PDA

View Full Version : kureko1 NL2;NL5



kureko1
16.11.09, 16:00
Tervist!!!
Tegin teema, kuna siin saan arutada teistega oma head ja vead. Pokkerit olen mänginud a la pool aastat, netis alustasin hiljuti, 3 nädalat tagasi kandsin pokerstarsi 30$, millest nüüd on rahulikult kogunened 40$. Olen hakanud lugema ka oma esimest pokkerraamatut, Gus Hanseni "Every hand revealed", see on küll turniiri kohta, aga ega seegi mööda külge maha jookse.
Tänasest hakkangi mängima robotlikult ranka preflopi tabeli järgi ja vaatan mis see toob.
Kui kellegi asemel peaksin midagi targemat tegema, siis andke teada, ei solvu! :)

Kajeera
16.11.09, 16:36
Soovin sulle edu 8)

kureko1
29.11.09, 22:33
pokkerit olen mänginud viimasel ajal vähe ja ranka tabeliga pole tegelenud, kui hakkasin mängima ja sitngo´si täna tegin õhtupoolikul nii 10 sitngod, mingi 2 tunniga, seitsmel jõudsin rahadele, ma teen neid odavad, neid 1$, ja täna tuli kasumisse vb 5$(hea seegi).vahepeal lasin kasutajal mängida sõpradel, mida ma enam kunagi ei tee, sest nad ikka oskavad maha mängida. nii et hetkel seisuga on mu BR ädine 36$, keegi targem öelge kas need 1$ sit n god on õiged, kuna peaksin ma 3$dega alustama.

daljoh
29.11.09, 22:41
rake on jube suur nendel minu teada!

Provoker
29.11.09, 23:23
Ma lasin ka sõbral enda kasutajaga trios mängida husng-si ning ta ei võitnud :o

variatsioon
29.11.09, 23:27
Tervist!!!
Tegin teema, kuna siin saan arutada teistega oma head ja vead. Pokkerit olen mänginud a la pool aastat, netis alustasin hiljuti, 3 nädalat tagasi kandsin pokerstarsi 30$, millest nüüd on rahulikult kogunened 40$. Olen hakanud lugema ka oma esimest pokkerraamatut, Gus Hanseni "Every hand revealed", see on küll turniiri kohta, aga ega seegi mööda külge maha jookse.
Tänasest hakkangi mängima robotlikult ranka preflopi tabeli järgi ja vaatan mis see toob.
Kui kellegi asemel peaksin midagi targemat tegema, siis andke teada, ei solvu! :)

ära hakka mass multitablima ja ära hakka HUD nitiks.
muidu soovin edu!

K2snakas
29.11.09, 23:33
Ma lasin ka sõbral enda kasutajaga trios mängida husng-si ning ta ei võitnud :o


ma tegin s6braga üksteise vastu nii trios husng, et tema m2ngis minu kontoga mina tema omaga, ma võitsin.

kureko1
29.11.09, 23:44
mitu sisseostu peab siis umbes olema, et 3$ sisseostuga sitngosid või mängima hakata?
vaatasin muidu need svenza sitngo videod ka üle , sain kindlasit palju targemaks.homme teen üritan teha ka nii 10 SNG, ja siis õhtul annan teada, kuidas läks.

atsetoon
30.11.09, 00:04
tegelt peaks sedasi olema, et üle 2% BR-ist ühele turniirile ei pane.

kureko1
30.11.09, 18:39
sellist halba päeva pole ammu olnud, tegin nii 5 SNG, ühel tulin rahadele, jäin 7. Aga täna oli vist 5x nt KKvõiQQvõiJJvsAA, ajuvaba ja siis kui mul oli nt AK siis oli ka vastasel AK, ja üldse väga ebajopp oli.vaatan pärast SNG Wizardist ka üle mis tegin.Homme loodame,et uus ja parem päev. ;)
BR 31$

kureko1
02.12.09, 22:15
Tänane päev oli enamvähem, sain vist mingi 12$ plussi, nii et võib rahule jääda. Olen vaadanud paljusid sitngo videosid ja hetkel pean enda mängu heaks kui maksimaalselt teen 4 sitngod korraga, siis jõuan korralikult jäldiga ja oma mängule keskenduda.
BR 43$

kureko1
05.12.09, 14:37
Eile langes BR vahepeal isegi 30$ peale, kuid täna mängisin 4 SNG ja sain kahel ühe 1.koha ja teises sain 2.koha. Mäng on arenenud ja olen muutunud agresiivsemaks miks on palju edu toonud.
BR 56$