PDA

View Full Version : [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?



Leheküljed : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

ranka
31.03.11, 20:25
Seda ma vaatasin jah, lihtsalt m6tlesingi et kuidas ta nii k6vasti joppab seal, saab mingi 10 korda kellegi käest ikka duubli kätte.

Mingi vene uusrikas vist :D

Muideks see oli short laud, kuhu sai osta $100 kaupa ;)

ranka
02.04.11, 16:24
Pärnust tagasi ja teen väikese kokkuvõtte.

Natuke enne seitset startisime naise ja lenC-iga Pärnu suunas. Kuna jõudsime suht vara siis sisustasime tunnikese mu ema juures ja kell 10:00 kui tehti esimesed kohvikud lahti saime kokku TIGRANO-ga ja tegime väikese PokkeriProd.com teemalise koosoleku.

Edasi juba turniirile, kus olime lenCiga parajalt vintis, lenC oli veel ööläbi magamata. Turniiri algus venis päris pikalt ja selle aja sees jõudsime ka oma 3 siidrit ära juua ning parajalt konditsiooni viia.

Turniir algas luckbox turkaga, kus iga käsi mindi all-in. Esime käsi sain K4s, mis oli juba preflopis ees. Floppi sai lenC kaks paari, ma mastitõmbe, mis ära tuli ning viis mind finaallauda. Teiseks käeks oli A4o, mis jällegi oli preflopis ees, sain ässapaarile pihta ning piisaks 10-handed lauas võiduks. Sain auhinnaks pokerstarsi donki ja live pileti. Donki suutsin muidugi turka saali unustada aga õnneks lenC leidis selle täna üles.

http://ee.pokernews.com/live-reporting/eesti-pokkerikarikas-2011/pohiturniir/day1/post.26199.htm?page=8

http://pnimg.net/lrep/1795/87/b527e90d381.jpg

Siis algas turniir. Paremal käel oli Revo Kink, vasakul Veiko Aava, temast omakorda vasakul lenC ning meie vastas Müürsepp. Ühtegi muud mängijat ei teadnud. Algstäkk oli 400BB-d. Esimene suur pott oligi esimene käsi, kui Revo kaotas kahe paariga mõned kilod. Siis teine suurem käsi oli minu ja lenC-i vahel.

Ees oli limp, limpisin ka 64o-ga 400BB deepilt sisse, lenC checkis. Flop 578 (2 diamonds) ja lenc lajatas kohe poti, ees limper foldis ja ma lükkasin otsa, mille peale lenC pani veel parajal otsa. Siin mõtlesin, et otsapaneks suht mõttetu, et ta ei aja never 400BB deep väiksema käega sisse, võib foldida juba bottom setid, rääkimata kahest paarist ning 69 vastu ise ka surra ei taha ning 64-ga, mis tõenäoliselt freerollisk mind ei viitsi ka splittida potti. Otsustasin siis callida.

Turn oli risti äss ja lenC checkis. See tundus mulle küll väga kahtlane check, sest eeldasin, et miski suure drawga paneks ta edasi, hoo võib maha võtta kahe paari/setiga (mida ta range ka eriti ei paneks) ning tõsiselt kartsin siin tihti näha check-foldi või check-raise nign check-raise peale oleksin ikka väga maru pasas olnud. Isegi kui check-calliks siis tõenäoliselt riveril ma enam suurt valuet ei saa.

Seega checkisin järgi ja turn oli 9c, mis nüüdseks tõenäoliselt andis mulle splittiva nutsi, sest isegi kui ta võtaks 96-ega turn check-raise line tuleks split. Ta taaskord checkis ja siin eeldasin näha väga nõrka kätt. Set, kaks paari, missed airball draw või siis AX ruutudega. Tegin pisikese valuebeti mille lenC kinni maksis ning ütles, et tal oli combo draw ja sai paari riverisse.

Turni play on 50:50, 150-200BB deep oleksin ma flopis/turnis stäkid sisse ajanud aga 400BB ei meeldi. Riveri väike bet ei meeldi mulle üldse. Ma oleks võinud lajatada hästi suurelt, et reppida ise mõnda busted drawd või kätt, mida bluffiks keeran.

Teine suurem pot oli taaskord lenCi vastu. Siin ma ei mäleta enam täpset boardi/kätt. Igastahes lenC raises EP, müürsepp callis keskelt ja ma BB-lt callisin 98s. Floppasin automaatselt combo draw AXX (2 potit) laual ning otsustasin siin leadida, sest esiteks on mul väga suure equitiga käsi, teiseks oleme deepid, mis jätab mulle väga palju manööverdamis ruumi: 3bet flop või call flop ja checkä-raise flop või misiganes ning kolmandaks eeldasin, et lenC siin eriti palju ei cbeti ning Martin checkib tihti järgi. Ning kui mind callitakse siis eeldan vastastel nõrgemat sorti kätt, mille vastu on mul päris palju fold equitit + pot equitit.

Igastahes lenC callis, Martin foldis. Turn läks mööda ning otsustasin turni nats overbettida. Pot võis olla miski 2600 ning panin 3k kanti. lenC taaskord callis ning riverisse sain vajaliku masti. Pot oli siis ca 10k ja meil oli 11k järgi. Mõtlesin, et kui ma shoven siin 11k siis see tundub rohekm valueline kui panna miski 7-8k ning olin päris palju tugevust ka näidanud. Tahtsin hirmsalt ka, et ta kindlalt calliks ning nii juhtuski. lenC callis AX-iga ning jäi väga väikeseks stäkiks, millest ta teghi hiljem comebacki ja jõudis teise päeva kuigi kahjuks hävis seal kiirelt.

Siis järgmine suurem või hvuitavam käsi oli ühe tundmaut vastase vastu. Ei mäleta enam täpset käekäiku aga see ei olegi tähtis, sest tahan käe pointile lisada. Mul QK, vastasel AQ. Preflop oli miski standard madistamine: ta raises, ma callisin. Flop tuli 5TQ. Ta bet, ma call. Turn oli 9, ta bet väikselt, ma call. River oli 8. Ta jälle väikselt bet. Siin olin ma päris kindel, et ma olen beat ning keeran oma QK blufiks ära. Ta väiksed betid olid ilmselgelt miski 2paari või AQ/QK/KK+ tüüpi käed. Seti/overpaarti eriti ei uskunud, et ta oleks nii turni suuremalt bettinud. Raisesin suurelt üle, mõtles natuke aega ning näitas AQ-d. Oleks ta turni suurelt bettinud ja riveri väiskelt oleks ma foldinud või kui oleks ta turni väikselt ja riveri suurelt bettinud oleksin ka foldinud. Seda seepärast, et siis turni suurbet on rohkem suuremat sorti käsi/draw ja riveri bet on tal väga valueheavy. Kui aga turni väikselt ja riveri suurelt siis oleksin pannud ta ise reatõmbe vms. peale ning eeldasin, et käe bluffiks keeramisest ei tea ta midagi.

Siis käsi tüdruku vastu meie lauas. Mul AQ raisen CO-lt, tüdruk, kes oli väga tight olnud 3bettis suht suurelt. Callisin ja flop AQK. Ta bet ja ma call, sest eeldasin palju sette, suuremaid kahtepaari ja splitti ning QK ainus käsi, millelt valuet saan. Turn K. Ta uuesti bet ja siin sügavalt mõtlesin. Mõtlema hakkasin, et nüüd jällegi KQ/KJ beadib, AJ/AT tüüpi lähen splitiks aga samas on jube väeh combosid väljas. Üks AA, üks QQ, üks KK ning tõenäolisemad ongi KQ/KJ/AK. Ainus asi ma ei teadnu, et kas ta on võimeline siin vbettima AQ-A9 tüüpi kätega? Bet oli suht väike ja otsustaisn callida, et foldida kolmandala barrelile. Tuligi blank river ning tuli ka kolmas barrel. Foldisin ning näitas AK.

Siis Revo vastu sai tehtud üks bluff. A4o-ga 3bettisin teda ning ta callis. See 3bet bluff ei meeldinud mulel kuna ei viitsinud ta stäkki vaadata. Flopis oli potiks 4k ja tal 11k järgi. Flop oli 688 kaks potit. Ta checkis ja me ei julgenud siin bet callida, sest eriti paremat ära ei foldi (AX tüüpi käed callivad tihti) ning võib mõned drawing handiga shoveda. Checkisin järgi. Turn oli T ja ta checkis. Siin otsutasin juba bettida, mis tegelt mulle ei meeldi. No ta checkis kaks tänavat sisi eeldan, et ta miskit monsterit, top paari või suurt drawd ei "slowplayks" niikaua ja paugutaks väga suure osa ajast. Teisalt ei eeldanud ma ka talt tihti bluffinäol check-raise saada siis seetõttu oleksin bet/foldinud turni.

Jama olekski olnud, kui ta oleks check-callinud, sest siis riverit on ikka kole raske ära bluffida. Tõenäoliselt oleksin stäkid lükanud A, K, Q, J riveritega aga siiski ma eeldan, et ta ei foldiks oma TX eriti tihti ning ainukeseks lootuseks väike pocketpaar või mängis drawd passiivselt. Ei teagi, mis oleks hea kas järgi checkida või mitte aga bluff preflopis on halb, sest olin lauas palju lammutanud ka. Tegin veel ühe "occasional" bluffi X245A a laual, kus turni ja riveri paugtasin K8-ega aga vastane snap callis, ei hakanud näitamagi.

Viid uude lauda, kus hakkasin tegema lollusi ja vigu. Lauas olid Imre, Edgar, Cola keda teadsin. Avasin minraisega ja suht looselt aga mulle tundus, et Imre ja Edgar natukene "kartsid" või tekitasin neis segadust, mis on ka loogiline. Sest eeldatakse EP-lt väga tight range ning minraisega nad ei julgenud kordagi 3bettida küll aga tahtsid palju callida, mis on väga loogiline kui eeldad, et vastase range on tugev ja prize odav, et siis spekulatiivse käega stäkk ära kräkkida. Tahtsin mõista anda, et teen seda paljude kätega ning lasi mitu kätt EP-lt jutti.

Keykäena avasin A8s UTG-lt, keegi keseklt ja BB callis. Flop oli AK3r. BB check, ma bet, keskmien fold ja sain BB-lt check-raise. Ma olin seal käes olnud kümmenkond kätt või vähemgi ning 0 readi selle venna kohta. No krt. Kas tõesti callis AK-ga? Võib ta callida ka AA või KK-ga (olen lives näinud sedA) aga eeldasin, et suht mitte. A3 on väga loogiline, K3 ka ning loomulikult 33. Aga kas ta on võimeline bluffima? Kas ta on võimeline AQ-A2 tüüpi käega check-raisema? No eriti ei eelda seda.

Peale selle check-raise suurus oli suur ja valuerange tundub kistas. Seega otsustasin callida ja vaadata, et mis turnil teeb. Turnil pani väiksema panuse, mille ma ka callisin lotoes, et kui ta bluffib võtab hoo maha ning miks peaks valuepeale laskma suurelt ja siis panema turni väikselt. Riverisse sain kaks paari ja lajatas uue suure beti ning vana värises kui haavaleht. Tundus nii väga, et ta bettis suht tuimalt. Ei huvitanud palju oli pot, palju oli mul ja tal stäkk, et peaasi,e t valuet saab. Ainus asi, et kas ta teeb seda K3 ja A3-ega? Miks siis nüüd A3 ja K3 riverisse suur bet? Miks mitte uuesti väiksem? Bluffi ei eeldanud siin kunagi, mõtlesin ja foldisin sita ära ning ütles, et tal oli 33.

Kaotasin suure osa stäki. Paar kätt hiljem sama vana avab JJ-ga ning ma callin TT-ga, teised kõik foldi. Flop oli K97 vms. Ta bet ja ma callin ning turn oli T. Ta bet 2000 ja ma raisesin 5000 peale. Seda oli piisavatl, et ta KX-d ei foldiks ning oli samas piisavatl, et mastitõmmetej a reatõmmete eest kaitsta, mida ma eriti ei uksunud tal ning samas piisavalt, et saada ta riverisk allin ja et tal oleks turnil ka miski FE kui shoveb. Ta ainult callis ja river oli 6 club, mis pani maha nii masti kui ka reatõme ning suht nsta donkas ta 10k. Kas tõesti oligi draw? Kas tõesti sai pihta?

Siin olin tõsiselt foldimas, sest calliga jääks mul miski 7-8k alles ja BB oli juba 800 kanti. Ei suutnud seda kätt foldida ning callisin. Küsiosin, et kas mast ja kui ma kuulsin õigesti siis ütles jah aga võis olla ka "jacks". Anyway ütlesin, et nätia ja näitas poisse. Ma näitasin setti ning võtsin stäki omale. Siin olin suht tiltis ka, et A8 fold oli tõenäoliselt halb, kui ta nii mängib. Olin suht purjus ka ja rääkisin hiljem midagi colaga ja kui õigesti mäketan, siis pidigi tight olema. Riveri call mulle ei meeldi ning ma eeldan, et enmus ajast olen ma siin biit. Praegu jooksin lihtsalt heateri otsa. õ


Siis ma sain AK-ga avan minraisega, kõik fold ja sama vana BB-lt callis. Flop oli 947 vms. Ta check ja otsustasin checkida, et callida enamsu turne kui betib ja kui checkib siis vaadata, mis kaart jne, et mis parim line. Turn A ning ta bettis. Ei tahtnud teda ära hirmutada ja stäkk oli tal ka üpriski väikseks jäänud ning callisin. Riverisse pani beti, mille ma snap callisin, sest eeldasin tal nats tilti, blufi jne. ning näitas raisk A9 ja kukkusin jälle väikseks.

Siis tegin miski lolluse Edgari vastu, kus A4s avasin EP-lt ning ta MPlt keevitas otsa 2800 peale vms. Panin 9k peale ja ta callis. Siin oli suht mõttetu 4bet bluff, eriti veel OOP. Polnud ühtegi põhjust 3bettimiseks. Nad Imrega rohkem callisid, olin ka EP, kus antakse rohkem repsekti jne. Flop tuli igastahes 98J ning otsustasin check-foldida. Absoluutselt kogu 3bet/call range hitib siin. KAs saab paari, paar + draw, set, kaks paari, overcards + gutshot ning ainus lootus olekski, et tal on AK ning siis suudan ta kahe tänava ära bluffida. Suht pointless, checkisin, bettis ja foldisin. Suur viga avada preflopis.

Siis kuivasin ja nägin, et ikka liialt palju EP avangutele antakse respekti. Shovesin oma 7-10BB vahel suht any2 kui jõudsin UTG+1. Seda veel väikese image saamiseks, et kui peaksin saama nüüd UTG-lt või siis blaindidelt suure käe ning ehk siis tuleb vähem respekti. Kõik sahinaga foldisid ja stäkk oligi seal mõne BB juures. Siider ja Vein olid ka juba omatöö teinud, ometi lasime lenCiga vahepeal paar tundi oma vett aga peao li uimane ja valutas.

Siis coca avas kuskilt perseaugust, vist oli EP. Lükkasin miski MP2 oma AJs sisse, blaind callis, coca foldis. Blaindil QQ, floppi A ja kahjuks tal väljaminek. Sain stäki üles. Peale seda kätt peksti laud lajali ning sain taaskord lenCiga ühte lauda, kuhu tuli ka Edgar. Seal esimene käsi, mis jäi kripeldama. Ma olin BB ja käes QT diamonds. Mu vasakul käel mees just võitis suure poti ja kohendas stäkki ning limpis sisse. Seda tegid ka Edgar ning üks tundmatu. Siin oleksin pidandu kindlasti shovema, sest eeldan, et UTG vend oleks väga tuimalt pasa foldinud, kuna korrastab stäkki ja kui callibki saan profitable flipi, kus mu stäkiga võrreldes suur hunnik dead money sees. Teisi vendasid ka ei kartnud ning eeldasin, et mu QTs isegi domineerib nende limping range ning pm on iga limperi vastu 50:50 kui ta pekas 100% ajast callima aga kuna eeldasin, et nad foldivad tohutult siis oleks mega profit tulnud sealt.

Checkisin ja otsustasin postfloppi mängida. Flop läks täiesti mööda ja check-foldisin. No stäkk nii kriitiline ka ei olnud aga oleks hea võimalus potti kasvatada. Siis suht hunnik foldimist ja lõpukäeks oli 57o, kus jälle paar limpi. Ehk oli 4 way flop. 453. Vaatasin, et oh top paar, gutshot, suur hunnik potti ees ning leadsin omast arust nii, et saaksin any turni shoveda. Ei teagi palju panin ja palju pot oli ning viskasin midagi sisse. Suht purjus ja suht ebaoluline ka. Edgar callis, turn oli A. Mitte parim kaart aga mitte ka halvim ning lükkasin oma stäki sisse. Edgar callsi 67-ga, ma drawin ainult splitti, mis ära ei tulnud ja kukkusin välja.

Turniiri kokkuvõte.
Orgunn oli hea (no väiek hilinimeni käib asja juurde) aga mida on alati ok2aa öelnud: turniiri headus ei sõltu algstäki suurusest. 400BB on minu arvates täielikult overkill ja isegi 400BB algstäkiga oli päevalõpuks keskmien stäkk 30BB. Starsi turniiriseeria (SCOOP, WCOOOP) struktuure kahjuks ei ole suutnud veel ükski live turniir minu jaoks imiteerida. Ma mõtlen seda, et keskmien stäkk oleks kogu aeg pm 70-80BB ligi, kust maalt hakkab minu jaoks mugavusmäng.

Kahjuks ikka lõpus on miski 20-30BB mäng, kus enamus käsi piirduvad preflop ja flop mängul ning turni ning riverit mängitakse väga vähe. Seetõttu eeldan, et 100+BB mängus turniirimängijate vastu on mu eelis üpriski suur ning ka online deep-stäkk turniiriddel, mida olen mänginu vähe kuna aega kulub sinna liialt palju on alati ka olnud mängupoolest ühed paremad turniirid. Eriti meeldis SCOOP-i miski $215 event, kus pm puhtaskilliga sai raiutud top 160 otsa ning siis cooleriga välja kukkuda. Tavaturniiridel meenub ikka, et flipikaotus või siis kui turkavõit saadud, et oh kui palju flippi (s.h. ka rootsiflippe) sai võidetud.

Aga vaadates tänast päeva ja finaali siis jällegi on stäkid ürpiski deepid. Viimasel kohal oelval andu-andu 30BB-d ning esimene koht pea 100BB. Oleks siis meeldinud alustada 100-150BB-ga ning venitada blaindide struktuuri natukene pehmemaks. Just miski turniiri hetk tekib alati väike "pauk", kus blaindid lähevad stäkkidest eest ära, siis jälle võtavad nagu hoomaha ning kui X arv mängijaid väljas on taaskord mänguruum olemas.

5+ turka, kahjue t nii purju eile jäin :)

UUENDUS:
Parandasin posti, sest vaatasin blainde valesti. Tegelt ei ole nii deepid. Esikoha 60BB ja viimasel 15BB, mis teeb keskmiseks miski 35BB.

ranka
02.04.11, 18:02
Lisaksin veel niipalju, et minu arvates Müürsepp väga hästi mängis. Kindlasti on päris palju leake aga miski 5-6 tunni vältel ei näinud ma ta mängus suuri vigu. Oli nii preflop kui ka postflop väga tight, vahepeal küll openlimpis mis ei olnud selliste stäkkidega mitte midagi õudsat.

Aga osad regularid panid küll 400BB ajal tuimalt suuri avan-raisesid mõtlemata sellele, et nii obvious, et neil suur käsi aga implied oddsid jäävad ikka alles. Tekitasid omale pahandusi.

petteri
02.04.11, 18:11
Mõnus lugemine, gg!

ranka
06.04.11, 22:01
Tere!

Olen Leits ja nüüd see algab:
MA EI SAA ARU, ET MIS TOIMUB. IGA FLIPP LÄHEB MÖÖDA, TRA JÄLLE SET VS OVERSET NING JÄLLE 9XAA VS KK. EILE SAIN VEEL MAST VS MAST 6 X. JÄLLE KENALT $1K ALLA EV.

TÕESTUS:
http://www.pokkeriprod.com/ranka/pildid/muu/unlucky.png

Aga mis siis tegelikult toimub? Leitsi ei olegi olemas!!

http://www.pokkeriprod.com/ranka/pildid/muu/LUCKY.png

ranka
07.04.11, 16:28
Fun sess oli:

Standard madistamine ja miski 20-nes käsi:

IPoker Network $1.00/$2.00 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1266107 (http://www.handconverter.com/hands/1266107)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com/)

Hero (BTN/SB): $243.50
BB: $174.80

Pre Flop: ($3.00) Hero is BTN/SB with J :diamond: J :spade:
Hero raises to $4.00, BB raises to $14.00, Hero raises to $41.00, BB calls $27

Flop: ($82.00) J :heart: 2 :diamond: 7 :diamond: (2 players)
BB bets $133.80, Hero calls $133.80

Turn: ($349.60) 9 :spade: (2 players)

River: ($349.60) 7 :club: (2 players)

Final Pot: $349.60
Hero shows J :diamond: J :spade:
BB shows A :diamond: 3 :diamond:
Hero wins $348.60
(Rake: $1.00)

Siis kohe järgmine käsi:
IPoker Network $1.00/$2.00 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1266112 (http://www.handconverter.com/hands/1266112)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (BB): $417.30
BTN/SB: $200.00

Pre Flop: ($3.00) Hero is BB with K :spade: K :heart:
BTN/SB calls $1, Hero raises to $8.00, BTN/SB raises to $14.00, Hero raises to $39.00, BTN/SB calls $25

Flop: ($78.00) 4 :club: 2 :club: Q :club: (2 players)
Hero bets $41.00, BTN/SB raises to $82.00, Hero raises to $378.30, BTN/SB calls $79 all in

Turn: ($617.30) 2 :heart: (2 players - 1 is all in)

River: ($617.30) J :club: (2 players - 1 is all in)

Final Pot: $617.30
Hero shows K :spade: K :heart:
BTN/SB shows 4 :spade: 4 :heart:
Hero wins $217.30
BTN/SB wins $399.00
(Rake: $1.00)


Jälle natuke madistamist ning tuli see käsi:
IPoker Network $1.00/$2.00 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1266104 (http://www.handconverter.com/hands/1266104)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com/)

Hero (BTN/SB): $275.90
BB: $338.40

Pre Flop: ($3.00) Hero is BTN/SB with J :diamond: 9 :spade:
Hero raises to $4.00, BB raises to $10.00, Hero calls $6

Flop: ($20.00) 2 :club: K :diamond: 9 :club: (2 players)
BB checks, Hero checks

Turn: ($20.00) 4 :heart: (2 players)
BB bets $8.00, Hero calls $8

River: ($36.00) 9 :heart: (2 players)
BB checks, Hero bets $52.00, BB raises to $104.00, Hero raises to $257.90, BB calls $153.90

Final Pot: $551.80
Hero shows J :diamond: 9 :spade:
BB shows A :spade: K :heart:
Hero wins $550.80
(Rake: $1.00)

Selle käe peale läks vastane tilti ning hakkas iga käsi shovema kuniks tuli see käsi:

IPoker Network $1.00/$2.00 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1266106 (http://www.handconverter.com/hands/1266106)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com/)

Hero (BB): $626.70
BTN/SB: $177.00

Pre Flop: ($3.00) Hero is BB with A :diamond: Q :spade:
BTN/SB calls $1, Hero raises to $8.00, BTN/SB raises to $22.00, Hero raises to $626.70, BTN/SB calls $155 all in

Flop: ($803.70) 3 :spade: 7 :heart: 4 :club: (2 players - 1 is all in)

Turn: ($803.70) 7 :club: (2 players - 1 is all in)

River: ($803.70) 8 :spade: (2 players - 1 is all in)

Final Pot: $803.70
Hero shows A :diamond: Q :spade:
BTN/SB shows Q :diamond: 9 :club:
Hero wins $802.70
(Rake: $1.00)


Jonni ta ei jätnud, reloadis edasi ning paar kätt edasi tuli see käsi:

IPoker Network $1.00/$2.00 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1266105 (http://www.handconverter.com/hands/1266105)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com/)

Hero (BB): $798.70
BTN/SB: $204.00

Pre Flop: ($3.00) Hero is BB with 9 :club: 9 :diamond:
BTN/SB raises to $204.00, Hero calls $202

Flop: ($408.00) A :diamond: K :diamond: 5 :club: (2 players)

Turn: ($408.00) T :spade: (2 players)

River: ($408.00) 7 :spade: (2 players)

Final Pot: $408.00
Hero shows 9 :club: 9 :diamond:
BTN/SB shows 2 :club: 3 :club:
Hero wins $407.00
(Rake: $1.00)

Reloadis edasi ja kohe paar kätt hiljem:
IPoker Network $1.00/$2.00 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1266121 (http://www.handconverter.com/hands/1266121)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (BB): $977.50
BTN/SB: $219.00

Pre Flop: ($3.00) Hero is BB with 9 :club: 9 :heart:
BTN/SB calls $1, Hero raises to $8.00, BTN/SB raises to $30.00, Hero raises to $977.50, BTN/SB calls $189 all in

Flop: ($1196.50) K :diamond: A :spade: T :heart: (2 players - 1 is all in)

Turn: ($1196.50) 4 :heart: (2 players - 1 is all in)

River: ($1196.50) 3 :heart: (2 players - 1 is all in)

Final Pot: $1196.50
Hero shows 9 :club: 9 :heart:
BTN/SB shows A :club: Q :heart:
Hero wins $758.50
BTN/SB wins $437.00
(Rake: $1.00)


Siin ta veel tiltas paar kätt ning rahunes maha. Pikk 40-50 käeline madistamine ning ilmselgelt mängu tempo läks alla. Hakkasin siis natuke uuesti agromaks, näitasin bluffe jne, et mängutempto üles viia. See mõjus ning vastane hakkas ka rohkem bluffima ning taas 3bettima kuniks saabus see käsi. Riveril olin mega närvis, et saigi nüüd maja kätte ja kui viskasin pilgu alla paremasse nurka "Straight flush..." lõid silmad särama.

IPoker Network $1.00/$2.00 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1266103 (http://www.handconverter.com/hands/1266103)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com/)

Hero (BTN/SB): $744.30
BB: $422.00

Pre Flop: ($3.00) Hero is BTN/SB with 7 :heart: 5 :heart:
Hero raises to $4.00, BB raises to $10.00, Hero calls $6

Flop: ($20.00) 8 :spade: 6 :heart: 9 :heart: (2 players)
BB checks, Hero bets $16.00, BB raises to $50.00, Hero raises to $98.00, BB raises to $146.00, Hero calls $48

Turn: ($312.00) K :diamond: (2 players)
BB bets $266.00, Hero calls $266

River: ($844.00) 8 :heart: (2 players)

Final Pot: $844.00
Hero shows 7 :heart: 5 :heart:
BB shows 6 :spade: 6 :diamond:
Hero wins $843.00
(Rake: $1.00)


Vastane reloadis oma viimase raha shoves esimene käsi ning järgmises käes oli matchi vormistamine:

IPoker Network $1.00/$2.00 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1266108 (http://www.handconverter.com/hands/1266108)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com/)

Hero (BTN/SB): $1163.30
BB: $117.66

Pre Flop: ($3.00) Hero is BTN/SB with Q :club: Q :heart:
Hero raises to $4.00, BB raises to $117.66, Hero calls $113.66

Flop: ($235.32) 9 :club: K :club: 4 :club: (2 players)

Turn: ($235.32) 3 :diamond: (2 players)

River: ($235.32) A :diamond: (2 players)

Final Pot: $235.32
Hero shows Q :club: Q :heart:
BB shows 8 :diamond: T :club:
Hero wins $234.32
(Rake: $1.00)

GG.

(http://www.handconverter.com/hands/1266103-1266109)

harryahven
07.04.11, 16:31
n1! üks käsi 2x

ranka
07.04.11, 16:35
n1! üks käsi 2x

Parandasin ära. Nüüd peaks oelma korras.

hotcocacola
07.04.11, 16:37
super post :D
pretty niceee

saad endale õlut osta

ristijeesus
07.04.11, 16:40
Krt, ma hakkan ka heedsappi mängima.

Owner85
07.04.11, 16:41
super post :D
pretty niceee

saad endale õlut osta

paar Bocki saab lubada jah:)

emmimees
07.04.11, 16:52
Väga mõnus on lugeda sellist kronoloogilist sessi kulgu vaalaga :D

5gww
07.04.11, 16:53
vb loll küsimus, aga kas kahetsed, et enne mängisid fr, ja ei hakanud kohe alugsest hu-ga tegelema?

ranka
07.04.11, 16:56
vb loll küsimus, aga kas kahetsed, et enne mängisid fr, ja ei hakanud kohe alugsest hu-ga tegelema?

Ei. Miks ma peaks?

5gww
07.04.11, 17:36
Ei. Miks ma peaks?

ei,ega ei peagi. kui ise oled rahul, siis on kõik tip-top.
sellesuhtes lihtsalt, et võis päris karm olla, kui mängida fr-gi nl1k-ni ja siis uuesti hakata õppima hu-d nl100-st. igaüks ei suudaks ma usun naljalt sellist sammu ette võtta.

edu.

ranka
07.04.11, 17:55
ei,ega ei peagi. kui ise oled rahul, siis on kõik tip-top.
sellesuhtes lihtsalt, et võis päris karm olla, kui mängida fr-gi nl1k-ni ja siis uuesti hakata õppima hu-d nl100-st. igaüks ei suudaks ma usun naljalt sellist sammu ette võtta.

edu.

Olen liialt konservatiivne ja ei hüppa tundmatus kohas pea ees vette. Tuleb aru saada, et esmatähtis ei ole raha vaid oskused. Kui juba oskused on olemas siis tuleb pikapeale enesekindlus ja kui enesekindlus olemas siis tead, et tuleb mängida pikema perspektiivi peale ning jõuad sama kaugele kus kunagi varem. Tasuks oma raske ja vaevalise tööeest saad kopsaka 'preemia'.

Mängisin miski aeg PLOHU-d (50-nes) ja sain väga räigelt ownitud. Andsin seekord alla aga tulevikus (tõenäoliselt pärast suve) hakkan taas PLO HU-d õppima ning alustan taaskord 50-nest.

ranka
08.04.11, 17:52
Eile õhtul tegin setiga tilt-calli, kus ainult bluff-catchsin ning hiljem sain lisaks väga nõmedaid coolereid ala KK-ga 3betib, ma callin 76oga ning flop K72, turn 7, saan check-raise mille callin, blank riveril stäkid sisse ja kaotan stäki. Üleüldse not good mäng siis seetõttu tunnetan veitsa burned outi, halba jooksu. Mängudest ei suuda eemal hoida ja seetõttu mängin ainult 1/2 ning kui tunnen, et mäng hea siis 2/4.

ranka
08.04.11, 18:46
Looool, regular checkis nutsiga järgi:

IPoker Network $2.00/$4.00 No Limit Hold'em - 5 players - View hand 1268119 (http://www.handconverter.com/hands/1268119)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (SB): $400.00
BB: $364.00
UTG: $507.00
CO: $614.20
BTN: $400.00

Pre Flop: ($6.00) Hero is SB with Q :spade: 9 :diamond:
2 folds, BTN raises to $8.00, Hero calls $6, 1 fold

Flop: ($20.00) 3 :heart: J :spade: 9 :spade: (2 players)
Hero checks, BTN bets $15.00, Hero calls $15

Turn: ($50.00) Q :club: (2 players)
Hero bets $36.00, BTN raises to $92.00, Hero calls $56

River: ($234.00) 4 :heart: (2 players)
Hero checks, BTN checks

Final Pot: $234.00
BTN shows K :club: T :spade:
BTN wins $231.00
(Rake: $3.00)

MeelisV
08.04.11, 19:18
Missreadis kätt prolly :D
Tegelt ei usu, arvan, et missclick :)

ranka
08.04.11, 19:36
Missreadis kätt prolly :D
Tegelt ei usu, arvan, et missclick :)

Loomulikult, et misreadis kätt või boardi aga see päris karm mistake. Ja üleüldse ei imesta siin kui tehaksegi niimoodi. Enne vaakumis callisin BB-lt 99-ega regulari CO avangu. Flop A73cc. Ma check, ta check. Turn 4 ärtu. Ma check, ta bet suurelt. Maas nüüd kaks ärtut ka. Callin sest, arvasin, et AX-iga cbetib, ristidega ka, samuti OESD-d. Ainukesed loogilised käed oleksi 74, 25, mastitõmbed ja bluffid. Turn täiesti blank Q diamond vms ning laksas uue suure beti. Siin olin päris kindel, et ta bluffib. Callin ära ja näitas A8. mul wtf? :)

Siis toimus regularide vahel selline käsi:
IPoker Network $2.00/$4.00 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 1268131 (http://www.handconverter.com/hands/1268131)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (MP): $410.00
CO: $444.00
BTN: $394.00
SB: $402.00
BB: $1207.20
UTG: $452.00

Pre Flop: ($6.00) Hero is MP with K :club: A :spade:
1 fold, Hero raises to $8.00, 2 folds, SB calls $6, BB calls $4

Flop: ($24.00) 6 :club: 3 :spade: 9 :club: (3 players)
SB checks, BB bets $19.00, Hero folds, SB raises to $45.00, BB calls $26

Turn: ($114.00) K :spade: (2 players)
SB bets $70.00, BB calls $70

River: ($254.00) 7 :club: (2 players)
SB checks, BB checks

Final Pot: $254.00
SB shows 3 :heart: 3 :diamond:
BB shows 7 :diamond: 9 :heart:
SB wins $251.00
(Rake: $3.00)

Ühesõnaga absoluutselt igat paska näeb.

fyte
08.04.11, 19:46
Siis toimus regularide vahel selline käsi:
IPoker Network $2.00/$4.00 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 1268131 (http://www.handconverter.com/hands/1268131)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (MP): $410.00
CO: $444.00
BTN: $394.00
SB: $402.00
BB: $1207.20
UTG: $452.00

Pre Flop: ($6.00) Hero is MP with K :club: A :spade:
1 fold, Hero raises to $8.00, 2 folds, SB calls $6, BB calls $4

Flop: ($24.00) 6 :club: 3 :spade: 9 :club: (3 players)
SB checks, BB bets $19.00, Hero folds, SB raises to $45.00, BB calls $26

Turn: ($114.00) K :spade: (2 players)
SB bets $70.00, BB calls $70

River: ($254.00) 7 :club: (2 players)
SB checks, BB checks

Final Pot: $254.00
SB shows 3 :heart: 3 :diamond:
BB shows 7 :diamond: 9 :heart:
SB wins $251.00
(Rake: $3.00)

Ühesõnaga absoluutselt igat paska näeb.
Oot, milles küss? Riveril võeti ju lihtsalt hoog maha, kuna flush complete's? Või jäi mul miskit kahe silma vahele?

ranka
08.04.11, 20:29
Oot, milles küss? Riveril võeti ju lihtsalt hoog maha, kuna flush complete's? Või jäi mul miskit kahe silma vahele?

Mis on põhjus 97o bluffiks keerata donkbettides? Mis on põhjus bluffiga flopis ja turnis semi-bluffiga callida, et riveril ainult bluff-catchida.

fyte
08.04.11, 20:38
Donkbet pole minu arust mitte midagi ebaharilikku (vähemalt kuni nl50, kus mängin) sellistes spottides, sest suure osa ajast checkib pf agressor ju sellise boardi järgi oma OC'dega ning villu jaoks on enamus turni kaarte halvad. Valuet saab ju saab SD ja FD'lt. Raise' callimise kohta ei oska midagi tarka öelda, sest ei ole kursis nende omavahelise history'ga - kui see puudub, siis on jah obv bluffcatchida seal -EV.
Pf fold oleks ilmselt mõistlik olnud, vaatamata sellele, et minraise'ti.

ranka
08.04.11, 21:29
Donkbet pole minu arust mitte midagi ebaharilikku (vähemalt kuni nl50, kus mängin) sellistes spottides, sest suure osa ajast checkib pf agressor ju sellise boardi järgi oma OC'dega ning villu jaoks on enamus turni kaarte halvad. Valuet saab ju saab SD ja FD'lt. Raise' callimise kohta ei oska midagi tarka öelda, sest ei ole kursis nende omavahelise history'ga - kui see puudub, siis on jah obv bluffcatchida seal -EV.
Pf fold oleks ilmselt mõistlik olnud, vaatamata sellele, et minraise'ti.

97o-ga ei ole see nii suur "paanika" kui järgi checkitakse, sest planeerides ma selle käega anyway 3 street value peale ei läheks. Pigem see ongi selline käsi, et saaks 1-2 tänavat valuet ja suht odavalt showdowni. Seetõttu donkbet on suht pointless, eriti kui veel raise otsa pannakse, sest callida on kole keeruline.

2ssapaar
08.04.11, 22:31
Mis on põhjus 97o bluffiks keerata donkbettides? Mis on põhjus bluffiga flopis ja turnis semi-bluffiga callida, et riveril ainult bluff-catchida.
miks see bluffiks keeramine on ma ei mõista? value/protection bet imo. MP (ehk siis sina) ei Cbeti seda boardi üldse tihti ja kui Cbetib, siis on 97 halvas seisus anyway. Pluss c/c teeb käe raskesti mängitavaks kuna on palju ohtlikuid kaarte turnis, mida vastane võib bluffida.

3 streeti valued selle käega muidugi ei saa, aga parem oleks oma 1-2 streeti valued võtta varajastel tänavatel kuna on rohkem lehti, mis sind callivad.

fyte
08.04.11, 23:17
Nõustun. Vaatamata sellele, et 3 tänavat valuet ei saa, siis on TPWK sellisel boardil ikka halvas seisus, kui lasta tasuta turn tuua.

alaska
08.04.11, 23:40
Ei nõustu. See on ju konkreetne näide, miks donkbet halb on. Sitemad käed foldivad, peale raiset oleme totally lost, võime foldida parima käe, kui calli saame, pole see enamasti plaaniga hiljem foldida vaid positsiooni kasutades pot jõuga ära võtta, mängime suurt potti OOP, ei jäta vastasele võimalust cbet bluffida...

ranka
09.04.11, 11:55
Nõustun. Vaatamata sellele, et 3 tänavat valuet ei saa, siis on TPWK sellisel boardil ikka halvas seisus, kui lasta tasuta turn tuua.

Kui kõik foldivad oli sul parim käsi, kui keegi callib siis on tal päris hea equitiga käsi ning see halb turn tuleb ikkagi ja oleme ikka halvas seisus aga nüüd on hoopis suurem pot.

Siin boardil peaks donkama combo-draws, setid, ülepaarid, kakspaari (kaks viimast kätt ei ole ka eriti hea donkamiseks kuna raise saades oleme kohutavas kohas) ning balanseerimiseks donkad siin naked drawde või ülekaartidega, millel backdoor flushdraw. Seda seepärast, et neid on hea lihtne edasi mängida - drawiga callid/3betib/foldid ja bluffiga foldid kui saa raise ning kui callitakse siis tead, et tal on ka nõrk käsi (just 97o tüüpi käsi) ning saad lasta 3 barrel bluffi, flopis on kaitseoudid ülekaartide ja backdoor masti näol.

97o-ga oleks siin parem dongata kui tal oleks 7c, mis blockiks masti ja samas annaks sulel backdoor tõmbeid.

EDIT: Dongata tasub alati siis kui kolm/kaks tingimust on täidetud. Vastane cbetib vähe (või board on halb kus eeldad tihti järgi checkimist) ning sul on massive equitiga käi (seda nii pot kui ka fold equity suhtes) või sul on hoopis väga nõrk käsi. Viimase puhul peab olema board siis väga drawyine, sest kui sul on air-type hand ja saad raise on easy fold, kui aga vastane callib siis tead, et tal ei ole ka suure equitiga käsi ning saad kasutada seda boardi ära. See tähendab, et board läheb nii fucking ugluks, et ta peab oma nõrga käe ära foldima ehk maakeeli saad flopi donkbettiga seada üles turni või veel parem riverisse väga suure +EV-ga bluffi. Rangede balanseerimise puhul (95% ajast seda ei lähe mistahes mängus alla h-stake mängus vaja) aitqab see su suuri käsi maskeerida. Game dünaamika puhul (alates 2NL) kui vastane peaks sind maha callima märkab ta, et sa teed kahtalseid mänge ning tulevikus (mitte just samas spotis) võib ta sind väga kergelt "mitte-uskuda" või eeldada, et sa oledki miski räme bluffija tüüp.

ranka
09.04.11, 13:33
Oi-jah, mis regularid ikka OO-s on. Mäletate sõpra, kes tiltas $1k+ maha? Kui ei siis värskendus: http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/2447-100NL-600NL-Heads-Up-Ranka-pokkerip%C3%A4evik-juuniks-1knl.?p=324982&viewfull=1#post324982

Täna ma vaatan, et sõber jälle mängib aga ühe OO regulari vastu. Panin igaks juhuks waiting listi aga eriti lootust ei ole sellise fishi vastu mängida, sest ükski regular ilma-asjata teda ära ei quiti. Regular võitis tal 2BI ja kui kaotas pool-tagasi ütles GG ning hülgas kaevanduse. Ma sain kaevnduse omale rikkaliku kullavaramuga. Jooksin taaskord hästi ning viskan siia põnevamad käe andmaks edasi mängudünaamikat ja reade.

Esimene suurem pot, matchi neljas käsi. Ei hakanud barreldama kuna sellise blank kaardi peale ta elus ei foldi. Kuna ta bettis riveri, board oli suht blank ning tal komme käsi üle mängida siis otsustasin suurelt raiseda. Nagu näha töötas.

IPoker Network $1.00/$2.00 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1269139 (http://www.handconverter.com/hands/1269139)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

BB: $252.40
Hero (BTN/SB): $250.00

Pre Flop: ($3.00) Hero is BTN/SB with A :club: Q :club:
Hero raises to $4.00, BB calls $2

Flop: ($8.00) K :club: 7 :heart: J :spade: (2 players)
BB bets $6.00, Hero calls $6

Turn: ($20.00) 4 :diamond: (2 players)
BB checks, Hero checks

River: ($20.00) T :diamond: (2 players)
BB bets $12.00, Hero raises to $56.00, BB calls $44

Final Pot: $132.00
BB shows 6 :club: J :heart:
Hero shows A :club: Q :club:
Hero wins $131.00
(Rake: $1.00)




Nüüd võitis ilma showdownita paar väiksemat potti tagasi kuniks tuli järgnev käsi. Preflop call ei vaja arutamist küll aga flopi raise. Ma tean, et tal väikesed betid on enamasti bluff või nõrk käsi aga siiski ma ei tahasnud siin boardil "slowplayda", sest isegi hiljem kui ta saab miskisuguse käe on mul väga raske valuet saada. Seetõttu loodan, et äkki teeb hero-calli või bluffi.

Turnil ma olin päris kindel, et ta enam midagi ei foldi. Teadsin, et tal on siin miski pair + draw tüüpi käsi ning surasin tuimalt all-in, mille ta snap-callis.

IPoker Network $1.00/$2.00 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1269124 (http://www.handconverter.com/hands/1269124)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

BB: $239.40
Hero (BTN/SB): $257.80

Pre Flop: ($3.00) Hero is BTN/SB with 2 :heart: 2 :diamond:
Hero raises to $4.00, BB raises to $10.00, Hero calls $6

Flop: ($20.00) 6 :spade: 5 :diamond: 2 :spade: (2 players)
BB bets $8.00, Hero raises to $26.00, BB calls $18

Turn: ($72.00) 9 :diamond: (2 players)
BB bets $26.00, Hero raises to $221.80, BB calls $177.40 all in

River: ($497.20) 6 :diamond: (2 players - 1 is all in)

Final Pot: $497.20
BB shows J :spade: 9 :club:
Hero shows 2 :heart: 2 :diamond:
Hero wins $496.20
(Rake: $1.00)

Nüüd paarikümne käeline vaikus, ei toimunud suurt midagi kuniks tulid need kaks järjestikust kätt, mis on suht ühtemoodi. Ei olnud ennem teda nii bluffimas näinud (just JK käsi, arvasin, et tal siin mdiagi tugevat - trips/boat aga pot oddside pärast ei foldi).

Hand #1
IPoker Network $1.00/$2.00 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1269141 (http://www.handconverter.com/hands/1269141)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

BB: $230.80
Hero (BTN/SB): $460.80

Pre Flop: ($3.00) Hero is BTN/SB with J :diamond: K :club:
Hero raises to $4.00, BB raises to $8.00, Hero calls $4

Flop: ($16.00) 9 :club: 9 :spade: T :spade: (2 players)
BB bets $6.00, Hero calls $6

Turn: ($28.00) 6 :heart: (2 players)
BB checks, Hero checks

River: ($28.00) J :heart: (2 players)
BB checks, Hero bets $10.00, BB raises to $20.00, Hero calls $10

Final Pot: $68.00
BB shows A :club: 8 :spade:
Hero shows J :diamond: K :club:
Hero wins $67.00
(Rake: $1.00)

Hand #2
IPoker Network $1.00/$2.00 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1269130 (http://www.handconverter.com/hands/1269130)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

BTN/SB: $196.80
Hero (BB): $493.80

Pre Flop: ($3.00) Hero is BB with 8 :club: 3 :club:
BTN/SB calls $1, Hero checks

Flop: ($4.00) 6 :club: 8 :spade: 5 :heart: (2 players)
Hero bets $4.00, BTN/SB calls $4

Turn: ($12.00) J :diamond: (2 players)
Hero bets $8.00, BTN/SB raises to $16.00, Hero calls $8

River: ($44.00) J :club: (2 players)
Hero checks, BTN/SB bets $18.00, Hero calls $18

Final Pot: $80.00
BTN/SB shows 3 :diamond: 2 :diamond:
Hero shows 8 :club: 3 :club:
Hero wins $79.00
(Rake: $1.00)

View all 2 hands (http://www.handconverter.com/hands/1269141-1269130)

Nüüd jälle kümmekond kätt vaikust ning tuli käsi. Flopi ma ei bettinud kuna ta minraises väga paljusid leade. Seetõttu läksin checki epeale. Turn on standard bet ja ta minraises. Ma olen teda eelnevalt näinud nii minraise/foldimas ja reeglina on olnud tal minraised SD saamiseks või miskid drawd. Teiseks kui ma nüüd lükkan otsa siis ma võitlen väikese poti pärast ja ehitan riveriks suure panga väga halvas kohas - ma ei tea, mis kaart on talle hea või halb. Iga poti, T, J, K on väga-väga halvad kaardid. Samas ta ise overplayb tohutult käsi siis otsustasin callida, callida ka riveri. Tuli perfektne river ning talle "cooler", mida tegelt nii ei saa kutsuda. Lõi omale olukorra, kus ta ei oska enda kätt hästi hinnata.

IPoker Network $1.00/$2.00 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1269136 (http://www.handconverter.com/hands/1269136)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

BTN/SB: $191.40
Hero (BB): $491.20

Pre Flop: ($3.00) Hero is BB with 9 :heart: 3 :spade:
BTN/SB calls $1, Hero checks

Flop: ($4.00) K :spade: 3 :heart: Q :spade: (2 players)
Hero checks, BTN/SB checks

Turn: ($4.00) 9 :club: (2 players)
Hero bets $4.00, BTN/SB raises to $8.00, Hero calls $4

River: ($20.00) 9 :spade: (2 players)
Hero checks, BTN/SB bets $12.00, Hero raises to $56.00, BTN/SB raises to $100.00, Hero raises to $481.20, BTN/SB calls $81.40 all in

Final Pot: $682.60
BTN/SB shows 4 :spade: A :spade:
Hero shows 9 :heart: 3 :spade:
Hero wins $681.60
(Rake: $1.00)

Ning lõpukäsi. Flopi raisesin kuna ta suured betid on valuepealej a ta ei armasta eales seal foldida ning ei taha actionkiller kaarte.
IPoker Network $1.00/$2.00 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1269138 (http://www.handconverter.com/hands/1269138)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

BB: $202.00
Hero (BTN/SB): $676.20

Pre Flop: ($3.00) Hero is BTN/SB with A :heart: 5 :heart:
Hero raises to $4.00, BB raises to $10.00, Hero calls $6

Flop: ($20.00) K :heart: Q :heart: 3 :heart: (2 players)
http://fifilacupcakes.files.wordpress.com/2008/03/pyzamnomnom.jpghttp://fifilacupcakes.files.wordpress.com/2008/03/pyzamnomnom.jpg

BB bets $16.00, Hero raises to $46.00, BB raises to $192.00,
http://old-wizard.com/wp-content/uploads/2008/10/finishhim.jpg
Hero calls $146

Turn: ($404.00) 4 :diamond: (2 players)

River: ($404.00) 6 :diamond: (2 players)

Final Pot: $404.00
BB shows K :diamond: T :spade:
Hero shows A :heart: 5 :heart:
Hero wins $403.00
(Rake: $1.00)


PTR hakkas vastast träkkima alates 20. märts, selle aja jooksul ta mänginud 5337 kätt ning kaotanud $8300. Volüümi vähe, pappi palju.

Nüüd väike puhkamine, siis PokerStarsi livele ning tõenäoliselt kuni homseni black-oudis.

PS! Kas keegi teab, kas drink baaris wi-fi on?

K2snakas
09.04.11, 14:00
väga mõnusad kokkuvõtted ranka! Kiitus.

timz0333
09.04.11, 20:17
GG, Hästi jookseme kah iga nelja käe tagant action käib:D

hotcocacola
10.04.11, 01:13
mmm gigawhaal

kardaanirist
10.04.11, 01:26
väga mõnusad kokkuvõtted ranka! Kiitus.

+1

palju huvitavam kui käele eelneb mingisugune stoori.

pikk28
10.04.11, 14:39
ranka sa oled parim!

Italiandude
10.04.11, 15:15
ranka sa oled parim!

+mirrion
Kuda midstakes action on bumhunterile?

ranka
10.04.11, 16:22
+mirrion
Kuda midstakes action on bumhunterile?

Suur. Rake nats jõhker aga kindlasti mäng biititav väga suure winratega.

ranka
11.04.11, 12:20
Kiire küsimus, et teada saada kui big mistake või äkki ei ole üldse mistake.

Mul miski 11-12k kanti ja BB oli 800. UTG limpis, CO isoleeris to 2400 ja mul AJo. Otsustasin callida, UTG foldis. Pot miski 5k, flop TT8 rainbow. Ma checkin, vastane pani 2200 ja ma läksin all-in, sest ülepaari vastu olen ******, tripsi vastu pm. drawing dead aga 8X vastu 30% ja alampaari vastu 40% equity + see board ei hiti nii räigelt midagi. Kirstiks tordipeal võib foldida AQ/AJ või hoopis herocallida sitema ässaga.

Võtsin selle line, kuna see board ei hiti, ace high on good päris tihti aga kuna pot on suur siis ei eelda turnis eriti bluffe. Samas ei eelda flopis ka sitemalt eriti caale aga kuna BOARD EI HITI eriti ning pot suur siis otsustasin koheselt shoveda.

Comments?

tolmuahv
11.04.11, 12:35
Pigem foldiks pre või shoveks. AK/AQ vastu oled screwed anyway, tabades siis boardi või mitte. Shovedes pre võid veel väikesed pocketid jms nõrgemad käed maha saada. Kui jätkata tahaks, siis mängiks samamoodi vist, v.a. et hea mängija vastu donkaks vahel välja suurelt (committing bet). Annaks ühemõtteliselt mõista, et mul on mingi madal pocket või 8 pihtas ja tema boardi tabamist ei usu. Sel juhul peaks ka AK/AQ välja saama potist. Kui villain ise istub 22-77 otsas, siis võib ta ka raske otsuse ees olla. Antud juhul kui shoved, siis nii AQ/AK kui any pocket teeb crying calli, sest tal on ca 30% vaja, et callida.

ranka
11.04.11, 13:04
Pigem foldiks pre või shoveks. AK/AQ vastu oled screwed anyway, tabades siis boardi või mitte. Shovedes pre võid veel väikesed pocketid jms nõrgemad käed maha saada. Kui jätkata tahaks, siis mängiks samamoodi vist, v.a. et hea mängija vastu donkaks vahel välja suurelt (committing bet). Annaks ühemõtteliselt mõista, et mul on mingi madal pocket või 8 pihtas ja tema boardi tabamist ei usu. Sel juhul peaks ka AK/AQ välja saama potist. Kui villain ise istub 22-77 otsas, siis võib ta ka raske otsuse ees olla. Antud juhul kui shoved, siis nii AQ/AK kui any pocket teeb crying calli, sest tal on ca 30% vaja, et callida.

Shove ka hea, ei mäletagi miks ei viitsinud otsa laksida. Aga postflopis?

atsetoon
11.04.11, 13:23
Alvin ja koomaoravad:
3gB8uLwyke4&feature=related

tolmuahv
11.04.11, 13:33
Shove ka hea, ei mäletagi miks ei viitsinud otsa laksida. Aga postflopis?

Nagu ütlesin, siis postflopis paneks sõltuvalt vastasest lead-outi suurelt (nt 4200), et ta ei tahaks mingi 22-77 või AK/AQ'ga callida kergelt. Selle liigutuse järgi peab vastane panema meie rangesse 22-77, AJ+, 8x ja ta ei saa ühegi poolkõva käega mugavalt callida. Pigem näeb see välja nagu väike paar, mis enda kätt kaitseb. Paired boardil AK-ga broke minna on vähegi mõtlevale mängijale äärmiselt ebamugav. Check-shove on sellepärast riskantsem, et vastane teab, et tal on vaid 30% equityt vaja. Lisaks võib villain ise oma AQ+ jammida või teha veel suurema cbeti (mis ta ära committiks täielikult).

ranka
11.04.11, 20:02
Oi pärgel, täna mängisin hästi aga jooksin väga halvasti. Kuna mitu lauda lasin ja hetkel süda iiveldab (kavalad kevadilmad ja kehv riietus) siis seetõttu ei hakkagi üritama panema käsi kronoloogilisse järjestusse ning tahan lihtsalt ulguda.

Vastane on laua fish, kellepärast ma siin olengi. Riveril nutukas aga mis sa teed, äkki mängib midagi üle ja arvan, et hind on täiesti soodne ning +EV call.

IPoker Network $1.00/$2.00 No Limit Hold'em - 5 players - View hand 1272643 (http://www.handconverter.com/hands/1272643)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com/)

CO: $200.00
BTN: $200.00
SB: $233.05
BB: $86.50
Hero (UTG): $340.65

Pre Flop: ($3.00) Hero is UTG with 5 :diamond: 6 :diamond:
Hero raises to $4.00, CO calls $4, 3 folds

Flop: ($11.00) 4 :club: 4 :diamond: A :diamond: (2 players)
Hero bets $8.00, CO calls $8

Turn: ($27.00) Q :diamond: (2 players)
Hero bets $22.00, CO calls $22

River: ($71.00) 5 :club: (2 players)
Hero bets $62.00, CO raises to $124.00, Hero calls $62

Final Pot: $319.00
CO shows A :spade: 4 :spade:
CO wins $316.00
(Rake: $3.00)

Vastane on väga spewy regular. Mängija, kes tahab võita absoluutselt igat potti. Seetõttu on tal väga suur check-raise flop%, vähe foldib, vähe läheb showdownile aga on väga agresiivne. Üldises plaanis ta mänguga ei võida: - 1PT/BB mängija. Käsi iseenesest standard aga vaja whineda.

IPoker Network $1.00/$2.00 No Limit Hold'em - 5 players - View hand 1272671 (http://www.handconverter.com/hands/1272671)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

BB: $257.15
UTG: $204.00
CO: $220.40
Hero (BTN): $284.02
SB: $80.60

Pre Flop: ($3.00) Hero is BTN with 5 :spade: 6 :club:
2 folds, Hero raises to $4.00, 1 fold, BB calls $2

Flop: ($9.00) 8 :heart: 4 :diamond: 3 :spade: (2 players)
BB checks, Hero bets $6.00, BB calls $6

Turn: ($21.00) 7 :spade: (2 players)
BB checks, Hero bets $16.00, BB raises to $42.00, Hero raises to $82.00, BB raises to $247.15, Hero calls $165.15

River: ($515.30) 3 :club: (2 players)

Final Pot: $515.30
BB shows 3 :diamond: 3 :heart:
BB wins $512.30
(Rake: $3.00)


Vastasest eriti mitte midagi ei tea peale selle, et ta on kindlasti võitev regular. Donkbet on vaieldav aga arvan, et see tundmatute vastu on üks parimaid moove. Turni tuli kõige halvem kaart - mastid/read, KQ tulid ära. Checkida ma siin ei taha, sest kindlasti on veel valuet KX vastu, teiseks kaks tänavat check-callida on totaalne guessing game + lisaks board võbi kohutavaks joosta (kui ta ei jookse siis tihti vastane checkib pasemaga riveri järgi, betib paremaga).

Seetõttu bettisin suurelt, millega tõenäoliselt over-repin oma kätt (check-call on teoorias tõenäoliselt kõige kasumlikum liigutus aga siis peame eeldama, et vastane tihti bluffib/betib ise turni) aga samas ei saa ta ise siin bluffida, kuna ma repin väga tugevat range aga nii saan ma paremini infot, mis vastasel on. Vastane võib küll teada, et mu range on ülidselt tugev aga samas bluffe ei saa välistada (bluffe väga vähe aga inimese loomuses, et OMG, I have AK ja äkki ta ikkagi bluffib ning räägib end callima) ning seetõttu on valuet nii turni kui ka riverib bettis. Teisalt kui saan raise siis saan ilma readita päris lihtsalt foldida.

IPoker Network $2.00/$4.00 No Limit Hold'em - 5 players - View hand 1272658 (http://www.handconverter.com/hands/1272658)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

BTN: $479.65
SB: $730.80
Hero (BB): $400.00
UTG: $969.54
CO: $607.00

Pre Flop: ($6.00) Hero is BB with 8 :club: K :diamond:
2 folds, BTN raises to $8.00, 1 fold, Hero calls $4

Flop: ($18.00) 8 :heart: K :spade: 9 :heart: (2 players)
Hero bets $13.00, BTN calls $13

Turn: ($44.00) Q :heart: (2 players)
Hero bets $32.00, BTN raises to $76.00, Hero folds

Final Pot: $152.00
BTN wins $149.00
(Rake: $3.00)

Vastane on fish, 22/7 oli ja 3bet üle keskmise sample 3%. Pf on standard, flopi callisin kuna backdoor tõmbed ja turn on minu jaoks clear fold. Min3bet mängijalt, kes vähe 3betib, potsize bet flopis ja üpriski suur turnis oli minu jaoks ilmselge tugevuse märk. Küsida tasuks endalt, et kas ta teeb seda ka halvemate poistega? See vastus on ei.

IPoker Network $1.00/$2.00 No Limit Hold'em - 4 players - View hand 1272650 (http://www.handconverter.com/hands/1272650)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

BTN: $205.25
SB: $207.95
BB: $67.15
Hero (CO): $288.72

Pre Flop: ($3.00) Hero is CO with Q :heart: J :heart:
Hero raises to $4.00, 1 fold, SB raises to $8.00, 1 fold, Hero calls $4

Flop: ($18.00) J :club: 7 :spade: 9 :heart: (2 players)
SB bets $18.00, Hero calls $18

Turn: ($54.00) 7 :diamond: (2 players)
SB bets $40.50, Hero folds

Final Pot: $94.50
SB wins $92.50
(Rake: $2.00)

Ja kaks standard kätt:
IPoker Network $2.00/$4.00 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 1272669 (http://www.handconverter.com/hands/1272669)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

BB: $547.50
UTG: $782.60
MP: $777.00
Hero (CO): $421.00
BTN: $618.89
SB: $515.00

Pre Flop: ($6.00) Hero is CO with K :club: K :spade:
2 folds, Hero raises to $8.00, 2 folds, BB raises to $36.00, Hero raises to $82.00, BB raises to $547.50, Hero calls $339 all in

Flop: ($970.50) 3 :spade: 9 :heart: Q :diamond: (2 players - 1 is all in)

Turn: ($970.50) 5 :heart: (2 players - 1 is all in)

River: ($970.50) T :spade: (2 players - 1 is all in)

Final Pot: $970.50
BB shows Q :heart: Q :spade:
BB wins $967.50
(Rake: $3.00)


Siin käes vastane 3bettis 11% ajast ja squeezes 8% ja oli sama vastane, kes enne rea ära kräkkiks. Väga spewy mängija.

IPoker Network $1.00/$2.00 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 1272883 (http://www.handconverter.com/hands/1272883)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

MP: $389.50
Hero (CO): $326.75
BTN: $200.00
SB: $215.55
BB: $200.00
UTG: $110.00

Pre Flop: ($3.00) Hero is CO with T :diamond: T :spade:
1 fold, MP raises to $6.00, Hero calls $6, 2 folds, BB raises to $25.00, 1 fold, Hero raises to $326.75, BB calls $175 all in

Flop: ($533.75) 5 :heart: Q :club: 7 :heart: (2 players - 1 is all in)

Turn: ($533.75) A :club: (2 players - 1 is all in)

River: ($533.75) 9 :club: (2 players - 1 is all in)

Final Pot: $533.75
Hero shows T :diamond: T :spade:
BB shows K :spade: A :spade:
Hero wins $126.75
BB wins $404.00
(Rake: $3.00)


Aga noh kõik ei läinud ka päris halvasti ning natuke mett ka moka peale :) See käsi tegelt mulle ei meeldi. Kõik on fine aga turni betsizing on veitsa pask. Haistasin ta betis nõrkust või siis äärmiselt juhul on tal väga tugev käsi aga kuna mul niipalju nuti oute siis ei tahtnud enam foldida. Kui aga check-callin siis riveril kole raske valuet saada kuna oudid väga läbinähtavad või hoopis action-killerid. Teisalt ei saa tal olla ka siin nii "kindel" nuts, et võib väikselt bettida ning ei pea kartma väljatõmbamist. Seetõttu loogika ütles, et kui tal see betsizing ei ole standard (isegi nutsiga pannakse tõenäoliselt siin rohkem) siis väga tihti on tal väga nõrk käsi ning board on väga hull. Ma saan reppida siin väga paljusid 2-paari tüüpi kätt ning ridu. Suvalise ühe paariga (isegi AK-ga) on tal turni väga raske callida kui check-raisen. Ainukeseks probleemiks tekkiski mul betsizing ja riveri plaan. Otsustasin teha väga suure beti, et maksimaliseerida fold equitit ning öelda talle, et ma ei lähe siit käest mitte kuhugile. Siis kui ta callib ja hitin siis riveril ta ei foldi aga probleem seisnebki selles, et kui ma riverit ei hiti siis ta ei foldi. Samas mu suur betsizing kisab polariseeritud range järgi ja seeõttu võib ta ise arvata, et ma raisengi suurelt, et ta foldima panna ning kui ta peaks callima siis blangu korral ma ei julgeks riveerit shoveda.

Seetõttu ma arvan, et mu betsizing oli väga halb ning parim betsizing võiks olla £52 (jah see naelalaud, kuna konverterile ei meeldi naelas) kanti. Kui hitin saan ikka shoveda ja kui ei hiti säästan omale raha. Õnneks seekord kõik töötas.

Kolmas variant, mis tegelt isegi meeldiks oleks donk-bet/shove, sel juhul isegi ohtliku riveri puhul saan bettida ja võins aada valuet, miinuseks jällegi see, et kui tuleb blank ei ole bet eriti hea.

IPoker Network $1.00/$2.00 No Limit Hold'em - 5 players - View hand 1272666 (http://www.handconverter.com/hands/1272666)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

SB: $501.55
Hero (BB): $200.00
UTG: $458.26
CO: $392.15
BTN: $200.00

Pre Flop: ($3.00) Hero is BB with K :spade: 9 :spade:
2 folds, BTN raises to $4.40, SB calls $3.40, Hero calls $2.40

Flop: ($13.20) A :spade: 8 :diamond: T :spade: (3 players)
SB checks, Hero checks, BTN bets $10.00, SB folds, Hero calls $10

Turn: ($33.20) Q :club: (2 players)
Hero checks, BTN bets $18.00, Hero raises to $82.00, BTN calls $64

River: ($197.20) 4 :spade: (2 players)
Hero bets $103.60, BTN calls $103.60 all in

Final Pot: $404.40
Hero shows K :spade: 9 :spade:
BTN shows J :spade: 2 :spade:
Hero wins $401.40
(Rake: $3.00)


Päevale punkti lisas HU käsi. Turnil olin väga kindel, et seal minimaalselt AK/AQ, enamasti 2pair/set. River oli muidugi väga awful kaart, sest osad kahed paarid said suurema maja, teised kaks paari jälle counterfeited. Oleks blangum kaart tulnud (miski väike mudilane) oleksin overshovenud riveri.
Bodog $2.00/$4.00 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1272678 (http://www.handconverter.com/hands/1272678)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (BB): $398.00
BTN/SB: $410.20

Pre Flop: ($6.00) Hero is BB with 9 :diamond: 9 :spade:
BTN/SB raises to $12.00, Hero calls $8

Flop: ($24.00) 4 :diamond: J :diamond: A :spade: (2 players)
Hero checks, BTN/SB checks

Turn: ($24.00) 9 :club: (2 players)
Hero checks, BTN/SB bets $24.00, Hero raises to $71.00, BTN/SB calls $47

River: ($166.00) A :heart: (2 players)
Hero bets $124.50, BTN/SB raises to $327.20 all in, Hero calls $190.50 all in

Final Pot: $796.00
Hero shows 9 :diamond: 9 :spade:
BTN/SB shows J :club: J :heart:
BTN/SB wins $795.00
(Rake: $1.00)


Aga vähemalt ei teinud täna ühtegi suurt viga. Võib-olla üks väiksemat sorti bluff oleks võinud jääda tegemata aga siiani arvan, et see +EV.

Vastane oli siis fish, küsitav on turni bet aga kuna board nii drawine ja riverisse 0 drawd tulid ära siis arvan, et ta foldib üpriski tihti. Seetõttu tegingi riveril väikese beti, et foldida gutshotid + flushdrawd minema.

IPoker Network $1.00/$2.00 No Limit Hold'em - 5 players - View hand 1272891 (http://www.handconverter.com/hands/1272891)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

CO: $381.35
BTN: $200.00
Hero (SB): $200.00
BB: $139.91
UTG: $406.05

Pre Flop: ($3.00) Hero is SB with 6 :diamond: 8 :spade:
3 folds, Hero raises to $4.00, BB calls $2

Flop: ($8.00) 3 :spade: 7 :diamond: Q :diamond: (2 players)
Hero bets $6.00, BB calls $6

Turn: ($20.00) J :spade: (2 players)
Hero bets $12.00, BB calls $12

River: ($44.00) J :heart: (2 players)
Hero bets $26.00, BB calls $26

Final Pot: $96.00
BB shows T :club: Q :heart:
BB wins $93.00
(Rake: $3.00)

Ajuvaba
12.04.11, 20:02
Kui mul tervis lubab, kas hiljem HU teeme? Pean silmas nl50-100

ranka
12.04.11, 20:18
Kui mul tervis lubab, kas hiljem HU teeme? Pean silmas nl50-100

Täna mitte, sest õigemini tulingi siia "tervise" probleemiga. Oli väike koosoleku moodi asi ning pärast sai sööma mindud ning ühe siidri joodud ning hiljem veel kaks siidrit. Kodus tukastasin tunnikese ja ärgates oli pohmellilaadne olukord ning suitsule mõeldes ajab räigelt iiveldama. See "suitsule mõeldes iiveldama" tunne tähendabki seda, et sitane nikotiin ajabki igasugu minijookidest suured "pohmellid" peale ja homsest (või see aeg kui magamal ähen ning üles ärkan) suitsu enam ei tee.

Pole enne 28. aprilli plaani peole minna ka ja seetõttu on üpriski hea aeg quitida.

Kogemustest võin öelda, et esimesed 3 päeva on piin. Õigemini isegi kaks, kolmanda päeva hommikul kui duzzi all käidud, söödud-joodud siis juba teed oma asju ning ühel hetkel tuleb meelde: "Oh suitsu ei olegi täna teinud". See tähendab, et pm. kaks päeva peab vastu pidama.

timz0333
13.04.11, 17:44
Seniks sulle väikene motivatsiooni boost.


http://www.youtube.com/watch?v=FgnlcrkfDq0

low-flow
13.04.11, 18:21
Mr.Sofa & Õieke laulavad ju ühest teisest "suitsust", seda ikka võib. :D

ranka
13.04.11, 23:57
Täna ikka tegin suitsu, sest liiga palju tööd, kohe väga palju. Enda lubadused löövad vastupead ja ei julge enne kodust välja minnagi kui asjad valmis, sest muidu soccerneti poisid panevad ehk lõuga ka. Ei imestaks, kui seal foorumis "scammer" olen :P. Ok tegelt nii hll ei ole aga lubadustest tuleb kinni pidada.

ranka
14.04.11, 02:01
Kui fishid areneksid siis oleks väga suur osa agro-fishidest väga-väga-väga head bluffijad. Probleem ongi sellest, et mängijad on kõik väga uudishimulikud ja kuna sa tead, et ta on fish siis lihtsalt ei suuda foldida. See käsi on ehe näide: http://rakeback.pokkeriprod.com/est/hands/post-hand/188

See käsi (see kuidas ma mängisin) ei meeldi mulle aga ei oska hetkel öelda ka miks.

lollir
14.04.11, 12:02
Selline asi aitab suitsetamise vastu: http://apollo.ee/product.php/0205494

HU grinder
14.04.11, 13:01
Selline asi aitab ka: tahtejõud

$Lauri$
14.04.11, 14:26
Kui sa tahad suitsetamist maha jätta siis jätad ka. Kui ei taha siis ei jäta. Kõikide teiste sõltuvustega täpselt sama moodi.

emmimees
14.04.11, 16:52
Paljud hero süstijad ilmselt tahaksid maha jätta, aga ei saa..

$Lauri$
14.04.11, 17:46
Hero on jah selline kuri asi. Withdrawal on päris raske, aga eks need, kes süstla otsa satuvad on nagunii weak-minded idioodid.

ranka
16.04.11, 15:45
Hero on jah selline kuri asi. Withdrawal on päris raske, aga eks need, kes süstla otsa satuvad on nagunii weak-minded idioodid.

Kas just weak-minded idioodid. No see ka kindlasti aga väga palju mõjutab haritus ja teadlikkus.

Suitsetamine on samasugune. Paljud ei suuda omale teadvustada, et suitsetades ei ela nad kaugeltki nii täisväärtuslikku (just enestunde pealt) elu kui mittesuitsetajad. Samuti keskmine indiviid ei suuda mõelda 10, 15, 20, 40 aastat ette aga kui see aeg on käes ja köhivad verd surivoodil siis nutavad, et "miks ma küll hakkasin suitsetama..."

Seda tuleb endale koheselt teadvustada ja mõelda, et kas tahad elada oma elulõpuni "pasa enesetundega" (ärge tehke terve päev suitsu, tunnete kui energeetiline ja reibas olete ning õhtul pange tobi ette - koheselt energiakaub) ja surra läbi väga piinava haiguse ja väga varakult. Võite olla ka luckbox ja elate 100 aastani aga ikkagi algusest peale elasite sellise riskiga.

See vähk ja surm ei kotigi mind aga just see hea enesetunne, see ongi põhjus miks ma tahan sellest pasast loobuda.

$Lauri$
17.04.11, 01:07
Ei oleks suutnud seda paremini sõnadesse panna. Kui tahad suitsetamist maha jätta siis igasuguste plaastrite ostmine, raamatute ostmine ja muu jura ostmine on hale vabandus, miks mitte maha jätta. Alateadlikult selliseid asju ostes inimene juba arvestab, et ei suuda/taha suitsetamist maha jätta. Samamoodi kui oled olnud ahelsuitsetaja siis vähem suitsetamine ei päästa sind sõltuvusest(Hea võrdlus riiklikust heroiini võõrutusravist, kus heroiini sõltlastele manustatakse metadooni). Ainuke võimalus lahti saada on mitte üldse enam suitsu teha ja 2-3 kuu pärast pole mitte mingit tahtmist. Raske on, aga on seda väärt. Räägin seda enda kogemusest... ükskord tuli mõistus pähe ja mõistsin, et ei taha olla eluaegne suitsetaja. Nikotiin on suurem sõltuvus kui ükskõik, milline narkootikum. Parem varem kui mitte kunagi.

Spewmonkey
17.04.11, 01:13
Ei oleks suutnud seda paremini sõnadesse panna. Kui tahad suitsetamist maha jätta siis igasuguste plaastrite ostmine, raamatute ostmine ja muu jura ostmine on hale vabandus, miks mitte maha jätta. Alateadlikult selliseid asju ostes inimene juba arvestab, et ei suuda/taha suitsetamist maha jätta. Samamoodi kui oled olnud ahelsuitsetaja siis vähem suitsetamine ei päästa sind sõltuvusest(Hea võrdlus riiklikust heroiini võõrutusravist, kus heroiini sõltlastele manustatakse metadooni). Ainuke võimalus lahti saada on mitte üldse enam suitsu teha ja 2-3 kuu pärast pole mitte mingit tahtmist. Raske on, aga on seda väärt. Räägin seda enda kogemusest... ükskord tuli mõistus pähe ja mõistsin, et ei taha olla eluaegne suitsetaja. Nikotiin on suurem sõltuvus kui ükskõik, milline narkootikum. Parem varem kui mitte kunagi.

Kindlasti on :)).

Pumper
17.04.11, 09:01
Mina kavatsen küll ennast heroiiniga süstida ja kui meeldib siis rohkem kui korra, aga ei hakka kindlasti sõltlaseks. Tahaks uut ja huvitavat emotsiooni.

emmimees
17.04.11, 09:29
Mina kavatsen küll ennast heroiiniga süstida ja kui meeldib siis rohkem kui korra, aga ei hakka kindlasti sõltlaseks. Tahaks uut ja huvitavat emotsiooni.

võõrutusnähud kindlasti meeldivad, külmavärinad, maokrambid jne. Odad juba valmis ostetud muidu?

peete82
17.04.11, 15:08
Mina kavatsen küll ennast heroiiniga süstida ja kui meeldib siis rohkem kui korra, aga ei hakka kindlasti sõltlaseks. Tahaks uut ja huvitavat emotsiooni.
Tubli poiss! Eks need sõltlased ütlesid samamoodi endale, et "mina hakkan sõltlaseks".
Neil oli kindel plaan.
Sorry, nii lolli juttu ei ole ammu lugenud. Ainsaks vabanduseks võib vist tuua, et oled lihtsalt nii kohutavalt loll ja ei tea, millega tegemist.

ziimukaz
17.04.11, 15:20
te ei hammusta levelit läbi vä?

ok2aa
17.04.11, 15:31
http://lolpics.se/pics/482.jpg

HU grinder
17.04.11, 16:59
http://www.citadelsaber.co.uk/img,316.jpg

timz0333
17.04.11, 17:10
http://www.citadelsaber.co.uk/img,316.jpg

Mõtlesin ka ennem, et see on ainus lahendus.

Kallas
18.04.11, 14:56
Ega suitsetamises jms sõltuvuses peale iseenda kedagi süüdistada pole. Eks see ole oma mõistuses kinni ning vaevalt need plaastrid mingit elustiili muudavad. Aga muidugi kui inimene arvab, et plaastrid aitavad ja usub nendesse, siis võib plaastreid, nätse jms ka pannil koos pelmeenidega praadida.

ranka
18.04.11, 15:01
Ega suitsetamises jms sõltuvuses peale iseenda kedagi süüdistada pole. Eks see ole oma mõistuses kinni ning vaevalt need plaastrid mingit elustiili muudavad. Aga muidugi kui inimene arvab, et plaastrid aitavad ja usub nendesse, siis võib plaastreid, nätse jms ka pannil koos pelmeenidega praadida.

IMO ainuke õige aseaine suitsule on snuzz aga selle sõltuvus pidi veel tugevam olema kui suitsetamise oma, sest nikotiini tase veres on kõrgem ja stabiilsem pikema aja vältel.

Aga suitsetamise maha jätmise all ma pean silmas sõltuvus lõpetamist mitte suitsetamise kui tegevuse lõpetamist ja selle asendamist mõne muu "suitsetamise" vormiga.

Nagu keegi siin enne mainis siis heroiini sõltlaste aseaine on metadoon. Seda peab ka igapäev süstima, võtab ära võõrutusnähud aga samas ei tekita "joovet" ning inimene saab taas alustada "normaalset" elu. Paraku fakt pidavat olema see, et narkarite ei meeldi see aseaine (milelks üldse süstida kui kaifi ei saa) ning lähevad süstla peale tagasi või hoopis artvavad, et nüüd on kõvad mehed ja lõpetavad metadooni jama ära aga ikkagi satuvad taas nõela otsa.

Sõltuvusest tuleb vabaneda sõltuvusest ilma asendusaineteta, vastasel juhul sa oled ikkagi sõltlane ning oma eesmärki ei täida.

Kallas
18.04.11, 16:11
Kahjuks on raske ja ilmsalt võimatu sõltuvuses mitte olla =). Internet/Foorumid/Facebook jms, oled sa mõelnud ka nendest harjumustest lahti saama ? =). Ja ilmsalt on kõige lihtsam vabaneda, siis kui sa asendad ühe tegevuse teisega .

ranka
18.04.11, 17:30
Kahjuks on raske ja ilmsalt võimatu sõltuvuses mitte olla =). Internet/Foorumid/Facebook jms, oled sa mõelnud ka nendest harjumustest lahti saama ? =). Ja ilmsalt on kõige lihtsam vabaneda, siis kui sa asendad ühe tegevuse teisega .

Need "sõltuvused" ei muuda mu enesetunnet halvemaks pärast "kasutamist" või ka "mitte kasutamist".

ranka
19.04.11, 00:29
Kuidas saab olla nii, et korra flopist ja teinekord turnist rida + flushdraw (jack high ja Q high) ning mõlemad korrad olen drawing dead. Täiesti haige nahhhuui ja mõlemad korrad deepilt. Täitsa sick.

ranka
19.04.11, 17:41
Täna sõbra, foorumikaaslase ja moderaatori sünnipäevale ning ei mängi. Proovin end sassi tõmmata, et homme oleks pohmell ja mõtlemisaega rohkem.

Esmane plaan oleks OO-s multitableda (6-10 lauda) 6maxi. Kuna mul puuduvad 6maxi kogemused ja ei ole kaua ka multitablenud ning sealne laua valimine pain in the ass siis seeõttu laseksin ilma table selectimata. Winrate ei oska eeldada ja koheselt tundmatus kohas peaka ei hüppa ja siis hakkan alguses 200NL.

Võtan "worst case" tsenaariumi, et winrate oleks 0PT/BB ja mängin kuus 50k käsi. 100 käe kohta peaksin maksma raket $83.2, mis teeb 50k käe kohta $4200. Samuti plaanin vaadata alguses väga paljusid videosid, et taas tunnetus kätte saada ning saada winrateks vähemalt 1PT/BB, mis teeb neli dollarit 100 käe kohta ehk $2000 profitit ja kokku siis kuus $3260.

Eeldan siis reaalselt sellist tulemust ühe kuu jooksul, millega oleksin alguses rahul. Long run wintateks tahaksin saada 2PT/BB, mistahes limiidis ehk $4000@200NL. Lisaks sellise volüümi juures peaksin OO-s kõik reigist sõltuvatest kampaaniates saama koha VÄHEMALT esi viisiku osas, reaalselt aga 1-2-3 koht, mis lisab rakebackile juurde, olenevalt promost.

Seega eeldan "hullemal juhul" $1500 profitit, keskmisel juhul $3000 ja parimal juhul $4500 aga see tõesti tähendab seda, et pean kuus VÄHEMALT 50,000 kätt mängima. Kunagi oli see mu jaoks suur probleem aga nüüd ma ei oska öelda, sest mängutundide arv on küll kascvanud aga samas bumhunt on palju haigutamist.

Kui homme ümber ei mõtle, siis alustan plaaniga hiljemalt neljapäeval.

EDIT: ja kui pärast 50,000 kätt olen 200NL vähemalt 1PT/BB liigun üles. Kui alla 1PT/BB jään samasse limiiti, kui tuleb 20BI+ downswing siis lõpetan ära aga eeldan, et seda ei tule kuna plaanin palju videosid vaadata.

QKulgur
19.04.11, 18:24
mõnus tagasihoidlik ja solid eesmärk, gl

FreakyJason
19.04.11, 18:38
GL Ranka ka minu poolt :)

Ints
19.04.11, 18:56
Kas HU viskas kopa ette, või pole enam fishe?

pikk28
19.04.11, 18:58
minu poolt ka gl dude!

timz0333
19.04.11, 19:21
Ära jäta HU-d soiku.

vonkartoffel
19.04.11, 19:31
tablescan turboga saad seal laudu valida ja lisada

ranka
20.04.11, 06:25
Kas HU viskas kopa ette, või pole enam fishe?

HU main saidid:
PS (suht vähe actionit)
FTP (kõige rohkem actionit)
Bodog (2-nd kõige rohkem actionit
Absolute (pm. surnud)
IPoker (keskmine actionit tase)

Kuna ootan "tolmu settimist" siis seetõttu Absolute, Bodog, Stars ja FTP kukuvad ära. Alles jääb IPoker, kus saan kuus ca. 3500 käe eest actionit ja seetõttu on mõttetu "aega raisata" ja oodata.

Parem proovin 6maxi ja kui saan seal "sample" (100k käsi), mida biidin võin jälle ühe verstaposti maha lüüa (biidin HU, biidin 6max, biidin FR) ja kui vahepeal peaks "tolm settima" siis saan edasi HU mängida. Seega näen ainult win-win olukorda. Ja lisaks uued mängus sunnivad mind õppima - vaatama videosid, mõtlema mängu üle ja see ei saa mööda külge alla joosta.

PS! Tulime just ESTPatrickuga parkist. Ostsin €200 sisse, võtsin €100 ESTPatrickult võlgu ja ostsin täpselt €300 välja (maksin vahepeal chuppides jookide eest). Seega pidur-isegi (BRAKE-EVEN, mitte BREAK!)!

ranka
21.04.11, 02:49
Esimene päev siis möödas ja tulemused RB prolikud:

http://www.pokkeriprod.com/ranka/pildid/rbpro.jpg

Mängisin OO-s, laudu ei selectinud ja euro ning dollari laudu. Kuna euro laudades võitsin €400, dollari laudades kaotasin $400 siis seepärast on graafikul joon ka plussis.

Alustasin üheksa lauaga, mingi aeg lasin 12, mis oli ilmselgelt palju ja läksin tagasi üheksa laua peale. Praegu sobibki 9-10 lauda, mitte rohkem ja proovin selles vahemikus laudu hoida. Jooksin algul sitalt, kohe väga sitalt. Mängija, kes squeezes 10% ja 3bettis 12% (üle 2000 käe) sain mitu korda cooleri osaliseks. Esimene kord JJ-ga meelega callisin BTN-ni avangu, kuna see foldis 80% ajast 3betile ja BB-l istus toos squeezev moron. Panigi otsa, BTN fold ja lükkasin üle. Squeezejal AA. Teinekord SB vs BB JJ vs KK, perseeeee. Ja pärast jälle miski JJ vs QQ analoogses olukorras.

Plaanin lähiajal veel "kuivalt" grindida. Kui readid olemas, tunnetus ka siis hakkan alles videosid vaatama, sest muidu solgin mängu liialt ära.

Graafikuga rahul ei ole, sest hetel pool ajast tõus, teine pool langus, mis ei ole hea sign. Graafikul peaks olema rohkem tõusutedentsi.

hotcocacola
21.04.11, 04:19
Läheb läheb!
6max mängijaid meie foorumis on kordades vähem kui FRi omi. Biitivaid NL200 6max mängijiaid on siin foorumis väga väga vähe... (sh isegi NL100 SH). Mitte, et kõik on nii halvad mängijad, vaid sp et enamus on FRi/HU peal.

Näita jäljed ette.
Ranka, sul ibolide on? (OO laua skinnivahetaja vms)

ranka
21.04.11, 05:38
Läheb läheb!
6max mängijaid meie foorumis on kordades vähem kui FRi omi. Biitivaid NL200 6max mängijiaid on siin foorumis väga väga vähe... (sh isegi NL100 SH). Mitte, et kõik on nii halvad mängijad, vaid sp et enamus on FRi/HU peal.

Näita jäljed ette.
Ranka, sul ibolide on? (OO laua skinnivahetaja vms)

Ei ole ja ei näe ühtegi põhjust selle kasutamiseks.

EDIT:
vaatasin siis lifetime tulemusi (selle aasta tulemused) laudades kus on 3-6 mängijat nng on -0.53 PT/BB. Väga pask. Enne tänast ma mängisin ainult 4-6 lauda ka ning 4-6 tabledes olen alati tundnud, et teen väga halba mängu. Põhimõtteliselt üle mõtlemine, 9-10 lauda sobib jällegi paremini ja eeldan natuke suuremat winrate kui -0.53 PT/BB haha. Krt sellise winratega ei jää isegi mitte rakebackiga plussi. irw.

Tigrano
21.04.11, 07:58
FR ja HU mäng toimib, ei näe ühtegi põhjust miks sa ei peaks võitma ka 6max mängudes.

Pahvak
21.04.11, 08:27
Ükspäev sirvisin PTRist ipokeri top NL200 võitjaid ja kuidagi kehvad winrated olid enamustel shorthanded mängu kohta. Rohkem nagu fullringi omad. Palju üldse on hea regi NL200 SH winrate ja palju täiesti crushiva oma?

tdx
21.04.11, 08:28
4-5 PT\BB on urgastes jätkusuutlik. Heaks ma ise loeksin 3+.

Ints
21.04.11, 13:36
Kas SH on standard vähe agroma vastu pf nuppe teha ?

ranka
21.04.11, 13:44
Kas SH on standard vähe agroma vastu pf nuppe teha ?

lol@mõisted vähe agroma ja pf nuppe panna. üldisemalt vist ei saagi enam küsida. loomulikult on standard! aga standard on teatud kätega nagu ässad... ja kunnid.... ja..... ah mine metsa oma küsimusega, kindlalt level.

ranka
21.04.11, 13:46
Ükspäev sirvisin PTRist ipokeri top NL200 võitjaid ja kuidagi kehvad winrated olid enamustel shorthanded mängu kohta. Rohkem nagu fullringi omad. Palju üldse on hea regi NL200 SH winrate ja palju täiesti crushiva oma?

Kuna table selecting on pain in the ass (no jube mõrvarlik lobbys ringi laveerida kui 9 lauda lahti) siis tõenäoliselt regularid jagunevad kahte gruppi:
a) peksavad massiga ja ei selecti
b) ownivad winratega ja selectiva

No muidugi on ka kolmas grupp, kes ei saa millegagi hakkama. Seetõttu arvan, et massiga võitjatel ongi winrated kehvemad kuna peavad regularidega laudades mängima ning need, kes mängivad vähem aga winrated suured (olen seal 4-5PT/BB vendi näinud) jäävad üldkasumi ja kätearvuga lihtsalt teistest regularidest maha.

Pahvak
21.04.11, 15:11
Mnjaa. Ma langen vähemalt tableselectimise puhul gruppi b. Järelikult pole OO minu jaoks.

ranka
21.04.11, 19:15
Mnjaa. Ma langen vähemalt tableselectimise puhul gruppi b. Järelikult pole OO minu jaoks.

Aga vastukaaluks on enamus regulare päris tropid, vähemalt minu arvates. Ma ei tea, kas see on standard kui enamus regularide 3bet on 7-10% osadel kõrgemgi, keskmine on sinna 9% kanti. Squeeze on kõikidel 7-10%. See tõenäoliselt tuleneb sellest, et enamus regulare foldib 70%+ ajast 3betile, osade isegi 80 ja üks vend 90%.

Päris palju folditakse ka cbetile ja ise cbetitakse seinast seina. Osad 40%, teised jällegi 80-90%! Postflopis on enamus mänge suured küsimärgid ja meenub koheselt cake võrgustik. Kuna kogu aeg 3betitakse, squeezetakse, postflop on "WTF!" olukorrad siis avan tuimalt minraisega ja naljakaso ngi see, et enamus ajast saad oma minraisega blaindid kätte, teise poole ajast tuleb kukilt 3bet (mis on neil ka üpriski ebakorrekne - sa raised $4 ja nad panevad $12, osad $14 ning vähesed natuke rohkem) olenemata kui deep stäkid on.

Positsioonil 4betile ei foldi keegi, OOP ei olegi veel aru saanud. Osad nagu foldivad, teised shovevad iga paariga (jah nad 3betivad väikeste PP-dega). Eile oli jälle üks vapustav käsi, kus ma avan $4, BB paneb $14 ja callin JT-ga. Flop J42 ja floadin. Turn oli Q ja andis mulle mastitõmbe ja callin. Riverisse mu mast ja äss maas. Bingo kaart. Shoveb, callin ja tal A9. GG.

ranka
22.04.11, 04:09
LOL, ei viitsi ikka 6maxi. 300 käega, läks 2.5BI-d ja panin sito ut laudades ning väänasin telefoni täiesti jõust. Lendas nupp küljest ära, mis tegelt on korra ära tulnud ja nüüd lõplikult. Ongi aeg uus telefon osta, see miski 4 aastat olnud. Soovitusi? Võiks väänamiskindel olla....

Aa ja üks donk lubas mulle lõuga anda, jagas veel oma aadressi ka, et ikka külla tuleksin:
XXXXX: LIKE TO POUND YOUR FACE IN

No vist ikka ei ole hea mäng see, kui JJ-ga 3betid. 246hh flopil teed check-minraise QKhh vastu, turn 3h ning siis overshoveda turn ning drawing deadilt surra. Ajaks ennastki tilti...

soouni
22.04.11, 08:37
Mingisugune HTC oleks kindlasti vast hea valik!
https://pood.tele2.ee/?wicket:interface=:1:1:::

Pahvak
22.04.11, 09:18
http://origin-www-techgoesstrong.astrology.com/sites/default/files/gallery/photos/johns_phone_snow__de_meest_eenvoudige_witte_mobiel e_telefoon.jpg

http://www.johnsphones.com/

Pumper
22.04.11, 09:56
Eile tegin mingi tüübi tühjaks ja Iphone olemas, ise midagi teha ei oska, võin odavalt müüa.

raunsz
22.04.11, 10:08
ZTE pidi ka päris hea olema.

timz0333
22.04.11, 10:44
Eile tegin mingi tüübi tühjaks ja Iphone olemas, ise midagi teha ei oska, võin odavalt müüa.

Ärge siit õppust võtke, isegi kui te bokkerit ei biidi.

J0kker
22.04.11, 13:57
ZTE pidi ka päris hea olema.

Endal olemas. Hetkel väga rahul, kohati võtab laggi ikka, aga ülejäänud asjad on okeid.

ranka
22.04.11, 14:24
Ärge siit õppust võtke, isegi kui te bokkerit ei biidi.

LOL. Pumpsi kildudele adjustinud w? Sõna bokker :P

harryahven
22.04.11, 16:21
endal htc ja väga rahul. tavakasutuseks (sms ja kõned) + netis vahtimiseks sobib ideaalselt. siin solid valik kaa: http://www.kannukas.ee/id/kataloog/katid/2/ pood ise WTC-s.

Pumper
22.04.11, 20:55
http://www.citadelsaber.co.uk/img,316.jpg

Ega sina sellist mootorit valmis ei ehitanud=?

ranka
23.04.11, 04:30
Damn. Kaotasin praegu 36 käega $1500 ja FTP account läks bustoks, irw. JJ käes oleksin ikkagi pidanud turni bettima aga samas ei oleks näinud kahte tänavat valuet anyway, sest tegu oli suht agro mängijaga. 3bettiks iga käsi ja korra juba check-foldis turni. Seetõttu lootsin, et bluffib ise riveri ja kui ei bluffi betin riveri suurelt. KT käes oli mul suht easy call. Seal olen tihti ees, eriti kui pannakse potsize bet.

Aa ja JT käe oleksin pidanud ka järgi checkima, vigu tegin omajagu.

Hand #1
Full Tilt Poker $3/$6 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1287115 (http://www.handconverter.com/hands/1287115)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (BTN/SB): $600.00
BB: $506.50

Pre Flop: ($9.00) Hero is BTN/SB with J :diamond: T :diamond:
Hero raises to $12, BB raises to $36, Hero calls $24

Flop: ($72.00) 7 :heart: J :heart: 9 :spade: (2 players)
BB checks, Hero bets $48, BB raises to $96, Hero calls $48

Turn: ($264.00) 8 :spade: (2 players)
BB bets $264, Hero raises to $468 all in, BB calls $110.50 all in

River: ($1013.00) 4 :heart: (2 players - 2 are all in)

Final Pot: $1013.00
Hero shows J :diamond: T :diamond: (a straight, Jack high)
BB shows A :heart: 5 :heart: (a flush, Ace high)
BB wins $1012.50
(Rake: $0.50)

Hand #2
Full Tilt Poker $3/$6 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1287116 (http://www.handconverter.com/hands/1287116)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (BTN/SB): $600.00
BB: $1158.00

Pre Flop: ($9.00) Hero is BTN/SB with J :heart: J :spade:
Hero raises to $12, BB raises to $36, Hero raises to $126, BB calls $90

Flop: ($252.00) Q :heart: 3 :club: 4 :spade: (2 players)
BB checks, Hero checks

Turn: ($252.00) 9 :spade: (2 players)
BB checks, Hero checks

River: ($252.00) 9 :heart: (2 players)
BB bets $195, Hero calls $195

Final Pot: $642.00
Hero mucks J :heart: J :spade:
BB shows A :heart: 9 :club: (three of a kind, Nines)
BB wins $641.50
(Rake: $0.50)

Hand #3
Full Tilt Poker $3/$6 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1287117 (http://www.handconverter.com/hands/1287117)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (BTN/SB): $372.10
BB: $1544.00

Pre Flop: ($9.00) Hero is BTN/SB with K :heart: T :diamond:
Hero raises to $12, BB raises to $36, Hero calls $24

Flop: ($72.00) 2 :spade: K :diamond: 2 :heart: (2 players)
BB checks, Hero checks

Turn: ($72.00) 6 :club: (2 players)
BB checks, Hero bets $36, BB calls $36

River: ($144.00) 3 :diamond: (2 players)
BB bets $144, Hero calls $144

Final Pot: $432.00
Hero mucks K :heart: T :diamond:
BB shows 5 :diamond: 4 :spade: (a straight, Six high)
BB wins $431.50
(Rake: $0.50)

View all 3 hands (http://www.handconverter.com/hands/1287115-1287117)

timz0333
23.04.11, 10:27
Päris valusad käed ikkagi.

Kallas
23.04.11, 11:45
Bustoland ootab koguaeg uusi liikmeid =) .

ranka
23.04.11, 11:46
Oh, mis värskendavat ja samas emotsioone ning vanu negatiivseid tundeid äratavat und nägin. Lihtsalt WOW, ei ole ennem sellist kogemust tundnud.

Vot ei mäletagi, mis aastatel ma tööl käisin aga see oli see aeg kui just hakkas majandustõus Eestis. Pärnus selline 7000 kroonine palk oli üks kõvemaid. Unes nägingi seda kui taaskord tööl käisin ning oli selline sügis-talvine aeg, kus ilmad väga räämas. Lõpetasin tööd, kirusin kui nõme töö ning läksin koju. Kuna oli tollal (ja on tõenäoliselt siiani) oli vahetustega töö:
1. vahetus. 23:00 - 06:00 (kõige parem)
2. vahetus: 06:00 - 14:00 (ka OK)
3. vahetus: 15:00 - 23:00 (kõige hullem, sest nii on garanteeritud, et sa oled pm. 24h tööga hõivatud, sest kui jõuad koju saad kell 01:00 magama, ärkad seal heal juhul 11.00, sööd ja mammutad ning lähedki tööle)

Lõpetasin siis just kolmandat vahetust ning olin kodus. Oli vaja veel minna ema juurde, tollal autot ei olnud ja see oli miski 2km tee. Asjade pakkimine, närvitsemine ja siis kodust muti juurde minek oli ikka piin, sest teadsin, et homme vaja JÄLLE tööle minna. Ema juures meenus, et täna kümnes kuupäev, et palgapäev ning checkasin pangakontot ja oi näedo ligi palk üle tulnud. 6700 kopikatega.

Siis emaga vaidlesin, et ma ei lähe enam tööle, et pokkeriga teenin tunduvalt rohkem. Ema ikka ütles, et näed sellest tuleb rohkem kasu kui kahju. Ütlesin, et hull oled w? et see teenitud 6700 krooni on veel rohkem "mänguraha" minujaoks kui pokkeriga teenitud. Sellega uni lõppes.

Üles ärgates oli ikka väga hea tunne, et ma ei käi tööl ja meenusid need vanad "närvilised" ajad, mis olidki juba ununemas. Annab väga palju motivatsiooni taaskord hoida lähedasemt suhet pokkeriga. Teine külg oli siis palk. Kui nii mõelda, siis tollast 7000 krooni oli isegi siis üpriski lihtne (tegelt lithsam kui praegu aga mängisin väiksemaid limiite) teenida - kõigest $700. Tõsi, siis kui ma töölt ära tulin (täpselt siis algaski masu) sain juba 11-12k kätte, isegi kui saaksin 20k (mis peaks juba tänapäeval suht OK palk olema???) siis seda raha pokkeriga teenida on tunduvalt lihtsam.

No ei saa öelda, et see on pokkeris lumme kusta ja nüüd raha tuleb või vastupidi, et tööl käimine ongi "mõttetu". Päris nii see ei ole. Tean, et osadele ei sobi pokker ja on samasugused närvipuntrad ning ei teenigi seda 20k eeke täis (pokkeris on mu minimaalne mõõt vähemalt €2k euri aga see selleks) ning teeniksid tööl käies palju rohkem. Tean ka neid, kellele meeldib oma töö ja lähevad igapäev hea meelega tööle, ometi ei saa nad ka miski hirmsat €10k palka vaid ikka sellsit, millega ära elavad ja jääb nats üle ka.

Olen isegi tööpeale mõelnud, et kui peaks midagi juhtuma. Tegelt on neid töid, mille ma koheselt vahetaks pokkerivastu ning käiks väga hea meelega sellisel tööl ja ma ei pea selle all silmas tööd, kus saab €10k. Nope, kaugelt sellest aga ameti/suunitluse jätan enda teada.

ranka
23.04.11, 11:58
Bustoland ootab koguaeg uusi liikmeid =) .

Kaugel sellest. Soovitan ka teistele hoida HU jaoks min buy-inid arvel ehk kõikide laudade buy-inid. Näiteks kui mängid 100NL, 200NL ja 400NL siis buy-inid on $100 + $200 + $400 = $700. Lisa juurde miski üks kõige suurema buy-in ala $300, mis teeks $1000 rolli.

Tõenäoliselt 100NL on sulle "nac" play money, 200NL on regular money ja 400NL on veits scared. Kui 100NL kaotad $1000 siis on ilmselge tilt sul aga kuna raha ei ole enam arvel ei saa mängida. Kui kaotad $200NL 5BI siis ka kindlalt tilt ja raha pole arvel siis ei saa mängida. Kui $400NL, kus nats scared money kaotad 2.5BI ehk busto siis lihtsalt ongi hea lõpetada.

Väga hea stop loss meetod, pead sunniviisilselt vastase quitima ning selle aja sees jõuad juba maapeale tulla.

Rage
23.04.11, 12:06
irw.. polegi sellist bankroll managementi kohanud :-D

ranka
23.04.11, 12:14
irw.. polegi sellist bankroll managementi kohanud :-D

No HU-s sa hoiad ju enamus rolle laiali. 50NL-200NL sellist probleemi ei teki aga kui mängid juba 200NL-600NL (3 limiiti on OK) siis juhtub nii, et kuskil 60-70% ajast saad actionit 200NL, 20% ajast 400NL ja 10% ajast 600NL. Enamus saite laseb avada limiidi kohta 3 lauda. 200NL, 600NL ja 400NL ehk kokku 200 + 600 + 400 = 1200. Kuna enamus actionit on ikkagi väikestes limiitides aga päris 2BI ei viitsi mängida siis hoian reeglina kuskil 2-3k arvel. Millega oled pm "overrolled", sest enamus actionit saad väikesemates limiitides ja kui kaotad ikka üle 5BI siis enam sa head mängu ei tee.

Kokku jälgid HU jaoks kuni 200NL 20BI reeglid, 400-600NL 50BI reeglit ja 1000NL+ 100BI reeglit. 600NL jaoks teeb see 30K, saidi kohta hoiad 3k arvel ja saad hodia raha kuni 10-nel erineval saidil, praktikas aga hoiad elus 2-5 saiti, mitte rohkem. Siis ise valid, kas suurendad oma saitide rolli, hoiad raha e-walletite peal/pangas või paned sukasäärde peitu.

Kui peaks juhtuma, et ühel pool bustoks lähed siis mõnel teisel kontol oled ikka duublis saad rahasid liigutada või võttak ohe otse e-walletist ning pärast kuu lõpus, alguses, kindlaks määratud päeval kõik kontiod ära võrdsustada.

SNOOPDOGG
23.04.11, 14:02
Üsna hea meetod imo :D

hotcocacola
24.04.11, 02:53
+1 meetodile. Huvitav on see, et pole sellest varem kuulnud.

btw, osta Sony Ericsson Xperia X10 !!!! See liiga valuetown telf!
Hind ca 450€.


info @ http://www.elisa.ee/et/Eraklient/Pood/p/sony-ericsson/x10


edit: ma pikalt uurisin, millist telefoni osta, aga otsustasin jätta nokia ja iphonei mängust välja, sh HTC, sest viimane on imo kole ja nõme, lol. Ei ole siiamaani ükski hetk kahelnud enda ostus!

ranka
24.04.11, 03:08
+1 meetodile. Huvitav on see, et pole sellest varem kuulnud.

btw, osta Sony Ericsson Xperia X10 !!!! See liiga valuetown telf!
Hind ca 450€.


info @ http://www.elisa.ee/et/Eraklient/Pood/p/sony-ericsson/x10


edit: ma pikalt uurisin, millist telefoni osta, aga otsustasin jätta nokia ja iphonei mängust välja, sh HTC, sest viimane on imo kole ja nõme, lol. Ei ole siiamaani ükski hetk kahelnud enda ostus!

loogish jul. telefoni ostan kohe!

ranka
26.04.11, 01:14
lol, vana snap-called:

Poker Stars $1/$2 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1289311 (http://www.handconverter.com/hands/1289311)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (BB): $408.45
BTN/SB: $180.55

Pre Flop: ($3.00) Hero is BB with A :heart: 9 :spade:
BTN/SB raises to $8, Hero calls $6

Flop: ($16.00) A :spade: 2 :heart: K :diamond: (2 players)
Hero checks, BTN/SB bets $8, Hero calls $8

Turn: ($32.00) 7 :heart: (2 players)
Hero checks, BTN/SB checks

River: ($32.00) T :diamond: (2 players)
Hero bets $22, BTN/SB calls $22

Final Pot: $76.00
Hero shows A :heart: 9 :spade: (a pair of Aces)
BTN/SB mucks J :spade: 9 :heart:
Hero wins $75.50
(Rake: $0.50)

ranka
27.04.11, 22:08
Ma ei tea, kas mul on actioni saamisega downswing aga alates black fridayst Stars/FTP/Bodog on kõige mõtetumad saidid. Täna üle 12h lauad lahti olnud ja actionit saanud ainult 300 käe eest ja enamus trafficust (üle poole) olen saanud Ipoker ja OnGame.

hotcocacola
27.04.11, 22:54
Ka mul on BDGis probleeme actioni saamisega...:(, varem oli actionit küllaga ning 99% vastastest olid usakad, ala Boston vms :(

ranka
28.04.11, 01:56
Mängisin 400NL 50BB lauda. Vend tuli $120 sisse ja paari käepärast läksime preflop allin. Minu AJ vs tema 79o. Muidugi võitis. Siis tegi hirmsa jooksa, tsipa tiltasin ka ning sai oma stacki $1100 peale ja kadus. Olin päris tiltis. FTP-s bustisin miski teise ogara venna 400NL-is ära ja sain päeva break-even.

Siis vaatasin youtubes videos ja järsku ohoo, sama vastane tagasi. möödunud oli miski tunnike või nii. Ikka sama stäkk ja sama lauad. Mängisime ning kuniks juhtus see käsi:
Poker Stars $2/$4 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1291659 (http://www.handconverter.com/hands/1291659)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (BB): $624.00
BTN/SB: $649.75

Pre Flop: ($6.00) Hero is BB with A :heart: K :heart:
BTN/SB raises to $16, Hero raises to $48, BTN/SB calls $32

Flop: ($96.00) 7 :diamond: 3 :heart: 3 :spade: (2 players)
Hero checks, BTN/SB bets $80, Hero calls $80

Turn: ($256.00) A :club: (2 players)
Hero checks, BTN/SB bets $200, Hero calls $200

River: ($656.00) K :club: (2 players)
Hero checks, BTN/SB bets $321.75 all in, Hero calls $296 all in

Final Pot: $1248.00
Hero shows A :heart: K :heart: (two pair, Aces and Kings)
BTN/SB shows 8 :heart: T :club: (a pair of Threes)
Hero wins $1247.50
(Rake: $0.50)

Tuju jälle laes.

ranka
28.04.11, 02:02
Aa täna juhtus tore asi ka, mida on ennemgi juhtunud aga kuna pole "kahjusid" olnud ei pööranud tähelepanu.. Sama vastane. Toimus järgnev käsi:

Poker Stars $2/$4 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1291661 (http://www.handconverter.com/hands/1291661)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (BB): $324.00
BTN/SB: $956.25

Pre Flop: ($6.00) Hero is BB with K :club: 9 :heart:
BTN/SB raises to $12, Hero calls $8

Flop: ($24.00) 9 :diamond: 7 :heart: 9 :spade: (2 players)
Hero bets $16, BTN/SB raises to $56, Hero calls $40

Turn: ($136.00) 4 :spade: (2 players)
Hero checks, BTN/SB bets $78, Hero raises to $168, BTN/SB folds

Final Pot: $292.00
Hero mucks K :club: 9 :heart:
Hero wins $291.50
(Rake: $0.50)

Siis kirjutan notet, et 9794 laual ja vaatan, et krt time, ma button ja jkäes KTo ning vajutan raise nuppu. Aga oh üllatust raisesin $79 peale, sest noteboxist 979 läks betsliderisse, kuna highlight bet amount oli peale pandud. Muidugi vastane shoves, ägisesin ja foldisin. Võtsin koheselt selel maha ning samuti hiire scrolli.

Käsi:
Poker Stars $2/$4 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1291663 (http://www.handconverter.com/hands/1291663)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (BTN/SB): $469.50
BB: $810.25

Pre Flop: ($6.00) Hero is BTN/SB with T :heart: K :club:
Hero raises to $79, BB raises to $810.25 all in, 1 fold

Final Pot: $158.00
BB wins $158.00

ranka
28.04.11, 02:24
Ja ei saa mainimata jätta FTP supporti. Küsisin, et kus raha on. Tuli standard mail, et töötame ja delayd jne. Siis replysin, et eieieie poisid, et kus mu raha on. Tuli sama maili koopia. Siis küsisin, et kas Te üldse kirju loete? Tuli jälle sama kirja koopia, et rahad on safe, töötame ja delayd. Siis küsisin uuesti, et KAS TE LOETE KIRJA SISU IKKA KA W? ning selle peale tuli neljas mail:

Hello Rainer,

Thank you for contacting us.

We are experiencing some delays at the moment. We are sorry for this inconvenience.

Rest assure that your money is safe and we are working hard to solve the situation.

We apologize and thank you for the patience.



Regards,

David
Full Tilt Poker Support

Nii kägaras. Tundub, et support lahti lastud ja miski bot vajutab seal standard replyga kirju vastu.

Vandalar
28.04.11, 02:30
Mind huvitab miks näiteks need pokkeritoa supporti isikud kunagi täisnime ei oma- ikka on mingi Pedro, Havier, Huanita vms.

low-flow
28.04.11, 02:35
Krt, ma teadsin seda, FTP "support" ongi tegelikult botmail, mis saadab standardvastuseid. See seletaks päris hästi seda, miks kunagi kirjades ühelegi minu spetsiifilisele küsimusele ei vastata. Raudselt on mingi süsteem, mis tuvastab kirja pealkirjast või esimesest reast mingi lause ja kui seal leidub teatud fraas siis saadab vastavateemalise automaatvastuse. Kes ei usu, saatke mingi standard küsimus a la kui suur on teie toas rakeback või mida iganes ja kirjutage kusagile kirja sisse lause, et kui inimene selle kirja läbi luges, siis kirjutage kusagile vastusesse "Mulle ei vastanud bot" (või mis iganes kood sõna/lause). Ma olen kindel, et 9-l juhul 10-st te seda koodi vastavas kirjas ei näe.

ranka
28.04.11, 02:51
Krt, ma teadsin seda, FTP "support" ongi tegelikult botmail, mis saadab standardvastuseid. See seletaks päris hästi seda, miks kunagi kirjades ühelegi minu spetsiifilisele küsimusele ei vastata. Raudselt on mingi süsteem, mis tuvastab kirja pealkirjast või esimesest reast mingi lause ja kui seal leidub teatud fraas siis saadab vastavateemalise automaatvastuse. Kes ei usu, saatke mingi standard küsimus a la kui suur on teie toas rakeback või mida iganes ja kirjutage kusagile kirja sisse lause, et kui inimene selle kirja läbi luges, siis kirjutage kusagile vastusesse "Mulle ei vastanud bot" (või mis iganes kood sõna/lause). Ma olen kindel, et 9-l juhul 10-st te seda koodi vastavas kirjas ei näe.

Või seal miskid koolitamata kanaajud.

Analoogne näide. Mängija ei saanud mingil põhjusel rakebacki kätte ning ta loomulikult (mis on õige) küsib FTP klienditoelt: "Kuule FTP, ole vunts ja ütle miks mu rakeback see ndal üle ei tulnud?". Selle peale FTP poisid vastavad standardkirjaga stiilis: "Ahoi Sõber! Rakeback on sinu ja SINU affiliate vaheline asi! Meie ei saa siia sekkuda ja seepärast uuri oma affiliatelt".

Aasta 2010 alguses oli see tõesti nii: FTP maksis affiliatele, affiliate maksis mängijatele aga aasta teisel poolel FTP muutis süsteemi ja FTP hakkas rakebacki otse mängijate kontodele maksma. See tähendab, et affiliate sai ainult oma väikese protsendi teenustasu.

Nii nüüd mängija sai kirja kätte FTP-lt, kes pesi ta ajusid ja usubki, et tuleb affiliate poole pöörduda (mis on ka õige, sest nende supportist sa vastust anyway ei saaks). Mängija võtab siis ühendust affiliatede, affiliate omakorda võtab ühendust FTP-ga ja küsib, et mis pull on. Kõige enne suunatakse affiliate kiri vastavale inimesele, mis võtab mõned päevad aega ja siis see inimene hakkab alles uurima ning toimub mõne päevaline kirjavahetus.

Siis uuritakse seda nädal-kaks, võetakse uuesti affiliatega ühendust, täpsustatakse jne. Kokku kulub miski kuuke, sest support uimane ja lisaks tähtsamad töölised ei tööta nädalavahetuseti, kuniks lõpuks siis leitakse viga üles ja makstakse rahad tagasi. Selle aja peale on mängija ammu affiliate ja FTP pikalt karupu*si saatnud ning 100 x affiliatet sõimanud, ometi affiliate ei ole milleski süüdi ja samuti ei ole mängija milleski süüdi.

Ei võta näidet laest, oli juhus kus pärast süsteemi muutmist osadele mängijatele ei tulnud rakebacki ja neil oli miski viga sees. Mitu-mitu kuud läks aega enne kui asjad korda said. Õigemini ma ei teagi, kas said korda, sest affiliate maksis omast taskust mängijatele puuduoleva rakebacki kinni.

Iseenest FTP süsteem on ausalt öeldes geniaalne. Kõik probleemid veeretatakse teiste kaela, ise nad sõimata ei saa ja kui peaks miski suurem "sitt" tekkima, siis kehitavad õlgu. Samuti vastavad kirjadele täiesti mööda ja loomulikult mängijad ei viitsigi rohkem küsida ning otsivad vastused hoopis mujalt.

Spewmonkey
28.04.11, 05:10
FTP on kõige affiliate vaenulikum sait ju.

ranka
28.04.11, 14:03
Ma ei saa aru, miks ma mängin üleüldse muid mänge?

Kogu kuu:
http://www.pokkeriprod.com/ranka/pildid/muu/all.png

Selle kuu HU:
http://www.pokkeriprod.com/ranka/pildid/muu/hu.png

Pointless raha ja aja raiskamine. Kuna HU-s action nii kokku kuivanud siis peale kevadpäevi proovin taaskord pot limit omaha käsile võtta.

$Lauri$
28.04.11, 15:59
Väga impressive HU winrate. Tore vaadata kohe.

ranka
28.04.11, 16:07
Väga impressive HU winrate. Tore vaadata kohe.

8k käsi ju! Lifetime 7PT/BB.

Perse ja igakord kui hakkan shotte võtma siis tuleb miski biit. Ma flopis plaanisin check-raiseda aga kuna ta overbettis siis mõtlesin plaani ümber. Check-shove on kindlalt hea option aga kuna ta overbettis siis tundus ta range polariseeritud: gambling bluffs ja nut type handa ala AA, AK, KJ. QT tüüpi käe peale üldse ei pannud. Otsustasin callida ja check-shoveda turni.

Turni mitte kõige meeldivam kaart aga võib oma randomiga siin callida + pot liiga uur ja stäkk liiga väike, et foldida. Tõsiselt närvi ajab see, et Starsis ainult kaotan, FTP-st see eest võidan ning kõik rahad seal kinni. Kuu alguses rollide võrdsustamisega tekivad mõttetud probleemid ning panin juba OO-st €2k välja pendima, sest lugedes 2p2 SEDA (http://forumserver.twoplustwo.com/28/internet-poker/did-anybody-receive-cashout-neteller-ftp-europe-1024214/#post26307848) teemat võib veel nädalaid ilma FTP rahata olla.




Poker Stars $5/$10 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1292218 (http://www.handconverter.com/hands/1292218)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (BB): $500.00
BTN/SB: $342.50

Pre Flop: ($15.00) Hero is BB with 4 :club: K :diamond:
BTN/SB calls $5, Hero checks

Flop: ($20.00) 4 :spade: J :heart: K :club: (2 players)
Hero checks, BTN/SB bets $70, Hero calls $70

Turn: ($160.00) A :diamond: (2 players)
Hero checks, BTN/SB bets $50, Hero raises to $420 all in, BTN/SB calls $212.50 all in

River: ($685.00) 2 :diamond: (2 players - 2 are all in)

Final Pot: $685.00
Hero shows 4 :club: K :diamond: (two pair, Kings and Fours)
BTN/SB shows T :spade: Q :diamond: (a straight, Ten to Ace)
BTN/SB wins $684.50
(Rake: $0.50)

Codecci
28.04.11, 16:15
BTN/SB: $342.50
[ ] shot

ranka
28.04.11, 16:17
[x] shot

FYP

Ma ei viitsi sinuga vaidlema hakata, sest see kui vulkaanimäega vaidlemine aga üldiselt on väga mõnus inimestele nii shottida, et kui näiteks mängid 400NL siis võid juba lisada ka 50BB 600NL laua. Harjud blaindide, stäkidega jne. ning rumalus on raha maha visata oodates ainult 100BB laudades.

Codecci
28.04.11, 18:07
FYP

Ma ei viitsi sinuga vaidlema hakata, sest see kui vulkaanimäega vaidlemine aga üldiselt on väga mõnus inimestele nii shottida, et kui näiteks mängid 400NL siis võid juba lisada ka 50BB 600NL laua. Harjud blaindide, stäkidega jne. ning rumalus on raha maha visata oodates ainult 100BB laudades.
Seda küll, aga higistad seda kätt nagu oleks mingi rämeda shoti võtnud ja bad beadi saanud, tegelt buy-in oli väiksem kui su standardmängudes :)

ranka
28.04.11, 19:06
Seda küll, aga higistad seda kätt nagu oleks mingi rämeda shoti võtnud ja bad beadi saanud, tegelt buy-in oli väiksem kui su standardmängudes :)

Kaotus on suva, result mitte. Minu jaoks shot on shot ja samamoodi ka $0.1 on raha :)

ranka
28.04.11, 19:13
Krt, ma teadsin seda, FTP "support" ongi tegelikult botmail, mis saadab standardvastuseid. See seletaks päris hästi seda, miks kunagi kirjades ühelegi minu spetsiifilisele küsimusele ei vastata. Raudselt on mingi süsteem, mis tuvastab kirja pealkirjast või esimesest reast mingi lause ja kui seal leidub teatud fraas siis saadab vastavateemalise automaatvastuse. Kes ei usu, saatke mingi standard küsimus a la kui suur on teie toas rakeback või mida iganes ja kirjutage kusagile kirja sisse lause, et kui inimene selle kirja läbi luges, siis kirjutage kusagile vastusesse "Mulle ei vastanud bot" (või mis iganes kood sõna/lause). Ma olen kindel, et 9-l juhul 10-st te seda koodi vastavas kirjas ei näe.

Tegin ära. Saatsin kirja (tean, et mu inglise keel halb):
Hello!

I made my cashout more than 10 days ago. You said that your cashiers
complete transactions in the order they are received but it's not true.
Guys who made cashout days later than me, received their money but I am
still waiting.

Also one request more. Please add sentence under/in your answer: "We are
not not mailing-bots, we read through every mail what we receive". Just
copy-paste it in to the answer. Then I am sure that you are reading my
mails. Right now looks like you are not reading them, you just send out
standard answers and these answers isn't quite helpful :(

Regards,
Rainer Roomet

PokkeriProd.com

Vastus:

Hello Rainer,

Thank you for contacting us.

We're sorry for the inconvenience of this delay and we do realise that is is far
from the ideal situation.

Please know that we are working as a priority to resolving the delay and we are
confident of doing so in the coming days. However, we do not have an exact
resolution time at this point.

Thank you for your patience. If there's anything else we can do for you, please feel
free to email us.

Regards,

Matthew
Cashier
Full Tilt Poker

Pointless pask, ma põhimõtteliselt ei küsinudki midagi v.a. seda, et nad kirja alla lisaks lause. Või tõesti mu inglise keel nii kehva, et nad ei saanud aru? Te saite mu palvest aru?

rahvavaenlane
28.04.11, 19:20
ranka närib präägast rõdul küüsi ja ranka naine üritab vel veidi tuttavatelt plekki nillida, siis oleme mäel tagasi, paar shoti jne::: :D:D:D

emmimees
28.04.11, 19:20
Obv sain aru,. seal on kas juhmardid või saadetakse valmis kopeeritud standard tekst toorelt. Moneybookers veel hullem imo, kõige haigem asja juures see, et isegi stamp vastus saadetakse päevi hiljem...

rahvavaenlane
28.04.11, 19:21
ranka kle ma võin sulle isegi viina praegu tuua, kui sa ise ei saa :D:S:D

hotcocacola
28.04.11, 19:22
lol, ftp support :D

aga omalajal te ju kõik kiitsite ftp supot :)?

ranka
28.04.11, 19:26
ranka närib präägast rõdul küüsi ja ranka naine üritab vel veidi tuttavatelt plekki nillida, siis oleme mäel tagasi, paar shoti jne::: :D:D:D

Mul küüned lõigatud. Lasen kohe sinna uue kirja teele, et "tsau, mis teete" vaatan, mis siis vastavad. See on naljakas. Muidugi HUD on sul paigas, just sain mõnusa tünni osaliseks.

Pikutasin, kuulen, et piiksud käivad. Tuli meelde, et ma tänases OO Beat It finaalis, kus 10 mängijat ja $4000 auhinnafond. No jube une segane ka, mängin jube tõsiselt ja siis käsi, et mul Q9, avan buttonilt, SB fold ja BB call. Pot $190, flop Q9T, vastane donkab poti, shoven ja callib AQ-ga. Irvitame mendiga, et ikka juba nõrk tase ja suht free money. Mängin edasi, silmad punnis peas ja vaatan, et WTF. Välja kukkunud venna asemel tuli uus vend. Misasja? Pidi ju mehe SNG olema. Vaatan siis lobby, et kuradima pokkeriprode freeroll. Panin kohe sit out ning läksin rõdule suitsu tegema :)

ranka
28.04.11, 22:04
Panin järgmise kirja teele:

Kiri:
Hello!

Hey, my neteller cashout is pending. Also did u read my previous mail?
Could you say how large is your 'carrot' in your pants? Do u have standard
mail for this too? Let's see.

Regards,
Rainer Roomet

Vastus:

Hello Rainer,

Thank you for contacting us back.

I apologize for the situation here and this developments only affect on the
transactions processed in between certain period.

As we mentioned in previous email that we are working on it to have the option
installed as soon as possible.

However, we are not in a position to give out an exactly date and time that the
transaction will be done as there are several parties involved.

Rest assured we are working on the alternative solution for our players who have
been effected by this issue.

We appreciate your patience and cooperation at this stage.

Regards,

Kelly
Full Tilt Poker Support

Ok aitas nõmetsemisest, sellise suppordiga ei viitsigi enam suhelda, sai irvitatud nats.

alaska
28.04.11, 22:06
HAAAHAAA!!!

taipupole
28.04.11, 22:08
aga omalajal te ju kõik kiitsite ftp supot :)?

Sellist asja pole ma kunagi kuulnud. FTP supo on alati täielik õnnetus olnud. PS ftw.

Väike ja tore lugu ka PSist siis juba, kui supportist räägime. Nimelt on PSis nüüd see 200-taalane reload, et kui sul on pending cashout, siis cancel ja saad. Mul muidugi polnud. Õigemini oli, kuid mitu-mitu päeva enne boonust canceldasin ära, sest ei leinud mõtet oodata nii.

Seega kirjutasin supportile, et olge nüüd inimesed, ma olen ju hell ja hea ning lojaalne klient mitu kuud/aastat olnud ning laske boonus kontole peale, sest tegelt ma kunagi ühe cashouti canseldasin. Tunni pärast oli olemas.

Vot nii. PS on armas.

rahvavaenlane
28.04.11, 22:21
mina sain küll kunagi personaale vastuse ft supportilt kui ma üritasin neile selgeks teha, et see rakeback sait läbi mille ma nendega liitusin pole mulle mingit rb-d tagasi saatnud, siis saatsid mulle suht põhjalilu ilevaate sellest miks see nii pole olnud, ja pakkusid mulle nende oma rakebackbrod.com-i oma. see pidi neil olema spets läbi loetud ja vastus ka sellinne mis eeldas isikulist vastust. kas ma olen ainuke kes personal maili saanud?

ranka
28.04.11, 22:24
mina sain küll kunagi personaale vastuse ft supportilt kui ma üritasin neile selgeks teha, et see rakeback sait läbi mille ma nendega liitusin pole mulle mingit rb-d tagasi saatnud, siis saatsid mulle suht põhjalilu ilevaate sellest miks see nii pole olnud, ja pakkusid mulle nende oma rakebackbrod.com-i oma. see pidi neil olema spets läbi loetud ja vastus ka sellinne mis eeldas isikulist vastust. kas ma olen ainuke kes personal maili saanud?

Nope. Täielikud türad on nad. Seda juttu teadsin ennem, et nad nii meelitavad TEISTELT affiliatedelt ENDA affiliatede alla kliente.

g00000se
29.04.11, 12:47
Ma olen ka saanud personaalseid maile. Näiteks küsitud, et miks ma nädal aega mänginud pole, et kas kõik korras. Kirjutan vastu, et ma reisin ringi blabla ja saan uue vastuse, et ahve good time travelling ja blablabla :D Enne seda jama oli FTP support väga hea minu arvates

$Lauri$
29.04.11, 16:03
Mängisin viimati tildis 2009 aastal ja siis oli support väga aeglane, vastamine võttis umbes nädala aega ja siis vastustes oli ka irrelevant teksti. Stars vastab konkreetselt ja samal või järgmisel päeval.

ranka
30.04.11, 18:45
ROFL. Eile käisime totsi ja taipupole ning tema kaasaga söömas, pärast seda hüppasime olympicusse rulli ja cashi taguma tunnis, et söök seediks või nii. Olin üpriski koomas ka ja järsku avastan, et pintsakupõue taskus kukkel, millega üritasin rullis panustada ja pokkeris cardprotectorina kasutada. Diileritele see muidugi ei meeldinud aga pool lauda oli saiapuru täis.

hotcocacola
30.04.11, 19:02
lmao, saiakukkel...

pastilaa
30.04.11, 19:10
ROFL. Eile käisime totsi ja taipupole ning tema kaasaga söömas, pärast seda hüppasime olympicusse rulli ja cashi taguma tunnis, et söök seediks või nii. Olin üpriski koomas ka ja järsku avastan, et pintsakupõue taskus kukkel, millega üritasin rullis panustada ja pokkeris cardprotectorina kasutada. Diileritele see muidugi ei meeldinud aga pool lauda oli saiapuru täis.

http://kidstrangelove.files.wordpress.com/2010/07/scared_boy.jpg

ranka
30.04.11, 19:17
liiga koomas, tõlgi lahti.

pastilaa
30.04.11, 19:22
liiga koomas, tõlgi lahti.

See TP on liiga hull vend lihtsalt - muud ei midagi. Anneka boss.

hotcocacola
30.04.11, 19:23
HUI ON ANNEKA BOSSS

ranka
30.04.11, 19:29
See TP on liiga hull vend lihtsalt - muud ei midagi. Anneka boss.

jup.

variatsioon
30.04.11, 19:44
:D :D anneka boss

Pahvak
01.05.11, 02:49
HUI ON ANNEKA BOSSS

VALE! Teisipäeval ütles, et läheb kevadmöllu asemel eurovisioonile (WTF? Laulab vä?).

ranka
01.05.11, 04:34
VALE! Teisipäeval ütles, et läheb kevadmöllu asemel eurovisioonile (WTF? Laulab vä?).

ole hullu. täna rääkisin temaga ja ta läheb eesti presidendiks järgmisel nädalal kandideerima. miski uus erakond oli olympic-ohvline-riiigkiogus vms. estpatrickust saab spiiker ja pajumaast vist uus savisaar.

ausõna!

pastilaa
01.05.11, 10:49
ole hullu. täna rääkisin temaga ja ta läheb eesti presidendiks järgmisel nädalal kandideerima. miski uus erakond oli olympic-ohvline-riiigkiogus vms. estpatrickust saab spiiker ja pajumaast vist uus savisaar.

ausõna!

Ta on küll hea, aga ei usu, et väga reaalne tal nendel valimistel võita oleks.

emmimees
01.05.11, 11:12
Ma võiks vabalt hääle anda, mingi 5euri eest kasvõi

taipupole
01.05.11, 20:18
VALE! Teisipäeval ütles, et läheb kevadmöllu asemel eurovisioonile (WTF? Laulab vä?).

Obv laulan ja tantsin. Ise mu sinna valisite.

taipupole
02.05.11, 12:00
http://img14.imageshack.us/img14/7748/clipboard01bjv.jpg

ranka
03.05.11, 02:58
Päris hea start kuule - $5k. Kui viitsin lisan graafikud, käed ja kirjutan pikemalt aga mängisin fishi vastu, kes oli -30PT/BB üle 18k käe ja enamus HU mängud. Viimastest sessidest (miski 20-30 sessi) oli lõpetanud plussis null korral.

Mängis 90% käsi - steali 85% (minraisega) ja foldis BB-d 7% ajast. Postflop ei olndu ka foldija tüüp, 3betted pottides foldis cbetile 20% ajast, pidevalt minraises või callis täiesti õhuga. No sai oma BI plussi alguses, siis tõmbasin talt selle maha 20BB peale, kust hakkas hiiter pihta. Lasime 600-700 kätt edasi kuniks lahkust lauast selle poti saatel:

IPoker Network $3.00/$6.00 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1296024 (http://www.handconverter.com/hands/1296024)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (BB): $1197.00
BTN/SB: $2959.81

Pre Flop: ($9.00) Hero is BB with Q :spade: Q :club:
BTN/SB raises to $12.00, Hero raises to $60.00, BTN/SB calls $48

Flop: ($120.00) 6 :heart: 6 :club: 9 :diamond: (2 players)
Hero bets $84.00, BTN/SB raises to $168.00, Hero calls $84

Turn: ($456.00) T :club: (2 players)
Hero checks, BTN/SB bets $456.00, Hero raises to $969.00, BTN/SB calls $513

River: ($2394.00) 3 :club: (2 players)

Final Pot: $2394.00
BTN/SB shows A :club: A :diamond:
BTN/SB wins $2393.00
(Rake: $1.00)

Teen ühe suitsu siis vist topin siai käsi ka. Üldse häsi ise ka ei mänginud ja natuke tildiselt aga tahan käed üle vaadata. Lihtsalt sick, kuidas osadel joppab.

ranka
03.05.11, 03:49
Kirjutan siis siia pikkkka postttiiii. Vastane siis: http://www.pokertableratings.com/ipoker-player-search/Felix53

Nädalapäevad tagasi mängisin temaga sadakond kätt ja võitsin $1200. Tol korral mängis ta nagu ikka pea 100% käsi, 3betile ei foldinud üldse (miski 10% käsi) ja postflop ka üldse. PTR kinnitas mu readi igatpiti. Strateegiaks siis nagu ikka, et IP loose ja OOP suht tight, 3betin ainult tugevate kätega ala 99+, broadways. Esimesed sadakond kätt sellel sessil olin OOP väga kurja jooksu käes. Kordagi ei saanud broadway tüüpi käsi, mitte kordagi ja kui sain siis suutis ta open-foldida (ca 83% ajast stealis), lõpus kui hakkas mingigi jooks pihta foldis ta enamus kordi ning sain aru,e t ta ei taha 3bette lightilt callida.

Eriti ei meeldi mulle fishine minraisev vastane, kes foldib 3betile - kole tüütu mängida OOP. Tuli siis hakata teda üles boostima ning peksin teda bluff-tüüpi kätega. Algul foldis kui segane (22-set 3betist foldis 17 korda) ning lõpus hakkas callima ja päris jõhkral. See oli siis aeg kus tuli võtta "hoog maha" ning minan tagasi oma ABC peale. Kui vastane oleks 3X-inud ei oleks ma never-ever tema "leaki" välja toonud vaid oleksin kenalt bluffheavy rangega 3bettinud ja free money korjanud. Aga nüüd käed, mida proovin leioda kronoloogilise järjekorras.

See oli üks esimesi käsi ja suhteliselt halvasti mängitud mu poolt. Sest ta oli ikkagi üpriski station. Flop täiesti ok aga ehk turnil oleks pidanud respekti andma? Samas info kinnitamiseks võib see olla isegi suht OK call arvestades meie reatõmbega.

IPoker Network $3.00/$6.00 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1296028 (http://www.handconverter.com/hands/1296028)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (BTN/SB): $603.00
BB: $848.50

Pre Flop: ($9.00) Hero is BTN/SB with 6 :heart: 6 :diamond:
Hero raises to $12.00, BB calls $6

Flop: ($24.00) 5 :club: 9 :heart: 4 :heart: (2 players)
BB checks, Hero bets $20.00, BB raises to $40.00, Hero calls $20

Turn: ($104.00) 3 :club: (2 players)
BB bets $104.00, Hero calls $104

River: ($312.00) Q :heart: (2 players)
BB checks, Hero checks

Final Pot: $312.00
BB shows 4 :spade: 4 :club:
BB wins $311.00
(Rake: $1.00)


Enamus ajast ta võitis mult väikeste pottidega rhaa ära kuna tõesti kaart ei jooksnud. Ükski flop ei hittinud, kõik läks niipidi kuidas tema tahtis. Siin on nüüd üks käsi, mis mulle ei meeldi aga õnneks tulemus hea. Seda minraise 3betted pottides ta hiljem harrastas väga palju ja see oli ka põhjus, miks ma QQ-ga ära stäkkisin viimases käes.

IPoker Network $3.00/$6.00 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1296032 (http://www.handconverter.com/hands/1296032)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (BB): $861.50
BTN/SB: $890.00

Pre Flop: ($9.00) Hero is BB with A :spade: K :club:
BTN/SB raises to $12.00, Hero raises to $60.00, BTN/SB calls $48

Flop: ($120.00) T :spade: 2 :club: K :heart: (2 players)
Hero bets $78.00, BTN/SB raises to $156.00, Hero calls $78

Turn: ($432.00) 5 :club: (2 players)
Hero checks, BTN/SB bets $216.00, Hero raises to $645.50, BTN/SB folds

Final Pot: $1293.50
Hero shows A :spade: K :club:
Hero wins $1292.50
(Rake: $1.00)


Mitte ühtegi drawi ta maha ei pannud ja floppe callis vahepeal täiesti õdusate kättega. Ala J4-ega 67Q flopis jne.

IPoker Network $3.00/$6.00 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1296034 (http://www.handconverter.com/hands/1296034)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (BTN/SB): $1318.50
BB: $420.00

Pre Flop: ($9.00) Hero is BTN/SB with A :club: A :heart:
Hero raises to $12.00, BB calls $6

Flop: ($24.00) 8 :heart: 6 :heart: 3 :heart: (2 players)
BB checks, Hero bets $18.00, BB calls $18

Turn: ($60.00) 5 :heart: (2 players)
BB checks, Hero bets $30.00, BB calls $30

River: ($120.00) 2 :club: (2 players)
BB checks, Hero bets $54.00, BB calls $54

Final Pot: $228.00
Hero shows A :club: A :heart:
BB shows K :heart: 4 :spade:
Hero wins $227.00
(Rake: $1.00)

Edaspidi võitis ta ripurada pidid pidebalt 4-5BB-lisi potte, vahest miski kümmekond potti juttu. Kuniks juhtus järgmine väikese potiga käsi. Seda tahaks nädiata seepärast, et hiljem readi kinnitudes ma ei oleks selle käega üleüldse cbettinud floppigi, sest ta foldis ca 20% ajast 3betted pottides.

IPoker Network $3.00/$6.00 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1296035 (http://www.handconverter.com/hands/1296035)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (BB): $1236.69
BTN/SB: $476.81

Pre Flop: ($9.00) Hero is BB with T :spade: Q :heart:
BTN/SB raises to $12.00, Hero raises to $48.00, BTN/SB calls $36

Flop: ($96.00) J :club: 2 :spade: A :diamond: (2 players)
Hero bets $48.00, BTN/SB calls $48

Turn: ($192.00) 2 :club: (2 players)
Hero checks, BTN/SB checks

River: ($192.00) 5 :club: (2 players)
Hero checks, BTN/SB checks

Final Pot: $192.00
BTN/SB shows J :spade: 8 :spade:
BTN/SB wins $191.00
(Rake: $1.00)

Riveri bluff mulle selles käes eriti ei meeldi, kuna tegu oli ahvistunud stationiga. Check-raise turnil mulle ka ei meeldi, sest ta barreldas päris palju aga samas kui saan callitud siis missd riveril pean tuimalt check-foldima või siis samat tüüpi bluffi tergema nagu praegu aga sel juhul on see tunduvalt kallim.

IPoker Network $3.00/$6.00 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1296036 (http://www.handconverter.com/hands/1296036)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (BB): $1019.19
BTN/SB: $650.31

Pre Flop: ($9.00) Hero is BB with 7 :club: T :club:
BTN/SB raises to $12.00, Hero calls $6

Flop: ($24.00) 5 :club: 6 :spade: 3 :spade: (2 players)
Hero checks, BTN/SB bets $18.00, Hero calls $18

Turn: ($60.00) Q :club: (2 players)
Hero bets $48.00, BTN/SB calls $48

River: ($156.00) 8 :heart: (2 players)
Hero bets $126.00, BTN/SB calls $126

Final Pot: $408.00
BTN/SB shows 5 :spade: 8 :club:
BTN/SB wins $407.00
(Rake: $1.00)


Riveril vingusin, et sitt kaart ja bluffida ei taha seal. Samas see on ehe näide ta drawimisest.

IPoker Network $3.00/$6.00 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1295962 (http://www.handconverter.com/hands/1295962)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (BTN/SB): $600.00
BB: $1076.31

Pre Flop: ($9.00) Hero is BTN/SB with A :club: 5 :club:
Hero raises to $18.00, BB calls $12

Flop: ($36.00) 7 :diamond: 9 :club: 8 :club: (2 players)
BB checks, Hero bets $30.00, BB calls $30

Turn: ($96.00) K :diamond: (2 players)
BB checks, Hero bets $70.00, BB calls $70

River: ($236.00) 8 :heart: (2 players)
BB checks, Hero checks

Final Pot: $236.00
Hero shows A :club: 5 :club:
BB shows T :diamond: 4 :heart:
Hero wins $235.00
(Rake: $1.00)


Siin oleksin pidanud riveri tõenäoliselt foldima ja kui callin oleksin pidanud omale kinnistama readi, et potsize bet on selle lupardi puhul alati nutype valuebet! Selle readi mitte kinnistamisel kaotasin väga palju raha matchil, need käed varsti tulevad.

IPoker Network $3.00/$6.00 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1295964 (http://www.handconverter.com/hands/1295964)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (BTN/SB): $761.00
BB: $1048.31

Pre Flop: ($9.00) Hero is BTN/SB with 6 :diamond: 6 :heart:
Hero raises to $18.00, BB calls $12

Flop: ($36.00) 4 :diamond: 9 :club: 6 :club: (2 players)
BB checks, Hero bets $30.00, BB calls $30

Turn: ($96.00) 8 :diamond: (2 players)
BB checks, Hero bets $72.00, BB calls $72

River: ($240.00) 5 :heart: (2 players)
BB bets $240.00, Hero calls $240

Final Pot: $720.00
BB shows A :heart: 7 :diamond:
BB wins $719.00
(Rake: $1.00)


Kuna talle meeldis low boardil väga ligjhtilt piilida turne aga samas turni barrelile foldida, isegi väga väikestele otsustasin turni järgi checkida, et riveril bluff kinni püüda.

IPoker Network $3.00/$6.00 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1295967 (http://www.handconverter.com/hands/1295967)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (BTN/SB): $611.00
BB: $1514.31

Pre Flop: ($9.00) Hero is BTN/SB with Q :spade: 8 :spade:
Hero raises to $18.00, BB calls $12

Flop: ($36.00) 8 :diamond: 3 :heart: 3 :spade: (2 players)
BB checks, Hero bets $30.00, BB calls $30

Turn: ($96.00) 9 :club: (2 players)
BB checks, Hero checks

River: ($96.00) K :heart: (2 players)
BB bets $72.00, Hero calls $72

Final Pot: $240.00
BB shows K :spade: T :heart:
BB wins $239.00
(Rake: $1.00)


Oi kui halvasti mängitud käsi minu poolt. Flop ja turn täitsa fine, river on spewi. Näide kui "palju raha" läheb maksma kui ei tehtao ma A-mängu. Muideks riverit ta isegi foldis aga ikkagi ma näen siin väga paljusid drawsid, millest me ees olen.

IPoker Network $3.00/$6.00 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1296037 (http://www.handconverter.com/hands/1296037)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (BTN/SB): $726.00
BB: $1493.31

Pre Flop: ($9.00) Hero is BTN/SB with A :heart: K :diamond:
Hero raises to $18.00, BB calls $12

Flop: ($36.00) Q :spade: 2 :heart: 6 :spade: (2 players)
BB checks, Hero bets $24.00, BB calls $24

Turn: ($84.00) 8 :club: (2 players)
BB checks, Hero bets $63.00, BB calls $63

River: ($210.00) J :diamond: (2 players)
BB checks, Hero bets $162.00, BB calls $162

Final Pot: $534.00
BB shows T :spade: Q :heart:
BB wins $533.00
(Rake: $1.00)


Ei tahtnud turni bettida kuna arvasin, et ta ranges on väga palju AX hande ja ta ei foldi neid. Samuti mingi ajast võin olla drawing dead või siis riverisse kui htiin mastika võib ta saada maja. Seetõttu hakkasin siin käest loobuma, ei tundu mulle eriti hea barreldamise koht.

Riveril see eest proovisin bluffi catchida, sest eeldasin, et ta betiks A ja K-ga turne, endal võbi olla miski missed float ala JT, QT, FD või pöörab 3X vms bluffiks.

IPoker Network $3.00/$6.00 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1296039 (http://www.handconverter.com/hands/1296039)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (BB): $774.50
BTN/SB: $1577.81

Pre Flop: ($9.00) Hero is BB with 8 :club: T :club:
BTN/SB raises to $12.00, Hero raises to $54.00, BTN/SB calls $42

Flop: ($108.00) 3 :club: K :spade: K :club: (2 players)
Hero bets $55.00, BTN/SB raises to $110.00, Hero calls $55

Turn: ($328.00) A :heart: (2 players)
Hero checks, BTN/SB checks

River: ($328.00) 8 :spade: (2 players)
Hero checks, BTN/SB bets $246.00, Hero calls $246

Final Pot: $820.00
BTN/SB shows A :club: K :diamond:
BTN/SB wins $819.00
(Rake: $1.00)

ranka
03.05.11, 03:49
See on sisi üsk paljudes bluffidest kus üritasin teda ellu äratada ja see oli ka esimesi kordi kui ta ärkas. Jälle minraises 3betted floppi, mis on tal suur harjumus (vist?).

IPoker Network $3.00/$6.00 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1296041 (http://www.handconverter.com/hands/1296041)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (BB): $672.00
BTN/SB: $1908.81

Pre Flop: ($9.00) Hero is BB with 6 :heart: 7 :club:
BTN/SB raises to $12.00, Hero raises to $54.00, BTN/SB calls $42

Flop: ($108.00) 9 :diamond: 5 :club: A :diamond: (2 players)
Hero bets $52.00, BTN/SB raises to $104.00, Hero folds

Final Pot: $264.00
BTN/SB wins $263.00
(Rake: $1.00)


Bluffisin paarkorda edasi, et näha, et kas sai ikka aru, et tuleb callida rohkem :) Tollal seda readi ei olnud aga tagantjärgi mulle meeldiks barreldada turn ja shoveda iga river,s est ta tõesti ei tahtnud foldida 3betted pottides flopil ega turnil, riveril küll.

IPoker Network $3.00/$6.00 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1296044 (http://www.handconverter.com/hands/1296044)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (BB): $600.00
BTN/SB: $2116.81

Pre Flop: ($9.00) Hero is BB with 7 :club: 5 :club:
BTN/SB raises to $12.00, Hero raises to $54.00, BTN/SB calls $42

Flop: ($108.00) 8 :diamond: 4 :spade: K :club: (2 players)
Hero bets $54.00, BTN/SB calls $54

Turn: ($216.00) J :heart: (2 players)
Hero checks, BTN/SB bets $162.00, Hero folds

Final Pot: $378.00
BTN/SB wins $377.00
(Rake: $1.00)


Catchin bluffi. Tagantjärgi see mäng meeldib ka, kuna ta oli väga draw happy ning hilisemates kätes välja tulev betsizing kinnitab, et call võib päris hea olla siin.

EDIT: ei panndu tähele, et ise bettisin riveri. not bad aga call oleks ka kindlalt hea, sest meil read, et potsize bet nutype hand ning väiksem bluff.

IPoker Network $3.00/$6.00 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1295980 (http://www.handconverter.com/hands/1295980)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (BB): $611.00
BTN/SB: $2211.81

Pre Flop: ($9.00) Hero is BB with K :club: J :heart:
BTN/SB raises to $12.00, Hero raises to $54.00, BTN/SB calls $42

Flop: ($108.00) K :heart: A :club: T :diamond: (2 players)
Hero checks, BTN/SB bets $81.00, Hero calls $81

Turn: ($270.00) T :spade: (2 players)
Hero checks, BTN/SB checks

River: ($270.00) 7 :spade: (2 players)
Hero bets $102.00, BTN/SB calls $102

Final Pot: $474.00
BTN/SB shows A :diamond: 2 :club:
BTN/SB wins $473.00
(Rake: $1.00)


Kuna mängu tempo oli tõusnud siis juhtus seek äsi pärast eelmist (mille postitasin siia) ja otsustasin hästi kiirelt klikkida. Turnil kiire min3bet ja riveril snapshove. Tagantjärgi ei meeldi see kohe üldse, mitte kohe üldse. Turnil suurem raise, riveril shove. FD ei koti, sest seda siin tal ei ole ja enamus ajast on overpair, trips, maja või väiksem/sama rida. Siin käes oleksin võitnud rohkem rahaj a enamasti stäki, kui oleksin nats mõelnud.

IPoker Network $3.00/$6.00 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1295983 (http://www.handconverter.com/hands/1295983)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (BTN/SB): $600.00
BB: $2447.81

Pre Flop: ($9.00) Hero is BTN/SB with 9 :club: J :heart:
Hero raises to $12.00, BB calls $6

Flop: ($24.00) T :heart: 8 :heart: 8 :club: (2 players)
BB checks, Hero bets $18.00, BB calls $18

Turn: ($60.00) 7 :spade: (2 players)
BB checks, Hero bets $44.00, BB raises to $88.00, Hero raises to $132.00, BB calls $44

River: ($324.00) 3 :heart: (2 players)
BB checks, Hero bets $438.00, BB folds

Final Pot: $762.00
Hero shows 9 :club: J :heart:
Hero wins $761.00
(Rake: $1.00)


Kuna ta ise 3bettis 7% ajast, potsize bet oli enamasti for value ning nõrgemate mastidega teeb sittu calle siis seepärast ei tahtnud flopis flipata vaid otsustasin callida. Turni checkisins eepärast, et kui ta check-raiseb siis pean foldima, kui ta check-callib ei ole mul riveril fold equityt ja kui ta check-foldib siis check-foldiks ta ka riveri. Lisaks saan ise bluffida või hoopis ta vbeti üleshoveda kui hitin midagi.

IPoker Network $3.00/$6.00 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1295996 (http://www.handconverter.com/hands/1295996)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (BTN/SB): $755.50
BB: $2280.31

Pre Flop: ($9.00) Hero is BTN/SB with 8 :heart: A :spade:
Hero raises to $12.00, BB raises to $30.00, Hero calls $18

Flop: ($60.00) T :spade: 6 :spade: 7 :spade: (2 players)
BB bets $60.00, Hero calls $60

Turn: ($180.00) 2 :club: (2 players)
BB checks, Hero checks

River: ($180.00) 3 :diamond: (2 players)
BB checks, Hero bets $114.00, BB folds

Final Pot: $294.00
Hero shows 8 :heart: A :spade:
Hero wins $293.00
(Rake: $1.00)


Ideaalne näide ta donkinudsest ja ideaalen näide kuidas alati boardid pasaks jooksevad.

IPoker Network $3.00/$6.00 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1296000 (http://www.handconverter.com/hands/1296000)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (BTN/SB): $758.90
BB: $2267.31

Pre Flop: ($9.00) Hero is BTN/SB with A :heart: Q :club:
Hero raises to $18.00, BB calls $12

Flop: ($36.00) 7 :heart: 8 :club: Q :diamond: (2 players)
BB checks, Hero bets $30.00, BB calls $30

Turn: ($96.00) 4 :club: (2 players)
BB checks, Hero bets $78.00, BB calls $78

River: ($252.00) 6 :club: (2 players)
BB checks, Hero checks

Final Pot: $252.00
Hero shows A :heart: Q :club:
BB shows J :diamond: 4 :heart:
Hero wins $251.00
(Rake: $1.00)


Ka mulle üsk tore flopp. Arvan, et parem on turn bettida, sest kaotame valuet 8X vastu nin check-raisedes repime liialt tugevat kätt ning foldib liialt palju paska.

IPoker Network $3.00/$6.00 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1296002 (http://www.handconverter.com/hands/1296002)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (BB): $882.90
BTN/SB: $2140.31

Pre Flop: ($9.00) Hero is BB with K :diamond: Q :spade:
BTN/SB raises to $12.00, Hero raises to $60.00, BTN/SB calls $48

Flop: ($120.00) 8 :spade: Q :heart: Q :club: (2 players)
Hero bets $78.00, BTN/SB calls $78

Turn: ($276.00) 4 :spade: (2 players)
Hero checks, BTN/SB checks

River: ($276.00) 3 :diamond: (2 players)
Hero bets $207.00, BTN/SB calls $207

Final Pot: $690.00
Hero shows K :diamond: Q :spade:
BTN/SB shows A :diamond: T :club:
Hero wins $689.00
(Rake: $1.00)



Veel üks bluff ja ilus bluff-catch. Sain hiljem ka readi, et kui ta paneb riveris poti (selle saame kohe) siis on tal suur käsi, kui vähem siis on tal polariseeritud range. Seepärast meeldis mulel missed FD-ga kus rivercasin paari ka riveri call.

IPoker Network $3.00/$6.00 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1296004 (http://www.handconverter.com/hands/1296004)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (BB): $1271.90
BTN/SB: $1746.31

Pre Flop: ($9.00) Hero is BB with 4 :spade: 5 :spade:
BTN/SB raises to $12.00, Hero raises to $60.00, BTN/SB calls $48

Flop: ($120.00) 6 :club: 4 :diamond: 9 :diamond: (2 players)
Hero checks, BTN/SB checks

Turn: ($120.00) J :heart: (2 players)
Hero checks, BTN/SB checks

River: ($120.00) J :spade: (2 players)
Hero checks, BTN/SB bets $90.00, Hero calls $90

Final Pot: $300.00
Hero shows 4 :spade: 5 :spade:
BTN/SB shows 7 :heart: T :club:
Hero wins $299.00
(Rake: $1.00)

Polnud teda ennem 3betted pottides pottimas näinud. Samas olin näinud bluffimas, ei suutnud teda 3X peale panna, küll aga missed drawsid, mida tallem eeldis tõmmata kasvõi suvaline 7x või FD või mis iganes. Seepärast callisingi. Samas loogikat siin on, et kui ta floadib nii A3-ega siis miks ei võiks olla A7?

IPoker Network $3.00/$6.00 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1296006 (http://www.handconverter.com/hands/1296006)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (BB): $1455.90
BTN/SB: $1556.31

Pre Flop: ($9.00) Hero is BB with 8 :heart: T :club:
BTN/SB raises to $12.00, Hero raises to $60.00, BTN/SB calls $48

Flop: ($120.00) 4 :club: 6 :diamond: T :diamond: (2 players)
Hero bets $78.00, BTN/SB calls $78

Turn: ($276.00) 5 :spade: (2 players)
Hero bets $162.00, BTN/SB calls $162

River: ($600.00) 2 :heart: (2 players)
Hero checks, BTN/SB bets $600.00, Hero calls $600

Final Pot: $1800.00
BTN/SB shows 3 :heart: A :club:
BTN/SB wins $1799.00
(Rake: $1.00)



Yawn. Ei meeldi see käsi, ei meeeeeldi. Flopis oleks parem check, riveri bluff vist meh. Ei teagi.

IPoker Network $3.00/$6.00 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1296047 (http://www.handconverter.com/hands/1296047)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (BB): $600.00
BTN/SB: $2458.31

Pre Flop: ($9.00) Hero is BB with J :diamond: Q :spade:
BTN/SB raises to $12.00, Hero raises to $60.00, BTN/SB calls $48

Flop: ($120.00) 3 :club: 6 :diamond: 9 :spade: (2 players)
Hero bets $60.00, BTN/SB calls $60

Turn: ($240.00) 5 :heart: (2 players)
Hero checks, BTN/SB checks

River: ($240.00) A :club: (2 players)
Hero bets $150.00, BTN/SB calls $150

Final Pot: $540.00
BTN/SB shows Q :diamond: A :spade:
BTN/SB wins $539.00
(Rake: $1.00)



No jah, kui nii jookseb.
IPoker Network $3.00/$6.00 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1296008 (http://www.handconverter.com/hands/1296008)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (BTN/SB): $640.00
BB: $2838.31

Pre Flop: ($9.00) Hero is BTN/SB with J :club: K :diamond:
Hero raises to $12.00, BB calls $6

Flop: ($24.00) 6 :heart: 6 :club: J :heart: (2 players)
BB checks, Hero bets $24.00, BB calls $24

Turn: ($72.00) 8 :spade: (2 players)
BB checks, Hero bets $54.00, BB calls $54

River: ($180.00) 9 :club: (2 players)
BB bets $135.00, Hero calls $135

Final Pot: $450.00
BB shows Q :spade: T :diamond:
BB wins $449.00
(Rake: $1.00)



Siin leveldasin ennast ära ja sain owni. Kuna ta enne ka 3betted pottiss chec-check-väike bet line oli bluff, üritasin teda ära rebluffida. Aga failisin. Kui mu read õige siis see peaks olema +HUGE EV ja eeldan, et ka on. Lihtsalt väike tööõnnetus kus lendasin nutflushi otsa.

IPoker Network $3.00/$6.00 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1296051 (http://www.handconverter.com/hands/1296051)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (BB): $671.00
BTN/SB: $3166.31

Pre Flop: ($9.00) Hero is BB with J :spade: K :spade:
BTN/SB raises to $12.00, Hero raises to $60.00, BTN/SB calls $48

Flop: ($120.00) Q :club: 8 :club: 6 :club: (2 players)
Hero checks, BTN/SB checks

Turn: ($120.00) 9 :club: (2 players)
Hero checks, BTN/SB checks

River: ($120.00) 6 :diamond: (2 players)
Hero checks, BTN/SB bets $90.00, Hero raises to $204.00, BTN/SB raises to $318.00, Hero folds

Final Pot: $642.00
BTN/SB wins $641.00
(Rake: $1.00)



JÄLLE SEE PEERUNE BOARD JOOKSEB TEMALE KOKKU! JÄLLE! Trips maha, read ja mastid aga riveril ei ole absull midagi teha või on? Minu jaoks on river kas check-fold või shove ise, sest check-call halve. Shovega loodame, et saame hero calli. check-foldida ma ei suuda.

IPoker Network $3.00/$6.00 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1296054 (http://www.handconverter.com/hands/1296054)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (BB): $600.00
BTN/SB: $3602.81

Pre Flop: ($9.00) Hero is BB with K :spade: K :club:
BTN/SB raises to $12.00, Hero raises to $60.00, BTN/SB calls $48

Flop: ($120.00) 4 :diamond: 5 :club: T :heart: (2 players)
Hero bets $66.00, BTN/SB calls $66

Turn: ($252.00) T :club: (2 players)
Hero bets $144.00, BTN/SB calls $144

River: ($540.00) 3 :club: (2 players)
Hero bets $330.00, BTN/SB folds

Final Pot: $870.00
Hero shows K :spade: K :club:
Hero wins $869.00
(Rake: $1.00)


Kuna tahtsin mägnu agrona hoida, vastane enam 3bettidele ei foldinud ja 3betted pottides iga kõrge paar on ta vastu nuts (isegi kui sa 3bettid Q8o-ga jata callib A2-AK siis sel juhul on see ka pm valuebet, kui sa postflop ainult paaride peale mängid, sest TEMA EI FOLDI) siis seepärast siit ka 3bet. Flop nuts, turni check meeldib, sest nii lasen tal bluffida või järgi checkida ja cartfhida piece. Riveril obv bet, sest siis ta raiseb KX tüüpi käega ja saame stäkid sissek ui agha ise check-raiseme siis võib ta leida foldi või ainult calli. Samuti ei kaota bettides me valuet AX, väiksemate majade vastu.

IPoker Network $3.00/$6.00 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1296019 (http://www.handconverter.com/hands/1296019)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (BB): $915.00
BTN/SB: $3256.81

Pre Flop: ($9.00) Hero is BB with Q :club: 8 :club:
BTN/SB raises to $12.00, Hero raises to $60.00, BTN/SB calls $48

Flop: ($120.00) Q :heart: Q :diamond: Q :spade: (2 players)
Hero bets $72.00, BTN/SB calls $72

Turn: ($264.00) K :spade: (2 players)
Hero checks, BTN/SB checks

River: ($264.00) T :spade: (2 players)
Hero bets $198.00, BTN/SB calls $198

Final Pot: $660.00
Hero shows Q :club: 8 :club:
BTN/SB shows 9 :club: A :heart:
Hero wins $659.00
(Rake: $1.00)



Readi kinnitus:

IPoker Network $3.00/$6.00 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1296021 (http://www.handconverter.com/hands/1296021)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (BB): $1342.00
BTN/SB: $2823.81

Pre Flop: ($9.00) Hero is BB with A :heart: T :club:
BTN/SB raises to $12.00, Hero raises to $60.00, BTN/SB calls $48

Flop: ($120.00) J :diamond: 6 :heart: J :spade: (2 players)
Hero checks, BTN/SB checks

Turn: ($120.00) 5 :club: (2 players)
Hero checks, BTN/SB checks

River: ($120.00) 3 :diamond: (2 players)
Hero checks, BTN/SB bets $90.00, Hero calls $90

Final Pot: $300.00
Hero shows A :heart: T :club:
BTN/SB shows 9 :heart: 7 :club:
Hero wins $299.00
(Rake: $1.00)


Ja siis lõpukäsi:
IPoker Network $3.00/$6.00 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1296024 (http://www.handconverter.com/hands/1296024)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (BB): $1197.00
BTN/SB: $2959.81

Pre Flop: ($9.00) Hero is BB with Q :spade: Q :club:
BTN/SB raises to $12.00, Hero raises to $60.00, BTN/SB calls $48

Flop: ($120.00) 6 :heart: 6 :club: 9 :diamond: (2 players)
Hero bets $84.00, BTN/SB raises to $168.00, Hero calls $84

Turn: ($456.00) T :club: (2 players)
Hero checks, BTN/SB bets $456.00, Hero raises to $969.00, BTN/SB calls $513

River: ($2394.00) 3 :club: (2 players)

Final Pot: $2394.00
BTN/SB shows A :club: A :diamond:
BTN/SB wins $2393.00
(Rake: $1.00)


Rääkimata siis pottidest, mis olid temale favoriidid. Üks oli lahe. Mul 66, tal 84 ja flop oli 562cc. Ta donkab, maraisen, ta callib. turn 4c, ta check, ma check, river Ad. Lihtsalt kena ja pidevalt sellist paska.

Ise mängisin ka oma klvaiteetmängust miski 40-60%, mitte rohkem ning nii need downswingid tulevadki.

hotcocacola
03.05.11, 05:38
thats just sick.
küll saad swongist välja!

ranka
03.05.11, 05:57
thats just sick.
küll saad swongist välja!

Hehe ausalt ei põe ka. Väga halba mängu tegin ja väga palju oleksin saanud ka säästa. Teiseks pikemas perspektiivis praeguse mängukvaliteedi juures oli mul ta üle suur eelis, lihtsalt kaardid soosisid täna teda. Aga nagu ütlesin, et A-mängu korral oleks minimaliseerinud kaotused täielikult. HU mänguds on väga tähtis saavutada tasakaal.

Too nut rea käsi paardunud boardil. Kui oleksin seal korralikumalt mänginud oleksin võinud vabalt stäki omale saada ning see oleks võinud muuta matchi täielikult. Vastane läheb tilti vms. Ühesõnaga lõhub ära tema "rushing" ja mugavutstsooni. Neid käsi oli seal veel ja veel, kus oleksin saanud väga vabalt suurema osa stäki ära võtta. Mõnel laual suurelt overbettida või mõnel teisel väikeselt induceda.

Vaatasin just ühte videot CR-is, mis ei olnud suht põnev kuna õpetajasse oli mul umbusuk, sest ta tulemused ei olnud hea. Aga tekkis mõte vaadata üle ma HU tulemused preflop tasandi erinevate külgede alt. Ala sa oled BTN ja raise/foldid või oled BB ja callid, 3betid jne. ning vaatad tulemusi erinevate kätetüüpidega. HU-d ikka poole lihtsam analüüsida. Arvutad ära oma BB ja buttoni winrate foldimise korral. BB-l siis foldimise korra on winrate -50PT/BB ja buttonil olenevalt su tüüpavangu suurusest on 100-150PT/BB. Mõtlen, et kui avad 3BB ja foldid 3betile, siis 100 korra kohta kaotad 300 big blindi ehk 150PT/BB.

Selle põhjal saab lihtsalt selgeks teha, et kas miskite kindlate käte korral on foldimine kasumlikum kui callimine jne. Leidsin suht huvitava seose, et broadwaydega 3bettis on absoluutselt kõik broadways plussis (isegi 3bet/stack off) ja callimise korral suur osa miinuses. Samuti offsuited connectorid/gapperid/2gapperid tootsid rohkem miinust (eriti hullud olid K9 ja Q9 tüüpi käed), kus callimise korral oli miinus suurem kui foldimise korral.

Siis oli veel väga tore seaduspärasus, et offsuited ässadega (A2-A9) näitasin suuremat winratet (oli isegi plussis!) kui A2s-A9s aga samas esimesei callin hoolikamalt, teisi suht auto-callin ning pärast minraise peale minemist oli ka lahe seaduspärasus. Kui 3X-ides kaotasin raise/foldides -27PT/BB siis minraisedes -13 PT/BB. See nüüd ei ole mingi näitaja, sest on veel Flop, River ja Turn. 3X-ides suudad jällegi postflopis rohkem valuet saada kui minraisedes ning siit tuleks minna hoopis sügavamale, kui jääda preflop tasandile.

Kuna tõenäoliselt vastaseid ei ole, samas tunnen, et praegu mäng oleks hiilgav lähen vist ikkagi pikali ning homme uuesti mängima. Selle kuu eesmärk ikkagi +$10k ära teha ning olen päris kindel, et suudan seda teha kui viitsin mängida.

ranka
03.05.11, 15:34
Hakkasin taas PLO-d õppima, mida vist kunagi ei õpi selgeks. Eile oli huvitav käsi, koos cocaca hirnusime:

Poker Stars $0.25/$0.50 Pot Limit Omaha Hi - 2 players
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (BB): $84.90
BTN/SB: $39.85

Pre Flop: ($0.75) Hero is BB with T:club: 2:diamond: 3:heart: A:diamond:
BTN/SB calls $0.25, Hero checks

Flop: ($1.00) Q:club: K:diamond: 9:diamond: (2 players)
Hero bets $0.95, BTN/SB calls $0.95

Turn: ($2.90) T:diamond: (2 players)
Hero bets $2.80, BTN/SB calls $2.80

River: ($8.50) J:club: (2 players)
Hero checks, BTN/SB checks

Final Pot: $8.50
Hero shows T:club: 2:diamond: 3:heart: A:diamond: (a flush, Ace high)
BTN/SB mucks J:heart: Q:diamond: 6:diamond: A:spade:
Hero wins $8.10
(Rake: $0.40)

variatsioon
03.05.11, 18:30
postita parem 100k kokkuvõte.

ranka
03.05.11, 20:03
postita parem 100k kokkuvõte.

Tehtud.

ranka
04.05.11, 22:23
anriiiiiilllllllllllll

Vastase kohta noted (olin temaga mingi aeg mänginud, kokku siis 400 kätt, täna esimesed käed):
1. check back, minraise turn + overbet river when is FOS and cant rep anything, he had pure air bluff
2. mono flopil AXX, AX-iga donkas 3 streets, kui riveirsisse mastikaard tegi pisi minibeti.
3. 3betted potis AT-ga TXX laual check-minraises, callis minreraise ja callis any turni shove, mis oli $200 into $600
4. gutshotiga callis 2 streeti, kui riveirisse kolmas mast siis overbet bluffis
5. 250BB deep ATs callis 3beti K73cc (tal mastitõmmet ei ole) raises, ma callisin ja blank turni overshoves kui ma checkisin.
6. 4Js callis 3beti QJ974 laual floatis F ja T ning callis ka riveri.
7. K4o 3bettis
8. 992J, callis 8Toga 3beti, floatis F, turnil pani potsize kui checkisin ja callis shove.
9. 35o callis 3beti, 664AT laual checkis back, callis T ja overbet shoves river kui checked
10. 32765 laual 56-ega c/c F, if T chc-chc, bettis nats üle poti riveril ja callis raise

Sessi 10-nes käsi. Midagi lisada ei ole siia, standard. Tegelt ei oleks tohtinud cbettida, ta ainult 20% foldis üle suure sample.

Full Tilt Poker $2/$4 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1297811 (http://www.handconverter.com/hands/1297811)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (BTN/SB): $402.00
BB: $431.25

Pre Flop: ($6.00) Hero is BTN/SB with 4 :spade: 4 :club:
Hero raises to $8, BB calls $4

Flop: ($16.00) A :club: 8 :diamond: 8 :heart: (2 players)
BB checks, Hero bets $12, BB calls $12

Turn: ($40.00) 4 :diamond: (2 players)
BB checks, Hero bets $32, BB raises to $64, Hero calls $32

River: ($168.00) Q :heart: (2 players)
BB bets $76, Hero requests TIME, Hero raises to $318 all in, BB calls $242

Final Pot: $804.00
Hero shows 4 :spade: 4 :club: (a full house, Fours full of Eights)
BB mucks 8 :spade: 5 :diamond:
Hero wins $803.50
(Rake: $0.50)

Kohe ülejärgmine käsi. Kuna oli bluffhappy nagu notedest lugega siis seepärast ka turnil check-raise peale minek.

Full Tilt Poker $2/$4 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1297813 (http://www.handconverter.com/hands/1297813)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (BB): $801.50
BTN/SB: $400.00

Pre Flop: ($6.00) Hero is BB with K :heart: K :spade:
BTN/SB raises to $8, Hero raises to $40, BTN/SB calls $32

Flop: ($80.00) 9 :club: 9 :diamond: 2 :heart: (2 players)
Hero requests TIME, Hero bets $40, BTN/SB calls $40

Turn: ($160.00) J :heart: (2 players)
Hero checks, BTN/SB bets $154, Hero requests TIME, Hero raises to $721.50 all in, BTN/SB calls $166 all in

River: ($800.00) J :spade: (2 players - 2 are all in)

Final Pot: $800.00
Hero shows K :heart: K :spade: (two pair, Kings and Jacks)
BTN/SB shows 8 :heart: T :club: (two pair, Jacks and Nines)
Hero wins $799.50
(Rake: $0.50)

5-6 kätt edasi. Kuna cbetile ei foldi ja teeb trikke ning tilted ei tahtnud siin mõttetul flipata. Parem check-callin, hitin oma bingo kaarti ja lasen tal ära bluffida ning loomulikul 6 ja 4 on head kaardid. Kui check-check, saan edasi mõelda. Turni bingo kaart. Sama nipp, et bluffhappy siis riveril lasen bluffida, valuet kaotan ainult Tx vastu.

Full Tilt Poker $2/$4 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1297815 (http://www.handconverter.com/hands/1297815)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (BB): $1190.50
BTN/SB: $409.50

Pre Flop: ($6.00) Hero is BB with A :diamond: Q :club:
BTN/SB raises to $8, Hero requests TIME, Hero raises to $40, BTN/SB calls $32

Flop: ($80.00) 6 :heart: 6 :club: 4 :spade: (2 players)
Hero requests TIME, Hero checks, BTN/SB checks

Turn: ($80.00) A :club: (2 players)
Hero requests TIME, Hero bets $48, BTN/SB calls $48

River: ($176.00) T :heart: (2 players)
Hero requests TIME, Hero checks, BTN/SB bets $321.50 all in, Hero calls $321.50

Final Pot: $819.00
Hero shows A :diamond: Q :club: (two pair, Aces and Sixes)
BTN/SB shows 3 :diamond: 5 :club: (a pair of Sixes)
Hero wins $818.50
(Rake: $0.50)


Kohe järgmine käsi. Arvasin, et tiltis ja seetõttu shovesin tuimalt, et las callbi pasemaga. Sai suht "cooleri".

Full Tilt Poker $2/$4 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1297818 (http://www.handconverter.com/hands/1297818)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (BTN/SB): $1599.50
BB: $400.00

Pre Flop: ($6.00) Hero is BTN/SB with K :spade: A :club:
Hero raises to $8, BB raises to $36, Hero requests TIME, Hero raises to $1599.50 all in, BB calls $364 all in

Flop: ($800.00) 3 :diamond: 9 :club: 7 :spade: (2 players - 2 are all in)

Turn: ($800.00) 4 :heart: (2 players - 2 are all in)

River: ($800.00) J :club: (2 players - 2 are all in)

Final Pot: $800.00
Hero shows K :spade: A :club: (Ace King high)
BB shows J :heart: A :diamond: (a pair of Jacks)
BB wins $799.50
(Rake: $0.50)

Ei tahtnud turni bettida, kuna arvasin, et ta tiltis + võib ime kätega check-raiseda ning ma ei tea tõesti mida turnil ja veelvähem riveril teha. Ometi tahaks riverit näha ja isegi showdowni. Riverisse tuli hea kaart. Oleksin võinu ehk rohkem raiseda

Full Tilt Poker $2/$4 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1297835 (http://www.handconverter.com/hands/1297835)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (BTN/SB): $1207.50
BB: $791.50

Pre Flop: ($6.00) Hero is BTN/SB with 7 :club: 4 :spade:
Hero raises to $8, BB calls $4

Flop: ($16.00) 3 :club: 2 :heart: 7 :spade: (2 players)
BB checks, Hero requests TIME, Hero bets $12, BB calls $12

Turn: ($40.00) 6 :heart: (2 players)
BB checks, Hero requests TIME, Hero checks

River: ($40.00) 5 :spade: (2 players)
BB bets $42, Hero requests TIME, Hero raises to $96, BB calls $54

Final Pot: $232.00
Hero shows 7 :club: 4 :spade: (a straight, Seven high)
BB mucks 5 :diamond: 6 :diamond:
Hero wins $231.50
(Rake: $0.50)

Mõned käed edasi. Siin tal vist hakkash heater. Võib olla tiltis + bluffhappy. Seepärast ei tahtnud turni ka foldida, riveril läksin valuebeti peale, check-raise peale oleksin foldinud.

Full Tilt Poker $2/$4 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1297837 (http://www.handconverter.com/hands/1297837)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (BTN/SB): $1328.50
BB: $669.00

Pre Flop: ($6.00) Hero is BTN/SB with 2 :spade: J :spade:
Hero raises to $8, BB calls $4

Flop: ($16.00) 3 :spade: 9 :club: 6 :club: (2 players)
BB checks, Hero checks

Turn: ($16.00) J :diamond: (2 players)
BB checks, Hero bets $12, BB raises to $52, Hero calls $40

River: ($120.00) 2 :club: (2 players)
BB checks, Hero requests TIME, Hero bets $88, BB calls $88

Final Pot: $296.00
Hero shows 2 :spade: J :spade: (two pair, Jacks and Twos)
BB shows J :club: 9 :heart: (two pair, Jacks and Nines)
BB wins $295.50
(Rake: $0.50)

Hiiter jätkub. 4-5 kätt edasi. Pole kommentaare, foldida ma sellise venna vastu ei suuda.

Full Tilt Poker $2/$4 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1297842 (http://www.handconverter.com/hands/1297842)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (BB): $1168.50
BTN/SB: $828.00

Pre Flop: ($6.00) Hero is BB with K :club: K :spade:
BTN/SB raises to $8, Hero raises to $44, BTN/SB calls $36

Flop: ($88.00) Q :club: 7 :spade: 5 :diamond: (2 players)
Hero requests TIME, Hero bets $52, BTN/SB calls $52

Turn: ($192.00) 3 :spade: (2 players)
Hero requests TIME, Hero bets $156, BTN/SB raises to $312, Hero requests TIME, Hero raises to $1072.50 all in, BTN/SB calls $420 all in

River: ($1656.00) 5 :club: (2 players - 2 are all in)

Final Pot: $1656.00
Hero shows K :club: K :spade: (two pair, Kings and Fives)
BTN/SB shows Q :spade: 5 :spade: (a full house, Fives full of Queens)
BTN/SB wins $1655.50
(Rake: $0.50)

ranka
04.05.11, 22:38
Viimases käes on check-raise turnil def. parem, sest väärakale meeldib bluffida ja Qx-i ta never ei checki järgi. Tõenäoliselt laksab any pair + draw ning saab turniks asjad ära lahendada. Lisaks siis nice bluff value.

ranka
05.05.11, 09:05
Vastane nagu "crushiks" aga samas graafik on imelik. Igastahes ta winrateon 10.03 PT/BB - 85 922 kätt. http://www.pokertableratings.com/ipoker-player-search/HOTANDSPICYPIZZA

Esimene käsi, ta tuli lauda ja 3bettis, callis 4beti ning openshoves minu jaoks trashiga. Kas keegi oskab öelda, et miks ta nii tegi? Me ei ole mitte kunagi ühtegi kätt koos mänginud. Ainuke, mis oleks loogiline oleks misclick PF call. Süübin sellesse handi seepärast, et äkki ikkagi on selle käe taga loogika ja "crushijatelt" tuleb õppida või ma ülehindad ta "crushingut". Jajajaja, crushing, crushing, crushing, balabala.

Ma isegi nagu mõistan, et ta shove on "strong" aga ma ei mõista, et miks sellise käega nii suur 4bet callida?

IPoker Network $2.00/$4.00 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1298106 (http://www.handconverter.com/hands/1298106)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (BTN/SB): $407.20
BB: $400.00

Pre Flop: ($6.00) Hero is BTN/SB with K :club: A :heart:
Hero raises to $12.00, BB raises to $44.00, Hero raises to $124.00, BB calls $80

Flop: ($248.00) 3 :club: J :spade: 4 :spade: (2 players)
BB bets $276.00, Hero calls $276

Turn: ($800.00) K :heart: (2 players)

River: ($800.00) Q :spade: (2 players)

Final Pot: $800.00
Hero shows K :club: A :heart:
BB shows A :club: 2 :spade:
Hero wins $799.00
(Rake: $1.00)

EDIT: osade limiitide winrate tal ka "hämmastav". Tundub superuser olevat ;)

qjet
05.05.11, 09:34
see on tahe sind kohe üle mängida ja lahkuda lauast.

low-flow
05.05.11, 15:43
Vastasel on ette plaaneeritud võita esimene käsi olenemata sellest, mis käsi tal juhtub olema ja ükskõik millist vastupanu sa osutad. Kuna sa teed PF nii suure 4bet, millega näitad, et sa 5bet shovele ei foldi ja vastasele ei meeldi oma käe equiti sinu range vastu, siis ta otsustab flatida, sest postflop on tal rohkem FE sinu vastu kui preflop, pluss võimalus hittida. Seda kõike teeb ta sellel eesmärgil, et jätta endast närvihaige agromaani imidž, kellele sa hiljem kõik suured käed välja maksad, sest see 1. käe ajuvabadus sööbis liiga hästi su mällu.


Alati on ka muidugi võimalus, et ma ei mõtle ligilähedaseltki sellele levelil, millel antud vastane mõtleb ja ei saa sellepärast aru saadagi, miks ta nii mängis. Või siis vastane mängis mingite ainete mõju all/hüdrotildis/sisesta-ise-random-põhjus-siia ja selle käe mängus puudub igasugune loogika. Nendest kahest alternatiivist peaksin esimest oluliselt tõenäolisemaks kui teist.

alaska
05.05.11, 15:46
Ma arvan, et su jutul oleks point, kui tegu oleks halva regulariga. Aga kuna heaga, siis tilt tõenäoliselt.

alaska
05.05.11, 15:49
oh tegelt obv superuser, praegu halab, kuidas Ranka sai AK-ga callida.

ranka
05.05.11, 17:27
Vastasel on ette plaaneeritud võita esimene käsi olenemata sellest, mis käsi tal juhtub olema ja ükskõik millist vastupanu sa osutad. Kuna sa teed PF nii suure 4bet, millega näitad, et sa 5bet shovele ei foldi ja vastasele ei meeldi oma käe equiti sinu range vastu, siis ta otsustab flatida, sest postflop on tal rohkem FE sinu vastu kui preflop, pluss võimalus hittida. Seda kõike teeb ta sellel eesmärgil, et jätta endast närvihaige agromaani imidž, kellele sa hiljem kõik suured käed välja maksad, sest see 1. käe ajuvabadus sööbis liiga hästi su mällu.


Alati on ka muidugi võimalus, et ma ei mõtle ligilähedaseltki sellele levelil, millel antud vastane mõtleb ja ei saa sellepärast aru saadagi, miks ta nii mängis. Või siis vastane mängis mingite ainete mõju all/hüdrotildis/sisesta-ise-random-põhjus-siia ja selle käe mängus puudub igasugune loogika. Nendest kahest alternatiivist peaksin esimest oluliselt tõenäolisemaks kui teist.

Kas siis vaakumis call + donkshove on +EV?

Uurisin ta käsi natuke ja tegu on üpriski loomuningulise mängijaga. Igasugused erinevad betsized ja mängud. Suht mindfuck vend tundub olevat.

low-flow
05.05.11, 18:58
Kas siis vaakumis call + donkshove on +EV?
Julgen sügavalt kahelda selles, pigem ikka mitte. Ei usu, et isegi kogu "plaan" kokku 0 EV välja annaks: 3bet ATC(tõenäoliselt plaaniga igal flopil edasi paugutada) ja 5bet shove ATC(alla 25bb 4bet puhl näiteks) või flat ja donkshove flop suurema 4bet puhul (erandina teeb postflop standard mängu kui hitib hästi). Aga ega täpselt sellist asja välja arvutada on võimatu, vastased on ju nii erinevad. Pigem arvan, et igate pidi ikka pigem -EV, aga piisavalt vähe -EV, et hiljem agromaniaki imidž rohkem tagasi teenib. Ühe olukorra põhjal nagunii keegi meist täpselt ei tea, mida ja kuidas vastane saavutada tahtis, lihtsalt panin kirja, mis levelil mina mõtlen, pakun et sellised HU dominaatorid nagu Codecci ja andu_andu näevad siin olukorras ehk hoopis midagi muud, kui see, mida mina välja pakkusin.


A ja alaska 2. postitus meeldib ka. :P

ranka
08.05.11, 10:00
KAUA SEE FUCKING KEPP KESTAB. #¤%&¤675470545

Full Tilt Poker $2/$4 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1300463 (http://www.handconverter.com/hands/1300463)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (BB): $531.50
BTN/SB: $538.10

Pre Flop: ($6.00) Hero is BB with K :diamond: K :heart:
BTN/SB raises to $8, Hero raises to $36, BTN/SB calls $28

Flop: ($72.00) 6 :spade: 8 :diamond: 9 :spade: (2 players)
Hero bets $52, BTN/SB calls $52

Turn: ($176.00) Q :diamond: (2 players)
Hero bets $120, BTN/SB calls $120

River: ($416.00) 4 :diamond: (2 players)
Hero requests TIME, Hero bets $323.50 all in, BTN/SB calls $323.50

Final Pot: $1063.00
Hero shows K :diamond: K :heart: (a pair of Kings)
BTN/SB shows J :diamond: 6 :diamond: (a flush, Queen high)
BTN/SB wins $1062.50
(Rake: $0.50)

ranka
08.05.11, 10:15
lols
Full Tilt Poker $2/$4 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1300474 (http://www.handconverter.com/hands/1300474)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (BTN/SB): $611.50
BB: $877.70

Pre Flop: ($6.00) Hero is BTN/SB with 7 :heart: 7 :spade:
Hero raises to $12, BB calls $8

Flop: ($24.00) A :spade: 7 :club: 8 :spade: (2 players)
BB checks, Hero bets $20, BB calls $20

Turn: ($64.00) 3 :heart: (2 players)
BB checks, Hero bets $52, BB calls $52

River: ($168.00) Q :club: (2 players)
BB bets $116, Hero requests TIME, Hero raises to $288, BB raises to $460, Hero raises to $527.50 all in, BB calls $67.50

Final Pot: $1223.00
Hero shows 7 :heart: 7 :spade: (three of a kind, Sevens)
BB shows Q :diamond: Q :spade: (three of a kind, Queens)
BB wins $1222.50
(Rake: $0.50)

privador
08.05.11, 11:08
huvitav käsi see viimane. riveri donkbet peaks tugevust näitama.
ma calliks vist viimase vaatuse ja jätaks 67taala alles. Seal on vastase range juba set plus

ranka
08.05.11, 14:15
Sain ta lõpuks maha pärast 5h tiltamist ja oleksin kindlalt kaotanud kui peokunn ei oleks abi tulnud. Skype + mikogo tööle ning asjad läksid siis juba meie viisi. Fishiks oli siis: http://www.pokertableratings.com/fulltilt-player-search/zseni88

Käed panen suht suvalt.

Järgnevad käed kõnelevad ise enda eest. Seti ei foldi sellisel boaridl ning KK puhul oleksid variandid kas check-fold või shove, kuna eeldasin valuet siis panin shove.

Full Tilt - $4 NL (2 max) - Holdem - 2 players
Hand converted by PokerTracker 3 (http://www.pokertracker.com/)

Hero (SB): $611.50
BB: $877.70

Hero posts SB $2.00, BB posts BB $4.00

Pre Flop: ($6.00) Hero has 7:heart: 7:spade:

Hero raises to $12.00, BB calls $8.00

Flop: ($24.00, 2 players) A:spade: 7:club: 8:spade:
BB checks, Hero bets $20.00, BB calls $20.00

Turn: ($64.00, 2 players) 3:heart:
BB checks, Hero bets $52.00, BB calls $52.00

River: ($168.00, 2 players) Q:club:
BB bets $116.00, Hero raises to $288.00, BB raises to $460.00, Hero raises to $527.50 and is all-in, BB calls $67.50

Hero shows 7:heart: 7:spade: (Three of a Kind, Sevens) (PreFlop 19%, Flop 87%, Turn 95%)
BB shows Q:diamond: Q:spade: (Three of a Kind, Queens) (PreFlop 81%, Flop 13%, Turn 5%)
BB wins $1,222.50

Full Tilt - $4 NL (2 max) - Holdem - 2 players
Hand converted by PokerTracker 3 (http://www.pokertracker.com)

Hero (BB): $531.50
SB: $538.10

SB posts SB $2.00, Hero posts BB $4.00

Pre Flop: ($6.00) Hero has K:diamond: K:heart:

SB raises to $8.00, Hero raises to $36.00, SB calls $28.00

Flop: ($72.00, 2 players) 6:spade: 8:diamond: 9:spade:
Hero bets $52.00, SB calls $52.00

Turn: ($176.00, 2 players) Q:diamond:
Hero bets $120.00, SB calls $120.00

River: ($416.00, 2 players) 4:diamond:
Hero bets $323.50 and is all-in, SB calls $323.50

Hero shows K:diamond: K:heart: (One Pair, Kings) (PreFlop 84%, Flop 74%, Turn 64%)
SB shows J:diamond: 6:diamond: (Flush, Queen High) (PreFlop 16%, Flop 26%, Turn 36%)
SB wins $1,062.50


See oli käsi sessi lõpupoole. Kätt ei oleks suutnud foldida v.a. kui shoveb aga ei eeldanud eriti ees olemist ka.

Full Tilt - $4 NL (2 max) - Holdem - 2 players
Hand converted by PokerTracker 3 (http://www.pokertracker.com)

Hero (BB): $1,396.60
SB: $602.25

SB posts SB $2.00, Hero posts BB $4.00

Pre Flop: ($6.00) Hero has Q:diamond: K:spade:

SB raises to $20.00, Hero calls $16.00

Flop: ($40.00, 2 players) 7:heart: Q:heart: J:club:
Hero checks, SB bets $24.00, Hero calls $24.00

Turn: ($88.00, 2 players) Q:club:
Hero checks, SB bets $60.00, Hero calls $60.00

River: ($208.00, 2 players) 5:club:
Hero checks, SB bets $190.00, Hero calls $190.00

SB shows 7:club: Q:spade: (Full House, Queens full of Sevens) (PreFlop 24%, Flop 71%, Turn 88%)
Hero mucks Q:diamond: K:spade: (Three of a Kind, Queens) (PreFlop 76%, Flop 29%, Turn 13%)
SB wins $587.50


Sessi alguse poole olev käsi (pärast set vs set kaotust) riveril ägisesin ja callisin, edaspidi enam ei callinud ning sellised käed läksid mucki.

Full Tilt - $4 NL (2 max) - Holdem - 2 players
Hand converted by PokerTracker 3 (http://www.pokertracker.com)

Hero (SB): $400.00
BB: $1,504.25

Hero posts SB $2.00, BB posts BB $4.00

Pre Flop: ($6.00) Hero has 9:diamond: 3:spade:

Hero raises to $8.00, BB calls $4.00

Flop: ($16.00, 2 players) K:club: 7:spade: J:spade:
BB checks, Hero checks

Turn: ($16.00, 2 players) 3:club:
BB bets $8.00, Hero calls $8.00

River: ($32.00, 2 players) 3:heart:
BB bets $32.00, Hero raises to $108.00, BB raises to $272.00, Hero calls $164.00

BB shows 3:diamond: K:spade: (Full House, Threes full of Kings) (PreFlop 74%, Flop 97%, Turn 100%)
Hero mucks 9:diamond: 3:spade: (Three of a Kind, Threes) (PreFlop 26%, Flop 3%, Turn 0%)
BB wins $575.50


Käsi täiesti sessi alguses, miski 20-nes käsi. Tagasivaadates ei oleks ma never-ever turni raisenud ja pigem on see fold kui raise. Aga tollal mul ta kohta nii tugevaid reade ei olnud.

Full Tilt - $4 NL (2 max) - Holdem - 2 players
Hand converted by PokerTracker 3 (http://www.pokertracker.com)

Hero (SB): $400.00
BB: $347.50

Hero posts SB $2.00, BB posts BB $4.00

Pre Flop: ($6.00) Hero has A:club: T:club:

Hero raises to $12.00, BB calls $8.00

Flop: ($24.00, 2 players) K:diamond: Q:diamond: J:heart:
BB checks, Hero bets $20.00, BB calls $20.00

Turn: ($64.00, 2 players) J:diamond:
BB bets $56.00, Hero raises to $152.00, BB calls $96.00

River: ($368.00, 2 players) A:diamond:
BB bets $162.00, fold

BB wins $367.50


Kuna turne foldis väga palju + mul suur combodraw siis käsi räägib enda eest.

Full Tilt - $4 NL (2 max) - Holdem - 2 players
Hand converted by PokerTracker 3 (http://www.pokertracker.com)

Hero (SB): $1,494.00
BB: $507.75

Hero posts SB $2.00, BB posts BB $4.00

Pre Flop: ($6.00) Hero has 9:diamond: 6:diamond:

Hero raises to $8.00, BB raises to $12.00, Hero calls $4.00

Flop: ($24.00, 2 players) A:diamond: 3:diamond: 2:club:
BB bets $40.00, Hero calls $40.00

Turn: ($104.00, 2 players) 5:spade:
BB checks, Hero bets $64.00, BB calls $64.00

River: ($232.00, 2 players) 5:heart:
BB bets $391.75 and is all-in, fold

BB wins $231.50


Sessi alguses ei check-raisenud kordagi, lõpus hakkas check-raisema ja 100% ajast olid need õhk/draw/weak tüüpi käed. Riveril oleksin ka lajataud kui oleks parem kaart tulnud aga kahjuks läks nii.

Full Tilt - $4 NL (2 max) - Holdem - 2 players
Hand converted by PokerTracker 3 (http://www.pokertracker.com)

Hero (SB): $1,189.25
BB: $864.20

Hero posts SB $2.00, BB posts BB $4.00

Pre Flop: ($6.00) Hero has K:heart: 6:diamond:

Hero raises to $8.00, BB calls $4.00

Flop: ($16.00, 2 players) 7:spade: 8:spade: 5:heart:
BB checks, Hero bets $12.00, BB raises to $44.00, Hero calls $32.00

Turn: ($104.00, 2 players) J:club:
BB checks, Hero bets $60.00, BB calls $60.00

River: ($224.00, 2 players) T:spade:
BB checks, Hero checks

Hero shows K:heart: 6:diamond: (High Card, King) (PreFlop 59%, Flop 37%, Turn 23%)
BB shows 4:club: 5:club: (One Pair, Fives) (PreFlop 41%, Flop 63%, Turn 77%)
BB wins $223.50


Sitalt mängitud käsi turnil.

Full Tilt - $4 NL (2 max) - Holdem - 2 players
Hand converted by PokerTracker 3 (http://www.pokertracker.com)

Hero (BB): $497.70
SB: $970.50

SB posts SB $2.00, Hero posts BB $4.00

Pre Flop: ($6.00) Hero has 6:diamond: 9:diamond:

SB raises to $12.00, Hero calls $8.00

Flop: ($24.00, 2 players) 8:spade: T:club: 7:club:
Hero checks, SB checks

Turn: ($24.00, 2 players) 9:heart:
Hero checks, SB bets $88.00, Hero calls $88.00

River: ($200.00, 2 players) 7:diamond:
Hero checks, SB checks

SB shows J:spade: A:club: (Straight, Jack High) (PreFlop 61%, Flop 18%, Turn 97%)
Hero mucks 6:diamond: 9:diamond: (Straight, Ten High) (PreFlop 39%, Flop 82%, Turn 3%)
SB wins $199.50


Ülejäänud enamus väikesed potid. See näitab kui hästi saavad suured fishid joosta (mängib ca. 100% käsi) üle pika sample ja kui lisad natuke tilti ka veel ning nii see läheb. Sain fishi maha aga kahjuks jäin ikka oma $150 miinusesse tänu rakele.



http://www.pokkeriprod.com/ranka/pildid/muu/fishike.jpg

Godspeed_EJ
08.05.11, 18:20
5h lasid sama fishiga HUd?

ranka
08.05.11, 21:41
5h lasid sama fishiga HUd?

Jup.

Cash87
08.05.11, 21:53
Päris äge, et kus vend alles viitsis. Mul juhtub pigem nii, et vend saab 3-5 BI kätte siis näeb, et hakkab vaikselt kaotama ja paneb kohe jooksu! :D

ranka
08.05.11, 22:02
Päris äge, et kus vend alles viitsis. Mul juhtub pigem nii, et vend saab 3-5 BI kätte siis näeb, et hakkab vaikselt kaotama ja paneb kohe jooksu! :D

Jup, kõigil nii. See vend oli naljakas. Absoluutselt igakrod, kui ta võitis/kaotas natuke suurema panga ($100+) siis INSTA oli auto-post blind maas. Imelik.

ranka
10.05.11, 13:52
Olen kaks päeva Olympic Online 20NL HU-s üht-teist testimas käinud. Eile oli kokku 20 lauda, lõpuks kõik need lauad kuulusid mulle, sest mitte ükski regular ei tahtnud mängida. Iga regulariga sain mängitud 5-10 kätt ning siis kadusid, kokku sain sellistelt vendadelt 2BI eest raha. Siis lõpuks leidsin ühe, kes mängis minuga kahte lauda ning kaotas 2BI-d.

Täna läksin ka testima ning siis leidsin sellise tegelase: http://www.pokertableratings.com/ipoker-player-search/0reptile0

Vend ISE ootab neljas lauas. WTF nagu?

Mrt1989
11.05.11, 06:14
Obviously tegeleb vend raha pesuga :D

anatoli grinder
11.05.11, 13:16
Olen kaks päeva Olympic Online 20NL HU-s üht-teist testimas käinud. Eile oli kokku 20 lauda, lõpuks kõik need lauad kuulusid mulle, sest mitte ükski regular ei tahtnud mängida. Iga regulariga sain mängitud 5-10 kätt ning siis kadusid, kokku sain sellistelt vendadelt 2BI eest raha. Siis lõpuks leidsin ühe, kes mängis minuga kahte lauda ning kaotas 2BI-d.

Täna läksin ka testima ning siis leidsin sellise tegelase: http://www.pokertableratings.com/ipoker-player-search/0reptile0

Vend ISE ootab neljas lauas. WTF nagu?

LOL.Mul on 888.comis olnud nii, et m6tlen lähen harjutan mingi regiga hud nl 50 -nes..Vend ootab kahel laual , tuleb välja et vend on lausa kullatykk.

g00000se
11.05.11, 13:25
Olen kaks päeva Olympic Online 20NL HU-s üht-teist testimas käinud. Eile oli kokku 20 lauda, lõpuks kõik need lauad kuulusid mulle, sest mitte ükski regular ei tahtnud mängida. Iga regulariga sain mängitud 5-10 kätt ning siis kadusid, kokku sain sellistelt vendadelt 2BI eest raha. Siis lõpuks leidsin ühe, kes mängis minuga kahte lauda ning kaotas 2BI-d.

Täna läksin ka testima ning siis leidsin sellise tegelase: http://www.pokertableratings.com/ipoker-player-search/0reptile0

Vend ISE ootab neljas lauas. WTF nagu?

Loob imaget

ranka
12.05.11, 02:52
Loob imaget

IPoker ongi kahtlane tuba. Selliseid random fishe, kes tulevad-mängivad-lähevad on väga vähe ja üleüldse "unique" fishe vähevõitu aga samas selle "puuduse" likvideerivad regular fishid, kes mängivad absoluutselt igapäev ja 4-6 lauda ning mitmeid, isegi kümneid tunde jutti.

Näited:
http://www.pokertableratings.com/ipoker-player-search/kram51
http://www.pokertableratings.com/ipoker-player-search/10xcookie (see tegi ükspäev 12h sessi)
http://www.pokertableratings.com/ipoker-player-search/aniol1982
http://www.pokertableratings.com/ipoker-player-search/arntof111 (see vend on suht alati online kui checkin ja 4 tableb)
http://www.pokertableratings.com/ipoker-player-search/asmartin (see ka alati olemas)
http://www.pokertableratings.com/ipoker-player-search/bnbkwind (see mängib igapäev HU cashi, viimasel aja HU sng-sid)
http://www.pokertableratings.com/ipoker-player-search/gogowy (igapäev online, 4-6 tableb, 332k magama pannud)
http://www.pokertableratings.com/ipoker-player-search/jackyhuang

Ei suutnud praegu paremaid pärleid leida, kes ka 300-400k kaotanud, nimed ei tule meelde.

ranka
12.05.11, 06:27
Vähemalt selleks korraks jõudsin nulli ja lähen uuesti 600NL torkima. Loodan, et läheb seekord paremini.

http://www.pokkeriprod.com/ranka/pildid/muu/downswing2.jpg

http://www.pokkeriprod.com/ranka/pildid/muu/downswing1.jpg

ranka
12.05.11, 06:33
Aa downswingi läks makmsa ka üks klaviatuur ning harilik pliiats. Pajumaaga arutasime, et võiks teha miski tildi-galerii või näituse (füüsilisel kujul). Seega edaspidi hoidke oma tildiga lõhutud asjad alles :)

Tigrano
12.05.11, 08:18
Päris mõnusad regular fishid tõesti :)

Kloonike
12.05.11, 08:37
Ma kadestan neid fishe, kes panevad $300k magama ja saavad edasi mängida.

ranka
17.05.11, 10:10
Eile juhtus bodogis imelik asi. Net läks miski 1-2 minutiks ära ja 'bodog' jäi hanguvasse seisu. Ei viitsinud midagi teha ja pikutasin voodis tunnikese. Järsku läbi une kuulen, et bodogi hääled ja järjest pidevalt piiks ja piiks. Lendan lauda ning näen, et vastane varastab järjepidevalt mult blainde ja juba kahes lauas.

Sain kõike teha raise, callida, foldida jne. aga sit out ei töötanud. Olin jube unesegane ka, lihtsalt lükkasin ristist kinni: ei teinud ühtegi screenshoti ega jõudnud ka bankrolli kontrollida. PT3 järgi ei kaotanud sentigi ja kuna päeval enne bodogis mängisin siis ei tea, kas läks midagi kaduma või mitte.

Täna proovin välja uurida, et kas tõesti läksid siis mul "blaindid" ära (mõlemas lauast oli kuskil $30-$40 kadunud kui jõudsin arvuti taha). Kui nii siis see site on mulle snap-quit, sest sellist asja ma küll näha ei taha, et cashgame hakkab olema kui HUSNG ja tuimalt saab nii blainde varastada.

Chatis veel kisasin ka vastasele aga seda näitas kui observer. Seetõttu ma eriti PT3 peale ei loodagi, kuna minu teada ta observer käsi ei grabbi.

Ints
18.05.11, 13:09
Mingi bumhuntimise vastane asi välja mõeldud ?

emmimees
18.05.11, 14:07
Juuni varsti käes, kaugel NL1k on? :)

ranka
19.05.11, 14:00
Mingi bumhuntimise vastane asi välja mõeldud ?

Nope. Tegu oli bugiga.


Juuni varsti käes, kaugel NL1k on? :)

Kuna kuu alguses $5k downswing siis seetõttu kindlalt ei jõua: ei taha veel 200NL droppida. Kui asjad jätkuvad nii nagu praegu siis ehk järgmine kuu.

Krt eile läksime Williamile korterit vaatama, ajasiem asju ning süütust õllest sai vana-linnas istumine, millest kujunes välja hommikune pohmell. fml :)

ranka
22.05.11, 21:30
Seda juhtub ainult OO-s. 68 käega vastasele, kes ei oska isegi auto-post blindi postitada kaotada 400NL-is $2700. Vastane veel 3betib 54% ajast ja kui ajad AJ-ga stäkid sisse on tal AA või kui ajad AQ-ga siis tal TT ja saab floopi kohe quadsi või ajad ise AQ-ga siis tal TT nin backdoor mast tuleb. Loomulikul kui sa turnid top2 siis ta saab rea jne. Backdoor kolmikud on ka nutsid, kui su 2 'ülekaarti' + gutshot + top paar 'misseb' riveriks.

Sooooooooo rigeeeeeeed....... $6k kuu pealt kenalt $3k peale, fml.

rahvavaenlane
22.05.11, 21:42
sa hakkad vaikselt leitsistuma.

emmimees
22.05.11, 21:53
Jah, millal kõik see pask lõppeb :D

rahvavaenlane
22.05.11, 21:56
parandan ka ennast. miks sa viskad siia ainult suckoute üles? parem viska siia huvitavamaid käsi üles ja pohjenda ka oma otsuseid. 1 halaja on juba olemas kelle pokkeripäevikust õppida pole midagi.

ranka
22.05.11, 22:40
parandan ka ennast. miks sa viskad siia ainult suckoute üles? parem viska siia huvitavamaid käsi üles ja pohjenda ka oma otsuseid. 1 halaja on juba olemas kelle pokkeripäevikust õppida pole midagi.

WTF? Ma postitan 'extraordinary' asju. Keda huvitab see, kui võidad/kaotad 2-3BI või järjekordne break-even päev. Ikka massive kaotused ja võidud kõige huvitavamad. Pole ju mõtet postitada käe, kus võidad 1BI fishilt ta koab ja siis järgmise ja järgmise. Rahvas tahab deep runne! :)

rahvavaenlane
22.05.11, 22:50
WTF? Ma postitan 'extraordinary' asju. Keda huvitab see, kui võidad/kaotad 2-3BI või järjekordne break-even päev. Ikka massive kaotused ja võidud kõige huvitavamad. Pole ju mõtet postitada käe, kus võidad 1BI fishilt ta koab ja siis järgmise ja järgmise. Rahvas tahab deep runne! :)


mnjah, sellega seoses tuli meelde, et shveitsis hakati kunagi avaldama ajalehte kus olid ainult positiivsed uudised. a,la pealkirjadega, et "tööjõudlus on 93 %" ja "meil on elanikkonnast 56% mittesuitsetajad" jne. aga see ajaleht läks vist paari nädalaga pankrotti. positiivne on see et shveitslased seda ajalehte nii kaua kannatasid.

Cash87
22.05.11, 22:52
parandan ka ennast. miks sa viskad siia ainult suckoute üles? parem viska siia huvitavamaid käsi üles ja pohjenda ka oma otsuseid. 1 halaja on juba olemas kelle pokkeripäevikust õppida pole midagi.

ranka muud ei teegi kui postitab väga heade seletustega sesside parimaid käsi. Ja nüüd kui natuke halab ( mis tegelikult väga lõbus lol) siis saab kohe vastu näppe? why do you do that?

ranka
22.05.11, 23:02
mnjah, sellega seoses tuli meelde, et shveitsis hakati kunagi avaldama ajalehte kus olid ainult positiivsed uudised. a,la pealkirjadega, et "tööjõudlus on 93 %" ja "meil on elanikkonnast 56% mittesuitsetajad" jne. aga see ajaleht läks vist paari nädalaga pankrotti. positiivne on see et shveitslased seda ajalehte nii kaua kannatasid.

Mis see siia puutub? :)

rahvavaenlane
22.05.11, 23:07
Mis see siia puutub? :)

kedagi ei huvita see ,et kuidas sa võidad, kahjuks pakub paljudele huvi ainult see, et palju sa kaotad.

ranka
22.05.11, 23:20
kedagi ei huvita see ,et kuidas sa võidad, kahjuks pakub paljudele huvi ainult see, et palju sa kaotad.

No aga ikkagi, mida see sveitsikas siia puutub? Rääkisid ju hoopis vastupidist juttu seal ning üleüldse panid selle posti täiesti lampi ilma, et seostuks eelneva jutuga. Selle sveitsipostiga võiksid minna leitsi blogisse vms. aga sinna ta ka eriti ei kõlbaks. Kõlbaks ehk siis kui leits hakkaks AA vs KK käsi, kus holdib postitama :)

EDIT: aga hea fakt! :P

emmimees
23.05.11, 09:50
kedagi ei huvita see ,et kuidas sa võidad, kahjuks pakub paljudele huvi ainult see, et palju sa kaotad.
IRW

qbj0hn
23.05.11, 19:02
parandan ka ennast. miks sa viskad siia ainult suckoute üles? parem viska siia huvitavamaid käsi üles ja pohjenda ka oma otsuseid. 1 halaja on juba olemas kelle pokkeripäevikust õppida pole midagi.

Solid level.
rankal kõige paremad käte analüüsid üldse siin foorumis tema päevikus.

rahvavaenlane
23.05.11, 22:11
Solid level.
rankal kõige paremad käte analüüsid üldse siin foorumis tema päevikus.
mnjah, ise ka loen ja imestan. suhtkoht piinlik on, eks te ise ka teate kui hakkate pohmas peaga eelmisele päevale mõtlema. aga krt mul on ikka eriti hull, kõik faktid silme ees ja nägu värvub järjest punasemaks.

ranka
24.05.11, 16:17
mnjah, ise ka loen ja imestan. suhtkoht piinlik on, eks te ise ka teate kui hakkate pohmas peaga eelmisele päevale mõtlema. aga krt mul on ikka eriti hull, kõik faktid silme ees ja nägu värvub järjest punasemaks.

Sa ei oska üleüldse mitte midagi. Pärast joomapäevi ma panen kohe foorumitele "mark as read" ja username "ranka" proovin ajus ära tsenseerida. Samamoodi ei vaata pangakontosid, sõnumeid, reporter.ee-d ja telefonilogisid. Siis kui muda settinud võib vaikselt piiluma hakata :)

low-flow
24.05.11, 16:50
Sa ei oska üleüldse mitte midagi. Pärast joomapäevi ma panen kohe foorumitele "mark as read" ja username "ranka" proovin ajus ära tsenseerida. Samamoodi ei vaata pangakontosid, sõnumeid, reporter.ee-d ja telefonilogisid. Siis kui muda settinud võib vaikselt piiluma hakata :)

Üsna kuldne nõuanne. Eriti meeldib 3. lause, see on nii tõsi lihtsalt! :D

KristjanLaas
24.05.11, 17:05
Sa ei oska üleüldse mitte midagi. Pärast joomapäevi ma panen kohe foorumitele "mark as read" ja username "ranka" proovin ajus ära tsenseerida. Samamoodi ei vaata pangakontosid, sõnumeid, reporter.ee-d ja telefonilogisid. Siis kui muda settinud võib vaikselt piiluma hakata :)

rofl

ranka
26.05.11, 17:48
Kaks kätt (panen lingina, kuna ei ole originaal HH-d koheselt võtta).

1. käsi: http://www.handconverter.com/hands/1322119

Vastane on 6maxi reg, kes oli break-even üle miljoni käe. Ise olen temaga mänginud 40 kätt ja selle aja jooksul oli ta korra 4bettinud. Käe ajal kontrollisin PTR-ist ka 4beti statti ning see oli 9% (6max mängud). Kuna eeldasin, et ta 4betib natuke agromalt ja ta 4bet väga väikene siis mul on 'oddse callida'.

Postflop plaan oli, et kui hitin TP (QXX, JXX) või OESD siis auto-stäkin. 3-rd pairina tõenäoliselt foldin (AKQ, AQJ) ning muude puhul vaatan õunte pealt. Kui missen siis check-foldin ja kui ta checkib turni järgi siis bluffin osasid turne, olenevalt flopist ja turni kaartist.

Küsimus: Põhjused - head ja halvad? Preflop on spew või mitte? (kui ta oleks suuremalt 4bettinud oleksin foldinud)

2. käsi: http://www.handconverter.com/hands/1322117

UTG on suur fish, kelle pärast siin lauas istungi. SB on sama regular, kes oli eelmises käes. Callisin kuna positsioon, spekulaatiivne käsi ja suur fish potis. Flopis ei tahtnud paugutada kuna ei oska öelda, kas meil on fold equityt fishi vastu või mitte, samas on meil oute.

Turnis ei tahtnud bettida kuna hetkel ei tea ka oma 'equitist' midagi. Fish võis vabalt JX-iga hoo maha võtta ning ei tahtnud stäkki ära spewida. Teisalt ei repi ma ka mitte midagi erilist. Samas on meil jällegi oute ja hittimise korral saan ikkagi suure poti + võimaluis bluffida.

Riveril on minu arvates ideaalne bluff. Regularil suurt kätt ei ole ja isegi kui tal on midagi 'kõvemat' näiteks JX siis on tal kole raske callida kuna fish taga, kes võib ka ärgata. Ise saan väga edukalt reppida masti. Fish jällegi võis stabida flopi ja anda lihtsalt alla. Tõenäoliselt fishi JX pealt never maha ei saa.

Küsimus: Kas bluff on kasumlik siin või mitte?

Spewmonkey
26.05.11, 18:40
Kaks kätt (panen lingina, kuna ei ole originaal HH-d koheselt võtta).

1. käsi: http://www.handconverter.com/hands/1322119

Vastane on 6maxi reg, kes oli break-even üle miljoni käe. Ise olen temaga mänginud 40 kätt ja selle aja jooksul oli ta korra 4bettinud. Käe ajal kontrollisin PTR-ist ka 4beti statti ning see oli 9% (6max mängud). Kuna eeldasin, et ta 4betib natuke agromalt ja ta 4bet väga väikene siis mul on 'oddse callida'.

Postflop plaan oli, et kui hitin TP (QXX, JXX) või OESD siis auto-stäkin. 3-rd pairina tõenäoliselt foldin (AKQ, AQJ) ning muude puhul vaatan õunte pealt. Kui missen siis check-foldin ja kui ta checkib turni järgi siis bluffin osasid turne, olenevalt flopist ja turni kaartist.

Küsimus: Põhjused - head ja halvad? Preflop on spew või mitte? (kui ta oleks suuremalt 4bettinud oleksin foldinud)



9% ei ole eriti light 4betija ju. Mul on endal sinna auku ja 4bet range jääb ~2% ringi. NL400 3betitakse veits rohkem, seega ilmselt on range ka törtsu suurem(lisaks muidugi fakt, et 3-handed olete). Suurus on ka standard 2.2x IP, ei ütleks et väga väikene. Saaks aru, et sa positsioonis oled, aga OOP tundub küll spew, eriti kuna sa ainult 40 kätt mänginud oled temaga ja readid puuduvad.

ranka
26.05.11, 18:47
9% ei ole eriti light 4betija ju. Mul on endal sinna auku ja 4bet range jääb ~2% ringi. NL400 3betitakse veits rohkem, seega ilmselt on range ka törtsu suurem(lisaks muidugi fakt, et 3-handed olete). Suurus on ka standard 2.2x IP, ei ütleks et väga väikene. Saaks aru, et sa positsioonis oled, aga OOP tundub küll spew, eriti kuna sa ainult 40 kätt mänginud oled temaga ja readid puuduvad.

Ok nõustun. Kontrollisin veel ta PTR-i statte ja oli üpriski tight mängija. VPIP oli alla 19% kui õigesti mäletan. Aga teine käsi?

Spewmonkey
26.05.11, 19:05
2. käsi: http://www.handconverter.com/hands/1322117

UTG on suur fish, kelle pärast siin lauas istungi. SB on sama regular, kes oli eelmises käes. Callisin kuna positsioon, spekulaatiivne käsi ja suur fish potis. Flopis ei tahtnud paugutada kuna ei oska öelda, kas meil on fold equityt fishi vastu või mitte, samas on meil oute.

Turnis ei tahtnud bettida kuna hetkel ei tea ka oma 'equitist' midagi. Fish võis vabalt JX-iga hoo maha võtta ning ei tahtnud stäkki ära spewida. Teisalt ei repi ma ka mitte midagi erilist. Samas on meil jällegi oute ja hittimise korral saan ikkagi suure poti + võimaluis bluffida.

Riveril on minu arvates ideaalne bluff. Regularil suurt kätt ei ole ja isegi kui tal on midagi 'kõvemat' näiteks JX siis on tal kole raske callida kuna fish taga, kes võib ka ärgata. Ise saan väga edukalt reppida masti. Fish jällegi võis stabida flopi ja anda lihtsalt alla. Tõenäoliselt fishi JX pealt never maha ei saa.

Küsimus: Kas bluff on kasumlik siin või mitte?

Ma küll ei tea fishi (riveri) kalduvuste kohta midagi, aga kui sa ütled, et fishi Jx pealt never maha ei saa, siis äkki betiks alustuseks üldse vähem($230-240 ehk)? All-in on küll hirmsam, aga kui tal on air(missed straight-draw'd), siis ta foldib igaljuhul. Ma usun, et ta foldib 9x/6x(+ muud random pocketid) piisavalt sarnase tõenäosusega kui all-ini peale. Regular võib midagi kahtlast haista, aga tal tundub liiga nõrk käsi siin olevat.
As played peab bluff 46% ajast õnnestuma. Liiga tunde järgi otsus ise lauas istudes imo. Historyle peale vaadates on jube raske hinnata, kui tihti tal siin Jx/Ax või harvem parem käsi on. Üsna close ilmselt ja kui vahele jääd, siis pärast saab table image pealt mõned %'d EV'd tagasi. Kui ma kuskile poole kalduma peaks, siis minimaalselt järgi checkimise poole vist, aga ma olen väidetavalt üsna passiivne nit ka.

Pumper
26.05.11, 21:10
Ise ei shoveks päris selise 66% juures nii lightilt kui võtta tema käte range olematu winrate pealt siis 33% jagada 47% oleks minuarust suht totter sellise jäägi pealt teise käe pealt shoveda, kahjuks ei saa olematu winrate pealt midagi suuremat avaldada.

leits
26.05.11, 21:51
ma ytlesin sulle osta kiivit --- sa ei usu

variatsioon
27.05.11, 02:08
1)
no minujaoks liiga spew call pres.
aga eks see oleneb gameflowst ja mängu dünaamikast(<-wtf.. õige sõna?)

postflop standard jh.

2)
preflop/flop/turn ok.
aga riveril ei bluffiks.

kui juba fish betib flopi siis see tähendab seda et ta ei foldi any betile any tänaval.

kõige loogilsem ongi teda Jx peale panna.

+ sa ei saa midagi reppida siin.(kui sa juba seda riverit bluffid siis sa raudselt bluffiksid FD turnis AI)

aga jh.. eks see jälle oleneb fishist.. kui ta on suuteline foldima siis.. miks mitte.

ranka
27.05.11, 15:17
1)
kõige loogilsem ongi teda Jx peale panna.

+ sa ei saa midagi reppida siin.(kui sa juba seda riverit bluffid siis sa raudselt bluffiksid FD turnis AI)

aga jh.. eks see jälle oleneb fishist.. kui ta on suuteline foldima siis.. miks mitte.

1. käsi nõus ja dünaamika peaks olema õige sõna :)

2. kui ma lähen turnil all-in või betin, mida ma siis repin? Väga tugevast jacki, turnitud kahte paari, fd või AX (reeglina potiäss). Samuti turnil on regulari equity täiesti teadmata, sest ta võis küll slowplayda või teha miski fancy calli AK, AQ tüüpi käega flopil.

Kui fish ei foldi JX riveril ei foldi ta ka seda turnil ja siis ei ole ju vahet, kus tänaval me all-in läheme (kas turnil miski 15% equitiga või riveril 100 või 0% equitiga). All-ini vahe tuleks sisse siis kui meie out oleks T, sest turnil allinitades annab T lisa equitit aga riveril, kus T me ei julgeks anyway allin panna.

variatsioon
27.05.11, 22:12
turnil saaksid seti repida näiteks.
(setiga saad fishi drawilt valuet)


aga jh.. pole vahet kus tänaval AI minna fishi vastu..
ja imo check back on parim liin mõlemas situatsioonis.

/edit: vb peksan segast.. pea juba parajalt soe

ranka
29.05.11, 18:52
turnil saaksid seti repida näiteks.
(setiga saad fishi drawilt valuet)


aga jh.. pole vahet kus tänaval AI minna fishi vastu..
ja imo check back on parim liin mõlemas situatsioonis.

/edit: vb peksan segast.. pea juba parajalt soe

Minu arvates ühe väikese ühiku reppimine on suht mõttetu, sest iga inimene teab, et sette juhtub sama harva. See on pm. nagu quadsi reppimine, et ta foldiks väikese maja ära - suht ohtlik mäng. Teiseks kui sa callid flopi siis mis setti me repime? Ma arvan, et see on ainus käsi, mis meie rangest koheselt välja võetakse, sest suures potis, drawine flop ja fish vahel siis keegi ei slowplayks nii.

Riveril ma repin masti ja täiesti loogiliselt. Teiseks mõlemad vastased on kaks tänavat ohtlikul laual näidanud nõrkust ja seepärast mulle see shove ikkagi meeldib.

Mina mõtleks asja nii, et kui mul oleks set ja kuidagi satuks turnile siis setiga ma turni shoveks, sest eeldan väga tihti calli. Riveril jällegi tean, et noh krt, enam vist eriti valuet ei saa aga kuna mul enamus ajast best hand siis shoven ja loodan calli, mida ma eriti ei saa.

Variatsiooniga ma ei nõustu üldse, spewmonkeyga küll. Seda ma muidugi ei tea, kas nad fodlivad JX või mitte, regular tõenäoliselt küll aga fishi ma kardan, et nad ei ole nõus seda foldima aga mine sa tea :)

leits
29.05.11, 20:27
Aga kiivit ostsid v

ranka
29.05.11, 20:39
Aga kiivit ostsid v

Polnud siin urka mustaka magistralis.

ranka
30.05.11, 00:27
Peab seda ka mainima, et soojad ilmad on ikka nuts. Kui talvel pidu paned siis super pohmakad garanteeritud aga nii kui ilmad soojad ja enamus ajast liugled väljas ringi võid kaks päeva jutti ka panna ning 0 pohmelli. See nädal pm. kolm päeva jutti sai pidu pandud, üles ärgatud ja olla nagu iga tavaline päev. Grindida oma 5-6 tundi ja siis uuesti peole minna - no problemo. Selline elu on hea :)

Kui talvel itaalias ja kreekas käisime, sai ka iga päev päris usinalt joodud, järgmistel päevadel mitmeid tunde vantsida mööda roomat/loutrakit ja ei olnud ka absoluutselt mitte ühtegi kanget pohmelli.

ranka
30.05.11, 22:01
IRW, mis ESTPatrick teeb omast arust. OO tiimi liige ja siis ei tohi Starsis mängida onju ja võttis omast arust jube salajase screen-name, et paju järgi ei saa. Maskeeris oma avatari ka punase ninaga nats ära. Sitt maskeerin ESTPatrick, sa jäid vahele!

http://www.pokkeriprod.com/ranka/pildid/muu/estpatrick.jpg

hotcocacola
30.05.11, 22:46
LOL wtf, täiesti priidu moodi ju :D

hahaha

ranka
01.06.11, 06:35
lol

Bodog $2.00/$4.00 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1328467 (http://www.handconverter.com/hands/1328467)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (BB): $573.80
BTN/SB: $214.00

Pre Flop: ($6.00) Hero is BB with J :heart: 9 :diamond:
BTN/SB calls $2, Hero raises to $16.00, BTN/SB calls $12

Flop: ($32.00) 5 :club: 3 :heart: Q :diamond: (2 players)
Hero bets $16.00, BTN/SB calls $16

Turn: ($64.00) J :club: (2 players)
Hero checks, BTN/SB checks

River: ($64.00) A :diamond: (2 players)
Hero checks, BTN/SB folds

Final Pot: $64.00
Hero mucks J :heart: 9 :diamond:
Hero wins $63.00
(Rake: $1.00)

ranka
03.06.11, 14:18
Avastasin täna laheda käe. 2-nd pair, mis on turnil kahe paari vastu täpselt 50%.


IPoker Network $2.00/$4.00 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1330178 (http://www.handconverter.com/hands/1330178)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (BB): $378.20
BTN/SB: $219.80

Pre Flop: ($6.00) Hero is BB with J :heart: Q :diamond:
BTN/SB raises to $8.00, Hero raises to $28.00, BTN/SB calls $20

Flop: ($56.00) T :heart: K :diamond: 5 :diamond: (2 players)
Hero bets $28.00, BTN/SB calls $28

Turn: ($112.00) J :diamond: (2 players)
Hero checks, BTN/SB bets $163.80, Hero calls $163.80

River: ($439.60) 2 :spade: (2 players)

Final Pot: $439.60
BTN/SB shows J :club: 5 :club:
BTN/SB wins $438.60
(Rake: $1.00)

ranka
03.06.11, 19:02
Peale biite brägime ka korra:


Full Tilt Poker $3/$6 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1330066 (http://www.handconverter.com/hands/1330066)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (BB): $1647.75
BTN/SB: $1387.75

Pre Flop: ($9.00) Hero is BB with 6 :spade: T :spade:
BTN/SB raises to $18, Hero calls $12

Flop: ($36.00) T :diamond: T :heart: 5 :spade: (2 players)
Hero checks, BTN/SB bets $18, Hero raises to $54, BTN/SB calls $36

Turn: ($144.00) J :diamond: (2 players)
Hero bets $84, BTN/SB calls $84

River: ($312.00) T :club: (2 players)
Hero requests TIME, Hero checks, BTN/SB bets $277, Hero requests TIME, Hero raises to $1491.75 all in, BTN/SB calls $954.75 all in

Final Pot: $2775.50
Hero shows 6 :spade: T :spade: (four of a kind, Tens)
BTN/SB mucks J :club: A :spade:
Hero wins $2775.00
(Rake: $0.50)

harryahven
03.06.11, 19:07
sick fuck nh!

ranka
03.06.11, 19:17
Aa vastase kohta oli ka read. 50% käsi avas buttonilt, tugevate kätega (umbes range broadways, 99+) 3x, ülejäänud ajast minraises. Seetõttu river check-raise oli üpriski kindel, ainult 88-99 vastu kaotan natuke valuet, teiste vastu võidan, sest mu beti võib ta riveri ainult callida aga checkides saan terve stäki.

Pumper
03.06.11, 22:32
Uskumatu, kle miks msn pole käinud?

hotcocacola
03.06.11, 22:50
nice hand ranka, solid quads and pot

ranka
03.06.11, 23:08
Ma igaks juhuks mainin ära, sest äkki keegi ei oska quadse mängida. Kui teil on quads, kahtlustate vastasel väga tugevat maja (analoogne board), kus action killer kaartide tulek on minimaalne siis on väga korrektne checkida.

IP siis checkid samal boardil turni järgi, OOP kuskil tänaval ette. Võtame täpselt sama boardi. Kui tal on poistega maja siis ta callib meie turni ja riveri panuse blank laual. Võib ka tõsta aga fishidel on komme vahest osasid käsi tuimalt maha callida. Isegi fish võib sellisel laual AA-ga ainult callida. Kui me aga checkime ja ta betib siis on meil imelihtne overshoveda ning kasutada zeebo teoreemi: mitte keegi ei foldi maja. Fish ei checki never-ever maja seal järgi ja saams max value.

Turnil jällegi on hea järgi checkida, lasta tal bettida river ning nii shoveme ja saame ka max value.

Võib tekkida mõte, et aga äkki tal on näiteks J3 ja kui river on Q/K/A siis kaotame valuet. Kaotame aga väga vähe. Sest kui me betime siis riverisse tuleks anyway see sama scare kaart ja ta ei pruugi callida meie betti! Samuti kui me checkime järgi/ette siis ta callib meie riveri beti või kui oleme IP võib ta ülemängida oma maja ja ise bettida.

Ja kui on blank river ning kahtlustate vastasel maja siis ei maksaks teha miskit väikest betti vaid all-in bet. Isegi $500 into $200 on väga hea bet ja seda callitakse väga tihti ära. Puhas zeebo teoreem, et maju ei taheta foldida ja mida nõrgem on mängija, seda rohkem see teoreem paika peab.

Aga paardumata laudadel nut flushi/reaga on minu arvates alati parem ise bettida river kui minna check-raise peale. Selle nutflush olukorrag oli meil mendil väga tuline vaidlus.

ranka
11.06.11, 11:04
OO-s ei saagi võita vist. Järgmine fish limp-callis 2BI ära. Näidis käsi:

IPoker Network $2.00/$4.00 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1338497 (http://www.handconverter.com/hands/1338497)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (BTN/SB): $480.20
BB: $680.92

Pre Flop: ($6.00) Hero is BTN/SB with 9 :diamond: 9 :club:
Hero raises to $8.00, BB calls $4

Flop: ($16.00) A :club: 9 :spade: 6 :diamond: (2 players)
BB checks, Hero bets $12.00, BB calls $12

Turn: ($40.00) T :heart: (2 players)
BB checks, Hero bets $32.00, BB calls $32

River: ($104.00) 8 :club: (2 players)
BB checks, Hero checks

Final Pot: $104.00
BB shows A :spade: A :heart:
BB wins $103.00
(Rake: $1.00)

Iga gutshot tuli, vist enamus boarde 4-straight jne.

E: river muidugi mu poolt halvasti mängitud.

Kotkas1000
11.06.11, 11:19
Kas arvad, et bet fold oleks riveril parem? Ise olen sarnastes olukordades tihti keerulise otsuse ees. Kas bet-foldida või chk järgi. Bet foldiga tekib tihti ka probleem plaani ellu viimisel kuna kahtlaste (halbade) tegelaste vastu tekib kiusatus hoopis plaan ümber mängida ja bet-calli peale minna. Aga see vist juba rohkem minu isiklik probleem...

ranka
11.06.11, 11:31
Kas arvad, et bet fold oleks riveril parem? Ise olen sarnastes olukordades tihti keerulise otsuse ees. Kas bet-foldida või chk järgi. Bet foldiga tekib tihti ka probleem plaani ellu viimisel kuna kahtlaste (halbade) tegelaste vastu tekib kiusatus hoopis plaan ümber mängida ja bet-calli peale minna. Aga see vist juba rohkem minu isiklik probleem...

Nats oleneb vastasest ka. Kõige enne rea tulekul ei saa me panna kohe teda rea peale, sest see on "monster under the bed" mõtlemine. Antud juhul oli vastane suht passiivne ja kui ta sai miski suurema käe kokku donkab ise riveri. Muidugi võib ka check-raiseda aga samas on passiivne station. Seega valuet on väga palju setil, sest keskmiste kaartidega lauad, kus on 4 rida maas seal saab vastasel olla ka väga palju 2pair kombinatsioone, mis meid rõõmsalt callivad. Antud käes iga set on clear bet ja foldin raisele. Samuti betin alati AT-ga ning väga suure tõenäosusega ka A7-A9, sest eeldan tal tihti olevat endal väiksemat kahte paari. Muidugi foldin raisele. Bluffima siin boardil kunagi ei hakka ja thinimalt ma ei betiks.

PokerStars ja FTP HU action nüüdseks vist ametlikult surnud. Eile 400NL-600NL kahe saidi peale kokku jooksis tipptunnil 11 lauda, millest 5 olid 50BB lauad. Mängijate nimesid ei viitsinud vaadata aga eeldan, et osad neist võisid regularid/semi-regularid oma vahel olla.

Seetõttu lasin eile üle pika aja regularidega. Kokku mängisin nelja regulariga - tegelt miski 20-nega aga neli andsid põhi actionit ja natuke üle tuhande käe ja jäin täpselt break-even (algas -5BI kukkumisega). Regular, kellelt sain enamus käsi oli ikka kohutavalt halb ja adjustis väga imelikult. Kui 3X-isin 3bettis 20% ajast ja suurelt, kui 2x-isin siis pani 6BB peale ja 32% ajast ning bluffis igat floppi. Tema crushisin täielikult ära ja lõpus pärast 4-6BI kaotust tiltquitis mu. Üks teine regular mängis samamoodi ja teda ka crushisin.

Kaks ülejäänud regulari tekitasid peavalu. Esimene tegelt nii väga ei tekitanud, sest ta jopastust lihtsalt ära ja saime ainult 100 kätt mängida kui kadus. Teine aga oli üliagresiivne ja kaardijooks oli selline "kummaline". Mõlemad 'jooksime' kuumalt ja oli väga palju potte top2 vs suur tõmme, set vs 2pair, flush vs maja ja kõik 3betted pottides. Long runnis samas tundsin päris kindlalt eelist, kuna ta oli buttonilt nii tight, BB-lt spewis raha ja OOP oli väga spew-agro (check-raises väga palju aj väga suurelt, 3bettis, cbettis 100% ajast). IP aga v äga nittish, checkis väga palju järgi ja foldis agressioonile.

See oli siis 100NL, sest ei taha päris tundmatult vette hüpata. Väga suureks plussiks on, et käed tulevad väga kiirelt (saab 2 tableda, rohkem ei viitsi OO sofitga kuna läägama hakkab ja tekivad vead) aga miinuseks, et peab rohkem mõtlema.

ranka
11.06.11, 16:35
Ok väike break. Arvasin, et käes mul AA....

Poker Stars $2/$4 No Limit Hold'em - 8 players - View hand 1338666 (http://www.handconverter.com/hands/1338666)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

UTG: $400.00
UTG+1: $596.00
MP1: $500.55
MP2: $558.00
CO: $391.35
BTN: $400.00
Hero (SB): $658.15
BB: $400.00

Pre Flop: ($6.00) Hero is SB with 4 :club: A :heart:
4 folds, CO checks, 1 fold, Hero raises to $16, BB raises to $48, 1 fold, Hero raises to $120, BB raises to $400 all in, Hero calls $280

Flop: ($800.00) 5 :diamond: 8 :heart: 2 :diamond: (2 players - 1 is all in)

Turn: ($800.00) 6 :club: (2 players - 1 is all in)

River: ($800.00) Q :heart: (2 players - 1 is all in)

Final Pot: $800.00
Hero shows 4 :club: A :heart: (high card Ace)
BB shows K :club: A :spade: (high card Ace - King kicker)
BB wins $803.00
(Rake: $-3.00)

EDIT: irv ja selel käe oleks äärepealt misclick foldinud, juba hakkasin närvitsema, et kas t õesti tegin misclick foldi, et kus laud on :D

emmimees
11.06.11, 17:25
Ja vastane pani selle käe mõne muu foorumi Games r Dead threadi :P

ranka
11.06.11, 20:55
Ja vastane pani selle käe mõne muu foorumi Games r Dead threadi :P

No ennegi nähtud inimesi A4-ega ära stäkkimas ja tea, kui seda juhtub siis inimene misreadis kätt.

qbj0hn
12.06.11, 19:36
Seda A4 nalja on siingi juhtunud :D

g00000se
12.06.11, 23:04
On endali A4 läinud AAga sassi. Täna näiteks vaatasin valesti, et mul A4 käes ja läksin T4J4 boardil broke hoopis A2'ga, vastas oli fish kes callis AT'ga...

k2snakalle
12.06.11, 23:40
On endali A4 läinud AAga sassi. Täna näiteks vaatasin valesti, et mul A4 käes ja läksin T4J4 boardil broke hoopis A2'ga, vastas oli fish kes callis AT'ga...

oute oli veel vähemalt :D

petteri
12.06.11, 23:53
oute oli veel vähemalt :D

ega väga ei olnud ju...

virukunn
13.06.11, 00:33
ega väga ei olnud ju...

3 oli ju.

petteri
13.06.11, 01:26
3 oli ju.

rankal oli jah 3 outi, käsnakas ju kommenteeris g00000se kätt ja ta oli ju surnud hetkel kui broke läks.

taipupole
13.06.11, 01:57
Bluff calling on pokkeris väga olulisel kohal, seega ei pea alati olema halvasti mängitud käed.

Pahvak
13.06.11, 10:28
See on callrange'i mergemine, et vastased ei 5bet bluffshoveks ja A4o on üsna solid.

ranka
14.06.11, 16:42
Käsi:
Bodog $2.00/$4.00 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1341812 (http://www.handconverter.com/hands/1341812)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (BB): $392.00
BTN/SB: $374.24

Pre Flop: ($6.00) Hero is BB with Q :diamond: 8 :diamond:
BTN/SB raises to $8.00, Hero calls $4

Flop: ($16.00) J :diamond: 3 :club: K :diamond: (2 players)
Hero checks, BTN/SB bets $24.00, Hero calls $24

Turn: ($64.00) A :diamond: (2 players)
Hero checks, BTN/SB bets $48.00, Hero raises to $108.00, BTN/SB raises to $168.00, Hero raises to $228.00, BTN/SB calls $60

River: ($520.00) 5 :heart: (2 players)
Hero bets $132 all in, BTN/SB calls $114.24 all in

Final Pot: $748.48
Hero shows Q :diamond: 8 :diamond:
BTN/SB shows K :club: 7 :heart:
Hero wins $747.48
(Rake: $1.00)



Selle peale fish küsib:

ranka wins main pot ($747.48) with a Flush
phunk is sitting out
phunk: what did u have?
ranka: flush

hotcocacola
14.06.11, 16:48
hhaaa

2nd pair, no kicker, ship....a flush, rofl

virukunn
14.06.11, 16:57
Ma oleks K8 öelnud.

ranka
14.06.11, 16:58
hhaaa

2nd pair, no kicker, ship....a flush, rofl

Käsi ebaoluline aga see on tore, kui ta pärast chatis veel küsib, et "mis sul oli?"

alaska
14.06.11, 16:59
siis juba 35o.

ranka
14.06.11, 16:59
Ma oleks K8 öelnud.

HU-s iga paariga seal broke minna standard. Vastane sai suht suure cooleri. Ega see full ring ei ole. Q high on veitsa close, selle vist foldiks suure nutmise peale.

virukunn
14.06.11, 17:04
HU-s iga paariga seal broke minna standard. Vastane sai suht suure cooleri. Ega see full ring ei ole. Q high on veitsa close, selle vist foldiks suure nutmise peale.

wtf ? :biggrin:

E: Nvm, ei saanud pihta kuidas see minu öeldu kohta k2ib..

ranka
14.06.11, 17:51
wtf ? :biggrin:

E: Nvm, ei saanud pihta kuidas see minu öeldu kohta k2ib..

Lugesin, et sa oleksid K8 foldinud. My bad :) Kusjuures ma mõtlesin ise algul samat asja aga mõtlesin, et ütleks, et mul oli K3 aga siis oleks äkki 'rigged' faktor fishi ära hirmutanud.