PDA

View Full Version : ed HU blog (recovering from bustoland)



Leheküljed : [1] 2

eddi
15.11.09, 02:37
hei, vähesed teavad mind siit (aga siiski keegi teab ;D), igatahes, nimeks edgar ja püstitan siia oma päeviku.
eesmärgiks on sellega vältida idiootseid tegusi ja muidugi ka vastukaja käte kohta, mis ma siia postitama hakkan loodetavasti igapäevaselt.
alustasin bankrolli kasvatamist augustis 20dollariga NL full ringis. vahepeal olin sng peal, siis jälle FR siis short handed mängu peal ja nüüd lõpuks ometi olen suutnud endale välja valida õige mängustiili - heads up.

igatahes, hetkel bankroll 700$ peal ja mängin hu NL30 @ pacific poker. (jah, ma tean, et riskantne brm, aga kindlad piirid seatud ja selles limiidis mängides ma tunnen end väga mugavalt)
hetkel näeb novembri graafik välja selline
http://img263.imageshack.us/img263/176/monthlyresultsgraph.jpg

selle kuu nö eesmärgiks on 800$(profit, mitte terve bankroll kokku). ma olen suht kindel, et saan isegi rohkem, kuid 800$ just selle pärast, et vältida tiltimist ega hakata kaotatud raha taga ajama. näiteks kui olen 1000$ peal ja peaksin päevaga 200$ kahjumisse jääma, siis ei hakka ma seda raha taga ajama, kuna tean, et kuu eesmärk on mul täidetud.

edit: postitan siia ka filtreeritud graafiku ehk siis ainult heads upi oma.
(esimene graafik on nii NL10 SH kui ja HU)
niisis, heads up november:
http://img230.imageshack.us/img230/8570/68167442.jpg
cheers :)

mcbethk
15.11.09, 04:26
hu4rollz+?? trq ma OT zu teeeeeeemat Q!!!!1 traaa mine eisaaand eitea ja sõbet sai tr ama jube 2 kuud kuivel oponud fakk rsk!1
sa ooed bumhunter!1!!!!!!!11

eddi
15.11.09, 04:44
tundub, et ma vist ainuke siit, kes otsustas laupäeval kaine olla :) :)

Tigrano
15.11.09, 05:08
Edu päeviku pidamisel ja foorumis.

Kas muidu HU mängudes võetav rake madalas limiidis on Pacificus okei, Ongames näiteks on näha silmaga kuidas sööb ;D

eddi
15.11.09, 05:17
Ei oska teiste kohtadega võrrelda, aga ikka sööb korralikult ära küll jah :-[
tänan

Madis Very
15.11.09, 09:34
Edu ed !
Huvitav, et blogi otsustasid siin avada :D.

btw EdDominates@NL30hu ;) :D

eddi
15.11.09, 12:07
hei madis :) kle jah, ei teagi kust selline mõte tuli, et siia blogi teha, aga tehtud ta nüüd on :P
tänasest päevast siis, mängisin ühe regulariga (kes on minu vastu alati kaotanud) kahes lauas korraga koos, sain temalt mingi 3BI niiet tänane päev on juba hästi alustatud :)

got kings and got action :D
http://www.pokerhand.org/?4886052 pot 56$
päris halb mäng tema poolt, aga nagu ma aru sain oli ta natuke tildis ka ja südametu tõbras nagu ma olen, kasutasin juhust ära :D

eddi
15.11.09, 12:53
kõik kes täna mu lauda istuvad on kas shortstäkkerid oma 6 dollariga kohal või siis 20$ stäkiga, kes teevad kohe hit n runi kui paar $ plussi jäävad :( :'( ???
tehti just 15 dollariga hit and runi jälle >:( tahaks kellelgi munad maha võtta, selline tuju. ehk siis hetkel pole mul tark pokkerit mängida, paus

Codecci
15.11.09, 13:56
hei madis :) kle jah, ei teagi kust selline mõte tuli, et siia blogi teha, aga tehtud ta nüüd on :P
tänasest päevast siis, mängisin ühe regulariga (kes on minu vastu alati kaotanud) kahes lauas korraga koos, sain temalt mingi 3BI niiet tänane päev on juba hästi alustatud :)

got kings and got action :D
http://www.pokerhand.org/?4886052 pot 56$
päris halb mäng tema poolt, aga nagu ma aru sain oli ta natuke tildis ka ja südametu tõbras nagu ma olen, kasutasin juhust ära :D

ära jäta cbettimata seda floppi

donkbet muidu ei ole eriti hea lüke ja check-raise on, aga 3bet potis see ei kehti, s.t. 3bet potis see ei ole donkbet vaid cbet, suur vahe

eddi
15.11.09, 14:05
ma mõtlesin jah vahepeal, kas teen talle rutiinse cbeti või check reisi, otsustasin viimase peale nagu näha. aga jah, vaadates ta kätt (ja ta mängu) oleks tulemus nagunii all in olnud.
järgmine kord siis otsustan cbeti kasuks
edit. lihtsalt kartsin, et ta foldib ära kuna panin ta Ax peale aga laual midagi sellist ei olnud, checkreisiga lootsin ta natukenegi pot commitediks muuta, kuna ta kergelt tiltis ka.
muidugi kui ta oleks ka checkinud ja turn oleks A olnud siis ma oleks lihtsalt natuke karjunud :-X

Codecci
15.11.09, 14:31
ma mõtlesin jah vahepeal, kas teen talle rutiinse cbeti või check reisi, otsustasin viimase peale nagu näha. aga jah, vaadates ta kätt (ja ta mängu) oleks tulemus nagunii all in olnud.
järgmine kord siis otsustan cbeti kasuks
edit. lihtsalt kartsin, et ta foldib ära kuna panin ta Ax peale aga laual midagi sellist ei olnud, checkreisiga lootsin ta natukenegi pot commitediks muuta, kuna ta kergelt tiltis ka.
muidugi kui ta oleks ka checkinud ja turn oleks A olnud siis ma oleks lihtsalt natuke karjunud :-X

kuidas saad lambist Ax peale panna selle järgi ainult, et ta callis 3beti preflop?

check-raise on PALJU-PALJU tugevam kui cbet

eddi
15.11.09, 14:54
okei, sitta kah, kustutasin viimase arutelu ära mis just kirjutasin :)
igatahes, järgmine kord mõtlen siis mitu korda üle

eddi
15.11.09, 16:42
tänane päev läks päris rahulikult. 1407 kätt ja 5h mängimist. ehk siis täna ma enam ei mängi, palju muid asju teha
profit 180$
http://img30.imageshack.us/img30/226/dailyresultsgraphx.png

ei kurda ;D

eddi
16.11.09, 18:43
tilt tilt tilt tilt >:( >:(
alustasin tänast päeva oma kindla strateegia järgi, algus oli kõik hea, sai paar riverdamist pole hullu, tuli riverdamisi juurde, >:( ja läksin närvi.

üks väga *mõelge mingi ropp sõna siia* käsi:
http://www.pokerhand.org/?4890542 KK vs A8
räägin teile ka natuke sellest tegelasest, et saaksite käe käigust aru. nimelt selline vend, kes on nõus the nutsi checkima kuni riverini välja ja isegi riverit võib checkida ja kui korda jõuab mu juurde ja ma natuke betin viskab ka laksult all in. seda tegi ta koguaeg.
sellest ka mu checkimine, teadsin, et ta sai ässale pihta ja checkisin lõpuni, positsioon oli minu käes ja olin täiesti kindel, et ta läheb riveris järjekordselt hulluks.
kui tuli teine äss oli mul kohe et "oh, full house", kohe kui tuli 8 riverisse lõi mul kohe pirnikese pea kohale, et äkki on tal suurem full house, enam polnud taganeda kuskile...
flopist kui oleksin bettinud oleksime samamoodi all inis lõpetanud (eriti peale turni)

kokkuvõttes siis päevakasum -32$ mis polegi iseenesest väga jube, 1BI, niiet vedas isegi, arvestades kuidas ma tiltisin. nüüd lõpetan ka päeva ära, muidu tõmban end veel rohkem miinustesse, pole täna just kõige paremas vormis.

http://img526.imageshack.us/img526/3432/dailyresultsgraph.jpg

regular HU mängijatele, kuidas te mängite passiivsete mängijate vastu, kes callivad alati ja ükskõik mida
kui mul positsiooniline eelis ja betin siis alati call, cbetile JÄLLE alati call, turnis muidugi enam ei julge bettida.
lihtsalt foldin koguaeg ära nõrgemad kaardid ja mängin ainult top hände? ehk siis very tight

Madis Very
16.11.09, 18:47
Hmm, isegi kui ta riveril hullutaja tüüpi on.. on minu silmis flop/turn check vale. Vaja ju, et ta ikka kinni maksaks + sittade oddsidega paremaks tõmbaks ?!

btw Käi msni !! :D

eddi
16.11.09, 18:49
Hmm, isegi kui ta riveril hullutaja tüüpi on.. on minu silmis flop/turn check vale. Vaja ju, et ta ikka kinni maksaks + sittade oddsidega paremaks tõmbaks ?!

btw Käi msni !! :D

olin natuke närvis ta peale :D mõtlesin, et kui ta viskab riveris all in ja ma callin oma võidukäega (mida ma enne riveri rereraisi arvasin) siis saan talle korralikult vastu teha ja talle näkku naerda (mitte otseses mõttes muidugi), TILT :-[

lisan ka juurde, kui oleksin täie mõistuse juures ja teise vastase vastu, siis jah oleksin ikka agressiivsem olnud, selle tõttu lõpetan ka tänase päeva, terve päev lihtsalt mingeid imenippe korraldan :) :)

edit2, märkasin, et selle tänase naljaga langes "$ won without showdown" joon ka ikka päris korralikult :-X
vedas, et ainult sellise kahjumiga välja tulin

Codecci
16.11.09, 20:18
mõtlemine on natuke fishine sul... kui tead, et sai ässale pihta, siis ta ei foldi ju seda ei flopis ega turnis, miks mitte potti ehitada?

passiivsete calling stationite vastu võitmise võtmesõna on VBET ja super thinilt, 3rd pair riveril - tihti no see vbeti koht

kui nad betivad või raisevad siis nende range on super polarized, nt kui sul kolmas paar riveril ja loose-passive mängija betib siis su käsi on selles olukorras sama mis top paar - bluffcatcher

sellised mängijad ei vbeti kunagi thinilt, enamasti ei vbeti isegi top paari, seega neil on alati kas totaalne õhk või totaalne nuts kui betivad

eddi
16.11.09, 21:00
natuke fishine on tõesti (arvatavasti selle, kuna mängustaaž ulatub vaevalt üle ühe aasta kui freerolli ajad sisse arvata), selles ma ei kahtlegi, aga õnneks pole ma täiesti lootusetu juhtum, kuna bankroll siiski kasvab stabiilselt.
aga Codecci, räägi kui tegu on calling stationiga, mis käsi sa üldse mängid? ma mõtlen just mida sa teed preflop mängus. ütleme hoiad käes A3o ja oled buttoni peal. muidu oleks mul endal kindel standard positsiooni bet heads upis, et näidata välja agressiivsust ja sellega hiljem tugevad käed ära peita, aga kui sa tead, et sind callitakse 95% ajast siis on mõtet üldse reisima hakata selle käega?
sesmõttes, et sellise käega midagi mängitavat hittida on just päris raske, eriti kui vastane ei taha foldida

Codecci
16.11.09, 21:30
natuke fishine on tõesti (arvatavasti selle, kuna mängustaaž ulatub vaevalt üle ühe aasta kui freerolli ajad sisse arvata), selles ma ei kahtlegi, aga õnneks pole ma täiesti lootusetu juhtum, kuna bankroll siiski kasvab stabiilselt.
aga Codecci, räägi kui tegu on calling stationiga, mis käsi sa üldse mängid? ma mõtlen just mida sa teed preflop mängus. ütleme hoiad käes A3o ja oled buttoni peal. muidu oleks mul endal kindel standard positsiooni bet heads upis, et näidata välja agressiivsust ja sellega hiljem tugevad käed ära peita, aga kui sa tead, et sind callitakse 95% ajast siis on mõtet üldse reisima hakata selle käega?
sesmõttes, et sellise käega midagi mängitavat hittida on just päris raske, eriti kui vastane ei taha foldida

ei ole ju, hitid A saad muretult 3 barrelit panna, ta callib 3rd paariga maha

ma avan miski 75% kätest kuskil, kõigi vastu pmst samamoodi (nittide vastu rohkem)

võid ju veidi vähem avada kui postflop end väga mugavalt ei tunne, mingi 66%, aga A-sid ära küll foldima hakka

top 66% on:
http://my.pokernews.com/usr/26050/photos/490d224339781_mid.png

eddi
16.11.09, 21:44
okei, tänud sulle. pean su neid viimaseid soovitusi natuke seedima. hommikul mängima hakates loen kindlasti üle veel

ja blogisse tänase päeva kohta veel, ei suutnud kiusatusele vastu panna ja tegin pooletunnise sessiooni ikka lisaks veel, kuna tundsin, et mõistus on täiel kohal nüüd
sain tänase päeva breakeven'ks
todays profit 0.80c$ ;D

eddi
18.11.09, 17:34
http://www.pokerhand.org/?4897669 AA vs A6 ::)


edit: avastasin, et siin foorumis oma HU alateema olemas, niiet siia ma enam analüüsivaid käsi panema ei hakka :)

ok tundub, et tänane päev on mul läbi. aeg nüüd kolmapäeva tähistada :P
igatahes, novembri graafik meeldib mulle väga, loodan, et kõik edeneb samamoodi ikka kuu lõpuni ära ja ka edasi (jah, ma olen graafikufriik :-X):
http://img257.imageshack.us/img257/176/monthlyresultsgraph.jpg
ja nagu näha, siis see 800$ piir on ületatud ehk siis tiltimisega probleeme tekkida ei tohiks.
ning tänase päeva kasum 4,5BB

eilsest päevast niipalju et breakeven, 0$ pmst.


üks huvitav avastus, mille ma märkasin. kui sa oled suutnud oma stäkki sel limiidil HUs duubeldada või veel rohkem, siis sa oled FISHmagnet :D sellised minraise ja preflop passiivsed vennad tõmbuvad kohe ligi sulle mis on hea muidugi.

eddi
19.11.09, 15:28
http://www.pokerhand.org/?4900959 miks ta nii tegi ma ei saa aru ??? ??? :-X
mingi kõrgema taseme mõtlemine vist...
miks ma preflopis ta reisi callisin on selle tõttu, et ta reisis igat mu beti ja arvasin juba et tal pole head kätt

Codecci
19.11.09, 15:51
http://www.pokerhand.org/?4900959 miks ta nii tegi ma ei saa aru ??? ??? :-X
mingi kõrgema taseme mõtlemine vist...
miks ma preflopis ta reisi callisin on selle tõttu, et ta reisis igat mu beti ja arvasin juba et tal pole head kätt

Aga sul pole ju ka head kätt. 200BB deep oleks ok sellega callida, 80BB deep mitte. Ja kui keegi on maniakk 3bettidega, siis ava minraisega ja ava vähemate kätega.

Flopis on tal obv pohhui, niisama tiltis/gambler, gutshot is good enough.

eddi
19.11.09, 17:19
see ei tulnud mulle pähegi, et minraisega avama hakata. järgmine kord tean siis :)

eddi
19.11.09, 22:50
ühe huvitav vend tuli minuga mängima
panen 2 kätt siia meie mängust, ta oli vist ikka päris korralikult tildis...

http://www.pokerhand.org/?4902235 JJ vs 89o

http://www.pokerhand.org/?4902243 T9o vs 9Qo
see mängija oleks võimeline isegi 27o käega preflop all in minna kui sa teda ainult reisima hakkad

Madis Very
19.11.09, 22:55
Lol, esimene on ju puhas skill mis tilt tal ikka on :D

eddi
20.11.09, 12:19
jah :D

tra kui närvi mind sellised vennad ajavad, kes callivad alati mu pf reisi ja alati edaspidi betivad 30 senti (nl30), see käib nii pinda. siis reisid neid ja nad viskavad all in. no mis sa teed selle top paariga kui sul pot vaevalt 2$, selle pärast ei hakka ju ülejäänud 28$ riskeerima...
täiesti üle viskab juba. eriti kui saad flopis top paari korraliku kikkeriga ja viskad ta 30sendise betile korraliku panuse veel peale ja ta callib sind kõige nõrgema paariga riverini välja kus ta saab alati endale teise paari või midagi tugevamat
OMG >:(
tänane päev -1,5BI hetkel.

edit, tahaks sellised tüübid üles otsida ja lihtsalt munad maha võtta...

mcbethk
20.11.09, 12:32
BB-d? :D

eddi
20.11.09, 12:38
BB-d? :D

ma just märkasin ka jah :D parandasin ära, bi ikka :)

eddi
20.11.09, 17:37
http://img21.imageshack.us/img21/4599/1000cq.jpg
yeah!!! party :D :D (edit. enam partyt pole, see ilus number langes natuke. :-\)

üks huvitav käsi ka mis mulle väga meeldis. flopped the NUTS ::)
http://www.pokerhand.org/?4904718

edit, et enda mängu parandada olen nõus mingi hinna eest treeneri tunde võtta, olen tükk aega sellele juba mõelnud, et näiteks Codecci või keegi kes biidib HU ja on nõus sellege tegelema, saatke kiri mulle.

Codecci
20.11.09, 18:46
Ma alla 50-100$/tund ei viitsiks...

Madis Very
21.11.09, 21:39
on Baked !!!

eddi
22.11.09, 00:22
on Baked !!!

valetad :D

eddi
22.11.09, 13:51
http://www.pokerhand.org/?4909827 AA vs QQ. one got quads, guess who :D

Madis Very
22.11.09, 14:48
valetad :D


never ;D



http://www.pokerhand.org/?4909827 AA vs QQ. one got quads, guess who :D


Lol, hea crackimine :D ! Kohe näha, et tänane päev tuleb super +is :D

Owner85
22.11.09, 15:36
super nuts AA crackimiseks ;D

eddi
23.11.09, 01:30
yes!!! profit -$200 (today) :( kõikide vastasega sain tänase päeva jooksul hakkama v.a üks v**djas, kellele läks kogu mu päevakasum ja sellest ka edasi.
no täies callib 8high flopi käega 9high (kicker 4) ja muidugi ei jää see 9 riveris tulemata ja jällegi tsau 1BI
sain turniga 2 top paari, mõtlesin, et võit mu käes päris kindlalt ja silmad läksid kohe särama kui nägin et ta läks all ini ja siis kui märkasin et river on TÄPSELT kaart ta auku moodustades talle rea oli mu reaktsioon :o :o :o midagi sellist, jällegi üks BI läinud jne.
:'( :'(
õnneks tildiga mul probleeme ei teki ja lähebki nüüd terve öö/hommik grindimisele.

eddi
23.11.09, 05:15
oh vitto kuidas sai nüüd mängitud alles. kuna praegusel kellaajal on raske 2 heads up lauda kiiresti lahti saada siis avasin natuke ka FR laudu ja isegi ka SH.
läks hästi, 200$ kahjumist jäi alles ainult 40 ehk siis enamus kahju on parandatud.
nüüd kohvi juua pesus käia ja kooli, yes!! :-*

aga mul nüüd üks küsimus. näiteks praegu mul BR 900$ aga pokertracker näitab novembrikuu kasumit 1,124$ (br ise vähem kuna olen ka natuke välja võtnud) nüüd see imelik osa. vahepeal oli mul BR (eile) 1100$ peal pacificus ja pokertracker näitas siis ise mingi 1200$. nüüd viimasel ajal olen koguaeg kahtlustanud, et ta jätab millega arvestamist vahele äkki või mis teema on, oskab keegi öelda?
mul tundub, et ta on mingi kahjumi välja jätnud või midagi on ta ära unustanud

tdx
23.11.09, 08:22
mulle ka mulje jäänud, et pacificus on mingi kamm, kuu lõikes summad nagu ei klapi.

eddi
23.11.09, 09:30
Njah, peab järgmine kuu ka siis kirjalikult alguse ja lõpu paberile kirja panema...

mcbethk
23.11.09, 12:00
PT3 ongi paras sitt, kui pätsifikus mängisin sis pani kuu lõpuks ikka paari $k-ga mööda :D :D Nd ostsin HEM-i mis on minuarst ikka kordades parem :heart:

Madis Very
23.11.09, 13:06
PT3 ongi paras ****, kui pätsifikus mängisin sis pani kuu lõpuks ikka paari $k-ga mööda :D :D Nd ostsin HEM-i mis on minuarst ikka kordades parem :heart:


Krt, ma mõtlen pidevalt kas ümber vahetada aga ei suuda ikka :D.

Codecci
23.11.09, 14:56
oh vitto kuidas sai nüüd mängitud alles. kuna praegusel kellaajal on raske 2 heads up lauda kiiresti lahti saada siis avasin natuke ka FR laudu ja isegi ka SH.
läks hästi, 200$ kahjumist jäi alles ainult 40 ehk siis enamus kahju on parandatud.
nüüd kohvi juua pesus käia ja kooli, yes!! :-*

aga mul nüüd üks küsimus. näiteks praegu mul BR 900$ aga pokertracker näitab novembrikuu kasumit 1,124$ (br ise vähem kuna olen ka natuke välja võtnud) nüüd see imelik osa. vahepeal oli mul BR (eile) 1100$ peal pacificus ja pokertracker näitas siis ise mingi 1200$. nüüd viimasel ajal olen koguaeg kahtlustanud, et ta jätab millega arvestamist vahele äkki või mis teema on, oskab keegi öelda?
mul tundub, et ta on mingi kahjumi välja jätnud või midagi on ta ära unustanud

Vahest jätab mõne käe vahele (Pacificu viga).

eddi
24.11.09, 06:06
yee, kuldstaatus käes pacificus :D täna hommikul just sain. jäin küll sessiga 1bi võrra kahjumisse aga pole hullu

eddi
24.11.09, 17:41
http://www.pokerhand.org/?4917196 ATo vs X. miks ma seda kätt välja tõin, küll te ise näete kui floppi vaatate ;D päris kena, kahju et ma makstud ei saanud ainult.
turnis callisin, kuna see bet pot to flop oli tal standard, slowplayisin, lootes, et ta saab turnis endale full house'i, mida aga ei juhtunud.

ja siis see käsi http://www.pokerhand.org/?4917204 A :club: 5 :club: vs Q :diamond: 2 :diamond:
täiesti lõpp :D ainuke loogiline põhjus ta mängimisele on see, et ta vist arvas endal flushi olevat kuna see mis ta turni ja riveril teeb, see pole normaalne. tildis ta ka ei tundunud olevat.

muidu bankrolliga iseenesest läheb päris hästi. eks kuu lõpus postitan tulemused.
lootsin first-deposit boonuse ka ära avada, aga ei tule vist välja... :( 28. novembrini aega (e 4päeva) ja vaja veel 900punkti kokku ajada, mis iseenesest heads upis väga raske pole aga siiski 4 päevaga NL30 - ei.

tra no võimatu seda avada lihtsalt. saatsin ka neile kirja, et äkki saaks ikka mingi osa kätte sellest boonusest ja nende vastus oli "no, but you can try our high stakes tabeles to clear the bonus" :-X :-X tüüpiline kasiinoettevõte

eddi
27.11.09, 15:33
vaikus enne tormi :D
igatahes, sai vahepeal viimsi laivis mängimas käidud, turnal lendasin shortstackina käega 44 välja kus turnis sai vastane enda ässale pihta.
siis läksin cäshi kus püsisin mitmekordselt kasumis ja siis see viimane käsi.
saan kaardid kätte, vaatan esimest kaarti: A siis vaatan teist, samuti A. peas käis läbi YESS ja panin kohe oma pokerface'i pähe. ok korralik bet, vaatan tehakse raise mulle, viskan talle veel otsa ja vastas on TT, kes sai muidugi endale neliku kätte... :-[

praegu loksun bussis lõuna-eesti poole, õnneks siin wifi olemas aga mitte kõige parem. mängisin natuke pokkerit ka siin, sain full house kätte, pot oli suur ja järsku DISCONNECTED, mul oli et ***** küll. õnneks sain viimastel sekunditel tagasi ja jõudsin all in minna ja võitsin ära, jei. nüüd enam ei julge selle wifiga mängida.

eddi
01.12.09, 00:59
Mängisin just 20+2$ 10k garanteeritud turnat. 560 mängijat.
82 said raha, esimene koht oli 2,5k, teine 1,5k ja kolmas 1k.
olin täpselt mullis 11. positsiooniga, laua chipleader teeb UTG minreisi, hoian KK, viskan talle 3x peale ta callib
lauas 9 :club: 8 :club: 6 :club: mul oli üks K :club: niisiis panin bet pot ja reisis mind all in. näitas 77 millest üks oli :club: siis tuli üheksa mul oli et jeee sain masti ja siis chipid läksid ta juurde järsku, ta sai straight flushi. >:( >:( >:( >:(
tra mis haige v**djas lihtsalt.
luckys nii ära
just kirjutasin chatti "who wants to be the bubble boy" ja just ise lendasin välja mullina, second chipleader at the table olin

Madis Very
01.12.09, 01:00
Mängisin just 20+2$ 10k garanteeritud turnat. 560 mängijat.
82 said raha, esimene koht oli 2,5k, teine 1,5k ja kolmas 1k.
olin täpselt mullis 11. positsiooniga, laua chipleader teeb UTG minreisi, hoian KK, viskan talle 3x peale ta callib
lauas 9 :club: 8 :club: 6 :club: mul oli üks K :club: niisiis panin bet pot ja reisis mind all in. näitas 77 millest üks oli :club: siis tuli üheksa mul oli et jeee sain masti ja siis chipid läksid ta juurde järsku, ta sai straight flushi. >:( >:( >:( >:(
tra mis haige v**djas lihtsalt.
luckys nii ära


SIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIICK

/aga küll võit ja siis pidu.. tuleb ;D

pikk28
01.12.09, 01:02
pea püsti ja neljapäev viimsis näeme

eddi
01.12.09, 03:04
pea püsti ja neljapäev viimsis näeme

jep, sain üle juba sellest, halb, et nii juhtus, aga sitta kah.
igatahes, uus kuu ja sai siis ka esimesed mängud tehtud. eelmise kuu kokkuvõtet veel ei lisa, kuna mõned käed on puudu (vahepeal sai ringi tripitud ja sõbra arvutist mängitud, ootan pacificu emaili oma kätega).

tänasest päevast siis, kui see turna biit (bad beadiks siiski veel ei nimetaks) välja arvata läks päris hästi.
http://img42.imageshack.us/img42/3432/dailyresultsgraph.jpg
see on siis ajavahemikus 1-4am. nüüd siis teed jooma, natuke trenni ja kooli, yeah!! :D

nüüd see kuu plaanin ka platinum staatuse kätte saada, läheb raskeks aga tehtav.
btw, teab keegi, kas pacificust saab raha kiiremini kätte otse hansapanka kandes või ennem läbi moneybookersit?

timz0333
01.12.09, 13:25
GL@HU peaks ka sinna passifikusse mingid daalad tekitama tundub väga fishine olevat.
hetkel AP poker ja ei teagi mis viga aga käima ei saa mängu:S nüüd üritan rohkem käsi uppida foorumi, et vigu leida jne, aga vb olen lihtsalt santa.

eddi
01.12.09, 23:09
tänud. soovitan küll jah, üks asi seal on kerge raha teenida ja teine, soft on ülimõnus.
oot sa mängid muidu ka HU või midagi muud? tee enda blogi kuhu postita igasugu käsi, siis hakkavad mängijad kommenteerima (arvatavasti ka mina kui hu käib jutt) ma tean et minul on sellest väga palju abi olnud, et Codecci jt siin kommenteerivad mu mängu :)

aga igatahes, tänasest päevast, ainult üks sõna, SICK!! :o
algul läks nagu ikka rahulikult siis kohtusin mingi vennaga, kes satus nö monkeytilti. algul võitsid ta minult paar bi siis sain ma talt need tagasi ja järsku vaatasin chatti, vend oli kirjutanud "lets 3 table" mul oli et no tavai miks mitte.
seal samamoodi hakkasid suuremad potid mulle tulema ja vend käis peale et tahab 1-2 blindidega laudadesse hu minna mängima. muidugi ma ei nõustunud.
paar huvitavat kätt ka meie vahelisest battelist.
lisan ka juurde, et mõned callid on ära seletatud sellega kuna 50% kordades ta tegi mulle reraise ja kui mul oli positsiooni siis ma kasutasin juhust ära, olenemata kaartidest.

http://www.pokerhand.org/?4938934 AK vs QK ütlen ausalt, et selle käe mängu üle pole ma just eriti uhke, aga tol hetkel (jälgides ta mängu) tundus gutshot straight draw ja 2 overcardi päris hea.

http://www.pokerhand.org/?4938946 AK vs AQ ok nüüd mul üks küsimus. seni ma ei julge seda küll teha (vb kui nad suited) aga kas on üldse mõistlik AQ käega preflop nii agressiivselt mängida, nagu vastane seda tegi?

http://www.pokerhand.org/?4938958 66 vs 44

http://www.pokerhand.org/?4938960 AA vs Q9 my cracked aces :( :(

muidugi olin ma alguses ise ka natuke tildis ja tegin väga idiootseid muuve aga sain enda mängu tagasi rajale ikka, tundus, et tema mitte. üldse peangi enda kõige suuremaks tugevuseks the lack of tilt'i.
sain temat mitu BI kasumit ja kokkuvõttes päev nägi välja selline:
http://img101.imageshack.us/img101/3432/dailyresultsgraph.jpg

detsembri esimene päev ja 200$ profit, ei kurda ;D

Madis Very
01.12.09, 23:14
Nüüd vaid igapäev kuni lõpuni nii ja ongi nuts kuu olemas !! :D

eddi
02.12.09, 23:02
jah :D täna väga mängida ei jõudnud, homme ka onlines ei jõua väga palju kuna viimsi live ja peale seda ONYXile, mis toimub Korteris and is going to be SIIICKKK so no poker

eddi
04.12.09, 16:24
I love poker, http://www.pokerhand.org/?4947411 QQ vs 23s against a titled player
Minu graafik ka siis pacificus mängides, olen selle üle päris uhke :D
http://img705.imageshack.us/img705/5416/graphs.jpg

Codecci
04.12.09, 17:38
Miks üles ei liigu juba? :P

eddi
04.12.09, 18:06
bankrolli pärast :-\ nimelt mul see hetkel 1100$ peal. natuke raha raisanud suuremate mtt peale ja cash out (mida ma enam ei tee)

eddi
04.12.09, 22:39
no tra küll jälle lendasn 20+2$ turnal peaaegu mullis välja AK vs KQ >:( 90% kordadest saan mulli juurde ja alat lendan seal välja

Madis Very
04.12.09, 22:43
no tra küll jälle lendasn 20+2$ turnal peaaegu mullis välja AK vs KQ >:( 90% kordadest saan mulli juurde ja alat lendan seal välja


irw, oli ca sama palju osalejaid?
aga küll suur hit tuleb ära muretse ;DD

eddi
05.12.09, 15:12
poole vähem oli seekord osalejaid, aga siiski esikoht 1300$ :-\

eddi
05.12.09, 22:27
http://www.pokerhand.org/?4951385 QQ vs 79
tra täiesti haige, laku kotte CK_SHARK :-\
aga õnneks võitsin ma selle turna pileti satika kaudu niiet väga midagi ei kaotanud, ainult oma närvi ja oma aja. tra terve päev mängisin neid rõvedaid satikaid, milles ühes lendasin mullina välja (jälle) ja teises sain õnneks essa koha ja siis kohe turnal neljandal levelil selline nali...

eddi
06.12.09, 14:43
Miks üles ei liigu juba? :P

täna esimest korda mõtlesin proovida NL50 siis, aga kindla limiidiga, kuna lõpetada. seni läheb hästi ja hetkel tundub, nagu siin on fishe isegi rohkem kui NL30. eks mingi aeg annan ka teada siin kas jäängi NL50 peale ja siis postitan mingid tulemused ka

edit: sain esimese suurema kaotuse sellel limiidil. sain AA kätte vastasel oli JQ sai flopis J pihta ja turn Q. mõlemad olime deepstäkina sees.
aga see kahju on juba tagasi tehtud niiet pole hullu midagi.

Codecci
06.12.09, 20:11
gl!

shotte võtta värske olekuga on imo samatähtis kui rolli hävinemisel alla liikuda

eddi
07.12.09, 23:54
tra see pacific mu käsi kunagi viimasel ajal enam ei salvesta, üle viskab juba. igatahes NL50 kohta niipalju et mingi 3,5bi miinustes ja tagasi NL30 peal ikkagi ja jään siiski sellele hetkel.
aga käte kohta, võtsin ühendust ka et mis teema on, üritasn kurja mulje jätta, et äkki saab mingi kahjutasu kaotatud käte eest aga neil oli iga probleemi jaoks lahendus olemas, feil.
käte salvestamist pole ma veel ikka korda saanud, hetkel unine ja magama ära, homme tegelen sellega.

eddi
08.12.09, 19:43
http://www.pokerhand.org/?4960084 Q4s vs A5s $57.70
vahepeal peab ju ise ka ära donkama ::) :P

EDIT, järgmised käed hakkan otse foorumisse panema, ilma selle pokerhandita, et oleks teil mugavam vaadata.
viimastel päevadel päris vähe mänginud, 1-3h pmst päevas, kool surub peale lihtsalt.
ei viitsi üldse õppima hakata aga ok, aitab pokkerist tänaseks, profit täna umbes +2BI, mis on enam-vähem. graafikut muidugi ma näidata ei saa kuna tra pooled käed on lihtsalt kadunud kuskile.
support ütles, et peaksin tegema mingi updeidi jne tegin ära aga huinja, midagi... saadan kirja kus tahan kõik korda saada tra kaua nad ikka jamavad.
aga ok, nüüd sigaretile ja siis keemiat õppima, the nuts... :-X

Madis Very
08.12.09, 19:52
Haha, ei suutnud ikkagi õppima hakata ;D.

ur addicted !!

eddi
08.12.09, 22:36
yes i am :D

***** Cassava Hand History for Game 30079856 *****

$0.15/$0.30 Blinds No Limit Holdem - *** 08 12 2009 23:27:11
Table Newton (Real Money)
Seat 8 is the button
Total number of players : 2
Seat 7: eddipeddi ( $64.01 )
Seat 8: manba2008 ( $28.20 )

manba2008 posts small blind [$0.15]
eddipeddi posts big blind [$0.30]

** Dealing down cards **
Dealt to eddipeddi [ T :spade:, 9 :heart: ]
manba2008 calls [$0.15]
eddipeddi checks

** Dealing flop ** [ 8 :heart:, J :heart:, Q :diamond: ]
eddipeddi bets [$0.60]
manba2008 raises[$2.37]
eddipeddi raises [$7.11]
manba2008 raises [$25.53]
eddipeddi calls [$20.19]

** Dealing turn ** [ 5 :club: ]
** Dealing river ** [ A :heart: ]
** Summary **

eddipeddi shows [ T :spade:, 9 :heart: ]
manba2008 shows [ K :diamond:, K :heart: ]
eddipeddi collected [ $55.90 ]

ahahahha, well played, well fucking played. seda poleks elusees arvanud, et ta näitab nüüd järsku KK, aga noh, eks ta seda ka lootis...

terve tänane sess sai ühe mõnusa dubstepi järgi lastud, terve päev käib taga, mõnusalt bassi kütab :D -
http://www.youtube.com/watch?v=uVuZWfWUb1c

Owner85
09.12.09, 17:38
nuts song,ülikaiff :P

eddi
09.12.09, 21:28
on küll jah kaif laul :D

väga haige, 3 korda sain täna neliku kätte
käega AA, flopis pihta ja turnis ka
käega 77, olime pf all in flopis pihta ja samuti tuli jälle turnis
käega 99, jälle flopis pihta ja turnis uuesti
kahe viimasega sain kena double upi tehtud full stäckiga

eddi
10.12.09, 17:11
I just LOVE pacific players :P

***** Cassava Hand History for Game 102226327 *****

$0.15/$0.30 Blinds No Limit Holdem - *** 10 12 2009 18:04:21
Table Tijuana (Real Money)
Seat 2 is the button
Total number of players : 2

Seat 2: fabu42 ( $32.43 )
Seat 7: eddipeddi ( $150.06 )

fabu42 posts small blind [$0.15]
eddipeddi posts big blind [$0.30]

** Dealing down cards **
Dealt to eddipeddi [ K :heart:, K :club: ]
fabu42 raises [$0.75]
eddipeddi raises [$2.40]
fabu42 calls [$1.80]

** Dealing flop ** (Pot: $5.40) [ 6 :spade:, 4 :diamond:, 5 :club: ]
eddipeddi bets [$3]
fabu42 calls [$3]

** Dealing turn ** (Pot: $11.40) [ T :diamond: ]
eddipeddi bets [$8]
fabu42 raises [$26.73]
eddipeddi calls [$18.73]
** Dealing river ** (Pot: $64.86) [ A :heart: ]

** Summary **
fabu42 shows [ Q :spade:, J :club: ]

eddipeddi shows [ K :heart:, K :club: ]
eddipeddi collected [ $64.36 ]

__________________________________________________ __________________________________________________ ______________

ja nüüd teine käsi, sama vastane, aga seekord tuli võit väga haige suckimisega riveris :D

***** Cassava Hand History for Game 102225900 *****

$0.15/$0.30 Blinds No Limit Holdem - *** 10 12 2009 17:58:17
Table Tijuana (Real Money)
Seat 2 is the button
Total number of players : 2

Seat 2: fabu42 ( $30.45 )
Seat 7: eddipeddi ( $121.67 )
fabu42 posts small blind [$0.15]
eddipeddi posts big blind [$0.30]

** Dealing down cards **
Dealt to eddipeddi [ Q :club:, Q :heart: ]
fabu42 raises [$0.75]
eddipeddi raises [$2.40]
fabu42 raises [$6.10]
eddipeddi raises [$18.30]
fabu42 raises [$23.45]
eddipeddi calls [$9.45]

** Dealing flop ** [ 4 :heart:, 9 :heart:, 6 :diamond: ]

** Dealing turn ** [ A :heart: ]

** Dealing river ** [ T :heart: ]

** Summary **

fabu42 shows [ K :diamond:, A :diamond: ]
eddipeddi shows [ Q :club:, Q :heart: ]
eddipeddi collected [ $60.40 ]

kokku sain sellelt vennalt mingi 3,5BI

eddi
11.12.09, 17:29
Pacificu support:

Akeem I.: are you sure you have the write settings
Akeem I.: Wright sorry
Akeem I.: can you try changing the destination folder?
edgar: Yes I can try that, but still I would need all my previous hands
Akeem I.: yes I understand but we are unable to send it in text format from our end as we don't have an option too
Akeem I.: will it be of any use to you if it not it text format?

inglise keel on küll 5+ neil india poisikestel. ja kui keegi saab sellest viimasest reast aru siis seletage mulle ka mis seal lauses kirjas on, väga huvitab

eddi
12.12.09, 15:10
eile sai sõbra juures sellist laulu kuulatud, nüüd hakkas kummitama ja terve päev grindimise kõrval seda kuulanud :D eriti addictive. hetkel päev on väga hästi läinud, eks lõpus viskan üle pika aja mitme päeva graafikud ka siia.
http://www.youtube.com/watch?v=DNT7uZf7lew

eddi
13.12.09, 10:41
$0.15/$0.30 No Limit Holdem

Stacks:
BTN Hero ($33.93)
BB stipe66 ($25.95)

Pre-Flop: ($0.45, 2 players) Hero is BTN http://weaktight.com/img/d5/d2.gif http://weaktight.com/img/d5/h2.gif
Hero raises to $0.90, stipe66 calls $0.60

Flop: http://weaktight.com/img/d5/c2.gif http://weaktight.com/img/d5/cQ.gif http://weaktight.com/img/d5/s2.gif ($1.80, 2 players)
stipe66 checks, Hero bets $1.20, stipe66 folds

Final Pot: $3

Hero wins $2.91 (net +$0.81)

stipe66 lost $0.90


njah...

eddi
13.12.09, 11:25
mul on vaimne blokk ees, barjääriks on see 1000$. ei saa kuidagi sellest läbi, kord on 1100$ peal br siis kukub mingi 800-900$ peale jne. üle viskab juba. just oli bankroll 1050$ peal ja nüüd 920$ vaatab otsa...

Madis Very
13.12.09, 11:30
SLEEP !

;D

Actually küll üle saad standard hüppamine lihtsalt !

eddi
14.12.09, 20:07
oi tra kui sick sess oli just, mingi ameeriklane tuli mu lauda mängima. peale 500 kätt hu olid ta statid 71/1, jah, ta preflop tõstmine on tõesti lihtsalt 1. väga haige kuidas vend kobistas lihtsalt ära, mingi aeg olime mõlemad haigelt deepstäkis, õnneks ta ei mõelnudki ära minna ja lõppkokkuvõttes tegin ma ikkagi ta tühjaks, lisan mõned huvitavad käed.

$0.15/$0.30 No Limit Holdem
888
2 Players

Stacks:
BTN tom891 ($69.15)
BB Hero ($76.89)

Pre-Flop: ($0.45, 2 players) Hero is BB Q :club: K :spade:
tom891 calls $0.15, Hero raises to $0.90, tom891 calls $0.60

Flop: Q :heart: 4 :diamond: 8 :club: ($1.80, 2 players)
Hero bets $1.80, tom891 calls $1.80

Turn: T :diamond: ($5.40, 2 players)
Hero bets $3.30, tom891 raises to $6.60, Hero calls $3.30

River: 6 :club: ($18.60, 2 players)
Hero checks, tom891 bets $18.60, Hero calls $18.60

Final Pot: $55.80
tom891 shows
T :spade: Q :diamond:
Hero shows
Q :club: K :spade:

__________________________________________________ __________________________________________________ ________________

ja siis see käsi.... :(

$0.15/$0.30 No Limit Holdem
888
2 Players

Stacks:
BTN Hero ($62.92)
BB tom891 ($36.58)

Pre-Flop: ($0.45, 2 players) Hero is BTN 8 :spade: 9 :spade:
Hero raises to $0.90, tom891 calls $0.60

Flop: 6 :spade: 8 :club: 2 :spade: ($1.80, 2 players)
tom891 checks, Hero bets $1.20, tom891 calls $1.20

Turn: 2 :heart: ($4.20, 2 players)
tom891 checks, Hero bets $3, tom891 calls $3

River: Q :spade: ($10.20, 2 players)
tom891 goes all-in $31.48, Hero calls $31.48

Final Pot: $73.16
tom891 shows
J :spade: 3 :spade:
Hero shows
8 :spade: 9 :spade:

tom891 wins $72.66 (net +$36.08)

Hero collects $0.00 (net -$36.58)

tom891 wins $55.30 (net +$27.40)

Hero lost $27.90

__________________________________________________ __________________________________________________ _________________

ja siis meie sessi viimane käsi, mis oli ka kõige magusam, võit tuli koju.

$0.15/$0.30 No Limit Holdem
888
2 Players

Stacks:
BTN tom891 ($85.70)
BB Hero ($54.53)

Pre-Flop: ($0.45, 2 players) Hero is BB :Q :diamond: Q :spade:
tom891 calls $0.15, Hero checks

Flop: 8 :heart: T :spade: 7 :spade: ($0.60, 2 players)
Hero checks, tom891 checks

Turn: 7 :diamond: ($0.60, 2 players)
Hero bets $0.60, tom891 calls $0.60

River: Q :club: ($1.80, 2 players)
Hero bets $4.80, tom891 raises to $16.20, Hero goes all-in $53.63, tom891 calls $37.43

Final Pot: $109.06
tom891 shows
T :diamond: T :heart:
Hero shows
Q :diamond: Q :spade:

Hero wins $108.56 (net +$54.03)

tom891 lost $54.53

mcbethk
14.12.09, 20:31
Ma olen päris kindel et USA elanikud ei saa pacifikus mängida.. v saavad? :O

eddi
14.12.09, 20:53
ju siis saavad :) 100% kindel et oli USA elanik, vaatasin nimelt huvipärast üle kust maalt ta on

Madis Very
14.12.09, 22:17
V. Notable Poker Sites / Brands NOT Open to USA

888 / Pacific Poker - Was the first to back out of the USA,

häkker !! ;D

eddi
14.12.09, 23:45
aaa, irw, samas ma võisin seda UK'ga sassi ajada ??? ???

eddi
15.12.09, 22:26
ok lasin end kuni 20. detsembrini bännida kuna faking sõltuvusse ajav foorum aga koolis hetkel natuke sitasti ehk vaja korraks mujale ka keskenduda
cya

camu
20.12.09, 19:06
sessi ei taha teha kunagi?

eddi
20.12.09, 23:10
oki'm back ja bustoland paistab. üle 1000$ bankrollist alles umbes 350$, normaalne....
sai ühe vennaga mitu tundi järjest HU lastud, mõlemad olime NL30 laudades deepstäkis nii et mõlemal oli üle 100 dollari sees ja siis kaotasin terve stäki full house vs full house with aces ja oi tra kus siis tuli väike tildipoisike külla ja siin ma olen...

@camu võib ikka jah, ma teen enda bankrolli korda ära ja arvatavasti kolin mingi aeg pokerstarsi või full tilti üle ja siis saab teha küll. ehk siis uue aasta alguses kunagi.

Madis Very
20.12.09, 23:23
Welcome back ;D

hoss23
20.12.09, 23:27
jah tervetuloa tagasi

eddi
21.12.09, 02:18
danke danke.
hetkel chillin nl20 shorthanded limiidil, päris haiged vennad seal ikka koos, vahepeal lausa suu naerul seal mängides
412$ yay

hoss23
21.12.09, 02:21
hakkab tulema...

Madis Very
21.12.09, 10:15
Küll teenid kõik tagasi !
Muide, kui tiltimisega probleeme ma võin sulle "Mindseti" raamatut laenata, kui ma koju tagasi tulen.

Codecci
21.12.09, 10:22
Kui sul rakeback FullTildis siis see parim sait NL50HU mängimiseks obv (väiksem rake cap, SITAKS actionit ja väga fishine ka, sest NL50 ju madalaim HU limiit).

eddi
21.12.09, 12:56
@madis, see oleks päris hea jah :P räägib sellest veel
@codecci, on küll mul seal rakeback olemas. peab siis bankrolli pacificus korda tegema ja vist tõesti Full Tilti ära kolima

camu
21.12.09, 14:12
Kui sul rakeback FullTildis siis see parim sait NL50HU mängimiseks obv (väiksem rake cap, SITAKS actionit ja väga fishine ka, sest NL50 ju madalaim HU limiit).

Ma mõned päevad teind FT-s nl50 hu-d. Esimene hu kogemus üldse ning tänu sinu videole tuli isu proovida. Regulare, ka häid, vähemalt minu jaoks, on FTs ka päris palju. Ning kuna ma ilmselgelt mängin alla bankrolli ala 10 BIiga, siis rege seal ette ei võta. Kui viitsid bumhuntida, siis halbu mängijaid on seal küll jah. Ja soft ka kõvasti parem-kiirem pacificu omast.

eddi
21.12.09, 18:16
mis videost jutt käib? :D

camu
21.12.09, 19:30
http://www.pokkerivideod.com/?kategooria=codecci

eddi
21.12.09, 21:17
ty

eddi
22.12.09, 17:31
Codecci viitsid räägi mulle enda arvamus sellest käest, pf raise ok? ja c-beti kohta.

$0.15/$0.30 No Limit Holdem
888
2 Players

Stacks:
BTN PaulJ81 ($21.15)
BB Hero ($38.02)

Pre-Flop: ($0.45, 2 players) Hero is BB Q :heart: J :club:
PaulJ81 raises to $0.90, Hero raises to $3, PaulJ81 calls $2.10

Flop: 2 :heart: 3 :heart: 6 :heart: ($6, 2 players)
Hero bets $3, PaulJ81 calls $3

Turn: Q :spade: ($12, 2 players)
Hero bets $7, PaulJ81 calls $7

River: 9 :spade: ($26, 2 players)
Hero bets $9, PaulJ81 goes all-in $8.15

Final Pot: $43.15
PaulJ81 shows
4 :club: 6 :club:
Hero shows
Q :heart: J :club:

Hero wins $42.65 (net +$20.65)

PaulJ81 lost $21.15

edit: muidugi võivad ka kõik teised vastata :D

muide bankrollil vaatab vastu juba ilus 500$ :P vaikselt paraneb

eddi
22.12.09, 19:47
oh vitto kui haige, mingi vend tuli mu lauda mängima ja alguses olin mina plussis mõnusalt aga siis hakkas tal kõvasti luckyma. vend mängis any two kaarte ja mul polnud kunagi õrna aimugi mis kuradi käsi tal on.
mängisime päris kaua, vahepeal olin nii kõvasti miinustes et mu bankroll oli isegi 290$ peal :o vahepeal oli juba selline hirm sees, et kogu orkut käis silme eest läbi.
siis suutsin ta mängule counter-strategy välja nuputada ja 45min jooksul oli kogu ta stäkk mu käes ;D nüüd bankroll 470$
win

nüüd enne südaööd ma küll mängida enam ei viitsi, peab väljas ka vahepeal ikka käima...

Madis Very
22.12.09, 19:51
"vahepeal oli juba selline hirm sees, et kogu orkut käis silme eest läbi."

mis sa sellega mõtled ? :D

Ära üle ka mängi ;D

mcbethk
22.12.09, 19:55
cbeti flopis rohkem

eddi
22.12.09, 19:59
cbeti flopis rohkem

ta callis enamus mu c-betidest maha, ütleks nii 65-70%. aga kui tal pole tõesti midagi siis ta foldib isegi 1/2 c-betile ja sellest ka mu väike panus. mastile ma lootma ei hakanud.
selle ma tahtsingi ennem välja selgitada kas tal üldse on midagi.
see oli jällegi selline calling station stiilis tüüp (mitte 100% CS aga peaaegu) ja nende tüüpidele on mul c-bet 1/2


@madis, noh nagu mõnedel käib elu silme eest läbi, mul käis orkut :D

mcbethk
22.12.09, 20:03
No 3bet ok OK ja miks sa siis üldse küsid?

eddi
22.12.09, 20:05
No 3bet ok OK ja miks sa siis üldse küsid?

et keegi lükkaks mu põhjendused ümber ja seletaks ära et need on valed ja siis ma järgmine kord tean paremini :D

camu
22.12.09, 20:56
QJ on standard 3bet ju?
Palju su 3bet on üldse keskmiselt?

eddi
23.12.09, 05:30
mul ei ole JQ standard 3bet, samas ei oska öelda ka, kõik oleneb mis stiilis vastasega ma mängin ja kui suured stäkid on mängus, tema stiili puhul jep standard, aga üldiselt mitte (mul vähemalt mitte)
palju mu 3bet on keskmiselt, i have no idea :D just panin pokertrackeri kinni ja see hangub mul mõnusalt ehk ma ei tahagi teda enam avada.

muidu, peakski vist hakkama öösiti mängima, väga haige mis toimub, on mõned üksikud luckimised ka muidugi aga enamus kordades tugevad käed jäävad püsima ja sellised fishid koos, et ise ka ei usu -

$0.15/$0.30 No Limit Holdem
888
2 Players


Stacks:
BTN Hero ($57.34)
BB ggokotcha ($31.65)

Pre-Flop: ($0.45, 2 players) Hero is BTN A :diamond: J :spade:
Hero raises to $0.90, ggokotcha raises to $2.70, Hero calls $1.80

Flop: 6 :club: A :club: 8 :heart: ($5.40, 2 players)
ggokotcha bets $5.13, Hero raises to $20.79, ggokotcha calls $15.66

Turn: 4 :heart: ($46.98, 2 players)
ggokotcha goes all-in $8.16, Hero calls $8.16

River: 5 :club: ($63.30, 2 players, 1 all-in)

Final Pot: $63.30
ggokotcha shows
9 :heart: 5 :heart:
Hero shows
A :diamond: J :spade:

Hero wins $62.80 (net +$31.15)

ggokotcha lost $31.65


bankroll: 530$, ainult pool veel ja siis kogu kahjum parandatud :D

eddi
23.12.09, 05:38
oh vitto kui haige, mingi vend tuli mu lauda mängima ja alguses olin mina plussis mõnusalt aga siis hakkas tal kõvasti luckyma. vend mängis any two kaarte ja mul polnud kunagi õrna aimugi mis kuradi käsi tal on.
mängisime päris kaua, vahepeal olin nii kõvasti miinustes et mu bankroll oli isegi 290$ peal :o vahepeal oli juba selline hirm sees, et kogu orkut käis silme eest läbi.
siis suutsin ta mängule counter-strategy välja nuputada ja 45min jooksul oli kogu ta stäkk mu käes ;D nüüd bankroll 470$
win

nüüd enne südaööd ma küll mängida enam ei viitsi, peab väljas ka vahepeal ikka käima...


just nägin seda venda NL50 limiidil. tüüp oli jälle end haigelt deepstäkki mänginud, ma ei saa aru kuidas ta koguaeg suudab nii teha... mainin igaksjuhuks ära et need lauad pole deepstäkid, tavalised lauad 100bb max sisseostuga. sellest ülemisest vennas käib jutt
http://img94.imageshack.us/img94/1492/watg.jpg

edit: nüüd br 570$ peal +20$ rakeback mida pole veel realiseeritud. asi hakkab ilmet võtma, swing on läbi

Codecci
23.12.09, 11:45
Codecci viitsid räägi mulle enda arvamus sellest käest, pf raise ok? ja c-beti kohta.

$0.15/$0.30 No Limit Holdem
888
2 Players

Stacks:
BTN PaulJ81 ($21.15)
BB Hero ($38.02)

Pre-Flop: ($0.45, 2 players) Hero is BB Q :heart: J :club:
PaulJ81 raises to $0.90, Hero raises to $3, PaulJ81 calls $2.10

Flop: 2 :heart: 3 :heart: 6 :heart: ($6, 2 players)
Hero bets $3, PaulJ81 calls $3

Turn: Q :spade: ($12, 2 players)
Hero bets $7, PaulJ81 calls $7

River: 9 :spade: ($26, 2 players)
Hero bets $9, PaulJ81 goes all-in $8.15

Final Pot: $43.15
PaulJ81 shows
4 :club: 6 :club:
Hero shows
Q :heart: J :club:

Hero wins $42.65 (net +$20.65)

PaulJ81 lost $21.15

edit: muidugi võivad ka kõik teised vastata :D

muide bankrollil vaatab vastu juba ilus 500$ :P vaikselt paraneb

QJ 3bet ei ole standard, oleneb vastase 3beti callimisrangest. Mõni callib ainult miski 25% 3bette ehk siis päris tugevate kätega, seega QJ 3bettimine oleks mõttetu - kui ta callib, on tal sinust parem käsi ja kui ta foldib saad ainult 3xBB, seega selliste vastu tuleks range polariseerida - 3bettida ainult väga tugevate kätega ja crapiga mida sa vastasel juhul foldinud oleks ja keskpäraste kätega nagu QJ ja KT lihtsalt callida 3bette. Samas kui vastane üle 50% 3bettidest callib, siis on selliseid käsi juba hea 3bettida.

Flopi cbet ei ole väike, mu standard cbetid 3bet pottides on 1/2 potist nii flopis kui turnis kui stackid on 100BB ja väiksemad, sest siis jääb riveriks veel ilus stack millega mängida. Turni cbet võiks ka 1/2 pot olla, muidu norms käsi.

eddi
24.12.09, 01:46
alati saab su poolt head pikad seletused, tänud.

igatahes tänasest päevast. viimases sissekandes märkisin, et br 570$ täna on natuke juurde tulnud :D ülisick, terve päev ei mänginud ja südaööl koju jõudes mõtlesin paar hu battelit teha. mängisin kahe regulari vastu (olen avastanud et agro regularide vastu oskan paremini mängida). mõlemast sain kokku üle 9 buy in'i ;D väga haige lihtsalt.
praegu lõpetasin just viimase regsiga mängimist ja selline ilus pilt vaatas vastu -

http://img29.imageshack.us/img29/3265/yeahdo.jpg

mõlemad vennad ainult reisisid. õnn oli ka mul hea, kõik head kaardid jäid pidama
nt. vahepeal oli meil all i seis mul AK tal AQ flop T9J aga mu AK jäi siiski pidama
new bankroll, nagu pildil näha 850$. tundub et varsti olen kogu kahju tagasi teinud ja saab südamerahuga edasi mängida

üks eriti sick käsi, esimese vastasega. vend nimega "2tilt" ja eriti hästi sobis ka kuna ta tiltis vahepeal mõnusalt (full stäckiga kõik korrad all in)

2tilt button 28.89$
eddipeddi 41.76$

minu kaardid A :diamond: Q :diamond:
2tilt raise to $0.90, eddipeddi raise to $3, 2tilt raise to $28.80 (all in), eddipeddi call
vastane näitab 2 :spade: 7 :diamond:
mul oli et wat :o

flop: 4 :club: J :club: J :diamond: turn: 7 :club: (imagine what i felt) ja siis river: A :club:
ehk lõpuks jäi ikka käsi pidama. kõik käed jäid pidama mul see sess, ülihea tunne
(mul pokertrackeris proovimisperiood läbi, ei viitsi tegeleda sellega hetkel)

hea uni tuleb täna

eddi
25.12.09, 14:29
sain omale just hem'i ja nüüd lähengi selle peale üle :)
viimased 3 päeva:

http://img32.imageshack.us/img32/5007/eddi.jpg

sellega võib ka öelda, et bankroll on nüüd korras, party

seep
25.12.09, 14:39
Good job! Keep up the good work! ;D

eddi
25.12.09, 14:55
Good job! Keep up the good work! ;D

thanks :)

eddi
27.12.09, 05:40
igal downswingile tuleb hiiter järgi, nüüd ma kogesin seda ;D ;D
otsustasin siis, et olen täna kodune ja mängin pokkerit. mingi südaöö ajal hakkasin mängima (ehk siis pühapäeva varatundidel). algul natuke plussis siis miinuses siis plussis jne standard shit.
siis tuli üks vend mu juurde mängida kelle statid olid 95/78/100. irw jah, uskuge või mitte, vend reisis pf igat kätt (isegi käega 23o tegi mulle reraise pf).
ja mis kõige haigem, tal oli auto rebuy peal, koguaeg tõi raha juurde

tema mängustiil: raise pf kõik käed, c-bet pot 100%, if missed draw then bet pot on river 100%.

tänane varajane sess:
http://img695.imageshack.us/img695/7312/hahabp.jpg

olen ülirahul ja bankroll on juba $1,200.
toon ühe käe ka välja, mis sai selle maniaciga mängitud -

Grabbed by Holdem Manager (http://www.holdemmanager.net)
NL Holdem $0.30(BB) Replayer
solncegor($30.30)
Hero ($130)

Dealt to Hero K :club: J :club:

Hero raises to $0.90, solncegor raises to $2.70, Hero calls $1.80

FLOP ($5.40) 8 :club: J :diamond: J :heart:

solncegor bets $4, Hero calls $4

TURN ($13.40) 8 :club: J :diamond: J :heart: 8 :heart:

solncegor checks, Hero checks

RIVER ($13.40) 8 :club: J :diamond: J :heart: 8 :heart: 4 :spade:

solncegor checks, Hero bets $13.40, raises to $23.60 (AI), Hero calls $10.20

Hero shows K :club: J :club:
(Pre 70%, Flop 95.3%, Turn 97.7%)

solncegor shows K :diamond: 8 :diamond:
(Pre 30%, Flop 4.7%, Turn 2.3%)

Hero wins $60.10

peale seda kätt villain kirjutas chati "lucker". irw lucker kuna ma võitsin käega KJs tema K8s't.
lisan ka kommentaariks juurde, et käsi on mängitud toetudes tema mängustiilile. slowplaying this hand is bad, mkay kids.

eddi
27.12.09, 13:26
kui siin leidub veel inimesi, kes kuulab uk grime muusikat, näpud püsti

http://www.youtube.com/watch?v=6kwV2zhOpow

eddi
27.12.09, 19:48
I just love queens

Grabbed by Holdem Manager (http://www.holdemmanager.net)
NL Holdem $0.30(BB) Replayer
Hero ($113)
dendi910 ($22.17)

Dealt to Hero Q :spade: Q :heart:

dendi910 calls $0.15, Hero raises to $0.90, dendi910 calls $0.60

FLOP ($1.80) 4 :club: Q :diamond: T :heart:

Hero bets $1.20, dendi910 calls $1.20

TURN ($4.20) 4 :club: Q :diamond: T :heart: 9 :diamond:

Hero bets $3, dendi910 calls $3

RIVER ($10.20) 4 :club: Q :diamond: T :heart: 9 :diamond: Q :club:

Hero bets $7.20, dendi910 calls $7.20

Hero shows Q :spade: Q :heart:
(Pre 83%, Flop 84.6%, Turn 90.9%)

dendi910 shows 8 :heart: 9 :spade:
(Pre 17%, Flop 15.4%, Turn 9.1%)

Hero wins $24.10

pikk28
27.12.09, 20:12
super lux, et jooksu oled tagasi saanud. keep it going.

eddi
27.12.09, 20:22
super lux, et jooksu oled tagasi saanud. keep it going.

jep. ty :)

eddi
29.12.09, 01:49
huvitav päev oli täna
sain RedKingsi 10$ ja praeguseks pool päeva hiljem vaatab selline pilt vastu -
http://img707.imageshack.us/img707/2433/1pev.jpg
irw
algul mängisin pokernewsi turkat, kust ma midagi ei saanud. siis läksin NL10 HU lauda (haige reik lihtsalt, ebareaalne...) kus ajasin bankrolli 50$ peale ja siis otsustasin ühte 11$ turniiri mängida, 600 osalejat ja sain 14 koha. see ajas eriti närvi, olin täiesti kindel et saan finaallauda, aga siis olin BB hoidsin käes Q3 ja mingi vend oli sisse limpinud, flop värviline ja Q high, läks lammutamiseks ja vastane näitas QK. no tra küll kuidas sa saad MTT lõpus limpida sisse käega QK >:(
sain siis turniirilt mingi 55$
nüüd teen pacificus ka mõned sessid.

eddi
29.12.09, 03:09
praegu just mõtlesin, et päris haige, suve alguses sai 50$ bankrolli peale breakeaven oldud mingi 2-3 kuud. vahepeal oli sain 70$ peale olin väga õnnelik ja natuke hiljem langesin ikka alla ja nüüd teen siin kümnest dollarist ühe päevaga ligi 100$
I love heads up :D

eddi
29.12.09, 06:33
Väga normaalne:

Grabbed by Holdem Manager (http://www.holdemmanager.net)
NL Holdem $0.30(BB) Replayer
Hero ($176)
econfalo ($36.19)

Dealt to Hero K :spade: K :diamond:

econfalo calls $0.15, Hero raises to $0.90, econfalo calls $0.60

FLOP ($1.80) 3 :club: 4 :club: 4 :diamond:

Hero bets $1.20, econfalo calls $1.20

TURN ($4.20) 3 :club: 4 :club: 4 :diamond: 4 :spade:

Hero bets $3, econfalo calls $3

RIVER ($10.20) 3 :club: 4 :club: 4 :diamond: 4 :spade: K :club:

Hero bets $9, econfalo raises to $31.09 (AI), Hero calls $22.09

econfalo shows 4 :heart: A :heart:
(Pre 33%, Flop 91.4%, Turn 100.0%)

Hero shows K :spade: K :diamond:
(Pre 67%, Flop 8.6%, Turn 0.0%)

econfalo wins $71.88
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
irw aga õnneks sain ma selle käega talt kõik tagasi:

Grabbed by Holdem Manager (http://www.holdemmanager.net)
NL Holdem $0.30(BB) Replayer
econfalo ($51.89)
Hero ($131)

Dealt to Hero 9 :diamond: 7 :heart:

Hero raises to $0.90, econfalo calls $0.60

FLOP ($1.80) 7 :club: 7 :diamond: 9 :spade:

econfalo checks, Hero bets $1.20, econfalo calls $1.20

TURN ($4.20) 7 :club: 7 :diamond: 9 :spade: 3 :spade:

econfalo checks, Hero bets $3, econfalo raises to $6, Hero calls $3

RIVER ($16.20) 7 :club: 7 :diamond: 9 :spade: 3 :spade: 6 :spade:

econfalo bets $43.79 (AI), Hero calls $43.79

econfalo shows 6 :club: 7 :spade:
(Pre 31%, Flop 1.5%, Turn 0.0%)

Hero shows 9 :diamond: 7 :heart:
(Pre 69%, Flop 98.5%, Turn 100.0%)

Hero wins $103

eat shit econfalo :D

seep
29.12.09, 12:10
Kus sul alles veab!:D

eddi
30.12.09, 03:09
last 8 days

http://img704.imageshack.us/img704/9805/viimased8.jpg
:) :)

Codecci
30.12.09, 03:11
ed come to bed

eddi
30.12.09, 03:15
ed come to bed

lol, no bed for ed. kuidagi kahtlaselt palju actionit on täna Pacificus, pean teistele mängurõõmu pakkuma. muidu healjuhul 2 NL30 hu lauda käib (praegusel kellaajal), milles üks mina ja täna on 4 täis lauda ja 2 lauda ootavad vastast.
mingi pidu vist, teen väikse pausi kohviga ja mängin edasi

camu
30.12.09, 03:45
ma tulen toetan sind ühe BI-ga

eddi
30.12.09, 04:18
ma tulen toetan sind ühe BI-ga

ega see sina polnud kellega just mängisin? potu55 vms

camu
30.12.09, 04:20
ega see sina polnud kellega just mängisin? potu55 vms

olin!

eddi
30.12.09, 04:22
irwww, sorry nagu ma jah mainisin ei taha mängida sinuga. sul on päris solid mäng kusjuures.
aga ok ma ootan lauas võin ühe BI stop lossiga teha sinuga sessi, ootan

camu
30.12.09, 04:24
ma 10 mindi jooksul üritan tulla, kui dongiga breakevenisse saan

eddi
30.12.09, 04:25
okei :P no igatahes jah eks sa tead kust mind leida

camu
30.12.09, 04:33
Muidugi võime teha ka sinupoolse mikogo pluss skype?

eddi
30.12.09, 04:39
mis see mikogo on? :D aga skype hetkel ma ei saa, olen läpakaga ja siin miskipärast hääl häkib, ei ole suurt midagi kuulda (kui mõtlesid häälega)

edit: kle sa mängid ikka väga korralikult kui praegu su mängu vaatan. muidugi ma ei näe su kaarte aga jah raha teenimise mõttes oled sina üks nendest kelle vastu vajutan "sit out" nuppu kuna tunnen et ei saa hakkama.
ja see vend kellega sa mängid, ma ei mängi kunagi temaga, esiteks ta on regular, seda küll et ta on halb regular aga ta oskab alati ära kobistada ja pinda käia kõvasti oma idiootsusega

camu
30.12.09, 05:13
Imo oli ta halb!
Kaotasin BI kuna shovesin üle 4beti a2. Polnd KK vastu fold equetyt.

eddi
30.12.09, 07:38
vahepeal on mõnus kui sind visatakse lihtsalt rahaga ;) -

Grabbed by Holdem Manager (http://www.holdemmanager.net)
NL Holdem $0.30(BB) Replayer
Hero ($71.02)
mila21lt ($35.05)

Dealt to Hero K :spade: A :heart:

mila21lt raises to $0.90, Hero raises to $3, mila21lt calls $2.10

FLOP ($6) 3 :diamond: K :club: 7 :spade:

Hero bets $3, mila21lt calls $3

TURN ($12) 3 :diamond: K :club: 7 :spade: Q :diamond:

Hero bets $8, mila21lt raises to $29.05 (AI), Hero calls $21.05

RIVER ($70.10) 3 :diamond: K :club: 7 :spade: Q :diamond: 7 :club:

mila21lt shows 4 :diamond: 5 :heart:
(Pre 38%, Flop 19.9%, Turn 9.1%)

Hero shows K :spade: A :heart:
(Pre 62%, Flop 80.1%, Turn 90.9%)

Hero wins $69.60

seep
30.12.09, 09:03
Mõni on vist väga vihane oma raha peale ;D

eddi
30.12.09, 09:04
Mõni on vist väga vihane oma raha peale ;D

irw mhm, pmst mitu buy ini sain temalt veel nii, enamus kätest mängis niimoodi, aga kahjuks läks ta mingi aeg ära

eddi
31.12.09, 04:52
tegin täna õhtul MTT õhtu, mängisin 2 suuremat turniiri.

esimene, $5.50rebuy turna, kokku oli 1700 mängijat ja sain 61. koha 88 vs AA ja lauast abi ei tulnud
teine, $11 turna, kokku tuli 2700 mängijat ja sain 463. koha. JA vs AA ja lauast abi ei tulnud

kõik naljakam on see, et täpselt samal ajal läksin all ini mõlemas turnas ja mõlemas vaatasid otsa ässad. :-[ kahju, kuna stäkki vaadates mõlemas lauas korralik võimalus finaallauda jõuda.

http://img403.imageshack.us/img403/4732/piex.jpg

fail

eddi
31.12.09, 06:31
sõbrad mul igalpool -
http://img198.imageshack.us/img198/5439/loljnd.jpg

kollane
31.12.09, 06:39
sõbrad mul igalpool -
http://img198.imageshack.us/img198/5439/loljnd.jpg


mis sa teed nalja w

eddi
31.12.09, 07:21
mis sa teed nalja w

mismõttes?

MrRiver
31.12.09, 07:22
mismõttes?


Joodik on.

kollane
31.12.09, 07:26
Joodik on.


nalja teed w

eddi
31.12.09, 07:30
nalja teed w

irw rahune maha nüüd ;) kuidas sa õhtul, aastavahetusel, pidutseda jõuad kui sa praegu veel mõnusalt joogine

kollane
31.12.09, 07:32
irw rahune maha nüüd ;) kuidas sa õhtul, aastavahetusel, pidutseda jõuad kui sa praegu veel mõnusalt joogine


kle sorry.. ära kuri ole
jõuan nii et v'he pole.. ma kord olen juba sellinne..
,mos teed sa??
kle anna msn
suhtleme ajame mäda

eddi
31.12.09, 17:16
kle sorry.. ära kuri ole
jõuan nii et v'he pole.. ma kord olen juba sellinne..
,mos teed sa??
kle anna msn
suhtleme ajame mäda

heh ei ole ma kuri midagi ;)

Madis Very
31.12.09, 17:18
Ära täna üle joo.. edu ! ;D

eddi
02.01.10, 07:40
iaguiLAND >> its amazing how stupid u are u know
eddipeddi >> ty
iaguiLAND >> u are just too dumb =D
eddipeddi >> yep
iaguiLAND >> lov playing against u
eddipeddi >> me 2
iaguiLAND >> lol
iaguiLAND >> too clueless
iaguiLAND >> why do u even play?
iaguiLAND >> i mean..
iaguiLAND >> u already KNOW u are stupid..
eddipeddi >> coz i get $$$ $from u
eddipeddi >> so ty alot
iaguiLAND >> but u know u are stupid
iaguiLAND >> u know that even if u win u are going to lose it
eddipeddi >> ty
eddipeddi >> LOL
iaguiLAND >> lost the coinflip
iaguiLAND >> u are on a roll now
iaguiLAND >> lol
iaguiLAND >> alright have a nice day
iaguiLAND >> see ya later
iaguiLAND >> bye bye stupid
eddipeddi >> bye
eddipeddi >> thanks for $$
iaguiLAND >> keep on playing poker
iaguiLAND >> please keep on playinh
iaguiLAND >> u are too stupid for this =D
eddipeddi >> yes i will
eddipeddi >> ty
eddipeddi >> love your $$
iaguiLAND >> lol
iaguiLAND >> at least u know u are stupid =P
eddipeddi >> yep
iaguiLAND >> most people dont believe they are
eddipeddi >> stupid who beats u
eddipeddi >> LOL
iaguiLAND >> wait..
iaguiLAND >> u ACTUALLY believe u are NOT stupid?
iaguiLAND >> lol give urself a break
eddipeddi >> LOL, ok i will, lets 2 table then?
iaguiLAND >> nah u are too lucky
eddipeddi >> ok
eddipeddi >> thanks again
iaguiLAND >> already lost the coinflp of the match =S
iaguiLAND >> btu trust me
iaguiLAND >> u ARE stupid
eddipeddi >> yep
iaguiLAND >> i mean u just cant disagree with me there )S
eddipeddi >> again thanks for the 70 dollars
eddipeddi >> i will rubb them on my titties
iaguiLAND >> u have to
iaguiLAND >> the only money u will ever make playing online poker lol
iaguiLAND >> trust me on this
iaguiLAND >> u are going NOWHERE
eddipeddi >> yep i will trust u
iaguiLAND >> ur iq is just TOO low
eddipeddi >> i like nowhere
eddipeddi >> yep it is
eddipeddi >> so wanna 2 tabel then?
iaguiLAND >> wow..
iaguiLAND >> i mean..
iaguiLAND >> u dont believe u are smart right?
iaguiLAND >> na u dont
iaguiLAND >> xD
iaguiLAND >> that would be too much
iaguiLAND >> alrighty see ya later
eddipeddi >> LOL
eddipeddi >> cya
iaguiLAND >> good luck grinding 15/30 cents =D

irw ma olin koguaeg nii kõveras lihtsalt, haige vend :D

eddi
02.01.10, 09:30
Ära täna üle joo.. edu ! ;D

võtsin kuulda :D

eddi
03.01.10, 06:02
4 tundi mängimist ja tulemus -
http://img248.imageshack.us/img248/5324/42752881.jpg

ei kurda ;D ;D
väga sick, istusin lauas vastast oodates ja siis tuli üks NL400 HU reg mu lauda, muidu ma seda ei teadnud ja mängisin vapralt temaga, vahepeal olime mingi 400bb deepstäkis, siis kaotasin AA tema 73s vastu ja olin tagasi 100bb peal.
aga tra siis tuli selline hot run lihtsalt väga sick, järjest võitsin ära.
aga samas aitas ka see, et sain ülikasuliku readi ta käest, tema betsize järgi sain aru kui tal on tugev käsi ja sellega minimiseerisin oma kahjud ja siis läks juba kergelt.
pärast kutsus mind 2/4 lauda ütlesin et ei ja siis kui küsisin ta pärast ütleski et on NL400 reg muidu, aga mängib kuni NL1000 ja tal oli lihtsalt igav ja selle tuli NL30. lol

BR 2000$ , yee!! :D
varsti lähen NL50 peale üle, olen paar mängu seal juba teinud, et ilusti ära harjuda ehk praegu selline väike üleminek.

üks minupoole suckout meievahelisest battelist:

Grabbed by Holdem Manager (http://www.holdemmanager.net)
NL Holdem $0.30(BB) Replayer
HIversen($97.50)
Hero ($100)

Dealt to Hero 4 :spade: J :spade:

Hero raises to $0.90, HIversen raises to $3.50, Hero calls $2.60

FLOP ($7) 9 :spade: 9 :heart: J :club:

HIversen bets $4.30, Hero calls $4.30

TURN ($15.60) 9 :spade: 9 :heart: J :club: Q :spade:

HIversen bets $12.30, Hero calls $12.30

RIVER ($40.20) 9 :spade: 9 :heart: J :club: Q :spade: T :spade:

HIversen checks, Hero bets $40.20, HIversen calls $40.20

Hero shows 4 :spade: J :spade:
(Pre 35%, Flop 73.0%, Turn 29.5%)

shows K :diamond: T :diamond:

(Pre 65%, Flop 27.0%, Turn 70.5%)

Hero wins $120


I'm a DONK :D :D

pikk28
03.01.10, 11:40
valusalt roll tõuseb ikka HU-s. krt hakka või ise mängima. ilus graafik. edu edaspidi.

kollane
03.01.10, 11:52
tõesti hästi läheb. edu

eddi
03.01.10, 11:58
valusalt roll tõuseb ikka HU-s. krt hakka või ise mängima. ilus graafik. edu edaspidi.

mhm, roll tõuseb jah ikka päris kiiresti :)

kollane, tänud ;)

Codecci
04.01.10, 02:17
väga sick, istusin lauas vastast oodates ja siis tuli üks NL400 HU reg mu lauda, muidu ma seda ei teadnud ja mängisin vapralt temaga
Oleneb mis regi eesmärk, aga enamus juhtudel +EV mängida NL400 regiga NL30-s ma arvan, neil reeglina nii pohhui NL30 summadest ja võivad nii mõnedki buy-inid igavusest open-shovedes ära kinkida.

Ma kunagi sihilikult käisin NL5000 regulare NL200 kutsumas, aga enamus high stakes vendade mindset veidi teistsugune, nad jube võitlushimulised ja ei luba isegi small stakesis endale raha kinkimist ega halba mängu ego pärast, samas midstakes vendade vastu kasumlik vast mängida küll micros.

eddi
04.01.10, 02:19
Oleneb mis regi eesmärk, aga enamus juhtudel +EV mängida NL400 regiga NL30-s ma arvan, neil reeglina nii pohhui NL30 summadest ja võivad nii mõnedki buy-inid igavusest open-shovedes ära kinkida.

Ma kunagi sihilikult käisin NL5000 regulare NL200 kutsumas, aga noh nii kõrg

mhm, oli märgata natuke jah, et ta mängis päris kergekäeliselt aga siiski oli ka õnn minu poolel.
näiteks hoian BU käes 97 flop 997 turn 3 ja tal olid pocket kolmed. selliste laksudega võtsin tal stäkke koguaeg ära.

eddi
05.01.10, 01:14
Grabbed by Holdem Manager (http://www.holdemmanager.net)
NL Holdem $0.30(BB) Pacific
drogbatorres($20.01)
Hero ($38.80)

Dealt to Hero 8 :diamond: 8 :club:

Hero raises to $0.90, drogbatorres raises to $3, Hero raises to $38.80 (AI), drogbatorres calls $17.01 (AI)

FLOP ($40.02) 9 :heart: 9 :spade: K :club:

TURN ($40.02) 9 :heart: 9 :spade: K :club: 2 :heart:

RIVER ($40.02) 9 :heart: 9 :spade: K :club: 2 :heart: (trummipõrin)............ 8 :spade:

shows T :heart: 9 :diamond:
(Pre 47%, Flop 92.5%, Turn 95.5%)

Hero shows 8 :diamond: 8 :club:
(Pre 53%, Flop 7.5%, Turn 4.5%)

Hero wins $39.52

LOL

eddi
05.01.10, 02:07
Käisin just söömas, tulin tagasi ja avasin laua, ootasin 2min ja keegi tuli mu lauda mängima.
kohe 1. käsi:

Grabbed by Holdem Manager (http://www.holdemmanager.net)
NL Holdem $0.30(BB) Pacific
Hero ($29.85)
($30.15)

Dealt to Hero T :heart: Q :diamond:

minkica raises to $0.60, Hero calls $0.30

FLOP ($1.20) T :diamond: 6 :diamond: 8 :spade:

Hero checks,minkica bets $1.13, Hero calls $1.13 (mõtlesin check-raise teha, aga et ta bet pot pani ümber mõtlema)

TURN ($3.46) T :diamond: 6 :diamond: 8 :spade: 8 :heart:

Hero checks,minkica bets $1.64, Hero raises to $4.19, minkica calls $2.55

RIVER ($11.84) T :diamond: 6 :diamond: 8 :spade: 8 :heart: 3 :club:

Hero bets $8.10, minkica raises to $24.23 (AI), Hero calls $15.83 (AI)

shows J :diamond: 5 :club:
(Pre 34%, Flop 14.8%, Turn 6.8%)

Hero shows T :heart: Q :diamond:
(Pre 66%, Flop 85.2%, Turn 93.2%)

Hero wins $59.20

call riveris - tema panustamine turnis näitas ülisuurt nõrkust, samuti ka see et ta callis lihtsalt mu reisi maha.
Aga nüüd teine asi, vaadake uuesti, ta käsi oli J5, kas keegi teab siit foorumist, mida see tähendab? :D

alaska
05.01.10, 03:02
Jackson Five

eddi
05.01.10, 03:39
Jackson Five

yep, just mõtlesingi, et kas ta tegi nimelt seda, sest mitte mingit muud loogikat ta käe käigule lihtsalt ei ole

eddi
05.01.10, 03:49
aga ok, nüüd postitan siia ühe haige hero call käe.
enne räägin vastasest, ootasin nl30 lauas ja järsku tuleb üks vend mu juurde, kes ootab mingis neljas NL50 lauas. ei hakanud sellest suurt midagi järeldama ja proovisin ta ära.
sai natuke mängitud ja otsustasin edasi mängida.

msni aken oli lahti camu'ga ja callimiseni ootasin kuni viimaste sekunditeni, kirjutasin camule järgneva teksti, pigistasin silma kinni ja vajutasin call.

ed says:
aa tra mõtlen haiget hero calli teha
AHAHAHHA
väga v**tus
oi tra
ebareaalne
ma pärast blogisse postitan käe
väga sick

lol, igatahes, käsi:


$0.15/$0.30 No Limit Holdem
888
2 Players


Stacks:
BTN Hero ($90.56)
BB richard0902 ($28.11)

Pre-Flop: ($0.45, 2 players) Hero is BTN A :heart: 5 :heart:
Hero raises to $0.90, richard0902 calls $0.60

Flop: 4 :heart: 3 :diamond: T :diamond: ($1.80, 2 players)
richard0902 checks, Hero checks

Turn: T :heart: ($1.80, 2 players)
richard0902 checks, Hero bets $1.20, richard0902 raises to $3, Hero raises to $10.80, richard0902 calls $7.80

River: 8 :club: ($23.40, 2 players)
richard0902 goes all-in $16.41, Hero calls $16.41

Final Pot: $56.22
richard0902 shows
J :diamond: 6 :diamond:
Hero shows
A :heart: 5 :heart:

Hero wins $55.72 (net +$27.61)

richard0902 collects $0.00 (net -$28.11)

camu
05.01.10, 03:57
nice read, sir!

pwndre
05.01.10, 06:00
mõttekäiku paluks hero call käele :)

eddi
05.01.10, 06:41
mõttekäiku paluks hero call käele :)

no eks ma ürita midagi kirjutada :D. igatahes vastane oli selline müstiline vend, et näiteks tema oli BU ja mina olin siis oop. ta lihtsalt callis blindi ära (muidu ta reisib) ma vaatan mul 88 teen reisi ja siis ta teeb järsku mulle 3beti. reisin teda üle ja siis ta foldib.
ta tegi pidevalt selliseid raise et saada informatsiooni mu käe kohta, kui ma oleksin callinud siis ta oleks AA KK jne mult välistanud, aga ok see selleks.

flop on standard teema niiet alustan turnist.
turn T :heart: oli mulle tegelt päris hea kaart ja tegin väikse beti, kohe kui ta reisis mind pani mind mõtlema, tegin reraise ja see temapoolne call reetiski kõik ära, et value bet see pole.
see, et tal on kümme on vähetõenäoline ja kui tal oleks 3 või 4, ma ei usu et ta oleks mind kolme või neljaga üle reisinud, pmst ongi see et ta callis mind maha turnil. ja river, see on täiesti blank kaart, ma ei suutnud välja mõelda mida see 8 :club: talle nüüd andis et ta nupud sisse viskas, sai 8 seti omale? vaevalt
siis tekkiski ainuke mõte, et ta jäi lihtsalt oma mastist ilma ja üritab mind välja bluffida, mõtlesin tükk aega ja jäingi selle mõtte juurde ning callisin ära.
ja siis see ka, flop checkisime mõlemad, turnis ta checkib, ma teen beti ja ta tõstab mind järsku üle, kui hakkasin mõtlema, et mis kätt ta represseerib - mitte midagi
ei tea kas sain just kõige paremini ära seletatud aga kokkuvõttes tema turni call näitas nõrkust ja sellest sai järeldatud.

loodan et olin arusaadav, selline oli minu mõtlemine

eddi
06.01.10, 00:28
$0.25/$0.50 No Limit Holdem
888
2 Players
Hand Conversion Powered by weaktight.com (http://weaktight.com/)

Stacks:
BTN Hero ($186.10)
BB cory1220 ($19.25)

Pre-Flop: ($0.75, 2 players) Hero is BTN A :diamond: K :diamond:
Hero raises to $1.50, cory1220 calls $1

Flop: Q :heart: 6 :club: J :club: ($3, 2 players)
cory1220 checks, Hero bets $1.50, cory1220 raises to $3, Hero calls $1.50

Turn: A :spade: ($9, 2 players)
cory1220 goes all-in $14.75, Hero calls $14.75

River: J :diamond: ($38.50, 2 players, 1 all-in)

Final Pot: $38.50
Hero shows
A :diamond: K :diamond:
cory1220 shows
6 :diamond: Q :diamond:

Hero wins $38 (net +$18.75)


cory1220 lost $19.25


minu vastu 2 paari flopis kobistada = -EV
LOL

btw olengi nüüd ametlikult NL50 grinder :D mingi 6BI plussis kahe päevaga

ranka
06.01.10, 00:52
Flopis check parem ei ole? Või mis oli plaan, kui cbetid ning vastu tuleb suurem raise minraise asemel või vastane callib ja turn on blank.

eddi
06.01.10, 00:57
Flopis check parem ei ole? Või mis oli plaan, kui cbetid ning vastu tuleb suurem raise minraise asemel või vastane callib ja turn on blank.

tema fold to cbet oli 70-80 ringis ja kui tema all inid välja arvata siis suuremaid raise ta mulle ei teinud kui minraise niiet sellega õigustan enda pisiket cbeti, tere tulemast mu blogisse :D
ta on sellises stiilis mängija "oh noez i haz the nuts must slowplay him HARD"

aga ok kui ta olekski all in'i läinud peale mu c-beti, oleks vist fold, aga jah oleksin raske foldi teinud, kuna väike gamblemispisik alati sees olnud ja ta stäkk polnud ka just kõige suurem.

eddi
06.01.10, 07:26
postitan siia ka siis:


täiesti v**tus mis vennad.
flop KxA mul äss vastane oli haige v**djas ja ma olin TILDIS panin overbeti, TA CALLIS, käega 56o (VIIS KUUS OFF) turn 6 panen jälle räige overbeti v**djas callib ja river 6
aga õnneks suckisin ühel regularil AJ vs AQ riveril J ja sain kohe tildist üle LOL
jah, hetkel ma väga armastan caps locki


IRW ja ma arvasin et sellega piirdubki.
flopis oli 583 mul oli 8J vastane läheb all in A high turn 2 river 4 no täiesti värdjad vennad lihtsalt, pot 130$ nl50


haigelt närvis olen ja natuke tildis. polegi isegi suurt kaotanud päeva jooksul aga mingi 15h mänginud ja koguaeg kõikunud 0 kohal selliste suckoutide pärast tra kui närvis ma olen
??? ??? :-X

camu
06.01.10, 09:33
Naah, pole hullu, sitt jooks tuleb välja grindida. Kuidas muidu on nl50? Dongid on ikka dongid, aga madistasid regidega ka?

eddi
06.01.10, 09:36
irw tahtsin just need postitused ära kustutada, natuke idiootsed tulid välja :D
aga see ei olnudki päris tilt ma olin nende suckoutide pärast lihtsalt korraks nii närvis kuna need tõmbasid mind alati breakeveni peale.
aga nüüd sain korda.
jep paar korda olen regularidega mänginud, aga nad polnud vist kõige soliidsemad regularid :D
igatahes, nl50 mulle meeldib, filtreeritud graafik ka lisada juba:
http://img64.imageshack.us/img64/7482/nakedparishilton.jpg

graafikul seda breakeveni kohta näha ka

Codecci
06.01.10, 23:07
(Y)

Mängid Pacificus ikka? Kui jah, siis FullTilti ei plaani kolida?

eddi
07.01.10, 00:16
(Y)

Mängid Pacificus ikka? Kui jah, siis FullTilti ei plaani kolida?

jep pacificus. kle ma ei teagi nüüd hakkasin kahtlema. pacificuga nii ära harjunud, tean mis kell on kõige fishimad vennad, tean keda vältida jne, koduseks muutunud :D
olen mõelnud küll.
Või mis sa arvad? ma ei suuda ära otsustada kuidagi

edit: kolida ma päris ei tahaks, ma arvan et mängin natuke, et saaksin bankrolli pooleks teha millest siis pool full tilti ja ülejäänud pool jätan pacificusse

eddi
07.01.10, 01:49
mul toimus just ametlik annetamine pacificus kus ma andsin ära mingi 5-7buyin'i irw.
väga imelik mäng on mul täna ma ei saagi aru mis teema on. vaatan mingit sarja ehk teen pausi ja siis proovin edasi.

eddi
07.01.10, 03:13
LOL, mida teha, kui kahte sinu lauda tuleb agressiivne solid mängija, kes kunagi ei calli kui sul on midagi, aga alati callib kui sul ei ole midagi - minraise. algul kaotasin vennale 1bi aga ma ei tahtnud miskipärast sitout panna, väga huvitav oli. siis mõtlesin et kuidas ta strateegiat üle lüüa ja hakkasingi teda alati minreisima, oi see ajas teda nii närvi ja mis kõige tähtsam, see ajas teda segadusse.
sain temalt niimoodi mingi 3bi lõpuks plussi. oma viga et ronib teiste laudadesse, v**djas.
eks vb tulevad ka mingit graafikud ja käed sessi lõppus.

hetkel kõige suurem kahju on juba parandatud

Letzrolturtl >> retard
Letzrolturtl >> run goooooood
Letzrolturtl >> biggest fkn calling station
eddipeddi >> yep
Letzrolturtl >> i have to go.. will u play me at .5/1 later?
eddipeddi >> no

eddi
07.01.10, 05:12
http://img138.imageshack.us/img138/6821/jjjjjjjjjjn.jpg

camu
07.01.10, 06:07
Nüüd ma tean, kellelt coachingut võtta! Ilus!

eddi
07.01.10, 07:13
Nüüd ma tean, kellelt coachingut võtta! Ilus!

kui selle foorumi kõik HU kunnid kokku lugeda, kes kvalifitseeruksid coachinguks, oleksin mina arvatavasti üks viimaste seast (skilli poolest) niiet ma ei soovita :D
aga igatahes, plaanisin kell 6 hommikul magama minna, hakkasin minema ja järsku jõuab üks vend mu lauda kiiresti, mõtlesin sitta kah ja mängisin temaga natuke, jäin plussi 2bi, aga reik suutis ühe ära süüa kuna päris kõva battel käis ja potid olid suured.
temaga sai ühele poole ja hakkasin Holdem Manageri lahti tegema, et kokkuvõtet teha ja tra jälle üks vend tuleb lauda :D mängisin temaga sain talt selle ühe buy in'i ära, villain läks minema ja ma panin ka kohe kinni akna, ei viitsi enam.
nüüd on graafik siis selline:

http://img85.imageshack.us/img85/4552/sssssf.jpg
ok head ööd

Codecci
07.01.10, 17:04
jep pacificus. kle ma ei teagi nüüd hakkasin kahtlema. pacificuga nii ära harjunud, tean mis kell on kõige fishimad vennad, tean keda vältida jne, koduseks muutunud :D
olen mõelnud küll.
Või mis sa arvad? ma ei suuda ära otsustada kuidagi

edit: kolida ma päris ei tahaks, ma arvan et mängin natuke, et saaksin bankrolli pooleks teha millest siis pool full tilti ja ülejäänud pool jätan pacificusse

Võid proovida ka mõlemal saidil, aga kindlasti ära jäta FullTilti minemata - 2x väiksem rake, peaaegu samasuur rakeback, rohkem actionit ja loogika järgi võib olla isegi fishisem, sest NL50 on madalaim HU cashgame limiit FTP-s erinevalt Pacificust.

eddi
08.01.10, 00:15
Võid proovida ka mõlemal saidil, aga kindlasti ära jäta FullTilti minemata - 2x väiksem rake, peaaegu samasuur rakeback, rohkem actionit ja loogika järgi võib olla isegi fishisem, sest NL50 on madalaim HU cashgame limiit FTP-s erinevalt Pacificust.

jep tuleb välja jah, et ikka full tildis on igatepidi kasulikum :) oleks mul praegu valida laksult et full tilt et kõik bankroll liigutatud jne siis kahtlemata. aga ongi et pean pacificust mingi 10 päeva seda cashouti ootama ja seda ma ei suuda kannatada :D nii kaua mitte mängida. samas ka mõte et natuke jätta alles aga ei tea veel, mis saab
ehk siis see bankrolli liigutamine mu arust kõvasti -ev (lost time)

-andres-
08.01.10, 00:26
jep tuleb välja jah, et ikka full tildis on igatepidi kasulikum :) oleks mul praegu valida laksult et full tilt et kõik bankroll liigutatud jne siis kahtlemata. aga ongi et pean pacificust mingi 10 päeva seda cashouti ootama ja seda ma ei suuda kannatada :D nii kaua mitte mängida. samas ka mõte et natuke jätta alles aga ei tea veel, mis saab
ehk siis see bankrolli liigutamine mu arust kõvasti -ev (lost time)

Kahes osas ja probleem lahendatud ju :?

eddi
08.01.10, 00:28
Kahes osas ja probleem lahendatud ju :?

jep, aga kui 2500$ pooleks teha siis vist pole tähtsust, et nad see on kahes kohas laiali? brm suhtes. et mis te arvate.

variatsioon
08.01.10, 00:30
jep, aga kui 2500$ pooleks teha siis vist pole tähtsust, et nad see on kahes kohas laiali? brm suhtes. et mis te arvate.

obv ei oma see tähtsust..
kui suudad head mindseti säilitada..

eddi
08.01.10, 00:38
obv ei oma see tähtsust..
kui suudad head mindseti säilitada..

sellega jah probleeme ei teki. aga tundub, et peab ikka selle nalja ära tegema :D

eddi
08.01.10, 12:57
sain täna mõnusalt tilti lastud, kaotasin korralikult enne :D tra ma ei mängi enam kunagi hommikutundidel.
mingi 250$ miinuses ja läksin NL10 max lauda kus hakkasin koguaeg reisima ja 70% kätega all in viskama.

StaaLNWT >> you are nice player
eddipeddi >> i'm pro
StaaLNWT >> ofc
eddipeddi >> yep
eddipeddi >> watch out
StaaLNWT >> welcome to our table
StaaLNWT >> we need players as you
eddipeddi >> thats why i'm here baby
eddipeddi >> i'm the new isildur
StaaLNWT >> ty
StaaLNWT >> you are new idiot)
eddipeddi >> i'm your mama
StaaLNWT >> lololo
StaaLNWT >> move all in
eddipeddi >> LOL
StaaLNWT >> whahah
eddipeddi >> santa claus is here to give $$$$$

Jennifer
08.01.10, 13:08
Päris karm :D

seep
08.01.10, 14:09
Kutt! Jõulud on läbi! Jätame tiltimised järgmisteks jõuludeks. ;D

camu
08.01.10, 16:07
HU-s on tilt ikka siga kerga tulema tegelt. Olen ise nende väheste käte põhjal kogenud! Ja see tilt on hoopis teistsugune - Võimsam!

eddi
08.01.10, 16:13
karmil jõuluvanal on alati jõulud :P
camu, jep eks ta nii ole jah. selle ma enam hommikuti ei tahagi kuna hommikul ärritun kergelt.

mcbethk
08.01.10, 17:05
aastate vältel kaob see tiltamine ära :D :D

Codecci
09.01.10, 19:04
aastate vältel kaob see tiltamine ära :D :D

Kõik top prod isegi tiltavad mingil määral :P

ranka
09.01.10, 19:05
Kõik top prod isegi tiltavad mingil määral :P


Jep. Isegi nanonoko ütles, et tema vahest tiltab - me kõik tiltame!

eddi
09.01.10, 19:24
Tildi vältimist annab nö treenida ka ju :)
ma ise pean enda tugevaks küljeks HU's seda, et ma ei kaota tiltides raha. ma võin tilti minna küll, seda kas enda halva mängu pärast või vastase, aga kui ma olen korralikult tildis siis ma ei mängi kunagi hu, alati suudan akna kinni panna, kui tunnen, et ei suuda oma süsteemi järgida.

üks hea soovitus näiteks tildi puhul, nagu ma ise ka tegin.
alustada oma bankroll madalast summast nt 20$ nagu ma ise ka tegin. põhjus: kui sa suudad selle summaga startida ja oled juba pool aastat mänginud korraliku bankrolli peale, siis sa hakkad oma bankrolli kõvasti austama, kuna see ei ole lihtsalt $$ vaid see on ka sinu poolt investeeritud aeg ja see sunnib reeglina vältima tiltis peaga mängimist.
ei ole nii et teed deposiidi 300$ satud tilti, oled närvis ja mängid maha, kuna tead et saad näiteks järgmise kuu palgast selle 300$ tagasi panna.
võinoh, ma ei oska väga hästi seletada seda :D loodan et saite aru.

igatahes sai väike sess NL30's tehtud. nl30 just selle kuna mängin vahepeal nl50 ja vahepeal nl30, kindlad kriteeriumid seatud ja praegu oli siis kasulikum nl30's mul mängida ja väga hea et mängisin, läks hästi:
http://img697.imageshack.us/img697/1788/32170399.jpg

eddi
10.01.10, 10:34
hetkel käib mul deepstack nl50 calling stationi vastu, panin mikogo tööle kes tahab railida: 472 617 750

eddi
10.01.10, 10:44
irw ok mäng sai kiiresti läbi kui vend otsustas oma alles jäänud 2BI mu AA vastu insta all in minna pf :D :D :D
ootan uut vastast...
kollane, natuke hiljaks jäid :D aga panin uuesti käima mikogo sama id'ga, ootan uut vastast

Grabbed by Holdem Manager (http://www.holdemmanager.net)
NL Holdem $0.50(BB) Replayer
($98.55)
Hero ($168)

Dealt to Hero A :club: A :spade:

Hero raises to $1.50, raises to $98.55 (AI), Hero calls $97.05

FLOP ($197) 8 :heart: J :club: 2 :heart:

TURN ($197) 8 :heart: J :club: 2 :heart: 5 :club:

RIVER ($197) 8 :heart: J :club: 2 :heart: 5 :club: T :club:

Hero shows A :club: A :spade:
(Pre 82%, Flop 91.6%, Turn 95.5%)

shows 3 :diamond: 3 :club:
(Pre 18%, Flop 8.4%, Turn 4.5%)

Hero wins $196

ok sulgen mikogo, kui keegi soovib vahepeal jälgida, siis pole mul kindlasti selle vastu midagi ja võite julgelt teada anda

eddi
10.01.10, 10:58
got action 120 455 987
lülitasin välja, tra see nett paneb ikka nii näkku :-\

camu
10.01.10, 11:34
Kunagi võiks sind railida küll, hetkel pole kahjuks aega. Ja siis koos mikriga! Ma ei suuda kuidagi weak passive limpivad värdjaid pacificus biitida.

eddi
10.01.10, 12:12
Kunagi võiks sind railida küll, hetkel pole kahjuks aega. Ja siis koos mikriga! Ma ei suuda kuidagi weak passive limpivad värdjaid pacificus biitida.

peab siis kunagi video tegema, kui satun mõne weak passive limpiva mängija vastu mängima :D

eddi
11.01.10, 16:39
tra küll ma olin 95% kindel, et ta sai oma rea kätte aga ma ikka callisin >:( >:( :( :( väga haige miks ma callisin ma ei saa aru traaaaa

Grabbed by Holdem Manager (http://www.holdemmanager.net)
NL Holdem $0.50(BB) Replayer
($112)
Hero ($219)

Dealt to Hero A :diamond: T :club:

Hero raises to $1.50, calls $1

FLOP ($3) 9 :spade: T :diamond: T :spade:

checks, Hero bets $2, calls $2

TURN ($7) 9 :spade: T :diamond: T :spade: 8 :heart:

bets $6.65, Hero raises to $13.30, raises to $46.55, Hero calls $33.25 see minu minraise oligi et teada saada kas ta hittis, tundub et hittis.

RIVER ($100) 9 :spade: T :diamond: T :spade: 8 :heart: 5 :diamond:

bets $62.42 (AI), Hero calls $62.42

shows J :diamond: 7 :heart:
(Pre 36%, Flop 15.7%, Turn 77.3%)

Hero shows A :diamond: T :club:
(Pre 64%, Flop 84.3%, Turn 22.7%)

wins $224

whyyyyyyyyyyyyy :'(

eddi
11.01.10, 19:05
normaalne päev oli, lihtsalt normaalne...

http://img697.imageshack.us/img697/4875/fuuuuuuuuuuuu.jpg

algas hästi, lõppes sitasti.
:-[
kergelt -350$ umbes, täpselt ei vaadanud

edit: ok ei viitsinud siin emotsema hakata aga siiski ma teen seda. tra no kuidas ta saab iga kord donkbettida poti koguses ja tra alati hittida. eriti vastiku homo vastu mängisin. NL50 ja lõpuks oli ta stäkk 500$ (minul 50$ lol) ja siis kui sain 200$ peale ja tundus, nagu saan oma raha tagasi, arvake mis ta teeb. täiesti ****** vend pani lihtsalt jooksu
ma praegu lähen maandan oma närve, kui ma panen näed käed siis hiljem no siis ise näete, ajas mind mu mängust nii välja lihtsalt, täielik nali

eddi
13.01.10, 04:52
Grabbed by Holdem Manager (http://www.holdemmanager.net)
NL Holdem $0.50(BB) Replayer
Hero ($49.75)
($50.25)

Dealt to Hero K :club: K :diamond:

raises to $1.25, Hero raises to $4, raises to $10.75, Hero raises to $32.25, raises to $50.25 (AI), Hero calls $17.50 (AI)

FLOP ($99.50) T :spade: 6 :spade: 3 :spade:

TURN ($99.50) T :spade: 6 :spade: 3 :spade: 3 :heart:

RIVER ($99.50) T :spade: 6 :spade: 3 :spade: 3 :heart: 8 :heart:

shows K :heart: J :spade:

Hero shows K :club: K :diamond:

Hero wins $99

irw no kuidas on võimalik JKo käega pf all in minna, mis ta tõesti arvab, et enamus kordades hoiab vastane käes J9 vms?? :o aga jah, hea, et nad nii mõtlevad.

ärkasin täna 4am üles, vaatasin, et koolini on 4h aega ja siis esimese tunni sõin kuulasi muusikat jne, kohe peale ärkamist mängimine -ev.
igatahes hiljem siis hakkasin mängima, ootasin mingi 20min ja sain siis kahte lauda vastaseid ja tulemused lol:
http://img63.imageshack.us/img63/9523/irw.jpg

väike winrate nl50 kohta või mis :D

mõnus asi ikka see heads up, ma ei kujuta ettegi, kui peaksin praegu ikka veel kuskil NL10 või NL25 peal full ringis passima...

eddi
14.01.10, 09:27
omg üldse ei viitsi siin koolis passida, tahaks grindida :'(

eddi
17.01.10, 13:46
nonii, vahepeal oli 2 päeva täielikku pausi online pokkerist. mitte, et ma seda planeerinud oleks, lihtsalt ei jõudnud mängida.
minu 2 viimase päeva graafik:
http://img59.imageshack.us/img59/4209/2p2eva.jpg

see nl50 heads up on ikka palju swingisem juba

Grabbed by Holdem Manager (http://www.holdemmanager.net)
NL Holdem $0.50(BB) Replayer
Hero ($161)
($61.50)

Dealt to Hero A :club: A :spade:

raises to $1.50, Hero raises to $5, calls $3.50

FLOP ($10) 6 :heart: Q :spade: J :spade:

Hero checks, checks

TURN ($10) 6 :heart: Q :spade: J :spade: A :diamond:

Hero checks, checks

RIVER ($10) 6 :heart: Q :spade: J :spade: A :diamond: A :heart:

Hero bets $7, calls $7

Hero shows A :club: A :spade:
(Pre 84%, Flop 96.3%, Turn 90.9%)

shows 5 :diamond: K :diamond:
(Pre 16%, Flop 3.7%, Turn 9.1%)

äge ikka, kui su ässanelikut callitakse kuningas kõrgega maha :D
Hero wins $23.50

pikk28
17.01.10, 14:08
minu arust on see lahe, et sa chekid ka turni. HU ma ei jaga, kuid check on ikka kurjast ma usun

eddi
17.01.10, 14:10
minu arust on see lahe, et sa chekid ka turni. HU ma ei jaga, kuid check on ikka kurjast ma usun

tegelt ma plaanisin talle flopis check raise teha, aga ta ei näidanud mingit tugevust ja seetõttu pidin ka turnis checkima, lootes riveril midagi tema käest saada ja näed, saingi :D

eddi
17.01.10, 15:50
ligi 25k kätt heads up'i ja bb/100 näitab 32.20 :D :D
muidu peaks mingi samapalju käsi veel olema, aga need läksid kaduma thx 2 pacific soft.
http://img222.imageshack.us/img222/4347/51145550.jpg

kollane
17.01.10, 15:51
ilus

eddi
17.01.10, 16:19
ilus


tänud, btw sa ise mängid ka heads upi?

kollane
17.01.10, 16:25
tänud, btw sa ise mängid ka heads upi?


ei vahepeal tuju tuleb siis natuke üritan aga ei tule miskit välja :)

eddi
17.01.10, 16:27
ei vahepeal tuju tuleb siis natuke üritan aga ei tule miskit välja :)

aa okei :P järeldasin seda sellest, et sa oled siin mu blogi üks püsijälgijate seast

pikk28
17.01.10, 17:46
ilus graafik tõest. gg eddi. viimsis teed meile lepistoga nüüd õllid välja

eddi
17.01.10, 17:50
ilus graafik tõest. gg eddi. viimsis teed meile lepistoga nüüd õllid välja

ty. peab tegema jah :D

kardpleier
17.01.10, 17:56
nice graph, 32 bb/100 on HU-s standard beatimine ve?

eddi
17.01.10, 19:07
nice graph, 32 bb/100 on HU-s standard beatimine ve?

ty. I have no idea suur see standard on :)
kui mängijal tiltimisega probleeme pole ja ei mängu täispeaga miinustesse, siis pakun, et eks ta midagi sinna kanti jääb jah, 100k käe puhul pigem juba 20 bb/100, aga see on ainult minu arvamus ega oska kindlalt/täpsemalt midagi öelda.

eddi
17.01.10, 22:27
Grabbed by Holdem Manager (http://www.holdemmanager.net)
NL Holdem $0.50(BB) Replayer
($50.15)
Hero ($50.10)

Dealt to Hero 6 :heart: 4 :heart:

Hero raises to $1.50, raises to $2.50, Hero calls $1

FLOP ($5) 7 :diamond: 3 :heart: J :diamond:

bets $2.37, Hero calls $2.37

TURN ($9.74) 7 :diamond: 3 :heart: J :diamond: 9 :heart:

bets $4.63, Hero raises to $15, calls $10.37

RIVER ($39.74) 7 :diamond: 3 :heart: J :diamond: 9 :heart: 2 :heart:

bets $30.28 (AI), Hero calls $30.23 (AI)

shows J :spade: T :spade:
(Pre 63%, Flop 77.9%, Turn 72.7%)

Hero shows 6 :heart: 4 :heart:
(Pre 37%, Flop 22.1%, Turn 27.3%)

Hero wins $99.70

väike suckout kah :D oleks ta flopis rohkem bettinud oleksin kohe käe maha visanud, lootsin, et ta turnis checkib aga hoopis bettis ja kuna turn oli nii hea kaart siis väga hea et bettis

Mandre
17.01.10, 23:41
nonii, vahepeal oli 2 päeva täielikku pausi online pokkerist. mitte, et ma seda planeerinud oleks, lihtsalt ei jõudnud mängida.
minu 2 viimase päeva graafik:
http://img59.imageshack.us/img59/4209/2p2eva.jpg




Haige mies....jätka samas vaimus :P
Ja kui sessi teed siis oleks huvitav sind mikoga reilida :)
Edu ;)

eddi
18.01.10, 20:56
tänud :)
muide täna sain NL100's paar shotti võetud ja uskumatult hästi läks. no okei plussi jäin seal ainult 1BI aga väga hea tunne oli seal mängida. scared money tunne puudust täielikult ja enesetunne oli hea.
ja tundub, et vastased on ka väga fishised. kui regularid nl50's veel istuvad kellegi teise lauda, siis tundub, et nl100's head regid kellegi lauda juba naljalt liituma ei hakka ja seetõttu on enamus vastased päris nõrgad, eks hiljem toon mingid graafikud ka kui päev läbi

Relamz
18.01.10, 21:43
mul oli seda ülemist posti lugedes täielik dejavu :o

aga good luck =)

eddi
18.01.10, 21:52
mul oli seda ülemist posti lugedes täielik dejavu :o

aga good luck =)

lol

eddi
18.01.10, 22:19
täieti uskumatu rake...
mängisin ühe regulariga sõbralikult 3 lauda nl50. ma jäin miinusesse 300 dollariga, siis pärast rääkisime natuke ja ta ütles, et ta jäi plussi 150$ ehk siis rake võttis pool ära :o :o
mõlemad mängisime päris agressiivselt ka ja potid olid suured, aga ikkagi, nagu mingi nali juba... ühe rohkem hakkan plaanima full tilti minemist, natuke ootan veel ja mängin siin ja siis minek.

pikk28
19.01.10, 08:52
vaata, et sa minu ja lepisto õlle raha maha ei mängi.

lepisto
19.01.10, 08:57
väga hea sõber , et Eddil silma peal hoiad, laseb siin meie raha tuulde, neljapäev ka kaugel veel

Madis Very
19.01.10, 09:03
vaata, et sa minu ja lepisto õlle raha maha ei mängi.



väga hea sõber , et Eddil silma peal hoiad, laseb siin meie raha tuulde, neljapäev ka kaugel veel


;D ;D ;D

Lihtsalt awesome naljad :D.

lepisto
19.01.10, 09:11
Sorry, et risustan siin sinu blogi aga kustutame pärast ära.
Meie plaan on selline lihtne nagu pensionifond meie paneme 2% ja Eddi 4% juurde
iga täiskuu neljapäeval lööme hoipõrsa katki ja jagame raha vennalikult.
Praegu on selline tunne, et Eddi hakkab alt vedama.

eddi
19.01.10, 09:19
ei ole vaja midagi kustutada :) aga mehed, te ajate mind segadusse :D

pikk28
19.01.10, 10:33
Sorry, et risustan siin sinu blogi aga kustutame pärast ära.
Meie plaan on selline lihtne nagu pensionifond meie paneme 2% ja Eddi 4% juurde
iga täiskuu neljapäeval lööme hoipõrsa katki ja jagame raha vennalikult.
Praegu on selline tunne, et Eddi hakkab alt vedama.

ROHVEL

eddi
19.01.10, 22:49
LOL niipalju siis nl100'st. -10BI umbes :D :D
aga pole hullu, kuu on ikka plussis ja on natuke aega veel selle parandamiseks.

eddi
19.01.10, 23:12
We have received your cashout request.
full tilt, here i come

pikk28
19.01.10, 23:30
LOL niipalju siis nl100'st. -10BI umbes :D :D
aga pole hullu, kuu on ikka plussis ja on natuke aega veel selle parandamiseks.


jube

camu
20.01.10, 00:06
LOL niipalju siis nl100'st. -10BI umbes :D :D
aga pole hullu, kuu on ikka plussis ja on natuke aega veel selle parandamiseks.


Mis juhtus, sitt jooks, sitt mäng või sõideti lihtsalt üle?

eddi
20.01.10, 00:08
enda lollus. kuna nl50's mängin kõigiga, kes mu lauas istub, tegin nii ka nl100's. algul läks mul alati hästi, suutsin regularidelt mitu BI kätte ära saada aga no siis läks käest ära. ei teagi täpselt mis juhtus, aga mingi aeg hakkasin juba halvasti mängima ja sinna see läks :)

eddi
20.01.10, 19:07
1,5 aastat pokkerimängimist kokku (tõsiselt mängimist pool sellest) ja alles täna mu elu esimene royal, nize.
http://img638.imageshack.us/img638/5448/39241807.jpg

pmst see oli ka mu elu kõige haigel laud
flush vs strgt flush
pocket T's vs aces (flopped quads)
royal flush

Muckyourcards
20.01.10, 19:09
Maksis kinni ka ? ;D

eddi
20.01.10, 19:24
Maksis kinni ka ? ;D

mkm :( bettisin turnil 3/4 potist ja ta foldis, fail

pikk28
20.01.10, 19:54
ja meile lepistoga taas õlled selle eest!
mhh, vaata et pangakaardi ikka kaasa võtad homme, tundub et pead kõvasti käristama hakkama.

eddi
20.01.10, 19:55
ja meile lepistoga taas õlled selle eest!
mhh, vaata et pangakaardi ikka kaasa võtad homme, tundub et pead kõvasti käristama hakkama.

peale 10bi kaotamist nl100's on läheb see õllede väljategemine natuke keeruliseks :D

pikk28
20.01.10, 19:56
võõras mure

eddi
20.01.10, 19:57
:'( :'( :-[
ok lähen proovin siis nl1000, 2bi kärab kah, teen paar blindsteali ja siis ostan teile kõigile õlled ära :D

pikk28
20.01.10, 20:02
:D õige suhtumine

eddi
21.01.10, 23:03
viimaste päevadel korraldanud muudatused:
-HU ainult ühe vastasega. ükskõik mitu lauda temaga, aga korraga ainult ühe vastasega
-rahulikult võtta bankrolliga, pole mõtet kuskile kiirustada
-live mängus foldida lepisto vastu any two

eddi
21.01.10, 23:29
estonia vallutab nl50t :D camu siis teine
http://img34.imageshack.us/img34/782/67439104.jpg

camu
21.01.10, 23:32
Ma teen pausi sisse, ei suuda keskenduda, kui selline hiiter peal.

eddi
22.01.10, 00:40
vähemalt sul läheb hästi :P
mul ikka haige swing peal, mitte midagi ei pea.
lemmikkäsi on mul JJ
minu AK vs JJ sain K pihta ta sai J pihta
minu AQ vs JJ (sama inimene) sain A pihta, river J
live's 33 vs JJ flop T 3 J

camu
22.01.10, 00:54
jagasid sunnarile raha?

eddi
22.01.10, 00:55
mhm, täiesti haige, ma nüüd küll ei tea kas ta on siit foorumist või mitte.
sunnar tegigi mulle enamus suckoute.
sunnar kui sa peaksid seda lugema - :-*
vend tegi mulle hitnruni ka. läks järsku minema oma stäkiga ja nüüd vaatan tüüp mängib teise vastasega.

eddi
23.01.10, 10:22
Pacificust self exclusion 7 päevaks.
tegin deposiidi poole bankrollist full tilti and guess what, 6/10 sellest juba ära jaotatud. täiesti haige täiesti konkurents siin, ei ütle et kõrgem tase, vastupidi. calliti riverini kasvõi ace higha maha ja lõpuks ikka hittisid.
ja mitte ainult üks mängija, vaid peaaegu kõik :o :o :o
mängin nädala ainult full tildi br'ga.

aga midagi rõõmustavat nüüd:

comepochi123: wtf???
comepochi123: how can u call 9 10?
eddipeddi1: dunno lol
eddipeddi1: lets play more
eddipeddi1: this is fun
comepochi123: u knew the card coming
comepochi123: ill report your profile to full tilt
comepochi123: u had a pair of nine
comepochi123: u were beat
eddipeddi1: LOL, ok u do so
comepochi123: u had no club
eddipeddi1: i had strght draw
comepochi123: and u called
comepochi123: either u re a donk
comepochi123: or u knew the river
comepochi123: i will do that no worries
comepochi123: u ll see soon
comepochi123: bye
eddipeddi1: bye

LOL, käsi:
Grabbed by Holdem Manager (http://www.holdemmanager.net)
NL Holdem $0.50(BB) Replayer
Hero ($73.85)
($27.85)

Dealt to Hero 9 :spade: T :spade:

raises to $1.50, Hero calls $1



FLOP ($3) J :club: K :heart: 7 :club:

Hero checks, bets $2, Hero raises to $6, calls $4

TURN ($15) J :club: K :heart: 7 :club: 9 :club:

Hero checks, bets $20.35 (AI), Hero calls $20.35

RIVER ($55.70) J :club: K :heart: 7 :club: 9 :club: T :heart:

Hero shows 9 :spade: T :spade:
(Pre 49%, Flop 34.2%, Turn 29.5%)

shows 3 :diamond: J :spade:
(Pre 51%, Flop 65.8%, Turn 70.5%)

Hero wins $55.20

saan enda otsust igatepidi ära põhjendada:
1) mul oli open ender reatõmme
2) mul oli 9 käes ehk riveris veel üks 9 päästaks mind, väike võimalus aga ikka.
3) kuna see oli heads up, siis kõige mugavam vabandus üldse, mul oli read :D ok tegelt ei olnud, aga siiski

masti kohta, enamus kordades neil seda pole niiet jah...

wishing some comments


ja mu full tildi seiklust näete kui sisestate pkrtablerating'sse "eddipeddi1", pretty nice, eh.

pwndre
23.01.10, 10:29
ROFL @ TURNI CALL ;D

eddi
23.01.10, 10:54
Grabbed by Holdem Manager (http://www.holdemmanager.net)
NL Holdem $0.50(BB) Replayer
($47.15)
Hero ($50)

Dealt to Hero 3 :heart: 3 :club:

Hero raises to $1.50, raises to $4.50, Hero calls $3

FLOP ($9) T :heart: 9 :diamond: 6 :heart:

bets $3.50, Hero raises to $12, calls $8.50

TURN ($33) T :heart: 9 :diamond: 6 :heart: 6 :club:

checks, Hero checks

RIVER ($33) T :heart: 9 :diamond: 6 :heart: 6 :club: 5 :spade:

bets $30.65 (AI), Hero calls $30.65

Hero shows 3 :heart: 3 :club:
(Pre 50%, Flop 44.2%, Turn 56.8%)

shows Q :heart: A :heart:
(Pre 50%, Flop 55.8%, Turn 43.2%)

Hero wins $93.80

täiesti haige mis calling station ma olen :D häbi hakkab juba
riveris all in'i minemine with a missed draw = -ev

@pwndre, temal nii naljakas vist polnud :D

eddi
23.01.10, 12:07
kustutasin kogemata eelmise postituse ära, kus mainisin, et leidsin fishi, kes mu kaotused tasa teeb vist :D
haige vend :D

Grabbed by Holdem Manager (http://www.holdemmanager.net)
NL Holdem $0.50(BB) Replayer
Hero ($133)
($145)

Dealt to Hero A :club: K :diamond:

raises to $1.50, Hero raises to $5, raises to $12.50, Hero raises to $40, raises to $145 (AI), Hero calls $93.50 (AI)

FLOP ($267) 9 :club: 3 :spade: Q :diamond:

TURN ($267) 9 :club: 3 :spade: Q :diamond: 6 :spade:

RIVER ($267) 9 :club: 3 :spade: Q :diamond: 6 :spade: 4 :heart:

Hero shows A :club: K :diamond:
(Pre 74%, Flop 84.9%, Turn 93.2%)

shows A :heart: J :diamond:
(Pre 26%, Flop 15.1%, Turn 6.8%)

Hero wins $266

yay :D kohe peale seda sain talt ühe buyini Q nelikuga flop Q2Q turn Q mul käes jq tal 88

pikk28
23.01.10, 12:12
mis toas ja kasutaja nimi please
tulen railin veidi

edit: olemas

eddi
23.01.10, 13:45
oi tra kaua see match kestab meil, silmad vajuvad kinni juba.
õnneks sain liiderpositsiooni stäki poolest (minu AKs tema QQ vastu ja sain masti) ja mul ta kohta juba miljon note'i ehk siis nüüd peaks kergelt minema.
iga ta otsuse kohta on mul note olemas :D

pikk28
23.01.10, 13:47
mul on selline tunne, et sa maksad rake rohkem kui sa selles lahingus raha oled võitnud

eddi
23.01.10, 13:54
mul on selline tunne, et sa maksad rake rohkem kui sa selles lahingus raha oled võitnud
läbi sai, postituse lõppu panin viimase käe. rake oli jah haige, aga korralik rakeback olemas niiet pole hullu. minu profit +270$ ja reiki läks umbes 60$ kaduma.

Grabbed by Holdem Manager (http://www.holdemmanager.net)
NL Holdem $0.50(BB) Replayer
Hero ($244)
($86.40)

Dealt to Hero T :club: J :diamond:

calls $0.25, Hero checks

FLOP ($1) 8 :heart: 2 :spade: 9 :heart:

Hero checks, bets $1, Hero raises to $4, raises to $11.50, Hero calls $7.50

TURN ($24) 8 :heart: 2 :spade: 9 :heart: J :club:

Hero checks, bets $16.50, Hero raises to $79, calls $57.90 (AI)

RIVER ($172) 8 :heart: 2 :spade: 9 :heart: J :club: Q :spade:

Hero shows T :club: J :diamond:
(Pre 63%, Flop 49.1%, Turn 79.5%)

shows 6 :heart: 3 :heart:
(Pre 37%, Flop 50.9%, Turn 20.5%)

Hero wins $172

note'na oli kirjas, et "limbib ainult connectoritega ja madal suited käega" ja näed, läks täppi :D

timz0333
23.01.10, 15:53
C/R tihedamini kui C-bet see on moes w?

eddi
23.01.10, 16:33
C/R tihedamini kui C-bet see on moes w?

full tildis jep. näiteks pragu mängisin vennaga, kes foldib c-betile 8%.
kui ma mängin sellise mängijaga, siis teen ma check raise alati. see hakkab neile lõpuks mõnusalt pinda ka käima ja lõhub nende mängu

ja blogisse: uskumatu, $500 miinusest on kõik pmst tasa tehtud :D hakkab tulema

eddi
24.01.10, 14:18
lol selline vend tuli minuga multitable HU laskma: http://www.pokertableratings.com/fulltilt-player-search/renecr0ll