PDA

View Full Version : Online nosebleedide teema



lenC
17.11.09, 05:24
Kes veel ei tea, siis FTP-s lammutab uus kutt Isildur1, kes viimase nädalaga ~5M võitnud, millest ~3 durrrrilt. Täna öösel alustasid Antoniusega HUPLO-ga ja nüüd on kolinud ka NLHE laudadesse.

Uus suurim pot online pokkeri ajaloos:

Full Tilt Poker $500/$1000 Pot Limit Omaha Hi - 2 players

Patrik Antonius (BB): $439479.50
Isildur1 (BTN/SB): $450494.50

Pre Flop: ($1500.00)
Isildur1 raises to $3000, Patrik Antonius calls $2000

Flop: ($6000.00) 5 :heart: 7 :heart: Q :spade: (2 players)
Patrik Antonius checks, Isildur1 bets $5000, Patrik Antonius raises to $21000, Isildur1 calls $16000

Turn: ($48000.00) A :diamond: (2 players)
Patrik Antonius requests TIME, Patrik Antonius bets $48000, Isildur1 raises to $192000, Patrik Antonius raises to $415479.50 all in, Isildur1 calls $223479.50

River: ($878959.00) 8 :diamond: (2 players - 1 is all in)

Final Pot: $878959.00
Patrik Antonius shows 6 :heart: A :heart: Q :club: 9 :spade: (a straight, Nine high)
Isildur1 shows Q :diamond: T :heart: K :spade: A :spade: (two pair, Aces and Queens)
Patrik Antonius wins $878958.50
(Rake: $0.50)


Sess kokku on juba $1.5M PA kasuks, viimase 24h tulemusi saab jälgida siit (http://www.highstakesdb.com/live-results.aspx)

Helmps
17.11.09, 05:41
väga hea. loodan, et PA näitab koha kätte ISILDURile

lenC
17.11.09, 05:48
$2.5M up juba

Helmps
17.11.09, 06:02
tra see poole milline pank, kui PA sai rea turni, oli nuts! paras isildurile.
tra antonius mõnusalt deep lauas :D 1,5m.


mõnus kohe vaadata, kui pangad liiguvad teisele poole.

Marek K.
17.11.09, 06:04
vahest fishidel veab, eriti siis kui lauas ainult 2 fishi

Marek K.
17.11.09, 06:08
antonius läks sööma, nice fail.

Tigrano
17.11.09, 06:09
antonius läks sööma, nice fail.


Ajab teise veel rohkem tilti ;D

Marek K.
17.11.09, 06:11
eiusu, ma arvan et ta lihtsalt nyyd sai pappi ja tegi mendi v6i volga kaudu cashoudi ja l2ks mcdrive'i.

masterpuppet
17.11.09, 06:51
Ja alustasid uuesti.

Dogers
17.11.09, 07:15
Rasmus, mis railid, kooli :D

masterpuppet
17.11.09, 07:22
Auu, koolis. Ja valmis.

Aga isildur! lüpsab tagasi.

QKulgur
17.11.09, 07:29
päris väärt sait 24h tulemuste jälgimiseks 8)

ranka
17.11.09, 07:49
PTR'is lahe kommentaar

sfaoldguy:
Circle of life... durrrr wins money from patrik, isildur1 wins it from durrrr, and patrik wins it from isildur1... almost makes me believe in balance in the universe... LOL

pastilaa
17.11.09, 07:57
Kes siis selle isildur1 nime taga peitub? 2+2 vastavad teemad on täis tabavaid vaimukusi, aga kas ka tõde?

lenC
17.11.09, 08:18
Arvatakse, et Viktor Blom - 19 aastane rootslane. Samas seda kindlalt veel avalikkuses ei teata, lugesin kuskilt, et nii kui teada saaks, oleks tal Rootsi maksuametiga miski teema. Barry Greenstein väitis Pokerroadis, et tema teab, kes ta on, seega võib ka eeldada, et ka ülejäänud nosebleedide vennad teavad.

-andres-
17.11.09, 11:05
antonius läks sööma, nice fail.

Läks Proteiinishake'i tegema endale obv.

hotcocacola
17.11.09, 12:25
Ääküll kutid, olge maru rahulikud.
Tegelikult olen mina see Isildur.
Ma lihtsalt osalesin Rootsis, selles suures raharöövis ja tahtsin raha natukene pesta, juurde võita või kaotada!

varsti teen video kah

hotcocacola
17.11.09, 12:28
Arvatakse, et Viktor Blom - 19 aastane rootslane. Samas seda kindlalt veel avalikkuses ei teata, lugesin kuskilt, et nii kui teada saaks, oleks tal Rootsi maksuametiga miski teema. Barry Greenstein väitis Pokerroadis, et tema teab, kes ta on, seega võib ka eeldada, et ka ülejäänud nosebleedide vennad teavad.



http://forumserver.twoplustwo.com/29/news-views-gossip/whats-story-about-blom90-391055/index8.html


OMGClayAiken: congratulations on the success... go easy on durrrr though please
Isildur1: else i ll be back in 12 h or sth
Isildur1: wait...wat was that? go easy on durrrr? why?
OMGClayAiken: he's my friend and i dont want to see him crushed by u
Isildur1: blah! i will take his entire online BR if he's not careful!
OMGClayAiken: viktor, play nice man, seriously...tom's just full of pride and doesnt want to admit that you are better then him
Isildur1: w/e phil, send your boy bak to me on all fours, i will make him my dog!
OMGClayAiken: ok man, i see how it is now, you want a war dont u?
Isildur1: i have tom's number in multi-tabling NLHE and everyone knows it!

lenC
17.11.09, 12:39
sa ikka saad aru, et see on naljana mõeldud?

hotcocacola
17.11.09, 12:46
sa ikka saad aru, et see on naljana mõeldud?


kui alumisi tekste lugesin, siis sain aru et see on fake:D

alaska
17.11.09, 15:28
Kui ma esimest päeva vaatasin, kui nad just olid alustanud, siis oli üks väga suur pott, kus isuldur callis turn suure beti(raise, ei mäleta), kui 3 mastikaarti oli maas. Riverisse tuli 4 mastikaart ja isildur tegi rämeda overbeti ja durr callis. Isilduril oligi selle masti A, aga turni call tundus täiesti ajuvaba. Sealt alates algas mingisugune haige metagame nende overbettidega, pidevalt lahmiti riveris neid sisse, üsna nõrkade kätega. Minuarust sealt tuligi see Isilduri suur kasum, tal jooksis kaart paremini ja mõlemad callisid neid overbette suht lightilt maha, aga isilduri kaart hoidis rohkem. Mingisugust hullu skillivahet ma küll ei märganud ja mingeid väga suuri lollusi. Tohutult variatsioonikat mängu tehti lihtsalt.

variatsioon
17.11.09, 15:40
Kes veel ei tea, siis FTP-s lammutab uus kutt Isildur1, kes viimase nädalaga ~5M võitnud, millest ~3 durrrrilt. Täna öösel alustasid Antoniusega HUPLO-ga ja nüüd on kolinud ka NLHE laudadesse.

Uus suurim pot online pokkeri ajaloos:

Full Tilt Poker $500/$1000 Pot Limit Omaha Hi - 2 players

Patrik Antonius (BB): $439479.50
Isildur1 (BTN/SB): $450494.50

Pre Flop: ($1500.00)
Isildur1 raises to $3000, Patrik Antonius calls $2000

Flop: ($6000.00) 5 :heart: 7 :heart: Q :spade: (2 players)
Patrik Antonius checks, Isildur1 bets $5000, Patrik Antonius raises to $21000, Isildur1 calls $16000

Turn: ($48000.00) A :diamond: (2 players)
Patrik Antonius requests TIME, Patrik Antonius bets $48000, Isildur1 raises to $192000, Patrik Antonius raises to $415479.50 all in, Isildur1 calls $223479.50

River: ($878959.00) 8 :diamond: (2 players - 1 is all in)

Final Pot: $878959.00
Patrik Antonius shows 6 :heart: A :heart: Q :club: 9 :spade: (a straight, Nine high)
Isildur1 shows Q :diamond: T :heart: K :spade: A :spade: (two pair, Aces and Queens)
Patrik Antonius wins $878958.50
(Rake: $0.50)


Sess kokku on juba $1.5M PA kasuks, viimase 24h tulemusi saab jälgida siit (http://www.highstakesdb.com/live-results.aspx)

kas PLO on standard top2 turnis r/c AI 4 BI?

hotcocacola
17.11.09, 15:46
kas PLO on standard top2 turnis r/c AI 4 BI?



jälgi re-drawsid ;)
kuigi isilduri redraw polnud just kõige parem, aga kui käe käiku vaadata, siis sel hetkel võis olla top2 väga hea, kyll aga mina oleks isilduri asemel käe maha visanud...olgugi et 50% stackist sees, aga sel hetkel kui seal sulle uuesti bet pot kütetakse...siis su top2 ei saa never hea olla :D

samas...ei tea ka...vb ei viskaks minema, aga fakt on see, et selline mängustiil tekitab omahas väga suure variatsiooni :)

-andres-
17.11.09, 15:46
Antoniusel lisaks ju veel nutflushdraw+gutshot.

variatsioon
17.11.09, 15:48
Antoniusel lisaks ju veel nutflushdraw+gutshot.

nojh aga isaduril ainult 4 outi..

lenC
17.11.09, 15:49
NLHE-s mängid ju samamoodi, kui vastase ranges suurel hulgal combodrawsid?

Rage
17.11.09, 15:50
huvitav on see, et kui vaadata 24h kõige enam kaotanud tüüpe.. siis enamikel juhtudel tegemist PLO'ga

http://www.highstakesdb.com/live-results.aspx

variatsioon
17.11.09, 15:51
NLHE-s mängid ju samamoodi, kui vastase ranges suurel hulgal combodrawsid?

jh aga NLHE ei ole PLO

edit.. imelik on just see et ta on nõus sellise enam vähem käega nõus 4 buy ini sisse toppima..

ma arvasin et selleks on vaja top seti ja NUT FD :)

forell
17.11.09, 15:56
heads up on teine teema, top2 tundub suht hea kui on mitu drawd lauas.

hotcocacola
17.11.09, 15:56
jh aga NLHE ei ole PLO

edit.. imelik on just see et ta on nõus sellise enam vähem käega nõus 4 buy ini sisse toppima..

ma arvasin et selleks on vaja top seti ja NUT FD :)


jap, plo pole nlhe...
samamoodi nagu nlhe HUs käib pidev lammutamine, nii õhu ja drawidega..siis mõtle mis PLOs on ;)
ma ise mängin ja õpin aina rohkem plo HUd (deep laudu kah), see on suht ulme :D.

tolmuahv
17.11.09, 16:13
jap, plo pole nlhe...
samamoodi nagu nlhe HUs käib pidev lammutamine, nii õhu ja drawidega..siis mõtle mis PLOs on ;)
ma ise mängin ja õpin aina rohkem plo HUd (deep laudu kah), see on suht ulme :D.


Ma pole PLO-s küll eriline käsi, aga live gamel (eriti Tartu Olympicus, olen vist 3-4 korda seal dealer's choice mängima juhtunud) on tavaliselt keskmine pott kordades suurem kui NLHE's. Kuni selleni välja, et ma olen ise PLO'd valinud kui vähegi sponsoreid oli lauas. NLHE's võid panna pf 4xBB beti ja enamjaolt folditakse. PLO's standardina callib enamik maha. Sest flop võib nii palju variante anda ju! Nädalavahetusel mul tuli endal moroni tunne, kui ainsana pf foldisin saasta. Mida rohkem sellele mõtlen, seda rohkem tundub PLO kergemini beatitav kui Texas.

hotcocacola
17.11.09, 16:19
obv, et plo potid on suuremad kui holdemi omad (kui on sama limiit).

tolmuahv
17.11.09, 16:48
obv, et plo potid on suuremad kui holdemi omad (kui on sama limiit).


Kasvõi intellektuaalse diskussiooni jaoks, miks see obv peaks olema? Miks peaks keegi riskima ühes formaadis pidevalt suurema summaga? Ma saaks aru fixed limit vs. no limit. Aga antud juhul on PLO vs Texas ja PLO kasuks.

Võtame näiteks NLHE HU mängu ja jätame bluffid kõrvale: Sa üritad ees olles bettida, taga olles foldida ja drawida kasumlikult. Igal ajahetkel on su käsi kas ees või taga vastasest (või harv juht võrdne). Ees olles tahad raha sisse saada, taga olles üritad poti väiksena hoida või foldida. Vastase overbette callid tugevama käega ja hoiad sellega head mängijaid neid tihti tegemast.

PLO's on ka igal ajahetkel (pf, flop, turn, river) üks vastastest ees. Variatsioon võib suurem olla, kuna drawsid on rohkem. Aga kas see tähendab, et peaksid keskmises potis rohkem riskima ja/või overbette callima (või ise bettima)? Showdownil on ikkagi vaid üks võitja.

Selgita mulle, miks see obvious on.

lenC
17.11.09, 16:52
Kasvõi intellektuaalse diskussiooni jaoks, miks see obv peaks olema? Miks peaks keegi riskima ühes formaadis pidevalt suurema summaga? Ma saaks aru fixed limit vs. no limit. Aga antud juhul on PLO vs Texas ja PLO kasuks.

Võtame näiteks NLHE HU mängu ja jätame bluffid kõrvale: Sa üritad ees olles bettida, taga olles foldida ja drawida kasumlikult. Igal ajahetkel on su käsi kas ees või taga vastasest (või harv juht võrdne). Ees olles tahad raha sisse saada, taga olles üritad poti väiksena hoida või foldida. Vastase overbette callid tugevama käega ja hoiad sellega head mängijaid neid tihti tegemast.

PLO's on ka igal ajahetkel (pf, flop, turn, river) üks vastastest ees. Variatsioon võib suurem olla, kuna drawsid on rohkem. Aga kas see tähendab, et peaksid keskmises potis rohkem riskima ja/või overbette callima (või ise bettima)? Showdownil on ikkagi vaid üks võitja.

Selgita mulle, miks see obvious on.


Sest on väiksem piir eesolemise ja maasolemise vahel, mistõttu stackid lähevad tihedamini sisse.

variatsioon
17.11.09, 16:56
Sest on väiksem piir eesolemise ja maasolemise vahel, mistõttu stackid lähevad tihedamini sisse.

this

muhkLionu
17.11.09, 16:58
Pealegi saad sa lubada endale tihedamini kaotada väiksemaid summasid, et flopi näha, kuna kui juhtud hittima, siis makstakse üsna tihti see hästi kinni. Teisisõnu implied oddsid on omahas paremad, ma saan nii aru.

tolmuahv
17.11.09, 17:45
Pealegi saad sa lubada endale tihedamini kaotada väiksemaid summasid, et flopi näha, kuna kui juhtud hittima, siis makstakse üsna tihti see hästi kinni. Teisisõnu implied oddsid on omahas paremad, ma saan nii aru.


See läheb tagasi mu alguse küsimuse juurde - miks sulle parem käsi tihedamini kinni makstakse? Hea vastane ei peaks seda ju tegema. Ma ise võin NLHE-s ka 27o ära callida üliaggro donki, kes mulle 2 paari hittide kõik välja maksab. Hea mängija ei maksa lihtsalt.

Aga LenCi vastus on hea. Teistpidi ütleb see vist, et Omahas hindavad inimesed tihemini oma kätt kõrgemalt kui see väärt on. Või siis arvavad end omavat fold equityt kui neil seda pole. Minu küsimus ongi, et kas see on 'leaked play' või mitte. Ma pole ise päris kindel.

variatsioon
17.11.09, 17:46
See läheb tagasi mu alguse küsimuse juurde - miks sulle parem käsi tihedamini kinni makstakse? Hea vastane ei peaks seda ju tegema. Ma ise võin NLHE-s ka 27o ära callida üliaggro donki, kes mulle 2 paari hittide kõik välja maksab. Hea mängija ei maksa lihtsalt.

Aga LenCi vastus on hea. Teistpidi ütleb see vist, et Omahas hindavad inimesed tihemini oma kätt kõrgemalt kui see väärt on. Või siis arvavad end omavat fold equityt kui neil seda pole. Minu küsimus ongi, et kas see on 'leaked play' või mitte. Ma pole ise päris kindel.



Sest on väiksem piir eesolemise ja maasolemise vahel, mistõttu stackid lähevad tihedamini sisse.

tolmuahv
17.11.09, 17:49
Mul tuleb natuke donki tunne selle diskussiooni peale :)

Aga kas selle loogika järgi on conclusion õige, et Omahas hindavad vastased tihedamini oma kätt valesti (sest vahed on väiksemad) ja on seetõttu valmis potti rohkem panustama, arvates, et on ees?

variatsioon
17.11.09, 17:51
Mul tuleb natuke donki tunne selle diskussiooni peale :)

Aga kas selle loogika järgi on conclusion õige, et Omahas hindavad vastased tihedamini oma kätt valesti (sest vahed on väiksemad) ja on seetõttu valmis potti rohkem panustama, arvates, et on ees?

eip..

kui vastane betib poti siis tihedamini on kellelgi vähemalt 33% võid tõenäosust.. ehk tihedamini callitakse..

hotcocacola
17.11.09, 18:12
eip..

kui vastane betib poti siis tihedamini on kellelgi vähemalt 33% võid tõenäosust.. ehk tihedamini callitakse..




Tegelikult hindavad. Mina arvan seda, et Omahas on rohkem fishe. MIKS? Paljud tulevad mängima seda, et oo ooo oooo lahe mäng, nagu holdem ainult et 4 kaarti...kyll aga tegelikult ei jagata üldse biiti drawidest ja hinnatakse kätt väga valesti ala laual on mingi 3 mastikaarti või 3-4 reakaarti ning fishid kütavad ja callivad seal 2 paariga nt.



aga see mis ülevalpool lenci ja muhklionu poolt kirjutati on õige (Y) :)

variatsioon
17.11.09, 18:15
Tegelikult hindavad. Mina arvan seda, et Omahas on rohkem fishe. MIKS? Paljud tulevad mängima seda, et oo ooo oooo lahe mäng, nagu holdem ainult et 4 kaarti...kyll aga tegelikult ei jagata üldse biiti drawidest ja hinnatakse kätt väga valesti ala laual on mingi 3 mastikaarti või 3-4 reakaarti ning fishid kütavad ja callivad seal 2 paariga nt.



aga see mis ülevalpool lenci ja muhklionu poolt kirjutati on õige (Y) :)

seda küll jh aga ma mõtlesin rohkem high stakesi peale..

dener89
17.11.09, 18:22
Op 2+2 staat dit verhaal:


word. at first I had my doubts, but given that he seems to have improved at such a massive rate it should not be all that suprising. I also agree that the chat matches...with the smiley faces. Especially given that he is from sweden. Anyways, I now have just a whole new level of respect for this guy.

Guess I will tell my blom story.....

I remember talking to some of my poker friends about how this one guy (zebul_on) was able to rape very hard. He would play very loose and just seemed to constantly be making bank (from railing his games and looking at the leaderboard). It felt like he was making like 300k every week or 1 million every month. I saw him playing 6 tables of 100/200 HU and he literally would be playing insane and always ended up with the opponents chip at the end of the match.

So given that I said that, I decided to play him at 25/50 (lowest he would ever sit), for a learning experience. I ran well and he just seemed to never believe me (was a station and would 4bet/get it in way to light). I was able to take like 10-12 buyins off him (+50ish) in very few hands by getting it in good nonstop. After the match I was able to snag his MSN (which was later hacked), because even though I raped him I still considered him a god because he seemed to always make bank.

He told me on msn he was blom90 and to not tell anyone. I didnt really mean anything to me at the time, except that he was vvv rich from this site with his style. I asked if I could sometime sweat some of his matches, and I think he said maybe. He eventually sat at my 5knl tables again and I was defenitely going to give him a second chance to win his money back.

As we played more and more it was like he was in a whole new league. He defenitely ran very well EV wise. Yet, he was also floating/bluffing me at perfect times. He just always had excellent reads when I was bluffing and he incorporated overbetting in spots where I never really was sure what to do. He eventually became a nightmare postflop and at the end I probably had a -150k USD swing at 25/50 HU (30 buyins, WHAT!). I managed to play a lot of hands against him, and even though I felt like he ran godly, I probably got outplayed way more then I thought. I even got some coaching (which def. helped) to try and learn how to beat him because I was so frustrated but at the end of the day I was just outmatched.

Even though I got raped, it was still a great lesson....that some one can manage to play a style that I cant understand yet still be amazing at poker. It really just gives me a new respect for winning 50/100+ HU players who have to compete with the likes of blom90. You guys are truly doing something special and are all very intelligent.

/story + rant.

I started playing him about a year ago, as soon as he built up a roll he was literally playing every single high stake reg/bumhunter on ipoker, often sitting with 3 or more different guys at once and multitabling them. At this time he was playing sooo crazy and always seeming to get it in bad but win. He busted many of the guys on ipoker including myself at the time. I lost about 550k to him at 100-200 which was a 300k loss bigger than my ev
Shortly after I got back on the site and took a few more shots at him where I eventually made back about 20 buyins (400k) progressively. His rate of improvement was insane... When I first started playing him he had some huge preflop leaks and it seemed like he couldn't fold a pair in a 3bet pot even 200 BB's+ deep, but he eventually started improving every part of his game... By the time I quit him he really was a postflop nightmare.
Eventually I quit him, conceding that I probably wasn't gonna beat him, and that i didn't wanna go through the highs and lows of playing the extremely swingy sessions with him.

Isildur's chat seems identical to bloms. Blom even used to often say to me that hes so tired he can barely keep his eyes open so he had to quit, and that he would play me as much as I wanted the next day, and he would (just like isildur said to durrr)
Also, he was somewhat cocky in the chat but not a complete *** or overly disrespectful, saying things like "i'll play you tommorow as much as you want, or every day please". I saw isildur say this to durrr today as well.

forell
17.11.09, 18:30
pole vaja 2p2 foorumit siia yle copy-pasteda
kõik keda kotib kes isildur on,need on 2p2 foorumist kõike seda juba lugenud
kui tõesti väga väga vaja näidata teistele seda lamedat blomi stoorit siis postita lihtsalt link

rasmer
17.11.09, 18:43
Huvitavad ajad on igatahes :)

ranka
17.11.09, 18:46
pole vaja 2p2 foorumit siia yle copy-pasteda
kõik keda kotib kes isildur on,need on 2p2 foorumist kõike seda juba lugenud
kui tõesti väga väga vaja näidata teistele seda lamedat blomi stoorit siis postita lihtsalt link


Aga ära loe siis seda kommentaar, kui ei huvita :)

marxiku
17.11.09, 20:21
pole vaja 2p2 foorumit siia yle copy-pasteda
kõik keda kotib kes isildur on,need on 2p2 foorumist kõike seda juba lugenud
kui tõesti väga väga vaja näidata teistele seda lamedat blomi stoorit siis postita lihtsalt link

mina näiteks polnud lugenud. Huvitav postitus oli ju, hea lugemine.

Staier
17.11.09, 20:23
mina näiteks polnud lugenud. Huvitav postitus oli ju, hea lugemine.


+1

hotcocacola
17.11.09, 20:44
+1


+2

Dogers
17.11.09, 20:48
+2

+3

dener89
17.11.09, 20:49
lol

forell
17.11.09, 21:29
damn :-\

vsiu100
17.11.09, 22:53
tolmuahvile:
hotcoca jutt ja selgitus omaha vs texas kohta oli ka õige, et potid on suuremad. miks?
point siis järgmises.(Hwangi raamatu 1. peatüki sissejuhatus).
kui texases on tinglikult vahed väga hea, keskmise ja halva mängija vahel võrdse suurusega, siis PLOs on vahe keskmise ja halva mängija vahel palju suurem.
potid kipuvad suuremaks minema just seetõttu, et halvad mängijad mängivad väga-väga tihti käsi postflopis kõvasti üle(a la bottom setti või Qhigh masti vms). tihedamini kui texases ollakse flopil drawing dead või tõmmatakse 1-2 outi ja ollakse valmis kogu raha sisse lükkama.
samuti on palju olukordi kus flopil omavad 2 mängijat sama kätt, hetke nutsi ja rahad pannakse sisse. ühel mängijal on re-draw paremaks käeks ja freerollib.

J0kker
18.11.09, 09:14
Keegi veel railib Durrrri ja isildur1i mängu?

daljoh
18.11.09, 09:29
mina...mõtlesin et paneks join waiting list :D

tolmuahv
18.11.09, 09:37
Isildur laseb korraga Antoniuse, Ivey ja durrriga multitable HU. Päris ambitsioonikas.

mislinn
18.11.09, 09:49
durrrr saab jälle piki kotte...

ranka
18.11.09, 09:53
Durri winrate on juba pasem, kui FR meestel :)

Rage
18.11.09, 09:54
mina...mõtlesin et paneks join waiting list :D
üks laud on vaba hetkel.. ära häbene:-D

Pahvak
18.11.09, 10:01
7-table nosebleed HU, pole just lihtne ülesanne.

ranka
18.11.09, 10:04
Mul pole siin kompus FTP-d, visake huvitavaid käsi ka (soovitavalt konverteeritud).

kuco
18.11.09, 10:15
kui texases on tinglikult vahed väga hea, keskmise ja halva mängija vahel võrdse suurusega, siis PLOs on vahe keskmise ja halva mängija vahel palju suurem.
potid kipuvad suuremaks minema just seetõttu, et halvad mängijad mängivad väga-väga tihti käsi postflopis kõvasti üle(a la bottom setti või Qhigh masti vms). tihedamini kui texases ollakse flopil drawing dead või tõmmatakse 1-2 outi ja ollakse valmis kogu raha sisse lükkama.


vsiu100 ütles põhimõtteliselt ära enamuse ja eriti kehtib see live mängu kohta. Ma olen ikka saanud 6BI potte nii, et vastasel on running full house ja samas on mul endal on nuts. Teisalt saanud 3 või 4 way-allinid kus minul on top paar + wrap + mastitõmme ja vastas on väiksed 2 paari või 9-high mastitõmme. Donk läheb lolliks 998 boardil 88ga ja muude hädiste tripsidega.

Be aware of the nuts!

ranka
18.11.09, 10:21
PTR'ist durrr'i profiili all järgnev kommentaar, mis pandi neli mintsa tagasi:

butteryballz (4 minutes ago):
Durrr told isildur1 on fulltilt that he only has 950k

Võiks täna ka bustoks minna :P Mitte, et ma pahapärast aga olgem ausad need mängijad mängivadki rohkem entertainment value, kui raha pärast ja seda me sel juhul saaks :)

Pahvak
18.11.09, 10:25
PTR'ist durrr'i profiili all järgnev kommentaar, mis pandi neli mintsa tagasi:

butteryballz (4 minutes ago):
Durrr told isildur1 on fulltilt that he only has 950k

Võiks täna ka bustoks minna :P Mitte, et ma pahapärast aga olgem ausad need mängijad mängivadki rohkem entertainment value, kui raha pärast ja seda me sel juhul saaks :)


Jep. Esisildur küsis durrilt palju tal kontol on ja durrrr ütles only 950. Seepeale tahtis Isildur1 mängida 6 table HU durrrriga (patrick läks proteiini sööma) ja durrrr ütles, et mängib temaga 6 table siis kui ta vähemalt 1.2 milli peale saab.

EDIT: Lasevad 6-table PLOD. Ilmselt durrrr oli enda arust liiga deep, et mängida NLHE-d edasi või mis?

Oliverk
18.11.09, 14:05
Täpseid seise ei tea aga vist tõmbas Durri peaaegu bustoks jälle. 6 lauda Isilduril kokku 4.5 milli ees. Durril mingi alla milku ja tõmbas sit outi peale viimast set vs setti.
Ok pasitab et see oli Durri tänane kasum mille maha blowis. Isildur alles 13k plussid :D HSdb järgi :D

-andres-
18.11.09, 14:13
Niiviisi.


durrrr: gonna order some food
durrrr: might be done need to film in 1hr
durrrr: and tilted enough alrdy from losing 1.7 back
Isildur1: k
Isildur1: i am here one hour if

rasmer
18.11.09, 18:17
See, mis Dwanil full tildis on ei ole kogu tema raha :D
Nosebleedis käib tihti omavahel raha saatmine, laenamine jms.
Eile jäi Dwan kokkuvõttes plussi kuigi kasum ei tulnud Isildurilt.

http://www.highstakesdb.com/live-results.aspx

alaska
22.11.09, 12:49
Viimased uudised siis sellised, et Isildur võttis Durrilt veel 600 000$ ära ja jagas selle ja veel suure osa oma rollist Patrik Antoniusele (2,1M$) ja Phil Iveyle (1,2M$) PLO-s. Sess kestis üle 8 tunni.

http://www.pokertableratings.com/graphs/i/isildur1/timeline-fulltilt.png

hotcocacola
22.11.09, 13:01
väga hea, isildur ongi busto :D

MrRiver
22.11.09, 13:59
väga hea, isildur ongi busto :D


Miks hea, hater?

Davy
22.11.09, 14:02
6 tabling HU vs kahe maailma parima PLO playeri vastu ei saagi hästi lõppeda....

CTXrix
22.11.09, 15:32
Kahju. Arvata oli, et nii lõpuks juhtub, kui durrri, Ivey ja Antoniuse vastu mängida. Suht suicidal... Aga lootsin, et ta run kestab ikka kauem. Samas, äkki ronib veel august välja.

Lutzky
22.11.09, 15:39
njah

hotcocacola
22.11.09, 15:48
pm mina kui suurim durrri fänn (siis PA ja ivey) olen rõõmus et isildurr hävib :D.
pm isildur on hea, aga ta on liiga kiirelt tõusnud ja ilmselgelt hävib..............:P. Sama oli Martonasega.....tuli, võitis, kaotas ja busto - TSAU

hotcocacola
24.11.09, 00:02
üks meeletu pot...

https://www.pokertableratings.com/replayer/index.php?site=fulltilt&id=16236029600

suht sicko....pakun et iveyl endal JK or JT...pigem JK

forell
24.11.09, 04:36
väga hea, isildur ongi busto :D


sinu kurvastuseks jookseb ta präägu pätrik antoniusest omahas üle. kahes lauas 1m stack.

ranka
25.11.09, 17:55
Durr lähebki bustoks? http://www.pokertableratings.com/fulltilt-player-search/durrrr

forell
25.11.09, 18:04
ta sai vaata selle lepingu FTP käest. Ei ole veel teada milline tema leping täpselt välja näeb aga enamus saavad lihtsalt igakuiselt mingi plekki niiet bustoks päris ei lähe aga suht halvasti läheb küll viimasel ajal.


THX ISILDUR!

CTXrix
25.11.09, 18:11
Durr lähebki bustoks? http://www.pokertableratings.com/fulltilt-player-search/durrrr


Ei ta lähe ühti. Ta pole ju enam mingi ühepäevaliblikas nosebleedis või lihtsalt gambeldaja, kel siiani vedanud on. Poisil on ikkagi korralik teooria- ja praktikapagas olemas. Võtab end kokku uuesti.

variatsioon
25.11.09, 18:51
Ei ta lähe ühti. Ta pole ju enam mingi ühepäevaliblikas nosebleedis või lihtsalt gambeldaja, kel siiani vedanud on. Poisil on ikkagi korralik teooria- ja praktikapagas olemas. Võtab end kokku uuesti.

kas kellegil on durrrri state?
tahaks teada mis stiilis durrrr/isadur mängivad.. ja kas keegi jookseb alla EV jne.

KeRRRt
27.11.09, 02:28
ma ei saa sellest aru, miks nad omahahahad nii suurte panustega mängivad.
kui sa näed, et oled 2 milli juba kaotanud oma 3k-5k käega siis sa vist ikka ei biidi seda mängu nii hästi.
aga loodan ikka, et durrrrrrrrrrrrrr võtab end kokku.

variatsioon
27.11.09, 02:35
ma ei saa sellest aru, miks nad omahahahad nii suurte panustega mängivad.
kui sa näed, et oled 2 milli juba kaotanud oma 3k-5k käega siis sa vist ikka ei biidi seda mängu nii hästi.
aga loodan ikka, et durrrrrrrrrrrrrr võtab end kokku.


variatsioon

alaska
27.11.09, 02:54
Ziigmund otsustas täna öösel samuti liituda selle hullukarjaga, kes viimased nädalad on 500/1000 laudades möllanud ja tegi väikse shoti isilduri ja Patrik Antoniuse vastu ja võttis isildurilt 1,5 miljonit ja PA-lt 850K vähem kui 1000 käega.

variatsioon
27.11.09, 02:58
:D sick life..
haigelt hea mindset peab ikka olema.

R1naldo
27.11.09, 07:14
See isildur ongi ilmselt Viktor Blom.. eile korra piikasin $300/$600 lauda, kus Tony G kirjutas nice to see you viktor vms...

mitte et ma mingi müüdimurdja oleks...

variatsioon
27.11.09, 07:49
ok.. aga kes kurat see Viktor Blom on????

ranka
27.11.09, 07:55
Kes see Tony G oli? Ega mitte ala TonyG666 või TonyG1985 vms? Ei taha olla mingi müüdmurdja aga kas Tony G, kes midagi lausus FTP chatis oli ikka õige Tony G?

bounce
27.11.09, 09:54
ok.. aga kes kurat see Viktor Blom on????


http://pokermuscle.com/forums/showthread.php?p=6263#post6263

CTXrix
27.11.09, 10:57
Muide Tony G mainis oma blogis, et nt Phil Ivey kindlasti steigiks durrr-i, kui see oma papiga bustoville'i tõmbaks. See näitab küll respekti durrri suhtes, imo.

Pahvak
27.11.09, 10:59
Ma võtaks ka 200$ eest.

R1naldo
27.11.09, 16:46
Kes see Tony G oli? Ega mitte ala TonyG666 või TonyG1985 vms? Ei taha olla mingi müüdmurdja aga kas Tony G, kes midagi lausus FTP chatis oli ikka õige Tony G?

ei, ranka555 ütles...

loomulikult õige touni džii

R1naldo
27.11.09, 16:50
http://galleria.pokeritieto.fi/d/34706-2/IMG_4528.JPG

selline peaks välja nägema see isildur

hotcocacola
30.11.09, 09:51
donkaments FTW
https://www.pokertableratings.com/replayer/index.php?site=fulltilt&id=16404265986

Codecci
30.11.09, 10:12
http://galleria.pokeritieto.fi/d/34706-2/IMG_4528.JPG

selline peaks välja nägema see isildur

Ta ühe muusikavideo isegi teinud: http://www.youtube.com/watch?v=0OzWIFX8M-Y

variatsioon
30.11.09, 11:39
http://www.youtube.com/watch?v=Bs1ltZOc99Y

farik666
30.11.09, 12:36
Isildur1 ja Ziigmund lammutavad juba

daljoh
30.11.09, 12:38
see lause oli hea kus ta ütles et kõik online lauad peaks olema min 100BB ja soovitatavalt ante'ga.
jummala õige siis ei oleks neid krdi shorte seal!

variatsioon
30.11.09, 12:41
see lause oli hea kus ta ütles et kõik online lauad peaks olema min 100BB ja soovitatavalt ante'ga.
jummala õige siis ei oleks neid krdi shorte seal!

fuck +1 yeah

vennike
30.11.09, 12:51
see lause oli hea kus ta ütles et kõik online lauad peaks olema min 100BB ja soovitatavalt ante'ga.
jummala õige siis ei oleks neid krdi shorte seal!


miks kurat sulle dongid, kes 63.5bb-ga sisse istuvad ei meeldi ?? ma väga sygavalt kahtlen et sa nitregidest jagu saad..

nikitheone
30.11.09, 12:51
täpselt. minu arvates ongi need kõige suuremad dongid, kes istuvad sisse mingi x-stäkiga.

Codecci
30.11.09, 12:58
miks kurat sulle dongid, kes 63.5bb-ga sisse istuvad ei meeldi ?? ma väga sygavalt kahtlen et sa nitregidest jagu saad..

Kui kõik lauad oleks 100BB min siis istuks dongid 117.22BB-ga. DUCY?

nikitheone
30.11.09, 13:17
ja kui oleks ainult NLHE, siis...
c'mon , valikuvabadust peaks ka olema

Codecci
30.11.09, 13:26
ja kui oleks ainult NLHE, siis...
c'mon , valikuvabadust peaks ka olema

Shortstackimise vabadust mitte.

Rage
30.11.09, 13:29
ja kui oleks ainult NLHE, siis...
c'mon , valikuvabadust peaks ka olema
nohh.. imo peaks neid min 100BB laudu rohkem olema vms.. või kasvõi 50BB laudu.. kahjuks saidid ei paku seda valikuvabadust:-(

daljoh
30.11.09, 14:31
miks kurat sulle dongid, kes 63.5bb-ga sisse istuvad ei meeldi ?? ma väga sygavalt kahtlen et sa nitregidest jagu saad..

need sobivad ka....aga mitte need pagana 10BB mehed!

ESTPatrick
30.11.09, 16:02
täpselt. minu arvates ongi need kõige suuremad dongid, kes istuvad sisse mingi x-stäkiga.


point ongi nagu codeccigi ütles et dongid mängimata ei jäta kui oleks 100bb min siis nad ei saaks 67bb bankrolliga sel limiidil mängida mida parasjagu proovis ja seega mängib 1 limiit madalamal 134bb stäkiga

vennike
30.11.09, 16:42
see on väga mõttetu teema, sest shortstäkkerid genereerivad saitidele sitaks reiki ja ükski tuba ei kavatse sellisele asjale kätt ette panna. kui shortstäkkerid ei meeldi, lase 50bb min laudu või PL.

ment52
30.11.09, 16:52
see on väga mõttetu teema, sest shortstäkkerid genereerivad saitidele sitaks reiki ja ükski tuba ei kavatse sellisele asjale kätt ette panna. kui shortstäkkerid ei meeldi, lase 50bb min laudu või PL.


1. what about the shortstacking?

- We've done a lot of analysis, held a bunch of meetings, and a decision has been made. I can say we are going to do something. I can't say what that something is just yet, but it's planned to happen before the end of the year.


http://forumserver.twoplustwo.com/28/internet-poker/ftp-answers-11-26-a-643111/

variatsioon
30.11.09, 23:35
1. what about the shortstacking?

- We've done a lot of analysis, held a bunch of meetings, and a decision has been made. I can say we are going to do something. I can't say what that something is just yet, but it's planned to happen before the end of the year.


http://forumserver.twoplustwo.com/28/internet-poker/ftp-answers-11-26-a-643111/

cuul..
krt peab vist FTP üle kolima..
nad ikka arenevad palju turskemalt kui PS

Paranoia
01.12.09, 04:32
Ziigmund +2,1M Isildur1 vastu 2sessiga plohu's :o

Rage
01.12.09, 09:14
cuul..
krt peab vist FTP üle kolima..
nad ikka arenevad palju turskemalt kui PS
njahh.. aga FTP's on eranditult kõige rohkem shortstackereid..

R1naldo
01.12.09, 09:18
http://www.youtube.com/watch?v=Bs1ltZOc99Y

seee viimane küsimus on liiga hea :D

SamGold
01.12.09, 09:58
OT:


Kas tõesti SSS on niivõrd geniaalne ja võitmatu leiutis, et FS mehed kuidagi nende vastu ei saa?
Ei leia nende strateegias nõrku kohti mida ise ära kasutada jne. Või milles probleem?

See shortstackerite sõimamine tundub analoogiline sellega kui mingi donk teeb lauas lambist ebameeldivalt suure tõste mis "pole õige" ja siis "prod" hakkavad vinguma, et miks sa niipalju tõstsid, sest neil pole enam piisavalt oddse, et callida kuigi kangesti ju tahaks vms.

Mis siis järgmisena ära keelame, et regularidel mugavam grindida oleks?
FT-s on juba olemas deep stack lauad minuarust.

lenC
01.12.09, 10:00
Ärge leveldage siin ja olge teemas.

Pahvak
01.12.09, 10:07
OT:


Kas tõesti SSS on niivõrd geniaalne ja võitmatu leiutis, et FS mehed kuidagi nende vastu ei saa?
Ei leia nende strateegias nõrku kohti mida ise ära kasutada jne. Või milles probleem?

See shortstackerite sõimamine tundub analoogiline sellega kui mingi donk teeb lauas lambist ebameeldivalt suure tõste mis "pole õige" ja siis "prod" hakkavad vinguma, et miks sa niipalju tõstsid, sest neil pole enam piisavalt oddse, et callida kuigi kangesti ju tahaks vms.

Mis siis järgmisena ära keelame, et regularidel mugavam grindida oleks?
FT-s on juba olemas deep stack lauad minuarust.




Tahaks dongi vastu ikka 3 tänavat bettida. Postflop skilli on raske maksma panna kui SS teevad ainult preflop mängu.

No offence, aga sult on varem ka tulnud naljakaid mõttekõike.

variatsioon
01.12.09, 11:50
OT:


Kas tõesti SSS on niivõrd geniaalne ja võitmatu leiutis, et FS mehed kuidagi nende vastu ei saa?
Ei leia nende strateegias nõrku kohti mida ise ära kasutada jne. Või milles probleem?

See shortstackerite sõimamine tundub analoogiline sellega kui mingi donk teeb lauas lambist ebameeldivalt suure tõste mis "pole õige" ja siis "prod" hakkavad vinguma, et miks sa niipalju tõstsid, sest neil pole enam piisavalt oddse, et callida kuigi kangesti ju tahaks vms.

Mis siis järgmisena ära keelame, et regularidel mugavam grindida oleks?
FT-s on juba olemas deep stack lauad minuarust.



SS vastu on lihtsalt winrate 5x väiksem sest stack on väiksem.
lauas olev SS sunnib sind tightimalt/ABCd mängima.
mis muudab pokker igavaks. 4 tänavast saab mängida ainult preflopis.

$$$
01.12.09, 14:31
Pokker ongi mõttetu igav mäng =/ .

Tra tahad funi mine mängi jalgpalli.

melole
01.12.09, 16:54
Ega ikka ei ole küll. Shortstackerite vastu lihtsalt ei ole leake,
mängivad tabeli järgi ning ootavad full ringis kaarte.

vennike
01.12.09, 18:05
Ega ikka ei ole küll. Shortstackerite vastu lihtsalt ei ole leake,
mängivad tabeli järgi ning ootavad full ringis kaarte.


kui sa ise uurid seda tabelit natuke ja mängid vastavalt, siis ei saa ju väga palju kaotada kah ? ma olen shortstäkkinud, et tundma õppida nende hingeelu. tänu sellele suudan nende vastu kasumlikult mängida. need tyrastunud hiinlased, kes starsi N25s on, kasutavad lisaks sklansky pushi, mis minu meelest on -EV. NL25s on tohutult idioote, kes pole kunagi kuulnudki midagi shortstäkkimisest ja arvavad et T4s on piisav mahacallimiseks.

SamGold
01.12.09, 18:08
kui sa ise uurid seda tabelit natuke ja mängid vastavalt, siis ei saa ju väga palju kaotada kah ? ma olen shortstäkkinud, et tundma õppida nende hingeelu. tänu sellele suudan nende vastu kasumlikult mängida. need tyrastunud hiinlased, kes starsi N25s on, kasutavad lisaks sklansky pushi, mis minu meelest on -EV. NL25s on tohutult idioote, kes pole kunagi kuulnudki midagi shortstäkkimisest ja arvavad et T4s on piisav mahacallimiseks.

misasi on "sklansky push" ?

Godspeed_EJ
01.12.09, 18:40
A normal SSS player has ~ 20BB on the table. Sklansky calculated the following range:

Stack 20BB:
CO: 55+, AJ+, A9s+, KTs+
BU: 22+, AT+, A5s, KTs+, KQ, QJs
SB: 22+, A2+, K9+, K7s, Q8s+, QT+, JT

skalansky push

Aga lähme nüüd teemasse tagasi. Liiga OT juba.

ranka
01.12.09, 21:25
kui sa ise uurid seda tabelit natuke ja mängid vastavalt, siis ei saa ju väga palju kaotada kah ? ma olen shortstäkkinud, et tundma õppida nende hingeelu. tänu sellele suudan nende vastu kasumlikult mängida. need tyrastunud hiinlased, kes starsi N25s on, kasutavad lisaks sklansky pushi, mis minu meelest on -EV. NL25s on tohutult idioote, kes pole kunagi kuulnudki midagi shortstäkkimisest ja arvavad et T4s on piisav mahacallimiseks.


Kuidas saab olla sklansky push -EV SB vs BB olukorras? Raket mõtled?

PokerDevil
01.12.09, 23:28
Just vaatasin, et mis toimub ning nägin, et omahas lasti riverit 2x lasta. :) Vana uuendus juba?

Madis Very
01.12.09, 23:38
Just vaatasin, et mis toimub ning nägin, et omahas lasti riverit 2x lasta. :) Vana uuendus juba?


Üsnagi :D

-andres-
01.12.09, 23:38
Just vaatasin, et mis toimub ning nägin, et omahas lasti riverit 2x lasta. :) Vana uuendus juba?

Kuu/kaks.

Codecci
01.12.09, 23:50
OT:


Kas tõesti SSS on niivõrd geniaalne ja võitmatu leiutis, et FS mehed kuidagi nende vastu ei saa?
Ei leia nende strateegias nõrku kohti mida ise ära kasutada jne. Või milles probleem?

See shortstackerite sõimamine tundub analoogiline sellega kui mingi donk teeb lauas lambist ebameeldivalt suure tõste mis "pole õige" ja siis "prod" hakkavad vinguma, et miks sa niipalju tõstsid, sest neil pole enam piisavalt oddse, et callida kuigi kangesti ju tahaks vms.

Mis siis järgmisena ära keelame, et regularidel mugavam grindida oleks?
FT-s on juba olemas deep stack lauad minuarust.



kui ma istun NL100 lauda siis ma tahan mängida NL100 mitte NL20

alaska
02.12.09, 00:58
Paistab, et Isilduril ei lähe enam hästi. Viimase 24 tunni jooksul üle 2 milli$ maha mänginud ja autoreload laudades ei tööta enam.

mislinn
02.12.09, 01:53
Paistab, et Isilduril ei lähe enam hästi. Viimase 24 tunni jooksul üle 2 milli$ maha mänginud ja autoreload laudades ei tööta enam.


Eks tal oleks ilmselt kasulikum olnud hit n runida :D

Fortune
02.12.09, 02:14
Eks tal oleks ilmselt kasulikum olnud hit n runida :D


arvad ta ronis sinna high stakes puhtalt raha pärast?

Codecci
02.12.09, 02:17
Eks tal oleks ilmselt kasulikum olnud hit n runida :D

Sellise mindsetiga peale lennates oleks ta ju peale esimese käe võitu lahkunud ja poleks tulnud +5M$.

mislinn
02.12.09, 02:20
Seda muidugi, ma tegelt mõtlesingi, et ta oleks võinud vehkat teha hoopis siis kui ta tipus oli, aga loogiline, et siis arvad, et tuleb veel ja veel

Fortune
02.12.09, 02:30
Seda muidugi, ma tegelt mõtlesingi, et ta oleks võinud vehkat teha hoopis siis kui ta tipus oli, aga loogiline, et siis arvad, et tuleb veel ja veel


kuidas sa tead millal sa tipus oled?

Codecci
02.12.09, 02:31
Seda muidugi, ma tegelt mõtlesingi, et ta oleks võinud vehkat teha hoopis siis kui ta tipus oli, aga loogiline, et siis arvad, et tuleb veel ja veel

hea mõte, järgmine sess võtan kasutusele

variatsioon
02.12.09, 03:32
kuidas sa tead millal sa tipus oled?

küsid nastja käest obv.

tolmuahv
04.12.09, 10:50
Paistab, et Isilduril oleks tõesti olnud vaja mislinni väärt nõu 'quit at the peak' :)

Viimastel päevadel pole selli enam näha olnud, table rankings näitab talle career earningsiks -1.7m. Ilmselt tuleb minna vaikselt bankrolli üles grindima jälle. Peab ikka mindset olema, et taluda 3 nädalaga -7m downswingi ja ilmselt kogu bankrolli kaotamist.

variatsioon
04.12.09, 12:19
Paistab, et Isilduril oleks tõesti olnud vaja mislinni väärt nõu 'quit at the peak' :)

Viimastel päevadel pole selli enam näha olnud, table rankings näitab talle career earningsiks -1.7m. Ilmselt tuleb minna vaikselt bankrolli üles grindima jälle. Peab ikka mindset olema, et taluda 3 nädalaga -7m downswingi ja ilmselt kogu bankrolli kaotamist.

keegi kuskil rääkis et tal bankroll 20m+

kollane
04.12.09, 12:20
keegi kuskil rääkis et tal bankroll 20m+


lugesid vb kommentaare PTR-st? :D

tolmuahv
04.12.09, 12:22
keegi kuskil rääkis et tal bankroll 20m+


Kui see pokkeriga teenitud oleks, siis peaks see ju välja paistma ja tegema temast ühe enim teeninud mängija ajaloos? Kui see mingi stake deal on, siis ei ole jutul samuti erilist väärtust kui ei teata täpselt isegi kellega tegu on. Kust siis selliseid detaile veel võtta?

ranka
04.12.09, 15:01
-7mil downswing : D nagu PLS ... unreal mis tunne võis olla......


Kui tal ei olnudki $20m bankrolli siis on ta väga suure egoga väärastunud inimene, kes otsib kuulsust -- paras sellistele FISHIDELE. Kui tal on siiski suur bankroll (ehk ei ole nüüd lifetime busto) siis väga hea mäng tema poolt. Bustis peaaegu durrrr'i, sotsiaaltsirkust saime kõike nautida ning ka tal endal oli lõbus. Kaotada väike tükk suurest rollist peale sellist trianglit, mida võid rääkida laste-lastele piipu lutsides -- suht änksa :)

forell
04.12.09, 15:07
-7mil downswing : D nagu PLS ... unreal mis tunne võis olla......


k2ivad jutud et tal on miljonid euro saitidel mida rankingutes ei trackita, sellegipoolest natuke rumalalt mängis ja oleks võinud veits paremini valida vastast/mängu.
ziig ja PA on temast omahas ikka yle.
Either way ei saa kaasa eriti tunda, ta on noorem kui enamus meist ja plekki rohkem kui enamus meil kokku.

CTXrix
04.12.09, 15:16
k2ivad jutud et tal on miljonid euro saitidel mida rankingutes ei trackita, sellegipoolest natuke rumalalt mängis ja oleks võinud veits paremini valida vastast/mängu.
ziig ja PA on temast omahas ikka yle.
Either way ei saa kaasa eriti tunda, ta on noorem kui enamus meist ja plekki rohkem kui enamus meil kokku.


Plekki rohkem, kui kõigil meil kokku ikka...kui just mingeid salamiljonäre siin pole :)

Codecci
04.12.09, 17:36
Kui tal ei olnudki $20m bankrolli siis on ta väga suure egoga väärastunud inimene, kes otsib kuulsust -- paras sellistele FISHIDELE. Kui tal on siiski suur bankroll (ehk ei ole nüüd lifetime busto) siis väga hea mäng tema poolt. Bustis peaaegu durrrr'i, sotsiaaltsirkust saime kõike nautida ning ka tal endal oli lõbus. Kaotada väike tükk suurest rollist peale sellist trianglit, mida võid rääkida laste-lastele piipu lutsides -- suht änksa :)

Suht pohhui, elukvaliteeti ei muuda, neid inimesi ei jõua kokku lugeda kes oleks nõus teda stakema.

Codecci
04.12.09, 17:36
ziig ja PA on temast omahas ikka yle.

Kust tead?

Codecci
04.12.09, 22:03
Isildur1 ja durrrr taas vanat head NLHE $500/$1000 laksimas :)

daljoh
04.12.09, 22:11
durrr on fish....tal pole auto-reloadi peal !?

Codecci
04.12.09, 22:12
durrr on fish....tal pole auto-reloadi peal !?

Kellel nosebleedis on autoreload peal?

andu_andu
04.12.09, 22:18
Isildur1 ja durrrr taas vanat head NLHE $500/$1000 laksimas :)

kolisid 300/600 peale alla

alaska
04.12.09, 22:29
Kellel nosebleedis on autoreload peal?


Isilduril oli koguaeg deep lauas.

Matzet
07.12.09, 18:47
lol Isildur ikka jõhker tüüp..Vahepeal oli peaaegu bust,kaotas 6 milli ühe päevaga.
Nüüd tegi 60k-st 3milli 24 tunniga..sick

hotcocacola
07.12.09, 19:23
rigged vend :D
ma võin kinnitada...plo hu on väga variatsioonirikas:D

kivisaba
08.12.09, 09:52
nägin öösel unes, et isildur oli mulle 1K$ shippinud starsi, mida see tähendada võiks ???
ja miks ta nii vähe shippis ???

Lutzky
08.12.09, 09:52
nägin öösel unes, et isildur oli mulle 1K$ shippinud starsi, mida see tähendada võiks ???
ja miks ta nii vähe shippis ???


road to bustoland, obv

CTXrix
08.12.09, 12:00
Vaene Ziigmund sai pärast mõningast edu jälle si**urisse

Provoker
08.12.09, 20:49
Mis selle Sahamehe lugu on üldse? Pole nagu kuskilt kuulnud, lihtsalt mängija suurte panustega?

Edit

Leidsin miskit PTR-st. Samas vaatasin ta Steel wheel kätt ning sellega pani ta vist vähe rappa callides riveril lihtsalt. Ei pannud tähele aga vb oli miski limit mäng

nikitheone
09.12.09, 11:49
ai ai ai
isildur sai rämedalt tappa just - 3,2 milkut kaotas hastingule 500/1000$ PLOs

http://www.pokertableratings.com/fulltilt-player-sessions/isildur1

hotcocacola
09.12.09, 13:07
omfg.....9h 30mindiga kaotada 3,2milli daala, LLLLLLLLLLOLLLLLLLLLLLLLLLLLLZZZZZZzzzzzzzzzzzzzzz z

Madis Very
09.12.09, 13:13
wow, how sick is that

http://www.pokertableratings.com//graphs/i/isildur1/profit-fulltilt.png?3650

hotcocacola
15.12.09, 15:27
Mul teile hea uudis.
Nüüdsest hakkan Isilduri, Durri, Southi, PA, Ivey jt mängima :)

http://img22.imageshack.us/img22/2746/miljardr.png

daljoh
15.12.09, 15:48
ez money!

tolmuahv
15.12.09, 15:51
Sellega saad peaaaegu tund aega Omahat lasta. Kui rämedalt nitid, ofc :)

hotcocacola
15.12.09, 17:17
pm kyll :D

Madis Very
22.12.09, 18:54
http://ee.pokernews.com/uudised/2009/12/full-tilt-peatas-townsendi-red-pro-staatuse-2865.htm

oioi

melole
23.12.09, 01:25
http://www.pokernews.com/news/2009/12/pokernews-exclusive-isildur1-speaks-about-the-4-million-7714.htm

muhkLionu
23.12.09, 06:48
Isildur1:

"I have never in my life studied hand histories. I have never studied books, or watched videos. I always have just played poker and played with every player who wanted to play me. To be honest, I never even studied my own hand histories."



Pole siis ime, et see lõppes nagu ta lõppes.

Pahvak
23.12.09, 09:59
Pole siis ime, et see lõppes nagu ta lõppes.


Paljud mõtlevad mängitud põnevatele kätele nt. poodi minnes...

Lõppes nagu ta lõppes, aga su kommentaar viitab nagu Isildur1 oleks papist poiss :P

muhkLionu
23.12.09, 10:25
Ma arvan et leidub sadu ja sadu paremaid mängijaid kui Isildur, mitte et ta kehva oleks.Ütleme et oli hea taktik aga halb strateeg. Näiteks mäng mitmel laual mitme tipp mängija vastu korraga ei saa kuidagi olla +EV.

Codecci
23.12.09, 11:51
Ma arvan et leidub sadu ja sadu paremaid mängijaid kui Isildur, mitte et ta kehva oleks.Ütleme et oli hea taktik aga halb strateeg. Näiteks mäng mitmel laual mitme tipp mängija vastu korraga ei saa kuidagi olla +EV.


Oleneb mida sa mõtled paremuse all. Kui sa mõtled otsest mängu, 1 vs 1, siis NLHE-s on ta tõenäoliselt üks parimaid (kui mitte parim) mängija maailmas, crushis jungleman12 kes on tuntud high stakes/nosebleed mängija sellepoolest, et ei bumhundi, ei karda kedagi - peale mängu andis palju respekti Isildurile. PLO-s võib ta ka vabalt top 10-s olla. Tihti istus ta ju üksinda mõlemas mängus tühjades laudades ja ootas vastaseid, kui ta oleks fish, siis oleks inimesed ritta võtnud et temaga mängida.

See 8-tablemine durrrr 'i, PA ja Iveyga oli jah imelik.

kkiiver
23.12.09, 12:02
vähemalt on sellel mehel sama palju julgust nagu PA-sel BRi.

2ssapaar
23.12.09, 12:29
maailma halvim table selection on tüübil

Pahvak
23.12.09, 12:39
maailma halvim table selection on tüübil


:D

Ma igatahes naersin.

variatsioon
23.12.09, 12:41
maailma halvim table selection on tüübil

saatke talle estpatricku table selectioni video.

andu_andu
23.12.09, 12:44
maailma halvim table selection on tüübil


ma ka naersin ; sõna otseses mõttes maailma halvim :D

Codecci
23.12.09, 12:47
Tänu sellele ongi ta seal kus ta on, et tal puudub table selection (ma mõtlesin heas mõttes, et väga tugev nosebleedi mängija, see -2M ebaoluline, obv tal teistel saitidel teenitud kõva profit).

timukasr
23.12.09, 13:20
maailma halvim table selection on tüübil


Imo on see ta parim omadus (raildogile). Rspct selliste munadega mehele.

Madis Very
23.12.09, 15:30
http://www.pokernews.com/news/2009/12/pokernews-exclusive-isildur1-speaks-about-the-4-million-7714.htm




http://www.pokernews.com/news/2009/12/pokernews-exclusive-isildur1-speaks-about-the-4-million-7714.htm

melole
23.12.09, 23:58
tahtsid vist linkida uut artiklit isildurist, mis hiljuti tuli :p

ranka
08.09.10, 15:26
Seoses Durrrr vs Jungleman12 Challengega pumpan vana teema üles!

http://www.pokkeriprod.com/2010/09/08/durrrr-challenge-vs-jungleman12/

harryahven
09.09.10, 17:18
PTRi järgi junglemanile jälle veits lisa tulnud, olen ise ka tema poolt..

ranka
30.12.10, 13:08
Teisel jaanuaril Isildur1 vs Tony G.

http://www.pokerstarsblog.com/isildur1_2/2010/isildur1-to-face-tony-g-in-next-supersta-077073.html

miksnii
30.12.10, 17:31
See võib päris huvitav tulle, keegi üldse Tony G peale julgeb panustada ??

Potsataja
30.12.10, 17:35
See võib päris huvitav tulle, keegi üldse Tony G peale julgeb panustada ??

Antanas Guoga ikka julgeb.

Codecci
30.12.10, 18:13
See võib päris huvitav tulle, keegi üldse Tony G peale julgeb panustada ??
Anna mulle 50-1 ja julgen :)

Codecci
30.12.10, 20:25
Tegelt 3:1 võin bettida Tony G. peale min $100/€100 (minu panus, teie min seega $300/€300).

ranka
21.01.11, 07:11
Isildur1 starsis 3 tableb junglemani vastu. Junlgeman tundub olevat 5BI up.

ranka
21.01.11, 07:22
Poker Stars $50/$100 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1132990 (http://www.handconverter.com/hands/1132990)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

BB: $54742.90
BTN/SB: $13770.50

Pre Flop: ($150.00)
BTN/SB raises to $300, BB raises to $1100, BTN/SB calls $800

Flop: ($2200.00) 3 :heart: 5 :club: T :club: (2 players)
BB bets $1200, BTN/SB calls $1200

Turn: ($4600.00) 8 :spade: (2 players)
BB bets $2900, BTN/SB calls $2900

River: ($10400.00) 8 :heart: (2 players)
BB bets $49542.90 all in, BTN/SB calls $8570.50 all in

Final Pot: $27541.00
BB shows A :diamond: J :club: (a pair of Eights)
BTN/SB shows J :diamond: A :club: (a pair of Eights)
BB wins $13770.25
BTN/SB wins $13770.25
(Rake: $0.50)


Isildur1 said, "bluff or vb? :)"
w00ki3z. said, "put you on a9"

Isildur1 said, "dey i didnt mean what i said before"
Isildur1 said, "u migth be the best"
Isildur1 said, "i was jsut stilted at another thing"
Isildur1 said, "sry"
w00ki3z. said, "np"
Isildur1 said, "and i understand this is a bit low for u so u splash around some =)"

Tahaks teada, mis Isildur talle siis ennem ütles? Ja nüüd 5 tablevad.

taipupole
21.01.11, 07:34
Ta (isildur1) mängis tipphetkel 4 lauda junglemani ja 2 lauda nutsinho vastu, soovides nutsinhoga kolmandat avada.

Ja Ranka huvitatu:

isildur1: u so bad its embarrassing
isildur1: how u can win so much money
isildur1: such a joke how u play
isildur1: i play this session unitl i bust u or u quit

CheekyMullet
21.01.11, 07:36
Kuram, sain just luugid ja lauad lahti, kui isildur1 poolt "gg" ja lõpetasid.

variatsioon
21.01.11, 09:07
Poker Stars $50/$100 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1132990 (http://www.handconverter.com/hands/1132990)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

BB: $54742.90
BTN/SB: $13770.50

Pre Flop: ($150.00)
BTN/SB raises to $300, BB raises to $1100, BTN/SB calls $800

Flop: ($2200.00) 3 :heart: 5 :club: T :club: (2 players)
BB bets $1200, BTN/SB calls $1200

Turn: ($4600.00) 8 :spade: (2 players)
BB bets $2900, BTN/SB calls $2900

River: ($10400.00) 8 :heart: (2 players)
BB bets $49542.90 all in, BTN/SB calls $8570.50 all in

Final Pot: $27541.00
BB shows A :diamond: J :club: (a pair of Eights)
BTN/SB shows J :diamond: A :club: (a pair of Eights)
BB wins $13770.25
BTN/SB wins $13770.25
(Rake: $0.50)


Isildur1 said, "bluff or vb? :)"
w00ki3z. said, "put you on a9"

Isildur1 said, "dey i didnt mean what i said before"
Isildur1 said, "u migth be the best"
Isildur1 said, "i was jsut stilted at another thing"
Isildur1 said, "sry"
w00ki3z. said, "np"
Isildur1 said, "and i understand this is a bit low for u so u splash around some =)"

Tahaks teada, mis Isildur talle siis ennem ütles? Ja nüüd 5 tablevad.

kas see oli range merging :D vms?

2+2 mingi meme.

Provoker
03.02.11, 08:49
Isildur on veebruaris kellelegi väga säru teinud Starsis. Päevaga 400k+$ .

J0kker
03.02.11, 12:05
kanu7 ja MrSweets28 olid vist.

ranka
09.09.11, 12:05
http://pokkeriprod.com/est/news576 - (http://pokkeriprod.com/est/news576)Ilari "Ilari Fin" Sahamies võitis suurima panga PokerStarsi ajaloos. (http://pokkeriprod.com/est/news576)

virukunn
09.09.11, 13:00
Hakkab jälle ninaveristamine pihta. Jess :)
Ilarile soovin edu :D

Rage
09.09.11, 13:46
kusjuures mina ei saa flopis Ilari callist aru...

emmimees
09.09.11, 13:53
Runner-runner tahtis tulla..

oohoh
09.09.11, 13:56
zig oli hommikul migni 550k lauas vahepeal, võiks nüüd 200/400 mängud ka käima minna, oleks railtardidel lõbus jälle

lambitont
10.09.11, 10:16
ülar rahamies

ranka
10.09.11, 11:40
ülar rahamies

Pigem Ülar Kopamees.

privador
10.09.11, 13:22
ei saa ka mina ailari callist aru flopis
Kusjuures kui alati mingi highstake suured potid loppevad alati niimoodi, et yhel on draw ja teisel mingi made hand
Miks ei voiks nt olla flopis ak2 kkxx ja aaxx sisse uhamine, kus pm yks pooltest on juba drawing dread.

Selles valguses mystiline call ilarilt, kui maximaalselt drawib drawde vastu, halvemal juhul istub seti otsas ja no outs

KristjanLaas
10.09.11, 13:42
ei saa ka mina ailari callist aru flopis
Kusjuures kui alati mingi highstake suured potid loppevad alati niimoodi, et yhel on draw ja teisel mingi made hand
Miks ei voiks nt olla flopis ak2 kkxx ja aaxx sisse uhamine, kus pm yks pooltest on juba drawing dread.

Selles valguses mystiline call ilarilt, kui maximaalselt drawib drawde vastu, halvemal juhul istub seti otsas ja no outs

https://www.pokertableratings.com/replayer/index.php?site=fulltilt&id=16236029600

andu_andu
10.09.11, 13:57
https://www.pokertableratings.com/replayer/index.php?site=fulltilt&id=16236029600

omfg

lambitont
10.09.11, 16:47
https://www.pokertableratings.com/replayer/index.php?site=fulltilt&id=16236029600

milleks postitada playmoney käsi ja kas isildur sai riveris mastimaja ja miks ivey oma kaarte ei vaatanud?

KristjanLaas
10.09.11, 16:57
Ivey ei pea näitama kaarte, ta callis IP...

qbj0hn
10.09.11, 17:03
bernard-bb call topelt suited ässadega on küll solid preflop :D.
Mees trapib omahas lihtsalt, veits kohatu kommida neid nosebleed käsi, aga see suht mööda ju imo?

KristjanLaas
10.09.11, 17:04
bernard-bb call topelt suited ässadega on küll solid preflop :D.
Mees trapib omahas lihtsalt, veits kohatu kommida neid nosebleed käsi, aga see suht mööda ju imo?

Ei trapi, aga balanseerib rangei, et postflop ei oleks nii kerge käe peale panna.

emmimees
10.09.11, 18:52
Traa peened potid seal ikka.