PDA

View Full Version : Madis Erit kahtlustatav pettus(t)es: Rahad tagastamata, valetamine jpm.



Leheküljed : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14

Madis Very
07.06.12, 17:31
Ilmselt praegu pole sa huvitatud/võimeline täiesti adekvaatselt vastama, aga mind huvitaks just sinu seisukoht kogu sellele teemale. Miks asjad on nii läinud nagu nad on (ei mõtle pokkeritulemusi, vaid inimeste suhtumist sinusse ja sellesse teemasse)?

Oled ju psühholoogiat õppinud ja see pakub sulle huvi. Igastahes kui see värk siin veidike maha rahunenud on, oleks huvitav kuulda sinu arvamust. Ty.

Mõistus on väga rahunenud. Aga keha ei lase kvaliteetselt kirjutada. Olen väga palju psühholoogiat õppinud ja teen seda igapäevasel siia maani juba nii kaua kui ma mäletan. Selle kõige kohta saaksin väga tõmbava jutu kirjutada, neutraalselt isegi. Kui see võtaks liialt aega.

Madis Very
07.06.12, 17:32
Eelmine antut graph on kahjuks väiksem, kui reaalsus. Seal pole paljusid xxxx$ hitte mida urka saitidel saades ta ei impordi. Ja kuna jah mul oli nii pohhui ja mind ei kottind väga resultite trackimine ja hoidmine tuli cash out ja life.
Loodan, et see midagi parandas aga ju see suurt muutust ei tee.
Ilmselgelt on täiesti ebareaalne, et ma olen life time loser.

udikaz
07.06.12, 17:33
On olnud juhtumeid, kui meil on fikseeritud, et sul peab olema xx amount of buy in ja siis mängid seda. Kui mängib kõrgemal siis läheb see tema kasumi osast maha. Seda on tõesti juhtunud, kui see on kirjas olnud. Kui pole kirjas olnud siis ma lihtsalt ütlen, et see pole expected value kohta otstarbekas ja siis nö suuline noomitus, mis lahendab olukorra.

Kuid ütle nüüd täpselt mis kirja pandud reegleid ma olen rikkunud, et ma olen kohustatud selle kõik tagastama ?
Mitte ühtegi ja mitte miski ei pane mind seda tegema see käib põhimõtete vastu. Ma kellegile vastu tahtmist midagi siin teinud ja kõik on läinud diili reeglite piirides. Lihtsalt ei genereerinud ja tempo on aeglustunud.
Jah keskendun teistele asjadele aga selle sees on ka starsi stake raames online turniiride õppimine. Mis pole just nii kerge, kui ma lootsin ja tahan. Kuid miks peakski olema.

jep ei olegi, aga siis lähevad kõik mängud mis sa onlines selle aja jooksul oled mänginud selle stake alla. mitte kuskil ei ole kirjas et see on pokerstarsi stake. kui ise hakkad näpuga järge ajama siis seda võivad hakata tegema ka stakejad. su suhtumine on ikka täiesti oksendama ajav. obv sharkscope valetab ning ainult sinu konto kohapealt, sest sa oled lihtsalt niiii specailllllllllllll!!!!

Madis Very
07.06.12, 17:34
jep ei olegi, aga siis lähevad kõik mängud mis sa onlines selle aja jooksul oled mänginud selle stake alla. mitte kuskil ei ole kirjas et see on pokerstarsi stake. kui ise hakkad näpuga järge ajama siis seda võivad hakata tegema ka stakejad. su suhtumine on ikka täiesti oksendama ajav. obv sharkscope valetab ning ainult sinu konto kohapealt, sest sa oled lihtsalt niiii specailllllllllllll!!!!
Kui starsis on 5k peal. Siis miks peaks teised sinna alla minema, kui see keedab steigi summa juba üle ?

BuildUp
07.06.12, 17:37
Mõistus on väga rahunenud. Aga keha ei lase kvaliteetselt kirjutada. Olen väga palju psühholoogiat õppinud ja teen seda igapäevasel siia maani juba nii kaua kui ma mäletan. Selle kõige kohta saaksin väga tõmbava jutu kirjutada, neutraalselt isegi. Kui see võtaks liialt aega.

Seda enam. Igastahes jään ootama su psühholoogilist analüüsi antud teema kohta. Huvitav oleks näha asju sinu perspektiivist.

Madis Very
07.06.12, 17:41
jep ei olegi, aga siis lähevad kõik mängud mis sa onlines selle aja jooksul oled mänginud selle stake alla. mitte kuskil ei ole kirjas et see on pokerstarsi stake. kui ise hakkad näpuga järge ajama siis seda võivad hakata tegema ka stakejad. su suhtumine on ikka täiesti oksendama ajav. obv sharkscope valetab ning ainult sinu konto kohapealt, sest sa oled lihtsalt niiii specailllllllllllll!!!!

Ning ma ei ole öelnud, et valetab. Ma olen lihtsalt hetkel pahviks löödud.
Ning erinevalt sinust ma olen iga vaatenurga peale skeptiline kuniks on asi tõestatud hetkel siis starsi suppordi meil mis näitab in/out mis võiks juba tulla. Proovi ka sellist asja elus ja mõistusele tundub lõpuks normaalne seisukohti muuta. See ei lase sul kastis elada ja reageerid muutustele paremini.

udikaz
07.06.12, 17:42
Kui starsis on 5k peal. Siis miks peaks teised sinna alla minema, kui see keedab steigi summa juba üle ?


Madis, mõned lehed tagasi väitsid ju selgelt, et roll on mitme saidi peal laiali ning seetõttu ei saa olukorrast täiesti täpset ülevaadet anda. Nüüd räägid aga sellist juttu, et muu peale Starsi stake'i alla ei lähe. Kus loogika peitub? Täpselt sama moodi kui sa võidad online 6-max'is, läheb ju ka see arvesse, kuna steigi "reeglites" oli kirjas, et mängida võib ükskõik mida..

flipmachine
07.06.12, 17:42
ilmselgelt on OP juba shokiseisundis ja postid on täiesti sisutud lalisemised - ära enam täna postita. mõtle rahulikult see jama enda jaoks läbi ja homme võta end kokku ja tule välja maksegraafiku/kavaga kuidas saad stakejatele kahju hüvitada. korralik selgitav vabandus ka ja võid oma eluga edasi minna ja sellest jamast enamvähem väärikalt välja tulla. vanus ka veel selline, et saab nooruse lolluse arvele kirjutada. gl ja kainet meelt!

mõtle selle peale madis.

Madis Very
07.06.12, 17:44
.

Issand kui sinisilmsed süüdistused ikka.

Aga palun otsi mulle see post üles kus ma olen nii öelnud.
Wtf kontrollige oma fakte enne süüdistusi see on täielik debiilsus. Loodan, et on tore siin õli tulle vajada kas tõesti paremat teha pole. Ma pole nii stake arvelt kindlasti öelnud ning nagu audit kinnitab korduvalt juba on see summa kõik ilusti JÕUDNUD STARSI KONTOLE, ma pole mänginud CASHI ehk chipdumping on VÕIMATU. obv pole tehtud ka cashoute ja muid asju ehk saaks selle scammi teemaga juba ühele poole

udikaz
07.06.12, 17:45
Ning ma ei ole öelnud, et valetab. Ma olen lihtsalt hetkel pahviks löödud.
Ning erinevalt sinust ma olen iga vaatenurga peale skeptiline kuniks on asi tõestatud hetkel siis starsi suppordi meil mis näitab in/out mis võiks juba tulla. Proovi ka sellist asja elus ja mõistusele tundub lõpuks normaalne seisukohti muuta. See ei lase sul kastis elada ja reageerid muutustele paremini.

lol. ok mina olen see kes mingis epic pritingzz kastis elab.I dont think so. sry aga imo oled sa üks tatikas kes ise elab mingis kuradi mullis - mullis on ainult tema ja siis ülejäänud maailm. fafafaaaaa whohooo Im the man. plaplaplapla...nägime kõik kui kõva mees sa oled. wp, keep printingzzzzzz.

Madis Very
07.06.12, 17:47
mõtle selle peale madis.

Järgnevad päevad olen eemal nagunii. Seega pole võimalust siin homme eriti tagasi tulla.
Mingit maksegraafikut ma ei hakka nagunii tegema ma ei ole siit kellegilt jõu või jõuta raha välja pressinud. See pole mingi laenu võtmine. Kõik teadsid reegleid, kõik teadsid tingimusi, kõik teavad, et kõik ei lähe alati hästi. See võtab minu silmis kõik kokku.
Antud teema on läinud liiga reaalseid süüdistusi ja vägivaldseid asju täis mul ei ole soovi enam tundmatudega seda staket edasi teha vaid jätkan inimestega keda usaldan ja irl tean ning kes pole kindlalt mõttetu debiilse vägivalla taga.

udikaz
07.06.12, 17:47
Issand kui sinisilmsed süüdistused ikka.

Aga palun otsi mulle see post üles kus ma olen nii öelnud.
Wtf kontrollige oma fakte enne süüdistusi see on täielik debiilsus. Loodan, et on tore siin õli tulle vajada kas tõesti paremat teha pole. Ma pole nii stake arvelt kindlasti öelnud ning nagu audit kinnitab korduvalt juba on see summa kõik ilusti JÕUDNUD STARSI KONTOLE, ma pole mänginud CASHI ehk chipdumping on VÕIMATU. obv pole tehtud ka cashoute ja muid asju ehk saaks selle scammi teemaga juba ühele poole

tra keegi ei süüdista sind scammis. sa oled ikka väga mööda vend.seriously.

Madis Very
07.06.12, 17:49
tra keegi ei süüdista sind scammis. sa oled ikka väga mööda vend.seriously.

Kind of way sa süüdistad, kui sa ütled et mu roll on saitide peal laiali ehk pole kõik 5k starsi jõudnud... mõtle sellele minu vaatekoha pealt. Ilmselgelt ma pean selle ütluse kohe pikali lükkama.

flipmachine
07.06.12, 17:49
Järgnevad päevad olen eemal nagunii. Seega pole võimalust siin homme eriti tagasi tulla.
Mingit maksegraafikut ma ei hakka nagunii tegema ma ei ole siit kellegilt jõu või jõuta raha välja pressinud. See pole mingi laenu võtmine. Kõik teadsid reegleid, kõik teadsid tingimusi, kõik teavad, et kõik ei lähe alati hästi. See võtab minu silmis kõik kokku.
Antud teema on läinud liiga reaalseid süüdistusi ja vägivaldseid asju täis mul ei ole soovi enam tundmatudega seda staket edasi teha vaid jätkan inimestega keda usaldan ja irl tean ning kes pole kindlalt mõttetu debiilse vägivalla taga.

ja mis saab siis neist ,keda sa ei usalda ja irl ei tea ? üleparda ?

sorm
07.06.12, 17:51
Kokkuvõttes on siin teemas liiga palju hülge möla. Igasugustele muudele küsimustele on Madis vastuse annud, mis steikijad on nõudnud (graafikud, tema motivatsioon jne.)

1. Kas Madis on stake tingimusi rikkunud, et peaks stake lõpetama ja kõik rahad tagasi küsima? Sellele peaks eelkõige vastama Madis ja investorid. Kopeerima siia stake tingimused ja siis tooma välja konkreetsete tingimuste rikkumised/mitterikkumised!

Mina neid tingimusi ei leia praegu kuskilt ja ei viitsi seda auditit ka läbi vaadata. Kui kogu see €5k jõudis mõistliku aja jooksul (ma ei tea kuda nende limiitidega on, et kui kiiresti seda reaalselt saab starsi kanda - mul on päevas max 1k peal ühest allikast), siis ei saa teiste tubade tulemusi stake sisse ju lugeda?

2. Kui otsustatakse, et stake tingimusi ei ole rikutud, siis võiks Madis vastata, et kuidas ta sooviks jätkata ja iga investor võiks ka oma arvamuse öelda.

mait47
07.06.12, 17:53
http://www.upload.ee/image/2409075/BB_Won_over_Hands_Played_for_Madis_Very.png

Seal kus tuleb esimene monster 6k vist otse alla oligi eelmise aasta peale inglismaa live trippi. Siis hakkas kõik alla minema. Nagu näha juurde ei tule ning ei läinud enam hästi.
Siin graphis EI OLE Madis Very (Pokerstars)i sees, siin on peaaegu kõik sited alates 2008 jaanuarist. Antud graph peaks tähendama ka ca üle 40k makstud raket. See ei ole lifetime ja ei ole kõik asjad sees (saidid/userid seda mõtlen). See on näide mis ma nüüd trackerist kätte sain. Ma pole vist? kunagi selliseid graphe avalikuks teinud.

Ei süüdista küll sind, aga sellisel pildil, kus mitte ükski asi ei viita sellele et otseselt oleks sinu graafikuga tegu, mõtet ei ole. Quotedes panin tähele et pildi nimeks "BB_Won_over_Hands_Played_for_Madis_Very.png". Kui see tõsi, siis eksitad siin sihilikult inimesi. Põhiline küsimus on praegu ilmselt see, et kas üldse kunagi kuskil edukalt midagi biitinud oled? Niikaua kuni mingit objektiivset kinnitust trackivate site-de näol sellele pole, saad siin lihtsalt puid alla...

viki
07.06.12, 17:56
4000€ SUPREME LONG RUN ONLINE STAKE :P
Alguseks planeeritud 19. Jan. Ehk TCOOPi alguseks.
Stake missioon:
*Piisavalt suur bankroll talumaks suurt MTTde variatsiooni nagu näha viimase stake graphilt ja mis summadesse see ulatuda võib.
*Mängin kõike mis ise tahan aga mõistuse piires obv arvan, et siin pole täpsemaid reegleid vaja kõik usaldavad mu mõistust ikka. (Ehk standard MTTd nagu eelmine stake + SnGd, ainuke asi mida ei mängi on cash (kui mega gigasinisuurtvaaaala just ei näe) )
*Kestvus ? Kõik oleneb, minu silmis oleks normaalne paar kuud VÄHEMALT. Kui tuleb mõni hit ka vahepeal võib nö dividende välja võtta :P.
*Palju ma mängin ? Just as much as i would like to. Ei mängi üle, väsinud peaga jne. On vaja firmaga ka tegeleda, kuid see ei võta kogu mu aega. (mainin, kuna osad ootavad mu standard 3k+ MTT kuid nagunii:P)
*Stakeback + Profit 50/50

Minu poolsed nõudmised investorile:
*Ei hakka vinguma, kui raha on kuid kinni isegi kui roll on kasvanud 50% or something. Et mängida suuremaid mänge stabiilsemalt on vaja ka suuremat rolli.
*Ma ei vaja lisa pinget sellega, kui räägitakse rolli suurusest kui näha, et jooksen mõnusalt alla EV (nagu viimane stake, pole vaja sõna võtta kui variatsiooni ei mõista)
*Ehk investorile, kes mõistab MTT maailma ja on nõus long run investeeringut tegema. Sellist nii max EVga stake projekti ma pole veel siinsetes foorumites imo näinud.

Lets do it friends, with time :P.edit:Hiljem lihtsalt summa muutus

vapsik
07.06.12, 17:58
*Palju ma mängin ? Just as much as i would like to. Ei mängi üle, väsinud peaga jne. On vaja firmaga ka tegeleda, kuid see ei võta kogu mu aega. (mainin, kuna osad ootavad mu standard 3k+ MTT kuid nagunii:P)
*Stakeback + Profit 50/50
.

Järeldused võib ise teha.

qbj0hn
07.06.12, 17:59
"BB_Won_over_Hands_Played_for_Madis_Very.png". Kui see tõsi, siis eksitad siin sihilikult inimesi.

Märkasin ise ka seda.
Eks tavaliselt nii on, et mida suurem vale öelda seda rohkem inimesed usuvad.
Seda 100k$ huumorit võib vist küll kuskil stand up comedy esinemisel kasutada. Srsy, tundub lihtsalt ebareaalne.

800miljonit
07.06.12, 17:59
4000€ SUPREME LONG RUN ONLINE STAKE :P
Alguseks planeeritud 19. Jan. Ehk TCOOPi alguseks.
Stake missioon:
*Piisavalt suur bankroll talumaks suurt MTTde variatsiooni nagu näha viimase stake graphilt ja mis summadesse see ulatuda võib.
*Mängin kõike mis ise tahan aga mõistuse piires obv arvan, et siin pole täpsemaid reegleid vaja kõik usaldavad mu mõistust ikka. (Ehk standard MTTd nagu eelmine stake + SnGd, ainuke asi mida ei mängi on cash (kui mega gigasinisuurtvaaaala just ei näe) )
*Kestvus ? Kõik oleneb, minu silmis oleks normaalne paar kuud VÄHEMALT. Kui tuleb mõni hit ka vahepeal võib nö dividende välja võtta :P.
*Palju ma mängin ? Just as much as i would like to. Ei mängi üle, väsinud peaga jne. On vaja firmaga ka tegeleda, kuid see ei võta kogu mu aega. (mainin, kuna osad ootavad mu standard 3k+ MTT kuid nagunii:P)
*Stakeback + Profit 50/50

Minu poolsed nõudmised investorile:
*Ei hakka vinguma, kui raha on kuid kinni isegi kui roll on kasvanud 50% or something. Et mängida suuremaid mänge stabiilsemalt on vaja ka suuremat rolli.
*Ma ei vaja lisa pinget sellega, kui räägitakse rolli suurusest kui näha, et jooksen mõnusalt alla EV (nagu viimane stake, pole vaja sõna võtta kui variatsiooni ei mõista)
*Ehk investorile, kes mõistab MTT maailma ja on nõus long run investeeringut tegema. Sellist nii max EVga stake projekti ma pole veel siinsetes foorumites imo näinud.

Lets do it friends, with time :P.edit:Hiljem lihtsalt summa muutus

ei ole juttu et ainult pokerstars !

udikaz
07.06.12, 18:07
Märkasin ise ka seda.
Eks tavaliselt nii on, et mida suurem vale öelda seda rohkem inimesed usuvad.

lol ja tahtlikult siin vale graph postitada on küll imo sulaselge petmine. ma tõsiselt kahtlen, et madis failile ise sellise nime pani ;)

Maxi
07.06.12, 18:07
See teema võtab sõnatuks..

Ma olin 100% kindel, et see trollimine mis ca 20 lehte tagasi, oli täiesti ebaõiglane. Ikka inimestel on paremaid ja halvemaid momente elus.
Aga see et EMV võitja on lihtsalt sitane scammer, fuck no, seda küll ei oleks ootanud. Ma ikka väga loodan et Madis lihtsalt tõmbas EMV võidu, sai BR´i ja siis ei viitsinud enam stake all mängida ning tal on see raha, et vähemalt enamuse stakejatele tagastada. Kui härra tegelikkuses ka busto degen on siis ma ei tea.... unreal

taipupole
07.06.12, 18:08
Oleks ma teadnud, et seda nii kiirelt saab kinni lahti oleks ma seda rahuliku küsimise peale isegi teinud :P.

Kas nüüd oleks aega avada kõik teised kasutajanimed ja OPR? Nimekiri Madise kasutajanimedest ja saitidest?

Chevy
07.06.12, 18:08
*Mängin kõike mis ise tahan aga mõistuse piires obv arvan, et siin pole täpsemaid reegleid vaja kõik usaldavad mu mõistust ikka.

Lets do it friends, with time :P.edit:Hiljem lihtsalt summa muutus

Kuna steigi raames on välja tulnud, et sul seda pole, siis tegu reeglite rikkumisega imo. Üldiselt sa võiks võtta kogu seda jama kui õnnistusena. Äkki see raputab sind ning toob su sellest epicness maailmast maa peale ja sinust onvõimalik veel mõistlik inimene vorpida ennem kui liiga hilja. Alustuseks võiksid kindlasti enda väljendusoskuse kallal vaeva näha. Ja kas sa sellele üldse ei mõtle, et kui sa juba korra läksid pärast inglismaa trippi vms (bustosse?), siis see võib ka korduda näiteks aasta pärast vms eriti sinu epic lifestyle juures. Ühesõnaga ei tasu sellise hooga erinevaid sildu põletada nagu sa hetkel teed. Edu tulevikus

OpenFold
07.06.12, 18:09
Tule taevas appi !
Ma tunnen kodaniku kohustust ja võtan ka sõna.
1. Sharkscope ei näita mööda, (ainult rebuysid ta ei arvesta, mis jätab graafiku kasumi suuremaks). Lihtsalt öeldes, kui sa oled rebuy turniire mänginud, siis su reaalne miinus on veel suurem kui graafikul.
2. Pokerstars.ee klient ei muutnud sharkscope historyt mitte kuidagi. (Tean seda paljude kasutajate näitel)
3. Ei mõista, kas sa usud juba ise ka ehitatud õhulossi kui sa räägid, et sa pole reegleid rikkunud. Inimene sa oled 80% ja enam ? staketavast rahast maha mänginud. Olgu selle põhjuseks tilt/variatsioon/mitte biitimine või mida iganes. Esimene alarmkell oleks võinud käima lüüa juba kui sa kaotasid esimesed 20%, et midagi on vaja ette võtta või muuta. Sa tuled alles nüüd lagedale jutuga, et sa hakkad coachi võtma jms, olles ise mänginud täiesti vastutustundetult ja süsteemitult misiganes formaate.
4. Juriidiliselt pole steikijatel tõesti alust sult midagi nõuda ( mis on kahjuks nende enda tegemata jäänud töö), sest reeglid on niivõrd segased ja paljuski puudulikud. Teiselt küljelt eksisteerib selline asi nagu "common sense", mis võiks sinul kui EMV võitjal eksisteerida.
5. Kurat, lausa vanduma võtab. Kui sa vähegi mees oled ja ärpled kui head tulemused sul igal pool mujal on, siis maksa see raha tagasi ja säästa oma viimnegi maine mis säästa annab.

Kainele mõistusele lihtsalt tundub see, et tegemist on juhtumiga, kus inimene on kaotanud reaalsustaju ja ei saa enam ise ka aru mis tegelikkus on. Palun, ole nii hea ja tõesta vastupidist. Kui sul raha enam ei ole, siis palun esita allesjäänud rahale võimalikult produktiivne plaan ja lõpeta hämamine.

sorm
07.06.12, 18:10
*Mängin kõike mis ise tahan aga mõistuse piires obv arvan, et siin pole täpsemaid reegleid vaja kõik usaldavad mu mõistust ikka. (Ehk standard MTTd nagu eelmine stake + SnGd, ainuke asi mida ei mängi on cash (kui mega gigasinisuurtvaaaala just ei näe) )

Põhimõttelsielt see on ainuke punkt, mida Madis võib olla eksinud ja investorid omavad õigust kogu raha tagasi nõuda. Reeglina on MTT mõistlik (kahjuks ei pruugi olla alati piisav) 100BI reegel (põhimõttelislet ka 50BI reegli kasutamist veel otseselt rikkumiseks ei saaks lugeda, sest seda "mõistlik" on väga raske defineerida. Samas, kui 3k rolliga mängitaks 109 turbosid või 82 hypereid, siis see kindlasti enam mõistlik ei ole.

Madis võiks investoritele vastata, et millist reeglit ta enda jaoks kasutas, kui üritas mõistlikuse piires mängida.

Supsti
07.06.12, 18:14
Huvitav, miks madis küll foorumist ära kadus.

sorm
07.06.12, 18:14
ei ole juttu et ainult pokerstars !

Jah aga kui ta kogu raha kandis starsi arvele ja sealt cashoute ei ole teinud, siis online = pokerstars!!!

800miljonit
07.06.12, 18:15
keegi võiks sealt väljavõttest välja uurida mis oli madalaim roll millega ta 82$ hyperis ja 109$ turbos käis raha auku panemas

udikaz
07.06.12, 18:17
aga sorm kas vale graphi sihilik postitamine ei ole sinu meelest petmine? imo tegi ta seda isegi täna ;)

E: või arvad et kui küsitakse all-time graphi siis ta kogemata võtab trackerist välja BB_Won_over_Hands_Played_for_Madis_Very.png graphi ja paneb siia?

ArgoH
07.06.12, 18:20
Kui tal oleks teistest tubadest vähegi korralikke graafikuid anda siis oleks ta seda juba ammu ammu teinud, seda ilmselt mõistavd kõik.
Neid lihtsalt ei ole.

Solid first post muidugi...

800miljonit
07.06.12, 18:24
Foorumikasutajad palun kirjutage siia kõik Madis Eriti online kasutajanimed erinevates tubades.
Lasen kõik graafikud lahti võtta.

Kas endast võitva mängija kuvandi loomine ei ole suur stake eelduste rikkumine?

SANGPOMM
07.06.12, 18:27
Tere,

olen siis Madis Very / s3r1f25xxv / EritiMadis / Madis.E - heal lapsel mitu nime :).

HEAL LAPSEL MITU NIME :D

Junken
07.06.12, 18:27
Järgnevad päevad olen eemal nagunii. Seega pole võimalust siin homme eriti tagasi tulla.
Mingit maksegraafikut ma ei hakka nagunii tegema ma ei ole siit kellegilt jõu või jõuta raha välja pressinud. See pole mingi laenu võtmine. Kõik teadsid reegleid, kõik teadsid tingimusi, kõik teavad, et kõik ei lähe alati hästi. See võtab minu silmis kõik kokku.
Antud teema on läinud liiga reaalseid süüdistusi ja vägivaldseid asju täis mul ei ole soovi enam tundmatudega seda staket edasi teha vaid jätkan inimestega keda usaldan ja irl tean ning kes pole kindlalt mõttetu debiilse vägivalla taga.
oh wait, am i missing something.

ja lisaks veel, et ise mäletan ka kuskil seda posti ja juttu et sul roll mitme saidi peal laiali ja selletõttu mingi graafik või asi sul ei näitand täpselt vms

sorm
07.06.12, 18:29
14-Feb-12 17:33 NL Holdem [Turbo : Blinds level increase faster than normal.] $100 (viimane 100 freezout kogu stake seis -$4.655)

13-Feb-12 00:06 NL Holdem [Turbo : Blinds level increase faster than normal.] [Rebuy : The tournament allows rebuys or add ons.] $100 R (viimane 100 rebuy kogu stake seis -$4.225)

27-Jan-12 03:49 NL Holdem [Turbo : Blinds level increase faster than normal.] [Rebuy : The tournament allows rebuys or add ons.] $200 R (200 rebuy kogu stake seis +$1.448)

Kõik need turniirid on turbod ja eks igaüks võib siis arvutada, et palju ta algul neid daalasid sai selle €5k eest ja palju on siis mõistlik roll 100R turbode mängimiseks. $6500-$4200=$2300. Mina isiklikult 2300 daalase rolliga päris 100R turbot mängima ei hakkaks ja ka 100 freezout turbot.

hakkameimema
07.06.12, 18:34
Mõituse piires ja mõistlikkuse piires on kaks väga erinevat mõistet...

Mina Madise asemel apelleeriks mõistuse puudulikkusele.

800miljonit
07.06.12, 18:34
Madis Erit on miinusmängija ka Full Tilt Poker networkis.

http://i47.tinypic.com/mict44.png

udikaz
07.06.12, 18:36
Huvitav, miks madis küll foorumist ära kadus.

33 eurone live mtt ju tartu olympisis, obv et see on olulisem kui mingi jama klaarimine. tema arvates ei olegi mingit jama, kuid vaikselt hakkavad kooruma ka konkreetsed tõendid reeglite rikkumisest.

marcoloco
07.06.12, 18:37
Põhimõttelsielt see on ainuke punkt, mida Madis võib olla eksinud ja investorid omavad õigust kogu raha tagasi nõuda.

imo on ka punkt "Sellist nii max EVga stake projekti ma pole veel siinsetes foorumites imo näinud." t2iesti eksitav, sest tunnistas ta ju ka ise et online on eelmisest aastast olnud vilets teistes saitides ja pokerstars on yleyldse lifetime breakeven.. Seega pigem oli tegu lootusega, et 2kki nyyd kohekohe hakkab onlines h2sti minema. max EV lubabine sellise info valguses ei tundu eriti aus.

flipmachine
07.06.12, 18:43
Mulle ei jõua aga ikka kohale, kas madisel mingit autunnet ei olegi. Eesti pokkerimaastik pole just suur ja siis kavatseb kogu selle jama rahuliku lahendamise asemel niisama olla. Ilmselgelt sihilikult ja tahtlikult andis investoritele mõista terve stake aja, et on lifetime kokkuvõttes suur võitja, mis osutus aga tänu svenzalt saadud graafikult täielikuks valeks. Minu arust on see kõige suurem reeglite rikkumine. Ei oleks unes ka näinud, et see stake selliseks kisub.

Remokk
07.06.12, 18:43
Ei tahaks väga seda teemat torkida, kuid auditit uurides jäi silma 430€ väljamakse ja tagasi seda summat ei ole kantud(selles auditis), nagu varasemalt oli tehtud 24 euriga. Vb tõesti see stakeijatega kooskõlastatud vms, ning sellisel juhul ma vabandan. http://www.upload.ee/image/2409270/cashout.jpg

sorm
07.06.12, 18:46
Nagu näha oli üks halb nädal, mis selle stake põhja lasi.
http://img710.imageshack.us/img710/5342/madisdown.png
Siin siis IMO üle rolli mängitud turniirid.

14-Feb-12 17:33 NL Holdem [Turbo : Blinds level increase faster than normal.] $100 (viimane 100 freezout kogu stake seis -$4.655)

13-Feb-12 00:06 NL Holdem [Turbo : Blinds level increase faster than normal.] [Rebuy : The tournament allows rebuys or add ons.] $100 R (viimane 100 rebuy kogu stake seis -$4.225)

27-Jan-12 03:49 NL Holdem [Turbo : Blinds level increase faster than normal.] [Rebuy : The tournament allows rebuys or add ons.] $200 R (200 rebuy kogu stake seis +$1.448)

Kõik need turniirid on turbod ja eks igaüks võib siis arvutada, et palju ta algul neid daalasid sai selle €5k eest ja palju on siis mõistlik roll 100R turbode mängimiseks. $6500-$4200=$2300. Mina isiklikult 2300 daalase rolliga päris 100R turbot mängima ei hakkaks ja ka 100 freezout turbot.

kallekusta
07.06.12, 18:51
Aga kui sharkscope nii mööda paneb, ehk teed siis võrdluseks pokerprolabsi ja officialpokerrankings ka lahti. Siis saaks võrrleda.

udikaz
07.06.12, 18:53
eee 2200 rolliga. 100 rebuy.sisseost, üks double rebuy ja add on võtavad 400$ mis on 18% rollist. seda ei saa nüüd küll kuidagi mõistlikkuse piiridesse mahutada. juba koorus välja vähemalt üks punkt mille alusel on stakejatel õigus kogu summa tagasi saada.olen suht kidel, et see ei ole ainus põhjus miks peaks algsumma tagastama.

VisaHing
07.06.12, 18:54
Ouch. ÜHE nädalaga - 5,500$ ? See on raudselt tiltamine/br ülemängimine.

Mr_Kenny
07.06.12, 18:56
Üks kasutaja juba eelnevalt postitas kuid postitan uuesti

Narcissistic personality disorder

Symptoms of this disorder include, but are not limited to:
Reacts to criticism with anger, shame, or humiliation
May take advantage of others to reach their own goals
Tends to exaggerate their own importance, achievements, and talents
Imagines unrealistic fantasies of success, beauty, power, intelligence, or romance
Requires constant attention and positive reinforcement from others
Easily becomes jealous
Lacks empathy and disregards the feelings of others
Obsessed with oneself
Mainly pursues selfish goals
Trouble keeping healthy relationships
Is easily hurt and rejected
Sets unrealistic goals
Wants "the best" of everything
Appears as tough-minded or unemotional [4]

Pretty much this x million!!

ceni
07.06.12, 18:58
Ei tahaks väga seda teemat torkida, kuid auditit uurides jäi silma 430€ väljamakse ja tagasi seda summat ei ole kantud(selles auditis), nagu varasemalt oli tehtud 24 euriga. Vb tõesti see stakeijatega kooskõlastatud vms, ning sellisel juhul ma vabandan. http://www.upload.ee/image/2409270/cashout.jpg

See peaks olema miski festivaliboonuse lähtimängimiseks. Sissekanne on tehtud 1. mail 380 eur.

fikuuu
07.06.12, 19:00
Nagu näha oli üks halb nädal, mis selle stake põhja lasi.
http://img710.imageshack.us/img710/5342/madisdown.png
Siin siis IMO üle rolli mängitud turniirid.


ca. 2300$ rolliga 109+R jms mängimine ei tundu minu arust üldsegi mõistlikkuse piires mängimisena.
Fakt on see,et oled invesorite usaldust kuritarvitanud ja kõige parem oleks kui sa raha algsummas tagasi maksaksid.

VisaHing
07.06.12, 19:06
See peaks olema miski festivaliboonuse lähtimängimiseks. Sissekanne on tehtud 1. mail 380 eur.

Ma mäletan ka, et Madis ütles, et kannab sisse 380 EUR ( 500$ ), et siis saaks 250$ reload bonuse.
Cash out 430 EUR, et siis 50 EUR pani oma tasku. Aga noh vb ei saa seda ette ka heita talle, kuna see depo oli ta enda vabast tahtest.

edit2:

Ta teinud 2 depot/2cashouti selle aja jooksul.
Üks 24 euri eest, mille ta hiljem välja kandis.
Teine 380 EUR, peale mida kanti välja 430 EUR.

Nii peaks olema õige.

mcdyess
07.06.12, 19:17
Pole siin teemas varem kirjutanud, ma ka väike investor selles stakes. Hetkel tundub küll, et on üle rolli mängitud ja mõistlikkusest pole jälgegi. Oled tõesti investorite usaldust kuritarvitanud ja ka minu arvates eksinud stake reeglite vastu. Teiseks, poleks osakuid ostnudki kui oleks teadnud, et ei crushi sa nii midagi nagu sa siin välja reklaamisid. Minu arvates kui sa vähegi tahad oma nime puhtaks pesta peaksid rahad tagastama.

Svenza
07.06.12, 19:43
Tra, ma ei jõua ka seda teemat korraga läbi kammida. Aga keegi abuseb mu nime. Minul pole mingit seost Sharkscopest väljavõtte tellimisega. See on kellegi teise teema. Mina tõmbaks kannaga näkku, aga fake e-maili ma teinud pole.

800miljonit
07.06.12, 19:46
kinnitan et svenzal pole e-mailiga pistmist. lihtsalt kasutan e-maili svenza21@hot.ee kuna tema õppevideode taustal hakkasin sng pokerit mängima. isegi ei tunne svenzat.

tolik
07.06.12, 19:49
kinnitan et svenzal pole e-mailiga pistmist. lihtsalt kasutan e-maili svenza21@hot.ee kuna tema õppevideode taustal hakkasin sng pokerit mängima. isegi ei tunne svenzat.
/OT
aga... haha, fänn oled. nagu osad teevad negreanu1986 vms PS kasutajaid :D omg.

Potsataja
07.06.12, 19:51
Üldiselt hetkel oleks vaja "aktsionäride" üldkoosolekut ja mingit otsust. Hetkel 95%+ sõnavõtjaid kõvatavad niisama ja vahele kostub ka mingi 5%- asjaosaliste juttu.

atu1337
07.06.12, 19:53
Tere,

olen siis Madis Very / s3r1f25xxv / EritiMadis / Madis.E - heal lapsel mitu nime :).

HEAL LAPSEL MITU NIME :D

made my day, südamest naersin :D

peete82
07.06.12, 19:55
Pokerprolabs näitab Madis Very Starsi turnad, last 360 days, -5288$.
Kas Pokerprolabs ka eksib?

800miljonit
07.06.12, 19:59
Hi,

Your stats were opted in successfully yesterday when you made the request?

best wishes

Isabella
SharkScope Support


--- fuck, somebody beat me to it - ehk siis keegi on juba eile requestinud blokeeringu mahavõtmist

ahkdum
07.06.12, 20:02
Vahemärkusena - kasutajanimi 's3r1f25xxv' kõlab pigem paswordina ..?

VisaHing
07.06.12, 20:13
Nagu väiksed lapsed.. Kui teil midagi tarka öelda pole antud olukorra kohta, siis miks te enda teada seda ei saa jätta?

800miljonit, sa üritad identiteedivargust läbi viia?

donkament
07.06.12, 20:14
see on/oli tema user pnewsis vist.

KristjanLaas
07.06.12, 20:21
(pokkeri)s3r1f?;)

alaska
07.06.12, 20:24
Nagu väiksed lapsed.. Kui teil midagi tarka öelda pole antud olukorra kohta, siis miks te enda teada seda ei saa jätta?

800miljonit, sa üritad identiteedivargust läbi viia?

Kuule tõsiselt ära seleta siin koguaeg seda "kes asjasse ei puutu olge vait...". Sellised asjad jäävad toimumata/lahenevad tavaliselt suvaliste kõrvalseisjate abiga. Oleks veel rohkem "trollijaid" selle kuu aja kestel olnud, kui miinus tekkis, jagataks võibolla siin hetkel 3000€, mitte 3x väiksemat summat.

redddman10
07.06.12, 20:32
Kuule tõsiselt ära seleta siin koguaeg seda "kes asjasse ei puutu olge vait...". Sellised asjad jäävad toimumata/lahenevad tavaliselt suvaliste kõrvalseisjate abiga. Oleks veel rohkem "trollijaid" selle kuu aja kestel olnud, kui miinus tekkis, jagataks võibolla siin hetkel 3000€, mitte 3x väiksemat summat.
true.tahtsin just midagi sarnast kirjutada.backdoor muudkui kutsub korrale aga ise samamoodi ajab mingid ila:D

VisaHing
07.06.12, 20:33
Kuule tõsiselt ära seleta siin koguaeg seda "kes asjasse ei puutu olge vait...". Sellised asjad jäävad toimumata/lahenevad tavaliselt suvaliste kõrvalseisjate abiga. Oleks veel rohkem "trollijaid" selle kuu aja kestel olnud, kui miinus tekkis, jagataks võibolla siin hetkel 3000€, mitte 3x väiksemat summat.

Ma pole öelnud, et KES ASJASSE EI PUUTU OLGE VAIT.
Ma ütlesin, et need kellel pole midagi tarka, asjalikku öelda, siis pole vaja postitada.

redddman10
07.06.12, 20:34
Ma pole öelnud, et KES ASJASSE EI PUUTU OLGE VAIT.
Ma ütlesin, et need kellel pole midagi tarka, asjalikku öelda, siis pole vaja postitada.

A miks sina siia postitad?

VisaHing
07.06.12, 20:34
A miks sina siia postitad?

Sest mul oli öelda midagi asjalikku.

// Aitab ma arvan nüüd eks :) Pole vaja 4-5 lehekülge samastiilis poste. ( nagu: bds sa oled retard, tra sa ajad mingit hülgemöla koguaeg jne )

hotcocacola
07.06.12, 20:34
Päev otsa refreshinud seda teemat, kuid siiamaani pole leidnud ühte vastust:

Madis, mis sa arvad, mis on sinu lifetime PROFIT (ainult online ning ilma rakebackita!)?

Graafikuid ma ei soovi näha, kuid mingisugust umkaudset numbrit peaksid teadma (+5k; +10k; +50k; +100k või 0$; -5k; -10k; -50k vms).

edit: ja kui aega üle jääb, siis mis on reaalselt sinu lifetime profit (HEMi/PTRi graafikud kokku vms)?

pokkerisheriff
07.06.12, 20:36
(pokkeri)s3r1f?;)

ei ole. ranka saab kindlasti kontrollida ka IP järgi (ehkki see läheb ebaseadusliku jälitustegevuse alla vist, illegal ühesõnaga).

ahkdum
07.06.12, 20:44
Coca, seda saad ilmselt lives kysida!?


Kuupäev:*07.06.12 19:00
Nimi:*No Limit Texas - Super Bounty
Lisainformatsioon:*Freezeout Winner Takes All, 25 € - Bounty Chip. Starting stack 5000 points.
Buy-in:* 33,00*EUR
Klubi:*Tartu Olympic Casino
Mängijaid:*(16)
Auhinnafond:* 480,00 *EUR



* Madis Erit Qatar * *
* "LostasConectonas" Estonia * *
* Paul K. Estonia * *
* Raigo Aasmaa Estonia * *

jrgn hell
07.06.12, 21:02
Ma ei saa aru, miks seda reaalsustaju kaotanud ahvi peaks üldse nii pulgal hoidma. Kuidas üldse keegi saab veel öelda, et ei ole stake tingimusi rikkunud? Konkreetselt ju insvestoritele (kes ise ka eriti häält teha pole tahtnud) pähe lasknud.

Milles üldse probleem on, et veel peab seda agooniat pikendama ja kummi venitama?
Masterpuppet ütles slegelt, et isegi juhul kui stake tingimustes polnud kirjas kõike üli täpselt, siis on tavaõigus(?) ja mingi üldine hea tava, mis reguleerib seda ka. ERITI VEEL, ET TEGU ON EESTI MEISTRIGA, KES LEIAB ALATI PÕHJUST SELLE MAINIMISEKS, JA TEAB ISE VÄGA HÄSTI, MIS ON INVESTORITEL NORMAALNE OOTUS STAKE RAAMES. NING MIS ON ÜLE ROLLI MÄNGIMINE.

Maids, sa oled korralik idioot, et sa leiad mingied õigustusi! Täielik idioot!
800milj, svenza ja udikaz on väga õigel teel.

Kui see omal planeedil vaimuhaige lapsemeelne idioot(mida, sa Madis, oled) tahab hakata ajama sellist mula, et kuna polnud reeglites kirjas siis on pohhui, võtaks mina seda invetsorina väga otsese solvanguna, rääkimata oma graphide peitisest jne.

Seoses solvava tundega hakkaks ka ajama näpuga järge konkreetselt. Kui oli kirjas et ONLINE stake, siis oligi online ja see kuhu raha jõudis ei määra rolli, sest stake oli online ja EI OLNUD KIRJAS, ET STARSI!!!! STAKE. POHHUI JU POLNUD KIRJAS.

Edasi, graphidega on juba pmst näide olemas, et on üle roli laksnud (ka Sorm, ke ssiiamaani kõige neutraalsem ja Very õigusi ka kaistev pool on kirjutanud. Paranda, kui eksin.)
JÄRELIKULT ON OLEMAS KINDEL TÕESTUS, ET ON RIKUTUD STAKE TINGIMUSI, SETS VERY EESTI MEISTRI JA EPIC POKER LIFESTYLE BALLANA TEAB, MIS ON VARIATSIOON, NAGU KA KIRJUTAS STAKE TINGIMUSTES.

KUNA TA TEAB, MIS ON VARIATSIOON, SIIS TA TEAB, ET LASI ÜLE ROLLI - Rikkus reeglit ja stake head tava ja käitub nagu viimane m*nn - tingimusi on rikutud - maksu tagasi!

Kuna saab vahekohtunikke määrata, siis keegi võiks võtta selle rolli enda peale ja ajada selle asja korda. Foorumi üldine arvamus ja vahekohtuniku otsus oleks sel juhul lõplik ja see et Very teiselt planeedilt on ja ei taha aru saada milletski, ei tähendask enam mitte midagi.

Naeruväärne

jrgn hell
07.06.12, 21:04
Veel üks asi, ms mind ajab räigelt tilti. Ilmselgelt polnud Veryl mingi megatähtis kohustus, et EI SAA OMA INVETSORITELE SLEGITUSI JAGADA, kui läheb hoopis olympsi turnat mängima.

Selline suhtumine on ikka väga haige!

Kahju, et sa lammas sellest ise aru ei saa.

Codecci
07.06.12, 21:05
Mis inimene läheb südamerahuga €33 live turniiri mängima kui selline keiss tema kohta kuskil toimub? Unreal.

jrgn hell
07.06.12, 21:07
Lisaks, oli tingimustes, et ei taha kuulda kobinat, kui piisavalt ei mängi.

Aga sellest saavad invetsorid aru, kui tahad mindsteti puhata ja õppida, et long run. Aga kas sa idioot arvad, et keegi oleks sulle stake andnud, kui sa oleks öeldnu, et ma vahepeal ei mängi ja erilist volüümi ei pane, sest tahan hakata sitaks muid stakeväliseid mänge mängima, mis võtab sul enamuse ajast ära?

Kui sa sellest ka aru ei saa, siis ma ei kujuta ette, kuidas üks 20+ vend saab nii lapsemeelne olla.

Määrake vahekohtunik ja tehke ilmslege otsus, et stake tagastamisele, mida see ufo ei maksa nagunii ja aru ka ei saa enne kui 10a. pärast, aga vähemalt on otsus.

hotcocacola
07.06.12, 21:10
Coca, seda saad ilmselt lives kysida!?


Kuupäev:*07.06.12 19:00
Nimi:*No Limit Texas - Super Bounty
Lisainformatsioon:*Freezeout Winner Takes All, 25 € - Bounty Chip. Starting stack 5000 points.
Buy-in:* 33,00*EUR
Klubi:*Tartu Olympic Casino
Mängijaid:*(16)
Auhinnafond:* 480,00 *EUR



* Madis Erit Qatar * *
* "LostasConectonas" Estonia * *
* Paul K. Estonia * *
* Raigo Aasmaa Estonia * *

Jap, a kahjuks polnud aega. Hilinesin turnale paar minutit ning olin teises lauas. Langesin enne pausi.

/OT

g00000se
07.06.12, 21:14
Kogu selle jama alguses ma olin Madise poolt. Ala et las mees puhkab jne jne, aga nüüd... füüsiline nuhtlus on igati omal kohal imo. Täiesti totter juba

udikaz
07.06.12, 21:18
Lisaks, oli tingimustes, et ei taha kuulda kobinat, kui piisavalt ei mängi.

Aga sellest saavad invetsorid aru, kui tahad mindsteti puhata ja õppida, et long run. Aga kas sa idioot arvad, et keegi oleks sulle stake andnud, kui sa oleks öeldnu, et ma vahepeal ei mängi ja erilist volüümi ei pane, sest tahan hakata sitaks muid stakeväliseid mänge mängima, mis võtab sul enamuse ajast ära?

Kui sa sellest ka aru ei saa, siis ma ei kujuta ette, kuidas üks 20+ vend saab nii lapsemeelne olla.

Määrake vahekohtunik ja tehke ilmslege otsus, et stake tagastamisele, mida see ufo ei maksa nagunii ja aru ka ei saa enne kui 10a. pärast, aga vähemalt on otsus.

no seda kas maksab või mitte ei oska öelda, aga kui peale 7-ndat juulit on ikka maksmata siis usun, et aru ta hakkab siis küll saama, sest päris valus võib olla.(kui hüpelt pöördega tuleb, siis veel eriti) :cool:

E: kurat hakkan ka juba semi-troll poste kirjutama. not good.

dener89
07.06.12, 21:20
Toetan Svenzat 100%
Mul on küsimus,et kuidas üks inimene saab nii tard olla?
kui mu rahad oleks mängus,ma tuleks tõmbaks sulle korraliku tohlaka ja paneks intressid peale... baller my ass...
http://www.firstjob.ee/ Madis,tutvu selle leheküljega palun... sest Eesti pokkeri kommuun tõmbab su korralikult auku,kui sa seal juba pole.

timz0333
07.06.12, 21:22
Mis inimene läheb südamerahuga €33 live turniiri mängima kui selline keiss tema kohta kuskil toimub? Unreal.

Ilgelt sitt olla atm, money matters u know, pärast mõned asjad veel kolida ja siis katsun foorumi jõuda kui parool meelde tuleb.

sm0ntaan
07.06.12, 21:22
no seda kas maksab või mitte ei oska öelda, aga kui peale 7-ndat juulit on ikka maksmata siis usun, et aru ta hakkab siis küll saama, sest päris valus võib olla.(kui hüpelt pöördega tuleb, siis veel eriti);)

ei saa sellest 7 juuli asjast aru.. kas mitte Svenzal kõik asjad 100 sekundiga ei käinud?

Timpz
07.06.12, 21:28
ei saa sellest 7 juuli asjast aru.. kas mitte Svenzal kõik asjad 100 sekundiga ei käinud?

too much win

MrT2inem
07.06.12, 21:41
Uskumatu ülbus. Pole eriline vägivalla pooldaja aga sellise iba peale tahaks kll verd näha. Mida enam tagasi ajada ja end õigustada ? Täielik MARK.

*Päris Nuts meister on meil ... *

800miljonit
07.06.12, 21:48
*Päris Nuts meister on meil ... *


tegelt live pokerit biidib ju vist..coca siin juba rääkis et madis ja vennad linnamäed.
pakun välja et stake restrukteeritakse live stakeks. mängimas hakkaks käima nt riias kus on suurema buy iniga turnad kui tartu 33eurised

MrT2inem
07.06.12, 21:54
tegelt live pokerit biidib ju vist..coca siin juba rääkis et madis ja vennad linnamäed.
pakun välja et stake restrukteeritakse live stakeks. mängimas hakkaks käima nt riias kus on suurema buy iniga turnad kui tartu 33eurised

Täpsustan ennast - ei pidanud silmas mänguoskust, vaid isiksust.

Ise investor pole ja selle koha pealt sõna eriti võtta ei taha. Lihtsalt peaksin õigeks seda, et rahad tuleks tagastada mitte 7dax juulix, vaid homme kella 7x hommikul.

800miljonit
07.06.12, 22:01
http://erit.eu/wp-content/uploads/2012/06/IMG_0066.jpg

lol peab vist nafiku enampakkumisele panema

VisaHing
07.06.12, 22:05
Nagu näha oli üks halb nädal, mis selle stake põhja lasi.
http://img710.imageshack.us/img710/5342/madisdown.png
Siin siis IMO üle rolli mängitud turniirid.


Kui härral aega, siis ole nii tore ja kommenteeri seda nädalat.
Kogenud MTT mängijana peaksid teadma ju, et seda küll variatsiooni kaela ei saa ajada.

// My bad. Tuleb välja, et sa isegi andsid teada sellest (13nendal), et suutsid -3k EURi mängida maha. Selle peale tuli fännidelt: GL küll hakkab tulema.

hotcocacola
07.06.12, 22:08
tegelt live pokerit biidib ju vist..coca siin juba rääkis et madis ja vennad linnamäed.
pakun välja et stake restrukteeritakse live stakeks. mängimas hakkaks käima nt riias kus on suurema buy iniga turnad kui tartu 33eurised

Idee pole üldsegi halb! Investorid võiksid mõelda sellele plaanile.

my 2 cents..

ok2aa
07.06.12, 22:10
Kui härral aega, siis ole nii tore ja kommenteeri seda nädalat.
Kogenud MTT mängijana peaksid teadma ju, et seda küll variatsiooni kaela ei saa ajada.

whats the point? mida seal kommenteerida?

kahjuks arvan, et investoritel siit midagi tagasi pole saada. millegipärast on tunne, et tšempion on busto või suhteliselt lähedal sellele. kuidas muidu seletada fakti, et 110 euristele liveturniiridele tuleb stakemist otsida ja oma raha eest mängitakse 1€-35€ turniire.

BuildUp
07.06.12, 22:14
Idee pole üldsegi halb! Investorid võiksid mõelda sellele plaanile.

my 2 cents..

ohjah..

e: btw coca sa ei taha madist stakeda? Imo oleks viimane aeg panna trollijatel ja hateritel suu kinni.

IsandJoberst
07.06.12, 22:15
Idee pole üldsegi halb! Investorid võiksid mõelda sellele plaanile.

my 2 cents..

Coca sa pole ka päris kahe jalaga maa peal. Miks stakejad peaksid midagi sellist üldse kaaluma kui neil on täielik õigus steigi algsumma hüvitamisele?

neeme
07.06.12, 22:16
Idee pole üldsegi halb! Investorid võiksid mõelda sellele plaanile.

my 2 cents..

Cmon. Tüüp mingi 2k$ rolliga 100$ rebuy turkasid mängind.
Mis kuradi võimalust sellisele tüübile veel anda ???

tolmuahv
07.06.12, 22:21
Tavapäraselt kui päriselus üks osapool lepingut teadlikult ja ettekavatsetult rikub, siis ta mitte ei ole kohustatud tagastama vaid rikkumise teel saadud raha, vaid ka teisele osapoolele tekitatud kahju, (s.h. ajakulu, juristide kulud jms). Lisaks sellele leppetrahvi ja intressid. Minu arust on natuke veider, et iga ilmselge rikkumisega lõppenud stake puhul räägitakse vaid esialgse summa hüvitamisest. Norm võiks olla nt. 1.5-2.5x algne summa, sest muidu pole staketaval mitte mingit materiaalset riski üritada pettust korraldada. Kui välja tuleb, on hästi, kui ei tule, siis ei kaota ka esialgsega võrreldes midagi.

Kui ma oleks pidanud pool aastat sweatima ja investorina enda alandamist taluma ja tagatipuks tuleks veel välja see, mis on tulnud, siis mu ootus õiglasele hüvitisele oleks oluliselt kõrgem kui esialgne summa, mille ma kellelegi usaldasin.

Kui te EMT-i üle lasete, siis tuleb inkasso ja aitab teilt raha kätte saada. Ja küsib enda töö eest ka juurde. Antud juhul võiks siis inkasso ekvivalent olla a la Svenza. Et €5k asemel tagastatakse nt. €6k ja see €1k läheb inkassaatorile asjaajamise eest.

hakkameimema
07.06.12, 22:27
Madise Verine Inkassaatori stake...(Y)

pokkerisheriff
07.06.12, 22:27
asi lõpeb sellega, et septembrikuu esimeses võsapetsi saates räägib üks õnnetu vennike, kuidas eesti pokkerikogukond talt raha välja pressib ja füüsilise vägivallaga ähvardab, ilma et ta ise selleks mingit märkimisväärset põhjust oleks andnud.

dener89
07.06.12, 22:33
ma tean inimesi,kes nõuavad võlgasi sisse,kui keegi huvitatud siis pm.

kallekusta
07.06.12, 22:37
aga kui vaadata pokerprolabist selle aasta kogu miinust nii MTT kui SNG kokku siis polegi seis juuu nii hull.

http://pokerprolabs.com/topsharkpro/graph/TotalProfitByGamesPlayed?id=15251598&pnid=1&tt=8&c=en-US&period=2012&w=257

hotcocacola
07.06.12, 22:39
Cmon. Tüüp mingi 2k$ rolliga 100$ rebuy turkasid mängind.
Mis kuradi võimalust sellisele tüübile veel anda ???

Seda küll, a ma mõtlesin et plaan on seljuhul hea, kui Madiselt ei nõuta raha sisse vaid palutakse edasi mängida (mida tõenäoliselt ei juhtu). Või kui ta suht busto ja tal pole vahendeid raha tagasi maksta.

800miljonit
07.06.12, 22:46
Seda küll, a ma mõtlesin et plaan on seljuhul hea, kui Madiselt ei nõuta raha sisse vaid palutakse edasi mängida (mida tõenäoliselt ei juhtu). Või kui ta suht busto ja tal pole vahendeid raha tagasi maksta.

http://cl.jroo.me/z3/j/U/r/d/a.aaa-Please-sir-I-want-some-more.jpg

sorm
07.06.12, 22:46
Seda küll, a ma mõtlesin et plaan on seljuhul hea, kui Madiselt ei nõuta raha sisse vaid palutakse edasi mängida (mida tõenäoliselt ei juhtu)

Mis sa is eteeksid, kui mõni sinu steigitav niiviisi teeks? Sul neid hobuseid jookseb küll, et annaks neile siis ka soovituse. Sõimaku ja üldbitsegu sinuga, siis mõned turbo rebuyd ning lõpus palud neil allesolevate kopikatega jätkata? Mina mäletan, et pakkusid sellistel juhtudel tasuta weebilehte ja muud kuulsust. 10x kuulsamaks :D

mait47
07.06.12, 22:50
aga kui vaadata pokerprolabist selle aasta kogu miinust nii MTT kui SNG kokku siis polegi seis juuu nii hull.

http://pokerprolabs.com/topsharkpro/graph/TotalProfitByGamesPlayed?id=15251598&pnid=1&tt=8&c=en-US&period=2012&w=257

pplabsis ei kajastu rebuyd üldse. Sellest ka vahe

hotcocacola
07.06.12, 22:50
Mis sa is eteeksid, kui mõni sinu steigitav niiviisi teeks? Sul neid hobuseid jookseb küll, et annaks neile siis ka soovituse. Sõimaku ja üldbitsegu sinuga, siis mõned turbo rebuyd ning lõpus palud neil allesolevate kopikatega jätkata? Mina mäletan, et pakkusid sellistel juhtudel tasuta weebilehte ja muud kuulsust. 10x kuulsamaks :D

Weebileht tekstiga "Hr X on skämmer, blablabla" niikauaks kuni raha on arvel. Easy.


edit: kahjuks hetkel ei leia ühte lehte, mis tehti 2+2 kasutajate poolt

kallekusta
07.06.12, 22:55
erit.eu +EV leht
erit.com tuleb siis teha -EV leht

The domain name ERIT.COM is for sale

Price US$12,450

hotcocacola
07.06.12, 22:57
Btw, Madis võitis tänase 33€ Super Bounty turniiri ära (25€ oli bounty-chip)

http://www.olympic-casino.com/poker/index.php?id=10569&t_id=23741

sorm
07.06.12, 23:00
Btw, Madis võitis tänase 33€ Super Bounty turniiri ära (25€ oli bounty-chip)

http://www.olympic-casino.com/poker/index.php?id=10569&t_id=23741

nice printinzzz moneyzzz

KristjanRawk
07.06.12, 23:01
Weebileht tekstiga "Hr X on skämmer, blablabla" niikauaks kuni raha on arvel. Easy.


edit: kahjuks hetkel ei leia ühte lehte, mis tehti 2+2 kasutajate poolt

nt selline http://raigopettused.blogspot.com/ ?

Lowry
07.06.12, 23:02
Ei tea mis "Hitleril" öelda on selle teema kohta???

imre
07.06.12, 23:04
Njah, ostsin €400 eest päris korralikult kinniköidetud koti ja lootsin ahnusest pimestatuna prisket põrsast eest leida. "Madis ju ergas ja enesekindel mängumees, küll ta biidib ja mitte vähe." Omad vitsad peksavad. Kui oled valmis ilma mingisuguste tingimusteta lepingule alla kirjutama, siis on hiljem häbi ka häält tõstma hakata.
"Mängin kõike mis ise tahan aga mõistuse piires." Tingimusteta täisusaldus. Isegi cashi võis mängida, sest no kes suudab defineerida "mega gigasinisuurtvaaaala". Rääkimata "mõistuse piiridest". Kindlasti on kellegi jaoks mõistuse piires teha $1000 kassaga ühe $500 hyperturbo, sest "pool jääb ju alles". Ja mina loen ja shipin rahad.
Samas ei viitsi liiga enesekriitiline ka olla. Madis tõesti tundus "safe bet". Aga vähemasti saab siit palju õppida, kahjuks küll asju, mis peaksid iseenesestmõistetavalt selged olema juba ammu. Tingimusteta diile ei saa sõlmida isegi pealtnäha väga kindla mängija korral! Reeglid ja raamistik peavad paigas olema! Ühepoolne "teen, mis tahan" leping on ilmselge pahanduste otsimine. Tegelikult on täiesti uskumatu, et mina ja teised investorid sellisele lepingule "alla kirjutasime".

Madises olen muidugi pettunud. Kuna keegi enne diili graafikuid otseselt näha ei tahtnud, siis on üsna loogiline, et ta neid ise nina alla hõõruma ei tulnud. Aga olgu reeglid millised tahes, inimlikust seisukohast on ikkagi elementaarselt viisakas regulaarselt teada anda, kuidas "ühisel äril" läheb. "Ma pole midagi lubanud ja ärge urisege" stiilis plärtsumine on äärmiselt inetu. Ja $2300 kassaga võtsid shotte 100r hüperturbo turniiridele...kulla mees, kui oled kümnendiku võrragi nii hea mängija, kui arvad (ja meilegi arvata annad), siis on igasugu BRM seletused liigsed. Paraku on meie süü ühine, sest mina uskusin pimesi sinu mõistuse häält ja sina omakorda ei suutnud tiltamisest hoiduda.

Mis edasi? Raske öelda. Investoreid on päris palju, konsensuse saavutamine on tõenäoliselt üsna keeruline. Võib-olla on mõistlik, kui igaüks hääletab enda raha eest? Minu poolest on fine, kui saan tagasi enda tüki allesolevast mängukassast, misiganes see nüüd ka pole. Diili jätkamist ei poolda, nii negatiivse auraga projektile on parem panna punkt nüüd ja siin.

800miljonit
07.06.12, 23:05
gutshot gambler...

udikaz
07.06.12, 23:06
take it easy guys. ta ei ole ju scammer. lihtsalt rikkus reegleid ja kui ta veel natukenegi tahab live tervelt mängida siis ta maksab ilusti kõikidele raha tagasi.

jrgn hell
07.06.12, 23:16
Njah, ostsin €400 eest päris korralikult kinniköidetud koti ja lootsin ahnusest pimestatuna prisket põrsast eest leida. "Madis ju ergas ja enesekindel mängumees, küll ta biidib ja mitte vähe." Omad vitsad peksavad. Kui oled valmis ilma mingisuguste tingimusteta lepingule alla kirjutama, siis on hiljem häbi ka häält tõstma hakata.
"Mängin kõike mis ise tahan aga mõistuse piires." Tingimusteta täisusaldus. Isegi cashi võis mängida, sest no kes suudab defineerida "mega gigasinisuurtvaaaala". Rääkimata "mõistuse piiridest". Kindlasti on kellegi jaoks mõistuse piires teha $1000 kassaga ühe $500 hyperturbo, sest "pool jääb ju alles". Ja mina loen ja shipin rahad.
Samas ei viitsi liiga enesekriitiline ka olla. Madis tõesti tundus "safe bet". Aga vähemasti saab siit palju õppida, kahjuks küll asju, mis peaksid iseenesestmõistetavalt selged olema juba ammu. Tingimusteta diile ei saa sõlmida isegi pealtnäha väga kindla mängija korral! Reeglid ja raamistik peavad paigas olema! Ühepoolne "teen, mis tahan" leping on ilmselge pahanduste otsimine. Tegelikult on täiesti uskumatu, et mina ja teised investorid sellisele lepingule "alla kirjutasime".

Madises olen muidugi pettunud. Kuna keegi enne diili graafikuid otseselt näha ei tahtnud, siis on üsna loogiline, et ta neid ise nina alla hõõruma ei tulnud. Aga olgu reeglid millised tahes, inimlikust seisukohast on ikkagi elementaarselt viisakas regulaarselt teada anda, kuidas "ühisel äril" läheb. "Ma pole midagi lubanud ja ärge urisege" stiilis plärtsumine on äärmiselt inetu. Ja $2300 kassaga võtsid shotte 100r hüperturbo turniiridele...kulla mees, kui oled kümnendiku võrragi nii hea mängija, kui arvad (ja meilegi arvata annad), siis on igasugu BRM seletused liigsed. Paraku on meie süü ühine, sest mina uskusin pimesi sinu mõistuse häält ja sina omakorda ei suutnud tiltamisest hoiduda.

Mis edasi? Raske öelda. Investoreid on päris palju, konsensuse saavutamine on tõenäoliselt üsna keeruline. Võib-olla on mõistlik, kui igaüks hääletab enda raha eest? Minu poolest on fine, kui saan tagasi enda tüki allesolevast mängukassast, misiganes see nüüd ka pole. Diili jätkamist ei poolda, nii negatiivse auraga projektile on parem panna punkt nüüd ja siin.


Investorite kasuks eksisteerib ikkagi selline asi nagu ootuspärane käitumine ja mingi norm, mille täpne sõnastus on kõigi stakejate + debiiliku keskmine. Investorid teadsid oma peas, mida stakelt oodata ja Very teadis samuti, mida talt oodatakse. See, et krija ei pandud peaks just näitama, et ühel idioodil arvati olevat mingitki autunnet, mis normaalsel inimesel üldjuhul natuke on.

Kahjuks vist mitte.

oskar
07.06.12, 23:24
Weebileht tekstiga "Hr X on skämmer, blablabla" niikauaks kuni raha on arvel. Easy.


edit: kahjuks hetkel ei leia ühte lehte, mis tehti 2+2 kasutajate poolt

http://nickraineyisathief.com/ seda mõtlesid vist, päris korralik teine...

Poke
07.06.12, 23:26
Siis, kui mina siin viimane stake nl10 stake(200$), rikkusin reeglit, mängisin nl10 asemel oma sünnipäeval 2x HU turniiri 1$ bi ja 3$ bi. investor käskis stake kogu summa tagasi maksta(mida ma ka tegin obv), ma küll pidin maksma.
savi mul, et polnud epic pro longterm crushamentz baller 5keur, kuid siiski, stake on stake, reegleid on rikutud, milles küsimus? mis hämad, et pole midagi valesti teinud?

Lowry
07.06.12, 23:26
Kas siia teema ülesse päisesse mingit küsitlust ei saa panna? Rahvas tahab arvamust avaldada.

hotcocacola
07.06.12, 23:28
http://nickraineyisathief.com/ seda mõtlesid vist, päris korralik teine...

Yap, see sama!

Pumper
07.06.12, 23:28
Mina isiklikult enam LIVE TURNADEL sellist larfi näha ei taha, kohe nagu ma saan mängida ja satun sellise inimesega ühte lauda, otsin ma ainult tüli ja sõiman teda vargaks. Haige inimene, saatke ravile ta. Endal ninast nartsissid kasvamas. Ninasarvik.

udikaz
07.06.12, 23:30
Kas siia teema ülesse päisesse mingit küsitlust ei saa panna? Rahvas tahab arvamust avaldada.

imo mõttetu. vastused on ühesugused. kahtlen, et keegi midagi muud siin pakuks.

imre
07.06.12, 23:38
Investorite kasuks eksisteerib ikkagi selline asi nagu ootuspärane käitumine ja mingi norm, mille täpne sõnastus on kõigi stakejate + debiiliku keskmine. Investorid teadsid oma peas, mida stakelt oodata ja Very teadis samuti, mida talt oodatakse. See, et krija ei pandud peaks just näitama, et ühel idioodil arvati olevat mingitki autunnet, mis normaalsel inimesel üldjuhul natuke on.

Kahjuks vist mitte.

Eks see tõsi on, et kui me inimestevahelistes suhetes hakkame alati kõike kivisse raiduma ja verega kirja panema, siis muutub normaalne suhtlemine väga piinarikkaks. Aga tegemist oli siiski ühe suurima (kui mitte kõige suurema) avaliku foorumisteigiga ning investorid oleksid pidanud tähelepanelikumad olema ja enda õiguste eest natukenegi seisma. Autunne võib kahjuks olla ühepoolne, sellisel juhul tulebki kahepoolsete tingimustega leping kasuks :)

Aga Madis võiks tunnistada küll, et tiltas pikalt üle bankrolli ja on nõus allesolevale summale omalt poolt "mõistuse hääle" reegli rikkumise eest mingi osa juurde maksma. Nö. hea tahte märgiks.

udikaz
07.06.12, 23:42
imre, sa oled way liiga leebe. jätame kõrvale fakti et tegu on eesti meistriga(see on täiesti ebaoluline antud case-i puhul) nooremad sellid seda asja küll päris nii ei jäta. 2200 rolliga 100 rebuy turbot teha on selge MITTE mõistuse piires mängimine ning see on reeglite rikkumine.

E: teed 5 sellist turnat ja saad biidid(mis on reaalne, arvestades turbode variatsiooni) ja oledki busto. seda võib teha oma raha eest, aga kindlasti mitte stake sees.

Pumper
07.06.12, 23:42
"Hea tahe" saab pestud väga pika aja jooksul...

pafka666
07.06.12, 23:56
Järgnevad päevad olen eemal nagunii. Seega pole võimalust siin homme eriti tagasi tulla.
Mingit maksegraafikut ma ei hakka nagunii tegema ma ei ole siit kellegilt jõu või jõuta raha välja pressinud. See pole mingi laenu võtmine. Kõik teadsid reegleid, kõik teadsid tingimusi, kõik teavad, et kõik ei lähe alati hästi. See võtab minu silmis kõik kokku.

Madis väljendas oma seisukohta jubamõned tunnidt agasi...

ESTPatrick
08.06.12, 00:03
Ei tea mis "Hitleril" öelda on selle teema kohta???


"Me ei taha valetada ja udujuttu ajada. Me ei taha teha tühje lubadusi. Me tahame tegude läbi näidata, et me oleme paremad"

Hitler



"Alati on raskem võidelda usu, kui teadmiste vastu"

Hitler

sorm
08.06.12, 00:05
Jay - 12% (swed++)
DaBeat 12% (12%swed++)
Fikuuu 10,6% (4%seb++,5,6%mb++) (soovib kogu raha tagasi)
Imre Leibold 9,6% (SEB++) (soovib praegust seisu + natuke lisaks vastavalt Madise mõistlikusele)
Chris - 8% (swed++)
Raaids 8% (6%mb++, 2%seb++)
Tõnis L 8% (swed++)
reits23 8% (seb++)
SimbaM 5,6% (swed++)
heiks29 4,8% (swed++)
Mcdyess - 4% (MB++)
OuMaiGaad - 4% (mb++)
Flipmachine - 4% (swed++)
Timz0333 - 2,4% (mb++)

Investorite list. Keegi (näiteks Madis ise) võiks nüüd siit teemast välja korjata, et mida keegi investoritest arvab.

Madise seisukoht on meil teada, et tema reegleid rikkunud ei ole ja väga suure volüümiga jätkata ei soovi (vähemalt nii saan mina aru tema postitustest).

Üldiselt on imre postitus suhteliselt mõistlik ja ütleb kõik ära.

hakkameimema
08.06.12, 00:05
"Alati on raskem võidelda usu, kui teadmiste vastu"
Hitler

SO much win :D

oohoh
08.06.12, 00:07
nii kõrge kaarega pole siinsetele investoritele vist veel kunagi pähe kustud

marcoloco
08.06.12, 00:12
13-Feb-12 00:06 NL Holdem [Turbo : Blinds level increase faster than normal.] [Rebuy : The tournament allows rebuys or add ons.] $100 R (viimane 100 rebuy kogu stake seis -$4.225)

Kõik need turniirid on turbod ja eks igaüks võib siis arvutada, et palju ta algul neid daalasid sai selle €5k eest ja palju on siis mõistlik roll 100R turbode mängimiseks. $6500-$4200=$2300. Mina isiklikult 2300 daalase rolliga päris 100R turbot mängima ei hakkaks ja ka 100 freezout turbot.

kui ma nyyd auditist 6igesti aru saan siis see 109r turniir oli 2x chance, ehk siis max 1rebuy ja no addon. Roll oli sellel ajal 3500 eur ehk ca $4500.

viimase freezout ajal oli roll ca 2300 eur + 700usd ehk ca $3700

mis ei 6igusta kyll v2ga Madist, kuna juba stake eelnevate tulemustest vale arvamuse kujundamine on stake reeglite rikkumine, aga p2ris 2300 rolliga ta 100r ei m2nginud

imre
08.06.12, 00:15
imre, sa oled way liiga leebe. jätame kõrvale fakti et tegu on eesti meistriga(see on täiesti ebaoluline antud case-i puhul) nooremad sellid seda asja küll päris nii ei jäta. 2200 rolliga 100 rebuy turbot teha on selge MITTE mõistuse piires mängimine ning see on reeglite rikkumine.

E: teed 5 sellist turnat ja saad biidid(mis on reaalne, arvestades turbode variatsiooni) ja oledki busto. seda võib teha oma raha eest, aga kindlasti mitte stake sees.

Ilmselt pole vaja seda arutada, kas 2300ga 100r donkamine on bankrolli piirides või mitte. Aga ma olen enda peale vihane, et me ei rääkinud tingimustes isegi mitte bankrolli piiridest, vaid "mõistuse häälest". Masendav.

Ja mina ei mõista hukka investoreid, kes nõuavad täismahus hüvitist, kui niimoodi tunnevad. Nagu ennist mainisin, siis minu meelest oleks aus, kui Madis paneks allesolevale bankrollile "mõistuse hääle" eiramise eest näiteks 50% juurde. 100% rahade tagastamine kõlab natuke liiga karmina. Mina paneks enda isikliku osaluse lukku selle väärtusega, mis mängukassal hetkel on (+ potentsiaalne Madise "heatahteraha" :)), leiaks enda lollusega lepituse, üritaks õppust võtta ja läheks edasi, loodetavasti kaotamata päriselt usku inimesesse.

udikaz
08.06.12, 00:16
imre võiks madise pokernewsi stake teemadesse selle topicu lingi panna. näitaks sealsele rahvale ka, et tegu ei ole küll scammeriga, aga siiski tasuks hoiduda, sest op suhtumine ei kannata mitte mingit kriitikat ning samuti ei olegi ta tglt nii printing moneyzzzzzzzzzz vend. nähakse ka lõpuks graafikuid, et mis mehega tegu.usun, et see avaks nii mõnegi silmaklapid.

kardaanirist
08.06.12, 00:18
Idee pole üldsegi halb! Investorid võiksid mõelda sellele plaanile.

my 2 cents..

ma vahest ei saagi aru, kas sa trollid või oledki nii rumal.

hotcocacola
08.06.12, 00:25
rumal

udikaz
08.06.12, 00:25
Ilmselt pole vaja seda arutada, kas 2300ga 100r donkamine on bankrolli piirides või mitte. Aga ma olen enda peale vihane, et me ei rääkinud tingimustes isegi mitte bankrolli piiridest, vaid "mõistuse häälest". Masendav.


Ma leian, et siiski on vaja seda arutada, sest see on diili reeglite vastane. see ei ole mitte ühegi pokkerimängija jaoks mõistuse piirides brm ühes stakes. see on degen gamblo, mida peab tegema enda raha eest.

Lowry
08.06.12, 00:30
1) Investorid peaksid ise omavahel kokkuleppima kiiremas korras, et mida nad tahavad.
(Leiavad endihulgast yhe aktiivse kes sellega tegeleks.).
2) Kui on otsus tehtud siis võiks sellest siin teada anda.
3) Peale seda vaatab edasi.

kardaanirist
08.06.12, 00:33
nagu eelnevalt on kirjutatud, siis Madis on eksinud kahe punkti vastu:

1. mängis üle rolli
2. lõi steikijatele toreda pildi endast kui crusherist (ehk liialdan, kuid mitte eriti) kui tegelik seis ei olnud kaugeltki nii roosiline.

muidugi peavad steikijad ise ka tuhka pähe raputama, et nii suure summa nii kergekäeliselt välja maksid (kuigi tunnistan, et endalegi jäi mulje, et Madis prindib)

kõige loogilisem lahendus on see, et investoritele makstakse raha terves ulatuses tagasi (imre on liiga leebe ja tolmuahvi variant ei tundu väga reaalne). eeldades, et seis on selline nagu SC graphid väidavad, siis on selge, et Madisel ilmselt seda raha kohe tagasi maksta ei ole (balling out of control), aga maksegraafiku saab ju sellegipoolest koostada. usun, et kui see raha makstakse ka aasta jooksul tagasi, siis ei saa stakejad väga nördinud olla arvestades asjaolusid (kuigi Svenza 7. juuli tähtaeg tundub huvitavam). muidugi alati võimalus, et hcc stakeb freerollidele.

Madis Very
08.06.12, 00:35
Jah, käisin lives pilet oli juba päevi tagasi ostetud.
Ma ei kao kuhugi ei ole mingi urgu pugemis tüüpi inimene.

Kuidas on tekitatud sellest faili nimest nüüd probleem ?
Ma lihtsalt paintis screenshoti tehes salvestasin üle oma varasema graphi. Ma arvan, et isegi osad chipi graphid võivad olla BB nimega jms. Ise hakkan sellist nime panema ? See ei lähe kokkugi, kuna see tournament/profit pilt ei ole BBdest.

Coca ilma rakebackita on raske öelda, kui rakeback moodustab ca 2/5? siis 100kst pole raske seda arvestada. Pole profit/rakeback suhtes kindel, kuid pole see ka oluline.

Ma ei mäleta, et ma oleks ka mingi 400$ kuskil 2300se rolliga auku pannud. See ei tundu reaalne, kas on näha, et ma olen nii rebuysid teinud jne *vaevalt* ? Ainuke seletus oleks, et tegemist oli R-P, kus ma olen terve elu lubanud endale 1-2 turnat päevas, mida ei grindiks igapäevaselt ning nv = suurem player base/$. Keskmine turnade buy in tuli kindlasti mõistuste piires ning seda ma jälgingi. Kindlasti muutus eksitavaks, mul on kahju, et ma ta siia hetkel kisun, kuid rääkisin käsperiga pargis lives oma stakest ja ütlesin et mul ca 2-3k alles ala mega kahju, et ma ei saa mängiad 100seid enam jne. Ta ütles, et see on normaalne ja võid mängida ikka. Ma ei aja seda kuidagi tema süüks, kuid antud hetkel ma jälgin average buy ini anyway siis ma mõtlesin ,et ju see ongi normaalne, miks ma ei peaks seda siis mängima. Seega ma olen terve elu nii mänginud ja täiesti fine BRM, antud nädala keskmine buy in tuli ka 21,42$ ala 7,5k buy in ala 350 turnat (sellest juttu allpool) Seega ma ei ole rikkunud seda ausus reeglit !

Võtsin sellest haigest nädalast siis graphi. Ma ei mängi ever tiltis peaga ja ei tilta raha ära, eriti veel teiste rahasid. Miks midagi tollel nädalal ei juhtunud, ning kudias saab vaid 18000 käega keerata põhimõtteliselt suure summa kännu alla ning mindseti kuudeks metsa ? Vot nii ...

http://www.upload.ee/image/2410430/Untitled.jpg
www.upload.ee/image/2410391/1-20.jpg
http://www.upload.ee/image/2410395/1-20.jpg

Ilmselgelt see avaldas tulevikus mu volüümile mõju ning pani kõiges kahtlema. Ei hakanud tiltides mängima vaid kahtlevalt imo mitte nii palju enam grindides tahes kõik see tagasi teha ilmselgelt. Nii ei läinud ja siin me oleme, te kõik arvataes, et ma gamblisin raha maha ning olen degen. Ei

Sisskanded on õiged jah, see oli festivali boonus ütleisn siin ka enne, et oma raha eest teen ning kannan selle. Nendega kõik korras ning 5k ausalt starsi kontol.

Seda teksti siin notepadi kirjutades ja kõigile vastata proovides on väga raske kogu läbi selle trollimise. Ei ole vaja ...

ok2aa - ei
110 euristel müüsin 15% maha, ala 500sel 20% vms nii et ma proovin nüüd ka live mingit moodi brm järgi ajada. See näitab, et ma olen busto degen ? Minu arust mitte.

Life time miinuse jutt on lihtsalt rumal. Saate sellest isegi aru. Starsist pole kahjuks ikka vastust tulnud, kuid ei huvitagi see enam. 10-20k pole seal ever plussi nagu ma arvasin, kuid see ei muuda mu life time öeldud profiti summat üldse. Kui keegi ei usu, et ma olen 100k+ koos rakebackiga ainult online teeninud siis mida see muudab ? See ei tähenda, et ma peaksin raha näitama. Seb konto väljavõtteid hakkama siia screenshottima ? Lol, see oleks isegi reaalne võimalus hah :D. Siis ilmselgelt tuleks probleem, et ei ole garanteeritud antud raha pokkeri päritolu ning üldse oleks see suht koht kosmiline ning hetke stake asjasse mitte puutuv asi.

Mul on endal kah südamest kahju, et antud stake raames polnud fikseeritud karme reegleid nagu tavaks on ja nagu ka ma ise oma mängijatega teinud.
Mina olen täis valmiduses mängima staket edasi, kuid enam mitte avalikult siin foorumis vaid rahulikult võttes ning privaatselt investoritele teada andmisest. Siin ei tule avalikult asjast midagi välja ja ei ole üldse sellest huvitatud. Kuna siin on õhkkond reaalselt liiga vägivaldseks ja ülepuhutuks aetud. Ütlen nagu ennist, et tahan jätkata investoritega, keda irl tean ning usaldan neid, et nad ei ole mingi "inkasso lol printingzz lol verine stakezzmentsss lollll tapame ära loll mega lahe uhaha kui lahe" asja taga. Võtan ise selliste inimestega varsti ühendust. Teistele tagastaks raha ja lõpetaks asja ära. Mingite vägivalla süüdistustega ja ähvardustega nagu ma oleks elu protsendiga rulli gamblimiseks võlgu võtnud ning selle õhku lasknud ma ei suuda kannatada. Lootsin, et asi ei lähe selliseks loomaaiaks.


---------------
lol at nafik enampakkumisele
lol at "nice printing moneyzzz" 33 turna peale


Loodan, et on selgem tekst vabandan segase teksti eest siis juba igaksjuhuks ette ära.

andrjusa
08.06.12, 00:42
Tule taevas appi !
Ma tunnen kodaniku kohustust ja võtan ka sõna.
1. Sharkscope ei näita mööda, (ainult rebuysid ta ei arvesta, mis jätab graafiku kasumi suuremaks). Lihtsalt öeldes, kui sa oled rebuy turniire mänginud, siis su reaalne miinus on veel suurem kui graafikul.
2. Pokerstars.ee klient ei muutnud sharkscope historyt mitte kuidagi. (Tean seda paljude kasutajate näitel)
3. Ei mõista, kas sa usud juba ise ka ehitatud õhulossi kui sa räägid, et sa pole reegleid rikkunud. Inimene sa oled 80% ja enam ? staketavast rahast maha mänginud. Olgu selle põhjuseks tilt/variatsioon/mitte biitimine või mida iganes. Esimene alarmkell oleks võinud käima lüüa juba kui sa kaotasid esimesed 20%, et midagi on vaja ette võtta või muuta. Sa tuled alles nüüd lagedale jutuga, et sa hakkad coachi võtma jms, olles ise mänginud täiesti vastutustundetult ja süsteemitult misiganes formaate.
4. Juriidiliselt pole steikijatel tõesti alust sult midagi nõuda ( mis on kahjuks nende enda tegemata jäänud töö), sest reeglid on niivõrd segased ja paljuski puudulikud. Teiselt küljelt eksisteerib selline asi nagu "common sense", mis võiks sinul kui EMV võitjal eksisteerida.
5. Kurat, lausa vanduma võtab. Kui sa vähegi mees oled ja ärpled kui head tulemused sul igal pool mujal on, siis maksa see raha tagasi ja säästa oma viimnegi maine mis säästa annab.

Kainele mõistusele lihtsalt tundub see, et tegemist on juhtumiga, kus inimene on kaotanud reaalsustaju ja ei saa enam ise ka aru mis tegelikkus on. Palun, ole nii hea ja tõesta vastupidist. Kui sul raha enam ei ole, siis palun esita allesjäänud rahale võimalikult produktiivne plaan ja lõpeta hämamine.
Siin esimeses punktis küll võib juurde lisada, et hitid satikalt nt. 1dollar 200 dollarilise pileti annab sharkscope 200 miinuse sinu graafikusse enda graafikute järgi vähemalt.

800miljonit
08.06.12, 00:42
Cliffs:

*madis very on lifetime 100k winner :D:D:D
*madis very ei maksagi tagasi
*henri72 peab madis very bankroll managmenti normaalseks (20bi)

sorm
08.06.12, 00:46
kui ma nyyd auditist 6igesti aru saan siis see 109r turniir oli 2x chance, ehk siis max 1rebuy ja no addon. Roll oli sellel ajal 3500 eur ehk ca $4500.

viimase freezout ajal oli roll ca 2300 eur + 700usd ehk ca $3700

mis ei 6igusta kyll v2ga Madist, kuna juba stake eelnevate tulemustest vale arvamuse kujundamine on stake reeglite rikkumine, aga p2ris 2300 rolliga ta 100r ei m2nginud

Nu ma ei tea kust või kuidas sa seda välja loed, aga mina vaatasin mis sharkscope näitas. Kõigepealt otsisin välja millal on viimased kallimad turniirid tehtud, siis panin peale filtri "turniiri algus, kuni see päev". Näitas siis, et kokku kaotatud selleks ajaks 4500 ja turniiril ka osalemist.

marcoloco
08.06.12, 00:47
Madis, yks kiire ja konkreetne kysimus.

Kui sa ise siin kirjutasid, et eelmise aasta suvest alates on su online tulemused olnud kehvad ja Pokerstarsis olid varem m2nginud tunduvalt v2iksemaid limiite ja teadsid et oled suht breakeven (jutt, et sa ei olnud kunagi oma pokerstars tulemusi vaadanud on kindlasti jama), kas siis sinu arvates oli +++EV hakata Pokerstarsis suure volyymiga $50+ turbo turniire m2ngima?Kas sa ei m6elnud, et nt Black Friday on 2kki turniiride taset muutnud ja peaksid end madalamates limiitites enne t6estama ja stabiilse tulemuse saavutama. Kui sul omal oleks olnud 5k eurot kas sa oleksid sellega riskinud, kuna su m2ng on ju +++EV?

kallekusta
08.06.12, 00:48
Ma ütlen, et kõiges on süüdi Madis Erit, vennad Linnamäed ning Henri Käsper

KristjanLaas
08.06.12, 01:13
Cliffs:

*Edaspidi valin usaldusväärsed stakejad, seekord panin pange stakejate valikuga (LOL uurivad graphe ja tahavad update, #annoyingments)

*Samamoodi edasi jätkub võtan ise kurikameestega ühendust

*Wait, whats that sound? Thats the sound of names being dropped, bitch.


FYP

http://www.upload.ee/image/2410468/henri_soovitusel.jpg

udikaz
08.06.12, 01:21
OP, leidsid ka inimese kellega stake brm arutada - ilmselgelt puuduvad Henril selles vallas igasugused kogemused.järgnev on lihtsalt piltlik näide: kui staketav mängib 100x 5$ turnat ning siis sinna juurde ühe 500$ turna. kokku teeb see ta keskmiseks 10$. et see on siis sinu arvates täiesti ok ja ta ei riku reegleid? ära too mingeid idiootseid põhjendusi plz.

udikaz
08.06.12, 01:27
ja olen 100% kindel, et ka Henri arvamus sinust muutuks päevapealt kui ta näeks milline on sinu su tegelik suhtumine ja austus teistesse inimestesse. samuti kui ta näeks su printing monneeyyyzzz graphe.

800miljonit
08.06.12, 01:33
http://i46.tinypic.com/mj1zlt.jpg

kardaanirist
08.06.12, 01:35
Kindlasti muutus eksitavaks, mul on kahju, et ma ta siia hetkel kisun, kuid rääkisin käsperiga pargis lives oma stakest ja ütlesin et mul ca 2-3k alles ala mega kahju, et ma ei saa mängiad 100seid enam jne. Ta ütles, et see on normaalne ja võid mängida ikka. Ma ei aja seda kuidagi tema süüks, kuid antud hetkel ma jälgin average buy ini anyway siis ma mõtlesin ,et ju see ongi normaalne, miks ma ei peaks seda siis mängima. Seega ma olen terve elu nii mänginud ja täiesti fine BRM, antud nädala keskmine buy in tuli ka 21,42$ ala 7,5k buy in ala 350 turnat (sellest juttu allpool) Seega ma ei ole rikkunud seda ausus reeglit !

no sorri, aga see küll nüüd mingisugune põhjendus ei ole. Käsper võib öelda, mida tahes. stake reeglites lubasid mõistlikku BRM ja 20BI on kaugel sellest, isegi kui Käsper vastupidist väidab. selle konkreetse punkti vastu ju eksisid ja investoritel ju igasugune õigus raha tagasi nõuda.

MagicFriend
08.06.12, 01:44
seega las kasper maksab kinni kogu steigi ;)

jasssass
08.06.12, 01:49
Matu asemel võtaks alles jäänud rolli eest mõned tutid ja paar rummi, läks trumm, mingu pulgad ka.

Toomasl
08.06.12, 02:07
Ma ütlen, et kõiges on süüdi Madis Erit, vennad Linnamäed ning Henri Käsper
Mina ei ole süüdi! : d

800miljonit
08.06.12, 02:10
Mina ei ole süüdi! : d

Kas madisel lifetime on 100k?
Kas madis peaks stake algses mahus tagastama?
Kas madisel on hasartmängusõltuvus?
Kas madis on süüdimatu?

Toomasl
08.06.12, 02:13
Ma ei mõista, miks sa seda minult küsid?

800miljonit
08.06.12, 02:14
.

vsiu100
08.06.12, 02:38
sest teie olete eesti pokeri tulevik


Jäta asjasse mittepuutuvad inimesed välja ja ära aja sellist jama enam suust välja.
Vastasel juhul teen ettepaneku sind pikemaks ajaks foorumist puhkama saata. ok?

jasssass
08.06.12, 02:39
Life time miinuse jutt on lihtsalt rumal. (Olen jumal)
Saate sellest isegi aru. (Seda rääkis mulle Armin Karu)
Starsist pole kahjuks ikka vastust tulnud, kuid ei huvitagi see enam. (2,8K eest saab Nastja palju kenam)
10-20k pole seal ever plussi (Selle eest saab vabalt n.....i)
Ise hakkan sellist nime panema ?
Ma mäletan, et ma olen ka mingi 400$ eest kuskil 2300se tolliga auku pannud (Julka Mõisavahest)
siis mida see muudab ? (Palju sa selle raha eest ikka teha suudad?)
See ei tähenda, et ma peaksin (Kogu Eesti rahvale oma tripperit) näitama.
Seb konto väljavõtteid hakkama siia screenshottima ?
Ainuke seletus oleks, et tegemist oli R-P, kus ma olen terve elu lubanud endale 1-2 (Viagrat) päevas,
kuid rääkisin käsperiga pargis lives (Seda kuulis ka Toomas Hendrik Ilves)
ja ütlesin et mul ca 2-3k alles (Kas selle eest saaks veel mõned õlled?)
Ta ütles, et see on normaalne ja võid mängida (juua) ikka. (Peaasi, et ei keera palju S.....a)
Ma ei aja seda kuidagi tema süüks (Alla 21 mulle siin keegi alkot ei müüks)
Mul on endal kah südamest kahju (Minu pärast võivad kõik stakejad minna ahju)
Vot nii ...
Refrääni laulab madis ise:"inkasso lol printingzz lol verine stakezzmentsss lollll tapame ära loll mega lahe uhaha kui lahe" asja taga....fafafafaaaa ballaatralllaa jeeee

rollkopter
08.06.12, 02:41
huvitav kas järgmisel trio laivil nt ka madis hambad laiali baaripukil mõnusalt vedeleb ja jooki kulistab?
ma never ever lähiajal tema asemel kasiinosse ei julgeks minna vaid hakkaks mõtlema kuidas steikijatele raha tagasi maksta

krt proovisin et ei postita siia teemasse, aga ei tule välja :D

svenza kannaga näkku hakkab aina rohkem + EV tunduma LOL epic trollamentz

vonkartoffel
08.06.12, 02:43
Suurüritus: Olympic-Online Poker Series Tallinn Live
Kuupäev: 08.06.12 18:00
Kopsonin Baari 5 Finland
Madis Erit Qatar

anatoli grinder
08.06.12, 02:44
FYP

http://www.upload.ee/image/2410468/henri_soovitusel.jpg

see on hea:D

udikaz
08.06.12, 03:21
Ma ei mäleta, et ma oleks ka mingi 400$ kuskil 2300se rolliga auku pannud. See ei tundu reaalne, kas on näha, et ma olen nii rebuysid teinud jne *vaevalt* ? Ainuke seletus oleks, et tegemist oli R-P, kus ma olen terve elu lubanud endale 1-2 turnat päevas, mida ei grindiks igapäevaselt ning nv = suurem player base/$.

a 13veb ja 14veb on vastavalt esmaspäev ja teisipäev muidu. teinekord kontrolli enne kui lolle õigustusi hakkad tootma.

tolik
08.06.12, 04:26
http://i46.tinypic.com/v3klmx.jpg

Relamz
08.06.12, 04:46
http://i46.tinypic.com/v3klmx.jpg
:heart::biggrin:

Konso
08.06.12, 06:07
Ma ei mäleta, et ma oleks ka mingi 400$ kuskil 2300se rolliga auku pannud. See ei tundu reaalne, kas on näha, et ma olen nii rebuysid teinud jne *vaevalt* ? Ainuke seletus oleks, et tegemist oli R-P, kus ma olen terve elu lubanud endale 1-2 turnat päevas, mida ei grindiks igapäevaselt ning nv = suurem player base/$. Keskmine turnade buy in tuli kindlasti mõistuste piires ning seda ma jälgingi. Kindlasti muutus eksitavaks, mul on kahju, et ma ta siia hetkel kisun, kuid rääkisin käsperiga pargis lives oma stakest ja ütlesin et mul ca 2-3k alles ala mega kahju, et ma ei saa mängiad 100seid enam jne. Ta ütles, et see on normaalne ja võid mängida ikka. Ma ei aja seda kuidagi tema süüks, kuid antud hetkel ma jälgin average buy ini anyway siis ma mõtlesin ,et ju see ongi normaalne, miks ma ei peaks seda siis mängima. Seega ma olen terve elu nii mänginud ja täiesti fine BRM, antud nädala keskmine buy in tuli ka 21,42$ ala 7,5k buy in ala 350 turnat (sellest juttu allpool) Seega ma ei ole rikkunud seda ausus reeglit !


Kas sa ise adud kah mis teksti sa suust välja ajad? Reaalsuse taju on päris kadunud?

KAUA VÕIB?


http://www.youtube.com/watch?v=k_xQvxiHdLM

taipupole
08.06.12, 06:41
imre võiks madise pokernewsi stake teemadesse selle topicu lingi panna. näitaks sealsele rahvale ka, et tegu ei ole küll scammeriga, aga siiski tasuks hoiduda, sest op suhtumine ei kannata mitte mingit kriitikat ning samuti ei olegi ta tglt nii printing moneyzzzzzzzzzz vend. nähakse ka lõpuks graafikuid, et mis mehega tegu.usun, et see avaks nii mõnegi silmaklapid.

See, et tegemist pole scammeriga, on muidugi Brüno kohaselt: üüüüberloll jutt. Võtab 5000, ei mängi kaks aastat ja plärab, et "Tsill-grill, poisid-plikad, pole olnud kirjas, et pean üldse mängima kunagi, kui tunnet pole". Või võtan 10 000 EUR stake'i ja teen nosebleedis väikse HU. Tuleb-ei tule, sorks kutid, läks nii, polnud reeglites ju kirjas, et päris nii ei või.

Naljajutt.

taipupole
08.06.12, 06:47
Life time miinuse jutt on lihtsalt rumal. Saate sellest isegi aru.

Ei maksa tagasihoidlikuks jääda. Äkki ikka saaks kõikide kontode kasutajanimed ja blokeeringud igalt tracking-leheküljelt maha. Väga lihtne oleks tõestada, et sa pole life-time miinuses. Miks venitada?

Ma suudaks muidugi ühe põhjuse välja mõelda, miks peaks venitama.

isutuba
08.06.12, 07:00
Madis mis jutt see on ,et pole reegleid rikkunud.See ,et neid reegleid ei saanud nii täpselt kirja pandud,ei tähenda ,et sul on õigus siin vingerdada,viilida ja nussida(rahade maksmisest keelduda ,põhjendades seda sellega ,et reegleid ei olnud).Või sa arvad ,et sa võisid teha kõike mis ise tahad selle rahaga? Reeglites ei olnud ju kirjas ,et sa ei või seda raha cashoutida ja selle raha eest 5k epic litse minna nussima? Kas see siis tähendab ,et sul on õigus niimodi käituda.

http://i46.tinypic.com/v3klmx.jpg
Keegi sinu balla ballat ka sponsoreerima ei pea.

Ja nüüd vutt vutt rahasid kandma ,või siis maksegraafikut koostama.Nii see asi küll ei jää!

qbj0hn
08.06.12, 07:05
http://i46.tinypic.com/v3klmx.jpg

F hypocrite.

mcdyess
08.06.12, 07:34
Mina kui investor eeldan, et kogu stake algsumma makstakse tagasi, sest tegemist on ikka ilmselgelt stake reeglite jämeda rikkumisega. Nii et maksa ära või võta ühendust maksegraafiku osas.

EDIT:

Lisaks mainiks seda, et sind on hoitud ikka nagu s*itta pila peal. Kõik vähem tuntud mängijad, kes ka 20x väiksema jamaga hakkama on saanud, on liigitatud selleks ajaks petisteks ja teema Petiste alafoorumisse lükatud.

Junken
08.06.12, 07:35
Sorry aga mis krdi keskmisest BI-st sa räägid. Kui mul on 1000 roll ja mängin 10x1$ turnat + 1x100$ turnat tuleb average ka minbi 10 doltsi KESKMINE nagu 10 doltsi 100BI roll, aga see ei anna mulle õigust krdi 10BIsega rolliga seda 1 100$ turnat lasta. Ilmselge burning moneyzz

lisaks su graafiku jutule, vana faili nimi jääb kui sa avad vana faili ja seda oversaved, miks sa peaksid seda tegema?????? kui sa võtad hemist otse pildi(kuigi sul oli ptr ma ei tea kas seal saab teha nii) siis tuleb ka ise uus nimi tippida. Kuna sul oli cropitud pilt siis ilmselge print screen ja uue faili paintis tegemisel tuleb nimeks unitled vms. Mitte BB_won_over_hands_FOOOOOOOOR_Madis_Very
no se FOR madis on veel eriti kahtlane.

Maxi
08.06.12, 08:11
Tundub et Madis ei saa aru mis toiumb, võimalik et ta on isegi segaduses. Kas tõesti temale tundub et see on normaalne ja nii peabki stake olema?

Ma proovin tema keelde siis tõlkida: Madis kuule, see epic stake sinu epic lifestyle juurde, perse keerasid selle ja rikkusid neid epic üldtuntud hea tava tingimusi.



Aga samas, kui Madis mitte 1 juurosentigi tagasi ei maksaks siis see oleks ikka päris valus laks vastu näppe steikijatele. Kes kuradi loll selliste stake tingimustega nõustub?


4000€ SUPREME LONG RUN ONLINE STAKE :P
Alguseks planeeritud 19. Jan. Ehk TCOOPi alguseks.
Stake missioon:
*Piisavalt suur bankroll talumaks suurt MTTde variatsiooni nagu näha viimase stake graphilt ja mis summadesse see ulatuda võib.
*Mängin kõike mis ise tahan aga mõistuse piires obv arvan, et siin pole täpsemaid reegleid vaja kõik usaldavad mu mõistust ikka. (Ehk standard MTTd nagu eelmine stake + SnGd, ainuke asi mida ei mängi on cash (kui mega gigasinisuurtvaaaala just ei näe) )
*Kestvus ? Kõik oleneb, minu silmis oleks normaalne paar kuud VÄHEMALT. Kui tuleb mõni hit ka vahepeal võib nö dividende välja võtta :P.
*Palju ma mängin ? Just as much as i would like to. Ei mängi üle, väsinud peaga jne. On vaja firmaga ka tegeleda, kuid see ei võta kogu mu aega. (mainin, kuna osad ootavad mu standard 3k+ MTT kuid nagunii:P)
*Stakeback + Profit 50/50

Minu poolsed nõudmised investorile:
*Ei hakka vinguma, kui raha on kuid kinni isegi kui roll on kasvanud 50% or something. Et mängida suuremaid mänge stabiilsemalt on vaja ka suuremat rolli.
*Ma ei vaja lisa pinget sellega, kui räägitakse rolli suurusest kui näha, et jooksen mõnusalt alla EV (nagu viimane stake, pole vaja sõna võtta kui variatsiooni ei mõista)
*Ehk investorile, kes mõistab MTT maailma ja on nõus long run investeeringut tegema. Sellist nii max EVga stake projekti ma pole veel siinsetes foorumites imo näinud.

See nõudmised investorile on ikka epicud, suures rahasaamise himus on investorid enda õigused täiesti ära unustanud. Loll rahaahnus mis muud, vaja ju kiiresti stake ära võtta, muidu jääb äkki ilma.

Ühesõnaga: ülbik staketav ja pimedad rahaahned investeerijad = see kompott siin. head isu

OpenFold
08.06.12, 08:14
"Starsist pole kahjuks ikka vastust tulnud, kuid ei huvitagi see enam. 10-20k pole seal ever plussi nagu ma arvasin, kuid see ei muuda mu life time öeldud profiti summat üldse."

http://smileyti.me/wp-content/uploads/jackie-chan-meme-facebook-chat.jpg

kjmrc
08.06.12, 08:20
Sooviks +1'da Maxi posti - nii see oli ja eks omad vitsad peksavad. Aga obv keegi investoritest ei arvanud, et Madisel sellised luukered kapis on ja ta obviously mängis üle oma võimete ja BRM. Anyway, enne kui seda graafikut polnud välja toodud SC'st, tahtsin juba siia ka kirjutada, et kas te investorid tõesti arvate, et inimene ei taha tunniks või isegi nädalaks oma graafikuid avalikkusele näidata, et mingeid sekeldusi ei tuleks biitimise osas? Dafuq, peale 1 lehekülge graafiku palumis poste sain ma insta aru, et nii baller-härpleja-uhkustaja näitaks oma graafikuid igakell kui tal seal midagi soliidset näidata oleks. Jutt sellest, et see annab vastastele tohutu edge, kui tunniks/päevas/24h lahti teha SC, on lihtsalt puhas lauslollus.

Madise suhtumine, siia teemadesse postitamine - tundub, et tegu on mitte kõige targema pliiatsiga. Mitmeid poste nõutakse ühtesi asju, baller kirjutab hoopis aiaaugust. Ja nii 5 lehekülge jutti :D Mõtlesin, et kas on mingi psühhiline häire inimesel või miks ta ei taha kirjutada asjadest, mida investorid nõuavad, aga aru ma ei saa, mis sellel inimesel on viga, et ta nii on keerutanud kõikidest küsitud vastustest välja ennast.

mait47
08.06.12, 08:30
Nojah eks igal sammul kumab läbi nagu M. suhtuks sellesse stakesse nagu freerolli. Nagu see oleks teene teistele, et ta nende raha eest mängib siis kui endal viitsimist on. Avg BI jälgimine võib iseenesest reasonable olla, aga antud juhtum on muidugi ekstreemne. Henri K. antud juhul tõenäoliselt ei teadnud et M. tõenäoliselt ever high stakes MTT biitinud pole, erinevalt temast endast kelle tulemused on kõigile nähtaval.

OpenFold
08.06.12, 08:30
Sooviks +1'da Maxi posti - nii see oli ja eks omad vitsad peksavad. Aga obv keegi investoritest ei arvanud, et Madisel sellised luukered kapis on ja ta obviously mängis üle oma võimete ja BRM. Anyway, enne kui seda graafikut polnud välja toodud SC'st, tahtsin juba siia ka kirjutada, et kas te investorid tõesti arvate, et inimene ei taha tunniks või isegi nädalaks oma graafikuid avalikkusele näidata, et mingeid sekeldusi ei tuleks biitimise osas? Dafuq, peale 1 lehekülge graafiku palumis poste sain ma insta aru, et nii baller-härpleja-uhkustaja näitaks oma graafikuid igakell kui tal seal midagi soliidset näidata oleks. Jutt sellest, et see annab vastastele tohutu edge, kui tunniks/päevas/24h lahti teha SC, on lihtsalt puhas lauslollus.

Madise suhtumine, siia teemadesse postitamine - tundub, et tegu on mitte kõige targema pliiatsiga. Mitmeid poste nõutakse ühtesi asju, baller kirjutab hoopis aiaaugust. Ja nii 5 lehekülge jutti :D Mõtlesin, et kas on mingi psühhiline häire inimesel või miks ta ei taha kirjutada asjadest, mida investorid nõuavad, aga aru ma ei saa, mis sellel inimesel on viga, et ta nii on keerutanud kõikidest küsitud vastustest välja ennast.

"Mõistus on väga rahunenud. Aga keha ei lase kvaliteetselt kirjutada. Olen väga palju psühholoogiat õppinud ja teen seda igapäevasel siia maani juba nii kaua kui ma mäletan. Selle kõige kohta saaksin..." - Madis Very

kallekusta
08.06.12, 08:33
Njaaa siia teemasse arvatavasti jäi ka Olympic Pro Teami koht. Vähemalt siseinfo põhjal see niimoodi on........

leits
08.06.12, 09:06
Nojah mis siis ikka .. suurepärane "maine" kogu eluks

Lowry
08.06.12, 09:07
4000€ SUPREME LONG RUN ONLINE STAKE :P
Alguseks planeeritud 19. Jan. Ehk TCOOPi alguseks.
Stake missioon:
*Piisavalt suur bankroll talumaks suurt MTTde variatsiooni nagu näha viimase stake graphilt ja mis summadesse see ulatuda võib.
*Mängin kõike mis ise tahan aga mõistuse piires obv arvan, et siin pole täpsemaid reegleid vaja kõik usaldavad mu mõistust ikka. (Ehk standard MTTd nagu eelmine stake + SnGd, ainuke asi mida ei mängi on cash (kui mega gigasinisuurtvaaaala just ei näe) )
*Kestvus ? Kõik oleneb, minu silmis oleks normaalne paar kuud VÄHEMALT. Kui tuleb mõni hit ka vahepeal võib nö dividende välja võtta :P.
*Palju ma mängin ? Just as much as i would like to. Ei mängi üle, väsinud peaga jne. On vaja firmaga ka tegeleda, kuid see ei võta kogu mu aega. (mainin, kuna osad ootavad mu standard 3k+ MTT kuid nagunii:P)
*Stakeback + Profit 50/50


Sry. See küsimus ka enne läbi käinud. Aga ma tõesti ei leia kus on kirjas, et stake toimub ainult pokerstarsis?
Siin on kirjas, et "Mängin kõike mida ise tahan".

eddi
08.06.12, 09:14
4000€ SUPREME LONG RUN ONLINE STAKE :P
Alguseks planeeritud 19. Jan. Ehk TCOOPi alguseks.
Stake missioon:
*Piisavalt suur bankroll talumaks suurt MTTde variatsiooni nagu näha viimase stake graphilt ja mis summadesse see ulatuda võib.
*Mängin kõike mis ise tahan aga mõistuse piires obv arvan, et siin pole täpsemaid reegleid vaja kõik usaldavad mu mõistust ikka. (Ehk standard MTTd nagu eelmine stake + SnGd, ainuke asi mida ei mängi on cash (kui mega gigasinisuurtvaaaala just ei näe) )
*Kestvus ? Kõik oleneb, minu silmis oleks normaalne paar kuud VÄHEMALT. Kui tuleb mõni hit ka vahepeal võib nö dividende välja võtta :P.
*Palju ma mängin ? Just as much as i would like to. Ei mängi üle, väsinud peaga jne. On vaja firmaga ka tegeleda, kuid see ei võta kogu mu aega. (mainin, kuna osad ootavad mu standard 3k+ MTT kuid nagunii:P)
*Stakeback + Profit 50/50


Sry. See küsimus ka enne läbi käinud. Aga ma tõesti ei leia kus on kirjas, et stake toimub ainult pokerstarsis?
Siin on kirjas, et "Mängin kõike mida ise tahan".

Peame ju ikka eeldama, et antud summa raames. Isegi kui mõelda nii, et pole kirjas konkreetset saiti. Kui ta oleks selle kindla stake'd summaga kuskil mujal mänginud, siis muidugi. Aga kui ta kuskil mujal enda rahade eest mängis, siis see ei tohiks küll siia alla minna.

HerrJanks
08.06.12, 09:19
Peame ju ikka eeldama, et antud summa raames. Isegi kui mõelda nii, et pole kirjas konkreetset saiti. Kui ta oleks selle kindla stake'd summaga kuskil mujal mänginud, siis muidugi. Aga kui ta kuskil mujal enda rahade eest mängis, siis see ei tohiks küll siia alla minna.

Täpselt

Junken
08.06.12, 09:20
no aga kuidas sa teed rahal vahet. äkki läks starsi hoopis 2500€ stake raha ja 2500€ Madise enda raha?

masterpuppet
08.06.12, 09:21
Mida te mäslete nende stake reeglite ümber. Inimene ilmselgelt pettis investoreid (vahet ei ole, et ta otseselt ei postitanud võltsitud graafikuid, konglutentselt tegi ta seda ikka) ning leping on tühine. Vaat, et poisu tegevus annab isegi kelmuse koosseisu kokku.

eddi
08.06.12, 09:34
no aga kuidas sa teed rahal vahet. äkki läks starsi hoopis 2500€ stake raha ja 2500€ Madise enda raha?

Kui natuke teemat jälgida, siis on ju näha, et ta ei cashoutinud ehk siit sulle vastus;). Oleks ta vahepeal eure välja võtnud, siis muidugi.




Mida te mäslete nende stake reeglite ümber. Inimene ilmselgelt pettis investoreid (vahet ei ole, et ta otseselt ei postitanud võltsitud graafikuid, konglutentselt tegi ta seda ikka) ning leping on tühine. Vaat, et poisu tegevus annab isegi kelmuse koosseisu kokku.

Just-just. See, et ta kuskil mujal grindis nüüd enam vahet ei ole, investorid on ka enda nõudmised selgeks teinud (mingi osa vähemalt nendest) ja nüüd tuleb siis lahendust oodata.

pastilaa
08.06.12, 09:41
OP enne graafikute ilmsikstulekut:
Ma ei taha seda kunagi näidata. See pole siin teie asi üldse. See ei muuda ka midagi, mis minu profitist arvatakse. Ma tean, et on korras. Kui arvatakse, et ma gamblor ja 100k miinustes siis teeb see mu profitile veelgi rohkem rõõmu.

Ja pärast:
et selline aga mul polnud aimugi, et seal nii metsas asi on rakeback ei tee ka seda kasumit nii suureks kui ma olin kindel et see näitab ja mänge on ka palju vähem kui ma arvasin ma olin kindel et seal ala 10-20. Wtf kust see raha siis tulnud

http://www.upload.ee/image/2408352/epic.jpg

PlanetRJ
08.06.12, 10:09
lol pilt

Svenza
08.06.12, 10:09
Tsiteerime siis :" Mis see minu asi on kui raha pole, mina ei pea sellepärast reeglite rikkumist sponsoreerima. Võime rääkida mingist maksegraafikust vms ei peagi kõike kohe ära kandma võta aga ühendust. Nii see asi igatahes küll ei jää".
tundub, et noorhärral tuleb Gabrieliga ühte heita... Paistab, et tuleb ikka stake kogu summa ulatuses välja maksta. Ootan põnevusega siia teemasse juba maksegraafikut. Kuna sul raha ei ole, äkki lähed teed tollele litsile keelekat, saad äkki oma 2800€ tagasi. Abiks seegi ju raskel ajal.
Kui mingit maksegraafikut ei tule või rahuldavat lahendust, olen sunnitud ropult trenni tegema.

Option 1
http://www.youtube.com/watch?v=P2hXQgaizN8

Pean kahjuks foorumikaaslasi kurvastama, et hüpe ei tule mul välja...
Option 2
http://www.youtube.com/watch?v=e4fwpm1G_fE

Võta vanaema käest võlgu, või müü oma stuffi maha. Ilmselgelt sul ei õnnestu antud konditsioonis pokkeri biitimine (kahtlen kas sa kunagi biitind oled, lihtsalt hiiteril luckbox). Asi on tõsine, hakka maksma!

Rage
08.06.12, 10:16
mm.. võibolla ma olen siin kuidagi midagi misreadinud, aga mida see Svenza siin ässab? Temal ühtegi staket siin ei ole, Madis talle midagi võlgu ka ei ole? Kes teda siia kohtunikuks/vahemeheks palkas?

ok2aa
08.06.12, 10:17
pean svenzat kurvastama, et tõenäoliselt mingit 2,8k€ litsi pole kunagi olnudki. arvatavasti tegi järjekordse madise fantaasiaga.

Junken
08.06.12, 10:20
Kui natuke teemat jälgida, siis on ju näha, et ta ei cashoutinud ehk siit sulle vastus;). Oleks ta vahepeal eure välja võtnud, siis muidugi.



kui natuke auditit vaadata siis seal alguses näha et kogu summa ei läinud korraga starsi, vaid jupikaupa

valustyng
08.06.12, 10:21
mm.. võibolla ma olen siin kuidagi midagi misreadinud, aga mida see Svenza siin ässab? Temal ühtegi staket siin ei ole, Madis talle midagi võlgu ka ei ole? Kes teda siia kohtunikuks/vahemeheks palkas?

Kui Svenza või keegi teine häält ei teeks, siis stakejad oleksid vait ja Madis tõmbaks bustoks ning öeldakse GG.

Codecci
08.06.12, 10:22
kui natuke auditit vaadata siis seal alguses näha et kogu summa ei läinud korraga starsi, vaid jupikaupa
Starsis depo limiidid.

hakkameimema
08.06.12, 10:22
pean svenzat kurvastama, et tõenäoliselt mingit 2,8k€ litsi pole kunagi olnudki. arvatavasti tegi järjekordse madise fantaasiaga.

Aga see ei muuda ju tema litside alla pandud kogusummat...



Life time miinuse jutt on lihtsalt rumal. Saate sellest isegi aru. Starsist pole kahjuks ikka vastust tulnud, kuid ei huvitagi see enam. 10-20k pole seal ever plussi nagu ma arvasin, kuid see ei muuda mu life time öeldud profiti summat üldse.

Lowry
08.06.12, 10:26
mm.. võibolla ma olen siin kuidagi midagi misreadinud, aga mida see Svenza siin ässab? Temal ühtegi staket siin ei ole, Madis talle midagi võlgu ka ei ole? Kes teda siia kohtunikuks/vahemeheks palkas?

Avalik foorum. Avalik stake. Ja, kui kord on käest ära siis tõttab Svenza appi.
http://www.upload.ee/image/2410871/abipolitseinik.jpeg

HerrJanks
08.06.12, 10:26
mm.. võibolla ma olen siin kuidagi midagi misreadinud, aga mida see Svenza siin ässab? Temal ühtegi staket siin ei ole, Madis talle midagi võlgu ka ei ole? Kes teda siia kohtunikuks/vahemeheks palkas?

sama mõte

Pumper
08.06.12, 10:28
Raha eest saadud naised on parimad, eriti veel teiste rahade eest!

Ja Svenza palgati siin ju stakeja poolt enda esindajaks, kuna tekkis kartus et tegu võib olla skämmiga.

Svenza
08.06.12, 10:28
mm.. võibolla ma olen siin kuidagi midagi misreadinud, aga mida see Svenza siin ässab? Temal ühtegi staket siin ei ole, Madis talle midagi võlgu ka ei ole? Kes teda siia kohtunikuks/vahemeheks palkas?

Keegi ei võta ju initsiatiivi ülesse. Investorid on vait nagu tummahambad. Imre käis omapoolse variandi välja, fikuuuu tahtis täissummat tagasi. Ülejäänud millegipärast vaikivad. Mind pole keegi palkand siia, olen lihtsalt investorite huvide eest väljas, et nad oma rahad tagasi saaksid. Steikimise maine on ka jäädavalt p.utsis nüüdsest.
Kuda ma panen nüüd mingi steigiteema püsti TCOOPi jaoks kui isegi Eesti meistrit ei saa usaldada? Märtsikuust saadik on see teema venind nagu kuke tatt, aeg oleks tegudele asuda seltsimehed. Kus need investorid on kõik? Nii head sõbrad ja jäägitult truud ****-Madisele, et andestavadki poisikese lolluse??? Stake peab täies ulatuses tagasi makstud saama, olge see talle koolirahaks. Kui ma vait oleks ja hagu rohkem alla ei paneks, sureks teema varsti välja ja kõik lepiks kaotusega. Aga nagu ta ise mainis: Nii ei saa see asi jääda!

VisaHing
08.06.12, 10:30
kui natuke auditit vaadata siis seal alguses näha et kogu summa ei läinud korraga starsi, vaid jupikaupa

Ma unsure selle kohapealt.
Aga ta hoidis vist raha nii EURis kui USDs kontol. Seega sellest auditist br suht raske välja lugeda.

Rage
08.06.12, 10:32
nohjah olgu.. laske edasi... ma vaatan kõrvalt.. ma arvan, et kõik teavad mis minu arvamus üldse stakemisest on.. suht liigkasuvõtmine nii stakejate poolt kui loll otsus staketava poolt.. ja imho on kogu sellesse "ärimudelisse" sisse kirjutatud kõrge feilimise ja emotsioonide ja sitaketramise jms protsent..

mait47
08.06.12, 10:38
Mina kui investor eeldan, et kogu stake algsumma makstakse tagasi, sest tegemist on ikka ilmselgelt stake reeglite jämeda rikkumisega. Nii et maksa ära või võta ühendust maksegraafiku osas.

EDIT:

Lisaks mainiks seda, et sind on hoitud ikka nagu s*itta pila peal. Kõik vähem tuntud mängijad, kes ka 20x väiksema jamaga hakkama on saanud, on liigitatud selleks ajaks petisteks ja teema Petiste alafoorumisse lükatud.

Meeldetuletuseks, et rahasid tagasi soovis ka kasutaja mcdyess

Pumper
08.06.12, 10:39
Ma unsure selle kohapealt.
Aga ta hoidis vist raha nii EURis kui USDs kontol. Seega sellest auditist br suht raske välja lugeda.

Kusjuures ta ise ütles vahepeal, et rahad on mööda saite laiali, kas asi ei ole mitte kahtlane. Selguse mõttes oleks aus ka teiste saitide graphe näidata või siis mittenäidata ja tagastada stake rahad + mõistlik intress teiste raha raiskamise eest (loe seismajätmise eest).

mcdyess
08.06.12, 10:39
Ennist kirjutasin oma seisokoha ka Svenza. Eeldan sama mis fikuuuu.


Mina kui investor eeldan, et kogu stake algsumma makstakse tagasi, sest tegemist on ikka ilmselgelt stake reeglite jämeda rikkumisega. Nii et maksa ära või võta ühendust maksegraafiku osas.

EDIT:

Lisaks mainiks seda, et sind on hoitud ikka nagu s*itta pila peal. Kõik vähem tuntud mängijad, kes ka 20x väiksema jamaga hakkama on saanud, on liigitatud selleks ajaks petisteks ja teema Petiste alafoorumisse lükatud.

flipmachine
08.06.12, 10:43
Mina ootan ka 100% investeeringu tagastamist!

vinney
08.06.12, 10:45
seni kuni see seniiline ballatron oma ajugripiga aru ei saa, mis ta korda saatnud polegi midagi loota kui roundhouse 360 hüppesse kannaga

Ghost0
08.06.12, 10:46
suht liigkasuvõtmine nii stakejate poolt kui loll otsus staketava poolt.. ja imho on kogu sellesse "ärimudelisse" sisse kirjutatud kõrge feilimise ja emotsioonide ja sitaketramise jms protsent..
Kuidas see liigakasuvõtmine on kui feilimise protsent on kõrge? Heategevus pigem.

pafka666
08.06.12, 10:48
Järgnevad päevad olen eemal nagunii. Seega pole võimalust siin homme eriti tagasi tulla.
Mingit maksegraafikut ma ei hakka nagunii tegema ma ei ole siit kellegilt jõu või jõuta raha välja pressinud. See pole mingi laenu võtmine. Kõik teadsid reegleid, kõik teadsid tingimusi, kõik teavad, et kõik ei lähe alati hästi. See võtab minu silmis kõik kokku.
Antud teema on läinud liiga reaalseid süüdistusi ja vägivaldseid asju täis mul ei ole soovi enam tundmatudega seda staket edasi teha vaid jätkan inimestega keda usaldan ja irl tean ning kes pole kindlalt mõttetu debiilse vägivalla taga.

Kui jätta välja Svenza vägivalla jutt siis ülejäänud osa pealt on tal õigus. Ma ei saa aru mida tähendab ma olen järgmised päevad eemal??? Internet saab otsa? Arvuti aku on tühi? või tehakse kuskil Abja- Paluojal ÜKT tunde?
Ma saan aru et foorumi omanike huvides on see et siin käiks trall hommikust õhtuni aga oleks aeg sellele teemale joon alla tõmmata, sest Madiselt obv mingit konstruktiivset lahendust ei tule.

Kodu
08.06.12, 10:51
Suurüritus: Olympic-Online Poker Series Tallinn Live täna
Seal saate staariga täna kohtuda.

Svenza
08.06.12, 10:52
Nii, hakkame siis arvet pidama. et pärast ametlikul kohtunikul lihtsam oleks.
1. Imre - Soovib tagasi seda raha mis hetkel alles on + Madise südametunnistuse järgi veel mingi summa.
2. fikuuuu - soovib tagasi stake 100% esialgse summa ulatuses
3. mcdyess - soovib tagasi stake 100% esialgse summa ulatuses
4. flipmachine - soovib tagasi stake 100% esialgse summa ulatuses

Kõik kellel veel pretensioone, pange siia kirja.

Pumper
08.06.12, 10:53
Soovitan stakejatele nii,e t kui rahad käes siis pm saate intressi ka küsida ilma kartuseta et pappa Smurf äkki üldse ei maksa.

valustyng
08.06.12, 10:56
järgmist Madise posti võite oodata järgmise nädalani ja siis vastab ka, et ei viitsi kõike läbi lugeda ja ootab coachingut

alaska
08.06.12, 10:57
Kas edasimängimine on praeguseks hetkeks keelatud?

Rage
08.06.12, 11:01
Kuidas see liigakasuvõtmine on kui feilimise protsent on kõrge? Heategevus pigem.kusjuures ma pidasin feilimise protsendi all silmas pigem seda sita ketramist a la stakede reeglitest saadakse valesti aru, tekivad omavahelised vaildused, staketav on süüdimatu ja ei saa aru mida tähendavad pärismaailmas kohustused ja nõuded jne...

Svenza
08.06.12, 11:04
Kas edasimängimine on praeguseks hetkeks keelatud?
IMO see peaks rangelt keelatud olema hetkel. Mingid postid tagasi ju mainis, et tõmbab kogu rolli bustosse ja ongi kogu ooper. Et siis ei pea ta midagi välja maksma, kumbki pool lepingut rikkund pole ja asi ants. Kõik Madise varad tuleks hetkel külmutada. Aga minge parki täna ja raputage poissi veidike. See on hetkel nagu mutiauk, iga kopika mis te tagasi saate, on tegelikult maast leitud raha. Milleks üldse steigiga jätkata kui inimene pole kunagi tõeliselt mängu biitind, elab roosa manna pilvedes ja olematutes winning graphides?

MrT2inem
08.06.12, 11:04
Kas edasimängimine on praeguseks hetkeks keelatud?

Härra EritiPuudega jaoks ei muuda see nii või naa midagi. Tal pikemat aega rõhk muudel saitidel ja livel.

KraindOnMaind
08.06.12, 11:07
epic sepic

kkkkkk
08.06.12, 11:08
Madis võta ennast kokku ja tunnista, et kui sa olid pokkeri mõistes alaealine ehk alla 21. Milleks sa ka hiljuti said.
Oled sa mänginud kontodega, mis pole sinu nimega. Me mõlemad teame sinu tulemusi nende erinevate kontodega. See torm mis kutsud endale peale nende avaldamisega ei saa olla pooltki sellest jamast mis siin hetkel toimub.
Vabandust seda avalikuks tehes aga sinust kahju hakates need jutud siin on juba liialt ära puhutud.

Investor
Oman kah suuremat sorti tükki sellest projektist.

Ch.

MrT2inem
08.06.12, 11:09
Kusjuures ta ise ütles vahepeal, et rahad on mööda saite laiali, kas asi ei ole mitte kahtlane. .

Imo on see teema ka vähe kahtlane. Üritasin leida seda posti a krt põhiliselt toodab ta mõtetut huumorit ja ei leia kuskilt seda väidet.

ponoke
08.06.12, 11:11
ei poolda vägivalda aga kuna tegu on kõige lihtlabasema pettusega(nt panga väljavõtte võltsimine järelmaksu saamiseks) ja kohtusse teda keegi ei tiri siis pole ju muud varianti kui metsa viia ja rääkida austusest teiste kodanike suhtes. siis räägib siin neegri ghetost jne ma olen päris veendunud, et enamuses maailma riikides oleks 5K euri pärast ta juba ära lõigatud avalikult,et vältida sarnaseid juhtumeid.

Pumper
08.06.12, 11:12
Imo on see teema ka vähe kahtlane. Üritasin leida seda posti a krt põhiliselt toodab ta mõtetut huumorit ja ei leia kuskilt seda väidet.

Seda saab iizilt kustutada, modedelt peaks uurima, kõigehullem on see kui ta on selle edinud, siis ei saa infi ka kätte.

MrT2inem
08.06.12, 11:18
Seda saab iizilt kustutada, modedelt peaks uurima, kõigehullem on see kui ta on selle edinud, siis ei saa infi ka kätte.

Pm tuleks see asi kiiresti selgex teha. Kui ta nii väitis ja nüüd väidab, et ainult stars kuulub diili raame siis saab siis järeldada järjekordset reeglite rikkumist või teisel juhul saab arvestada teiste saitide tulemusi diili raamesse - valida tuleks selline variant muidugi, mis investoritele kasulikum on .. lol.

Teema kisub nii huvitavaks, et tuleb ilmselt järjekordne pokkerivaba päev.

sorm
08.06.12, 11:19
Madis võta ennast kokku ja tunnista, et kui sa olid pokkeri mõistes alaealine ehk alla 21. Milleks sa ka hiljuti said.
Oled sa mänginud kontodega, mis pole sinu nimega. Me mõlemad teame sinu tulemusi nende erinevate kontodega. See torm mis kutsud endale peale nende avaldamisega ei saa olla pooltki sellest jamast mis siin hetkel toimub.
Vabandust seda avalikuks tehes aga sinust kahju hakates need jutud siin on juba liialt ära puhutud.

Investor
Oman kah suuremat sorti tükki sellest projektist.

Ch.

Nu seda ma arvasin juba ammu, aga ei tahtnud lihtsalt välja öelda, kuna pole minu asi ja teiste kontode alt mängimine pole nagu väga lubatud ka. Kuigi tean palju "alaealisi", kes seda teevad.

MrT2inem
08.06.12, 11:22
Nu seda ma arvasin juba ammu, aga ei tahtnud lihtsalt välja öelda, kuna pole minu asi ja teiste kontode alt mängimine pole nagu väga lubatud ka. Kuigi tean palju "alaealisi", kes seda teevad.

Teeksin isegi nii, aga pakun, et see post mida sa tsiteerisid on lihtsalt mingi Madise bestika poolt Madise maine päästmine. Et ala graafid jooksevad lakke ja rulli pritsib igas suunas suuremates kogudes kui verd Svenza kannapöördest peale 7dat Juulit. Aga mida mina ka tean ... Lihtsalt minu arvamus.

Maxi
08.06.12, 11:27
Arvestades ka seda, et Madise nö firmal

On vaja firmaga ka tegeleda, kuid see ei võta kogu mu aega.
on maksuvõlgnevus, siis see 5k€ tagasimaksmine võib olla võrdlemisi raskendatud. Imho aitaks kõige rohkem kui ta ise tuleks foorumisse ja räägiks kõik ausalt ära, saaks äkki mingi lahenduse välja mõelda. Pead jaanalinnuna liiva alla peites teeb ta endale aina suurema karuteene.

E: Madis, praegu vaatad seda teemat siin, räägi nagu asjad on

neeme
08.06.12, 11:29
Imho aitaks kõige rohkem kui ta ise tuleks foorumisse ja räägiks kõik ausalt ära, saaks äkki mingi lahenduse välja mõelda. Pead jaanalinnuna liiva alla peites teeb ta endale aina suurema karuteene.

Praegu foorumis, tulemas mingi pikem post ilmselt. Kas on tüüp mõistuse pähe võtnud või ei.... lähiminutid näitavad. :D

Madis Very
08.06.12, 11:29
Palun ärge segage teisi inimesi sellesse ala käsper, linnamäed.
Ma ütlesin, et nad pole sellega seotud ja pole vaja trollimist suuremaks ajada.

Stake teema mis mul oli kasutajaga DreadHead PNsis. Soovisin ka päras läbirääkimist tagasi seda osa rollist millega
ta mängis üle rolli. Kogu projekt minu poolt oli 300€. Mängis kõik õigesti ja probleeme ei olnud aga kui jäi alles
alla 150€ mängis keelatuid mänge/üle rolli. Ning peale meie vahelist arutamist seda osa ma tagasi soovingi.
Siia maani. Alguses vaidlesime üsna avalikult ja palju. Privaatsemalt vist alles jõudsime lahenduseni, et see on
minu poole risk alguses ja poole tagastamine on õigustatud. Seda võib ta siin kinnitada ka kui satub siia.

Ei mõista mis puutub probleemidesse mu failinimed millega ma olen salvestanud pildid. Lihtsalt salvestan vanu üle,
mis mul niisama desktopil istuvad.

Ma ei ole kustutanud ka ühtegi posti, kus ma olen väitnud et roll on saitide peal laiali. Seda saavad ju moded
historyst või taolise funktsiooni kaudu uurida ?

Õigus, et mul oli eur/usd eraldi. Audit on siin korduvalt läbi käinud. Sealt, kui summad kokku liita eur/usd oma
näete, et kõik kontol alati ilusti olnud. Kõigil võimalus seda auditi kaudu kontrollida. Summa läks jupi kaupa kuna
olid limiidid ja osad kasutajad maksid hiljem. Selle kohta ka kõik vajalikud postis minevikus olemas.

Starsist Madis Very kontost pole kahjuks vastust tulnud aga tunnistan, et mu unistus on crushed siis. Olin kindel,
et olin seal suurem võitja. Ma küll sain seal hakata mängima alates eelmise aasta lõpust. Ja enne seda paar a/kuud
tagasi olin oma arust küll seal teeninud piisavalt, et oma numbreid õigustada.

See "hookers" money on väga out of the box. Ei puutu asja aga see oli maja rent ja taolised asjad lihtsalt peoks.

Kus paar lehte tagasi ma mainisin, et ma lasen rolli bustosse ja gg ? Miks ma peaks nii ütlema ja üldse tegema.
Paluks oma sellise posti näitamist palun. Sellist asja ei ole olemas. Ei ole vaja õli tulle valada alusetu asjadega.

Muidugi on hetkel edasimängimine starsis madis veryga keelatud.


Madis võta ennast kokku ja tunnista, et kui sa olid pokkeri mõistes alaealine ehk alla 21. Milleks sa ka hiljuti said.
Oled sa mänginud kontodega, mis pole sinu nimega. Me mõlemad teame sinu tulemusi nende erinevate kontodega. See torm mis kutsud endale peale nende avaldamisega ei saa olla pooltki sellest jamast mis siin hetkel toimub.
Vabandust seda avalikuks tehes aga sinust kahju hakates need jutud siin on juba liialt ära puhutud.

Investor
Oman kah suuremat sorti tükki sellest projektist.

Ch.

Tere Chris. Kaua ma sulle rääkima pidin, et tee siia konto lõpuks :D.
Ei kommenteeri antud oletust. Aga kui ma oleksingi nii teinud siis see teeks asja minu arust veel hullemaks ja ban ning raha läinud ...


Sellest kõigest tulenevalt olen mõelnud, et average buy ini reegel on jah lollus. Ilmselgelt ei saa seda kasutada
üle, et muidugi on 10x5 ja 1x 500 keskmine väga väike. Kuid ma ei teinud seda üle 4x tavalise. 27 KO, tavaline
ning kõrvale 100 freezekas (auditist näha, et pole teinud 2x chances uuesti ja 109R turnasse pole kütnud midagi,
ei mäletagi antud rebuy turna mängimist kuna mis mõttega minna sinna ilma rebuyta, paluks kas saaks uuesti selle väjavõtte
auditist).
Nõustun teiega, et see reegel on lollus. Olen valmis tagastama rahad nagu teinud DreadHeadiga, kui mängisin üle
nö kirjutama reegli BRM reeglitest. 2300 rolliga teha üks 100ne ei ole kuidagi õigustatav ning realistlikult mõeldes
kasumlik tegevus. Isegi võibolla siis 1-4 tabledes. See ei loe ja ei ole edasi viiv. Saame kokku leppida kust alates
hakkasin mängima üle rolli ning see summa fikseerituna tagasi maksta.
Jätkuvalt olen nõus näitama läbi skype usaldatavatele inimestele oma graphe, kui nad ei ütle usernamesid edasi ja kinnitavas kasumeid. See tõestab,
et ma olen olnud soliidne võitja minevikus. Selline võimalus tuleb pühapäeval, kui olen tagasi kodus.
Olen see nädalavahetus mängimas Tallinnas võin seal rahulikult asju arutada ja olen alati seal olemas. Paljudel on ka mu number olemas ning
võib alati ühendust võtta. Mängu ajal ilmselgelt ainult rääkida ei saa. 15% on ära müüdud ning mu põhimõte ei luba 1 käsigi lauast eemal olla.

Paluks uuesti mitte ülereageerimist ja alusetutele asjadele reageerimist. See asi laheneb ilusti ja ma ei taha teha stakele halva kuulsust, mida Svenza
ainuke asi milles ma ka temaga nõustun välja tõi. See on pikas jooksus meile jama ning privaatseid stakesid pole võimalust kaasa eladis jälgida.


/tekst tuli väga imelikult tühikuid täis, kuna kirjutasin seda notepadis

Madis Very
08.06.12, 11:30
Arvestades ka seda, et Madise nö firmal

on maksuvõlgnevus, siis see 5k€ tagasimaksmine võib olla võrdlemisi raskendatud. Imho aitaks kõige rohkem kui ta ise tuleks foorumisse ja räägiks kõik ausalt ära, saaks äkki mingi lahenduse välja mõelda. Pead jaanalinnuna liiva alla peites teeb ta endale aina suurema karuteene.

E: Madis, praegu vaatad seda teemat siin, räägi nagu asjad on


Ärkasin paar minutit tagasi. Kirjutasin vastuse enne hammaste pesemist ja hommikusööki. See põhimõtteliselt peaks ütlema, et ma ei peida ennast kuhugi. Lihtsalt magasin. Ma ei peida ennast kunagi kuhugi olen seda juba korduvalt maininud.

sixmax
08.06.12, 11:37
ThumbsUp.JPG

Timpz
08.06.12, 11:40
aga inimesed tahvad ju 100% raha tagasi, keda see sinu staketava jutt kotib

neeme
08.06.12, 11:40
Ava endal OPR pokerstarsil. Seal on väga kerge vaadata, mis kuupäeval mis BI'ga turnat mängisid. Filtrimine kerge. Ilmselt tuleb sul siiski kogu roll tagasi maksta, sest vaevalt isegi 5k€ mingi 100$ rebuy turniire mängida on mõistlik. Jaanuaris oled ka mängind 200$ turniiri ( ei tea kas stake ajal või enne stake - selleks oleks hea OPR lahti saada ).

Suured MTT vennad võivad sulle öelda, et turbo turniiride jaoks kus rahvast on ikka 200+, pole normaalne 50bi.

bauss
08.06.12, 11:41
pmst siis kui 5k stakest 3k kaotaks turkade "bad runni tõttu" ja allesjäänud 2k euriga näen nl2000 lauas "hüpersupergigavaala" ja saan cooleri ning kaotan, siis maksan ainult 2k€ tagasi?

MrT2inem
08.06.12, 11:42
aga inimesed tahvad ju 100% raha tagasi, keda see sinu staketava jutt kotib

Täpselt.

A kes see usaldusisik olla võiks ? Mõni ÜhePosti mees ? Ise pooldaks Imret või mõnda teist tuntud pokkerinägu.

Madis Very
08.06.12, 11:43
aga inimesed tahvad ju 100% raha tagasi, keda see sinu staketava jutt kotib

Eks reaalselt mõeldes tahaks ikka maksimumi tagasi, kui näha, et asjad on hapuks läinud. Ei süüdista lihtsalt ütlen selle välja. Tundub täiesti inimlik.
Kuid kõigile olid riskid ja asjaolud teada. Ma ei ole terve rolli ulatuses üle mänginud auditist on kergelt näha, kust maalt läks see vahetevahel mitte realistlikuks long run mängimiseks. Selle summa saame fikseerida ja olen valmis sellest alates seda raha tagastama.

Madis Very
08.06.12, 11:43
Täpselt.

A kes see usaldusisik olla võiks ? Mõni ÜhePosti mees ? Ise pooldaks Imret või mõnda teist tuntud pokkerinägu.

Ma arvan, et Rankat usaldavad siin kõik. Kui tal aega on võime ära teha ta mul juba skypes olemas ka (kellel poleks). Saan asjad ära näidata. Aga ma pean olema 100% kindel, et kasutajanimed ei leki ja vajan lubadust ka selle saladuse hoidmiseks.

Nagu ütlesin olen tagasi pühapäeval ja siis nagu ikka magan terve päeva. Arvan, et õhtul alates 16-18 olen ikka üleval ning skypes olemas.

kallekusta
08.06.12, 11:44
Madis kas see ei ole valetamine kui sa investoritele räägid, et sa kindlalt biidid 180 menne ning imo need on ikka nii lihtsad jne ja kohe kohe tuleb jälle mõni 10K+ MTT hitt. Kui su enda Starsi kõige suurem võit ligi 2K daala on 2,2 daalaselt rebuy turniirilt.???

Oleks sinu lausetes kasvõi korragi olnud sõnad VIST või VÕIBOLLA biidin seda limiiti ja tuleb ka suurem hitt

Madis Very
08.06.12, 11:46
Ava endal OPR pokerstarsil. Seal on väga kerge vaadata, mis kuupäeval mis BI'ga turnat mängisid. Filtrimine kerge. Ilmselt tuleb sul siiski kogu roll tagasi maksta, sest vaevalt isegi 5k€ mingi 100$ rebuy turniire mängida on mõistlik. Jaanuaris oled ka mängind 200$ turniiri ( ei tea kas stake ajal või enne stake - selleks oleks hea OPR lahti saada ).

Suured MTT vennad võivad sulle öelda, et turbo turniiride jaoks kus rahvast on ikka 200+, pole normaalne 50bi.

Doh, ma ei ole mänginud monster rebuy turnasid kuhu raha sisse tampinud. Olen SM võitnud fppde kaudu ka pileteid. Ei tea kas see oli mängimise ajal v kas olen üldse mänginud. Auditist saaks kõik välja näha tegelen sellega varsti ära.

Kas opr hetkel lahti polegi ? Mõtlesin et shark lahti siis on kõik. Kuhu ma pean meili saatma et seda saada ?

Madis Very
08.06.12, 11:47
Madis kas see ei ole valetamine kui sa investoritele räägid, et sa kindlalt biidid 180 menne ning imo need on ikka nii lihtsad jne ja kohe kohe tuleb jälle mõni 10K+ MTT hitt. Kui su enda Starsi kõige suurem võit ligi 2K daala on 2,2 daalaselt rebuy turniirilt.???

Oleks sinu lausetes kasvõi korragi olnud sõnad VIST või VÕIBOLLA biidin seda limiiti ja tuleb ka suurem hitt

Elu suurim hitt selline ? Ei
Ütlen jälle, et foorumist valige usaldusisik välja ning pühapäeval näitan tõelisi kontosi kus mänginud.

kallekusta
08.06.12, 11:47
Sinna pead saatma, kustkaudu ka kinni panid IMOOOOOOOOOOOOOOO

lollakas

Lowry
08.06.12, 11:48
Krt.

Kui rikkusid reeglit ja investorid tahavad 100% raha tagasi. Millega ka enamus foorumlasi nõustuvad/nõuavad siis kahjuks sul Madis pole siin enam sõnaõigust. Sina ei otsusta, kuipalju sa arvad, et võiksid tagasi maksta. Ehk Sina ei dikteeri enam siin. Võid teha omapoolse pakkumise. Kuid nüüd on hilja vist juba. Sest investorid lõpuks hakkasid sõna võtma, et kui palju keegi tagasi tahab. Ja paraku sul tuleb täita nende nõudmised.

Madis Very
08.06.12, 11:49
Sinna pead saatma, kustkaudu ka kinni panid IMOOOOOOOOOOOOOOO

lollakas

Päris viisakas oled.
Ma pole aastaid sellega tegelenud nagu ütlesin sain starsis oma kontoga mängima hakata alles eelmise aasta lõpus. Enne seda oli tore eesti litsentsi probleem. Ehk ma peaksin meili saatma KUHUUUUUUUU IMOOOOOOOOOOOOOOOOO ?
... OPRi või starsi supporti ?

///auditist kergem näha siis ka balancet ja asju näha. Opr ju lihtsalt näitab kuupäevi. Sellest pole otsest kasu.

taipupole
08.06.12, 11:52
Ma pole aastaid sellega tegelenud nagu ütlesin sain starsis oma kontoga mängima hakata alles eelmise aasta lõpus. Enne seda oli tore eesti litsentsi probleem.

Aga kas saaks ka teiste saitide kontode nimed jms või on see suur nononononononotrollolololololololooo?

kallekusta
08.06.12, 11:53
Saadan sinna maili kuhu eelmine kordki saatsid. 99,99999% rahval siin foorumis ei ole need andmed varjatud. Seega peaksid ikka ise teadma kuhu saata. Kui sa oleksid hittinud SCOOPILT main eventi võidu siis oleks kõik graafikud olnud kohe järgmine päev lahti ning eritis.eu pildid jne....

lollakas on sinusuguse eneseimetlejast naksitralli kohta isegi pehmelt öeldud. Kreisiraadio poisid liigitaksid sind kohe lahtrisse: MÕTTTTTETUUU MEEES IMOOOOOOOOOOOOOOO

Madis Very
08.06.12, 11:54
Aga kas saaks ka teiste saitide kontode nimed jms või on see suur nononononononotrollolololololololooo?

Ei ole vaja trollida nonontotrltroloiga :P.
Valige siit mõni usaldusväärne isik välja, kes mu kasutajaid edasi ei ütle. Näitan talle kõik mis vaja pühapäeval. Eeldavasti siis mõni moderaator või tuntud inimene kellega ma isiklikult lähedane tuttav pole, et vältida usaldus probleeme.

Lowry
08.06.12, 11:54
Aga kas saaks ka teiste saitide kontode nimed jms või on see suur nononononononotrollolololololololooo?

Rahu, graafikud alles valmivad....

hakkameimema
08.06.12, 11:55
See, et sa oma hobustega saavutad mingeid kokkuleppeid ja saate asjad lahendatud, nii et mõlemad osapooled on rahul on väga kena.

Aga stake teadatuntud alustala ja "iseenesest mõistetav", "mõituse piires", või kuidas iganes sulle veel meeldib alati neid asju nimetada REEGEL on see, kui ükskõik milliseid reegleid, antud hetkel neid just palju pole, kuid siiski, rikutakse, siis on õigus nõuda kogu summat tagasi....

Madis Very
08.06.12, 11:55
Saadan sinna maili kuhu eelmine kordki saatsid. 99,99999% rahval siin foorumis ei ole need andmed varjatud. Seega peaksid ikka ise teadma kuhu saata. Kui sa oleksid hittinud SCOOPILT main eventi võidu siis oleks kõik graafikud olnud kohe järgmine päev lahti ning eritis.eu pildid jne....

lollakas on sinusuguse eneseimetlejast naksitralli kohta isegi pehmelt öeldud. Kreisiraadio poisid liigitaksid sind kohe lahtrisse: MÕTTTTTETUUU MEEES IMOOOOOOOOOOOOOOO

Eelmine kord, kui 18 aastaselt avasin konto ehk ca 3a tagasi. Sorry pole selline super mälu.
Kahjuks ei suuda sa piisavalt mõistlikult suhelda ja sulle enam ei vasta.

Ning ma pole ühtegi suurt võitu kuskil avalikult reklaaminud.

Lowry
08.06.12, 11:55
Ei ole vaja trollida nonontotrltroloiga :P.
Valige siit mõni usaldusväärne isik välja, kes mu kasutajaid edasi ei ütle. Näitan talle kõik mis vaja pühapäeval. Eeldavasti siis mõni moderaator või tuntud inimene kellega ma isiklikult lähedane tuttav pole, et vältida usaldus probleeme.

Usaldusväärne oleks Svenza:) Ma ei usu, et temaga lähedalt tuttav oled.

Madis Very
08.06.12, 11:56
Rahu, graafikud alles valmivad....

[ ] naljakas.
Suures arvutis kõik olemas. Kümneid tuhandeid mänge, midagi muudetud pole. Kõike on kasutajanimedega võimalik ka kontrollida ka sharkost, et ei pea kartma minu muutmist.

Madis Very
08.06.12, 11:57
Usaldusväärne oleks Svenza:) Ma ei usu, et temaga lähedalt tuttav oled.

Ei.
Sorry aga puudub usaldus, et ta minu kasutajanimesid hoiaks salajases. Ma usaldaks siinseid nö suur nimesi ala Ranka või mõned moderaatorid, kes hoiavad oma sõna.

Cypher0
08.06.12, 11:59
Madis kas see ei ole valetamine kui sa investoritele räägid, et sa kindlalt biidid 180 menne ning imo need on ikka nii lihtsad jne ja kohe kohe tuleb jälle mõni 10K+ MTT hitt. Kui su enda Starsi kõige suurem võit ligi 2K daala on 2,2 daalaselt rebuy turniirilt.???

Oleks sinu lausetes kasvõi korragi olnud sõnad VIST või VÕIBOLLA biidin seda limiiti ja tuleb ka suurem hitt

Kuule kodanik, sa ei vaja siin mingit lubadust, vaid viit kilo eure, et see jama ära lõpetada. Hetkel ei ole kõige suurem mure, et sa üle rolli mängisid, vaid see, et sa oled tuima näoga, ilma igasuguse häbita teiste inimeste raha raisanud. Sa ei pane enam mitte ühekski sekundiks mitte ühtegi inimest uskuma, et sa MTTsid biidid, või praeguse seisuga juba, et oled üldse kunagi biitinud. Kui tahad vastupidist tõestada, võta blokid ja asjad saitidelt maha, ja pane selged, croppimata filtriteta graafikud üles. See, et keegi su usernamed kuskil urgastes teada saab, on kõige väiksem issue maailmas praegu.

Ja btw, sina olid see, kes henri72 siia teemasse tõi, mitte keegi teine. Ja sellest võiks ka aru saada, et tema jaoks obv on 20bi brm ok 109+R turnade jaoks, kuna ta neid crushib ja nii mõnegi kotti on pannud. Ja isegi kui ta selle 20bi bustosse paneb, ei ole tal imselt probleemi paar kilo reloadida ja edasi lasta. Kuna sa aga viimaste üsna veenvate andmete kohaselt ka low stakes turnadel hakkama ei saa, siis pole sul ka 200+ bi rolliga asja turniirile, kus minu mäletamsit mööda on henri72 arvates starsi kõige raskem field.

Sry, pole jälle minu asi jne, aga väga masendab, kuidas inimene tuima järjekindlusega raiub täielikku lauslollust ja ei suuda oma ümber loodud mullist välja tulla ja aru saada, et päris maailmas käivad asjad teistmoodi.

Madis Very
08.06.12, 11:59
See, et sa oma hobustega saavutad mingeid kokkuleppeid ja saate asjad lahendatud, nii et mõlemad osapooled on rahul on väga kena.

Aga stake teadatuntud alustala ja "iseenesest mõistetav", "mõituse piires", või kuidas iganes sulle veel meeldib alati neid asju nimetada REEGEL on see, kui ükskõik milliseid reegleid, antud hetkel neid just palju pole, kuid siiski, rikutakse, siis on õigus nõuda kogu summat tagasi....

Tulin oma arust vastu hetkel. BRM reegleid kirjas pole ning mängisin oma mõistuse piires nagu ka seal stake alguses kirjas on. Olen terve elu nii mänginud ning eeldasin, et see süsteem voolab ka sellest siin läbi. Saan nüüd teie reaktsioonist aru, et pole nii mõtekas. Eeldan, et natukenegi reaalsem oleks mitte üle 2x oma avg buy in nädalavahetustel mängima panna (eks oleneb inimese riskialdisusest ?). Ehk kui stake ajal oli normaalne 27sed siis sellest 4x suuremaid teha kui roll oli 100se jaoks 25buy ini täiesti lollus.

runnar
08.06.12, 12:01
opr on nüüd juba paar kuud kõigil default varjatud http://officialpokerrankings.com/psp.html

Madis Very
08.06.12, 12:02
Kuule kodanik, sa ei vaja siin mingit lubadust, vaid viit kilo eure, et see jama ära lõpetada. Hetkel ei ole kõige suurem mure, et sa üle rolli mängisid, vaid see, et sa oled tuima näoga, ilma igasuguse häbita teiste inimeste raha raisanud. Sa ei pane enam mitte ühekski sekundiks mitte ühtegi inimest uskuma, et sa MTTsid biidid, või praeguse seisuga juba, et oled üldse kunagi biitinud. Kui tahad vastupidist tõestada, võta blokid ja asjad saitidelt maha, ja pane selged, croppimata filtriteta graafikud üles. See, et keegi su usernamed kuskil urgastes teada saab, on kõige väiksem issue maailmas praegu.

Ja btw, sina olid see, kes henri72 siia teemasse tõi, mitte keegi teine. Ja sellest võiks ka aru saada, et tema jaoks obv on 20bi brm ok 109+R turnade jaoks, kuna ta neid crushib ja nii mõnegi kotti on pannud. Ja isegi kui ta selle 20bi bustosse paneb, ei ole tal imselt probleemi paar kilo reloadida ja edasi lasta. Kuna sa aga viimaste üsna veenvate andmete kohaselt ka low stakes turnadel hakkama ei saa, siis pole sul ka 200+ bi rolliga asja turniirile, kus minu mäletamsit mööda on henri72 arvates starsi kõige raskem field.

Sry, pole jälle minu asi jne, aga väga masendab, kuidas inimene tuima järjekindlusega raiub täielikku lauslollust ja ei suuda oma ümber loodud mullist välja tulla ja aru saada, et päris maailmas käivad asjad teistmoodi.

On kindlasti seal raskeim. Olen seda ka siin öelnud.
Ütlen jällegi, et pühapäeval võin siinsele usaldusisikule näidata oma kasutajaid ning neid on tal võimalus ka üle kontrollida sharkost / taolistest kohtadest ja kinnitust saada, mida mänginud tegelikult olen.
Ilmselgelt on Minu nimega starsi konto bs crap.

alaska
08.06.12, 12:04
Madis, sa ei saa siin pokkerikommuunis edasi toimetada ausa mängijana, kui sa lähed sellepeale välja, et reeglid olid kirjas ja sa ei rikkunud reegleid. See asi peab lahenema nii, et stakejad on rahul. Kui stakejad on rahul, vaikivad ka railbirdid. Imre tegi otsa lahti, lepi temaga asjad kokku. Sul pidi suur tükk sõpradele müüdud olema, nemad on äkki nõus jätkama? Teed väga konkreetse plaani, mängude arv kuus, br reeglid paika, tulemustest teatamine selgeks. Annad äkki oma livest mingi osa lisaks neile selle aasta lõpuni? Need kes konkreetselt praegu nõuavad raha tagastamist, ostad välja, kui raha pole, teed maksegraafikud.
Kui see teema siin iseeneset vaibub JOKK olukorrana, juhtub see ainult sinu maine täieliku hävimisega.

Madis Very
08.06.12, 12:08
Madis, sa ei saa siin pokkerikommuunis edasi toimetada ausa mängijana, kui sa lähed sellepeale välja, et reeglid olid kirjas ja sa ei rikkunud reegleid. See asi peab lahenema nii, et stakejad on rahul. Kui stakejad on rahul, vaikivad ka railbirdid. Imre tegi otsa lahti, lepi temaga asjad kokku. Sul pidi suur tükk sõpradele müüdud olema, nemad on äkki nõus jätkama? Teed väga konkreetse plaani, mängude arv kuus, br reeglid paika, tulemustest teatamine selgeks. Annad äkki oma livest mingi osa lisaks neile selle aasta lõpuni? Need kes konkreetselt praegu nõuavad raha tagastamist, ostad välja, kui raha pole, teed maksegraafikud.
Kui see teema siin iseeneset vaibub JOKK olukorrana, juhtub see ainult sinu maine täieliku hävimisega.

Ollakse nõus jätkama (chris näiteks - rohkem pokkerialane hea tuttav) ning natukene tempot maha võtma.
Täiesti reaalne jutt reeglite suhtes ala br reeglid kirja, teavitamine kirja, plaan kirja mida mängida ja kuhu liikuda kui x summa käes.
Soovin saada mõlema poolset rahulolu ilmselgelt osapoolte vahel ei vaidle sellele vastu.

vMario
08.06.12, 12:08
Ega siis ööd ja päevad miski $22-seid 180mane grindides kuulsaks ei saa, ikka tuleb proovida mõnda $200-st - kes ei mängi, see ei võida. :D Ilmselge, et kui 3K oli auku läinud, oli vaja suuremat hitti, et jälle laia lehte mängida ning BR korda saada - kuna rahaprobleemid olid tänu EMV hitile lahendatud, kadus motivatsioon tööd teha ning freerollimine võis alata (sitta see BRM, vaevalt, et meie kangelane oleks osanud aimata, et teema lõpuks miski auditini jõuab).

Ausalt öeldes ei suuda ma uskuda, et ENDLISELT käib miski arutelu. Mida siin arutada on? Miks mulle tundub, et need, kes peitu poevad, on hoopis investorid ise? Nõudke oma raha täies mahus tagasi ning alust on sellele piisavalt, küll ajaga tuleb veel juurdegi. Tundub, et see foorumi tralala ei vii kuhugi - saate staariga ju sel nädalavahetusel Tallinnas isiklikult kohtuda ning tingimused paika panna. Nagu ka eelpool mainitud, ei tundu Madis olukorra tõsidusest aru saama. Kust mina pärit, oleks sind juba metsa viidud ja asjad nii selgeks tehtud, et sa ei julgeks võõra raha poole kunagi vaadatagi.

Olen sinuga Olympicus ühel turniiril samas lauas mänginud, sinu suhtumine ja olek ajas muigama. Tühikargaja oled.

bauss
08.06.12, 12:09
Sellest kõigest tulenevalt olen mõelnud, et average buy ini reegel on jah lollus. Ilmselgelt ei saa seda kasutada
üle, et muidugi on 10x5 ja 1x 500 keskmine väga väike.

Mängu ajal ilmselgelt ainult rääkida ei saa.

Ilmselgelt on Minu nimega starsi konto bs crap.

Soovin saada mõlema poolset rahulolu ilmselgelt osapoolte vahel ei vaidle sellele vastu.

ilmselgelt on kogu üritus ikka mõnuga perse kukkunud

Fabulous
08.06.12, 12:13
Proovin küll võimalikult vähe siia postitada, kuna ma asjaga seotud pole, aga ma tõsiselt ei saa aru, miks MV siin oma kasutajanimesid nii agaralt varjab. Ainukene loogiline seletus antud olukorras oleks see, et mängitud on kellegi teise konto pealt "alaealine" olles ning sellest ei saa ju avalikult siia kirjutada, sest Starsi töötajad on siin foorumis täiesti olemas.

sixmax
08.06.12, 12:16
Bingo?