PDA

View Full Version : Madis Erit kahtlustatav pettus(t)es: Rahad tagastamata, valetamine jpm.



Leheküljed : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14

heido24
12.06.12, 00:16
http://www.grapheine.com/bombaytv/identity-en-d398331b6d4669afe862d0f7d0651a81.html


NAER.....kujutan ette sellise näoga ta seda juttu siia trykkibki :D

800miljonit
12.06.12, 00:23
http://www.grapheine.com/bombaytv/communication-en-d9d862f372b281cc57f5a6ceca0d93c5.html

tolik
12.06.12, 00:25
http://www.grapheine.com/bombaytv/communication-en-d9d862f372b281cc57f5a6ceca0d93c5.html
hahaha WP!

KingPeral
12.06.12, 00:33
:D võimas

Cheating
12.06.12, 00:38
http://www.grapheine.com/bombaytv/identity-en-d398331b6d4669afe862d0f7d0651a81.html

ahhahahahha.

lambitont
12.06.12, 00:41
hahahahaah RÄME PRINT TULEB

jasssass
12.06.12, 00:44
HotAmy ja Hotcocacola on kuidagi kahtlaselt sarnased nimed......Vanaema?

tolik
12.06.12, 00:47
http://www.grapheine.com/bombaytv/illustration-en-68e54cc9bc6ab9d685ac6453e391db3b.html

qbj0hn
12.06.12, 00:58
Thread delivers.

Batu
12.06.12, 01:06
http://www.grapheine.com/bombaytv/illustrateur-en-d66dc40f84c85f0d2e2402b4fa4e6112.html

redddman10
12.06.12, 01:12
lol kägaras:D:D Epic

Codecci
12.06.12, 01:21
http://www.grapheine.com/bombaytv/art-en-da242e8c1f8adf12151b8cd50963ad78.html

vinney
12.06.12, 01:23
http://www.grapheine.com/bombaytv/art-en-fc1157fbcfa5b9fa6aa54f8aeeb3770a.html

Ingvar78
12.06.12, 01:23
http://www.grapheine.com/bombaytv/illustration-en-68e54cc9bc6ab9d685ac6453e391db3b.html

see on parim. lol

Oliverk
12.06.12, 01:26
Aitab! Viimane hoiatus.

redddman10
12.06.12, 01:31
http://http://www.grapheine.com/bombaytv/designer-en-0dedac9cce82e9b5527daf4a9f821c2c.html

woops ei näinud oliverki posti.my bad:)

Unfinished
12.06.12, 04:33
See nüüd "päriselus" ka nii lihtne pole, et stakereegleid kirjas pole ning staketav võib seetõttu meelevaldselt reegleid rikkuda ning kõike teha. Seadused peavad katma kõiki erasuhetes ettetulevaid suhteid ning kui täpsest regulatsioonist jääb väheseks, siis tuleb appi võtta analoogia ning antud valdkonna tavad. See on vajalik selleks, et riigil oleks võimalik kaitsta nõrgemat poolt.

Kõige lähedasem õigussuhe, mis stake olemusega kokku käib, on ilmselt käsundusleping, mille kohaselt üks pool ehk võlausaldaja annab raha ning teine pool ehk võlgnik teostab mingit "teenust" parimas usus ning vastavalt standartitele, mida sarnaselt isikult mõistlikult eeldatakse sarnases situatsioonis. Antud juhul on Madis oma kohustusi ilmselgelt rikkunud. Aga isegi, kui on mingi muu õigussuhe, siis mitte ühelgi juhul ei saa tolereerida olukorda, kus võlgnik oma kohustusi täidab siis, kui tahab ning kuidas tahab.

Õigusinimesena oleksin äärmiselt õnnelik, kui keegi kunagi ikka võttaks selle raske tee ette ning pöörduks sellise suurema ülelaskmise korral kohtusse. Lõbus oleks kohe vaadata, kuidas Riigikohtu üldkogu tõsiste nägudega antud probleemi vaeks. :)

Aga edu stakejatele ning külma närvi!

Võlaõigusseaduses on selline säte:

§ 4. Mittetäielik kohustus
(1) Mittetäielik on kohustus, mille võlgnik võib täita, kuid mille täitmist ei saa võlausaldaja temalt nõuda.
(2) Mittetäielik kohustus on:
1) hasartmängust, välja arvatud loa alusel korraldatavast hasartmängust ja loteriist tulenev kohustus;
2) kõlbeline kohustus, mille täitmine vastab üldisele arusaamale;
3) mittetäieliku kohustuse täitmise tagamiseks võetud kohustus;
4) kohustus, mille mittetäielikkus on seaduses ette nähtud.
(3) Mittetäieliku kohustuse täitmiseks üleantut ei saa tagasi nõuda.
(4) Seaduses kohustuse kohta sätestatut kohaldatakse ka mittetäielikule kohustusele, kui see ei ole vastuolus mittetäieliku kohustuse olemusega.
[RT I 2004, 75, 522 - jõust. 10.11.2004]

Koolis oli ühes juuraaines ka antud näide, et viskad kellegagi kahe peale täringuid mingi muheda summa peale, võid ka teha kirjaliku lepingu selle kohta. Kaotuse korral ei ole sul siiski võimalik muhviga nõuda. Ise pole jurist, kuid usun, et see kehtib ka selliste stakediilide kohta kenasti.

KristjanLaas
12.06.12, 04:34
Siis see kasutaja Madis ka vast pole tema oma vaid made up.
Sest kirjas on, et antud kasutajal ja billaivil on sama e-mail: http://forumserver.twoplustwo.com/members/139073/

2p2 kasutaja tehtud sama mailiga või mis sa mõtlesid selle all. et sama email aadress??
Sest "Madis" on confirmitud ka tema enda poolt tema 2p2 accountiks.


edit: ei arva isegi 1%, et Madis oleks 2p2 mingit sitta teinud vms. Lihtsalt kui 2p2 konto tehtud sama emailiga, siis confirmed wtf ja Madis Erit võrduks Tanel Taal lol, mis oleks küll awesome, aga ilmselt siiski mitte tõsi.

Unfinished
12.06.12, 05:12
Sry for offtopic. Kuna stakes ei osale, siis arvamust ei avalda, aga lihtsalt väike ülevaade Madise postituste esimestest repliikidest, alates kui asjad hakkasid viltu kiskuma (29.02).

Oi, ma ei viitsi hetkel pikka juttu läbi lugeda ei saa aru mis vaidlus käib.
Pole online eriti aega olnud mängida.
Thanks, paar muutust nüüd irl, pean korterist varsti ära kolima.
Aga palun helistage või kontakteeruge FBs, kui on stake kohta küsimusi.
Wut, jah wtf just happened, ärkasin nüüd ja pole paar päeva magamata mõistus tuli ka koju.
ma alustasin just sessiga, ma peale seda panen tahaks paar h grindida
No ei ole kerge. Saan väga kergelt onlines juba frustreeritud olendiks.
Respect Fikuuu, sellist suhtumist ma ootangi stakejatest :P.
Tsau, jep korras hiliste sündmuste tõttu pole eriti aega olnud siin teemas aktiivne olla.
Peale ME hitti sain eile esimest korda pargis cashi mängides ka esimese ca 15 käe jooksul Royal Flushi
Don't worry be happy küll läheb paremini ka onlines.
Olen elus.
taolised coolimad, kuid jah originaalil 40 000 liket täis kohe 15 tunniga
There is always haters, eriti 9gagis.
2.7k ja fkn fk fk ikka see online küll.
Täiesti mega standard sb+50/50 diil.
haha, epic
Ei mäletagi, et kellegile oleks lapsepõlve unistustest rääkinud :O.
Vähe, ma eeldan et max 200.
Yes Sir. Peale tiitlit ei ole olnud eriti motivatsiooni ilmselgelt, oli muid asjugi teha.
Oh yea, friggin love online grinding.
Fkn nice sain ühe sõbra inglismaalt kaasa
Krt võitsin jälle selle väikse live
Tal minu õnneks väike kompleks livedega
Um, ma olin ju ca 2 nädalat Hispaanias livet mängimas.
Ah shit otseselt ei öelnudki siin.
Yound, wild and stupid ? :D
faaaaaakh
Sorry jah ei ole siia foorumi jõudnud.
Kas see moodus salvestab nüüd ka rebuysid ja arvestab sisse KOd ?
Heh, kus see veel kirjas olnud, et pole miinuskuid olnud.
Nii olen siin.
Õhtust Olen homme päevaks tagasi Tartus.
otsisin ja see peaks olema esimene post, kui teema üles tuli
No ilmselgelt ju. Selline on see diil, et ainult starsis. Ei tasu nüüd ekstreemselt ka asju ülmõelda.
???????????? gtfo sellise jamaga
Indeed, kas tõesti paremat elus pole teha.
12 jaanuar peaks nüüd õige algus olema jh
Karli. Wtf ?
Mõistan see oli lihtsalt väike ärrituvus.
Tuimalt. Et siis niisama disrespectimiseks ? Wtf
Mhm arvatavasti on segane aga loodan, et üldjoontes arusaadav.
Suured chip swingid on...
Jõudsin hommikul...
Ilmselgelt :P
Tapan ennast R-P 12-14h livedega
Mingi miljon posti siin jälle

Lugesin seda threadi esimest korda täna algusest saadik. Juba mitmed kuud tagasi hakkas OP jutt kuidagi väga kahtlane tunduma, sest inimesed valetavad suures enamuses kõik sarnase mustri järgi, kuhjatakse igast asjasse mitte puutuvaid detaile, minimaalselt konkreetsust, üritatakse lausetele mitmetähenduslikkust anda, põigeldakse ja keerutatakse.

Tegemist on tavalise nartsissiga. Inimesena ei tunne, ent mulle tulevad tema blogi lugedes noored staarv*tud silme ette, keda on hea tujuga vahel sitaks lahe klubides sebida, sest lähevad sitaks hästi põlema kiitmise peale, ent samas nad ise ei adu, kui lihtne on neid läbi kiitmise ka mõnitada, sest nende egotoit on kiitus (ükskõik kui odav).

Spewmonkey
12.06.12, 06:16
madis, kui su inglise keel nii sitt on, siis kas sul on erit.eu-l varikirjutaja (nagu savisaarel oli)?

Sa ei ole veel aru saanud, et erit.eu inglise keel on suht rubbish?

adam_q
12.06.12, 09:21
Tegemist on tavalise nartsissiga.

no mõnele meeldivad äkki jorjenid ka

V4LDO
12.06.12, 11:45
Tegemist on tavalise nartsissiga.

http://s13.postimage.org/y33m6hnmd/madis.png

MarxVoss
12.06.12, 12:37
Pole küll stake diiliga seotud, aga lugemist on olnud omajagu (tööd ei saa tehagi). Mina ei peaks Madist scammeriks või vennikeseks, kes nimelt tahab teistelt pappi välja kammida. Ta on piisavalt seda tõestanud, et ta tuleb ja vastab ja annab mingeid lubadusi ja tõestusi. Tekst on küll vahepeal segane ja tekib tunne, et google.translate on taas segast peksnud aga siiski loetav, kuid suht sisutühi.

Soovitaksin Madisel Maksta tagasi vähemalt 4000Euri ja teha uus teema, kus ta oma 1000 eest teeb ATM printingut ja pritsib selle papi 90/10 investorite kasuks. Mängides kindlat limiiti ja andes julmalt voluumi, kas või kuu aega. Saab oma nime natukenegi puhtamaks ja tõstaks oma usaldust. Ma ei arva tõesti, et tegemist on scammeriga vaid nooruse lolluse ja vedela verega.

Loodame, et asi saab hea lahenduse!

Maxi
12.06.12, 12:49
Kergelt on hakatud asjaga üle pingutama.
See, et ta on douchebag ei tähenda et ta peaks tasuta mingi grindima hakkama või 100% + comp kandma. Imho on see kui investorid saaksid oma investeeringu tagasi juba väga suur kordaminek. Kui keegi selle perse läinud diili pealt tahab ikka veel kasumit saada siis peaks ise ka peeglisse vaatama.

Batu
12.06.12, 12:59
100% back + compensation oleks ainuõige. Wasted time = money
Pidi ju härra olema 100k lifetime winner

eddi
12.06.12, 13:25
Madis selgita ka, miks sa 50 EURi otsutasid rohkem CashOutida kui Deposid. Kes sulle selle õiguse andis?


Enne kui mölised, veendu, et oled asjaga kursis. Enne räägiti juba, et ta tahtis ühte boonust lahti mängida. Kooskõlastas investoritega ja kõik olid nõus. 50eur ongi tema välja girnditud boonus.

(Loodan, et ma nüüd ise sain õigesti aru, aga sellised postid ajavad küll närvi.)

masterpuppet
12.06.12, 15:16
Võlaõigusseaduses on selline säte:

§ 4. Mittetäielik kohustus
(1) Mittetäielik on kohustus, mille võlgnik võib täita, kuid mille täitmist ei saa võlausaldaja temalt nõuda.
(2) Mittetäielik kohustus on:
1) hasartmängust, välja arvatud loa alusel korraldatavast hasartmängust ja loteriist tulenev kohustus;
2) kõlbeline kohustus, mille täitmine vastab üldisele arusaamale;
3) mittetäieliku kohustuse täitmise tagamiseks võetud kohustus;
4) kohustus, mille mittetäielikkus on seaduses ette nähtud.
(3) Mittetäieliku kohustuse täitmiseks üleantut ei saa tagasi nõuda.
(4) Seaduses kohustuse kohta sätestatut kohaldatakse ka mittetäielikule kohustusele, kui see ei ole vastuolus mittetäieliku kohustuse olemusega.
[RT I 2004, 75, 522 - jõust. 10.11.2004]

Koolis oli ühes juuraaines ka antud näide, et viskad kellegagi kahe peale täringuid mingi muheda summa peale, võid ka teha kirjaliku lepingu selle kohta. Kaotuse korral ei ole sul siiski võimalik muhviga nõuda. Ise pole jurist, kuid usun, et see kehtib ka selliste stakediilide kohta kenasti.

Kahtlen selles, kuna antud sätte mõte on pigem mitte kohustada otseselt õnnefaktoriga seotud tõenäosuslikust tulemusest tulenevate kohustuste täitmist. Antud stake puhul ei ole kohustus otseselt seotud tõenäosusliku tulemusega, vaid raskuspunkt on pigem "teenusel". Aga ega ma tsiviilõigusest suurt midagi ei tea, kuna pole minu teema.

sorm
12.06.12, 17:36
Ma arvan, et ei maksa liiale ka minna.

Madis vabandas ja tunnistas, et eksis stake reeglite vastu. Järelikult kuulub stake summa 100% (mitte vähem ega rohkem) hüvitamisele.

Hetkeks pole chipdumping või otseselt mingi muu pahatahtlik tegevus 100% kinnistust saanud. Stars mudugi blokkis ta konto ära, aga seda teevad nad isnta igasuguse kahtluse puhul. Ootame ja vaatame, mis stars lõpuks ütleb. Teise konto alaealisena kasutamine on obv keelatud tegevus, aga alla 21 aastased foorumikaaslased, kas mittekeegi teist ei mängi starsis?

Kohtusse pöördumine oleks majanduslikult suhtelislet mõttetu tegevus. Ma ei väida, et head advokaatide abiga ei oleks võimalus Madis kohtus süüdi mõista, aga selle mõistlikus vajaks kaalumist. Kuna kõik tingimused on nii hägused, siis on väga ebareaalne, et kohus 100% süüdimõistva otsuse langetaks ja te saaksite kõik kohtukulud Madiselt sisse nõuda. Isegi, kui mõistetakse süüdi, siis osalislet ja see tähendab seda, et 20-40% kohtukuludest jääks ikkagi kaebaja kanda. Mis sellise keerulise case puhul pigem on kordades rohkem, kui selle stake suurus.

Madis ei ole minuarvates midagi paha ega halba tahtnud kellegile. Ta oli lihtsalt piisavalt loll, et hakkas alguses ülbitsema ja ennast õigustama (eks see noorusest ole). Sai selle ülbitsemise eest oma karistuse kätte ja nüüd on hakanud asjasse suhtuma nii nagu peab. Äkki oleks nüüd teistel ka aeg oma suhtumist muuta?

Vahel on parem mittemidagi teha, kui kõva häälega karjuma ja haukuma hakata.

http://akcblackgermanshepherds.com/images/Fox-Hounds.jpg

sm0ntaan
12.06.12, 17:51
Ma arvan, et ei maksa liiale ka minna.

Madis vabandas ja tunnistas, et eksis stake reeglite vastu. Järelikult kuulub stake summa 100% (mitte vähem ega rohkem) hüvitamisele.

Hetkeks pole chipdumping või otseselt mingi muu pahatahtlik tegevus 100% kinnistust saanud. Stars mudugi blokkis ta konto ära, aga seda teevad nad isnta igasuguse kahtluse puhul. Ootame ja vaatame, mis stars lõpuks ütleb. Teise konto alaealisena kasutamine on obv keelatud tegevus, aga alla 21 aastased foorumikaaslased, kas mittekeegi teist ei mängi starsis?

Kohtusse pöördumine oleks majanduslikult suhtelislet mõttetu tegevus. Ma ei väida, et head advokaatide abiga ei oleks võimalus Madis kohtus süüdi mõista, aga selle mõistlikus vajaks kaalumist. Kuna kõik tingimused on nii hägused, siis on väga ebareaalne, et kohus 100% süüdimõistva otsuse langetaks ja te saaksite kõik kohtukulud Madiselt sisse nõuda. Isegi, kui mõistetakse süüdi, siis osalislet ja see tähendab seda, et 20-40% kohtukuludest jääks ikkagi kaebaja kanda. Mis sellise keerulise case puhul pigem on kordades rohkem, kui selle stake suurus.

Madis ei ole minuarvates midagi paha ega halba tahtnud kellegile. Ta oli lihtsalt piisavalt loll, et hakkas alguses ülbitsema ja ennast õigustama (eks see noorusest ole). Sai selle ülbitsemise eest oma karistuse kätte ja nüüd on hakanud asjasse suhtuma nii nagu peab. Äkki oleks nüüd teistel ka aeg oma suhtumist muuta?

Vahel on parem mittemidagi teha, kui kõva häälega karjuma ja haukuma hakata.

http://akcblackgermanshepherds.com/images/Fox-Hounds.jpg

+1

kogu ülejäänud tegevus võiks sormi postist lähtuda.
ps. trollid tagasi offtopicusse

vilkar
12.06.12, 19:31
+1

kogu ülejäänud tegevus võiks sormi postist lähtuda.
ps. trollid tagasi offtopicusse

nõustun ka, inimene tunnistas oma viga ja 100% tagasi on õiglane.

Lähme eluga edasi

leits
12.06.12, 19:33
mind ausalt öeldes ei huvitaks tagant järgi vabandamine .. kui meelega on vale andmeid esitatud tuleb ka selle eest t2ie raha eest saada .. kuidad käitud teistega nõnda ka sulle imo... mind ei huvitaks kes on alaealine või mitte .. sa võiad mujal peale starsi mängida who gives a fuck .. ja vaadates tyybi suhtumist eelmiste postide kaudu .. ma sooviks et teda b2nnitaks nii palju kui voimalik ..

ma ei uskunud et yks inimene voib niimoodi valetada ... minu silmis SCAMMER astmes 3

e: pidasin temast lugu ennem kovasti .. kuid nyyd on langenud madlamle kui muru

sorm
12.06.12, 19:43
mind ausalt öeldes ei huvitaks tagant järgi vabandamine .. kui meelega on vale andmeid esitatud tuleb ka selle eest t2ie raha eest saada .. kuidad käitud teistega nõnda ka sulle imo... mind ei huvitaks kes on alaealine või mitte .. sa võiad mujal peale starsi mängida who gives a fuck .. ja vaadates tyybi suhtumist eelmiste postide kaudu .. ma sooviks et teda b2nnitaks nii palju kui voimalik ..

ma ei uskunud et yks inimene voib niimoodi valetada ... minu silmis SCAMMER astmes 3

e: pidasin temast lugu ennem kovasti .. kuid nyyd on langenud madlamle kui muru

Sellise sisuga poste on siin juba umbes 1000 tykki, kas see muudab midgai, kui neid siia veel 200 juurde tuleb - ma ei usu. Inimest ei ole võimalik 3 korda üles puua!

sorm
12.06.12, 19:43
Kõigepealt mürgitada ja sisi natuke enne mürgi mõjumist puua ta bensiini sisse kus ta ka ühtlasi upus. Siis hetk enne kiljotineerimist lasta vibuga silma ja siis põöema panna. Peaks olema vist piisav või saab veel paremini! (ahjaa vahepeal annab svenza hyppelt pöördega ka)

leits
12.06.12, 19:44
Sellise sisuga poste on siin juba umbes 1000 tykki, kas see muudab midgai, kui neid siia veel 200 juurde tuleb - ma ei usu. Inimest ei ole võimalik 3 korda üles puua!

who gives a fuck imo ... **** on ****

sorm
12.06.12, 19:49
Internetis saab ruum otsa!

ok2aa
12.06.12, 20:10
viimased madis very nime alt tehtud postitused on suure tõenäosusega kellegi teise poolt kirjutatud, seega ei ole vabandus eriti veenev.

anname aga kõik andeks ja ootame kuni kangelane uued sigadused välja mõtleb.

pastilaa
12.06.12, 20:13
...

piisaks OP vabandusest+ kinnitusest, et ta ikka 100% on aru saanud, millega ta hakkama sai. endiselt seda pole juhtunud - hädised poolpeeretused võiks OP viimased postid kokku võtta. minu meelest pole seni mõtet teda sinu stiilis nunnutada ja hellitada. mees võiks end kokku võtta ja korraliku postiga lagedale tulla ja kaoks ka ilkumine.

bi0hazard
12.06.12, 20:19
who gives a fuck imo ... **** on ****
this.
Ja ma ei saa neist kaitsjatest aru, kes siin trolle nahhui saadavad, cocale paneb 100 inimest vostrosid alla ja keegi ei vingu, kui aga petmiskahtlustusega piidri kallal ilgutakse, siis on kohe jube trollimine ja gtfo fast ? wp sirs



to sorm// polnud sinu pihta, ma räägin üldiselt.

sorm
12.06.12, 20:31
Arvasin, et kui midagi ütlen, siis selline reaktsioon kohe tuleb. Palun saage aru ma ei kaitse kedagi vaid üritasin hetkeolukorda konstruktiivselt kokku võtta.

pastilaa
12.06.12, 20:35
Arvasin, et kui midagi ütlen, siis selline reaktsioon kohe tuleb. Palun saage aru ma ei kaitse kedagi vaid üritasin hetkeolukorda konstruktiivselt kokku võtta.

kordan - kuni OP lahendava postituseni ongi pigem parem, et söed hõõgvel hoitakse ja teemal vaibuda ei lasta. kas sulle tõesti ei tundu nii?

jarlop
12.06.12, 20:45
kordan - kuni OP lahendava postituseni ongi pigem parem, et söed hõõgvel hoitakse ja teemal vaibuda ei lasta. kas sulle tõesti ei tundu nii?
õige, ennem kui vend pole kinnitanud, et maksab rahad 100% liselt tagasi või investorid pole kinnitanud, seni ei tohiks tõesti teemat lasta soigu vajuda, Madise viimasest postitusest küll seda välja kuskilt ei tulnud.

kjmrc
12.06.12, 20:48
kordan - kuni OP lahendava postituseni ongi pigem parem, et söed hõõgvel hoitakse ja teemal vaibuda ei lasta. kas sulle tõesti ei tundu nii?

Nõus!

sorm
12.06.12, 20:51
Arvad, et kui siin OP võimalikult palju sõitama, et siis tuleb lahendav post kiiremini? Siin võib 2 nädalat mitte midagi kirjutada ja ega need söed sellepärast veel ära ei kustu.

sorm
12.06.12, 20:53
Nu rahad maksab OP tagasi nagunii. Oleks juba ammu maksnud, kui tal see insta võtta oleks!

Huivitavam, küsimus on see, mida stars vastab ja ma tahaks ta andmebaasi näha, et kas on ka teisi käis mängitud hotamy vastu.

jarlop
12.06.12, 21:05
Nu rahad maksab OP tagasi nagunii. Oleks juba ammu maksnud, kui tal see insta võtta oleks!

kust sa võtad seda? ta pole kinnitanud mitte midagi ju? ainult selle, et see br mis alles oli tolle oli inimestele tagasi kandnud vms?

kallekusta
12.06.12, 22:04
EMV peaks toimuma vähemalt 4 korda aastas, et Madis bustosse ei läheks (ballataks).

sorm
12.06.12, 22:10
kust sa võtad seda? ta pole kinnitanud mitte midagi ju? ainult selle, et see br mis alles oli tolle oli inimestele tagasi kandnud vms?

Nu aga ta ju tunnistas üle bankrolli mängimist ja lubas investoritega privaatselt suhelda sel teemal. Tunnistas diili rikkumist = ju insta 100% tagasimakse!?

HigherSky
12.06.12, 22:17
http://www.flirtic.ee/630566 Kas foorum on aktiivne või surnud ? :confused:

jarlop
12.06.12, 22:38
Nu aga ta ju tunnistas üle bankrolli mängimist ja lubas investoritega privaatselt suhelda sel teemal. Tunnistas diili rikkumist = ju insta 100% tagasimakse!?
Ta tunnistas seda varem juba üle bankrolli mängimist ja pakkus välja et maksab selle mis hetkel br ja üle bankrolli mängitud turniiride bid, siis hiljem et 50% juurde alles olevale bankrollile. Ta on ennem nii palju jama siia kokku ajand, ei saa seda 1 soliidsemat postitust nii sõna peale võtta nagu sina seda teed.
Kui ta kinnitaks siia et on valmis kõik 100% tagasi maksma investoritele siis oleks rahu majas vms?(trollidel jne..)

sorm
12.06.12, 22:47
Nu Madis nüüd on Sinu aeg sõna võtta!

V4LDO
12.06.12, 23:09
Nu Madis nüüd on Sinu aeg sõna võtta!

Ootame pühapäeva.

Timpz
12.06.12, 23:48
neljaks päevaks võib jh lukku panna selle ja pühapäeval täie rauaga anda

K2snakas
13.06.12, 00:34
SÕNAD!
http://www.youtube.com/watch?v=azYK0x2OiSw

isutuba
13.06.12, 01:02
Ootame pühapäeva.

Ei mina aru saa, mis pühapäeva siin oodatakse??? pühapäeviti käis ta siin stake seisu uuendamas,aga steik on ammu läbi,praegu oleks nagu tähtsamaid asju arutada,küsimustele vastada.Madis on teadlik küll ,mis seis siin foorumis toimub ja ,et ta peab investoritele aru andma,pealegi on veel muid lahtiseid otsi steigi osas.Või on Madis foorumi väliselt asja kätte võtnud ja investoritega kokkuleppele jõudnud,maksegraafiku vms osas? Prolly not,laseb oma ballat edasi ja sügab kuskil liveis kotte,he doesn´t give a fuckkk....

Järjekordselt näitab oma suhtumist ja kuseb kõigile kõrge kaarega pähe....

fyte
13.06.12, 01:10
...
Obv irony was obv :)

Aga jah, tõepoolest paistab Madisel tähtsamaid tegevusi olevat - "Viimase tegevuse aeg 11.06.12 19:01"

udikaz
13.06.12, 01:41
no kui stakejatega on eraldi ühendust võetud siis ei ole asi nii hull. aga staketavatelt pole infot siia foorumisse tulnud tho..

emmimees
13.06.12, 01:48
no kui staketavatega on eraldi ühendust võetud siis ei ole asi nii hull. aga staketavatelt pole infot siia foorumisse tulnud tho..

Madist stakesid stakejad ja hoopis tema oli staketav ;)

udikaz
13.06.12, 01:52
Madist stakesid stakejad ja hoopis tema oli staketav ;)

ty. parandasin ära. liiga pikalt üleval olnud.

jasssass
13.06.12, 02:51
Las koerad hauguvad, karavan liigub edasi

Pahvak
13.06.12, 08:25
Tundub, et haterid ja trollid lõid Madisel luugid kinni... ei leia õiget teemat.

pastilaa
13.06.12, 10:45
sa lihtsalt ei saa aru, et maailmas on kahte sorti inimesi: haterid ja printerid.

http://www.hithcc.org/images/AMEN2.jpg

pikk28
13.06.12, 12:06
sa lihtsalt ei saa aru, et maailmas on kahte sorti inimesi: haterid ja printerid. by ok2aa

sry trollimise pärast, aga see on tõesti aasta naljakaim lause kui konteksti ära tabad.

mikk2468
13.06.12, 16:12
sa lihtsalt ei saa aru, et maailmas on kahte sorti inimesi: haterid ja printerid. by ok2aa

sry trollimise pärast, aga see on tõesti aasta naljakaim lause kui konteksti ära tabad.

Esimest korda kunagi lugesin seda lauset, lasin peaaegu täis end. Tõesti aasta tsitaat imo.

kuco
13.06.12, 21:19
Nice, viimaste postitust vahel on nüüd juba tunde! :)

timz0333
13.06.12, 21:57
Tore on muidugi see, et Madis saadab ps-i aga, et sellele vastata peab teda ikka skypest või facebookist otsima.

VisaHing
13.06.12, 22:05
Tore on muidugi see, et Madis saadab ps-i aga, et sellele vastata peab teda ikka skypest või facebookist otsima.

Ega see üsna tavaline võlgnike puhul, et nemad ei tule otsima sind, et kuule ma vist olen sulle raha võlgu ja sooviksin selle ära maksta nüüd. Pead ikka ise olema agressor ja neid taga otsima, kui veel on isegi 0,001% võimalus rahad tagasi saada.

IsandJoberst
13.06.12, 23:20
Ega see üsna tavaline võlgnike puhul, et nemad ei tule otsima sind, et kuule ma vist olen sulle raha võlgu ja sooviksin selle ära maksta nüüd. Pead ikka ise olema agressor ja neid taga otsima, kui veel on isegi 0,001% võimalus rahad tagasi saada.


...
Mu viimane post siin :) Soovin edu investoritel rahade kättesaamisega.
Tõesti ei suuda eemal olla?

VisaHing
14.06.12, 08:32
Tõesti ei suuda eemal olla?


?? Vähemalt ma ei spämmi, mitte nagu sina.
Ilusat päeva jätku.

Mr_Kenny
14.06.12, 10:49
?? Vähemalt ma ei spämmi, mitte nagu sina.
Ilusat päeva jätku.

Oh the irony..

Potsataja
14.06.12, 19:04
http://www.tarbija24.ee/875064/kohtutaitur-jattis-eaka-naise-soogirahata/

Eestis on kõik võimalik, seega tasuks Madisel investoritega (või siis juristidega) kõik läbi rääkida, et kunagi tulevikus mingeid üllatusi ette ei tuleks.

atsetoon
15.06.12, 21:22
up

andu_andu
15.06.12, 22:45
epic douchebag is epic.

Mängis just €500 superweekend turnat, aga kukkus välja. Tahtsin küsida, et Madis kas poisid kiusavad, aga ei olnud teda pauside ajal vaheruumides

metsnik
15.06.12, 22:53
pole teemaga mingit pistmist, aga skämmereid ja katteta lubaduste jagajaid vihkan

ei tea kas juunis liitunud kasutajatel Ruukyl ja tolikul on Madisega ka irl mingi kokkupuutepunkt? püha kolmainsus?

janek174
15.06.12, 23:56
Oeh, jõudsin pool teemat läbi lugeda (teise poole jätan järgmiseks korraks), ja tahaks öelda ainult ühte. Steigi küsimine on nagu SMS laen, tegelikult pole teist eriti vajagi, aga no kui antakse, siis tuleb ikka võtta. Aga kui midagi p...sse läheb, siis ikka üsna pikaks ajaks.

rasmer
16.06.12, 00:12
Steigi küsimine on nagu SMS laen, tegelikult pole teist eriti vajagi, aga no kui antakse, siis tuleb ikka võtta. Aga kui midagi p...sse läheb, siis ikka üsna pikaks ajaks.

Foorumisse oleks kullafondi teemat vaja, kuhu parimad pärlid kokku koguda. See ja "haterite ja printerite" lause kuuluks sinna kindlasti. :biggrin:

ranka
16.06.12, 01:12
Oeh, jõudsin pool teemat läbi lugeda (teise poole jätan järgmiseks korraks), ja tahaks öelda ainult ühte. Steigi küsimine on nagu SMS laen, tegelikult pole teist eriti vajagi, aga no kui antakse, siis tuleb ikka võtta. Aga kui midagi p...sse läheb, siis ikka üsna pikaks ajaks.

On ikka w? SMS laenul on väga kõva intress, 50:50 steikidel ei ole mitte mingisuguseid intresse - kui mängid ausalt bustoks on asi klaar, kui ei maksad 100% ulatuses tagasi.

Ei ole siiani aru saanud, miks inimesed üleüldse kedagi nii steigivad. 50:50 diile võid headele sõpradele lihtsalt sõbramehe poolest anda aga suht võõrale? No andke andeks, see on ju täpselt sama kui pank annab sulle 0% intressiga laene ja kui raha tagasi ei maksta siis ei anna asja isegi kohtussegi.

Loodan, et pärast sellist kammajaad saadakse aru, et 50:50 steigid on bullshit. Võõra käest tuleb võtta 80-90% kasumist ja isegi siis on ta saanud väga-väga hea diili. Motiveerib staketavat rohkem mängima, et oma osa kätte saada ja stakeja saab siis tõesti pikemas perspektiivis kasumit. Kui staketav arvab, et see on sitt diil siis palun ja mingu võtku omale laen.

Viisaka intressiga ta pangast ei saa, sest tal puudub sissetulek (vastasel juhul tal seda vaja ei ole), SMS laenu võib ta saada aga siis maksab ta räiget intressi, mis ületab või on võrdväärne 80:20 stakediiliga + lisaks kaotuse korral peab ta pangale 100% rahast tagasi maksma, stakejale mitte.

ranka
16.06.12, 01:14
epic douchebag is epic.

Mängis just €500 superweekend turnat, aga kukkus välja. Tahtsin küsida, et Madis kas poisid kiusavad, aga ei olnud teda pauside ajal vaheruumides

ROFL. Sellist frukti annab ikka leida. Süüdimatu vend.

janek174
16.06.12, 01:30
On ikka w? SMS laenul on väga kõva intress, 50:50 steikidel ei ole mitte mingisuguseid intresse - kui mängid ausalt bustoks on asi klaar, kui ei maksad 100% ulatuses tagasi.

Jutu mõte oli rohkem see, et saada on ju ülilihtne, aga kui üle lased, siis oled korralikus p....s. Palju need intressid või kasumimarginaalid on, see on siis juba täiesti ebaoluline. Aga oma kogemusest võin öelda, et targem on ikka ausalt bustosse lasta ja seda tunnistada, kui mingeid vabandusi treima hakata. Steiki sulle tõenäoliselt enam ei anta, aga vähemalt saad ausa inimesena rahulikult edasi elada ja oma vigadest õppida. (Sellega olen muidugi nõus, et 50/50 diil on üks naljanumber ja easy money steiki küsijale)

BentleyMulsanne
16.06.12, 01:48
Paraku on inimese näost juba näha kellega tegu on, ole õnnelik, et sul nägu pole veel (eriti) õigeks löödud.



Maksa need rahad heaga ära! kahju, et sind ***** tallinnas parkis enam spewimas näha ei ole.

BentleyMulsanne
16.06.12, 01:51
Löön sul isiklikult näo õigeks.

tonis
16.06.12, 02:08
Löön sul isiklikult näo õigeks.
esimene mõistlik post sinu poolt imo

Icanbeatthis
16.06.12, 02:19
Olen selle teema peaaegu saja protsendiliselt läbi lugenud, aga midagi on jäänud kahe silma vahele.
Kas oodatakse taaskord pühapäeva kui madis leiab 3 min aega selgitusi tulla andma või on kokkulepe stake andjatega sõlmitud ja madis lihtsalt siia enam ei postita?

reggie
16.06.12, 02:36
epic douchebag is epic.

Mängis just €500 superweekend turnat, aga kukkus välja. Tahtsin küsida, et Madis kas poisid kiusavad, aga ei olnud teda pauside ajal vaheruumides
Minu teada oli ta enne seda jama PNis liveosakuid müünud ja kui poleks mänginud oleks ta reegleid rikkunud.


BentleyMulsanne
Oled Vandalari aias raksus käinud?

isutuba
16.06.12, 03:01
Ei imesta kui ta käib kuskil interneti putkas vaikselt piilumas seda teemat ,itsitab pihku ja ütleb oma ette`Im so epic`

isutuba
16.06.12, 06:59
Veits huumorit kah:

Madis läheb politseijaoskonda politseinikule oma muret kurtma,politseinik siis kutsub Madise oma kabineti ja palub istet võtta.Madis siis istub maha ja hakkab halama:"Mind ähvardatakse avalikus foorumis,kasutaja Svenza on lubanud mulle kannaga näkku lüüa ja Bentleymulsanne pidavat mul näo sirgeks lööma ja on veel teisigi ähvardavaid poste foorumis.Ma elan pidevas hirmus,et ma kuskil nurga peal Svenza käest kannaga näkku saan või,et keegi tänava peal mulle vastu hambaid annab,aga mina ei ole selles süüdi ,et ma nii epic vend olen".
Politseinik Madisele:"Madis poiss sina mine maksa kõigepealt oma võlad ära ja kui peale seda peakski tulema kuskilt nurgast 360° roundhouse kick vastu hambaid siis mine häbene kuskil nurgas ja ära enam siia oma nägu näita".
Madis läheb pea longus ukse juurde ja mõtleb,wtf did just happen?,kui järsku politseinik ütleb: "Mina tahan oma x-osaku eest raha 100% tagasi ja kiiremas korras,ära unusta, ma tean kus sa elad....".

alaska
16.06.12, 08:20
Loodan, et pärast sellist kammajaad saadakse aru, et 50:50 steigid on bullshit. Võõra käest tuleb võtta 80-90% kasumist ja isegi siis on ta saanud väga-väga hea diili. Motiveerib staketavat rohkem mängima, et oma osa kätte saada ja stakeja saab siis tõesti pikemas perspektiivis kasumit. Kui staketav arvab, et see on sitt diil siis palun ja mingu võtku omale laen.



Niiet kui staketav saab staket, hakkab mängima, tema hourly on 20$, mängib 100 tundi kuus ja on saanud väga-väga hea diili, kui kuu lõpus maksab ära 1800 stakejale ja saab ise 200$? Et ta peaks sitaks õnnelik olema, et teenib 2$ tunnis?

sadakrooni
16.06.12, 08:27
Veits huumorit kah:

Madis läheb politseijaoskonda politseinikule oma muret kurtma,politseinik siis kutsub Madise oma kabineti ja palub istet võtta.Madis siis istub maha ja hakkab halama:"Mind ähvardatakse avalikus foorumis,kasutaja Svenza on lubanud mulle kannaga näkku lüüa ja Bentleymulsanne pidavat mul näo sirgeks lööma ja on veel teisigi ähvardavaid poste foorumis.Ma elan pidevas hirmus,et ma kuskil nurga peal Svenza käest kannaga näkku saan või,et keegi tänava peal mulle vastu hambaid annab,aga mina ei ole selles süüdi ,et ma nii epic vend olen".
Politseinik Madisele:"Madis poiss sina mine maksa kõigepealt oma võlad ära ja kui peale seda peakski tulema kuskilt nurgast 360° roundhouse kick vastu hambaid siis mine häbene kuskil nurgas ja ära enam siia oma nägu näita".
Madis läheb pea longus ukse juurde ja mõtleb,wtf did just happen?,kui järsku politseinik ütleb: "Mina tahan oma x-osaku eest raha 100% tagasi ja kiiremas korras,ära unusta, ma tean kus sa elad....".


http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

kjmrc
16.06.12, 08:44
Niiet kui staketav saab staket, hakkab mängima, tema hourly on 20$, mängib 100 tundi kuus ja on saanud väga-väga hea diili, kui kuu lõpus maksab ära 1800 stakejale ja saab ise 200$? Et ta peaks sitaks õnnelik olema, et teenib 2$ tunnis?

Lul mõtlesin just selle peale.. Enamus siin foorumis on micro staked ja sellise diiliga (80-90% ära anda) peab staketav näitama VÄGA räiget volüümi ning tooret crushimist, et saaks endale ka mingi alustus-bankrolli. Ja kui vaadata statistikat siis enamus diile on alustatud selliste average mängijate poolt, kes väga hullu profitit ei tooda ning ma usun, et nad ei viitsikski siis enam ühtegi staket küsida (mis on ka iseenesest hea, kui mõelda sellele, palju viimasel ajal on üle lastud), kuna teavad, et saavad anyway ka hea jooksu puhul sandikopikaid.

timz0333
16.06.12, 09:35
Kuna Madis facebookis pole vastanud, siis jätan siin väikse märgi maha

Kõik kes raha alla panid said sellise kirja.

Minupoolseks kompromissiks jätan teile järgmise pühapäevani mis on 17.06.12 aega mõelda, kas soovite oma hetkeväärtusele ( mis maksimaalseks on saadetud homme 11.06 õhtuks teie kontodele) +50%.

Saatsin kirja vastu, et minu kontole pole raha jõudnud, palusin kontrollida kas andmed on õiged. Vastust ei saanud.
Lisan veel, et ei ole antud pakkumisega nõus. Madis, sa rikkusid reegleid mis olid niigi ääretult paindlikud ja peaksid kokkuleppe alusel tagastama vähemalt stake algsumma.

isutuba
16.06.12, 10:03
Madis on ju nii epic vend,et ta teeb ise reegleid ja ise otsustab palju ta teile tagasi maksab.Palju plõksite siis ta ostustab ültse ,et ta ei maksa teile midagi kuna te olete talle liiga teinud.Vot nii on ja nii jääbki....

VisaHing
16.06.12, 10:22
Kas te soovite oma hetkeväärtusele +50% juurde?

Kas see tähendab siis seda, et kuskil 80% tõmbas ta auku. Inimene, kes sai 100 eur tagasi, siis Madis lisab selle 50 eur ?

Nahaal siuke. Pidid toimuma ju läbirääkimised, mitte et tema otsustab palju ma nüüd kellegile annan tagasi.

ranka
16.06.12, 11:20
Niiet kui staketav saab staket, hakkab mängima, tema hourly on 20$, mängib 100 tundi kuus ja on saanud väga-väga hea diili, kui kuu lõpus maksab ära 1800 stakejale ja saab ise 200$? Et ta peaks sitaks õnnelik olema, et teenib 2$ tunnis?

Sa ka see buumiaja ehitaja stiilis vend, kes arvab, et $2 tööle ei läheks, ennem elan $0 eest kodus ja elan naise kulul? Nii mulle tundub vähemalt.

Mõtle nüüd natuke peaga. Sa staket X venda $1000-ga. Ta grindib 20:80 diiliga sulle $1000 kuuga tagasi. Kas Sina ei tõstaks nüüd protsente, kuna:


sa freerolllid
staketav on näidanud usaldusväärsust
staketav on näidanud, et biidib
staketav on näidanud, et viitsib


Reaalses elus oled Sina talle tööandja ja mida paremini ta tööd teeb seda kiiremini ta oma karjääriredelil tõuseb.

E: sellel teemal tahaks vaielda veel ja veel, sest ajab tohutult tilti kuidas ei saada aru, et 50:50 diilid on kõige suurem heategu.

qbj0hn
16.06.12, 11:37
Et ta peaks sitaks õnnelik olema, et teenib 2$ tunnis?

Siukest olukorda ei saagi tekkida kui normaalne inimene on.
Siuksest vaatenurgast ei saagi asja vaadata. Pigem on inimesele vastu tuldud ja võimalus antud, et too saaks raha teenida.
Keegi ei sunni diili astuma vägisi.

ranka
16.06.12, 11:40
Tigrano tegi kuu tagasi huvitavad kalkulatsioonid võrreldes laene-staket-oma raha eest mängimist ning 50:50 diiliga on tegelikult juba isegi nii, et mõtekam on freerollida staketava kulul isegi võitval mängijal, eriti kui Sa tegeled jooksvalt mõne muu ärimudeliga, mis nõuab pidevalt investeeringuid.

Nii hoiad endal elu sees väga hea diiliga, lisaks kõrvalt arendad oma teist ärimudelit ning long-runnis jääd võitjaks. Rahal on nagu ka energial selline energijajääv seadus, et raha ei kao "kuskile" ega tule "kuskilt" vaid iga kasumi taga on kaotajad ja iga kahjumi taga võitjad. Siis pm. staketav jääb kaotajaks ja maksab Sinu hilisemad võidud (edukas ärimudel) oma riskidega (läbikukkunud stake) kinni.

pokkerisheriff
16.06.12, 12:50
Veits huumorit kah:

Madis läheb politseijaoskonda politseinikule oma muret kurtma,politseinik siis kutsub Madise oma kabineti ja palub istet võtta.Madis siis istub maha ja hakkab halama:"Mind ähvardatakse avalikus foorumis,kasutaja Svenza on lubanud mulle kannaga näkku lüüa ja Bentleymulsanne pidavat mul näo sirgeks lööma ja on veel teisigi ähvardavaid poste foorumis.Ma elan pidevas hirmus,et ma kuskil nurga peal Svenza käest kannaga näkku saan või,et keegi tänava peal mulle vastu hambaid annab,aga mina ei ole selles süüdi ,et ma nii epic vend olen".
Politseinik saadab ta selle jutu peale perse.

ninasarvik
16.06.12, 12:56
Veits huumorit kah:

Madis läheb politseijaoskonda politseinikule oma muret kurtma,politseinik siis kutsub Madise oma kabineti ja palub istet võtta.Madis siis istub maha ja hakkab halama:"Mind ähvardatakse avalikus foorumis,kasutaja Svenza on lubanud mulle kannaga näkku lüüa ja Bentleymulsanne pidavat mul näo sirgeks lööma ja on veel teisigi ähvardavaid poste foorumis.Ma elan pidevas hirmus,et ma kuskil nurga peal Svenza käest kannaga näkku saan või,et keegi tänava peal mulle vastu hambaid annab,aga mina ei ole selles süüdi ,et ma nii epic vend olen".
Politseinik saadab ta selle jutu peale perse.


see algupärane üllitis on ikka nii kaugel naljast, et hoia ja keela

Poke
16.06.12, 13:22
Epic Madis Very Epic Erit on ise juba nii huumor vend, et siia pole vajagi mingit eraldi huumorit lisada.

Jeebus
16.06.12, 13:25
Tigrano tegi kuu tagasi huvitavad kalkulatsioonid võrreldes laene-staket-oma raha eest mängimist

Väga huvitav oleks sellest rohkem lugeda! Sooviks teada, milliseid parameetreid kasutati ning kuidas võeti arvesse mtt/sng/cash tulu ja variatsiooni

Loodan, et Tigrano võtab vaevaks meid harida selle koha pealt

KristjanLaas
16.06.12, 13:33
E: sellel teemal tahaks vaielda veel ja veel, sest ajab tohutult tilti kuidas ei saada aru, et 50:50 diilid on kõige suurem heategu.

Treat your staking like business. On staketavaid ja tingimusi, kus tõesti oleks 80-20 diil stakeja kasuks otstarbekas, aga samamoodi on ka tingimusi, kus 50-50 diil ei ole kindlalt "kõige suurem heategu"

Toon 2 äärmuslikku näidet.

NL10 tüüp, kes biidib mängu 3-4BB/100 küsib üheks kuuks steiki $300. Stake tingimused peaks olema std. 50-50 diilist way rohkem stakejale soodsamad, sest stakeja ei mängi arvestatavat samplit läbi ja seetõttu basically freerollib.

9-10BB/100 mängija (näiteks mrsweets28) küsib stake, et mängida aasta aega näiteks PLO1k. Arvad sellise diiliga ka, et 50-50 oleks stakeja poolt maailma suurim heategu? Kas sa oleksid ise nõus 80-20 diiliga staketava kasuks teda stakema (juhul kui stake summa oleks näiteks 2% su liferollist)?

Ehk siis imo peaks stakesi andes samamoodi arvestama risk-rewardiga ja vastavalt sellele ka kasumi % otsustama. Standardina alati 50-50 diili tegemine on tihti ühele poolele ebaõiglane ja tõesti tihedamini stakejale, sest tihti tahetakse mingit turbodiili, et saaks võimalikult vähese vaevaga võimalikult kiiresti oma limiiidi jaoks miinimumrolli kokku, et uuesti ise mängima hakata ja kui ei õnnestu ei ole ka nagu liiga palju antud sinna diili.

anyyyyyslut, võiks olla mingi stake risk-reward calculator, mis arvutab täpselt välja milline diil oleks võrreldes tingimustega aus, sest eirates tingimusi alati 50-50 diili pakkumine ei ole tõesti otstarbekas ja see peaks varieeruma.

ninasarvik
16.06.12, 14:16
http://www.youtube.com/watch?v=rv32iEU0gKc&feature=g-vrec
see vana oma olekult tundub sama, mis Madiski
Edit: välja näeb ka samasugune, vist ongi üks ja sama isik

ranka
16.06.12, 14:42
Treat your staking like business. On staketavaid ja tingimusi, kus tõesti oleks 80-20 diil stakeja kasuks otstarbekas, aga samamoodi on ka tingimusi, kus 50-50 diil ei ole kindlalt "kõige suurem heategu"

Toon 2 äärmuslikku näidet.

NL10 tüüp, kes biidib mängu 3-4BB/100 küsib üheks kuuks steiki $300. Stake tingimused peaks olema std. 50-50 diilist way rohkem stakejale soodsamad, sest stakeja ei mängi arvestatavat samplit läbi ja seetõttu basically freerollib.

9-10BB/100 mängija (näiteks mrsweets28) küsib stake, et mängida aasta aega näiteks PLO1k. Arvad sellise diiliga ka, et 50-50 oleks stakeja poolt maailma suurim heategu? Kas sa oleksid ise nõus 80-20 diiliga staketava kasuks teda stakema (juhul kui stake summa oleks näiteks 2% su liferollist)?

Ehk siis imo peaks stakesi andes samamoodi arvestama risk-rewardiga ja vastavalt sellele ka kasumi % otsustama. Standardina alati 50-50 diili tegemine on tihti ühele poolele ebaõiglane ja tõesti tihedamini stakejale, sest tihti tahetakse mingit turbodiili, et saaks võimalikult vähese vaevaga võimalikult kiiresti oma limiiidi jaoks miinimumrolli kokku, et uuesti ise mängima hakata ja kui ei õnnestu ei ole ka nagu liiga palju antud sinna diili.

anyyyyyslut, võiks olla mingi stake risk-reward calculator, mis arvutab täpselt välja milline diil oleks võrreldes tingimustega aus, sest eirates tingimusi alati 50-50 diili pakkumine ei ole tõesti otstarbekas ja see peaks varieeruma.

Ma ei vaidlegi, et on igasugu diile AGA meie foorumis enamus diilidel 50:50 jaotusega on täielik naljanumber.

Parimal juhul saad väga väikese kasumi, keskmisel juhul miinus-break-even ning halvemal juhul bustosse/scam. Lisaks on volüümid kohutavalt väikesed stake nurujatel ja tihtipeale venivad stake diilid väga pikaks.

janek174
16.06.12, 15:30
Niiet kui staketav saab staket, hakkab mängima, tema hourly on 20$, mängib 100 tundi kuus ja on saanud väga-väga hea diili, kui kuu lõpus maksab ära 1800 stakejale ja saab ise 200$? Et ta peaks sitaks õnnelik olema, et teenib 2$ tunnis?

JAH. Teiste raha eest 2$ tunnis teenida on väga hea diil. Kui on nii krdi hea mängija, et moneyflow guaranteed, siis saab ka muid tingimusi kokku leppida. Aga suvalisele tundmatule hobimängijale peaks see ju suurepärane diil olema. Muideks tavaline kassapidaja teenib samamoodi 2,3 euri tunnis umbes. Kui on valida, kas teiste raha eest mõnusalt endale 2$ tunnis teenida või tööle minna, siis paljud valiksid siin siiski esimese variandi. Ise tegin hetkeks pokkeriga vahe sisse, lõpetasin BE rakebacki teenimise, steikide küsimise ja läksin tööle. Lihtsa ehitusmehena teenin 1K euri kuus ja olen rahul. Elu on oluliselt lihtsam ja stressivabam. Soovitan soojalt kõigile kiirelt teiste arvelt rikastuda soovijatele, mõelge enne ikka kõik hoolega läbi.

Ja alati sellises kohas tekib minul küll küsimus: Kui venna hourly rate on 20$, mille krdi pärast tal veel steiki vaja on?

Edit: Muid kommentaare vahepeal ei lugenud, vastasin lihtsalt konkreetsele väitele.

Maxi
16.06.12, 15:53
Lihtsa ehitajana 5,5 € tunnis kätte? Soomes töötad?

vinney
16.06.12, 15:56
Lihtsa ehitajana 5,5 € tunnis kätte? Soomes töötad?ot ot otot aga soomes 8€ min

janek174
16.06.12, 15:57
Lihtsa ehitajana 5,5 € tunnis kätte? Soomes töötad?

Miks Soomes? Hooajal on see korraliku ehitaja kohta Estis suhteliselt nigel palk. Esimene ettejuhtuv koht, kus oskuste kohtagi öeldi, et kõik on õpitav, kui ise ainult tahad. Iseasi, kuidas ja kelle arvelt keegi tahab.

kjmrc
16.06.12, 15:59
Soome jaoks on way-too vähe 5,5€ tunnis ehitusel teenida..

lissavassa
16.06.12, 15:59
Ja alati sellises kohas tekib minul küll küsimus: Kui venna hourly rate on 20$, mille krdi pärast tal veel steiki vaja on?

+1
Mina näen ette ainult steigivõtmist ainult live turniiridele, kus mängitakse 10+ turniiri ning vähendatakse sellega variatsiooni.
Kui mängija on plussi kalduv, siis milleks üldse steiki küsida? Peaks ju reegleid järgides võimatu bustoks lasta. 50/50 nagu siin Eesti pokkerimaastikul küsitakse on obv sick! Ja veel pannakse kirja, et standart 50/50... nokamoooon!
Steigivõtmist ning andmist peaks üldse piirama hakkama! Ning ka hobimängja suudab leida selle 200$, et alustada mängimist.
Paned kuupalgast 50-100$ kõrvale, ning ongi sul OMAENDA bankroll olemas ja teenid endale 100% kasumit. Ja kui kuupalgast ei suuda 50-100$ kõrvale panna siis ei soovitaks pokkeriga tegeledagi.

qbj0hn
16.06.12, 16:03
Mina näen ette ainult steigivõtmist ainult live turniiridele, kus mängitakse 10+ turniiri ning vähendatakse sellega variatsiooni.


Lol @ vähendatakse variatsiooni. MTT variatsioon on isegi jõhker, rääkimata live.
Kõige rohkem -EV stake ongi live turniiridele short term stakemine.

lissavassa
16.06.12, 16:06
Lol @ vähendatakse variatsiooni. MTT variatsioon on isegi jõhker, rääkimata live.
Kõige rohkem -EV stake ongi live turniiridele short term stakemine.
Tahtsin sellega tegelikult öelda, et minu silmad ei näe online steigi küsimist ettegi. Vaid kui siis aind live ja vähendada mingil määral variatsiooni ning pakkuda investoritele väikest võimalust teenida. Väljendasin end valesti või ei oska seda siia kirjutada mida mõtlen hetkel.

kjmrc
16.06.12, 16:12
Pead jah natuke pikutama!

rasmer
16.06.12, 17:05
Steigivõtmist ning andmist peaks üldse piirama hakkama!

http://annoyzview.files.wordpress.com/2011/11/stalin_victory.jpg

Kui on olemas nõudlus, siis miks ei peaks staketav küsimas võimalikult kõrget protsenti ? Siiamaani on 50/50 või sarnastel tingimustel küllalt välja müüdud stake. Turg paneb asja paika.

lissavassa
16.06.12, 17:12
http://annoyzview.files.wordpress.com/2011/11/stalin_victory.jpg

Kui on olemas nõudlus, siis miks ei peaks staketav küsimas võimalikult kõrget protsenti ? Siiamaani on 50/50 või sarnastel tingimustel küllalt välja müüdud stake. Turg paneb asja paika.
Välja müüdud küll, kuid võib julgelt võita, et iga kümnes stake lõppeb kas ülelaskmise või reeglite rikkumisega. Ning siis seda hala täis kõik kohad kui m*nn on staketav jne.

rasmer
16.06.12, 17:18
Välja müüdud küll, kuid võib julgelt võita, et iga kümnes stake lõppeb kas ülelaskmise või reeglite rikkumisega. Ning siis seda hala täis kõik kohad kui m*nn on staketav jne.

Läheb OT-ks ära natuke, aga paras bullshit on su jutt küll. Isegi kui su 1/10 statistika on õige (obv mitte), siis ei ole see mingi põhjus ülejäänud 9/10 käru keerata.

Üldiselt stakemisest rääkides, siis ma arvan, et suurem osa professionaalsetest MTT-de mängijatest on backed. Ei oma mingeid tõendeid selle kohta, aga üldiselt jääb selline tunne. Ning ei ole nii, et ainult mängijad lunivad stake, et saaks mängida. Palju on backing gruppe, kes aktiivselt otsivad hobuseid. Kas või 2+2 staking foorum lahti võttes on pakkumist ja nõudlust küllaga. Nii et süsteem toimib ja on ilmselt kasumlik mõlemale poolele. Konkreetsed protsendid loksuvad ilmselt lihtsalt turul paika, usun, et Eestis see valdkond ka aina areneb ning tekib siingi mõistlik olukord.

Maxi
16.06.12, 17:44
Miks Soomes? Hooajal on see korraliku ehitaja kohta Estis suhteliselt nigel palk. Esimene ettejuhtuv koht, kus oskuste kohtagi öeldi, et kõik on õpitav, kui ise ainult tahad. Iseasi, kuidas ja kelle arvelt keegi tahab.

suht kosmos tundub 1k € neto saada lihtsa ehitajana. Millisest masu´st me räägime kui suvaline ehitaja saab ligi 4x miinimumi ja 1,5x keskmist. nagu 3 aastat tagasi juba

sm0ntaan
16.06.12, 18:51
suht kosmos tundub 1k € neto saada lihtsa ehitajana. Millisest masu´st me räägime kui suvaline ehitaja saab ligi 4x miinimumi ja 1,5x keskmist. nagu 3 aastat tagasi juba

1k+ eur skilliga ehitajal ei ole mingi probleem.

janek174
16.06.12, 20:18
suht kosmos tundub 1k € neto saada lihtsa ehitajana. Millisest masu´st me räägime kui suvaline ehitaja saab ligi 4x miinimumi ja 1,5x keskmist. nagu 3 aastat tagasi juba

Mismõttes? Kui oled kogemustega vend, oma riistade ja transpordiga, pole mitte mingit probleemi 2K euri kuus palka teenida. 5 euri tund on tänapäeval miinimum, et mõni ehitaja või remondimees üldse liigutama hakkaks.

Fuzzy
16.06.12, 20:23
Head ehitajat kusjuures on väga raske leida. Otsisin koju kvaliteetset remondimeest, lendasin hurraaga peale, et masuaeg ja mehed teevad poolmuidu ära. Otsisin kaks päeva. Küll öeldi, et pole aega, küll poldud nõus nii väikest tööd ette võtma (poole korteri kapitaalremont). Selliseid vendi muidugi leidub kuhjaga, kel neli talve haridust ja töökogemus seisneb objektil käru lükkamises. Aga headest ehitajatest on puudus. Seega ma arvan, et 1k palk pole teab mis ulme. See, kas ehitaja peaks saama rohkem, kui õpetaja või med-õde, on muidugi eraldi teema.

SimbaM
16.06.12, 21:47
Madis Very has chosen not to receive private messages or may not be allowed to receive private messages. Therefore you may not send your message to him/her.


Et siis nüüd jääb 50% ka ära? :D HAHA, milline mees, ausõna :D Kahtlased klemmid jäävad kahtlasteks.

Pumper
17.06.12, 00:36
Olympicus näed siis võta lihtsalt raha käest ära kui midagi ostab seal.

privador
17.06.12, 01:57
huvitav, et diilide puhul on näha, et diilivõtja on kuidagi nn hoolimatu investori rahaga. Ollakse nn kadedad, kui tema pealt peaks teenima. Ja võetakse kohati teadlikult suuri gamblimisriske
Samas kui nt väikeettevõttes on 2 ehitusmeest ja omanik-juhataja. Töömehed teenivad firmale 10k tulusi. Samas meeste palgad on 1k. Pakutakse töömeestele ka nn aeg-ajalt mustalt teha, aga mehed ei taha-tahavad töökohta hoida. Huvitav, et siis pole küll sellist mõtlemist, et ollakse nn kadedad omanik-juhataja, ke skäib vaid raha võtmas peale vms

Suurettevõtetes kaudselt maxima minpalgaga müüja hoolitseb selle eest, et omanik rikaste topis tõuseks


PS muuseas palgad hiilivalt tõusevad.1k eur ehitaja pole midagi imestada. Vaadake kuda teenused jms hinnad kõik rallivad. Mulle tundub, et kohati on 100% 2 aastaga otsa keevitatud. Varsti on spetsialistide 2-5keurised palgad tavalised...

jasssass
17.06.12, 05:18
pole küll selle stakega seotud, aga Madist ka ei ole enam näha olnud Tartu mikro Live-del, tahaks küll mõned küsimused esitada tolvanile, aga ei anna näole. Masendav sitahunnik

kallekusta
17.06.12, 10:15
Ainult valge ülikond on puudu, aga muidu võtab selle diili lihtsalt kokku.

http://www.youtube.com/watch?v=uzthp1rGyoI&feature=fvwrel

neeme
17.06.12, 14:17
Nägin paar päeva tagasi teda Tartus reakojaplatsil mingi naisega jalutamas.
Ei tea jah miks ta siin enam näole ei anna.
Investorid, mis asjast saanud on ?

Potsataja
17.06.12, 16:39
JAH. Teiste raha eest 2$ tunnis teenida on väga hea diil. Kui on nii krdi hea mängija, et moneyflow guaranteed, siis saab ka muid tingimusi kokku leppida. Aga suvalisele tundmatule hobimängijale peaks see ju suurepärane diil olema.

1,80€/h on hetkel Eestis kehtiv miinimum tunnipalk. Iga töövõtja teenib palka samamoodi "teiste raha eest", seega kas miinimumpalga teenijad on teinud väga hea diili?



Muideks tavaline kassapidaja teenib samamoodi 2,3 euri tunnis umbes. Kui on valida, kas teiste raha eest mõnusalt endale 2$ tunnis teenida või tööle minna, siis paljud valiksid siin siiski esimese variandi.

Tõesti, kui oleks valida, kas kodus arvuti taga istudes garanteeritult 2$/h teenida või müüja ameti näitel tööl käies 2.90$/h teenida, siis mingi % valiksid esimese variandi. Samas nagu stake ja graphide teemadest näha, siis pokkeris on ainus kindel asi see, et tuba võidab alati, kuid ka parimatel on halbu kuid. Rääkimata sellest, et 90% mängijtest kaotab või on BE.

ranka
17.06.12, 16:45
Müüa teenib $2.9 tunnis ja jääbki teenima, staketav aga teenib $2/h aga tema plaan on hiljem üles liikuda või stake alt vabaneda, et nii tunnitasu mitmekordistada. Iseasi, kas tal see õnnestub.

udikaz
17.06.12, 19:15
imo kisub siin asi ikka väga OT-kuks. on pühapäev. on oodata mingeid uudiseid ;) kas tõesti stars ei vasta kirjadele nädala aja jooksul? ja simbam on ju stakeja, kas tal siis ei olegi õigust mingit infot saada? aa ja see debiilne deadline ka täna ju;) peale tänast on kõik nõus tema jääk tagasi ja vsjo otsusega !?!? suht imelikuks on asi ikka kiskunud.

BentleyMulsanne
17.06.12, 19:17
Nägin paar päeva tagasi teda Tartus reakojaplatsil mingi naisega jalutamas.


Mees tõmbas stake algul plussi, siis transfeerris hotamy kaudu välja, 2800 läks teatud kulude katteks, tundub, et uus 2800 käidi paarpäeva tagasi välja, sinna see stake+mikroprofit läkski

qbj0hn
17.06.12, 19:23
Päris karmid süüdistused.
Spekuleerid õhust asju või mingi source millele tugined?

Ermii
17.06.12, 20:04
Poisid juba harjutavad

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=zHk8k-t1LAI
Svenza vist filmis :)

Fuzzy
17.06.12, 20:29
imo kisub siin asi ikka väga OT-kuks. on pühapäev. on oodata mingeid uudiseid ;) kas tõesti stars ei vasta kirjadele nädala aja jooksul? ja simbam on ju stakeja, kas tal siis ei olegi õigust mingit infot saada? aa ja see debiilne deadline ka täna ju;) peale tänast on kõik nõus tema jääk tagasi ja vsjo otsusega !?!? suht imelikuks on asi ikka kiskunud.

Mis OT? Kui mängu ei biidi ja võlad ootavad maksmist on tööalane nõu ju igati asjakohane.

Timpz
17.06.12, 22:57
imo kisub siin asi ikka väga OT-kuks. on pühapäev. on oodata mingeid uudiseid ;) kas tõesti stars ei vasta kirjadele nädala aja jooksul? ja simbam on ju stakeja, kas tal siis ei olegi õigust mingit infot saada? aa ja see debiilne deadline ka täna ju;) peale tänast on kõik nõus tema jääk tagasi ja vsjo otsusega !?!? suht imelikuks on asi ikka kiskunud.

kõigil juba nii pohhui sellest sitast

SimbaM
17.06.12, 23:54
Mul ausaltöeldes väga pohhui ei ole, aga lihtsalt pole absoluutselt aega selleks. Mingit raha ma pole ka tagasi saanud ja midagi ei tea ka. Õnneks mul on selle venna nägu teada, saab hambad sisse taguda, kui väga raha vaja järsku läheb. No probs. No muidugi, kui tal need hambad veel alles selleks ajaks on.

Madis Very
18.06.12, 11:23
Tere,

ma ei oska öelda mis mure nende PMidega on. Ma pole kedagi blokkinud ja nüüd siis saan aru, miks peale 10.06 pole mulle ükski PM sisse enam tulnud. Ei oska midagi öelda selle kohta ei tea põhjust. Kuid võite FBs v meilile ka saata oma vastuse lisaväärtuse kohta.

Pokerstarsi konto avatud jälle ning raha tagasi peale väikest meilivahetust. Sellise meili sain nüüd 2h tagasi lõpuks kätte. Kas pean kogu meili history ka postitama ? See meil on imo halvasti sõnastatud tahaksin paremat neilt saada, kus selge sõnaliselt öeldakse, et ainuke reegli rikkumine oli alaealisena teise kontoga mängimine ja chipdumpi pole olnud.
http://www.upload.ee/image/2440439/tiitlita.JPG

/Olen see nädal eriti harva online, matk jms. Mitte esimesed paar päeva tho. Kuid meiliga peaks alati kätte saama.

Madis

Junken
18.06.12, 11:35
kahjuks see mail ei ütle mitte midagi muud peale selle et su account on jälle lahti. Ei räägi ta sellest miks ta kinni pandi, kas mängisid alaealisena või kas tegid chipdumpi või mitte

kallekusta
18.06.12, 12:22
See mail ei ütle ka seda, et kas lahti tehti
Madis Very või Hotamy1985 konto :rolleyes:

Icanbeatthis
18.06.12, 12:29
Matk jms selle ei saa vastata.

Sul on 500 tähtsamat tegevust alati, kui oma asjad korda ajada.
So täis tsort oled.

ranka
18.06.12, 13:00
Tere,

ma ei oska öelda mis mure nende PMidega on. Ma pole kedagi blokkinud ja nüüd siis saan aru, miks peale 10.06 pole mulle ükski PM sisse enam tulnud. Ei oska midagi öelda selle kohta ei tea põhjust. Kuid võite FBs v meilile ka saata oma vastuse lisaväärtuse kohta.

Pokerstarsi konto avatud jälle ning raha tagasi peale väikest meilivahetust. Sellise meili sain nüüd 2h tagasi lõpuks kätte. Kas pean kogu meili history ka postitama ? See meil on imo halvasti sõnastatud tahaksin paremat neilt saada, kus selge sõnaliselt öeldakse, et ainuke reegli rikkumine oli alaealisena teise kontoga mängimine ja chipdumpi pole olnud.
http://www.upload.ee/image/2440439/tiitlita.JPG

/Olen see nädal eriti harva online, matk jms. Mitte esimesed paar päeva tho. Kuid meiliga peaks alati kätte saama.

Madis

Forwardi kogu maili vahetus ranka@pokkeriprod.com ja postitan selle siia.

EDIT: tegelt võiksid postitada kogu vahetuse screenshottidega, et võltsimist vältida.

hotcocacola
18.06.12, 13:16
Madis, cmon, võta ennast kokku. Sul 5000€-ne jama õhus ja sa räägid mingist matkast? Klaari oma probleemid ja mured ära ning alles siis mine loodust nautima.

jasssass
18.06.12, 13:25
Matkal praegu kordades turvalisem ja ohutum ringi liikuda kui linnas. Tuled matkalt tagasi, inimesed on unustanud ja andestanud, elu jälle lill. :)

kjmrc
18.06.12, 13:27
Järjest enam tundub mulle, et Madis ei viitsi selle jamaga tegeleda ja pidevalt mingeid tähtsamaid asju ajada. Dafuq, jääb täiesti arusaamatuks selline käitumine, miks inimene ei soovi oma asju korda ajada vaid tegeleb kõige muuga, aru ma ei saa.

Pumper
18.06.12, 13:35
Uued hambad lähevad kallimaks kui 5k, mingi väike kalkulatsioon võiks peast läbi käia.

qbj0hn
18.06.12, 13:36
/Olen see nädal eriti harva online, matk jms. Mitte esimesed paar päeva tho. Kuid meiliga peaks alati kätte saama.

Madis

Korras kodanik.
Stake võeti ju pokkeriprod foorumist mitte kuskilt maili kaudu või fb-st.
Ausalt mees mine ravile, like seriously. Sa elaksid nagu kuskil alice imedemaal vms.
Korraliku kuklapeki ära teeninud küll, keegi tooge mõistus persest pähe ausalt.
Ma ei suuda uskuda, et siuke inimene üldse olemas on.

Timpz
18.06.12, 13:40
SVEENZAAA kus oled?

jarlop
18.06.12, 14:26
Ka sellest postist ilmselt ei piisa, et kõiki kahtlustusi ja süüdistusi ümber lükata, aga olen valmis edasistele küsimustele vastama. Sooviksin teiepoolseid täpsustavaid lisaküsimusi, millele proovin põhjalikumaid vastuseid anda. Oodatud on juhised ja soovitused, kuidas saaksin küsitavates kohtades paremini lisainfot anda.


See oli Madyse eelviimane post, huvitav mitmele küsimusele me siit viimasest postist vastuse saime?

ranka
18.06.12, 14:26
Korras kodanik.
Stake võeti ju pokkeriprod foorumist mitte kuskilt maili kaudu või fb-st.
Ausalt mees mine ravile, like seriously. Sa elaksid nagu kuskil alice imedemaal vms.
Korraliku kuklapeki ära teeninud küll, keegi tooge mõistus persest pähe ausalt.
Ma ei suuda uskuda, et siuke inimene üldse olemas on.

Ma ei oska muud lisada kui +1.

Ja tegelikult kahtlen, et tal üldse miski matk vms. on. Elab oma pilvede maailmas ja tahab näidata, et ta on kogu aeg jube busy-scheduled businessman.

pokkerisheriff
18.06.12, 14:41
päris nõme tegelt, kui tahad suve nautida ja matkata rahulikult, aga mingid vastikud kogu aeg kõrva ääres pinisevad :( õnneks PM-box oli ummistunud, nii et selle kaudu vähemalt ei olnud võimalik tüüdata vahepeal.

pafka666
18.06.12, 15:38
Tere,

ma ei oska öelda mis mure nende PMidega on. Ma pole kedagi blokkinud ja nüüd siis saan aru, miks peale 10.06 pole mulle ükski PM sisse enam tulnud. Ei oska midagi öelda selle kohta ei tea põhjust. Kuid võite FBs v meilile ka saata oma vastuse lisaväärtuse kohta.

Pokerstarsi konto avatud jälle ning raha tagasi peale väikest meilivahetust. Sellise meili sain nüüd 2h tagasi lõpuks kätte. Kas pean kogu meili history ka postitama ? See meil on imo halvasti sõnastatud tahaksin paremat neilt saada, kus selge sõnaliselt öeldakse, et ainuke reegli rikkumine oli alaealisena teise kontoga mängimine ja chipdumpi pole olnud.
http://www.upload.ee/image/2440439/tiitlita.JPG

/Olen see nädal eriti harva online, matk jms. Mitte esimesed paar päeva tho. Kuid meiliga peaks alati kätte saama.

Madis

R U FKIN KIDDING???

Tõsielt loodan et sul seal matkal mingi kivi vastu pead kukub, et siis läheb seal kaalikas midagi paika. Kui sa selle nädala jooksul oma asju korda ei aja siis olen kindlasti üks inimestest kes analoogse lehekülje loomisse investeerib http://nickraineyisathief.com/ Eesti Meister või asi, pigem mõttetu lohv..

udikaz
18.06.12, 16:29
Tere,

ma ei oska öelda mis mure nende PMidega on. Ma pole kedagi blokkinud ja nüüd siis saan aru, miks peale 10.06 pole mulle ükski PM sisse enam tulnud. Ei oska midagi öelda selle kohta ei tea põhjust. Kuid võite FBs v meilile ka saata oma vastuse lisaväärtuse kohta.

Pokerstarsi konto avatud jälle ning raha tagasi peale väikest meilivahetust. Sellise meili sain nüüd 2h tagasi lõpuks kätte. Kas pean kogu meili history ka postitama ? See meil on imo halvasti sõnastatud tahaksin paremat neilt saada, kus selge sõnaliselt öeldakse, et ainuke reegli rikkumine oli alaealisena teise kontoga mängimine ja chipdumpi pole olnud.
http://www.upload.ee/image/2440439/tiitlita.JPG

/Olen see nädal eriti harva online, matk jms. Mitte esimesed paar päeva tho. Kuid meiliga peaks alati kätte saama.

Madis

Thats it?? on ikka tolgused maailma loodud..kuidas on õhtuti tänaval ringi käia nii, et koguaeg pead üle õla vaatama? igal oinal on oma mihklipäev. küll sinu oma ka ükskord kätte jõuab.

tolmuahv
18.06.12, 16:49
Olympic võiks näidata solidaarsust ja seda suslikut mitte enne tuppa lasta kui see jama on klaaritud. Neil on täielik õigus kliente valida ja see oleks koht, kus seda kasutada võiks. Hoiaks muuseas nende majas ära ka igasugused ebameeldivad intsidendid, mis susliku ja muu maailma vahel vist vältimatult tulevikus hakkavad aset leidma.

lissavassa
18.06.12, 16:51
Uued hambad lähevad kallimaks kui 5k, mingi väike kalkulatsioon võiks peast läbi käia.
Saab palju hullemini kutile häbi teha kui hambad välja kütta ja siis ise pärast 4-6k€ plekkida.
Mingil tüübil viskab niikuinii kopa ette sellest hämast ja kindlasti saab oma karistuse niiviisi ka kunagi.

Ise peaks teda trehvama siis end tagasi ei hoia, nalja saab paljudele kindlasti :rolleyes:

lissavassa
18.06.12, 16:54
Olympic võiks näidata solidaarsust ja seda suslikut mitte enne tuppa lasta kui see jama on klaaritud. Neil on täielik õigus kliente valida ja see oleks koht, kus seda kasutada võiks. Hoiaks muuseas nende majas ära ka igasugused ebameeldivad intsidendid, mis susliku ja muu maailma vahel vist vältimatult tulevikus hakkavad aset leidma.
+1

Kuskilt peab midagi tõsisemalt liigutama hakkama, uudis ohtulehes jne ei aidanud ega mõistust pähe toonud siis tuleb hakata kuskilt tema tegusi piirama, seniks kuni hakkab asja klaarima!

E: noo tegelt ka palgake pundipeale kasvõi mingi töötu kutt teda häbistama päevad läbi, seni kuni mõistus persest pähe tuleb. Ise maksaks tegelt juba üksi vähemalt 100€ sellisele kutile, kindlasti leiab teisi veel. See sitt siin muidu ei lõppegi!

Mr_Kenny
18.06.12, 17:02
Saab palju hullemini kutile häbi teha kui hambad välja kütta ja siis ise pärast 4-6k€ plekkida.
Mingil tüübil viskab niikuinii kopa ette sellest hämast ja kindlasti saab oma karistuse niiviisi ka kunagi.

Ise peaks teda trehvama siis end tagasi ei hoia, nalja saab paljudele kindlasti :rolleyes:

Lähed küüntega näo kallale või?

lissavassa
18.06.12, 17:04
Lähed küüntega näo kallale või?

Koguaeg peab molli kütma vms? Saab palju efektiivsemalt kuti elu persse keerata.

BentleyMulsanne
18.06.12, 17:17
Uued hambad lähevad kallimaks kui 5k, mingi väike kalkulatsioon võiks peast läbi käia.

Vaevalt see olend üldse võimeline on tegema long term mõtlemist, stake ajal ja omades ka isiklikku bankrolli on meest korduvalt nähtud 1 euristel mängudel aega "surnuks lõõmas"




Peatselt Veryne hotamy, nädala võid sa juu võita läbi selle, et bluffid, et oled matkamas, kuigi tegelikult istud toas. Ega see nädal peitmist facelifti ära ei hoia. Küsimus sulle: kellega käib matkamas mees, kes peab 2800 EUR`i välja käima, et mingit seltsi saada neidistelt? Kas very matkab koos hotamyga või on veel keegi kambas?


Asi on nüüd üli konkreetne , kui nädala jooksul rahad ei ole jõudnud investoriteni, löön sul isiklikult näo õigeks olenemata isegi sellest kas matkad endiselt toas.

udikaz
18.06.12, 17:47
usun et sa ei ole ainus kes seda teeb. mõtleb ja skeemitab mis ta skeemitab, aga longrunnis ta ikka ei suuda mõelda.

leits
18.06.12, 19:11
http://www.kliinikum.ee/psyhhiaatriakliinik/

Sa peaksid imo seal ära käima ja mingid testid tegema .. Tundub et sa elad mitmes erinevad maailmas korraga.

Pumper
18.06.12, 19:15
http://www.kliinikum.ee/psyhhiaatriakliinik/

Sa peaksid imo seal ära käima ja mingid testid tegema .. Tundub et sa elad mitmes erinevad maailmas korraga.

Ilus maja.

Batu
18.06.12, 19:31
OT. Ma tunnen päris vihaseid/tigedaid/võlle asereid kellel aegajalt on kedagi klohmida

privador
18.06.12, 19:44
Olympic võiks näidata solidaarsust ja seda suslikut mitte enne tuppa lasta kui see jama on klaaritud. Neil on täielik õigus kliente valida ja see oleks koht, kus seda kasutada võiks. Hoiaks muuseas nende majas ära ka igasugused ebameeldivad intsidendid, mis susliku ja muu maailma vahel vist vältimatult tulevikus hakkavad aset leidma.
Alles oli indsident, kus viru taskuvargad olid olympicu regularid(vahepel pandi vist kinni). Küsimuse peale, kas on norm, kui sellised tegelased istuvad kasiinos ja tekitavad kaasinimestele turvariski vastati, et olypicul nendega probleeme pole olnud...
Teiseks mu tuttav kes g4s korduvalt tagaotsitavaid(tapmises kahtlustaavad) tüüpe kasinnidest ära viinud.

Seega 0,001%tõenäosusega olympic siin kuidagi tegutseb

pokkerisheriff
18.06.12, 21:47
ma olen muidugi kõrvaltvaataja ja ei peaks siin võibla üldse sõna võtma, aga kui te siin oma viha välja valate, siis imo pole sellest piirist, millest ühel pool kirute et loo kangelane on jobu ja kelm ning teisel pool ähvardate tal suht konkreetselt hambaid välja peksma hakata, üleminek just kõige mõistlikum. pärast peate viimaks ise kuskil mingeid seletuskirju kirjutama, härra seadusesilmale aru andma vms.

Loksutaja
18.06.12, 22:42
Oh MadisMadisMadis...

Mr_Kenny
18.06.12, 22:59
ma olen muidugi kõrvaltvaataja ja ei peaks siin võibla üldse sõna võtma, aga kui te siin oma viha välja valate, siis imo pole sellest piirist, millest ühel pool kirute et loo kangelane on jobu ja kelm ning teisel pool ähvardate tal suht konkreetselt hambaid välja peksma hakata, üleminek just kõige mõistlikum. pärast peate viimaks ise kuskil mingeid seletuskirju kirjutama, härra seadusesilmale aru andma vms.

Pluss üks Hr. Sheriffile

kallekusta
18.06.12, 23:52
http://www.loodusring.ee/uus/sites/default/files/marsruudid/Matkaja.jpg

pastilaa
19.06.12, 08:52
mina ka Tartus matkata ei julgeks.

bbL8TpHVcy0

paradigmlost
19.06.12, 13:32
Kui madis sellest jamast lõpuks rahasid 100% tagasimaksmatapääseb, siis kehtib täielikult see, et väiksed sulid võllas,suured sulid tõllas!, sest siiani on igasugused 20€-petised ja raamatu-mitte-saatjad kiirelt varaste listi sattunud.

redddman10
19.06.12, 13:47
Kui madis sellest jamast lõpuks rahasid 100% tagasimaksmatapääseb, siis kehtib täielikult see, et väiksed sulid võllas,suured sulid tõllas!, sest siiani on igasugused 20€-petised ja raamatu-mitte-saatjad kiirelt varaste listi sattunud.

Õigus.insta spämmiti mikro skämmereid et googlis ikka esimene leid oleks.Väga kreisi situatsioon ikka.

ristijeesus
19.06.12, 13:57
Oh seda saatuse irooniat http://erit.eu/archives/276

andu_andu
19.06.12, 14:13
Väljavõte madise blogipostist:

Ja mul peaks olema piisavalt suur ustavus eesti pokkerimaastikul, et kui keegi mõtleb tema stakemise peale peab ta ikka päris idioot olema.

Madis millal sa nüüd siis küsimustele vastad ??? Kes on need salapärased väikse kasiino regularid, kes kõike on näinud ? Kes on need kümned inimesed kellega sa sellest irl oled rääkinud ja kõik ühestsuust leiavad, et poisid teevad liiga internetis ?

ArgoH
19.06.12, 16:26
Kui tekib aega võib vastata ka järgmisele küsimusele.
Selgus, et HotAmy1985 on sinu vanemate nimel olev kasutaja, kes seda kontot hetkel kasutab ?

Sinu kommentaar:
"Kontoga pole mul kontakti enam olnud, seda ka stake raames."

Tsiteerin ühte postitust teisest fooorumist
"Selle kontoga mängitud sel aastal (ainult?!) 5-13.maini (laupäev kuni järgmine pühapäev) aga kuna selles vahemikus
ainuke täiesti mänguvaba päev 8.mai, millal (ainukesena sel perioodil)Madis mängis Olympsis pisikest live!!

Paratamatult olukorda arvestades tekitab küsimusi.

jarlop
19.06.12, 16:59
Kui tekib aega võib vastata ka järgmisele küsimusele.
Selgus, et HotAmy1985 on sinu vanemate nimel olev kasutaja, kes seda kontot hetkel kasutab ?

Sinu kommentaar:
"Kontoga pole mul kontakti enam olnud, seda ka stake raames."

Tsiteerin ühte postitust teisest fooorumist
"Selle kontoga mängitud sel aastal (ainult?!) 5-13.maini (laupäev kuni järgmine pühapäev) aga kuna selles vahemikus
ainuke täiesti mänguvaba päev 8.mai, millal (ainukesena sel perioodil)Madis mängis Olympsis pisikest live!!

Paratamatult olukorda arvestades tekitab küsimusi.

Siin pole mõttet enam midagi küsida, Madys vastab ainult nendele küsimustele mis talle sobivad.

VisaHing
19.06.12, 17:39
Kui tekib aega võib vastata ka järgmisele küsimusele.
Selgus, et HotAmy1985 on sinu vanemate nimel olev kasutaja, kes seda kontot hetkel kasutab ?

Sinu kommentaar:
"Kontoga pole mul kontakti enam olnud, seda ka stake raames."

Tsiteerin ühte postitust teisest fooorumist
"Selle kontoga mängitud sel aastal (ainult?!) 5-13.maini (laupäev kuni järgmine pühapäev) aga kuna selles vahemikus
ainuke täiesti mänguvaba päev 8.mai, millal (ainukesena sel perioodil)Madis mängis Olympsis pisikest live!!

Paratamatult olukorda arvestades tekitab küsimusi.

Veits mõttetu tema käest midagi küsida jah aga alguses ta väitis:

Seda kontot ma omaks ei tunnista
siis
On küll minu konto aga pole seda kasutanud stake raames
siis
Ma õpetasin oma ema/isa mängima selle konto all Ehk siis ema/isa mängis tal stake perioodil ligi 100 turnat ja kaotas 1k$.

what a douche

Konso
19.06.12, 19:46
Tegin mina ikka suuri silmi kui Madist märtsi lõpus või aprilli algul Tartu Olympsis 1EUR donkamenty mängimas nägin. Algul ei tahtnud kuidagi uskuda, et Eesti meister nii "suure" buy inniga turkasid laseb. Lõppes see turka siis selliselt, et tegime spliti, kuna ei näinud mõtet flipata mingi 30 eurtsi peale. Rääkisin oma sõbrale, et kas sa näe, ma ikka peris hea mängija, splittisin just Eesti meistriga :D Kuna polnud siin foorumis vist alates septembrist käinud (pokkerimängimise mott onlines oli kui tina tuhka kadunud ning käisin kord-paar kuus lihtsalt kasinnis õlut kaanimas ning kõrvale pokkerit tagumas), siis sõber soovitas, et piilu pro`desse, kuna Madisel on käimas üli epic stake siin. Ja ennäe imet, millega meie iidol ja eeskuju siis hakkama saanud. Minu jaoks on see ikka übergigamegahyper epic kui kutt, 5k€ stake endal käimas ning siis tulla 1€ donkamenti mängima. Ja foorumis kirjutada, et sry stakejad, pole lihtsalt aega mängida. Rohkem polegi nagu vaja kommenteerida. Iga € mis te talt nüüd välja pigistate on win stakejatele. Kusjuures käekiri on scammeritega suht sarnane, tuleb igasuguseid lubadusi aga teod ei järgne sõnadele (rahad kandmata, küsimustele vastamine jne).

Igatahes stakejatele jõuda ja jaksu ning Madisele soovitaks ennast kokku võtta ning tegutsema hakata.

andu_andu
19.06.12, 19:50
lol@inimesed, kellele madis oli iidol/eeskuju. Lugemisoskamatud olite ?

JohannesJ
19.06.12, 20:01
Nüüdseks on küll selge, et ta lihtsalt täiesti süüdimatu inimene ja ilmselt pole peas kõik omal kohal.
Eile postitatud oma +++++ev live stake all:
"Ning live läks metz kõik. Viimasel side evendil sain 20 koha midagi peale 7t tundi, kuid 10 said raha pole sellest kasu. 500sel MEl mängisin KK üle, kuid muidu tundus turna üllatavalt hea."

Haters gonna hate!

Konso
19.06.12, 20:04
No Eesti meistrit võib ju eeskujuks võtta :D

Tahtsingi öelda, et kõik mis hiilgab pole veel kuld

ranka
19.06.12, 22:16
Kui tekib aega võib vastata ka järgmisele küsimusele.
Selgus, et HotAmy1985 on sinu vanemate nimel olev kasutaja, kes seda kontot hetkel kasutab ?

Sinu kommentaar:
"Kontoga pole mul kontakti enam olnud, seda ka stake raames."

Tsiteerin ühte postitust teisest fooorumist
"Selle kontoga mängitud sel aastal (ainult?!) 5-13.maini (laupäev kuni järgmine pühapäev) aga kuna selles vahemikus
ainuke täiesti mänguvaba päev 8.mai, millal (ainukesena sel perioodil)Madis mängis Olympsis pisikest live!!

Paratamatult olukorda arvestades tekitab küsimusi.

Seda kontot kasutas Madis nendel kuupäevadel ja see on fakt.

ranka
19.06.12, 22:20
Tegin mina ikka suuri silmi kui Madist märtsi lõpus või aprilli algul Tartu Olympsis 1EUR donkamenty mängimas nägin. Algul ei tahtnud kuidagi uskuda, et Eesti meister nii "suure" buy inniga turkasid laseb. Lõppes see turka siis selliselt, et tegime spliti, kuna ei näinud mõtet flipata mingi 30 eurtsi peale. Rääkisin oma sõbrale, et kas sa näe, ma ikka peris hea mängija, splittisin just Eesti meistriga :D Kuna polnud siin foorumis vist alates septembrist käinud (pokkerimängimise mott onlines oli kui tina tuhka kadunud ning käisin kord-paar kuus lihtsalt kasinnis õlut kaanimas ning kõrvale pokkerit tagumas), siis sõber soovitas, et piilu pro`desse, kuna Madisel on käimas üli epic stake siin. Ja ennäe imet, millega meie iidol ja eeskuju siis hakkama saanud. Minu jaoks on see ikka übergigamegahyper epic kui kutt, 5k€ stake endal käimas ning siis tulla 1€ donkamenti mängima. Ja foorumis kirjutada, et sry stakejad, pole lihtsalt aega mängida. Rohkem polegi nagu vaja kommenteerida. Iga € mis te talt nüüd välja pigistate on win stakejatele. Kusjuures käekiri on scammeritega suht sarnane, tuleb igasuguseid lubadusi aga teod ei järgne sõnadele (rahad kandmata, küsimustele vastamine jne).

Igatahes stakejatele jõuda ja jaksu ning Madisele soovitaks ennast kokku võtta ning tegutsema hakata.

lol@eesti meister.

Olgu ta scammer või mitte, miski üks turniirihitt ei tee kellestki head mängijat. Siin foorumis veel neid maailma ja SCOOP, WCOOP ja POOP meistreid, kes reaalsuses ei biidi 10NL-igi.

Aga see post anyway on appikarje tühjas kõrbes. Aasta pärast too teema on unustatud ja on jälle uusi "WTF" teemasid ning inimesed astuvad samasse ämbrisse jälle ja jälle. Tegelt vist on õige aeg tsiteerida einsteini: ma usun, et kaks asja on lõpmatud - universum ja inimese lollus. Esimeses neist ei ole ma nii kindel...


No Eesti meistrit võib ju eeskujuks võtta :D

Tahtsingi öelda, et kõik mis hiilgab pole veel kuld

Ja kõik, mis läigib see libiseb? :)

pokkerisheriff
19.06.12, 22:47
kõik mis läigib võib mitte olla kuld aga võib olla ka kuld. (eesti vanasõna)

V4LDO
19.06.12, 23:26
kõik mis läigib võib mitte olla kuld aga võib olla ka kuld. (eesti vanasõna)

kõik mis prindib võib olla printer aga võib olla ka madis erit

K2okfor_Mey
19.06.12, 23:52
kõik mis prindib võib olla printer aga võib olla ka madis erit

heeee hahhahaha n1 ;D weeeee donkaments :D

Tarq666
20.06.12, 19:26
Jõudis mu postkasti pafi poolt ajakiri pokker. Võite arvata, kellest seal oli pikk artikkel.

Jeebus
20.06.12, 19:40
Jõudis mu postkasti pafi poolt ajakiri pokker. Võite arvata, kellest seal oli pikk artikkel.

Allar Levandi ?

sorm
20.06.12, 19:56
Jõudis mu postkasti pafi poolt ajakiri pokker. Võite arvata, kellest seal oli pikk artikkel.

Lohh gambler?

VisaHing
20.06.12, 20:50
Jõudis mu postkasti pafi poolt ajakiri pokker. Võite arvata, kellest seal oli pikk artikkel.

Lühidalt, mis seal kirjas oli?
Antud stake kohta ka midagi või lihtsalt jutt tema epic pokerlife-st ja 3k naistest?

pokkerisheriff
21.06.12, 00:26
Allar Levandi ?

n1

LuuK
21.06.12, 00:42
Kinnitamata andmetel on härrat nähtud Tallinnas, Pirita teel vestlemas ilma roosa topita neiuga

Jeebus
21.06.12, 00:46
Episode 01 - Svenza meets Madis Very



http://www.youtube.com/watch?v=mbwqeSV8Wc4&feature=related

adam_q
21.06.12, 09:19
tnx jeebus, Casino dvd siseneb mängijasse nüüd

fyte
21.06.12, 13:08
0:24-0:34 võtab lühidalt kogu teema kokku.

mikk2468
21.06.12, 13:41
tnx jeebus, Casino dvd siseneb mängijasse nüüd

Vaatasin samadel põhjustel ka Casinot täna.

Junken
21.06.12, 14:29
pigem võtab 1:20-1:27 asja kokku

reggie
21.06.12, 15:06
Ma vaatan, et Madis on kahtlustatav pettuses kirja endale saanud, millal investorid "kahtlustatav möku olemises" kirja saavad?

Potsataja
21.06.12, 15:15
Eks ootame http://melu.pokkeriprod.com/ lehel sarnase artikli (http://www.ekspress.ee/news/paevauudised/majandus/eesti-arihaisid-pugati-260-miljoni-krooniga-nagu-lambaid.d?id=27691535)avaldamist nagu Ekspress hiljuti tegi.

KristjanLaas
21.06.12, 15:59
Nägin unes, et keegi foorumist saatis lingi, kuidas Madisest peale ME võitu umbes "1 päev Madis Eritiga" vms. saade tehti ja seal oli koht, kus ta vaatas olümpiat telekas ja Madiselt küsiti, et mida ta enda tulemuse kõrval olümpia 4. kohast arvab ja Madis vastas sellisel isalikul häälel: "Ei no 4. koht on tubli küll, aga", sellel hetkel tuli selline kirjeldamatu rahul(üle)olev muie, "minuga siiski ärme võrdle". Siis helises telefon ja ärkasin üles:(

andu_andu
21.06.12, 16:03
1st

pikk28
21.06.12, 16:06
lol at näed madis eritit unes :)
2nd

Tarq666
22.06.12, 10:44
Lühidalt, mis seal kirjas oli?
Antud stake kohta ka midagi või lihtsalt jutt tema epic pokerlife-st ja 3k naistest?

Eesti meistriks saamisest ja väike intervjuu. Njaa tüübil oli ere tulevik pokkerimaastikul ja lasi kõik wc potist alla. Järgmises ajakirjas loen tõenäoliselt ta epic pettuse kohta.

Tarq666
22.06.12, 11:04
Allar Levandi ?

hahahaaa
<<<--- didnt get the joke but lmao anyway.

Mis sellesse teemasse puutub, siis ma võtaks madise sugulastega ühendust ja avaldaks nende kaudu survet. Vahel maksavad vanemad poja võlad ära aga noh antud juhul on summa päris suur. Siiski oleks see üks hea legaalne mõjutusvahend.

Fuzzy
22.06.12, 11:12
Viitsid kopi tekst siia ka. Hirmsasti tahaks lugeda, kuidas see Eesti meistriks saamine käib? Vara üles, hilja voodi, higi, pisarad, virnade viisi raamatuid, range dieet, meditatsioon, oksendamisega lõppevad vastupidavustreeningud jne...

leits
22.06.12, 13:13
Viitsid kopi tekst siia ka. Hirmsasti tahaks lugeda, kuidas see Eesti meistriks saamine käib? Vara üles, hilja voodi, higi, pisarad, virnade viisi raamatuid, range dieet, meditatsioon, oksendamisega lõppevad vastupidavustreeningud jne...

.. ja psüholoogilised analüüsid. neid ei tasu unustada

kaardimaja
22.06.12, 16:44
Viitsid kopi tekst siia ka. Hirmsasti tahaks lugeda, kuidas see Eesti meistriks saamine käib? Vara üles, hilja voodi, higi, pisarad, virnade viisi raamatuid, range dieet, meditatsioon, oksendamisega lõppevad vastupidavustreeningud jne...
+ regulaarne matkamas käimine

timz0333
22.06.12, 16:47
+ regulaarne matkamas käimine

Ilmselgelt ei maksa ka regulaarset kolimist unustada.

ranka
22.06.12, 18:03
hahahaaa
<<<--- didnt get the joke but lmao anyway.

Mis sellesse teemasse puutub, siis ma võtaks madise sugulastega ühendust ja avaldaks nende kaudu survet. Vahel maksavad vanemad poja võlad ära aga noh antud juhul on summa päris suur. Siiski oleks see üks hea legaalne mõjutusvahend.

Olen päris kindel, et selle venna puhul ei aita see.

Tegelikult on mul siiani küsimus: MIDA ***** INVESTORID TEEVAD? Vahivad pealt w? Tra selline tunne, et paneks investoritele ka kõrvakiilu nii passiivse oleku pärast.

kjmrc
22.06.12, 18:07
See on muidugi nii nunnu, et Madist hoitakse ja ei lisata petturite teemasse :) Vähemasti niikauaks, kuni saab oma asjad klaaritud, mis ilmselgelt venib nagu kaameli ila. Feim tuleb igati kasuks!

ranka
22.06.12, 18:21
See on muidugi nii nunnu, et Madist hoitakse ja ei lisata petturite teemasse :) Vähemasti niikauaks, kuni saab oma asjad klaaritud, mis ilmselgelt venib nagu kaameli ila. Feim tuleb igati kasuks!

Ma ei viitsigi enam varjata. Mille alusel petturite nimekirja lisada? Selle alusel, et ta küsis tagastamatut laenu ja kõik suure hurraaga andsid?!

jasssass
22.06.12, 18:27
Kui Madis enne matkale minekut investoritega kokkuleppele jõudis ja vb osaliselt ka võlad kattis, siis on vaikus normaalne, vastasel juhul on tõesti uskumatu ükskõiksus ja minnalaskmine.....ehk siis järgmise korrani, kindlasti tekib varsti uus särav Eesti meister, kellele pole samuti kahju mõni K€ litside jaoks annetada.

rohelinekonn
22.06.12, 18:31
Ilmselgelt ei maksa ka regulaarset kolimist unustada.

regulaarne klolimine on selleks et ei peaks iga kuu üüri maksma, otsid koha kus ettemaksu ja tagatist ei taheta ja kuu lõpus liigud edasi

vonkartoffel
24.06.12, 21:27
1998 - Walt Disney World Resort admitted its 600-millionth guest.
Disney movies, music and books

2002 - The U.S. Supreme Court ruled that juries, not judges, must make the decision to give a convicted killer the death penalty.

2002 - A painting from Monet's Waterlilies series sold for $20.2 million.

2003 - In Paris, France, manuscripts by novelist Georges Simenon brought in $325,579. The original manuscript of "La Mort de Belle" raised $81,705.

2010 - Apple released the iPhone 4.

2012 - Madis Erit posts in his epic topic?

neeme
24.06.12, 21:31
Pühapäev... updates ?

fyte
24.06.12, 22:39
Viimaste andmete kohaselt läks härra matkale.

// Hetkel on 22 kasutajat vaatamas seda teemat. (4 registreeritud kasutajat 18 külalist)

lol, praegu, täiesti lambisel kellaajal, on seda teemat vaatamas 22 inimest, kuigi 'action' on vaibunud juba ammu aega tagasi. Epic feim.

800miljonit
25.06.12, 16:01
http://www.youtube.com/watch?v=B-o8UNnxGt4&t=4m59s

andu_andu
25.06.12, 16:55
alates 4:40 LOOOL

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=B-o8UNnxGt4#t=279s

Junken
25.06.12, 17:21
4:28 pigem.. see veits tarded :D

udikaz
25.06.12, 17:58
huvitav palju ta eesti tsikkide eest välja käis, et koos matkata? peaks odavam ikka kui 2.8k tulema.

VisaHing
25.06.12, 20:04
Kuidagi kaua matkab.. Ilmselgelt eelarve GPSi ei lubanud ja nüüd eksleb metsas kuskil.

ranka
25.06.12, 21:16
Mobiil vilkus!


Kuidagi kaua matkab.. Ilmselgelt eelarve GPSi ei lubanud ja nüüd eksleb metsas kuskil.

Maybe ajendatuna toonasest Paksude Marsist Tallinn-Tartu maanteel tegi ta uue trendi: Scammerite marss kuskil Pihkva-Moskva vahelisel võsas, maskeerituna loomulikult.

kallekusta
25.06.12, 22:00
Vähemalt valis "head ilmad" matkamiseks - Jaanipäev

tolmuahv
26.06.12, 10:24
going to the cinemas, almost everyday i wake up and go have a super breakfast at some restaurant and read a book besides that, red wine :P , hanging out and talking about whatever with my friends to get away from my epic poker lifestyle, live poker, drinking a big can of Mojito on the town with Liisu at 5 AM after some wine and waterpipe at some relaxing places this stuff really stops the time and u can have the time of your life

Millest te aru ei saa? Inimene peab ju oma eepilisest elust vahepeal puhkama. Ilmselt igapäevane superhommikusöök polnud enam piisav.

ranka
26.06.12, 10:30
Vahe kokkuvõte. Sellest tuleb ka uudis pealehele.

http://ranka.pokkeriprod.com/pildid/madis-erit/madis-erit.jpg

Juuni alguses lahvatas skandaal valitseva Eesti pokkerimeistri Madis «Very» Erit stake teema üle (http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/2521-Madis-Erit-kahtlustatav-pettus(t)es-Rahad-tagastamata-valetamine-jpm). Stake võeti aasta alguses summas 5000 eurot ja kogu selle teema vältel Madis väitis, et kõik laabub sujuvalt aga hiljem selgus, et diil on sügavas miinuses, investoritele edastas väga vähe ja väärat informatsiooni, mängis erinevate kontodega ning tegeles pideva valetamise ja vassimisega.

Tänase päeva seisuga ei ole investoritele raha tagastatud ja Madis Erit jätkab oma ignorantse ja passiivse käitumisega. Viimane postitus pärineb 18. juunist (http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/2521-Madis-Erit-kahtlustatav-pettus(t)es-Rahad-tagastamata-valetamine-jpm?p=437756&viewfull=1#post437756) kui Madis andis napisõnalised kommentaari ja lisas, et ta on jälle eemal ning tegeleb matkade ja muu sellisega.

Kokkuvõtte Madis Erit stake teemast

Mängimist alustas ta 2012. aasta jaanuaris ja esimene kuu möödus tõusvas laines. Pärast seda Madis Erit muutus foorumites passiivsemaks ja väga napisõnaliseks. Investorid pidid otsima Madist kolmandate kanalite kaudu, et saada temalt uuendusi stake hetkelise olukorra kohta.

Kui PokkeriProd.com foorumi liikmed ja investorid nõudsid Madiselt juuni alguses SharkScope graafikuid siis neid ta keeldus avalikustamaks. Esimesena tõi ta põhjuseks, et SharkScope ei saa tunniks lahti teha ja üleüldse eestlased ei saa vajaliku summat SharkScope läbi PokerStarsi saata. «Ma ei tea peast öeldagi aga eeldan, et Madis Very (Pokerstars) kasutajal on ala 15-30% mu life time profitist vms.», kirjutas Madis. Ta lisas «Ma ei taha seda kunagi näidata. See pole siin teie asi üldse. See ei muuda ka midagi, mis minu profitist arvatakse. Ma tean, et on korras. Kui arvatakse, et ma gamblor ja 100k miinustes siis teeb see mu profitile veelgi rohkem rõõmu.»

Mõned tunnid hiljem oli Madis Eriti SharkScope graafik imekombel avanenud ja see näitas hoopis teist pilti, mida Madis kogu aeg väitnud oli. PokerStarsi kahjumiks oli tal väidetava kasumi asemel hoopis -6749 dollarit ning stake alustamise päevast (18.01.2012) oli kogu kahjum 5500 dollarit.

Lisandus veel tunnike kui foorumisse tuli tagasi Madis Erit isiklikult, kes andis tekkinud olukorrale oma kommentaari: «Wow! Mida kuradit see graph tõesti ma olen väga üllatunud isegi. See ei saa reaalne ju olla. Võtan kohe oma poker trackerist asjad lahti.». Selle peale saatis ta hoopis teistsuguseid graafikuid, väitis, et SharkScope valetab ja kõik on tegelikult korras ning ei ole tal aimdust, kuidas üldse selline eksitus on saanud tekkida.

Päev hiljem saabus foorumisse kasutaja kkkkkk, kes väitis olevat üks praegusi ja endisi Madis Erit stakejaid ning tema sõnade kohaselt on Madis Erit kasutanud erinevaid kontosid. kkkkkk kirjutab, «Ütleme, et ta ongi ehitanud üles minevikus mitmeid supernovasid selle seas ka hotamy1985, nr1krystal, lolulose55 Kahjuks pole kasutajanimede õigekirjas kindel, kuid supernovasid mitmeid on olnud.»

Sama päeva pärastlõunal postitas kasutaja Junken kaks graafikut. Üks oli postitatud Madis Eriti poolt eelmisel päeval, et stake on kõik täiesti OK ning teine graafik kuulub SharkScope HotAmy1985. Graafikud on täiesti identsed ja see tõestab, et Madis Very postitas investoritele valesid graafikuid ja valetas.

http://ranka.pokkeriprod.com/pildid/madis-erit/orniog.jpg

Eelmisel päeval aga Madis kirjutas oma postituses vikile vastuseks (http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/2521-Madis-Erit-kahtlustatav-pettus(t)es-Rahad-tagastamata-valetamine-jpm?p=434966&viewfull=1#post434966), kes ütles, et Madis ei ole valesid graafikuid postitanud: «Ma pole midagi siin valetanud ja graphe photoshoppinud oma elus. Jutt mida räägin minevikust on tõsi. Suhtumine on jah nii nagu ta on aga selline ma juba olen ja seda muuta ei saa».

Sharkscope andmetel andmetel HotAmy1985 mängis viimati 12. mai 2012 ehk teisisõnu kasutas vähemalt kahte PokerStarsi kontot stake vältel, seda juhul kui HotAmy1985 kuulub Madis Veryle. Madis Very aga andis oma postitustes mõista, et see kasutaja ei kuulu temale vaid hoopis ta sõbrale ning täiendab hiljem: «Varem esitatud graafikud on minu mängitud. Mängisin teise kontoga, kui olin alaealine pokkeri mõistes. Mängisin kasutajanimega HOTAMY1985 eelmise aasta perioodil kuniks mu sünnipäevani. Kontoga pole mul kontakti enam olnud, seda ka stake raames.»

Meile teadaolevate aga anonüümseks soovivate usaldusväärsete allikate sõnul kasutas HotAmy12 kontot 7-9 mail Madis Erit ja konto on tehtud Madise ema nimele ning see ei kuulu ta sõbrale. Vihje esimest poolt kinnitab ka kasutaja k2snakas. Seega Madis Erit valetab nii seda, et see kuulub ta sõbrale kui ka seda, et ta ei ole kontot stake raames puutunud.

Kirsiks tordi peal leidsid foorumi kasutajad, et 6. mail toimunud SCOOP-01-L: $27 NL Hold'em [6-Max, $250K GTD] turniiril mängisid kasutajad Madis Very kui ka HotAmy1985. Selle peale saatis ok2aa PokerStarsile teavitusega kirja multikontode kasutamise (http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/2521-Madis-Erit-kahtlustatav-pettus(t)es-Rahad-tagastamata-valetamine-jpm?p=435419&viewfull=1#post435419) kohta. Kasutaja Junken postitas veel kummalise screenshoti kus 11. mail olid Madis Very ja HotAmy1985 olid koos ühes lauas ning Madis Very kaotas HotAmy1985 kontole stäki.

http://ranka.pokkeriprod.com/pildid/madis-erit/Madis.PNG

Madis Erit oma viimases postituses väidab, et PokerStars tegi mõlemad kontod lahti.

http://www.upload.ee/image/2440439/tiitlita.JPG

MarxVoss
26.06.12, 11:54
www.pokerprolabs.com andmetel tundub küll, et mõlemad on väga lukus,, või näitab see seda, et ei avalda andmeid.

Esc82
26.06.12, 16:04
Väga hea artikkel Ranka poolt ja kas saad selle ka mujale üles riputada?

sorm
26.06.12, 16:11
Muusosas tundub jah kõik selge, aga kus on investorid ja miks nemad asja vastu huvi ei tunne või siis ei anna teada, et Madis nendega privaatselt suhtleb!?

mcdyess
26.06.12, 16:49
Võin öelda, et Madis pole minguga ühendust võtnud, pärastoorumis talle sõnumit saata ei saa, 14. juuni lisasin ta Skype ja kirjutasin talle seal üht-teist, sellele pole suvatsenud härra vastata. FB mul ei ole, ei tea kas peaks sellega liituma et ehk saab seal temaga kontakti?
Viimane kiri, mis ta mulle siin foorumis kirjutas oli 10.06.12, seal kirjas oli ta skype aadress siis.

Nüüd juba tükk aega vaikus...

K2okfor_Mey
26.06.12, 17:00
Ega Madis matkale mõnda stakerit kaasa ei võtnud ....

DaBeat
26.06.12, 17:02
Ma olen üritanud madist pikalt kätte saada, aga kuna ta ei soovi investoritega rääkida, siis pole suurt midagi teha kui oodata.(eelistab matkata ilmselgelt)
Kuna sellest teemast teab pea iga PP foorumi kasutaja, siis ma eelistaks kui stake tagastamise üle arutletakse siin, mitte privaatselt, sest väga suur osa valede ja väära informatsiooni leidmisel on olnud kolmandad isikud ja neid ma tänaks, et on huvi olnud asjaga tegeleda.(Kui teised investorid oleksid ka nõus avalikult stake tagastamisest rääkida, siis võiks ka märku anda)
Samas ma ei näe millest siin enam rääkida, sest arvestades kogu storyt tuleks stake 100% tagastada ja ei näe muud varianti.

sorm
26.06.12, 17:22
Ega Madis matkale mõnda stakerit kaasa ei võtnud ....

On Madis üldse elus? Matkad on ju jube ohtlikud...

Matu
26.06.12, 17:45
Ja kui suvatseb tulla siis räägib kindlasti oma epic matkast rohkem kui sellest mida talt oodatakse

udikaz
26.06.12, 17:58
Investoritele siis väike update.

Madis Erit: Day 1 - 100,3 km. Celebration with 20cl huge "Kiss" champagne :P. Find a bike-travelling-cat-Tipsi on the picture ;). Aaaawwwesooome — with . . .

Madis Erit: Rannas ei oleks saanud rahulikum/chillim ollagi (: hetkel kohtla-järvel söömas ja vihma alles hakkab tulema :P. Liisu lisab ka suure ohke kui raskustega viimast pannkoogi tükki võttis :D.
See Translation
Saturday at 11:31am · Like


Madis became friends with Robin Lim.
Yesterday

no pm facebookis on aega kirjutada küll;) obv et tähtsamad asjad kõigepealt ;)nice1

800miljonit
26.06.12, 18:13
oled tartu olympsi oodatud poksi kiirkursustele

Loksutaja
26.06.12, 18:19
Investoritele siis väike update.

Madis Erit: Day 1 - 100,3 km. Celebration with 20cl huge "Kiss" champagne :P. Find a bike-travelling-cat-Tipsi on the picture ;). Aaaawwwesooome — with . . .

Madis Erit: Rannas ei oleks saanud rahulikum/chillim ollagi (: hetkel kohtla-järvel söömas ja vihma alles hakkab tulema :P. Liisu lisab ka suure ohke kui raskustega viimast pannkoogi tükki võttis :D.
See Translation
Saturday at 11:31am · Like

riidale rsk

lissavassa
26.06.12, 18:23
Noo palun andke kuti koht kus võib matkata või elukoht. Keegi peab teda soon as possible sakutama ja sellele nahaalsusele lõpu tegema, ta irvitab kõigi üle hetkel ja räägib kui ''rahulik'' tal on. Täiesti pùtsis kui nagla võib üks tont olla!! Metsa siuksed seenele viia ja seda oleks pidanud kohe alguses tegema. Kui üksmoment ärkab puravik perse all siis saab aru asja tõsidusest.

ZanniN
26.06.12, 18:33
Lihtsalt nii suunurgast tuli meelde selline tsitaat. "Masu ajal maksab kellegi maha võtmine ju ainult 10 tonni." - Abraham (http://www.youtube.com/watch?v=eVmUjRRlTeg)

vMario
26.06.12, 18:46
Lihtsalt nii suunurgast tuli meelde selline tsitaat. "Masu ajal maksab kellegi maha võtmine ju ainult 10 tonni." - Abraham (http://www.youtube.com/watch?v=eVmUjRRlTeg)

stake - anyone? :P

reits23
26.06.12, 18:54
Mina saatsin ka mingi 2 nädalat tagasi kirja , et tahan saada kogu alg stake tagasi mitte mingit 50 prossa lisaks praegusele bankrollile millest tema räägib.
Aga sellele vastatud küll ei ole mitte kui midagi.
Mingi 98 euri (400st) ta millalgi saatis . See vist see mis alles jäi stake summast.

sorm
26.06.12, 19:15
Kas Madisel mobiiltelefoni ei ole?

atsetoon
26.06.12, 19:42
A kes ütles, et Edgar Savisaar on ****?

timz0333
26.06.12, 19:59
Saadetud samuti kusagil nädal tagasi talle facebooki kiri (sest PS ei saa saata), et temaga muid kompromisse ei soovi kui kogu algstake tagasi. Vastust pole saanud, cool story!

ranka
26.06.12, 20:09
Võin öelda, et Madis pole minguga ühendust võtnud, pärastoorumis talle sõnumit saata ei saa, 14. juuni lisasin ta Skype ja kirjutasin talle seal üht-teist, sellele pole suvatsenud härra vastata. FB mul ei ole, ei tea kas peaks sellega liituma et ehk saab seal temaga kontakti?
Viimane kiri, mis ta mulle siin foorumis kirjutas oli 10.06.12, seal kirjas oli ta skype aadress siis.

Nüüd juba tükk aega vaikus...

Kuna ta on kahtlusalune siis seetõttu talle PM-e saata ei saa. See on turvalisuse kaalutlustel, et petturid ei ajaks foorumis privaatselt äri edasi.

wanapagan
26.06.12, 21:29
My 2 cents. Saatke starsile asjalik kiri, laske konto lukustada süüdistatuna pettuses ? Why not ?

ranka
26.06.12, 21:40
My 2 cents. Saatke starsile asjalik kiri, laske konto lukustada süüdistatuna pettuses ? Why not ?

Mõttetu. Parem saatke Swedbanki väga asjalik kiri ja laske Swedbankil €5000 kanda näiteks Imre arvele, kes jagab rahe stakejatele, samal ajal Swedbank paneb madise konto -€5000 ja võtab ise raha tagasi. Why not?

VisaHing
26.06.12, 21:40
My 2 cents. Saatke starsile asjalik kiri, laske konto lukustada süüdistatuna pettuses ? Why not ?

See = sama, mis saata Olypimcule kiri, et ta on pettur ärge laske teda kasiinosse.
Stars ei tee 99% mitte midagi, sest see pole lihtsalt nende asi. Multiaccount ja muu jama, kui see talle andeks anti, siis lucky bastard.

// ranka jõudis ette postiga.

udikaz
26.06.12, 21:41
See = sama, mis saata Olypimcule kiri, et ta on pettur ärge laske teda kasiinosse.
Stars ei tee 100% mitte midagi, sest see pole lihtsalt nende asi. Multiaccount ja muu jama, kui see talle andeks anti, siis lucky bastard.

// ranka jõudis ette postiga.

FYP

Junken
26.06.12, 21:50
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/481162_377163979018116_1316673158_n.jpg

lissavassa
26.06.12, 21:56
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/481162_377163979018116_1316673158_n.jpg

haha epic

investorid võtke enda pead ta persest välja ja ehk otsite üles ta? masendav vaadata kuidas ta teiega käitub.

ranka
26.06.12, 22:12
http://ranka.pokkeriprod.com/pildid/madis-erit/madis-suur-erit.jpg

PokkeriProd.com lehekülje suur osa külastajatest moodustavad noorema põlvkonna pokkerimängijad, kes enamasti mängivad pokkerit internetis. Ma siiralt loodan, et meie noor põlvkond ei ole unustanud ära Maarjamaa iidseid vägilasi ja muistseid tegelasi nagu näiteks Kalevipoeg, Edgar Savisaar ja Suur Tõll.

Too viimane oli Saaremaa vägilane, kes kaotas lahingus oma pea ja hukkus aga ei jätnud kunagi oma rahvuskaaslasi. Isegi surres lausus ta kuldsed sõnad: «Kui vaenlane on maal, siis paluge mind appi ja ma tulen!» Sõjad jäid 20. sajandisse ja 21. sajand meie Euroopa ääremaadel on olnud suhteliselt rahulik ja Suure Tõllu abi ei ole vaja läinud, küll aga vaja PokerStars nüüd Saaremaa kangelase noorema sugulase Tartu Matka-Matu Erit abi!

PokerStarsiga liitus hiljuti tipptennisist Rafa Nadal, kes on võitnud Olümipa kuldmedali ja tohutult erinevaid tiitleid. Pokkeris tal nii hästi ei ole paraku läinud, osalenud on ta küll mitmetel suurturniiridel aga siiani ei ole võitnud ta ühtegi turniiri. Ta tahab saada võitvaks mängijaks ja PokerStars palub, lausa anub meie Suure Madis Eriti abi!

Rafa ootab kõikidelt pokkerimängijatele nippe, trikke ja salavihjeid, kuidas saada paremaks pokkerimängijaks. Selleks ei ole vaja teha Madisel muud kui saata PokerStarsi video. Meie Matka-Matu ju teab, kuidas turniiridega raha teha - Sa ei pea isegi võitma vaid piisab paarist foorumi postist, et printida! Lisaks Madis ära unusta, et just Sinu suurepärased nipid võivad saada parimatest-parimaks ning võid võita EPT Barcelona paketi. See sisaldab endas 5 300 eurost EPT Barcelona põhiturniiri sisseostu, lausa kaheksat ööd majutust neljatärni hotellis ja 1500 euri kulutusteks.

Ära maga seda maha Madis! Sest me kõik teame, et Hispaania on Sinu riik, võib-olla tulevikus lausa kodumaa, kui tuleb põgeneda Eestimaalt? Mõtle Madis, Sa saad mängida järjekordset turniiri üle rolli, Sa saad kaheksa ööd ballatseda-crushida-epic hotellitoas ja Sa pead küsima kõigest 1300 euro lisa staket, et siis koos kulutuste rahadega, et siis hullata epic modellide ja beibedega!

Madis tulle appi! Rafa Nadal vajab su abi!

http://www.pokerstars.ee/en/poker/promotions/rafa-nadal (http://www.pokerstars.ee/en/poker/promotions/rafa-nadal/)/
(http://www.pokerstars.ee/en/poker/promotions/rafa-nadal/)
Siit paar ideed ka:

http://www.youtube.com/watch?v=B-o8UNnxGt4

VisaHing
26.06.12, 22:22
http://i3.kym-cdn.com/entries/icons/original/000/009/832/dafuq-did-i-just-read-meme.jpg

50CandyJoe
26.06.12, 22:59
luule and mul nõnda kasin, siiski luuletan kui masin.

Põnev teema, korralikult nüpeldatakse Matka-Madist ikka

http://25.media.tumblr.com/tumblr_lxjlw4AnIX1rn1xxfo1_250.gif

Timpz
27.06.12, 00:25
10 day warning

jasssass
27.06.12, 01:51
Madis tule koju, ema ja sõbrad ootavad.

http://www.upload.ee/image/2464391/43.jpg

vinney
27.06.12, 02:00
in b4 july 7