PDA

View Full Version : Live session review



Davy
15.11.08, 18:35
Kuna hetkel endal tilt ja suurt midagi teoksil pole, siis oleks nõus hetkel kellegi teise sessi piiluma ja koos situatsioone/soovitusi arutama/jagama jms.

Programm mida ekraani-jagamiseks vaja läheb on Mikogo, googeldage download Mikogo...

Kellegil mikrogrinderites hetkel abi vaja läheks, siis ma oleks nõus aitama.


Põhimõtteliselt teemat saame edasi arendada nii , et kui keegi sessi alustab ja tahab, et mõni teine pokkerihuviline vaatama tuleks...postitab siia mikogo koodi ja siis saame "ühis-sessid" teha jne...usun, et kõik saavad aru, mis selle teemaga mõeldud on...

Igatahes on hetkel keegi online, kes sooviks oma mängust väiksestviisi tagasisidet saada?

ranka
15.11.08, 19:56
Üldiselt väga hea mõte aga arvan, et nädalavahetused (eriti laupäevad) on sellisteks projektideks kõige halvemad.

Davy
15.11.08, 20:08
Üldiselt väga hea mõte aga arvan, et nädalavahetused (eriti laupäevad) on sellisteks projektideks kõige halvemad.


hetkel lihtsalt mul oli aega ja seda ei pea ju päeva järgi vaatama, ma ei näe takistust, et keegi esmaspäeval postitab oma mikogo session id siia ja kes soovib see joinib.

hetkel üritasimegi andresega esimest sessi teha, aga kuna tal kõu ühendus, siis sellest ei tulnud neti aegluse tõttu midagi välja.

Tigrano
15.11.08, 20:14
Väga mõistlik Davy, aitad teisi, siis keegi aitab ka sind, kui abi vajad kunagi ;D Samuti väga huvitav tildi ravim.

Davy
15.11.08, 20:16
Väga mõistlik Davy, aitad teisi, siis keegi aitab ka sind, kui abi vajad kunagi ;D Samuti väga huvitav tildi ravim.


Tasuta lõunaid ei ole olemas ;D

-andres-
15.11.08, 20:28
hetkel üritasimegi andresega esimest sessi teha, aga kuna tal kõu ühendus, siis sellest ei tulnud neti aegluse tõttu midagi välja.


Paraku jah. Kõu upload, mida oleks sellisel üritusel kõvasti vaja, on täiesti nullilähedane. Õnneks on mõnel teisel päeval võimalus ka korralikuma interneti asustatud kohas viibida.

To Ranka: Üldjuhul on jah laupäevad küllaltki käest ära enamustel, kuid isiklikult on mul viimased 4-5 laupäeva olnud küllaltki rahulikud. Ülikooli nädala lõpetan neljapäeval, ehk nv algab päev varem ning kolme päeva ei ole isu niisama maha juua ja läbustada. Seega neljap, reede kaovad ära, kuid laupäev on minu jaoks juba kaine päev.

BuildUp
15.11.08, 23:56
Kas su coaching sess on juba piiratud või võtad veel mõne inimese(endast räägin siis)? :)

Davy
16.11.08, 13:05
Kas su coaching sess on juba piiratud või võtad veel mõne inimese(endast räägin siis)? :)


Buildup kirjuta siia millal täna... ärkasin just ja kukkusin kohe pikali...nii et ise lähemal ajal pokkeri ei hakka mängima :) ...

marguzz22
17.11.08, 09:08
sa mängid full ringi?

-andres-
17.11.08, 11:38
Mängib jah.

Eile tegime ka päris korraliku sessi. Alguses mängisin umbes 2h ning Davy vaatas ja kommenteeris läbi Skype mängu. Väga A+ ettevõtmine, mille pärliteks oli paar päris valusat kätt.
Ala, kus panime vastase kindlalt overpairi peale peale flopppi, endal AA käes. Saime turnist ta allinni ning riverisse naeratas K ning full stack oligi läinud KK venna vastu, kes callis kõik mu betid, kuni allinni jõudsin.

Hiljem võtsime ette viimase 30k kätt ja sorteerisin mõned välja mõned kaotavamad ning võitvamad käed. Tagantjärgi tuleks ka vaadates sellised väiksemaid käsi, kus olen foldinud peale vastase Cbet'e jne, sest need ongi olukorrad, kus ma ise ei suuda mitte aggressorina olles postflopis õigesti mängida.
Igatahes selleks hetkeks, kui käsi analüüsisime, siis ühines meiega ka Buildup ning koos Mikogo ja Skype'ga oli väga viis tegutsemine. Arvan, et kindlasti annab selline asi hetkel NL10/20 grinderitele tohutult juurde. Kui kellegil veel soovi, siis kindlasti võib mingi hetk midagi uuesti korraldada, sest erinevad arvamused ja otsused situatsioonide kohta on just parim õppimine.

Tigrano
17.11.08, 12:03
See oli Teil võimas ettevõtmine. Ise arvan, et selline õppe sess üle neti, annab kõvasti rohkem, kui tavaline stattide analüüs. Eriti, kui mängu vaatab üle kõrgemates limiitides mängiv inimene. Suht kähku leitakse leake ja kindlasti jääb rohkem meelde.

-andres-
17.11.08, 12:17
See oli Teil võimas ettevõtmine. Ise arvan, et selline õppe sess üle neti, annab kõvasti rohkem, kui tavaline stattide analüüs. Eriti, kui mängu vaatab üle kõrgemates limiitides mängiv inimene. Suht kähku leitakse leake ja kindlasti jääb rohkem meelde.



Just. Esile kerkisidki mõned vead, mida läbi stattide ei saagi näha. 3-bet sizeing, combo drawide mängimine ning Cbeti adjustimine olid ehk kõige suuremad parandused :).

kivisaba
17.11.08, 21:15
ma oleks praegu nõus mängima ja õpetusi saama kellel on aega Stars NL 10 oleks mikogo panen kah kohe peale

antnx
19.11.08, 17:06
Panen kohe aja kirja! Mis kell teile tavaliselt sobiks?

Pakun välja aja kuskil 21-22 Täna õhtul või homme õhtul?

FR Nl10

Tuul
20.11.08, 00:03
Mulle sobib ükskõik mis aeg, mis sullegi, Davy

Davy
21.11.08, 17:21
Mulle sobib ükskõik mis aeg, mis sullegi, Davy


Ok pead natukene ootama, sest hetkel endal nädalavahetusel monstergrind käimas ja esmaspäeval plaanis staketavaga tegeleda...äkki leian järgmine nädal aega...sobib?

kollane
21.11.08, 17:31
Ok pead natukene ootama, sest hetkel endal nädalavahetusel monstergrind käimas ja esmaspäeval plaanis staketavaga tegeleda...äkki leian järgmine nädal aega...sobib?


ma paneks ka siis järgmine nädal, ehk viitsib keegi vaadata. 6max. kahte lauda mängin hetkel korraga.

Tuul
21.11.08, 22:19
Ok pead natukene ootama, sest hetkel endal nädalavahetusel monstergrind käimas ja esmaspäeval plaanis staketavaga tegeleda...äkki leian järgmine nädal aega...sobib?


muidugi

antnx
25.01.09, 22:56
NOVEMBER OLI SIIS!

Timpz
27.01.09, 21:09
lol monstergrind jätkub järelikult :D