PDA

View Full Version : [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?



Leheküljed : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18

qbj0hn
09.11.11, 18:18
Olympicus cashi tegin siis reloadisin mitu x 50€ kaupa ja siis viskasin küll diilerile, kordagi ei käind puuris chipe vahetamas ja ka mäng ei seiskunud pmst...

Tarmonator
09.11.11, 18:22
jah eestis annadki diilerile...ja siis diiler loeb selle üle, kontrollib mingi lambiga, loeb sulle chipid välja = teised ootavad

qbj0hn
09.11.11, 18:23
Oky, sain valesti aru :P

hotcocacola
09.11.11, 18:27
Ma ei saa siiamaani aru, miks Olympic ei vii läbi muudatust, et kogu raha vahetatakse kassas või teda aitab poker manager!
Kui diiler seda ei teeks, siis mäng oleks kordades kiirem! Ja kui vaataks mängitud käte arvu aasta kokkuvõttes, siis ooo seda on palju. Mida rohkem käsi, seda rohkem reiki majale ju?!?!
Park tegi väikse muudatuse selle suunas, kui praegu saab cashi lauda osta kuni 50€ sulaga. Kui tahad rohkem, pead ise kassas käima ja plastmassist plagu võtma. Väga asjalik (Y)

Aga kui Tartus enamus ostavad 50€ga sisse ja käib pidev reloadimine, siis see tõmbab mängutempo jube alla

ranka
09.11.11, 18:37
Teine asi - kaardisegamismasinad. Aga joodikuid, mõttetu vaidlemist jms. lauast ära ei saa. Sloveenias tehti mitu tähelepanematuse viga, mis loeti õigeks. Ala lauas oli straddle, mängija ei näinud ja callis sisi öeldi, et straddle ja vastane ütles, et oh ma niipalju eu pane ja foldis. Täiesti õige, inimene tahtis näha 1BB, mitte 2BB eest floppi. Samuti enne sinu korda mängimine. Ala flopis üks checkimata, teine bettis summa, sisi diiler lükkas talle chipid tagasi ja ütles, et oota oma kord ära. Kõik täiesti korras.

Eestis oleks 10 tundi vaidlemist siin, sest keegi ju näeb selles käes 1 sendist eelist.

Tarmonator
09.11.11, 19:14
Eestis pole probleem joodikutes või vaidlemises vaid selles, et kasiino tahab iga hinna eest igat senti teenida ja teda ei huvita kas selle juures räusatakse või laamendatakse vms. Diileritel pole mingit respekti, mängijad on lauas kunnid, rexid teevad reegleid jne.
Kui ikka iga ropu sõna või lolluse eest sind lauast minema saadetaks, küll siis hakkaks asi muutuma. Ja ei koti, et rex tahab täis traktoristi käest raha teenida...rex ei ole kasiino.

Codecci
09.11.11, 22:53
Koju jõudes oli mul 1200 euri rohkem taskus, kui minnes. Päevas kulus keskmiselt 100 euri, sest kulutasin rohkem kui teised - alkot kulus rohkem :). Seega ainus reaalne kulu olid lennupiletid - 172 euri ning muud (hotellid, söögid, joogid, kohalik transport) maksin pokkerirahade eest. Kokku võisin jääda 2000 euri plussi, millest 390 tuli parkist kui enne lendu öösel mängisin.
results-oriented

ranka
09.11.11, 22:57
results-oriented

Sooviksid selgitada?

Mõtlesin ja natuke arutasin ka krayziega või priiduga (ei mäletagi kumbaga või hoopis mõlemaga), et tegelikult on see väga nüri profit. Hetkel jooksin väga hästi ja selge on see, et sellist tulemust long runnis näidata ei saa kuna reik on mitu korda suurem kui onlines ja nii madalates mängudes tundub isegi €100 päevas üpriski ulme sellise volüümiga.

Codecci
09.11.11, 23:25
Sooviksid selgitada?

Mõtlesin ja natuke arutasin ka krayziega või priiduga (ei mäletagi kumbaga või hoopis mõlemaga), et tegelikult on see väga nüri profit. Hetkel jooksin väga hästi ja selge on see, et sellist tulemust long runnis näidata ei saa kuna reik on mitu korda suurem kui onlines ja nii madalates mängudes tundub isegi €100 päevas üpriski ulme sellise volüümiga.
jup seda mõtlesingi

ranka
10.11.11, 03:21
jup seda mõtlesingi

Sama on ka odavate turniiridega. Teenimise eesmärgil kasumid jäävad väga väikeseks, reisi eesmärgil näha maailma, kus tiksub natukenegi pokkerist tagasi on see muidugi igatpidi +EV.

ranka
10.11.11, 10:35
Blettt. Laadisin käed HEM-i ja sajastes 820 mänguga 48BI alla ev. muret tekitab veel EV ROI, mis on ka 2%. Vaikselt hakkab närvi ajama.

EDIT: vähemalt mängud lihtsamaks läinud, regularid enam järgi ei istu.

peete82
11.11.11, 07:28
Ega see hemmi ev joon ei näita midagi, ise oled s*tt

ranka
11.11.11, 09:15
Ega see hemmi ev joon ei näita midagi, ise oled s*tt

Esimee osta kohta: HT HUSNG-des näitab üpriski palju, sest all-in minnakse väga tihti pres ja ka flopis. Teise lause osa kohta: no shit sherlock :P

Ületasin 60BI joone, fun, fun, fun.

mikk2468
11.11.11, 14:43
Ega see hemmi ev joon ei näita midagi, ise oled s*tt

rofl, kibestunud, sest koguaeg räägid oma EV joonest ja said reality checki?

qbj0hn
11.11.11, 14:45
Hyper turbodes peaks ikka suht täpselt see näitama.

fyte
11.11.11, 14:47
Hyper turbodes peaks ikka suht täpselt see näitama.
Nii on.

peete82
11.11.11, 19:18
rofl, kibestunud, sest koguaeg räägid oma EV joonest ja said reality checki?

sa oled paras oinas ja ei saa aru, MIKS ma siin nii ütlesin.

ranka
11.11.11, 19:30
Lõpetage. Valmistume parem jalkumänguks.

Oliverk
11.11.11, 19:50
Täna mingi jalka või?

mikk2468
11.11.11, 19:52
sa oled paras oinas ja ei saa aru, MIKS ma siin nii ütlesin.

Saan, ranka mitu korda maininud sinu päevikus, et see ei näita üldse täpselt jne. Ja nüüd said samaga vastata.

ranka
11.11.11, 20:01
Saan, ranka mitu korda maininud sinu päevikus, et see ei näita üldse täpselt jne. Ja nüüd said samaga vastata.

KAS TE SAATE ARU, ET ON VÄGA SUUR VAHE SEES KUI MÄNG ON MAXIMAALSELT 25BB DEEP - ENAMUS AJAST 10BB-15BB DEEP PUSH&FOLD cEV PÕHINE MÄNG) VÕI 100BB MÄNG, KUS ENNE ALL-INI VÕIB 100000 MUUD ASJA JUHTUDA.

VÕRDLE SEDA 100BB MÄNGUGA KUI VAATAD PREFLOP ALLIN SITUATSIOONE HEADSUP POTTIDES. SIIS ON EV 100% TÄPNE. ERANDIKS JÄÄVAD COOLERID. S.T. TÄHENDAB, ET VÕID JOOSTA RÄIGELT ALLA EV AGA OLED IKKAGI PLUSSIS (FLIPID MISSEVAD AGA PIDEVALT COOLERDAD VASTAST - HT-DES NÄITEKS SUUREM PAAR VS VÄIKSEM, SUUREM ÄSS VS VÄIKSEM JNE) NING KA VASTUPIDI. EHK VASTANE JOOKSEB SU TOP RANGESSE VÕI SINA VASTASE TOP RANGESSE.

TILTI AJAB ÜHE SÕNA VÄLJANOPPIMINE JA SELLE NINA ALLA HÕÕRUMINE.

mikk2468
11.11.11, 21:39
Ma ei saa aru miks sa minu posti tsiteerisid, pigem peaksid seda peete82le selgitama. Ma saan suht hästi aru sellest muidu. Naersin lihtsalt peete82e posti üle, nii, et relax.

peete82
11.11.11, 23:54
KAS TE SAATE ARU,
Mina saan väga hästi aru. Saame ka sellest aru, et samuti fifty50 on väga palju preflop all in olukordi ja ka seal on ev suht täpne. Ja võin oma päevikus iniseda sita jooksu üle nagu sinagi.

noname
12.11.11, 06:02
Ma ei saa aru miks sa minu posti tsiteerisid, pigem peaksid seda peete82le selgitama. Ma saan suht hästi aru sellest muidu. Naersin lihtsalt peete82e posti üle, nii, et relax.

ära põe.ranka raudselt kaine täna.
kidding.
Eesti sai jalkas pähe ja kuulsin (naised saunas rääkisid)
,et ta ostis hulgi 7,62 x 51 mm padruneid.
run,just run away from this forum.

ranka
12.11.11, 20:33
Ma ei saa aru miks sa minu posti tsiteerisid, pigem peaksid seda peete82le selgitama. Ma saan suht hästi aru sellest muidu. Naersin lihtsalt peete82e posti üle, nii, et relax.

Sorry.


Mina saan väga hästi aru. Saame ka sellest aru, et samuti fifty50 on väga palju preflop all in olukordi ja ka seal on ev suht täpne. Ja võin oma päevikus iniseda sita jooksu üle nagu sinagi.

Ma ei ole fifty50 struktuuriga ega mängutüübiga kursis aga see pm. DON? Seal peaks EV kalkuleerimine keerulisem olema kui HU-s kuna chippide väärtus muutub ja ole üleüldse kursis, kuidas hem rohkem kui kahe mehe turkadel ev-d kalkuleerib.

peace


ära põe.ranka raudselt kaine täna.
kidding.
Eesti sai jalkas pähe ja kuulsin (naised saunas rääkisid)
,et ta ostis hulgi 7,62 x 51 mm padruneid.
run,just run away from this forum.

Oh, isegi mul veel padruni kaliiber meeles. Ja kas teises maailmasõjas ei olnud mingi teema sellega, et riigid kasutasid erinevate kaliibritega padruneid, et vaenlased nende moona kasutada ei saaks.

Aa ja olin kaine kommentaari kirjutamise ajal :P

peete82
12.11.11, 22:37
Ma ei ole fifty50 struktuuriga ega mängutüübiga kursis aga see pm. DON? Seal peaks EV kalkuleerimine keerulisem olema kui HU-s kuna chippide väärtus muutub ja ole üleüldse kursis, kuidas hem rohkem kui kahe mehe turkadel ev-d kalkuleerib.
peace

Fifty50 ei ole DON, vaid STT, kus raha saavad 5 esimest vastavalt oma chippide hulgale.
Chippide väärtus ei muutu. Tava DON-is tõesti muutuks, kui sul on väga palju chippe, siis nende väärtus suhteliselt väheneb.
Fifty50 võib hea joppamise korral oma buyin kolme- või isegi neljakordistada.

ranka
17.11.11, 16:11
Täna mängisin jube kehvasti aga üle pika aja 10BI päev, muidugi kõik üle EV. Kokku siis see kuu peaks olema 70BI alla EV, eile oli 80. Peaksi rohkem kehvasti mängima.

http://pokkeriprod.ee/ranka/pildid/muu/555.jpg

vapsik
17.11.11, 17:51
Väga sick graafik.

Leits oleks selle aja peale 7k$ eest asju ära lõhkunud ning HCC teinud 7k posti epic runi kohta-

rohelinekonn
17.11.11, 18:08
Leits oleks selle aja peale 7k$ eest asju ära lõhkunud ning HCC teinud 7k posti epic runi kohta-

liiga hea lol

mikk2468
17.11.11, 18:13
Täna mängisin jube kehvasti aga üle pika aja 10BI päev, muidugi kõik üle EV. Kokku siis see kuu peaks olema 70BI alla EV, eile oli 80. Peaksi rohkem kehvasti mängima.

http://pokkeriprod.ee/ranka/pildid/muu/555.jpg

OMFG! Kuidas mindset vastu pidanud üldse? Ja mis liimiitidel põhiliselt?

RudiTurbo
18.11.11, 00:25
Mis sellel mindsetil ikka vastu pidada on, kui rankal on gigaBankroll ja As the Godfather of Estonian poker community teab ta ka seda, et long runi suhtes teeb Ta ju kõik õigesti, kui EV graafik õiges suunas liigub.

Just a matter of time...

oohoh
18.11.11, 00:31
Palju avgbi on?

ranka
18.11.11, 03:42
OMFG! Kuidas mindset vastu pidanud üldse? Ja mis liimiitidel põhiliselt?

Kõik on $100 ja turkad ajavad vähem tilti kui cashgame, eriti hu cashgame.


Palju avgbi on?

$100.

Teen osades olukordades palju tüüpvigu või õigemini ei ole veel päris kindel, et mis õige mäng on või magan selle spoti maha. Detailidest ei saa kahjuks rääkida, kuna mängin ka osade eestlaste vastu ja väga kerge on nii eelis saavutada.

vapsik
18.11.11, 09:20
Palju eestlasi on 100$ limiidis, kelle vastu mänginud oled?

ranka
18.11.11, 10:05
Palju eestlasi on 100$ limiidis, kelle vastu mänginud oled?

3-4

ranka
18.11.11, 10:23
Poker Stars $98.12+$1.88 No Limit Hold'em Tournament - t10/t20 Blinds - 2 players - View hand 1521378 (http://www.handconverter.com/hands/1521378)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (BB): t540 27 BBs
BTN/SB: t460 23 BBs

Pre Flop: (t30) Hero is BB with J :spade: 7 :spade:
BTN/SB raises to t40, Hero calls t20

Flop: (t80) K :club: 9 :spade: 8 :spade: (2 players)
Hero checks, BTN/SB bets t40, Hero raises to t500 all in, BTN/SB calls t380 all in

Turn: (t920) T :diamond: (2 players - 2 are all in)

River: (t920) T :spade: (2 players - 2 are all in)

Final Pot: t920
Hero shows J :spade: 7 :spade: (a straight flush, Seven to Jack)
BTN/SB shows T :heart: T :club: (four of a kind, Tens)
Hero wins t920

ranka
18.11.11, 12:50
Täna oli hea päev, 100 turkaga 20BI-d. $1400 veel minna siis jõuan evenisse.

tafka31
18.11.11, 15:03
Mitu lauda tavaliselt korraga mängid?

ranka
18.11.11, 15:12
Mitu lauda tavaliselt korraga mängid?

1, sest õpin. Täna proovisin kaks tablingut ja hakkan seda vaikselt harjutama. Kui jõuan normaalse ROI piiressse (tulemustega, mitte EV-ga) siis liigun üles kahesajastesse ja hakkan vaikselt PLO HU-d kõrvale õppima, sest kaks tabledes teeb sada mängu mitte poole aga miski 30% kiiremini täis ja aega jääb üle.

tafka31
18.11.11, 15:20
Mis värk selle saja mänguga?

ranka
19.11.11, 14:11
Mis värk selle saja mänguga?

Proovin olla seal, kus actioni-raha suhe kõige parem 1-2 tablingu jaoks. Hetkel selleks tundub PLO ja HT-d.

Baltic Winter Festivalil ma tegin väga halba mängu, mis ei kannata kriitikat ja overall selline mäng ei ole kindlasti +EV. Olin tight seal, kus ei olnud vaja ja loose seal, kus ei olnud vaja. Järgmine planeeritud turniir oli Eestikate ME ja/või HU aga kuna esimest korda live turniiril ei suutnud olla distsplineeritud siis seetõttu jäävad need turniiri veel suure küsimärgi alla. Erinevalt Balticust, mis oli päevaplaanidesse pandud mitu kuud ette jäävad meistrikate turniirid sama päeva otsustada.

Ja olen mitu korda tahtnud rääkida käest, mille olen pidevalt ära unustanud. Panen selle koheselt kirja panema. Nova Goricas oli väga passiivne laud, kus pidevalt oli 7-8 limpi ja mäng läks väga aeglaseks. Siis oli käes 34s ja limpisin kaasa, tagant tuli raise ja 5-6 mängijat callisid, mida tegin minagi. Flop oli A4X ja arvasin, et mul gutshot. Ei viitsinud isegi kaarte checkida, sest nokkisin oma teleoni, kuna laud oli niiiiiiii igav aga soft. Flop checkiti läbi, turn 4. Ees bet + raise ja snap foldisin käe ning siis mõtlesin: MIDA, TRA MUL TRIPS OLI JU. Seega väga tore misclick.

Peale seda kätt lauast cashout ja minekut. Sellised vead on katastrofaalse hinnaga.

emmimees
19.11.11, 14:27
Ma tartukatel omastarust tripsiga valuebettisin turni-riveri suurelt, vastane mõtles pikalt ja callis.. kui SD, siis vaatan wtf mul pole ju midagi lol. Tal oli endal kehva kikkeriga trips ja ilmselt mõtles üle tõsta, oleksin mingi panuse callind ka ilma kaarte kontrollimata vist. Games r not dead.

ranka
19.11.11, 15:01
Ma tartukatel omastarust tripsiga valuebettisin turni-riveri suurelt, vastane mõtles pikalt ja callis.. kui SD, siis vaatan wtf mul pole ju midagi lol. Tal oli endal kehva kikkeriga trips ja ilmselt mõtles üle tõsta, oleksin mingi panuse callind ka ilma kaarte kontrollimata vist. Games r not dead.

hahahaha. mis tartukatest räägid? tartu meistrivõistlused? seal üks vend omast arust omas paar + straight draw ja check-callis flopi ning turni sai oma fantaasia küllase rea, millega agrotses. showdownil uhkusega näitas rida aga oli miski junn paar. venna nägu vajuks pikaks kui luunja kurk.

emmimees
19.11.11, 15:13
Aasta tagused meistrikad jah, mängisime ühes lauas pikalt, kärkkisin su kunnid Ak-ga.

ranka
19.11.11, 15:34
Aasta tagused meistrikad jah, mängisime ühes lauas pikalt, kärkkisin su kunnid Ak-ga.

Kui rahadesse jõudsid siis peaksid 70% rahast mulle kandma, sest KK vs AK on 30% :P

emmimees
19.11.11, 15:46
:D Jep tahaks nüüd oma 7. kohta kaitsma minna.. FT-s juuatäis, donkasin Lajale oma chipid maha Kj-ga ja ajasin õlu vaibale ümber :(

ranka
21.11.11, 20:20
Viimaks ometi. Esimesed dollarid teenitud ($148 kopikatega), postitan kiirelt graafiku enne kui midagi juhtub.

http://pokkeriprod.ee/ranka/pildid/muu/100.jpg

Oliverk
21.11.11, 20:24
148/80 Leits teenib Maximas ka vist parema tunnihinde.

hotcocacola
21.11.11, 20:32
solid hiiter (Y)

ranka
25.11.11, 09:14
Täna mängisin jube kehvasti aga üle pika aja 10BI päev, muidugi kõik üle EV. Kokku siis see kuu peaks olema 70BI alla EV, eile oli 80. Peaksi rohkem kehvasti mängima.

http://pokkeriprod.ee/ranka/pildid/muu/555.jpg

Update

Hiiter:
http://pokkeriprod.ee/ranka/pildid/muu/ev2.jpg

Kokku
http://pokkeriprod.ee/ranka/pildid/muu/EV.jpg

leits
25.11.11, 09:15
never ending hiiter

ROTT RUUDI
25.11.11, 12:51
ulme

pastilaa
25.11.11, 13:26
http://www.and.cx/d/file/wallpapers/anime/8b2329c75e64092f2e0c8ba8d3dbecb4.jpg

ranka
25.11.11, 13:39
Kaua pildi otsimisega läks? Kui viitsid siis otsi mida "ranka" tähendab tolles keeles.

rohelinekonn
25.11.11, 14:49
Kaua pildi otsimisega läks? Kui viitsid siis otsi mida "ranka" tähendab tolles keeles.

Ranka Lee (ランカ・リー Ranka Rī?)
Voiced by: Megumi Nakajima

Age: 16[5]

Known as the "Super-Dimension Cinderella (超時空シンデレラ?)", Ranka is a petite, lively and cheerful (although naive) teenage girl with green hair.[6] She suffers from post-traumatic stress syndrome as a result from witnessing the destruction of the 117th Long Distance Research Fleet in which her biological family perished. She is one-quarter Zentradi, which gives her the ability to have her hair move on its own according to her feelings, as well as an above-average resistance to the vacuum of space. As the adopted younger sister of S.M.S. ace Ozma Lee, she initially attends an all-girl's high school at the urging of her brother while working part-time at the Chinese restaurant "Nyan-Nyan".[6] She later transfers to the Mihoshi Academy to facilitate her singing career after being discovered at the Miss Macross contest and the "Bird Human" movie where she plays the role of Mao Nome. Ranka starts off as a huge fan of Sheryl Nome as she has loved singing since childhood and had dreamt of becoming a singer.[6] She develops a puppy love on Alto Saotome, especially after being rescued by him when the Vajra first attacked the Macross Frontier fleet. It is revealed that she has a deep connection to the Vajra as her songs confuse them and she feels severe pain whenever large amounts of Vajra are killed in her vicinity; the exact nature of this ability is explained as the result of her mother's exposure to the "V-Type" infection during pregnancy. As such, Ranka is referred to as the "Little Queen" by Grace O'Connor, suggesting that her relation to the Vajra may be more than it seems. In episode 21, she leaves the Macross Frontier fleet (along with her bodyguard Brera Sterne) while trying to deliver her Vajra pet "Ai-Kun" to the rest of its species. She and Brera eventually find the planet of origin of the Vajra. Ranka is captured by them just as she recalls her past and realizes that Brera is her biological brother. While being held on the Vajra planet, she realizes that everything that happened to the 117th fleet resulted because her singing attracted the Vajra. Using Ranka's self-perceived blame for the incident, Grace O'Connor manipulates Ranka into compromising the Vajra fold communication network, allowing Grace to send the Vajra against the incoming Macross Frontier fleet during their final battle. However, with the help of Alto, Sheryl, and Brera, she manages to break free from Grace's influence and rallies the Vajra to side with the Frontier fleet to defeat Grace. In the last chapter Ranka saves the life of Sheryl from the "V-Type" microbes that she had, sending from her brain into her abdomen. In the final scene, she tells Sheryl that she will not allow herself to lose, whether in singing or in love (even though she lost already).

Ranka shares many characteristics with Lynn Minmay of the original Macross series. Both characters started out working in a Chinese restaurant and both participated in a local beauty pageant (with the exception that Minmay won the Miss Macross pageant while Ranka finished as a runner-up in the Miss Macross Frontier pageant).

pastilaa
25.11.11, 15:02
Kaua pildi otsimisega läks? Kui viitsid siis otsi mida "ranka" tähendab tolles keeles.

Minut umbes. Alumine siis Ranka:
Täitsa nunnu oled.
http://www.google.com/url?source=imglanding&ct=img&q=http://www.zombooru.com/_images/f8a1640b5cfcf9664356291fb0932503/17657%2520-%2520macross%2520macross_frontier%2520nude%2520nud e_filter%2520photoshop%2520ranka_lee%2520sheryl_no me.png&sa=X&ei=iZ_PTv_hLo2YhQfm1YjADQ&ved=0CAwQ8wc&usg=AFQjCNFEAMhgkqHU8oascntmRkeplXCFaA

ranka
25.11.11, 15:22
Uuendasin pealkirja ära. Tegelt peaks veel lisama sinna "free sex" jne. siis saan kindlalt läbi google räigelt klikke ja lähen cocast ette. Plaan miski aeg uus läppar osta (nii aasta-kahe pärast) ja pean vaikselt siin valmistuma ostuks. Selleks blog tuleb popiks ajada ja siis saab kõigile rääkida kuidas selle ostsin, detailselt kirjeldada!!!!

Seniks aga tagasi urgu grindima!

http://iso200.com/wordpress/wp-content/uploads/2010/07/Indian-Sewer-man_1375125i.jpg

camu
25.11.11, 15:25
Tee oma toast ka pilte, pls!

rohelinekonn
25.11.11, 15:25
http://hijiribe.donmai.us/data/767d5315b7dc073ca6539b379405b89c.jpg

ranka
25.11.11, 15:42
Tee oma toast ka pilte, pls!

Ikka saab. Ise ei ole küll hotellis aga üürin korterit ühe kena milfiga (PS! Korter on suht OK, seest ja väljast vajab pisiremonti ja suht hea asukoht, pea Tallinna kesklinnas [Ida-Virumaal, Kiviõlis], mitu voodit majas ja üks neist isegi lahtikäiv!!!)

Väljast: ( omanik ka pildpeal):
http://www.willingservantministries.org/news/poor%20house.jpg

Lisax niipalju, et just tegime remonti. Vahetasime eterniitkatuse plekkkatuse vastu, sest teadagi eterniit sisaldab aspesti ja on vähkitekitava toimega. Natuke veel kipitseda aga suht OK IMO.

Mulle hullult meeldib see tuba. Voodi on diagonaali (NB! paremas nurgas tugitooli meenutav atribuutika aga see ei ole tugitool), nii et oleks ilus vaade Toa prügimäele.

http://www.tsbmag.com/wp-content/uploads/2010/09/room1.jpg

Jäämees
25.11.11, 15:44
Kogu selle plekki eest saad juba endale villa ehitada ju.

rollkopter
25.11.11, 17:24
LOL hard

ROTT RUUDI
25.11.11, 17:45
lol @ that oil coming out from the kanalisatsiooniauk

Tõsiselt kõveras, mingid rankad või asjad(rohelise peaga multikapiffid) ja siis tuleb järsku mingi vend kuskilt august välja, mingit musta möksi kõik kohad täis.

Kloonike
25.11.11, 17:51
Irw, tulin just coca blogi lugemast, roflmao.

ranka
25.11.11, 17:55
lol @ that oil coming out from the kanalisatsiooniauk

Tõsiselt kõveras, mingid rankad või asjad(rohelise peaga multikapiffid) ja siis tuleb järsku mingi vend kuskilt august välja, mingit musta möksi kõik kohad täis.

Kui keegi ei tea (olen ennem rääkinud) siis tahtsime alguses raamatusse PokkeriProd.com reklaami panna, et see mudakoll tuleb sealt august välja (sama pilt) ja siis pildi all on umbes-taoline kiri: "PokkeriProd.com - Ka temast võib saada pokkeripro!". (idee pärines krayzielt)

Kuna pildi jaoks läks vaja autoriõigusi siis kahjuks jäi katki ning asendasime pildi suures tsüklis ESTPatrickuga (oma vana bussi ees pisangi ja jubedate kaltsudega) ning kirja: PokkeriProd.com - ka temast sai pokkeripro!

EDIT: selle venna kohta augus (Indian Sewerman) soovitan rohkem googeldada. Väga haige töö on tal.

EDIT2: väga huvitav artikkel. maailma 10 halvimat tööd: http://www.oddee.com/item_96873.aspx

taipupole
25.11.11, 20:29
Tõsiselt kõveras, mingid rankad või asjad(rohelise peaga multikapiffid) ja siis tuleb järsku mingi vend kuskilt august välja, mingit musta möksi kõik kohad täis.

Pole üldse ebareaalne ja olen ka Tartus näinud, tänaseni tänan jumalat, et neid kahte idiooti surnuks ei sõitnud. Igatahes sõitsin hommikul mööda Jaama tänavat ülikooli, kui Ümarlaua ristmiku juures nägin järsku, kuidas kanalisatsiooniluuk mingi paarsada meetrit ees kerkis ja eest lükati. Luuk ise sõiduteel ja parema külje peal.

Välja ronis mingi kalkar. Napilt sain tüübist põrdapõikega mööda ja tagasivaatepeeglist nägin, kuidas sõber ka järgi välja ronis. Koolis keegi ei uskunud. Ise ka ei usuks, kuid nii ta oli.

Ju tulid poisid Ümarlauast ja ei viitsinud kaugele minna, et oleks hea hommikul tagasi tiksuma minna.

taipupole
25.11.11, 20:31
Ja sitast tööst rääkides:

http://www.youtube.com/watch?v=YIMigVo1pyA

Cash87
25.11.11, 21:30
Kas see 1000NL HU vastab tõele? Oled mõne shoti juba võtnud? Kui jah siis tulemused ja kätearv? :)

qbj0hn
25.11.11, 22:19
Kas see 1000NL HU vastab tõele? Oled mõne shoti juba võtnud? Kui jah siis tulemused ja kätearv? :)

2a+ tagasi või rohkem oli juba 1k NL ju ?

Potsataja
26.11.11, 02:30
Ja sitast tööst rääkides:

http://www.youtube.com/watch?v=YIMigVo1pyA

Tüüp koristaks nagu küülikupuuri aga veel üllatavam on see, et kobrad ainult pisut "solvuvad" ja kõik. Ainult üks vist moe pärast nähvas ohutust kaugusest, pärast nkn kõvatas teiste ees, kui tegija ta ikka on. :p

ranka
26.11.11, 05:05
Kas see 1000NL HU vastab tõele? Oled mõne shoti juba võtnud? Kui jah siis tulemused ja kätearv? :)

Jah aga see cashgame hetkel sümboolne nimes. Olen viimase kuu-kahe jooksul alla 1000 käe NLHE cashi mänginud.

hotcocacola
26.11.11, 05:34
miks

ranka
26.11.11, 05:53
miks

Sest paraku asjalood on nii läinud.

ranka
26.11.11, 09:49
Tänaseks mängud mängitud ja kordagi ei vaadanud tulemusi. Eesmärgiks on 100 mängu päevas, starsil VPP counter peal ning kui see pinisema hakkab siis on mängud mängitud. Arvasin, et break-even või miinuses aga tulemus üllatas.

http://pokkeriprod.ee/ranka/pildid/muu/20bi.png

See aasta ei viitsi kõrgemale liikuda, tõenäoliselt järgmisest aastast 200/300 HUSNG-d.

Käisin neljapäeval sõbra töö juures jõukas üle pika aja. Sai usinalt, liigagi usinalt kangiga kükke teha ja loomulikult alates reede hommikust olen invaliid, sest jalad vääääga valusad, puised ja lihtsalt ei kanna. Totaalne füüsiline shock. WC-sse minek võtab 5-10 minutit aega. Täna tsipake parem aga ei midagi roosilist. Ratastool kulusk marjaks ära.

Ühekorra varem ka nii olnud aga siis ei olnud nii hull.

EDIT:
panen siia sõnad ka, et ikka googeldades inimesed leiaks mu teema, et cocale ära teha! Järgmise aasta eesmärgiks on kindlasti coca päevikust vaatamiste ja postistuste arvult populaarsem päevik. elu eesmärk!
"kust saada raha"
"kust saada kanepit"
"kust saada steroide"
"kust saada seksi"

hotcocacola
26.11.11, 10:11
bläääää, pilte polegi :S

KraindOnMaind
26.11.11, 10:18
big tits
MILF
anal
hardcore
aitan ka, püha üritust tuleb toetada

Jäämees
26.11.11, 10:19
Sa pead eesmärki muutma ''Kuidas saada Nozzu päevikust rohkem postitusi!'' sest nagu ma ütlesin varsti emotsevad leits ja coca koos.

muruntau
26.11.11, 10:22
Saa terveks ja tule FC Pokkeriprode trenni veel selle aasta jooksul, nagu lubatud!

kuumuta vähem, fish!

Jäämees
26.11.11, 10:28
Saa terveks ja tule FC Pokkeriprode trenni veel selle aasta jooksul, nagu lubatud!

kuumuta vähem, fish!

Täielik limp-legs fish on ta jah D:

Vandalar
26.11.11, 11:48
Ranka, mis raskusega kükkisid?

camu
26.11.11, 11:52
Jalgade lihasvalu on mega hää ju.

ranka
26.11.11, 11:55
Ranka, mis raskusega kükkisid?

Lootsin sinu poolt vaimukamat kommentaari. Seetõttu nii tõsisele Vandalari kommentaarile keeldun vastamast. Olen sinus pettunud. :)


Jalgade lihasvalu on mega hää ju.

Huiatki.

camu
26.11.11, 13:13
Ma avastasin ka just, et mul üleeilsest päris valusad jalad. Kahe käega just käsipuust kinni hoidma ei pea treppidest liikudes, aga üks käsi on abiks küll.

ranka
27.11.11, 05:34
Poker Stars $ 98,12 + $ 1,88 No Limit Hold'em Tournament - t15/t30 Blindid - 2 mängijat - Vaata käsi 1532603 (http://www.handconverter.com/hands/1532603)
DeucesCracked Pokkerivideod (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (BTN / SB): t385 12,83 BBs
BB: t615 20,50 BBs

Pre Flop: (T45) Hero on BTN / SB 2:spade: J:spade:
Hero raises to T60, BB kutsub T30

Flop: (T120) 5:club: 3:club: T:spade: (2 players)
BB kontrolli, Hero bets T60, BB kutsub T60

Turn: (T240) A:spade: (2 players)
BB kontrolli, Hero bets t265 kõik, BB kutsub t265

River: (t770) K:heart: (2 players - 1 on kõik in)

Final Pot: t770
Hero näitab 2:spade: J:spade: (kõrge kaart äss - King + Jack kicker)
BB näitab 4:club: 6:diamond: (kõrge kaart äss)
Hero võidab t770

ranka
27.11.11, 11:04
Upswing jätkub aga ju ta kohe-kohe lõppeb. Täna 104 turniiri ja taaskord 23.4 BI-d. Jooksin tohutult üle EV.

http://pokkeriprod.ee/ranka/pildid/muu/today.jpg

NB! PT3 EV graafikul on ainult cEV, mis ei arvesta reiki. See tähendab, et cEV järgi võitsin ca. 5000 chippi. Ühes HT-s antakse 500 chipi seega EV järgi pean olema 10BI up. Kuna reiki maha ei lähe siis see tuleb ise maha arvestada. 104 turniiriga maksin 195 USD rake, mille võime ümardada kahe BI peale ehk kokku cEV järgi võitsime 8BI. Total winnings on 23.5BI peal ehk siis 15.5BI üle EV.

HEM teeb selle arvutuse ise ära aga ehk ülaltoodud arvutus toob PT3 kasutajatele turniiride cEV graafikutesse natukenegi selgust.

Enne kui downswing peal bragime natuke veel. Täna sess lõppes lahedalt kui mängisin ühe dongiga 23 turniiri. Kole pasalt ma mängisin, donk jooksis suht hästi (coolereid oli palju) aga sain talt 10BI. Polegi ennem 100-astes 23 turniiri lasknud järjest.

Kogu upswingi graafik:
http://pokkeriprod.ee/ranka/pildid/muu/upswing.png

Ja total graafik:
http://pokkeriprod.ee/ranka/pildid/muu/alltime.jpg

Üldine:
Eriti Ht HUSNG-d ei meeldi ja arvan, et esimesel võimalusel liigun edasi PLO HU-sse (sealt kõrvale siis ka NLHE HU cash). HT-d ei meeldi seepärast, et ilmselgelt postflop skill natuke taandareneb ja olen hakanud tegema tüüpvigu. Neid ma siin arutama ei hakka.

b4 downswing.

Luckboxi abi: Oli repeadis terve sessi aeg.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=8M5Bk8wHDAY#!

hotcocacola
27.11.11, 11:16
total graafik on sick....WAO mis hiiiter ja tõus (Y)

läheb läheb

virukunn
27.11.11, 11:19
Selgita natuke seda postflop skilli taandarengut. Kui raha tuleb, siis miks mängu vahetada ? Või mis su long term goal pokkeris üldse on sel juhul ? Postflop skill to the max ?

ranka
27.11.11, 11:43
Kas sa mängid pokkerit postflop skilli või raha pärast ?

Nende vahel on väga tugev seos. Ilma postflop skillita on raha teenimine raskendatud või hoopis pea võimatu.

ranka
27.11.11, 11:54
Selgita natuke seda postflop skilli taandarengut. Kui raha tuleb, siis miks mängu vahetada ? Või mis su long term goal pokkeris üldse on sel juhul ? Postflop skill to the max ?

Vaatan, et sa oled postitust muutnud. Ma ei lange tüüpsituatsioonidesse aga mängima hakates oli päris kindlasti mu eelis keskmise vastase üle suurem kui praegu. Pärast käigu tegemist või käte ülevaatamist hoian kahe käega peast kinni ja mõtlen: "sellist jama tegin 2-3 aastat tagasi".

virukunn
27.11.11, 12:10
Kas sa abusesid mind admini õigustega, et mu vanat posti quoteda said 24 minti hiljem ? :D

ranka
27.11.11, 12:11
Kas sa abusesid mind admini õigustega, et mu vanat posti quoteda said 24 minti hiljem ? :D

Ei. Me ei näe kuidagi vanu tsitaate (küll aga näeme postitusi, mis on kustutatud). Ma tsiteerisin su posti ja hakkasin vastust kirjutama aga siis oli vaja korra ära käia. Pärast kirjutasin lõpuni ja nii tuligi :)

Jäämees
27.11.11, 12:19
Admin abuse toimub siin ranka päevikus iga päev. Nüüd kui võttis eesmärgiks mitte tulevikus koos emotseda leitsi ja cocaga on hakkanud päeviku pealkirja muutma igapäev lootuses shokk effektiga inimesi meelitada postitama.

Tõsine abuse.

ranka
27.11.11, 12:21
Admin abuse toimub siin ranka päevikus iga päev. Nüüd kui võttis eesmärgiks mitte tulevikus koos emotseda leitsi ja cocaga on hakkanud päeviku pealkirja muutma igapäev lootuses shokk effektiga inimesi meelitada postitama.

Tõsine abuse.

Teema pealkirja saab muuta iga päeviku omanik. Mingi aeg enam ei saa, sest aegumise ajaks panin 100 aastat (kui õigesti mäletan) ja kahtlen, et keegi meist siit foorumist 118+ aastaseks elab. Aga noh päevikut vist saab ka pärandada oma lastele.

Jäämees
27.11.11, 12:24
Saab topicu looja ise muuta? Jälle tehnika imedest maas :( mõtlesin, et keegi Admin CPaneli õigustega peab igakord ise selle muutuse ära tegema.. Jälle kuradi fail :(

Aga k natukene OT ka esiteks mis asi on HT?.. Obv mis asi on HUSNG, aga HT+HUSNG?

Ja mis limiidiga sa lased neid ja kui profitid gened kas saan õigesti aru, et mõtled post flop skilli suhtes, et üldine skill nõrgeneb HU Cashis?

Tarmonator
27.11.11, 12:33
Hyper Turbo

Jäämees
27.11.11, 12:39
Tyvm mõtlesin, et nagunii midagi eriti obv..

alaska
27.11.11, 19:14
Pool päeva pole sa updatenud, nii ei minda cocast mööda! Paar ettepanekut, kuidas kiiremini clicke saada:
1. Jäta suitsetamine maha ja räägi sellest 4 korda päevas.
2. Kirjuta, et sõjavägi on mõttetu koht. (või ülivajalik, pole vahet)
3. Kirjuta, mida sa sõid hommikuks, lõunaks ja õhtuks.
4. Lol, ROFL, (Y), :heart:, +1, +2, +3.

hakkameimema
27.11.11, 19:19
Omaltpoolt soovitaks veel kõik tehnika ja asjad ükshaaval postituste kaupa üles kirjutada koos hindadega ja sellega, kaua poes läks ostmisel...;)

E: Kindlasti oleks vaja lisada ka poemüüjate emotsioonid:

http://motivateurself.files.wordpress.com/2008/05/omfg.jpeg?w=500&h=400

vapsik
27.11.11, 20:58
Pool päeva pole sa updatenud, nii ei minda cocast mööda! Paar ettepanekut, kuidas kiiremini clicke saada:
1. Jäta suitsetamine maha ja räägi sellest 4 korda päevas.
2. Kirjuta, et sõjavägi on mõttetu koht. (või ülivajalik, pole vahet)
3. Kirjuta, mida sa sõid hommikuks, lõunaks ja õhtuks.
4. Lol, ROFL, (Y), :heart:, +1, +2, +3.

Kas coca on sõjaväes käinud?

taipupole
27.11.11, 21:55
Kas coca on sõjaväes käinud?

+1

rollkopter
27.11.11, 22:30
Kas coca on sõjaväes käinud?

lol juba m6te sellest ajab plaginal naerma

taipupole
27.11.11, 22:47
lol juba m6te sellest ajab plaginal naerma

+1

harryahven
27.11.11, 23:03
photoshop plz

Tyler Durden
28.11.11, 00:15
+1
+1

taipupole
28.11.11, 00:40
photoshop plz

+1

taipupole
28.11.11, 00:40
+1

+2

vapsik
28.11.11, 00:52
+3

hakkameimema
28.11.11, 02:51
+4 kui jõuame 1000-deni välja siis ranka peab midagi välja loosima, nagu näoraamatus kombeks on...

ranka
28.11.11, 03:06
Pool päeva pole sa updatenud, nii ei minda cocast mööda! Paar ettepanekut, kuidas kiiremini clicke saada:
1. Jäta suitsetamine maha ja räägi sellest 4 korda päevas.
2. Kirjuta, et sõjavägi on mõttetu koht. (või ülivajalik, pole vahet)
3. Kirjuta, mida sa sõid hommikuks, lõunaks ja õhtuks.
4. Lol, ROFL, (Y), :heart:, +1, +2, +3.

Esimesest ei saa rääkida, sest omast arust ei suitseta enam. Teiste kohta +1. Naljakas ongi see, et tahtsin rääkida söömisest ja sõjaväest.

Enne sõjaväge olid hambad täiesti korras. Ei olnud mitte ühtegi auku, ainult kõverad olid suus. Sõjaväes peale noorteaega talvel külmade ja väga ebahalva suuhügieeni tõttu tekkisid mul esimesed augud ja hambavalud just sõjaväes. Ideaalis muidugi võiks öelda, et saab hambaid pesta ka metsas aga kui väljas plagistab 20 kraadi külma, oled ise läbikülmunud ja jalad märjad, pole duzzi näinud 2-3 päeva siis lööd juba käega. Tollal sõjaväerütm oli stiilis: nädal metsas, nädalavahetusel kasarmus/kodus ja nii peale noorteaega kuni lõpuni välja (oli isegi 2-3 nädalat järjest metsas aga siis organiseeriti väliduzzid jne.)

Hambad lagunesid täiega ja absoluutselt iga öö hambad valutasid ning reserviks jäingi oma headest hammastest ilma. Sõjaväe hambaarsti juurde aega panna oli mõttetu, sest noorteajalõpus järjekord ulatus põhimõtteliselt reservini. Tollal noor ja loll ka veel ning asjad jäid nii. Pärast esimest nädalat reservi minnes sai kodus kaableid veetud. Ei viitsinud kaablitangide järgi minna, noaga kaabli isolatsioonile sälk sisse ja tõmbasin hammastega ära ja tunnen, et kurat midagi tuli suust ära. Vaatan: WTF, hammas kaabli küljes. Tollal ikka ei viitsindu midagi ette võtta.

Hambavalud muidugi kadusid peale sõjaväge kui normaalne suuhügieen taastus aga kahjud on eluaegsed. Oma nooruse, lolluse ja pohhuistliku suhtumise tõttu ei läinud ka kaitseväele kaebust esitama. Fk me! :)

Hiljem mõistsin, et oleks aeg minna arsti juurde aga eesti mees läheb jala pealt ja ei viitsi pisiasjadega tegeleda. Tänasel päeval on nüüd vitsad käes. Eelmise nädala lõpus hammustasin keelde, kuhu tuli väike põletik ning nüüd see viimase päeva-kahega levinud igemetesse. Pool suud paistes ja hambad väga valusad ning tahkete asjade söömine on väga piinarikas protsess.

Igastahes tuleb käia hambaarstil ära ja vaadata, mis räägivad. Ei taha kuuldagi nende müstilistest summadest, mis mu väga katkise suu parandamien maksma läheb ja kui oleks minu teha siis tõmbaks kõik hambad välja ja laseks proteesid panna. Elu poole lihtsam :)

ranka
28.11.11, 03:11
ma hetkel ei jõua kirjutada aga päeva poole või hiljem võiks keegi seda posti tsiteerida: SNE. Siis tuleb meelde kirjutada paar mõtet sellel teemal.

vass
28.11.11, 05:49
+5

qbj0hn
28.11.11, 07:16
Enne sõjaväge olid hambad täiesti korras. Ei olnud mitte ühtegi auku, ainult kõverad olid suus. Sõjaväes peale noorteaega talvel külmade ja väga ebahalva suuhügieeni tõttu tekkisid mul esimesed augud ja hambavalud just sõjaväes. Ideaalis muidugi võiks öelda, et saab hambaid pesta ka metsas aga kui väljas plagistab 20 kraadi külma, oled ise läbikülmunud ja jalad märjad, pole duzzi näinud 2-3 päeva siis lööd juba käega. Tollal sõjaväerütm oli stiilis: nädal metsas, nädalavahetusel kasarmus/kodus ja nii peale noorteaega kuni lõpuni välja (oli isegi 2-3 nädalat järjest metsas aga siis organiseeriti väliduzzid jne.)



Ma lasin enne sõda kõik viimase peale ära timmida sest teadsin, et suht vitamiini vaene toit ja need asjad perse seal lähevad. Mingi 5 kilo läks hambaarsti peale 7-8x käisin... ja nii oli ka peale sõjaväge, et olukord polnud enam sama mis enne seda.
Mäletan küll ainult ühte korda kui hammas sõjaväes valutama hakkas aga üldiselt läksid nüriks küll ikka.

ranka
28.11.11, 08:04
Upswing jätkub...

Täna järjekordsed sada mängu ja 25BI-d
http://pokkeriprod.ee/ranka/pildid/muu/jatkub.jpg

EV:
http://pokkeriprod.ee/ranka/pildid/muu/jatkubev.jpg

Sajased kokku:
http://pokkeriprod.ee/ranka/pildid/muu/jatkubhem.jpg

Upswign kokku:
http://pokkeriprod.ee/ranka/pildid/muu/upswing2.jpg

NB! Downswgi tulekul graafikuid ei postita enam.

Tõstsin PokerStarsis turniirilimiidid $200 peale. Vaikselt võtan 200-seid kõrvale (action paistab seal suht hõre) aga tahaksin enne sajastes ühe korrektsiooni üle elada enne kui otsustava hüppe teen. Aga see sõltub natuke ka selest, kui suur action 200-stes on või pean koheselt äkki 300-sed ka juurde võtma.

tolmuahv
28.11.11, 08:35
Well done, üle pika aja keegi, kes variatsioonile tagasi teeb. Hammaste kohta - soovitan külastada kliinik32 (Swissi majas). Peaks olema Eesti kõige paremini varustatud kuudik. Eraldi hea spetsialist iga häda jaoks. Suhtumine normaalne. Kui proteese ei pane just, siis arve üle paarisaja EURi ei tohiks minna. Ja arvestades, mis hädasid põletikulised hambad/igemed põhjustavad, siis well worth it.

qbj0hn
28.11.11, 08:40
Hammaste kohta - soovitan külastada kliinik32 (Swissi majas). Peaks olema Eesti kõige paremini varustatud kuudik. Eraldi hea spetsialist iga häda jaoks. Suhtumine normaalne. Kui proteese ei pane just, siis arve üle paarisaja EURi ei tohiks minna. Ja arvestades, mis hädasid põletikulised hambad/igemed põhjustavad, siis well worth it.

Ise käin juba viimased 5a. seal kristiine vastas erakliinikus, suur silt ka seal üleval ja eramaja.
Enne seal käimist ma olin suht pussy ikka selle hambaarstivärgiga. Türil tõmmati üldse vale hammas välja kunagi siis sai kopp ette. Seal linnas käies ikka väga tip top korras alati kõik olnud :)

timz0333
28.11.11, 08:43
Nii ilusad graafikud lihtsalt, et jäin lolli näoga hommikune kohvitass käes monitori vahtima.

KristjanLaas
28.11.11, 08:52
Super graph jah, pluss ilus ja omapärane ka. Nagu sinagi:heart:

camu
28.11.11, 09:54
SNE

ranka
28.11.11, 10:50
SNE

ment täna küsis, et kas ma ei lähe järgmine aasta SNE-d (Supernova Elite VIP tase) tegema? ju saate isegi aru kui kõledasse kohta ma ta saatsin pärast sellist rumalat küsimust. aga kui reaalne siiski on SNE VIP taset teha?

Ühe $200 sisseostuga HT HUSNG (Hyper-Turbo Heads-Up Sit&Go) eest antakse 18.38 VPP-d. SNE jaoks on vaja aastas koguda 1 000 000 VPP-d ehk mängides $200 HT HUSNG-sid tuleb mängida 1000000/18.38 = 54 406.96 SNG-d. Päevas teeb see 54406.96/365 = 149 SNG-d. See on tehtav aga raske, sest number iseenesest on väike aga actionit $200+ on juba raskem saada. 200-as on laudu 4-5x vähem kui sajas.

Sajastes saab 10.34 VPP-d turniiri eest ja samat arvutusmeetodit kasutades peame mängima 265 turniiri päevas, et saada SNE-ks. Samuti tehtav. Üks tabledes ma tegin päevas 100 turniiri, oli ka päevi kus 125-150 turniiri. Lisad ühe laua juurde (aga sa ei saa topelt actionit, sest 100% ajast sa ei 2table vaid üks laud tühjana ootab) ning hakkad tunnis saama ca. 30-35 mängu. Ühesõnaga kõva 7-8h mängupäev, enam-vähem sama ka 200-as (200-as ootaeg läheb suureks, mängutundide arv samas on väike).

Siit järeldame, et nii SNE-d teha on üpriski raske ja distspliini nõudev - keskmiselt päevas 7-8h pokkerit. On veel kolm varianti. Mängida $300-$100. Sel juhul peaks tundide arv vähenema 4-6 tunnini, mängida rohkem laudu või hakata istuma 200-as igale regularile järgi. Kõige reaalsem tundub olevat esimene variant, teise ja kolmanda puhul annad ära mingi osa ROI-st. Lisaks igapäev end nii tugevalt pokkeriga sidudes kaotad pikemas perspektiivis nii või naa päris palju EV punkte (läbipõlemine, halb jooks, tilt)

Seega SNE on igatpidi pain in the ass. Aga vaatame palju on SNE üleüldse väärt. Ülesande lihtsustamiseks võtame $200 HT HUSNG-d ning meie tavaline ROI on 2%, mis SNE seiklustel langeb 1% peale - mängime siis kui ei tee A-mängu, ei ole enam aega õppida, ei puhka, kaob ära motivatsioon jne.

Lähtudes FPPPRO.com on SNE väärt: "$104,030-$130,720". Me peame mängima 54 406.96 (ümardame 54407 peale) SNG-d siis 1% ROI juures tulemuseks saame: 54 407 * 200 * 0.01 = 108 814. Kokku siis antud seikluse jooksul teenima ca 215-240k usdi, mis teeb kuu teenistuseks 18-20k dollarit aasta kohta. Mis ei ole iseenesest paha.

Võtame nüüd sama mängija, kes mängib 2% ROI-ga $200 HT HUSNG-sid. Tema ROI ei kuku, sest kui tal sitt jooks või tunenb, et ei viitsi mängida siis ta ei lähe lauda. Ta üleüldse on kole laisk inimene ja mängib kuus ainult 1500 mängu. Aastas 18,000 mängu ja selle aja jooksul teenib 18,000 * 200 * 0.02 = $72 000. Lisaks maksab ta iga turniir pealt reiki $3.34 ehk 60,000 USD-i ja samal ajal teenib 330k vpp-d. Lähtudes FPPPro.com-ist saab 300k VPP-d teeninud mängija 43% rakebacki. Ehk aastas tiksub juurde 60 000 x 0.43 = 25 800. Kokku siis 100,000 usdi ehk kuus keskmiselt 8000 dollarit.

Vahe on rohkem kui kahekordne aga SNGE grinder seob end mänguga täielikult. Ta peab igapäev mängima, ta ei saa võtta vaba päeva ja kui võtab selle siis peab selle tagasi grindima. Nägin oma silmaga Sloveenias kuidas SNE elu on. Siis kui meie mängisime Lives ja jõime õlut, SNE samal ajal läpparis grindis.

See on muidugi igaühe enda asi kuidas ta pokkeris raha teenib aga mina olen selle hobi omale tööks valinud just vabaduse pärast ja mängin täpselt niipalju kui viitsin, jõuan ja tahan. Kui tahan teen 10h päevas ja nädal jutti, kui tahan ei mängi nädal (keskmiselt on mul kuus 20 mängupäeva)

SNE muutub kasulikuks minu arvates ainult siis kui sa mängid muidu palju laudu ja suudad näidata neis head tulemust (point@nanonoko). Muudel juhtudel on see ajaraiskamine. Oleksin teise kategooria mängija siis ennem õpiksin selgeks PLO ning läheksin mõnda eurovõrgu skinni grindima (TrioBet näiteks), kus tiksuks ka 60%+ rakeback ning seda iga nädal otse pokkerikontoel olenemata kas ma sain aasta normi täis või mitte.

Lihtsalt tõin välja oma arvamuse seoses SNE-ga - minu jaoks ülehinnatud staatus ja saan aru, et paljud eestlased sooviksid selle staatuse saada ning tunda ennast siis kui esimese eestlasena kosmoses aga kahjuks see on kõigest SNE.

Lisaks ma olen veendunud, et kui ma suunaks sama energia õppimisse/arenemisse, mille ma suunaksin SNE püüdmiseks siis ma teeksin õppides/arenedes rohkem kui SNE väärt on.

Oliverk
28.11.11, 19:50
ma võin kihla vedada et ma olen seda posti juba kuskil lugenud.

Cypher0
28.11.11, 20:15
ma võin kihla vedada et ma olen seda posti juba kuskil lugenud.

See üks pokkerisheriff'i quote ju jälle.

ranka
29.11.11, 03:34
ma võin kihla vedada et ma olen seda posti juba kuskil lugenud.

Kihlvedude osas pead kahjuks pöörduma Codecci poole.

PS! Nägin täna päris räiget und, häbi rääkida ja jätangi rääkimata. Muidu muutun ka foorumi Vandalariks.

Oliverk
29.11.11, 07:18
http://onthepatio.typepad.com/photos/uncategorized/foil_man.jpg

ranka
29.11.11, 07:29
hahaha

Tegid pildi enne duzzialla minekut? Hõbepaber peas vältimaks kontakte maaväliste olevustega?

Oliverk
29.11.11, 08:07
Töö hetkel istun niimoodi. tegin enne hommikust koosolekut.

ranka
29.11.11, 08:07
Zeebo teoreem

Poker Stars $98.12+$1.88 No Limit Hold'em Tournament - t10/t20 Blinds - 2 players - View hand 1537162 (http://www.handconverter.com/hands/1537162)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

BTN/SB: t500 25 BBs
Hero (BB): t500 25 BBs

Pre Flop: (t30) Hero is BB with J :diamond: 7 :spade:
BTN/SB raises to t40, Hero calls t20

Flop: (t80) K :club: 7 :heart: A :club: (2 players)
Hero checks, BTN/SB checks

Turn: (t80) 7 :diamond: (2 players)
Hero checks, BTN/SB checks

River: (t80) 7 :club: (2 players)
Hero bets t460 all in, BTN/SB calls t460 all in

Final Pot: t1000
BTN/SB shows 5 :spade: 5 :heart: (a full house, Sevens full of Fives)
Hero shows J :diamond: 7 :spade: (four of a kind, Sevens)
Hero wins t1000

ranka
29.11.11, 09:38
täna võitsin täpselt 1.90 .P vahepeal üle 10bi olin miinuses

timz0333
29.11.11, 09:43
Sa seal sevens full of kings foldiksid?

ranka
29.11.11, 09:47
Jup.

EDIT: antud pot oddside suhtel foldiksin ka tõenäoliselt AX, sest enamus ajast shoveb seal AX (või slowplayed AA), teise suure% ajast quads ja väga väikese % ajast nõrgem käsi kui AX.

IamAllin
29.11.11, 12:33
see J7o on pre koguaeg kindel call?

ranka
29.11.11, 14:10
25BB deep jah.

Ghost0
29.11.11, 23:17
Väärt lugemine SNE kohta :)

ranka
30.11.11, 07:18
Väärt lugemine SNE kohta :)

Tänan.

Täna on siis see näidispäev millest ma SNE teoorias rääkisin: ei saa võtta vaba päeva. Käisin eile jõusaali ja magaminek jäi kuidagi liiga hilja peale ja koheselt panin paika: kui üles hommikul ei ärka või/ja mängida ei viitsi siis ei mängi. Ärkasingi täna 5h hiljem* planeeritust ning tuju laes. Peaks ma praegu mängima hakkama siis vist nutaks pauside aeg salaja patja, et sellise koorma endale võtsin.

*jah ma ärkan kella kolmes** üles, sest siis ma tundun endale kõige produktiivsem. Ärkan kolmest, söön-pesen-loen foorumit. Grindima hakkan kella neljast hommikul. Keegi ei sega, mõnus vaikus (ma olen kord hommikute inimene) siis saab kell juba hommikul kuus, mul natuke allapoole mängude mängitud. Skyplus peale, kuulan mõnusat trollimist ja ila hommikuprogrammist. Hommikuprogramm saab läbi, millega lõppeb/on lõppenud ka minu sessioon. Edasine päev on vaba. Jah hommikuti actionit on vähem aga mulle meeldib nii.

** vahest luban luskust ja ärkan neljast aga ei ole hullu.

Vastupidine näide (mis oli enne tavakas): ärkan miski kell 12:00-15:00 (suvalisel ajal). Haigutan, söön, pesen. Loen foorumeid, poste tekib juurde ja jurude, loen edasi. Igav. Hakkan mängima, mängin. Keegi msn küsib, lobisen vastu. Siis sessimise aeg tuleb geniaalne mõte, et äkki peaks ikka seda teemat vaatama. avastan end foorumist diskussiooni laskumas keset sessi. Teen pausi, loen foorumit, telekas taga mängib ja normal saated tulevad seal 8-9 aeg. Ok, vaatan natuek telekat. Omg, kell juba 12.00. Teen vägisi need mängud ära. Tra tilt rasik aga perse pole ju sittagi mänginud. Lõpetan või ei lõpeta sessi - vahet ei ole, igatpidi ajab tilti. Ühtepidi tilti, et pean vägisi mängima, teistipid tilti, kuna time managment fucked up.

PS! Suured tänud lugejatele! Vahe minu ja coca blogi vahel on kahanenud juba 349 465 klikini. Nii jätkame püüame aastaks 2014 kinni!

hotcocacola
30.11.11, 07:28
2014 on mul oma foorum: www.coca-vostro.vu

tafka31
30.11.11, 07:34
Aga mis kell sa magama lähed sel juhul?

numnuts
30.11.11, 07:40
Täna on siis see näidispäev millest ma SNE teoorias rääkisin: ei saa võtta vaba päeva. Käisin eile jõusaali ja magaminek jäi kuidagi liiga hilja peale ja koheselt panin paika: kui üles hommikul ei ärka või/ja mängida ei viitsi siis ei mängi. Ärkasingi täna 5h hiljem* planeeritust ning tuju laes. Peaks ma praegu mängima hakkama siis vist nutaks pauside aeg salaja patja, et sellise koorma endale võtsin.

*jah ma ärkan kella kolmes** üles, sest siis ma tundun endale kõige produktiivsem. Ärkan kolmest, söön-pesen-loen foorumit. Grindima hakkan kella neljast hommikul. Keegi ei sega, mõnus vaikus (ma olen kord hommikute inimene) siis saab kell juba hommikul kuus, mul natuke allapoole mängude mängitud. Skyplus peale, kuulan mõnusat trollimist ja ila hommikuprogrammist. Hommikuprogramm saab läbi, millega lõppeb/on lõppenud ka minu sessioon. Edasine päev on vaba. Jah hommikuti actionit on vähem aga mulle meeldib nii.

** vahest luban luskust ja ärkan neljast aga ei ole hullu.



+1

ranka
30.11.11, 08:08
Aga mis kell sa magama lähed sel juhul?

Nõks peale kaheksat. Kui ei meeldi nii vara magamaminek siis on alati võimalus teha päeval väike magamine - näiteks 10:00-12:00 aga seda kaks korda päevas magamist ma ei soovita. Olen ise elanud sellises rütmis, et magama läksin näiteks 06:00 ja ärkasin 10:00-12:00 (selles vahemikus) ja teine uneaeg oli õhtul 18.00-00:00. Reeglina said magama ikka tunnike-kaks hiljem või hoopis läks uni varem ära. Oli küll lahe, et öösel grindisin oma FR sessi ära. Siis magama näiteks kaheksast, kell 12:00 ärkasin üles. Algul oli lahe, et aega jäi sitaks üle aga pärast viskas siibri ette, et mitte midagi teha ei ole. Tho seda ei tea kas selline stiil tervisele ka halvasti mõjub.

Lisaks varahommikusele ärkamisele tunnnen ennast rohkem väljapuhanuna.

Godspeed_EJ
30.11.11, 08:59
*jah ma ärkan kella kolmes** üles, sest siis ma tundun endale kõige produktiivsem. Ärkan kolmest, söön-pesen-loen Maalehe netiväljaannet. Lüpsma hakkan kella neljast hommikul. Keegi ei sega, mõnus vaikus (ma olen kord hommikute inimene) siis saab kell juba hommikul kuus, mul natuke alla poole lehmadest lüpstud. Vikerraadio peale, kuulan mõnusat ilusat meloodilist muusikat ja põllumeeste argimuresi. Programm saab läbi, millega lõppeb/on lõppenud ka minu lüpmise sessioon. Edasine päev on vaba. Jah hommikuti on laudas actionit vähem aga mulle meeldib nii.


fyp ja in b4 ranka kolib maale elama

ranka
30.11.11, 09:01
fyp ja in b4 ranka kolib maale elama

ROFL. Nagu rusikas silmaaauku.

pastilaa
30.11.11, 09:07
fyp ja in b4 ranka kolib maale elama

väga kvaliteetne postiparandus!

kjmrc
30.11.11, 09:09
Lool wp :D Viimane lause on kuldne :D

rohelinekonn
30.11.11, 12:23
solid huumor :)

ranka
30.11.11, 13:48
Viimaste majandus offtopic uudiste saatel tuli korra mõte teha eksperiment - 500 eurot kuus aga detsember liiga halb kuu selle tegemiseks. Oleks ennastki huvitanud, et kas elan 1 või 2 päeva ära. P

qbj0hn
30.11.11, 13:51
Proovi parem 500 eeki ehk 32€ mitte 500€.

ranka
30.11.11, 13:57
Proovi parem 500 eeki ehk 32€ mitte 500€.

Sa ju hetkel jätad suitsetamist maha. Arvan, et kui maha jätad siis sa võiksid seda ise eksperimenteerida, tossule enam raha ei lähe ja nagu Codecci ütles, et järvamaal on hea odav elada...

qbj0hn
30.11.11, 13:59
Mnjah, suitsule läheb 90€ kuus :D.

KristjanLaas
30.11.11, 14:10
Vastupidine näide (mis oli enne tavakas): ärkan miski kell 12:00-15:00 (suvalisel ajal). Haigutan, söön, pesen. Loen foorumeid, poste tekib juurde ja jurude, loen edasi. Igav. Hakkan mängima, mängin. Keegi msn küsib, lobisen vastu. Siis sessimise aeg tuleb geniaalne mõte, et äkki peaks ikka seda teemat vaatama. avastan end foorumist diskussiooni laskumas keset sessi. Teen pausi, loen foorumit, telekas taga mängib ja normal saated tulevad seal 8-9 aeg. Ok, vaatan natuek telekat. Omg, kell juba 12.00. Teen vägisi need mängud ära. Tra tilt rasik aga perse pole ju sittagi mänginud. Lõpetan või ei lõpeta sessi - vahet ei ole, igatpidi ajab tilti. Ühtepidi tilti, et pean vägisi mängima, teistipid tilti, kuna time managment fucked up.


Sick, kui väga ma tegelikult samastada saan end sellega. Võtan ka kokku oma time managemendi.

qbj0hn
30.11.11, 14:12
Täpselt nagu enda kirjutatud lol :D.
Praegu viimased päevad üritanud unereziimi paika panna. Eile läksin kell 9 õhtul juba magama aga ärkasin ikka 11 millegippärast.

ranka
01.12.11, 11:27
Hakkasin tänasest kolm tablema. Eesmärgiks 2% ROI saada, kui toimib siis jätkangi 3 tablingut.

ranka
01.12.11, 14:49
Kliinik32 käidud ja vapsee teenindus :heart:. Viskasin pärast 20 eurose letti (ilma, et küsiksin palju läks) ja müüal (loe: adminnil) suured silmad peas, andis 4 euri tagasi ja kõik rohkem midagi ei ölenud. Jube jahmunud oli.

PS! Enne minekut midagi välja ei printinud.

ristijeesus
01.12.11, 15:00
Hambaarsti juures viskasid 20 euri letti ja said veel tagasigi? Peab sul ikka hea hambumus siis olema.
Ja kui sa loodad ühele teisele foorumlasele ära panna, siis mingi kahe kümpaga ära hakkagi proovima. Nõrk.

jrgn hell
01.12.11, 16:59
Läksin kaks nädalat tagasi alkopoodi.
Ilma riiulitele vaatamata, viskasin 10€ letti ja ütlesin, et andke seda kõige rotimat Vergi tumedat rummi.
Müüja oli jahmunud ja hakkas vaatama, kas sellist on. Leidis alumiste riiulite juurest. Hakkas naerma, andis sendid tagasi ja küsis kas Cocat ei taha.

Ei tahtnud

True story

ranka
01.12.11, 17:08
Läksin kaks nädalat tagasi alkopoodi.
Ilma riiulitele vaatamata, viskasin 10€ letti ja ütlesin, et andke seda kõige rotimat Vergi tumedat rummi.
Müüja oli jahmunud ja hakkas vaatama, kas sellist on. Leidis alumiste riiulite juurest. Hakkas naerma, andis sendid tagasi ja küsis kas Cocat ei taha.

Ei tahtnud

True story

Ju see Coca ostmise nali müüjate foorumites levinud. Küsis mõnituseks seda.

hakkameimema
01.12.11, 17:11
HAHA :D Müüa küsis tegelt, kas pead ennast cocaks :D Sina aga kuulsid, kas cocat ei taha...

ristijeesus
01.12.11, 17:25
Küsis ta jee. Oled sa näind cocat kümnekaga poes maksmas? Oled sa cocat üldse poes näinud? Mina pole ja ma ei tea kedagi, kes teaks kedagi kes oleks näinud. Poed (väljaarvatud arvutipoed) on kehvikute jaoks.

camu
01.12.11, 17:27
Coca ostis teenijale isegi auto, et too ei peaks jala poes käima.

Loksutaja
01.12.11, 17:29
Olgu nende leveldamiste ja naljadega nii nagu on aga no coca omadest ei saa vist kunagi küllalt.

Kloonike
01.12.11, 17:31
Lol. Ega rikkus pole häbiasi. Mees on enda saavutuste üle uhke ja tunneb ennast nagu kuningas, ärge olge heiterid (ilmselt enamik inimesi postitabki naljana), cocale endale muidugi +EV kui temast räägitakse.

ranka
01.12.11, 17:35
Küsis ta jee. Oled sa näind cocat kümnekaga poes maksmas? Oled sa cocat üldse poes näinud? Mina pole ja ma ei tea kedagi, kes teaks kedagi kes oleks näinud. Poed (väljaarvatud arvutipoed) on kehvikute jaoks.

Kui meie liht-inimesed kasutame ATM kaartide puhul maksimumlimiite siis Coca tõenäoliselt miinimumlimiite. Alla €100 ta ei saa ATM-ist välja võttagi. Teiseks kui meil valgetel inimestel on ATM-is rahaväljavõtte valikus - väikesed kupüürid siis kokakoolal on selle valiku asemel prisked kupüürid.

ristijeesus
01.12.11, 18:06
Alla €100 ta ei saa ATM-ist välja võttagi.

Sa oled ka hea. Coca käib sul ATM-st midagi võtmas? Ta ju kodus prindib raha ja siis virutab patakaga. Teenijad muudkui niutsuvad kui näpud alla jäävad ning lippavad poodi. Oh seda elukest.

IamAllin
01.12.11, 18:10
Coca ostis teenijale isegi auto, et too ei peaks jala poes käima.

kuuldavasti ei raatsinud mersust paremat osta :(

WeThePeople
01.12.11, 18:33
kuuldavasti ei raatsinud mersust paremat osta :(

See ihnus maksab ükskord veel kätte!

jrgn hell
01.12.11, 18:42
Kui coca õigesti välja mängib selle müüjate hirmutamise, siis tast võib saada samasugune tõbras ja kassapidajate hirm nagu Urmas Ott eluajal Stockmani toidupoes oli.

Kui kellelgi on tuttavaid, kes müüjana stocksi toidupoes töötanud aastaid tagasi, siis võib uurida.

Coca vostro ostmine oli selle kõrval hentai porno.

ranka
02.12.11, 02:04
Mida see Ott siis tegi? Nugistas kassalindiga w?

hotcocacola
02.12.11, 03:35
irw, enamus neid poste näevad välja nagu chuck norrise naljad..:D

ala et mis on chucki email?

gmail@chuck.com :D

hotcocacola
02.12.11, 03:36
Kui coca õigesti välja mängib selle müüjate hirmutamise, siis tast võib saada samasugune tõbras ja kassapidajate hirm nagu Urmas Ott eluajal Stockmani toidupoes oli.

Kui kellelgi on tuttavaid, kes müüjana stocksi toidupoes töötanud aastaid tagasi, siis võib uurida.

Coca vostro ostmine oli selle kõrval hentai porno.

irw, mida posti :D

hentai porno......haahaahhhhhhhhhhhhhhaa

aga räägi Oti teemast lähemalt

nikitheone
02.12.11, 07:54
rofl@ chuck norrise email :DDD

kjmrc
02.12.11, 08:03
Loeks ka heameelega seda Oti värki :D

ranka
02.12.11, 08:05
irw, enamus neid poste näevad välja nagu chuck norrise naljad..:D

ala et mis on chucki email?

gmail@chuck.com :D

Kuulsingi, et uuest aastast pidi Olympic-Online ametilik support email olema: Olympic-Online@hotcocacola.com

ranka
02.12.11, 08:50
Üleeile -$1k, eile +$1k, täna $1.7k. Ennustused millal upswing lõppeb ja kui suure krahhiga? Aga niikaua kui jookseb, niikaua vaatame ilusaid graafikuid.

http://pokkeriprod.ee/ranka/pildid/muu/upswing3.jpg

ristijeesus
02.12.11, 08:55
vaatame ilusaid graafikuid.

Photoshop

Kloonike
02.12.11, 08:57
Kõrvalt vaadates tundub nagu easy money, aga mis tunne reaalselt ~100 HUSNG-d päevas mängida on? Kas ära ei tüüta? Ilus töö muidugi!

ranka
02.12.11, 09:38
Kõrvalt vaadates tundub nagu easy money, aga mis tunne reaalselt ~100 HUSNG-d päevas mängida on? Kas ära ei tüüta? Ilus töö muidugi!

Peale esimest 30 mängu on kopp ees. Kogu aeg pead askeldama lobby ja laudade vahelt. Laua saamine vahest on väga suur probleem. Näiteks kui 4-5 regulari korraga jahivad lauda siis lobbys mõlemas lauas on regular. Uue tühja laua ootamine võib võtta mitu minutit ja siis pead saama millisekundiga selle koha enne kui laud eest võetakse.

Kui laud ei valiks oleks easy - 7-stes oli see nauditav mäng, 60-nestest läks tööks ära. NLHE HU on mugavam, mitu korda väiksema variatsiooniga ja sama kasumlik aga ma lihtsalt ei viitsi multisaitida või/ja regularidega metada.

Just käisin poes. Eesmärk oli mune tuua ja tõin poest kõike muud aga mitte mune. FML.

EDIT: lisaks 1 tabledes 100 mängu mängimine on 5-8 tundi. just seepärast, et sajastes ooteaeg on üpriski pikk.

privador
02.12.11, 12:02
sa mängid neid hyperturbo variante?
Katsetan ka 7 taalaste hyperturbotega ja hävin

ranka
02.12.11, 12:04
sa mängid neid hyperturbo variante?
Katsetan ka 7 taalaste hyperturbotega ja hävin

Nope. Seal eeliseid ei ole ja rake sööb kasumi ära. Hetkel minu andmetel ei ole seal ühtegi mänguga plussis mängijat. Ise mängin no-blind increase (sama mis andu-andu). Soovitan.

Jäämees
02.12.11, 12:09
Mis see vahe on HT ja niisama Turbol? HT veel softimad??

hakkameimema
02.12.11, 12:10
HT on 25BB alguses kohe ja 2 min blindid

Jäämees
02.12.11, 12:21
Ma tean mis struktuuri vahe on..

hakkameimema
02.12.11, 12:28
Siis peaksid teadma ka seda, et hand range on tunduvalt laiem ja mingi ime pole, kui fishid lähevad juba jx ja selliste kätega all inni...Ja väga tihti hitivad nad selliste kätega ära nt sinu 99 ja sellest tuleb ka suur variatsioon...

Jäämees
02.12.11, 12:30
Jah seda ma tean, et HT on laiem hand rangei lihtsalt tahtsin teada mis seal tehakse kellelt, kes neid mängib.

hakkameimema
02.12.11, 12:35
Kõige lihtsam tee soft lahti ja speci mõnda mängu...Saad kohe aru, mis ulmet seal tehakse. Mina küll aru ei saa, kuidas saab seda mängu ilma suurema variatsioonita mängida...proovisin ka mingi 400 mängu ja jäin suht be, kuigi ev järgi peaks 17 bi + olema...Lihtsalt minu Ax imetakse koguaeg mingi q4 suguste kätega ära...

virukunn
02.12.11, 12:38
Kõige lihtsam tee soft lahti ja speci mõnda mängu...Saad kohe aru, mis ulmet seal tehakse. Mina küll aru ei saa, kuidas saab seda mängu ilma suurema variatsioonita mängida...proovisin ka mingi 400 mängu ja jäin suht be, kuigi ev järgi peaks 17 bi + olema...Lihtsalt minu Ax imetakse koguaeg mingi q4 suguste kätega ära...

400 mängu on ilmselgelt vähe ja keegi pole öelnudki, et HT-d peaks suurema variatsioonita kulgema - vastupidi on. Ax vs Qx lol, harju ära. Tee vähemalt mingi 2k mängu ja siis on natuke parem ülevaade ehk.

jrgn hell
02.12.11, 12:40
Kui see poodi astus, siis oli juba nagu loto, kelle kassasse ta kapriisitsema sattus.
Reaalselt oli üritanud korralikke skandaale ja tülisid lampi kassapidajatega algatada.

Kokkuvõttes oli selline tõbras poe töötajate vastu oma staari seisusega, et õnnelikud olid need, kellel veel lõuna või break tegemata oli.

timz0333
02.12.11, 12:40
Rankal suht variatsiooni vaba all time 100$ hyperid mhmh on küll.

hakkameimema
02.12.11, 12:47
Peale 400 mängu läks isu ära :D

ranka
02.12.11, 13:44
Variatsioon on seal sitt. Ma ei viitsi graafikuid lahti kikkuda aga seal esimese 1500 käega oli EV roi 3% ja hetke roi -3% ehk 6% kõikumine. Hetkel 2500-3000 mängu ja peaks olema 5%+ aga EV oma 3-4% (tõenäoliselt 2-3% on reaalne) ehk üle 3000 mängu on 3% roi-line kõikumine.

See võib vabalt kajastuda nii, et teie long run EV roi on 2% (mis ei ole halb!) aga pärast 3000 mängu on reaalne roi -1% peal. See ajab juba eluisu ära.....

hakkameimema
02.12.11, 13:50
Just täpselt, selline tunne, nagu aju tahaks õhku lennata neid vendi vaadates, kes 3-5 mängu järjest sind tagant olles tühjaks teevad...(Enamjaolt on tegemis hispaanlastega, sest nendega lihtsalt peab mängima, aga tagajärg ongi selline)

http://lunaticoutpost.com/usersmiles/graphic/images/2011/February/24/7A13_4D664459.gif

ranka
02.12.11, 14:14
Just täpselt, selline tunne, nagu aju tahaks õhku lennata neid vendi vaadates, kes 3-5 mängu järjest sind tagant olles tühjaks teevad...(Enamjaolt on tegemis hispaanlastega, sest nendega lihtsalt peab mängima, aga tagajärg ongi selline)

http://lunaticoutpost.com/usersmiles/graphic/images/2011/February/24/7A13_4D664459.gif

Ma ei kasutaks sõna "taga olles", sest ma ise olen ka tihti "taga" aga pot oddsid on piisavad, et on korrektne raha keskele panna. Kasutaksin sõna "gambledes" või "halvasti mängides".

hakkameimema
02.12.11, 14:33
Kaldun arvama, et siiski on sul mingi muu plaan preflop, kui neil, kes kukuvad gamblema ja callivad sinu Ax tagant oma Qalla10x-ga, sest ma üldjuhul ei CALLI all inni Aalla10x preflop (Oleneb muidugi ka stackist), sest enamjaolt on vähemalt suurem kicker vastas...(Samas olen ilmselgelt ka liiga vähe mänge teinud...)

Cash87
02.12.11, 17:37
67s on parem kui T5s?

ranka
02.12.11, 17:40
67s on parem kui T5s?

Jah aga seda ei saa nii öelda. Oleneb olukorrast. Meelsamini openshoven/3bet shoven 65s kui näiteks T5s. Buttoni avamisel eriti vahet ei ole ja OOP callin tihedamini 67s ning T5s enamasti mucki. kuigi T5s minraise callimine ei ole ka halb aga mul oma teooria, miks BB-lt peab tight olema ja 50% vs minraise või oled koheselt profit on bshit. Vähemalt minu jaoks.

jasssass
03.12.11, 00:35
Kunagi FullTildis olid sama struktuuriga HU turkad, seal olid super turbodena, algstäkk oli 300 ehk siis veel vähem kui starsi HT-del ja need kulgesid veel kiiremini, peamiselt taotigi neid rakebacki eesmärgil meeletus koguses, hiljem miskipärast muudeti ka algstäkk 500 peale, siis tundusid need kestvat terve igaviku :D isegi sai proovitud ja miski 7000 tk mängitud, av stake 12 taala, ei suutnud kuidagi neid biitida, AV ROI -1% ja total profit -1900. rakeback seal silus midagi aga sõltuvus tekkis kiiresti ja tilti ajas veel kiiremini :D Nüüd kui seda blogi siin loed ja vaatad graafikuid jne siis hakkavad näpud sügelema proovimise järele, loodan et suudan ennast eemale hoida :D:D

ranka
03.12.11, 04:16
lol


Poker Stars $98.12+$1.88 No Limit Hold'em Tournament - t30/t60 Blinds - 2 players - View hand 1542227 (http://www.handconverter.com/hands/1542227)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

BB: t840 14 BBs
Hero (BTN/SB): t160 2.67 BBs

Pre Flop: (t90) Hero is BTN/SB with T :club: K :spade:
Hero raises to t160 all in, BB calls t100

Flop: (t320) 4 :diamond: 4 :club: 8 :heart: (2 players - 1 is all in)

Turn: (t320) 8 :club: (2 players - 1 is all in)

River: (t320) 8 :diamond: (2 players - 1 is all in)

Final Pot: t320
BB shows 5 :heart: 4 :heart: (a full house, Eights full of Fours)
Hero shows T :club: K :spade: (a full house, Eights full of Fours)
BB wins t160
Hero wins t160

ranka
03.12.11, 07:07
Täna pean end kiitma. Tegin väga töise sessi ja seetõttu saan kiirelt õhtale. Mitte ühtegi pausi, mitte ühtegi uimamist vaid toores kütmine. Kokku solid +15BI, kus 8BI üle EV. Nüüdseks juba 46BI üle EV. See variatsioon on lihtsalt haigeeee ja kui tuleb tagasimaksmise aeg siis oksendad sitalabidaid suust välja.

http://pokkeriprod.ee/ranka/pildid/muu/ev3.jpg

NB! Kellel on HT HUSNG kogemust siis kas sellised 50 BI üle/alla EV (ehk kokku 100-200 kõikumised) on normaalne või kogen lihtsalt ekstreemvariatsiooni mõlemalt poolt? Kui see standard siis paari kuu pärast tõenäoliselt pea lõhkeb.

Lugu, mis oli terve sessi korduses. Algul tundus vägev lugu nüüd juba peale mitut tundi koppa ette visanud.


http://www.youtube.com/watch?v=SmM0653YvXU&feature=player_embedded#!

alaska
03.12.11, 09:03
Kui Mersenneary tegi 100K kuu, siis ta jooksis 40K üle EV ja peale seda suht quittis. Ei tahtnud vist tagasi maksta seda raha.:-)

ranka
03.12.11, 09:12
Kui Mersenneary tegi 100K kuu, siis ta jooksis 40K üle EV ja peale seda suht quittis. Ei tahtnud vist tagasi maksta seda raha.:-)

Tean jah, et ta jooksis üle EV aga miks ta quitis? Ma arvasin, et ta oli ameeriklane ja seoses BF-ga ei saanud enam mängida. Aga samas ühes videos, kus donk andis talle pappi ära siis ütles: "raudselt ameeriklane" ja vaatas asukohta ning oligi. See pani mõtlema, et äkki ei olegi ameeriklane. Peaksi taustaka tegema.

alaska
03.12.11, 09:16
Ta läks kuhugi tööle oma matemaatiku haridusega. Aga see oli päris karm graafik tal, julmalt üle EV ja kusagil kommenteeris seda, et heameelega tagasi ei maksaks seda. Tõenäoliselt tegi nalja, eks see BF oli põhisüüdlane ikka.

mortalvombat
03.12.11, 09:32
Lol, mis tagasi maksmisest jutt käib. Umbes sama teema mündiviskega, et kui 9 korda järjest on tulnud kull, siis mis tõenäosusega järgmine kord kiri tuleb? Eelmise kuu jooks ei saa mitte kuidagi järgmist mõjutada.

ranka
03.12.11, 10:13
Lol, mis tagasi maksmisest jutt käib. Umbes sama teema mündiviskega, et kui 9 korda järjest on tulnud kull, siis mis tõenäosusega järgmine kord kiri tuleb? Eelmise kuu jooks ei saa mitte kuidagi järgmist mõjutada.

sinu jutu järgi siis EV ongi mõttetu aga ma ei viitsi sellel teemal vaielda. minul oma, teistel oma ja ei jõua selle jutuga mitte kuskile. olen elavaks näiteks, et nüüd lähiajal (järgneva 700 mängu aeg) tuleb mul üpriski kõva downswing peale. usu või aru usu aga nii see on.

numnuts
03.12.11, 10:16
sick on niimodi ette arvata, pea et öelda, et tulebki, nagu ootaks seda avakäsi

ranka
03.12.11, 10:21
sick on niimodi ette arvata, pea et öelda, et tulebki, nagu ootaks seda avakäsi

See ei ole ootamine vaid teadmine. Samamoodi kui halvasti jooksed tead, et midagi ei ole teha ja tuleb läbi grindida. Hea jooksul puhul naudi seda aga ole maapeal ning ära muutu ülbeks - ka see vaheldub/tasandub ühel hetkel. Paljud mängijad on nii oma elu ära rikkunud, mitte ainult pokkeris.

kjmrc
03.12.11, 11:20
Ranka, kas see ei vasta mitte kübetki tõele, et kui jooksed sitalt, siis tee paus paar päeva, vaid tuleks ikka läbi grindida? Küsin sest mõningad mängijad on rääkinud seda.

ranka
03.12.11, 11:23
Ranka, kas see ei vasta mitte kübetki tõele, et kui jooksed sitalt, siis tee paus paar päeva, vaid tuleks ikka läbi grindida? Küsin sest mõningad mängijad on rääkinud seda.

Inimesed on erinevad. Minule see ei sobi, kellegile teisele võib sobida.

numnuts
03.12.11, 11:25
obv ei saa see true olla, ega ole. see on nii dependent. Mõni peab koheselt läbi grindima, õppima etc, teine läheb joob 2 päeva ja paremas vormis kui viimased kuud. Kolmas magab 2 päeva ja tunneb end supermotivated ja läheb tugeva mindsetiga edasi grindima.

timz0333
03.12.11, 11:25
Ranka, kas see ei vasta mitte kübetki tõele, et kui jooksed sitalt, siis tee paus paar päeva, vaid tuleks ikka läbi grindida? Küsin sest mõningad mängijad on rääkinud seda.


See on 100% iseloomu/minseti küsimus, ühest vastust ei ole, ise pead teadma kumb variant on just sulle parim. Kas kohe pasast läbi grindida või nädal aega lorutada rummi juua ja siis uuesti puhtalt lehelt jätkata.

edit: On ikka pop blogi, 3 posti minutis.

mortalvombat
03.12.11, 11:27
Ranka, kas see ei vasta mitte kübetki tõele, et kui jooksed sitalt, siis tee paus paar päeva, vaid tuleks ikka läbi grindida? Küsin sest mõningad mängijad on rääkinud seda.

Vahet ei ole absoluutselt. Tuleb teha seda, mis su enda mindsetile parim, et suudaksid teha oma parimat mängu (tuntud ka kui A-game)

kardpleier
03.12.11, 12:13
good job!

KristjanLaas
03.12.11, 12:28
NB! Kellel on HT HUSNG kogemust siis kas sellised 50 BI üle/alla EV (ehk kokku 100-200 kõikumised) on normaalne või kogen lihtsalt ekstreemvariatsiooni mõlemalt poolt? Kui see standard siis paari kuu pärast tõenäoliselt pea lõhkeb.

Sul läheb EV-joon lihtsalt super ilusti ja ühtlaselt üles. Ma rohkem üldse ei mõtleks kui BR olemas on. See swingide üle mõtlemine on rohkem minusuguste 3-10BI meeste mure:( Pakun, et sellised swingid nagu sinul kohe alguses tulid ei ole kindlalt standard, aga samas ka mitte extraordinary.

andu_andu
03.12.11, 17:23
Pakun, et sellised swingid nagu sinul kohe alguses tulid ei ole kindlalt standard, aga samas ka mitte extraordinary.

pretty much this.

Sick graph ranka ;=)

ranka
04.12.11, 07:11
Järjekordsed 100 mängu mängitud ja kaasavaraks 8BI-d. Esimesed 20 mängu väikest miinust, siis võitsin 15 mängu järjest, kaotasin ühe ja võitsin veel mõnedm ängud jutti ning graafiku tipp käis 17BI peal ära. Lõpp vajus käest ära. Jooks oli kuiv, sattusin pidevalt regularide otsa ja ise kah kehvasti mängisin.

Poke
04.12.11, 13:02
15mängu järjest ?
sicko

privador
04.12.11, 13:17
Lol, mis tagasi maksmisest jutt käib. Umbes sama teema mündiviskega, et kui 9 korda järjest on tulnud kull, siis mis tõenäosusega järgmine kord kiri tuleb? Eelmise kuu jooks ei saa mitte kuidagi järgmist mõjutada.
Jah tõenäosuse järgi, kui oled 9 flippi võitnud, siis lähed 10 flippi võtma sama tõenäosusega kui tüübil, kes on just saanud 9 flippi tappa.

Reaalne elu on pigem see, et peale head runni tuleb downswing ja vastupidi

ranka
04.12.11, 13:19
15mängu järjest ?
sicko

100% kindel ei ole, sest ei viitsinud päris ükshaaval üle lugeda aga kogu stretch oli -$200 to $1800 kus oli üks kaotatud mäng.

Codecci
04.12.11, 13:30
sinu jutu järgi siis EV ongi mõttetu aga ma ei viitsi sellel teemal vaielda. minul oma, teistel oma ja ei jõua selle jutuga mitte kuskile. olen elavaks näiteks, et nüüd lähiajal (järgneva 700 mängu aeg) tuleb mul üpriski kõva downswing peale. usu või aru usu aga nii see on.lol


Jah tõenäosuse järgi, kui oled 9 flippi võitnud, siis lähed 10 flippi võtma sama tõenäosusega kui tüübil, kes on just saanud 9 flippi tappa.

Reaalne elu on pigem see, et peale head runni tuleb downswing ja vastupidi
lol

numnuts
04.12.11, 13:32
lol


lol


lol

Tonnar
04.12.11, 13:37
Jah tõenäosuse järgi, kui oled 9 flippi võitnud, siis lähed 10 flippi võtma sama tõenäosusega kui tüübil, kes on just saanud 9 flippi tappa.

Reaalne elu on pigem see, et peale head runni tuleb downswing ja vastupidi

Kui sa võtad sample'iks nt. 1mln mängu ja terve see aeg flipata, siis jääb tulemus väga ligilähedane 50%ga ja EV joon liigub koguaeg break-evenis. Sample'i suurus suureneb su iga järgmise mänguga ja lõppkokkuvõttes peaks gaafiku roheline joon jõudma sama moodi EVga kokku või swingib selle lähedal. Ja kui sa viskad 9 korda järjest münti, siis see sample on lihtsalt liiga väike. 1mlni viske korral võib vahepeal üle 20 korra ka kulli tulla aga lõpuks on ikka tulemus viik.

mortalvombat
04.12.11, 13:57
sinu jutu järgi siis EV ongi mõttetu aga ma ei viitsi sellel teemal vaielda. minul oma, teistel oma ja ei jõua selle jutuga mitte kuskile. olen elavaks näiteks, et nüüd lähiajal (järgneva 700 mängu aeg) tuleb mul üpriski kõva downswing peale. usu või aru usu aga nii see on.
http://flv.kyon.pl/static/img/remiq.net_9057.jpg

Jah tõenäosuse järgi, kui oled 9 flippi võitnud, siis lähed 10 flippi võtma sama tõenäosusega kui tüübil, kes on just saanud 9 flippi tappa.

Reaalne elu on pigem see, et peale head runni tuleb downswing ja vastupidi
http://images.free-extras.com/photo/w/wtf_is_this_dog-214.jpg

Eelnevate tulemuste põhjal ei saa sa mitte kuidagi on tulevast jooksu ennustada. Praegusel momendil sa saad eeldada, et jooksed mingi suure järgneva sample peale EV-joonega võrdselt. (ehk siis saad vaadata, kuidas jooksid minevikus)

virukunn
04.12.11, 14:22
Mis te arvate, et ranka ei tea seda ? Mõttetu mingit EV vaidlust jälle üles kiskuda ju. Ise mõtlete ka peale 40BI hiiterit, et in b4 downswing.

Codecci
04.12.11, 14:45
Mis te arvate, et ranka ei tea seda ? Mõttetu mingit EV vaidlust jälle üles kiskuda ju. Ise mõtlete ka peale 40BI hiiterit, et in b4 downswing.

Ei mõtle, miks ma peaks midagi nii rumalat mõtlema?

hakkameimema
04.12.11, 14:47
Kindlasti mingi swing varsti sisse tuleb, aga et jälle samamoodi alla ev peaks jooksma, see oli pigem extreem, mitte standard swong...

numnuts
04.12.11, 14:50
in b4 op enam ühtegi graphi ei postita

fyte
04.12.11, 14:51
Obv on palju tõenäolisem, et nt 5k mängu pärast on Ranka endiselt üle EV, kui see, et downer on tulnud, kus jõhkralt alla selle joone jookseb.

ranka
04.12.11, 14:52
Naljakas. Muud ei midagi.

KristjanLaas
04.12.11, 15:05
kes rulli on mänginud ka vaatavad ikka, et mis värvid viimati tulnud on ja "strat bete" teevad?
Park vähemalt aitab isegi välja strateege ekraaniga, kus ajalugu, mis värvid viimati tulnud on.

GL!

privador
04.12.11, 15:09
Kunagi olid Pargis isegi mingid tegelased, kes tõesti rulli jälgisid, oma süsteeme tegid. Olympicul oli isegi pakutud mingid süsteemikaardid vms
Pole neid tüüpe kaua aega näinud ....

ranka
04.12.11, 15:17
Ma oleks ühekorra Lätis kolme 60-ne aastase vanamehe käest lõuga saanud kui korra piilusin rullilaua ääres nende vihikusse. ESTPatrick võib kinnitada, et nii see oli.

numnuts
04.12.11, 15:18
:D:D:D

Codecci
04.12.11, 17:14
FoxCrimest jookseb selline saade nagu "Hasartmänguskeemid" ja seal selline lugu, et üks perekond kuskil Itaalias vms jälgis ühte rullilauda mitu nädalat/kuud ja avastasid, et ükski rullilaud pole ideaalne peale mõningast kasutamist ja kuskile poole kaldu vms ja järelikult mingeid numbreid esineb tihedamini kui teisi. Või olid lihtsalt fooled by randomness :)

Fabulous
04.12.11, 17:16
Mis kasu sellest ruletti puhul on, kui laud kaldu on?

JohannesJ
04.12.11, 17:26
imo rulettis pole ju mõtetki mingit lisasohki välja mõelda? see niisamagi niivõrd majale kasulik mäng

Spewmonkey
04.12.11, 17:38
imo rulettis pole ju mõtetki mingit lisasohki välja mõelda? see niisamagi niivõrd majale kasulik mäng

Kuna numbreid panustatakse teoorias võrdselt, siis pole majale vahet, kuhu poole laud kaldu on. Kui mängija teab, kuhu poole kaldu on, siis talle on vahet.

Kihog
04.12.11, 17:50
FoxCrimest jookseb selline saade nagu "Hasartmänguskeemid" ja seal selline lugu, et üks perekond kuskil Itaalias vms jälgis ühte rullilauda mitu nädalat/kuud ja avastasid, et ükski rullilaud pole ideaalne peale mõningast kasutamist ja kuskile poole kaldu vms ja järelikult mingeid numbreid esineb tihedamini kui teisi. Või olid lihtsalt fooled by randomness :)

Vaatasin ka täna hommikul seda saadet. Seal oli mingi tüüp Ungarist, kes Austraalias scammis ruletiga. Tüübil oli kinga sisse mingi seadeldis ehitatud, millega ta mõõtis ruleti kuuli kiirust (valis mingi punkti ja koputas jalaga iga ring kui kuul sinna jõudis, andmed läksid arvutisse ja arvuti ütles talle kõrva numbrivahemiku, kuhu pall peaks kukkuma). Ta tegi alati panused viimasel hetkel, sest täpse kiiruse arvutamiseks pidi kuul mitu tiiru tegema - see, liiga tihe raha võitmine ja jalaga pidev tatsumine talle lõpuks saatuslikuks saidki. Aga tüüp pääses ikkagi pmst puhta nahaga, sest immigratsiooniamet saatis ta ennem riigist välja, kui politsei jõudis mingi süüdistuse kokku panna. :D

Soovitan vaadata seda saadet. Lisaks sellele eelnevale loole oli seal veel mitu huvitavat juhtumit.

tafka31
04.12.11, 18:19
Kust leian selle saate?
Link või saate nimi vms?

ranka
04.12.11, 18:24
Kust leian selle saate?
Link või saate nimi vms?

http://www.kava.ee/?page=chn&cgid=3&cid=908&d=04&m=12&y=2011&clicktrack=chn,908

Saate nimi: "hasartmänuskeemid"@Fox Crime. Inglise keelne nimi peaks siis olema Worlds greatest gambling scams

(Inglismaa,) Hasartmängupettureid leidub nii luksushotellide säras kui tolmustes mängupõrguurgastes. Igal juhul on kaalul miljonid ning Austraaliast Ameerikani tegutsevad nutikad petised kõrvuti ekspertidega, kelle ülesanne on nad vahele võtta.

Worlds greatest gambling scams
From the glitz of The Ritz to the dusty racing tracks of Dublin and the ingenious, millionaire-making scams to the cringeworthy failures, The World´s Greatest Gambling Scams travels the world from Australia to America and everywhere in between in search of the biggest, best and most unusual gambling scammers and the people who dedicated their lives to catching them.

ranka
05.12.11, 05:32
Täna läks kahest uni ära ja seetõttu varem "õhtult". 100 mängu mängitud, tulemus -$188. Ei ole päris kindel kas 2 tabling on hea mõte või mitte. Nagu teeksin natuke halvemat mängu aga samas mäng päev päevalt paraneb.

Üks fish ownis mind täieeggaaaaa. 3x checkisin sharkscope, otsisin isegi PTR infot ja fish, mis fish (ryokan nimi). Olen temaga mitukümmend turniiri mänginud ja ownib mind! Mu graafik ta vastu langeb, tema oma tõuseb. Kahtlustan head jooksu mu vastu. Närvi ajab.

ranka
06.12.11, 11:52
Oli mängutuju aga ei olnud seda surtus. Tahtsin vaikselt mängida, haigutada jne. Siis teginid 8h jooksul 100 mängu lol. Kokku $400 plussis. Esimesi peävi, kus jooksin alla EV. Ei viitsi HEM-i importida aga silmajärgi tundub, et miski 6BI-d.

marcoloco
06.12.11, 14:12
Reaalne elu on pigem see, et peale head runni tuleb downswing ja vastupidi

aga peale head runni ju ei saagi enam uuesti hea run tulla, sest seda ei loeta uueks runniks, vaid sama runni j2tkumiseks :) Kui tuleb 1000 turniirine upswing ja seej2rel 400 turniirine downswing siis keegi ju ei ytle et n2e mul oli 5 j2rjestikust 200st upswingi ja siis tuli 2 downswingi.. Pigem ikka lihtsalt 1 downswing ja upswing, seega t6en2osuse j2rgi peavadki need vahelduma.

fyte
06.12.11, 17:01
Ei viitsi HEM-i importida aga silmajärgi tundub, et miski 6BI-d.
Ei kasuta hudi HTdes? ;o

ranka
06.12.11, 17:08
Ei kasuta hudi HTdes? ;o

Kasutan HUDI ja väga palju. Sellest loobumine annaks ära mitu head EV punkti, eriti just heads-upis. Aga kuna kasutan PT3 siis sealne turniiride cEV ei arvuta reiki on lihtsam importida käed HEM-i ja vaadata EV-d sealt.

camu
06.12.11, 17:12
Kas ma mäletan valesti, et veel natuke aega tagasi olid Sa, Ranka, suur HUDi vastane?

ranka
06.12.11, 17:18
Kas ma mäletan valesti, et veel natuke aega tagasi olid Sa, Ranka, suur HUDi vastane?

Ma ei ole kunagi HUD-i vastane olnud aga olen öelnud, et see ei anna suurt eelist.
Kkui sa loed mu eelmist kommentaari siis ütlesin: eriti heads-upis on see vajalik. Seal on veel päris mitu aga ja võime seda vana aasta õhtul pitsi taga arutada (kui su pakkumine veel jõus on - sa teed salati ja vorstid, ma toon pudeli lol) ning mõistad, miks heads-upis on HUD must be!

6max/FR on see IMO 50:50. Tõenäoliselt ei kasutaks. ABC on kohustuslik, tulsitad sitaks laudu. Kui mängid mikros siis peaks ABC tootma piisavalt, et vähemalt iga kahe kuu tagant üles liikuda, kui ei suuda siis bankroll managment pask või skill halb. Mid-stakes peaksid kõike regulare peast teadma, ABC vahele mõni semi-meta pauk.

Hall ala on low-stakes (100NL&200NL). Seal ma kasutaks HUD-i ja seda ainult tableselectimise eesmärgil.

virukunn
06.12.11, 17:26
Imo on micros hädavajalik eristada 50/10 fish 9/7 nitist, eriti veel mass multitabledes. Ja üldsegi, miks mitte hudi kasutada, kui võimalik ? Kaotada pole ju midagi imo, aga võita on.

ranka
06.12.11, 17:29
Imo on micros hädavajalik eristada 50/10 fish 9/7 nitist. Ja üldsegi, miks mitte hudi kasutada, kui võimalik ? Kaotada pole ju midagi imo, aga võita on.

Asju saab ka valesti kasutada ja mikromehed seda ka teevad ja fishi/kehvemat mängijat on nii või naa üpriski kiire eristad: avatar, stäkk, betsizing, mängu-situatsioonid (aka limp) ja enamus populatsioonist fishe on passiivsed ning nii või naa mängid nende vastu ABC. Sa peaksid mängima ka ABC-d regularide vastu nii madalal limiidil ehk pm. mängid kogu populatsiooni vastu standard pokkerit.

Teiseks sa ei planeeri hetke limiiti kauaks jääda, tuimalt massiga läbi raiuda ja võimalikult kiirelt üles liikuda.

pokkerisheriff
06.12.11, 18:28
nõus rankaga +1

ABC on minu arust tähtsam korrektselt omandada, kui hakata kohe alguses mõtlema HUD-i numbrite põhjal abusemise peale. ütleme nii, et HUD-i põhjal abusema võiks hakata siis kui ABC mäng selge on. ise õpin ka alles ABC mängu ja ainuke mida HUD-is kasutaksin oleks VPIP ja PFR ja seda ka mitte selleks et vastast täpselt abuseda vaid selleks, et kui 2-3 laual korraga mängin ja meelest läheb ära millise vastasega üldplaanis oli tegemist, siis need 2 numbrit aitavad kiiresti aimu saada vastasest.

pokkerisheriff
06.12.11, 18:53
nii palju võiks ikka pokkerist teada, et A-game/C-game ja ABC mäng tähendavad oma olemuselt erinevaid asju.

virukunn
06.12.11, 19:14
Nõus, et vpip/pfr on madalal micros (ilmselt ka kõrgemal) ülekaalukalt tähtsamad teistest stattidest (AF lisaks veel sinna juurde). Ilma nendeta nl2-te 24tabledes ütleks me ära väga suurest infopagasist. Obv on võimalik ka ilma raha teha, sest seda seal lihtsalt kingitakse, aga fishil ja regil vahet tegemine on essential. Am I wrong ?

Nozzu
06.12.11, 19:48
Täpselt niikaua oli naljakas ja vaimukas, kuni oli ilmselge, et see vend ongi OMA OLEMUSELT selline...

Ah, ärge nüüd üle pingutage. Sheriff on aktiivne, siiras ja ajab visalt oma rida. Ei ole vaja talle kambakat teha.
Kui Coca on PP Chuck Norris, siis Sheriff on selle foorumi Clint Eastwood.

http://www.upload.ee/image/1870470/east.jpg

pokkerisheriff
06.12.11, 20:43
tänud lahkete sõnade eest. teistele ütleks nii palju, et siin foorumis peaks olema võimalik kasutajaid blokkida, kui maailmavaade väga lahku läheb. see on ikkagi teie isiklik probleem kui näiteks siin teemas kirjutatu HUD vs ABC-mängu arutelu teie seisukohtadega ja lähenemisega pokkerimängule ei sobi. tegemist on minu (algaja) vaatega ja jagan seda lihtsalt surumata seda samas teistele peale. samuti olen täheldanud, et ka teistes teemades avaldades oma arvamust (pokkeritoa poolt keelatud teenuseid ei tohiks seal mängimise ajal kasutada, pededesse ei tuleks suhtuda nagu mingitesse haigetesse jne) ja inimesed kukuvad täiesti ootamatult ja ebaviisakalt sõimama või ärrituma selle peale.

Kloonike
06.12.11, 20:48
tänud lahkete sõnade eest. teistele ütleks nii palju, et siin foorumis peaks olema võimalik kasutajaid blokkida, kui maailmavaade väga lahku läheb. see on ikkagi teie isiklik probleem kui näiteks siin teemas kirjutatu HUD vs ABC-mängu arutelu teie seisukohtadega ja lähenemisega pokkerimängule ei sobi. tegemist on minu (algaja) vaatega ja jagan seda lihtsalt surumata seda samas teistele peale. samuti olen täheldanud, et ka teistes teemades avaldades oma arvamust (pokkeritoa poolt keelatud teenuseid ei tohiks seal mängimise ajal kasutada, pededesse ei tuleks suhtuda nagu mingitesse haigetesse jne) ja inimesed kukuvad täiesti ootamatult ja ebaviisakalt sõimama või ärrituma selle peale.
:heart:

Codecci
06.12.11, 21:03
Vabandused sheriffile...Ma siiralt arvasin, et see lihtsalt peab olema suur level, nüüd kus ma seda kindlalt näen, et pole, siis on isegi kahju nendest sõnadest, mis on öeldud, et sa selle lõputu leveli järgi jätaks...

Pea siis lihtsalt meeles, rääkimine hõbe, vaikimine kuld ;)
Ma ei oska enam seisukohta võtta... Algul tundus obvious troll-account, aga samas see peab väga haige inimene olema kes viitsib sellist troll-accounti nii kaua pidada.