PDA

View Full Version : ebooks



variatsioon
07.11.09, 12:36
Kas keegi on kokku puutunud pokkeri ebookidega?

Ise olen ainult Ryan Fee - Free 6 Max NL Strategy Guide läbi lugenud ja see aitas mu mängu ikka tohutult.

Mis ebooke te lugenud olete? on head?


Buy premium poker ebooks
I have had a decent amount of success with this. I have purchased or have had a friends purchase a great deal of premium poker content. From Bobo’s Bible, the memoirs of AEjones, CTS’s book “let there be range”, Improva’s book, BalugaWhale’s book “easy game”.. i have read them all. Most of the ones i mentioned are fairly decent and worth the money. Its ok to invest some of the profits you have made back into education. I would go as far as saying its mandatory for any professional player looking to get better faster than the games are getting tougher.

Rigged
07.11.09, 13:08
"Easy Game" Poker e-book by Andrew "BalugaWhale" Seidman

300$ 1 volume, 2 volume on 700$

Suht hea

pikk28
07.11.09, 13:15
"Easy Game" Poker e-book by Andrew "BalugaWhale" Seidman

300$ 1 volume, 2 volume on 700$

Suht hea

ostsid? 1k daala eest? ryan on ju tasuta, kas see on siis 1k korda parem. shareda saad? ::)

Rigged
07.11.09, 13:22
Endal ainult 1 volume, kahjuks jäi see vanasse läpakasse mis läbi kõrbes, see oli mingi 44 lk ainult, pmst basic stuff, aga üliloogiline, et kui läbi loed siis mõistad pokkerit paremini

chrosmos
07.11.09, 13:27
ryan fee on põhiline
ning kõiki live raamatuid saab ka netist ebooki versioonina (sklansky omad põhilised cash game teemad)

variatsioon
07.11.09, 17:20
kui keegi teab kust saaks tõmmata neid ebooke siis PMige.

mul oleks pakkuda: Improva O. - Putting It All Together ( A Piece by Piece Approach to Solving the Poker Puzzle) ebook.

variatsioon
09.11.09, 20:01
miks mõned tavalised raamatud on ebookidest 30 korda odavamad?

mingi NLHTAP võiks ju vähemalt 99.99$ maksta.

Provoker
09.11.09, 22:12
kui keegi teab kust saaks tõmmata neid ebooke siis PMige.

mul oleks pakkuda: Improva O. - Putting It All Together ( A Piece by Piece Approach to Solving the Poker Puzzle) ebook.


http://www.scribd.com/

See juba oli liongikogusse ka sisestatud. Leida võib päris palju erinevaid raamatuid.

ActionJackson
10.11.09, 09:18
miks mõned tavalised raamatud on ebookidest 30 korda odavamad?

mingi NLHTAP võiks ju vähemalt 99.99$ maksta.


2+2 mingis topicus oli BalugaWhale kirjutanud vastuseks küsimusele "miks nii palju?", et kui tema tekst aitab sul tunnitasu tõsta $50 võrra siis pole ka $1k ju palju küsitud. On siis tema tekst siis sedapalju parem,kui Sklansky võiMilleri raamatud? Võta nüüd kinni, kus see tõde on.

Ma saan aru, et on ka kallimaid asju? Seal topicus oli mainitud mingit $1,8k maksvat teost.

variatsioon
10.11.09, 09:19
2+2 mingis topicus oli BalugaWhale kirjutanud vastuseks küsimusele "miks nii palju?", et kui tema tekst aitab sul tunnitasu tõsta $50 võrra siis pole ka $1k ju palju küsitud. On siis tema tekst siis sedapalju parem,kui Sklansky võiMilleri raamatud? Võta nüüd kinni, kus see tõde on.

Ma saan aru, et on ka kallimaid asju? Seal topicus oli mainitud mingit $1,8k maksvat teost.

jp... aga ma mõtlengi et miks need sklanskyd nii odavalt oma raamatuid müüvad...

Tigrano
10.11.09, 09:38
jp... aga ma mõtlengi et miks need sklanskyd nii odavalt oma raamatuid müüvad...


Arvan, et odavamalt müüb kõvasti paremini ja 1k raamatut ikka igaüks ei osta. Tean et paljud on ostnud mitme peale selle baluga raamatu ja müüvad ise odavamalt käest kätte seda, et oma suurem 1k investeering tagasi teenida.

pkmarek
10.12.09, 21:22
keegi mingit linki oskab juhatada selle 1,8K doltsi maksva üllitise juurde? 1,8K tekitab huvi ;D

pastilaa
18.01.10, 12:28
Kas kellelgi on soovitusi, milline füüsiline ebook reader on hea nii ekraani kvaliteedilt, hinnalt etc? Oluline oleks PDF tugi.

taipupole
18.01.10, 15:38
Kas kellelgi on soovitusi, milline füüsiline ebook reader on hea nii ekraani kvaliteedilt, hinnalt etc? Oluline oleks PDF tugi.


ptv

http://www.stumbleupon.com/su/1jDIb1/www.thecoolist.com/skiff-reader-the-ultimate-e-reader/

Muckyourcards
18.01.10, 20:09
Kas te mõtlete poker ebooki kui pokkeriraamatut pdf failina?
http://static1.fotoalbum.ee/fotoalbum/256/90/06404538536223.jpg
Kellegil huvi siis pm

pastilaa
19.01.10, 11:59
Kui kellelgi midagi targemat kosta ei ole, siis jään igatahes praegu SKIFFi ootama, sest isegi Kindle DX tundub kiviaja känakas selle kõrval. Kuskilt lugesin, et SKIFF reader hakkab $300 kandis maksma. Kui nii, siis pole valikut.

lenC
19.01.10, 16:30
wow, ma ei teadnud, et sellised asjad üldse eksisteerivad :blush: keegi bumpige palun, kui see müüki tuleb, aitäh

pastilaa
28.01.10, 09:18
Skiff jääb ära. Onud tegid parema asja juba. www.apple.com/ipad (http://www.apple.com/ipad)

kvaliteet
28.01.10, 09:30
Kas just lugemiseks parem? Tegemist siiski tabletiga, millel tavaline LED display ja ei ole üldse mitte nii silmasõbralik raamatu lugemiseks nagu e-ink.

kuco
31.01.10, 22:32
Skiff jääb ära. Onud tegid parema asja juba. www.apple.com/ipad (http://www.apple.com/ipad)


http://www.collegehumor.com/moogaloop/moogaloop.swf?clip_id=1928558&fullscreen=1

Herr-Buttermilch
01.03.10, 10:32
http://www.pokerjunkie.com/let-there-be-range-high-stakes-poker-book

1850 $

Pahvak
10.07.10, 12:08
Kuna see skiff reader välja tuleb?

con
13.07.10, 20:30
plaan käsile võtta "Tournament Tactics" by Roy Rounder. Kas keegi oskab kommenteerida antud teost, lugesin esimesed 2 lehte ära ja tekkis tunne, et ta pani mõne ajsaga ikka veits puusse.
On ta mingi isehakanud pokkeriguru või normaalne mängija? google on ta marketingi täis, review'e korralikke ei leidnud.
Tunnen muret kuna olen algaja ja esimene raamat muudab mu mõtteviisi päris korralikult arvatavasti, ei taha seetõttu mingi halva teose otsa sattuda.

/kas kellelgi on huvi antud raamatu vastu? Oleks hea kui mõni korralik turna mängija vaataks selle üle. Lugesin veel veits ja tekkis veel rohekm kahtlusi. PM mulle ja sheerin, igaühel mitte küsida kuna ennem võiks keegi asjalikum teose üle vaadata kuna pole vaja mingit paska liikvele lasta.

EGERT
14.07.10, 10:23
http://dailyvariance.com/the-pot-limit-omaha-book.html

Mina ostsin selle ja täiesti ära tasunud ennast. PLO100's on ikka korralikult winratet kergitanud see + mõned asjad, mille peale sa mõeldagi ei oska. A la et 4beti callimine PLO's on alati -EV.

Pahvak
15.07.10, 00:36
http://dailyvariance.com/the-pot-limit-omaha-book.html

Mina ostsin selle ja täiesti ära tasunud ennast. PLO100's on ikka korralikult winratet kergitanud see + mõned asjad, mille peale sa mõeldagi ei oska. A la et 4beti callimine PLO's on alati -EV.

Hmm kindel? Ma veits unine, aga lugesin mingi 20lk seda PLO raamatut ja seal oli lk 15. algav pikk selgitus/math, et vahel võib callida. Samas vb peaks edasi lugema...

EGERT
17.07.10, 10:58
Kuskil 250bb stackiga on alles mõtet callida 4bette imo

con
26.07.10, 14:01
mida soovitaksite alljärgnevatetst raamatutest NL HOLDEM Mtt/sng algajale mängijale.

Samuti mida oskate öelda Harrington on Hold'em-i 3 raamatulise seeria kohta? paljud ütlevad, et see on ammu aegunud jne ja paljud ütlevad, et see on parim turniirimängijate raamat mis olnud on.


list:




Ace on the River - An Advanced Poker Guide (Barry Greenstein -0972044221).pdf

Approximating Game-Theoretic Optimal Strategies For Full-Scale Poker (D. Billings).pdf

Bluffing Beyond Poker (Johannes Horner, Nicolas Sahuguet).pdf

Body Language (How to read others' thoughts by their gestures) - (Allan Pease - 095936580X).pdf

Caro's Book of Poker Tells (Mike Caro - 1580420826).pdf

Championship No-Limit & Pot-Limit Hold'em (T.J. Cloutier & Tom McEvoy - 158042127X).pdf

Collection Of Shorthanded Limit Hold'em Poker Articles.pdf

Doyle Brunson's Super System - A Course in Power Poker (Doyle Brunson - 1580420818).pdf

Doyle Brunson's Super System 2 - A Course in Power Poker (Doyle Brunson - 1580421369).pdf

Effective Short Term Opponent Exploitation In Simplified Poker (B Hoehn, F. Southey & R.C.
Holte).pdf

First Step Poker (William T. Love).pdf

Full Tilt Poker - Tips from the Pros #01-#80.pdf

Game Theory And AI - A Unified Approach To Poker Games (Thesis) (Frans Oliehoek).pdf

Golden Rules of Poker.pdf

Harrington On Hold'em (Volume 1; Strategic Play) (Dan Harrington - 1880685337).pdf

Harrington On Hold'em (Volume 2; The Endgame) (Dan Harrington - 1880685353).pdf

Harrington On Hold'em (Volume 3; The Workbook) (Dan Harrington - 1880685361).pdf

Hold'em Poker For Advanced Players (David Sklansky & Mason Malmuth - 1880685221).pdf

Insider Secrets To Playing Texas Hold'em Poker Online (Theo Cage).pdf

Internet Texas Hold'em Winning Strategies From An Internet Pro (Matthew Hilger - 0974150207).pdf

Introduction To Probability (Charles M. Grinstead & J. Laurie Snell - 0821807498).pdf

Introduction To Probability Solutions to the Odd Numbered Exercises (Charles M. Grinstead & J.

Laurie Snell - 0821807498).pdf

Neurology and Neurosurgery Illustrated 3rd ed - (K. Lindsay, et al WW - 0849337917).pdf

No Limit Hold 'em Theory and Practice (David Sklansky, Ed Miller - 188068537X).pdf

No Limit Hold'em Secrets (Roy Rounder).pdf

Online No-Limit Texas Hold'em Poker For Beginners (August O' Meara).pdf

Phil Gordon's Little Green Book (Phil Gordon - 1416903674).pdf

Play Poker Like the Pros (Phil Hellmuth - 0060005726).pdf

Playing Texas Hold'em Online - The Professional's Guide (A.J. Mills).pdf

Poker - A Guaranteed Income for Life (Frank R. Wallace - 0446974552).pdf

Poker For Dummies (Richard D. Harroch & Lou Krieger - 0764552325).pdf

Small Stakes Hold'em (Ed Miller, David Sklansky & Mason Malmuth - 1880685329).pdf

Texas Hold'em Secrets (Rory Monahan a.k.a. Roy Rounder).pdf

The Complete Idiot's Guide to Verbal Self-Defense(Lillian J. Glass - 0028627415).pdf

The Education Of A Poker Player (Herbert Osborne Yardley - 1843440016).pdf

The Intellligent Guide To Texas Hold'em Poker (Sam Braids - 0967755123).pdf

The Mathematics Of Gambling (Edward O. Thorpe - 0897460197).pdf

The Theory of Poker (Seventh printing, Complete) (David Sklansky).pdf

Tournament Tactics (Roy Rounder).pdf

Winning Low Limit Hold'em (Lee Jones - 1886070237).pdf

Winning Secrets Of Online Poker (Douglas W. Frye & Curtis D. Frye - 1592007112).pdf


Hold'em Brain (King Yao) :

01.01 Introduction.pdf
01.02 Players.pdf
01.03 Expected Value.pdf
01.04 Outs.pdf
01.05 Odds.pdf
01.06 Position.pdf
02.01 Free Cards.pdf
02.02 Bluffing.pdf
02.03 Semi-Bluffing.pdf
02.04 Slowplaying checkraising.pdf
02.05 Reading Hands.pdf
03.01 Starting Hands.pdf
03.02 Flop.pdf
03.03 Turn.pdf
03.04 River.pdf
04.01 Shorthanded.pdf
04.02 Shorthanded Common Mistake.pdf
04.03 Online Poker.pdf
04.04 Extra Topics.pdf
A.01 Rules.pdf
A.02 Hold'em Brain Bluffing Spreadsheet.xls
A.03 Hold'em Brain Semi-Bluffing Spreadsheet.xls
HoldemBrain.pdf

Ski
26.07.10, 14:23
Ma pole küll seda raamatut täiesti läbi lugenud(nõks alla poole), aga siiani on jätnud väga positiivse mulje, niiet julgen soovitada..

Väikse review leiad siit - http://www.parttimepoker.com/review-the-poker-blueprint

Codecci
26.07.10, 16:16
Kellelgi aejonesi memuriaale pole?

Divide03
27.07.10, 02:07
Mul endal on selline Ebook nagu Small Stakes No-Limit Hold’em "smallstakesnolimitholdem.com"
Kui keegi tahab, siis teeks diili, et vahetaks mõne teise raamatu vastu jne.
nxs007@hotmail.com meili siia!

con
03.12.10, 21:47
http://www.amazon.com/dp/B002Y27P3M/ref=btech_kindle_wifi
uuriti igast readerite kohta. leidsin sellise asja. suht cheapy ja wifi + igast muid võimalusi ka.

ristijeesus
03.12.10, 21:59
Mul on see olemas ja väga rahul. Wifiga pole muidugi eriti midagi pihta hakata, mõeldud põhiliselt selleks, et saaksid amazonist endale raamatuid tellida, niisama surfamiseks Kindle ei sobi. Selleks, et teha suvaline pdf formaadis ebook Kindlele seeditavaks, soovitan kasutada vabavaralist programmi Calibre: http://calibre-ebook.com/

Pahvak
03.12.10, 23:51
Mul on see olemas ja väga rahul. Wifiga pole muidugi eriti midagi pihta hakata, mõeldud põhiliselt selleks, et saaksid amazonist endale raamatuid tellida, niisama surfamiseks Kindle ei sobi. Selleks, et teha suvaline pdf formaadis ebook Kindlele seeditavaks, soovitan kasutada vabavaralist programmi Calibre: http://calibre-ebook.com/

Kuidas selle calibrega on, kas saab hakkama ka joonistega pdfi sees ja nt. ka matemaatiliste tekstidega (valemitega)?

ristijeesus
04.12.10, 08:01
Eks ma otsin mõne sellise faili ja katsetan. Või kui sul on midagi olemas, saada mulle ja proovin sellega järgi.

edit: Joonistega sai hakkama, lihtsamate valemitega ka, aga selline asi:http://www.upload.ee/image/962714/pahvakule.JPGtuli küll välja nagu Tootsi peenar :biggrin:

Pahvak
04.12.10, 16:14
Nt. kuidas sellise asjaga hakkama saab? See jube mahukas, aga vast kõike pole vaja konvertida. Võin midagi väiksemat ka otsida. Aga kardan, et kui see ülemine välja ei tulnud, siis sama jama kordub ka alumisega. :)

www.ms.ut.ee/ained/Tnt2/TNT2-05.pdf

Tükk aega juba tahtnud endale mingit e-readerit, aga skiff ei tule välja rsk. Moodsaid pokkeri e-booke a la NL workbook, let there be a range on mugav lugeda?

ristijeesus
04.12.10, 17:14
Enamus tekstist on ok, aga mõnede asjade kuvamisega ei saa hakkama ja muudab või kaotab ära. Täppisteadust nii ei õpi. Aga kui jätta konvertimata, keerata raamat horisontaali ja lükata kontrast põhja, siis kannatab isegi lugeda ja kõik valemid on sellised nagu olema peavad.
Pokkeriraamatutega pole probleeme olnud, mastid on ikka need mis nad olema peavad ja lugeda on väga mugav :)

Pahvak
04.12.10, 17:36
Tänud. Hind ka odav ja vb kraban endalegi sellise. :)

Pahvak
21.01.11, 00:58
Sain oma Kindle'i paar päeva tagasi kätte ja olen vast ~100lk lugenud. Väga äge vidin ja kasutusmugavus tiptop.

rasmer
21.01.11, 02:22
Mind hakkas lihtsalt huvitama, et mis on spetsiaalsete ebook readerite eelis tahvelarvutite (iPad näiteks) ees ?

$$$
21.01.11, 04:39
hind on ikka rämedalt odavam

variatsioon
21.01.11, 09:11
Mind hakkas lihtsalt huvitama, et mis on spetsiaalsete ebook readerite eelis tahvelarvutite (iPad näiteks) ees ?
hoopis teistsugused asjad.
põhiliselt siis ekraani vahe.
ereaderite ekraani loed nagu tavalist paberit. puutub taustavalgus .(sellepärast ka ei saa aku kunagi otsa kui sa lehti ei pööra)
iPadi ekraan on tavaline - väsitab silmi.


ostaks isegi kui inglsk. ilukirjandust loeks.

Pahvak
21.01.11, 09:23
Ekraan on nagu paber ja mulle tundub see asi palju kompaktsem/odavam kui iPad. Kui ma tahaks LCD ekraanilt lugeda, siis mul oli 12" laptop enne juba olemas.

Variatsioon, ega ainult ilukirjandust lugema pea. Hommikul lugesin leatherassi raamatut.

nikitheone
21.01.11, 09:52
palju see maksma läks pahvak?
kust neid raamatuid tõmmata saab ja mis hinna eest?

Pahvak
21.01.11, 09:58
palju see maksma läks pahvak?
kust neid raamatuid tõmmata saab ja mis hinna eest?

Koos tolliga läks 200$, muidu on 140$. Amazon võtab tollimaksu ette ja siis ise maksavad ära. Usun, et mingitmoodi saaks isegi odavamalt. Raamatuid saab osta Amazonist, aga ma loen praegu .pdfe, mida saab sobivasse formaati konverteerida calibre (http://calibre-ebook.com/) tarkvaraga. Kindle ise toetab pdfi ka, aga õiges formaadis on mugavam lugeda.

EDIT: Hindasid on igasuguseid. Väga odavad pole, aga nt. Tommy Angelo "Elements of Poker" on füüsilisel kujul 30$ ja Kindle versioon on 11$.

pastilaa
21.01.11, 10:36
Pole väga kursis ereaderite arenguga - kas värvilisi "tindiga" lugereid ka juba tehakse?

nomerlot
21.01.11, 10:56
iPad ei kõlba raamatulugemiseks eriti hästi, e-luger ikka palju mõistlikum. Just selle ekraanierinevuse pärast led vs e-ink.

Digis oli kuu-paar tagasi e-lugerite võrdlus, viimane Kindle pani kindlalt kinni. Ainuke oluline Kindle miinus on, et kui epub-formaadis raamat on DRM-ga kaitstud, siis Kindles seda lugeda ei saa. Ilma DRM-ta (nagu minu teada kõik kodumaised e-raamatud) saab, peab vist ainult arvutis enne konvertima.

Pahvak
21.01.11, 10:57
Mingi aparaat jäi silma kunagi, aga ma ei mäleta, kas seda masstootmises juba on. Mõistliku hinnaga ilmselt mitte. Kindlel on mingi eksperimentaalne veebibrauser ka (wifi masinas olemas). hädapärast meili loeb ära, aga muidu on ikka naljakas. Iseenesest hea, sest muidu oleks jälle 1 vidin, millega foorumis surfata.

EDIT: Värviliste kohta jutt siis.

variatsioon
21.01.11, 10:58
Koos tolliga läks 200$, muidu on 140$. Amazon võtab tollimaksu ette ja siis ise maksavad ära. Usun, et mingitmoodi saaks isegi odavamalt. Raamatuid saab osta Amazonist, aga ma loen praegu .pdfe, mida saab sobivasse formaati konverteerida calibre (http://calibre-ebook.com/) tarkvaraga. Kindle ise toetab pdfi ka, aga õiges formaadis on mugavam lugeda.

EDIT: Hindasid on igasuguseid. Väga odavad pole, aga nt. Tommy Angelo "Elements of Poker" on füüsilisel kujul 30$ ja Kindle versioon on 11$.

+ saab piraat ebooke tõmmata.
tasuta obv.

nomerlot
21.01.11, 10:59
Värvilisi e-ink ekraani mu teada küll ei ole. On sellised elugerid, millel allotsas eraldi led-ekraan, kus saad lehitseda oma raamatukogu ja siis lugemiseks põhiekraan on tavaline mv e-ink.

pastilaa
21.01.11, 11:20
Ty ty. Ma sellest konvertimisest krt ei olnudki teadlik - et see nii lõdvalt käib. Tundub, et must be ost...

ristijeesus
21.01.11, 13:16
Ja kui sa ise ei viitsi lugeda, siis Kindle loeb sulle maheda mehehäälega raamatu ette. Pole ühtegi eestikeelset teost käepärast, muidu prooviks kuidas tal võõrkeeleoskusega lood on :D

variatsioon
21.01.11, 13:32
+ saab muusikat kuulata, netis surfata, ajalehti lugeda, minesweeperit mängida jms.

nikitheone
21.01.11, 13:45
tundub tõesti hea. kas kellegil on pikemaajalisem kogemus?

Pahvak
21.01.11, 14:54
ristijeesusel ilmselt on pikem kogemus.

See netis surfamine on selline käib kah variant. Sest nt. kui link peaks uues aknas avanema, siis seda ei supportita jne, aga nad kogu aeg arendavad seda (vist?), sest brauser on "experimental web browser'. Foorumis käimine tundus ka kohmakas, aga mingit blogi või lehte lugeda ilmselt täitsa OK. Ise pean just plussiks, et brauser väga heapole, sest netisõltuvus on üks jube asi + mul on Ipod touchi peal väga hea brauser. :)

ristijeesus
21.01.11, 15:19
tundub tõesti hea. kas kellegil on pikemaajalisem kogemus?

Mida sa teada tahad? Aga ega ma ühtegi halba sõna öelda ei oska :) Ja nagu Pahvak juba mainis, siis see brauseri kasutamise ebamugavus on pigem pluss kui miinus. Isegi saab netis liiga palju aega raisatud. Aga samas kui ikka netti vaja, siis on ta olemas ja ajab asja ära.

nikitheone
22.01.11, 10:22
tahaks teada eelkõige mugavuse kohta - ons sealt tõesti okei/parem/halvem lugeda raamatuid? imelik ei ole, et lehti ei saa keerata? :D

variatsioon
22.01.11, 10:43
ei ole imelik.. mugav on.

pastilaa
22.01.11, 10:59
tahaks teada eelkõige mugavuse kohta - ons sealt tõesti okei/parem/halvem lugeda raamatuid? imelik ei ole, et lehti ei saa keerata? :D

Tellisin ära eile - panin telefoni ka Kindle softi peale ja väga muhe on lehitseda.

nikitheone
22.01.11, 11:01
ma loen lihtsalt päris palju ja mõtlen, et kas on +ev see osta. nii harjunud raamatuga, saab bussiga sõites lugeda või kuskil istudes. ei tea kas selle kindle'ga oleks nii mugav

ristijeesus
22.01.11, 11:04
Selle eelis, et lehti otseselt keerama ei pea, tuli välja 3,5 tundi bussis ühe paksu mutikese kõrval istudes. Käsi oli suht võimatu liigutada, aga Kindlel piisab näpuotstest, et lehti kenasti edasi-tagasi ajada :D Ise loen isegi neid raamatuid Kindlest mis mul paberkandjal olemas on. Mugav on. Saab märkmeid teha ja bookmarkida. Ja kaasa on ka hea tassida- kogu raamatukogu kaalub ikka ja alati ainult 250 grammi :)

Pahvak
22.01.11, 11:10
Tellisin ära eile - panin telefoni ka Kindle softi peale ja väga muhe on lehitseda.

Usu mind päris Kindle on mitu-mitu korda mugavam. Mul endal iPod Touchi peal ka see mini Kindle. :)

variatsioon
22.01.11, 11:20
ma loen lihtsalt päris palju ja mõtlen, et kas on +ev see osta. nii harjunud raamatuga, saab bussiga sõites lugeda või kuskil istudes. ei tea kas selle kindle'ga oleks nii mugav

on +ev ost.

nikitheone
22.01.11, 11:26
ok thx. amazonist kõige mõtekam või kust?

variatsioon
22.01.11, 11:27
UK amazonist vist jh.. ma ei tea muidugi mis värk nende tollide jms on.

nikitheone
22.01.11, 11:30
krt, mul ju naine praegu londonis! kui ma lasen tal ära osta, peaks kõik ok olema?

oskab keegi soovitada kuidas kõige mõttekam on? kas lasen seal tellida tal amazonist tuttava adrele või osta poest või? suht donk sellel alal

variatsioon
22.01.11, 11:43
ma telliks naise adrele uk amazonist.

nikitheone
22.01.11, 11:46
ja ta saab ju niisama tuua eestisse selle, jep?

Pahvak
22.01.11, 11:49
Telliks ka naise adrele. Hoiad raha natukene kokku.

pastilaa
22.01.11, 11:57
Ainus jama mis praegu on - eestikeelne e-kirjandus suht juras seisus vaatan. Aga tundub, et trend on positiivne selles osas ja edaspidi antakse enamikest raamatutest 2 versiooni välja.

nikitheone
22.01.11, 11:58
kumba võtta?

http://www.amazon.co.uk/Kindle-Wireless-Reading-Display-Generation/dp/B002Y27P46/ref=sa_menu_kdp3w2 või http://www.amazon.co.uk/Kindle-Wireless-Reading-Display-Generation/dp/B002LVUWFE/ref=sa_menu_kdp32 ?

pastilaa
22.01.11, 12:03
kumba võtta?

http://www.amazon.co.uk/Kindle-Wireless-Reading-Display-Generation/dp/B002Y27P46/ref=sa_menu_kdp3w2 või http://www.amazon.co.uk/Kindle-Wireless-Reading-Display-Generation/dp/B002LVUWFE/ref=sa_menu_kdp32 ?

Kui sul näiteks 3G telefon olemas, siis mina ei näe 3G versioonil mingit mõtet.

nikitheone
22.01.11, 12:16
on küll jap.

ok tänud. kui keegi tahab veel osta, võib ühendust võtta, naine on 29ndani inglismaal.

variatsioon
22.01.11, 12:16
kumba võtta?

http://www.amazon.co.uk/Kindle-Wireless-Reading-Display-Generation/dp/B002Y27P46/ref=sa_menu_kdp3w2 või http://www.amazon.co.uk/Kindle-Wireless-Reading-Display-Generation/dp/B002LVUWFE/ref=sa_menu_kdp32 ?

odavam


ja ta saab ju niisama tuua eestisse selle, jep?

jep

BuildUp
23.01.11, 05:53
Leidsin sellise e-readeri: http://www.dealextreme.com/p/e003-7-lcd-e-book-reader-media-player-w-fm-radio-voice-recorder-white-128mb-ram-2gb-flash-44051

Tahan ka endale mingi aeg tellida, aga ei teagi. Kindle vast kvaliteedi poole pealt kindlam, kuid samas see mängib videosid ka.

pastilaa
23.01.11, 11:14
Leidsin sellise e-readeri: http://www.dealextreme.com/p/e003-7-lcd-e-book-reader-media-player-w-fm-radio-voice-recorder-white-128mb-ram-2gb-flash-44051

Display: 7" TFT panel, 800*600

Samahästi võib suvalise PADi siis osta.

pastilaa
26.01.11, 12:03
Viie päevaga jõudis tellimisest USAst minuni lol. Hakkame testima.

nomerlot
26.01.11, 12:06
Viie päevaga jõudis tellimisest USAst minuni lol. Hakkame testima.

Kahju, et FTP Store Kindlet ei paku, oleks saanud ikka 2-3 kuud oodata

Pahvak
26.01.11, 12:36
Kahju, et FTP Store Kindlet ei paku, oleks saanud ikka 2-3 kuud oodata

Ma ootasin pea kuu aega. Ilmselt oli segavaks jõuks jõul.

CheekyMullet
26.01.11, 13:01
Viie päevaga jõudis tellimisest USAst minuni lol. Hakkame testima.

Kas .comist tuleb odavam kui .co.uk?

pastilaa
26.01.11, 13:18
Kas .comist tuleb odavam kui .co.uk?

UK-st ei saanud mina tellida vähemalt. .COMist läks koos tolli ja saatmisega $202 kokku.

muruntau
26.01.11, 16:54
Audiobookidega ka keegi jändab? Positiivsemad selles suhtes, et saab ka kehvemates oludes lugeda, kui ebooke. Teisalt jälle võib sobiva lugemiskiiruse ja õige koha üles leidmine oluliselt raskem olla. Ise kasutan viimasel ajal seda meetodit ja olen 2 päevaga 2,5 raamatut enamuses linnas liikudes selle ajaga läbi saanud. Mõned kohad küll jäid vahele :D, aga põhivärgi sai kätte.

nikitheone
28.02.11, 21:07
vooh, sain oma kindle täna kätte. esmamulje vägagi positiivne

Nozzu
28.02.11, 21:15
Mina kasutan e-raamatute lugemiseks oma samsung monte telefoni ja spetsiaalset, epub formaati kuvavat vabavaralist programmi Albite reader.
Usute või mitte aga olles paarsada lehekülge lugenud, võin kinnitada, et telefoni ekraanilt on täiesti mugav lugeda. Ning erinevalt kindlest, saab lugeda ka voodis teki all (tasutvalgustus). Positiivne on ka see, et ma ei pea lisaks telefonile, mis nagunii koguaeg kaasas, veel üht seadet kaasa lohistama.

variatsioon
28.02.11, 21:58
eks läpaka ekraanilt saab ka lugeda.

Pahvak
28.02.11, 22:30
Ma olen omajagu lugenud iPod touchi pealt, mis ilmselt oma ekraaniga (4 gen) teeb paljudele telefonidele silmad ette. Parem kui laptopi pealt, aga kindlele jääb alla.

variatsioon
01.03.11, 20:15
viimasel ajal mingeid häid ebooke on välja tulnud?

NLH FR NL200 mängin.

Tigrano
01.03.11, 20:26
Ma olen omajagu lugenud iPod touchi pealt, mis ilmselt oma ekraaniga (4 gen) teeb paljudele telefonidele silmad ette. Parem kui laptopi pealt, aga kindlele jääb alla.

Oskad öelda, miks parem lugeda kui läpaka pealt :) Mõtlen ka endale selle jubina osta vist.

pastilaa
01.03.11, 20:38
Oskad öelda, miks parem lugeda kui läpaka pealt :) Mõtlen ka endale selle jubina osta vist.

Kindle ekraan on sisuliselt nagu paber - silmi ei riku, klaas vastu ei läigi. Mugavam käes hoida ja lehitseda.

Pahvak
01.03.11, 20:42
Oskad öelda, miks parem lugeda kui läpaka pealt :) Mõtlen ka endale selle jubina osta vist.

Ah krt, ma mõtlesin parem kui lauaarvutist. Laptopi pealt ilmselt mugavam kui on pisike laptop ja kannatab kaua süles hoida. :) Aga spetsiaalselt lugemiseks on iPod mu arust natuke halb, sest teksti mahub ekraanile vähe ja sõrmega tüütu kogu aeg lehte vahetada. Muidu peaks kindle tarkvara olemas olema, aga ise lugesin mingi iBook (?) rakendusega, millel pidi näpuga üle ekraani tõmbama ja see oli tüütu.

EDIT: Ma rääkisin iPodist, aga kui sa mõtlesid Kindlet, siis see on küll äge asi lugemiseks. Nagu pastilaa ütles, siis väga mugav käsitleda ja ekraan pole (vähemalt minu silmadele) üldse väsitav.

variatsioon
01.03.11, 20:48
viimasel ajal mingeid häid ebooke on välja tulnud?

NLH FR NL200 mängin.

jh on küll.
The NL Workbook!

Tigrano
01.03.11, 21:03
Selge pilt, sain kõvasti targemaks, kahte head asja ühe raha eest ei saa :) Midagi peab ostma, sest arvutis tunde tuleb niigi palju ja tõesti ei tahaks arvuti taga istudes veel PDF lugeda :)

variatsioon
01.03.11, 21:05
Selge pilt, sain kõvasti targemaks, kahte head asja ühe raha eest ei saa :) Midagi peab ostma, sest arvutis tunde tuleb niigi palju ja tõesti ei tahaks arvuti taga istudes veel PDF lugeda :)

prindi välja PDFid

nikitheone
01.03.11, 22:33
omfg i just love my kindle. ühe päeva sellega elanud ja ei kujuta ette kuidas varem elasin. netis on nii palju häid raamatuid, mida enne sai kirvehinnaga ostetud ja nüüd saab neid (pool)muidu kätte.

pealegi, kindle mängib mp3 ka selle aku pidavat kestma 30 päeva? wtf lulz

fyte
01.03.11, 22:42
omfg i just love my kindle. ühe päeva sellega elanud ja ei kujuta ette kuidas varem elasin. netis on nii palju häid raamatuid, mida enne sai kirvehinnaga ostetud ja nüüd saab neid (pool)muidu kätte.

pealegi, kindle mängib mp3 ka selle aku pidavat kestma 30 päeva? wtf lulz
Kuidas seda kõige soodsam hankida oleks Eestisse (kohapeal meil ei müüda siin vist)?

// eelmisel leheküljel 202$ mainitud, kas see on pmtl parim hind saadaval?

nomerlot
01.03.11, 22:44
Kuidas seda kõige soodsam hankida oleks Eestisse (kohapeal meil ei müüda siin vist)?

Müüakse eestis ka
http://www.kriso.ee/Amazon-Kindle-3-Wireless-Reading-Device/db/892685001645.html

Eks sa ise kalkuleeri, kust odavam.

nomerlot
01.03.11, 22:45
pealegi, kindle mängib mp3 ka selle aku pidavat kestma 30 päeva? wtf lulz

30 päeva vaevalt kestab, kui mp3 mängid?

nikitheone
01.03.11, 22:52
mina sain 155 euriga amazonist, a mul tõi tuttav ka kohale.
30 päeva jah ta ei kesta, kui mp3 mängid. aga selleks on ju telefon :). 30 päeva kestab ilma wifi kasutamiseta. kas teised saavad kinnitada, kel kauem olnud?

pastilaa
01.03.11, 23:02
30 päeva kestab ilma wifi kasutamiseta. kas teised saavad kinnitada, kel kauem olnud?

Alates 26.01.11 mul olnud - kasutanud olen kuskil üle paari päeva aegajalt. Vahel lisaks telekava sealt vaadanud ja wifi pidevalt sees. Hetkel näitab akut poole peal - laadinud vahepeal pole.

variatsioon
02.03.11, 18:01
omfg i just love my kindle. ühe päeva sellega elanud ja ei kujuta ette kuidas varem elasin. netis on nii palju häid raamatuid, mida enne sai kirvehinnaga ostetud ja nüüd saab neid (pool)muidu kätte.

pealegi, kindle mängib mp3 ka selle aku pidavat kestma 30 päeva? wtf lulz

+ tasuta pea kõik piraat ebookid :)

KristjanRawk
07.03.11, 15:11
kellelgi ebookide soovi siis endal pakkuda
the poker blueprint
nl hold em workbook
the poker mindset
treat your poker like business

ristijeesus
07.03.11, 15:34
Pakkuge keegi dynamic full ring pokerit parem :)

kaval-ants
07.03.11, 16:25
Pakkuge keegi dynamic full ring pokerit parem :)

Mulle ka pakkuda! Nõus ka kahepeale ostma.?

nikitheone
07.03.11, 18:10
kui keegi tahab poker mindseti, siis võib mulle pm'da, pdf formaadis olemas.

Tigrano
07.03.11, 18:34
Pakkuge keegi dynamic full ring pokerit parem :)

Mis sellest kuskil 2+2 näiteks kirjutab, on asjalik?

Pahvak
07.03.11, 18:47
Mis sellest kuskil 2+2 näiteks kirjutab, on asjalik?

Kunagi keegi (pastilaa vist) linkis autori PTR'i ja tundus väga kesine. Pealegi mulle ta 2p2 Concept of the Week teemad eriti ei meeldinud.

Tigrano
07.03.11, 18:49
Mäletan ka neid linke, see ptr oli jube tõesti ju aga ei mäletanud, et tegu oli sama raamatuga.

ristijeesus
07.03.11, 19:02
Samas selle raamatu arvustusi lugedes tundub asjalik olevat. Ega enne ei tea kui ise läbi ei loe :) Midagi kindlasti leiab kõrva taha panna ja kasutusele võtta.

Pahvak
27.03.11, 13:05
Amazon annab mulle 10$ tagasi Kindle hinnast, sest saatmiskulude peale läks vähem raha. Summa väike, aga väga lahe, enamus firmad kirjutaks (õige ka) selle kasumisse.

Muusik
28.03.11, 15:16
mul ka midagi pakkuda..

http://i704.photobucket.com/albums/ww46/Andrussa/books.jpg

ristijeesus
28.03.11, 16:00
Kuna Kindle on järjest populaarsust võitmas pokkeriprode seas, siis väike näpunäide juhuks kui avastate, et teie luger tundub olevat surnud. Mõtlesin, et lähen väntan tunnikese mytitnessis ratast ning soovides ühildada kasulikku kasulikuga, võtsin Kindle ka kaasa. Sätin end mugavalt sadulasse ja plaanin teha leatherassi Hellmuthi raamatule lõpu peale, aga raip ei võta pilti ette. Mitte midagi ei tee, klõpsi palju tahad. Kodus tagasi, ajasin juhtmega arvuti külge, aga ikka ei midagi. Arvuti ei saanud arugi, et miskit oleks taha topitud. Okei, ninapidi googlesse abi otsima. Avastasin, et teistelgi juhtunud, et Kindle ei taha eluvaimu sisse võtta. Ja sel puhul tuleb kasutada järgmist esmaabivõtet: tõmba slider käivitusasendisse, hoia umbes 30 sekundit ja lase lahti. Mõne sekundi pärast avab teie luger oma silmad. Head e-lugemist.

teerajaja
30.03.11, 12:11
mul ka midagi pakkuda..

http://i704.photobucket.com/albums/ww46/Andrussa/books.jpg

Võiksid hinnad pm-da või mis diil huvitab.

taipupole
30.03.11, 22:51
Võiksid hinnad pm-da või mis diil huvitab.

LOL@võiks hinnad PMida. Tere tulemast internetti! See jamps, mis seal nimekirjas on, on isegi läbi Google leitav. Või mine ükskõik millisesse nö piraportaali ja löö sisse poker books.

variatsioon
31.03.11, 08:09
LOL@võiks hinnad PMida. Tere tulemast internetti! See jamps, mis seal nimekirjas on, on isegi läbi Google leitav. Või mine ükskõik millisesse nö piraportaali ja löö sisse poker books.
LOL@isegi. Tere tulemast internetti!


;)

mikk2468
06.04.11, 11:20
D.Slansky "Tournament poker for advanced players extended edition". Kas kellegil oleks pakkuda? PM kui on.

alaska
06.04.11, 20:58
"Secrets of Short Handed Pot Limit Omaha" ei saa kuidagi pihta pandud kusagilt.

con
16.04.11, 21:56
http://www.amazon.com/dp/B004HFS6Z0/ref=nav_swm_kndl_20110411?pf_rd_p=1293407282&pf_rd_s=nav-sitewide-msg&pf_rd_t=4201&pf_rd_i=navbar-4201&pf_rd_m=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_r=1859KMREQY3YCN0FNHBM
kindle 114$ hetkel

taipupole
18.04.11, 21:43
See Kindle on ikka üks jube hea asi. Sain ka sünnipäevaks ja tip-top.

fyte
19.04.11, 00:28
114$ on kahtlemata hea hind. Pole amazonist kunagi varem midagi tellinud - kaua kohale jõudmine aega võtaks ning kas on mingid tollimaksud vm asjad ka?

pastilaa
19.04.11, 00:36
114$ on kahtlemata hea hind. Pole amazonist kunagi varem midagi tellinud - kaua kohale jõudmine aega võtaks ning kas on mingid tollimaksud vm asjad ka?

Nii:


Koos tolliga läks 200$, muidu on 140$. Amazon võtab tollimaksu ette ja siis ise maksavad ära. Usun, et mingitmoodi saaks isegi odavamalt. Raamatuid saab osta Amazonist, aga ma loen praegu .pdfe, mida saab sobivasse formaati konverteerida calibre (http://calibre-ebook.com/) tarkvaraga. Kindle ise toetab pdfi ka, aga õiges formaadis on mugavam lugeda.

EDIT: Hindasid on igasuguseid. Väga odavad pole, aga nt. Tommy Angelo "Elements of Poker" on füüsilisel kujul 30$ ja Kindle versioon on 11$.


Viie päevaga jõudis tellimisest USAst minuni lol. Hakkame testima.

camu
19.04.11, 01:13
Kui hea see on? Kiitke veidi...

Spewmonkey
19.04.11, 02:04
See $114 paistab US-only special olevat. Kuidas selle gift optioniga on tänapäeval: sellega ei pääse enam kuidagi tollimaksust kuna Amazon maksab 100% ajast ette ära?

camu
19.04.11, 04:34
See $114 paistab US-only special olevat.

Mulle sobiks see US-only teema ka hetkel. Niiet kiitke, miks peaks ostma?

variatsioon
19.04.11, 12:04
miks peaks ostma? et raamatuid lugeda!
miks ei peaks ostma??

Oliverk
19.04.11, 12:14
miks peaks ostma? et raamatuid lugeda!
miks ei peaks ostma??
Miks ei või raamatuid lugeda?

nikitheone
19.04.11, 12:43
paar lk tagasi oli ka pikk arutelu. soovitan osta, kui loed (eriti) ingliskeelset kirjandust. eestikeelseid raamatuid on vähe. teine asi ka siis, kui sa muidu netis loed palju - nt chrome saad panna add-oni, et iga saidi panna pdfi ja selle saad tõmmata kindlesse. peale selle, väga paljusi erialasi raamatuid (mul eelkõige teater) ei ole saadaval Eestis ja välismaalt on ühe hind ca 100 taala. kindlesse saab need ka täitsa tasuta ;)

variatsioon
19.04.11, 13:42
Miks ei või raamatuid lugeda?

kndle mugavam, väiksem, kergem, raaamatud odavamad ja üldiselt parem.

taipupole
20.04.11, 17:44
kndle mugavam, väiksem, kergem, raaamatud odavamad ja üldiselt parem.

Kindle raamatud on üldiselt odavamad ainult siis, kui sa pira paned. Kuid kuhu sa need paberraamatud ikka paned.

fyte
17.09.11, 14:05
Plaanis nüüd suht asap ära soetada mingi e-lugeja ja review'sid lugedes leidsin ühe kindle konkurendi, mis hakkas huvitama - on keegi siit mõne barnes & noble'i toote omanik ka?

Igatahes vid ise on siin - http://cnettv.cnet.com/amazon-kindle-vs-barnes-noble-nook-touch/9742-1_53-50108174.html

nikitheone
30.09.11, 08:57
http://www.netikuller.ee/ on mingid odavad pakkumised kindletele

Pahvak
30.09.11, 09:44
http://www.netikuller.ee/ on mingid odavad pakkumised kindletele

Päris lahedad uued kindled. Touchscreeniga versioon olemas ja odavamad kui muidu. Btw Amazoni lehelt võib isegi odavamalt saada. Praegu 99$ touch versioon. :)

http://www.amazon.com/gp/product/B005890G8Y/ref=famstripe_kt

nikitheone
30.09.11, 10:03
aku on kõvasti nõrgem - 30 tundi ainult. Pole kindel ka, kas selline ekraan silmadele ei hakka.

lihtsalt infoks: enda kindlega ülirahul ikka veel. loen ka tavaraamatuid ka, aga ainult eestikeelseid

bluelite
30.09.11, 10:13
Kui palju ma juurde maksma pean, kui nt selle 109$ Kindle amazonist tellin`?
Saatmine, toll vms? Seletage lollile.

fyte
30.09.11, 10:17
See kindle fire võib lahe vidin olla, kuid lugemiseks sobib ikka tavaline variant paremini, sest firel ei ole e-inki - tegu tavalise padiga (soodsa hinnaga samas).

camu
30.09.11, 10:21
tegemist preorderiga kahjuks.

Pahvak
30.09.11, 10:25
aku on kõvasti nõrgem - 30 tundi ainult. Pole kindel ka, kas selline ekraan silmadele ei hakka.


No need uued e-inkid on ilmselt nagu vanad, aga veidi uuendatud ja aku peab ~60 päeva. Uuel e-inkil ka touchscreen - nagu meie vana, aga touchscreeniga ja nuppe enam pole. :)



Kui palju ma juurde maksma pean, kui nt selle 109$ Kindle amazonist tellin`?
Saatmine, toll vms? Seletage lollile.

Tee prooviost, aga kui enda oma tellisin, siis maksis vist 139.- ja tolliga läks ~200$.

nikitheone
30.09.11, 10:33
Seal oli kirjas, et aku peab 60 päeva, kui iga päev lugeda 0,5h :)

e: tavalisel kindlel ka. huvitav, mul peab küll kauem imo

Pahvak
30.09.11, 10:35
Seal oli kirjas, et aku peab 60 päeva, kui iga päev lugeda 0,5h :)

e: tavalisel kindlel ka. huvitav, mul peab küll kauem imo

Ma nüüd taipan, kust see 30h tuleb. :) Aga mul peab ka suht normaalselt vastu.

Pahvak
17.11.11, 23:20
Chromele/Firefoxile on päris lahe vidin nimega Kindle It. Nt. avad mingi blogi või muidu artikli ja saad selle saata enda Kindlesse. Veits peab konfima, aga muidu kõik tasuta.

nikitheone
18.11.11, 07:45
oh ty

nikitheone
17.12.11, 13:06
kuidas saada .mobi file kindlesse? on kellegil mingeid kogemusi? kui konverdin pdfiks, siis suht võimatu lugeda kindles, teeb kuidagi ebamugavaks

ristijeesus
17.12.11, 13:33
Miks sa peaks teda konvertima, mobi ongi ju Kindle formaat? Ja saab nii lihtsalt:
c8RfaP6LENc
Või ma ei saa su probleemist aru :)

nikitheone
17.12.11, 13:52
võib-olla on see siis minu kindle jama, aga ta ei loe välja seda :/. proovin täna uuesti

pastilaa
17.12.11, 14:09
võib-olla on see siis minu kindle jama, aga ta ei loe välja seda :/. proovin täna uuesti

võib olla konkreetse faili kala - mul on ühe mobiga nii olnud.

nikitheone
17.12.11, 14:30
ahsoo. see on tõesti võimalik, ty

nikitheone
20.12.11, 11:53
kas keegi on leidnud mingi viise normaalselt organiseerida kindle raamatuid? need collectionid ei ole just kõige mugavamad.
folderi tegemine ka ei töötanud :P

Potik
20.12.11, 14:40
Palju sul neid raamatuid seal on siis? :P
Mul on hetkel jaotatud: Pokkeriraamatud, ilukirjandus, isiklikud asjad ning muud huvitavat. Aga samas mul ainult ca 40 faili ka hetkel peal. Võid ju proovida žanrite järgi kollektsioonide loomist kui võimalik.

adam_q
20.12.11, 14:45
seoses tööga uurin - kuna meil valmistatakse lepinguid ette doc või docx failidena, siis kas on mõni e-luger olemas, mis otse laseb doc või docxe ka uploadida? netist ei leidnud midagi põhjapanevat - kuigi tõenäoliselt ainus võimalus on convertida pdfiks/mobiks/epubiks. ühtite?

nikitheone
20.12.11, 15:02
iga .doc saab nupuvajutsega teha .pdf - no problemo
mul hetkel kindles on mingi 150-200 raamatut äkki (ma loen palju, jep) probleem on selles, et kui lisada korraga mingi 10 uut, siis on neid nõme kollektsioonidesse panna

camu
30.01.12, 22:26
Kaevan teema üles jälle! Kuidas Kindle suvalisi pdf formaate sööb? On rahuldav lugeda? Mõtlen just, et kas oleks mõtet kooli jaoks kindle osta. Et hea näiteks pdf-is olevaid raamatuid lugeda, konspekte sirvida (läpparist maru tüütu ning keskenduda raske). Kõikvõimalikud asjad (powerpointid) ju ka võimalik pdfi teisendada. Et, siis tasuks selle mõttega ka asja osta, sest ise suur (loe: pmt mitte üldse) ilukirjanduse lugeja pole.

Pahvak
30.01.12, 22:42
PDF-ga on see jama, et seal on leheküljed. Kindle enda formaadis pole sellist asja nagu lehekülg ja teksti saab suurendada/vähendada vastavalt soovile. Ma loen pdf-e landscapes - nii mahub ainult pool lehekülge, aga tekst on suurem. Väga hull ei ole, aga oleneb, mida sa õpid. Ma nt. ei kujutaks ette kui ma peaks matemaatikat sealt õppima, sest tihti on vaja edasi-tagasi lapata kui mingi koht arusaamatu on. Teine variant on pdf konverteerida, aga sellega võib mõnikord midagi viltu minna (tehnilisi jooniseid väga nt. ei konverteeri).

Powerpointe on ilmselt mugavam lugeda kui A4 formaadis pdfe lehekülgi.

Nii näeb asi välja: http://www.youtube.com/watch?v=zlZ9cqjzOik

nikitheone
31.01.12, 08:23
nõus pahvakuga. mitmeid tekste pdf tehes on ebamugav lugeda. pilte vahel ka ei konventeeri. õppimiseks ei soovita kindlet

Pahvak
29.08.12, 14:22
Kindlel läks ekraan katki ja raalimeistrid.ee-s öeldi, et 60£ on uue ekraani tellimine. Kas kellelgi on kogemusi mõne odavama lahendusega (a la ei peagi ekraani vahetama)? Positiivne on, et ilmselt saab natukene uuema soetada.

nikitheone
29.08.12, 18:13
veits ot: aga raalimeistritest olen 2x halba kuulnud - korra panid tuttavale peale windowsi 30ks päevaks, sama hinnaga, mis uus windows maksab. teinekord väideti et emaplaat katki (150€). teises kohas tehti 2€ korda. ehk uuri mõnest teisest kohast

mait47
05.09.12, 11:47
PDF lehekülgede jamast saab lahti selle asjaga:

http://www.willus.com/k2pdfopt/

See dosipõhine eriti lihtne programm. Lõikab pdfi leheküljed kindle-le sobivasse formaati jne. lihtsalt sisestad faili nime ja kõik. Peale seda võib tekst tunduda veits sakiline aga peale seda kui calibrega olen pdf to mobi convertinud on kvaliteet ideaalne. Selle väikse programmi abil saab lihtsalt kõik pdf raamatud sobivaks. Saab ilusti hakkama ka scannitud ocrimata jne failidega.

Ise sai pmst soetatud kindle just mille jaoks niki ei soovita ehk õppimiseks. Kuna õpin sellist asja kus lugeda tuleb hästi palju ja enamus asju antakse sulle lihtsalt pdfis siis pole lihtsalt mõtet sadu lehekülgi välja printida ja arvutiekraanilt suurte mahtude lugemiseks on silmad lihtsalt liiga kallid. Naljaga pooleks ka kokkuhoid sest mingi semester kogunes seda paberipahna 1k+ lehekülge (kindle maksab vähem kui misiganes asjaga misiganes millele nende printimine)

nikitheone
05.09.12, 11:55
oh, see tundub tõesti hea. proovin nüüd järgi, kui eksamid tulevad ja võib-olla võtan sõnad tagasi :P

pastilaa
05.09.12, 12:04
wow tõesti

Pahvak
05.09.12, 13:26
Isegi tehnilise teksti sai lõigutud, kuigi liiga vähe mahub ekraanile ja lapata tüütu. Siiski thumbs up.

Brag. Sain enda uue Kindle kätte. Natukene väiksem kui vana, sest klaviatuuri ei ole. Ei tea, kas hakkan klaverist puudust tundma või mitte (ei ostnud Touchi).

mait47
05.09.12, 14:39
Kuna ise loen palju ka selliseid pdfi kus otse raamatust pmst scannitud siis uurisin igasugu pdf cuttimis programme, aga jah see teeb ise kõik ära. Ainuke miinus on see et faili maht muutub suureks. Eile convertimisin ühe 200+ lk raamatu näiteks selle proge ja pärast calibrega ja tuli ca 1 megast umbes 70 aga kuna minu omal mälu vist ca 3gb siis pole iseenesest probleem.

Endal touch ja puuduste üle väga kurta ei tahaks. Reaalselt tasemel pdfi supporti pole ühelgi ebook-readeril tegelikult. Kui convertida jms ei viitsi siis kõige parem lahendus ikka tegelt ipad vms, aga sellega kaob minuarust sellise asja suurim pluss, ehk ekraan mis silmi ei väsita.

Pahvak
07.09.12, 11:03
Uus mudel, Kindle Paperwhite

http://www.amazon.com/gp/product/B007OZNZG0/ref=amb_link_1?pf_rd_m=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_s=gateway-center-column&pf_rd_r=0KND0FX64G4TMC22CHFC&pf_rd_t=101&pf_rd_p=1395759562&pf_rd_i=507846

Mr_Kenny
07.09.12, 23:12
amazon.co.uk-st ei saa eestisse tellida? Ma sain vähemalt errori.. Ja kui .com-ist tellida siis on vist tollimaks?

CheekyMullet
08.09.12, 09:14
amazon.co.uk-st ei saa eestisse tellida? Ma sain vähemalt errori.. Ja kui .com-ist tellida siis on vist tollimaks?

Ehk keegi lähemal ajal tellinu kinnitab, aga kui mina kunagi tellisin, siis saigi ainult USAst ja loomulikult tuli ka tolli- ja käibemaks lisaks.

Fabulous
08.09.12, 09:33
Ehk keegi lähemal ajal tellinu kinnitab, aga kui mina kunagi tellisin, siis saigi ainult USAst ja loomulikult tuli ka tolli- ja käibemaks lisaks.
Inglismaalt (ja üleüldse Euroopast) tellides ei lähme makse juurde, USA'st tellides aga läheb.

fyte
08.09.12, 12:43
http://g-ecx.images-amazon.com/images/G/01/kindle/shasta/photos/photo_pdf2._V188696011_.gif
Kui keegi tahab standard kindlet osta, siis vb oleksin nõus müüma, et uuem versioon asemele soetada.

nikitheone
08.09.12, 22:57
co.uk tellisin (tho wii, mitte kindle) ja makse polnud juures

Spewmonkey
09.09.12, 01:00
"Live outside the UK? Kindle is available on Amazon.com for shipment outside the UK. Click here to shop on Amazon.com."

nikitheone
12.10.12, 16:22
PDF lehekülgede jamast saab lahti selle asjaga:

http://www.willus.com/k2pdfopt/

See dosipõhine eriti lihtne programm. Lõikab pdfi leheküljed kindle-le sobivasse formaati jne. lihtsalt sisestad faili nime ja kõik. Peale seda võib tekst tunduda veits sakiline aga peale seda kui calibrega olen pdf to mobi convertinud on kvaliteet ideaalne. Selle väikse programmi abil saab lihtsalt kõik pdf raamatud sobivaks. Saab ilusti hakkama ka scannitud ocrimata jne failidega.

Ise sai pmst soetatud kindle just mille jaoks niki ei soovita ehk õppimiseks. Kuna õpin sellist asja kus lugeda tuleb hästi palju ja enamus asju antakse sulle lihtsalt pdfis siis pole lihtsalt mõtet sadu lehekülgi välja printida ja arvutiekraanilt suurte mahtude lugemiseks on silmad lihtsalt liiga kallid. Naljaga pooleks ka kokkuhoid sest mingi semester kogunes seda paberipahna 1k+ lehekülge (kindle maksab vähem kui misiganes asjaga misiganes millele nende printimine)

proovisin just selle proge järgi. muidu väga hea, aga teeb failid sitaks suuremaks - 1,8mb sai 17mb.

fyte
12.10.12, 16:36
Hmm, tookord proovisin ka selle converteri ära ja ei töötanud korralikult.

nikitheone
12.10.12, 17:17
mis täpsemalt ei töötanud? mul tegi nagu fondi suureks, hea lugeda

valustyng
04.02.13, 14:37
Loll küsimus: Kas Kindlega ( fire näiteks ) saab Pokerstarsis ka mängida?

Strawberry
04.02.13, 14:58
2nd gen Kindle Fire tech näitajate järgi peaks saama. Praktikas ei oska öelda.

e-maili pokerstarsi supporti ja küsi, nad kindlasti teavad.

juuretis
30.07.14, 20:13
Blackrain79 on välja lasknud uue raamatu, mõtlesin et võiks osta. Kellegil infot on temast ?

trasadonkad
31.07.14, 08:19
Blackrain79 on välja lasknud uue raamatu, mõtlesin et võiks osta. Kellegil infot on temast ?

tajub kyll, soovitan!