt 0EV-ks suutnud mängida või isegi rohkem.

http://ranka.pokkeriprod.com/pildid/muu/chop.png

ranka
11.07.13, 21:39
Kaotasin internetiühenduse. Backup ühendus connectis 3-4 minutit ja närveldasin. Tulin tagasi. Vastasel ka net läinud ja blindis surnuks.

MartinGarcia
11.07.13, 21:44
Kaotasin internetiühenduse. Backup ühendus connectis 3-4 minutit ja närveldasin. Tulin tagasi. Vastasel ka net läinud ja blindis surnuks.

GG, mida lasid ? 100 HTHUSNG ?

ranka
11.07.13, 21:47
GG, mida lasid ? 100 HTHUSNG ?

Jah. $60 ja $100 olid lahti.

ranka
11.07.13, 22:47
Running-running 2pair/tripsminingu peale callis vist.

Poker Stars $58.74+$1.26 No Limit Hold'em Tournament - t10/t20 Blinds - 2 players - View hand 2257139 (http://www.handconverter.com/hands/2257139)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

BTN/SB: t500 25 BBs
Hero (BB): t500 25 BBs

Pre Flop: (t30) Hero is BB with A :club: Q :heart:
BTN/SB calls t10, Hero raises to t40, BTN/SB calls t20

Flop: (t80) 2 :diamond: 3 :club: Q :diamond: (2 players)
Hero bets t50, BTN/SB raises to t140, Hero raises to t460 all in, BTN/SB calls t320 all in

Turn: (t1000) T :diamond: (2 players - 2 are all in)

River: (t1000) 9 :diamond: (2 players - 2 are all in)

Final Pot: t1000
BTN/SB shows 7 :club: 9 :heart: (a pair of Nines)
Hero shows A :club: Q :heart: (a pair of Queens)
Hero wins t1000

ranka
12.07.13, 02:23
Hehe. Tipphetkel olin 17 000 chippi ehk 34BI augus. Üks BI veel minna ja siis veel rake jagu raha. Kokku hetkel ~$500 veel miinust, millest $280 on rake.

http://ranka.pokkeriprod.com/pildid/muu/shipit.png

jasssass
12.07.13, 02:54
Ilusti ronib august välja, tegelen praegu suht samasuguse august kaevamisega.

ranka
12.07.13, 19:15
MÄRGE HILISEMAKS: kui vastane checkib flopi järgi - limped või single raised potis, siis ära palun autochecki.

Viimastel päevadel olen maha maganud tohutult kohti, kus saaks turnil üles ehitada 2 barrel bluffi ja pangad üles korjata.

ranka
15.07.13, 14:06
Poker Stars $58.74+$1.26 No Limit Hold'em Tournament - t10/t20 Blinds - 2 players - View hand 2259514 (http://www.handconverter.com/hands/2259514)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (BB): t480 24 BBs
BTN/SB: t520 26 BBs

Pre Flop: (t30) Hero is BB with 5 :diamond: 5 :heart:
BTN/SB raises to t80, Hero raises to t480 all in, BTN/SB calls t400

Flop: (t960) K :heart: 6 :diamond: 8 :club: (2 players - 1 is all in)

Turn: (t960) T :club: (2 players - 1 is all in)

River: (t960) 4 :heart: (2 players - 1 is all in)

Final Pot: t960
Hero shows 5 :diamond: 5 :heart: (a pair of Fives)
BTN/SB shows3 :diamond: 2 :diamond: (high card King)
Hero wins t960

Fabulous
15.07.13, 14:25
suited connectorid ikkagi ju

Provoker
15.07.13, 14:25
live kaardid

vsiu100
15.07.13, 15:01
väga tihti 2 vaba kaarti.

TaistoJ
15.07.13, 15:19
Coolerdasid ära. WP!

ranka
15.07.13, 22:43
Nägin täna natuke vaeva ja tegin täpsed fishi ning regi filtrid. Selgus tõsiasi, et maksan regidel 1% rakest kinni.

Regid
http://ranka.pokkeriprod.com/pildid/muu/regid.jpg

Fishid
http://ranka.pokkeriprod.com/pildid/muu/fishid.jpg

Kui keegi tahab samasugust filtrit teha, siis võtku aegsasti paar tundi vabaks, kuna see on ahvitöö. Selleks:

PT4 > My Reports > New Reports > All Players Report

Siis Filter > Add Expression Filters ja Expression lahtrisse kirjutada: #Player# = 'XXXXXX'. XXXXX on regulari nimi. Iga uue regulari lisamisel kasutada "OR" operaatorit. Ehk: #Player# = 'XXXXX' OR #Player# = 'YYYYYY'. Kui valmis siis Save ja OK ning raportisse lisada statid.

Parimaks sorteerimiseks on kõige enne PT4-as leida üles mängijad kelle vastu oled kõige rohekm mänginud (eeldatavalt regularid) või siis tuimalt PS > Options > Player Notes ja sorteerida regide/target list ning lisada need nimed.

EDIT: Selgituseks. Piltidel ROI adjusted on vastaste poolt vaadatuna. Kui seal on number X, siis niipalju nad kaotavad või võidavad. Minu puhul regid kaotavad -1.23% ROI-ga. Kuna rake on ca. 2.2% ROI-d, siis 1% maksan nende rakest kinni. Kui tahad näha total ROI-d siis summast tuleb lahutada 4.3%. Näiteks: fishid kaotavad 8.3% ROI-ga, siis 4.3% maha ning minu ROI nende vastu on 4%. Regide puhul siis kaotan 3.07%.

EDIT2: regulari nimi on suure-väike tähe tundliks. Kui mängija nimi on VesiPea33. Siis nii see tuleb ka kirjutada. vesipea33 lisamisel PT4 mängijat ära ei tunne.

ranka
15.07.13, 22:51
$60 ja $100 regide listi koos filtriga võin vabalt jagada. siis ainult importimise vaev. Kui kellegil soovi, siis PM.

Char
16.07.13, 08:01
pmst saaks teha ju xml parseri, mis notedest võtab kõik mängijad punase/roheline flagiga ja teeb sellest kokku stringi, mis sa siis pasted PT4 filtri alla, nagu sa ütlesid Player X OR Player Y jne..

ehk siis saaks kõik inimesed ühe korraga ja peaks ise üks haaval trükkima neid.


kui PT4 oleks selline filter veel, et hand played vs player . siis paned query lõppu veel endale sobiva numbri ja saad ka sobiva tulemuse ning saad seda iganädalaselt up to date hoida.

hea on see, et siis lähevad kõik mängijad kohe trackerisse ja kui nendega veel mängivad, jäävad nad su "Hands played" filtri sisse.

ranka
16.07.13, 08:37
pmst saaks teha ju xml parseri, mis notedest võtab kõik mängijad punase/roheline flagiga ja teeb sellest kokku stringi, mis sa siis pasted PT4 filtri alla, nagu sa ütlesid Player X OR Player Y jne..

ehk siis saaks kõik inimesed ühe korraga ja peaks ise üks haaval trükkima neid.


Jup saab. Isegi PT4 saab mängijad color codega, aga reportside all ei ole toda database fieldi olemas, aga kindlasti on olemas ta sql andmebaasis ning kunagi mul PT3 jaoks too script oli olemas kah.

Minu jaoks hästi imelik ongi see, et tegelikkuses arendatakse programmi edasi miskis imesuunas, mida ei olegi tavakasutajale vaja. Tehakse miskeid imestatte ja muud paska. Kuigi reaalsuses võiksid arendadagi edasi programmi parima mängutulemuse saavutamiseks.

Üheks heaks näiteks olekski nood mängijate gruppide vastu tulemuseks. Teine oleks multi-tabling ratio. Mõtlen, et saaksid graafiliselt kujutada oma hourlyt X tabledes, kus filter on seatavad less than X, equal to X, more than X, between X and Y. Nii leiab mängija kõige optimaalsema multitablingu, kus on ta hourly kõige suurem. See muidugi tähendab, et see on mängijale personaalne - mõnele 12 tabling palju, teisele 24 tablingt vähe ning tuleb kõik ise läbi proovida ehk oma mängu kallal töötama.

Samuti cooler EV, mis on seadistav. Igas mängus cooler on erineva definitsiooniga. Kui HT-s iga stäkiga A9 vs AK on cooler, siis FR see ei olegi ning mängija ise seadistab need. Umbes, et PF KK vs AA always cooler, set vs set always cooler, mas vs mast always cooler ning EV graafikul need olukorrad EV-d ei mõjuta ehk EV jääb nulli.

Samuti deduct last street/bet. Näiteks, kui sa analüüsid mängu (väga lihtne näide), siis SB-lt sa pead kaotama vähem, kui -0.5BB. See on ju easy ning seda ka deductitakse. Aga kui sa tahad näha, kas su 3beti callimised/4betid on head, siis see on keerulisem, kuna su PF avang ei ole alati konstante. Kui avad minraisega, pead vs 3bet kaotama vähem kui 2BB, kui 3X-iga siis 3BB. Vabalt võiks olla filter või võimalus, kus las bet on ära deductitud ning sel juhul sa ei pea näitama paremat tulemust kui -X vaid pead näitama paremat tulemust kui 0.

Samuti mängude analyzer, kus konkreetselt näidatakse graafiliselt, et mis perioodidel on kõige rohkem käsi mängutunni kohta ja kõige suuremad winrated.

Need on kõik tehtavad ja seda ma nimetaks pokkeripgorammiks. Mitte seda, kui sul lisatakse igakord uus stat. Isegi PT4 ei oel oma süsteemi suutnud ehitada efektiivse stäki filtrit ning on tehtud actual filtri peale ning manuaalselt, kui ahv tee iga BB vahemiku jaoks uued statid :)

ranka
16.07.13, 10:07
No minge ***** ausalt. Starsi logides saan veateate: Internal Error (102/1001). Läpparist logides on fine. Saatsin Starsi kirja koos logifailidega ja sain vastuse:

Hello Rainer,

Thank you for your email.

Regretfully you will be unable to access or create a PokerStars account from your
present access point as this location has been permanently restricted from accessing
PokerStars.

Please note that your account is not directly involved and there are no other
restrictions placed upon your account preventing you from logging in. At this point
we are unable to clear your current location for access and we therefore suggest
that you try logging in from a different location.

Please accept our apologies for any inconvenience caused.

Regards,

Emmanuel J
PokerStars Game Integrity

Mida ***** see sitt tähendab? Läppar on sama ühenduse taga, ja kõik töötab hästi. Lauaarvuti, mida olen kasutanud 2+ enam ei funka. Täiesti haige.

Char
16.07.13, 10:30
ju siis clientis on mingi token sees, mille järgi identifitseerib. pole ip based

soovitan supporti ikka saata kirju, et milles asi täpsemalt.
meanwhile PS clientile restart/reinstall, kuigi kahtlen, et aitab, sest ilmselt token kuskil registrys kirjas.

ranka
16.07.13, 10:33
ju siis clientis on mingi token sees, mille järgi identifitseerib. pole ip based

soovitan supporti ikka saata kirju, et milles asi täpsemalt.
meanwhile PS clientile restart/reinstall, kuigi kahtlen, et aitab, sest ilmselt token kuskil registrys kirjas.

Obv, et saadan. Reinstalli tegemine on pain in the ass, aga ju teen ära, kuna security on nii aeglane.

E: lükkasin ka netipulga taha, et oleks teine IP. IP baasil see ei ole. Seega on kliendi baasil ja veel ehk hoopis arvuti baasil.

E2: ja kui oleks kleidnibaasil, oleks support ka seda öelnud, et ala tee restardid ja reinstallid. 100% kindel, et desktop on nüüd blocki all ning suht junk, kui lahti ei saa. tõenäoliselt probleemiks, kuna householdis mängib rohkem, kui üks inimene starsis.

ranka
16.07.13, 10:47
pmst saaks teha ju xml parseri, mis notedest võtab kõik mängijad punase/roheline flagiga ja teeb sellest kokku stringi, mis sa siis pasted PT4 filtri alla, nagu sa ütlesid Player X OR Player Y jne..

ehk siis saaks kõik inimesed ühe korraga ja peaks ise üks haaval trükkima neid.


kui PT4 oleks selline filter veel, et hand played vs player . siis paned query lõppu veel endale sobiva numbri ja saad ka sobiva tulemuse ning saad seda iganädalaselt up to date hoida.

hea on see, et siis lähevad kõik mängijad kohe trackerisse ja kui nendega veel mängivad, jäävad nad su "Hands played" filtri sisse.

Kuna Stars maas, siis vaatasingi notede faili. on kenalt .xml failis ning noted kujutatud:

<note update="1372711177" label="2" player="XXXXXX"/>

Label on siis värv. Pm. selle saaks teha PHP-s, kus loab info sisse ja kuvab veebi vastava labeliga mängijad ning sealt ühe clickiga copy-paste PT expressionisse. Kui Starsi korda ei saa, siis ehk proovingi pusida.

EDIT: veebi all siis pean silmas local brauser, kui php support või siis serverisse, kui masinas ei ole php-d.

pastilaa
16.07.13, 10:48
http://www.youtube.com/watch?v=u9odvl3tfEU

Char
16.07.13, 12:37
tegin väikse appi selle jaoks.

sisse paned colori värvi mis tahad ja oma username.

keegi võiks testida, hetkel eeldab, et noted on siin
C:\Users\YOURUSER\AppData\Local\PokerStars.EE

https://www.dropbox.com/s/7z0a5naltd3kngd/NoteParser.rar

ranka
16.07.13, 13:18
tegin väikse appi selle jaoks.

sisse paned colori värvi mis tahad ja oma username.

keegi võiks testida, hetkel eeldab, et noted on siin
C:\Users\YOURUSER\AppData\Local\PokerStars.EE

https://www.dropbox.com/s/7z0a5naltd3kngd/NoteParser.rar

Sain teise versiooni ning testisin ja töötas. Ainukeseks, et tuleb ära eemaldada mängijate nimedest manuaalselt "ebardlikud characterid" ala ö, õ, ä, ü, ø, ülakomad jms. Õnneks neid nimesid on vähe. Mõnesaja kohta üks.

Sama filter töötab ka HU cashis ning lasin fishid üle: 40bb kaotavad mulle, niipalju kui mul neid starsi andmebaasiga ühendas.

EDIT: märgistamisel siis soovitada starsis need junnid teise tooni muuta ning edaspidi kasutada seda tooni. notede puhul see midagi suurt muutma ei hakka, kuna tõesti selliseid nimesid, mis tekitavad väära expressioni on mõni üksik.

estdonk
16.07.13, 13:48
ju siis clientis on mingi token sees, mille järgi identifitseerib. pole ip based

soovitan supporti ikka saata kirju, et milles asi täpsemalt.
meanwhile PS clientile restart/reinstall, kuigi kahtlen, et aitab, sest ilmselt token kuskil registrys kirjas.

Kunagi jooksis mingi inff et kõvaketta mac aadressiga on see asi seotud.

kuco
16.07.13, 14:28
Kunagi jooksis mingi inff et võrgukaardi mac aadressiga on see asi seotud.

FYP

ranka
16.07.13, 14:31
Närvi ajab see Starsi security. 3h läks, et forwarditi kiri tagasi ja nüüd pole ikka kirja tulnud. Huvitav, kas selles ei või probleem olla, et ma vahepeal olen kasutanud keset sessi netipulka backdoor ühendusena?

ranka
16.07.13, 14:31
FYP

Kui ma kasutan netipulka, siis ta ei kasuta ju võrgukaarti, või kasutab? Isegi netipulgaga annab sama veateate.

estdonk
16.07.13, 15:04
FYP

Siiski on mõeldud kõvaketta aadressi. Physical address on vist siiski ta õige termin mitte MAC

Netipulk ei kasuta ju võrgukaarti vaid tal on oma mac adre.
Põhimõtteliselt nad võivad trackida su CPU, HDD, Graafikakaarti jne. Olen üsna kindel et asi on arvutile pandud bannis hetkel.

ranka
17.07.13, 00:04
NOTE TO MYSELF: ÄRA LASE MITTE KEDAGI OMA ARVUTI TAHA, MITTE KUNAGI, MITTE IIALGI, KUI SA TAHAD OLLA KINDEL, ET SA SAAD HOMME POKKERIT MÄNGIDA.

Eira seda kommentaari, kui sul on pohhui. Samas, kui sa oled kaotav mängija, siis käitu vastupidiselt. Parima ja efektiivsem bänn.

* see on jätkulugu mu arvuti bännimisele

ristijeesus
17.07.13, 00:08
Ranka ära liialda. Või lao detailid letti, sest see peab päris absurdne olema.

rahvavaenlane
17.07.13, 00:09
räägi asjast lähemalt? banned? ei saa väljakandeid teha?

ranka
17.07.13, 00:27
Ranka ära liialda. Või lao detailid letti, sest see peab päris absurdne olema.


räägi asjast lähemalt? banned? ei saa väljakandeid teha?

Ei ma ei ole bänned.

Kuna mu üks sõber mängis ~2 kuud tagasi mu arvuti tagant, siis mu arvuti bänniti sellepärast ära ja ma ei teagi, miks bänniti. Lihtsalt küsimus, et mis seos temaga on. Ma juba päeval hakkasin mõtlema, et maybe, et jagan arvuteid või, et netipulga jama, aga kuna kuulsin, et sõbral pandi konto kinni ja siis meenus, et ta mängis mu arvuti taga ning panin koheselt tükid kokku: selge sinna on siga maetud.

Nüüd võitlen, et see lahti saada ja kirjadest saangi aru, et ma olen "süütu" olevus, aga **** mispärast ma pean kannatama. Kui sain kirja telefoni, et mis seos selle sõbraga on, siis hellasin talle, ning küsisin, et mis toimub - ta ütles, et midagi. Ei eeldanudki, et hakkab pihtima, aga kui **** ta mängis mu arvuti taga 2-3 kuud tagasi ja kõik käed on trackeris olemas, siis miks ma pean olema süütu kannataja. Eriti, kui saan mujalt sisse logida, aga mitte oma arvutist.

Täiesti debiilne situatsioon. Tõenäoliselt lihtsalt automaatselt kõik eelnevad arvutid tõmmati lukku.

ranka
17.07.13, 00:30
Hello Rainer,

Thank you for contacting us. Your email was escalated to me as a member of the
PokerStars Game Integrity Team.

The access point in question was previously used by a player we have outstanding
issues with. In order to assist you in removing this restriction, we kindly request
an explanation of your association to 'XXXXXXXX'.

We do not mean to imply any wrong doing however, please understand that we have such
security measures to ensure that PokerStars remains a safe and secure environment
for its players.

Thank you for your cooperation.

Regards,

Ian Y
PokerStars Game Integrity Team

EDIT: Kui ma oleks hommikul ärganud, ja PokerStars arvutist bännitud ning selline kiri kohe postkastis, ma oleksin happy client. Aga nii see paraku ei ole olnud ning see on mu arvates rumalus ja ma ei saa olla happy client.

ristijeesus
17.07.13, 00:43
Nagu mäletan oled ka näiteks moneybookersis kunagi rahadest ilma jäänud, sest keegi kes kandis sulle oli...blablabla. Igal pool kus rahad liiguvad võib selline asi juhtuda, ikka pole õppind?
Ah mis ma ikka targutan ja kana õpetan, läen teen veikse joogi parem.

ranka
17.07.13, 00:46
Nagu mäletan oled ka näiteks moneybookersis kunagi rahadest ilma jäänud, sest keegi kes kandis sulle oli...blablabla. Igal pool kus rahad liiguvad võib selline asi juhtuda, ikka pole õppind?
Ah mis ma ikka targutan ja kana õpetan, läen teen veikse joogi parem.

Oot oot. Kui sõber tuleb su poole ja küsib, et kas võib mängida paar kätt OMA KONTOGA, kas sa siis keelad?

pikk28
17.07.13, 00:49
ei

ristijeesus
17.07.13, 02:10
Oot oot. Kui sõber tuleb su poole ja küsib, et kas võib mängida paar kätt OMA KONTOGA, kas sa siis keelad?

Ei keela, aga muudan enne ip ja mac adre ära. Kui sõber juhuslikult peaks olema välismaalane, siis keelan. Sorry mate.

gamblingFTW
17.07.13, 03:13
Oot oot. Kui sõber tuleb su poole ja küsib, et kas võib mängida paar kätt OMA KONTOGA, kas sa siis keelad?

Ei keela, pole selliseid veidraid sõpru

ranka
17.07.13, 09:08
Lõpuks arvutilt bän maas.

nikitheone
17.07.13, 10:05
kuule, vaata
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=3pAnRKD4raY

ranka
17.07.13, 10:11
Aeg on läinud edasi ning nüüd tuhat turniiri täis.
http://ranka.pokkeriprod.com/pildid/muu/coach5.png

Teha on veel väga palju. Aga mängu biidib ja ma olen nüüd suhteliselt kindel, et suudaksin 2 tunniga teha iga inimese võitvaks mikros. Seda tingimusel, et ta jälgib ühte A4 suurust «tabelit». Aga see ei ole pokker, ja biitimiseks nimetamine on ka pokkeri solvamine IMO.

Mida siis teha?

Näiteks strateegia sisaldab: «Shove iga äss, olenemata stäkist» või «Ei foldi mitte ühtegi taskupaari - alati all-in».

Praktikas näiteks, kui 25BB stäkiga Small Blind läheb all-in, siis kahtede taskupaariga callimine ei ole eriti hea mõte või siis sama sügava stäkiga A2o-ga open või 3bet shovemise eest ka Kuldpea 2013 tiitlit ei saa.

Kuna seiklusi saatis suhteliselt kuri downswing, siis ei hakanud rohkem õpetama mängulist poolt, vaid panustasin aega mentaalsele mängule. Selgitasin, et ei tohi olla tulemustele orienteeritud. HT HUSNG-des rohkem jälgida EV-d, kui üldtulemusi ning pikas perspektiivis mõlemad jooned leiavad teineteist sama kindlalt kui iga raha kupüür tee riigi keskpanka.

Täna üle pika aja vaatasin mängu ning kohe hakkas silma 24o-ga minraise call OOP-lt. Tekkis tunne:
http://images.wikia.com/uncyclopedia/images/archive/b/b5/20100108063328!Exploding-head.gif

Õnneks sellised vead ei ole ravimatud surmahaigused, ning vastumürki kerge leida. Järgneva tuhande mängu jooksul sooviksin näha 2% või paremat ROI-d. Päevas saab kuskil 100-200 mängu ning kui järgnevad tuhat mängu täis, siis annan teada, kuidas tulemused.

Kuna coachides olen väga palju $3,5 HTHUSNG-sid railinud, siis olen teinud väga palju tähelepanekuid ja märkmeid ning teise arvutisse on tekkinud väga viisakas fail. Failis on reastatud punktid: a) b) c) .... jne. Hetkel hakkab tähesti vaikselt otsa lõppema.

Kui kunagi meeles, aega saan ja viitsimsit tekib, siis teen nad inimsilmale loetavaks ja panen nad kuskile üles. Ise endale märkmeid tehes tulevad välja sellised laused, et võõras vist midagi aru ei saaks.

Mida võin kohe öelda:

open minraise 100% up to 10BB
cbet vähem kui pool potti, kui ei ole valuekäsi
cbeti vähemalt pool potti, kui on valuekäsi

Buttonilt prindid.

MINUST

Uuendasin Sharky litsentsi kuni sajastendi ning nüüd mängin ka sajaseid, kui lobbysid saab, aga põhivolüüm ikkagi $60 nagu oli ka arvata. Mis me ikka minust plärame. Läheme parem kosmosesse!

KOSMOS

Täna lugesin Novaatori artiklit, kus kirjutatakse, et Voyager 1 on jõudmas päikesesüsteemi äärealadele. Artiklit saab lugeda aadressil: http://www.novaator.ee/ET/kosmos/kuidas_lopeb_paikesesusteem/

Tegu on huvitava artikliga, ja mis veel huvitavam või isegi minu jaoks väga hämmastava panev - sond on olnud «lennus» juba 35 aastat ning ikka veel töötab. Arvesse võiks võtta ka seda, et toona tehnika oli alles «lapsekingades», praeguseks on läbitud 18 miljardit kilomeetrit, ei ühtegi «hooldust» ega «boksipeatust», ei ühtegi vahetatud varuosa, avakosos ei ole ka just kõige sõbralikum koht, siis minu jaoks on see küll väga suur tehnika ime.

Samuti on müstika sidepidamine nii kauge vahemaa tagant. Ma ei imestaks, kui toona oleks olnud samad tehnilised võimalused, mis tänapäeval, aga siis ei olnud sittagi. Siis olid meil mustvalged telekad, puudus internet, mobiiltelefonist ei osanud näha keegi und, arvutid olid suuremad kui kombainid. Naljakas, et näiteks mõnes vanalinna keldribaaris muutub mobiiltelefon täiesti kasutuks ning kõne tegemiseks tuleb liikuda tänaval, siis toona, 35 aastat suudeti leida lahendus suhelda sondiga 18 miljardi kilomeetrise vahemaa tagant.

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/d/d2/Voyager.jpg

Uurisin Wikipediast ka natuke lisa. Näiteks 2011. aastal kulus sõnumi edasi-tagasi saatmiseks (Maalt Voyagerini ja tagasi) üle 33 tunni.

Üleüldse Voyager1 on väga huvitav teema. Sondile on kaasa antud kuldne grammofoni plaat, millele on salvestatud erinevat infot: meie asukoht päikesesüsteemis, erinevad helid (ala äike jne), erinevates keeltes tervitused, kuulsad laulud ja osad teaduslikud põhitõed.

Plaadi väliskestal on kujutatud kasutusjuhend, et õnnelikud Voyageri leidjad oskaksid ikka plaati kasutada.


http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/f/ff/Voyager_Golden_Record.jpg

Aga huvitav, kas kunagi keegi selle leiab? Mõelda vaid, et sond liikunud 35 aastat ja ta ei ole jõudnud isegi meie kodupäikese süsteemist välja, mis ei ole isegi kübeke kogu universumist. Siit võib mõelda, et isegi kui näiteks me saaksime kunagi ühe signaali või märgi intelligentsest tsivilsatsioonist, siis on ikka väga õhkõrn võimalus, et inimkond üleüldse suudaks füüsiliselt kokku saada, kui just tõesti ei «leiutata» midagi, mis suuri vahemaid aitaks läbida lühikese aja jooksul. Voyager siis ise liigub 17km/s ehk 61 000 km tunnis.

PS! Kui kedagi huvitab küsimus: «Kas me oleme üksi Universumis», siis soovitan raamatut: https://www.raamatukoi.ee/cgi-bin/raamat?6960

Seal 3 teadlast spekuleerivad selle üle loogika, tõenäosuste jms. alusel. Samuti tuleviku mõtteid, koloniseerimise ning planeetide ja tähesüsteemide vaheliste reiside teemal.

Vot selline post mult täna :)

UUENDUS

Liigutud on $7 HT HUSNG-desse. Arvan, et neli pilti ütlevad rohkem kui 1000 sõna ja seega pikka juttu ei tulegi.

$7 HT HUSNG chipid
http://ranka.pokkeriprod.com/pildid/muu/7usd.png
$7 HT HUSNG turniirid
http://ranka.pokkeriprod.com/pildid/muu/7turna.png
$3.5 + $7 HT HUSNG chipid
http://ranka.pokkeriprod.com/pildid/muu/all3.png
$3.5 + $7 HT HUSNG turniirid
http://ranka.pokkeriprod.com/pildid/muu/alltourna.png

ranka
17.07.13, 10:22
kuule, vaata
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=3pAnRKD4raY

Väga huvitav video

harryahven
17.07.13, 16:30
kuule, vaata

wow ty

Jäämees
18.07.13, 02:32
Ei keela, aga muudan enne ip ja mac adre ära. Kui sõber juhuslikult peaks olema välismaalane, siis keelan. Sorry mate.

Kuda see MACi muutmine käib ?

Provoker
18.07.13, 07:29
changemac oli kunagi mingi proge mida ma olen kasutanud

ranka
20.07.13, 19:57
Jube hea kommentaar 2p2 Macau teemas:

Biggest laugh I had in a while.

Weak passive Chinese business man, donks small on flop, calls raise. Turn he donks small again this time aggro reg flats. River makes flush and pairs. He donks small again. Reg raises big putting CBM all in. CBM sees his stack isn't enough to call the full raise and grabs his bag to get more cash. Lol

CBM had the boat and tid.

http://forumserver.twoplustwo.com/showpost.php?p=39427958&postcount=4189

ranka
25.07.13, 05:56
Poker Stars $58.74+$1.26 No Limit Hold'em Tournament - t10/t20 Blinds - 2 players - View hand 2266605 (http://www.handconverter.com/hands/2266605)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

BB: t650 32.50 BBs
Hero (BTN/SB): t350 17.50 BBs

Pre Flop: (t30) Hero is BTN/SB with 8 :heart: 6 :club:
Hero calls t10, BB checks

Flop: (t40) T :spade: 9 :spade: 7 :spade: (2 players)
BB folds

Final Pot: t40
Hero mucks 8 :heart: 6 :club:
Hero wins t40

Char
25.07.13, 10:04
Palju Flopil oleks pannud?

KristjanRawk
25.07.13, 10:21
http://nfl-18-game-schedule.blogspot.ca/2012/06/color-code-pokerstars-notes-with.html

Siin veel üks õpetus kuidas colorcodeda pt4 ja starsi notesid

ranka
25.07.13, 17:39
Palju Flopil oleks pannud?

Tema vastu pea pot.

ranka
27.07.13, 04:19
Üks leedu regular istus mulle ja jasssassile konstantselt järgi. Jooksis alguses, kui jumal:


Päris kole on sellist jooksu taluda, küll ta paraneb :)
Starsi It vennad on puhkuselt tagasi jaa kohe eestlastele sellised doomerid peale pannud.

viimased 3 päeva 60$ lim

nutt ja hala :D
http://www.upload.ee/image/3469295/Louad.jpg

Täna siis ühendasime jassiga jõud ning hakkasime talle järgi istuma. Sharkscope pärast stattide resetti oli tal peak $2.2K. Eelnevalt oli kaotanud juba $1K random mängijatele ning võtsime jassiga kahepeale teise osa ära.

http://ranka.pokkeriprod.com/muu/stakelis24.jpg

Kuniks ta declines ja kadus lobbydest.

Siit tekkis ka idee. Eestlased anyway üksteise vastu ei istu ega mängi. Milleks raisata siis üksteise EV-d. Selle alla pean silmas, et võiks teha $60-$100 HT-de grupi, kuhu eeldatavalt tuleks 5-6 inimest. Piirangud ja grupis olemisel on ranged reeglid.

Kui lepitakse mõne mängija puhul kokku, et istume talle järgi, siis nii ka on => kõik sätivad oma sharky nii, et toimuks järgi istumine. Kui tunned, et ei taha järgi istuda, siis ära üleüldse sellele päeval mängi.

Ma arvan, et väikeses grupis see töötaks edukalt. Teiseks on mõned mängijad pain-in-the-ass ning nii üksinda võideldes ei jõua kuskile. Siis miks mitte ühendada jõud? Samuti toimuks mingil määral strateegia arutelu ning peaks väga hästi töötama ning benefittima kõike osalejaid.

Ideid? Või on see dbag move? Minu arvates mitte, sest sellised grupid on juba ju täitsa olemas, aga nad ei tööta. Vähemalt mitte alla $100 HT-des.

kuco
27.07.13, 18:38
Kas mingi TOSi vastu ei lähe?

ranka
27.07.13, 18:58
Kas mingi TOSi vastu ei lähe?

Ei tea. Tean, et on olemas suur HT HUSNG Skype grupp, kus grupiviisiliselt vägistati ühte. Vist oli TimmyOx ning midagi ei juhtunud.

alaska
27.07.13, 19:39
Ei tundu dbag move. Aga sellised grupid võivad hakata dbage tootma.

simenkon
28.07.13, 11:03
Douchebag move obv. Tõesta ennast ise või loobu ära, aga ära lase teistel enda eest tööd ära teha.

alaska
28.07.13, 11:25
Ma küll aitaks sõpra, kui tal on probleemid ja ei näeks enda või tema käitumises midagi halba. Aga kui mingi grupp kokku panna, siis on aja küsimus, kui keegi ise ülbama hakkab ja oma seljatagusega ähvardama hakkab.

atsetoon
28.07.13, 11:45
olen 100% kindel, et teie või meie ei oleks esimesed, kes sellist asja teeksid.

gamblingFTW
28.07.13, 12:30
Selle grupi eesmärk oli nõrgemad regud välja süüa ja uued proovile panna, mitte istuda kedagi, kes sind tüütab. Timmyox oli tol ajal suht soft, sp istuti teda. Kui sinu lobbyisi keegi võtab, siis ez war ju. 60-100 ei ole küll ühtegi regu kelle vastu see probleem oleks.

jasssass
28.07.13, 13:05
Mnjah, vb olen DB aga paar aastat neid HUHT-si mänginud ja regwar-id pidanud suht norm regude vastu ära ja reeglina võtab max 100-200 mängu aega, siis saadakse aru, et ple mõtet rake taguda ja jäetakse rahule. Nüüd selline tegelane välja ilmunud, kes viitsib pmst 0EV-ga madistada ja see kuu 1000+ game juba ja tüüp ei tundugi tüdinevat. Sealjuures jookseb muidugi 50BI üle ja enda jaoks on olnud see pask suht mindblowing. Ütleme nii, et ta on oma eesmärgi saavutanud. Legimantas samuti temaga pundis ja koos lasevad olematu roi-ga ning kahekesi tegutsedes situvad pea kõik sessid ära. Asi polegi selles, et ma nende vastu miinusesse jääks, pigem selles, et jääb 0-i long run ja ei näe pointi mängida, samas nemad saavad edge, saades endale tühjad lauad samas kui ise saan vaid nendega mängida. Ahjaa 2K$ eest saaks ennast sellest vabaks osta, selline oli nende poolne pakkumine.
Ma ei usu, et Tonnar viitsiks mängida Legimantasega 1000 game, kuigi see on suht hea kool samuti :D ja arvan, et teeb pikemas tugevamaks :)
Mnjah, olen nõrk ilmselt.
Aga tänud Ranka-le, kes viitsis seda lahingut jagada ja see oli suht fungame sellel hetkel. Tekkis häid reade ja mõtteid, sai mixida mängu mindsetile oli see +++++++

Gang Starr
28.07.13, 13:16
lol @ 2k eest end "vabaks osta" - pole sõnu.

TaistoJ
28.07.13, 13:26
Kas keegi seletaks sellest formaadist mitte midagi teadvale inimesele, mida selline grupp annaks?

pokkerisheriff
28.07.13, 13:40
Ahjaa 2K$ eest saaks ennast sellest vabaks osta, selline oli nende poolne pakkumine.

kui see "vabaks ostmise" jutt starsi chatis käis ja sellest jälg järel on, siis soovitaks küll, et kirjuta starsi supporti et kui tahad ühe konkreetse mängijaga mängida kogu aeg ja see anub sind et tal teistega ka mängida lastaks, siis palju sa tohid talt raha küsida selle eest et sa tal teistega ka mängida lubaksid. et kas paar kilo nõuda enda "vabaks ostmiseks" on starsi suppordi silmis mõistlik summa või liiga vähe äkki või palju. ja kui kriiskama hakkavad et selline asi lõpeb bänniga, siis pane lihtsalt see kukilistujate "sooduspakkumise" chat neile ja küsi et "now what? :confused:".

Provoker
28.07.13, 13:44
sheriff sa ikka saad aru, et stars ei ütle ette kes kellega mängida tohib? Neile see nagunii kasulikum kui rakemasinat toidetakse regide madistamisega omavahel

pokkerisheriff
28.07.13, 13:57
üks asi on see kui kellelegi armutult järele istutakse. aga kui sinna juurde öeldakse veel, et kui maksad meile X summa siis võime sellest tegevusest loobuda, siis võib seda tõlgendada ju väljapressimisena.

kui selge ja üheselt mõistetav jälg sellest "vabaks ostmise" pakkumisest chatis olemas on siis võiks minu arust kohe konkreetselt küsida suppordilt et "is there any limit by PokerStars rules on how much i am allowed to charge someone for not chasing him down any more or it depends solely about how much i can negotiate out of him?" ja vaadata mis nad selle peale kostavad ja kui ütlevad et keelatud selline tegevus sest rikub integrity of the games vms, siis lüüa tõendid letti.

Char
28.07.13, 14:04
üks asi on see kui kellelegi armutult järele istutakse. aga kui sinna juurde öeldakse veel, et kui maksad meile X summa siis võime sellest tegevusest loobuda, siis võib seda tõlgendada ju väljapressimisena.

kui selge ja üheselt mõistetav jälg sellest "vabaks ostmise" pakkumisest chatis olemas on siis võiks minu arust kohe konkreetselt küsida suppordilt et "is there any limit by PokerStars rules on how much i am allowed to charge someone for not chasing him down any more or it depends solely about how much i can negotiate out of him?" ja vaadata mis nad selle peale kostavad ja kui ütlevad et keelatud selline tegevus sest rikub integrity of the games vms, siis lüüa tõendid letti.

imo jah nii on hea, et enne küsida enda vaatevinklist, et tahaksid nii teha, et mis nad selle peale kostavad. ja kui ütlevad et no-no, siis annad tõendid neile ja nad "peavad" midagi ette võtma.

ranka
28.07.13, 14:13
Douchebag move obv. Tõesta ennast ise või loobu ära, aga ära lase teistel enda eest tööd ära teha.

Üldiselt see nii on, aga kui kaks venda hakkavad ühte targetima ning siis nõuavad $2K, siis minu arvates on see koht, kus üksi ennast tõestada on suhteliselt keeruline. Kui on puhas 1:1 war, siis olen sinuga nõus, sest siis kaotab ka istuja oma EV-st, aga kui tehakse kambakat, siis paraku jääb mingil ajal kaotajaks target.

Seega siin ei ole "lase teistel tööd" ära teha vaid on täpselt sama tulega ravimine ning nii ükskõikselt ma küll vaadata ei saa. Tõesti peab kasutama vanasõna: eestlase parim toit on teine eestlane? Mina ühtehoidmisel sellistes kohtades näen ainult suuri plusse.

ranka
28.07.13, 14:17
Mnjah, vb olen DB aga paar aastat neid HUHT-si mänginud ja regwar-id pidanud suht norm regude vastu ära ja reeglina võtab max 100-200 mängu aega, siis saadakse aru, et ple mõtet rake taguda ja jäetakse rahule. Nüüd selline tegelane välja ilmunud, kes viitsib pmst 0EV-ga madistada ja see kuu 1000+ game juba ja tüüp ei tundugi tüdinevat. Sealjuures jookseb muidugi 50BI üle ja enda jaoks on olnud see pask suht mindblowing. Ütleme nii, et ta on oma eesmärgi saavutanud. Legimantas samuti temaga pundis ja koos lasevad olematu roi-ga ning kahekesi tegutsedes situvad pea kõik sessid ära. Asi polegi selles, et ma nende vastu miinusesse jääks, pigem selles, et jääb 0-i long run ja ei näe pointi mängida, samas nemad saavad edge, saades endale tühjad lauad samas kui ise saan vaid nendega mängida. Ahjaa 2K$ eest saaks ennast sellest vabaks osta, selline oli nende poolne pakkumine.
Ma ei usu, et Tonnar viitsiks mängida Legimantasega 1000 game, kuigi see on suht hea kool samuti :D ja arvan, et teeb pikemas tugevamaks :)
Mnjah, olen nõrk ilmselt.
Aga tänud Ranka-le, kes viitsis seda lahingut jagada ja see oli suht fungame sellel hetkel. Tekkis häid reade ja mõtteid, sai mixida mängu mindsetile oli see +++++++

Sellisel hetkel tõesti tahaks pundiga vendadele päevad läbi järgi istuda ning esitada samasuguse nõudmise, aga natuke suurema summana. Samuti tuli leedukalt päris ülbe pakkumine jassile:

xxxStakelis24xx: maybe like play war 2k games you with ranka against me and Leg.imantas

Või kui stakelis...24 istus jassile järgi, siis samal ajal Leg.imantas chatis kobises ning sõda alustasid nemad. S.t. kahekesi istuma ühtede targetite vastu.

Pakkumisega mina obv ei nõustu. Parem istun eluaeg järgi.

Fabulous
28.07.13, 14:28
sheriff sa ikka saad aru, et stars ei ütle ette kes kellega mängida tohib? Neile see nagunii kasulikum kui rakemasinat toidetakse regide madistamisega omavahel
http://forumserver.twoplustwo.com/185/heads-up-sng/banned-ftp-7-days-782800/
Konkreetne juhtum on pärit FTP'st, aga ilmselt on jätnud ka Stars endale sarnase õiguse.

FinalCollision
28.07.13, 18:40
Mängi ICIMIZERiga, koosta mõlema vastu korralikud mänguplaanid, võta coachingut, analüüsi sessioone, tee märkmeid ja crushi ära nad, aga ära jumala eest 2k neile maksa

Karelkorm
28.07.13, 18:43
Kas 2k küsimine on legaalne?

simenkon
28.07.13, 19:43
Ei teadnud, et kaks venda sind koos ühiselt jahtima hakkasid, arvasin et üks, sellisel juhul on normaalne vastu hakata ka kahekesi jeh.

ranka
28.07.13, 20:40
Kas 2k küsimine on legaalne?

Minu nägemus ütleb, et ei ole ja on üldiselt dbag move. Kui see on legaalne, siis on tõesti võimalik ajada 10 pealine punt kokku ning võtta targetiks weak-reg. Öelda talle, et iga kuu maksab $2K, või istutakse 24/7 järgi (raha maksta on mõttekam). Kui saadake üks customer, siis võetakse ette järgmine target kuniks on sul kümmekond inimest, kes maksavadki fee-d ning edaspidi saad variance free money monthly baasil.

Põhimõtteliselt väljapressimine või katuse pakkumine.

Owner85
29.07.13, 00:13
aga kui selliseid dbage nõudmisi tehakse ning nad saavad oma 2k kas oled ka kindel et sind rahule jäetakse?

jasssass
29.07.13, 00:23
Nii, vahepeal siin tööd teinud mindseti, Ranka ja Tonnariga, ideid vahetatud, väga värskendav TYTYT, tundub, et hakkab toimima. Täna hakati juba ohtralt decline-ma, korra isegi üritati võrgutada: ##Stakelis24##: you play little better!!
AWW kui nunnu:heart::heart:
Graafi lõpp hakkab juba meeldima
tema poolt vaadates siis
http://www.upload.ee/image/3475284/Stackelizz.jpg
ja see volüüm mängitud pmst 15 päevaga!!! fck sick ühe venna vastu 1/3 kuu vol-ist, lisaks veel teine "sõber"
Ülejooks on tal muidugi võimas aga natuke veel pingutamist siis vb biidin rake ka.
Ikkagi ei mõista, milleks sellist jama korraldada, saan aru kui istud järgi ja mängid ja biidid EV ja kõik fine. Aga mingid rahanõuded ja ähvardamised. See ajab vana koera veel õppima ja lõpuks tuleb omapoolne võlanõue esitada.

Mis sa arvad Ranka- 8K$? oleks paras :D:D Nagu ma aru saan siis sulle hakkas ka meeldima juba St.akelise-ga müramine :D:D

Kui suutis ühe kuu sellist ajudekeppi korraldada koos oma sõbraga siis saab teise kuu p.ersenussi tasuta kaasa.

gamblingFTW
29.07.13, 00:31
wp!

ranka
31.07.13, 07:06
Kas 2k küsimine on legaalne?

Sain lõpuks vastuse: täielikult keelatud. Esimene kord hoiatus, teine kord bän.

ranka
31.07.13, 07:06
Ja tundub, et sõda lõppes.

Fabulous
31.07.13, 07:11
Ja tundub, et sõda lõppes.
Kes võitis?

timz0333
31.07.13, 07:12
Kes võitis?

Pokerstars

ranka
31.07.13, 07:17
Kes võitis?

Keeruline küsimus, sest võit on suhteline, kuna ei võistelnud. Rahaliselt jäin mina EVs kui ja winngisites plussi.

Teistel teemadel: 2p2 tekkis teema, kus öeldi, et ROI adjusted% on vale. Üks kasutaja tegi eraldi stati, võtsin ka selle. Tõesti on tulemused erinevad. Arvutasin manuaalselt läbi ja tundubki, et PT4 default ROI adjusted% on vale või siis tolle 2p2 kasutajaga arvutasime ise valesti.

Statti ma ei anna, kuna mul puudub copyright, aga leitab on ta 2p2 teemast, kus saate OP-le pmi- saata.

ranka
31.07.13, 07:43
Üle pika aja midagi reportida, kus tõesti olen mänginud rohkem, kui muidu. Lõpetan kuu ära. Õigemini lõpetasin juba mõned päevad tagasi.

Üldiselt juuli oli lahe kuu ning minu jaoks väga pikk. Väga palju non-standard asju sai õpitud nii pokkeris, kui mujal. Tänu Nikile jõudsin väga laheda videoni: mida vanemaks saame, seda kiiremini aeg hakkab lendama. S.t. näiteks elu esimesed aastad võrreldes 40-50-60 aastaga on mitmeid-mitmeid kordi pikemad (tunduvad).

Video cliffid: algul erinevate organismide vanused, inimese eluea pikkus ja siis miks aeg hakkab lendama kiiremini, kui vanemaks saame.


http://www.youtube.com/watch?v=6LyCC6jjcx8

See video pani mind väga palju mõtlema. Lisaks peale seda veetsin päevi erinevaid dokumentaale vaadates (youtube releated alt clickides). Huvitavamad olid ISS tour. Ei uskunud, et ISS on nii suur ja selline jõhkard kosmoses valmis ehitatud. Minu jaoks üks suuremaid tehnika imesid.


http://www.youtube.com/watch?v=afBm0Dpfj_k

Veel meeldis Einsteini elulugu ja väga südamelähedane, mida vaatasin suure huviga - John Nash. Seal räägitakse mõned sõnad ka pokkerist ning ei teadnudki fakti, et John Nash läks hulluks ning põdes 30 aastat Skisofreeniat «raisates» oma matemaatilist annet. Tänaseks päevaks on mees oma haigusest üle saanud (mitte meditsiini ega ravimite abil) ning taaskord ülikooli õppejõud matemaatikas.

Muidugi kõik vSauce ja Stephen Hawkingi dokumentaalid meeldisid ka. Viimases peatuti ühes videos ka ajarännule. Sama teema, mis mõned nädalad tagasi siin päevikus käis. Minevikku me rännata tõenäoliselt ei saa, aga "tulevikku" küll - vähemalt teoreetilisel tasandil.

Pokker

ROI% üle rõõmus ei ole, aga suva. Mängijatele ka $2.3K võlgu (esimest korda see kuu vaatasin üldev-d). Aga noh parem, kui mitte midagi.
http://ranka.pokkeriprod.com/pildid/muu/juuli.png
Järgmise kuu eesmärgid:

hakata lõpetama suve ning tasaspisi lisada pokkeriprodesse taaskord artikleid
mängida 2000 mängu
töötada selle nimel, et ROI saaks 3% peale
teha viisad ja valmistuda Aasia reisiks

See vist kõik.

ristijeesus
31.07.13, 08:53
ja väga südamelähedane, mida vaatasin suure huviga - John Nash. Seal räägitakse mõned sõnad ka pokkerist ning ei teadnudki fakti, et John Nash läks hulluks ning põdes 30 aastat Skisofreeniat «raisates» oma matemaatilist annet.

Lülita täna kell 11 telekas TV6e peale.

nikitheone
31.07.13, 08:59
või eile kell üheksa

jasssass
06.08.13, 13:32
Väike Suure Paugu nurgake. Tundub, et õige thread kuhu postitada. mulle meeldis
http://midauskuda.ee/portfolio/maa-ajas-ja-ruumis/

ranka
06.08.13, 15:31
Väike Suure Paugu nurgake. Tundub, et õige thread kuhu postitada. mulle meeldis
http://midauskuda.ee/portfolio/maa-ajas-ja-ruumis/

Mulle mitte. Igaüks võib nii asju moonutada, et see ei ole tõsi jne. aga mitte mingit lahendust välja ei paku. Lisaks räägib väga aeglaselt nagu lapsele korrates igat asja kümme korda üle ning lõpus valgub teema üleüldse väga laiali.

Lisaks ma ei tea, kas see asi on minus, aga kui ühte mõtet proovitakse edasi anda mitmeid kordi erinevate sõnade, näidete ja zestidega, siis minul tekib kohe eemaletõukamisrefleks. Tekib tunne nagu tahetakse mulle vägisi midagi pähe suruda ehk ajupesu.

alaska
06.08.13, 15:56
See häirib jah. Eriti need uuemad igasugused vandenõuteooriate videod, mingi 3 korda lastakse lauset, et saite ikka aru, kui tähtsa asja ta nüüd paljastas? Jah me saime aru, kurat küll, juba esimesel korral. Vaatasin Visa Hing 5 siin ükspäev, ilge pask, ei soovita, seal kah kõik plahvatused 3 korda erinevate nurkade all nagu mingis fucking Van Damme filmis 94 aastal. Sain südamelt ära, jätkake palun:-)

ranka
16.08.13, 22:06
strong reads

Poker Stars $29.37+$0.63 No Limit Hold'em Tournament - t15/t30 Blinds - 2 players - View hand 2285106 (http://www.handconverter.com/hands/2285106)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (BB): t570 19 BBs
BTN/SB: t430 14.33 BBs

Pre Flop: (t45) Hero is BB with 6 :spade: 9 :heart:
BTN/SB calls t15, Hero checks

Flop: (t60) J :club: T :heart: A :spade: (2 players)
Hero checks, BTN/SB bets t30, Hero raises to t60, BTN/SB raises to t400 all in, Hero calls t340

Turn: (t860) 3 :diamond: (2 players - 1 is all in)

River: (t860) 5 :heart: (2 players - 1 is all in)

Final Pot: t860
Hero shows 6 :spade: 9 :heart: (high card Ace)
BTN/SB shows 7 :diamond: 6 :club: (high card Ace - lower kicker)
Hero wins t860

atsetoon
16.08.13, 22:46
GAMES ARE NOT DEAD!

ristijeesus
17.08.13, 07:38
Pokerstarsi mängija kaotas häkkerile, kes nägi taskukaarte.

Priidix
17.08.13, 08:41
strong reads

strong hand too

ranka
17.08.13, 14:39
Võin ka vihjeks öelda, et käes ei ole ühtegi tilti. Tegin Philiga sessiooni.

FreakyJason
18.08.13, 07:42
Ranka! Sa ikka saksa keelt oskad? Annan sulle crushimise vastu paar lessonit! Ma sain saksa keele eksami 87/100st omal ajal. Kusjuures suuline 20/20st.

ranka
23.09.13, 08:26
Täitsa perses. Lihtsalt ei saa kolm päeva raha kätte oma pangakaartilt. SEB ajab joru, et kõikide eestlaste kaartid ongi hetkel Bangkokis blokeeritud ja passi nagu tuppes ****. Pangast vist kuidagi läbi ussimunniaugu saaks.

ok2aa
25.09.13, 13:40
noh, said rahhi või pidid oma väikse valge perse turule panema?

Pumper
25.09.13, 15:20
Peatänaval juba võltstisside ja miniseelikuga oli kargamas nähtud.

ranka
25.09.13, 21:05
noh, said rahhi või pidid oma väikse valge perse turule panema?

Voltisin suu vi*ukujuliseks ja hakkasin tööle.

Tegelt oli asi tõsine. Geeniustel tekkis lahe idee pühapäeva öösel vastu esmaspäeval kell 04.00 pattayle minna. Kellegil kaardid ei tööta, ja raha nelja peale oli 4-5k bahti. Taksosõit ainuüksi läks 1500. No muidugi läksime siis sinna.

Kuna kaardiga maksta sai (välja võtta ei saanud, kuna oli miski "uurimine", seoses Tais võltskaardidega raha välja võtmise pärast), siis vähemalt tänavale ei jäänud. Õnneks tehti kaardid lahti ja sularaha vood taastusid. Lõpp hea, kõik hea.

Pumper
25.09.13, 22:07
Seks hea?

ranka
25.09.13, 22:23
Seks hea?

Peale seda, kui sa minu juures magasid, ja ma koju tulles avastasin, et kaks präänikut olid mu voodis (1 sina, ja teist ma ei tea - oli nimega Igor vist) ja linad olid sitased, et kuulusid äraviskamisele, on muutunud sõna seks sinu suust mu jaoks maoloputuse katalüsaatoriks.

RudiTurbo
25.09.13, 23:29
Haha, ranka meenutab mulle veits punkarvillut, pealevaadates suht bohhuist või külajoodik, aga tegelikult peitub selle imidzi taga hoopis Geenius.

Sõnavara ja kirjutamisoskus ja kõik on nii entertaining, et võiksid üxkõik mis teemal raamatuid hakata kirjutama, lugejaid leidub kõvasti ma arvan. Igasuguste Aasia seiklustega peaks kirjutamismaterjali kah aastate peale kogunema, et mõned vägevad ropu sõnavaraga seiklusraamatud kirjutaks vabalt valmis. Huumori voolimisoskus on ka Geeniuse tasemel !

ranka
26.09.13, 02:53
Haha, ranka meenutab mulle veits punkarvillut, pealevaadates suht bohhuist või külajoodik, aga tegelikult peitub selle imidzi taga hoopis Geenius.

Sõnavara ja kirjutamisoskus ja kõik on nii entertaining, et võiksid üxkõik mis teemal raamatuid hakata kirjutama, lugejaid leidub kõvasti ma arvan. Igasuguste Aasia seiklustega peaks kirjutamismaterjali kah aastate peale kogunema, et mõned vägevad ropu sõnavaraga seiklusraamatud kirjutaks vabalt valmis. Huumori voolimisoskus on ka Geeniuse tasemel !

Kusjuures kolm-neli päeva tagasi päevamõte oligi:

Kui peol olles alkohol pakub rohkem huvi kui naised, siis tegu on kas geeniuse või alkohoolikuga, nagu mina.

FinalCollision
26.09.13, 15:52
Peale seda, kui sa minu juures magasid, ja ma koju tulles avastasin, et kaks präänikut olid mu voodis (1 sina, ja teist ma ei tea - oli nimega Igor vist) ja linad olid sitased, et kuulusid äraviskamisele, on muutunud sõna seks sinu suust mu jaoks maoloputuse katalüsaatoriks.

:D:D:D

Pumper
26.09.13, 17:25
kui ma sinujuurde viimati tulin, olid korteris sina ja su naine, seega vähemalt 1 teist pidi päris ropp olema:d

overbet
03.11.13, 13:52
http://forumserver.twoplustwo.com/showpost.php?p=40557692&postcount=112

Mainiti ära.

ranka
03.11.13, 14:46
xerxes pugeja ju :D

tegelikult on mul ta vastu räme ausutus ja respekt. väga hea mängija ning mängu nägi hoopis teisiti kui üldine populatsioon ning ei olnud silmakirjalik vana. meenutab natuke meie foorumi menti :)

overbet
03.11.13, 18:44
Ranka, sa oled WCG-ga ka koos mänginud?

-andres-
03.11.13, 18:47
Ranka, sa oled WCG-ga ka koos mänginud?
Kui ranka FR crushis, siis WCG sel ajal oli rb winner samadel limiitidel :).

pastilaa
06.12.13, 09:51
ranka ise ei saanud miskipärast tais upida videot ja saatis skype teel mulle. reis tai saartele vms: LINK (http://vimeo.com/51852064)

Kakahirmutis
06.12.13, 10:10
ranka ise ei saanud miskipärast tais upida videot ja saatis skype teel mulle. reis tai saartele vms: LINK (http://vimeo.com/51852064)

rofl

Pumper
06.12.13, 10:36
Kuna pokrit vist väga mängida enam ei viici, siis ta võiks selliste kellaste videotega raha teenima hakata.

Codecci
06.12.13, 12:53
ranka ise ei saanud miskipärast tais upida videot ja saatis skype teel mulle. reis tai saartele vms: LINK (http://vimeo.com/51852064)
Teeme Jõuluannetuse üheks valikuks, et qbj0hnile saab annetada, et ta sellise video ära teeks :D

Heategevuse point ka sees - ta annab suht kohe teenitud raha Tai vaestele!

Loksutaja
06.12.13, 13:57
Kuna pokrit vist väga mängida enam ei viici, siis ta võiks selliste kellaste videotega raha teenima hakata.

Ja tundub, et seda teed ta minemas ongi..

Uus ja vähe äkilisem video juba valmis ; http://vimeo.com/69664002

Kakahirmutis
06.12.13, 13:59
Teeme Jõuluannetuse üheks valikuks, et qbj0hnile saab annetada, et ta sellise video ära teeks :D

Heategevuse point ka sees - ta annab suht kohe teenitud raha Tai vaestele!

Ja need tai vaesed saaksid omakorda sellise video ära teha jne jne jne

ranka
09.12.13, 04:31
Kuna pokrit vist väga mängida enam ei viici, siis ta võiks selliste kellaste videotega raha teenima hakata.

Sitaks mängin. Seepärast ka foorumis ei käi kuna ebamugav on multi-taskida. Ei taha monitori ka osta kuna kuu aja pärast liigun edasi. Olen teinud isegi kaks 15h sessi nii, et kordagi ei ole laudu sit out/kinni pannud.



Teeme Jõuluannetuse üheks valikuks, et qbj0hnile saab annetada, et ta sellise video ära teeks :D

Heategevuse point ka sees - ta annab suht kohe teenitud raha Tai vaestele!

Davai teeme ära.

Ajuvaba
09.12.13, 23:16
Bangkokis head restod, kas käid neid ka proovimas v näksid tänaval fried rice?

Codecci
10.12.13, 11:42
Bangkokis head restod, kas käid neid ka proovimas v näksid tänaval fried rice?
Soovitusi?

Kuigi siiani random tänavarestodes käinud ja isegi nendes on igaühes väga head söögid imo, siis võiks ka midagi erilist proovida kui oskad soovitada :p

Ints
11.12.13, 18:05
kodus ka viitsitakse seal süüa üldse teha ?

Ajuvaba
11.12.13, 18:39
http://www.tripadvisor.com/Restaurant_Review-g293916-d1906434-Reviews-Nami_Teppanyaki_Steakhouse_at_the_JW_Marriott_Hote l_Bangkok-Bangkok.html

Mina käisin seal, väga super. Eks hinnad on seal ka erinevad, aga kylastan iga maailma otsas teppanyaki restot. See on siis see koht, kus kokk teeb sinu nina all syya ja toob kõik koostisosad sulle toorelt ette ja hakkan kypsetama. Sõltuvalt restoranist, siis osad kokad teevad päris head showd ka toidu tegemise juurde. Loobivad nugasid ja mune ja mida kõike veel...mine proovi ära

Ajuvaba
11.12.13, 18:39
Ja loomulult ohtralt saket ka kõrvale.

vsiu100
12.12.13, 08:18
Kui ma ei teaks, et pp foorumi kontod on häkkimatud, siis arvaksin viimaste postide tõttu, et privador ajuvaba konto häkkinud.
:biggrin:

ranka
12.12.13, 12:45
Kui ma ei teaks, et pp foorumi kontod on häkkimatud, siis arvaksin viimaste postide tõttu, et privador ajuvaba konto häkkinud.
:biggrin:

Suht ajuvaba lause :P

vsiu100
12.12.13, 13:15
ajuvaba saab aru :biggrin:

ranka
27.12.13, 18:19
Vahelduseks ka jõulukäsi.

Poker Stars $1/$2 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 2389262 (http://www.handconverter.com/hands/2389262)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

BTN: $143.70
SB: $350.30
BB: $200.00
UTG: $127.99
Hero (MP): $321.45
CO: $465.00

Pre Flop: ($3.00) Hero is MP with A :spade: A :heart:
UTG raises to $10, Hero raises to $22, 4 folds, UTG raises to $127.99 all in, Hero calls $105.99

Flop: ($258.98) 9 :heart: A :club: T :club: (2 players - 1 is all in)

Turn: ($258.98) K :spade: (2 players - 1 is all in)

River: ($258.98) Q :spade: (2 players - 1 is all in)

Final Pot: $258.98
UTG shows 5 :heart: J :heart: (a straight, Ten to Ace)
Hero shows A :spade: A :heart: (three of a kind, Aces)
UTG wins $255.98
(Rake: $3.00)

Owner85
27.12.13, 22:40
ei biidi

Karelkorm
28.12.13, 02:17
"ÕÕÕÄÄÄ ei sobi, vasasel oli fold equiti! Ikka üldse ei ole jõulukäsi, ega [ ]games are dead, ban imo" on see, mida ma tavaliselt sellised postitusi tehes vastuseks saan. Nii et bänni ennast ära nüüd, palun. Häid pühi ka muidugi!

ranka
28.12.13, 03:13
Mad? Või milles probleem?

Vastane jättis endale $25 järgi enne riveri foldi.

Poker Stars $1/$2 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 2389458 (http://www.handconverter.com/hands/2389458)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

BTN: $238.20
SB: $198.00
BB: $60.00
UTG: $58.00
Hero (MP): $276.25
CO: $318.52

Pre Flop: ($3.00) Hero is MP with Q :heart: T :club:
1 fold, Hero raises to $6, 1 fold, BTN calls $6, 2 folds

Flop: ($15.00) J :club: 4 :heart: 2 :spade: (2 players)
Hero bets $10, BTN calls $10

Turn: ($35.00) 9 :spade: (2 players)
Hero bets $24, BTN calls $24

River: ($83.00) 8 :heart: (2 players)
Hero bets $29, BTN raises to $173, Hero raises to $236.25 all in, BTN folds

Final Pot: $429.00
Hero mucks Q :heart: T :club:
Hero wins $429.00

Karelkorm
28.12.13, 03:44
ei ma ei ole kunagi mad, pigem minu kogemused jõulukäte postitamisest

ranka
30.12.13, 01:29
*piinlik*

öelge, mis pildi ma peaks lisama aadessilt: http://www.litsid.com/default.php ???

PS! Ei ole SEO nipp, ega ei tasuks avada linki kui sa oled tööl

reggie
30.12.13, 01:51
Ära enda oma pane, see on hea.
http://ranka.pokkeriprod.com/pildid/muu/estpatrick-wsop.jpg

ranka
30.12.13, 02:05
No mu point ikkagi see, et tahaks ka braggida, et muidu ju mõttetu mees. Vahet pole, et lits, peaasi, et naine või noh, isegi mees ka aga naise näoga. eelmainitud pilt vastupidi.... reggie sind ma nägin anyway angelis nahkpükstes.

p0l1
30.12.13, 02:39
Tundub, et enamusel on seal tunnihinne eesti kroonides või on tõesti kebens nii kalliks läinud pealinnas ?

Kuulutused paistavad värsked olevat :/

qbj0hn
30.12.13, 03:30
100 eegi eest võid endal ise vana välja lüüa, eurides muidugi.

Edit: Osad miski 500 ja 900 jms jah, kahtlane.

ranka
30.12.13, 04:39
oh my god

ranka
18.01.14, 07:05
Ei viitsi ÕL-is seda paska arutada, aga ei teadnudki, et Taiwan ei ole iseseisev riik, vaid miski autonoomne piirkond, mida paljud ei tunnusta ja Hiina arvates kuulun Hiinale. Ometi on oma rahaühik, sõjavägi jms. ning kohalikud pidavat hiinlasi vihkama.

Pythagoras
18.01.14, 13:55
Ametlikult Taiwani nimi Hiina Vabariik, suur Hiina on ametlikus keeles Hiina Rahvavabariik

ranka
30.06.14, 23:04
Uus kuu

See kuu uuendan blogi iga päev, kui olen mänginud vähemalt ühe pokkerikäe ning lisan päevalõpus (enne magama minekut) graafiku. Eesmärgiks 100BI.