PDA

View Full Version : Redkings + pokernews + tasuta hem?



melole
12.11.09, 18:02
Mis saidi kaudu oleks kõige mõttekam HEMi nö "tasuta" saada kui üldse?
Kas ma jään ilma ka mingitest boonustest ja rakebackidest?
Tasub see ära üldse, on mõtekam otse HEM osta?
Ma ise veel natuke võõras onlaini teemas, aga mõtlen, et kuna neid pokkerisaite nii palju on
ja korraga neis mängida niikuinii ei jõua siis äkki osta mõne saidi kaudu HEM,
kus üldiselt mängida niikuinii ei tasu. Boonuspunktide kokkuteenimine
ei tohiks breakeven mängu mängides väga keeruline olema?


EDIT: REDKINGSi kaudu tegemine tundub mõtekas?

IMPORTANT: If you have already downloaded the RedKings software, uninstall the software, and clear your browser's cookies and temp files before clicking on the link below to ensure that you are eligible for the FREE Pro Version of Hold'em Manager or Omaha Manager offer through RedKings
1. Click on this link to go to RedKings and download the software.
2. E-mail Hold’em Manager your RedKings account name and ID once you have registered to confirm your eligibility. sales@holdemmanager.net
3. Once your offer eligibility is confirmed make a minimum $65 deposit using the bonus code HM500 to get a 100% bonus up to $500.
4. Begin playing and when you have earned 500 points e-mail your account name and ID sales@holdemmanager.net for your free Professional license of Hold'em Manager.

Nagu ma aru saan siis seal vist ei olegi registreerimisel boonuseid, vaid ülekande tegemisel? Sealne 100% boonus tundub ka üsna standartne?

EDIT: Kas see tähendab, et ma võin enne teha konto läbi pokernewsi linkide ning siis kustutada programm ning tirida programm nende saidilt?

jota
13.11.09, 18:47
NoiqPoker

NL10's insta pmst'

Tigrano
14.11.09, 08:52
Kindlasti tasub mängida, ainult vali selline pokkerituba kuhu hiljem mängima ei kavatase minna. Muidu võid kahetseda, et pärsast teatud hüved puuduvad, kuna said HEMi.

melole
14.11.09, 17:35
Kindlasti tasub mängida, ainult vali selline pokkerituba kuhu hiljem mängima ei kavatase minna. Muidu võid kahetseda, et pärsast teatud hüved puuduvad, kuna said HEMi.

Tegin kiire ülevaate andmete põhjal, mis minul on, kui kellelgil on midagi lisada siis tehke seda julgelt.
Valida on:

Full Tilt Poker- jääb välja, liiga levinud, kauges tulevikus äkki tahan seal mängida siis igast rakeback jms diilid oleksid kasulikumad
Poker Stars- sama mis FTP
Pacific Poker- konto olemas juba, hästi rõve sait
NoIQ Poker- pakub kuni 5000€ signup boonust, on need signup boonused üldse asjalikud,
olen tähele pannud, et headel saitidel selliseid meeletuid signup boonuseid ei ole.
PlayersOnly Poker (Cake Network)- ainult USA
Titan Poker- eestlased ei saa mängida*edit*
Everest poker- ?
Lucky Ace- ?


Ehk siis valida välja sait, mille boonustest ei ole väga kahju ilma jääda.

Tigrano
14.11.09, 17:38
Tegin kiire ülevaate andmete põhjal, mis minul on, kui kellelgil on midagi lisada siis tehke seda julgelt.
Valida on:

Full Tilt Poker- jääb välja, liiga levinud, kauges tulevikus äkki tahan seal mängida siis igast rakeback jms diilid oleksid kasulikumad
Poker Stars- sama mis FTP
Pacific Poker- konto olemas juba, hästi rõve sait
NoIQ Poker- pakub kuni 5000€ signup boonust, on need signup boonused üldse asjalikud,
olen tähele pannud, et headel saitidel selliseid meeletuid signup boonuseid ei ole.
PlayersOnly Poker (Cake Network)- ainult USA
Titan Poker- ?
Everest poker- ?
Lucky Ace- ?


Ehk siis valida välja sait, mille boonustest ei ole väga kahju ilma jääda.


Ma teeks Lucky Ace pokkeris, sest see kuulub Pacific võrku, kus on võimalus huvi korral mängida Pacificus ja teistes Pacificu skinnides.

Titan Pokeriga pole kursis ehk see ka.

Provoker
14.11.09, 17:58
Titanis ei saa jätkuvalt eestlased mängida. Kui miskit muidugi vahepeal muutunud ei ole.

melole
14.11.09, 19:37
NoIQ Poker- 100 punkti
Everest poker- 1000 punkti
Lucky Ace- 400 punkti
--------------
Nonii need 3 kanditaati siis alles :P,
lisasin juurde ka selle kui palju igal saidil punkte peab teenima.
Lucky Ace vist peaks tegema jah, seal nii jube soft, et kui HEMi kätte saan siis kohe cashout ka.
A mida arvata nendest kahest, mis üle jäid

EDIT: unustasin Redkingi üldse lisada, vaatasin lehele ning redkingsi pakkumist enam ei ole :o

Maheaatom
14.11.09, 20:12
NoIQ Poker- 100 punkti
Everest poker- 1000 punkti
Lucky Ace- 400 punkti
--------------
Nonii need 3 kanditaati siis alles :P,
lisasin juurde ka selle kui palju igal saidil punkte peab teenima.
Lucky Ace vist peaks tegema jah, seal nii jube soft, et kui HEMi kätte saan siis kohe cashout ka.
A mida arvata nendest kahest, mis üle jäid

EDIT: unustasin Redkingi üldse lisada, vaatasin lehele ning redkingsi pakkumist enam ei ole :o


Aga miks mitte NoIQ sel juhul? 100 punni saamiseks tuleb maksta minu teada €50 reiki, Lucky Aces seevastu tuleks 400 punkti teenimiseks maksta reiki juba 200 taala. NoiQ-s saab rakebacki 30% (osad affiliated pakuvad lisa, kuid sel juhul tuleb looma moodi mängida), Lucky Aces mitte (vähemasti mitte ametlikult). Everestis ei saa samuti rakebacki ja 1000 punni väärtus on rahaliselt $60 (tavaboonuse mängimisel), kuid patt oleks loobuda kogu deposiitboonusest, mis kujutab endast sõltuvalt affiliatest 55-75% tinglikku rakebacki. Kui palju maksaks sama asi siis kui otse ostaksid?

Mänguelamusi ei tasuks neist ühestki otsida, aga nii Everest kui Lucky Ace on korralikud kalatiigid, räägitakse ka et NoIQ (entraction).

melole
14.11.09, 20:31
HEM maksab otse ostes 80$

Provoker
14.11.09, 22:04
ma näiteks liitusin unibetiga nende kaudu, kuid pole kunagi seda litsentsi lahti mänginud
Vist oli vaja 60 euri depoda ja 300 punkti koguda.