PDA

View Full Version : Madis Erit kahtlustatav pettus(t)es: Rahad tagastamata, valetamine jpm.



Leheküljed : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14

hotcocacola
10.06.12, 02:36
"Madis Eritit tabanud juba hoopis tõsisemad süüdistused, kus teda kahtlustatakse muuhulgas tahtlikus valeandmete esitamises oma seniste mängutulemuste kohta, mitme konto samaaegses kasutamises ning chipdumpingus" by pokernews ja lisaks on hetkel tõestatud vale BR management.
Madis vbolla ei saa sellest aru aga ca 50% sellest probleemist on põhjustanud tema enda suhtumine. Tema mängib Tallinnas livet !? ja laseb siin ainult rahval puid alla visata. Ma ei suudaks vist sekunditki midagi muud teha kui minu maine niimoodi kõiguks.

!!!

Naxer
10.06.12, 02:46
Graafiku puhul ju loogiline, et varemalt ja suuremad võidud on Madise enda mängitud, hiljem lõpuosa võis ehk juba keegi teine mängida. Ehk ta ise seletab selle ükskord lahti kui tal on tõesti üldse enam tuju nina "ussipessa" pista. Eks steikijatega saaks ka suhelda privaatselt. Btw ma pole Madise irl sõber ega advokaat, kuid sellest hoolimata tundub, et süüdistamise, sõimamise, trollimise ja ähvardustega on selgelt liiale mindud.

vMario
10.06.12, 02:48
Naljakas on see, et need staari poolehoidjad hirmstasti tahavad stake jätkata, olles näinud kõiki graafikuid (Stars -9k usd, FTP, -3k usd vms). Mis mõttes nagu?

qbj0hn
10.06.12, 02:53
Graafiku puhul ju loogiline, et varemalt ja suuremad võidud on Madise enda mängitud, hiljem lõpuosa võis ehk juba keegi teine mängida.

http://i50.tinypic.com/orniog.jpg

Jäi lihtsalt silma tl;dr postis see, et kontoga mängis hoopis sõber ja selleks ka juhtisin tähelepanu.
Antud graafikud on 1:1.

Spewmonkey
10.06.12, 02:54
Kirjutasin ise PN-i foorumi Madise steigi teema alla hiljuti TõnisL-ga sarnase mõtteavalduse. Tundub, et hundikari on asja tugevalt üle võimendanud ning tembeldanud Madise pätiks, kaabakaks ja ebaausaks inimeseks enne reaalselte tõendite selgumist, mis seda kuidagi kinnitaks. On loogilisem ,et asjadele on mõistlik seletus nagu see sõbrale konto kasutada andmine, varemalt multiaccount, kuna oldi alaeline. Nüüd, mil hakkavad juba artiklid ka meediasse jõudma teemal, et tegemist ilmselt petturiga-see hakkab juba tõesti liiale minema. Juhul kui ta mingis chipdumpingus või muus otseses kelmuses/pettuses siiski süüdi pole, siis saan täiesti aru, miks ta seda foorumit väldib ja vbl enam siia kunagi midagi ei kirjuta-saada hundikarja poolt puretud on väga valus ja paha kogemus.

Sorry, aga millest sa siiani aru ei saa? See on mingi süüdimatute gamblerite värk, et reaalse maailmaga on raskusi?

pafka666
10.06.12, 02:55
Graafiku puhul ju loogiline, et varemalt ja suuremad võidud on Madise enda mängitud, hiljem lõpuosa võis ehk juba keegi teine mängida. Ehk ta ise seletab selle ükskord lahti kui tal on tõesti üldse enam tuju nina "ussipessa" pista. Eks steikijatega saaks ka suhelda privaatselt. Btw ma pole Madise irl sõber ega advokaat, kuid sellest hoolimata tundub, et süüdistamise, sõimamise, trollimise ja ähvardustega on selgelt liiale mindud.

Marko sa paned segast. Siit ussipesast sai ta ju mängimseks raha ja inimestel on õigus olla ärritunud kui asjad on segased ja Madis ise tegeleb hoopis muuga kui selle jama klaarimisega

Timpz
10.06.12, 02:57
Graafiku puhul ju loogiline, et varemalt ja suuremad võidud on Madise enda mängitud, hiljem lõpuosa võis ehk juba keegi teine mängida. Ehk ta ise seletab selle ükskord lahti kui tal on tõesti üldse enam tuju nina "ussipessa" pista. Eks steikijatega saaks ka suhelda privaatselt. Btw ma pole Madise irl sõber ega advokaat, kuid sellest hoolimata tundub, et süüdistamise, sõimamise, trollimise ja ähvardustega on selgelt liiale mindud.

äkki jh kui tal tuju tuleb sis selgitab, enne pole mõtet

Lowry
10.06.12, 03:09
Nii Naxer.

Ühesõnaga kutt oli alaealine ja mängis HotAmy1985 all, kuna oli alaealine. Selge.
http://www.upload.ee/image/2415811/HotAmy1985.jpg

Küsimus sulle. Kuna sai "Madis Very" täisealiseks?
http://www.upload.ee/image/2415834/MAdisVery..jpg

Ps. Stake käib ka mingi paar kuud, kui mitte rohkem. Sry. Täpset alguskuupäeva ei tea.

udikaz
10.06.12, 03:11
Graafiku puhul ju loogiline, et varemalt ja suuremad võidud on Madise enda mängitud, hiljem lõpuosa võis ehk juba keegi teine mängida. Ehk ta ise seletab selle ükskord lahti kui tal on tõesti üldse enam tuju nina "ussipessa" pista. Eks steikijatega saaks ka suhelda privaatselt. Btw ma pole Madise irl sõber ega advokaat, kuid sellest hoolimata tundub, et süüdistamise, sõimamise, trollimise ja ähvardustega on selgelt liiale mindud.

Asi ei oleks kindlasti nii hulluks kiskunud, kui madis ei oleks algusest peale käitunud nagu täielik m*nn ja stakejatele pm pähe kusenud. see, et tema sõbrad võib-olla leiavad, et tema suhtumine ja käitumine on ok, ei muuda reaalsust.

vinney
10.06.12, 03:12
ma ei suuda siiani uskuda kuidas see teema juba nii kaugele on läinud, tulevad mingi tõnised ja markod ning hakkavad foorumit nimetama mingiks ussipesaks, kus vastuste andmine on rohkem selline balla värk, et kui tahad siis võid a no ei pea, livecrushing ikka tähtsam imo

ning mis mõttes on käest läinud see teema? ise ta ei tee selle peatamiseks MITTE MIDAGI, ballatimes elustiiliks

pafka666
10.06.12, 03:19
PProde foorumis mingi 100+ lehte, siin ka võtab hoogu. Ma tõmbaks pidurit. On suht selge, et see 5K netisteik kärssab. Madis võiks 24h jooksul rahad tagasi kanda, tekitatud segaduse eest siiralt vabandada ja püüda edaspidise käitumisega respekti saada.
Selle live-stake lõpetamise idee lähtudes solidaarsusest on minu arvates ka õige. Olgu seal +EV või mitte - raha pole alti peamine. Noortel meestel peab väärtushinnangud paika saama, muidu läheb kogu elu mingil hetkel p...e.
by Henri Käsper
Nüüd oleks äkki aeg jälle Henri juttu kuulata??

yolpa
10.06.12, 03:20
ma ei suuda siiani uskuda kuidas see teema juba nii kaugele on läinud, tulevad mingi tõnised ja markod ning hakkavad foorumit nimetama mingiks ussipesaks, kus vastuste andmine on rohkem selline balla värk, et kui tahad siis võid a no ei pea, livecrushing ikka tähtsam imo

ning mis mõttes on käest läinud see teema? ise ta ei tee selle peatamiseks MITTE MIDAGI, ballatimes elustiiliks

Ja kes sa selline üldse oled? sa ei sa sulaselgest eesti keelestki aru(coni postitus) ja võtad täiesti tühja koha pealt siin teemas sõna. Kuna tõnis on investor siis tal ka mitu korda rohkem sõnaõigust kui sul.

vMario
10.06.12, 03:24
Ja kes sa selline üldse oled? sa ei sa sulaselgest eesti keelestki aru(coni postitus) ja võtad täiesti tühja koha pealt siin teemas sõna. Kuna tõnis on investor siis tal ka mitu korda rohkem sõnaõigust kui sul.


Tore, et sa Madisega suur sõber oled, aga ma tõepoolest ei leia, et vinney oleks midagi kohatut öelnud.

ninasarvik
10.06.12, 03:26
Sorry, aga mida ****, selline käitumine, mis siin praegast toimuba peaks iga inimese tagajalgadele ajama. inimene n konkreestselt nussind teisi näkku ja tema varinonktod ya sõbrad vms kiidavad asj umbes takka. elu nii ei toimi,

TõnisL
10.06.12, 03:29
Ka minule on paljud asjad ebaselged ja ootan Madise selgitusi. Kuni nende tulekuni ei ole minu meelest tema sõimamine vajalik ega aita kedagi. Jah, ta peaks kiiremas korras endast märku andma, aga selle kordamine ei muuda ka midagi.

Spewmonkey
10.06.12, 03:30
Ja kes sa selline üldse oled? sa ei sa sulaselgest eesti keelestki aru(coni postitus) ja võtad täiesti tühja koha pealt siin teemas sõna. Kuna tõnis on investor siis tal ka mitu korda rohkem sõnaõigust kui sul.

"Olen aus inimene ja võtan asju ratsionaalselt".

yolpa
10.06.12, 03:31
Tore, et sa Madisega suur sõber oled, aga ma tõepoolest ei leia, et vinney oleks midagi kohatut öelnud.

wtf? invesotrid ise hakkavad lõpuks sõna võtma ja oma arvamust asja kohta avadama ja siis mingi random vend hakkab nende arvamust maha tegema? Kuidas see asi üldse lahenduseni jõuda saab?



"Olen aus inimene ja võtan asju ratsionaalselt".

ja endiselt ka väidan seda, sest minu postitused ei ole suunatud kuidagi madisele vaid tõnisele

erplander
10.06.12, 03:32
http://i.imgur.com/lNyib.jpg

Spewmonkey
10.06.12, 03:37
wtf? invesotrid ise hakkavad lõpuks sõna võtma ja oma arvamust asja kohta avadama ja siis mingi random vend hakkab nende arvamust maha tegema? Kuidas see asi üldse lahenduseni jõuda saab?

Sa ikka tead, et 7 investorit on varem sõna võtnud?

udikaz
10.06.12, 03:37
Ka minule on paljud asjad ebaselged ja ootan Madise selgitusi. Kuni nende tulekuni ei ole minu meelest tema sõimamine vajalik ega aita kedagi. Jah, ta peaks kiiremas korras endast märku andma, aga selle kordamine ei muuda ka midagi.

Kuna ta ise ilmselgelt ei teadvusta endale kui tõsine ta olukord tegelikuses on, siis sina kui hea sõber(kellel on ka kindlasti ta number olemas)võiksid talle natukenegi ajuraasukest pähe panna ja teha talle selgeks, et ta peab sellega tegelema RIGHT NOW. mitte siis kui what ever tegevuse kõrvalt aega saab.

yolpa
10.06.12, 03:45
Sa ikka tead, et 7 investorit on varem sõna võtnud?

jh, okei võibolla väljendasin ennast valesti, mida ma mõtlesin siis, et kuidas saab inimene, kes pole asjaga mitte kuidagi seotud, hakata invesotri postitust maha tegema? Kui ta oma rahasi tagasi ei taha ja veel kaitsebki madist, siis ju see tema enda asi ja tema enda rahad.

Miks ma tegelikult siia üldse postitasin on see, et väga palju spämmi siin teemas on tulnud sellepärast, et random kasutajad ei loe asjalikest postitustest seda välja mida öelda tahetakse(coni post) ja siis kohe sekundiga, enne et midagi üldse läbimõeldakse, visatakse mingi labane kommentaar sellele.

mikk2468
10.06.12, 03:49
Naljakas mõelda, et pidasin OPd SNG/MTT crusheriks. Küllap "epic baller lifestyle" pani seda uskuma. Ei tea kas ma ainuke, aga mul natuke OPst kahju, et ta sellise jama otsa sattunud, muidugi 100% nõus investoritega, kes nõuavad raha tagasi ning ma ei kannata ise absoluutselt seda "epic baller lifestyle" teksti jne. Tõsiselt on suutnud Madis Very ennast pokkerimaastikul minujaoks esindada rohkem nr.1 douche bag'ina kui valitseva Eesti meistrina. Loodan, et investorid ja OP suudavad oma probleemid lahendada ilma Svenza roundhouse kickita, oleks lihtsalt positiivsem OP enda imidži jaoks, kui ta köhiks pleki välja. Samas kokkuvõtteks Madisel oli õigus oma steigiteemas, et nii +EV diili pole kunagi foorumis olnud, kui pidades silmas, et EV on entertainment value.

TõnisL
10.06.12, 03:50
Ta ilmselgelt teab, et siin on mingi läbu toimumas ja teda oodatakse. See, et ta vastamist edasi lükkab on temapoolne pask, aga ma ei hakka teda sundima ka.

udikaz
10.06.12, 03:57
Ta ilmselgelt teab, et siin on mingi läbu toimumas ja teda oodatakse. See, et ta vastamist edasi lükkab on temapoolne pask, aga ma ei hakka teda sundima ka.

olen nõus, et siin on mõttetuid troll postid, aga samas on siin ikka palju rohkem asjalikke postitusi, mis vajaksid OP tähelepanu. see on kahjuks avalik foorum ja ei saa kontrollida mida keegi siia kirja paneb. praegu ta lihtsalt jätab pokkerirahvale mulje, et ta mõtleb alles mingit plaani välja ja sellepärast ei vasta midagi - see ei pruugi vastata hetkel tõele kuid sellise mulje ta paratamatult oma käitumisega jätab. süütul inimesel ei ole midagi varjata.

E: kui op oleks minu sõber, siis ma kasvõi sunniks teda jama klaarima, but thats me. vb sulle ei lähe korda mis su sõbrast tulevikus saada võib.

Naxer
10.06.12, 04:31
Eks jah-ta peab selgitama/üles tunnistama obv. Kas siin või siis investoritele eraviisiliselt. Nagu ka PN-s mainisin kui tõesti oleks chipdumping või muud koledat, siis parem üles tunnistada. enne kui see mujalt ära tõestatakse-siis ilmselt keegi kriminaalasja vähemalt algatada ei viitsiks kui investorid oma rahad kätte saavad (või kui siiski leidub hater, kes viitsib, siis saaks vähem aastaid ja katseaega ilmselt).

Samas kui midagi sellist pole toimunud, mida ma siiski loodan ja eeldan- ka siis on tarvis selgitada ja tõestada, mis on toimunud ja kuidas lood on. Graafikud, HH-d jne,mitte vaid segane jutt. Ühesõnaga...Madis, mõtle hästi läbi, mida Sa järgmisena ütled-samas pead olema aus...endaga ja teistega.

reggie
10.06.12, 05:21
Oma point on mõlemal osapoolel. Ühelt poolt tekkinud kahtlused, mis vajavad selgitamist ja küsimused, millele on vaja vastata, nagu küsitav brm, graafikute ja kasutajate päritolu. Mis puudutab kokkumängu siis arvan, et see oli pigem loll juhus, sattus oma "vana" konto vastu ühte lauda ja edasi mängis see käsi suht ise. Ma ei usu, et keegi on niiii loll, et nii lihtlabast pettust korraldama hakkaks, mida on starsis kerge kontrollida ja millega kaasneks lifeban, risk ja kasutegur pole võrreldavad. Veelgi olulisem on, et Madis vastaks kõikkidele küsimustele konkreetselt ja arsaadavas keeles, sest minu arvates sellest kogu asi alguse saigi. Mingit jama poleks tekkinud kui algusest peale oleks antud selget informatsiooni, ilma 50-50 ingliskeelse urbansõnavarata.
Mõistagi on tagantjärgi stake tingimused ajuvabad ehkki tõenäoliselt pandi need kirja ikkagi heast tahtest mitte soovist kedagi huiata. Kahjuks järgnenud sündmusteahel on asja viinud praegusesse hetke. Ma jätkuvalt ei kahtle selles, et Madis on võitev mängija, EMV tiitel päris supiauruga ka ei tule. Ka kõige parematel on halbu ja veel halvemaid hetki, seda enam, et Madis lubas täna erapooletule kohtunikule kõikke näidata. Mis puutub teemas trollmisse siis tänu sellele ongi tekkinud küsimused, mis vajavad otseseid vastuseid. Hetkel on Madise kaitsmine paras harakiri tema sõpradele ja selles on Madis ise süüdi oma väljendusviisiga.
Mitmed varasemad stake küsijad on sunnitud kogu raha tagasi maksma, kuna on saanud mingi lollusega hakkama(ka mina nende hulgas). Hetkel oleks siiski soovitav nagu Naxer juba ütles, kogu lugu ära rääkida ja võimalikult kiiresti asi ära klaarida.

Davy
10.06.12, 05:23
...
Olen ma millestki väga valesti aru saanud? Kui jah, siis keegi võiks välja tuua millest. Seda võiks teha arukalt, vältides liigseid emotsioone ja rämpspostitusi. Süüdistused on tõsised ja see ei ole koht kahjurõõmsaks teise inimese üle naermiseks.
...


Siin on tegemist võõra rahaga, seetõttu ei kehti lõdvad reeglid.

Konkreetselt ilma teemat uuesti läbi lugemata mõned võtmepunktid:

A) On eksinud mõistliku BR-management kriteeriumi vastu: Jah (x) Ei()
B) Investoreile valeinformatsiooni esitanud: Jah(x) Ei ()
C) Investoreid eiranud: Jah(x)Ei()
D) On stakele pühendunud: Jah() Ei(x)
E) Starsi reeglite vastu rikkunud:Jah(x) Ei ()

Investori varad stake 1 sekundist peale ohtu seadnud, sellest ainuüksi juba piisab.

Ja teised, kes madist näha tahavad-> koostage küsimustik (jah ja ei vastustega ... lugedes tema poste, ta ei anna teile muidu konkreetseid vastuseid).

heido24
10.06.12, 07:34
teades kui aus inimene on Madise isa, siis poissi on ootamas korralik "ketukas"....loodan ainult et sa oma isa ärisid selle diiliga persse ei keera !!!!!!

Esc82
10.06.12, 09:24
Minu arust pole siin ka mingit kysimust, et ta ei peaks kogu summat tagasi maksma. On rikkunud yhte reeglit on stake läbi ja kogu summa investoritele tagasi. Üle BR mängimine on stake reeglite rikkumine ja see tähendab raha tagasi.

Kloonike
10.06.12, 10:16
Minu arust pole siin ka mingit kysimust, et ta ei peaks kogu summat tagasi maksma. On rikkunud yhte reeglit on stake läbi ja kogu summa investoritele tagasi. Üle BR mängimine on stake reeglite rikkumine ja see tähendab raha tagasi.

See on absurd, nii jäik ei saa olla. Olen siin teemas küll kõrvaline, kuid mulle meeldis Imre pakutud lahendus. Alternatiivina võiks sealt stake summast välja jätta kõik "ebamõistlikud turniirid" ja teha kokkuvõtte stake alla läinud turniiridest ja neist järgi jäänud rahast. GL kõigile osapooltele.

Esc82
10.06.12, 10:41
Miks absurd, kõik staked on ju nii olnud kui rikub reegleid, peab maksma kogu raha tagasi. See ei ole väike summa, et teen mis tahan ja nagu paistab, pole yle BR mängimine ainus rikkumine siin. Loomulikult on investorite teha ja nõuda siin palju nad oma raha tagasi tahavad aga minu arust see osaline tagastus ei tohiks yldse jutuks olla.

Milvi
10.06.12, 11:02
See on absurd, nii jäik ei saa olla. Olen siin teemas küll kõrvaline, kuid mulle meeldis Imre pakutud lahendus. Alternatiivina võiks sealt stake summast välja jätta kõik "ebamõistlikud turniirid" ja teha kokkuvõtte stake alla läinud turniiridest ja neist järgi jäänud rahast. GL kõigile osapooltele.

Miks ei saa nii "jäik" olla? Või siis miks ei peaks olema? Kas staketav on andnud investoritele kasvõi ühe põhjuse olla vastutulelik? What goes around, comes aroud...

See polnud siin puhtalt mingisugune pullitegemise üritus, vaid inimesed andsid talle 5000€ oma raha. Ja anti seepärast, et teda usaldati. Nüüd on usaldus selgelt kaotatud, pluss staketava enda ilmselge jäikus (graafikuid ei näita, täiendavaid selgitusi ei jaga) ning tahtmatus ja suutmatus olukorda lahendada.

Kõike alati ei peagi sõna sõnalt kirja panema, kehtib elementaarne eetikakoodeks (vbla mõni on nii Kunn, et talle ei kehti??) ja alati kehtivad ka seadused, mis siin riigis on kehtestatud. Stake teema avamisega sõlmiti invetorite ja Madise vahel leping ning juba eelnevalt on toodud kenasti punktide haaval välja, mis viisil on staketav ebaeetiliselt või väidetavalt kohati lausa seaduse vastaselt tegutsenud.

Lowry
10.06.12, 11:11
PN-i foorumist:

Voiks olla nii, et ME võitjale antakse immuunsus...

Mõnus pühapäeva hommiku huumor:)

vMario
10.06.12, 11:45
Sellise suhtumisega inimesele ei saagi järelandmisi teha, kuidagi tuleb õpetada ning maa peale tagasi tuua.

Kui iga tema postitusest ei pritsiks sellist ülbust, oleks investorid ka kindlasti leebemad ning jõuaks ehk tagasihoidlikumale kokkuleppele, kui seda on stake täies ulatuses tagasimaksmine.

Oleks enda rahad sees, nõuaks interessi.

VisaHing
10.06.12, 12:07
Täna vähemalt on lootust, et ta tuleb selgitusi jagama. Iga pühapäev update ju :D

kn5
10.06.12, 12:25
.loodan ainult et sa oma isa ärisid selle diiliga persse ei keera !!!!!!

peale EMV võitu oli delfis õnnitlejate hulgas ka selliseid:

http://sport.delfi.ee/news/pokker/uudised/pokkeri-eesti-meistrivoistluste-pohiturniiril-triumfeeris-21-aastane-tartlane.d?id=64054339&com=1&s=1&no=0

http://hot.ee/y538/erit.jpg

eddi
10.06.12, 13:27
peale EMV võitu oli delfis õnnitlejate hulgas ka selliseid:

http://sport.delfi.ee/news/pokker/uudised/pokkeri-eesti-meistrivoistluste-pohiturniiril-triumfeeris-21-aastane-tartlane.d?id=64054339&com=1&s=1&no=0

http://hot.ee/y538/erit.jpg

See ei puutu asjasse ja selle probleem on lahendatud. Ütlen seda, kuna olin ka temaga samas projektis. Töötajad ei tahtnud lihtsalt aru saada, et riik kompenseerib neile selle saamata jäänud palga ära ja veel kolmekordselt.

henri72
10.06.12, 13:34
Kindlasti muutus eksitavaks, mul on kahju, et ma ta siia hetkel kisun, kuid rääkisin käsperiga pargis lives oma stakest ja ütlesin et mul ca 2-3k alles ala mega kahju, et ma ei saa mängiad 100seid enam jne. Ta ütles, et see on normaalne ja võid mängida ikka. Ma ei aja seda kuidagi tema süüks, kuid antud hetkel ma jälgin average buy ini anyway siis ma mõtlesin ,et ju see ongi normaalne, miks ma ei peaks seda siis mängima.

Ma just äsja kuulsin, et noorhärra olevat minult saanud soovituse 109+R turnasid crushima minna. Foorumirahvale ja eriti stake'ijatele siinkohal selgituseks, et Madise poolt kirjeldatud kujul ei ole meievahelist vestlust kindlasti toimunud. Madis - hoidsin siin mõnda aega pöialt, et sa oma jamad suudad kiiresti ära klaarida. Sul läks see äsja palju raskemaks. Ma arvan, et mingi paarisaja euro pärast oleksin ma oluliselt vähem mures kui selle pärast, et mind enda mahhinatsioonides alibina üritasid kasutada.

vMario
10.06.12, 13:54
Varsti meie staar kahetseb, et rahasid kohe alguses täies mahus tagasi ei maksnud. Jama läheb iga hetkega üha suuremaks ning pinnale kerkib uusi valesid.

raidov
10.06.12, 14:34
Minul ei olnud selle stakega mitte mingisugust seost. AGA praeguseks on tekkinud seos kogu Eesti pokkerikommuunil, kuna pokker on niigi paljude inimeste jaoks midagi kahtlast ja hämarat siis EI ole vaja, et keegi sellele veel lisaks halba varju heidaks. Kujutage ette, suvalise Jüri või Mari reaktsiooni kui ta loeb uudist, et EESTI MEISTER on kahtlustatav pettuses kui ennem oli äkki isegi võimalus, et ühel päeval proovib ta ka ise kätt, siis kuna juba Eesti meister on "kahtlane" siis enam tal kahjuks pokkerimaailma asja pole, kuna kes teab kuidas teda seal võib-olla petetakse..

Meie KÕIGI parimates huvides on, et see asi laheneks võimalikult ruttu ja VIISAKALT ja see kuidas see asi laheneb on juba vähem oluline.

tolik
10.06.12, 14:43
Minul ei olnud selle stakega mitte mingisugust seost. AGA praeguseks on tekkinud seos kogu Eesti pokkerikommuunil, kuna pokker on niigi paljude inimeste jaoks midagi kahtlast ja hämarat siis EI ole vaja, et keegi sellele veel lisaks halba varju heidaks. Kujutage ette, suvalise Jüri või Mari reaktsiooni kui ta loeb uudist, et EESTI MEISTER on kahtlustatav pettuses kui ennem oli äkki isegi võimalus, et ühel päeval proovib ta ka ise kätt, siis kuna juba Eesti meister on "kahtlane" siis enam tal kahjuks pokkerimaailma asja pole, kuna kes teab kuidas teda seal võib-olla petetakse..

Meie KÕIGI parimates huvides on, et see asi laheneks võimalikult ruttu ja VIISAKALT ja see kuidas see asi laheneb on juba vähem oluline.
http://gifsforum.com/images/gif/yes/grand/Clint_Eastwood_yeah.gif

henri72
10.06.12, 14:51
PN-i foorumist:

Voiks olla nii, et ME võitjale antakse immuunsus...

Mõnus pühapäeva hommiku huumor:)

nii võiks küll olla... ega sa mind stakeida ei taha? :D

Dogers
10.06.12, 14:56
Miks mul on tunne, et need sõbrad, kes tema kaitseks postitavad ei tea ka kõike. (näiteks chipdumpingust, oleks ju absurdne arvata, et te siiamikaksiku kombel tema külge liimitud olete).

Madis Very
10.06.12, 15:22
Tervist,
kirjutan nüüd algusest peale loo, mis selle stakega juhtunud on. Liiga palju on siin jutte, mis ei vasta tõele ning tahaks selles kohas panna kõik reaalse ühte teksti kokku.
Kogu diili algus ning sellelaadne esimene post:
http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/9622-quot-Exg%C3%B6%C3%B6rlfriendid-Madise-p%C3%A4evikus-oma-3%E2%82%AC-st-toppi-ja-Barbie-s%C3%B5rmust-taga-ajamas-quot?p=394688&viewfull=1#post394688
Hiljem oli enne projekti algust bankrolli suurendus tuhande võrra.
Copides eraldi siia ümber reeglid ja nõudmised mõlemale osapoolele:
----------------------------------------------------------------------
Stake missioon:
*Piisavalt suur bankroll talumaks suurt MTTde variatsiooni nagu näha viimase stake graphilt ja mis summadesse see ulatuda võib.
*Mängin kõike mis ise tahan aga mõistuse piires obv arvan, et siin pole täpsemaid reegleid vaja kõik usaldavad mu mõistust ikka. (Ehk standard MTTd nagu eelmine stake + SnGd, ainuke asi mida ei mängi on cash (kui mega gigasinisuurtvaaaala just ei näe) )
*Kestvus ? Kõik oleneb, minu silmis oleks normaalne paar kuud VÄHEMALT. Kui tuleb mõni hit ka vahepeal võib nö dividende välja võtta :P.
*Palju ma mängin ? Just as much as i would like to. Ei mängi üle, väsinud peaga jne. On vaja firmaga ka tegeleda, kuid see ei võta kogu mu aega. (mainin, kuna osad ootavad mu standard 3k+ MTT kuid nagunii:P)
*Stakeback + Profit 50/50

Minupoolsed nõudmised investorile:
*Ei hakka vinguma, kui raha on kuid kinni isegi kui roll on kasvanud 50% or something. Et mängida suuremaid mänge stabiilsemalt on vaja ka suuremat rolli.
*Ma ei vaja lisa pinget sellega, kui räägitakse rolli suurusest kui näha, et jooksen mõnusalt alla EV (nagu viimane stake, pole vaja sõna võtta kui variatsiooni ei mõista)
*Ehk investorile, kes mõistab MTT maailma ja on nõus long run investeeringut tegema. Sellist nii max EVga stake projekti ma pole veel siinsetes foorumites imo näinud.
----------------------------------------------------------------------
Nendele diili reeglitele polnud mitte üks ainus inimene kah vastu ning kõik sai alguse.

Raha peale kandmine (näha auditist http://www7.pokerstars.com/reports/LxYathzs20120607053953.zip pw:tere)
Muidugi ei saanud kõike korraga kuna limiidid olid peal. Algusest näeb, et kuupäeval 12.jaanuar 7:40/42 AM tulid summad 200/280 ning kogu balance tuli kokku 4920€. Viimane 80€ tuli hiljem. On näha vanast teemast ka postitusi, kus kasutaja teavitab oma makse hilinemisest. Tema raha laekus 16.jan 11:59 AM. See katab ja lõpetab nüüd probleemid, et kogu summa pole kontol terve aeg olnud.

Enne algust - Ei ma pole postitanud graafikuid ainult oma "upswingidest" ja "kuumadest päevadest". Üldiselt üldse vähe graafikuid näha siin foorumis enne tuumasõda. Mul on kahju, et kui minust arvati olevat selline "kaotav degen gambler" nagu hetkel välja tuleb siis miks lubati üldse staket alustada ja inimesed sellest oma vahenditega osa võtsid. Minu väide alguse kohta, kus ma ütlesin antud projekti kohta "Max EV long run stakeamentz printingzgzgz jms" oli tõsi. Ma ei ole Eestis avalikult näinud suuremate võimalustega pikaajalist projekti. Arvatavasti ka see kutsus investoreid rahast pimestatuna panustama vabade reeglitega hobusele. Täiesti inimlik ja normaalne ning antud aja minu piiratud raha võimalustega ei olnud kahjuks võimalik seda ise üldse rahastada. Järgi mõeldes oleks võinud natuke aega oodata ja oleks see projekt siin üldse alustamata jäänud.

Mängu periood - Ei minu EMV võit ei viinud sellise ülbuseni online mängude suhtes nagu siin arutatakse. Jah tähistamine ning terve perioodi vältel erinevad reisid/live ning ka kolimine mõjutasid volüümi. Täiesti normaalne ning lubatud. Ei olnud seatud mängude/tundide arvu iga kuu mida pean mängima. Tulenevalt reeglite vabadusest ei näinud ma probleemi mängida oma "keskmise sisseostu" süsteemi järgi, mida olen jälginud terve elu (mis siis kõige hullemal hetkel oli 1 turniir 4x kõrgem kui mu keskmine sisseost, ehk ca 25 keskmisega mängitud 109 turniir). Shotte peab võtma ning kui see rolli jäädavalt ja püsivalt suurelt ei kahjusta ... siis ei näinud mina selles probleemi.
Ehk antud projekti raames ei olnud fikseeritud jäik 100x sisseostu või ei või seda turniiri mängida. Sellised reeglid on minul aga kõigi mu enda mängijatega (Kellest üks on ka antud projekti investor Fikuuu, kes saab seda kinnitada). Olen üllatunud, et selliste reeglitega diil üldse edasi lasti. See oli küll aasta alguses, kuid tundub ebareaalne igale osapoolele, et sellise põhimõtteliselt ilma reegliteta diili me nüüd saame rahulikult ilma probleemideta lõpetada.

Olevik - Teie upitatud hüpotees kasutaja HotAmy1985 ning minu konto bännimine ja rahade kinni jäämine saidile Pokerstars. Kinnitan, et konto(d) kinni ei lähe ja midagi ei juhtu. Miks peaks teine isik kannatama sellepärast, et teie olete antud hüpoteesi püstitanud. Ei lükka ümber fakti, et ma ei ole teadlik antud konto omanikust. Olles elus püüdnud coachida kõiki inimesi oma ümber on see ka selline faas (Hulleminigi seotud kontosid on kellega elatud (mängitud sama IPga) kuid ja kuid koos, kas see peaks tähendama nende ja minu bännimist ning võimalikku pettust ?) . Siin oli mingi käsi, kus oli näha vist paari BB shove KQga EPlt ja teise antud jutus oleva kasutaja poolt calli AQga. Kui see pole standard pokker olen saanust kõigest valesti aru. Kui keegi oskab mulle öelda, kuidas ma saan Poker Tracker 3.13.5 betaga filtreerida käed antud kasutaja vastu olen more than happy to kõik need siia panema. Kahe kasutajaga korraga mängimine ? Sellise asjaga jääks ju insta vahele ning bännitaks mõlemad kontod mõtlemata. Kui sellist asja teekski peaks ikka päris debiilik olema, kui sa hakkad seda nii väikestes turnades ehk 180manides omavahel all in minema. Sa kaotad ainult enda equityt ning teise suurem stack ei tee tasa ühe mängija väljakukkumist. Selline loogika lükkab antud süüdistuse juba ümber ja plaan ei ole kasumlik ning teeb su enda elu raskemaks. Mõistan kui ma oleks teinud rämedas koguses 1 vs 1 SnGsi ning kaotanud raha ainult ühele inimesele oleks siin midagi haisvat lahti. Ei ole sellist asja absoluutselt teinud ja selline "chipdumping" eriti veel turniirides on alusetu süüdistus ja lihtsalt verekoerte otsing uue probleemi järgi.

Foorumist ma põgenenud pole. Kuid jah käisin Tallinnas mängimas. Ammu piletid jällegi olemas. Veel debiilsem oleks 2x110 eur maha viskamine ja stake osaline katkestamine, et saaksin siinsete enamasti asjasse mitte puutuvate inimestega juttu puhuda. Kuid tulevikus kindlasti antud foorumiga ei taha enam tegemist teha. Ma poleks arvanud, et paljud inimesed keda respectisin ning hindasin kainet mõistust lähevad siin hundikarja teooriatega kaasa ning venitavad sääsest jõehobu kokku. Sellega ei soovi enam tegemist teha ja vabatahtlik life-bani soovin siit kindlasti. Valesti tõlgendamist on siin ikka nii massiivselt olnud. Mul poleks aega kõigile trollimis postidele vastatagi ja nagu näha minu esitatud lauseid enamasti ei loetagi või, kui tundub liiga realistlik heidetakse kõrvale ja/või leitakse uus asi mille kallal norida.

Siin tabelis näete projektis osalenute investorite % ning sulgude taga olev + tähendab, et stake hetkeline väärtus on tagasi kantud ning OK, et mõlema poolne lepitus leitud ja asi korras.
1234.44€ - 0,8% = 9,87
Jay - 12% (swed)+ OK
DaBeat 12% (12%swed++)
Fikuuu 9,6% (mb)+
Imre Leibold 9,6% (seb)+
Chris - 8% (swed)+ OK
Raaids 8% (6%mb++, 2%seb++)
Tõnis L 8% (swed)+ OK
reits23 8% (seb++)
SimbaM 5,6% (swed++,1,6%?)
heiks29 4,8% (swed++)
Mcdyess - 4% (mb)+
OuMaiGaad - 4% (mb++)
Flipmachine - 4% (swed++)
Timz0333 - 2,4% (mb)+

Maksimum homseks (11.06.12) õhtuks olen kõigile investoritele kirja saatnud ning hetkeväärtusega projekti rahad on saadetud.

Pakun siis ka teistele peale Jay/Chrisi/Tõnise kellega antud diil juba tehtud +50% hetkeväärtusele. Saate sellele minupoolsele kompromissile mõelda järgmise pühapäevani (17.06.12). Kui selleks ajaks ma pole investorilt saanud oma kirjale vastust. Nõustub ta homme õhtuks kättesaadava stake hetkeväärtusega ja ei soovi sellele lisaks +50%. See kompromiss tasandab teie arust üle rolli mängitud turniirid ning leevendab siinse vestluse käigus pingeid. Toon jälle esile diili reeglid millega kellegil polnud probleeme alles lõpuni kui miinus oli liiga kaua kestnud ning oli vaja oma raha eest võitlema hakata. Olen antud probleemist rääkinud juba kümnete inimestega IRL ning minu hetkel pakutavat ekstra 50% kohta öeldakse jube mõttetu ning rangete reeglite puudumisele ei ole ma kohustatud midagi juurde maksma. Eriti tugevalt seisid sellele vastu ühe väiksema kasiino reksid, kellel peaksid elus olema kogemused igasuguste selliste probleemidega. Kellelt mul veel antud ajas lahendust küsida, kui siin foorumis on suurem osa saanud asjast aru valesti ning arvamus juba keeratud nagunii.


http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/2521-Madis-Very-Stake-elu24-nd-stuff-(rahul-)-P?p=435857&viewfull=1#post435857
Hea post mis pandud kirja paremini kui minu hetke mõttemaailm seda võimaldab. See, et ta minu sõber on mis siis ? Raha oli tal projektiga ikkagi seotud. Post on neutraalne ning paneb äkki isegi hundikarja teistmoodi mõtlema. Proovige järgi ...
Kahjuks sekkub asjasse liialt inimesi kellel pole asjaga mingit seost. See, et ma tänu sellisele suhtumisele siit foorumist ka olen vahete-vahel ise ülbelt rääkinud ei puutu nö tagastamisse absoluutselt. Kui kõik oleks rääkinud rahulikult ja inimlikult ei oleks me hetkel selliste suurte suhteprobleemidega. Avalikult ei ole soovi siin foorumis enam probleemi lahendada. Nagu näha ei vii see kuhugi ja kaevatakse uusi mõttetuid oletusi välja. Selline post peaks nüüd ka asjast kõige kaugemal olevale inimesele tegema selgeks mis oli ja mis on. Ning ilmselgelt projekt ei jätku avalikult.

Pikema vastusega läks natuke aega, kuid antud tekst on mitmete poolt enne avaldamist läbivaadatud ja kinnitatud kaine mõistusega tekstiks, mis seletab reaalset olukorda. Paluks see kaasa mõeldes läbi lugeda ning siis mõistate olukorda.

Madis Erit

vonkartoffel
10.06.12, 15:34
looool, õhk ftw. Loodan et leidub piisavalt investoreid, kes viitsivad pokkeri aususe jaoks võidelda ja ei nõustu mingisuguse halfass 50% pakkumisega.

tolik
10.06.12, 15:35
aga henri ütles, et sellist vestlust ei toimunud. toimus siis?

leits
10.06.12, 15:38
Imo oleks vaja ainult ühele küsimusele vastata: seoses tema postitatud graafiktuega? Kuidas saab tema postitatud graph olla põhimõtteliselt 1:1'le hotamy graphiga (mida ta väidab et ei ole tema oma)? Kas meelega postitatud kellegi teise inimese andmed või siis 2nd account, muud varianti ei saa ju olla ?

Teine probleem imo on oma epic graphide varjamine ning kui see ilmsiks tuli oli epic graphidest asjad väga kaugel .. sulaselge valetamine jällegi?

ma ei tea, mina investor ei ole ja rohkem sõna ei võta, kuid mingi epic huiamine siin käib ..

Supsti
10.06.12, 15:38
Sa ei vastanud mitte ühelegi esile kerkinud küsimusele

minbetmillionaire
10.06.12, 15:40
Olevik - Teie upitatud hüpotees kasutaja HotAmy1985 ning minu konto bännimine ja rahade kinni jäämine saidile Pokerstars. Kinnitan, et konto(d) kinni ei lähe ja midagi ei juhtu. Miks peaks teine isik kannatama sellepärast, et teie olete antud hüpoteesi püstitanud. Ei lükka ümber fakti, et ma ei ole teadlik antud konto omanikust. Olles elus püüdnud coachida kõiki inimesi oma ümber on see ka selline faas (Hulleminigi seotud kontosid on kellega elatud (mängitud sama IPga) kuid ja kuid koos, kas see peaks tähendama nende ja minu bännimist ning võimalikku pettust ?)


Mu mõistus ei küündi sellisest tekstist arusaamiseni, aga kas sa väidad siin sisuliselt, et postitasid kellegi teise graafiku enda nimel siis?

tolik
10.06.12, 15:41
jep sulaselge vale kui näidatakse oma sõbra või iseenda teise starsi konto graphi ja öeldakse, et see on kõik saidid kokku peale starsi...

Lowry
10.06.12, 15:41
Madis sulle mõned küsimused.

1) Kas HotAmy1985 on sinu konto? (Sa esitasid ju selle inimese graafikud)
* Kui jah, siis mis kuupäevast enam sinu konto pole?
2) Henri72 ütleb, et ta pole sinuga stake teemal rääkinud ja kindlasti pole ta sulle soovitanud edasi mängida $109+ turkasid.
Sina väitsid, et tema soovitas.

Ps. Life ban tuleb siis kõnealla, kui see teema/lugu lukus.

Kirjutamise ajal juba rahval samad küsimused esitatud.

ponoke
10.06.12, 15:42
Enne algust - Ei ma pole postitanud graafikuid ainult oma "upswingidest" ja "kuumadest päevadest". Üldiselt üldse vähe graafikuid näha siin foorumis enne tuumasõda. Mul on kahju, et kui minust arvati olevat selline "kaotav degen gambler" nagu hetkel välja tuleb siis miks lubati üldse staket alustada ja inimesed sellest oma vahenditega osa võtsid.

vastus: siis ei teatud ju veel, et su graafikud rämedas miinuses on.

hea üritus end odavalt välja osta.

vonkartoffel
10.06.12, 15:46
Kas siis reeglite järgi lähevad su kõik mujal mängitud turniirid ka stakei alla? Paluks siis teiste saitide graphe hotamy1985.

valustyng
10.06.12, 15:46
pure AIR

kardaanirist
10.06.12, 15:47
oota ma ei saa aru. Madis lõpetas stake omapoolselt ilma stakejatega arutamist? mina diili reeglitest sellist punkti välja ei loe (*Kestvus ? Kõik oleneb, minu silmis oleks normaalne paar kuud VÄHEMALT. Kui tuleb mõni hit ka vahepeal võib nö dividende välja võtta :P.). usun, et kellelgi ei oleks sellega probleemi, kui sa oleks kandunud tagasi kogu stake raha, aga hetkel kandsid tagasi ju vaid alles jäänud summa. stakeja peaks rumal olema, et sellega nõustuda arvestades kõike, mis viimase kuu jooksul toimunud on.

ok2aa
10.06.12, 15:51
Ning üks foorumikasutaja väitis, et on sind isiklikult näinud mängimas teise kontoga, kas ta valetas?
omapoolsete nõudmistega praegu välja tulla on eriline nahhaalsus, mitmed investorid on juba endapoolse nägemuse asjast(reegleid on rikutud ja100% rahast tagasi koos põhjendustega esitanud, mis sellest saab?
Oled jäänud juba korduvalt vahele erinevate valedega ning praegu pakud jällegi oma väidete tõestamiseks oma sõna (vt kinnitan, etpole teise kontoga mänginud jne). praegu on vaja midagi enamat sinupoolsest kinnitusest.
Tore, et said sõprade abiga lõpuks ühe tõsises toonis postituse tehtud aga lõpeta ülbitsemine ja hakka seletama, kuidas asjad tegelikult on. Sa oled selle võlgu oma investoritele.

Toomasl
10.06.12, 15:57
A) On eksinud mõistliku BR-management kriteeriumi vastu: Jah (x) Ei() - sellele mingil määral vastatud, keskmise BI järgi br management. Madis ise seda varem kasutanud ja ei leidnud, et see oleks suur probleem. Seega enda arvates pole reeglit (vähemalt suurel määral) rikutud. Mitmed arvavad muidugi teisiti.
B) Investoreile valeinformatsiooni esitanud: Jah(x) Ei () - sellele oleks vaja Madise poolt pikemat selgitust graafikute sarnasuse jms osas. Millal kasutati kontot ise jne.
C) Investoreid eiranud: Jah(x)Ei() - Suhteliselt nõus, ei tea küll kui palju foorumiväliselt investoritega suhelnud
D) On stakele pühendunud: Jah() Ei(x) - Kohati nõus, probleemide tekkimisel oleks võinud tihedamalt vastata.
E) Starsi reeglite vastu rikkunud:Jah(x) Ei () - Nõus, tõenäoliselt siiski multiaccountingut ühel ja samal ajal sama isiku poolt ei toimunud. Ehk mängiti erinevate kasutajatega erinevatel ajahetkedel.
F) Ootaks ka kommentaari Henri72 kohta seonduvale. - ise arvan, et kunagi jutu sees tuli muuseas esile. Ei saa seda kinnitada muidugi, kuna polnud ise kohal.
G) Chipdumpingu kindlaks välistamiseks oleks vaja lisainfot, näiteks HH. Enne sind uskuma ei jääda, kui pole solid tõendust sellele.

Kopeerisin küsimused kasutaja "Davy" postist, mis ilmselt on jäänud Madisel märkamata+ lisaks mõned, mis endale silma hakanud.
Minu enda silmis pole reegleid (vähemalt mitte otseselt ja pahatahtlikult) rikutud, sest reeglid on terve aeg olnud umbmäärased. Kui pakkumine algselt esitati, võis sealt minu arvates välja lugeda, et volüüm ei pruugi olla oodatav ning br kasutatakse suhteliselt oma äranägemise järgi. Antud juhul BR management tõesti ei ole ka minu arvates kõige optimaalsem, aga kui mängija on ise seda varem kasutanud, ja edukalt, siis endal selles vallas pretensioone ei oleks.

See post on mõeldud selleks, et saaks veelgi konkreetsemaid vastuseid. Ehk tuleb kasuks

flipmachine
10.06.12, 15:59
Et siis asjad käivad sinu arvates nii, et see keda kahtlustatakse mingisuguses pettuses otsustab ise, kuna teema lõpetada ja mis temale sobilik karistus on ?

Timpz
10.06.12, 16:01
ootame järgmise pühapäevani uut ebaselget vastust

tolik
10.06.12, 16:04
oh god. see ei vii mitte kuskile. on vaja näost näkku rääkimist. korraldagem kohtumised Tartus ja Tallinnas. nt täna kell 20 tartu raekoja platsis ja homme kell 18 tallinna raekoja platsis.

tolik
10.06.12, 16:07
nagu mis mõttes üldse avalikus foorumis sellise summa ümber käivat huinjaad nii aeglaselt ja trollidega koos üritatakse lahendada???

qbj0hn
10.06.12, 16:10
http://www.upload.ee/image/2418095/21803277.jpg

kardaanirist
10.06.12, 16:11
his*

fikuuu
10.06.12, 16:18
Mina sain oma 500 euri madiselt kätte ja rohkem mul talle pretensioone pole.
Juhtus siis nii et küsisin nädal-kaks tagasi madiselt endalt stake 450€.Peale seda kui kõik see sitt siin välja koorus lõpetasin mängimise ja täna otsustasin tasaarvelduse teha . Roll oli lõpetamise hetkeks 825$ ehk 659€.Ehk siis kasumiosa 104,5€ mulle ja 104,5€.Sellest arvestasin maha 50€ mis 500€-st puudu oli ja kannan uuel nädalal talle 54,5€ tagasi+selle osa mis madis preagu mulle tagasi saatis(118€ vms).

KristjanLaas
10.06.12, 16:19
Enne algust - Ei ma pole postitanud graafikuid ainult oma "upswingidest" ja "kuumadest päevadest". Üldiselt üldse vähe graafikuid näha siin foorumis enne tuumasõda. Mul on kahju, et kui minust arvati olevat selline "kaotav degen gambler" nagu hetkel välja tuleb siis miks lubati üldse staket alustada ja inimesed sellest oma vahenditega osa võtsid.

Lõigu esimene pool vastab lõigu teisele poolele. Oleks kohe algusest "Madis Very" pokerstarsi account nähtav olnud poleks ka shokki. Madis Very graph, mida sa korduvalt ütlesid, et on peidetud kuna ei taha regularidele näidata kui epicult seal prinditud on, on kaotava MTT ja keskpärase SnG regi graph. HotAmyst polnud enne stake algust juttu ja kõik eeldasid sinu kasutajaks Madis Very. Hilisem "Omg see on nii sick ja ei tea kuidas SS valetad" on bs, sest olid korduvalt väitnud, et tead täpselt kui hea Madis Very graafik on SS-s.



Minu väide alguse kohta, kus ma ütlesin antud projekti kohta "Max EV long run stakeamentz printingzgzgz jms" oli tõsi. Ma ei ole Eestis avalikult näinud suuremate võimalustega pikaajalist projekti. Arvatavasti ka see kutsus investoreid rahast pimestatuna panustama vabade reeglitega hobusele.

Kergelt vastuoluline sinu eelmise lõiguga. Results oriented saab ka öelda, et vale. Madis Very kasutaja on MTT loser.


Tulenevalt reeglite vabadusest ei näinud ma probleemi mängida oma "keskmise sisseostu" süsteemi järgi, mida olen jälginud terve elu (mis siis kõige hullemal hetkel oli 1 turniir 4x kõrgem kui mu keskmine sisseost, ehk ca 25 keskmisega mängitud 109 turniir). Shotte peab võtma ning kui see rolli jäädavalt ja püsivalt suurelt ei kahjusta ... siis ei näinud mina selles probleemi.

Jep, shote peab võtma. Lisaks see oli $109r turniir. See, et sa ei teinud/või ei olnud valmis tegema rebuyd tähendab, et fieldiga võrreldes võtsid sa veel suurema gambli ja andsid endale palju kehvema võimaluse turniiri võita/cashida ja on long runis suurem gamble ja -EV.



Olevik - Teie upitatud hüpotees kasutaja HotAmy1985 ning minu konto bännimine ja rahade kinni jäämine saidile Pokerstars. Kinnitan, et konto(d) kinni ei lähe ja midagi ei juhtu. Miks peaks teine isik kannatama sellepärast, et teie olete antud hüpoteesi püstitanud. Ei lükka ümber fakti, et ma ei ole teadlik antud konto omanikust.
Esitasid peale Madis Very keskpäraste tulemuste väljatulemist HotAmy graphi enda tulemuste pähe. Seega sa a) valetasid investoritele b) Panid investorite rahad automaatselt riski alla, tegeledes aktiivselt multiaccountimisega.


Kahe kasutajaga korraga mängimine ? Sellise asjaga jääks ju insta vahele ning bännitaks mõlemad kontod mõtlemata. Kui sellist asja teekski peaks ikka päris debiilik olema, kui sa hakkad seda nii väikestes turnades ehk 180manides omavahel all in minema. Sa kaotad ainult enda equityt ning teise suurem stack ei tee tasa ühe mängija väljakukkumist. Selline loogika lükkab antud süüdistuse juba ümber ja plaan ei ole kasumlik ning teeb su enda elu raskemaks.

See lõik on kõige suurem vale ja olin 100% kindel, et sa sellega ei tegelenud, siis see vastu on lihtsalt nii halb, et isegi mina hakkan vaikselt kahtlema. Ehk siis copyn pokernewsi posti : "Lol. Isegi kui on kaodanud teise kontoga viimasel ajal pole ju vahet, sest kui stake konto on miinuses, siis madis freerolliks teise kontoga omale parema võimaluse turniiril deep minna. Stake kontoga kaotades oleks suva ja kaotaks teiste raha, seega pole vahet kui lähed busti, aga oma kontole tuleks kogu raha otse taskusse ja stake kontolt chipide saamine annab lihtsalt sulle parema võimaluse turniiril ja samal ajal konto, mis kaotas chipid teda ei huvita, sest tema sellest kahju absoluutselt ei kannata, vaid investorid.

See kõik siis teoorias ja midagi pole tõestatud.


Loe veel: http://ee.pokernews.com/pokkerifoorum/topic6339/4.htm#readable"


Kuid tulevikus kindlasti antud foorumiga ei taha enam tegemist teha. Ma poleks arvanud, et paljud inimesed keda respectisin ning hindasin kainet mõistust lähevad siin hundikarja teooriatega kaasa ning venitavad sääsest jõehobu kokku. Sellega ei soovi enam tegemist teha ja vabatahtlik life-bani soovin siit kindlasti. Valesti tõlgendamist on siin ikka nii massiivselt olnud. Mul poleks aega kõigile trollimis postidele vastatagi ja nagu näha minu esitatud lauseid enamasti ei loetagi või, kui tundub liiga realistlik heidetakse kõrvale ja/või leitakse uus asi mille kallal norida.

Kammoon, see pole koht kus sa peaksid ja saaksid isegi hakata solvuma. Nn. norimiseks nimetad sa suhteliselt räigeid süüdistusi, mida pole õhust võetud ja millele oled sa ise alust andnud? Sa oled seni andnud vastuseid iga paari päeva tagant ja väga ümmargust juttu rääkinud, seega kuni sa pole ise andnud põhjust "norijaid" vaigistada ei ole sul alust ka solvunut mängida ja seda vabanduseks tuues ära minna.



Kui selleks ajaks ma pole investorilt saanud oma kirjale vastust. Nõustub ta homme õhtuks kättesaadava stake hetkeväärtusega ja ei soovi sellele lisaks +50%.

Reaalselt kõige hullem lause mis sa võisid siia posti kirjutada. Absoluutselt kohutav.


Olen antud probleemist rääkinud juba kümnete inimestega IRL ning minu hetkel pakutavat ekstra 50% kohta öeldakse jube mõttetu ning rangete reeglite puudumisele ei ole ma kohustatud midagi juurde maksma. Eriti tugevalt seisid sellele vastu ühe väiksema kasiino reksid, kellel peaksid elus olema kogemused igasuguste selliste probleemidega.

Samamoodi nagu rääkisid Henriga? Väga vastutulelik sinust tõesti. Ma arvan, et ära paku isegi seda neile, täiesti mõttetu. Oled rääkinud inimestele oma versiooni ja sorri, aga hetkel oled sa reaalsustaju kaodanud.


Kahjuks sekkub asjasse liialt inimesi kellel pole asjaga mingit seost. See, et ma tänu sellisele suhtumisele siit foorumist ka olen vahete-vahel ise ülbelt rääkinud ei puutu nö tagastamisse absoluutselt. Kui kõik oleks rääkinud rahulikult ja inimlikult ei oleks me hetkel selliste suurte suhteprobleemidega.

lol, tänu sellele:)

VisaHing
10.06.12, 16:22
Wp Madis.. Kirjutame pika teksti ja samas ei vasta me mitte ühelegi küsimusele. Ok sa ei chipdumpinud, ma usun. Aga räägi meile sellest teisest kasutajast natuke. Kes sellega mänginud on siis selle viimase 5 kuu jooksul? ( Kuskil 100 turnat lastud sellega ).
Samas sa ju ikkagi edastasid valesid graphe. Seleta seda ka.

Kuigi ma investor ei ole, siis kettasse ajab siuke vend ikka. Loodevasti Svenza poolt tuleb mõnus KO.

Fuzzy
10.06.12, 16:22
Mina sain oma 500 euri madiselt kätte ja rohkem mul talle pretensioone pole.
Juhtus siis nii et küsisin nädal-kaks tagasi madiselt endalt stake 450€.Peale seda kui kõik see sitt siin välja koorus lõpetasin mängimise ja täna otsustasin tasaarvelduse teha . Roll oli lõpetamise hetkeks 825$ ehk 659€.Ehk siis kasumiosa 104,5€ mulle ja 104,5€.Sellest arvestasin maha 50€ mis 500€-st puudu oli ja kannan uuel nädalal talle 54,5€ tagasi+selle osa mis madis preagu mulle tagasi saatis(118€ vms).

So much win :D

Aga arvesta, et Madis seda asja nii küll ei jäta. Stake reeglite rikkumisse suhtub ta väga resoluutselt (ei viitsi seda screenshotti välja otsida).

fikuuu
10.06.12, 16:25
So much win :D

Aga arvesta, et Madis seda asja nii küll ei jäta. Stake reeglite rikkumisse suhtub ta väga resoluutselt (ei viitsi seda screenshotti välja otsida).

Sain juba ähvardusi, et teeb asja avalikuks. Tegin siis ise.

neeme
10.06.12, 16:30
Vähemalt ühe investori probleem on lahendatud Madise poolt. Edasiminek !

WP fikuuu.

vMario
10.06.12, 16:34
Kui kõik oleks rääkinud rahulikult ja inimlikult ei oleks me hetkel selliste suurte suhteprobleemidega.

Üsna nahhaalne ikka öelda, et teised on sinuga SITASTI suhtlenud ja rääkinud. Äkki alustaks endast? Kui sa oleks natukenegi näidanud austust kasvõi investoritele, poleks miski Svenzad siin sellisel kujul sõna võtnud ja lubanud sulle kannaga pähe lüüa.

Ja no mis tingimusi sina siin sead? "Kui ei ole selleks ajaks ühendust võtnud siis on NII" on ikka eriti üleolev lähenemine. Sinul ei ole siin ühepoolselt enam mingit sõnaõigust.

Lowry
10.06.12, 16:35
Kahju, et sellise Eesti meistri saime omale. Isiklikult, kui saaks siis ma võtaks talt selle meistritiitli staatuse ära.

WP fikuuu minu poolt ka.

vMario
10.06.12, 16:40
Kahju, et sellise Eesti meistri saime omale. Isiklikult, kui saaks siis ma võtaks talt selle meistritiitli staatuse ära.



Ning tuleval pokkeri gaalaõhtul ei tahaks küll näha, et härra veel miski diplomi saab. Häbiväärne isik.

BuildUp
10.06.12, 16:41
Madis, nartsissismi teooria oled sa endale ilmselgelt väga korralikult selgeks teinud. Aga soovitan sulle vahelduseks ka veidike teistsugust teooriat lugeda. Võib-olla on sinu maailmavaadetega vastuolus, kuid ehk siiski aitab. http://en.wikipedia.org/wiki/Empathy

VisaHing
10.06.12, 16:42
Kui selleks ajaks ma pole investorilt saanud oma kirjale vastust. Nõustub ta homme õhtuks kättesaadava stake hetkeväärtusega ja ei soovi sellele lisaks +50%.


Tra mis kelbast sa suust ajad. Täiesti haige mis suhtumine su on.

100% nagu sinult sooviti ja alusta maksmist juba täna. See on ka hästi läinud, kui sind niigi lihtsalt ära lastakse. Dafoq ja sina tuled investoritele deadline panema. mida iganes gtfo wannabe pokkeriproff.

+1 fikuu-le.. Ütle talle, et AGA KUS KOHAS OLI STAKE REEGLITES KIRJAS, ET MA EI VÕI SEDA RAHA LIHTSALT ENDALE VÕTTA. Vaevalt et siuke reegel teil oli :D

MagicFriend
10.06.12, 16:50
Sain juba ähvardusi, et teeb asja avalikuks. Tegin siis ise.

Kas see on level?

jasssass
10.06.12, 16:56
Madis kas vastab tõele, et sind olla jälle kolimas nähtud?

http://www.upload.ee/image/2418237/Kolimas.jpg

Ära seepi maha unusta

http://www.upload.ee/image/2418231/xxxx.jpg

Junken
10.06.12, 17:02
Madis kas 17.6 BB on sinu jaoks paar big blindi turniiris?

kardaanirist
10.06.12, 17:14
Kui kõik oleks rääkinud rahulikult ja inimlikult ei oleks me hetkel selliste suurte suhteprobleemidega.

see on ikka kirss tordi peal. mees sa kadusid mitmeks nädalaks ära ja tulid tagasi ja kirjutasid, et käisid reisil ja ei saanud seetõttu kokkuvõtteid teha kuigi siia foorumisse ei kirjutanud midagi. saad selle foorumlaste käest papi kätte, aga tahad, et nemad võtaks ühendust sinuga fb kaudu või jälgiksid sinu tegemisi pokernewsis. siis käid veel live turniire tagumas samal ajal kui investorid ja terve pokkerikommuun tahab sinult vastuseid. ja pärast kõike seda tuled välja sellise postitusega. maksa kogu stake tagasi ja mine kiiremas korras arsti juurde palun.

sorm
10.06.12, 17:15
Tulenevalt reeglite vabadusest ei näinud ma probleemi mängida oma "keskmise sisseostu" süsteemi järgi, mida olen jälginud terve elu (mis siis kõige hullemal hetkel oli 1 turniir 4x kõrgem kui mu keskmine sisseost, ehk ca 25 keskmisega mängitud 109 turniir). Shotte peab võtma ning kui see rolli jäädavalt ja püsivalt suurelt ei kahjusta ... siis ei näinud mina selles probleemi.
Ehk antud projekti raames ei olnud fikseeritud jäik 100x sisseostu või ei või seda turniiri mängida. Sellised reeglid on minul aga kõigi mu enda mängijatega (Kellest üks on ka antud projekti investor Fikuuu, kes saab seda kinnitada). Olen üllatunud, et selliste reeglitega diil üldse edasi lasti. See oli küll aasta alguses, kuid tundub ebareaalne igale osapoolele, et sellise põhimõtteliselt ilma reegliteta diili me nüüd saame rahulikult ilma probleemideta lõpetada.


See shottide võtmise jutt on ikka natuke ilustatud. Vaata enda HEM või audit või sharkscope ise üle millal, milliseid üle kalliemaid turniire mängisid. 95% nendest on kas $109 turbo rebuy (1R1A või tavalised) või $82 hyper turbod. Põhimõttelislet puhas gambuul turnad. Lisaks siis mõned shotid veel 200R turbodes.

100BI reegel kehtib tavaliselt mitturbo ja 1-2 laua sngdele. Kui on turniiri struktuur turbo/hyperturbo või siis MTT oleks normaalne BI kogus ikka korades suurem, kui tahaks variatsiooni vältida ja 100% pringz money olla.

Kui nüüd mõelda, et algne roll oli sul umbes $6000, siis sellega üldse 200R turbos shoti võtmine on ikka ajuvabadus (min kulu ju 600), rääkimata $2300 rolliga 100R turbode ja $82 hyperurbode korduvad shotid (sellesmõtes täpse rolli kohapealt võin ma eksida ja see võis vabalt neid shotte tehes kokkuda 3k pealt 2.3k peale - nii täpselt ei viitsinud sharskcope vaadata, sest kellaajalist filtrit panna ei saa).

Tahad shotti võtta, siis miks sa sunday milli või minda muud kallimat turniiri deep struktuuriga ei proovinud. Seal tulevad ju sinu oskused paremini välja ja vaevalt oleks investoritel ka midagi ette olndu heita, kui algse rolliga oleks iga pühapäeva õhtal tehtud sundya milli ja warmupi.

Kokkuvõttes sa mitte ei võtnud shotte vahel vaid lasid tuimalt koguaeg hypergigaturborebuygamblet!

alaska
10.06.12, 17:57
Täpselt nii nagu sorm ütleb, selles stakes on sees tohutu gambling-tilting-chasing losses-egotrip, millega ükski investor su kirjapandud reegleid lugedes ei osanud arvestada.
Sellele foorumile pole siin küll midagi ette heita, kõik on pokkerimängijad, kõik teavad misasi on variatsioon, isegi kui 4000€ oli rollist läinud, oli ikka veel vaikus ja usk (ja täiesti reaalne võimalus üles grindida), mida sa ei proovinudki teha. Kõik see, mida sa sellest hetkest alates oled tootnud, on nii üle mu mõistuse. Aga vahet pole, sinu graafikuid vaadates sa niikuinii mänge enam ei biidi, õppimisvõimeline sa kah pole, nagu näha, aasta paari pärast oled sa unustatud niikuinii, jääb ainult loota, et sa järglasi ei saaks. Ma out siit teemast.

fyte
10.06.12, 18:11
Heh, Madis, kui mõned päevad tagasi oli sul lootust oma mainet veel kuidagimoodi taastada, siis nüüdseks oled enam kui 1000 lugeja silmis confirmed degen.

con
10.06.12, 18:42
Sa ei vastanud mitte ühelegi esile kerkinud küsimusele


Ühtegi vastust su postist, mis on sama selgelt ja asjakohaselt kirjutatud, kui allolev lõik stakejad pole saanud..

Teie upitatud hüpotees kasutaja HotAmy1985 ning minu konto bännimine ja rahade kinni jäämine saidile Pokerstars. Ei lükka ümber fakti, et ma ei ole teadlik antud konto omanikust. Olles elus püüdnud coachida kõiki inimesi oma ümber on see ka selline faas (Hulleminigi seotud kontosid on kellega elatud (mängitud sama IPga) kuid ja kuid koos, kas see peaks tähendama nende ja minu bännimist ning võimalikku pettust ?) . Siin oli mingi käsi, kus oli näha vist paari BB shove(con: 17,6BB) KQga EPlt...

Nagu ma su jutust välja loen, siis sinu esitatud fakt see, et sa ei tea kes selle hotamy konto omanik on.

Hotamy graafik identne sellega, mida sa esitlesid enda omana. Seega pole sa esitanud enda tulemusi kajastavat graafikut vaid kasutasid valeandmeid, et saada stake.

Kokkuvõttes kallutad sa fakte, viid teemat kõrvale ja vastad küsimustele, mille sa oled omalt poolt tõstatanud ja neilegi puudulikult. Võiks võtta ükshaaval iga lõigu su sisutühjast wall of textist ette aga on jäämas väga tugev tunne, et sa teed seda teadlikult. Vähemalt on seda juba nähtud igas su postis, mis on järgnenud korduvatele arupärimistele.

Mis neisse trollidesse puutub, siis nende kümnete inimeste asemel, kes on siin sadade eurodega sees oleks ma neile väga tänulik, et keegi on nende eest seismas. Ja samas kas need ongi trollid kes need konkreetsed skeemid on paljastanud? Ei tasu kõike ühte punti panna ning öelda, et siin käib ainult laimamine ja trollimine.

Sa oled korduvalt stakejatele oma postides öelnud, et mingisugust algsumma tagastamist ei hakkagi toimuma.
Arvestades seda kõike mis on välja tulnud ei näe ma kuidagi, kuidas see teema olekski üldse saanud kuidagi teisiti areneda. Ja seda saab öelda pelgalt faktide ja su vastuste põhjal jättes välja kogu selle nahhaalselt üleoleva suhtumise inimestesse, kes laenasid sulle heauskselt raha.

jrgn hell
10.06.12, 18:43
Kas tõesti keegi ei julge talle seda kahtlustatav pettuses stataust panna. Ammu on põhjust küllaga, ükskõik mida siin kokku spinnitakse.

Nagu Laas juba mitu korda välja toonud ja mida ta ka ise öelnud, et see kellegi teise konto vüi et ei nõustu ega lükka ümber: Ta on kas eistanud invetsoritele oma graafiku pähe kelegi teise graafiku, või on multiaccountinud diili ajal, kuna sel ajal ka oli neid mängitud selle kasutajaga.

Ainuüksi sellest piisab.

Rääkimata sellest, et tõmbas Henri72 siia teemasse sisse, vabandades, et ei taha seda teha, ega teda süüdistada. Isegi nii alaarenenud debiilikuna peaks aru saama, et kisub ta sisse, eriti lollilt. Või sa ei saa?

Kui ta siiamaani jahub, et reegleid ei olnud, siis miks te vastu ei nussi. Ta kirjutas selgelt all, et stake osapooled peavad aru saama MTT variatsioonist! SEEGA TA KINNITAB, ET TA SABA ISE KA ARU SELLEST. kÕRVUTAGE SORMI POSTIGA JA ON SELGE, ET TA ISE KA TEAB, ET LASI RÄIGELT ÜLE ROLLI JA SElLEST TA VÄLJA EI KEERUTA. + kõik muu.

Põhjust on enam kui küllalt. Ja ta ei ole siiamaani millelegi otseselt vastanud.

Edasi, kuna oli online stake, siis hakake nussima ka reeglitega, et oli online ja paluks kõikide erinevate lehtede, mis ta ise välja tõi (trio, paf?) kõiki graakuid invetsorite nõudmisel.

Räige solvang invetsoritele, et see debiil veel hakkab mingeid tingimusi ja kitsendusi määrama.

kallekusta
10.06.12, 18:45
Kui selleks ajaks ma pole investorilt saanud oma kirjale vastust. Nõustub ta homme õhtuks kättesaadava stake hetkeväärtusega ja ei soovi sellele lisaks +50%.

MIDA PERSET? Nii naglat kukke pole ma varem näinud.

jrgn hell
10.06.12, 18:45
Vend käitub mitu korda nahhaalsemalt, kui enamus väga obv case scämmerid ja pmst ei juhtu taga mitte midagi.

See Henri imaginary talki sisse toomine oli sleles teemas new low.

jrgn hell
10.06.12, 18:52
Selle kahtlustatav pettuses staatuse võlu oleks juba see, et normaalne inimene (vb. selle ufo puhul ei tööta) näeks vaeva, et asjasse reaalselt selgust tuua, mitte demagoogia 101 iga postiga.

Selle jaoks selline staatus ongi. KAHTLUSTATAV - Lükka ümber, siis ei ole enam.

Lowry
10.06.12, 18:59
Kas tõesti keegi ei julge talle seda kahtlustatav pettuses stataust panna. Ammu on põhjust küllaga, ükskõik mida siin kokku spinnitakse.


Ma ka ei saa aru miks ei ole veel pandud.

PP-dest võiks keegi lõpuks mingi seisukoha võtta.

lenC
10.06.12, 19:04
Peale viimast Madise postitust oli see tõepoolest paratamatu.

800miljonit
10.06.12, 19:09
Дон проклятый ты еще полный самозванец защитить вас и ваших друзей, которые также имеют портативные геев, особенно в КРИС, которые являются для Вас приятно между его мелко hotamy1985 konot разговор.

vinney
10.06.12, 19:11
kas siin on võimalik teha nii, et tehtud postitusi ei saa muuta/kustutada, et hiljemaks uurimiseks oleks tõendid olemas

con
10.06.12, 19:12
ranka on hetkel eestist väljas ja asi tundub selle taga seisvat...


Tooks välja selle, et väidetavalt pole Madis Erit kasutaja "hotamy" omanik. Sel juhul esitas ta valeandmed stake saamiseks.
Sellest süüdistusest pääseb vaid juhul, kui ta võtab selle konto omaks. Sellele kaasneb chipdump süüdistuse omaksvõtmine.

Arvestades ülalolevat koos kõigi teiste valgust näinud valedega siis on kõigile üheseltmõistetav, et Madis Erit on pettuses kahtlustatav. See on muuhulgas ka nii minu, kui ka Pokkeirprod.com'i juhtkonna poolne faktidel põhinev seisukoht.

/nüüdsest ka staatus olemas.

fyte
10.06.12, 19:15
kas siin on võimalik teha nii, et tehtud postitusi ei saa muuta/kustutada, et hiljemaks uurimiseks oleks tõendid olemas
Juhtkonna liikmed näevad editeid varasemal kujul ka, nii et jäädavalt ei kao midagi.

flipmachine
10.06.12, 19:18
Nüüd tahaks reaalselt teada, kuda asjale ametlikku käiku anda. Minu teada omavad masterpuppet ja dogers õigusalast haridust, seda on küll palju küsida, kuid kui teile pakub antud olukord huvi, kas viitsiksite investoritele anda mingeid näpunäiteid kuhu täpsemalt pöörduda ning millistele paragrahvidele viidata sealjuures. Eespool masterpuppet andis teatud §, aga palun uuesti. Igasugused nõuanded on oodatud ka teistelt asjatundjatelt , võib ka PM-da.

Toomasl
10.06.12, 19:20
Veidike parandaks kasutaja "Con" posti. Stake saamiseks Madis mingisuguseid andmeid üldse ei esitanud. "hotamy" kasutaja tuli sisse kui küsiti varasemate tulemuste graafikut hiljem.

Ise olen saanud asjast aru nii, et Madis oli hotamy kasutaja omanik, aga enam seda ei kasuta. Kasutas, kuna oli alaealine. Seega minuarvates automaatselt kasutaja "hotamy" omaksvõtt ei tähenda chipdumpingut. Selle väite tõestamiseks oleks Madisel muidugi vaja esitada hand historyd, kus oleks esitatud omavahel mängitud käed. Selle ühe esitatud käe põhjal mingisuguste järelduste tegemine on minuarvates äärmiselt ennatlik.

Üritan jääda asjas erapooletuks, kuigi Madis on tuttav. Eelnev post lihtsalt täpsustuseks + esitatud enda arusaam asjast.

mcdyess
10.06.12, 19:23
Niisiis, postitan ka ühtteist omalt poolt. Esiteks ei oleks arvanud, et see asi üldse nii kaugele läheb, ei mõista, miks ta soovib enda nime nii ära rikkuda. Aga see selleks. Flipmachine postitusega nõustuksin ja sooviksin ka infot, mida soovitaksite teha?

Flipmachine, viskan sulle ka PM-s oma kontaktid, et vajadusel korral suhelda saaksime.

Lowry
10.06.12, 19:25
ranka on hetkel eestist väljas ja asi tundub selle taga seisvat...


Tooks välja selle, et väidetavalt pole Madis Erit kasutaja "hotamy" omanik. Sel juhul esitas ta valeandmed stake saamiseks.
Sellest süüdistusest pääseb vaid juhul, kui ta võtab selle konto omaks. Sellele kaasneb chipdump süüdistuse omaksvõtmine.

Arvestades ülalolevat koos kõigi teiste valgust näinud valedega siis on kõigile üheseltmõistetav, et madis erit on pettuses kahtlustatav. See on muuhulgas ka nii minu, kui ka Pokkeirprod.com'i juhtkonna seisukoht, mis põhineb faktidel.

See on ka enamus foorumlaste seisukoht. Rohkem meil nagu midagi teha ega tahta polegi. Edasi peavad ivestorid oma rahad tagasi saama ja sellega tegelema. Siis saab sellele teemale piduri peale tõmmata. See aga ei vabastaks teda pettusest/valetamisest. See märk jääks talle külge. Ja kuidas sellest vabaneda on nüüd tema teha. Foorumirahvas ei pea rohkem siin enam küsimusi esitama. Sest enamustele küsimustele pole Madis vastanud. Nüüd peab ta ise mees olema ja ennast õigeks rabelema. Mis suht koht võimatu.

Madise "Meistri" staatusele ma paneks sõna "pettuse" ette.
Õige oleks "Eesti pettuse/valetamise meister pokkeris Madis Erit"

Ma out sellest teemast nüüd. Edu investoritele.

Junken
10.06.12, 19:25
ja teades madist siis ta oleks need HH ammu ammu ette näitanud juba, et CD süüdistustest vabaks saada, mitte ei tuleks foorumisse jutuga, ma näitaks küll kui keegi tahad, õpetage mind kuidas PTs saab vs player välja võtta...
Nagu..???

Toomasl
10.06.12, 19:29
Ma loodan ja usun, et ta need siiski veel esitab.

vonkartoffel
10.06.12, 19:30
Selle väite tõestamiseks oleks Madisel muidugi vaja esitada hand historyd, kus oleks esitatud omavahel mängitud käed. asjast.
Madise usaldusväärsus on täiesti purustatud ehk kui mingi hand history kuskilt tuleb, siis peaks seda tegema starsi esindaja otse.

jrgn hell
10.06.12, 19:30
Veidike parandaks kasutaja "Con" posti. Stake saamiseks Madis mingisuguseid andmeid üldse ei esitanud. "hotamy" kasutaja tuli sisse kui küsiti varasemate tulemuste graafikut hiljem.

Ise olen saanud asjast aru nii, et Madis oli hotamy kasutaja omanik, aga enam seda ei kasuta. Kasutas, kuna oli alaealine. Seega minuarvates automaatselt kasutaja "hotamy" omaksvõtt ei tähenda chipdumpingut. Selle väite tõestamiseks oleks Madisel muidugi vaja esitada hand historyd, kus oleks esitatud omavahel mängitud käed. Selle ühe esitatud käe põhjal mingisuguste järelduste tegemine on minuarvates äärmiselt ennatlik.


Täiesti nõus!

Sellist overkilli jaoks hetkel veel vara, kui Stars pole vastanud. Pettuse staatuse jaoks on aga põhjust enam kui küllalt.

See KQ käsi ei olegi nii oluline. kui kõik muu ei veena, siis see condundrum, et ta väidab, et konto pole tema oma, aga esitab selle Very nime alt, kuigi Amy nimelise konto graafik. See on juba piisav. Rääkimata sellest, et antud stake ajal on Amy kontoga mängitud.


Flipmachine, respect, kui lähed seda ajama. Aga eeldab seda, et hea eeltöö, sest suht tõenäoline, et kui pealiskaudselt avaldus sisse anda, siis keegi ei viitsi slelega tegelda, kuna peaks suhteliselt tudnmatu asja jaoks suht palju tundmatu maailma materjale läbi töötama.

Ennast ajab siiamaani tilti, et ühe Partsi seadusega vastuolus oleva määruse tõttu lasti riigiasutuses topelt käibemaksuga üle, aga selline võitlus käib endal praegu ilmselgelt üle jõu.
Väga tore, kui keegi viitisb ja võtab selliseid asju tõsiselt.

flipmachine
10.06.12, 19:43
See kahtlustatav pettustes tähendab ka seda, et madisele ei saa pm saata ?

Tigrano
10.06.12, 19:49
See kahtlustatav pettustes tähendab ka seda, et madisele ei saa pm saata ?

Saab ikka, see lihtsalt staatus/märkus kuvamiseks, et teada kellega tegu on.

VisaHing
10.06.12, 19:50
Aga kas selles saab teda süüdistada, et Depositis 380 EUR aga Cashoutis 430 EUR. Saan aru, tegi Depositi enda vabast tahtest ,et boonuseid hoorata aga selle oleks pidanud ikkagi investoritega kooskõlastama, et ta võtab '' dividendidena '' 50 EUR endale.

Auditist selgub veel, et ta on lasknud ikka väga suures koguses 109$ MTTsid. Me ei räägi siin ühest turniirist vaid neid on kümneid kui mitte 100 ringis.

masterpuppet
10.06.12, 19:57
Nüüd tahaks reaalselt teada, kuda asjale ametlikku käiku anda. Minu teada omavad masterpuppet ja dogers õigusalast haridust, seda on küll palju küsida, kuid kui teile pakub antud olukord huvi, kas viitsiksite investoritele anda mingeid näpunäiteid kuhu täpsemalt pöörduda ning millistele paragrahvidele viidata sealjuures. Eespool masterpuppet andis teatud §, aga palun uuesti. Igasugused nõuanded on oodatud ka teistelt asjatundjatelt , võib ka PM-da.

Võin aidata ikka, kui asi ametlikuks läheb. Politseisse pöördumiseks tegelikult ei ole palju vaja, et kriminaalasi alustataks, kuid kuna antud juhul on tegemist äärmisel komplitseeritud ja ainulaadse asjaga, siis tuleks võimalikult infomahuka ning argumenteeritud avaldus esitada, et uurijal oleks võimalik kohe otsast kinni saada ning toimik kusagile hallimata ei jääks (samas tegemist nii keerulise asjaga, et mõistlikum oleks isegi otse prokuratuuri pöörduda, et asi kindlalt käima läheks). Kuna kuriteo tunnuste ilmnemisel on uurimisasutusel kohustuslik alustada kriminaalmenetlust, siis suure JAMA sisse asutmiseks ei ole paljut vaja.

Madis, võta ennast kokku!

con
10.06.12, 20:00
Veidike parandaks kasutaja "Con" posti. Stake saamiseks Madis mingisuguseid andmeid üldse ei esitanud. "hotamy" kasutaja tuli sisse kui küsiti varasemate tulemuste graafikut hiljem.

Ise olen saanud asjast aru nii, et Madis oli hotamy kasutaja omanik, aga enam seda ei kasuta. Kasutas, kuna oli alaealine. Seega minuarvates automaatselt kasutaja "hotamy" omaksvõtt ei tähenda chipdumpingut. Selle väite tõestamiseks oleks Madisel muidugi vaja esitada hand historyd, kus oleks esitatud omavahel mängitud käed. Selle ühe esitatud käe põhjal mingisuguste järelduste tegemine on minuarvates äärmiselt ennatlik.

Üritan jääda asjas erapooletuks, kuigi Madis on tuttav. Eelnev post lihtsalt täpsustuseks + esitatud enda arusaam asjast.

olen nõus. siiski see küsimus vajab mingil kujul vastust kuna praeguseks oleks mõistlik juba temal süüdistusi ümber lükata. Konkreetsed hotamy küsimused vajaksid põhjendusi igal juhul.

kui m. very kasutas ära olukorda, kus reeglites polnud kirjas sõna-sõnalt BRMi järgmist:

See shottide võtmise jutt on ikka natuke ilustatud.
Kui nüüd mõelda, et algne roll oli sul umbes $6000, siis sellega üldse 200R turbos shoti võtmine on ikka ajuvabadus (min kulu ju 600$), rääkimata $2300 rolliga 100R turbode ja $82 hyperurbode korduvad shotid (sellesmõtes täpse rolli kohapealt võin ma eksida ja see võis vabalt neid shotte tehes kokkuda 3k pealt 2.3k peale - nii täpselt ei viitsinud sharskcope vaadata, sest kellaajalist filtrit panna ei saa).
samahästi võiks me kasutada olukorda, kus on öeldud, et stake sisse kuulub kõik peale cashi.
See ei ole väga mõistlik. Sama moodi nagu ei tundu mõistlik turnamängijale see gamble mis on tehtud eirates igasugust BRM'i.

sellise olukorra lahendamine peab olema neutraalne ja aus. Õiglane nii M. veryle, kui ka stake andjatele. Kuna neid reegleid saab tagantjärele väänata siis tuleks asi lahendada toetudes mõistlikkusele. Ei saa öelda, et praegusel hetkel oleks very seisukoht stakejate suhtes aus.

Toomasl
10.06.12, 20:08
Nõus, teise konto küsimus vajab kindlasti lisaselgitust.
brm osa pole ise põhjalikumalt uurinud, seega ei julge siin selle koha pealt sõna võtta. Mõistlikkuse printsiip tundub väärt lahendus.
Lisaks veel, et Madis eelnimetatud rebuy turniiridel rebuysid ei teinud. (kasutaja sorm postile täienduseks see lihtsalt)
Tundub, et br management oli tõesti liiga agressiivne.

flipmachine
10.06.12, 21:41
Mul oleks vaja teiega kontakti saada. Saatke mulle pm, et saaksin teie õiged andmed.Teile saates näitab " The following users were not found:
heiks29, Tõnis L, Jay "

* enam pole vaja.

rahvavaenlane
10.06.12, 22:01
kui keegi belgias on, siis helistage, m$ne olle teeks ikka

raaids
10.06.12, 22:43
See on ikka täiesti haige et sa hakkad mingeid oma tingimusi siin seadma. Kõik investorid on oma nõudmised öelnud ja hakka asjaga tegelema mitte mingit paska postitama.

harryahven
10.06.12, 23:30
Saate sellele minupoolsele kompromissile mõelda järgmise pühapäevani (17.06.12). Kui selleks ajaks ma pole investorilt saanud oma kirjale vastust. Nõustub ta homme õhtuks kättesaadava stake hetkeväärtusega ja ei soovi sellele lisaks +50%.

http://24.media.tumblr.com/tumblr_m4yt6gZeJP1qd3wkdo1_500.gif

raaids
11.06.12, 00:17
Lugesin nüüd madise viimase posti ja järgnevad läbi. Madis, sa oled ikka tõsise hälbega inimene et ikka veel aru ei saa et sa valesti oled käitunud ja rahasi pead hakkama lähiajal maksma. KristjanLaasi postiga nõustun täielikult.

emmimees
11.06.12, 00:56
Mis te siplete, härra ju teatas viimases postis, et ei aruta rohkem seda teemat siin foorumis ja peidab pea liiva alla :)

E: aga kas kelmuse süüteo koosseis tuleks kokku ka uurijate arvates? Tasub proovimist kindlasti, rohkem kaotada pole midagi stakejatel(eeldan, et ainult nendel mõttekas avaldust teha).

karupoeg
11.06.12, 03:59
ei ole küll selle foorumi varasem liige, kuid olukord, kus pidasin vajalikuks võtta aega ja teha konto, et antud olukorda kommenteerida, näitab kui perses see tegelikult on.

Olen kõik lehed läbi lugenud ning üldiselt kursis teemaga on mul kõrvaltvaatajana paar soovitust - tähelepanekut.
Praeguses olukorras ei ole minu arvates kõige tähtsam see, mis teid sellisesse olukorda tõi (Madise ja steikijad siis), kuivõrd see, kuidas sellest olukorrast välja tulla. Ja madise seisukohast on seis ikka konkreetselt perses.

Madis, siiras soovitus sulle. Maksa see raha ära (3800 kohalikku + olemasolev 1200vististi?) ja võta seda kui valusat-kallist elukooli. Praegu ei ole vahet enam kui palju sul on õigus või ei ole. Sinu enda elu kannatab sellest, mitte teiste. Autojuhi-jalakäija case... Jalakäijal võib küll ülekäigurada ületades õigus olla, aga luud murrab tema ning oma õiguse võid sa sinna samusesse pista.

Praegu (pühap kell 4 vastu esmasp) on su renomee perses pokkeriringkonnas. Homme õhtuks (pärast pokernewsi uudist) on su renomee täis lastud terve eesti ees. nii et aeg on suruda oma ego alla ja teha kiiiret damage controlli

Kõrvaltvaatajana võib aru saada.. noor kutt, life is made, euroopaturneed ja litsid, kõik on olemas. Arusaadav, et reaalsustaju võib ära kaduda, kuid siinkohal on õige hetk näidata ülesse veidi alandlikkust, võtta kotid pihku ja paluda vabandust. tunnistada oma vigu ning anda märku, et oled oma eksimusest aru saanud ning ei soovi oma renomeed ära rikkuda. Olen üsna kindel,et seda tehes võidaksid tagasi (vähemalt osaliselt) teiste lugupidamise ning õlleringist järgmine kord välja ei jää. Kõik saavad vast aru, et nooruses tehakse vigu, tähtis on see, kuidas neist õpitakse.

Veelkord, tähtis ei ole see, kuivõrd sul on õigus, vaid see, millises seisus sa hetkel oled. Praegu on sul võimalik veel asja päästa ning sitast seisust välja tulla. Maksad raha ära, õhtulehe artiklid jäävad tulemata (küllap Imre on nõus sellisel juhul mainima, et tekkis väike arusaamatus ning nüüdseks olukord lahendatud ning uudisväärtus kaob).

lifetime 100k vennale ei tohiks olla 3800 nüüd nii maailma lõpp. Isegi kui zahia deharid ja muud lõbulinnud on rolli ära söönud, siis vähemalt skill peaks olema säilinud ja suudad ennast kasvõi nl50st ülesse grindida. Mees, vähemalt su nimi oleks puhas. Arvan, et puhas nimi on tähtsam kui mingi 4k euri.

kokkuvõtvalt..
Madis, ei tunne sind, kuid jutu põhjal oled üks paras ülbe nagla. ise keerad sita maha ja siis tuled siin midagi dikteerima veel? Puhtalt sellepärast peaksid ühe laksu saama.. Ja võta teatavaks. Ülbus ning kõrge ego on madala enesehinnangu peitmiseks. Modern day freudina peaksid seda teadma. einveis...Sinu valida, kas saad meheks või saad svenzalt nuuti.



offtopic, aga kas keegi steikida ei taha vä? live turkadel ei käi, litsides ka mitte, grindimiseks aega küll ning OOB (OOP ka mitte)ei mängi. samuti luban, et ei minu ema ega õde minu vastu samasse lauda ei satu.

pikk28
11.06.12, 09:21
privador pani hea posti Madise teemase Pokernewsis.

leits
11.06.12, 09:36
Jea kõik on tore ta postis, aga siiski ei arvestanud investorid, et neile võidakse esitada valeandmeid, võimalikke chipdumpimisi ja ma ei tea mis muid asju veel .. Imo see kõik kaalub nö "äri riski" üles ..

Godspeed_EJ
11.06.12, 10:08
Privador ei tee vahest äririskil ja pettusel. Täiesti erinevad asjad ikka.

Ruuky
11.06.12, 11:21
Jah, ma tean, et see on mu nr. 1 postitus aga palun hingake sügavalt sisse-välja ja võtke mu öeldut tõsiselt, erapooletult ja kaine mõistusega (võiksin jätta selle postituse ka tegemata aga kuna tunnen pokkeri kommuuniga hingesugulust siis tunnen vajadust seda siiski teha).

Olen lugenud 95% sellest ma julgeks öelda pasast ning oleks erinevatele osapooltele mõningad (heast südamest tulevad) soovitused.

Peakangelasele – vaata kõige pealt peeglisse ja tunnista endale tegelikku olukorda. Tänaseks on Su probleem suurem kui kaotatud stake. Rahas ei ole küsimus. Küsimus on Sinu edasise usaldusväärsuses, reputatsioonis ja selles kas Sa saad inimestele, kellega Sa ennast samastad ausalt silma vaadata. Või pead öösel peolt koju minnes selja taha vaatama, et kivi kuklasse ei tabaks. Kaalu kumb on Su jaoks olulisem. Ma loodan, et Sind ei pea hirmutama üleriigilise kuulsusega, sest ma usun, et ülejäänud osapooled teevad kõik selleks, et sinnani asi ei jõua. Kõik saavad aru, et Sul ei ole hetkel raha, mida kohe tagasi maksta (maksegraafik on võimalus) aga hakka leppima asjaoluga, et alla 5000€ Sa ilma rahast suuremate jamadeta sellest supist välja ei tule. Küsimus on ainult selles, et kas Sa oled ainult rikkunud kirjutamata reegleid (eetiline käitumine) või ka kirjutatud reegleid (pokkeritubade tingimused). Ka kergeimal juhul on Sul maine riismete säilitamiseks parim lahendus tagastada investoritele algne investeering. Kui Sa oled nii kõva mees nagu Sa väidad end olevat siis mõistliku aja jooksul stake tagastamine on Su jaoks kukepiss.

Svenza – võta veits tuure vähemaks. Sinu postitusi on tore ja kohati naljakas lugeda aga kõik need isiklikud ähvardused ja füüsilisele vägivallale viitavad repliigid võivad ühel hetkel tulla Sind ennast tagumikust hammustama. Kas Sa tahad, et ülehomme oleks politsei Su ukse taga juhul kui peakangelane Sinust täiesti sõltumatutel asjaoludel Tallinnas/Tartus valgustamata tänaval peksa saaks. Ma ei usu, et Sa seda soovid. Jah, Sa jääksid puhtaks, sest Sa pole midagi teinud aga ei ole sellist jama kellelegi vaja.

Investorid – algne Stake tagasi on piisavalt hea lahendus. Ei saa just väita, et „leping“ peakangelasega oleks juriidiliselt väga vettpidav. Unustage ära mingi kohtuhagi, Teid naerdakse sõna otseses mõttes välja 175€ suuruste nõuetega foorumipostituste tõestusel. Olge avatud kokkulepetele, millega saate (kasvõi aja jooksul) oma algse investeeringu kätte.

Foorumi moderaatoritele – oleks aeg see teema lukku panna (postitusteks sulgeda), sest trollimist on juba piisavalt ja edasi ei vii siin enam midagi

Pokernews.ee-le – Kas see geenius, kes selle uudisnupu tegi mõtles enne selle peale, millise võimaliku kuulsuse ta Eesti pokkerile külge poogib? Sitt lahendatakse kodus ära, mitte ei minda Õhtulehte musta pesu pesema. Kumba on Imre Leiboldile suurem kahju kas (äärmiselt sita variandi korral) ilma jääda oma stake`st või järgmised X aastat inimestele selgeks teha, et tegelikult on pokkerimängijad normaalsed ja kõik kaasaarvatud ta ise ei ole petised.

Olen mures, et üks must lammas võib kogu segaduses ja kainele mõtlemisele keelduva lambakarja kuristikku jooksutada.

tolmuahv
11.06.12, 11:40
Saate sellele minupoolsele kompromissile mõelda järgmise pühapäevani (17.06.12). Kui selleks ajaks ma pole investorilt saanud oma kirjale vastust. Nõustub ta homme õhtuks kättesaadava stake hetkeväärtusega ja ei soovi sellele lisaks +50%.

Selle statementiga on kokku võetud ka härra seisukoht. Kuivõrd asjasse puutuvatele küsimustele tuli vastuseks vaid demagoogiat või arusaamatut düsgraafilist sõnavoolu, siis võib vist üsna kindel olla, et küsimused jäävad vastuseta, tõendid esitamata ja OP poolt on teema lõpetatud. Kui ma investor oleks, siis ilmselt:

1) Kannaks mõttes summa korstnasse. Eks kõik saavad mõnikord petta või langevad varguse ohvriks, elu läheb edasi.
2) Võtaks teiste investoritega ühendust, koondaks kõik nõuded üheks ja müüks selle edasi. Mõnele võimalikult karvase taustaga collectorile. Kas nõude müügist saab 5 või 500 eurot, poleks oluline. Oluline oleks, et mind petnud sitaratas kokkuvõttes sellest kasumiga ei väljuks. Samas kui sissenõudmisel kellegi tundeid või häid tavasid riivatakse, siis poleks endal sellega enam midagi pistmist.
3) Teavitaks susliku vanemaid, et nende eepiline 22-aastane projekt endale järeltulija eostamisest ja inimeseks kasvatamisest on eepiliselt feilanud. Ükski lapsevanem ei tohiks rõõmustada, kui saab teada, et mürsik on oma eepilist iseseisvat elu alustanud pettuste ja gamblinguga, mille tulemusena tekkinud võlga ta maksta ei taha või ei suuda. Lisaks võivad lähikondlased olla mures sellepärast, et võib-olla on ka nende nimesid ja isikuandmeid kasutatud, et mürsik saaks juba alaealisena gamblida ja pettusi korraldada. Kui nii, siis võivad ka nemad peagi oodata põhjendatud küsimusi oma seotusest valeandmete esitamise, alaealisele hasartmängu võimaldamise ja kelmusega.
4) Tulevikus hoiaks jõudumööda kursis susliku tööandjaid, võimalikke koostööpartnereid, kooli dekanaati jms – et kõik oleksid täiel määral informeeritud, kellega nad end seovad. Ma ei kujuta ette, et mõistlik inimene tahaks üheski olukorras teha koostööd tegelasega, kelle väärtushinnangud, õiglustunne ja eneseväljendusoskus on tasemel, mida OP on siin teemas demonstreerinud.

Igatahes loobuks ma peale OP üleolevas stiilis tehtud ultimaatumit igasugusest kompromissist ja valiks susliku jaoks võimalikult destruktiivse lõpplahenduse. Sellise tegelasega läbirääkimiste jätkamine oleks juba endale alandav ja paarisaja euro pärast seda taluda ei kavatseks.

Batu
11.06.12, 12:21
Pokernews.ee-le – Kas see geenius, kes selle uudisnupu tegi mõtles enne selle peale, millise võimaliku kuulsuse ta Eesti pokkerile külge poogib? Sitt lahendatakse kodus ära, mitte ei minda Õhtulehte musta pesu pesema. Kumba on Imre Leiboldile suurem kahju kas (äärmiselt sita variandi korral) ilma jääda oma stake`st või järgmised X aastat inimestele selgeks teha, et tegelikult on pokkerimängijad normaalsed ja kõik kaasaarvatud ta ise ei ole petised.

Sõber, ütle mulle mõni tegevusala kus ei ole petiseid? Madis on nüüd avalikult patuoinas ja pärgli päralt selle korralikult ära teeninud. Mina isiklikult poleks seda elusees arvanud, et tema poolt mingisugused võltsgraafikud välja ilmuvad jne jne.
Minul on lihtsalt kahju sellest, et kogu steikimise teemale paneb see sulitemp korraliku põntsu. Näiteks mina mõtlen rohkem korralikult ära elamisele ja tahestahtmata peab onlinest raha välja kandma. Oli plaan ka endale steiki küsida. Peale seda teemat ma nüüd ei teagi kas on mõtet post üles panna, sest kui ei saa usaldada eesti meistrit siis miks peaks keegi usaldama mind kes pole suurt midagi saavutanud.

Ruuky
11.06.12, 12:32
Sõber, ütle mulle mõni tegevusala kus ei ole petiseid? Madis on nüüd avalikult patuoinas ja pärgli päralt selle korralikult ära teeninud. Mina isiklikult poleks seda elusees arvanud, et tema poolt mingisugused võltsgraafikud välja ilmuvad jne jne.

Erinevus on selles, et muud elualad (kaevurid, arstid, talupojad, lüpsjad või ämmaemandad) on ühiskonna poolt aksepteeritud samal ajal kui pokkerimängija kui amet või pokker kui elustiil tekitab veel vähemalt Eestis küsimusi ja pilke stiilis "Kas see on see mängu kus pead 3 kirssi ritta saama?". Selline juhtum avalikult kõigile närimiseks tähendab lihtsalt, et need, kes enne kahtlesid enam ei kahtle, et see ongi mingi scammerite, addicted gamblerite ja kirsside ritta ajajate rida. Kellelgi pole sellist jama vaja ja Pokernews.ee on ise selle dogma muutmiseks teinud kõvasti tööd. Nüüd selle uudisnupuga minu meelest piltlikult situtakse endale toanurka.

PS! Kedagi pole ametlikult süüdi mõistetud, keegi pole raudkindlalt kedagi petnud kogu teema on püsti vaid oletustel, arvamustel, seisukohtadel ja trollimisel.

Batu
11.06.12, 12:43
Tjah, sellemõttes on sul õigus.
Aga siiski valeandmete esitamine, keerutamine, eitamine on ju kindel sulitemp :)

Godspeed_EJ
11.06.12, 12:50
Erinevus on selles, et muud elualad (kaevurid, arstid, talupojad, lüpsjad või ämmaemandad) on ühiskonna poolt aksepteeritud samal ajal kui pokkerimängija kui amet või pokker kui elustiil tekitab veel vähemalt Eestis küsimusi ja pilke stiilis "Kas see on see mängu kus pead 3 kirssi ritta saama?". Selline juhtum avalikult kõigile närimiseks tähendab lihtsalt, et need, kes enne kahtlesid enam ei kahtle, et see ongi mingi scammerite, addicted gamblerite ja kirsside ritta ajajate rida. Kellelgi pole sellist jama vaja ja Pokernews.ee on ise selle dogma muutmiseks teinud kõvasti tööd. Nüüd selle uudisnupuga minu meelest piltlikult situtakse endale toanurka.

PS! Kedagi pole ametlikult süüdi mõistetud, keegi pole raudkindlalt kedagi petnud kogu teema on püsti vaid oletustel, arvamustel, seisukohtadel ja trollimisel.

See teema peabki leidma kajastust. Miks peaks hakkama tekitama inimestele mingisugust võlts illusiooni sellest, et pokkerimängijate elu on üks suur pudrumäed ja piimajõed? Ega see ei muuda kellegi elu roosilisemaks, kui üritame kõik negatiivsed pooled maha vaikida ja ülistame vaid positiivset.
Praegune kahtlusalune on ka üritanud vastavat kuvandit enda elust/karjäärist luua ning eelmise nädala uurimiste tulemusel on näha, et investoritele ja foorumile ette söödetud kuvand on kaugel reaalsusest.

Ma olen juba ammu öelnud, et kõik scammerid peaks avalikult võlla riputama ja petetud inverstorid peaksid tegema kõik selleks, et petised saaksid oma teole ka vastava karistuse. Kuna enamus ülelaskmisi vaikitakse maha, siis tekitamegi ise soodsa pinnase selleks, et tuleb järgmine Ostab Bender ja võtab ullikestelt raha ära.

PS! Madist pole jah keegi süüdi mõistnud, veel. Küll on aga tõendatud juba paljud valed (jutuajamine Käsperiga jne), ilmselge BRM eiramine (kui keegi mõistusega inimene tahab veel selle üle vaielda, kas 100R 3000$br juures on mõistlik mängida) ning investorite ignoreerimine. See kõik on juba piisavaks aluseks, et võib südamerahus artikli kirjutada, lootes, et võib-olla võtab noorhärra siisiki lõpuks mõistuse pähe.

tolmuahv
11.06.12, 12:57
PS! Kedagi pole ametlikult süüdi mõistetud, keegi pole raudkindlalt kedagi petnud kogu teema on püsti vaid oletustel, arvamustel, seisukohtadel ja trollimisel.

- Kas on ilmnenud asjaolusid, mis oleks stake andmist mõjutanud kui need oleksid enne investoritele teada olnud? [Jah] [Ei]
- Kas on ilmnenud tõsiseid kahtlusi stake tingimuste rikkumises? [Jah][Ei]
- Kas stake saaja on kahtlused faktiliselt ümber lükanud või teinud endast oleneva nende hajutamiseks? [Jah][Ei]
- Kas stake saaja on tagastanud stake, nagu on foorumis tavaks kui tingimusi mingilgi määral rikutakse? [Jah ][Ei]
- Kas stake saaja on jõudnud investoritega teistsugusele ja kõiki rahuldavale kompromissile? [Jah] [Ei]
- Kas stake saaja on esitanud investoritele vastuvõetamatu ultimatiivse pakkumise ja ähvardanud neid selle mitte aktsepteeirmisel veelgi suurema kaotusega? [Jah] [Ei]
- Kas stake saaja on ütelnud, et tema poolest on teema lõpetatud [Jah] [Ei]

Mida on veel vaja, et ütelda, et kedagi on kindlalt petetud? Mis instants selle "ametliku süüdi mõistmise" peaks siis ülitama? Mis peaks olemasolevale veel järgnema, et mingeid lõplikke järeldusi teha?

Oliverk
11.06.12, 13:00
http://www.ohtuleht.ee/480541

maarios
11.06.12, 13:01
Nüüd siis Õhtulehe netiväljaandes kah uudis üleval (http://www.ohtuleht.ee/480541).

lissavassa
11.06.12, 13:05
http://www.ohtuleht.ee/480541 ja olen vägakindel, et see ei jää viimaseks artikliks. See teema on saanud endale meeletu lugejaskonna ja paljud teevad siit seda lugedes omad järeldused. Madist ei päästaks ka enam minuarust raha tagastus algsummana ja isegi mitte siiras vabandus selle rahaga... märk on maha jäetud ja siit välja rabeleda võimatu.
Madis pole suutnud anda ühelegi küsimusele vastuseid anda, mis on ikka väga konkreetselt küsitud, on suutnud kõik oma jutu üheks pasaks kokku ajada, mittemidagi mõistlikku öeldes!
Sellise suhtumisega elus ta kaugele ei jõua, tuleb vaid loota, et selles süüdi ka tema puberteedi iga.

Minu silmad näeksid ainult sellist lahendust, et herr Madis maksab viiivitamatult investoritele tagasi algsumma ja vabandab, ning kaob kus kurat siit foorumist ja hoiab edaspidi madalat profiili - see oleks miinimum mis temalt hetkel oodata! Kui seda ta ei täida, on ilmselgelt ta oma elu keeruliseks ajanud, vägapalju selliseid inimesi on kindlasti seda teemat lugenud, kes Madist kohatest vait ei jää, kaasaarvatud mina!
My point of view!

fyte
11.06.12, 13:06
Palju õnne Madis!

Pea liiva alla toppimine on tõepoolest hea lahendus olnud olukorrale.

Potsataja
11.06.12, 13:31
Kui nüüd rahvas piisavalt loeb ja klikib, kas siis jõuab Madis oma kuulsuse tippu ehk Õhtulehe esilehele?

privador
11.06.12, 13:43
Võtaks teiste investoritega ühendust, koondaks kõik nõuded üheks ja müüks selle edasi. Mõnele võimalikult karvase taustaga collectorile. Kas nõude müügist saab 5 või 500 eurot, poleks oluline. Oluline oleks, et mind petnud sitaratas kokkuvõttes sellest kasumiga ei väljuks. Samas kui sissenõudmisel kellegi tundeid või häid tavasid riivatakse, siis poleks endal sellega enam midagi pistmistei toeta ma küll mingit vägivalda, kirjuta investeering korstnasse

Minu arust pisavalt suur karistus on juba pokkeriringkonnas pilk maas käies, kui muidugi üldse julgeb näole anda

pastilaa
11.06.12, 13:44
reality check on päris karm. kahjuks väärid seda, kuna soovitusi kuulda ei võtnud ja olid jätkuvalt http://profile.ak.fbcdn.net/hprofile-ak-ash2/23269_126824434013600_4011_n.jpg .

winnieTHEpooh
11.06.12, 13:45
masendav, et selline asi üldse nii kaugele jõudis..ajage oma asi korda ning ärge minge enda pesu pesema kuhugi avalikku kohta, wtf?? mis inimesed te olete?
ja pokernewsi töötajale üks suur aplodeering! minu täielik lugupidamine! GG
http://www.upload.ee/image/2420587/tNHaC.gif

Marks111
11.06.12, 13:50
masendav, et selline asi üldse juhtuda sai..ajage oma asi korda ning ärge minge enda pesu pesema kuhugi avalikku kohta, wtf?? mis inimesed te olete?
ja pokernewsi töötajale üks suur aplodeering! minu täielik lugupidamine! GG
http://www.upload.ee/image/2420587/tNHaC.gif

See asi läksi nii ju sellepärast et madis siin teemas mingeid asjalikke vastuseid investoritele ei andnud ja kui probleem suureks läks siis ta tegeles esmajärgus oma live tornadega ja jättis investorid ootama.

privador
11.06.12, 13:50
Imestan ka pokernewsi käitumist. On nad sisuliselt hoidnud pokkerit "heas valguses" näitamast nagu sitta pilpa peal. Huvitav kas ETPF juhtkond eesotsas Henriga on kõik ühte meelt pokkeri varju poole tutvustamisega?
propagandamasinale see ju nüüd täielik löök tutvustamaks pokkerit kui sõbralikku sportmängu

emmimees
11.06.12, 13:54
Ei tea kas nüüd Madise jaoks on ka Õhtuleht kari trolle :)

pastilaa
11.06.12, 13:55
masendav...

silvergate puhul toetad ka michaeli ja lillot? + kui sa oled laiema avalikkuse tähelepanu alla juba sattunud (eesti meister pokkeris, erit.eu, balling outa control etc), siis pead ettevaatlik olema ja arvestama oma käikudega.

IsandJoberst
11.06.12, 13:56
Imestan ka pokernewsi käitumist. On nad sisuliselt hoidnud pokkerit "heas valguses" näitamast nagu sitta pilpa peal. Huvitav kas ETPF juhtkond eesotsas Henriga on kõik ühte meelt pokkeri varju poole tutvustamisega?
propagandamasinale see ju nüüd täielik löök tutvustamaks pokkerit kui sõbralikku sportmängu
Miks peaks sellise asja maha vaikima ?

qbj0hn
11.06.12, 13:57
Pokkeris nagu ka igas muus eluvaldkonnas, on ju nii normaalseid tegelasi kui ka scumbage. Miks peab asja ilustama.
Isiklikult on mul sügavalt savi mis keegi pokkerist kui elukutsest arvab.

Douchebagile muidugi vääriline tasu nii üles riputada.

Ruuky
11.06.12, 13:58
Miks peaks sellise asja maha vaikima ?

Kui mees on joodik ja naine on lits siis ei pea minema maja ette karjuma teineteise peale nii, et kogu kvartal kuuleb. Lõpuks jäävad lolliks mõlemad. Sama siin.

ok2aa
11.06.12, 13:59
Imestan ka pokernewsi käitumist. On nad sisuliselt hoidnud pokkerit "heas valguses" näitamast nagu sitta pilpa peal. Huvitav kas ETPF juhtkond eesotsas Henriga on kõik ühte meelt pokkeri varju poole tutvustamisega?
propagandamasinale see ju nüüd täielik löök tutvustamaks pokkerit kui sõbralikku sportmängu

scumbagid tuleks kõik avalikustada. kumb on pokkerile kahjulikum, kas see, kui petturid avalikustatakse, et inimesed oskaksid neist edaspidi eemale hoida või see, et vaikitakse teema maha ning skämmid käivad edasi?

Carl
11.06.12, 14:01
Olen seda teemat mitu päeva railinud - mõnus lugemine.

Minu arvamus on, et Madist ei saa jäigalt petturiks pidada, kuid erineva kaaluga faktoreid(so called pettusele viitavaid) on väga palju, mis annavad kokku liites ühe suure pasakera, mis on vot hullemgi kui lambi-antsu üle lastud xxxx$ summa, kuna OP omas väga head reputatsiooni ning suure kaaluga tiitlit.

winniteTHEpooh'ile - Sellised teemad vajavadki just suurt avalikku tähelepanu, sest maine > xxxx$(vähemalt minu silmis, usun, et ma pole ainus.)

lissavassa
11.06.12, 14:02
Imestan ka pokernewsi käitumist. On nad sisuliselt hoidnud pokkerit "heas valguses" näitamast nagu sitta pilpa peal. Huvitav kas ETPF juhtkond eesotsas Henriga on kõik ühte meelt pokkeri varju poole tutvustamisega?
propagandamasinale see ju nüüd täielik löök tutvustamaks pokkerit kui sõbralikku sportmängu
Miks tõesti hoida seda troppi veel kauem avalikuse eest varjus? Vägaõige käik pokernewsi poolt, ning ei oleks siin muud varianti enam näinud! Oodatagi veel mõned kuud, kuid Madis tuleb annab segaseid vastuseid jälle? See pasarada jääkski siin foorumis ainult niiviisi käima, kui asi avalikuse ette ei jõua! Wtf sa ajad, et varjupoolt ei peaks tutvustama? Kui reaalsuses sellised tagapooled pokkeris tuleb ka seda tutvustada, mitte näidata ainult heast küljest ja matta maha need asjad mis tutvustamist vajaksid!

IsandJoberst
11.06.12, 14:03
Kui mees on joodik ja naine on lits siis ei pea minema maja ette karjuma teineteise peale nii, et kogu kvartal kuuleb. Lõpuks jäävad lolliks mõlemad. Sama siin.

IMO rikkus/rikub ikka Madis ise pokkeri mainet eesti meistrina niimoodi käitudes, mitte Pokernews, et uudise avaldas.

Edit: Lisaks ka see, et see avalikustamine on tulevastele skämmeritele heaks hoiatuseks.

Svenza
11.06.12, 14:06
Rõõm näha, et puude ladumisest on ka kasu olnud. Saun on ilusti kuumaks köetud, ise istun laval ja rüüpan õlut, samal ajal kui teised viskavad veel mõnusat leili. Higi tilgub. On aeg lavalt maha tulla ja pesta ennast puhtaks. Viskan lebosse ja vaatan telekast jalka EM-i, samal ajal toksin 180 man SNG-d teades, et üks scumbag on jälle vähem ja oma teenitud karistuse saanud. Elu on lill.

P.S. Tatilutu, vaata et sa enekat ei tee. See oleks liiga EPIC!

kallekusta
11.06.12, 14:07
Eesti suusaliit üritas ka Veerpalu juhtumit maha vaikida ning hämada, et mitte suusatamisele halba valgust heita. AGA OLI SIIS LÕPPTULEMUS PAREM??? Poker ja suusatamine - üks sport mõlemad

800miljonit
11.06.12, 14:07
http://forumserver.twoplustwo.com/members/139073/

pole hetkel aega uurida aga keegi võiks postid siin läbi lugeda ja selgitada miks petis on ka 2+2 foorumist bännitud

ok2aa
11.06.12, 14:09
muideks, esimese pretensiooni härra multiaccoundingu kohta tegin juba mitu aastat tagasi, kui ta unibetis mitme kontoga mängimise üles tunnistas. siis oli sama reaktsioon - miks sa teed, eesti meister, halb maine blablabla. olukorra maha vaikimisele aitas kaasa omalt poolt ka küündimatu unibeti klienditugi hr erplanderiga eesotsas. karistamatuse tunne annab julgust ja nahhaalsust juurde ning nüüd seisab härra palju suuremate probleemide ees. oleks ta oma õppetunni mõne aasta eest kätte saanud, võibolla oleks seis täna hoopis teine.

Codecci
11.06.12, 14:10
Imestan ka pokernewsi käitumist. On nad sisuliselt hoidnud pokkerit "heas valguses" näitamast nagu sitta pilpa peal. Huvitav kas ETPF juhtkond eesotsas Henriga on kõik ühte meelt pokkeri varju poole tutvustamisega?
propagandamasinale see ju nüüd täielik löök tutvustamaks pokkerit kui sõbralikku sportmängu
Me ei ela Põhja-Koreas. Minu poolt suur austus neile kes kirjutavad nii nagu on negatiivsetest asjadest (nt PokkeriProde "eestlased kaotasid SCOOP-il" jms). Mida need hobimängijad peaksid arvama kes antud teemat loevad ja poolte pokkerimängijate reaktsioon artiklile on, et oleks pidanud salajas hoidma, sest pokkeri mainele kahjulik?

Hea meedia kirjutab asjadest nii nagu nad on. Kas Madise teema on väärt uudist? Muidugi, siin foorumis pole elus niipalju kasutajaid olnud ühte teemat lugemas. Kui nii väga kardetud avalikkus arvab nüüd pokkerist halvasti - so be it, aga see on tõde.

Ja üleüldse, mis see meistritiitel tähendab? Selle saamiseks piisab €300 'st ja isegi turniiri kõige halvemal mängijal on mikroskoopiline võimalus meistriks tulla, erinevalt teistest spordi- ja mõttemängude aladelt kus meistriks saamisel peavad ikka tippklassi oskused olema. Ei ole mingit põhjust "meistrilt" midagi eeldada, sest meistritiitel pokkeris võrreldes muude aladega on üsna väärtusetu selles kontekstis.

ok2aa
11.06.12, 14:11
svenza, võta asja mõistusega.

Skyline
11.06.12, 14:18
Me ei ela Põhja-Koreas. Minu poolt suur austus neile kes kirjutavad nii nagu on negatiivsetest asjadest (nt PokkeriProde "eestlased kaotasid SCOOP-il" jms). Mida need hobimängijad peaksid arvama kes antud teemat loevad ja poolte pokkerimängijate reaktsioon artiklile on, et oleks pidanud salajas hoidma, sest pokkeri mainele kahjulik?

Hea meedia kirjutab asjadest nii nagu nad on. Kas Madise teema on väärt uudist? Muidugi, siin foorumis pole elus niipalju kasutajaid olnud ühte teemat lugemas. Kui nii väga kardetud avalikkus arvab nüüd pokkerist halvasti - so be it, aga see on tõde.

+1
Lisaks on see jama kogunud aktiivsemalt tuure praktiliselt kuu aega ning väga paljud on seda teemat lugenud, ilmselgelt pidi see mingi hetk meediasse jõudma.

qbj0hn
11.06.12, 14:22
Ma personaalselt loodan, et see asi jõuaks isegi paberkandjale.

Ruuky
11.06.12, 14:23
Inimesed saage aru, et on suur erinevus asjade salajas hoidmisel ja normaalsel teel ilma elu24, delfit ja Õhtulehte kaasamata.

Päris võigas on inimese nime täis lasta kogu Eesti ees lahendades oma kitsa kogukonna probleemi. Ja ma tõesti arvan, et investorite või kuidas iganes me neid ka ei kutsu poolt ei ole olnud ka maksimaalset pingutust lahenduste otsimisel ja kõvasti on ülereageeritud kodanik Eesti Meister käitumisele (mida ei saa õgustada). kurat küll kui jalakäia ületab vales kohas teed siis autojuht ei pea temast gaasi lisades üle sõitma ja ütlema, et ise olid loll.

qbj0hn
11.06.12, 14:32
Ja ma tõesti arvan, et investorite või kuidas iganes me neid ka ei kutsu poolt ei ole olnud ka maksimaalset pingutust lahenduste otsimisel ja kõvasti on ülereageeritud kodanik Eesti Meister käitumisele (mida ei saa õgustada).

Not sure if f serious.
Need "kuidas iganes me neid ka ei kutsu" on kodanikud kes üldse tulid Meistrile vastu, et see saaks grindida ja kõige alus.
Ja lol @ pole max pingutust old lahenduste otsimisel. Inimene ei anna ennast ju näolegi ja investorid on oma variandid juba kümned lehed tagasi välja pakkunud.
Ja lisaks üldse tänu kõrvaliste isikute sekkumisele on üldse enamus jamad siin välja tulnud.

Ghost0
11.06.12, 14:36
Inimesed saage aru, et on suur erinevus asjade salajas hoidmisel ja normaalsel teel ilma elu24, delfit ja Õhtulehte kaasamata.

Päris võigas on inimese nime täis lasta kogu Eesti ees lahendades oma kitsa kogukonna probleemi. Ja ma tõesti arvan, et investorite või kuidas iganes me neid ka ei kutsu poolt ei ole olnud ka maksimaalset pingutust lahenduste otsimisel ja kõvasti on ülereageeritud kodanik Eesti Meister käitumisele (mida ei saa õgustada). kurat küll kui jalakäia ületab vales kohas teed siis autojuht ei pea temast gaasi lisades üle sõitma ja ütlema, et ise olid loll.
Kas sa oled pime? Investorid ja teised foorumlased on tükkaega konkreetseid küsimusi esitanud, millele pole ühtegi vastust antud. Talle on liigagi palju aega antud, et oma teguviisi selgitada. See inimene laseb ise oma nime täis ja kedagi teist selles süüdistada ei saa.

Godspeed_EJ
11.06.12, 14:38
Inimesed saage aru, et on suur erinevus asjade salajas hoidmisel ja normaalsel teel ilma elu24, delfit ja Õhtulehte kaasamata.

Päris võigas on inimese nime täis lasta kogu Eesti ees lahendades oma kitsa kogukonna probleemi. Ja ma tõesti arvan, et investorite või kuidas iganes me neid ka ei kutsu poolt ei ole olnud ka maksimaalset pingutust lahenduste otsimisel ja kõvasti on ülereageeritud kodanik Eesti Meister käitumisele (mida ei saa õgustada). kurat küll kui jalakäia ületab vales kohas teed siis autojuht ei pea temast gaasi lisades üle sõitma ja ütlema, et ise olid loll.

Ürita nüüd aru saada, et kui Madis oleks probleemi üritanud ausal teel ära lahendada ja poleks vassimist jätkanud, siis seda probleemi ei eksisteeriks meedias. Kogu selles olukorras on süüdi ainul Madis, mitte kurjad foorumlased ja meedia.

Kes endale auku kaevab, see tõenäoliselt sinna varem või hiljem ka kukub

Ruuky
11.06.12, 14:41
Kas sa oled pime? Investorid ja teised foorumlased on tükkaega konkreetseid küsimusi esitanud, millele pole ühtegi vastust antud. Talle on liigagi palju aega antud, et oma teguviisi selgitada. See inimene laseb ise oma nime täis ja kedagi teist selles süüdistada ei saa.

Ei ole pime aga selliseid asju ei aeta läbi foorumi vaid telefoni, emaili veel parem kokku saamise teel. Mul on jäänud mulje, et kodanik ei ole kuhugi urgu kadunud lihtsalt ei taha tulla foorumit lugema, kus mäng käib ühte väravasse.

Ruuky
11.06.12, 14:44
Ürita nüüd aru saada, et kui Madis oleks probleemi üritanud ausal teel ära lahendada ja poleks vassimist jätkanud, siis seda probleemi ei eksisteeriks meedias. Kogu selles olukorras on süüdi ainul Madis, mitte kurjad foorumlased ja meedia.

Kes endale auku kaevab, see tõenäoliselt sinna varem või hiljem ka kukub

Ürita aru saada, et kui näpust jookseb verd siis kätt ei amputeerita.

lissavassa
11.06.12, 14:46
Ei ole pime aga selliseid asju ei aeta läbi foorumi vaid telefoni, emaili veel parem kokku saamise teel. Mul on jäänud mulje, et kodanik ei ole kuhugi urgu kadunud lihtsalt ei taha tulla foorumit lugema, kus mäng käib ühte väravasse.
Mida fakki sa ajad? Mäng käib ühte väravasse?? TÜRR noo loomulikult käib kui ise mees on nii m*nn ja ei anna vastuseid korralikke ning ajab paska! Ning siit foorumist ta laenu võttis, ning siia ei taha enam tullla? FOR REAL MEES mõtle peaga või lase nahhui!

Godspeed_EJ
11.06.12, 14:47
Ürita aru saada, et kui näpust jookseb verd siis kätt ei amputeerita.

See on tore, et Madise sõbrad teevad siia nüüd toetuseks kontosi, aga lähenemine on ikka väga mööda.

Ghost0
11.06.12, 14:51
Ei ole pime aga selliseid asju ei aeta läbi foorumi vaid telefoni, emaili veel parem kokku saamise teel. Mul on jäänud mulje, et kodanik ei ole kuhugi urgu kadunud lihtsalt ei taha tulla foorumit lugema, kus mäng käib ühte väravasse.
Seda tuleb just läbi foorumi ajada. See on avalik foorum ja avalik stake - madis võlgneb selgituse ja vabanduse kõigile foorumlastele mitte ainult investoritele. Kui ta seda ei tee siis ilmselgelt ei pese ta oma nime puhtaks.

Toomasl
11.06.12, 14:52
Mida fakki sa ajad? Mäng käib ühte väravasse?? TÜRR noo loomulikult käib kui ise mees on nii m*nn ja ei anna vastuseid korralikke ning ajab paska! Ning siit foorumist ta laenu võttis, ning siia ei taha enam tullla? FOR REAL MEES mõtle peaga või lase nahhui!

Sellised ropud ja labased postid on kõige tiltitekitavamad minujaoks. Lisaks veel, et tegemist EI ole laenuga.

PS. on oodata uut posti ligema aja jooksul OP poolt.

Ruuky
11.06.12, 14:54
See on tore, et Madise sõbrad teevad siia nüüd toetuseks kontosi, aga lähenemine on ikka väga mööda.

Tüüpiline näide ennatlikust järeldusest, mis varsti on kindlasti TÕESTATUD fakt kõigi trollide jaoks.

Pole sõber, eilseni isegi ei teadnud, et selline tont on olemas.

Ma saan aru, et pokkerimängijate heaks isikuomaduseks ongi soov oma vastane kaasmängija nii öelda ära hävitada ja tühjaks teha ning vaadata teda walk of shame`mas aga elu ei ole ainult pokker ja avalikuse ees kellegi sittamine ei aita kaasa ei sitatavale ega sittajatele (arvate, et tüübi mott tõusis nüüd hullult üldse kellelegi midagi maksta?).

ok2aa
11.06.12, 15:01
Tüüpiline näide ennatlikust järeldusest, mis varsti on kindlasti TÕESTATUD fakt kõigi trollide jaoks.

Pole sõber, eilseni isegi ei teadnud, et selline tont on olemas.

Ma saan aru, et pokkerimängijate heaks isikuomaduseks ongi soov oma vastane kaasmängija nii öelda ära hävitada ja tühjaks teha ning vaadata teda walk of shame`mas aga elu ei ole ainult pokker ja avalikuse ees kellegi sittamine ei aita kaasa ei sitatavale ega sittajatele (arvate, et tüübi mott tõusis nüüd hullult üldse kellelegi midagi maksta?).

mis on sinupoolne ettepanek, kuidas asjad lahendada? kokku saada ja "selgeks rääkida"?

Codecci
11.06.12, 15:02
Sellised ropud ja labased postid on kõige tiltitekitavamad minujaoks. Lisaks veel, et tegemist EI ole laenuga.

PS. on oodata uut posti ligema aja jooksul OP poolt.
in b4 mõttetu häma #18

tolmuahv
11.06.12, 15:06
Madise reputatsioonist ja selle kaitsmisest rääkida praeguses kontekstis on vähe naljakas. Ainult härral endal võib seda ju kunagi vaja minna ja tema on samas ka igal võimalikul viisil väljendanud, et see pole asi, mille pärast viitsiks sweatida.

Huvitav, kas Elmar Sepp, Ivo Parbus & Co ka omavahel arutavad, et laseks pistisemäärasid alla, muidu võib reputatsioon kannatada? Või muigavad omaette ja tunnevad kaasa inimestele, kes millegi nii ebamäärase üle muretsevad?

Ruuky
11.06.12, 15:06
mis on sinupoolne ettepanek, kuidas asjad lahendada? kokku saada ja "selgeks rääkida"?

minupoolne ettepanek on investoritel ühtselt selgeks teha, mis on nende nõudmine. Ja et see oleks ühtne, ühine ja mõistlik (mitte nii, et üks tahab kogu stake`i tagasi teine 50% , kolmas 10x investeering). Valida enda seast üks mõistlikum või mõni muu respekteeritud foorumlane. Leppida tüübiga aeg kokku, näost näkku kokku saada ja rahulikult ilma sitta pritsimata asjad selgeks rääkida. Kui see ei aita saab edasi mõelda ... aga siiani seda tehtud ei ole (ja ma pole kindel kas isegi on üritatud).

MagicFriend
11.06.12, 15:08
Sellised ropud ja labased postid on kõige tiltitekitavamad minujaoks. Lisaks veel, et tegemist EI ole laenuga.

PS. on oodata uut posti ligema aja jooksul OP poolt.

tsiteerides klassikuid: ma olen koguaeg rääkinud, et Madis Erit ja vennad Linnamäed

lol

MagicFriend
11.06.12, 15:12
Imestan ka pokernewsi käitumist. On nad sisuliselt hoidnud pokkerit "heas valguses" näitamast nagu sitta pilpa peal. Huvitav kas ETPF juhtkond eesotsas Henriga on kõik ühte meelt pokkeri varju poole tutvustamisega?
propagandamasinale see ju nüüd täielik löök tutvustamaks pokkerit kui sõbralikku sportmängu

hetkel tutvustatakse pokkerit just tapselt kui s6bralikku/ausat mangu, kuhu sahkermahker vendadel asja pole.

raaids
11.06.12, 15:13
minupoolne ettepanek on investoritel ühtselt selgeks teha, mis on nende nõudmine. Ja et see oleks ühtne, ühine ja mõistlik (mitte nii, et üks tahab kogu stake`i tagasi teine 50% , kolmas 10x investeering). Valida enda seast üks mõistlikum või mõni muu respekteeritud foorumlane. Leppida tüübiga aeg kokku, näost näkku kokku saada ja rahulikult ilma sitta pritsimata asjad selgeks rääkida. Kui see ei aita saab edasi mõelda ... aga siiani seda tehtud ei ole (ja ma pole kindel kas isegi on üritatud).

Mis see näost näkku kokkusaamine aitab? Kõik ongi juba selgeks räägitud ja öeldud mida talt oodatakse.

tolmuahv
11.06.12, 15:18
Ma ei soovitaks osapooltel näost näkku kohtuda. Kui OP lives ka samasugust udu ajab, siis võib kellelgi viimaks ära flipata ja tulemus olla hullem kui Svenza pakutu. Seda poleks ju vaja.

kardaanirist
11.06.12, 15:32
Päris võigas on inimese nime täis lasta kogu Eesti ees lahendades oma kitsa kogukonna probleemi. Ja ma tõesti arvan, et investorite või kuidas iganes me neid ka ei kutsu poolt ei ole olnud ka maksimaalset pingutust lahenduste otsimisel ja kõvasti on ülereageeritud kodanik Eesti Meister käitumisele (mida ei saa õgustada)

kelle jaoks võigas, kelle jaoks mitte. Madis on ju kordi demonstreerinud enda seisukohta sellises küsimuses. käis parem live turniire mängimas selle asemel, et siin konkreetseid vastuseid anda ning hoida asja nii kaugele minemast. nagu keegi ennem mainis, siis what goes around, comes around. Madis on õhtulehe kaanele sattumise mitmekordselt ära teeninud oma ülbe, egoistliku ja nahhaalse suhtumisega.

samuti, kui oleksid kursis stakemisega, siis vähemalt siin foorumis (usun, et ka igal pool mujal) on nii, et diili reegleid rikkudes tuleb tagasi maksta kogu summa (ja sellest, kas ja mis diili punkte rikuti on siin juttu kümneid lehekülgi). nii et sellist "pingutust lahenduse otsimisel" ei olegi tarvis. kõik juba teavad, mis moodi see diil peaks lõppema. ainult Madis on see, kellel on oma ettenägemus diili reeglitest ning karistusest, mis reeglite rikkumisel talle osaks saavad (said).

KraindOnMaind
11.06.12, 15:33
steigi kokkulepe oli nagunii selline heas usus raha andmine. Ma arvan et investorid peaksid olema õnnelikud kui mingigi raha tagasi saavad, sest põhimõtteliselt nad nõustusid kõigega, mis MV teeb. Juriidiliselt ma ei näe siin mingit võimalust kuhugi kaevata, vaevalt et on olemas allkirjastatud leping, pigem võiks mente teavitada ähvardustest. Kokkuvõttes: lollidelt tulebki raha ära võtta, that´s poker folks.
Aga ikkagi MV on suht põlastusväärne tegelane

Ruuky
11.06.12, 15:39
samuti, kui oleksid kursis stakemisega, siis vähemalt siin foorumis (usun, et ka igal pool mujal) on nii, et diili reegleid rikkudes tuleb tagasi maksta kogu summa (ja sellest, kas ja mis diili punkte rikuti on siin juttu kümneid lehekülgi). nii et sellist "pingutust lahenduse otsimisel" ei olegi tarvis. kõik juba teavad, mis moodi see diil peaks lõppema. ainult Madis on see, kellel on oma ettenägemus diili reeglitest ning karistusest, mis reeglite rikkumisel talle osaks saavad (said).

Ma arvangi, et ta peaks kogu summa tagasi maksma. Aga ma arvan ka, et talle võiks rahulikult püüda asju veelkord näost näkku selgitada mitte lahmida Svenza stiilis, et "papp kohe siia või tuleb keerulöök kannaga näkku" ... ja tal võib olla vajadus võimaluse järgi tasuda summat mingi aja jooksul. Selline lahmimine ja süüdistamine tõmbab tüübi lihtsalt tilti ja siis tulebki sealt miljonile küsimusele mingit mõttetut möga vastu.

Supsti
11.06.12, 15:40
steigi kokkulepe oli nagunii selline heas usus raha andmine. Ma arvan et investorid peaksid olema õnnelikud kui mingigi raha tagasi saavad, sest põhimõtteliselt nad nõustusid kõigega, mis MV teeb. Juriidiliselt ma ei näe siin mingit võimalust kuhugi kaevata, vaevalt et on olemas allkirjastatud leping, pigem võiks mente teavitada ähvardustest. Kokkuvõttes: lollidelt tulebki raha ära võtta, that´s poker folks.
Aga ikkagi MV on suht põlastusväärne tegelane

See teeb umbes sama välja. Ma lähen erakliinikusse, loodan saada enda põlvele abi. Kirurg on väga tip top jutuga mees ja paneb diagnoosi ning ütleb, et peab opereerima. Tehakse lõikus ära ja hiljem tulevad tüsistused. Samuti tuleb välja, et kirugil pole pabereid. Siis räägiksid sama juttu, et pole võimalik kuhugi kaevata? Praegu Madis ütles otse välja, et nii +EV stake pole ennem olnud, millega ta otseses mõttes valetas stakejatele.

KraindOnMaind
11.06.12, 15:47
See teeb umbes sama välja. Ma lähen erakliinikusse, loodan saada enda põlvele abi. Kirurg on väga tip top jutuga mees ja paneb diagnoosi ning ütleb, et peab opereerima. Tehakse lõikus ära ja hiljem tulevad tüsistused. Samuti tuleb välja, et kirugil pole pabereid. Siis räägiksid sama juttu, et pole võimalik kuhugi kaevata? Praegu Madis ütles otse välja, et nii +EV stake pole ennem olnud, millega ta otseses mõttes valetas stakejatele.
wtf, sa vist ei tea kuidas diagnoosi panemine käib
Sama lugu on võib-olla selles mõttes küll, et ise oled loll kui lähed ainult sõna peale lauale, ilma et isegi mingeid uuringuid oleks tehtud ja vajadusel teise arstiga konsulteerimata. Nagu antud juhul investorid andsid sõna peale 5 kilo

Junken
11.06.12, 16:01
Kui jaanalind oma pea liiva alla peidab, siis p***e jääb ikkagi maapeale.

Miisu
11.06.12, 16:13
wtf, sa vist ei tea kuidas diagnoosi panemine käib
Sama lugu on võib-olla selles mõttes küll, et ise oled loll kui lähed ainult sõna peale lauale, ilma et isegi mingeid uuringuid oleks tehtud ja vajadusel teise arstiga konsulteerimata. Nagu antud juhul investorid andsid sõna peale 5 kilo

Jah aga kui tegemist on oma alal ühe parima arstiga(ma ei väidaks ikka veel et MV halb pokkerimängija on) ja ta ütleb sulle et tegemist on väga lihtsa ja kiire operatsiooniga siis sa ei lähe veel kümne inimese käest nõu küsima...

Mis ma öelda tahan on see et igale argumendile saab vastuargumendi tuua, seega on selline võrdluste toomine mõttetu :)

Asi siin polegi niivõrd selles kuidas operatsioon lõppes aga pigem selles et arst unustas haava kinni õmmelda ja kuses ka veel sinna sisse :)

vMario
11.06.12, 16:19
See, et ärme lahenda asju avalikult ega tiri kangelast meediasse, kuna see heidab Eesti pokkerile halba varju, on ikka küll naeruväärne. Mees peab saama, mis ta on välja teeninud. Elu õpetab.

PlanetRJ
11.06.12, 16:39
minu arust on asi juba ammu nii kaugel,et kui Madis maksaks isegi 5000 euri tagasi,et sellest ei piisaks,sest kui sa lähed näiteks kohtusseja kaotad siis sa ei maksa aint algsummat,vaid ka igasugused mjuud kulud ja ajakulud ja palju on inimesed pidand kannatama tema pärast,õiglane oleks kui Madis maksaks enda taskust 1000 - 2000 euri juurde mis jagataks siis kõigi steikijate vahel vms

Godspeed_EJ
11.06.12, 16:40
Tüüpiline näide ennatlikust järeldusest, mis varsti on kindlasti TÕESTATUD fakt kõigi trollide jaoks.

Pole sõber, eilseni isegi ei teadnud, et selline tont on olemas.

Ma saan aru, et pokkerimängijate heaks isikuomaduseks ongi soov oma vastane kaasmängija nii öelda ära hävitada ja tühjaks teha ning vaadata teda walk of shame`mas aga elu ei ole ainult pokker ja avalikuse ees kellegi sittamine ei aita kaasa ei sitatavale ega sittajatele (arvate, et tüübi mott tõusis nüüd hullult üldse kellelegi midagi maksta?).

Pole ühtegi trollimis posti siia teemasse püstitanud. Aga mida arvata uutest kasutajatest, keda tänu sellele teemale on tekkinud nagu seeni peale vihma? Peaksin kinnisilmi uskuma, et tegemist on ausate kodanikega, kes soovivad oma neutraalset arvamust postitada ja päästa pokkeri mainet? Nagu juba varem öeldud, siis varjata pole siin midagi enam mõtet - elus paraku on positiivseid ja ka negatiivseid külgi.

Minu eesmärgiks ei ole kellegi totaalne põrmustamine ning hävitamine. Ma lihtsalt soovin, et selliseid juhtumeid esineks võimalikult vähe. Selleks on vaja rakendada natuke karmimaid meetmeid ja näidata tuleviku potetntsiaalsetele scammeritele, et neid võetakse vastutusele. Paraku on siin foorumis nii mõnigi varajasem stake lõppenud sellega, et investoritel on oma rahast suva ja keegi teenitud karistust huvi puudumisel ei saa. See paraku tekitab soodsa kasvulava tulevastele scammidele. Sellest aru saada ei tohiks olla väga raske.

Mis konkreetsesse juhtumisse puutub, siis anti Madisele korduvalt võimalusi see asi viisakalt ära lõpetada, mille peale tuli aina uusi ja uusi valesi ning ümmargust juttu. Inimesele ei pea andma kümmet uut võimalust kõik ausalt üles tunnistada.
Fakt on see, et ta eiras mõistliku BRM ning fakt on see, et ta tiris H.Käsperi siia teemasse, postitades kõige sulaselgema vale, mille Henri on tänaseks isiklikult ümber lükanud.

erplander
11.06.12, 16:44
muideks, esimese pretensiooni härra multiaccoundingu kohta tegin juba mitu aastat tagasi, kui ta unibetis mitme kontoga mängimise üles tunnistas. siis oli sama reaktsioon - miks sa teed, eesti meister, halb maine blablabla. olukorra maha vaikimisele aitas kaasa omalt poolt ka küündimatu unibeti klienditugi hr erplanderiga eesotsas.

Hämmastav, sa pole ka siiani sellest kibestumusest üle saanud, et tookord Madisele alla jäid. Aga sulle veelkord rahustuseks: mingit multiaccountingut ega collusionit Unibet/Microgaming siis ei tuvastanud. Madis mängis enda konto alt ja sel ajal oli 18 seaduslik vanus. Mingi blogiposituse põhjal polnud mul ega Unibetil ka võimalust kedagi süüdi mõistma hakata, nagu sa kangesti soovisid.

Nagu ei mõistnud Pokerstars ega ükski teine pokkeriruum tagantjärele süüdi ka Annette Obrestadi, kes täiesti varjamatult paljudes intervjuudes korduvalt tunnistas, et mängis juba 15-aasta vanuselt vastavatel pokkerisaitidel reaalse raha peale pokkerit. Ilmselt lähtus Unibet ka oma mainest ja võimalikest tagasilöökidest, kui Madis näiteks ise oleks kohtusse läinud sel juhul Unibeti vastu, kui Unibet tõesti olekski otsustanud tühistada selle tiitli või muid sanktsioone rakendada paljalt blogipostituse põhjal.

Nii et veelkord vabandused, et ei suutnud sind tookord aidata, pidanuksid ehk siiski ise kohtu poole pöörduma.

Kusjuures ma sugugi ei väida, et alaealisena raha peale mängimine oleks õigustatud või seda peaks promoma ajakirjanduses (Obrestadi näitel). Parem kui ei promota.

See, kas kellestki saab pettur ja skeemitaja, sõltub ikka inimese enda isikuomadustest ja kasvatusest.

Arvasin pikka aega, et Madise puhul on tegu pigem Eesti Mike “Timex“ McDonaldiga (kanadalane, kes võitis noorimana, 18-aastaselt EPT etapi jpm kõrgeid kohti; kusjuures pole saladus, et ka Timex alustas netis mängimist märksa nooremalt), igati aruka ja teistele eeskujuks oleva noore pokkerimängijaga, kes oma ülikooliõpinguid suudab pokkeriga finantseerida. Pidasin Madist ka oma sõbraks – reaalses elus on ta tõesti pigem tagasihoidlikult käituv ja normaalse huumorimeelega tüüp.

Kahjuks arvamus tema suhtes hakkas järsult muutuma pärast Eesti meistritiitli võitmist märtsi algul, kui hakkas üleolevalt ja ükskõikselt suhtuma oma käimasolevasse diili ja selle rahastajatesse. Kusjuures, kui need vassimised hakkasid välja tulema, siis kordagi ei muutnud oma tooni ja paistab, et elab siiani edasi oma fantaasiamaailmas ja arvab, et temal on veel mingeid õigusi rahastajatele nõudmisi esitada.

Ma olen ka täiesti nende poolt, kes väidavad, et sellised juhtumid tuleb avalikustada ja väga hea, et seda on tehtud. Sest tõesti juriidiliselt pole rahastajatel mõtet midagi ette võtta, see ei jõuaks kuhugi. 2+2 foorumis on rida skämmereid, kes võlgu märksa kolossaalsemaid summasid, nt Brad Booth $500,000 ringis, aga nende vastu ei saa midagi teha, vastupidi, tüüp plaanib minna WSOP-le, sest leidis $100,000 väärtuses steikijaid! Rääkimata Ledererist ja Fergusonist, kes petsid pokkerikogukonda poole miljardi dollariga... Kui kohtu kaudu nende vastu midagi teha ei saa, siis vähemalt saab avalikult hukka mõista.

Nii et selles osas olen ok2aa’ga täiesti nõus:


scumbagid tuleks kõik avalikustada. kumb on pokkerile kahjulikum, kas see, kui petturid avalikustatakse, et inimesed oskaksid neist edaspidi eemale hoida või see, et vaikitakse teema maha ning skämmid käivad edasi?

Ruuky
11.06.12, 16:51
fakt on see, et ta tiris H.Käsperi siia teemasse, postitades kõige sulaselgema vale, mille Henri on tänaseks isiklikult ümber lükanud.

* võib-olla Henri ei mäleta seda vestlust
* võib-olla räägiti teineteisest mööda
* võib-olla üks või teine või mõlemad olid purjus
* võib-olla see vestlus oli kunagi ammu

Sa ei ole olnud nende vestluste juures. Ometi eeldad by default, et M. lausvaletab ja mingit muud selgitust ei või olla. Elu ei ole nii must ja valge.

Pealegi pole see konkreetne jutuajamine stake`i teema kontekstis eriti oluline (ei muuda asja sisu). Mõttetu on sellisest asjast kinni hakata ja avalikku ristilöömist korraldada. Just seepärast peakski tüübiga rahulikult rääkima mitte läbi foorumi ja selgelt läbi fustratsiooni "dickswingigu" neid asju ajama.

vonkartoffel
11.06.12, 16:55
Praegusel hetkel kui Madis Erit usaldusväärsus on täiesti null, ei saa ühtegi tema esitatud sõna uskuda. Henri Käsperi usaldusväärsus on aga ikka väga väga korralik.

edit: ja kõik ei ole hall nagu Madis on proovind siin oma õhkpostidega selgeks teha rahvale.
edit2: miks sa arvad, et rahvas tahab et oleks scammer, petis, valetaja? Mina seda näiteks ei taha, ma oleks väga rõõmus kui tuleks välja et ta ei ole seda aga sellist asja lihtsalt ei saa mitte kui kuidagi enam juhtuda.

runnar
11.06.12, 16:57
2+2 foorumis on rida skämmereid, kes võlgu märksa kolossaalsemaid summasid, nt Brad Booth $500,000 ringis, aga nende vastu ei saa midagi teha, vastupidi, tüüp plaanib minna WSOP-le, sest leidis $100,000 väärtuses steikijaid!
Booth saab erinevalt teistest samasugustest vähemalt ise aru, et olukord on sitt!

http://www.youtube.com/watch?v=6zbNieYoaos

erplander
11.06.12, 17:04
Booth saab erinevalt teistest samasugustest vähemalt ise aru, et olukord on sitt!

Hm, ei tahaks kuidagi nõus olla, et Booth väga saab aru oma olukorrast või mõistlikult püüab midagi teha sellest väljumiseks, pigem otsib võimalusi, et samas stiilis jätkata ja oma fantaasiamaailmas edasi elada. See video avaldamine oli sisuliselt tal ainus võimalus kõige selle jätkamiseks.

Vt seda "too eazy" postitust (http://forumserver.twoplustwo.com/showpost.php?p=33207057&postcount=785) ja mõningaid teisi pärast teda selle teema lõpus: http://forumserver.twoplustwo.com/29/news-views-gossip/brad-booths-apology-wcgrider-others-poker-community-1207857/index53.html

Ruuky
11.06.12, 17:07
edit2: miks sa arvad, et rahvas tahab et oleks scammer, petis, valetaja? Mina seda näiteks ei taha, ma oleks väga rõõmus kui tuleks välja et ta ei ole seda aga sellist asja lihtsalt ei saa mitte kui kuidagi enam juhtuda.

Ma arvan, et pokkeri mainele tehtav kahju avalikkuse silmis on suurem kui mis iganes kasu selle teema üles tõmbamisest (ma nagu ei näe peale emotsionaalse rahulduse, mis trollijad saavad sellest, et tüübile on solgiämber kaela valatud mingit sisulist effekti ... kui keegi näeb siis selgitage mulle ka palun) võiks saada. Mingil hetkel võib see kahju ka olla näiteks reaalselt tuntav kui mõni riigiisa satub jälle uusi seadusi kirjutama ja talle meenub, et selle neetud hasartmängu meistrid petavad omasugustelt raha välja ja selle "poe" võiks sulgeda või vähemalt veel natuke piirata.

vonkartoffel
11.06.12, 17:10
Ei, pigem näitab see seda, et turvalisus on väga hea. Kujuta nüüd ette et sult varastatakse lasnamäel jalgratas ära, kas tulevad sinuga 50 naabrit seda otsima? Siin praegu tuli vähemalt 50 inimest aitama olukorda selgust tooma.

JohannesJ
11.06.12, 17:12
Päris karm ongi asi lehes :D
Miks see Ruuky veel banni pole saanud? silmad hakkasid valutama kui ta poste lugesin :S
Täitsa uskumatu on lugeda inimeste poste, kes veel üritavad teda kuidagi kaitsta, sest isegi kui kõik süüdistused tõele ei vasta siis oma käitumisega on ta ikkagi 100% kõik ära teeninud.

Ghost0
11.06.12, 17:13
Ma arvan, et pokkeri mainele tehtav kahju avalikkuse silmis on suurem kui mis iganes kasu selle teema üles tõmbamisest (ma nagu ei näe peale emotsionaalse rahulduse, mis trollijad saavad sellest, et tüübile on solgiämber kaela valatud mingit sisulist effekti ... kui keegi näeb siis selgitage mulle ka palun) võiks saada. Mingil hetkel võib see kahju ka olla näiteks reaalselt tuntav kui mõni riigiisa satub jälle uusi seadusi kirjutama ja talle meenub, et selle neetud hasartmängu meistrid petavad omasugustelt raha välja ja selle "poe" võiks sulgeda või vähemalt veel natuke piirata.Kuidas sa saad selline põmmpea olla? Arvad, et tuled siia foorumisse ja ütled kuidas päriselt elus asjad käivad? Siin foorumis on väga palju inteligentseid inimesi, kes on siin teema juba sõna võtnud. Ja enamus foorumlastest ongi erapooletud. Sa ei kujuta ette kui palju vastutulelike ja abivalmis inimesi siin on. Sinu väide, et pokkerimängija eesmärk on hävitada on jabur.

Sa raiud enda arvamust peale ilma, et kuulaks mida teised räägivad. Sa ei ole kõigega kursis ja oled suutnud ennast 10 postitusega tolaks teha.

Ruuky
11.06.12, 17:16
Ei, pigem näitab see seda, et turvalisus on väga hea. Kujuta nüüd ette et sult varastatakse lasnamäel jalgratas ära, kas tulevad sinuga 50 naabrit seda otsima? Siin praegu tuli vähemalt 50 inimest aitama olukorda selgust tooma.

Vaata mul on pohhh ... lad, et 50 inimest mind aitama tuli - ma tahan jalgratast tagasi mitte tunda end 50-ne inimese poolt aidatuna. Ja see nii öelda abi on üle 800 000 pealise küla kuulutamine, et näed tüüp oli loll ja jättis ratta lukustamata ja nüüd keegi paha loom varastas selle ära. Mul endal on ka mark ja mulle täiesti piisaks kui ma saaksin ratta rahulikult tagasi ja 50 olulist inimest teaks, kes oli varas ja enam selle loomaga tegemist ei teeks.

vonkartoffel
11.06.12, 17:17
http://forumserver.twoplustwo.com/members/139073/

pole hetkel aega uurida aga keegi võiks postid siin läbi lugeda ja selgitada miks petis on ka 2+2 foorumist bännitud
sellise posti leidsin asjaga seonduvalt http://forumserver.twoplustwo.com/28/internet-poker/person-person-transfers-first-post-must-read-posting-rules-1529/index6652.html#post26442464 aga seal on ka sees sellise scammeri user nagu billaivi, et ma ei tea mis seal tagamaad on täpsemalt.
see oli ka mingi huvitav post seal http://forumserver.twoplustwo.com/28/internet-poker/p2p-transfers-chat-thread-no-trading-itt-1079166/index5.html#post28085278

Ruuky
11.06.12, 17:19
Päris karm ongi asi lehes :D
Miks see Ruuky veel banni pole saanud? silmad hakkasid valutama kui ta poste lugesin :S
Täitsa uskumatu on lugeda inimeste poste, kes veel üritavad teda kuidagi kaitsta, sest isegi kui kõik süüdistused tõele ei vasta siis oma käitumisega on ta ikkagi 100% kõik ära teeninud.

Debiil, loe nüüd uuesti ja äkki siis mõistad, et ma mitte ei kaitse teda vaid ei saa aru miks on vaja kasutada avalikustamise meetodeid kui need a) ei anna sittagi b) võivad olla pigem kahjuks

vonkartoffel
11.06.12, 17:20
Vaata mul on pohhh ... lad, et 50 inimest mind aitama tuli - ma tahan jalgratast tagasi mitte tunda end 50-ne inimese poolt aidatuna. Ja see nii öelda abi on üle 800 000 pealise küla kuulutamine, et näed tüüp oli loll ja jättis ratta lukustamata ja nüüd keegi paha loom varastas selle ära. Mul endal on ka mark ja mulle täiesti piisaks kui ma saaksin ratta rahulikult tagasi ja 50 olulist inimest teaks, kes oli varas ja enam selle loomaga tegemist ei teeks.
siis sa pole väga hea inimene ja mul on kahju sinust, täitsa tõsiselt on. Siin leidub väga palju normaalsemaid inimesi, et sa ei pea siis vaeva siin rohkem nägemagi. Ja las olla asi edasi pohh.

Ruuky
11.06.12, 17:24
siis sa pole väga hea inimene ja mul on kahju sinust, täitsa tõsiselt on. Siin leidub väga palju normaalsemaid inimesi, et sa ei pea siis vaeva siin rohkem nägemagi. Ja las olla asi edasi pohh.

Ma saan aru, et heaks inimeseks teeks mind see kui ma oskaks hinnata 50-ne inimese abitut abistamist ja samal ajal lööksin avalikult varga risti? Go figure ...

BuildUp
11.06.12, 17:26
Kuule Ruuky, aitab nüüd küll.

VisaHing
11.06.12, 17:26
sellise posti leidsin asjaga seonduvalt http://forumserver.twoplustwo.com/28/internet-poker/person-person-transfers-first-post-must-read-posting-rules-1529/index6652.html#post26442464 aga seal on ka sees sellise scammeri user nagu billaivi, et ma ei tea mis seal tagamaad on täpsemalt.
see oli ka mingi huvitav post seal http://forumserver.twoplustwo.com/28/internet-poker/p2p-transfers-chat-thread-no-trading-itt-1079166/index5.html#post28085278

Naljakas mu Starsi kasutaja on: BillAivy :D. See BillAivi peaks olema ( ma pole kindel selles 100% ) see sama tegelinski, kes kunagi mind scammis 20 euroga.( Tanel Taal ) Puhusin asja suureks ja helistasin ta vanematale jne. Lõpus sain siiski raha tagasi kergete intressidega isegi.

Sorry for oft.

vonkartoffel
11.06.12, 17:27
Ma saan aru,
sorry ei. Saad välja elada: http://www.ohtuleht.ee/480541/kommentaarid .
väike palve ära rohkem kirjuta, siis ei kirjuta ma ka rohkem ja on modedel ka elu lihtsam, ei pea seda jama kustutama hakkama. Win win kõigile.

hakkameimema
11.06.12, 17:29
Ruuky ja mis korravalvur või abistaja sina siin oled, või mida sa oma jutuga öelda tahad...Tegid spetsiaalselt selle pärast siia kasutaja, et mingit möla suust välja ajada?

Kõikidele ülejäänutele soovitaks seda debiili lihtsalt ingoreerida...

800miljonit
11.06.12, 17:31
sellise posti leidsin asjaga seonduvalt http://forumserver.twoplustwo.com/28/internet-poker/person-person-transfers-first-post-must-read-posting-rules-1529/index6652.html#post26442464 aga seal on ka sees sellise scammeri user nagu billaivi, et ma ei tea mis seal tagamaad on täpsemalt.
see oli ka mingi huvitav post seal http://forumserver.twoplustwo.com/28/internet-poker/p2p-transfers-chat-thread-no-trading-itt-1079166/index5.html#post28085278

nagu ma sealt välja loen siis madis very(pokerstars) ja madis very(full tilt) kontod on mõlemad mingi scami-skeemiga olnud segatud. endal 2+2 foorumis kasutajat pole aga sellele tüübile seal kes info postitas võiks pm-i saata võib-olla leiab selgust sellese 2+2 skämmiskeemi sest see on miski 6 kuud tagasi postitatud.

vonkartoffel
11.06.12, 17:31
Naljakas mu Starsi kasutaja on: BillAivy :D. See BillAivi peaks olema ( ma pole kindel selles 100% ) see sama tegelinski, kes kunagi mind scammis 20 euroga.( Tanel Taal ) Puhusin asja suureks ja helistasin ta vanematale jne. Lõpus sain siiski raha tagasi kergete intressidega isegi.

Sorry for oft.
Arvestades et Madis konto baniti seal ka koheselt ära siis vb mingi lisainfo sellest Tanel Taalist oleks vajalik siin veel, ala kas on Madisega mingeid ühendusi vms.

Ruuky
11.06.12, 17:33
Ruuky ja mis korravalvur või abistaja sina siin oled, või mida sa oma jutuga öelda tahad...Tegid spetsiaalselt selle pärast siia kasutaja, et mingit möla suust välja ajada?

Kõikidele ülejäänutele soovitaks seda debiili lihtsalt ingoreerida...

Oma kõige esimeses postis selgitasin seda (hommikul enne kui artikkel Õhtulehte pandi). Loomulikult pole sa seda lugenud seega on hea möliseda ...

Edit: Ei kavatse rohkem selles teemas sõna võtta, sest olen oma arvamuse välja öelnud ja sellest piisab.

tolik
11.06.12, 17:49
Päris karm ongi asi lehes :D
Miks see Ruuky veel banni pole saanud? silmad hakkasid valutama kui ta poste lugesin :S
Täitsa uskumatu on lugeda inimeste poste, kes veel üritavad teda kuidagi kaitsta, sest isegi kui kõik süüdistused tõele ei vasta siis oma käitumisega on ta ikkagi 100% kõik ära teeninud.

mitte lehes, vaid veebiportaalis. väga suur vahe.

ok2aa
11.06.12, 18:01
huvitav,kuidas sattusid madise ft ja starsi kontod 2p2 skämmerite listi http://forumserver.twoplustwo.com/showpost.php?p=26442464&postcount=99774

erplanderile: tunnen kaasa, kui härra kirjalik ülestunnistus ei olnud piisav tõestusmaterjal. mainisin aastatetagust intsidenti ainult sellepärast, et oleks tookord adekvaatselt asjale reageeritud, siis arvatavasti poleks madis praegustesse probleemidesse sattunud.

VisaHing
11.06.12, 18:24
huvitav,kuidas sattusid madise ft ja starsi kontod 2p2 skämmerite listi http://forumserver.twoplustwo.com/showpost.php?p=26442464&postcount=99774

erplanderile: tunnen kaasa, kui härra kirjalik ülestunnistus ei olnud piisav tõestusmaterjal. mainisin aastatetagust intsidenti ainult sellepärast, et oleks tookord adekvaatselt asjale reageeritud, siis arvatavasti poleks madis praegustesse probleemidesse sattunud.

Dafoq. Keegi võiks saata PMi tollele 2p2 modele ja küsida. Tõesti huvitav, mis pettusega ta seal hakkama on saanud.

qbj0hn
11.06.12, 18:24
Juba saadetud.

leits
11.06.12, 18:30
Huvitav kui sügavale temaga seotud jama kaevata annab? Hetkel tundub et põhja näha pole :/

VisaHing
11.06.12, 18:33
Juba saadetud.

Jõudsin ka ära saata :P. No vaatame, mis siit välja tuleb siis nüüd.


ära nüüd hullu ka pane.

Tean, et oled Madise bf aga siiamaani tundub tõesti, et lõppu pole näha.
Tegelikult käib see ka pettuse alla, et ta on seoses oma firmaga kinnitamata andmetel võlgu päris palju raha. :)

tolik
11.06.12, 18:33
Huvitav kui sügavale temaga seotud jama kaevata annab? Hetkel tundub et põhja näha pole :/
ära nüüd hullu ka pane.

MrT2inem
11.06.12, 18:44
Millal Madis taaskord aega lubas leida, et vastuseid anda ?

Svenza
11.06.12, 18:45
See pask hakkab juba epic mõõtmeid võtma. Ma mõtlesin, et jätan kogu selle sita rahule ja enam ei torgi, aga tundub, et see on üks lõputu petuskeemide ja huiamiste jada. Ebareaalne vend lihtsalt. Suht sõnatuks võtab.
Kui raske oli kõik üles tunnistada, rahad ära maksta, vabandust paluda ja eluga rahulikult edasi minna. Nüüd tuleb nii palju luukeresid kapist välja. et jube kohe. Ja paistab, et lõppu ei tulegi.
Huvitav, et vanema generatsiooni vendadel 30+ on asjast kõigil sarnane arusaam. Iga vale eest vastu tatti, seni kuni hakkab aru saama, mis ta valesti on teinud. Kodus pole kunagi vitsa saanud või karistada???
Krt, sul tuleks telekas, arvuti+ internet ja telefon käest ära võtta, terveks suveks maale tööle viia. Toidad sigu, kõplaid peenraid, teed talvepuid, võtad kartulit ja teed füüsilist tööd. Reaalset elu on sul vaja näha tatilutu!

tolik
11.06.12, 19:00
Millal Madis taaskord aega lubas leida, et vastuseid anda ?
TLinnamägi: "ligemal ajal"

Madis Very
11.06.12, 19:01
Vabandust vastuste viibimise ning eelnevalt esinenud üleoleva käitumise eest. Viimases postis ei olnud soovi enda tahtmist peale suruda. Kuupäev oli lisatud plaaniga kiirendada protsessi investoritega suhtlemisel ning selle ultimaatumina esitamine ei olnud kindlasti olukorrale sobiv käitumine. Vastan küsimustele, mis on jäänud foorumis silma.
1)On eksinud mõistliku BR-management kriteeriumi vastu:
Olen terve elu mänginud "keskmise sisseostu" süsteemi järgi ja varem pole sellega probleeme esinenud. Sellest tulenevat panin ka reeglitsse punkti, mille järgi bankroll managment on pigem lahtine. . Tagantjärele muidugi kahetsen, et reeglid ei saanud konkreetsemalt kirja pandud ega ei seletanud oma tavalist brm süsteemi. Soovisin tulevikus vältida probleeme ning diili reeglid saidki sellepärast nö vabaks tehtud.
2) Investoreile valeinformatsiooni esitanud:
Varem esitatud graafikud on minu mängitud. Mängisin teise kontoga, kui olin alaealine pokkeri mõistes. Mängisin kasutajanimega HOTAMY1985 eelmise aasta perioodil kuniks mu sünnipäevani. Kontoga pole mul kontakti enam olnud, seda ka stake raames. Starsi sai saadetud kiri, mis on all spoileris. Loodan, et nad saadavad oma HH/uurimise otsuse lähiajal ning siis on näha, et chipdumpingut pole toimunud. Kuna mul olid kasutajad sama aliase all PokerTrackeris ei näe ma vs Playersist peale aliase eraldamist enam nende vahelisi käsi. Leidsin Pokerprolabsist paar turniiri, kus oldud koos kuid PTst neid otsides need puuduvad. Ma ei oska antud fenomeni kommenteerida aga PokerStarsile saigi sellepärast kiri saadetud ning nemad saavad seda kõige usaldusväärsemalt kinnitada. http://www.upload.ee/image/2421479/Untitled.jpg
3) Investoreid eiranud:
Peale viimast reegli uuendust, kui tuli ilmsiks inimeste rahulolematus, et ma ei update piisavalt tihti siis lisasin reegli iga pühapäeva kohta millal ma seda ka igakord tegin. Enne seda olid updated harvad. Küll vastasin investoritele erinevate suhtluskanalite kaudu. Auditid lisanud küsimisee peale. Steigi rahade koha pealt on investoritega privaatselt ühendust võetud.
4) On stakele pühendunud:
Erinevad reisid, live mängud ning muud reaalse elu olustikud ei lasknud grindida seda staket kui nö täis töökohana. Reeglid olid just selle pärast loosed, et polnud kindel kui palju mängida jõuan. Seega saab vist tõepoolest öelda, et stakele pühendumus oli madal.
5) Starsi reeglite vastu rikkunud:
Olen mänginud alla 21 aastasena peale eesti litsentsi aktiveerumist kasutajaga HotAmy1985 pokkeriruumis Pokerstars. Ei ole mänginud isiklikult kahe kontoga ühel ja samal ajal. Sellega oli kõik peale seda, kui oli võimalus ise oma kontoga mängima hakata legaalselt.
6) Henriga oleme suhelnud FBs. Sarnane vestlus leidis minu mäletamist mööda aset, aga võimalik et esines arusaamatusi üksteise mõistmisel. Ma ei soovi asjasse segada inimesi, kellel pole sellega tegelikult midagi tegemist ning nende elu tüüdata. Olen tema käest juba vabandust palunud, et sellise vestluse avalikuks tegin. See oli minu poolt väga suur viga.
7) Chipdumpingu kindlaks välistamiseks oleks vaja lisainfot, näiteks HH. Enne sind uskuma ei jääda, kui pole solid tõendust sellele.
Küsimuses 2 olen sellele viidanud ning all näha ka kiri mis saatsin Starsile. Kui keegi oskab öelda, kuidas peale seda kui antud kasutajad on olnud aliased ja nad lahti teha miks ma ei näe vs Playeri alt neid omavahel mängimas ? Samas puuduvad ka Tournaments - By Tournament need turniirid. ( Näiteks http://pokerprolabs.com/topsharkpro/tourneys?idf=6DA24D63DC838EC8D48D99AE09F47C0F063C3 690D9C03710ED1A8F50C5AE2364A86D3F4E016FFC65FE05806 8F4DAB784 kus on mänginud mõlemad koos. Panen filtriteks PTs 7-12 mai ning ma ei näe antud ajaperioodil sellist turniiri seal, kus nad oleks koos olnud. Samas General Views näen mängitud käsi aga vs Playersis ei ole neid.) Või on olemas eraldi veebileht kus saab need omavahel nö vs panna ning käsi vaadata ?
8) Lisaks
Tunnistan, et olen varem varjanud mängimist hotamy kontoga. Ega ei ole kerge sellist tunnistust avalikuks teha, et olen mänginud alaealisena kontoga, mis ei kuulu minule. Kuid antud asi on siin nii suureks puhutud ning soovin rahu ja eesti pokkeri mainet mitte rikkuda. Arvatavasti saan nüüd Pokerstarsist reeglite rikkumise eest bani(kirja kirjutamise ajal on konto juba blokitud), kuid antud asi ei morjenda mind teades, et raha röövimise/chipdumpingu süüdistustel pole alust ja ma pole sellise asjaga elu sees tegelenud.
Kõigile investoritele on ka hetkese seisuga stake hetkelise väärtuse rahad kantud (need, kes kandsid swedist said raha SEBst vb viibib mingid tunnid). Ehk siis kõigi investoritega on ühendust võetud ning rahade tagastamise arutelu jätkub privaatselt.
Ka sellest postist ilmselt ei piisa, et kõiki kahtlustusi ja süüdistusi ümber lükata, aga olen valmis edasistele küsimustele vastama. Sooviksin teiepoolseid täpsustavaid lisaküsimusi, millele proovin põhjalikumaid vastuseid anda. Oodatud on juhised ja soovitused, kuidas saaksin küsitavates kohtades paremini lisainfot anda.

Vabandust jällegi oma probleemse suhtumise pärast. Selline ma juba oma suhtumisega surve all olen. Ning ma polnud võimeline piisavalt viisakalt reageerima minu suunas tulevale rünnakule.

/
Foorumist 2p2 olen jah bani saanud väga ebaõiglasel viisil. Ma ei viitsinud seal isegi õigust taga ajada, et sinna tagasi saada. Ammu enne kunagi, kui full tilt käis siis tegelesin väga palju rahavahetusega. Ning ppro foorumist soovis ka kasutaja "variatsioon" vahetust summa oli vist mingi 3k$. Anyway kandis mulle raha, kandsin talle raha. Kõik läks ilusti. Aga järsku sain scammis süüdistatuna foorumist bani. Ei tea ikka miks ja kas teine kasutaja ei confirmind edukalt diili läbiviimist vms. Ei oska rohkem seletusi anda. Kui kasutaja "variatsioon" oskab midagi lisada siis see oleks väga teretulnud.
(Vahetus toimus läbi 2p2 foorumi mitte siin)


Kiri starsile:
Hello,
i have to come up clean and say that i have played with an account "HotAmy1985" during last years period when my age (under 21) didnt match up for the requirement after the new Estonian law, which disabled the play for 18-21 years old players. I have played legally from 18+ im not really sure in which date the law was activated. But after that until 25. september i have played with the other account on my parents name because i still had to earn money to live. I have finally realised it was an cheating act and after the war in my home country forum i have realised how big of an mistake it was. I am ready for a punishment because i have broken the rules last year and this is not equal to all the other players.
But after that i had no deal with the account, ive been trying to coach the parent while we are playing but as u see there is not much hope there, haha :(.
I have realised how big of an mistake it was after i was accused of "chipdumping" vs these two usernames Madis Very vs HotAmy1985. But im unable to get the hands between these two players from my PokerTracker to prove to the community members of Estonian poker forum that chipdumping is not correct. Is there anything you can do send me all the hand histories this year between those players. Or start up an investigation and prove that there was no chipdumping all of the hands were played normally and nothig odd didnt occur.
Sorry for a messy text but im sure you will realize the main topics here.
Thank you and im Sorry again for i was a underage poker player here and i set in danger all of the reputation u have against underage gambling.
Madis Erit
Ei ole julgenud antud kirja läbigi lugeda. Kindlasti on vigu mega palju, kuid mõte jääb samaks.

tolik
11.06.12, 19:08
first

MrT2inem
11.06.12, 19:10
Vabandust vastuste viibimise ning eelnevalt esinenud üleoleva käitumise eest.

Kommenteeri miks esitasid foorumlastele kasutaja HOTAMY1985 graafikud, ise väites, et tegemist on erinevate saitide graafikuga ?

tolik
11.06.12, 19:12
Kommenteeri miks esitasid foorumlastele kasutaja HOTAMY1985 graafikud, ise väites, et tegemist on erinevate saitide graafikuga ?
mis sa ise arvad? et mitte vahele jääda alaealisena teise konto alt mänginuna.

vonkartoffel
11.06.12, 19:16
Miks sa arvad, et sa ei peaks hüvitama stake terves ulatuses?

Mr_Kenny
11.06.12, 19:16
But after that i had no deal with the account, ive been trying to coach the parent while we are playing but as u see there is not much hope there, haha :(
Ei ole julgenud antud kirja läbigi lugeda. Kindlasti on vigu mega palju, kuid mõte jääb samaks.

Not sure if srs..

All in all ma usun et kindlasti on õige et sa kavatsed tagasi maksmises rääkida vaid investoritega, kuid võiksid meile ka ära mainida kas maksad 100% tagasi kuna muidu trollimine tõenäoliselt ei lõppe.

800miljonit
11.06.12, 19:26
Viimati mängiti Hotamy1985 kontoga 14. mai 2012, sellel ajal juba 5000€ stake käis ja mängisid ka madis very kontoga.
Kes mängis 2012 maikuus hotamy1985 kontoga? Kas multiaccountisid stake perioodil ja seadsid investorite raha ohtu?

http://i48.tinypic.com/ffal8p.png

krt mai saa ikkagi aru
1)see AQ vs KQ jaotus ei haaku sinu storyga. kes siis ikkagi jätkas mängimist hotamy1985 kontoga peale sinu täisealiseks saamist ? oli see sinu ema või mõni sõber igaljuhul on ebausutav et mängiksid all-in situatsiooni sõbra vastu turnal.
2)sinu eelnevat vassimist vaadates ei usu et sellise kirja saatsid starsi. eelistaks screenshoti sellest. enne ei võta ühtegi su sõna tõsiselt kui 100% refundi pole saanud investorid ja soovitan teistel sama skeptiline seisukoht võtta


minu teooria on yldse selline et hotamy1985 on mõni su sõber kes andis sulle enda graafikut kasutada et sind siit sitast välja pesta

vMario
11.06.12, 19:41
Vabandust jällegi oma probleemse suhtumise pärast. Selline ma juba oma suhtumisega surve all olen.


Olgem ikka täpsed, surve all tunned sa end alles nüüd, tänu millele ka veidi tagasihoidlik toon.

ArgoH
11.06.12, 19:42
Antud konto praegune omanik on keegi sellest nimekirjast ?
http://www.olympic-casino.com/poker/index.php?id=10569&t_id=23337

Timpz
11.06.12, 19:58
2+2 foorumi bani jutt on tavaline häma

ok2aa
11.06.12, 20:02
2+2 foorumi bani jutt on tavaline häma

lol jah. average buyin bankroll management on samuti tore elukas, mis käigu pealt välja mõeldud.

800miljonit
11.06.12, 20:03
2+2 foorumi bani jutt on tavaline häma

tundub järjekordselt nii. kasutaja variatsioon ütleb siin et selle tehinguga probleeme polnud

http://forumserver.twoplustwo.com/showpost.php?p=26514941&postcount=99944

see 2+2 ban listi mode on hetkel online võimalik et saab asjasse selgust veel enne france-uk mängu lõpuvilet, vaadake postkasti kes seal saatsid..

tolik
11.06.12, 20:11
loool väiksed politseinikud, nii armas, päevad läbi internetis uurimas :D

Loksutaja
11.06.12, 20:14
800miljonit ma saan aru, et sul on TUNGIV vajadus veel õli tulle valada aga no... kus sa sealt välja loed, et selle raha diiliga oli probleeme ?

nii lampi lahmida ei ole ka mõtet.

qbj0hn
11.06.12, 20:15
huvitav,kuidas sattusid madise ft ja starsi kontod 2p2 skämmerite listi http://forumserver.twoplustwo.com/showpost.php?p=26442464&postcount=99774



Siukse vastuse sain aint.


There is no more info than what I put in that post really. I made that post before I became a mod and found all the accounts by looking at his post history on 2+2 and then Googling the names to get things like this: http://www.exchangemoneyplace.com/ge...ed-paypal.html (post 2 there)

This post here: http://www.exchangemoneyplace.com/ge...teller-pp.html shows Billaivi using the same email address he used on 2+2, so it is the same person stealing everywhere.

This post: http://www.exchangemoneyplace.com/ge...html#post49991 shows Billaivi saying that his FT and PS poker names are Madis Very.

You can also see that address being used to scam on one of your local forums here: http://translate.googleusercontent.c...cDNOq26zX32dGw from post 477 onwards.

And here: http://webcache.googleusercontent.co...w.google.co.uk

There are only two possibilities here.

Madis did the scamming.

Or someone used Madis's poker names to do the scamming.

.

raaids
11.06.12, 20:15
Kui sa mägnisid 2700$ vms rolliga 109$ rebuy turniiri siis see tähendab et see on 8-9 BI mitte 25BI ja ega see 25BI ka mingi vabandus ei oleks.

800miljonit
11.06.12, 20:15
800miljonit ma saan aru, et sul on TUNGIV vajadus veel õli tulle valada aga no... kus sa sealt välja loed, et selle raha diiliga oli probleeme ?

nii lampi lahmida ei ole ka mõtet.

pime oled v? ma ju kirjutasin et selle diiliga probleeme just EI OLNUD!

Loksutaja
11.06.12, 20:17
Sorry, minu paha 100%

800miljonit
11.06.12, 20:22
http://www.exchangemoneyplace.com/general-untrusted-digital-currency-exchange/11720-need-mb-100$-really-fast.html

sellise asja leidsin veel seal reklaamib ka - "My FTP/PS user is Madis Very "

800miljonit
11.06.12, 20:26
http://www.exchangemoneyplace.com/general-untrusted-digital-currency-exchange/12210-exchange-ftp-ps-mb-neteller-pp.html

PM or dunkown@hotmail.com
mob: +37256569005

no seal on telefoni number ka. eesti suunakood. on number kellegile tuttav?

JohannesJ
11.06.12, 20:27
Kusjuures arvan et see 2+2 teema võib bs. ka olla, sest ei usu, et keegi nii loll, et ise enda õige useri annab kui petta kavatseb.

Loksutaja
11.06.12, 20:27
Madise isiklik number see igatahes pole.

Suht kindel ka, et see billaivi lihtsalt kasutas Madise nimesi.

qbj0hn
11.06.12, 20:32
Siis see kasutaja Madis ka vast pole tema oma vaid made up.
Sest kirjas on, et antud kasutajal ja billaivil on sama e-mail: http://forumserver.twoplustwo.com/members/139073/

VisaHing
11.06.12, 20:34
Siukse vastuse sain aint.



.

Sain sama kirja ja ma üsna kindel, et billaivi aka Tanel Taal esindas end Madis Very all ja seega sai Madis banni, kuna moded ei teadnud seda.

Tanel Taal ehk dunkdown ehk billaivi ei ole seatud Madisega. Ta üritanud esindada end paljude erinevate inimestena.

http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/6833-MINGI-VEND-SCAMMIS-20EUR/page2
Minu kunagine teema :D Lasi üle aga sain talt rahad tagasi, kuna ähvardasin igasuguse jamaga.

--

Madis. See koht, kus sa kirjutasid Starsile, et: õpetasid oma ema/isa mängima. Paremat vabandust tõesti ei leidnud? Ja kuidas sa põhjendad seda, et te olete mänginud samadel 180 man turniiri (del)?

Batu
11.06.12, 22:09
Naljakas mu Starsi kasutaja on: BillAivy :D. See BillAivi peaks olema ( ma pole kindel selles 100% ) see sama tegelinski, kes kunagi mind scammis 20 euroga.( Tanel Taal ) Puhusin asja suureks ja helistasin ta vanematale jne. Lõpus sain siiski raha tagasi kergete intressidega isegi.

Sorry for oft.

Vaata aga mis välja tuleb, 2-3.a tagasi tegin sinuga HU sngsid ;)
Sry for ot

Davy
11.06.12, 22:15
Vabandust vastuste viibimise ning eelnevalt esinenud üleoleva käitumise eest. Viimases postis ei olnud soovi enda tahtmist peale suruda. Kuupäev oli lisatud plaaniga kiirendada protsessi investoritega suhtlemisel ning selle ultimaatumina esitamine ei olnud kindlasti olukorrale sobiv käitumine. Vastan küsimustele, mis on jäänud foorumis silma.
1)On eksinud mõistliku BR-management kriteeriumi vastu:
Olen terve elu mänginud "keskmise sisseostu" süsteemi järgi ja varem pole sellega probleeme esinenud. Sellest tulenevat panin ka reeglitsse punkti, mille järgi bankroll managment on pigem lahtine. . Tagantjärele muidugi kahetsen, et reeglid ei saanud konkreetsemalt kirja pandud ega ei seletanud oma tavalist brm süsteemi. Soovisin tulevikus vältida probleeme ning diili reeglid saidki sellepärast nö vabaks tehtud.

...


Tänan sind Madis lõpuks konkreetse ja arusaadava postituse eest.

Põhjendused ja seletused on adekvaatsed, arusaadavad ja kohati ka mõistetavad.

Kui ülalkirjutatu vastab tõele, siis eemaldaksin sinu nimelt pettusekahtluse ja käsitleksin olukorda kui stake reeglite rikkumisena, seda ühe kriteeriumi tõttu: „eksinud mõistliku bankroll management-i vastu“. Kuigi sa ei tarvitse sellega nõustuda, lähtudes enda minevikus rakendatud bankroll managementi kogemustest, siis pokkerivaldkondades üldtunnustatud mõistliku bankroll management-i vastu oled jämedalt eksinud.

Diili reeglite rikkumise tagajärg on diili lõpetamine ja investoritele investeeringu tagastamine . Kui seda ei ole võimalik teha koheselt, siis kindlasti on võimalik kokku leppida investoritega mõistlik tulevikku suunatud lahendus.

Loodetavasti on antud ebameeldiv kogemus sulle õpetuseks ja tulevikus ei pea teisi inimesi mõtlemis- ja tegutsemisvõimetuks.

Tunnistades oma viga ja investeeringu tagastamise korral loodetavasti leiad ka pikapeale pokkerimängijate poolset andestust ja ei pea kartma live-s teiste mängijate poolt ebameeldivaid käitumisilminguid.

***Teiste punktide kohta: "kõik ei ole must ja valge, aga tumehall ei ole ka hea".***
------------------------------------------------------------------------------------------------------

Mõned üldisemad punktid veel

A)„henri soovitusel“ : Madis tõenäoliselt ei ole õppust võtnud sellest, et kergesti kontrollitavate faktide kohta valet informatsiooni jagades teeb ta asja ainult hullemaks.
*„Väiksema kasiino regularid“ - kes need Eestis on ?
*“Coaching the parent“ – loodan, et see nii oleks.

B) Madis kindlasti ei ole nii hetkel kui ka tulevikus nn. „Eesti pokkeristaar“, selleks puudub tal piisav vastaste analüüsivõime(vt. punkti A, hea pokkerimängija suudab ennast vastase olukorda seada ja sellest tulenevalt oma käike nii planeerida, et situatsioon oleks temale endale kasulikeim. Kindlasti selline mängija ei kasuta päriselus vastaspoole mõjutamiseks 10ne aastase poisi tasemel valesid :„Jürka ütles“, "koer sõi ära“).

C)Madisele : „balla balla lifestile“ vaatlevad inimesed kui äärmist rumalust ja siiani kõik su postitused nii siin kui blogides lausa nõretavad sellest, palun lõpeta see ära, mul on sinupärast häbi kuuluda Eesti pokkerimängijate hulka(mõtlesin kuidas pehmemalt ja mitte nii isiklikult väljendada, aga antud hetkel on see lihtsalt tõsi ja lause jäi muutmatal kujul siia). Kustuta kogu see jura kiiremas korras ära ja kui su õnne taga seisab vajadus teiste ees näidata „balla balla lifestyle“-i , siis võiksid leida endale vastava seltskonna ja võiksid seda siis eraviisiliselt teha (vajaduste vastu on raske võidelda, kuid antud juhul nüüdseks peaksid tundma, mis siinne auditoorium sellest arvab). Muideks avalikult rõõmu tunda oma võimaluste ja kordaminekute üle ei kuulu „balling out of control“ suhtumise alla ja peaksid nende kahe erinevuse endale selgeks tegema.

Codecci
11.06.12, 22:27
C)Madisele : „balla balla lifestile“ vaatlevad inimesed kui äärmist rumalust ja siiani kõik su postitused nii siin kui blogides lausa nõretavad sellest, palun lõpeta see ära, mul on sinupärast häbi kuuluda Eesti pokkerimängijate hulka(mõtlesin kuidas pehmemalt ja mitte nii isiklikult väljendada, aga antud hetkel on see lihtsalt tõsi ja lause jäi muutmatal kujul siia). Kustuta kogu see jura kiiremas korras ära ja kui su õnne taga seisab vajadus teiste ees näidata „balla balla lifestyle“-i , siis võiksid leida endale vastava seltskonna ja võiksid seda siis eraviisiliselt teha (vajaduste vastu on raske võidelda, kuid antud juhul nüüdseks peaksid tundma, mis siinne auditoorium sellest arvab). Muideks avalikult rõõmu tunda oma võimaluste ja kordaminekute üle ei kuulu „balling out of control“ suhtumise alla ja peaksid nende kahe erinevuse endale selgeks tegema.
Kuuldavasti Ship It Holla Ballas pidi uusi liikmeid värbama: http://www.shipitholla.net/

Potsataja
11.06.12, 22:34
A)„henri soovitusel“ : Madis tõenäoliselt ei ole õppust võtnud sellest, et kergesti kontrollitavate faktide kohta valet informatsiooni jagades teeb ta asja ainult hullemaks.



Siinkohal tuletame meelde:


Ma just äsja kuulsin, et noorhärra olevat minult saanud soovituse 109+R turnasid crushima minna. Foorumirahvale ja eriti stake'ijatele siinkohal selgituseks, et Madise poolt kirjeldatud kujul ei ole meievahelist vestlust kindlasti toimunud. Madis - hoidsin siin mõnda aega pöialt, et sa oma jamad suudad kiiresti ära klaarida. Sul läks see äsja palju raskemaks. Ma arvan, et mingi paarisaja euro pärast oleksin ma oluliselt vähem mures kui selle pärast, et mind enda mahhinatsioonides alibina üritasid kasutada.

Mina järeldan sellest, et mingi vestlus ikka toimus. Lihtsalt üks pool kindlasti võimendas vestluse käigus saadud sõnumit ja võimalik, et teine pool vähendas vestluse käigus antud sõnumit.

VisaHing
11.06.12, 22:58
Madis selgita ka, miks sa 50 EURi otsutasid rohkem CashOutida kui Deposid. Kes sulle selle õiguse andis?
Madis on teadlikult rikkunud siiski paljusid stake reegleid ja sihilikult valetanud.

Alguses väidab, et ei ma ei tea midagi sellest HotAmyst ja ma ei võta enda omaks seda kasutajat.
Siis kui enam kuhugi pääsu pole, tunnistab et Jah see siiski minu kasutaja. Samas jällegi tõstatab uue küsimuse, et kes sellega siis mängis kui mitte sina? See et su ema/isa mängis. No halloo. Sa ei suuda onlines piisavalt volüümi anda aga samas suudad sa live taguda meeletult, coachida oma ema/isa, trippida mööda laia maailma ringi ja hoorasid üleval pidada. Sa seadsid stakejata rahad väga suure ohu alla oma tegevusega.

+ igasugused muud valed, mis su suust on tulnud oleks õige kui:
1) tagastaksid kõik rahad 100%iliselt
2) gtfo siit foorumist ja läheksid kirja inimesena, kellega tulevikus diile ei ole soovitav teha.

Ma arvan, et investorid soovivad ka näha hand historyt selle ajajooksul. Veel üks asi, millest sa kiivalt üritad eemale põigelda.
Sa lasknud märkimisväärseskoguses Heads up-e. Kõik sooviks ju kinnitust, et neil samadel heads-upidel pole osalenud HotAmyt või muid kahtlaseid kasutajad, kes kuidagi võivad sinuga seoses olla.

Mu viimane post siin :) Soovin edu investoritel rahade kättesaamisega.

Mr_Kenny
11.06.12, 23:03
Mu viimane post siin :) Soovin edu investoritel rahade kättesaamisega.

Loodame nii :)

jrgn hell
11.06.12, 23:11
Madis selgita ka, miks sa 50 EURi otsutasid rohkem CashOutida kui Deposid. Kes sulle selle õiguse andis?
Madis on teadlikult rikkunud siiski paljusid stake reegleid ja sihilikult valetanud.

Alguses väidab, et ei ma ei tea midagi sellest HotAmyst ja ma ei võta enda omaks seda kasutajat.
Siis kui enam kuhugi pääsu pole, tunnistab et Jah see siiski minu kasutaja. Samas jällegi tõstatab uue küsimuse, et kes sellega siis mängis kui mitte sina? See et su ema/isa mängis. No halloo. Sa ei suuda onlines piisavalt volüümi anda aga samas suudad sa live taguda meeletult, coachida oma ema/isa, trippida mööda laia maailma ringi ja hoorasid üleval pidada. Sa seadsid stakejata rahad väga suure ohu alla oma tegevusega.

+ igasugused muud valed, mis su suust on tulnud oleks õige kui:
1) tagastaksid kõik rahad 100%iliselt
2) gtfo siit foorumist ja läheksid kirja inimesena, kellega tulevikus diile ei ole soovitav teha.

Ma arvan, et investorid soovivad ka näha hand historyt selle ajajooksul. Veel üks asi, millest sa kiivalt üritad eemale põigelda.
Sa lasknud märkimisväärseskoguses Heads up-e. Kõik sooviks ju kinnitust, et neil samadel heads-upidel pole osalenud HotAmyt või muid kahtlaseid kasutajad, kes kuidagi võivad sinuga seoses olla.

Mu viimane post siin :) Soovin edu investoritel rahade kättesaamisega.


????

Mis see foorum on mingi elitaarne klubi, et valitud inimesed võivad tiksuda?

MagicFriend
11.06.12, 23:13
Viimati mängiti Hotamy1985 kontoga 14. mai 2012, sellel ajal juba 5000€ stake käis ja mängisid ka madis very kontoga.
Kes mängis 2012 maikuus hotamy1985 kontoga? Kas multiaccountisid stake perioodil ja seadsid investorite raha ohtu?

http://i48.tinypic.com/ffal8p.png

krt mai saa ikkagi aru
1)see AQ vs KQ jaotus ei haaku sinu storyga. kes siis ikkagi jätkas mängimist hotamy1985 kontoga peale sinu täisealiseks saamist ? oli see sinu ema või mõni sõber igaljuhul on ebausutav et mängiksid all-in situatsiooni sõbra vastu turnal.
2)sinu eelnevat vassimist vaadates ei usu et sellise kirja saatsid starsi. eelistaks screenshoti sellest. enne ei võta ühtegi su sõna tõsiselt kui 100% refundi pole saanud investorid ja soovitan teistel sama skeptiline seisukoht võtta


minu teooria on yldse selline et hotamy1985 on mõni su sõber kes andis sulle enda graafikut kasutada et sind siit sitast välja pesta

post 2163 - k2snakas:
"hotamy1985 on kindlalt madise konto, Ema nime all. Olen ise isiklikult kõrvalt näinud kuidas ta selle kasutaja alt "prindib"." Kindlad allikad, niiet tehke omad j2reldused!

post 2201 - dogers confirmib, et see on nii.

k2snakas ja dogers ehk kommenteerivad seda spetsiifilist insideinfot ehk natuke lahemalt ?
_______________________________________

tanases viimases potituses vaidab Madis:

2) Investoreile valeinformatsiooni esitanud:
Varem esitatud graafikud on minu mängitud. Mängisin teise kontoga, kui olin alaealine pokkeri mõistes. Mängisin kasutajanimega HOTAMY1985 eelmise aasta perioodil kuniks mu sünnipäevani. Kontoga pole mul kontakti enam olnud, seda ka stake raames. vanematega pole kontakti olnud?
Kiri Starsile: But after that i had no deal with the account, ive been trying to coach the parent while we are playing kes on see "we"? but as u see there is not much hope there, haha :(.



mis on aga mystika - kuidas kaib rahade liigutamine hotamy kontol.
oletame, et see on kunagi tehtud ema nimele. seega loogiline on jareldada, et samal ajal tehti ka MB konto ema nimele, kuna vahe usutav on versioon, et iga kord kui Madis soovis mangida, palus ta emal kontole raha peale kanda ja cashoutides kanti see raha ema pangakaardile. kuna eestis on budytransferid keelatud, siis muud varianti mina siin ei nae. fakt on see, et soovides liigutada raha kontol, peab olema sellega seotud ka konto esialgne kasutaja (Madis), sest imo teise inimese MB kaudu v66rale kontole raha kanda ei saa.

siit ka minu poolne kysimus Madisele, et kas t6esti oled sa suutnud oma lihasest emast 180mehe grinderi koolitada?
kui see nii pole, siis vaita, et sa pole alates taisealiseks saamisest selle kontoga seotud on minu meelest vale.

huvitav juhus on ka see, et 13 mai kirjutab Madis (post 1143):
Kõik läheb nii halvasti kui saab ei biidi üldse nagu näha, õpin hoolega ja mängin enda kohta ka üli vähe laudu korraga. Rolli järel 1,1. Hetkel vaid ük 8$ 180man alles 4/13 ning scoopikas. Lõpetasin sessi poole pealt ära unregasin lauad jne. Viskas täiesti üle ei suuda seda aeglast variatsiooni piina taluda. Vajan muud korraks.
10 minutit hiljem kirjutab (post 1145): *180 manis 4. standard cooleris rexi vastu 13bb effective kui btn shoves ja ma bb callin a9sga ta a7st ja ma ei crackinud ära.

kui vaadata hotamy mangitud mange tol paeval, 13 mai, siis seal juhuse tahtel yks 13 koht tulnud 180manil. kyll aga kellaajaliselt ei klapi (iseasi, kas OPR timezone on sama kui siinses foorumis), seega tegu arvatavasti lihtsalt kummalise juhusega.

K2snakas
11.06.12, 23:19
Ise ei hakka ütlema, et kust see info pärineb(kui see inimene ise tahab, siis ehk confirmib ise, aga kahtlen), aga suht veendunud, et Madis selle kontoga on stake ajal m2nginud ehk selle aasta sees ja dogers sai kh selle info minult...

E: ja et vanemate konto pole 100% kindel, aga midagi taolist...

MagicFriend
11.06.12, 23:27
Ise ei hakka ütlema, et kust see info pärineb(kui see inimene ise tahab, siis ehk confirmib ise, aga kahtlen), aga suht veendunud, et Madis selle kontoga on stake ajal m2nginud ehk selle aasta sees ja dogers sai kh selle info minult...

E: ja et vanemate konto pole 100% kindel, aga midagi taolist...

lahe postitus :heart:
ma nyyd suvepuhkusele. paikest ja pokkeri6nne grinderitele!

sygisel kohtub.

Potsataja
11.06.12, 23:31
Tõesti hea, üks hetk väidetakse, et "hotamy1985 on kindlalt madise konto, Ema nime all. Olen ise isiklikult kõrvalt näinud kuidas ta selle kasutaja alt "prindib" ja nüüd "E: ja et vanemate konto pole 100% kindel, aga midagi taolist... "

K2snakas
11.06.12, 23:35
Tra saa üle lohh, kui sa ei näe siis see jutt oli juttumärkides, et pole mina seda näinud ffs...

Potsataja
11.06.12, 23:44
Ok, minu viga.

Samas antud teemaarengu korral peab siiski iga siin teemas sõnavõtnu arvestama kohtus tunnistuse andmise võimalusega, seega jutumärgid nagu eriti ei loe. Välja on toodud ka kriminaalasja paragrahve, seega võibolla tuleb koguni uurijale aru anda.

kallekusta
11.06.12, 23:45
Hotamy1985 konto on siis nagu rändauhind??? Tulevikus hakkavad Madise lapsed ka siis vanaema konto alt mängima?? Kes siis praegu haldab seda kontot?? Kuidas toimus seal rahade liigutamine ja kuidas toimub praegu, kuna buddytransfer pole eestis lubatud.

tolik
11.06.12, 23:45
madis, kui su inglise keel nii sitt on, siis kas sul on erit.eu-l varikirjutaja (nagu savisaarel oli)?

tolik
12.06.12, 00:03
http://www.grapheine.com/bombaytv/identity-en-d398331b6d4669afe862d0f7d0651a81.html