PDA

View Full Version : Bottom set.



kjmrc
09.11.09, 02:21
Mina BB'l, vastane utg, blindid 100/200, vastane teeb 5x raise, callisin 33'ga, stäkid on üsna võrdsed ~19k, vastase kohta erilist informatsiooni pole, kuna tõsteti just uude lauda, flop 9 J 3, vastane bet 1250, raisen 3500 peale, ja nüüd ka küsimus, kas oli õige teha reraise talle, või lasta tal bettida edasi ja kuskil turnis/riveris raiseda/ise bettida ?

Muusik
09.11.09, 03:27
kui masti draw ka maas siis õige jah. aga kui tõmbeid vähe siis oleks hea callida ja tal ennast ise surnuks bettida. UTG või tal olla AJ+ ja 88+ oleneb vastasest muidugi. aga kui kindla peale minna siis raise on eht.

vonkartoffel
09.11.09, 03:41
jube weak bet vastasel flopis, mina callin ja reraisen peaaegu iga turni beti kui ta just ei pane mingi 6k sinna nii et riveris nagunii stackid sisse lähevad. Mängija kes 5BB avab ei pane neverever ülepaari ka maha, ainuke scare kaart mis võib actionit tappa on A. Et ma igaljuhul calli poolt

Koit
09.11.09, 06:38
jube weak bet vastasel flopis,

See weak bet vahel tähendab, et vastane hittis parema seti, kui me ja nüüd tahab hirmsasti valuet ja kardab suuremalt bettida. Aga sellepärast ei tohi kunagi muretseda. Ma calliks ja raiseks turni.

kjmrc
09.11.09, 13:23
Nojamh, ma tegin kohe ch-raise flopist talle, ja viskas minema .