PDA

View Full Version : Esimesed 10K kätt. any thoughts?



nomerlot
13.11.09, 13:56
NL full ring cash game.

Enamus on mängitud NL5-s, viimased paar tuhat kätt olen nüüd NL10-s shortstackina teinud, see on hetkel suht break-even. Shortstack teeb otsuseid lihtsamaks ja ei lase vigu liiga suureks minna. Shortstackiga proovimise idee sain sklansky "no limit holdem: theory and practice" raamatust.

Prefopis mängin enamvähem ranka tabeli järgi, varajasest ja keskmisest positsioonist väikse paariga küll pigem limbin, kui keegi on open-limpinud.
Axs-ga limbin ka tihedamini kui tabel ütleb. Pocket-KQ ja KJ mängimisest pigem hoidun, vahel vaid hilisest positsioonist, kui minuni folditud.

Blindide varastamisega ja kaitsmisega väga ei tegele, mängin rohkem kaarti - kui kätt ikka ei ole, ei hakka vehkima.

Aga tulemused on suht sõnnik nagu allpool olevatest graafikutest näha. Aga kas kusagil on üks suur või mitu väikest viga, seda minu väike aru ei võta.

http://i365.photobucket.com/albums/oo99/sopsataja/statistika.jpg

http://i365.photobucket.com/albums/oo99/sopsataja/sd_nonsw.png

ranka
13.11.09, 15:01
[o] calli vähem preflopis ja raise rohkem
[o] steali rohkem ehk raise hilises positisoonis rohkem, kui sinuni folditud
[o] cbeti rohkem

Kajeera
13.11.09, 15:41
[o] calli vähem preflopis ja raise rohkem
[o] steali rohkem ehk raise hilises positisoonis rohkem, kui sinuni folditud
[o] cbeti rohkem

+1
Ürita algul nii et VP/IP ja PFR oleksid suhteliselt lähestikku, ei limbi ja kui mängid siis raisid, väiksemaid paare limbi kuskilt algusest järgi ja võid isegi väiksemaid raise callida setminemise pärast. See VP/IP võiks isegi nõks väiksem olla ja pfr suurem selle arvelt ::)

Potik
13.11.09, 16:22
[o] calli vähem


Eriti SB pealt... Sealt vaja kõvasti tihedamaks võtta.

Provoker
13.11.09, 17:17
ranka tabeli järgi ei saa shortstackida. Liiga loose ss kohta. vpip peaks sellisel juhul olema 8 ringis.

mislinn
13.11.09, 20:35
Ma ei shortstackiks, parem mängi rahus nl5 edasi, kuna hakkad seda beatima, pole mõtet minna kõrgemasse limiiti nalja tegema. Alati limiit limiidi kaupa, nii omandad parimad oskused, mitte shortstackina ;)

nomerlot
15.11.09, 11:34
Tänud kõigile asjalike soovituste eest!

Ma olen ikka jube rahul, et selline kodumaine foorum on olemas, muidu oleks ammu elutildis ja mõlgutaks loobumismõtteid.
Aga praegu pean senist miinust lihtsalt koolirahaks, ega võitvaks mängijaks üleöö saagi.

ranka
15.11.09, 14:30
Tänud kõigile asjalike soovituste eest!

Ma olen ikka jube rahul, et selline kodumaine foorum on olemas, muidu oleks ammu elutildis ja mõlgutaks loobumismõtteid.
Aga praegu pean senist miinust lihtsalt koolirahaks, ega võitvaks mängijaks üleöö saagi.


+1

õige mõtlemine!