PDA

View Full Version : Micro SNG bubbles väikse taskupaariga



nomerlot
09.11.09, 09:11
No Limit Holdem Tournament
PokerStars
5 Players
Hand Conversion Powered by weaktight.com (http://weaktight.com/)
$1.00+$0.20

Stacks:
UTG (9,325)
CO (3,635)
BTN (4,305)
Hero (2,395)
BB (7,340)

Blinds: 75/150

Pre-Flop: (225, 5 players) Hero is SB 3 :diamond: 3 :club:
1 fold, CO calls 150, 1 fold, Hero goes all-in 2,395

kuna 4 saavad rahadesse, kas bubbles on mõtet pisikese taskupaariga kohe nuppe lükata või peaks veel kuivama parema käe või mõne teise kukkumise ootuses? Endale sel hetkel tundus, et on mõtet lükata...

BB calls 2,245, CO folds

Flop: 4 :diamond: K :club: 9 :diamond: (4,940, 2 players, 1 all-in)

Turn: 10 :spade: (4,940, 2 players, 1 all-in)

River: 7 :spade: (4,940, 2 players, 1 all-in)

Final Pot: 4,940
Hero shows a pair of Threes
3 :diamond: 3 :club:
BB shows a pair of Sevens
A :spade: 7 :club:

BB wins 4,940 (net +2,545)

CO lost 150
Hero lost 2,395

Madis Very
09.11.09, 09:22
* 4. MITTE KUNAGI ÄRA POSTITA TULEMUSI.
Sest tulemused ei ole tähtsad vaid tähtis on hetkeline otsus! Teiseks tulemuste postitamie võib mõjutada vastuste ning arutelu kvaliteeti!

I would fold.

tristano00
09.11.09, 12:21
Ise oleks ka allinni läind. Eesmärk pole ju mincash:D

nomerlot
09.11.09, 13:02
Ise oleks ka allinni läind. Eesmärk pole ju mincash:D


Seda minagi mõtlen alati lõppfaasis, aga võib-olla just sellepärast ei saa ma enamasti sedagi :(

timz0333
09.11.09, 13:22
M on 10 ja push on hea, see et CO sind A7 ära callib näitab tema rumalust, ja kui ta sellega varem ka silma paistnud (limp callind) raise või pushe siis ma pigem foldiks ja ootaks veel. Kui CO ei limbiks siis vajutaksin ülikiirelt nuppe.

nomerlot
09.11.09, 14:36
Ma tean, et viisakas on teema kohta üks käsi, aga antud juhul on sarnane keiss: microSNG, bubble, väike taskupaar, nupud või mitte.

Oma stäki ja blindide suhet vaadates tundub mulle selle käega muidu AI mõistlik liigutus, ka buttonil oleva shortstäki AI ei häiri, aga SB re-raise sunniks nagu foldile.

No Limit Holdem Tournament
PokerStars
5 Players
Hand Conversion Powered by weaktight.com (http://weaktight.com/)
$1.50+$0.25

Stacks:
UTG (3,300)
CO (1,410)
BTN (1,015)
SB (3,525)
Hero (2,695)

Blinds: 200/400 Ante 25

Pre-Flop: (725, 5 players) Hero is BB 5 :spade: 5 :heart:
2 folds, BTN goes all-in 990, SB raises to 1,580, Hero ???

Või on selline käe esitus parem? Nikerdamist on paar sammu rohkem, aga kuna minul on abi vaja, siis olgu see minu mure :)
http://www.upload.ee/image/255253/55.jpg

Toots_x
09.11.09, 14:37
Mina isiklikult püüan hoiduda madala-pocket pairiga all-inn minemast, kui M juba kriitiliselt väike ei ole.
Selline stack ja AI, Sind callitakse üüber random kätega. Isiklikult Sinu olukorras, kui M kannatab veel paar orbiiti tiirelda, ootaksin pigem kätt Ax, KT+, 77+ stiilis.

Ma ei tea kas see on õige, aga mind on päris mitu korda päästnud lauast lendamast:
Kui M on ähvardavalt pisike, ning BTN või SB satub käte 66+, Ax, KQ, KJ jne ning ennem kui käsi jõuab minuni olen juba võtnud otsuse vastu, et selle käega lähen AI.
Pigem teen piisavalt suure panuse, eeldusel, et ta foldib. Üldiselt ei ole vahet, kas Sa betid 4x BB või 8x BB (mis on Su kogu stack), kui callib siis callib nagunii.

Flopi lähen teadmisega, et tuleb mis tuleb, all-inn on nagunii (tean, et tahtsin seda teha juba PF, ei muudaks see enam lõpptulemust nagunii), lihtsalt jääb vastasele effekt, et suur raise, ning tulistatakse uus suur raise otsa, lootuses, et flop läks mööda ning ei tule enam vaatama 2 viimast tänavat.
-------------------------------------
Kui oled ainuke low-stack lauas, siis kõik pilgud on pööratud Sinule nagunii, sihtmärk keda välja süüa. Kui Sa koguaeg taod all-inn M<8 ning kõik foldivad, siis mingil hetkel kaob "nö respect" ära, ning callitakse kasvõi J high maha Sind. Samas kui "betting pattern" on varieeruv, siis mingil määral antakse Sulle respecti.
-------------------------------------
Finaallaua bubble -> selleks ajaks peaksid juba ammu lahti mõelnud olema teiste reageeringud ja stiilid. Näiteks kui ilmselgelt Sinust vasakul käel on villain, kes on aus poiss ja kui midagi käes pole foldib 95% minraisele, siis pole mõtet talle tulistada otsa 3x BB ilmselget overbet'i.
Olen mitu korda bubblest floatinud 1-2 kohta kõrgemale, saanud lootusetust olukorrast vähemalt mõne sendigi niimoodi.


Ilmselgelt, ei ole ma mingi proffesionaal, täielik rookie, ei tasu minu juttu puhta kullana võtta. Pigem lihtsalt ühest kõrvast sisse, teisest välja, ning kui tahtmist rohkem - lauas ka proovida.

EDIT:
Pre-Flop: (725, 5 players) Hero is BB 5 :spade: 5 :heart:
2 folds, BTN goes all-in 990, SB raises to 1,580, Hero ???

Mina viskaksin oma 55 siin minema, BTN raise on ilmselt meeleheitlik liigutus, millest tõenäoliselt on Su 55 ees, kuid SB raise annab sulle juba lootuse, et kohe-kohe on üks mängija vähem, ning Sina rahadele lähemal. 55 vs 2-way pot, keegi ikka Su ära crackib.

Tarmonator
09.11.09, 20:36
no ei ole küsimustki ju. see on fold mis fold. tahad kuni 4 ülekaardi vastu flipata või?
ok sa ei kuku välja kui sa peaks selle käe kaotama. aga sa oled äärmiselt kehvas seisus siis. lisaks võib tekkida tänu sinu callile olukord kus short biidib nii sind kui teist vastast, aga teine vastane biidib omakorda sinu 55 ja seega keegi välja ei lenda ja sina oled kindel bubble järgmiste kätega.

raudtee(EST)
10.11.09, 11:32
1. käsi - minule kindel fold, kuna balindid pole veel väga suured, nuppe lükates kohe poti endale võtmisega samuti oma olukorda (teiste suhtes) eriti ei paranda.

2. käsi - nupud sisse, kuna blaindid suured, BTN kui vähegi matsu jagab pushib sealt ATC ja 55 hea leht antud olukorras. Parandus: esialgu ei märganud, et SB lükkas samuti nupud sisse, sellisel juhul ka see käsi fold