PDA

View Full Version : Q10o BvB



pikk28
08.11.09, 20:51
vastane suht tundmatu tyyp. erilisi lollusi teinud pole. on mu liin super donklik või hyper? mismoodi oleks kõigeparem seda kätt mängida v.a. fold preflop.

$0.10/$0.25 No Limit Holdem
5 Players
Hand Conversion Powered by weaktight.com (http://weaktight.com/)

Stacks:
UTG pitbull61 ($5)
CO STSISA ($9.15)
BTN BrunoCarioca ($6.60)
SB I_like_me22 ($25)
BB Hero ($26.75)

Pre-Flop: ($0.35, 5 players) Hero is BB Q :club: 10 :spade:
3 folds, I_like_me22 raises to $1, Hero calls $0.75

Flop: 5 :heart: 3 :spade: Q :spade: ($2, 2 players)
I_like_me22 bets $1.50, Hero calls $1.50

Turn: 5 :club: ($5, 2 players)
I_like_me22 bets $3.75, Hero calls $3.75

River: 3 :diamond: ($12.50, 2 players)
I_like_me22 bets $8, Hero calls $8

Final Pot: $28.50

Cash87
08.11.09, 21:30
Minu tagasihoidlik arvamus ütleb, et siin kõik ok kuna raiseda pole siin nagu mõtet ja foldima ka nagu ei kipu, et call/check lõpuni.

Ja noh kui juba informatsiooni mõttes raiseida siis pigem turnis, sest võid ta käe pealt maha saada ( mis ei ole sugugi halb ju?:P) ja võid saada riveril checki, et ise järgi checkida.

Provoker
08.11.09, 22:48
Kohati on bb-l olles parem preflopis vastane üle tõsta. Kui sealt edasi on 4bet või call, siis võib juba eeldada, et päris tühja käega ei tulnudki vargile. Ma oleks pannud 3beti preflop miski 3,25$ peale.

pikk28
08.11.09, 22:55
Kohati on bb-l olles parem preflopis vastane üle tõsta. Kui sealt edasi on 4bet või call, siis võib juba eeldada, et päris tühja käega ei tulnudki vargile. Ma oleks pannud 3beti preflop miski 3,25$ peale.

nõustun

Kajeera
09.11.09, 17:48
Ise mõtlen, et kui turni callisid siis vist river call ka õige, aga pole kindel muidugi :D. Ju ta üritas su blindi varastada, ise olen sellises situatsioonis 3bet otsa tõmmanud suht laia rangega, üldjuhul (loe: väga harva :D) vastane loobub .
Aga selle käe puhul oli vastasel raudselt mingi monster täpselt õigel ajal õiges kohas ;D

forell
09.11.09, 17:59
Satud mingitesse lollidesse olukordadesse kui niimodi blindi kaitsed.
Kui arvad et ta varastab siis 3 bet preflop.
Mina eelistan mängida sellist stake kus on mul big blindist suva ja võin rahumeeli foldida.

Selles käes tõmbas A5 sulle koti pähe jah?

masterpuppet
09.11.09, 18:17
Mida te räägite?
Imo call on seal palju kasulikum tihti, kui 3bet, eriti kui oled IP. Oleneb muidugi vastasest ja readidest.
Flopi call on standard ning imo kui otsustasid juba turni callida, siis on river ka 100% call.
3bet IP blindi kaitstes on tihti value põletamine.

flipmachine
09.11.09, 18:30
Kas ma olen ainuke Hellmuth , kes arvab , et pfr call ei oleks olnud vajalik ? River fold , kuna sinu 2 paari T kikeriga ei ole piisav ,kuna vastanegi on aru saanud,et sul Q käes ja võtab nüüd value.

pikk28
09.11.09, 18:42
ühesõnaga mu küss oligi siin, kas Q10o on piisav käsi blindi kaitsta unknow villiani vastu, kui on, siis kas tuleks seda 3bettides teha või siis kasutada positsiooni ära ning lihtsalt callida ja vaadata floppi. flopp oli pmst hullematest hullem mulle - suht kuiv ja vastane paneb loogilise c betti, mida ta teeks any twoga ofc. siinkohal ma ju foldida ei saa. call või siis raise? turni leht on taas selline, kus foldi ei näe. riveri bet tundus juba mulle ka, et nüüd olen sattunud value towni.
vastasel KK.
tänud arutelu eest.

jossix
09.11.09, 20:48
Väike sample küll aga flopi kohta "hullematest hullem" öelda on MUBS
seda enam, et BvB
Mina blastiks flopil vastu
aga samas, mida mina ka tean

pikk28
09.11.09, 20:51
jah hullemast hullem on halb väljend. mõte oli selles, et siit käest ma ära enam ei pääse lihtsalt oma poolkõva käega.

tdx
09.11.09, 21:17
ühesõnaga mu küss oligi siin, kas Q10o on piisav käsi blindi kaitsta unknow villiani vastu, kui on, siis kas tuleks seda 3bettides teha või siis kasutada positsiooni ära ning lihtsalt callida ja vaadata floppi.


Kuni riverini suht std, riveril ilmselt foldiks kuna oled enamik ajast outkicked.