PDA

View Full Version : 700 krooni.



lebovend
14.11.08, 21:47
No ostsin see n2dal laptopi ja hem micro limit registrikoodi 2ra. lapakaga rahul, aga HEMiga on jamad.
HEM l2ks sin t88le, aga siis tegin updatei 2ra ja enam HEMi lahti ei saa. peksab ikka ja j2lle sama errorit:
Xenocode Virtual Appliance Runtime: This application has encountered an error 0xD0000008. Please contact the publisher of this application for more information"

Olen reinstallinud HEMi mitu korda, updatega ja ilma, reinstallinud postgre ja huiatki. Regasin 2ra 2p2 foorumis ja HEMi foorumis, ei ole abi saanud. Päev läks raisku ja tulemust pole. Tundub, et mina olen sunnitud jätkama trackerita.

Tegelikult on see yldse mingi windoosa error imho. Guugeldasin, et teada saada selle errori tähendust. Leidsin midagi sellist:
0xD0000008 not enough storage is available to process this command

Vaevalt mul siin riistvara syydi on millesti, lauaarvuti mul kaks korda sitemate n2itudega ja funkab HEM.
Et noh, yks kursakaaslane ytles h2sti: "Ei ole olemas sitta operatsioonisysteemi, on sitad kasutajad", aga noh, FUCK VISTA, sellist jama on keeruline pikemalt kommenteerida.

Tigrano
14.11.08, 22:07
Kui tegu ainult HEM installeerimisega, siis loogika välistab raua probleemid. Ju ikka kuskil VISTAGA midagi seotud. Oleks vaja ehk HEMi kõik juured Vistast ära kustutada ja uuesti proovida. Kas lähima päeva restore ei aitaks näiteks.

alaska
14.11.08, 23:13
Vistaga on mingi teema, et pead user setingutest midagi maha võtma, mul oli natuke teistsugune error, aga hakkas tööle, kui midagi muutsin. Kahjuks täpselt ei mäleta, mis see oli. Control panel-user... ja sealt peab vist olema kasutajal admin volitused, et hem koos databasega tööle hakkaks. Mul oli mingi linnuke puudu. (Tegin sõbra läpakale.)

Klamber®
14.11.08, 23:24
Vistaga on mingi teema, et pead user setingutest midagi maha võtma, mul oli natuke teistsugune error, aga hakkas tööle, kui midagi muutsin. Kahjuks täpselt ei mäleta, mis see oli. Control panel-user... ja sealt peab vist olema kasutajal admin volitused, et hem koos databasega tööle hakkaks. Mul oli mingi linnuke puudu. (Tegin sõbra läpakale.)


vistal on jah see et vaikesetingutes pole sulle adminni õiguseid antud ja user accound control (UAC) on peal, see tuleks desableda ja peale seda ongi korras, teine võimalus on käivitada vajalik programm tehes parem klikk ikoonil - valides sealt run as administrator ja ongi ok.

lebovend
15.11.08, 00:21
selle UAC asjaga olen juba selle raisku l2inu p2eva algusest kursis, ja selle tegin korda.
igatahes, ma ennist unustasin mainida posti m6tte:D m6te polnudki nii v2ga abi otsimises, sest
ma ei usu, et sellele lahendus tuleb kui 2p2 foorumis oli yhel poisil sama mure ja vastust ei saanud ja HEM foorumi archives oli veel yhel poisil sama mure ja soovitati reinstall lihtsalt teha ja minul soovitati lihtsalt FAQi lugeda.

point, mille unustasin, on see, et 2kki keegi tahab 2ra osta seda parooli mult?

lenC
15.11.08, 00:28
kas sul "kõrge limiidi verioon"?

spekuleerin: ok2aa prolly võtab, kui mingi paarkend taala alla saab

altzie
15.11.08, 01:25
mm.. 700 eek peaks olema small stakes'i oma. Samas ise just oli plaan osta, mis diili pakud?

runnar
15.11.08, 05:05
500ga võtan ära

lebovend
15.11.08, 13:17
sain 740ga, see krdi MB tahtis ka raha vahelt v6tta, annaks 700ga, ja ei n2e p6hjust
rohkem alla anda, sest see pole nagu mingi auto, et kui oled mootori juba k2ivitanud, siis hind
langeb.

Jah, see on small stakesi oma, NL50 kaasaarvatud, hiljem peade lihtsalt 200 krooni juurde panema, kui advancete NL100sse.

peokuningas
15.11.08, 14:29
Kas HEM'il on ka üks kood kahe arvuti kohta?

Kui jah siis mina antud koodi eest üle 10 EEKI ei maksaks, sest "koodi riknemise" risk on ülisuur, kuna koodi teavad rohkem, kui üks.

EDIT: <--- See on ranka komm, ei viitsinud oma kasutajaga sisse logida.

lebovend
15.11.08, 14:50
eks ta usalduse kysimus ole jah. aga no ma v6in teile ju oma tel nr ja maili ja aadressi ja mida iganes anda ;)

proovisin siis t2na registry cleanereid erinevaid, et sellest windows errorist lahti saada, pool p2eva j2lle raisku l2inud:)

antnx
15.11.08, 14:57
Mul vista ja crackitud HEM- töötavad. St et lähevad tööle aga crackitud hemiga ei saa eriti midagi importida ega hud ei tööta ega midagi

lebovend
15.11.08, 15:36
mis sa sellega 8elda tahtsid?:p

ranka
15.11.08, 20:37
Vaatasin, et sa oled juba oma probleemiga 2p2-sse pöördunud ning morny (Holdem Manager'i üks arendajatest) käskis saata talle kirja. Tegid seda?

lebovend
16.11.08, 13:18
ei tead ma enam ei j6ua, panin probleemi Microsofti lehele ka, foorumissse, et siuke error, peksab seda, mida teha. N2ib, et post kustutati yldse 2ra. Nyyd tahaks format C ja XP peale panna, aga meenus, et Klickist ei antud yhtegi driverit, absoluutselt yhtegi plaati kaasa....miks ei võiks elu lihtne olla:p

yritan netist nyyd drivereid otsida ja siis proovin oma 4 p2va vana lapakat perse keerata, yay. trademaa.

ranka
16.11.08, 13:19
Elu on lill....

lebovend
16.11.08, 13:23
rofl ja nyyd ei kuva lenovo kodukal driverdownload lehte:D y menja net slov

olavike
16.11.08, 13:33
Kummaline, et sellised asjad tekivad. Ju sa ikka midagi ise seal metsa keerasid.
Minul on nüüdseks 2 nädalat vana läpakas, samuti Vista (Home Premium).
Esimesel päeval panin kohe ka HEMi peale ja ei mingeid probleeme. Mõni päev hiljem ostsin ka litsentsi ära ja töötab siiani täiesti laitmatult.
Üks tingimusi on muidugi jah see, et User Accounts alt tuleb UAC kinni keerata.

ESTPatrick
16.11.08, 13:35
Minu enesetunne on suurepärane, et mul sellist jama ei ole - andmebaas perse jookseks, ega mängida ei viitsiks küll üle poole tunni päevas

lebovend
16.11.08, 14:19
UAC asja ma panin juba enne HEMi installi kinni, ffs. Mida ma sul krt tuksi keerasin, kui windoosa hakkab ise
randomilt errorit peksma, ma pole esimene kellel seesama error ette tuleb.
ja mul on v2ga hea meel, et sul on k6ik korras.
võite teema lukku panna, yritan veel pokernewsis ja pokerclubis litsentsi maha myya.

ait2h,
lebovend.

ranka
16.11.08, 14:25
Ei näe mõtet teema lukustamiseks ja saan täiesti aru su vihast, sest olen ise taolisi olukordi läbi elanud, kui sisuliselt teed kõik õigesti ja siis tulemus on ikka täielik null. Ja ei aita tootjad, windows ega keegi.

Aga võta selle mornyga ühendust (http://forumserver.twoplustwo.com/showpost.php?p=7139304&postcount=10458), siis saad 100%-liselt oma murest jagu.

EDIT: Või vähemalt teada, milles jama

Metsapull
16.11.08, 16:30
Ma oleks ka sellest Sinu HEM-ist huvitatud, sest netellerile mu üks dokumentidest ei kõlvanud ja midagi head sealt vist tulemas ei ole, sest mingeid elektri ja gaasiarveid mul neile aadressi kinnitamiseks saata ei ole.

Üks rumal küsimus ka veel:
1. Ega selline parooli üleandmine ei või mingeid jamasid kaasa tuua?

ranka
16.11.08, 17:48
Ei aga ainult seda, et su koodi teab rohkem, kui üks inimene ja kui kogemata lekib siis lihtsalt kaotad 700-.

Enne ostmist võtke ühendust HEM'i klienditoega ja rääkige oma mure ära. Äkki nad tühistavad lebovenna koodi ning annavad uuele ostjale uhiuue koodi.

lebovend
16.11.08, 17:58
eks ta usalduse kysimus ole jah. aga no ma v6in teile ju oma tel nr ja maili ja aadressi ja mida iganes anda ;)

ranka
16.11.08, 17:59
Yeah, sain aru.

Aga ühele küsimusele pole sa ikka vastanud - mis morny rääkis?

EDIT: Ja seda koodi asja sa võiks ikka uurida, sest sina võid olla aus aga kui tekib miski muu jama, et keegi kolmas saab koodi siis aetakse ikka sinu kaela. Miski lifetimed lepingud ei ole eriti hea diil IMO.

lebovend
16.11.08, 18:00
no saatsin talle mingi kirja 2ra, pole veel vastanud,aga sealt kindlalt midagi uut ei tule, sest see on ju
ikkagi migni windoosa error.

ranka
16.11.08, 18:02
no saatsin talle mingi kirja 2ra, pole veel vastanud,aga sealt kindlalt midagi uut ei tule, sest see on ju
ikkagi migni windoosa error.


Ma olen päris kindel, et ta diagnoosib su vea ära ja kui diagnoos käes siis viga ravida poole lihtsam.

lebovend
17.11.08, 18:25
wow, sick:S vend tungis yhe remote desktop proge abil(teamviewer.com) mu arvutisse ja tegi 15
minutiga asja korda. Lihtsalt uskumatu.

ranka
17.11.08, 18:36
wow, sick:S vend tungis yhe remote desktop proge abil(teamviewer.com) mu arvutisse ja tegi 15
minutiga asja korda. Lihtsalt uskumatu.

Ja mida mina siis rääkisin?!?!

Nüüdest enam programmi ei müü või müüd ikka?


EDIT: Ja muideks "tungis" sinu lauses kõlab ikka väga naljakalt :)

lebovend
17.11.08, 19:28
kle j22b seekord myymine katki jah.
aga ei midagi k2i siin maailmas lihtsalt, nyyd uus probleem, millega saab ilmselt paar p2eva
tegeleda. importib k2si ilusti, aga HUD ei leia laudu lihtsalt
player name, autoimport folder, s2rgid v2rgid, k6ik olemas ja need vista erin6uded ka tehtud, k6ikidele antud k6ik 6igused aga ei midagi:S

-andres-
17.11.08, 19:37
Ma pidin esimesel korral talle manuaalselt ühe laua ette näitama ning siis relaunchiga leidis juba ise kõik ülesse ja hakkas kuvama. Kuskilt HUD optionite alt sai, hetkel selles läpakas HEM'i pole, ei oska täpselt öelda :(.

lebovend
17.11.08, 19:41
jah korras. loodan et ei pea iga kord hemi k2ivitades esimest lauda manuaalselt n2itama:p
nyyd siis hudi confima!

-andres-
17.11.08, 19:44
Väga hea :). Mul järgmised korras on kõik ilusti funksinud ;).