PDA

View Full Version : Madis Erit kahtlustatav pettus(t)es: Rahad tagastamata, valetamine jpm.



Leheküljed : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14

marxiku
16.05.12, 00:17
http://i.imgur.com/tCp90.gif

MagicFriend
16.05.12, 00:37
Õhtust
Olen homme päevaks tagasi Tartus. Investorid saavad oma auditi 100%. Ma ei mõista miks mingi gambleriks/scammeriks ja petjaks tembeldatakse täiesti trollides. Wtf.

kirjuta Starsi kienditoele ja palu saata kolmandale isikule audit. (v6imalik/jargi proovitud)
peale seda oled hoobilt osadest syydistustest vaba. sul ei tohiks ju midagi selle vastu olla?

PS! Raaki ka veel seda, et mis tibid need 2800euri maksavad? see on ropp raha...
hetkel, kriisioludes olen kuulnud pakkumistest "tellid 2 tundi - saad tunni tasuta". kommenteerid?

haha, vabandan trollimise eest, kuid kuna mind ei bannita ka korduva palumise peale, siis olen endiselt foorumis olemas :)

Codecci
16.05.12, 00:40
Sa teed stake küsimise teema PokkeriProde foorumisse ja hiljem ütled, et kui kellelgi stake vastu huvi võtke Facebookis ühendust? Hmm, peaks ka 2+2 'st stake küsima ja kui keegi tahab infot siis võtku Rates ühendust.

jasssass
16.05.12, 00:46
Nii olen siin. Kohe loen ja selgitan siin kõiki küsimusi jms.

Hunnik trolle said vastuseid ja stakejad mitte midagi :D well done

rasmer
16.05.12, 00:50
Minu arust lähevad siiski paljud, kellel pole selle stakega mingit pistmist, liiga kaugele. Aga obv Madis aja see audit välja nii kiiresti kui võimalik.

MagicFriend
16.05.12, 00:56
Minu arust lähevad siiski paljud, kellel pole selle stakega mingit pistmist, liiga kaugele. Aga obv Madis aja see audit välja nii kiiresti kui võimalik.

no ja mida sina siin veel sautsud? liiga kaugele minema tahendab kaesolevas kontekstis pigem seda, et need kes steikiga seotud on lasevad piltlikult endale taha panna. njah.

Supsti
16.05.12, 00:57
Minu arust lähevad siiski paljud, kellel pole selle stakega mingit pistmist, liiga kaugele. Aga obv Madis aja see audit välja nii kiiresti kui võimalik.

See ei ole stake teema, see on päevik. Seega peaks olema ka mul, kui neutraalsel kõrvaltvaatajal, õigus arvamust avaldada.

rasmer
16.05.12, 01:01
See ei ole stake teema, see on päevik. Seega peaks olema ka mul, kui neutraalsel kõrvaltvaatajal, õigus arvamust avaldada.

Tõsi. Samas kolme posti mehed, kes õigekirja ei jaga ja tembeldavad teda ilma tõenditeta petturiks, lähevad imo üle piiri.

DaBeat
16.05.12, 01:02
Täitsa nõus ja ise ootaks ka, et SC võetakse hide alt ära ja saaks näha tulemusi.



Minu meelest olen ma piisavalt palju argumente välja toonud, mille ümber lükkamiseks oleks tarvis teha vaid paar PrntScr klõpsu. Ei ole tarvis pikka teksti, kõigest paar graafikut.

Tegelt mind huvitab rohkem isegi see, et mis sinu alltime sharkscope näitab.

udikaz
16.05.12, 03:32
can't.must.kiss.anus.

nope. lihtsalt sain aru, et vaatamata tõsisele teemale on trollimise vältimine võimatu. lihtsalt kirujutasin esimese reaktsiooni esimestele trollidele. pärast mõeldes sain aru, et wtf ma üritan siin teemat hoida. niikuinii trollitakse see lõhki.

yolpa
16.05.12, 04:24
Tõsi. Samas kolme posti mehed, kes õigekirja ei jaga ja tembeldavad teda ilma tõenditeta petturiks, lähevad imo üle piiri.

Või siis 150cm pikkused paksud ajuinvaliidid kellele meeldib lihtsalt puid alla panna tühja koha pealt.

vennike
16.05.12, 04:34
mina erapooletuna arvan, et siin midagi haiseb tiba. Eks varsti on selgus käes.

valustyng
16.05.12, 06:20
mina erapooletuna arvan, et siin midagi haiseb tiba. Eks varsti on selgus käes.

auditi muutmisega läheb ka ju aega omajagu

Kotkas1000
16.05.12, 06:41
Ei torgi minu perset eriti kuid see starsi auditi saatmine kolmandale isikule paistab ainus viis millega mina lepiksin. Ja tähtajaks paneksin täna õhtu ning kui olemas ei ole, siis on finiito ja rahad tagasi. Easy...

Madis Very
16.05.12, 07:10
Või siis 150cm pikkused paksud ajuinvaliidid kellele meeldib lihtsalt puid alla panna tühja koha pealt.

Indeed, kas tõesti paremat elus pole teha.

Ma ütlesin eile, et olen kodust eemal Viljandis hetkel. Sõidan bussiga atm tagasi kohe vaatan login starsi kui mul seal peamine email gmail siis saan kohe auditi üles panna, kui teine meil saan alles kodus max 1,5h pärast kuna selle arvutiga ei saa isiklikule põhi mailile ligi. Ning eile seda öeldes ei olene ikka mitte midagi olen ikka kohe petis kui kohe ei pannud. wp

Ning codecci siin olen updatesid andnud siiski ning reeglites pole mul mitte midagi, kui tihti ma pean midagi tegema, kuid nüüd hakkan siis igal pühapäeval peale viimast sessi updatema ja asjad korras, oleks see reegel ka enne olnud siis ma saaks aru sellest nõiajahist. Ma ei räägi, et alati peate kuskilt teiste kanalite kaudu küsima. Ilmselgelt see oleks idiootne. Ei ole vaja asju üles puhuda.

Madis Very
16.05.12, 07:18
12 jaanuar peaks nüüd õige algus olema jh

Please proceed to this URL:

http://www7.pokerstars.com/reports/KcXRODsp20120516011606.zip
PW:tere

Auditi muutmine võtaks aega ? Lol ise ka mõtlete, kui unreal asjadega te hetkel süüdistate v :D.

Madis Very
16.05.12, 07:24
Kasutaja "DaBeat" soovib minult hand historyt PMide kaudu ma ei tea miks ma mõtlesin, et tournament historyt ma nii auto readisin seda nii. Anyway selline asi tundub küll liiast hetkel, et ma peaks kogu HH stake ajal mängituna kuhugi kõigile üles panema. Selle poolt pole ma kohe üldse mitte. Võin küll vahet pole millise investoriga vahet pole mis turna HHsid via skype vms üle vaadata, kuid ma ei näe, et ma peaksin hobusena nii avalikuks oma HH tegema. See on küll üle piiri.

privador
16.05.12, 08:09
swingid on tõesti igal pool. Olen 2 aastat tummiselt sisse toppinud, enne fl tulevad rigged setupid jms bs
Ei imesta mingite swingide üle

Kui aga investor arvab, et stakeja on lohakalt tema rahaga ümber käinud, siis ta lihtsalt teeb sellest omad järeldused ja enam ei steigi. Ka investor on stakemisega võtnud riski kasumi teenimiseks

Madis Very
16.05.12, 08:30
Karli. Wtf ?
Arvad, et sellega mu võidud piirduvadki ja live on nii oluline ? lol
Viimased tulemused mis PT notedes kuu kohta kirjas siis kui seda harrastasin ja mängisin tõsisemalt ja kõrvalt õpetasin veel hobust palju välja siis olid kuu tulemused(ainult turniirid/sngd) ilma boonusteta sellised (supernova boonused jms):
2010 July 1404€+1638€ Aug 1560€+4056€ Sept 792€, Okt 2867€ Nov 1630€+705€ Det 993€
2011 Jan 4970€ Veb 3450€ Mar 692€+920€, Apr 4599€ Mai 6827€ Jun 1400€
*Sellest tulenevalt ei näinud staket ever nii ette.
And summer etc teistes valdkondades millegi proovimine ja failimine. Sarnaseid kuid tuli veel, kuid ei kirjutanud enam tulemusi üles ja ei viitsinud enam PTsse turna historeid kah importida ja sinna need kuu resultid jäid.
Vabandust, et ma ei teeni üli summasid iga kuu ja ei crushi top1 levelil pokkerit. Kuid luuserina sain kuidagi nii ka ära elatud.


Ehk jah täielik õnne peal kerjus olnud ja elukutselise väljamõeldis on mu elu muinasjutt.
Privador
Eks riski võtavad antud projektida ilmselgelt alati mõlemad osapooled. Kui keegi enam stakeda ei taha siis mis ikka minul ei olene sellest midagi ja kedagi sundima ei hakka. Huvilisi on siiski.


*Edit: Ja nüüd Karli tark post eemaldatud. Wp

yolpa
16.05.12, 10:02
madis, sa oled küll sõber mul aga siinkohal nõustun küll teistega täielikult, et sinu suhtumine on täielikult vale.


Vabandust, et ma ei teeni üli summasid iga kuu ja ei crushi top1 levelil pokkerit. Kuid luuserina sain kuidagi nii ka ära elatud.

Madis Very
16.05.12, 10:22
Mõistan see oli lihtsalt väike ärrituvus. Ma ei tea, kes Karli posti ära kustutas see oli enne privadori oma. Siis ilmselgelt ärritusin, kui mind kerjusest luuseriks kutsutakse.
Mitte, et ma siin teisi niimoodi mõnitaks yolpa. Selline retard ikka pole.

camu
16.05.12, 10:40
Kasutaja "DaBeat" soovib minult hand historyt PMide kaudu ma ei tea miks ma mõtlesin, et tournament historyt ma nii auto readisin seda nii. Anyway selline asi tundub küll liiast hetkel, et ma peaks kogu HH stake ajal mängituna kuhugi kõigile üles panema. Selle poolt pole ma kohe üldse mitte. Võin küll vahet pole millise investoriga vahet pole mis turna HHsid via skype vms üle vaadata, kuid ma ei näe, et ma peaksin hobusena nii avalikuks oma HH tegema. See on küll üle piiri.
Ma küll ei leia, et seal midagi üle piiri oleks, eriti kui investorile päris suur tükk kuulub.

fyte
16.05.12, 11:10
Nagu aru saan, siis Madisel on võimalus lasta enda sharkscope ajutiselt nähtavaks teha. Piisab vaid ühest päevast, et mõni investor jõuaks sealt kontrollida ning pildi ka siia panna.



Ma küll ei leia, et seal midagi üle piiri oleks, eriti kui investorile päris suur tükk kuulub.
+1

DaBeat
16.05.12, 11:44
Kasutaja "DaBeat" soovib minult hand historyt PMide kaudu ma ei tea miks ma mõtlesin, et tournament historyt ma nii auto readisin seda nii. Anyway selline asi tundub küll liiast hetkel, et ma peaks kogu HH stake ajal mängituna kuhugi kõigile üles panema. Selle poolt pole ma kohe üldse mitte. Võin küll vahet pole millise investoriga vahet pole mis turna HHsid via skype vms üle vaadata, kuid ma ei näe, et ma peaksin hobusena nii avalikuks oma HH tegema. See on küll üle piiri.

Mismõttes üle piiri, see et mõni investor näeb su HH ja saavad kinnitust, et stakega on kõik okey on üle piiri?
Arvestades antud olukorda on see täiesti standard ja võtab sul 5-10 minutit aega.

tolmuahv
16.05.12, 12:12
Ma ütleks, et kui keegi nõuab, et postita iga viimane kui käsi siia, siis see on üle piiri. Kui nõutaks iga mängitud turniiri viimast kätt, siis oleks see igati mõistlik. Kui keegi tahab lihtsalt HH saada, siis on see väga okei ja ei nõua mingisugust erilist pingutust. Kusagilt on OP võtnud seisukoha, et inimesed istuvad päeval ja öösel arvuti taga ja üritavad tema selja tagant kaarte piiluda, et geeniuse mängu uurida ja reade saada tulevikuks. See arvamus on ilmselt kergelt ekslik ja OP pisut ülehindab enda olulisust muu maailma jaoks.

Ja OP - get fucking real. Sulle anti tavainimese mõistes väga suur summa (lihttöölise aastapalk) põhimõtteliselt ausõna peale. Seda tehti seetõttu, et sinu mängijavõimetesse usuti ja sind usaldati kui inimest. Praeguseks oled sa feilanud mõlema punktiga. Sa pole suutnud ei tulemust näidata ega käituda usaldusväärselt ja viisakalt. Esimene eksimus antakse tihtipeale andeks (variatsioon blablabla), teist ei anta kunagi andeks. Ükskõik kui edukaks sa mängijana edaspidi saad, sellise suhtumisega oled paljude jaoks lihtsalt arrogant prick, kellega parema meelega tegemist ei tehta.

VisaHing
16.05.12, 12:32
Madis - tead seda vanasõna: '' Usalda aga kontrolli '' ?.
Just seda investorid hetkel soovivadki Sinult. Sa nagu nimelt põikled kõrvale graafikutest, auditist ehk ühesõnaga kõigest, mis suudaks kinnitada seda, et tõesti bankroll on läinud downeri/variatsiooni nahka. Kui Sul pole mitte midagi varjata, siis ei peaks ka probleem olema täita investorite soove. Sa pole ju neile peale 4 kuu andnud muud kui närvikõdi tagumikus. Kindlasti huvitab kõiki ka kui palju sa neid MTTsid suutsid lasta selle 4 kuu jooksul ?
Hetkel tõesti tundub, et sa oled bankrolliga mingeid trikke teinud. Ilmselgelt pole sa br mangementi kasutanud ( see on kõigile selge ). Naljalt 5k euri ikka bustojoonele ei tiri.

+ lisapunkte annaks sulle see, kui laseksid kellegil investoril logida sisse su PokerStarsi kasutajaga ja vaadata sealt, et tõesti poleks tehtud ühtegi cashouti. See on vb tsipa üle piiri aga kui sul midagi varjata pole, siis miks mitte.

Fabulous
16.05.12, 12:36
Ta postitas auditi.



12 jaanuar peaks nüüd õige algus olema jh

Please proceed to this URL:

http://www7.pokerstars.com/reports/KcXRODsp20120516011606.zip
PW:tere

Auditi muutmine võtaks aega ? Lol ise ka mõtlete, kui unreal asjadega te hetkel süüdistate v :D.

VisaHing
16.05.12, 12:45
2012/03/11 5:19 PM Tourn Fpp Reward 526899181 NL Hold'em Buy-In: 24.50/24.500.50 $25 NL Hold'em [Hyper-Turbo, <font color=#00CC66><b>$15K Gtd</b></font>] USD 0.00 2.75 6.88 0.00 0.00 1,682.25 98.68 15,928.32 31,915.39 0.00 0.00
2012/04/01 4:26 AM VIP Status Set 123005799 USD 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00 1,682.25 0.00 15,928.32 31,915.39 0.00 0.00

3 nädalat, siis vahepeal tuimalt pausinud.

ja siis uuesti 3 nädalat pausi tõmmanud

2012/04/11 1:38 PM Tourn Fpp Reward 543061549 NL Hold'em Buy-In: 2.00/2.000.20 $2.20+R NL Hold'em [2x-Turbo, <font color=#00CC66><b>$9K Gtd</b></font>] USD 0.00 1.10 1.10 0.00 0.00 456.17 566.47 16,494.79 32,481.86 0.00 0.00
2012/05/01 6:07 AM VIP Status Set 125545274 USD 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00 456.17 0.00 16,494.79 32,481.86 0.00 0.00

Madis Very
16.05.12, 13:22
Tuimalt. Et siis niisama disrespectimiseks ? Wtf
Ma olen selle perioodi jooksul käinud väga palju reisil kokku tuleb kindlasti üle kuu ja vahetanud ka elamiskohta millega kaasnesid netiprobleemid.

Ei näe mõtet miks ma peaks deblockima oma usernamed saitidel, et tõestada oma võitmis võimalust vms. Rääkimata, et ikka usalduse jutt. Milleks siis auditit küsitakse, kui isegi seda ei usuta. Otse starsi kodukalt kah veel ja muuta kuidagi ei saa. Ning ikka ei piisa ?

Nagu ma ütlesin iga investor kes tahab võtke aga turna # teeme skypes HH reviewsid või läbi skype näete, kuidas pole cashoute tehtud vms seal kontos veel teha saab. Aga oma parooli ja PINi ütlemine, mida saab küll vahetada ei soovi ka öelda. HH ei taha ka avalikult üles panna. Viimaste reeglitega ma pole küll stake alguses nõustunud ja mõlemal osapoolel polnud selle vastu huvi, et reeglitesse panna. Chrisiga oleme viimased tunnid juba HHsid läbivaadanud nüüd paus ja kui mõnel investoril veel soovi siis võtke aga # v vaatame randomilt ja mul pole selle vastu mitte midagi.

Nüüd siis nagu ma ütlesin, et pühap peale igat sessi balance siia üles. Kuid ma ei saagi mixed signalitest aru. Kui enam usaldus ei ole teie sõnade järgi jne. Kas soovite üldse jätkata ? Osakuväärtus algusest küll kõvasti langenud, kuid Chris oleks nõus kõik sellega välja ostma, kui soovi.

BRM reeglid on olnud kindlasti tagaukseseks. Sellises suunas, et rolli hoida aga võtta riske suurematele shottidele. Näiteks pühapäeval paar extra turnat ja Scoop 27seid lowsid. Mis annavad lihtsalt ülisuure võimaluse suurelt hittida. Lisaks kui rollike alla ... 1k vist oli siis üle 15$ 180mane ei togi jms. Vabad reeglid, kuid need annavad ka suurima võimaluse suureks hitiks.

Ma proovin teie silmade järgi olukorda mõista. Ma vihkaks ka "op"i forever ning ei taha stakemisega tegemist teha, kui lubatud printimist ei tule. Ning regulaarset updatet foorumis pole. Mis siis, et viimast polnud tingimustes kuid jah general sense ikka sooviks seda ja fb/msn/skypes on ka ebamugav küsida. Parem kõigile korraga üles, nüüd see probleem küll tagatud(täiendatud pühap reegel). Raha mängimiseks suur ilmselgelt ja siiski ei piisanud võitmiseks ajaks veel rohkem marru.
Kuid ma ei tahaks stake life time HHsid küll. Mul on hetkel 4 hobust(2 full time) ja ei tuleks pähegi sellist asja küsida kindlasti randomly vahepeal valin turnasid ja vaatame HH üle, kuid kõige küsimisel ei näe mõtet. Rääkimata üksikutest, kes viimasel ajal bustorisse kogu rolli lasknud. Üksikult vaatan üle.

Igastahes, mis probleemid nüüd jäävad ja PMida kes soovib siis HHsid vaadata. Homme 15.15-16 vb vaatame Jga üle aga pole kindel.

VisaHing
16.05.12, 13:26
Kuna ma investor, siis ei hakka rohkem risustama seda teemat aga short-guess.
overall turkade arv ja br atm?

Madis Very
16.05.12, 13:29
Nagu auditi viimane rida ütles siis minu mäletamist mööda 1174.
Ma uurin overall turnade arvu MTT/180manide oma lähima paari hga(hh review tehtud chrisiga ning lahkun kohe välja) enne tänast sessi (ideaalis alustaks 180manide toksimist max 19.30). Kui üldse mängimine hetkel lubatud või käivad läbirääkimised ja ma pole lubatud ?

RichardPole
16.05.12, 13:30
Tuimalt. Et siis niisama disrespectimiseks ? Wtf
Ma olen selle perioodi jooksul käinud väga palju reisil kokku tuleb kindlasti üle kuu ja vahetanud ka elamiskohta millega kaasnesid netiprobleemid.

Ei näe mõtet miks ma peaks deblockima oma usernamed saitidel, et tõestada oma võitmis võimalust vms. Rääkimata, et ikka usalduse jutt. Milleks siis auditit küsitakse, kui isegi seda ei usuta. Otse starsi kodukalt kah veel ja muuta kuidagi ei saa. Ning ikka ei piisa ?

Nagu ma ütlesin iga investor kes tahab võtke aga turna # teeme skypes HH reviewsid või läbi skype näete, kuidas pole cashoute tehtud vms seal kontos veel teha saab. Aga oma parooli ja PINi ütlemine, mida saab küll vahetada ei soovi ka öelda. HH ei taha ka avalikult üles panna. Viimaste reeglitega ma pole küll stake alguses nõustunud ja mõlemal osapoolel polnud selle vastu huvi, et reeglitesse panna. Chrisiga oleme viimased tunnid juba HHsid läbivaadanud nüüd paus ja kui mõnel investoril veel soovi siis võtke aga # v vaatame randomilt ja mul pole selle vastu mitte midagi.

Nüüd siis nagu ma ütlesin, et pühap peale igat sessi balance siia üles. Kuid ma ei saagi mixed signalitest aru. Kui enam usaldus ei ole teie sõnade järgi jne. Kas soovite üldse jätkata ? Osakuväärtus algusest küll kõvasti langenud, kuid Chris oleks nõus kõik sellega välja ostma, kui soovi.

BRM reeglid on olnud kindlasti tagaukseseks. Sellises suunas, et rolli hoida aga võtta riske suurematele shottidele. Näiteks pühapäeval paar extra turnat ja Scoop 27seid lowsid. Mis annavad lihtsalt ülisuure võimaluse suurelt hittida. Lisaks kui rollike alla ... 1k vist oli siis üle 15$ 180mane ei togi jms. Vabad reeglid, kuid need annavad ka suurima võimaluse suureks hitiks.

Ma proovin teie silmade järgi olukorda mõista. Ma vihkaks ka "op"i forever ning ei taha stakemisega tegemist teha, kui lubatud printimist ei tule. Ning regulaarset updatet foorumis pole. Mis siis, et viimast polnud tingimustes kuid jah general sense ikka sooviks seda ja fb/msn/skypes on ka ebamugav küsida. Parem kõigile korraga üles, nüüd see probleem küll tagatud(täiendatud pühap reegel). Raha mängimiseks suur ilmselgelt ja siiski ei piisanud võitmiseks ajaks veel rohkem marru.
Kuid ma ei tahaks stake life time HHsid küll. Mul on hetkel 4 hobust(2 full time) ja ei tuleks pähegi sellist asja küsida kindlasti randomly vahepeal valin turnasid ja vaatame HH üle, kuid kõige küsimisel ei näe mõtet. Rääkimata üksikutest, kes viimasel ajal bustorisse kogu rolli lasknud. Üksikult vaatan üle.

Igastahes, mis probleemid nüüd jäävad ja PMida kes soovib siis HHsid vaadata. Homme 15.15-16 vb vaatame Jga üle aga pole kindel.

OT - pean uuesti eelmise posti üle lugema, mitte ei saa aru. See tekst ei ole ju eesti keeles kirjutatud - peab vist google translate´i kasutama.

Madis Very
16.05.12, 13:31
Mhm arvatavasti on segane aga loodan, et üldjoontes arusaadav. Ma pole üli kaua pidanud ärkama kell 7 nagu täna äratusega pidime tegema, et Tartu poole tulema hakata. Pea ikka valutab eilsest ja pole just perfektne kirjutamis tuju.

ranka
16.05.12, 14:09
12 jaanuar peaks nüüd õige algus olema jh

Please proceed to this URL:

http://www7.pokerstars.com/reports/KcXRODsp20120516011606.zip
PW:tere

Auditi muutmine võtaks aega ? Lol ise ka mõtlete, kui unreal asjadega te hetkel süüdistate v :D.


Kasutaja "DaBeat" soovib minult hand historyt PMide kaudu ma ei tea miks ma mõtlesin, et tournament historyt ma nii auto readisin seda nii. Anyway selline asi tundub küll liiast hetkel, et ma peaks kogu HH stake ajal mängituna kuhugi kõigile üles panema. Selle poolt pole ma kohe üldse mitte. Võin küll vahet pole millise investoriga vahet pole mis turna HHsid via skype vms üle vaadata, kuid ma ei näe, et ma peaksin hobusena nii avalikuks oma HH tegema. See on küll üle piiri.

Ma ei ole kogu teemat läbi lugenud (peatusin täpselt siin) aga HH ja turniiride auditist üksi on väga vähe. Mul ei ole ühtegi kahtlust, et MV on valesid turniire mänginud aga tõese auditi jaoks on vaja kõrvale screenshoti viimase 60 päeva jooksul tehtud sisse - ja väljamaksetest.

Saan aru, et seda infot ei soovi Madis avalikult anda aga alati on võimalik määrata objektiivne ja usaldusväärne audiitor.

Supsti
16.05.12, 14:14
Ma ei saa aru, mis asja sa mullitad. Inimesed tahavad graafikuid näha. Pane need kuradima graafikud üles ja asi musi. Terve stake ajaline graafik. Üks lihtsalt turniirid, üks bbdes. Ja see sharkscope asi on ka tore nali obv.

MagicFriend
16.05.12, 14:21
Pea igas Madise postituses on peamiseks s6numiks, et kellegi Crisiga (Moorman???) vaadatakse HH yle ja 6pitakse mangu. Ja siis too pikk "selgitav" postitus tund aega tagasi - oled heroiinile yle lainud? Eesti Meister ei sa siukest pudru ja kapsaid ju ometi kokku kirjutada!

Ja siis 2800euri naistele kulutada, endal 4 hobust (2fulltime - see on suur raha) jooksmas... samas kysid ise steiki...

Miskit on vaga mada...

Madis Very
16.05.12, 15:25
http://www.upload.ee/image/2349187/chips.jpg

http://www.upload.ee/image/2349180/60.jpg

http://www.upload.ee/image/2349181/bb.jpg

http://www.upload.ee/image/2349192/prizes.jpg

Sissekanne boonuse saamiseks, turna resulte ei ole importinud ei tea täpsust, suured swingid chipside graphil oli see kunagime deep run suurel 2$ rebuyl mis siis keeras graphi metsa imo jms.
Mis veel ?
Tahab keegi mikogo/skypega minu arvutis asju üle näha ?
BBdes näha, et miinustes pole.
Äitäh ka MagicFriendile vajalike kommentaaride eest.
Ning tead sa üldse millal ma staket küisin ja miks mul siis raha polnud ? :)

Mängude arvud:


*Ma ei saa aru loogikast miks ma pean screenshotist näitama cashoudite historyt, kui auditis otse pokerstarsist 100% täpsusega on näha kuidas raha liikunud.

http://www.upload.ee/files/2349243/Player_Summary.csv.html
Export total turniiridest. Ma ei saa screenshottida kuna paljud on 1x ja siis tuleks sellest imo mingi 3-4 pilti. Siin järjestatud selle järgi, mida kõige rohkem mänginud.

A total arv on 2188 ma ei tea mitu % MTT/180.

VisaHing
16.05.12, 17:15
Mis su VIP level ?
33,530.44 VPP-d oled teeninud aga palju FPPsid kontol? Ehk leiavad ka need mingisuguse otstarbe br arendamisel. :)

udikaz
16.05.12, 18:39
Ma ei ole kogu teemat läbi lugenud (peatusin täpselt siin) aga HH ja turniiride auditist üksi on väga vähe. Mul ei ole ühtegi kahtlust, et MV on valesid turniire mänginud aga tõese auditi jaoks on vaja kõrvale screenshoti viimase 60 päeva jooksul tehtud sisse - ja väljamaksetest.

Saan aru, et seda infot ei soovi Madis avalikult anda aga alati on võimalik määrata objektiivne ja usaldusväärne audiitor.

Kui ranka oleks nõus selleks hakkama siis saaks imo kõik asjad selgeks. kus mida tehtud on ja kas on üldse midagi mäda. Samuti lasta saata audit otsa starsilt rankale ja kõikidele küsimustele peaks olema vastused olemas. Kui midagi varjata ei ole siis ei tohiks ka probleemi olla seda teha. iseasi kas Ranka viitsiks selle enda peale võtta.

E: ja üldse ma ei saa aru milleks nii kiivaliselt varjata sharkscope kui see teeks pildi selgemaks? ma saan aru kui grindid siis ei taha, et regsid näeksid or smth, aga plah kui on mingid arusaamatused või jamad siis pole raske teha paariks päevaks opt-in ja näiteks mitte mängida need paar päeva. kui kõik laabub ja uuesti grind lahti läheb siis võib ju blocki jälle peale panna. arusaamatu keerutamine.

ranka
16.05.12, 19:04
Kas siis sellest postist ei piisa? Minu arvates ta postitas sama info avalikult: http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/2521-Madis-Very-Stake-elu24-nd-stuff-(rahul-)-P?p=429912&viewfull=1#post429912

udikaz
16.05.12, 22:00
ok. lihtsalt liigne ettevaatus ei tule kunagi kahjuks ;)

flipmachine
16.05.12, 22:45
Madis, kui br langeb alla 1000$ siis anna koheselt teada.

sorm
17.05.12, 14:25
Madis, kui br langeb alla 1000$ siis anna koheselt teada.

40 20-May 14:30 Main Event [2-Day Event] M: $1,050.00

hotcocacola
20.05.12, 10:08
Tundub et graafikud lõid trollidel ja hateritel luugid kinni....

pastilaa
20.05.12, 10:40
Tundub et graafikud lõid trollidel ja hateritel luugid kinni....

? Kivis oled ? Tänu "hateritele" ja "trollidele" viitsis kuningas end üldse liigutama hakata. Tundub, et sa ei saa endiselt (taha aru saada), milles siin probleem oli. Investoritel tuli läbi ussim*nni pugeda INFO nimel stake ajal. Pigem võiks su "trollidel ja hateritel luugid kinni" kohta FYP teha ja öelda, et haterid ja trollid lõid noorel nartsissistil põhja alt ära korraks - reality check kulus ära ja tõi tagasi maapeale. Loodetavasti sellest õppetunnist oli kasu ja elu on edasi lill.

gl!

Pumper
20.05.12, 10:50
Tundub et graafikud lõid trollidel ja hateritel luugid kinni....

Vaikus on seetõttu et sind nähti Tallinnas liikumas ja nüüd on haterid ehmunud. Va. 1 troll.

VisaHing
20.05.12, 12:25
Tahaks loota, et täna näeb informeerivat posti Madis Very poolt nagu ta ise lubas ( iga pühapäev update ).

hotcocacola
20.05.12, 13:07
Vaikus on seetõttu et sind nähti Tallinnas liikumas ja nüüd on haterid ehmunud. Va. 1 troll.

:D

con
20.05.12, 13:09
öeldakse, et laste, nõdrameelsete ja vanurite peale pole mõtet närvi minna.
vahel tahaks seda prügi kommenteerida, mida mõne vostro omaniku suust voolab, kuid olen nüüdseks aru saanud, et mõni inimene lihtsalt ei küündi tõsiseltvõetavuseni. ei kujuta ette ka kuidas mõni oma pilve pealt alla tuleb aga tönaseks peaks selge olema, et see kannatlike inimeste jutt on nagu hane selga vesi. Pole mõtet oma energiat raista sellele.
ei kujuta ette, kas mingisugune alla kukkumine üldse aset leiab. reaalne maailm on fantaasia poolt liiga ära lämmatatud.
õnne selles elus, kuna kardan, et sellise suhtumisega läheb seda kõvasti vaja.

Jäämees
20.05.12, 13:14
Pigem kipub sellistel inimestel ikka elus hästi minema mingi valemiga

con
20.05.12, 13:33
kui aru ei saadagi, et mingisugune probleem on siis võib-olla tundubki nagu probleemi poleks. ehk siis kõik tore ja nii nagu olema peab.
Samas ei usu, et sellisel inimesel midagi peale pinnapealsete inimsuhete olla saaks. ainult cash veel õnnelikuks ei tee. elutervel inimesel võib ta muidugi tohutult elukvaliteeti parandada, kuid tal on muu juba olemas.

vapsik
20.05.12, 13:59
Õhk on kadeduse lõhna täis.

Mr_Kenny
20.05.12, 14:08
Õhk on kadeduse lõhna täis.

Armastust ning salajast kirge.

Junken
20.05.12, 14:08
Õhk on kadeduse lõhna täis.
Olen kade, et ma pole selline 2, nagu Madis

ok2aa
20.05.12, 15:21
kui aru ei saadagi, et mingisugune probleem on siis võib-olla tundubki nagu probleemi poleks. ehk siis kõik tore ja nii nagu olema peab.
Samas ei usu, et sellisel inimesel midagi peale pinnapealsete inimsuhete olla saaks. ainult cash veel õnnelikuks ei tee. elutervel inimesel võib ta muidugi tohutult elukvaliteeti parandada, kuid tal on muu juba olemas.

sa lihtsalt ei saa aru, et maailmas on kahte sorti inimesi: haterid ja printerid.

andu_andu
20.05.12, 15:27
Tundub et graafikud lõid trollidel ja hateritel luugid kinni....
Kui oleks pidanud välja mõtlema kõige valema/retardima posti, mis selle teema jätkuks siia tulla oleks võinud - poleks keegi vist osanud isegi midagi ligilähedaselt haiget välja möelda !


öeldakse, et laste, nõdrameelsete ja vanurite peale pole mõtet närvi minna.
vahel tahaks seda prügi kommenteerida, mida mõne vostro omaniku suust voolab, kuid olen nüüdseks aru saanud, et mõni inimene lihtsalt ei küündi tõsiseltvõetavuseni. ei kujuta ette ka kuidas mõni oma pilve pealt alla tuleb aga tönaseks peaks selge olema, et see kannatlike inimeste jutt on nagu hane selga vesi. Pole mõtet oma energiat raista sellele.
ei kujuta ette, kas mingisugune alla kukkumine üldse aset leiab. reaalne maailm on fantaasia poolt liiga ära lämmatatud.
õnne selles elus, kuna kardan, et sellise suhtumisega läheb seda kõvasti vaja.
+1 . Well said ! Olen möelnud ka midagi sellist kirjutada, kuid pole leidnud õigeid sõnu ja pigem ennast viisakuse pärast tagasi hoidnud. Olen kindel, et ma pole kaugelt ainus. Saan aru, et isiksusi on erinevaid jne, et mida üks inimene teeks/ütleks/kirjutaks see võib teisele kodanikule mõeldamatu tunduda, kuid see asi on juba üle piiride retarded imo.
Ja uskuge mind, siin ei ole asi kadeduses - olen võitnud suurusjärgus pokkeriga sama palju ja ei unista poemüüjate wtf-dest peale minu poeskäiku.


Õhk on kadeduse lõhna täis.

Sa oled retard
Andu.

ranka
20.05.12, 15:47
sa lihtsalt ei saa aru, et maailmas on kahte sorti inimesi: haterid ja printerid.

ROFL. Nii naljakas!! :D:D:D

Cypher0
20.05.12, 16:22
Avan õlle coni ja andu postide auks, hea lugeda mõistlikku juttu.

Kiidan!

jasssass
20.05.12, 16:32
Mõtlesin juba hetkeks, et Madise musta huumori nurgake hakkab ära vajuma, õnneks Coca puhus elu sisse jälle. Vast Madis võtab nüüd ohjad enda kätte ja laseb graafikud ka siia üles hateritele

Madis Very
20.05.12, 22:01
http://www.upload.ee/image/2359638/Amount_Won_in_Chips_over_Hands_Played_for_Madis_Ve ry.png
http://www.upload.ee/image/2359643/BB_Won_over_Hands_Played_for_Madis_Very.png
*Suured chip swingid on obv 3r suuremad potid.
See graph on aind 8/15 180sed
http://www.upload.ee/image/2359655/Amount_Won_in_Chips_over_Hands_Played_for_Madis_Ve ry.png

Deep runid ei tule ära veel, ehk ei biidi :D. Roll 1040$ üks 3r laud on veel alles ei midagi erilist 3 rahadeni.

Ei ole hetkel aega lugeda mis pikk vaidlus siin jälle käib lähen varsti välja küll homme loen.
Hetkel kui kodus olnud siis rahulikud 3 päeva teinud 40/30/30 180man sessid. Nothing special aga surnud pole. Järgmine reede/laup lähen ka suure % oopsi/suomi turnat tln mängima. Muudel aegadel ok ja vähemdal 30 180t tahaks päevas teha.

GL

Madis Very
20.05.12, 22:39
*1180

vMario
26.05.12, 23:15
no nii, pühapäev on täies hoos, aga lubatud updatetest ei midagi ...

rasmer
27.05.12, 00:28
no nii, pühapäev on täies hoos, aga lubatud updatetest ei midagi ...

Isegi Aasias veel suht varajane pühapäev....

800miljonit
27.05.12, 07:56
roll 3,6k$ viimased sessid lõpuks näitasid miinust ka aga no worries, 180manid on ikka nii kerged. Tasapidi ehitab kõik üles jälle ära võtan rahulikult ja mängin, kui enesetunne A++, hetkel paar asja ka irl mis ei lase suurt volüümi päevast lasta, kuid ühe korraliku 50 mänguse 180man sessi ikka ära teeb.

180mane sa ei biidi, vot seda ma ytlen.
ei trolli, olen neid üksjagu lasknud ja ka sinu mängu selle stake pärast jälginud.
ei mahu pähe kuidas inimesed annavad 5k ilma et oleks statse mis tõestavad et mängija suudab positiivset ROI-d näidata.

ajah 50 mängu ei ole ju mingi sample? on sul üldse aimu kui palju üks keskmine reg suudab 50 mängu pealt USD-i teenida? kordades rohkem tuleb neid mängida

Provoker
27.05.12, 08:49
no nii, pühapäev on täies hoos, aga lubatud updatetest ei midagi ...

Oli ju jutt, et pühapäeval peale viimast sessi. Hetkel pole kell veel kümmegi.

redddman10
27.05.12, 17:24
Oli ju jutt, et pühapäeval peale viimast sessi. Hetkel pole kell veel kümmegi.

obv sai kaineks ja arvas et on pühapäeva õhtu..:)

Madis Very
27.05.12, 23:06
http://www.upload.ee/image/2379857/BB_Won_over_Hands_Played_for_Madis_Very.png
http://www.upload.ee/image/2379863/Untitled.jpg

FPPde satte tegin ka toredalt seal sai ka hästi $.
Jõudsin hommikul kell 8 Tallinnast tagasi, kus tegin 10h live cash sesse ja turnasid ehk ööd olid kinni ja reede ööl Leiboldite juurde jõudes ei viitsinud ka enam nii hilja läpakast paari mängu starsis teha. Täna Tartu jõudes ei tahtnud pokkerit nähagi, kuid peale und tuli sessi isu. Samas pidin regamised tahetust varem lõpetama ja kodust kohe kohe, kui viimased läbi lahkuma. Kuid mingid mängud sain ära teha. viimane 3$r veel lahti kui seda kirjutan

800miljonit ja kes sa oled ?
Username mängudes, et saaksid advektiivsed hinnagut anda v niisama trolling ?
180mane biidin kindlasti ning jah on aimu obv tule räägime sellest kunagi pikemalt kui tahad :). Positiivser ROId näidata lol, just selleks mul ongi igalpool blocked, et ma tahan rexidele random olla. Samas vahet pole mida ma siin ju ütlen nagunii kõigil oma arvamus.
Aga kui ei usu biitimist anyway siis mida selle stakega üldse jamada. Ei ole mingit huvi seda juttu siin kuulata ma ausalt mängiks heameelega ammu juba oma rahadega starsis.

BR 1678$

frustreeriv stake

supastone
27.05.12, 23:14
ma ausalt mängiks heameelega ammu juba oma rahadega starsis

frustreeriv stake

Puhtalt selle pealt ütlen et oled ilge mynn.

VisaHing
28.05.12, 11:22
Puhtalt selle pealt ütlen et oled ilge mynn.

Ma nii halvasti ei ütleks aga tegelt +1.

Miks sa üldse beggisid endale nii suure vastutusega stake siis? Nüüd on sul 2 varjanti:
1) maksta stake ise kinni ja tagastada rahad
2) grindida kuni break even ja tagastada rahad

Kui biidid nagu arvad, siis küta voluumi ja gl :)

Mr_Kenny
28.05.12, 19:09
Ma nii halvasti ei ütleks aga tegelt +1.

Miks sa üldse beggisid endale nii suure vastutusega stake siis? Nüüd on sul 2 varjanti:
1) maksta stake ise kinni ja tagastada rahad
2) grindida kuni break even ja tagastada rahad
3) Tõmba bustoks ja GG.
Kui biidid nagu arvad, siis küta voluumi ja gl :)

fyp

800miljonit
28.05.12, 19:23
180 manid on ikka nii kerged. Tasapisi ehitan kõik üles jälle
180 manid on ikka nii kerged. Tasapisi ehitan kõik üles jälle
180 manid on ikka nii kerged. Tasapisi ehitan kõik üles jälle

180 manid on ikka nii kerged. Tasapisi ehitan kõik üles jälle
180 manid on ikka nii kerged. Tasapisi ehitan kõik üles jälle
180 manid on ikka nii kerged. Tasapisi ehitan kõik üles jälle

BeYo
28.05.12, 19:24
retard? (H)

Jäämees
28.05.12, 19:28
Ma ei tea kus see raha kadus...


180 manid on ikka rämedalt swingised ka

fikuuu
28.05.12, 21:49
Ma ei saa üldse aru miks siin mingid lambi inimesed sõna võtavad,kes asjasse üldse ei puutu.Elage end kuskil mujal välja.

eddi
28.05.12, 22:03
Ma ei saa üldse aru miks siin mingid lambi inimesed sõna võtavad,kes asjasse üldse ei puutu.Elage end kuskil mujal välja.

+1
Halb mu arust, tegelased, kes ei ole sellega üldse seotud, ärritavad steikijat mõttetult. (ja ärritatud pokkerimängija ei ole hea pokkerimängija:) )

Poke
28.05.12, 22:31
Avalik blogi ju, miks need ei tohi arvamust avaldada, kes ei ole staar mängijat stakenud?

yolpa
29.05.12, 11:01
Avalik blogi ju, miks need ei tohi arvamust avaldada, kes ei ole staar mängijat stakenud?

kui sa pmst laimad teise inimese mängu siis võiks ikka kuskil ka omad tulemused nähtaval olla

Madis Very
29.05.12, 11:16
+1
Halb mu arust, tegelased, kes ei ole sellega üldse seotud, ärritavad steikijat mõttetult. (ja ärritatud pokkerimängija ei ole hea pokkerimängija:) )

Ilmselgelt :P



Ma nii halvasti ei ütleks aga tegelt +1.

Miks sa üldse beggisid endale nii suure vastutusega stake siis? Nüüd on sul 2 varjanti:
1) maksta stake ise kinni ja tagastada rahad
2) grindida kuni break even ja tagastada rahad

Kui biidid nagu arvad, siis küta voluumi ja gl :)

Lol, wtf. Nüüd on juba reeglites stake tagastamine minu poolt ? wdf, nagu ma laenu oleks võtnud

----
Anyway ma olen liiga avatud inimene imho, et siin osad ilma hüppamata kohe aru saaks. Obviously kõigil kellel olnud kunagi ajutised rahaprobleemid tahtsid staket, et oma mäng edasi mängida jne. Swingid on nagunii see oleks kõik samamoodi ka minu rahaga juhtunud. Aga kui on võimalus tagasi oma raha juurde minna siis ilmselgelt see oleks prioriteet 1. Aga vaja kohe sp möliseda. Aga ma oleks seda juba ammu teinud, kui soov nii suur oleks.
Ning jah suht suur üllatus, et see stake on mõlemale osapoolele frustreeriv ...
gtfo supastone

Olen otseselt öeldud jah ärritatud ja ei suuda max grindida ja max head mängu näidata atm.
Aega võtab ka igapäevane raamatute lugemine - non poker, pokkeri õppimine online, 4 hobust, cashi mänguga uuesti alustamine (mitte stake raames starsis kuna ei viitsi chipdumpingu süüdistusi jälle kuulata siis senine mini 500$+ profit on teisel saidil) ja live mängud.
Vahepeal hullustus peale tuleb siis kasutan maxi ära ja lasen hullu aga vastu tahtmist ma ei suuda mängida siis võib lihtsalt atm ja burn money teha. See foorumi result oriented suhtumine ei aita üldse kaasa. Kõik me teame, et ei oleks mingeid probleeme, kui stake oleks sama palju plussis aga on atm miinustes. - Aeg parandab kõik haavad :P

Pühapäevani ja paremate uudisteni !

adam_q
29.05.12, 12:44
kui sa pmst laimad teise inimese mängu siis võiks ikka kuskil ka omad tulemused nähtaval olla

jah, ja kui on sitt film, siis pead enne oma tehtud filmid ette näitama :D

supastone
29.05.12, 12:48
kui sa pmst laimad teise inimese mängu siis võiks ikka kuskil ka omad tulemused nähtaval olla

Ma ei tea kas sa pidasid mind silmas kuid mina laimasin isiksust (tema suhtumise põhjal) mitte tema tulemusi.

jarlop
29.05.12, 12:53
Ei saa ma aru sinust, miks sa võtad neid mänge koguaeg juurde? online cash, live mängud? 4hobust?- see tähendab et staked ise ka vendi kui ma aru õigesti aru saan? pokkeri õppimine online, igapäevane raamatute lugemine okei sellest saan veel aru. Põhimõtteliselt kui sa piidid siis pole seda ka niipalju tarvis. Mina sinu asemel, tegeleks enamus ajast selle online MTT stakega siin, pööraks nendele teistele asjadele vähe tähelepanu, või ongi sul plaan see stake siis venitada ma ei tea kui pikaks? Pole minu asi, aga nagu ma aru saan sul suht tähtis enda maine jne.. Njh, see nagunii juba rikutud ja asi järjest hullemaks läheb. Minu soovitus sulle: anna hullult volüümi ja lõpeta see stakes asi kiiresti ära, saad oma rahadega edasi majandada.

mait47
29.05.12, 13:13
Mulle tundub, et see stake on justtäpselt sellises seisus tänu stake-välistele hitidele. Ei ole just vaja sherlock olla aru saamaks et oma raha eest muudes võrkudes mängimiseks on motivatsiooni oluliselt rohkem..
Siin ongi koht kus staketav peaks näitama (ja näitabki) mis puust ta on

timz0333
29.05.12, 13:20
lol@grindbreakeven ja tagasta rahad.ee

800miljonit
29.05.12, 13:41
http://www.youtube.com/watch?v=zf2JdDcpTn8&feature=share

VisaHing
29.05.12, 17:50
Madis a sa ei vastanud sellele küsimusele, et: Sul stakeraame teenitud posu FPP-sid. Mai tea, mis su vip level aga 55k+ FPP-d peaks sul kindlalt olema. Peaksid peris OK br boosti saama kui leiad meelepärased satikad.

800miljonit
29.05.12, 18:09
Madis a sa ei vastanud sellele küsimusele, et: Sul stakeraame teenitud posu FPP-sid. Mai tea, mis su vip level aga 55k+ FPP-d peaks sul kindlalt olema. Peaksid peris OK br boosti saama kui leiad meelepärased satikad.

kas kindlam poleks mitte osta fpp cashi 600$+ kui tõesti niipalju ffp on balansis

isutuba
29.05.12, 18:15
Misasja te trollide koguaeg

FPPde satte tegin ka toredalt seal sai ka hästi $.

e. Ja see veel eile kirjutatud

VisaHing
29.05.12, 18:33
Misasja te trollide koguaeg
e. Ja see veel eile kirjutatud

Ops ei pannud kohe mitte tähele seda :)
Trollimiseks seda küll nüüd nimetada ei saa.

yolpa
29.05.12, 21:17
Ma ei tea kas sa pidasid mind silmas kuid mina laimasin isiksust (tema suhtumise põhjal) mitte tema tulemusi.

800milli pidasin silmas

MagicFriend
29.05.12, 22:30
grind, roll, variance jm taoline on siin teemas suht 2jarguline imo.
mind huvitab aga endiselt, et mis kuradi naised need 2700 euri kasseerivad. tra, pilte neist naistest v6i pista too muinasjutt endale persse Madis.

udikaz
29.05.12, 23:28
ja veel lõuna hispaanias :) naiste klubis 92. mis asub marbellast nats eemal saad õhtuks ühe naise 60 euri ja kui neid 10 tükki võtta saad soodukat ka. samuti saad ise valida umbes 100 palja naise hulgast otse baaris. nad käivad ringi seal ja igale maitsele peaks midagi olema ;)

sorm
30.05.12, 01:43
Selle raha eest saab endale juba päriseks naise osta. €2k + postitamiskulud saadetakse Hiinast :D For real, tuleb koristab, teeb minetti, peseb autot (saad ennem piltide järgi valida ka)... Ausalt on ära öeldud, et €1k läheb perekonnale ja €1k vahendajale. Postikulud maksad ise...

sorm
30.05.12, 01:45
Üldislet MTT variatsioon on suur, küll Madis hitib varsti.

udikaz
30.05.12, 03:06
Üldislet MTT variatsioon on suur, küll Madis hitib varsti.

ega selles ei kahtlegi.

Nylander
30.05.12, 12:12
ega selles ei kahtlegi.

küll me kõik hitime varsti

Mr_Kenny
30.05.12, 14:04
Selle raha eest saab endale juba päriseks naise osta. €2k + postitamiskulud saadetakse Hiinast :D For real, tuleb koristab, teeb minetti, peseb autot (saad ennem piltide järgi valida ka)... Ausalt on ära öeldud, et €1k läheb perekonnale ja €1k vahendajale. Postikulud maksad ise...

PM sent

ranka
03.06.12, 06:18
Matu ise ei saa hetkel foorumi ja palus postitada:


"hetkel kell 7 hommikul teel bussi teel tartu poole, ei tea millal ärkan atm üli halb olla, roll on sama zero aktiivsuse nädal ei suuda suurelt grindida, pühap õhtul ilmselgelt suuremad plaanid hetkel puhkan välja haigestl ive nädalat, silmad punnis tuli vist normaalne tekst head ööd"

pikk28
03.06.12, 10:03
mul kahju juba Madisest!. Iga pühapäev on jube halb olla ja silmad krõllis. Pühapäev on see aeg kus peaksid perega olema või siis sõpradega midagi koos ette võtma. Madis grindi ainul online ja stake raames, siis ei lähe silmad krõlli ja ei ole ka koguaeg *atm ülihalb olla*.
Edu !

masterpuppet
03.06.12, 10:34
Mõni nõrgema närviga stakeja võib varsti nii Matu uksetaha minna, sellise jutu peale.

Ajuvaba egoism ning pohhuism ja mõned muud *ismid.

pastilaa
03.06.12, 10:46
piinatud geenius

800miljonit
03.06.12, 11:03
päris baller vend ikka. miks tal iga pühapäev halb on olla? kas ta käib park casinos joomas ja siis laseb ajaviiteks 82$ hyper 6max mtt-sid stake raha eest v? päris palju noid hypereid ikka seal väljavõttes :S

andu_andu
03.06.12, 11:24
http://3.bp.blogspot.com/-D1eYRwZkaUc/T8kDR04Lp9I/AAAAAAAAEdY/oDeiwhGfKEo/s1600/db.png

Madis Very
03.06.12, 21:15
Tapan ennast R-P 12-14h livedega, kui kas või veerand tunniseid pause teha äkki siis ei ole lõpus nii zombie aga kui mängida siis aeg lendab ja ei pane küll tähele, et midagi viga. Mäng läbi ja bussile hakkad minema siis on küll oh god why. Nüüd jälle korras obv.
1562 atm ST alles ainult, kel igav aga palun võib vaadata nagunii jääb midagi silma mis mul hetkel mitte.
Ei tunne ennast üldse online sng/mttdes mugavalt ka ongi kuulutused siin siis tõeks läinud, et ei biidi ? Ausalt pole mugav väga weird.
"LilBigKahuna"ga (atm eesti parim 180manide regular for sure) pargis eile rääkides ütles ta sama 180ste kohta, et variatsioon on suurem kui arvatakse. Ta soovitas ntks 35$ste jaoks isegi 20k rolli, et mugavalt mängida (järgmine kord kui räägime küsin üle nri ma loodan, et ma katastroofiliselt puusse ei pannud nüüd doh). Päris paar BId. See näitab, kui fkn killer see on ikka. Imo peaks mõnel healt coachilt lõpuks hh review lessoni võtma, wsop jms hoiavad neid eemal ainult. Paar tükki mul silmas on ja ühendust saaks, kes on viimane aasta crushamentinud. Ei oska ainult aimata mis ajaks tunni saaksin. Tilgub nagunii online mäng igaltpoolt, et masinavärk starsis ikka ei käi ja hetkel tundub nii auku viskamine mäng, kui lekked pole parandatud.

http://d24w6bsrhbeh9d.cloudfront.net/photo/4369355_700b.jpg,
* off stake
Atm live turnad, cash ja online 6max cash on lihtsalt nii tõmbavad, et muust ei mõtlegi. Nagu väike laps, kes ootab sünnipäeva olen pidevalt nendega. Õppimine ja silmaga nähtav arendustöö on lihtsalt nii nauditav. Kahju, et mõistus online turbosid ei suuda iseseisvalt enam arendada. Paistab, et mingi loogika klõks on läinud, mis juhatab mind vastupidi hetkel nende mängudega.
oh
Hetkel jutti kirjutades tuli mõte, et peaks eelmise aasta enda HHsid üle vaatama, kui resultid ja roi veel täiesti soliidsed olid. Teengi seda täna juba. Siis näen mis krdi puuga pähe klõks käinud.

Poke
03.06.12, 21:22
571 bi br managmendiga on mugav mängida muidugi, et siis ei pane tähelegi kui väiksed 200bi downerid peale tulevad vm?

BuildUp
03.06.12, 21:24
Ära põe. Küll varsti tagasi back in business nagu allpool olev vend:


http://www.youtube.com/watch?v=dNCuzv5mG5c

marcoloco
03.06.12, 21:53
Hetkel jutti kirjutades tuli mõte, et peaks eelmise aasta enda HHsid üle vaatama, kui resultid ja roi veel täiesti soliidsed olid. Teengi seda täna juba. Siis näen mis krdi puuga pähe klõks käinud.

ma ei tea palju sa eelmine aasta turbodes volume panid, aga minuarust see et stake algus l2ks v2ga h2sti ja p2rast downsing on ju suuresti seletatav sellega, et alguses regularidel polnud su kohta piisavalt infot. Seega nad eeldasid et sa oled average unknown player ja sul oli nende vastu edge.. Mida aeg edasi, seda rohkem sinu v6imalikke leake hakatakse 2ra kasutama. Sinu m2ng ei pruukind selle ajaga halvemaks minna, lihtsalt vastased kohanesid kiiresti. Soovitan filtreerida v2lja tulemused vs regulars ja tulemused vs fish. (kuna multiplayer game siis ei saa tulemusi in $, aga chips on ka piisav indikaator) Ma ei tea kas HEM-is v Pokertrackeris on v6imalik otse vaadata tulemusi mingite kindlate vastase tyypide vastu (ned labelid saab kindlasti paika panna), aga SQL-i minnes saab seda kindlasti teha.

Junken
03.06.12, 22:04
Tapan ennast R-P 12-14h livedega, kui kas või veerand tunniseid pause teha äkki siis ei ole lõpus nii zombie aga kui mängida siis aeg lendab ja ei pane küll tähele, et midagi viga. Mäng läbi ja bussile hakkad minema siis on küll oh god why. Nüüd jälle korras obv.
1562 atm ST alles ainult, kel igav aga palun võib vaadata nagunii jääb midagi silma mis mul hetkel mitte.
Ei tunne ennast üldse online sng/mttdes mugavalt ka ongi kuulutused siin siis tõeks läinud, et ei biidi ? Ausalt pole mugav väga weird.
"LilBigKahuna"ga (atm eesti parim 180manide regular for sure) pargis eile rääkides ütles ta sama 180ste kohta, et variatsioon on suurem kui arvatakse. Ta soovitas ntks 35$ste jaoks isegi 20k rolli, et mugavalt mängida (järgmine kord kui räägime küsin üle nri ma loodan, et ma katastroofiliselt puusse ei pannud nüüd doh). Päris paar BId. See näitab, kui fkn killer see on ikka. Imo peaks mõnel healt coachilt lõpuks hh review lessoni võtma, wsop jms hoiavad neid eemal ainult. Paar tükki mul silmas on ja ühendust saaks, kes on viimane aasta crushamentinud. Ei oska ainult aimata mis ajaks tunni saaksin. Tilgub nagunii online mäng igaltpoolt, et masinavärk starsis ikka ei käi ja hetkel tundub nii auku viskamine mäng, kui lekked pole parandatud.

http://d24w6bsrhbeh9d.cloudfront.net/photo/4369355_700b.jpg,
* off stake
Atm live turnad, cash ja online 6max cash on lihtsalt nii tõmbavad, et muust ei mõtlegi. Nagu väike laps, kes ootab sünnipäeva olen pidevalt nendega. Õppimine ja silmaga nähtav arendustöö on lihtsalt nii nauditav. Kahju, et mõistus online turbosid ei suuda iseseisvalt enam arendada. Paistab, et mingi loogika klõks on läinud, mis juhatab mind vastupidi hetkel nende mängudega.
oh
Hetkel jutti kirjutades tuli mõte, et peaks eelmise aasta enda HHsid üle vaatama, kui resultid ja roi veel täiesti soliidsed olid. Teengi seda täna juba. Siis näen mis krdi puuga pähe klõks käinud.
in be4 MadisVery €20k stake

bauss
03.06.12, 22:07
kui saaks valida kõige segasemalt kirjutaja foorumis, sa oleks raudselt number 1, no kohe mitte midagi ei saa aru

rasmer
03.06.12, 22:19
Kas poleks siis äkki mõtet stake poolte kokkuleppel lõpetada ? Kui sa ise ennast mugavalt ei tunne ja volüümi ka eriti ei anna, siis pole kellegi jaoks asi mõistlik.

Pumper
04.06.12, 09:16
Lugedes blogi, siis ei viici härra enam selle long run/hot shot diiliga tegeleda. Isiklikult ei tunne teda, mingeid eelarvamusi ei oma, aga see kumab igaltpoolt läbi, 6-max, hobused ja live cash on eelistatumad, mida staketav ka ise rõhutab. Arvan et mingit nahka siit enam ei tule. Kuna ta ise pakkus long run staket ja enam sellega ei tegele, siis loeks mina selle ilmselge reeglite rikkumise alla (mingit pausi ta ei kirjeldanud stake pakkumises - isegi moti langemise puhul erisusi) ja staketav peaks hüvitama stakejatele kopikad.

vsiu100
04.06.12, 10:53
PM sent



solid post, sir :)

KristjanLaas
04.06.12, 11:31
Minu sendid:

Peale seda kui Madis sai stake, hittis ta EMV ME ja sai solid rolli, ma ei mäleta kas stake sellel ajal miinuses oli, aga juhul kui oli, siis on ammu juba aru saada, mis tüüpi inimesega on tegu. Selles suhtes, et kui olukord enam Madisele endale hetkel kasulik ei ole, siis see ka dropitakse ja hunnik inimesi, kellele seetõttu näkku sülitatakse, teda enam ei huvita. Sellist asja nagu austust/moraalitunnet ei ole. Pole kahtlusti, et kui ME hitti poleks tulnud, oleks Madis korralikult stakele keskendunud, vaeva näinud ja suure tõenäousega oleks stake korralikult plussis, sest temal endal oleks vaja raha ja selleks oleks tal vaja miinusest välja ronida.
Nüüd aga puudub selleks vajadus ja nii ongi, et stake reeglites pole kirjas, et ei või miinusesse jääda või peab actually ka vaeva nägema, mitte tekitama konstantselt mindseti, kus võitmine ongi pea võimatu ja mäng -EV. Isegi kui long runis normaalselt mängides crushib. Madis on ise (küll kaudselt ja seda ei saa kuidagi käega katsutavalt tõestada) tekitanud olukorra, kus stake jääbki pigem miinusesse kui plussi. Ja seetõttu ka kuna stake on miinuses, kuid rahatasku paks, ei ole mõtet tal enda arust ka edasi mängida, sest hetkel ta isegi profiti korral ise kasu ei saaks, vaid teeniks ainult miinust tagasi. Seetõttu ongi kergem lihtsalt bustida/mängida kurnatuna ja semitildisena mõned mängud, et investorid ei saaks vinguda, kuid reaalset +EV mängu sealt ei tule.

Kogu situatsioon on lihtsalt nii dispicable ja gross, eriti see kuidas uhkusega veel kirjutatakse, et ei viitsita stakega tegeleda ja 10 muud asja segavad igasuguse võimalikkuse normaalselt mängida. Oleks vähegi viisakust ei hõõruks vähemalt seda stakejatele nina alla.

GG, wp ja kui Madis lifebusti ei lähe või inimesed väga reaalselt ei hakka stakebacki nõudma ei ole ka eriti(lol) tõenäoline, et selles stakes tulevikus normaalset tööeetikat ja profitit näeks.

Ma päriselt ei taha hateda ja olen alati püüdnud hoiduda sellistest postidest ja olen pigem taolistes olukordades vaoshoitud, aga antud olukord on beyond horrible stakejatele ja nad võiks aru saada, et samamoodi jätkates kaotavad nad ilmselt veel rohkem kui juba on kaotanud sellesse projekti.

inward
04.06.12, 11:46
Kes teemaga nii kursis pole ja mitu lk postitusi läbi lugeda ei viitsi, siis Laasi post sums it up pretty much perfectly.

pastilaa
04.06.12, 12:07
Tõesti hea post Laas. Omamoodi sümboolne on selle posti juures ka see, et sinu foorumisse tulles meenutasid vägagi suhtumisega OP laadset kuningat - viimasel ajal aga vaieldamatult üks parimaid/vaimukamaid karaktereid foorumis. Järelikult on ka siin mingi lootus millegi väga ilusa jaoks tulevikus.
http://kerimovelnur.files.wordpress.com/2011/03/happy_people_dancing_back501.jpg

Mr_Kenny
04.06.12, 12:24
Tõesti hea post Laas. Omamoodi sümboolne on selle posti juures ka see, et sinu foorumisse tulles meenutasid vägagi suhtumisega OP laadset kuningat - viimasel ajal aga vaieldamatult üks parimaid/vaimukamaid karaktereid foorumis. Järelikult on ka siin mingi lootus millegi väga ilusa jaoks tulevikus.
http://kerimovelnur.files.wordpress.com/2011/03/happy_people_dancing_back501.jpg

Suprise buttsex?

Wp Laas

eddi
04.06.12, 12:27
Minu sendid:

Peale seda kui Madis sai stake, hittis ta EMV ME ja sai solid rolli, ma ei mäleta kas stake sellel ajal miinuses oli, aga juhul kui oli, siis on ammu juba aru saada, mis tüüpi inimesega on tegu. Selles suhtes, et kui olukord enam Madisele endale hetkel kasulik ei ole, siis see ka dropitakse ja hunnik inimesi, kellele seetõttu näkku sülitatakse, teda enam ei huvita. Sellist asja nagu austust/moraalitunnet ei ole. Pole kahtlusti, et kui ME hitti poleks tulnud, oleks Madis korralikult stakele keskendunud, vaeva näinud ja suure tõenäousega oleks stake korralikult plussis, sest temal endal oleks vaja raha ja selleks oleks tal vaja miinusest välja ronida.
Nüüd aga puudub selleks vajadus ja nii ongi, et stake reeglites pole kirjas, et ei või miinusesse jääda või peab actually ka vaeva nägema, mitte tekitama konstantselt mindseti, kus võitmine ongi pea võimatu ja mäng -EV. Isegi kui long runis normaalselt mängides crushib. Madis on ise (küll kaudselt ja seda ei saa kuidagi käega katsutavalt tõestada) tekitanud olukorra, kus stake jääbki pigem miinusesse kui plussi. Ja seetõttu ka kuna stake on miinuses, kuid rahatasku paks, ei ole mõtet tal enda arust ka edasi mängida, sest hetkel ta isegi profiti korral ise kasu ei saaks, vaid teeniks ainult miinust tagasi. Seetõttu ongi kergem lihtsalt bustida/mängida kurnatuna ja semitildisena mõned mängud, et investorid ei saaks vinguda, kuid reaalset +EV mängu sealt ei tule.

Kogu situatsioon on lihtsalt nii dispicable ja gross, eriti see kuidas uhkusega veel kirjutatakse, et ei viitsita stakega tegeleda ja 10 muud asja segavad igasuguse võimalikkuse normaalselt mängida. Oleks vähegi viisakust ei hõõruks vähemalt seda stakejatele nina alla.

GG, wp ja kui Madis lifebusti ei lähe või inimesed väga reaalselt ei hakka stakebacki nõudma ei ole ka eriti(lol) tõenäoline, et selles stakes tulevikus normaalset tööeetikat ja profitit näeks.

Ma päriselt ei taha hateda ja olen alati püüdnud hoiduda sellistest postidest ja olen pigem taolistes olukordades vaoshoitud, aga antud olukord on beyond horrible stakejatele ja nad võiks aru saada, et samamoodi jätkates kaotavad nad ilmselt veel rohkem kui juba on kaotanud sellesse projekti.

Lõpuks ometi ilus, ratsionaalne ja kokkuvõttev postitus, hea lugeda lausa. Kui enne käis jutt, et kõrvalistel isikutel pigem eemale hoida, siis mõtlesin ise selle all seda, et kõrvalised "emotsionaalse" jutuga inimesed mitte ei võiks, vaid peaksid kohe kõrvale hoidma, aga mõistusega läbimõeldud arvamust on alati hea kuulata, vahet pole, kas kõrvaline isik või mitte...

http://www.securitycurve.com/wordpress/wp-content/uploads/2011/03/gobernator-approves.jpg

fikuuu
04.06.12, 12:47
Lõpuks ometi ilus, ratsionaalne ja kokkuvõttev postitus, hea lugeda lausa. Kui enne käis jutt, et kõrvalistel isikutel pigem eemale hoida, siis mõtlesin ise selle all seda, et kõrvalised "emotsionaalse" jutuga inimesed mitte ei võiks, vaid peaksid kohe kõrvale hoidma, aga mõistusega läbimõeldud arvamust on alati hea kuulata, vahet pole, kas kõrvaline isik või mitte...

http://www.securitycurve.com/wordpress/wp-content/uploads/2011/03/gobernator-approves.jpg

Just seda ma silmas pidasingi oma postiga,konstruktiivse arutelu vastu pole mul midagi kuid hate-postitused oleks võinud olemata olla.

fikuuu
04.06.12, 13:55
Minu arust on Madisel kaks varianti :

Variant A : tunnistab,et pole aega ega motivatsiooni steigi alt mängida ja tagastab investoritele algsumma
Variant B : Annab endale aru, et on endale kohustuse võtnud steikijate ees ja jätab muud asjad tagaplaanile ja keskendub online mängule ja annab volüümi.


Igaljuhul peab Madis endale kõigepealt oma seisukoha selgeks tegema.
Tean,et reeglites polnud kirjas midagi raha tagastamisest,kuid samuti polnud midagi seal kirjas sellest mis siis saab kui steigitaval motivatsioon puudub raha printida.

Selles mõttes,et kui sa raha tagastad saad jälle enda pleki eest online mängida ja ei pea siin inimeste hala taluma :)

MagicFriend
04.06.12, 14:02
2700eurised naised on endiselt tabuteema :mad:

udikaz
04.06.12, 14:14
imo kui 3k€ pole mingi probleem kuskil hoorade peale kulutada, siis ei tohiks 4k€ kulu, et enda piinamine lõpetada küll mingi probleem olla.

rasmer
04.06.12, 14:21
Minu arust on Madisel kaks varianti :

Või äkki kolmas variant, et tagastab selle summa, mis praegu on ?
Neljas, et jätkab samas tempos ja vaimus ja jõuab kuue kuu pärast bustosse steigiga ?
Viiendaks pakuks veel, et äkki sõidab hoopis Egiptusesse vaimu puhkama livede jaoks stake rahaga.

Nali naljaks, aga vaatasin seda esimest reeglite postitust üle just ja seal ei ole tõesti mitte midagi mõistlikku kirjas investorite kaitseks. On nõudmised investoritele, aga staketavale pole mitte midagi ? Väga lollilt püstitatud stake, mida sellest olenemata paraku täiega ära võeti. Seetõttu mulle paistab küll, et lahendused peaksid toimuma poolte kokkuleppel ja siin sõltub palju Madise mehisusest, mis ta asjade parandamiseks teha tahab. Mingit alust ultimaatumile, et tagasta raha, sest volüüm on väike ja tulemused sitad, ma küll ei näe, sest lihtsalt mingeid reegleid selles osas ei paista. See kõik muidugi eeldusel, et Madis on olemasolevate stake reeglite osas aus olnud (2.8k naised ei tulnud stakest jne). Loomulikult on täiesti teine teema, mis juhtub Madise maine ja seisuga pokkerikommuunis. Ilmselt viimane stake tal.

muruntau
04.06.12, 14:23
Iseenesest oleks üks variant veel, stake kuidagi restruktueerida. Et Madis paneb oma raha paar k$ juurde, et saaks mängida kuni $22 turniire, millega iseenesest variatsioon peaks väiksem olema, teenistus veidi stabiilsem ja pigem suuremgi. 1k turniiri kohta kuus on võimalik nii näidata 4-5k profitit küll. Kasum läheks esialgu obv investoritele, aga ma paraku ei oska välja pakkuda, kuidas selline asi täpsemalt välja peaks nägema. Tõenäoliselt säiliksid ka motivatsiooniprobleemid, nii et põhimõtteliselt võib seda posti ignore'ida.

Ise ma sellest stakest osa ei võtnud just seetõttu, et BR oli pmst 100BI, mis reaalsuses on medium stakes turniirides gämble ka parima regi puhul.

Pumper
04.06.12, 14:41
Ma ei saa aru rasmer kust sa lugesid, et investorite kasuks pole stake teemas midagi kirjas. Teemas on kirjas et long run stake, st et ta mängib pikemat aega, pool aastat kuni aasta jne. Antud hetkel ta ei mängigi staket, tavaliselt küsitakse luba kui tahetakse midagi stakeväliselt mängida (eriti kui stake ise jääb seisma). Mina näen siin ilmselgelt staketava poolset rikkumist, ta ei tegele stakega vaid kolmandate asjadega - stake reeglite rikkumisel on alati 1 lahendus: staketav hüvitab stake summa. See et asja kirjas pole ei tähenda et ta ei teaks stake üldiseid reegleid mis on siin väljakujunenud pokkeriringkondades. Minupärast tehke mingi kokkulepe või midagi muud, aga oleks mina investor (vähemalt 1 minu hea sõber on), siis ma nõuaks raha tagasi ja kui ei maksa paneksin petturite nimekirja ja hakkaksin spämmima.

rasmer
04.06.12, 14:48
Ma ei saa aru rasmer kust sa lugesid, et investorite kasuks pole stake teemas midagi kirjas. Teemas on kirjas et long run stake, st et ta mängib pikemat aega, pool aastat kuni aasta jne.

Kord nädalas aasta aega mängida ongi long run stake ju. Näita mulle kohta, kus on täpsustatud tingimusi. Minu point ongi see, et alguses oleks võinud asjad paremini läbi rääkida, et selliseid asju vältida. Nüüd võiks Madis muidugi aru saada, et viimane aeg oleks asi tõsiselt kätte võtta või pull ühel või teisel viisil lõpetada.

Pumper
04.06.12, 15:03
Stake ei tähenda ka seda et aastas korra mängid, ta pole isegi luba küsinud puhkuseks, kõik käib stakejate loaga.

ranka
04.06.12, 15:11
Kogu see stake on musternäidis, kuidas ei tohiks stake käia. Alustades sellega, et stake jätkus lohakalt selle teemaga lõpetades mõttetu trollimise ja kehvade reeglitega ning viidud kahe saidi peale laiali.

Kuna mina ei ole investor siis mina saan olla siin kõigest kohtuniku rollis and that's it. Põhitegu on siiski investoritel ja mina olen hetkel sellega nõus, et madisele on antud mitu võimalust, kutsutud mitu korda korrale. Mõistlik aeg tegudeks ja omapoolsest vastutusest on möödunud ja leian, et investoritel on õigus oma rahad välja võtta ja seda algse steigi ulatuses.

Ise investorina, eriti suurinvestorina oleksin maruvihane, et mu rahad on seisnud pea pool aastat «kinnisena», selle aja jooksul tööd ei ole tehtud ja inflatsioon mu raha söönud.

Aga see on minu arvamus, mind ei ole kohtunikuks määratud ega minu abi palutud. Teiseks nagu ütlesin on rahad laiali ja kolmandaks steikidega tegeleb üleüldse Camu aga kui siin asjad lähiajal liikuma ei hakka (minu deadline on 22. juuni) siis tulen ja löön korra ise majja ning sel juhul kõik pokkeriprode investorid peavad saama raha 100% ulatuses tagasi.

See millisel arvamusel ja mis otsus võetakse vastu pokernewsis, sellega ei ole ma kursis ega puutu minusse.

EDIT: Kirjutan ka kurja tsenaariumi ära. Kui asjad ei ole selleks aja korda saanud siis ma võtan omale õiguse panna madis very nime musta nimekirja. Küll mitte scammeriks aga pigem selline hoiatav nimekiri, et edaspidi mistahes äir tegemine võib tähendada investorile murekoormat ja investeeritava poolset vastutustundetut käitumist.

PS! Madis Very steigi jooksma panemine ei ole enam lahendus. Kui investorid ei ole nõus isegi siis kui sa oleksid nõus mängima mitu tuhat turniiri päevas siis sa pead neid nüüd ka selles otsuses austama. Nemad on sulle vastu tulnud, sind kannatlikult oodanud nüüd on sinu kord samm astuda.

ranka
04.06.12, 15:16
Kord nädalas aasta aega mängida ongi long run stake ju. Näita mulle kohta, kus on täpsustatud tingimusi. Minu point ongi see, et alguses oleks võinud asjad paremini läbi rääkida, et selliseid asju vältida. Nüüd võiks Madis muidugi aru saada, et viimane aeg oleks asi tõsiselt kätte võtta või pull ühel või teisel viisil lõpetada.

Kõik asjad ei olegi alati must-valgel kirjas - tihti peab kasutama oma kõhu - ja sisetunnet.

rasmer
04.06.12, 15:29
Kõik asjad ei olegi alati must-valgel kirjas - tihti peab kasutama oma kõhu - ja sisetunnet.

See on tõsi. Siin tuleb ka osalt mängu pokkerimängijate (inimeste üldse) vaheline austus, teineteise mõistmine ja aukoodeks. Teatud kodanikul kipub seda nappima paraku.

Samas mulle jääb ikkagi segaseks, et kui sind pole kohtunikuks määratud, siis kuidas sa nüüd selleks järsku hakkad ja mis meetmetega asja lahendad ? Võid ta ju musta nimekirja panna, aga ega ta siin nii või naa enam ei postita vaid istub Pokernewsis. Rahasid see lähemale ei too kui sa just kohtuniku rollis kurikaga ta ukse taha ei lähe. Muidugi kui lasta asjal nii käest minna, siis tekib juba õiguslik küsimus, et kellel mis õigus midagi saada.

SANGPOMM
04.06.12, 16:21
+1 Ranka post. Ise stakes ei osale, aga olen seda teemat pikalt jälginud, nii tüüpiline eestlane, kes on paugupealt ära tõusunud, nagu lasnamäe ehitaja, kes majandustõusu ajal ütles et tema alla 40 000 kuus välja ei tule, nüüd elab ikka emaga üürikorteris.
Kuna paljud siinsed kasutajad on pokernewsi kasutajad samuti siis ma arvan et Madise maine jõuab/on juba sealsetele kasutajatele teada. Olen täiesti veendund et kui Ta kasvõi stake käigus hetkel hittiks bankrolli algsele tasemele millega alustaks, lõpetaks ta kohe stake ära. Kahju, et teiste heategu jälle karistada on saanud.

MagicFriend
04.06.12, 16:45
Rasmer, kuna investorid on ise saamatud, siis Ranka poolt valja pakutud vahekohtunikuks olemine on rohkem kui tervitatav. Vastasel juhul ei l6ppeks too draama siin eales.

poll?

1) investorid kannavad uue raha peale - lootuses, et ehk joppab siiski?
2) investorid tellivad kurikaKarli teenuseid - erinevad v6imalikud stsenaariumid.
3) kannab allesjaanud kopikad tagasi - investorid mossitavad, kuid saavad jaatist endale lubada.
4) kannab kogu raha tagasi - foorum aplodeerib ja seejarel saadab Madise nahui siit foorumist.
5) show must go on - Madis postitab pyhapaeviti varskeid "trip reporte" ja life goes on.

SANGPOMM
04.06.12, 16:55
Võla sissenõudmine ei pea alati õnnetu olema
http://www.hot.ee/kurnim/v6lg.jpg

Rage
04.06.12, 16:57
Kahju, et teiste heategu jälle karistada on saanud.
tegemist ei ole heateoga, tegemist on äriplaaniga.. kusjuures suht fcked up äriplaaniga..

kui nüüd pärismaailma tuua stakemise äri.. siis angaukselt saadetaks sind suure naeruga minema.. mõtle mis tegelikult tingimused on ja mida tegelikult nö "investorid" tegelikult tootluseks tahavad saada.. ja mis on äri tagatised nii investorite kui äri ajaja jaoks jne... ma olen olnud ja jään alatiseks stakemise vastaseks..

K2okfor_Mey
04.06.12, 17:58
Madis Madis mida sa teed?
Iseenesest on seda teemat huvitav lugeda (top3skindlasti :D), millega Madis seekord välja tuleb- Tegelikkuses on ikkagi suured summad mängus, mis ei liigu edasi ega tagasi. Muigama ajavad siin moned vastused kyll steigitava poolt aga eks C'est La Vie.
Olen ise stake eest mängind ja tean, et vastutus -ja riskide hajutamine peab olema väga suur ja gämblin stake ajal ka vb vähem, sellepärast ei taha ma enam kunagi võõra raha eest pokerdada.

whitehate
04.06.12, 22:43
Huvitav oleks teada, mis kokkulepe on Madisel oma hobustega?

jarlop
04.06.12, 22:48
Huvitav oleks teada, mis kokkulepe on Madisel oma hobustega?
ta vast kandis rahad ära ja siiamaani ei tea asjadest midagi:D

Poke
04.06.12, 22:50
1) investorid kannavad madise kontole veel raha juurde:D:DD:

ranka
04.06.12, 22:50
Samas mulle jääb ikkagi segaseks, et kui sind pole kohtunikuks määratud, siis kuidas sa nüüd selleks järsku hakkad ja mis meetmetega asja lahendad ? Võid ta ju musta nimekirja panna, aga ega ta siin nii või naa enam ei postita vaid istub Pokernewsis. Rahasid see lähemale ei too kui sa just kohtuniku rollis kurikaga ta ukse taha ei lähe. Muidugi kui lasta asjal nii käest minna, siis tekib juba õiguslik küsimus, et kellel mis õigus midagi saada.

Alati ei pea avaldust politseisse tegema, et politsei reageeriks :)

Ukse taha kurikaga aga ei lähe aga kui tõesti inimesele ei ole oma nimi tähtis leidmaks lahendust tekkinud olukorrale siis tekib küsimus üleüldse selle stake eesmärgi ja otstarbekuse üle. Tegelt on nii, et juba praegu tundub kogu see värk selline fucked up.

VisaHing
04.06.12, 22:58
Eks me võime heietada selle teema üle, siin mitusada lk-d ka aga kokkuvõttes on see siiski investoritite enda asi, mida nad Madisega ette võtavad. Ma soovitaks skypes mingi channel teha ja arutada seal. Ilmselgelt on rikutud reegleid ja BRMidst pole Madis kuulnudki. Kõike ka ei saa ajada variatsiooni kaela.

sorm
04.06.12, 23:01
Huh, päris palju karme poste siin olnud. Kuna ma stakeis ei osalenud, siis ma ei kaitse ega halvusta kedagi. Variante on palju. Kuna stake tingimusi ülitäpselt kirjas ei olnud, siis võiks eeldada, et kehtivad kõik "standardtingimused" (seda mis need on teab mõni teine paremini).

Üldiselt on stake mõte ju see, et stake saaja pole ise 100% kindel (ei julge oma rahaga riskida - nagu ka paljude äride puhul leitakse riskiinvestor), et valitud formaati hullult biidib või siis ei oma selleks rolli ja küsib abi foorumikaaslastelt. Kõik steikijad ju teadsid, enne osakute ostmist mida nad teevad ja eks staketav teadis ka mis vastutuse võtab!? Kahjuks või õnneks ei lõppegi kõik äritehingud mõlemale poolele positiivselt.

Toome näite, et ma küsin investoritelt laenu toota tikke. Äriidee on väga ilusa ja algul läheb müük hästi ja ka oodatud profit jookseb peale, siis äkki avastan tulemasina ja hakkan kõrvalt oma vahenditega hoopis seda turustama ning saan ratsarikkaks (saan lubada 2.7k naisi). Samas äkki juhtub, et tuletikuäri enam ei edene ja kuna teenin korralikku kasumit mujalt on mul 0% mot nende tikkudega jamada. Mis ma siis nüüd peaks tikuäri investoritele nende raha hüvitama?

Ma Madise suhtumise kohta ei oska muud midagi öelda, kui et noor inimene ja kohati võibolla liiga emotsionaalne, aga teda nüüd hullult mustata ka pole normaalne vähemalt annab infot ja räägib kõik ausalt ära (kuna steik miinuses siis see nii obv, et pole motti enam mängida, kuna omal piisavalt nutsu). Imelik oleks, kui ta ütleks, et hull mott micorot grindida jne.

Stake osakute ostmine on suhteliselt sarnane tegevus aktsiate ostuga. Mingi turg mingid kindlad reeglid ja investeerid enda raha, et kasumit teenida. Reeglina niiviiisi investeeritakse pigem riskantsematesse projektidesse, sest kui tahaks oma raga pealt stabiilset, kindlat ja väikest aksumit teenida pannakse see panka tähtajalsiele hoiusele. Kõik investorid peavad hindama riski, et kui tehakse investeering suure easy kasumi nimel, siis seal on ka alati riskid. Aktsiaturul kehtib lihtne reegel, et kui aktsia mille tõusu peale sa panustasid hakkab langema on parem sellelt rongilt kiiremini maha astuda ja mitte põhjas olles hoopis juurde osta langevaid aktsiaid. Võibolla mõned targemad inimesed oskavad seda paremini kommenteerida, aga põhimõttelislet tuleb kiirelt aru saada oma halvast investeeringuts ja kiiresti cashout teha kaotuste minimaliseerimiseks. Mis minuarust antud juhul tundub olevat stake kiire lõpetamine ja allesoleva raha investorietel tagastamine (on küll vähe alles, aga see on parem kui 0), kuna shantsid aktsia tõutsuks on suhtelislet olematud (kuna staketav on seda ise ka maininud). Keegi ostab aktisaturul midagi või siis valuutat, ega naela languse puhul sa ei lähe ju Inglismaalt oma kahjumit välja nõudma (ja maakler ei hakka sul vahekohtunikuks)?

Tagantjärgi tarkus on mudugi täpistadus, aga EMV hiti korral oleks mina Madise asemel kohe siin teemas stake seisust infi annud (ma ei tea kas ta seda tegi ei viitsi lugeda läbi neid lehekülgi) ja siis pakkunud investoritele stake lõpetamist erinevatel tingimustel.

Pikk jutt loll jutt reaalselt on neid erinevaid valikuid siin üleval juba kirjeldatud, aga pakun ka oma valiku välja:
1. Madis lõpetab steigi tagastab allesjäänud raha investoritele ja ütleb sry ei biidi neid MTTdi mille peale steiki palusin.
2. Madis maksab stake algusmma investoritele tagasi ja ütlef fafafa mul pohhui kui tahan tellin 2.7k maksvad tädid endale
3. Madis grindib vaikselt edasi ja äkki hitib
4. Madis muudab stake tingimusi ja hakkab stake rahadega mängima neid mänge mis talle rohkem meeldivad ja mida ta kindalsti biidib (samas siis võiks ju pigam aksutada varianti 2, kui rolli jagub)
5. Madis grindib vastavalt bankrollile ja paneb mingi aja jooksul (lõpuks mängdies $1 MTTsi) selle rolli bustoks ja rahu majas pole enam mille pärast kakelda
6. Madis võtab aja maha. Puhkab näiteks suvel ja teeb oma asju (paneb ennast bustosse, ei tea palju neid daame endale lubada saab) ja siis stake raha ainuke roll ning sügisel tuleb mott tagasi ning grindib tummiselt kasumisse ennast.
7. Ranka võtab kurrika ja lahendab asja ära :)

Tahtsin seda postitust peale kirjutamist ära kustutada, aga siis ikka mõtleisn ümber. Ma ei taha midagi halba Madisele öelda ega ka steikijatele, kuid palun tegelege konstruktiivsete lahenduste otsimisega mitte ükstise süüdistamisega. Praegu on see vestlus siin Madise ja steikijate vahel stiilis: "Mul on see steik jumala pohhui mul raha sitaks v. hakka kohe võitma või nõuame kantidega sult algse summa välja" = absurd minuarust!

Mr_Kenny
04.06.12, 23:08
Päris kindel et grindides ta seda stake BE enam ei saa ju. Imo peab ta hetkel vaid selle üle otsustama kui palju ta imidž väärt on (või vähemalt see mis sellest alles)

Do the right thing, tagasta investoritele summa ning su elu on palju lihtsam ja stressivabam tulevikus.

rasmer
04.06.12, 23:15
Päris kindel et grindides ta seda stake BE enam ei saa ju.

MTT-de võlu, et vabalt piisaks ühest hitist.
Aga muidu +1 Sorm.

ranka
04.06.12, 23:42
Huh, päris palju karme poste siin olnud. Kuna ma stakeis ei osalenud, siis ma ei kaitse ega halvusta kedagi. Variante on palju. Kuna stake tingimusi ülitäpselt kirjas ei olnud, siis võiks eeldada, et kehtivad kõik "standardtingimused" (seda mis need on teab mõni teine paremini).

Üldiselt on stake mõte ju see, et stake saaja pole ise 100% kindel (ei julge oma rahaga riskida - nagu ka paljude äride puhul leitakse riskiinvestor), et valitud formaati hullult biidib või siis ei oma selleks rolli ja küsib abi foorumikaaslastelt. Kõik steikijad ju teadsid, enne osakute ostmist mida nad teevad ja eks staketav teadis ka mis vastutuse võtab!? Kahjuks või õnneks ei lõppegi kõik äritehingud mõlemale poolele positiivselt.

Toome näite, et ma küsin investoritelt laenu toota tikke. Äriidee on väga ilusa ja algul läheb müük hästi ja ka oodatud profit jookseb peale, siis äkki avastan tulemasina ja hakkan kõrvalt oma vahenditega hoopis seda turustama ning saan ratsarikkaks (saan lubada 2.7k naisi). Samas äkki juhtub, et tuletikuäri enam ei edene ja kuna teenin korralikku kasumit mujalt on mul 0% mot nende tikkudega jamada. Mis ma siis nüüd peaks tikuäri investoritele nende raha hüvitama?

Ei. Tema (laenu võtja) peaks investoritele andma teada, et tikuäri enam ei tooda/motiveeri ja investoritel niipea kasumit ei ole loota ja leidma lahenduse investoritega: kas nad tõmbavad rahad tagasi või jätkavad investeerimisega uute reeglite ja tingimustega, kuna algne plaan muutus. Sinu näite põhjal laenu võtja freerollib laenu andja rahade eest.

Toon ehk labase võrdluse aga maybe on sellel väike sarnasus. Mängija X-l oli roll $10k, mängis 100NL. FTP läks bustoks ja roll kadus. Sa staked teda $10k 50:50 diiliga. Nüüd mängib kuu aega PokerStarsis 100NL (stake reeglid) ja FTP tuleb tagasi ning mängijal nüüd 20k. Sinu stake paneb on-hold, sulle ütlemata ja hakkab oma 10k eest FTP-s grindima. Sinu 10k seisab niisama, raha sealt ei tule ja nii juba pool aastat.

Ideaalis kui see oleks normaalne tegevus siis võiks teha panga/laenuontori siia ju. Võtaks kogu aeg 10k stakesid, lubaks 90% kasumist investorile, su stake eest ei mängi aga samas annan laenu või hoopis panen su 10k hoiusekontole ja teenin omale intresse.




Ma Madise suhtumise kohta ei oska muud midagi öelda, kui et noor inimene ja kohati võibolla liiga emotsionaalne, aga teda nüüd hullult mustata ka pole normaalne vähemalt annab infot ja räägib kõik ausalt ära (kuna steik miinuses siis see nii obv, et pole motti enam mängida, kuna omal piisavalt nutsu). Imelik oleks, kui ta ütleks, et hull mott micorot grindida jne.

Stake osakute ostmine on suhteliselt sarnane tegevus aktsiate ostuga. Mingi turg mingid kindlad reeglid ja investeerid enda raha, et kasumit teenida. Reeglina niiviiisi investeeritakse pigem riskantsematesse projektidesse, sest kui tahaks oma raga pealt stabiilset, kindlat ja väikest aksumit teenida pannakse see panka tähtajalsiele hoiusele. Kõik investorid peavad hindama riski, et kui tehakse investeering suure easy kasumi nimel, siis seal on ka alati riskid. Aktsiaturul kehtib lihtne reegel, et kui aktsia mille tõusu peale sa panustasid hakkab langema on parem sellelt rongilt kiiremini maha astuda ja mitte põhjas olles hoopis juurde osta langevaid aktsiaid. Võibolla mõned targemad inimesed oskavad seda paremini kommenteerida, aga põhimõttelislet tuleb kiirelt aru saada oma halvast investeeringuts ja kiiresti cashout teha kaotuste minimaliseerimiseks. Mis minuarust antud juhul tundub olevat stake kiire lõpetamine ja allesoleva raha investorietel tagastamine (on küll vähe alles, aga see on parem kui 0), kuna shantsid aktsia tõutsuks on suhtelislet olematud (kuna staketav on seda ise ka maininud). Keegi ostab aktisaturul midagi või siis valuutat, ega naela languse puhul sa ei lähe ju Inglismaalt oma kahjumit välja nõudma (ja maakler ei hakka sul vahekohtunikuks)?

Aktsia turu näitena peaksk nüüd investor oma raha välja tõmbama. Algul lubatud rasvane aktsia ja suur tootlus kuu kohta on ilmselges languses. Kuna motivatsiooni ei ole ja mängitakse vähe siis nüüd peaks investor aru saama halvast investeeringust.

sorm
05.06.12, 00:01
Ei. Tema (laenu võtja) peaks investoritele andma teada, et tikuäri enam ei tooda/motiveeri ja investoritel niipea kasumit ei ole loota ja leidma lahenduse investoritega: kas nad tõmbavad rahad tagasi või jätkavad investeerimisega uute reeglite ja tingimustega, kuna algne plaan muutus. Sinu näite põhjal laenu võtja freerollib laenu andja rahade eest.

Toon ehk labase võrdluse aga maybe on sellel väike sarnasus. Mängija X-l oli roll $10k, mängis 100NL. FTP läks bustoks ja roll kadus. Sa staked teda $10k 50:50 diiliga. Nüüd mängib kuu aega PokerStarsis 100NL (stake reeglid) ja FTP tuleb tagasi ning mängijal nüüd 20k. Sinu stake paneb on-hold, sulle ütlemata ja hakkab oma 10k eest FTP-s grindima. Sinu 10k seisab niisama, raha sealt ei tule ja nii juba pool aastat.

Ideaalis kui see oleks normaalne tegevus siis võiks teha panga/laenuontori siia ju. Võtaks kogu aeg 10k stakesid, lubaks 90% kasumist investorile, su stake eest ei mängi aga samas annan laenu või hoopis panen su 10k hoiusekontole ja teenin omale intresse.




Aktsia turu näitena peaksk nüüd investor oma raha välja tõmbama. Algul lubatud rasvane aktsia ja suur tootlus kuu kohta on ilmselges languses. Kuna motivatsiooni ei ole ja mängitakse vähe siis nüüd peaks investor aru saama halvast investeeringust.

Ma olen nõus, et staketava poolt investorite informeerimine on olnud puudulik samas ei seadnud investorid seda investeeringut tehes ka mingeid nõudmisi ja arvestasid, et kõik on iseenesest mõistetav ja nagunii tuleb ulme profit. See pühapäevane update teema on ju uus!? Süü ei ole ainult staketava poolne IMO. Minu posti peamine mõte oli see, et lõpetage see kaklemine ja süüdistamine. Kuhu sellega jõuab? Eesti on piisavalt väike!

MagicFriend
05.06.12, 02:43
Toome näite, et ma küsin investoritelt laenu toota tikke. Äriidee on väga ilusa ja algul läheb müük hästi ja ka oodatud profit jookseb peale, siis äkki avastan tulemasina ja hakkan kõrvalt oma vahenditega hoopis seda turustama ning saan ratsarikkaks (saan lubada 2.7k naisi). Samas äkki juhtub, et tuletikuäri enam ei edene ja kuna teenin korralikku kasumit mujalt on mul 0% mot nende tikkudega jamada. Mis ma siis nüüd peaks tikuäri investoritele nende raha hüvitama?



mina aga ntx naen kaesoleva steiki puhul sarnasusi nikuariga.
yhel heal paeval m6tled, et mis siin ikka, kepiks raha eest. kuna vajad pleisi ja klientuuri siis v6tad yhendust m6ne majaga. nakkab ja saadki omale pisikese toa koos voodiga. kepid siis paar kuud, teenid raha. mingil hetkel leiad endale rikka Pasha ja otsustad, et nyydsest kepin ainult Pashaga kuna tal on samapalju raha kui k6igil mu klientidel kokku. lahed jargmine hommik naerulsui kontorisse ja raporteerid: im quiting today! variant2 - ei raporteeri majale, kaod lihtsalt ara. variant3 - reporteerid uhkelt, et nyydsest kepin vaid iga teine pyhapaev, kuna mul uued hobid. pealekauba on sitt olla ja enesekindlus null.

mis sa arvad, mis maja sulle ytleb?

Spewmonkey
05.06.12, 03:16
mina aga ntx naen kaesoleva steiki puhul sarnasusi nikuariga.
yhel heal paeval m6tled, et mis siin ikka, kepiks raha eest. kuna vajad pleisi ja klientuuri siis v6tad yhendust m6ne majaga. nakkab ja saadki omale pisikese toa koos voodiga. kepid siis paar kuud, teenid raha. mingil hetkel leiad endale rikka Pasha ja otsustad, et nyydsest kepin ainult Pashaga kuna tal on samapalju raha kui k6igil mu klientidel kokku. lahed jargmine hommik naerulsui kontorisse ja raporteerid: im quiting today! variant2 - ei raporteeri majale, kaod lihtsalt ara. variant3 - reporteerid uhkelt, et nyydsest kepin vaid iga teine pyhapaev, kuna mul uued hobid. pealekauba on sitt olla ja enesekindlus null.

mis sa arvad, mis maja sulle ytleb?

Hahaha, esimene kvaliteetne postitus sinult in the history of the internet.

kardaanirist
05.06.12, 03:37
Madise blogipostid on muidugi kuldsed. teeb 12h live sesse ja usinalt 6max cash teisel saidil ja kui aega üle jääb, siis saab Starsist ka vahest mõne turniiri kirja, et investoritele ikka näidata, et ikka proovib printida.

Madis, mitu mängutundi Starsis viimase kahe kuu peale kokku on tulnud? aga mitu tundi livet ja 6max cashi?

masterpuppet
05.06.12, 06:01
See nüüd "päriselus" ka nii lihtne pole, et stakereegleid kirjas pole ning staketav võib seetõttu meelevaldselt reegleid rikkuda ning kõike teha. Seadused peavad katma kõiki erasuhetes ettetulevaid suhteid ning kui täpsest regulatsioonist jääb väheseks, siis tuleb appi võtta analoogia ning antud valdkonna tavad. See on vajalik selleks, et riigil oleks võimalik kaitsta nõrgemat poolt.

Kõige lähedasem õigussuhe, mis stake olemusega kokku käib, on ilmselt käsundusleping, mille kohaselt üks pool ehk võlausaldaja annab raha ning teine pool ehk võlgnik teostab mingit "teenust" parimas usus ning vastavalt standartitele, mida sarnaselt isikult mõistlikult eeldatakse sarnases situatsioonis. Antud juhul on Madis oma kohustusi ilmselgelt rikkunud. Aga isegi, kui on mingi muu õigussuhe, siis mitte ühelgi juhul ei saa tolereerida olukorda, kus võlgnik oma kohustusi täidab siis, kui tahab ning kuidas tahab.

Õigusinimesena oleksin äärmiselt õnnelik, kui keegi kunagi ikka võttaks selle raske tee ette ning pöörduks sellise suurema ülelaskmise korral kohtusse. Lõbus oleks kohe vaadata, kuidas Riigikohtu üldkogu tõsiste nägudega antud probleemi vaeks. :)

Aga edu stakejatele ning külma närvi!

adam_q
05.06.12, 07:03
MagicFriend, nikuäris ei pea sa muretsema ja mõtlema, et kas seekord imed sina ära või imetakse sul

ok2aa
05.06.12, 07:38
mina aga ntx naen kaesoleva steiki puhul sarnasusi nikuariga.
yhel heal paeval m6tled, et mis siin ikka, kepiks raha eest. kuna vajad pleisi ja klientuuri siis v6tad yhendust m6ne majaga. nakkab ja saadki omale pisikese toa koos voodiga. kepid siis paar kuud, teenid raha. mingil hetkel leiad endale rikka Pasha ja otsustad, et nyydsest kepin ainult Pashaga kuna tal on samapalju raha kui k6igil mu klientidel kokku. lahed jargmine hommik naerulsui kontorisse ja raporteerid: im quiting today! variant2 - ei raporteeri majale, kaod lihtsalt ara. variant3 - reporteerid uhkelt, et nyydsest kepin vaid iga teine pyhapaev, kuna mul uued hobid. pealekauba on sitt olla ja enesekindlus null.

mis sa arvad, mis maja sulle ytleb?

http://bjc.uol.com.br/wp-content/uploads/2012/05/clap.gif

VisaHing
05.06.12, 08:46
Kui tal see live toidab nii hästi, las liigutab oma starsi rolli live peale ja paneb seal hakkama.

Junken
05.06.12, 09:02
IMO enne stake algust rääkis madis väga suure suuga kuidas "ohh mott mega suur, sitaks +EV stake, ainult grind grind grind, annan sitaks voluumi" voluumist on asi praegu väga kaugel ja ilmselge stake tingimuste rikkumine.

Svenza
05.06.12, 09:36
Epic päevik ikka, kui seda lugema hakkasin.
Head vanad ajad :)
Vahepeal oli ikka päris soliidne semi paus online pokkeri grindist ja vaid Live action käis. Nüüd on aega rohkem ja motivatsioon läbi lae.
Its good to be ALMOST back ja loodan, et selline tore 10k ringis hit pole kaugel.

Trä... Praegu lugesin poisi vanu postitusi, pisar silmas naeran.
Bljääääd, ma olen nii epic vend, mul on epic päevik, epic trip oli, solid print, kohe hitin 10K.
Hilisemad postitused on stiilis FFFFUUUUUUUUU, fucking variatsioon ja siis täielik vaikus. Noh, kas nüüd jäi m.unn kurku kinni v? Nii kui kusagilt raha saad, olgu steikijatele epic väljamakse tehtud. Ja peale seda võid epicult nahui tõmmata siit foorumist.

qbj0hn
05.06.12, 09:57
Oleks mingi vähem tuntud vend oleks ammu midagi ette võetud, aga kuna kodanikul on fb.s 2.6k sõpra ja wannabe celebrity siis hoitakse nagu sitta pilpa peal.
Lähemalt süveneda siis pokkeriringkonnas ei pane mind enam mitte miski imestama. NVGs võib neid threade lugema jäädagi kus tuntud TV prod lasevad inimesi tuimalt üle ja rikuvad reegleid erinevates diilides.

Sharkscope on üldse avalikuks tehtud w?(on üldse mingeid OPR-e, sharkscope kunagi pandud siin teemas?) Ma võin 24hga need erinevad graafikud fabritseerida ja HHsid kirjutada kui vaja, proves dog shit.
f this shit, douches gonna douche

VisaHing
05.06.12, 10:08
Oleks mingi vähem tuntud vend oleks ammu midagi ette võetud, aga kuna kodanikul on fb.s 2.6k sõpra ja wannabe celebrity siis hoitakse nagu sitta pilpa peal.
Lähemalt süveneda siis pokkeriringkonnas ei pane mind enam mitte miski imestama. NVGs võib neid threade lugema jäädagi kus tuntud TV prod lasevad inimesi tuimalt üle ja rikuvad reegleid erinevates diilides.

Sharkscope on üldse avalikuks tehtud w?(on üldse mingeid OPR-e, sharkscope kunagi pandud siin teemas?) Ma võin 24hga need erinevad graafikud fabritseerida ja HHsid kirjutada kui vaja, proves dog shit.
f this shit, douches gonna douche

Ta keeldus SharkScope avalikuks tegemast isegi korraks.

flipmachine
05.06.12, 10:24
Madis, võta ka sõna. Mingid mõtted peavad sul seoses selle jutuga olema.

Svenza
05.06.12, 10:34
Madis, võta ka sõna. Mingid mõtted peavad sul seoses selle jutuga olema.
Ta on busy kolimisega. Lisaks ta veel õpib, nii et silmad punased. Logib pühapäeval sisse ja annab 3 lauselise ülevaate, kuna ta on nii epic vend ja rohkem selle foorumi jaoks ei saa talenti raisata.

redddman10
05.06.12, 10:45
EPIC

andu_andu
05.06.12, 10:52
Miks pole Madis kunagi oma epic crushamentsi epic graphe üles pannud/näidanud, millel oleks kasvõi mingigi suurem sample? On vaid mingid shortterm ühepäevaste hiiterite graphid(v.a kohustuslikud stake`i omad ). Ma ei väida midagi, vaid ütlen, et tundub imelik mulle et madisesugune vend ei kasutaks võimalust neid graphe igal võimalusel eksponeerida (nagu ta teeb kõige muuga - live mtt scoorid näiteks ) juhul kui tal oleks midagi näidata. Senised argumendid (lol_edgaments) ei veena kedagi.

leits
05.06.12, 11:08
Miks pole Madis kunagi oma epic crushamentsi epic graphe üles pannud/näidanud, millel oleks kasvõi mingigi suurem sample? On vaid mingid shortterm ühepäevaste hiiterite graphid(v.a kohustuslikud stake`i omad ). Ma ei väida midagi, vaid ütlen, et tundub imelik mulle et madisesugune vend ei kasutaks võimalust neid graphe igal võimalusel eksponeerida (nagu ta teeb kõige muuga - live mtt scoorid näiteks ) juhul kui tal oleks midagi näidata. Senised argumendid (lol_edgaments) ei veena kedagi.

kui roosa topi meheks oled korra saand, siis ei peagi näitama enam mingeid graafikuid, kõik on nii epic ja standard lihtsalt

qbj0hn
05.06.12, 11:17
3nda juuni posti järgi küll elu on lill ja life rulez.
http://erit.eu/

Rofl, ma out, tõmbasin toidu kurku.
Vaatasin huviprst 1st posti teemas ja 2 aastat hiljem on editud ja oma wikipedia lisatud,LOL.

VisaHing
05.06.12, 12:24
..


Recently feeling like an epic fish at pokerstars at the 180s. In which i have made some good money during recent years. But at the moment just not crushing and because of that my big stake is still going bad. Not anything special to say about that, just need to get coached and review my HH also i had an idead to check out my HHs by myself from past years to see that wtf has changed that im not crushing those games anymore.

Supsti
05.06.12, 12:43
Miks pole Madis kunagi oma epic crushamentsi epic graphe üles pannud/näidanud, millel oleks kasvõi mingigi suurem sample? On vaid mingid shortterm ühepäevaste hiiterite graphid(v.a kohustuslikud stake`i omad ). Ma ei väida midagi, vaid ütlen, et tundub imelik mulle et madisesugune vend ei kasutaks võimalust neid graphe igal võimalusel eksponeerida (nagu ta teeb kõige muuga - live mtt scoorid näiteks ) juhul kui tal oleks midagi näidata. Senised argumendid (lol_edgaments) ei veena kedagi.

Ma tõin ka selle suht ammu välja, et tal on absoluutselt kõik kohad blokitud. Isegi mingitelt urka saitidelt ei saanud ühtegi graafikut. Igal pool ütles, et mängija on lasknud ära blokeerida. Ja arvestades tema ego, et kui oleks midagi näidata, siis oleks see talle dressipluusi peale prinditud.
http://www.upload.ee/image/2402309/madis.jpg
Kammoon, kes teeks midagi sellist?

leits
05.06.12, 12:48
Ma tõin ka selle suht ammu välja, et tal on absoluutselt kõik kohad blokitud. Isegi mingitelt urka saitidelt ei saanud ühtegi graafikut. Igal pool ütles, et mängija on lasknud ära blokeerida. Ja arvestades tema ego, et kui oleks midagi näidata, siis oleks see talle dressipluusi peale prinditud.
http://www.upload.ee/image/2402309/madis.jpg
Kammoon, kes teeks midagi sellist?
'
AHAHAHAHAH nice pic .. ma olen konkreetslet kõht kõveras :D

Fabulous
05.06.12, 13:10
Siin tuleks varsti teha vist juba selline teema nagu 2+2 foorumis Doug Lee'ga on. Suht samasse masti mehed mõlemad.

See lõik viimasest blogipostitusest on ka suht vinge:

going to the cinemas, almost everyday i wake up and go have a super breakfast at some restaurant and read a book besides that, red wine , hanging out and talking about whatever with my friends to get away from my epic poker lifestyle, live poker, drinking a big can of Mojito on the town with Liisu at 5 AM after some wine and waterpipe at some relaxing places this stuff really stops the time and u can have the time of your life . And so on… i enjoy everything in my life i guess you really have to be like that to stay happy no matter what and keep crushing life in the future.
No keda kotib, et stake 70% ulatuses maha on mängitud ja draamat tuleb nii uksest kui aknast. Ega "eepiline" elustiil selle pärast kannatama ei pea.

Pumper
05.06.12, 13:49
"to get away from my epic poker lifestyle"

Mr_Kenny
05.06.12, 13:52
BAHHAHAHA :D Epic Erit is Epic!!!

kardaanirist
05.06.12, 14:03
epic vend, mis teha.

jasssass
05.06.12, 14:18
.....REVEEEEEENNNNGGGGGGEEEEEEE the other, haha ok thats obvious.
EPIC

Loksutaja
05.06.12, 14:23
tundub, et teda ümbritseb mingi EPIC shield mis filtreerib kõik positiivse ja blockib negatiivse mis talle suunatud

virukunn
05.06.12, 14:27
"to get away from my epic poker lifestyle"

http://images5.fanpop.com/image/photos/30800000/Teddy-is-hilarious-t-bag-30839799-250-200.gif

Naxer
05.06.12, 15:23
Ah, mis te hurjutate poisi kallal. Grindib vahel ja elab hästi ja tunneb elust mõnu. Mõtleb ju positiivselt ja puha. Olin ka superstaar omastarust mõned a tagasi kui variatsioon hästi toitis-käisin Vegases laiamas ja puha. Ega see pisiasi siis ei kottind, et mängu sellest hoolimata väga ei biitind ja peagi busto nagunii olin. Ega see online MTTde värk ei olegi kerge biitida-on tõesti vaja jubedat volüümi panna ju. Samas kui raha ok-lt käes ja igasugu muud ideed ja tegevused segavad, siis see ei saagi õnnestuda. Omad kogemused. EV suhtes teen parimat mängu ilmselt kui selg vastu seina ja busto olen-siis tihti ka steigitud rahaga sh kui ikka päris busto. Kui seda aga pole on meri põlvini ja gambool ja poh need nitigrindid ju.

Btw sormi post ja ideed üsna asjalikud-see, mis juhtus selle steigiga seni...eks teatav risk tulnuks ilmselt juba enne sisse võtta investoritel, et nii võib juhtuda. Kui Madis ikka tõesti tahab tõestada, et tegija on siis talle muidugi heaks väljakutseks see steik tagasi üles EPIC kõrgusteni grindida kui selleks ka vahepeal kasvõi 1$ turkasi peab laskma. Nu kunagi oli nüüdseks mitte enam nii lugupeetud seltsimees Chris Fergusonil vist mingi diil, et 1$-st grindis 20k mõne kuuga-ja sai sellega hakkama nagu nalja.

Cypher0
05.06.12, 15:37
Nu kunagi oli nüüdseks mitte enam nii lugupeetud seltsimees Chris Fergusonil vist mingi diil, et 1$-st grindis 20k mõne kuuga-ja sai sellega hakkama nagu nalja.

Chris Ferguson suutis ka 8 meetri pealt mängukaardiga porgandi pooleks visata, nii et ta on(oli) tunduvalt epicum vend.

E: Vabandan, vaatasin üle ja 3 meetri pealt siiski. Nii et Erit poodi porgandeid ostma ja harjutama, mõni epic pakk kaarte sul ikka kodus on.

pastilaa
05.06.12, 15:39
...

sry aga mulle tundub, et sa ja sorm pole aru saanud probleemi põhiolemusest. soovitan teil teema uuesti läbi lugeda.

Naxer
05.06.12, 15:51
sry aga mulle tundub, et sa ja sorm pole aru saanud probleemi põhiolemusest. soovitan teil teema uuesti läbi lugeda.

Nu selles muidugi õigus teil-et steiki ja investoritesse suhtumine asja juures võiks ja peaks olema teistsugune. Eriti arvestades selle steigi suurust (lihttöölise aastapalk jne). Samas inimlikust aspektist lähtuvalt püüan temast ka aru saada. Loodetavasti jõuab asi normaalse lahenduseni-seniks muidugi kisa, kära ja lõbusat lugemist siin jätkub.

udikaz
05.06.12, 16:04
Nu selles muidugi õigus teil-et steiki ja investoritesse suhtumine asja juures võiks ja peaks olema teistsugune. Eriti arvestades selle steigi suurust (lihttöölise aastapalk jne). Samas inimlikust aspektist lähtuvalt püüan temast ka aru saada. Loodetavasti jõuab asi normaalse lahenduseni-seniks muidugi kisa, kära ja lõbusat lugemist siin jätkub.

temast ka aru saada? et ongi ok stakejatele kõrge kaarega pähe kuseda? lol sa oled ika eriti optimistlik. imo ole nii rikas ja balla kui tahes, teisi inimesi tuleb austada(eriti veel neid kes sulle raha kasutada annavad). kui sa seda ei tee, siis ära oota mitte mingit austust ja mõistmist ka teiste poolt. stakejaid on way too mõistlikud olnud sellise venna suhtes. ma ei tea kuidas teistega on kes live mängimas käivad, aga minu suhtumine OP-sse muutus küll kardinaalselt.

Naxer
05.06.12, 16:23
Nu ei olnud ju kuskil kirjas, palju ta täpselt volüümi andma pidi või kui sageli updatema jne. Hiljuti isegi pakkus kompromisslahendusena selle pühapäevase updatemise. Püüdke end tema olukorda panna-mis te siis teeks või ette võtaks? See variatsioon, swong või mittebiitimine, whatever oli loomulikult frustreeriv.

Samamoodi nagu on investoritele frustreeriv lugeda kui op siia vbl heal juhul korra nädalas nägu näitab ning siis kirjutab kokku lehekülje parajat segast stiilis, kärss oli kärnas, maa külmetand, silmad krillis ja muud hädad ning btw ega ei ole viitsind ega aega saanud siin seda vahepealset mula ju nagunii läbigi lugeda.

Arenguruumi mõlemalt poolt-aga steik on pikaajaline-aega ju on. Aasta lõpuks on vbl juba kasumis. Leiab aega...suureneb v astutustunne, saab frustratsioonist ja doomswitchist ka üle vbl. Shansid ju on. End kokku võtta ja mitte jätta eluksajaks külge plekki, et ei biidi ja pani bustoks-sh mitte piisavalt investoreid austades.

LuuK
05.06.12, 16:29
Stakest jahumine kipub kuidagi ühekülgseks, mind huvitab hoopis kuidas firmal läheb?

800miljonit
05.06.12, 16:37
Stakest jahumine kipub kuidagi ühekülgseks, mind huvitab hoopis kuidas firmal läheb?

"My company the taxi stuff went busto, too much hustle and stuff going on in that world so it didnt survive." - palun väga otse erit.eu-st.

vonkartoffel
05.06.12, 16:39
Imo on mõlemad osapooled kõvasti alla stakemisstandardi käitunud. Kui sa mängid kellegi raha eest, siis peaks ikka mängima ehk tööd tegema ja kui sa investeerid raha, siis ikka tuleks ka teada kuhu sa investeerid ja mis seis selle rahaga on ning vajadusel jalg maha panna kui asi pole õige.

Kas lahenduseks ei võiks olla, et rahulolematud osanikud müüvad oma osa maha juurdehindlusega siis Madisele või mõnele teisele osapoolele. Terve stake tagastada tundub minu silmis jabur, sest mõlemad osapooled pole oma tööd korralikult teinud.

kallekusta
05.06.12, 16:47
Firmas jäid töötajadki vist pika ninaga, nagu võib kommentaaridest lugeda.
http://sport.delfi.ee/news/pokker/uudised/pokkeri-eesti-meistrivoistluste-pohiturniiril-triumfeeris-21-aastane-tartlane.d?id=64054339&com=1&no=0&s=1

Tänaseks on firma äriregistrist kustutatud. Juu siis ajas see MEELETU grindimine äriasjad ka vussi, et ei jäänud aega endale võetud kohustustega (juhatuse liikmena) tegeleda. Madise enda balla balla kommentaari saab lugeda delfi uudise kommidest.

udikaz
05.06.12, 16:47
plah mitu korda peab seda siin teemas mainima et inimesed aru saaksid. probleem ei ole biitimises või mitte biitimises asi on hoopis milleski muus.kuskil ei ole kirjas, et ma pean vetsus potil istudes sittuma aga ma siiski teen ju seda mitte ei seisa jalgadega prilllaua peal seda tehes.kuskil ei ole otse kirjas, et ära vala kinosaalis teisele inimesele jooki kraevahele, aga ma siiski ei tee seda. mina igaljuhul enam ei viitsi seletada. tehke mis tahate ja kuidas tahate. gl.

Naxer
05.06.12, 16:50
Imo on mõlemad osapooled kõvasti alla stakemisstandardi käitunud. Kui sa mängid kellegi raha eest, siis peaks ikka mängima ehk tööd tegema ja kui sa investeerid raha, siis ikka tuleks ka teada kuhu sa investeerid ja mis seis selle rahaga on ning vajadusel jalg maha panna kui asi pole õige.

Kas lahenduseks ei võiks olla, et rahulolematud osanikud müüvad oma osa maha juurdehindlusega siis Madisele või mõnele teisele osapoolele. Terve stake tagastada tundub minu silmis jabur, sest mõlemad osapooled pole oma tööd korralikult teinud.

+1

Taolised pikemaajalised makeup diilid on väga ilusad ja toredad-kuni hetkeni, mil ei langeta sügavale miinusesse. Siis on frustratsioon, motipuudus ja igasugu hädad-tean omadest kogemustest nii steigitava kui investorina.

KristjanLaas
05.06.12, 16:57
+1

Taolised pikemaajalised makeup diilid on väga ilusad ja toredad-kuni hetkeni, mil ei langeta sügavale miinusesse. Siis on frustratsioon, motipuudus ja igasugu hädad-tean omadest kogemustest nii steigitava kui investorina.

Puust ja punaseks

Miinusesse langemine, miinuses püsimine, rahade seismine ja stakejate ja staketava mõlema fustratsioon on otseselt staketava enda (kõrvalise) tegevuse tagajärg. Nii lihtne see ongi.

Mitte keegi pole sundinud teda kella viieni hommikul linnas pidutsema, keegi pole sundinud teda cashi mängima, keegi pole sundinud 12h live sesse tegema. Kogu see tegevus on tal olnud vabatahtlik ja kui seetõttu kannatab mindset, mäng muutub +EV-st -EV-ks ja üldine olukord muutub närviliseks, siis langeb vastutus 100% Madisele (rõhutaks seda osa). On ju nii?

Naxer
05.06.12, 17:12
Nu teatav kõrvaline tegevus on kasulik ja isegi vajalik. Väljas käimine, sporditegemine, live sessid sekka, midaiganes. Lihtsalt päevad läbi silmad krillis ekraani vahtida ning grindida ei saa ka liiga hea olla. Aga eks härra jah oma muude tegevustega ilmselgelt pisut liiale läinud praegusel juhul.

Mis häda seda statistikat avaldada on ma nüüd ka aru ei saa muidugi tõesti. Kus Kenasti kirjas graafik, sessid, hours played ja üldse kogu inff. Sellele peaks investoritel küll igasugune õigus olema obv.

kallekusta
05.06.12, 17:13
Aga kui Madis oleks saanud nendelt 3000 eurostelt pihvidelt tripperi ja poleks saanud korralikult volüümi anda, kuna on vaja kogu aeg genitaale sügada. Kas see oleks olnud siis stakejate süü?

KristjanLaas
05.06.12, 17:23
Nu teatav kõrvaline tegevus on kasulik ja isegi vajalik. Väljas käimine, sporditegemine, live sessid sekka, midaiganes. Lihtsalt päevad läbi silmad krillis ekraani vahtida ning grindida ei saa ka liiga hea olla. Aga eks härra jah oma muude tegevustega ilmselgelt pisut liiale läinud praegusel juhul.

Mis häda seda statistikat avaldada on ma nüüd ka aru ei saa muidugi tõesti. Kus Kenasti kirjas graafik, sessid, hours played ja üldse kogu inff. Sellele peaks investoritel küll igasugune õigus olema obv.

Simmo kamoon. Sa ei mängi ju esimest korda.

Saad ju ise ka aru, et keegi pole Madisele keelanud väljas käia, elada täisväärtuslikku elu ja sundinud silmad krõllis arvuti ees olema. Antud juhul ongi näide, kus kõrvaline tegevus on RÄIGELT stake seganud ja loonud olukorra, kus kasumi teenimine on ebatõenäoline. See on see, mis peaks olema antud juhul oluline ja sellise olukorra vältimine peaks olema kõigile osapooltele kohe algusest selge - reeglitesse kirjutatuna või mitte.

MagicFriend
05.06.12, 17:26
keegi ehk teavitaks ka Madist, et epic pidu on juba taies hoos...
v6i kas me peame t6esti ootama pyhapaevani?

KristjanLaas
05.06.12, 17:32
Ma olen tal confirmed permabannitud facebookis:(

kallekusta
05.06.12, 17:37
Aga miks taksonduse ja rendiautode king of the world koguaeg ise BUSSIDEGA Tallinna vahet hoorab?

Naxer
05.06.12, 17:52
HCC-l võiks ehk seljuhul varsti lennufirma olla:cool:

kallekusta
05.06.12, 18:07
Jaanuari lõpu poole algas stake ilusti ja roosiliselt. Veebruaris oli ka kõik ilus ja lilleline. Aga MÄRTS ja APRILL ??? Asjal on tugev seos Madise Olympicu live turnadega. Vaadake turniiride arvu kuude lõikes võrreldes stake tulemustega.
http://www.olympic-casino.com/poker/index.php?op=user&uid=52679&id=10569

Stake algusest on jaanuaris mängitud 1 live ning veebruaris ka 1 live turna. Kuid mis toimus koos EMV algusega???? Põhimõtteliselt tegi EMV võit investoritele karuteene.

Järgmine kord peaks siis igas stake teemas olema punkt - Kui võidan EMV siis grindin diili raames edasi

K2okfor_Mey
05.06.12, 18:14
Yoo yoo juuu, mis toimub steigi teemas,
rahval millegipärast sitt keemas.
Praegu Stars on noo noo noo,
vahet pole kas MTT või SNGo.
Ma ei ytleks, et ma seal ei biidi
lihtsalt madalad on seal minu jaoks limiidid.
Starsis peaks soon tulema running hot,
kindel mats believe me or not!
Praegu käes on variatsioon ja kõvasti alla EV joont.
Sellepärast lives skilli lihvin seal on rahvas palju kihvtim.
ATM im ATM ja seepärast ülihalb olla balla oli kova eile,
sealt oleks moned $ lennanudki ka vb teile.
Igatahes ma praegu out pühapäeval näeme,
kui ei näe siis lives tobi teeme!
See ya soon everybody be cool!

Naxer
05.06.12, 18:16
Taoliste olukordade vältimiseks peaks olema jah vastavad olukorrad varem täpsemalt määratletud. Nt punkt, et kui steigitav soovib "valutult" loobuda miinuses olles, siis maksab tagasi allesoleva summa+ midagi lisaks investoritele-vbl siis ka nt algsumma kui nii kokku lepitud. Praegu ma siit küll valutult välja tulekut muu variandiga ei näe kui algsumma omast taskust tagastamisel või siis end kokku võttes ja august välja grindides-või üritades tõsiselt seda teha bkm-i järgides ja seejuures bustoks minnes. Mispuhul saaks lihtsalt tõdeda, et...ei biitinudki.

ranka
05.06.12, 18:23
Panen kah siis:

Jou, Jou, Jou Veryne Madis siin,
nats scammin aga ei ole päris Karli Kiin!
Sest EMV-ga ainult stakejate raha ära pesti,
et saaksin panna €2.8k eest sitast prosti.

Mina, ei ole koogi-karla, kes lasi piruka rotti,
mul latt on kõrgem ja varastan roosat toppi!
Te aru ei saa ma lives grindin silmad krõlli,
kui samal ajal mu teemat külastab sada trolli!

Hei hoo, hei hoo, ei joo, ei joo!
Aga samas teile raha sisse ka ei too

KristjanLaas
05.06.12, 18:26
Panen kah siis:

Jou, Jou, Jou Veryne Madis siin,
nats scammin aga ei ole päris Karli Kiin!
Sest EMV-ga ainult stakejate raha ära pesti,
et saaksin panna €2.8k eest sitast prosti.

Mina, ei ole koogi-karla, kes lasi piruka rotti,
mul latt on kõrgem ja varastan roosat toppi!
Te aru ei saa ma lives grindin silmad krõlli,
kui samal ajal mu teemat külastab sada trolli!

Hei hoo, hei hoo, ei joo, ei joo!
Aga samas teile raha sisse ka ei too

A+

neeme
05.06.12, 18:33
Selle aasta võsapetsi laulu/luule konkurssi tiitlipretendent number 1.

fyte
05.06.12, 18:35
Priceless, Ranka :D
Tundub, et leiba ja tsikrust jätkub pikemaks ajaks..


Ma olen tal confirmed permabannitud facebookis:(
Cliffs?

Naxer
05.06.12, 18:43
Annet paistab olevat-ranka äkki annad luulekogu nt kunagi välja vahelduseks!

Potsataja
05.06.12, 18:49
1ioVM0W_ips

rasmer
05.06.12, 19:13
Nice, ranka ! :D
Üks asi jäi veel silma, et OP paar lehte tagasi postitas stake ajal mängitud turniiride arvuks 2000+. Päris nii nüüd ka ei ole, et mees pool aastat täiesti raha otsas istus 4 kuud vms ja üldse ei mänginud. Aga jah ega see polegi peamine küsimus olnud.

800miljonit
05.06.12, 19:28
Pakun omalt poolt lahendusi stakele.

1) OP live turnad lähevad stake alla sest ta veedab kasiinos väga palju tunde (24h+ nädala kohta nagu ma saan aru)
2) http://www.sissenoudekeskus.ee/
3) OP maksab algse stake tagasi sest tal on 4 edukat hobust jooksmas
4) OP-le kutsutakse võsareporter ja ta maksab teleeetris tagasi (sulas) ja surub kätt kõigi 14 stakejaga
5) http://www.olympic-casino.com/poker/index.php?op=user&uid=52679&id=10569 kuna OP on Qatari kodanik läheb ta sinna maapakku ja tema uus screenname saab olema ahmed

Junken
05.06.12, 19:46
kas see 2.8 euri naiste teema on troll sõi tõsi? Kui tõsi siis küll, no wtf mees, mida sa mõtled? Ükski naine pole nii hea et tema alla 2.8k euri panna, va oma naine obv.

kallekusta
05.06.12, 19:52
Kas keegi suudab kindlalt tõestada, etnee d asjad ei käinud hoopis nii.... Madisel on alati enne suuremaid live turnasid toimunud foorumis mingi stake teema ( unibeti openi kõrvalturniirid ja jne...). Seekord enne EMV ei eelnenud mingit live turniiride stake teemat???? EMV turniiride jaoks võeti sellest 5K stake raha põhimõttel, et kui hitin panen tagasi ja kui ei hiti siis grindin tagasi ja kui ei grindi ega siis keegi nagunii aru ei saa, kuna sharkscope varjatud jne.. Kui asjade kulg oli selline - siis oleks investoritel õigus saada ka EMV võidust oma osa.

Alustama peaks asja järgmiselt.
1. Vaja 100% kindlust, et see 5K jõudis ka Madise Starsi kontole.
2. Et peale seda pole sealt tehtud cashoute.

Iseasi, kes seda suudab tõestada??? Bank history starsist?? Nii ,et kaoks photoshoppimise variant???

Või ütlevad targemad pliaatsid, et üksi stake punkt ei keelanud Madiselt kasutada stake raha EMV sisseostudeks???

KristjanLaas
05.06.12, 20:00
Mina näiteks ei usu, et Madis scammer on.

Ma arvan lihtsalt, et ta on oma tegevustega ise põhjustanud selle, et stake on miinuses ja seetõttu on ka investoritel igasugune õigus soovi korral tagasi nõuda algstakei.


Fyte, ei tea backstoryt. Pole mingit otsest biifi temaga küll olnud, aga maybe pole olnud piisavalt aupaklik meistri vastu.

kallekusta
05.06.12, 20:02
Täna antakse siis Tartus Olympicu lives rämedat volüümi. Buyinn 11 euri , 18 mängijat ning meister on jälle kohal.
http://www.olympic-casino.com/poker/index.php?id=10569&t_id=23739

Pumper
05.06.12, 20:41
Madis Erit - Qatar, miljonäride riiki kolinud juba.

Junken
05.06.12, 20:52
Täna antakse siis Tartus Olympicu lives rämedat volüümi. Buyinn 11 euri , 18 mängijat ning meister on jälle kohal.
http://www.olympic-casino.com/poker/index.php?id=10569&t_id=23739
irw, hotcoca ja runnar ka :D

andu_andu
05.06.12, 20:57
ma olen koguaeg rääkinud, et Madis Erit ja vennad Linnamäed

hotcocacola
05.06.12, 23:24
ma olen koguaeg rääkinud, et Madis Erit ja vennad Linnamäed

u mad?

http://th895.photobucket.com/albums/ac159/GIFsforhire/Mad/th_ohmygodlololol.gif

vennike
06.06.12, 00:16
lol drama. on mis on aga üks mees on oma repist lõplikult vähemalt lahti saanud.

KraindOnMaind
06.06.12, 15:20
millalgi võiks vikipeediasse ilmuda saavutuste alla ka "1990-2012 huge douchebag"

Junken
06.06.12, 17:57
irw, vaatan discoverilt dealiest catchi reklaame, alati kui tuleb koht "epic battle" tuleb alati epic Madis meelde :D

KristjanLaas
06.06.12, 20:13
Natuke tilti ajab, et see trollimine (vähemalt püüdlused) viib fookuse reaalselt olukorralt ja siis Madis ja tema toetajaskond vaatavadki, et mingit probleemi pole ja käib lihtsalt mingi lame trolling, mille tagajärg on see, et tõsised teemad jäävad kogu selle bsi varju.

Ideaalis oleks 1)confrontation 2)vastus inimeselt, kellele see on suunatud, ja siis 3)võivad trollid tulla, sest olukorra kaalukus on ka inimestele, keda see puudutab selgeks saanud. Nüüd jääb kogu asjale lebo hoiak.

fyte
06.06.12, 21:40
^ Couldn't agree more, enamus spämmi kustutatud vähemalt. Kõigele lisaks, nagu mainitud, pole need trollimised isegi karvavõrtki vaimukad..

Pakun, et Madisel nüüdseks küll teada, mis trall siin topicus käimas on - lihtsalt ei viitsi sellega tegeleda.

pafka666
06.06.12, 21:43
Teema tuleb kontrolli alla saada ja Ranka initsiatiiv on õiglane ja reeglitepärane. Väljavõte stake reeglitest:

11.Diili või stake aeg (või pärast diili lõppemist) probleemide tekkimisel on kohtunikuks super moderaator Camu, vajadusel määratakse lisa kohtunikke.

Arusaamatu on muidugi tulevase kohtuniku Ranka luuletus, "objektiive" "kohtuotsus" on juba ette langetatud.
Madis, kui sa nüüd vähegi tahad käituda meistri vääriliselt siis lahenda olukord juba täna. Kolimine, magamine, lugemine ja laiv-pokker ootavad aga su maine mitte.

Trollidele: you are retards

BuildUp
06.06.12, 21:46
See teema on ammu juba lame trollinguks muutunud ja ta jääb ka selliseks kuni üks osapooltest konkreetselt ei sekku. Imestan üldse, et investorid seni nii vaikselt olnud on. Imo on praegu viimane aeg kutsuda Madis vaibale ja nõuda temalt konkreetset tegevusplaani seoses selle stakega (obv ei saa nõuda seda, et madis peaks võitma nüüd teatud summa, kuid näiteks kuu jooksul mängitavate turniiride arv võiks vabalt olla see, mida saaks nõuda). Kui see mõlemaid pooli rahuldab, siis on kõik korras. Kui aga staketav ei ole sellega nõus, siis oleks igati õige nõuda stake algsummas tagasi.

mihkel7
06.06.12, 22:09
Kolimine, magamine, lugemine ja laiv-pokker ootavad aga su maine mitte.


http://twitter.com/#!/madisvery

800miljonit
06.06.12, 22:33
http://twitter.com/#!/madisvery

kui nüüd peaks paketi hittima kas seda saab rahaks vahetada? siis oleks ju stake enamvähem break even?

V4LDO
06.06.12, 22:35
Lugesin 2p2-s NVGs teemat, kus Brad Booth oma vabandusest kõikide ees, keda ta skämminud on ja kellele ta hunnik rahasid võlgu on, video tegi...ja miskipärast tuli meelde kohe see staarpokkerimängija-Madise teema...

MagicFriend
06.06.12, 22:46
lol, trollimine pole lubatud kuid k6rge kaarega pahe kusemine kyll. kui antud diil laheneb kuidagi muul moel kui et algne investeering makstakse tagasi, siis v6iks vast ka pokkeriprodele uue domeeni osta. syydimatu epic ahvipardik, raisk.

riiklik norm - suured t6llas ja vaiksed v6llas

Lowry
06.06.12, 22:59
Kes pole siin teemas sõna võtnud, seda pole siin foorumis ka olemas.

Svenza
06.06.12, 23:00
Madis Erit
FT atm 3/10 Winner will get 4000$ package to WSOP, Las Vegas!
Finaal lauas, hetkel 3/10 võitja saab 4000$ paketi Meistrikatele, Las Vegases!
Like · · @MadisVery on Twitter · about an hour ago via Twitter ·

Raigo Aasmaa and 2 others like this.
Edgar Lumiste anna kuuma! ;)
52 minutes ago · Like
Raigo Aasmaa trios v
50 minutes ago · Like
Christoffer Karlsson gl! :D
28 minutes ago via mobile · Like
Madis Erit fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuck, jj vs 88 jooksin seti otsa fuckinfcukfuckfuckfi 8/8 :D, better than 2nd, raigo - ongames on see.
4600, average 21000 :D
:/
20 minutes ago · Like
Madis Erit back in the game 4/7 19000 avg 23500

800miljonit
06.06.12, 23:03
Madis Erit
FT atm 3/10 Winner will get 4000$ package to WSOP, Las Vegas!
Finaal lauas, hetkel 3/10 võitja saab 4000$ paketi Meistrikatele, Las Vegases!
Like · · @MadisVery on Twitter · about an hour ago via Twitter ·

Raigo Aasmaa and 2 others like this.
Edgar Lumiste anna kuuma! ;)
52 minutes ago · Like
Raigo Aasmaa trios v
50 minutes ago · Like
Christoffer Karlsson gl! :D
28 minutes ago via mobile · Like
Madis Erit fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuck, jj vs 88 jooksin seti otsa fuckinfcukfuckfuckfi 8/8 :D, better than 2nd, raigo - ongames on see.
4600, average 21000 :D
:/
20 minutes ago · Like
Madis Erit back in the game 4/7 19000 avg 23500

kas saan õigesti aru et see on ongame võrgustikus? see läheb ka stake alla ikka muidu v?

VisaHing
06.06.12, 23:06
kas saan õigesti aru et see on ongame võrgustikus? see läheb ka stake alla ikka muidu v?

Ei lähe.. Starsis olev diil aint läheb.

Aga loodame parimat, et ehk härra loovutab meile mõne minuti oma väga kiirest epic pokerlifestylist ja tuleb mingile lahendusega ka välja.

MagicFriend
06.06.12, 23:15
Kes pole siin teemas sõna võtnud, seda pole siin foorumis ka olemas.

Said naelapeale hasti pihta. Tapselt nii ongi. See jant puudutab k6iki foorumikasutajaid.

Tere Madis.

bauss
06.06.12, 23:22
http://www.tinygif.com/data/media/19/scarjo_popcorn.gif

Madis Very
06.06.12, 23:31
800miljonit sa oled ikka tõsine geenius, polegi muud öelda, gl in life

Mingi miljon posti siin jälle. Scrollisin üle ja jäi silma jälle scammi teema ning emv me steigi raha eest, lol ? For real ?
Mis alusetud süüdistused siin käivad jälle. Panin juba ammu auditi (http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/2521-Madis-Very-Stake-elu24-nd-stuff-(rahul-)-P?p=429803#post429803. Ilmselgelt pole see olnud võla võtmine, ilmselgelt ei lähe mu teised mängud peale starsi ever selle stake raames arvesse.
Ning uusi asju siin silma ei jäänudki. Ma ei jäta ka ilmselgelt live mänge maha. Mul on ka juba coachingu tund see nädal tulemas kes vaatab mu 180 hh üle, yaay.
Ei oskagi midagi täpsustada, kõik saavad originaal postidest vanadelt vaadata, mis tingimustega on diil tehtud mida mõlemad osapooled teadsid ja ei olegi midagi lisada. Sellest tulenevalt meil pole lepingut, et ma pean starsi 200h kuus grindima. Kumbki osapool pole siin mitte midagi rikkunud reeglitest tulenevalt. Kuid ainult viisakus osapoolt jälgides on see teema täiesti haige trolling idd. Väljamõeldud alusetud süüdistused on küll teemat rikastanud aga nagu näha mõistusega inimesed võtavad seda kui huumorit. Ning paljud siin ei teagi millest nad räägivad ja usuvad külajutte ning alustades *witch hunti*. Ma ei viitsi kahjuks paljusid asju selgitada mis pole stakega absoluutselt seoses ja mis on siin väga vääralt ära tõlgendatud - taxi, live, brokeamentz, spain jne.
Või on siin muid süüdistavaid väiteid seoses stakega nüüd, mida võin järgmine kord pikali lükata ?
Ma ei suuda atm kõike üle lugeda ma lähen tiltan natuke wsopi package missi, ffs.

reggie
06.06.12, 23:54
Änd jama Madis, keskendu ainult sellele, tee paar nädalat tööd, roll on ju endiselt korralik, teenid asja tasa, maksad ära ja pole hullu, lived ja muud asjad ei kao kuhugi. Saan aru, et kui oled rolled siis on jama tegeleda millegagi, mis otseselt sulle midagi ei anna peale selle, et nimi saab puhtaks ja kellegil pole prentensioone sulle. Keegi ei süüdista sind otseselt scämmis aga pigem selles, et sul on hetkel sellest stakest elupohui aga see teema ei kao kuskile.

MagicFriend
06.06.12, 23:54
ylbe vark

romario
06.06.12, 23:56
uskumatu ülbus peegeldub igast lausest.

tolik
06.06.12, 23:58
mul on asjalik ja aus küsimus: Madis, millisena sa stake tulevikku näed, palju grindima hakkad ning mis on sinu eesmärk sellega seoses? Breakeven ja nägemist?

neeme
07.06.12, 00:09
Kirjutasin mingi pika teksti, kus põhimõte oli selline: Madis sa oled ilge tont vend.
Igastahes, kustutasin selle pika teksti ära ja kui lühidalt kokkuvõte teha sellest tekstist siis: Sa oled ikka ILGE TONT VEND!

True story!

Svenza
07.06.12, 00:14
[QUOTE=Madis Very;434556]

Mingi miljon posti siin jälle. Scrollisin üle ja jäi silma jälle scammi teema ning emv me steigi raha eest, lol ? For real ?

Yes, for real
Mis alusetud süüdistused siin käivad jälle. Panin juba ammu auditi (http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/2521-Madis-Very-Stake-elu24-nd-stuff-(rahul-)-P?p=429803#post429803. Ilmselgelt pole see olnud võla võtmine, ilmselgelt ei lähe mu teised mängud peale starsi ever selle stake raames arvesse.

Kohe hakkab minema, neeger
Ning uusi asju siin silma ei jäänudki. Ma ei jäta ka ilmselgelt live mänge maha. Mul on ka juba coachingu tund see nädal tulemas kes vaatab mu 180 hh üle, yaay.
Nobody gives a shit, tegelt ka.
Ei oskagi midagi täpsustada, kõik saavad originaal postidest vanadelt vaadata, mis tingimustega on diil tehtud mida mõlemad osapooled teadsid ja ei olegi midagi lisada. Sellest tulenevalt meil pole lepingut, et ma pean starsi 200h kuus grindima. Kumbki osapool pole siin mitte midagi rikkunud reeglitest tulenevalt.
Ära hakka pihta...

Kuid ainult viisakus osapoolt jälgides on see teema täiesti haige trolling idd. Väljamõeldud alusetud süüdistused on küll teemat rikastanud aga nagu näha mõistusega inimesed võtavad seda kui huumorit.
Terve foorum võtab sind juba kui huumorit, tatilutu. Ainuke jama, et mõnede jaoks läks see 5K maksma


Või on siin muid süüdistavaid väiteid seoses stakega nüüd, mida võin järgmine kord pikali lükata ?
Ma ei suuda atm kõike üle lugeda ma lähen tiltan natuke wsopi package missi, ffs.
Tra, sa jõudisd nii palju ebaolulist paska ajada praegu ühe postitusega, et ALB AKKAB! Millal rahad tagasi kannad tatilutu. Mul tõmbas nii sita keema praegu raisk... Ma teen steigi teema, kus foorumi kasutajad panevad rahad kokku, et ma sul lambid kinni tambiks. Proovi siis kuu aega pimedana kah grindida! Kui sa mõistust pähe ei võta ja rahasid ei tagasta, tuleb sulle lihtsalt mõistus pähe tampida! Nüüd pane ilusti graafik, millal, kellele ja kui palju tagasi kannad. See bullshit on juba üle mõistuse läinud. Täna on 7 juuni, kuu aega peaks piisav tähtaeg olema. 7 juuli olgu kõigile steikijatele rahad makstud!

KingPeral
07.06.12, 00:19
:D hästi öeldud

mihkel7
07.06.12, 00:21
Sry for offtopic. Kuna stakes ei osale, siis arvamust ei avalda, aga lihtsalt väike ülevaade Madise postituste esimestest repliikidest, alates kui asjad hakkasid viltu kiskuma (29.02).

Oi, ma ei viitsi hetkel pikka juttu läbi lugeda ei saa aru mis vaidlus käib.
Pole online eriti aega olnud mängida.
Thanks, paar muutust nüüd irl, pean korterist varsti ära kolima.
Aga palun helistage või kontakteeruge FBs, kui on stake kohta küsimusi.
Wut, jah wtf just happened, ärkasin nüüd ja pole paar päeva magamata mõistus tuli ka koju.
ma alustasin just sessiga, ma peale seda panen tahaks paar h grindida
No ei ole kerge. Saan väga kergelt onlines juba frustreeritud olendiks.
Respect Fikuuu, sellist suhtumist ma ootangi stakejatest :P.
Tsau, jep korras hiliste sündmuste tõttu pole eriti aega olnud siin teemas aktiivne olla.
Peale ME hitti sain eile esimest korda pargis cashi mängides ka esimese ca 15 käe jooksul Royal Flushi
Don't worry be happy küll läheb paremini ka onlines.
Olen elus.
taolised coolimad, kuid jah originaalil 40 000 liket täis kohe 15 tunniga
There is always haters, eriti 9gagis.
2.7k ja fkn fk fk ikka see online küll.
Täiesti mega standard sb+50/50 diil.
haha, epic
Ei mäletagi, et kellegile oleks lapsepõlve unistustest rääkinud :O.
Vähe, ma eeldan et max 200.
Yes Sir. Peale tiitlit ei ole olnud eriti motivatsiooni ilmselgelt, oli muid asjugi teha.
Oh yea, friggin love online grinding.
Fkn nice sain ühe sõbra inglismaalt kaasa
Krt võitsin jälle selle väikse live
Tal minu õnneks väike kompleks livedega
Um, ma olin ju ca 2 nädalat Hispaanias livet mängimas.
Ah shit otseselt ei öelnudki siin.
Yound, wild and stupid ? :D
faaaaaakh
Sorry jah ei ole siia foorumi jõudnud.
Kas see moodus salvestab nüüd ka rebuysid ja arvestab sisse KOd ?
Heh, kus see veel kirjas olnud, et pole miinuskuid olnud.
Nii olen siin.
Õhtust Olen homme päevaks tagasi Tartus.
otsisin ja see peaks olema esimene post, kui teema üles tuli
No ilmselgelt ju. Selline on see diil, et ainult starsis. Ei tasu nüüd ekstreemselt ka asju ülmõelda.
???????????? gtfo sellise jamaga
Indeed, kas tõesti paremat elus pole teha.
12 jaanuar peaks nüüd õige algus olema jh
Karli. Wtf ?
Mõistan see oli lihtsalt väike ärrituvus.
Tuimalt. Et siis niisama disrespectimiseks ? Wtf
Mhm arvatavasti on segane aga loodan, et üldjoontes arusaadav.
Suured chip swingid on...
Jõudsin hommikul...
Ilmselgelt :P
Tapan ennast R-P 12-14h livedega
Mingi miljon posti siin jälle

800miljonit
07.06.12, 00:22
mul sõbral on suveks vaja ehitusele abitöölist (segu tegemine, krohvimine, betoonitööd ja muu sarnane). tunnipalk 6.5€. kui on huvi saada pm, saaksid vast mingi 1500eur ikka sealt kokku ja see aitaks tublisti sinu olukorras

Fabulous
07.06.12, 00:28
mul sõbral on suveks vaja ehitusele abitöölist (segu tegemine, krohvimine, betoonitööd ja muu sarnane). tunnipalk 6.5€. kui on huvi saada pm, saaksid vast mingi 1500eur ikka sealt kokku ja see aitaks tublisti sinu olukorras
Ma ei saagi aru kas sa trollid või ei, aga siin pole ju probleem selles, et steigitav life-busto oleks või midagi säärast.

800miljonit
07.06.12, 00:30
Ma ei saagi aru kas sa trollid või ei, aga siin pole ju probleem selles, et steigitav life-busto oleks või midagi säärast.

ei trolli.. mul sõbral siin stakes väike osak sees ja teinepäev saunas arutasime et kuidas siit stakest midagi tagasi saaks.. siis pakkusin oma varjanti

aga meil tekkis mehe likviidsuses kahtlus kyll. sest
1)stake 2)korterist välja 3)taxi busto
kuna vanust ka yksjagu siis ei usu tatilutu juttu sinisilmselt

bi0hazard
07.06.12, 00:32
[QUOTE=Madis Very;434556]

Mingi miljon posti siin jälle. Scrollisin üle ja jäi silma jälle scammi teema ning emv me steigi raha eest, lol ? For real ?

Yes, for real
Mis alusetud süüdistused siin käivad jälle. Panin juba ammu auditi (http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/2521-Madis-Very-Stake-elu24-nd-stuff-(rahul-)-P?p=429803#post429803. Ilmselgelt pole see olnud võla võtmine, ilmselgelt ei lähe mu teised mängud peale starsi ever selle stake raames arvesse.

Kohe hakkab minema, neeger
Ning uusi asju siin silma ei jäänudki. Ma ei jäta ka ilmselgelt live mänge maha. Mul on ka juba coachingu tund see nädal tulemas kes vaatab mu 180 hh üle, yaay.
Nobody gives a shit, tegelt ka.
Ei oskagi midagi täpsustada, kõik saavad originaal postidest vanadelt vaadata, mis tingimustega on diil tehtud mida mõlemad osapooled teadsid ja ei olegi midagi lisada. Sellest tulenevalt meil pole lepingut, et ma pean starsi 200h kuus grindima. Kumbki osapool pole siin mitte midagi rikkunud reeglitest tulenevalt.
Ära hakka pihta...

Kuid ainult viisakus osapoolt jälgides on see teema täiesti haige trolling idd. Väljamõeldud alusetud süüdistused on küll teemat rikastanud aga nagu näha mõistusega inimesed võtavad seda kui huumorit.
Terve foorum võtab sind juba kui huumorit, tatilutu. Ainuke jama, et mõnede jaoks läks see 5K maksma


Või on siin muid süüdistavaid väiteid seoses stakega nüüd, mida võin järgmine kord pikali lükata ?
Ma ei suuda atm kõike üle lugeda ma lähen tiltan natuke wsopi package missi, ffs.
Tra, sa jõudisd nii palju ebaolulist paska ajada praegu ühe postitusega, et ALB AKKAB! Millal rahad tagasi kannad tatilutu. Mul tõmbas nii sita keema praegu raisk... Ma teen steigi teema, kus foorumi kasutajad panevad rahad kokku, et ma sul lambid kinni tambiks. Proovi siis kuu aega pimedana kah grindida! Kui sa mõistust pähe ei võta ja rahasid ei tagasta, tuleb sulle lihtsalt mõistus pähe tampida! Nüüd pane ilusti graafik, millal, kellele ja kui palju tagasi kannad. See bullshit on juba üle mõistuse läinud. Täna on 7 juuni, kuu aega peaks piisav tähtaeg olema. 7 juuli olgu kõigile steikijatele rahad makstud!

pretty much this:heart:

vinney
07.06.12, 00:45
[QUOTE=Madis Very;434556]

Mingi miljon posti siin jälle. Scrollisin üle ja jäi silma jälle scammi teema ning emv me steigi raha eest, lol ? For real ?

Yes, for real
Mis alusetud süüdistused siin käivad jälle. Panin juba ammu auditi (http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/2521-Madis-Very-Stake-elu24-nd-stuff-(rahul-)-P?p=429803#post429803. Ilmselgelt pole see olnud võla võtmine, ilmselgelt ei lähe mu teised mängud peale starsi ever selle stake raames arvesse.

Kohe hakkab minema, neeger
Ning uusi asju siin silma ei jäänudki. Ma ei jäta ka ilmselgelt live mänge maha. Mul on ka juba coachingu tund see nädal tulemas kes vaatab mu 180 hh üle, yaay.
Nobody gives a shit, tegelt ka.
Ei oskagi midagi täpsustada, kõik saavad originaal postidest vanadelt vaadata, mis tingimustega on diil tehtud mida mõlemad osapooled teadsid ja ei olegi midagi lisada. Sellest tulenevalt meil pole lepingut, et ma pean starsi 200h kuus grindima. Kumbki osapool pole siin mitte midagi rikkunud reeglitest tulenevalt.
Ära hakka pihta...

Kuid ainult viisakus osapoolt jälgides on see teema täiesti haige trolling idd. Väljamõeldud alusetud süüdistused on küll teemat rikastanud aga nagu näha mõistusega inimesed võtavad seda kui huumorit.
Terve foorum võtab sind juba kui huumorit, tatilutu. Ainuke jama, et mõnede jaoks läks see 5K maksma


Või on siin muid süüdistavaid väiteid seoses stakega nüüd, mida võin järgmine kord pikali lükata ?
Ma ei suuda atm kõike üle lugeda ma lähen tiltan natuke wsopi package missi, ffs.
Tra, sa jõudisd nii palju ebaolulist paska ajada praegu ühe postitusega, et ALB AKKAB! Millal rahad tagasi kannad tatilutu. Mul tõmbas nii sita keema praegu raisk... Ma teen steigi teema, kus foorumi kasutajad panevad rahad kokku, et ma sul lambid kinni tambiks. Proovi siis kuu aega pimedana kah grindida! Kui sa mõistust pähe ei võta ja rahasid ei tagasta, tuleb sulle lihtsalt mõistus pähe tampida! Nüüd pane ilusti graafik, millal, kellele ja kui palju tagasi kannad. See bullshit on juba üle mõistuse läinud. Täna on 7 juuni, kuu aega peaks piisav tähtaeg olema. 7 juuli olgu kõigile steikijatele rahad makstud!

http://erit.eu/wp-content/uploads/2011/05/london-042.jpg

kardaanirist
07.06.12, 00:48
800miljonit sa oled ikka tõsine geenius, polegi muud öelda, gl in life

Mingi miljon posti siin jälle. Scrollisin üle ja jäi silma jälle scammi teema ning emv me steigi raha eest, lol ? For real ?
Mis alusetud süüdistused siin käivad jälle. Panin juba ammu auditi (http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/2521-Madis-Very-Stake-elu24-nd-stuff-(rahul-)-P?p=429803#post429803. Ilmselgelt pole see olnud võla võtmine, ilmselgelt ei lähe mu teised mängud peale starsi ever selle stake raames arvesse.
Ning uusi asju siin silma ei jäänudki. Ma ei jäta ka ilmselgelt live mänge maha. Mul on ka juba coachingu tund see nädal tulemas kes vaatab mu 180 hh üle, yaay.
Ei oskagi midagi täpsustada, kõik saavad originaal postidest vanadelt vaadata, mis tingimustega on diil tehtud mida mõlemad osapooled teadsid ja ei olegi midagi lisada. Sellest tulenevalt meil pole lepingut, et ma pean starsi 200h kuus grindima. Kumbki osapool pole siin mitte midagi rikkunud reeglitest tulenevalt. Kuid ainult viisakus osapoolt jälgides on see teema täiesti haige trolling idd. Väljamõeldud alusetud süüdistused on küll teemat rikastanud aga nagu näha mõistusega inimesed võtavad seda kui huumorit. Ning paljud siin ei teagi millest nad räägivad ja usuvad külajutte ning alustades *witch hunti*. Ma ei viitsi kahjuks paljusid asju selgitada mis pole stakega absoluutselt seoses ja mis on siin väga vääralt ära tõlgendatud - taxi, live, brokeamentz, spain jne.
Või on siin muid süüdistavaid väiteid seoses stakega nüüd, mida võin järgmine kord pikali lükata ?
Ma ei suuda atm kõike üle lugeda ma lähen tiltan natuke wsopi package missi, ffs.

vastasid kõigele ebaolulisele. põhiprobleem on ikkagi see, et sinu postitustest jääb mulje, et lives ja 6max cashi teisel saidil lased kordades rohkem kui stake raames Starsi turniire (ja kui Starsi turniire mängid, siis jääb mulje, et teed seda väsinuna ja nii muu seas). nii ei ole ju õige! kui ei ole huvi stake all enam mängida, siis maksa raha tagasi. investoritel on ju sinu all kokku 5k euri, mis ei ole väike raha (ja siin ei ole isegi asi otseselt rahas vaid suhtumises).

ceni
07.06.12, 00:56
Tõesti, kui stake reegleid lugeda, siis Madise poolt vaadates peaks olema JOKK, kuna seal eriti milleski kokku ei lepitud peale selle, et ta mängib mitmelauaturniire just niipalju kui ta ise tahab. Kui tahab. Samas tekib siiski ka investorite õigustatud ootuse küsimus, kui palju ikkagi peaks mängima kui konkreetselt mingis numbris kokku lepitud ei ole. Eks see ole vaidlemise küsimus, aga päris null see arv vist olla ei saa. Reaaliselt on vist enamus stakejatest ja ka muidu kõrvalvaatajatest nõus, et stakejate õigustatud ootust turniiride arvu suhtes on rämedalt rikutud. Eks kõik olid stake alguses õhinas ja dollarimärgid silme ees. Tundub, et sellest tulenevalt ei suutnud staketav üldse sellist asja arvesse võtta, et stake ka miinusesse võiks minna koos sellest tuleneva psühholoogilise survega ja arusaadavalt ka mängida mitte tahtmisega. Küll aga on selline tahtmatuse ja asendustegevuste näiline õigustamine stake reeglite puudumisega ja enda õigustamisega kahetsusväärne selle asemel, et mingit lahendust välja pakkuda.


Ilmselgelt pole see olnud võla võtmine, ilmselgelt ei lähe mu teised mängud peale starsi ever selle stake raames arvesse.

Muideks, JOKKist rääkides, siis esialgsetes reeglites ei jäänud kuskil silma, et stake alla käib PokerStarsi action, vaid tegu on supreme longrun ONLINE stakega. Ma ei tea, kas kuskil on olemas mingid täpsemad reeglid, aga selle põhjal võiks mõni huviline välja lugeda, et stake alla lähevad kõikides online pokkeritubades mängitud turniirid.

just my 2 cents

KristjanLaas
07.06.12, 01:47
800miljonit sa oled ikka tõsine geenius, polegi muud öelda, gl in life

Mingi miljon posti siin jälle. Scrollisin üle ja jäi silma jälle scammi teema ning emv me steigi raha eest, lol ? For real ?
Mis alusetud süüdistused siin käivad jälle. Panin juba ammu auditi (http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/2521-Madis-Very-Stake-elu24-nd-stuff-(rahul-)-P?p=429803#post429803. Ilmselgelt pole see olnud võla võtmine, ilmselgelt ei lähe mu teised mängud peale starsi ever selle stake raames arvesse.
Ning uusi asju siin silma ei jäänudki. Ma ei jäta ka ilmselgelt live mänge maha. Mul on ka juba coachingu tund see nädal tulemas kes vaatab mu 180 hh üle, yaay.
Ei oskagi midagi täpsustada, kõik saavad originaal postidest vanadelt vaadata, mis tingimustega on diil tehtud mida mõlemad osapooled teadsid ja ei olegi midagi lisada. Sellest tulenevalt meil pole lepingut, et ma pean starsi 200h kuus grindima. Kumbki osapool pole siin mitte midagi rikkunud reeglitest tulenevalt. Kuid ainult viisakus osapoolt jälgides on see teema täiesti haige trolling idd. Väljamõeldud alusetud süüdistused on küll teemat rikastanud aga nagu näha mõistusega inimesed võtavad seda kui huumorit. Ning paljud siin ei teagi millest nad räägivad ja usuvad külajutte ning alustades *witch hunti*. Ma ei viitsi kahjuks paljusid asju selgitada mis pole stakega absoluutselt seoses ja mis on siin väga vääralt ära tõlgendatud - taxi, live, brokeamentz, spain jne.
Või on siin muid süüdistavaid väiteid seoses stakega nüüd, mida võin järgmine kord pikali lükata ?
Ma ei suuda atm kõike üle lugeda ma lähen tiltan natuke wsopi package missi, ffs.

Cut the bs, loe kõik postid siin topicus läbi ja vasta sellele, millele peab vastama.

Ära keeruta ega mängi lolli ja princess Leia aega selle jaoks. See olukord ei kao lihtsalt niisama kuhugile.

Fabulous
07.06.12, 02:00
Madis, mõned lehed tagasi väitsid ju selgelt, et roll on mitme saidi peal laiali ning seetõttu ei saa olukorrast täiesti täpset ülevaadet anda. Nüüd räägid aga sellist juttu, et muu peale Starsi stake'i alla ei lähe. Kus loogika peitub? Täpselt sama moodi kui sa võidad online 6-max'is, läheb ju ka see arvesse, kuna steigi "reeglites" oli kirjas, et mängida võib ükskõik mida.

Ma pole õnneks selles stake'is osaline, aga ma kui asi sama moodi jätkub, siis tuleb küll Svenzale mingi ühiskorjandus teha, et see demagoogia siin ära lõppeks.

rollkopter
07.06.12, 03:02
Ma pole õnneks selles stake'is osaline, aga ma kui asi sama moodi jätkub, siis tuleb küll Svenzale mingi ühiskorjandus teha, et see demagoogia siin ära lõppeks.

+1

lõpetage see stake ära, andke talle tähtpäev raha tagasi maksmiseks ja vsjo, oleks kõige loogilisem lõpp asjale

ok2aa
07.06.12, 07:45
eriline ahv.

vilistaja
07.06.12, 08:01
Nagu siin juba öeldud oli, kes siin teemas osa ei võta siis seda pole siin foorumis olemas ja nüüd tahan minagi juba sõna võtta. Pikalt juba seda teemat jälginud juba ja esimese hooga lugema hakates jäi mulje, et pekki jälle mingi suvaline lohh meestel naha üle kõrvade tõmmanud ning siis avastan, et EMV võitja, WTF!?!?!?!. Tsiteerides Õnne 13 Allanit "Mingi austus peab ju ka olema", seda siis eelkõige enda vastu, saan veel aru stakeijatest kama. Ei tea kas Madis selle peale ka mõtleb, mismoodi ta edaspidi liveis mängida saab, kõik kes siin foorumis kasutajad on ei mängi ju samuti ainult online ja mul oleks küll Madise asemel häbi siit foorumist mõne mehega ühte olympicu lauda istuda. Halb vaadata, kuidas siin pidevalt genereeritakse igasuguseid teooriaid, kuidas Madis stakei raha laiaks löönud on, aga mees ise selle ära hoidmiseks MITTE MIDAGI ei tee. Olgu siis vähemalt aus ja ajagu kõik mehed, kes talle stakei andsid skypei kokku, väike konverentskõne ja seletagu ära, et motti pole ei biidi või mida iganes ja jõudku kokkuleppele, kuigi mulle tundub ka, et selliseid kokkulepeid oleks pidanud tegema tükk aega tagasi. Nüüd tundub küll ainuke lahendus Madise räige ükskõiksuse tõttu stake rahad 100% ulatuses tagasi. Fucked up teema igal juhul ja Madise suhtumine, et kuskil polnud ju kirjas, et pean mängima nii ja nii palju on ka fucked up, kirjas on see, et pead mängima ja kui loen siin jälle "See nädal oli kiire, ei mänginud" vms "Bankroll muutumatu" vaatan küll, et no mis suhtumine. Ok hakkab juba romaaniks kujunema ja segaseks minema, aga ma arvan, et oleks aeg suureks kasvada ja vastutama ka hakata oma tegude eest, stake on siiski kohustus ja seda peakski nii võtma, kui tööl käid siis ju ka ei vaata, et savi see nädal ei viitsi üldse tööd teha paugutan õlle vms.

bauss
07.06.12, 08:03
thread needs more Svenza

kallekusta
07.06.12, 08:33
Kas see KÕIK 5 kilo jõudis STARSI arvele ja kas sealt pole tehtud väljamakseid??? Niikaua kui sellele pole 100% kindlust on edasine arutelu nonsens.

Pumper
07.06.12, 08:54
Kuni ta ise ajab Jokk teemat, et stake raames pole kirjas jne, siis pole ka kirjas stakes, et mängitakse "ainult Starsis" ja peaks kogu netigrindiga teenitud raha stake alla minema.

Hetkel tundub et mr Epic loob stake reegleid tagantjärgi.