PDA

View Full Version : Madis Erit kahtlustatav pettus(t)es: Rahad tagastamata, valetamine jpm.



Leheküljed : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14

Junken
07.06.12, 09:12
Madis, mõned lehed tagasi väitsid ju selgelt, et roll on mitme saidi peal laiali ning seetõttu ei saa olukorrast täiesti täpset ülevaadet anda. Nüüd räägid aga sellist juttu, et muu peale Starsi stake'i alla ei lähe. Kus loogika peitub? Täpselt sama moodi kui sa võidad online 6-max'is, läheb ju ka see arvesse, kuna steigi "reeglites" oli kirjas, et mängida võib ükskõik mida.

plus one to that

VisaHing
07.06.12, 09:50
Minu sendid siis..
Ma pole mingi ütleja aga üritaks selle teema hoida võimalikult puhtana e. +1 laadis postitusi ei oleks.
Postitagu ikka need, kellel midagi mõistlikku ka öelda . :)

ropka11
07.06.12, 10:30
madis kas sul tõesti mõnda vanemat sõpra ei ole kellel on prioriteedid elule paika loksunud ja kasuks tuleb ka hea lastetuba mida sinul ilmselgelt ei ole.Võtate väiksed joogid istute laua taha ja hakate hand historyt uurima ei ei mitte pokkeri-loe hakate sinu ja teiste foorumi postitusi analüüsima.Soovitan alustada juba roosa topi casest.
Väga paljud on proovinud seletada asja olemust sulle aga ei jõua vist kohale, ikka tulevad sinu poolt samas stiilis postid.
Ja mis trollides puutub siis andke aga hagu kõige suurem troll on nagunii madis.
.

vapsik
07.06.12, 10:30
Minu sendid siis..
Ma pole mingi ütleja aga üritaks selle teema hoida võimalikult puhtana e. +1 laadis postitusi ei oleks.
Postitagu ikka need, kellel midagi mõistlikku ka öelda . :)

+1

Puhas kuld.

emmimees
07.06.12, 10:49
kui nüüd peaks paketi hittima kas seda saab rahaks vahetada? siis oleks ju stake enamvähem break even?

Kuda ta oleks kui tuleks epic trip Vegasesse?

Codecci
07.06.12, 10:58
http://www.upload.ee/image/2408039/Madis_Erit.jpg

Pumper
07.06.12, 11:02
http://www.upload.ee/image/2408039/Madis_Erit.jpg

EPIC!

Foux
07.06.12, 11:21
Ja lõppudelõpuks oli siiski Madise syco-ex'idel õigus, et teda ei tohi usaldada. Miks te tüdrukuid ei kuulanud?

ropka11
07.06.12, 11:29
Ja lõppudelõpuks oli siiski Madise syco-ex'idel õigus, et teda ei tohi usaldada. Miks te tüdrukuid ei kuulanud?
Ilmselgelt.Mitte, et ma kiidaks heaks tüdrukute poolt asja avalikustamist ja nende juttu aga madise vastustest oleks pidanud küll nii mõndagi välja lugema.

ranka
07.06.12, 11:32
Madis «Crusher» Very (pildil püsti)

Pilt tehtud vahetult peale seda kui meie Suur Juht ja Isand hittis EMV ja tema investorid (loe: alamad, käed rindadel ja koos) palvetamas ja küsimas, kas nende Suur Isand käest viitsib veel see aasta grindida. Selle peale Isand Matu ei öelnud midagi vaid hoopis irvitas silmad krõllis pooltundi ning ütles: «vaatan ju HH-sid»

https://fbcdn_sphotos_c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/582234_346886825379165_792441856_n.jpg

Madis Very
07.06.12, 11:35
vastasid kõigele ebaolulisele. põhiprobleem on ikkagi see, et sinu postitustest jääb mulje, et lives ja 6max cashi teisel saidil lased kordades rohkem kui stake raames Starsi turniire (ja kui Starsi turniire mängid, siis jääb mulje, et teed seda väsinuna ja nii muu seas). nii ei ole ju õige! kui ei ole huvi stake all enam mängida, siis maksa raha tagasi. investoritel on ju sinu all kokku 5k euri, mis ei ole väike raha (ja siin ei ole isegi asi otseselt rahas vaid suhtumises).

Mõistan. Hetkel mängin jah teisi mänge, kuid nagu öeldud ootan 180 coachingut. Ei tunne väga kindlalt ennast nendes ja rohkem keskendun sngde/turniiride õppimisele ja kuna need mängud on ainult starsis siis on hetkel ka rohkem learnimist.


Madis, mõned lehed tagasi väitsid ju selgelt, et roll on mitme saidi peal laiali ning seetõttu ei saa olukorrast täiesti täpset ülevaadet anda. Nüüd räägid aga sellist juttu, et muu peale Starsi stake'i alla ei lähe. Kus loogika peitub? Täpselt sama moodi kui sa võidad online 6-max'is, läheb ju ka see arvesse, kuna steigi "reeglites" oli kirjas, et mängida võib ükskõik mida.

Ma pole õnneks selles stake'is osaline, aga ma kui asi sama moodi jätkub, siis tuleb küll Svenzale mingi ühiskorjandus teha, et see demagoogia siin ära lõppeks.

Wtf millal ma seda veel väitnud olen ? WTF
KUI AUDITIST ON NÄHA ET 5K LÄKS POKERSTARSI JA STAKE ON KA POKERSTARSIS HOW THE FUCK PEAKS TEISED SAIDID KA STAKE ALLA KUULUMA, mis huumor see nüüd on. Live alla kuulumine on täiesti kosmiline ikka. Täiesti debiilsed süüdistused. Rahunege korra maha ja panen jälle oma auditi lingi kus kõik näha. - http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/2521-Madis-Very-Stake-elu24-nd-stuff-(rahul-)-P?p=429803#post429803 FFS keegi loeb ka neid ridu mul või niisama põletatakse siin.
Ning cashi ei saa/ei hakka ma starsis mängima kuna süüdistataks kohe chipdumpingus muidu oleks mingigi semi--normaalne volüüm kui teistel saitidel seda vaadata.


Üli meeldis see lõpuks neutraalne postitus, mis läbi lugesin :

Huh, päris palju karme poste siin olnud. Kuna ma stakeis ei osalenud, siis ma ei kaitse ega halvusta kedagi. Variante on palju. Kuna stake tingimusi ülitäpselt kirjas ei olnud, siis võiks eeldada, et kehtivad kõik "standardtingimused" (seda mis need on teab mõni teine paremini).

Üldiselt on stake mõte ju see, et stake saaja pole ise 100% kindel (ei julge oma rahaga riskida - nagu ka paljude äride puhul leitakse riskiinvestor), et valitud formaati hullult biidib või siis ei oma selleks rolli ja küsib abi foorumikaaslastelt. Kõik steikijad ju teadsid, enne osakute ostmist mida nad teevad ja eks staketav teadis ka mis vastutuse võtab!? Kahjuks või õnneks ei lõppegi kõik äritehingud mõlemale poolele positiivselt.

Toome näite, et ma küsin investoritelt laenu toota tikke. Äriidee on väga ilusa ja algul läheb müük hästi ja ka oodatud profit jookseb peale, siis äkki avastan tulemasina ja hakkan kõrvalt oma vahenditega hoopis seda turustama ning saan ratsarikkaks (saan lubada 2.7k naisi). Samas äkki juhtub, et tuletikuäri enam ei edene ja kuna teenin korralikku kasumit mujalt on mul 0% mot nende tikkudega jamada. Mis ma siis nüüd peaks tikuäri investoritele nende raha hüvitama?

Ma Madise suhtumise kohta ei oska muud midagi öelda, kui et noor inimene ja kohati võibolla liiga emotsionaalne, aga teda nüüd hullult mustata ka pole normaalne vähemalt annab infot ja räägib kõik ausalt ära (kuna steik miinuses siis see nii obv, et pole motti enam mängida, kuna omal piisavalt nutsu). Imelik oleks, kui ta ütleks, et hull mott micorot grindida jne.

Stake osakute ostmine on suhteliselt sarnane tegevus aktsiate ostuga. Mingi turg mingid kindlad reeglid ja investeerid enda raha, et kasumit teenida. Reeglina niiviiisi investeeritakse pigem riskantsematesse projektidesse, sest kui tahaks oma raga pealt stabiilset, kindlat ja väikest aksumit teenida pannakse see panka tähtajalsiele hoiusele. Kõik investorid peavad hindama riski, et kui tehakse investeering suure easy kasumi nimel, siis seal on ka alati riskid. Aktsiaturul kehtib lihtne reegel, et kui aktsia mille tõusu peale sa panustasid hakkab langema on parem sellelt rongilt kiiremini maha astuda ja mitte põhjas olles hoopis juurde osta langevaid aktsiaid. Võibolla mõned targemad inimesed oskavad seda paremini kommenteerida, aga põhimõttelislet tuleb kiirelt aru saada oma halvast investeeringuts ja kiiresti cashout teha kaotuste minimaliseerimiseks. Mis minuarust antud juhul tundub olevat stake kiire lõpetamine ja allesoleva raha investorietel tagastamine (on küll vähe alles, aga see on parem kui 0), kuna shantsid aktsia tõutsuks on suhtelislet olematud (kuna staketav on seda ise ka maininud). Keegi ostab aktisaturul midagi või siis valuutat, ega naela languse puhul sa ei lähe ju Inglismaalt oma kahjumit välja nõudma (ja maakler ei hakka sul vahekohtunikuks)?

Tagantjärgi tarkus on mudugi täpistadus, aga EMV hiti korral oleks mina Madise asemel kohe siin teemas stake seisust infi annud (ma ei tea kas ta seda tegi ei viitsi lugeda läbi neid lehekülgi) ja siis pakkunud investoritele stake lõpetamist erinevatel tingimustel.

Pikk jutt loll jutt reaalselt on neid erinevaid valikuid siin üleval juba kirjeldatud, aga pakun ka oma valiku välja:
1. Madis lõpetab steigi tagastab allesjäänud raha investoritele ja ütleb sry ei biidi neid MTTdi mille peale steiki palusin.
2. Madis maksab stake algusmma investoritele tagasi ja ütlef fafafa mul pohhui kui tahan tellin 2.7k maksvad tädid endale
3. Madis grindib vaikselt edasi ja äkki hitib
4. Madis muudab stake tingimusi ja hakkab stake rahadega mängima neid mänge mis talle rohkem meeldivad ja mida ta kindalsti biidib (samas siis võiks ju pigam aksutada varianti 2, kui rolli jagub)
5. Madis grindib vastavalt bankrollile ja paneb mingi aja jooksul (lõpuks mängdies $1 MTTsi) selle rolli bustoks ja rahu majas pole enam mille pärast kakelda
6. Madis võtab aja maha. Puhkab näiteks suvel ja teeb oma asju (paneb ennast bustosse, ei tea palju neid daame endale lubada saab) ja siis stake raha ainuke roll ning sügisel tuleb mott tagasi ning grindib tummiselt kasumisse ennast.
7. Ranka võtab kurrika ja lahendab asja ära :)

Tahtsin seda postitust peale kirjutamist ära kustutada, aga siis ikka mõtleisn ümber. Ma ei taha midagi halba Madisele öelda ega ka steikijatele, kuid palun tegelege konstruktiivsete lahenduste otsimisega mitte ükstise süüdistamisega. Praegu on see vestlus siin Madise ja steikijate vahel stiilis: "Mul on see steik jumala pohhui mul raha sitaks v. hakka kohe võitma või nõuame kantidega sult algse summa välja" = absurd minuarust!



Ei tea time-out tundub liiga pikaldane. Ma tahan õppida, ma tahan seda hästi teha. Aga see stake lendab bustosse kuna siinsed pokkerimängijad ei hinda õppimist ja tahavad, et ma volüümi näitaks. Vahet pole, et pole piisavalt mängu biitiv. Selline asi jääb jah mulle silma. Ning seda tõlgendatakse minu ülbuseks, et ma ei mängi. Ning siis imestatakse oh wait miks ei biidi. Jah ei biidigi enam neid turniire imo kah. Vahet pole et rämedalt alla ev jooksen tunnet ikka pole, et biidiks. Hästi läheb hoopis live tourney/cash, online 6max. Tahan isegi hoopis vanade turnade nö strateegiat pähe, et saaks seal jälle printida. Aga no vot ei tööta enam miski. Selleks peab .... õppima. Aga ei tohi ju aega grindimise kõrvalt raisata ? :) Naxer tegi ka kuskil mingi posti, et see on long run. Jah seda see on. Uskumatu, et stake oli väga lähedal ca 300$ kaugusel, kui ma hakkasin päris suurt dividendi tükki juba kõigile välja cashoutima. Ning boom siis läks kõik prrrrrrrrrrsssssssseeeeee. Ei mäleta mis mängustiilis muutus, kui mäletaks siis nii hetkel ei oleks. Aga mängin online turniire nüüd halvemini, kui enne vastukaaluks väga palju paremini live/cashi.

Tubli Svenza, et sa ka kuulsust siin korjad väga äge. Muideks mis sul sellega üldse asja on ?
Oh wait mitte midagi. Samad sõnad paljudele. Saaks vaid teema jätta minu ja investorite vaheliseks, ning teised ei saa sõna võtta. Kahjuks võimatu.

Kuskil oli ka post, kus (ei tule kahjuks username meelde päris paar lehte tagasi oli). Minu silmis hea mängija ütles, et ei võtnud stakest osa kuna see 5k ala 100bi on isegi biitivale mängijale nö lototron stake. Et isegi sellest ei piisa selleks stakest. Olen sellele mõelnud ning kunagi kaugemas tulevikus jah 100bi reegli järgi ma enam küll ei tohiks mängida. Sellest jah tõesti ei piisa variatsioon on nii brutal, et mõistus ei võta seda lihtsalt. 200 min imo

Olen jah üli-emotsionaalne, olen jah üli-avatud, olen avatud ütlemisega. Seega ei saagi see asi siin ilma rollercoasterita minna. Kuid kui asi läheb juba ähvardamiseks olen valmis insta stake lõpetama ning mingi sellise debiilsusega süüdistades ma stake all küll ei mängi. Alles jäävad siis ainult väga usaldusväärsed stakejad, keda irl tean ning kindel, et selliste lolluste taga ei ole ala jay/chris/imre/t.l jt.

Update stakersid muutunud:
125x40€(0,8%)
Jay - 12% (swed++)
DaBeat 12% (12%swed++)
Fikuuu 10,6% (4%seb++,5,6%mb++)
Imre Leibold 9,6% (SEB++)
Chris - 8% (swed++)
Fanjeera 8% (?)
Tõnis L 8% (swed++)
reits23 8% (seb++)
SimbaM 5,6% (swed++)
heiks29 4,8% (swed++)
Mcdyess - 4% (MB++)
OuMaiGaad - 4% (mb++)
Flipmachine - 4% (swed++)
Timz0333 - 2,4% (mb++)

*lol@cod pic

Mida ma nüüd ignoreerisin ja millele vastama veel pean ?
Ning kus ma olen mingit usaldust murdnud ? See on tõesti üle piiri. Ma ei scammi kedagi kunagi. Ometigi on isegi siin osad sõna võtjad mulle seda laenude/privaat stake raames teinud. Mõelge te mineviku peale enne kui siia alusetult asju loopima tulete. Kui ma lubasin, et ei räägi siis ei käinud see küll selle kohta, et te võite mulle mingit crapi siin ajada.

MagicFriend
07.06.12, 11:48
sama jama uues kastmes.

siin keegi soovitas > madis kas sul tõesti mõnda vanemat sõpra ei ole kellel on prioriteedid elule paika loksunud ja kasuks tuleb ka hea lastetuba mida sinul ilmselgelt ei ole.Võtate väiksed joogid istute laua taha ja hakate hand historyt uurima ei ei mitte pokkeri-loe hakkate sinu ja teiste foorumi postitusi analüüsima.Soovitan alustada juba roosa topi casest.



mul on asjalik ja aus küsimus: Madis, millisena sa stake tulevikku näed, palju grindima hakkad ning mis on sinu eesmärk sellega seoses? Breakeven ja nägemist?

ahv, keskendu ja vasta Tolikule.

Madis Very
07.06.12, 11:49
Oih vana auditi link ei tööta võtsin atm uue,
Please proceed to this URL:

http://www7.pokerstars.com/reports/LxYathzs20120607053953.zip
pw on ikka tere

bb graph 12 jaanuarist
http://www.upload.ee/image/2408211/BB_Won_over_Hands_Played_for_Madis_Very.png
see teeb ca 2bb/100 kohta turbo mängudes, ei ole imo hea. ei ole kinnitust ka aga minu silmis ei biidi piisavalt
chip gr
http://www.upload.ee/image/2408216/BB_Won_over_Hands_Played_for_Madis_Very.png
uber swingsid on 1-3 rebuydes kus giga stackid kujunevad, teistes mängudes alla ev nagu siia pannud olen ala mänge mis kõige rohkem ehk 8-15 180manid jms

ropka11
07.06.12, 11:49
Tubli Svenza, et sa ka kuulsust siin korjad väga äge. Muideks mis sul sellega üld[QUOTE]se asja on ?
Oh wait mitte midagi. Samad sõnad paljudele. Saaks vaid teema jätta minu ja investorite vaheliseks, ning teised ei saa sõna võtta. Kahjuks võimatu.
Jälle kajab sinu postituse igast sõnast ülbus läbi.Ja ma arvan, et oma suhtumisega sa oled teinud sellest kogu Eesti pokkerikommuuni ühise asja ja sõna võtab see kes tahab.Before delfi artikkel -Eesti pokkerimeister osutus süüdimatuks ullikeseks-.

Madis Very
07.06.12, 11:52
sama jama uues kastmes.




ahv, keskendu ja vasta Tolikule.

Oi nii ilus suhtumine. Mine kimu poti edasi ja tule viisakamalt tagasi.

Viimases pikemas potis kirjeldan, et tahan learning>playing while not beating. Ei oska tulevikku kahjuks näha. Elus pole see kunagi täppi läinud. Kõik on võimalik idd. Tahaks plussi saada jah, kuid tundub hetkel suht ulme aga kõik on võimalik.

Madis Very
07.06.12, 11:53
[QUOTE]Tubli Svenza, et sa ka kuulsust siin korjad väga äge. Muideks mis sul sellega üld
Jälle kajab sinu postituse igast sõnast ülbus läbi.Ja ma arvan, et oma suhtumisega sa oled teinud sellest kogu Eesti pokkerikommuuni ühise asja ja sõna võtab see kes tahab.Before delfi artikkel -Eesti pokkerimeister osutus süüdimatuks ullikeseks-.

Kui minu järgi tullakse siis ma peaks vaikselt nurgas nutuse häälega vastama ja aksepteerima süüdistusi ?

800miljonit
07.06.12, 11:55
4k€ on mutiauku gambletud ja tema tahab õppida... kus su õppimine siis oli kui 82$ hyper turbosid lasid ah ? nii et istu sisse oma FUUUU variatsiooniga
ja nüüd anna kasvõi 2.20$ 180manis volüümi nii et silmad on krõllis!

ranka
07.06.12, 11:57
Madis Very: Tubli Svenza, et sa ka kuulsust siin korjad väga äge. Muideks mis sul sellega üldse asja on ? Aga see stake lendab bustosse kuna siinsed pokkerimängijad ei hinda õppimist ja tahavad, et ma volüümi näitaks.

http://ranka.pokkeriprod.com/pildid/muu/madis2.jpg

Madis Very
07.06.12, 12:00
4k€ on mutiauku gambletud ja tema tahab õppida... kus su õppimine siis oli kui 82$ hyper turbosid lasid ah ?
ja nüüd anna kasvõi 2.20$ 180manis volüümi nii et silmad on krõllis!

Mida sina siin hüppad üldse ? Sul on kõige mõttetumad postid üldse ning sinu mõttemaailma ei saa üldse muuta. Oled juba kivistinud ühele vaatele ja oled selles nii kindel, et kui näidatagi sulle teistmoodi tõestust ei loe see midagi.

Siis ma õppisin ja sain mängudes ev järgi väga hästi hakkama. Aga see oli nii öelda pokkeri suhtes juba ammu. Klõks käinud ja mängustiil juba surmavalt halvenenud, see on vaja jällegist korda saanud. Üldse olen mänginud neid vaid 26 tk nii et on vaja nii palju kraaksuda selle suhtes ? -15 roi aind. Kõik oleks haigelt plussis, kui poleks fts mingit haiget coolerit saanud ja võitsin ainult 1k sealt. Variatsioon ftw. Kuid hypereid jah mängitud siiski mega vähe.

800miljonit
07.06.12, 12:07
Mida sina siin hüppad üldse ? Sul on kõige mõttetumad postid üldse ning sinu mõttemaailma ei saa üldse muuta. Oled juba kivistinud ühele vaatele ja oled selles nii kindel, et kui näidatagi sulle teistmoodi tõestust ei loe see midagi.

Siis ma õppisin ja sain mängudes ev järgi väga hästi hakkama. Aga see oli nii öelda pokkeri suhtes juba ammu. Klõks käinud ja mängustiil juba surmavalt halvenenud, see on vaja jällegist korda saanud. Üldse olen mänginud neid vaid 26 tk nii et on vaja nii palju kraaksuda selle suhtes ? -15 roi aind. Kõik oleks haigelt plussis, kui poleks fts mingit haiget coolerit saanud ja võitsin ainult 1k sealt. Variatsioon ftw. Kuid hypereid jah mängitud siiski mega vähe.

82$ x 26 x -0.15 = -319,8$
nüüd eeldades et sa biidiks 8$ 180mane 25% roiga mis oleks hea oleks vaja: 8$ x +0.25 x 160 = 319,8$

160 mängu peaks mängima 8$ 180mani et seda gamblemis auku tagasi teha ! see on 10% sinu tehtud volüümist ! ma ütleks küll et investorite rahadega on hooletult käitutud

Madis Very
07.06.12, 12:09
82$ x 26 x -0.15 = 319,8$
nüüd eeldades et sa biidiks 8$ 180mane 25% roiga mis oleks hea oleks vaja: 8$ x +0.25 x 160 = 319,8$

160 mängu peaks mängima 8$ 180mani et seda gamblemis auku tagasi teha ! see on 10% sinu tehtud volüümist !

Jah gamblemis auk. Jah 800miljonit said jälle minu poindist õigesti aru.
oeh

800miljonit
07.06.12, 12:12
ise pead ennast pokeriproffiks. väidad et tegeled kõvasti õppimisega - siis õpi ära mis asi on variatsioon ja maht !
sa oled mänginud väga kõrge variatsiooniga formaate väga väikse mahuga !

MagicFriend
07.06.12, 12:13
Originally Posted by tolik
mul on asjalik ja aus küsimus: Madis, millisena sa stake tulevikku näed, palju grindima hakkad ning mis on sinu eesmärk sellega seoses? Breakeven ja nägemist?



Viimases pikemas potis kirjeldan, et tahan learning>playing while not beating. Ei oska tulevikku kahjuks näha. Elus pole see kunagi täppi läinud. Kõik on võimalik idd. Tahaks plussi saada jah, kuid tundub hetkel suht ulme aga kõik on võimalik.

imo v6iks siinkohal teema lukku panna ja kysimuse/vastuse p6hjal l6pliku otsuse vastu v6tta. edasi jauramine tundub aja raiskamine.

kuna svenza on aga otsuse juba vastu v6tnud, seega...

Madis Very
07.06.12, 12:14
ise pead ennast pokeriproffiks. väidad et tegeled kõvasti õppimisega - siis õpi ära mis asi on variatsioon ja maht !
sa oled mänginud väga kõrge variatsiooniga formaate väga väikse mahuga !

O_o peaksin nii väikse rolliga neid edasi laskma, et tagasi saada ? Ei olnud võimalust neid infinity mängida, kui roll langema hakkas. Saab jälle tulevikus kaklema minna, kui roll suurem.

Move higher so they will respect your raises ?

Madis Very
07.06.12, 12:17
Kõik asjaga SEOTUD ehk investorid võiks teada anda mida soovivad.
Kas hoida rahasid kinni ja lasta mul õppida x aeg või võtta kahjumiga oma lihatükk välja. Garanteerida ju midagi ei saa, et tulevikus hakkan jälle biitima.
Mängud on ka ikka haigelt erinevad online vs live vs cash ju see on ka mu online turna stiili halvaks muutnud. Ei mõista seda küll ise mängides aga tulemusti vaadates peaks nagu süü selles olema.

vinney
07.06.12, 12:20
Mida sina siin hüppad üldse ? Sul on kõige mõttetumad postid üldse ning sinu mõttemaailma ei saa üldse muuta. Oled juba kivistinud ühele vaatele ja oled selles nii kindel, et kui näidatagi sulle teistmoodi tõestust ei loe see midagi.

Siis ma õppisin ja sain mängudes ev järgi väga hästi hakkama. Aga see oli nii öelda pokkeri suhtes juba ammu. Klõks käinud ja mängustiil juba surmavalt halvenenud, see on vaja jällegist korda saanud. Üldse olen mänginud neid vaid 26 tk nii et on vaja nii palju kraaksuda selle suhtes ? -15 roi aind. Kõik oleks haigelt plussis, kui poleks fts mingit haiget coolerit saanud ja võitsin ainult 1k sealt. Variatsioon ftw. Kuid hypereid jah mängitud siiski mega vähe.

http://www.upload.ee/image/2408302/trustori.jpg

Madis Very
07.06.12, 12:22
lol, enda üle naermine ftw

Jäämees
07.06.12, 12:24
Ok kuigi postitasin ise siia ka mingi trollimis stiilis postituse üritaks nüüd midagi arukat ka kirjutada...

Madis jääb mulje nagu sa tõesti ei saa aru MIKS see jama sinu stakei ümber toimub - seda järeldan su ''emotsionaalsetest'' postitustest, mis tunduvad lausa märteri nutuna - mis kindlasti kihutab trolle edasi postitama siia.

Küsimus pole ammu enam selles kas mingid arvamused, oletused ja süüdistused on ''õiged'' või ''valed'' seni kuni keegi midagi ei tõesta, et oled ''scamminud'' vms. jama pole ka mõtet nendest postitustest välja teha.


Olen üpris kindel, et 50%+ sellest jamast siin on tekitatud sinu enda postituste poolt! Need emotsionaalsed postitused jätavad mulje nagu sa usud, et sulle ''tehakse liiga'' ja selline reaktsioon kindlasti valab õli tulle igasuguste trollide ja haterite jaoks ning isegi mõtlevate inimeste jaoks kes siin sind kritiseerivad.

Kuna need võivad tekitada mulje ja emotsiooni lugejas, nagu sa peaks ennast paremaks või õigustatuks jne. Mis on tegelikult ebaoluline.

Stake on sinu ja investorite vaheline asi, aga millest kogu see jama algas on ka arusaadav ja sa pead ise ka püüdma seda mõista.

Sind stakeiti tavainimese mõistes suure rahasummaga ja see stake on veninud väga pikaks - millest kõik see alguse sai ongi MULJED.

Kui sa stakei ajal käid Hispaanias livei grindimas, Eestis pidevalt livei mängimas, võitnud EMV, muudel saitidel pelamas 6maxi ja teed mingeid pubeka facebooki stiilis postitusi oma blogisse võib see jättagi mulje, et sul on pohhui stakeist kuna ei prindi võ pole enam motivatsiooni kuna live jm toidab - kas see mulje on õige või vale pole oluline mitte kellegile muule kui stakijatele endile!

Oluline on ka sinu enda reaktsioon, nagu ennem mainisin, nendele postitustele, mis sind kritiseerivad või lihtsalt trollivad.

Kui sa tõesti oled andnud endast maximumi online mängu suhtes ja ei ole variatsiooniga hästi läinud, mindset kannatada saanud (tunne, et ei biidi jne), siis lihtsalt kirjuta nii ja ütle rahulikult, et tegeled oma mänguga, võtad coachi ja proovid edasi.

Kui sa võtaksid kõik need trollidele, süüdistustele jm jamale reageerimised oma postitustest välja ja rahulikult kirjutaksid asjadest nii nagu nad on stake raames, siis ma usun, et enamus inimesi ei peaks sind ''ülbeks'' või lihtsalt stakeist mitte hoolivaks.

Ma kahtlen, et hea pokkerimängijana on sul ''pohhui'', aga tõesti kui asjasse mitte süveneda ja mitte üritada mõlemat osapoolt mõista jääb lihtsalt selline mulje.

See on sinu enda teha kas jääb suurele osale inimestele selline mulje sinust või mitte...

ok2aa
07.06.12, 12:27
starsis ei saa mängida, kuna on vaja õppida. selge.
aga kuidas muudel saitidel mängida saab? alles eilsest oli mingi postitus ongame vms turniiri kohta. ehk seletad?

oma õppetund on siin ka stakejatele. algsed stakemisreegild olid niivõrd puudulikud, et stake miinusesse jäämise korral oli konflikt vältimatu.
samas on mul meeles, et stake algusaega tõsteti varasemaks ning rahade kättesaamisega läks hirmus kiireks? selline asi tekitab minus küll küsimusi, et miks seda raha nii vara oli vaja.

sharkscope ja muude trackimissaitide pealt ajutiselt bloki mahavõtmine ei ole kuigi suur töö ja kolimiste ja livegrindi kõrvalt peaks seda jõudma ikka teha. miks sa oma sharkscope ei näita?

Madis Very
07.06.12, 12:29
Ok kuigi postitasin ise siia ka mingi trollimis stiilis postituse üritaks nüüd midagi arukat ka kirjutada...

Madis jääb mulje nagu sa tõesti ei saa aru MIKS see jama sinu stakei ümber toimub - seda järeldan su ''emotsionaalsetest'' postitustest, mis tunduvad lausa märteri nutuna - mis kindlasti kihutab trolle edasi postitama siia.

Küsimus pole ammu enam selles kas mingid arvamused, oletused ja süüdistused on ''õiged'' või ''valed'' seni kuni keegi midagi ei tõesta, et oled ''scamminud'' vms. jama pole ka mõtet nendest postitustest välja teha.


Olen üpris kindel, et 50%+ sellest jamast siin on tekitatud sinu enda postituste poolt! Need emotsionaalsed postitused jätavad mulje nagu sa usud, et sulle ''tehakse liiga'' ja selline reaktsioon kindlasti valab õli tulle igasuguste trollide ja haterite jaoks ning isegi mõtlevate inimeste jaoks kes siin sind kritiseerivad.

Kuna need võivad tekitada mulje ja emotsiooni lugejas, nagu sa peaks ennast paremaks või õigustatuks jne. Mis on tegelikult ebaoluline.

Stake on sinu ja investorite vaheline asi, aga millest kogu see jama algas on ka arusaadav ja sa pead ise ka püüdma seda mõista.

Sind stakeiti tavainimese mõistes suure rahasummaga ja see stake on veninud väga pikaks - millest kõik see alguse sai ongi MULJED.

Kui sa stakei ajal käid Hispaanias livei grindimas, Eestis pidevalt livei mängimas, võitnud EMV, muudel saitidel pelamas 6maxi ja teed mingeid pubeka facebooki stiilis postitusi oma blogisse võib see jättagi mulje, et sul on pohhui stakeist kuna ei prindi võ pole enam motivatsiooni kuna live jm toidab - kas see mulje on õige või vale pole oluline mitte kellegile muule kui stakijatele endile!

Oluline on ka sinu enda reaktsioon, nagu ennem mainisin, nendele postitustele, mis sind kritiseerivad või lihtsalt trollivad.

Kui sa tõesti oled andnud endast maximumi online mängu suhtes ja ei ole variatsiooniga hästi läinud, mindset kannatada saanud (tunne, et ei biidi jne), siis lihtsalt kirjuta nii ja ütle rahulikult, et tegeled oma mänguga, võtad coachi ja proovid edasi.

Kui sa võtaksid kõik need trollidele, süüdistustele jm jamale reageerimised oma postitustest välja ja rahulikult kirjutaksid asjadest nii nagu nad on stake raames, siis ma usun, et enamus inimesi ei peaks sind ''ülbeks'' või lihtsalt stakeist mitte hoolivaks.

Ma kahtlen, et hea pokkerimängijana on sul ''pohhui'', aga tõesti kui asjasse mitte süveneda ja mitte üritada mõlemat osapoolt mõista jääb lihtsalt selline mulje.

See on sinu enda teha kas jääb suurele osale inimestele selline mulje sinust või mitte...

Respect,

selliseid mõtekaid postitusi ongi siia vaja.
"Kui sa tõesti oled andnud endast maximumi online mängu suhtes ja ei ole variatsiooniga hästi läinud, mindset kannatada saanud (tunne, et ei biidi jne), siis lihtsalt kirjuta nii ja ütle rahulikult, et tegeled oma mänguga, võtad coachi ja proovid edasi."
Seda olen korduvalt kirjutanud nüüdseks. Tegelen mänguga, võtan coachi ja tahan saada lainele tagasi.
Mindset on kindlasti kannatanud starsi turnade tõttu, ei tunne biitimist ja üldse rõve rõve tune tuleb kui sellele kõvale grindile mõelda hetkel. Teadmatus vms ehk ei mitte biitiv tunne.

Jäämees
07.06.12, 12:31
Ma saan sellest hästi aru lihtsalt point ongi, et sinu enda reageerimised siin teemas valavad õli tulle meeletult.

Sa oled seda kirjutanud siin küll ja küll lihtsalt oled sa igakord ka vastanud samalaadselt igasugustele trollidele või inimestele kes ka asja juba väga emotsionaalselt võtavad.

See lihtsalt annab uut hoogu kogu asjale.

Madis Very
07.06.12, 12:33
starsis ei saa mängida, kuna on vaja õppida. selge.
aga kuidas muudel saitidel mängida saab? alles eilsest oli mingi postitus ongame vms turniiri kohta. ehk seletad?

oma õppetund on siin ka stakejatele. algsed stakemisreegild olid niivõrd puudulikud, et stake miinusesse jäämise korral oli konflikt vältimatu.
samas on mul meeles, et stake algusaega tõsteti varasemaks ning rahade kättesaamisega läks hirmus kiireks? selline asi tekitab minus küll küsimusi, et miks seda raha nii vara oli vaja.

sharkscope ja muude trackimissaitide pealt ajutiselt bloki mahavõtmine ei ole kuigi suur töö ja kolimiste ja livegrindi kõrvalt peaks seda jõudma ikka teha. miks sa oma sharkscope ei näita?

Seal mängin liigat kus sain top 5% ning siis sain finaali ticketi kus võitja sai wsop paketi ja teisi auhindu seal.
Seal saitidel on nii crap tase ka, et kui starsis nii oleks siis oleks stake ammu suure plussiga lõpetatud. Ning variatsiooni seal starsiga võrreldes polegi :P. Kahjuks mini fieldid ja mitte suured BId :(.

Kiireks ?????????????????????????????????????????????????? ????
Ma tahtsin kohe peale oma Türgi reisi alustada sellepärast tahtsin rahasid kätte saada. Oleks saanud ju kiiremini nagunii nii et mis selles halba on, et ma tahtsin varem alustada.

Iga tasuta tükikese informatsiooni andmine vastastele võtab sinult endalt raha. Miks ma peaks maha võtma ?
Kui keegi ei usu, et ma üldse võitev mängijagi pole siis gg miks mind üldse staketi.
Ma ei pea kellelegi midagi tõestama, et olen life time soliidne võitja turnadega. Stake raames tehtud mängud on auditist nähtavad ning pt bb/chip graphe olen korduvalt updatenud ja siia postitanud.

ok2aa
07.06.12, 12:36
Kõik asjaga SEOTUD ehk investorid võiks teada anda mida soovivad.
Kas hoida rahasid kinni ja lasta mul õppida x aeg või võtta kahjumiga oma lihatükk välja. Garanteerida ju midagi ei saa, et tulevikus hakkan jälle biitima.
Mängud on ka ikka haigelt erinevad online vs live vs cash ju see on ka mu online turna stiili halvaks muutnud. Ei mõista seda küll ise mängides aga tulemusti vaadates peaks nagu süü selles olema.

see, et su live mäng on online mängu seganud ja turna stiili halvaks muutnud, ei tohiks ühtegi investorit kottida. nemad andsid sulle raha online mänguks ning eeldasid, et see on sinu primaarne eesmärk. kui live turniirid segavad, siis järelikult ei tohi neid nii palju mängida. keegi ei keela lives donkamas käia, aga praegu on olukord selline, et sinu jaoks on kõige tähtsam livegrind + muudel saitidel mängimine ning starsis mängimine kõige väiksema prioriteediga. kui iga päev tööl käiv inimene läheks oma ülemuse juurde jutuga, et ma praegu enam väga hästi ei oska tööd teha, kuna enamus aega kulub pokkerile/jalgpallile/joomisele, siis kas see on mõistlik käitumine töötaja poolt?

ok2aa
07.06.12, 12:38
Seal mängin liigat kus sain top 5% ning siis sain finaali ticketi kus võitja sai wsop paketi ja teisi auhindu seal.
Seal saitidel on nii crap tase ka, et kui starsis nii oleks siis oleks stake ammu suure plussiga lõpetatud. Ning variatsiooni seal starsiga võrreldes polegi :P. Kahjuks mini fieldid ja mitte suured BId :(.

Kiireks ?????????????????????????????????????????????????? ????
Ma tahtsin kohe peale oma Türgi reisi alustada sellepärast tahtsin rahasid kätte saada. Oleks saanud ju kiiremini nagunii nii et mis selles halba on, et ma tahtsin varem alustada.

Iga tasuta tükikese informatsiooni andmine vastastele võtab sinult endalt raha. Miks ma peaks maha võtma ?
Kui keegi ei usu, et ma üldse võitev mängijagi pole siis gg miks mind üldse staketi.
Ma ei pea kellelegi midagi tõestama, et olen life time soliidne võitja turnadega. Stake raames tehtud mängud on auditist nähtavad ning pt bb/chip graphe olen korduvalt updatenud ja siia postitanud.

kas sa oled lifetime winner online turniirides?

Madis Very
07.06.12, 12:38
see, et su live mäng on online mängu seganud ja turna stiili halvaks muutnud, ei tohiks ühtegi investorit kottida. nemad andsid sulle raha online mänguks ning eeldasid, et see on sinu primaarne eesmärk. kui live turniirid segavad, siis järelikult ei tohi neid nii palju mängida. keegi ei keela lives donkamas käia, aga praegu on olukord selline, et sinu jaoks on kõige tähtsam livegrind + muudel saitidel mängimine ning starsis mängimine kõige väiksema prioriteediga. kui iga päev tööl käiv inimene läheks oma ülemuse juurde jutuga, et ma praegu enam väga hästi ei oska tööd teha, kuna enamus aega kulub pokkerile/jalgpallile/joomisele, siis kas see on mõistlik käitumine töötaja poolt?

Peaaegu täppi kuid mega ekstreemsusesse viidud, et saaks rohkem õli valada.
Jah on, kuid starsi aeg on hetkel õppimine. Kui ma live hetkel lõpetaks mängiks ma ikka samamoodi edasi ja asi paremaks ei läheks. Ning ma ei lõpeta livet ja teiste saitide grindi nagunii. 110+ livedes on väike % maha ka müüdud ning mängin neid nagu kirjas on.

Madis Very
07.06.12, 12:39
kas sa oled lifetime winner online turniirides?

Wtf, muidugi.

ok2aa
07.06.12, 12:41
palun hinnangut, kui palju rahalist kahju tekitaks sinu sharkscope bloki mahavõtmine üheks tunniks.

pastilaa
07.06.12, 12:41
Trollidearmeed poleks siin teemas, kui sa nii õhku täis poleks olnud. Intelligentsi ju võiks olla niipalju, et "epic, printing, balling, lookatme" möga ei ajaks - isegi kui põhjust oleks (vt andu, codecci etc). Sinu üleolev suhtumine oli õli tules ja kutsus naerma lihtsalt. Eriti kui veel selgus, et selle kõige varjus sa ei biidi antud formaati. Seni, kuni sa sellest aru ei saa, tundud sa inimesena:

http://www.upload.ee/image/2408352/epic.jpg

bauss
07.06.12, 12:43
Ma saan sellest hästi aru lihtsalt point ongi, et sinu enda reageerimised siin teemas valavad õli tulle meeletult.

Sa oled seda kirjutanud siin küll ja küll lihtsalt oled sa igakord ka vastanud samalaadselt igasugustele trollidele või inimestele kes ka asja juba väga emotsionaalselt võtavad.

See lihtsalt annab uut hoogu kogu asjale.
+1
ise pole ka stakes osaline, aga imo normaalselt seletades ei oleks siin sellist laata 100%, kui aga iga postitus on "epic grindamentz FFFFFFFFUUUUUU variatsioon no worries küll jõuan tagasi võtta ja edasi epic printingzz ja crushamentz", siis jääb igatpidi silma lihtsalt väga üleolev suhtumine.
oled küll korduvalt kirjutanud, aga respekti mingit nagu ei oleks teiste (stakejate) vastu.
natuke viisakamalt ei oleks ju väga raske kirjutada.
E: basically pastilaa jõudis 2min varem sama kirjutada.

ziimukaz
07.06.12, 12:44
kui iga päev tööl käiv inimene läheks oma ülemuse juurde jutuga, et ma praegu enam väga hästi ei oska tööd teha, kuna enamus aega kulub pokkerile/jalgpallile/joomisele, siis kas see on mõistlik käitumine töötaja poolt?
https://fbcdn_sphotos_h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/398754_356017787742265_1913142780_n.jpg

Madis Very
07.06.12, 12:46
palun hinnangut, kui palju rahalist kahju tekitaks sinu sharkscope bloki mahavõtmine üheks tunniks.

?
Mida see tõestab nüüd sulle ?
Asjaga absoluutselt pole seotudki. Ma ei tea peast öeldagi aga eeldan, et Madis Very (Pokerstars) kasutajal on ala 15-30% mu life time profitist vms. Kuid suva sellest. Asja tundes peaksid teadma, et seda ei saagi tunniks maha võtta. Kui võtta jääb see mingi nädalaks nagu kunagi ta mul jäi kui korra soovisin. Eesti toredate seaduste järgi ei saa ju fkn 1 sent saata ja korra lahti ja kohe kinni teha. Mingi läbi suppordi suhtlemine ja siis venib see kaameli ilana. Võibolla keegi siin railbirdidest oli asjaga seotud siis ja saab tõestada, et solid graph. Kuid uuesti ma seda ei tee ever ja pole seda kohustatud tegem. Punkt

Madis Very
07.06.12, 12:48
+1
ise pole ka stakes osaline, aga imo normaalselt seletades ei oleks siin sellist laata 100%, kui aga iga postitus on "epic grindamentz FFFFFFFFUUUUUU variatsioon no worries küll jõuan tagasi võtta ja edasi epic printingzz ja crushamentz", siis jääb igatpidi silma lihtsalt väga üleolev suhtumine.
oled küll korduvalt kirjutanud, aga respekti mingit nagu ei oleks teiste (stakejate) vastu.
natuke viisakamalt ei oleks ju väga raske kirjutada.
E: basically pastilaa jõudis 2min varem sama kirjutada.

Õige. Kuid nagu juba kirjas oli ma ei suuda jääda normaalseks kui mind tullakse nii loopima. Vastan samaga ning stakejatega pole ma disrespectides otseselt suhelnud vaid siinsete trollimistega. Saan privaatselt suure osa stakejatega kellega suhtlen väga hästi läbi.

ranka
07.06.12, 12:50
?
Mida see tõestab nüüd sulle ?
Asjaga absoluutselt pole seotudki. Ma ei tea peast öeldagi aga eeldan, et Madis Very (Pokerstars) kasutajal on ala 15-30% mu life time profitist vms. Kuid suva sellest. Asja tundes peaksid teadma, et seda ei saagi tunniks maha võtta. Kui võtta jääb see mingi nädalaks nagu kunagi ta mul jäi kui korra soovisin. Eesti toredate seaduste järgi ei saa ju fkn 1 sent saata ja korra lahti ja kohe kinni teha. Mingi läbi suppordi suhtlemine ja siis venib see kaameli ilana. Võibolla keegi siin railbirdidest oli asjaga seotud siis ja saab tõestada, et solid graph. Kuid uuesti ma seda ei tee ever ja pole seda kohustatud tegem. Punkt

Ära aja ila. Sharkscopes saad selle maha kohe ja kinni kohe. OPR võtab päev max ja see ei ole vabandus! Ei ole ju vahet, kas ta on sul lahti 1 päev või 7 päeva, sest sa online anyway ei grindi ning keegi sind abuseda ei saa. Või juba lives ka vendadel ipadid kaasas ja sharkscoped/OPR-id lahti?

Jäämees
07.06.12, 12:51
Loomulikult ebaviisakus teenib välja ebaviisakuse.

Aga tõeliselt täiskasvanlik ja respekteeritav teguviis oleks ka ebaviisakatele inimestele vastata viisakusega - üldiselt mõjub neile see kordades paremini kui ebaviisakusega vastamine kuna see on nende jaoks meeldiv teada, et on sind ärritanud nagu mingi 10 aastane koolikiusaja.

Aga siiski kõik postid siin mis kritiseerivad sind ei ole ebaviisakad, osad on lihtsalt natuke emotsionaalsed mis peaks olema arusaadav.

Kuid tõesti ütleks, et Madise sharkscope jms ei puutu mitte kellegisse peale tema enda ja stakijate juhul kui neil peaks tekkima soov midagi näha ja kontrollida... Praegu ma ei ole näinud et fikuuu või DaBeat või mõni muu investor seda sooviks?

Pumper
07.06.12, 12:52
Muideks mis sul sellega üldse asja on ?
Oh wait mitte midagi. Samad sõnad paljudele. Saaks vaid teema jätta minu ja investorite vaheliseks, ning teised ei saa sõna võtta. Kahjuks võimatu.


Teised võtavad sõna, sest see mis siin teemas toimub sinupoolt on äärmine näkkutulistamine, mis enamvähem võrdub stake ülelaskmisega. Ja scammeritest, petsitest, ülelaskjatest jne peab ka kolmandatele isikutele teada andma.

Madis Very
07.06.12, 12:52
Ah tegelt saab ka nii. Ei ole teadlik tegin seda eelmine v üle eelmine aasta viimati ei mäleta. Siis läbi suppordi võttis see päris toredalt aega. Kuid vahet pole seda ma tegema ei pea ja ei tee. Isiklik. Järgmiseks on vaja internetipanka minna, et näha ega stake 5k seal pole :P ? Obv not kuid teeb sama välja.

ranka
07.06.12, 12:54
Ah tegelt saab ka nii. Ei ole teadlik tegin seda eelmine v üle eelmine aasta viimati ei mäleta. Siis läbi suppordi võttis see päris toredalt aega. Kuid vahet pole seda ma tegema ei pea ja ei tee. Isiklik. Järgmiseks on vaja internetipanka minna, et näha ega stake 5k seal pole :P ? Obv not kuid teeb sama välja.

Hetkel sa ajad küll imelikku juttu. Nii väga tundub, et sa tõsiselt tahad eemale keerutada sharkscope/OPR avamisest.

Madis Very
07.06.12, 12:54
Loomulikult ebaviisakus teenib välja ebaviisakuse.

Aga tõeliselt täiskasvanlik ja respekteeritav teguviis oleks ka ebaviisakatele inimestele vastata viisakusega - üldiselt mõjub neile see kordades paremini kui ebaviisakusega vastamine kuna see on nende jaoks meeldiv teada, et on sind ärritanud nagu mingi 10 aastane koolikiusaja.

Aga siiski kõik postid siin mis kritiseerivad sind ei ole ebaviisakad, osad on lihtsalt natuke emotsionaalsed mis peaks olema arusaadav.

Kuid tõesti ütleks, et Madise sharkscope jms ei puutu mitte kellegisse peale tema enda ja stakijate juhul kui neil peaks tekkima soov midagi näha ja kontrollida... Praegu ma ei ole näinud et fikuuu või DaBeat või mõni muu investor seda sooviks?

:)
-----------------
Kas siinsed süüdistuste esitajad saavad üldse aru mis on pokerstarsi audit ? See on veel põhjalikum, kui shark/opr. Nagu .... ??

Madis Very
07.06.12, 12:56
Hetkel sa ajad küll imelikku juttu. Nii väga tundub, et sa tõsiselt tahad eemale keerutada sharkscope/OPR avamisest.

Tahangi. Ma ei taha seda kunagi näidata. See pole siin teie asi üldse. See ei muuda ka midagi, mis minu profitist arvatakse.
Ma tean, et on korras. Kui arvatakse, et ma gamblor ja 100k miinustes siis teeb see mu profitile veelgi rohkem rõõmu.
See teema on siin stake raames ning POKERSTARSI AUDIT olen korduvalt öelnud on olemas. Sealt on kõik näha ja suht marru ajab, et sellest aru ei saada. da fuq
Liiga isiklik ja minu lifetime asjad ei puutu üldse sellesse. Imo pole võimalik ju resettida ka sharki nagu ma kunagi tahtsin mingi probleem oli. Oleks tore, et alates 12 jan näitab siis im up for that. Aga võimatu ??

vonkartoffel
07.06.12, 12:56
Kui sa palkasid oma taksofirmasse töölisi, kas oleks ok olnd kui nad teevad veel 3s kohas tööd? See post, kus küsid mida stakejad tahavad jne. oleks pidand tulema kohe pärast EMV hitti või siis kasvõi kuu juba tagasi ja stiilis mis hinnaga oleks keegi nõus oma osakut müüma. Sest üks ühele nimiväärtusega müüa pärast seda töökvaliteeti, mis teind oled on absurd. Ja kui sa nüüd ütled, et töökvaliteet polnud reeglites kirjas siis ultimate facepalm ja gg.

Svenza
07.06.12, 12:57
Tont.
Ma ei taha sinusuguse ahviga mingit võrdlusmomenti. Ma olin, olen ja jään sinust kõvemaks vennaks elu lõpuni. Sa oled armetu rott. Tra, tuleta meelde, sa sitakott julgesid kunagi minu kohta sõna võtta kui mul sitad ajad olid. Nüüd saad täie pasaga kõik tagasi kümnekordselt!
Ja ära poe mingite vabanduste taha , RAIBE! Sa maksad kõik rahad tagasi.
Sa hakkad VõsaPetsi kuulsust nautima kohe ja saad kuulsamaks kui MINA! Great success, tatilutu! Tahad saada "Ülelaskja-Madiseks", "Perse kukkund poolpeeretaja-Madis", "Hoorajääger-Matu"? Sul on lihtsam esialgne stake tagasi maksta ja kodus patja edasi nutta.
Sul peaks ju raha olema kõvasti. Tunnista, et see raha on auku läinud su oma sita mängu pärast. Kui nii kõva balla vend oled, siis maine puhtaks pesemine 5K eest ei tohiks kallis olla sinu jaoks. Poole aasta pärast on asi enam-vähem "unustatud" ja võid vähe vabamalt Tartu linna peal ringi käia. Kui 7. juuliks pole rahad ära makstud, saad tegelt ka kannaga näkku!

pastilaa
07.06.12, 12:58
Kuid vahet pole seda ma tegema ei pea ja ei tee. Isiklik.

1min vaevaga saaksid pooled kobisemised/trollimised lõpetatud. Pole mõtet tõesti.

Jäämees
07.06.12, 12:59
1min vaevaga saaksid pooled kobisemised/trollimised lõpetatud. Pole mõtet tõesti.

Seda ka :)

Kuigi ma ei pea seda ''õigustatuks'' oleks sul endal kõvasti lihtsam see ära teha korraks.

Madis Very
07.06.12, 13:01
Kui sa palkasid oma taksofirmasse töölisi, kas oleks ok olnd kui nad teevad veel 3s kohas tööd? See post, kus küsid mida stakejad tahavad jne. oleks pidand tulema kohe pärast EMV hitti või siis kasvõi kuu juba tagasi ja stiilis mis hinnaga oleks keegi nõus oma osakut müüma. Sest üks ühele nimiväärtusega müüa pärast seda töökvaliteeti, mis teind oled on absurd. Ja kui sa nüüd ütled, et töökvaliteet polnud reeglites kirjas siis ultimate facepalm ja gg.

Tegidki. Täiskohaga polnud keegi oli vaja maksimaalselt paindumist :). Reeglid on reeglid ja mingit aktsia moodi trademist pole küll varem näinud stakedes, kui just see kirjas pole. Facepalm indeed



Tont.
Ma ei taha sinusuguse ahviga mingit võrdlusmomenti. Ma olin, olen ja jään sinust kõvemaks vennaks elu lõpuni. Sa oled armetu rott. Tra, tuleta meelde, sa sitakott julgesid kunagi minu kohta sõna võtta kui mul sitad ajad olid. Nüüd saad täie pasaga kõik tagasi kümnekordselt!
Ja ära poe mingite vabanduste taha , RAIBE! Sa maksad kõik rahad tagasi.
Sa hakkad VõsaPetsi kuulsust nautima kohe ja saad kuulsamaks kui MINA! Great success, tatilutu! Tahad saada "Ülelaskja-Madiseks", "Perse kukkund poolpeeretaja-Madis", "Hoorajääger-Matu"? Sul on lihtsam esialgne stake tagasi maksta ja kodus patja edasi nutta.
Sul peaks ju raha olema kõvasti. Tunnista, et see raha on auku läinud su oma sita mängu pärast. Kui nii kõva balla vend oled, siis maine puhtaks pesemine 5K eest ei tohiks kallis olla sinu jaoks. Poole aasta pärast on asi enam-vähem "unustatud" ja võid vähe vabamalt Tartu linna peal ringi käia. Kui 7. juuliks pole rahad ära makstud, saad tegelt ka kannaga näkku!

:) Tänage nüüd Svenzat.
Lähen hetkel kodust minema see teema ongi juba vist 2h aega raisanud gg ja mõtlen stake lõpetamise peale ning jätkan ainult usaldusväärsete inimestega sellise debiilsusega ma tegemist ei taha. Ütlesin juba, et ähvardamist veel tuleb on sellega kõik. See on juba tõsine.

ranka
07.06.12, 13:05
:) Tänage nüüd Svenzat.
Lähen hetkel kodust minema see teema ongi juba vist 2h aega raisanud gg ja mõtlen stake lõpetamise peale ning jätkan ainult usaldusväärsete inimestega sellise debiilsusega ma tegemist ei taha. Ütlesin juba, et ähvardamist veel tuleb on sellega kõik. See on juba tõsine.

Sorry. Sina raiskad siin 2h aega??!?!? Investorid on raisanud siin aega kuus fucking kuud?!

Madis Very
07.06.12, 13:06
Sorry. Sina raiskad siin 2h aega??!?!? Investorid on raisanud siin aega kuus fucking kuud?!

Ei üldistanud nii kõike.
Ma mõtlesin tänasest päevas, kui mul olid teised plaanid reviewdega kahjuks nüüd pole enam aega.
Ei ole vaja nii needlede kui ilmselgelt see pole tõsi ja ma ei mõelnud seda nii nagu ranka ütles.

flipmachine
07.06.12, 13:08
Loomulikult ebaviisakus teenib välja ebaviisakuse.

Aga tõeliselt täiskasvanlik ja respekteeritav teguviis oleks ka ebaviisakatele inimestele vastata viisakusega - üldiselt mõjub neile see kordades paremini kui ebaviisakusega vastamine kuna see on nende jaoks meeldiv teada, et on sind ärritanud nagu mingi 10 aastane koolikiusaja.

Aga siiski kõik postid siin mis kritiseerivad sind ei ole ebaviisakad, osad on lihtsalt natuke emotsionaalsed mis peaks olema arusaadav.

Kuid tõesti ütleks, et Madise sharkscope jms ei puutu mitte kellegisse peale tema enda ja stakijate juhul kui neil peaks tekkima soov midagi näha ja kontrollida... Praegu ma ei ole näinud et fikuuu või DaBeat või mõni muu investor seda sooviks?

Soovin näha !!!

vinney
07.06.12, 13:18
http://www.upload.ee/image/2408459/dng2.jpg

-andres-
07.06.12, 13:21
Ma ei viitsi end siia segada, aga paljud teavad siin, et kui sul oleks Sharkscope's midagi head näidata, siis oleks see graafik iga su posti lõpus, et näidata kui hea ja kõikvõimas sa oled.

qbj0hn
07.06.12, 13:25
Ma ei viitsi end siia segada, aga paljud teavad siin, et kui sul oleks Sharkscope's midagi head näidata, siis oleks see graafik iga su posti lõpus, et näidata kui hea ja kõikvõimas sa oled.

Sama mõte.
See graafik oleks kehale tatoveeritud.

Svenza
07.06.12, 13:26
Investorid!

Võtke ennast kokku ja lõpetame selle jama ära. Madis on ilmselgelt stake tingimusi rikkunud ja on täiesti vastutav kogu selle hävingu eest.
Ranka! Võta otsus vastu ja hakka vahekohtunikuks. Tont peab täies mahus kõik rahad hüvitama, siin ei saa muud juttu olla. Oma "sõbrad" nii head sõbrad lithsalt, et lasevadki ennast üle lasta sellise summaga??? Ma ei näe muud varianti kui "Litsimaja-Madis" maksab kõik 5K ära ja minul selle teemaga rohkem pistmist pole. Muud otsused oleks väga ebaõiglased investorite suhtes. Ja 7.juuli deadline.

ranka
07.06.12, 13:28
Investorid!

Võtke ennast kokku ja lõpetame selle jama ära. Madis on ilmselgelt stake tingimusi rikkunud ja on täiesti vastutav kogu selle hävingu eest.
Ranka! Võta otsus vastu ja hakka vahekohtunikuks. Tont peab täies mahus kõik rahad hüvitama, siin ei saa muud juttu olla. Oma "sõbrad" nii head sõbrad lithsalt, et lasevadki ennast üle lasta sellise summaga??? Ma ei näe muud varianti kui "Litsimaja-Madis" maksab kõik 5K ära ja minul selle teemaga rohkem pistmist pole. Muud otsused oleks väga ebaõiglased investorite suhtes. Ja 7.juuli deadline.

Ma võin olla aga alates 22. Varem ei saa aga siin on veel usaldusväärseid ja julgeid inimesi, kes võivad olla kohtunikud: Camu, -andres-, pastilaa jne. Iseasi, kas nad viitsivad end siia sitahunnikusse istuda.

pastilaa
07.06.12, 13:32
Ma võin olla aga alates 22. Varem ei saa aga siin on veel usaldusväärseid ja julgeid inimesi, kes võivad olla kohtunikud: Camu, -andres-, pastilaa jne. Iseasi, kas nad viitsivad end siia sitahunnikusse istuda.

liiga vedel, ei

Jeebus
07.06.12, 13:33
Kuulge rahvas, jätke see ladina-ameerika seebikas järele!

Kas tõesti pole kõigil (teemavälistel, keda on valdav enamus) postitajatel paremat teha, kui refreshida/kambakat siin ihuda ja samalaadseid mõtlematuid postitusi teha.
Siinne ahistamine näitab tõesti eesti pokkerimängijate üleüldist haritust.

Kõik inimesed on erinevad. See, kui praegusel hetkel on kogunenud peata armee Madise vastu, ei tähenda seda, et Madise avalik laimamine oleks eetiline ja veel vähem õigustatud!

Mõistke, et selle kõigega ei kutsu te kedagi korrale, vaid rikute Madise ja tema stakejate heaolu.
See stake on ju ilmselgelt Madise ja investorite vaheline ning kõik seda puudutavad küsimused seega nende poolte vahelised.
Siia stake teemasse oodatakse ju ainult hea tavaga kooskõlas postitusi.
See, kas asjade kulg häirib kedagi kolmandat isikut, pole absoluutselt seotud selle stakega, seega ei tohiks siin teemas ollagi!

Kõik siinsed postitud langetavad Teie, selle foorumi, eesti pokkerimängijate ja eelkõige Madis väärtust!
Miks siis teha -EV otsus?

Madis pole orbiidilt kadunud, seega, kui investorid pole rahul selle suhtega, siis nad saavad kindlasti Madisega kontakti ning see millest räägitakse, pole MEIE asi!

-

OT:

Vaadake peeglisse ja mõelge elu eesmärgi üle: kas pole mitte tähtsaim olla õnnelik?
Madis on õnnelik ning sellest mõttes teist piiratud inimestest peajagu üle!

Carpe Diem !

vinney
07.06.12, 13:37
mine kuskile alice imedemaale ja tiksu seal oma haritud jutuga

kallekusta
07.06.12, 13:39
Kuidas biitida ONLINE MTT ning ONLINE SNG turniirie?

Selleks tuleb ohtralt mängida, live cashi ning live turniire (Tartu olympicu 15 player).
6max cashi õppimine on kõige alus biitimaks MTT turniire.

Parimate soovidega: Eesti Meister

ok2aa
07.06.12, 13:41
kordan ka siin: soovin osta 0,1% stakest.

kallekusta
07.06.12, 13:53
Soovin ka osta 0,2% stakest. Põhjus : Lives ühte lauda sattudes trollida ja vaadata kuidas alpiino alfa isase kõrvad punaseks lähevad.

estdonk
07.06.12, 14:01
Hetkel on 65 kasutajat vaatamas seda teemat. (30 registreeritud kasutajat 35 külalist)

VisaHing
07.06.12, 14:04
Hetkel on 65 kasutajat vaatamas seda teemat. (30 registreeritud kasutajat 35 külalist)

Ja mis me nüüd tegema peame?

kallekusta
07.06.12, 14:04
Klikkides erinevate kuude peale saame ka päris huvitavad numbrid. Võrreldes veebruari ja märtsi ntx

http://www.bluffmagazine.com/thepokerdb/Madis%20Very/PokerStars/4919868/player-profile.asp?defbp=1&tsd=3-01-12&ted=4-01-12&updtab=&filtBuyIn=-1&filtGType=-1&filtRebs=-1&filtCash=-1&filtTType=-1

winnieTHEpooh
07.06.12, 14:08
ma ei saa aru, miks üldse need siin kobisevad kellel raha siin sees pole?
Ma saan aru, et asi on veits käest ära läinud, kuid miks näiteks selline inimene nagu Svenza siin teemas üldse sõna võtab?
Paneb ainult puid alla, kuid ise midagi investeerinud ei ole - ole lihtsalt vait ja las teised tegelevad enda asjadega, ära topi enda nina igalepoole.See, et sa lubad siin kõigile kannaga pähe lüüa ja midaiganes veel, see näitab ainult kui madal ja debiilse mõtteviisiga inimene sa ise oled..
Minu arust läheb see asi siin juba üle käte ning soovitaks kõigil, kellel sellega mingigi seotus on mingi Skype grupp luua, ükspäev kõik kokku tulla ning arutada mis sellest edasi saab, avalikult siin foorumis te lahendusteni ei jõua, kui kõrvalolijad, kes siia absoluutselt ei puutugi sõna võtavad.
Saan aru, et Madis on käitunud väga halvasti ning vastutustundetult, kuid see trollimine ning puude alla panemine ei vii teid lahendusteni..
Lihtsalt minu mõtted

kardpleier
07.06.12, 14:10
kas sa oled lifetime winner online turniirides?

Wtf, muidugi.

http://www.upload.ee/image/2408264/MADISERIT.png

ranka
07.06.12, 14:15
wow, kust sa selle said?

E: ja mis ajast see on?

kardpleier
07.06.12, 14:16
sharkscopest

E: lifetime praeguseni

kallekusta
07.06.12, 14:18
Hetkel näitab sharkscope ka minule täpselt sama asja

qbj0hn
07.06.12, 14:18
Mother of god.

flipmachine
07.06.12, 14:19
wtf

emmimees
07.06.12, 14:20
Pole nagu viga ju, epic crushamentzz.

lambitont
07.06.12, 14:21
mõni ime, et seda avalikustada ei tahtnud. mõjub street-credile halvasti

kallekusta
07.06.12, 14:22
21 sajandi müsteerium on avastatud.

ranka
07.06.12, 14:23
Panen siis full graafikud:

SNG:


http://ranka.pokkeriprod.com/pildid/madis-very-sng.jpg

All

http://ranka.pokkeriprod.com/pildid/madis-very-all.jpg

neeme
07.06.12, 14:24
Nüüd saab ka siis ära vaadata kas nt üle rolli mängimist ka on olnud. nt aprillis on suurima BI'ga turniir 40$ (peaks olema kyll üle rolli ju). Jaanuaris on tehtud 200$ turnat, veebruaris 100$ turnat.

Nice graph - printiingzzzz €$€$€$€$

Lifetime scheduled turniire teinud starsis ~900 , -9k$ , -13% ROI !

kallekusta
07.06.12, 14:25
Mis juhtus mar2012 volüümiga?????? Kui veebruaris näitab winningut 12K+

http://www.bluffmagazine.com/thepokerdb/Madis%20Very/PokerStars/4919868/player-profile.asp?defbp=1&tsd=3-01-12&ted=4-01-12&updtab=&filtBuyIn=-1&filtGType=-1&filtRebs=-1&filtCash=-1&filtTType=-1

MagicFriend
07.06.12, 14:27
ma ei saa enam yldse aru. ongi nii, et steikisite venda 5000euroga, kes on total 7000$ miinuses?
ROFL. Aasta nali. Punkt.

IsandJoberst
07.06.12, 14:28
Madis,
Sellise graafikuga peaksid just sharkscope avatuna hoidma ju?! LOL

fyte
07.06.12, 14:31
Ei saa tsitseerimata jätta:
Ma ei taha seda kunagi näidata. See pole siin teie asi üldse. See ei muuda ka midagi, mis minu profitist arvatakse.
Ma tean, et on korras.




Madis,
Sellise graafikuga peaksid just sharkscope avatuna hoidma ju?! LOL
Indeed.

kallekusta
07.06.12, 14:31
Ja kas KEEEEEEGI usub ka veel mõnda selle MEHE sõna ning starsi historyt??

VisaHing
07.06.12, 14:31
ma ei saa enam yldse aru. ongi nii, et steikisite venda 5000euroga, kes on total 7000$ miinuses?
ROFL. Aasta nali. Punkt.

Ei ta polnud 7000 miinuses siis veel ju.
Ta oli kuskil 0$ kandis, kui teda staketi.

qbj0hn
07.06.12, 14:33
See miinus on tegelikult suurem kuna SC ei arvesta rebuysid, aga see ebaoluline juba antud hetkel.
gg

Jäämees
07.06.12, 14:33
Nuda... Ei oska enam ei midagi positiivset ega negatiivset ka öelda.

kallekusta
07.06.12, 14:33
Aga kus võttis selline mees EMV buyinni raha???? Kui onlines ei biidi ja peab stake nuruma ning firmas on meestelgi palgad saamata??? :confused:

flipmachine
07.06.12, 14:38
Mind huvitab madise seisukoht nüüd. Terve aja, enne ja peale steiki oled väitnud,et sa oled big time winner lifetime kokkuvõttes ja siis ilmuvad meile sellised graafikud !! Minu arvates on see küll tahtlik petmine, eriti kuna sa ise teadsid väga hästi oma tulemusi ning kategooriliselt keeldusid teistele pikalt neid graafikuid avaldamast.

MagicFriend
07.06.12, 14:39
Ei ta polnud 7000 miinuses siis veel ju.
Ta oli kuskil 0$ kandis, kui teda staketi.

no olgu. olles korrektne tulevad arvud jargmised:

1000 on vist alles juttude jargi, seega 5 kilo$ on sisse lainud.
fakt - steiki kysimise hetkel on mees 2000$ augus. suht sama teeb valja - steiki saab korralik fish, kes EI biidi systeemi.

Pumper
07.06.12, 14:39
Ta valetas siin kõigile avalikult näkku täna õeldes, et Stars on overall plussis. Räigelt reegleid rikkunud.

Codecci
07.06.12, 14:39
Kuidas see Sharkscope järsku ta andmeid näitab? Vaevalt ta ise pani näitama...

viki
07.06.12, 14:40
Hea müügimehena müüs Madis stake välja nii,et kedagi alguses graafikud ei huvitanud.

jasssass
07.06.12, 14:40
Müüa 91 a MB kupee. Korralik masin. Hind kokkuleppel PM

fyte
07.06.12, 14:41
no olgu. olles korrektne tulevad arvud jargmised:

1000 on vist alles juttude jargi, seega 5 kilo on sisse lainud.
seega steiki kysimise hetkel on mees 2000$ augus. suht sama teeb valja - steiki saab korralik fish, kes EI biidi systeemi.
$ =/= €
Sel hetkel kui steigiti, jäi usdeur kuhugi 0.73 kanti või nii. But still - point remains.

Junken
07.06.12, 14:41
GG, aga kuidas graafid saadi? madis tõesti avas ise sharkscope?

emmimees
07.06.12, 14:41
Aga kas te teate misasi epic variatsioon on!?

trollolol

ranka
07.06.12, 14:42
Ja since stake graafikud (23.01.2012 to today).'

All Games
http://ranka.pokkeriprod.com/pildid/muu/stake-all.png

SNG-d
http://ranka.pokkeriprod.com/pildid/muu/stake-sng.png

Scheduled

http://ranka.pokkeriprod.com/pildid/muu/stake-turniir.png

€5k euri sai stake, $9500 miinuses. Hmmm....

E: keegi võiks selle jura PN-i ka visata, et investorid näeksid, mis toimub.

KristjanLaas
07.06.12, 14:45
Omfg sick find kardpleier.

Tbh ma olin kindlalt üks neist, kes oli veendunud, et Madis tegelt siiski on crusher. Ma isegi ei tea miks though...



Müüa 91 a MB kupee. Korralik masin. Hind kokkuleppel PM

rofl, wp.

VisaHing
07.06.12, 14:45
Kui see all games graafik vastab tõele, siis ta valetas ju päris pikka aega juba ju. Alguses oli ta ju +sis miskit 2-3000$ ?????
Mis kuradit siin toimub...


Ja since stake graafikud (23.01.2012 to today).'

€5k euri sai stake, $9500 miinuses. Hmmm....

[/B]

Rakeback(fpp-de eest satikaid) on ka maha mängitud , siis võib kokku tulla küll midagi siukest.

qbj0hn
07.06.12, 14:48
Kui see all games graafik vastab tõele, siis ta valetas ju päris pikka aega juba ju. Alguses oli ta ju +sis miskit 2-3000$ ?????
Mis kuradit siin toimub...

Sharkscope on ikka väga täpne jamh, ainuke asi mida SC valetab ongi, et rebuy turnadel ei lähe rebuyd graphi.

leits
07.06.12, 14:48
Kindel et see sharkscope on õige? kuidas järsku nö see avanes, nagu codecci juba mainis?

emmimees
07.06.12, 14:48
Kui see all games graafik vastab tõele, siis ta valetas ju päris pikka aega juba ju. Alguses oli ta ju +sis miskit 2-3000$ ?????
Mis kuradit siin toimub...

Mida siin peaks olema muud teha peale selle kui teema liigutada Pettuste ja petturite alla?

tolmuahv
07.06.12, 14:49
Kindel et see sharkscope on õige? kuidas järsku nö see avanes, nagu codecci juba mainis?

Pakun, et kellelgi sai kopp ette ja saatis fake e-maili, mis näitas, et tuli OP-lt.

Junken
07.06.12, 14:49
Kui see all games graafik vastab tõele, siis ta valetas ju päris pikka aega juba ju. Alguses oli ta ju +sis miskit 2-3000$ ?????
Mis kuradit siin toimub...
siin toimub epic pask

K2snakas
07.06.12, 14:50
Ootan juba Svenza posti:P

tolik
07.06.12, 14:50
Sharkscope on ikka väga täpne jamh, ainuke asi mida SC valetab ongi, et rebuy turnadel ei lähe rebuyd graphi.
no keskmise mängijad/rebuyd arvutab ja lisab graphile siiski :)

isutuba
07.06.12, 14:50
Madis ju veel ennemgi kirjutas,et starsis(Madis Very) on life time profit 15-30%,seega siis life time mingi - 30k-70k$??
EPIC crusher :D

ok2aa
07.06.12, 14:51
mulle jääb mulje, et kõik updated on olnud väljamõeldised ja emv buy-in tuli siitsamast stake rahast. edasine tegevus on minu jaoks müstika.

tolik
07.06.12, 14:52
Madis ju veel ennemgi kirjutas,et starsis(Madis Very) on life time profit 15-30%,seega siis life time mingi - 30k-70k$??
EPIC crusher :D

no ilmselt ta ütleb nüüd, et pidas cash game silmas...

sorm
07.06.12, 14:54
Kindel et see sharkscope on õige? kuidas järsku nö see avanes, nagu codecci juba mainis?

Mulle näitab sharkscope samu graafikuid...

MagicFriend
07.06.12, 14:55
fantaasiahobustest raakides.
ma eeldan, et tegu peaks olema eestlastega? vaevalt ta mingeid inglise nolke nl25 steikib. kuna hobune kellesse investeerida omab yldjuhul varasemat ajalugu/tulemusi, siis tahendab see seda, et nood "fantoomsed hobused" peaks olema ka foorumi liikmed. seega, kes on nood 3 hobust? andke ennast valja.

KristjanLaas
07.06.12, 14:56
Pean lihtsalt...


Tundub et graafikud lõid trollidel ja hateritel luugid kinni....

Raabise
07.06.12, 14:56
Ja since stake graafikud (23.01.2012 to today).'

All Games
http://ranka.pokkeriprod.com/pildid/muu/stake-all.png

SNG-d
http://ranka.pokkeriprod.com/pildid/muu/stake-sng.png

Scheduled

http://ranka.pokkeriprod.com/pildid/muu/stake-turniir.png

€5k euri sai stake, $9500 miinuses. Hmmm....

E: keegi võiks selle jura PN-i ka visata, et investorid näeksid, mis toimub.


Sidenote, et selle All gmaes graafiku järgi on ta ammu ju bustos? 5k€ equals ca6350$ Selle graafiku järgi on kahum juba üle 8k. Seega midagi on siin valesti.

vonkartoffel
07.06.12, 14:58
loooooooooooooool alati mõnus vaadata kui cocal õigus, minul jäi igatahes suu kinni küll kui graafikuid nägin.

VisaHing
07.06.12, 14:58
Sidenote, et selle All gmaes graafiku järgi on ta ammu ju bustos? 5k€ equals ca6350$ Selle graafiku järgi on kahum juba üle 8k. Seega midagi on siin valesti.

Ära rakebacki unusta. Tal oli paras ponts FPPsid ( juhul kui ta ikka tegi nende eest satikaid ja pärast MTTsid) , mille eest ta paar K$ kindlasti pidi saama.

ranka
07.06.12, 14:59
Sidenote, et selle All gmaes graafiku järgi on ta ammu ju bustos? 5k€ equals ca6350$ Selle graafiku järgi on kahum juba üle 8k. Seega midagi on siin valesti.

Graafikutes on väike viga. Stake algas päevad varem 18.01 mitte 23.01 (võtsin 23.01 selle teema kuupäevast). Stake alguses ta hittis 1k+ vms. Mul ei ole endal SharkScope userit, kui kellegil on võiks parandustega graafikud panna.

marcoloco
07.06.12, 14:59
http://en.wikipedia.org/wiki/Narcissistic_personality_disorder

Symptoms of this disorder include, but are not limited to:
Reacts to criticism with anger, shame, or humiliation
May take advantage of others to reach their own goals
Tends to exaggerate their own importance, achievements, and talents
Imagines unrealistic fantasies of success, beauty, power, intelligence, or romance
Requires constant attention and positive reinforcement from others
Easily becomes jealous
Lacks empathy and disregards the feelings of others
Obsessed with oneself
Mainly pursues selfish goals
Trouble keeping healthy relationships
Is easily hurt and rejected
Sets unrealistic goals
Wants "the best" of everything

ok2aa
07.06.12, 15:01
Sidenote, et selle All gmaes graafiku järgi on ta ammu ju bustos? 5k€ equals ca6350$ Selle graafiku järgi on kahum juba üle 8k. Seega midagi on siin valesti.

arvatavasti peale emv hitti tahtis saada stake plussi, et investoritel ei tekiks liigset uudishimu, kuidas nende rahaga on käitutud. edasine on tulemus põhjendamatust enesekindlusest, tildist või veel millestki muust. arvatavasti eneseuhkus ei lubanud balleri mainet kaotada ja nii tagus ta oma isiklikku raha stakesse juurde, et mitte päris bustoks minna.

tolik
07.06.12, 15:03
arvatavasti peale emv hitti tahtis saada stake plussi, et investoritel ei tekiks liigset uudishimu, kuidas nende rahaga on käitutud. edasine on tulemus põhjendamatust enesekindlusest, tildist või veel millestki muust. arvatavasti eneseuhkus ei lubanud balleri mainet kaotada ja nii tagus ta oma isiklikku raha stakesse juurde, et mitte päris bustoks minna.
starsi rahade liigutamise jpg ei olnudki siis edit ja see, mis ta sisse kandis, et deposit bonust saada, oli lihtsalt boosting br...

Svenza
07.06.12, 15:08
ma ei saa aru, miks üldse need siin kobisevad kellel raha siin sees pole?
Ma saan aru, et asi on veits käest ära läinud, kuid miks näiteks selline inimene nagu Svenza siin teemas üldse sõna võtab?
Paneb ainult puid alla, kuid ise midagi investeerinud ei ole - ole lihtsalt vait ja las teised tegelevad enda asjadega, ära topi enda nina igalepoole.
Lihtsalt minu mõtted
Kes sa tont üldse oled? Mingi Madise munnilakkuja??? Tra, kui sa aru ei saa, et inimene on nahhaalne värdjas, petis ja ülelaskja, siis ma tõesti ei saa aru. Mina olen madalalaubaline v? Vähemalt ma ei ole 7K miinuses nagu mõned siin. Ja tõmba oksa koomale ahv. seni kuni see donk pole rahasid täies ulatuses tagasi maksnud, mina ei jäta. Investorid lihtsalt ei julge/taha millegipärast siin teemas sõna võtta. Keegi peab teema üles tõmbama, ma ei näe muud lahendust. Tra kus tuli alles intelligent välja! Maksa ise kinni siis Madise 5K, mida sa õigustad seda fucking donki??? Oled ise investor, et niimoodi sõna võtad v? Sulle ei oskagi muud soovitada kui vana hea : situ verd tont!

vinney
07.06.12, 15:08
Pean lihtsalt...
[QUOTE=hotcocacola;430622]Tundub et graafikud lõid trollidel ja hateritel luugid kinni....



NSFW
http://www.upload.ee/image/2408726/aa4.jpg

ranka
07.06.12, 15:09
Nii nüüd graafikud since 18.01.

All

http://ranka.pokkeriprod.com/pildid/muu/stake-all-uus.png

SNG-d
http://ranka.pokkeriprod.com/pildid/muu/stake-sng-uus.png


http://ranka.pokkeriprod.com/pildid/muu/stake-turniirid-uus.png

hotcocacola
07.06.12, 15:09
Pean lihtsalt...

Tunnistan viga. Suht karmid graafikud. (kukkusin perseli)

Aga kui stake on 5000€, kuidas ta saab olla -9500$ ?!?


edit:

loooooooooooooool alati mõnus vaadata kui cocal õigus, minul jäi igatahes suu kinni küll kui graafikuid nägin.

sama siin

redddman10
07.06.12, 15:10
ootan huviga mis Madis ise ütleb juba....118 users browsing this thread:) feimi peaks kll tulema nüüd

winnieTHEpooh
07.06.12, 15:10
:D:D
Ma ei õigusta mitte kedagi, ma lihtsalt räägin, et selline tegutsemine lahendusteni ei vii.
grow up

viki
07.06.12, 15:11
Ega seal olulist vahet pole,aga mängima hakkas 12.01.Lugesin just seda stake teemat,mis seoses roosa topiga lukku pandi.

pikk28
07.06.12, 15:14
oot kipspoiss ju elas temaga vahepeal balla elu ka Tallinnas. Crushis ta siis midagi või...?

VisaHing
07.06.12, 15:15
Ega seal olulist vahet pole,aga mängima hakkas 12.01.Lugesin just seda stake teemat,mis seoses roosa topiga lukku pandi.
Päris palju muudab see uus graph. Võib öelda, et ta pole valetanud rolli seisu kohta ja vaadates graphi ja auditit, siis tundub, et kõik OK selle kohapealt.

Pumper
07.06.12, 15:15
Selle peale vastaks ainult "LIVE FISH" asemel "Online Baluga"

K2okfor_Mey
07.06.12, 15:18
Selle peale vastaks ainult "LIVE FISH" asemel "Online Baluga"

LOL craaazzyy crazzu Mad-this IS

pastilaa
07.06.12, 15:20
"Recently feeling like an epic fish at pokerstars at the 180s. In which i have made some good money during recent years." (http://erit.eu/)

ranka
07.06.12, 15:20
Varsti foorum kukub ka. 228 userit + counting...

EDIT: meie staar tähtsam kui Black Friday...

lambitont
07.06.12, 15:21
kas sellist feimi madis tahtiski. igaljuhul ta sai selle...

Codecci
07.06.12, 15:22
Vähemalt midagi Epicut Madis oma elus saavutas...

pikk28
07.06.12, 15:24
lol 83 külalist :)

ranka
07.06.12, 15:24
Keegi võiks topi tüdrukud ka siia saata - saaks rohkem nalja :)

Ja ma ei imesta üldse kui keegi saatis Starsi või SharkScope fake emaili ning madis ei ole üldse teadlik, et ta graafikud lahti. Aga see viimane spekulatsioon.

MagicFriend
07.06.12, 15:26
epic laseb hetkel mojitot ja ootab kylastajaid juurde. mida rohkem seda uhkem.
t6eline feim tuleb aga alles siis, kui see ohtulehe esikyljel on "Eesti Meister pokkeris huias tervet pokkerikommuuni"
pakun, et miski 20000 kylastust tuleks ikka.

Selle sharki avalikustamise kohta arvan, et ei tasu valistada m6nda Starsi enda t66tajat :)
Ka neil on vast omad huvid mangus siin.

romario
07.06.12, 15:26
nojah, edukaid Olympicu külastusi, Madis!

päris vahvad artiklid võiks Õhtulehe ja Delfi spordirubriigis olla, pokkerimainele oleks Eesti meistri teod vägagi atraktiivsed.

Svenza
07.06.12, 15:28
Hetkel on 167 kasutajat vaatamas seda teemat. (77 registreeritud kasutajat 90 külalist)
Jah Epicu-Madi. Tõstan käed püsti- sa oled kuulsam kui mina! Täpselt sellist kuulsust sa tahtsidki ma loodan!

lambitont
07.06.12, 15:28
yeap... üsna kindel, et madis istub praegu arvuti taga, naudib mingit jooki, vaatab seda teemat, YouTubest käib lugu "I Made It" ja tunneb ennast üli hästi

ok2aa
07.06.12, 15:30
Keegi võiks topi tüdrukud ka siia saata - saaks rohkem nalja :)

Ja ma ei imesta üldse kui keegi saatis Starsi või SharkScope fake emaili ning madis ei ole üldse teadlik, et ta graafikud lahti. Aga see viimane spekulatsioon.

nali naljaks, aga inimesed käisid 5k€ silmagi pilgitamata välja ilma ühegi graafikuta.

sm0ntaan
07.06.12, 15:32
Eraldi privaatset teemat ei saaks teha osapooltele? See siin ei vii kuhugi ja nii jätkates jäävad kõik miinusesse.


http://www.youtube.com/watch?v=QGkfvgWDUA0

E: kust ma spoileri nupu leian? :D
E2: olemas

ranka
07.06.12, 15:35
nali naljaks, aga inimesed käisid 5k€ silmagi pilgitamata välja ilma ühegi graafikuta.

Üllatud w? Absoluutselt iga stake on täpselt samasugune ja pead lootma, et inimene oleks aus. Raha käiakse ikka väga kergelt välja.

ranka
07.06.12, 15:35
Eraldi privaatset teemat ei saaks teha osapooltele? See siin ei vii kuhugi ja nii jätkates jäävad kõik miinusesse.


http://www.youtube.com/watch?v=QGkfvgWDUA0

E: kust ma spoileri nupu leian? :D

Näita Lisavalikud ja selat leiad spoileri.

katrinclub
07.06.12, 15:37
Hetkel on 167 kasutajat vaatamas seda teemat. (77 registreeritud kasutajat 90 külalist)
Jah Epicu-Madi. Tõstan käed püsti- sa oled kuulsam kui mina! Täpselt sellist kuulsust sa tahtsidki ma loodan!
No eks see on yks valus ja huvitav teema.Ma ise pole siin foorumis juba vähemalt 6 kuud käinud kui mitte rohkem ja yldse ei huvitu pokkerist enam, aga see teema on kyll huvitav))!

Svenza
07.06.12, 15:37
Ma lähen Rohelise Konnaga linna jooma praegu. Ta tahtis ka midagi krõbedat öelda, aga ma ei hakka oma konto alt panema, tunduks liiga hater juba. Aga gl Litsimaja-Madis. Ole steikijate raha väljamaksmisel sama epic nagu litsimajas!
7 juuli on deadline, siiamaani tuletan meelde.

tolik
07.06.12, 15:44
Ma lähen Rohelise Konnaga linna jooma praegu. Ta tahtis ka midagi krõbedat öelda, aga ma ei hakka oma konto alt panema, tunduks liiga hater juba. Aga gl Litsimaja-Madis. Ole steikijate raha väljamaksmisel sama epic nagu litsimajas!
7 juuli on deadline, siiamaani tuletan meelde.
lol, svenza, sa ei saanud politseikooli sisse ja nüüd elad välja end? mis kuradi deadline sina paned :D uskumatu ahv

kallekusta
07.06.12, 15:46
Paistab, et oligi selline asjad käik nagu ma siin teemas ennatlikult välja pakkusin.
1.Sai online stake raha.
2.Lasi selle kontole kanda.
3. Tulemas olid EMV ning ei hakanud stake selle jaoks küsima vaid näpistas Online omast. Lootes hiti puhul tagasi maksta ning kaotuse puhul tagasi grindida või lihtsalt maha vaikida.
4. Hittis EMV ning üritas puudu olevat raha tagasi teha.

5. Preaguseks on nii stake raha kui ka EMV esikoha raha bustosse lastud koos 2,8K naistega.

supastone
07.06.12, 15:47
Madis jobiEritaja.

tolik
07.06.12, 15:48
Madis jobiEritaja.
ban?

VisaHing
07.06.12, 15:48
Paistab, et oligi selline asjad käik nagu ma siin teemas ennatlikult välja pakkusin.
1.Sai online stake raha.
2.Lasi selle kontole kanda.
3. Tulemas olid EMV ning ei hakanud stake selle jaoks küsima vaid näpistas Online omast. Lootes hiti puhul tagasi maksta ning kaotuse puhul tagasi grindida või lihtsalt maha vaikida.
4. Hittis EMV ning üritas puudu olevat raha tagasi teha.

5. Preaguseks on nii stake raha kui ka EMV esikoha raha bustosse lastud koos 2,8K naistega.

Sorry aga millest sa räägid?
Ma ei taha Madist kaitsta aga hetkel ei saa küll väita, et ta midagi kuskilt näpistanud oleks.

kaardimaja
07.06.12, 15:49
Bad Luck Madis
http://www.upload.ee/image/2408825/eriti.png

ranka
07.06.12, 15:50
http://melu.pokkeriprod.com/2012/06/07/skandaal-valitsev-eesti-meister-pokkeris-pettis-investoreid/

harryahven
07.06.12, 15:51
LOOOOOL

Rage
07.06.12, 15:52
nali naljaks, aga inimesed käisid 5k€ silmagi pilgitamata välja ilma ühegi graafikuta.
haters gonna hate ja mina olen nö üks hateritest.. aga järgnev on puhtalt nii stakejate kui OPi pihta:



http://gifsforum.com/images/gif/wtf/grand/56975245-wtf.gif

http://www.muumuse.com/wp-content/uploads/2011/11/britney-laughing-o.gifhttp://4.bp.blogspot.com/-5ZpohCInOSs/Tqbk3M7rwzI/AAAAAAAACN8/9-cRpmC_BNk/s640/beyonce_laugh.gifhttp://28.media.tumblr.com/tumblr_lo6s40A7iR1qmt8ipo1_500.gif
http://fc09.deviantart.net/fs70/f/2010/222/5/2/kyuhyun_laugh_gif_by_kimchattigirl.gif

edu edasistel stakemistel...

http://img834.imageshack.us/img834/9491/negreanupopcorn.gif

flipmachine
07.06.12, 15:54
Kus see madis on nüüd ??? ajage ta siia teemasse selgitusi andma !!

forell
07.06.12, 16:00
Tahtsin lihtsalt öelda et kuigi on hetkel käimas põnevad tennisematsid, saab see blogi enamus mu tähelepanust :)

Junken
07.06.12, 16:00
epic madisel pole siia asja, ilmselgelt vaja kontakteeruda läbi facebooki. Juhul kui tal printinggzzu vahel aega jääb siis võib-olla vastab teile.

Madis Very
07.06.12, 16:04
wow,
Mida kuradit see graph tõesti ma olen väga üllatunud isegi. See ei saa reaalne ju olla. Võtan kohe oma poker trackerist asjad lahti.

vinney
07.06.12, 16:04
let the show begin

Madis Very
07.06.12, 16:05
Saadan kohe starsi supporti kirja ja küsin lifetime sisse pandud raha ja välja võetud raha siis on näha tõde.

vinney
07.06.12, 16:06
teen ettepaneku teha pokkeriprode tõekomisjon ja kõik kes midagi teavad peavad kindlasti prokuratuuri ütlusi minema andma

sorm
07.06.12, 16:07
Pane endal pokertrackeris samad filtrid peale ja vaata, mis ta sul näitab siis (see on stake all mängitu kohta).
http://img528.imageshack.us/img528/3878/madis.png

rasmer
07.06.12, 16:07
teen ettepaneku teha pokkeriprode tõekomisjon ja kõik kes midagi teavad peavad kindlasti prokuratuuri ütlusi minema andma

Madisel oleks mentorit vaja imo.

Supsti
07.06.12, 16:08
*Ehk investorile, kes mõistab MTT maailma ja on nõus long run investeeringut tegema. Sellist nii max EVga stake projekti ma pole veel siinsetes foorumites imo näinud.


Tere

Junken
07.06.12, 16:12
"wtf, mis graafikud. "

Indeed

Pumper
07.06.12, 16:14
wow,
Mida kuradit see graph tõesti ma olen väga üllatunud isegi. See ei saa reaalne ju olla. Võtan kohe oma poker trackerist asjad lahti.

Tõsine ehmatus? Seda oleks saanud ju ise Sharkoscopest järgi vaadata.

High on clouds pigem...Ja sinu teadmatus ei ole usutav, kuna sa nii kiivalt varjasid oma graphe.

Madis Very
07.06.12, 16:15
See on täielik bullshit ausalt.
Siin on Madis Very Pokerstars filtriga graph
http://www.upload.ee/image/2408881/bs_graph.jpg

probleem on et ma ei kasuta krdi tournament history importimist ja see on mega false, starsis kuni 12jan teinud 673k kätt +2,2mil chips, mis on solid see näitab, et tuleb
ma ei saa tõesti aru how the fuck see nii metsas on kui nüüd lahti tehtud

starsis peaks selline võimalus olema, et ütlevad total money put in ja total out saatsin meili ja ootan vastust sealt näeb õiget asja.

Madis Very
07.06.12, 16:17
Mida kuradit tõesti ma olen nii buzzled hetkel.

kuco
07.06.12, 16:19
probleem on et ma ei kasuta krdi tournament history importimist ja see on mega false


Kas on raske panna 1 linnukene ja ongi korras ning unustatud?

leits
07.06.12, 16:19
Imo teisi trackib 95% ulatuses õigesti, kuid epic ballzerite trackimisega on ka sharkscopel probleeme .. :/

Madis Very
07.06.12, 16:20
Kas on raske panna 1 linnukene ja ongi korras ning unustatud?

Ta ei võta rebuysi selle linnukesega ja osasid turna net wone ka selles on kogu probleem mul see ammu tehtud. see pole reaalne lihtsalt mis graph on, tellides turna historyt ka võtab ta keskmise järgi
ala 50$ turbo 2x chanced jne on alati keskmine 70-80 ? ma ei tee kunagi teist jne aaargh wtfff

Junken
07.06.12, 16:20
nüüd on see koht kus sa peaksid väga hoolikalt läbi mõtlema mida sa ütled.

ok2aa
07.06.12, 16:20
ära häma. postitatud graafikud on ilmne põhjendus sinu raudkindlale sharkscope blokeeringule. kõik on läbi.

Fabulous
07.06.12, 16:21
Wtf millal ma seda veel väitnud olen ? WTF
KUI AUDITIST ON NÄHA ET 5K LÄKS POKERSTARSI JA STAKE ON KA POKERSTARSIS HOW THE FUCK PEAKS TEISED SAIDID KA STAKE ALLA KUULUMA, mis huumor see nüüd on.

Ma ei ole jõudnud veel kõiki poste läbi lugeda, mis siia tänase päeva jooksul kirjutatud on (ning äkki keegi teine on sama postitust juba tsiteerinud), aga minu postitus oli järeldatud sellest (boldis osa):

Sorry jah ei ole siia foorumi jõudnud. Osad inimesed fbs isiklikult küsinud ja pole siia jõudnud. võite seal teada anda kui tahate siia ka tihedamalt update.

Kõik läheb nii halvasti kui saab ei biidi üldse nagu näha, õpin hoolega ja mängin enda kohta ka üli vähe laudu korraga. Rolli järel 1,1. Hetkel vaid ük 8$ 180man alles 4/13 ning scoopikas. Lõpetasin sessi poole pealt ära unregasin lauad jne. Viskas täiesti üle ei suuda seda aeglast variatsiooni piina taluda. Vajan muud korraks.
http://www.upload.ee/image/2341449/Amount_Won_in_Chips_over_Hands_Played_for_Madis_Ve ry.png
xxxxx!!!!!! MA EI TEA KUI SUUR % ON SEAL POKERSTARSI MADIS VERY, kuid kindlasti kõvasti üle poole ma olen pafis,trios ja oos ka mänginud

See summa seal x ma pole tournament historyt tellinud ja see ise automaatselt paneb nii segast. Imo peaks olema -600 nagu viimasest updatest siit foorumist möödas on.

Aargh ilmselgelt. Kas turbodes enamasti see kollane liin graafikus üle 0 ei lähegi kui selline swongster v peaks minema ja vahet pole mis roheline teeb ? Imo kui ma ei võida turniire ja suuri potte constantly siis see on normish hetkel ? Mõni võiks panna enda oma kui pakkuda saaks vaadata.

x-

udikaz
07.06.12, 16:22
wow,
Mida kuradit see graph tõesti ma olen väga üllatunud isegi. See ei saa reaalne ju olla. Võtan kohe oma poker trackerist asjad lahti.

lol. teed väikse editi ja siis see tõestab sinu arvates, et sharkscope valetab 12,5k turna statistika. I dont think so. pole veel näinud et sharkscope väga mööda kuvaks. wp peintingzzzzzzzzz. aga no worries guys its just standard mtt variatsion.järgmise 12,5k turna peale tõuseb pilvedesse.

qbj0hn
07.06.12, 16:22
Ma olen 2+2 MTT communitys üsna tihe külastaja ja seal kõik kes oma graphe panevad ja kasvõi kuutulemusi bragivad monthyl teemades siis keegi pole kurtnud, et valesti trackib. PTR jätab jah jama vahele, aga SC peaks olema väga täpne ikka.
Sinu postitatud graafikus ei anna ju su väidetud downer seda mõõtu väljagi.
Sinu graafiku järgi oled seal lõpus lihtsalt võitnud ja võidetud raha tagasi kaotanud ehk BE.

sorm
07.06.12, 16:23
Madis, aga kas stake ajal mängitu vastab tõele SharkScopeis (vaata minu eelmist posti)?

Madis Very
07.06.12, 16:24
Ma ei ole jõudnud veel kõiki poste läbi lugeda, mis siia tänase päeva jooksul kirjutatud on (ning äkki keegi teine on sama postitust juba tsiteerinud), aga minu postitus oli järeldatud sellest (boldis osa):

Panin hiljem nähtavate filtritega ainult very starsi konto chip/bb graphid,

Hetkel ilmselgelt tundub, et ma ei tahtnud starsi avada et selline aga mul polnud aimugi, et seal nii metsas asi on rakeback ei tee ka seda kasumit nii suureks kui ma olin kindel et see näitab ja mänge on ka palju vähem kui ma arvasin ma olin kindel et seal ala 10-20. Wtf kust see raha siis tulnud

pastilaa
07.06.12, 16:24
See on täielik bullshit ausalt....starsis peaks selline võimalus olema, et ütlevad total money put in ja total out saatsin meili ja ootan vastust sealt näeb õiget asja.

mhmh. sharkscope jäägu ikkagi isiklikuks asjaks.

KristjanLaas
07.06.12, 16:25
Sharkscope on MTT regularidele soodsalt ekslik enamasti, minul näitab u. 10% kasumit rohkem tänu sellele, et ei tracki rebuysi korrektselt.

Stars saadab pärimise peale auditi ükskõik mis perioodi peale kus näitab total NETi ja arvestab ka rebuyd, FPP-d ja kõik mis tahad sinna sisse. Kui mul codecciga stake lõppes, siis küsisin seda. Iseasi on see, et ma ei ole leidnud võimalust selle jagamiseks, sest seda peab iga kord uuesti downloadima ja avab ainult internetiaknas, aga prt. scr. vms saab ikka teha.

Madis Very
07.06.12, 16:25
Madis, aga kas stake ajal mängitu vastab tõele SharkScopeis (vaata minu eelmist posti)?

kohe vaatan

Madis Very
07.06.12, 16:26
Sharkscope on MTT regularidele soodsalt ekslik enamasti, minul näitab u. 5% kasumit rohkem tänu sellele, et ei tracki rebuysi korrektselt.

Stars saadab pärimise peale auditi ükskõik mis perioodi peale kus näitab total NETi ja arvestab ka rebuyd, FPP-d ja kõik mis tahad sinna sisse. Kui mul codecciga stake lõppes, siis küsisin seda. Iseasi on see, et ma ei ole leidnud võimalust selle jagamiseks, sest seda peab iga kord uuesti downloadima ja avab ainult internetiaknas, aga prt. scr. vms saab ikka teha.

Tellisin aga auditist nii raske kokku võtta see vppde asi jne muidu ammu olemas see audit stake kohta. Aga ma tahan lifetime oma kus ainult IN/OUT olemas. See ju võimalik ikka ?

tolik
07.06.12, 16:27
Tellisin aga auditist nii raske kokku võtta see vppde asi jne muidu ammu olemas see audit stake kohta. Aga ma tahan lifetime oma kus ainult IN/OUT olemas. See ju võimalik ikka ?

lol, kas keegi saatis sulle kunagi suure buddy transferi, mille välja cashisid? :D

udikaz
07.06.12, 16:29
See on täielik bullshit ausalt.
Siin on Madis Very Pokerstars filtriga graph
http://www.upload.ee/image/2408881/bs_graph.jpg

probleem on et ma ei kasuta krdi tournament history importimist ja see on mega false, starsis kuni 12jan teinud 673k kätt +2,2mil chips, mis on solid see näitab, et tuleb
ma ei saa tõesti aru how the fuck see nii metsas on kui nüüd lahti tehtud

starsis peaks selline võimalus olema, et ütlevad total money put in ja total out saatsin meili ja ootan vastust sealt näeb õiget asja.


kui nüüd sinu graph võtta siis kus siin on see miinus ligi -5k$ mis stake hetkel miinuses on? pluss veel see mis sa punktide eest printinud oled. it doesnt match man.

VisaHing
07.06.12, 16:29
No aga sinu graphi järgi ka sa ju ei biidi :D

vinney
07.06.12, 16:32
asi polegi tglt biitimises, peamine, et printingzzz and crushamentzid käivad

Madis Very
07.06.12, 16:32
Pane endal pokertrackeris samad filtrid peale ja vaata, mis ta sul näitab siis (see on stake all mängitu kohta).
http://img528.imageshack.us/img528/3878/madis.png

nii vaatasin ära

1-20
http://www.upload.ee/image/2408918/1-20.jpg
20-50
http://www.upload.ee/image/2408922/1-20.jpg
50++++
http://www.upload.ee/image/2408923/1-20.jpg

Supsti
07.06.12, 16:33
Hetkel ilmselgelt tundub, et ma ei tahtnud starsi avada et selline aga mul polnud aimugi, et seal nii metsas asi on rakeback ei tee ka seda kasumit nii suureks kui ma olin kindel et see näitab ja mänge on ka palju vähem kui ma arvasin ma olin kindel et seal ala 10-20. Wtf kust see raha siis tulnud

Lugesin seda lõiku 3 korda. Ei mina sellest aru saa.

Madis Very
07.06.12, 16:34
Miiida kuradit see on ikka nii ffed up hetkel.
Üks hea kasutaja saatis hetkel PMi panen selle anonüümselt siia:
"Vaata korra graafik läbi. Näiteks minul on graafikus suured langused osades tubades siis, kui olen võitnud turniiripileti kalli, mis ei lähe arvesse võiduna alati kõigis tubades. Küll, aga kui sa selle piletiga ostad end sisse, siis läheb see miinuseks. Ma ei tea kas sul on satikapileteid sees või mitte, aga uurida tasub."

Oskab keegi seda täpsustada mis sellega siis on ?

Madis Very
07.06.12, 16:35
Lugesin seda lõiku 3 korda. Ei mina sellest aru saa.

Eh jah 100le asjale vaja nüüd mõelda ja vastata natuke segane, vabandust.
Tahtsin öelda, et minu arvates ja tundub see nüüd nii haigena.
Oli seal profit 10-20, mängitud mängek kõvasti rohkem ning isegi rakeback ei tee seda tasa.

800miljonit
07.06.12, 16:36
http://i47.tinypic.com/2e3u5hj.jpg

Madis Very
07.06.12, 16:38
Arvestades, et mul elus ei ole kuskilt mujalt (enne hetke aastat), kui pokkerist raha tulnud ja ma pole just nuudlite peal ka elanud peaks tõestama, et olen mänginud palju ja raha on tulnud. Ma ei mõista miks stars nii metsas atm on olin kindel, et seal nagu enne ütlesin tuleb minu 15-30% total kasumist. Aga nüüd paistab asi väga hapu ja ma reaalselt polnud sellest teadlik.

pastilaa
07.06.12, 16:38
Oskab keegi seda täpsustada mis sellega siis on ?

sedasi on kusjuures. vähemalt OPR puhul (fpp satikatega võidetud pilet läheb täie buyiniga miinusesse, kui sisse osta).

Madis Very
07.06.12, 16:39
http://i47.tinypic.com/2e3u5hj.jpg

Oleks ma teadnud, et seda nii kiirelt saab kinni lahti oleks ma seda rahuliku küsimise peale isegi teinud :P.

Madis Very
07.06.12, 16:40
sedasi on kusjuures. vähemalt OPR puhul (fpp satikatega võidetud pilet läheb täie buyiniga miinusesse, kui sisse osta).

Minu silmis ei muuda see siis midagi.

Madis Very
07.06.12, 16:41
Dear PokerStars Player,

We’re writing to inform you that the maximum number of ring game tables you are able to sit at concurrently (your ‘table cap’) has been increased to 28.

This increase is a direct result of your speedy play at the tables. Table caps exist to facilitate the most enjoyable poker experience possible in the world’s largest poker room. These caps keep players from playing more tables than they can keep up with and slowing down their opponents’ playing experiences as a result.

We will continue to monitor your play and may make further adjustments in the future. Reviews of individual table caps are performed on a monthly basis.
If you have any further questions about table caps, please don’t hesitate to contact us at Support@PokerStars.com.

Thank you for choosing PokerStars, the world’s largest poker room.

Regards,
PokerStars Poker Room Management




Well played pokerstars, well played.
Wtf nad loevad üldse kirju läbi ka v

pastilaa
07.06.12, 16:42
ma reaalselt polnud sellest teadlik

http://static.neljas.ee/apps/kalev_media/201106/200x200/780496_68342_DSC_9685n.jpg

vinney
07.06.12, 16:44
Oleks ma teadnud, et seda nii kiirelt saab kinni lahti oleks ma seda rahuliku küsimise peale isegi teinud :P.



Bad Luck Madis
http://www.upload.ee/image/2408825/eriti.png
*,

Madis Very
07.06.12, 16:44
http://static.neljas.ee/apps/kalev_media/201106/200x200/780496_68342_DSC_9685n.jpg

Ma ei ole valetaja ja ma ei ole mingi raha petja. Seega jah ma polnud sellest absoluutselt teadlik. Ei saa aru, kuidas stars hetkel nii metsas on. Kui ma panen siia oma teisi graphi, kust on enamasti näha õigeid resulte väga segi impordiga pole näinud kas see tõestaks midagi ?

KristjanLaas
07.06.12, 16:46
sedasi on kusjuures. vähemalt OPR puhul (fpp satikatega võidetud pilet läheb täie buyiniga miinusesse, kui sisse osta).

Võidetud pilet läheb freerollina profitina ka kirja, seega evens out.

800miljonit
07.06.12, 16:47
kindlasti teadsid et oled lifetime kaotaja.
loogika on väga lihtne - kui kaotad saab konto bilanss mingi aeg otsa ja pead juurde kandma pidevalt (antud juhul teiste inimeste raha)- simple as that.

pastilaa
07.06.12, 16:47
Kui ma panen siia oma teisi graphi, kust on enamasti näha õigeid resulte väga segi impordiga pole näinud kas see tõestaks midagi ?

ei ole mõtet ma arvan

leits
07.06.12, 16:48
Imo lihtne variant on see, kui sa paned oma lifetime starsi grpahi nii, et sa ei kustuta filtrite osa ära ning saab asi selgeks

Madis Very
07.06.12, 16:49
kindlasti teadsid et oled lifetime kaotaja.
loogika on väga lihtne - kui kaotad saab konto bilanss mingi aeg otsa ja pead juurde kandma pidevalt (antud juhul teiste inimeste raha)- simple as that.

Um... Jah mul raha tuleb niisama maast. Esimene suur online stake mul üldse ja enne pole probleeme nendega olnud. Ei ole rulli addicted, et pean teistelt raha kokku petma.


Võidetud pilet läheb freerollina profitina ka kirja, seega evens out.

Seda ma arvan isegi, et see ei muuda mitte midagi imo. Isegi kui ma neid hyper turbo satikaid teen ala 11$stele jne need peaks ju võitudena kirja minema ? Mitte ei kao niisama ära.

tolmuahv
07.06.12, 16:49
Arvestades nimetatud üllatust oleks ilmselt asjakohane igalt poolt mujalt ka blockid maha võtta. Inimestel on vist lõpuks mingi kahtlusekübe tekkinud ja neid võiks suuremeelsusest aidata? Ja äkki tuleb enda jaoks ka sealt midagi põnevat välja, nt et mujal pole ka eriti midagi sisse tulnud ja raha on lihtsalt kuidagi kontole kogunenud? Tuletades meelde OP tüüpilist suurt isu põhjaliku analüüsi järgi, siis ma näen siin kõvasti materjali.

Madis Very
07.06.12, 16:50
Imo lihtne variant on see, kui sa paned oma lifetime starsi grpahi nii, et sa ei kustuta filtrite osa ära ning saab asi selgeks

Mis mõttes kustutan filtrite osa ära ? Täpsusta mis sellega mõtled ning teen ära.-

TaistoJ
07.06.12, 16:50
Kas võib küsida, mis see saladuslik ISIKLIK PÕHJUS oli, miks sa Madis ei saanud ise oma sharkscope'i nähtavaks teha?

MagicFriend
07.06.12, 16:50
Ma ei ole valetaja ja ma ei ole mingi raha petja. Seega jah ma polnud sellest absoluutselt teadlik. Ei saa aru, kuidas stars hetkel nii metsas on. Kui ma panen siia oma teisi graphi, kust on enamasti näha õigeid resulte väga segi impordiga pole näinud kas see tõestaks midagi ?

kle nokk, sa oled psyhhopaat. viimane aeg Anti Liiviga kontakteeruda ja abi otsida.

Madis Very
07.06.12, 16:53
Uus PM:
"Ma ei tea kas see graafik realne, aga vaata lugedes saan aru, et svenza palus lahti thea pokerstars.ee omad, kui sa oled lifetime starsis plussi, siis äkki ei tehtud lahti neid , mis mängitud pokerstars.com all, ehk siis enne kui see fucked up litsents tuli"
On see võimalik, et sharkscp näitab aind .ee oma ? :S

raaids
07.06.12, 16:53
Imo lihtne variant on see, kui sa paned oma lifetime starsi grpahi nii, et sa ei kustuta filtrite osa ära ning saab asi selgeks

Sharkscope tegi juba asja selgeks, ei ole mignit põhjust arvata et Madis on esimene inimene kelle tulemusi sharkscope valesti trackib :D

KristjanLaas
07.06.12, 16:53
Lisaks veel, et ei pea olema crusher, et ära elada.
Nagu kirjutatud olid stake alguses BE. 10k mängu ABI $15 teeb väga korraliku rakebacki. Sa ei pruugi mööda panna oma 10k-ga

Jutuga oled lihtsalt jätnud RB pro asemel endast natuke teise mulje ja sealt ka see shokk.

udikaz
07.06.12, 16:54
Oleks ma teadnud, et seda nii kiirelt saab kinni lahti oleks ma seda rahuliku küsimise peale isegi teinud :P.

wtf sa ajad, sulle öeldi seda ja mitte ühe inimese poolt. sa oled ikka üks haige valede kogumik

Madis Very
07.06.12, 16:54
Arvestades nimetatud üllatust oleks ilmselt asjakohane igalt poolt mujalt ka blockid maha võtta. Inimestel on vist lõpuks mingi kahtlusekübe tekkinud ja neid võiks suuremeelsusest aidata? Ja äkki tuleb enda jaoks ka sealt midagi põnevat välja, nt et mujal pole ka eriti midagi sisse tulnud ja raha on lihtsalt kuidagi kontole kogunenud? Tuletades meelde OP tüüpilist suurt isu põhjaliku analüüsi järgi, siis ma näen siin kõvasti materjali.

Poker tracker karjub ja on not responding pidevalt aga usun, et kui ta lifetime sealt välja loeb saan näidata reaalsemaid asju, kuidas oleks kui näitan kellegile läbi skype seda kõike kes siin seda kinnitab ?

Ilmselgelt ma ei saa lifetime losing player olla see on täiesti võimatu ja absurd loodan et saate sellst isegi aru.

tolmuahv
07.06.12, 16:55
Uus PM:
"Ma ei tea kas see graafik realne, aga vaata lugedes saan aru, et svenza palus lahti thea pokerstars.ee omad, kui sa oled lifetime starsis plussi, siis äkki ei tehtud lahti neid , mis mängitud pokerstars.com all, ehk siis enne kui see fucked up litsents tuli"
On see võimalik, et sharkscp näitab aind .ee oma ? :S

Sellele küsimusele peaksid sa ise vastama. On see võimalik, et su võidud pärinevad 2a tagant ja peale seda ongi pilt selline, nagu SC näitab?

Madis Very
07.06.12, 16:55
Sharkscope tegi juba asja selgeks, ei ole mignit põhjust arvata et Madis on esimene inimene kelle tulemusi sharkscope valesti trackib :D

Ei ma ei usu ka et see nii puusse paneb see on võimatu ilmselgelt. Tahan seda starsi meili in/out ja siis näeb.

Madis Very
07.06.12, 16:56
Lisaks veel, et ei pea olema crusher, et ära elada.
Nagu kirjutatud olid stake alguses BE. 10k mängu ABI $15 teeb modest 20% rakeback korral väga korraliku rakebacki. Sa ei pruugi mööda panna oma 10/20k-ga

Jutuga oled lihtsalt jätnud RB pro asemel endast natuke teise mulje ja sealt ka see shokk.

Hmm sellest ei tule ikka mingit summat kokku kui aind rb võtta.

Madis Very
07.06.12, 16:57
Sellele küsimusele peaksid sa ise vastama. On see võimalik, et su võidud pärinevad 2a tagant ja peale seda ongi pilt selline, nagu SC näitab?

Võimalik ma mäletan, et kui see krdi litsents tuli ma lõpetasin oma sessi ja ei saanud uut alustada kuna siis aktiveerus. Ma olin üli lähedal um ma ei mäleta kas supernova või viimasele stellar boonusele v mingi asi oli ning siis pidin rahad välja võtma.
See ajas korra närvi küll dam ei saanud siis varem sessi teha.

Codecci
07.06.12, 16:58
Sharkscope ei tracki ju PokerStars.ee 'd, SS trackib PokerStarsi ja nende jaoks ei muutunud Eesti litsentsi saamisega mitte midagi - PokerStarsi clientis oli ikka pilt samasugune.

Madis Very
07.06.12, 16:59
Sharkscope ei tracki ju PokerStars.ee 'd, SS trackib PokerStarsi ja nende jaoks ei muutunud Eesti litsentsi saamisega mitte midagi - PokerStarsi clientis oli ikka pilt samasugune.

Kas keegi saaks filtrid peale panna enne seda aega millal litsents tuli infinity kuni litsents ? Ma pole kindel millal see umbes tuli.

Tundub kah loogika vastane et see peaks midagi muutma. Pokerstars.fr ja taolised on ju ikka pokerstars ja kõik käib sharkos ühe all ?

tolmuahv
07.06.12, 17:00
Võimalik ma mäletan, et kui see krdi litsents tuli ma lõpetasin oma sessi ja ei saanud uut alustada kuna siis aktiveerus. Ma olin üli lähedal um ma ei mäleta kas supernova või viimasele stellar boonusele v mingi asi oli ning siis pidin rahad välja võtma.
See ajas korra närvi küll dam ei saanud siis varem sessi teha.

Kui on võimalik, et elukutseline pokkerimängija pole tähele pannud, et ta viimased 2 aastat pole sentigi teeninud, siis on maailmas veel paljud muud asjad ka võimalikud. Kasvõi see, et Sharkscope on Svenza poolt näpitud.

leits
07.06.12, 17:01
Kui on võimalik, et elukutseline pokkerimängija pole tähele pannud, et ta viimased 2 aastat pole sentigi teeninud, siis on maailmas veel paljud muud asjad ka võimalikud. Kasvõi see, et Sharkscope on Svenza poolt näpitud.

AHAHA .. see oli tõesti hea :D

jasssass
07.06.12, 17:01
Üks vale teise otsa, lausa uskumatu, mis keerutamine. Madis kas sa ema käest vitsa oled saanud vahel? Isa asemel annaks rihma ja pandlaga.

Madis Very
07.06.12, 17:01
Kui on võimalik, et elukutseline pokkerimängija pole tähele pannud, et ta viimased 2 aastat pole sentigi teeninud, siis on maailmas veel paljud muud asjad ka võimalikud. Kasvõi see, et Sharkscope on Svenza poolt näpitud.

Heh, lol.
See pole lihtsalt võimalik. Ma oleks ammu silla all juba siis :).

vinney
07.06.12, 17:02
nüüd oleks lihtsam mõelda kuidas ellu jääda
1 rahad ära maksta
2 ei tule rahasid (knokki)
3 uus stake ala 10k€ SUPREME LONG RUN ONLINE STAKE CRUSHINGZ (100k PRINTZ GTD)
4 tõekomisjon
5 mentor (nt svenza)

ahkdum
07.06.12, 17:03
Milleks see 5k stake, kui oled piisavalt tasemel ja võitev player?
Madis, ma ei ole kyll teemaga kuidagi seotud aga pisike soovitus Sulle. Loe oma tekst korra veel läbi, enne kui 'post' nuppu vajutad. Minu jaoks tundub Sinu tekst kohati segane, kui mitte öelda arusaamatu!

Madis Very
07.06.12, 17:09
nüüd oleks lihtsam mõelda kuidas ellu jääda
1 rahad ära maksta
2 ei tule rahasid (knokki)
3 uus stake ala 10k€ SUPREME LONG RUN ONLINE STAKE CRUSHINGZ (100k PRINTZ GTD)
4 tõekomisjon
5 mentor (nt svenza)

Me ei ela kuskil neegri getos, et peaks vägivalla hirmu all elama ja tugevam lõvi kuningas on kivi kuhja peal.
Kellegilt ma kokkuvõtteks pole vägisi raha võtnud eriti veel laenuks mida kui olekski, oleks see ammu tagasi makstud. See on siin tavaline pokkeri investeeringu teema. Lihtsalt suuremad rahad mängus mis attractib ka rohkelt tähelepanu. Täiesti mõistetav. Oleksin võinud alguses idd teha teema kui raha raskused olid, et tahan raha ja kui kaotan maksan tagasi, kuid investoritele siis palju väiksem % kasumist. Kuid seda ma ei teinud ja tagasi maksmine on absurdne. Vägivallaga ähvardamine ei vii ka kuhugi nagu ma ütlesin sellega tuleb punkt. Inimesed kes mind siiski irl ja mu resulte teavad on mu lähedal piisavalt, et saaksin sellise projektiga privaatsemalt alustada (pole vaja küll tho). See avalikuks tegemine siin paljude investorite vahel oli täielikult minu viga. Seda ei saa rahus siin grindida ja tulemusi oodata kui selline heat on ukse taga. Ma olen ise viimasel ajal juba short-term suuremaid stakesid privaatsemalt teinud (mitte enda mängule) ja tulemused tulemuseks ma usun isiklikku lähenemisse ja hobusega hästi läbi saamisele. Mul ei tuleks pähegi küsida tagasi neid summasid kui meil lepingus neid pole olnud vahet pole, et ilmselgelt vahepeal päris suuresti mängijatega tülli läinud. Kõik laheneb ja mängus vigu pole tehtud. See mis "off the felt" toimub pole absoluutselt minu asi.

Madis Very
07.06.12, 17:11
Milleks see 5k stake, kui oled piisavalt tasemel ja võitev player?
Madis, ma ei ole kyll teemaga kuidagi seotud aga pisike soovitus Sulle. Loe oma tekst korra veel läbi, enne kui 'post' nuppu vajutad. Minu jaoks tundub Sinu tekst kohati segane, kui mitte öelda arusaamatu!
See teema siit läbi käinud aga short cut nii et.
Eelmise aasta peale suve Inglismaalt live grindimisest tulnud läks see metsa mitte väikeste summadega. Siis tulid online esimesed miinus kuud. Siis tuli üldse paus.. noh mitte nö paus vaikselt ikka mängisin vahepeal raha tuli, tulin eesti meistrikatelgi kahjuks janari järel teiseks :/, ja teenisin raha sama ka lives kuna sain värskelt 21.
Siis tuli mind explosion ja ideed peale või peaaegu firma lõpus kuhu läks ka natuke raha/aega. Ning nüüd need investeeringud mis mu raha kinni hoidsid ja ei lasknud ise seda EXTREME STAKETMSEITMNSU vms nagu seda siin nimetatakse teha hoiavad mind ilma pokkeritagi elus.
Tunnen, et skill pole selline nagu enne. Suudan märgata väga hästi vastaste vigu, kuid kahjuks see rohkem cashi asi. Kuid see, et stars nii metsas on. On tõsine üllatus. Ma olen lifetime võitnud onlinest garanteeritult 100k$+ koos boonuste ja asjadega. Ning see, et ma pole üldse võitev mängija on lihtsalt solvang. See pole suur summa, kuid aastaid olen sellega ära elanud ja kuskilt mujalt pole mul raha tulnud ometigi ma pole ka just odavalt elanud ning ka teiste kulult. Ma pole kellegile võlgu, samas kui mulle ollaks väga palju ja mitte väikseid summasid. Ma pole raha kelleltki kunagi petnud samas mulle on seda korduvalt tehtud.

pastilaa
07.06.12, 17:12
ilmselgelt on OP juba shokiseisundis ja postid on täiesti sisutud lalisemised - ära enam täna postita. mõtle rahulikult see jama enda jaoks läbi ja homme võta end kokku ja tule välja maksegraafiku/kavaga kuidas saad stakejatele kahju hüvitada. korralik selgitav vabandus ka ja võid oma eluga edasi minna ja sellest jamast enamvähem väärikalt välja tulla. vanus ka veel selline, et saab nooruse lolluse arvele kirjutada. gl ja kainet meelt!

Codecci
07.06.12, 17:14
Kas keegi saaks filtrid peale panna enne seda aega millal litsents tuli infinity kuni litsents ? Ma pole kindel millal see umbes tuli.

Tundub kah loogika vastane et see peaks midagi muutma. Pokerstars.fr ja taolised on ju ikka pokerstars ja kõik käib sharkos ühe all ?
PokerStars.ee on ainulaadne, .fr-idel jne on oma playerbase, uued kasutajanimed jms, .ee on endiselt kogu Starsi playerpooliga ühendatud ja vanade kasutajanimedega, kui SharkScope avab PokerStars.com kaudu oma kasutajad kes trackivad siis sind ja mind on koguaeg samamoodi trackitud ja nende jaoks midagi ei muutunud seoses Eesti litsentsiga.

Madis Very
07.06.12, 17:15
Vabandust arusaamatu teksti eest arvatavasti. Ma pole hetkel just kõige rahulikum kuna see oli küll hetkel straight to the face ja ma ei saa aru käsi südamel aru, kuidas saab starsi olukord nii halb olla.

Junken
07.06.12, 17:15
Me ei ela kuskil neegri getos, et peaks vägivalla hirmu all elama ja tugevam lõvi kuningas on kivi kuhja peal.
Kellegilt ma kokkuvõtteks pole vägisi raha võtnud eriti veel laenuks mida kui olekski, oleks see ammu tagasi makstud. See on siin tavaline pokkeri investeeringu teema. Lihtsalt suuremad rahad mängus mis attractib ka rohkelt tähelepanu. Täiesti mõistetav. Oleksin võinud alguses idd teha teema kui raha raskused olid, et tahan raha ja kui kaotan maksan tagasi, kuid investoritele siis palju väiksem % kasumist. Kuid seda ma ei teinud ja tagasi maksmine on absurdne. Vägivallaga ähvardamine ei vii ka kuhugi nagu ma ütlesin sellega tuleb punkt. Inimesed kes mind siiski irl ja mu resulte teavad on mu lähedal piisavalt, et saaksin sellise projektiga privaatsemalt alustada (pole vaja küll tho). See avalikuks tegemine siin paljude investorite vahel oli täielikult minu viga. Seda ei saa rahus siin grindida ja tulemusi oodata kui selline heat on ukse taga. Ma olen ise viimasel ajal juba short-term suuremaid stakesid privaatsemalt teinud (mitte enda mängule) ja tulemused tulemuseks ma usun isiklikku lähenemisse ja hobusega hästi läbi saamisele. Mul ei tuleks pähegi küsida tagasi neid summasid kui meil lepingus neid pole olnud vahet pole, et ilmselgelt vahepeal päris suuresti mängijatega tülli läinud. Kõik laheneb ja mängus vigu pole tehtud. See mis "off the felt" toimub pole absoluutselt minu asi.
Sorry aga mis Punktist sa räägid :D? Punkt on ammu pandud juba ju.

Ja sa tõesti väidad et kui mängija stake reegleid rikub sa ei küsi raha tagasi?

leits
07.06.12, 17:15
Vabandust arusaamatu teksti eest arvatavasti. Ma pole hetkel just kõige rahulikum kuna see oli küll hetkel straight to the face ja ma ei saa aru käsi südamel aru, kuidas saab starsi olukord nii halb olla.

kuida ssee saab nii straight to the face olla kui reaalselt sa ise teadsid et asjad pole mitte nii roosilised kui sa neid teistele näitasid?

K2okfor_Mey
07.06.12, 17:16
ilmselgelt on OP juba shokiseisundis ja postid on täiesti sisutud lalisemised - ära enam täna postita. mõtle rahulikult see jama enda jaoks läbi ja homme võta end kokku ja tule välja maksegraafiku/kavaga kuidas saad stakejatele kahju hüvitada. korralik selgitav vabandus ka ja võid oma eluga edasi minna ja sellest jamast enamvähem väärikalt välja tulla. vanus ka veel selline, et saab nooruse lolluse arvele kirjutada. gl ja kainet meelt!

Sellega on kõik oeldud!

viki
07.06.12, 17:17
Ega nendest stake eelsetest graafikutest stake seisukohast midagi ei muutu.Madis pole valesid graafikuid ju üles pannud ja stake alguses keegi neid ei küsinud.See peaks puhtalt investorite ja Madise kokkulepe olema,mis edasi saab.Madise üldine suhtumine jms on hoopis teine teema.

Madis Very
07.06.12, 17:18
Sorry aga mis Punktist sa räägid :D? Punkt on ammu pandud juba ju.

Ja sa tõesti väidad et kui mängija stake reegleid rikub sa ei küsi raha tagasi?

On olnud juhtumeid, kui meil on fikseeritud, et sul peab olema xx amount of buy in ja siis mängid seda. Kui mängib kõrgemal siis läheb see tema kasumi osast maha. Seda on tõesti juhtunud, kui see on kirjas olnud. Kui pole kirjas olnud siis ma lihtsalt ütlen, et see pole expected value kohta otstarbekas ja siis nö suuline noomitus, mis lahendab olukorra.

Kuid ütle nüüd täpselt mis kirja pandud reegleid ma olen rikkunud, et ma olen kohustatud selle kõik tagastama ?
Mitte ühtegi ja mitte miski ei pane mind seda tegema see käib põhimõtete vastu. Ma kellegile vastu tahtmist midagi siin teinud ja kõik on läinud diili reeglite piirides. Lihtsalt ei genereerinud ja tempo on aeglustunud.
Jah keskendun teistele asjadele aga selle sees on ka starsi stake raames online turniiride õppimine. Mis pole just nii kerge, kui ma lootsin ja tahan. Kuid miks peakski olema.

marcoloco
07.06.12, 17:18
kui saadad starsi kirja, et tahad kogu oma historical tournament ja stt results teada, saadki vastuseks k6ik oma m2ngitud turniiride tulemused koos rebuy-de, kogutud bounty fee jms. yhes6naga 100% korrektne net profit.

Fail ei l2he kyll serverisse nagu audit, nii et ilmsetl keegi usaldusv22rne inimene peaks l2bi skype vms originaalemaili vaatama, et seda ka siin usutaks.

alaska
07.06.12, 17:19
Graafikud juba tulid, saaks äkki handhistoryd kah, poleks vajagi coachile maksta, praegu saaks päevade viisi tasuta handreview-sid.

Madis Very
07.06.12, 17:19
Ega nendest stake eelsetest graafikutest stake seisukohast midagi ei muutu.Madis pole valesid graafikuid ju üles pannud ja stake alguses keegi neid ei küsinud.See peaks puhtalt investorite ja Madise kokkulepe olema,mis edasi saab.Madise üldine suhtumine jms on hoopis teine teema.

Yes, sir.
Ma pole midagi siin valetanud ja graphe photoshoppinud oma elus. Jutt mida räägin minevikust on tõsi.
Suhtumine on jah nii nagu ta on aga selline ma juba olen ja seda muuta ei saa.

Madis Very
07.06.12, 17:20
kui saadad starsi kirja, et tahad kogu oma historical tournament ja stt results teada, saadki vastuseks k6ik oma m2ngitud turniiride tulemused koos rebuy-de, kogutud bounty fee jms. yhes6naga 100% korrektne net profit.

Fail ei l2he kyll serverisse nagu audit, nii et ilmsetl keegi usaldusv22rne inimene peaks l2bi skype vms originaalemaili vaatama, et seda ka siin usutaks.

Ootan uut vastust nagu varem näha nad saatsid mulle meili, et suurendasid mu cashi laudade arvu 28ni.
Wtf customer service, kvaliteet huumor

mait47
07.06.12, 17:22
Mis võrkudest see 100k+ $$ profit üldse pärit on?
vaatsin et pokerprolabsist on ipoker ja cereus näha ja sealt profitit eriti nagu pole...

JohannesJ
07.06.12, 17:25
Lõpuks jõudsin ka lõppu, hakkasin eilsetest postidest peale lugema seda teemat.

imo pastilaa lõpu kommentaar võtab kõik kokku kuidas asi lõppema peaks. Ja tõesti Madis pooltest su postidest ei saa midagi aru ja need ei vasta tähtsatele küsimustele.

Lugesin mingi aasta tagasi su blogi ja vaatasin vot sinna tahaks ise ka jõuda ja selline tahaks ise olla.
biggest disappointment since santa claus

BuildUp
07.06.12, 17:28
Ilmselt praegu pole sa huvitatud/võimeline täiesti adekvaatselt vastama, aga mind huvitaks just sinu seisukoht kogu sellele teemale. Miks asjad on nii läinud nagu nad on (ei mõtle pokkeritulemusi, vaid inimeste suhtumist sinusse ja sellesse teemasse)?

Oled ju psühholoogiat õppinud ja see pakub sulle huvi. Igastahes kui see värk siin veidike maha rahunenud on, oleks huvitav kuulda sinu arvamust. Ty.

Madis Very
07.06.12, 17:29
Mis võrkudest see 100k+ $$ profit üldse pärit on?
vaatsin et pokerprolabsist on ipoker ja cereus näha ja sealt profitit eriti nagu pole...

http://www.upload.ee/image/2409075/BB_Won_over_Hands_Played_for_Madis_Very.png

Seal kus tuleb esimene monster 6k vist otse alla oligi eelmise aasta peale inglismaa live trippi. Siis hakkas kõik alla minema. Nagu näha juurde ei tule ning ei läinud enam hästi.
Siin graphis EI OLE Madis Very (Pokerstars)i sees, siin on peaaegu kõik sited alates 2008 jaanuarist. Antud graph peaks tähendama ka ca üle 40k makstud raket. See ei ole lifetime ja ei ole kõik asjad sees (saidid/userid seda mõtlen). See on näide mis ma nüüd trackerist kätte sain. Ma pole vist? kunagi selliseid graphe avalikuks teinud.

leits
07.06.12, 17:31
http://www.upload.ee/image/2409084/22323232323.png

:/:(