PDA

View Full Version : Madis Erit kahtlustatav pettus(t)es: Rahad tagastamata, valetamine jpm.



Leheküljed : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14

rollkopter
27.06.12, 02:49
Mõttetu. Parem saatke Swedbanki väga asjalik kiri ja laske Swedbankil €5000 kanda näiteks Imre arvele, kes jagab rahe stakejatele, samal ajal Swedbank paneb madise konto -€5000 ja võtab ise raha tagasi. Why not?

nice level

ranka
27.06.12, 02:57
nice level

Pidin, sest nii sinisilmne ei saa olla, et üks firma hakkab oma reputatsiooniga riskima kellegi Küla Madise €5000 nimel.

LuuK
27.06.12, 12:56
Madis lihtsalt valmistub 7. juuli mõõduvõtmiseks, Svenza ka ju rattamees..

erplander
27.06.12, 14:24
http://verydemotivational.files.wordpress.com/2012/06/demotivational-posters-they-see-me-rollin1.jpg

isutuba
28.06.12, 01:13
Madis vist ennem siia foorumisse nägu ei näita kui,ta most viewed threadsis nr 1 on,kõvasti on rebinud küll viimasel ajal.Talle sellest ei piisa ,et ta Eestis juba tuntud nägu(****) on jahib ikka ülemaailmset tiitlit.
Ma olen värdjaid näinud,aga no mitte sellist.........

Esc82
28.06.12, 10:02
Kas keegi pole siis seda värdi näinud, teatakse kus ta elab ju ja ma arvan et mõni mees läheks raputaks seda troppi hea meelega mingi väikse summa eest. Ega tal muud moodi mõistus pähe tule. Kas stakejatel on nii savi oma rahast v?

MarxVoss
28.06.12, 14:12
"Ban for ever" pokkerist. mitte aksepteerida raisakulli osalust.

Või siis alati
http://www.raisethestakespoker.com/wp-content/uploads/2010/06/p50-pokerfight.jpg

pastilaa
28.06.12, 14:59
OP videoblog selle nädala tegemistest. Vb ka järgmise kuu, aasta...:uORJCOIZ-yg

rasmer
28.06.12, 15:44
Tunnuslugu ka.


http://www.youtube.com/watch?v=0rxgQR_Imrc

atsetoon
28.06.12, 15:45
OP videoblog selle nädala tegemistest. Vb ka järgmise kuu, aasta...:uORJCOIZ-yg

Selle foorumi senise aja naljakaim post for sure!

ranka
29.06.12, 17:41
Ou Madis, miks sa oma facebooki proofilide ja timeline pildid ära muutsid ja profiili võõrastele privaatseks tegid? See on juhtunud täna või eile. Hakkab vaikselt kohale jõudma, et scammer ei olegi nii tore olla?

isutuba
29.06.12, 18:04
Ou Madis, miks sa oma facebooki proofilide ja timeline pildid ära muutsid ja profiili võõrastele privaatseks tegid? See on juhtunud täna või eile. Hakkab vaikselt kohale jõudma, et scammer ei olegi nii tore olla?
No see on küll viimane koht kus ta su küsimusele vastama hakkab....

Aga tundub ,et Madis elab oma fantaasia maailmas ja arvab ,et tema pole midagi valesti teinud,maksis allesoleva stake tagasi ja elab rahulikult oma elu edasi.
Nagu ta juba ütles,et investoritel on x kuupäevani aega otsustada kes tahab 50% juurde ja kes ei soovi see saab allesoleva summa tagasi.....Nii lihtsalt need asjad tal käivadki

Junken
29.06.12, 19:06
no on investoreid kes pole seda allesjäänud summatki näinud vist

udikaz
29.06.12, 20:15
oot kas nüüd asi ongi lõplik? kõik oma papi kätte saanud ja kedagi rohkem ei koti? väga lahja suhtumine stakejate poolt, aga eks igaüks teab kui lõdvalt ta oma raha asjadesse suhtub. kui inimestele meeldib veryle balla chicke välja teha - siis ei ole tõesti midagi teha.

JohannesJ
29.06.12, 20:26
Ei saa aru kuidas saab inimene kes ise armastab pidevalt live mängudel käiia nii teha, eks loodab, et asi rahuneb maha jne...
seda teemat ei tohi igaljuhul lasta ära vajuda.

reits23
29.06.12, 20:33
No see tüüp ju ei vasta kirjadele . Ta ju matkab ja tegelb muude asjadega. Ise teda kuskil livel tahaks küll näha.

udikaz
29.06.12, 21:03
no mis meil siin teha? kui stakejad lasevad endale pähe sittuda ja mingil tattnokast reeglite rikkujal ise otsustada kuidas ja kui palju rahasi tagasi maksab, siis ei ole meil observeritel muud teha kui verypoiss livel pihuks ja põrmuks tampida(esialgu verbaalselt).

sorm
30.06.12, 06:13
Madis läks pikale matkale...

http://www.reporter.ee/2011/10/17/mees-tegi-maailmale-tiiru-11-aastaga/

reits23
30.06.12, 07:05
Huvitav oleks teada saada kas keegi siis vastas madisele et jah saada mulle 50 % veel ja siis on kõik ok?

KristjanLaas
30.06.12, 07:46
Esialgu oleks vast tore kui kõik sellegi raha kätte saaks, mis alles jäi stakest ja Madis näole end annaks. Matk enam tõesti usutav ei ole.

In after and before another "Ma ei kao kuhugile ära" post.

ranka
30.06.12, 08:46
Selle venna suust on tulnud siiani ainult valesid ja iga uue postiga tuleb jälle uued faktid päevavalgele siis kuidas saab üleüldse matkajuttu uskuda?

Kas kellegile teisele veel tundub, et Madisel on selline gangster-businessmani wannabe jutt, et kogu aeg on jumalast busy ja iga minut ta elust on broneeritud.

kjmrc
30.06.12, 08:53
Mõningate tuttavate juures olen täheldanud, et nad alatasa räägivad, et koguaeg on neil kiire aga reaalsus on see, et neil ei ole mitte miskit suurt teha :D Madis vist kuulub samasse gruppi.

ok2aa
30.06.12, 10:37
Selle venna suust on tulnud siiani ainult valesid ja iga uue postiga tuleb jälle uued faktid päevavalgele siis kuidas saab üleüldse matkajuttu uskuda?

Kas kellegile teisele veel tundub, et Madisel on selline gangster-businessmani wannabe jutt, et kogu aeg on jumalast busy ja iga minut ta elust on broneeritud.

obv. ilma perekonnata "pokkeriprol" ei ole võimalik olla kiire koguaeg.

hotcocacola
30.06.12, 11:17
Natuke offtopicut valetamisest/egoboostist:

Mul oli kunagi üks hea sõber (Härra X), kes tundus igati norm ja OK. Käisime ühes klassis ja aastaid samas trennis.

Mingil hetkel (põhikooli lõppedes/gümni alguses) keeras ta täesti ära.
Härra X hakkas valetama kõikvõimalikke asju kokku, et ta on muusikabusinessis, korter Fortuuna 1s (Tartu kesklinnas olev kõrge valge maja), reisib mööda maailma, naised tahavad teha/kuulsad naised tahavad teda jnejnejne - ehk siis tal on suurepärane töökoht, rohkelt naisi ja pappi.

Alguses vaadati, et: Wau, päris edukas tegelane.

Möödus ca pool aastat ja enamus minu ja Härra X-i ühiseid tuttavaid teadsid, et ta valetab ja mitte vähe...

Paar aastat tagasi küsis ta paljudelt võlgu (inimesed, sh ka mina, andsid kergeusklikult paartuhat krooni), sest ta pidi pidusid korraldama ja välismaa artiste Eestisse tooma- edutult (NB! Ka tema rääkis, et nädala lõpus saab raha tagasi ja et see on nö "eazy printinggzzzz").

Kõik feilis ja keegi oma rahasid ei näinud. Mingi aeg levitati Tema pilte ja isikuandmeid isegi Facebookis, et palun ärge andke talle võlgu, tegemist on petisega!

Antud tegelane kadus suht kiiresti orbiidilt. Jutud käisid, et ta läx Maltale elama.

Tundsin tema ex-naist päris hästi (oli mul hea sõbrants). Ta ütles, et ka tema on neid jutte kuulnud ja et loo peakangelane on suurtes rahalistes raskustes ning orbiidilt kadunud.
Neiu oli isegi selle tüübi emaga suhelnud ja ema oli pisarates vastanud, et ta ei tea, kus tema poeg on ja ka tema on Härra X-i probleemidega kursis. Sealhulgas oli öelnud, et tal on "haigus" valetada ja ennast huvitavaks teha, ego kõrgele ajada jne.

Sama asja kinnitas üks meie endine põhikooli klassivend, kes rääkis sama juttu, et tal pidavat olema haigus valetada ja ennast põnevaks teha (talle oli seda juttu rääkinud tema vanemad, kes omakorda kuulsid seda Härra X-i vanematelt...).

Ma ei tea, kas selline haigus reaalselt eksisteerib, kuid tundub, et Madisel on suht sarnane probleem....

KristjanLaas
30.06.12, 11:33
Dennis Einasto?

Kotkas1000
30.06.12, 11:47
Patoloogiline valetaja on selle coca nimetatud tegelase diagnoos. Olen samuti kaks kord elus sellise tegelase otsa komistanud. Üht seppa kohtasin u. 14 a. tagasi ühel ehitusobjektil, kuhu mind viidi mingile puusepale appi. Tundus korralik töömees olema, minust u. 15 aastat vanem. Olin seal objektil 3 päeva abis ja terve aeg vennal suu käis. Rääkis, kuidas terve maailma läbi käinud, elab Tabasalus oma majas, naine (töötab pangas) sõidab tutika mersu jeebiga ja endal ka mersu kodus pühapäeva autoks. Kuidas perekond omab mitut saart hiiumaa lähistel ja kuidas ta tegi tankiga veneajal sõjaväes käies vettehüppeid männiku karjääris.....stop....siit lõi mul lamp põlema, et mingi jama on. riietusruumis ei pidanud närv vastu ja võtsin kuti riiete taskust rahakoti ning vaatasin dokument. Alustuseks oli vend ennast 5 aastat vanemaks valetanud. Teiseks kõik teadsid, et ta nimi on Neeme aga juhilubadel paistis hoopis Peeter. Kolmandaks selgus juba natuke tõsisemalt asja uurides, et kutt oli varem mingi suvaline kinni istunud kasiinosõltlane, kes pidi pealaest jalatallani võlgades olema. Vot nii...

Pumper
30.06.12, 12:09
Ma oleks selle jutuga ettevaatlikum. Kuidas see käsi siis ikkagi sinna taskusse sattus:D:D:D

Kotkas1000
30.06.12, 12:27
Noh, ma ei tea. Mu südametunnistus on selles suhtes täiesti puhas.

Jeebus
30.06.12, 12:36
Noh, ma ei tea. Mu südametunnistus on selles suhtes täiesti puhas.
OP südametunnistus on selles suhtes ka täiesti puhas

vinney
30.06.12, 13:05
ootaks nende madise tuttavate kommentaare kes siin mõnekümned leheküljed tagasi olid nõus elu andma, et madis on eriti aus poiss aga ei tea matkasellid vist juba brokeback mtil

hotcocacola
30.06.12, 13:47
Dennis Einasto?

Nope, üks teine isik

kala luu
30.06.12, 14:32
probably adis

EDIT: kui pole siis kustutage...

jasssass
30.06.12, 14:39
Alguses mängid pokkerit töö/kooli kõrvalt ja vabast ajast, blufid ja mullitad netis, lives. Annad kuradile sõrme, võtab terve käe, ei saa enam aru kas pokker on elu või elu on pokker, blufid nii netis, lives, kui IRL, kõigile ajad kägu ja teed head nägu, valede koorem kasvab nii suureks, et oled sunnitud minema pikemale matkale. Restart aitaks

hotcocacola
30.06.12, 14:46
probably adis

EDIT: kui pole siis kustutage...

Nope

rollkopter
30.06.12, 15:07
probably adis

EDIT: kui pole siis kustutage...


mis vahet seal on kes ta oli?
kui hcc oleks tahtnud nime avaldada, siis oleks ta seda teinud
väga imelik on mingit guessing game´i siin teha imo

Cashmer
30.06.12, 15:30
Ma ei tea, kas selline haigus reaalselt eksisteerib, kuid tundub, et Madisel on suht sarnane probleem....

patoloogiline valetamine

qbj0hn
30.06.12, 16:20
See teema meenutab väheke seda Girahi teemat.
Mitte, et oleks superusitud, aga lihtsalt see teema suri ka 2+2 välja ja lõpuks päris selge polnudki mis kõik toimus ja mees haihtus orbiidilt nagu kõik oleks õige.

udikaz
30.06.12, 19:09
no 7. juuli on suht lähedal..eks ole näha kuidas selle haitumisega jääb. eesti ikka liiga väike selleks..

ranka
30.06.12, 19:26
See teema meenutab väheke seda Girahi teemat.
Mitte, et oleks superusitud, aga lihtsalt see teema suri ka 2+2 välja ja lõpuks päris selge polnudki mis kõik toimus ja mees haihtus orbiidilt nagu kõik oleks õige.

Eestis suht raske orbiidilt kaduda. Võib-olla küll enam ei kirjutata aga kui tänaval vastu tuleb siis vaatad, et oh see ju pettur matu.

pokkerisheriff
30.06.12, 19:28
... aga ei tea matkasellid vist juba brokeback mtil
^ lol

kõiki kärsituid rahustaks aga maha meeldetuletusega, et homme peaks update tulema ju, sest homme on pühapäev. ja pühapäeviti on madis pannud updatesid olukorrast.

viki
30.06.12, 19:41
Ma arvan,et Madis jääbki elu lõpuni matkama.Nagu Nipernaadi!

hakkameimema
30.06.12, 19:56
Elulõpuni kirjutab pühapäeval olukorrast? :D Sheriff, siin pole midagi kirjutada enam... Ammu oleks vaja tegutseda Madise poolt, ta isegi pole mingeid vastuseid andnud, keegi ei ootagi enam ammu mingit olukorra selgitust või vastuseid...

Raha tagasi ja Madis on siiski oma maine nii täis s*ttunud, et supleb veel selle sees mitmeid häid aastaid... WP Matkasell

Codecci
30.06.12, 20:47
Ehk ta ei taha tunnistada, et busto on ja üritab meeleheitlikult seda hetkel kuskil turkal kokku hittida, et tulla siis välja postitusega stiilis: "Sorry jah, tuleb tunnistada, et tegin valesti... Kõik investorid saavad rahad tagasi."

pokkerisheriff
30.06.12, 20:49
Ammu oleks vaja tegutseda Madise poolt

no siis äkki homme kirjutabki, et hakkab tegutsema ja rahasid tagasi maksma. mõnes mõttes respect madisele, kui praegu on nt selline olukord, et ta on öelnud, et pühapäeviti updateb mis seis on ja näiteks tuli esmaspäeval matkalt tagasi (sellepärast ei saanud eelmine pühap kirjutada) ja teisipäeval sai tagasimaksmiseks rahad kusagilt (EDIT: nt hittis kokku seal fiktiivsel turkal, mida Codecci mainib) ja hetkel ootab lihtsalt et homme kätte jõuaks ja saaks lõpuks juba siia update panna et maksab kohe kõik tagasi, aga praegu on sunnitud lugema seda soppa mis ta kohta loobitakse sest on nii aus mees, et peab jäigalt kinni ainult pühapäeval updatede jagamise reeglist.

veits keeruline jutt tuli, aga loodetavasti saate aru mu mõttekäigust.

Trapface
30.06.12, 21:07
... ja hetkel ootab lihtsalt et homme kätte jõuaks ja saaks lõpuks juba siia update ...

Sul on sel aastal vist väga hea "eriliste" seente aasta.

Jeebus
30.06.12, 21:32
Sul on sel aastal vist väga hea "eriliste" seente aasta.

kui pokkerisheriff just eelmisest sügisest alles ei jätnud[mis nõuab imo liiga tugevat iseloomu(mitte, et pokkerisheriffil seda poleks, aga ebamaiselt tugevat ikka nõuab)], siis tuleb augusti lõppu/septembri algust ootada, mil on võimalus sõita bussiga(jõukamad härrad sõidavad autoga) kilomeetreid ida poole, seejärel hüpata üle kitsa kraavi(soovitus üldiselt kummikud ikka jalga panna) ning ees laiendab avar imedemaa(imed on küll mikroskoopilised võrreldes maaga, aga tehniliselt võib ikkagi niimoodi öelda), kus seigeldes leiab uskumatuid looduse üllitisi, mis leiavad käsikäes tee tagasi sel hetkel juba halli tavamaailma, kuid peidavad endas võimet teleporteerida peategelast erinevatesse universumitesse, kahjuks aga häguselt fikseeritud ajaks ning kui see kõik on kogetud, võib alles siis öelda seda, mida sa siin spekuleerid!

minbetmillionaire
30.06.12, 22:28
kui pokkerisheriff just eelmisest sügisest alles ei jätnud[mis nõuab imo liiga tugevat iseloomu(mitte, et pokkerisheriffil seda poleks, aga ebamaiselt tugevat ikka nõuab)], siis tuleb augusti lõppu/septembri algust ootada

On praegu ka, mitte liberty cappe aga on

k2snakalle
01.07.12, 08:11
Ehk ta ei taha tunnistada, et busto on ja üritab meeleheitlikult seda hetkel kuskil turkal kokku hittida, et tulla siis välja postitusega stiilis: "Sorry jah, tuleb tunnistada, et tegin valesti... Kõik investorid saavad rahad tagasi."

IMO võtku nooreperelaenu

udikaz
01.07.12, 08:17
ametlik sissetulek puudub.talle ei anta seda.

ropka11
01.07.12, 13:21
Ehk ta ei taha tunnistada, et busto on ja üritab meeleheitlikult seda hetkel kuskil turkal kokku hittida, et tulla siis välja postitusega stiilis: "Sorry jah, tuleb tunnistada, et tegin valesti... Kõik investorid saavad rahad tagasi."

Täpselt.Ja siis tulevad paljud rääkima, et poisile tuleb teine võimalus anda.IMO mõnda asja ei saa lihtsalt andestada nagu antud juhul-kõigile kõrge kaarega pähe ku...... mitte ainult investoritele.Tal on aega olnud oma asjad ära klattida tohhuia.
Kas tõesti ei ole madisel kainelt mõtlevat sõpra kes teeks talle selgeks mis on must ja valge.
Vaatan, et paljud kes olid alguses väga verised madise peale on juba loobunud-no loll on ikka loll mis sa ikka tahad.Teema ei tohiks ikka välja surra.

VisaHing
01.07.12, 14:31
Kõige iroonilisem on asja juures see, et madise ex-gf-d veel hoiatasid kõiki siin teemas ju, et tegemist on petturiga ja nemad ei soovita Madisega koostööd teha:D. Siis olid veel kõigil kõhud kõveras, et jee right aga tuleb välja, et neil oli õigus :(.

redddman10
01.07.12, 14:33
nõus ropkaga.sirvisin seda teemat jälle natuke ja uskumatu ikka...see pole ju mingi 20 taala skämm kh. kaod ära mõneks kuuks ja vaikselt hakatakse teemat unustama.Wp. tõesti võiks keegi tuttav ja sõber kes tal siingi teemas sõna võtsid talle mõistuse pähe panna.

con
02.07.12, 00:04
patoliigiline valetamine pole isegi väga haruldane. paljud "editivad" oma jutte coolimaks.
eelduseks on madal enesehinnang ehk liiga tugev ego. inimene ei taha aksepteerida olevikku ja ennast sellisena nagu ta on ja fantaseerib pidevalt tulevikust ja sellest, kuidas ta saab "kellegiks"
mingi hetk hakkab ego seda illusiooni ise uskuma ja sealt läheb asi juba loomulikult edasi.



Kõige iroonilisem on asja juures see, et madise ex-gf-d veel hoiatasid kõiki siin teemas ju, et tegemist on petturiga ja nemad ei soovita Madisega koostööd teha:D. Siis olid veel kõigil kõhud kõveras, et jee right aga tuleb välja, et neil oli õigus :(.

juba sealt oli näha, kuidas madis teema käigu mõne võttega enda kätte manipuleeris.

hetkel käib venitus-taktika. antud situatsioonis vast parim lahendus. tihti inimeste emotsioonid vaibuvad, jaks saab otsa. eriti hea variant on lisaks sellele hoolikalt pikad postid sõnastada nii, et neist midagi aru ei saa. lisaks osaline(valikuline) info edastamine. Kes seda jaksab lõpuks läbi analüüsida?

järgmine käik oleks asja viimine privaatsele tasemele. saab ükshaaval viivitada, vb kellelegi maksta ja siis seda ära kasutada. kui asi läheb privasse, siis kaob ühtsuse jõud ja iga stakeja peab üksi selle demagoogiga "asju ajama"
-kord nädalas kuulama seda, kuidas härra järgmisele tripile sõidab.

Mis puutub "skakejatega privaatselt ühenduse võtmisse" siis paar nädalat on üks stakeja foorumis viisakaid PMe saatnud, et midagi arutada aga lihtsalt ei vastata. Teema põhjal tundub, et ka keegi pole endiselt kontakti saanud.


Igal juhul tuleks ära hoida teema "privasse minemise". Info võiks liikuda ikka siin. OP tahab, siis keegi ei keela tal muuhulgas ka priva kasutada. Stakejatel on õigus siin teemas update saada kord nädalas ning mina seda ära ei annaks OP nõudmisel.


Op tegutseb plaanipäraselt, see on väga stiilipuhas ja hea mäng tema rollis. üpris peen värk üldiselt. ta oskab valetada ja õigel hetkel rolle vahetada(kahtsev ohver, arusaamatuse mängimine("ei saa päris hästi aru mida te siin seletate aga millalgi vaatan üle" jms).


Manipuleerija. Ei tea kas ülikooli psühholoogias sellist asja õpib aga mõned lihtsalt sünnivad oskuslikemana.

ranka
02.07.12, 01:16
Con natuke täpsustan kuna tõenäoliselt sa ei ole kõike jõudnud läbi lugeda. Petised ei saa PM-e kasutada.

KristjanLaas
02.07.12, 06:10
OT

aga threadis on liiga vähe pilte uues roosas topis exist.

Nylander
02.07.12, 08:03
Esialgu oleks vast tore kui kõik sellegi raha kätte saaks, mis alles jäi stakest ja Madis näole end annaks. Matk enam tõesti usutav ei ole.

In after and before another "Ma ei kao kuhugile ära" post.

kas sul mitte ka iidne samasuguste joontega teema, ainuke vahe oli see, et sa kohe tunnistasid üles et jh sa oled eksinud?. ehks siis anna ausat nõu härrale.

qbj0hn
02.07.12, 10:21
kas sul mitte ka iidne samasuguste joontega teema, ainuke vahe oli see, et sa kohe tunnistasid üles et jh sa oled eksinud?. ehks siis anna ausat nõu härrale.

Tüüp oli lihtsalt degen, siin teemas way way way teine teema.

kallekusta
02.07.12, 12:40
Küsimus: Mis on ühist Madis Eritil ja Full Tildil?

Vastus: Venitustaktika.

Nylander
02.07.12, 15:03
http://yahootips.com/wp-content/uploads/2012/02/stolen-my-email-account.gif

jasssass
02.07.12, 15:15
Küsimus: Mis on ühist Madis Eritil ja Full Tildil?


Eriti Full Madise Tilt?

taipupole
02.07.12, 19:10
Madis käis epic peol.
http://ditcradio.com/wp-content/uploads/2011/05/lebron_bill.jpg

qbj0hn
02.07.12, 19:16
Lol, bud light 9$.

bauss
02.07.12, 19:34
Madis käis epic peol.
eestis olevat ka käinud (ei ole kõige epicum pilt saadud)
http://www.upload.ee/image/2479830/ballin.jpg

overgrow
02.07.12, 19:39
Kas madis mitte ammu juba ei kandnud kõigile investoritele allesolnud summa tagasi? Nagu ma aru sain siis stakel polnud mingeid reegleid, madis kandis olemasoleva summa tagasi ja lubas maksta pluss 50 % neile, kes seda soovivad või olen ma millestki valesti aru saanud.

udikaz
02.07.12, 20:16
jah oled.

pokkerisheriff
02.07.12, 20:36
tõenäoliselt siis jah petturiga tegemist :( lubas pühapäeviti updateda, aga nüüd pole 2 nädalat järjest seda teinud ja kadunud stakeks võetud rahadega nagu tina tuhka. eelmine pühapäev oli veel mõistetav, sest käis matkamas ja võib-olla polnud veel arvuti taha jõudnud, aga 2 nädalat järjest matkal olla (või internetist eemal) on juba liiga ulme põhjus.

jarlop
02.07.12, 20:45
Kas madis mitte ammu juba ei kandnud kõigile investoritele allesolnud summa tagasi? Nagu ma aru sain siis stakel polnud mingeid reegleid, madis kandis olemasoleva summa tagasi ja lubas maksta pluss 50 % neile, kes seda soovivad või olen ma millestki valesti aru saanud. Loe kõigepealt stake teema läbi, ennem kui selliseid postitusi teed.(see teema)

bauss
02.07.12, 22:07
eelmine pühapäev oli veel mõistetav, sest käis matkamas
what the hell, tõsiselt räägid :D?

Potsataja
02.07.12, 22:12
http://www.kohus.ee/23258

Hetkel oleks see igatahes päris huvitav lähenemine.

pokkerisheriff
02.07.12, 23:03
what the hell, tõsiselt räägid :D?

selles suhtes, et üleeelmise nädala alguses pidi minema vist matkama, siis on mõistetav kui matkas nii et nädalavahetus jäi sinna matka sisse. samas suht ebausutav, et matk nii pikk oleks, et lausa 2 nädalat kuskil eesti metsades matkab. üldiselt ei viitsi mingite semiofftopic teemadega siin ruumi raisata. lihtsalt andsin endapoolse analüüsi ja kinnituse, et tõenäoliselt ikkagi on tegemist aferistiga (neile, kes veel kahtlesid).

rollkopter
02.07.12, 23:22
pokkerisheriff, äkki järgmine kord kui madis matkama läheb, läheksid kaasa?

pokkerisheriff
02.07.12, 23:28
pokkerisheriff, äkki järgmine kord kui madis matkama läheb, läheksid kaasa?

kui 5000 euri annad, siis kaalun seda.

ok2aa
03.07.12, 02:26
kui 5000 euri annad, siis kaalun seda.

like

jasssass
05.07.12, 15:29
Madise tähelend siin hakkab vaikselt hääbuma. Madis The Legend.

R.I.P.

udikaz
05.07.12, 15:33
tundub jah et madis on rahul ja investorid on õnnelikud. win-win ending. sickness.

TaistoJ
05.07.12, 15:56
Ma ei mõista miks te vingute investorite üle. Mitmed investorid on kirjutanud siia, et on saatnud kirju Madisele, et nõuavad kogu stake summat tagasi, kuid temalt nad vastuseid saanud pole.

Jeebus
05.07.12, 16:02
Most Viewed Threads 7. koht küll EPIC pole

sorm
05.07.12, 16:59
7. juulini on aega 2 päeva! Svensa tegi kontoris juba trenni vaikselt...

Poke
05.07.12, 17:09
wtf srsly keegi pole näinud tüüpi mingi pea 3 nädalat????
eksis ära matkamas?
või peidab kapis ennast?

sm0ntaan
05.07.12, 17:10
http://www.youtube.com/watch?v=QyhRew_FFaU&feature=related

sorm
05.07.12, 18:19
see korra juba käis läbi siit .. GG

ok2aa
06.07.12, 14:51
ootan homset update

ranka
06.07.12, 15:01
07.07.2012 jääb meile kõigile meelde kui 11/09/2001

Poke
06.07.12, 15:25
"Matkav Madis":D:D
kas Svenza pidi 7-dal pöördelt kannaga trikki tegema?

udikaz
06.07.12, 16:02
usun et madis on 07.07.2012 kuupäeval kodune ja vaatab emmega meeleheitel koduperenaisi...raskeks läheb :S

totaldonk
06.07.12, 16:25
äkki ütles aidaa eestimaale mõneks ajaks :D

BentleyMulsanne
06.07.12, 19:41
No eritialfaemane kus oled. . Ega see sind veel meheks ei tee, et suutsid 2800 EURiga naisi ajutisel ligi tõmmata ja ega see ka ei tee, et suutsid roosa topi omastamisega neid eelmisi veel pikalt enda uksetaha meelitadak. Poiss tegusi on vaja, mõned tunnid on aega. Kui vajad abi, ära kõhkle, helista 55 94 94 96, kui sind sinna võetakse - oled kaitstud.

pokkerisheriff
06.07.12, 20:26
Kui vajad abi, ära kõhkle, helista 55 94 94 96, kui sind sinna võetakse - oled kaitstud.

prantsuse võõrleegioni värbamisnumber?

BentleyMulsanne
06.07.12, 20:31
Võibolla on Erit oma parima sõbra pool. Ei tea kas hotamy ka pildile jäi.

http://www.upload.ee/image/2490697/Eritimaffia.bmp

jrgn hell
06.07.12, 22:57
livb on suht samasse auku kirjutanud päris hea posti. Ma ei oska seda nii copyda, et normal htmli mingi formatting ka jääb, aga kes tahab, lugegu sealt lehelt teist posti ülevalt. Ei osanud/saanud poste eralid avada ka.

http://olivierbusquet.com/Blog/


The Value of Speaking Up

>> February 5th, 2012
>>
>> During the PCA High-roller, 2 well known players on either side of me were talking about a bet they had made a few months earlier. They disagreed about the details of a hand played online and bet on who was right. Everyone who was at my table or the table next to mine will know the specific players involved and the bet that I'm talking about but the point of my post is not based on who was involved but rather on the other players around and the community as a whole so for the purpose of this post I'll just reference player A and player B.
>>
>> The bet: As far as I know, the hand in question came up in conversation while they were playing a live tournament. They disagreed on some major details of the hand, like the size of the pot and the betting throughout the hand. Player A had the hand he was referencing saved on his computer and printed the hand history that he and player B had played. It matched his details exactly and he presented the print out to Player B claiming he won the bet. Player B responded by saying that he was talking about a different hand, a hand that was between him and a third player, and claimed that the bet was null and void since they were talking about different hands. Player A, however, disagreed saying that they had bet on the hand he had printed out and that Player B owed him the $10k they had bet.
>>
>> They argued back and forth for a while but didn't really make much progress. It started to become frustrating to hear them talking about this especially when they seemed to be talking in circles and when I thought the situation was pretty clearcut. It's not necessarily that I thought I knew who was right, (though I had a strong opinion in favor of Player A,) but more that I thought that they weren't addressing the important and relevant issues. In my opinion, an important issue that was mostly ignored was how specific they were about the hand they were betting on when they originally made the bet. Player B didn't seem to have much of an argument since he was claiming that the hand he thought they bet on was between him and a third player. Why would Player A bet on a hand that he wasn't involved in? Wouldn't that strike Player B as strange and at least require some clarification when they originally made the bet? Furthermore, the third player that Player B played his hand with was sponsored by the same Poker site as and is the same ethnicity as Player A, strongly suggesting that when they made the bet Player B had simply mistaken the two players. This mistake, in my opinion, was clearly the reason for the discrepancy and was Player B's mistake alone, making him responsible for losing the bet and owing Player A the money. I tried to steer the argument in this direction but Player B was mostly deflecting and making unreasonable arguments. We made some progress but ultimately not enough. Player A offered to have a trusted third party arbitrate their dispute but Player B refused saying that he was willing to try to come to a resolution between the two of them instead, a disingenuous attempt at trying to seem like an honest negotiator while ensuring that he maintained the ability to simply refuse to agree and/or pay.
>>
>> This bet is the perfect example of the value of escrow and arbitrate. When people make bets, obviously a very common practice among poker players, there is very little in terms of enforcement mechanisms to ensure that bets are paid out honestly and fairly. When there is a legitimate dispute, (though I have a strong opinion in favor of one player this situation still strikes me as being a "legitimate dispute") there needs to be a fair way to resolve it. Deferring to a trusted third party (or committee) to resolve disputes is simple, straightforward and fair. Escrowing the money beforehand ensures that the players will abide by the arbitrator's decision. WIthout this enforcement mechanism, a dishonest/unreasonable better can freeroll an honest/reasonable one. In other words, without being willing to escrow and arbitrate, the system favors and incentivizes unethical behavior. There have been countless examples, especially recently, of poker players acting dishonestly and unreasonably in situations involving money, whether in regards to bets, stakes, loans, or other financial transactions. Given a system that rewards bad behavior, this should be anything but surprising. In theory, a player's reputational risk serves as a counter to this incentive system but in my opinion, it is not nearly strong enough. The balance is clearly in favor of rewarding unethical behavior, an unacceptable and extremely unfortunate consequence that undoubtedly influences the exterior perception that poker players are shady and unethical degenerates.
>>
>> All of this is pretty well known and understood in the poker community, I know that I'm not saying anything new or revolutionary here. However, most people seem to think that the only way they can protect themselves in this system is by being extra vigilant about who they get involved with financially. This is pretty basic and common sensical but I think there is an additional option that most people ignore. I wanted to write about this particular bet/discussion because I think it is the epitome of a conflict that could have been genuinely improved by a sense of mutual responsibility that other players should share with each other. What I'm mostly talking about is peer/social pressure. There were at least 10-20 players who were listening to the discussion, many even laughing at some of the ridiculous things being said. Most of them clearly had an opinion, (my impression is that they basically all agreed with Player A) but none of them spoke up. They whispered to each other and made snide comments/jokes but that was it. None of them offered up a real opinion in favor of any particular point of view. I tried, respectfully, to offer my thoughts and I think that helped progress the conversation positively, but ultimately it was not enough. However, if everyone who was listening to the conversation and had an opinion spoke up together and shared their feelings, (especially if a consensus emerged which I think would have) I'm convinced that this situation could and would have been resolved. I'm not saying that everyone should have ganged up on one of the players, yelling that they were a scumbag and should pay the other player, which I could see happening if people took this idea too far and/or used it as a way to blindly backup their friends. I do, however, think that the dynamic was such that if a clear and overwhelming consensus emerged, either one of the players involved would have capitulated enough to come to a resolution. Specifically, I think that in the face of overwhelming opposition to the view that he clearly won the bet, Player A would have dropped his claim and agreed that the bet was void. Similarly, though I don't think that Player B would have agreed to pay Player A immediately, I think it is very likely that he would have felt forced to agree to escrow and arbitrate - which would have produced an acceptable and fair resolution to this conflict. There are obviously a wide range of potential ways players could have expressed their opinions in a circumstance like this. However, I think there are only a few legitimate ones. In this case, in a respectful but insistent fashion, the players around the discussion should have come together and tried to convince player A to agree to escrow and arbitrate. Even if the discussion itself, it was clear that he cared what other people thought. Player B actually tried to use the idea that everyone he spoke to agreed with him, but Player A shot back by saying "if by everyone you mean your best friend and livb". I strongly believe that if all the players around agreed that the only fair way to resolve this bet was to escrow and arbitrate and if they were both clear and unambiguous with player A, he would have eventually begrudgingly agreed. In other words, if the other players listening could somehow had perceived the situation in a way that implied they had some small stake in the outcome being fair, then there is a much higher chance that the outcome would actually have been fair.
>
>> People will probably respond by saying that it's not their business to get involved in other people's affairs, that it's simply not appropriate to comment or intercede when you're not involved. However, I disagree for a few reasons. First, this discussion was specifically had in public. They were freely and openly talking about their bet at the table and in front of others. If they wanted to keep it private, they could have, but they didn't. Another issue that I'm sure is involved is that these situations can become awkward and uncomfortable when they involve people you see regularly and/or friends. However, if you see your friend either being wronged or doing something you perceive unethical, what kind of friend are you if you don't try to help them either recoup what is rightfully theirs or to see the error in their actions? Finally, there is another reason I think that people might not speak out in certain situations. This has to do with social awkwardness/fear and the range of personalities that can be involved in poker disputes. I can easily imagine a situation where a more well known player, who is more popular and more socially confident, is taking advantage of a quieter, less assertive and less well known player. Its totally understandable that both the player being wronged and other players around the situation, who naturally want social approval and acceptance, would be less likely to challenge the more popular player and that said player would be more likely to get away with unethical dealings. However these situations would be so much easier to deal with and so much less socially intimidating if more people felt a mutual responsibility to speak out. There is strength in numbers and the less we feel alone in situations like this, the better off we will all be. The more we have the courage to collectively take strong stances against unethical behavior, we set an example for the broader community and increase the willingness of others to do the same. The idea that we only have responsibilities in situations we are directly involved in is overly individualistic in my opinion. Based on principles like "the duty to rescue", I think that as members of a community (this case the poker community) we have responsibilities towards one another that extend beyond the basic questions of "how can I directly benefit or be harmed by this situation". If someone has the ability to help another person who is clearly being wronged without seriously endangering themselves, I think it's their duty to do so. If people saw Player B steal chips from Player A's stack or steal money out of Player B's backpack, they have a responsibility to expose and try to correct that wrongdoing. This seems obvious and basic but I would extend this idea to less clearcut issues like when people handle bets, stakes and loan repayment unethically. It is essential that we raise the ethical standards by which we conduct business with each other for everyone's sake and for the sake of the community overall. The system that we are all a part of is ultimately only as good as we make it. If you are around a situation that you think is unjust, its not just your right to speak out against it, its your responsibility. For the sake of the community, for the sake of your own future interactions, just because it's the right thing to do, invest a small amount of effort to help promote a system that encourages good behavior instead of bad behavior.

alaska
06.07.12, 23:30
Ma arvan, et siinne kommuun on üheselt ja julgelt oma seisukoha välja öelnud, kõik on arvesse võetud otsuse tegemisel, aga meie nartsissist elab natuke teises maailmas, et see talle kohale jõuaks.

Potsataja
06.07.12, 23:52
livb on suht samasse auku kirjutanud päris hea posti. Ma ei oska seda nii copyda, et normal htmli mingi formatting ka jääb, aga kes tahab, lugegu sealt lehelt teist posti ülevalt. Ei osanud/saanud poste eralid avada ka.

http://olivierbusquet.com/Blog/

http://forumserver.twoplustwo.com/29/news-views-gossip/wtf-livb112-doing-apart-burning-money-we-speak-642893/

vennike
07.07.12, 00:30
ginger müüb paar liitrit spermat ebays ja asi korras

kala luu
07.07.12, 09:31
Kas nüüd peab siis jälle pühapäevast update ootama? :)

VisaHing
07.07.12, 09:52
Keegi pole teda irl näinud, kasiinos pole ta ühtegi mtt-d mänginud ( OO andmetel ), facebook/twitter/pokkeri komuune pole ta külastanud.

confirmed dead imo

Fabulous
07.07.12, 11:22
facebook/twitter/pokkeri komuune pole ta külastanud.

On küll. Ranka alles kirjutas ju, et FB's oli profiilipildi ära uutnud ning kõik muud pildid privaatseks muutnud.

udikaz
07.07.12, 11:54
On küll. Ranka alles kirjutas ju, et FB's oli profiilipildi ära uutnud ning kõik muud pildid privaatseks muutnud.

seda tegi ta kohe peale matka kui luges, et siia tilgub inf. peale seda on dead.

pokkerisheriff
07.07.12, 17:03
kas ta on matkalt tagasi siis 100% confirmed? võib-olla tal kopp ees selle asjaga jändamisest ja väldib lihtsalt (neid kellele võlgu on).

EDIT: millal ta viimati foorumis käis ja kas sama IP pealt on veel keegi hiljem käinud?

Potsataja
07.07.12, 18:13
ginger müüb paar liitrit spermat ebays ja asi korras

Hea äriidee aga kes krt maksab male gingeri sperma eest 2500 €/l? Oleks siis tüübil lisaks maxiegole veel mingeid muid plusse.

Icanbeatthis
08.07.12, 11:30
võib-olla tal kopp ees selle asjaga jändamisest ja väldib lihtsalt (neid kellele võlgu on).


O really ???

Icanbeatthis
08.07.12, 11:31
Tartu olümpsis käisin nv-sel, seal tuttav töötaja. Tegelikult ei tohi öelda keda kuna mängimas nähti, aga Madise kohta öeldi mulle niipalju, et Tartus teda nähtud ei ole.

sorm
08.07.12, 13:39
Googeldasin "Madis Erit" ja nu wikipeedias ju ka kohe kirjas, et pettur. Kas ta kirjutab seda ise?

Leidsin saavutuste alla sellise lause:


2008 Eesti vs Vene pokkerilahing, Eesti edetabelis 1. koht
2008 mai–juuni, Pokkeri Segamängude Liiga, 2. koht
2008 oktoober – Eesti Online Pokkeri Meistrivõistlused, 1. koht
2008 september – 2009 märts käinud Londonis erinevaid turniire ja rahamänge mängimas:
3/80 Sunday Monthly Special No Limit Hold'em Freezeout
5/72 Monday No Limit Hold'em Rebuy
2009 suvi – Live turniirisari Tartus (Trehvi pubis), 5. koht[6]
2009 august–november Pokkeriprod.com II Liiga, 1. koht
2009 november – Triobeti meeskondlik liiga IV, Individuaalses 1. koht
2010 jaanuar–juuni FTRB SuperLeague, finaalis 8. koht
2010 august – Unibet Open Praha 330€ sisseostuga No Limit Holdem Turbo 4. koht
2010 august – Unibet Open Praha 110€ sisseostuga No Limit Holdem Rebuy 2. koht
2011-2012 mitmete kontode mängimine supernova tasemeni

Nagu WTF !

http://et.wikipedia.org/wiki/Madis_Erit

BentleyMulsanne
08.07.12, 14:15
Hotamy omaloomingut võib iga onkel redigeerida, ainult, et ip aadress jääb redigeerimislogisse.

LuuK
08.07.12, 14:27
kahjuks seda omaloomingut regulaarselt kustutatakse, seal juba igasuguseid pärleid olnud :)

pokkerisheriff
08.07.12, 14:46
heh, http://et.wikipedia.org/w/index.php?title=Madis_Erit&action=history on eelmised versioonid näha. mõned päris head jah.



2012. aasta alguses lahvatas meie noore staarpokkerimängijaga skandaal, kus Madis Erit'it süüdistatakse roosa topi ja sõrmuse varguses. [4]. Vaatamata skandaalsetele sündmustele, kolm kuud hiljem Madis Erit osales Eesti Meistrivõistlustel Pokkeris. Tulemused olid tema puhul tavalised, ta võitis Põhiturniiri ja sai 2012. aasta Eesti VALITSEVAKS Meistriks.
...
2012 Aprill - Osales koos sõber Kylega(inglismaalt) üritusel BALLIN OUT OF CONTROL, kus raisati 2800 eurot per kärss!!!
2012 Aprill - Tegi üle 5 kuu(!) uue blogipostituse, kus lubas, et varsti on vallutab online MTT maailma
2012 Mai - Lubab/tahab hitti, aga on steigist väsinud.

BentleyMulsanne
08.07.12, 23:50
Ei siin pole kahtlustki Hot-Amy peidab end oma ainsa 2 sõbra pool, panin ennist pildi.

Svenza
09.07.12, 14:50
ROFL.
Tulen mina lõunatamast, magu täis, longin vaikselt kontori poole. Tänaval tuleb vastu Matka-Madis.

http://www.youtube.com/watch?v=G0EG1Tbr6g4

Reaktsioon oli suht samasugune :D
No ajasime vähe juttu, lubas ära klaarida asjad. Mina temast aru ei saa. Ma ei tea kas ta on loll või mängib lolli, väga süüdimatu vend igatahes.

ranka
09.07.12, 14:55
Mingeid daatumeid tead ja kas tänapäeva noored on tõesti siis nii alla-käinud, et matku tehakse juba linnatänavatel? Oli tal suur seljakott seljas, pannid-potid koliseid ja priimus veel auras?

Svenza
09.07.12, 15:00
Köhis verd küll, polnud vaja kätt külge pannagi. Suht tõbine tundus, sall oli kaelas. Lubas investoritele ära maksta +50%, aga tähtaega ei öelnud. Ütlesin, et varsti tulevad Igor ja Vitja külla kui klaaritud ei saa. Mulle tundub , et seal kupli all päris korras ei ole asjad. Ta vist ei saagi elu lõpuni aru mis ta valesti on teinud.

VisaHing
09.07.12, 16:03
Köhis verd küll, polnud vaja kätt külge pannagi. Suht tõbine tundus, sall oli kaelas. Lubas investoritele ära maksta +50%, aga tähtaega ei öelnud. Ütlesin, et varsti tulevad Igor ja Vitja külla kui klaaritud ei saa. Mulle tundub , et seal kupli all päris korras ei ole asjad. Ta vist ei saagi elu lõpuni aru mis ta valesti on teinud.

Mu arust 07.07 pidime verd ja pisaraid nägema su jutu järgi.

Aga mis kuradi +50%. Nagu ühest suust öeldi talle 100% algstake.

Icanbeatthis
09.07.12, 16:14
Mine ja anna ise talle lõuga siis backdoorsex ja tõmba endale lampi mendijama kaela.

VisaHing
09.07.12, 16:30
Mine ja anna ise talle lõuga siis backdoorsex ja tõmba endale lampi mendijama kaela.

Mina polnud see, kes siin suure suuga lubas odasid loobida näkku :D.
Obv. sain aru, et Svenza trollib selle kohapealt aga tahtsin lihtsalt nina alla hõõruda talle seda.

metsnik
09.07.12, 18:38
IMO see +50% lubamine juba näitab, et reaalsustajuga on asjad kehvasti

timz0333
09.07.12, 19:44
Kas kõik investorid on selle hetkeväärtuse tagasi saanud?

widescreen
10.07.12, 01:12
kaua see jama kestab??? keegi midagi lõpuks ette ka võtab? vedas mul, et sain viimasel hetkel sellest steikist minema ja vedas ka ROPPU moodi ''härra'' matka madisel, et ma siin steigis pole..tõsiselt kõrini juba sellest....

PS: ei vahi seda teemat iga hetk!!! KAUA VÕIB

Spewmonkey
10.07.12, 07:04
Köhis verd küll, polnud vaja kätt külge pannagi. Suht tõbine tundus, sall oli kaelas. Lubas investoritele ära maksta +50%, aga tähtaega ei öelnud. Ütlesin, et varsti tulevad Igor ja Vitja külla kui klaaritud ei saa. Mulle tundub , et seal kupli all päris korras ei ole asjad. Ta vist ei saagi elu lõpuni aru mis ta valesti on teinud.
Alguses lubad mingi kuupäeva välja ja siis peale seda hakkad suvaliste Dimadega ähvardama? Kui inimesed neid väiteid kardaks, siis oleks ammu raha tagasi makstud.

vinney
10.07.12, 18:15
ilmselgelt sellised ettevõtmised maksavad aga nagu näha investorid pigem annaksid uue stake matki-madisele

MrRiver
14.07.12, 22:48
Riia kasiinosse oli ka matkanud vist, jälgi oli näha
http://img525.imageshack.us/img525/1250/img20120713195009.jpg

WeThePeople
15.07.12, 22:29
madisele lucky river (http://www.ilmajaam.ee/908102/valmis-esimene-kogu-eestit-labiv-matkatee/)

hotcocacola
16.07.12, 03:02
in b4 cashout and
http://htmlgiant.com/wp-content/uploads/2009/08/sluts.jpg


edit:

http://www.upload.ee/image/2516004/1111111111111111111111111111111.jpg

pastilaa
16.07.12, 08:52
edit:

http://www.upload.ee/image/2516004/1111111111111111111111111111111.jpg

nopitav

pokkerisheriff
20.07.12, 15:25
Mingi viimis turka. Kajamees korraldab. Very käib mööda saali ringi ja vaatab kõigile konkreetselt ülevalt alla, isegi kui lühem on. Nina on alati lae poole. Räuskab salis ja üritab iga vennaga mingit last longerit hakkama panna. Keegi eriti ei taha vedu võtta.
Varsti mingi break ja kuskil kauigemal seina ääres tal mingi sõber lauas. Nii kui break hakkab, Very lendab üles, nina samamoodi püsti, ruttab laua poole, kus sõber istub ja juba karjub kõva häälega ple saali: "OU KUULED VÄ, MUL SOLID FISHID LAUAS! JNE JNE JNE".


päris hea tekst aasta algusest ühelt härralt ühest teisest teemast.

valustyng
20.07.12, 16:02
varsti jälle pühapäev

rahvavaenlane
20.07.12, 16:14
varsti jälle pühapäev

tsiteerides klassikuid. kes ütles, et savisaar m.unn on?

redddman10
20.07.12, 16:52
suve lõpuks teema unustatud ja korras.maksti kellelegi tagasi ka midagi?Näiteks Imrele kes vist 50 protsendiga nõus oli.

reggie
20.07.12, 17:07
Imre..

Mina olen saanud jäägi +50% kätte. Rahul? Muidugi mitte, väga negatiivse aura ja tulemiga diil oli. Aga nagu ennegi mainisin, on siin investoritel endal ka piisavalt põhjust peeglisse vaadata ja tuleviku tarvis mõtlemises korrektuure teha. Imo oleks 100% tagasinõudmiseks kinni hakata ainult üle bankrolli mängimise pügalast ja nagu aru sain, siis mängis Madis ainult ühe selgelt üle bankrolli turniiri ning sealgi on tal võimalus "mõistlikkuse piiri" nihutamise taha pugeda ("olen alati keskmise sisseostu järgi mänginud" ). Libagraafikud tulid teemaks alles pärast diilirahadega mängimise lõppu, minevikus varikonto alt mängimine on PokerStarsi turvatiimi rida ja ei puutu kuidagi antud diili. (Mind küll tõsiselt üllatas Starsi vastus, et mängige aga edasi, Madis ja Madise ema. Ausalt öeldes tundub ikka üsna fishine, et nüüd järsku hakkas Madis ema ka mängima õpetama. Olin üsna kindel, et mõlemad kontod saavad eluaegse bänni.) Madise ülbus ja upsakus investoritega suhtlemisel oli ülimalt näotu, aga seegi oli "reeglitesse" sisse kirjutatud ("ei võta mingisugust kohustust diili seisu regulaarseks värskendamiseks" ).

Ühesõnaga, minu jaoks on see teema lõpetatud. Madisel oleks mõistlik kõigi investoritega asjad ära klaarida, tõtt öelda eeldasin, et see on juba tehtud. Ühtlasi soovitaks võtta Henri käest PR-suhtlemise kiirkursuse, sest sellisel kujul ei lähe toode "Madis Erit" vist enam eriti hästi kaubaks.

Shaakal

Mina olen rahad kätte saanud( nii jääkväärtuse kui ka 50 prossa lisa)

BuildUp
20.07.12, 17:22
Keegi madist lives ka on viimasel ajal näinud?

yolpa
20.07.12, 18:06
Keegi madist lives ka on viimasel ajal näinud?

las vegases matkab antud hetkel

pokkerisheriff
20.07.12, 18:21
las vegases matkab antud hetkel

jap, nagu teadjamad siin eespool rääkisid, siis pidi brokeback mt poole teel olema

ok2aa
20.07.12, 21:01
madis erit on petis

Poke
20.07.12, 21:04
madis erit on petis
ei ta on "kahtlustatav pettus(t)es"

Matkav Madis.
heal lapsel mitu nime rsk, tal nendest nimedest puudu ei tule:D

VisaHing
21.07.12, 21:27
Naera pilpaks. Madise päevik on hea tildiravi.



So yeaaah it’s 25. sept 2008 i just turned 18, woohoo party. And the very next day i was on my way to London yeah all alone cause none of my friends could follow my lifestyle and i would love travelling alone anyway. So i had over 10 000$ with me, most of this money was from my different business deals i was involved but also poker obviously(tho i have earned way more but this is what i had left from “reasonable spending” :) ) :. Don’t remember how long the trip was also but i did go to gymnasium at the time so come on i couldn’t be away from school that long (trying to write responsably about school ! :D ). I will always remember the feeling when i have landed and just arrived @Center of London by a speedtrain. It was just… oh well i just can’t write how fkn amazing it was.. come on i just turned 18 a day before, i was in my favorite city(Yeah, i’ve been to London about 1-2 years ago with my family) and i had freedom to do whatever i want. This feeling can’t be written/drawn or be expressed anyway imaginable :D .


Online poker career

First of all – No i have not won a big tourney with a prize of 150 000$+ no im not a one time hit wonder kid like most of the “stars”. I am a real grinder who plays SnG’s/Tournaments from day to day to make a living with huge experience.

In my life i have played over 50 000+ SnG’s/tournaments ( About 40% of them are 2-table SnGs so called 18 mans which i crushed so hard, one of the top ROI belong the players).

This 50 000 games means that i have played over 2 000 000 hands online. This is not so much tho lol, cause already this year i’ve played over 500 000 hands( May 2011). All of this make up for a solid total profit and a lot of paid rake to the poker rooms so this means big bonus $$$ for me :) .

Fun fact : i have played with over 200 000 different players threw out my online career. I have some stats from all of these players on my poker tracker database. Huuuuuuuuuuuuuuge :D

timz0333
21.07.12, 21:31
http://www.youtube.com/watch?v=4B_xdFcV4g8

Jeebus
22.07.12, 00:23
http://www.youtube.com/watch?v=glm-58rKPX4

Fuzzy
22.07.12, 16:26
yeah all alone cause none of my friends could follow my lifestyle and i would love travelling alone anyway..

No nüüd on vähemalt selge, miks mees stakejatele tabamatuks jääb. Ossid ei püsi lihtsalt tempos tema elustiiliga.

leits
22.07.12, 16:37
Ootaks huviga temalt blogipostitust taas ... võiks londonisse taas minna ja resonable spending moneyks 5k euri kaasa võtta ..

estdonk
22.07.12, 16:38
Ta juba üle kuu aja offline olnud. Ta ju lubas et ära ei kao, võibolla läks sinna uuele RMK matkarajale. 370km ei olegi tehtav nii kiirelt.

jasssass
22.07.12, 17:26
käisin eile Kukemetsa RMK onnis õllimas ja ütlen ausalt, et printerit ei olnud sealkandis näha, samas keegi oli seal mustikaid söönud ja lõkkease oli veel soe, jäin vist napilt hiljaks. Tundus küll Eriti Voitka Madise jälg olema seal metsarajapeal, vist oli 45 kinga number (Diesel).

Cheating
22.07.12, 21:11
Tekib kahtlus, et Madis üritab Voitkade rekordit üle lüüa.

estdonk
22.07.12, 21:44
ära siin räägi midagi et scammer, tunni jagu veel pühapäeva järgi. update tulekul ka kindlasti

sorm
22.07.12, 22:58
1 min to go!!

WeThePeople
22.07.12, 22:59
Lihtsalt üldiselt steikide tulevikust üks idee. Äkki saab matkaraja(d) kohe alguses steigi reeglitesse ära määrata?

KingPeral
22.07.12, 23:25
madis erit hyppa ojja

BentleyMulsanne
22.07.12, 23:49
Kas naised matkale ka viid ja kulude tasaarveldamiseks mõne riideeseme neilt vinnad? Ei tea kas 2800 preilid oma topid ikka tagasi said, kuigi mul on jõle suur kahtlus, et neil need topid seljast ära ei tulnudki. MA arvan, et TopiNuusutaja sai ise üle ja nüüd elas oma vimma Stakejate peal välja.

mikk2468
23.07.12, 00:27
Tõesti ei leia nendes matka- ja litsinaljades absoluutselt mitte midagi naljakat, liiga räigelt pingutatakse üle, täielik official labaste naljade thread. Võiks aru saada, et need naljad on juba vanemad kui jeesus. Kui see tont tõesti ennast näole ei anna, siis miks investorid Madis Erit on petis kodulehte ei tee või muud sellist, et elu ebamugavaks teha tal, selline nartsissist peab enda imagot väga oluliseks. Sõpradele on ju vaja paista Ballin' Outta Control Madisena, mitte petturina. Pommitage facebookis sõnumitega, foorumites Madis Erit on petis postitustega ja muu sellisega, usun tõesti, et selline teguviis võib printsi maa alt välja tuua. Kirjutage kasvõi Õhtulehte tippe, et EMV main evendi võitnud mängija on siiani orbiidilt kadunud koos investorite rahadega. Ei mõtlend seda postitust kellegi matkanaljade suhtes isiklikult, aga lihtsalt kopp ees juba selles teemast, võtke midagi ette või pange lukku, mõttetut spämmi tilgub liiga palju peale. Ja tean, et ei pea seda teemat lugema, kui ei meeldi, kuid ikkagi satun siia alatasa.

virukunn
23.07.12, 00:57
Tõesti ei leia nendes matka- ja litsinaljades absoluutselt mitte midagi naljakat, liiga räigelt pingutatakse üle, täielik official labaste naljade thread. Võiks aru saada, et need naljad on juba vanemad kui jeesus. Kui see tont tõesti ennast näole ei anna, siis miks investorid Madis Erit on petis kodulehte ei tee või muud sellist, et elu ebamugavaks teha tal, selline nartsissist peab enda imagot väga oluliseks. Sõpradele on ju vaja paista Ballin' Outta Control Madisena, mitte petturina. Pommitage facebookis sõnumitega, foorumites Madis Erit on petis postitustega ja muu sellisega, usun tõesti, et selline teguviis võib printsi maa alt välja tuua. Kirjutage kasvõi Õhtulehte tippe, et EMV main evendi võitnud mängija on siiani orbiidilt kadunud koos investorite rahadega. Ei mõtlend seda postitust kellegi matkanaljade suhtes isiklikult, aga lihtsalt kopp ees juba selles teemast, võtke midagi ette või pange lukku, mõttetut spämmi tilgub liiga palju peale. Ja tean, et ei pea seda teemat lugema, kui ei meeldi, kuid ikkagi satun siia alatasa.

Täpselt samad mõtted. Kuidagi uskumatu tundub üldse, et vend sellise summa kinni pani ja midagi temaga ei juhtu. Mõned lasevad siin 20$ üle ja poole suurem jama kaelas.

estdonk
23.07.12, 09:57
Offtopicuga saab teemat vähemalt elus hoida. Nagunii midagi ei liigu.

yolpa
23.07.12, 10:52
mu ju ütlesin et poiss las vegases, ja see pole mingi level. Ma saan veel facebookis profiili vaadata

KristjanLaas
23.07.12, 11:47
mu ju ütlesin et poiss las vegases, ja see pole mingi level. Ma saan veel facebookis profiili vaadata

oota tegelt ka?

lol wow.

estdonk
23.07.12, 11:53
See peaks nii mõnelgi siin harja punaseks ajama.
none of my friends could follow my lifestyle

nikitheone
23.07.12, 11:53
ma näen ka profiili, aga kust sa seda välja loed, et ta vegases on?

Codecci
23.07.12, 12:54
http://www.upload.ee/image/2536823/capture_001_23072012_135214.png

Rohkem kiirel vaatamisel midagi silma ei hakanud...

yolpa
23.07.12, 21:32
http://img72.imageshack.us/img72/7185/madisi.jpg
http://img684.imageshack.us/img684/9696/madis2.jpg
http://img694.imageshack.us/img694/6969/madis3.jpg

E: ei oska mina neid pilte ega videosi siia lisada ja pean ise tööle minema, vast keegi pädevam teeb nähtavaks need pildid

harryahven
23.07.12, 21:38
solid tegelane, nagu midagi ei oleks juhtunudki. "täiskasvantue maailma pealinn ilmselgelt" lol..

leits
23.07.12, 22:10
retard in a retard .. mis seal muud ikka

vinney
23.07.12, 22:12
yolpa pildid
http://img72.imageshack.us/img72/7185/madisi.jpg
http://img684.imageshack.us/img684/9696/madis2.jpg
http://img694.imageshack.us/img694/6969/madis3.jpg

ristijeesus
23.07.12, 22:20
Et siis alles 24. sept tuleb tagasi. Tubli poiss, nii tulebki elada ja küll investorid selleks ajaks kah maha rahunevad.

hotcocacola
23.07.12, 22:20
http://www.upload.ee/image/2536823/capture_001_23072012_135214.png

Rohkem kiirel vaatamisel midagi silma ei hakanud...

Ohooo, Madis Vegasesse kolinud...

Btw, Pokernewsis lisati ta petturite nimekirja :)

leits
23.07.12, 22:28
Coca isegi sina ei suuda tema epic lifestyle järgida :D

MrRiver
23.07.12, 22:44
Rahhi peab ikka olema, et 2.5 kuud kuskil trippida.
#EPICBALLERMOTHAFCKALIFESTYLE

hotcocacola
23.07.12, 22:49
Odavaimad piletid Vegasesse on ca 600€ (edasi-tagasi). Öö kuskil rotimas hotellis on ca 20€/öö. Lisage juurde söök+jook...

MrRiver
23.07.12, 22:51
Odavaimad piletid Vegasesse on ca 600€ edasi-tagasi. Öö kuskil rotimas hotellis on ca 20€/öö. Lisage juurde söök+jook...

On vist vale arvata, et peategelane tavainimeste hinnaklassis teenuseid kasutab.

MrT2inem
23.07.12, 22:55
Nüüd olen küll sõnatu ....

jasssass
23.07.12, 23:11
Madis võiks nüüd ka lõpuks jänese põuest välja võtta ja vähemalt mõned huvitavad reisimuljed siia üles panna.

EestiAA
23.07.12, 23:22
See teema nagu mingi teisipäeva õhtune krimka sari:D.

pastilaa
24.07.12, 00:19
:heart:

MrT2inem
24.07.12, 00:20
Tegija-Madisel on hetkel stripiklubides nii palju bailatamist, et reisimuljete jagamiseks aega ei jää ...

Relamz
24.07.12, 00:36
See härra ei väsi üllatamast!

lambitont
24.07.12, 00:53
madisel sama haigus mis ühel eesti kirjanikul oli. vanal sõitis katus ja läks poolasse ja vend surmtõsiselt arvas, et ta on poola kuningas. ei mäleta nime tho

MrRiver
24.07.12, 01:01
madisel sama haigus mis ühel eesti kirjanikul oli. vanal sõitis katus ja läks poolasse ja vend surmtõsiselt arvas, et ta on poola kuningas. ei mäleta nime tho

Juhan Liiv

ESTPatrick
24.07.12, 01:22
Odavaimad piletid Vegasesse on ca 600€ (edasi-tagasi). Öö kuskil rotimas hotellis on ca 20€/öö. Lisage juurde söök+jook...

kui kulutab 64,7€ päevas ja hankis 600€ piletid vegasesse siis teeb see täpselt 5000€ kokku 68 päeva peale

BentleyMulsanne
24.07.12, 01:37
BUSTED.

ahvike
24.07.12, 03:02
kui kulutab 64,7€ päevas ja hankis 600€ piletid vegasesse siis teeb see täpselt 5000€ kokku 68 päeva peale
ja mida see 5k siia puutub? et stake oli sama suur? aplaus.

it's not like he blew the 5k or something...

BentleyMulsanne
24.07.12, 03:06
ja mida see 5k siia puutub? et stake oli sama suur? aplaus.

it's not like he blew the 5k or something...

Said ka konto tehtud, et kaitsta oma kamraadi, vaata paar lehte ettepoole panin teist pildi siia üles:D

ahvike
24.07.12, 03:13
Said ka konto tehtud, et kaitsta oma kamraadi, vaata paar lehte ettepoole panin teist pildi siia üles:D
liitun temaga paari päev pärast vegases, kahju, et sa elu lõpuni nl2 grindima jääd

ESTPatrick
24.07.12, 03:23
ja mida see 5k siia puutub? et stake oli sama suur? aplaus.

it's not like he blew the 5k or something...

vabandan

BentleyMulsanne
24.07.12, 03:36
liitun temaga paari päev pärast vegases, kahju, et sa elu lõpuni nl2 grindima jääd

Tõsi ka või? Tuleta siis enda kamraadile meelde, et bently on talle endiselt võlgu näo õigeks tegemise, kuna su mees kuskil varjestumas. Ja meestel, kes on vajanud korduvalt raha selleks, et seltsi saada, ei ole kohane tulla siia valetama teemadel, et poiss 5k bustarisse ei lasknud, reaalselt lasi 7k. Päris saamatu peab olema, et nii väikseid summasi kuskilt netist nuiata .

Potsataja
24.07.12, 04:15
1+1=5000€?

Kõik on võimalik aga kui tüüp 13.07 plaanib järgmine päev Raadi lennuväljale minna, siis vaevalt ta 20.07 nädal aega Vegases on olnud. Tõenäolisem on pigem see, et reaalsustajuga on lood juba päris kehvad.

Relamz
24.07.12, 04:56
Matk läbi las vegase.

kallekusta
24.07.12, 06:55
Kas see panda kostüümis mehhiklane mitte Svenza ei olnud?

kallekusta
24.07.12, 07:27
Madisele tehti ballatades 2,2K Euriga ära
http://sport.delfi.ee/news/jalgpall/euroliigad/mario-balotelli-maksis-ibiza-baaris-rekordilise-arve.d?id=64717276

bauss
24.07.12, 07:40
liitun temaga paari päev pärast vegases, kahju, et sa elu lõpuni nl2 grindima jääd
palju õnne ahv

kjmrc
24.07.12, 09:07
palju õnne ahv

:D

MarxVoss
24.07.12, 09:44
Tundub, et Las-Vegases on suuremat sorti Gay paraad tulekul.

MrT2inem
24.07.12, 09:47
Investorid üllatuspidu ei plaani Madisele selleks ajaks kui naaseb Eestisse sünnipäeva pidama ?

fyte
24.07.12, 10:05
Investorid üllatuspidu ei plaani Madisele selleks ajaks kui naaseb Eestisse sünnipäeva pidama ?
Teostamist väärt idee for sure!

emmimees
24.07.12, 10:47
http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/2521-Madis-Erit-kahtlustatav-pettus(t)es-Rahad-tagastamata-valetamine-jpm?p=434630&viewfull=1#post434630
Troll came true!!!

alaska
24.07.12, 10:49
Lähtudes sellest, et kui starsi graafik oleks plussis olnud, oleks madis selle insta postitanud igalepoole, usun, et kui ta oleks päriselt vegases, näeks me tema pilti iga kasiino taustal hetkel.

MrT2inem
24.07.12, 10:52
Teostamist väärt idee for sure!

Seda minagi. Investorite poolt kingitusena Top ja päikseprillid, Madise poolt reisimuljed :)

vsiu100
24.07.12, 11:12
Lähtudes sellest, et kui starsi graafik oleks plussis olnud, oleks madis selle insta postitanud igalepoole, usun, et kui ta oleks päriselt vegases, näeks me tema pilti iga kasiino taustal hetkel.

et siis sinu read on, et ehitab soomes/rootsis/norras 2 kuud?

alaska
24.07.12, 11:15
Minu read on, et sisenes püsivalt oma eepilisse elustiili ja on samas kambris Napoleoni ja Julius Caesariga.

SANGPOMM
24.07.12, 11:26
JULM TONT ON IKKA SEE MADIS

qjet
24.07.12, 11:45
Mu kodukandis viidi inimene metsa ja piinati 900 euro pärast. Siin investorid railivad rahus kogu seda sitta, kuigi mängus on 5k euri.

Fuzzy
24.07.12, 11:48
Näed, mehhiklasest panda oleks äärepealt ära teinud selle, mida Svenza ei suutnud. Pange kamba peale 20 doolars kokku ja palgake mees hitmaniks.

Ei, aga tegelikult, nartsissistlik isiksus kindlasti ei piirduks žetoone, dollareid ja veepudelit kajastava pildiga. Pole sugugi võimatu, et vend kribab kusagilt Tartu kööktoast neid uskumatuid stoorisid. Ja milleks see 2 posti ahv siia järsku ilmus Madist kiitma? Ahv, postita siis kindlasti Vegasesse jõudes ka, saavad mode IP-aadressi chekkida. Nii et pics or didnt happen, Elustiili Madis.

Vandalar
24.07.12, 11:51
In b4 äkki Madis ongi kadunud ja teeb päriselt epic kärjääri, karjääris loomulikult?

timz0333
24.07.12, 13:22
http://img835.imageshack.us/img835/5276/lolzky.jpg

pikk28
24.07.12, 13:25
haha, üle pika aja hea post. eriti head näod ojal ja mardisalul. like wtf :)

BentleyMulsanne
24.07.12, 13:53
Kas see panda kostüümis mehhiklane mitte Svenza ei olnud?

Ma arvan, et selles Matkaja postituses oli terake tõtt, kuigi jättis ta mainimata, et lidus nagu koer, kui pea kostüümialt nähtavale tuli. Kas oli S. või T.G. jääb praegu selgusetuks. Samuti jäävad õhku kahtlused, et asi oli pandakostüümist ülikaugel...
http://www.youtube.com/watch?v=MtP2uPfvJ8E

gorillake
24.07.12, 15:01
liitun temaga paari päev pärast vegases, kahju, et sa elu lõpuni nl2 grindima jääd

Endalgi NL2-5t kopp ee5 ja liituk5 ka teiega, kui muidugi ruum ot5a5 pole. PM kui võtate va5tu (:

andu_andu
24.07.12, 16:05
http://img835.imageshack.us/img835/5276/lolzky.jpg

woow nice (Y)
thread needs more photoshop

vsiu100
24.07.12, 16:39
kõige parem selle pildi juures on see, et on tabatud suht hästi svenza kõnemaneeri. :))))
vwp.

WeThePeople
24.07.12, 23:40
kõige parem selle pildi juures on see, et on tabatud suht hästi svenza kõnemaneeri. :))))
vwp.

this

hotcocacola
25.07.12, 01:36
http://www.upload.ee/image/2542430/aaa.jpg

K2okfor_Mey
25.07.12, 09:32
http://www.upload.ee/image/2542430/aaa.jpg

LOLMO

bauss
25.07.12, 09:37
ffs kui raske on mitte quoteda pilti

K2okfor_Mey
25.07.12, 09:44
ffs kui raske on mitte quoteda pilti

FFs kas on raaske lõuad pidada?

vsiu100
25.07.12, 09:50
plz moar pics

MarxVoss
25.07.12, 10:25
http://www.upload.ee/image/2542788/Eriti.jpg

bauss
25.07.12, 12:22
FFs kas on raaske lõuad pidada?
whatever man see on lihtsalt retarded, ilma pildi quoteta saad ka "LOLMO" kirjutada

kjmrc
25.07.12, 12:30
whatever man see on lihtsalt retarded, ilma pildi quoteta saad ka "LOLMO" kirjutada

No ei saa ikka ju.. keegi ei saa aru millekohta käis selline väljend :D

MrRiver
25.07.12, 12:35
No ei saa ikka ju.. keegi ei saa aru millekohta käis selline väljend :D

Rääkisivad, et spoilerisse saab ka panna asju.

vsiu100
25.07.12, 12:45
Rääkisivad, et spoilerisse saab ka panna asju.

289

pokkerisheriff
25.07.12, 20:36
http://matkatee.postimees.ee/918746/suur-galerii-lobus-seltskond-rmk-370-kilomeetrisel-matkateel

pildil 35 on meie kurikuulus matkamees?

VisaHing
25.07.12, 21:12
http://matkatee.postimees.ee/918746/suur-galerii-lobus-seltskond-rmk-370-kilomeetrisel-matkateel

pildil 35 on meie kurikuulus matkamees?

Ei taju ära, et kust otsast see isegi naljakas võiks olla?


Aga see oleks suht epic kui 2 kuu pärast koguneksime kambaga Tallinna lennujaama fotokadega, lilledega ja reporteritega :D. Kindlasti tal pikast matkast juba jalad villis, et võtaksime kangelase kukile ja kannaksime nagu kuninga lennujaamast välja.

hotcocacola
25.07.12, 22:27
Lennujaama võix vastu minna küll...punaste nelkidega obv

pokkerisheriff
25.07.12, 23:04
Ei taju ära, et kust otsast see isegi naljakas võiks olla?

keegi veel vaatas pilti? panin lihtsalt sellepärast, et jube tüütu on seal selles galeriis liigelda. ja siis valisin mingi random numbri ligikaudu galerii keskkohas, et te peaksite võimalikult palju võimlema sinna jõudmiseks.

virukunn
25.07.12, 23:21
keegi veel vaatas pilti? panin lihtsalt sellepärast, et jube tüütu on seal selles galeriis liigelda. ja siis valisin mingi random numbri ligikaudu galerii keskkohas, et te peaksite võimalikult palju võimlema sinna jõudmiseks.

Arvasin, et sp panid et ta ühte nägu Madisega :D

pokkerisheriff
25.07.12, 23:42
Arvasin, et sp panid et ta ühte nägu Madisega :D

ei tea, ei klõpsinud isegi selle pildini. tahtsin lihtsalt teid siin kiusata.

Fuzzy
26.07.12, 00:29
ei tea, ei klõpsinud isegi selle pildini. tahtsin lihtsalt teid siin kiusata.

Siin foorumis vanusepiirangut pole?

BentleyMulsanne
26.07.12, 00:35
Madis Very
12.09.10, 13:41
Suht ei usu ma seda ikka ja arvan, et mitu mängijat 1 kontoga.
24h päevas ei mängi kuna siis oleks obv liiga nähtav, et cheativad

/Mitu mängijat=suurem volüüm=paremad boonused=rohkem raha per face=$$$

yes


Kunagi veryne mees ütles nii rs03rs03 kohta, kes kasutas programmi, mis lõi ette stäki suuruse ja käe, ühe nupuvajutusega läksid foldi kõik käed v.a AA ja KK teatud stäkiga ja teatud stäkiga enamvähem pahn insta allini jne.

Ma olen siiski kindel, et very ja hotamy konto all mängisid ka need 3 põrsakest korraga kellest siia pildi viskasin, üks oli see ahvike ja gorillake kes siin päev tagasi lubas vegasesse lennata.


Ahvike kas teil käivad asjad nii eritiscammkambas?
http://25.media.tumblr.com/tumblr_m7fidg22Mw1rnufsxo1_400.gif

harryahven
26.07.12, 03:37
http://4.bp.blogspot.com/-7qZAYW9XCME/T2lVQNESoqI/AAAAAAAAAKE/RkKijKHiEF8/s1600/gorillas-congo.jpg

vilkar
28.07.12, 16:40
lol nice pics :D more plzz, teema kerib hoogu vaikselt jälle :D

metsnik
28.07.12, 18:39
teinekord on suured kohtuasjad, kus avalikkuse õiglustundele on oluline, et otsus oleks süüdimõistev. tänaseks oleme eritiga seal, kus rahva õiglustundele on oluline, et tüüp konkreetselt molli saaks

mupsik
29.07.12, 13:10
Lihtsalt infoks, et olen ise hetkel Vegases ja ca paar tundi tagasi tuli Madis mulle tänaval vastu, six-pack käes. Tundis vist ära, sest keeras pilgu insta kõrvale.

ranka
29.07.12, 13:35
Lihtsalt infoks, et olen ise hetkel Vegases ja ca paar tundi tagasi tuli Madis mulle tänaval vastu, six-pack käes. Tundis vist ära, sest keeras pilgu insta kõrvale.

ROFL

inward
29.07.12, 13:42
Kui see vend ükskord ühelt meeldivalt vindiselt pokkerihuviliselt lõuga ei saa, ma söön oma mütsi ära.

jasssass
29.07.12, 13:51
Mina saan Madisest täitsa aru, Tartus ei saa ju hetkel tekkinud stake jama pärast oma nägu 1€ turkadele näidata, siis tuleb Vegases rollida

isutuba
29.07.12, 13:57
Kui see vend ükskord ühelt meeldivalt vindiselt pokkerihuviliselt lõuga ei saa, ma söön oma mütsi ära.

irw,tõenäoliselt sa ikkagi ei pea oma mütsi ära sööma :D

Jeebus
29.07.12, 21:11
selleks, et jõuda sel aastal miljonini, on vaja 3774 vaatamist päevas / 157 tunnis / 2,62 minutis / 0,0436 sekundis

senini on saavutatud 985. päevaga keskmiselt 412 vaatamist päevas :S

arvestades praegust langustrendis skandaal/nädal suhet on eepose saatus teadmata

Potsataja
29.07.12, 21:21
Ma poleks tõesti arvanud, et tüübil nii palju raha on, et Vegasesse sõita ja seal veel pokkerit mängida.

andu_andu
29.07.12, 21:25
Eriti hea see, et facebook oli niimoodi sätitud, et ükski pokkerituttav ei näinud Vegase posti/pilte, aga teised inimesed nägid. Yolpa oli kahesilmavahele jäänud või lihtsalt ustav klemm. Ma olen üldse ta poolt bockitud fb-s, nagu klaasprogi näiteks.

leits
29.07.12, 21:35
Eriti hea see, et facebook oli niimoodi sätitud, et ükski pokkerituttav ei näinud Vegase posti/pilte, aga teised inimesed nägid. Yolpa oli kahesilmavahele jäänud või lihtsalt ustav klemm. Ma olen üldse ta poolt bockitud fb-s, nagu klaasprogi näiteks.

no miks sa imestad? keegi ei suuda ta elustiili jälgida ..

sorm
29.07.12, 22:12
Nu ma arvan, et Madist keegi enam ei näe ega tast väga midagi ei kuule ka. Madis maksis ju enda arvates allesoleva summa ja 50% peale tagasi nagu temapoolne kompromiss oli (tema enda viga ei näinud ja tahtis 0% lisaks maksta, aga investorid tahtsid 100%). Keegi ju 5k€ pärast Vegasesse talle järgi ka minema ei hakka. Elab omas mullis ja unustab varsti üldse selle teema ära - kui probleemi ei mäleta, siis seda ka pole.

Rigged teema. Ajab samamoodi tilti nagu pokkerit mängida perses netiga!

ranka
29.07.12, 22:15
Eriti hea see, et facebook oli niimoodi sätitud, et ükski pokkerituttav ei näinud Vegase posti/pilte, aga teised inimesed nägid. Yolpa oli kahesilmavahele jäänud või lihtsalt ustav klemm. Ma olen üldse ta poolt bockitud fb-s, nagu klaasprogi näiteks.

On usaldusväärseid allikaid, kes kinnitavad, et isegi üks lähisugulastest ei näinud ta profiili infot - tähendab nägi samapalju kui keskmine pokkerimängija. Teiste sugulaste kohta ei oska öelda. Kui yolpa elab austraalias, mis on ka FB profiilis asukohaks märgitud siis võib uskuda, et Madis Erit blokeeris kasutajad riigiti.

Jeebus
29.07.12, 22:42
kas keegi üldse teab numbriliselt jääki, mis maksmata on?

nagu ma aru saan, siis apelleeritakse sellele ... ning alles siis on kõigest materiaalne pool lahendatud

raaids
29.07.12, 22:50
Nu ma arvan, et Madist keegi enam ei näe ega tast väga midagi ei kuule ka. Madis maksis ju enda arvates allesoleva summa ja 50% peale tagasi nagu temapoolne kompromiss oli (tema enda viga ei näinud ja tahtis 0% lisaks maksta, aga investorid tahtsid 100%). Keegi ju 5k€ pärast Vegasesse talle järgi ka minema ei hakka. Elab omas mullis ja unustab varsti üldse selle teema ära - kui probleemi ei mäleta, siis seda ka pole.

Rigged teema. Ajab samamoodi tilti nagu pokkerit mängida perses netiga!

Ta ei maksnud seda lisa 50% ka ju.

Heroiin
29.07.12, 22:54
Ta ei maksnud seda lisa 50% ka ju.

imo imre kuskil ntx kirjutas, et sai selle 50 %

MrT2inem
29.07.12, 22:57
Kas 2p2-s on ka teema üleval ? Ja mis reaalselt, ilma levelita, juhtuma hakkab kui Madis Eestisse naaseb ?

Heroiin
29.07.12, 22:58
Kas 2p2-s on ka teema üleval ? Ja mis reaalselt, ilma levelita, juhtuma hakkab kui Madis Eestisse naaseb ?

Ma arvan et ei midagi. Kui jääb kellegile tänaval silma Pokkeriprode kodanikest, kes on napsine ja vihane, saab tappa aga imo muud temaga ei juhtu.
Ja ei pruugi tappa ka saada, sest keegi ei taha ennast ühegi jamaga seostuda, madis jookseks menti nagunii, et teda koheldi ebaausalt

pokkerisheriff
29.07.12, 23:08
ma arvan, et isegi peksa ei saa. kui tõesti peaks saama, siis kellegi käest kes siin sõna pole võtnud. siinsed "kannaga-näkku" vennad on kõik ainult jutumehed, pigem käiakse matule nii kaua pinda kuni a) tema ära tüdineb ja selle raha kuskilt kokku kraabib; b) "investorid" ära tüdinevad ja loobuvad. õnneks see kambavaim hoiab siin asja elus. usun, et madisele mõjuks see päris rängalt kui lennukilt maha astudes ootab õhupallide, konfetti ja pasunatega seltskond vastas, kes mitte ei kuku ähvardama, vaid õnnitlevad teda "matkalt" tagasisaabumise puhul ja lubavad nüüd igapäevaselt hakata jälle uurima mis seis rahadega on.

Heroiin
29.07.12, 23:10
Mhm kindlasti ta annab teada mis päeval saabub.

raaids
29.07.12, 23:11
Ainult Imrele kandis vist.

rasmer
29.07.12, 23:58
Ainult Imrele kandis vist.

Huvitav aktiivsus investoritelt sel juhul ? Siinse teema järgi tundub, et asi on lahendatud, sest ükski investor küll ei nurise.

Potsataja
30.07.12, 00:09
Teoreetiliselt aretaks ehk mingi JOKK skeemi välja siis, kui ta on kõigile investoritele jääk+50% ära kandnud. Nüüd, kui kasvõi üks investor pole seda saanud, siis on Madis ikka nii p***s omadega, kui vähegi olla saab.

ranka
30.07.12, 00:10
Huvitav aktiivsus investoritelt sel juhul ? Siinse teema järgi tundub, et asi on lahendatud, sest ükski investor küll ei nurise.

On kolme sorti tagasisidet:
1. negatiivne (ei makstud rahasid)
2. positiivne (maksti rahasid)
3. neutraalne/ükskõikne (ei ole tehtud üht ega teist)

Vali milline.

isutuba
30.07.12, 03:33
Vot selline see Madise elu nüüd ongi,vaikselt hiilib ringi ja hoiab omaette,elab omas mullis ja on õnnelik elulõppuni.
Tegelikult on http://i638.photobucket.com/albums/uu102/Shikamaruxxz/foreveraloneface.png

yolpa
30.07.12, 04:21
On usaldusväärseid allikaid, kes kinnitavad, et isegi üks lähisugulastest ei näinud ta profiili infot - tähendab nägi samapalju kui keskmine pokkerimängija. Teiste sugulaste kohta ei oska öelda. Kui yolpa elab austraalias, mis on ka FB profiilis asukohaks märgitud siis võib uskuda, et Madis Erit blokeeris kasutajad riigiti.

enam ei näe vist mina kah, ilmselt oli ikka riigiti, kuna reaalselt viimase aasta jooksul olen madisega vaid paarkorda rääkind ja see kah sellises stiilis, et "mine vaata oma stake teema üle", veits ka üritasin talle mõistust pähe panna(tema balla-epic keeles)

hakkameimema
02.08.12, 16:55
http://www.youtube.com/watch?v=r46CXAg10_8

See iseloomustab täpselt hetke olukorda minumeelest :D :D :D

Ain Tammesson laulab siis stakejate eest
JA
Kersti Rosenberg siis Madis Eriti eest

:D

tiigrikutsu
02.08.12, 17:15
Sellised teemad toovad halli argipäeva vähekenegi naeru. :D

hotcocacola
02.08.12, 17:25
:D :D