PDA

View Full Version : Madis Erit kahtlustatav pettus(t)es: Rahad tagastamata, valetamine jpm.



Leheküljed : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14

Svenza
08.06.12, 12:19
Ilmselgelt on Minu nimega starsi konto bs crap.
Lihtsalt KOHUTAV. Kogu su nimi on bs crap. No mida sa jahud jälle??? Nüüd tahad väita, et mängisid kellegi kolmanda nime alt tegelikult ja kõik võidud on seal saavutatud? Ja Madisvery on mingi lambiaccount kus naabri-Juta kõik rahad mängis? Jesus Christ, mul hakkab pea valutama juba. Poliitikasse ei taha suunduda? Demagoogia on sul selge, sobid ilusti kesikute hulka Savipätsi asendajaks kui too parajasti tihaseid toidab...

valustyng
08.06.12, 12:21
Aga mis vahet sellel enam on, poiss ju 21 täis. Nüüd võib avaldada küll kontod. Ilgelt palju on varjata nagu oleks mingi Ivey.

Madis Very
08.06.12, 12:21
Ega siis ööd ja päevad miski $22-seid 180mane grindides kuulsaks ei saa, ikka tuleb proovida mõnda $200-st - kes ei mängi, see ei võida. :D Ilmselge, et kui 3K oli auku läinud, oli vaja suuremat hitti, et jälle laia lehte mängida ning BR korda saada - kuna rahaprobleemid olid tänu EMV hitile lahendatud, kadus motivatsioon tööd teha ning freerollimine võis alata (sitta see BRM, vaevalt, et meie kangelane oleks osanud aimata, et teema lõpuks miski auditini jõuab).

Ausalt öeldes ei suuda ma uskuda, et ENDLISELT käib miski arutelu. Mida siin arutada on? Miks mulle tundub, et need, kes peitu poevad, on hoopis investorid ise? Nõudke oma raha täies mahus tagasi ning alust on sellele piisavalt, küll ajaga tuleb veel juurdegi. Tundub, et see foorumi tralala ei vii kuhugi - saate staariga ju sel nädalavahetusel Tallinnas isiklikult kohtuda ning tingimused paika panna. Nagu ka eelpool mainitud, ei tundu Madis olukorra tõsidusest aru saama. Kust mina pärit, oleks sind juba metsa viidud ja asjad nii selgeks tehtud, et sa ei julgeks võõra raha poole kunagi vaadatagi.

Olen sinuga Olympicus ühel turniiril samas lauas mänginud, sinu suhtumine ja olek ajas muigama. Tühikargaja oled.

Juba stake alguses ütlesin, et iga hetk saavad investorid nõuda auditit. Täiesti loogiline lisa projektile.
Lives on alati iroonia naljadel põhi ning lõbusate inimestega palju nalja tehtud. Miks see halb on ?

Madis Very
08.06.12, 12:22
Bingo?

Bingo indeed ei ole just raske seda mõista.

Madis Very
08.06.12, 12:23
Lihtsalt KOHUTAV. Kogu su nimi on bs crap. No mida sa jahud jälle??? Nüüd tahad väita, et mängisid kellegi kolmanda nime alt tegelikult ja kõik võidud on seal saavutatud? Ja Madisvery on mingi lambiaccount kus naabri-Juta kõik rahad mängis? Jesus Christ, mul hakkab pea valutama juba. Poliitikasse ei taha suunduda? Demagoogia on sul selge, sobid ilusti kesikute hulka Savipätsi asendajaks kui too parajasti tihaseid toidab...

Ja jällegi tore alusetu süüdistus.
Pole isegi kuidagi vihjanud sellele, et keegi oleks minu kontoga mänginud. Ilmselgelt ei ole ja see asi on keelatud.

sixmax
08.06.12, 12:27
Kas ma olen teemast õigesti aru saanud, et Madiselt nõutakse 5000 eurot, kuna ta mängis ühe 100se turniiri, mis tagantjärgi ei tundunud kõige parema mõttena, kuigi otseselt spetsiifiliselt kirja pandud reeglit ei rikkunud. Ning kuna ta pooleaastane breakevenish rakebackiga prolly plussis graafik ei näegi nii hea välja kui loota oleks võinud?

Njaa... minu arust tuleks ta selle eest ära tappa. Saame kokku, võtke kodust relvad kaasa, AND LET'S DO THIS SHIT THE POKKERIPROD.COM WAY!!!

Madis Very
08.06.12, 12:28
Kas ma olen teemast õigesti aru saanud, et Madiselt nõutakse 5000 eurot, kuna ta mängis ühe 100se turniiri, mis tagantjärgi ei tundunud kõige parema mõttena, kuigi otseselt spetsiifiliselt kirja pandud reeglit ei rikkunud. Ning kuna ta pooleaastane breakevenish rakebackiga prolly plussis graafik ei näegi nii hea välja kui loota oleks võinud?

Njaa... minu arust tuleks ta selle eest ära tappa. Saame kokku, võtke kodust relvad kaasa, AND LET'S DO THIS SHIT THE POKKERIPROD.COM WAY!!!

Hehe, huumorisse viiduna on asi täpselt nii.
Tore siin näha neutraalseid kvaliteet huumori poste kah :)

eluvend
08.06.12, 12:29
Ainukene loogiline seletus antud olukorras oleks see, et mängitud on kellegi teise konto pealt "alaealine" olles ning sellest ei saa ju avalikult siia kirjutada, sest Starsi töötajad on siin foorumis täiesti olemas.

See polegi oluline antud juhtumil. Ega see antud stake ei muuda, kas ta on varem võitnud midagi või mitte. Seega jällegi üks täiesti ebaoluline kõrvalteema, mis aitab OP-l häma ajada.

Ja investorid on ilmselt vait sellepärast, et neil on tõenäoliselt kuratlikult piinlik, et üldse sellisesse olukorda sattusid...

neeme
08.06.12, 12:29
Ma ei saa aru, sa oled üks suur naljanumber siin.
Kle tüüp sa oled siukese pasa kokku keeranud siin ja ikka oled suurima egoga vend siin teemas.

Kust OPR lahti teha? Mine kuradi kodulehele ja uuri ise.
Kui sul natuke mõistust peas oleks liigutaks sa ise asju ja vaataksid sa ise täpselt ära mis rolliga, mis turniire sa mängisid täpselt. Uuriksid ise võimalikult palju selle seisu kohta, teised ei peaks seda sinu eest tegema (teised võivad kontrollida seda).

See lahendus mis sa pakud siin enamvähem, et uurige välja mis rolliga ma mida mängisin ja sealt kus üle rolli mängisin maksan tagasi. Tra küll... Ise investor siin teemas oleks, saadaks su pikalt ***** ja nõuaks samamoodi 100% refundi. Mine vaata teised stake teemad üle, kus mingi reegel rikutud on ja kuidas sellel puhul käitutakse reegliterikkujaga. See, et sind endiselt siin nagu sitta pilpa peal hoitakse on isegi nii uskumatu.

V4LDO
08.06.12, 12:29
Kas ma olen teemast õigesti aru saanud, et Madiselt nõutakse 5000 eurot, kuna ta mängis ühe 100se turniiri, mis tagantjärgi ei tundunud kõige parema mõttena, kuigi otseselt spetsiifiliselt kirja pandud reeglit ei rikkunud. Ning kuna ta pooleaastane breakevenish rakebackiga prolly plussis graafik ei näegi nii hea välja kui loota oleks võinud?

Njaa... minu arust tuleks ta selle eest ära tappa. Saame kokku, võtke kodust relvad kaasa, AND LET'S DO THIS SHIT THE POKKERIPROD.COM WAY!!!

Ei, sa ei ole teemast õigesti aru saanud.

-andres-
08.06.12, 12:31
Ma arvan, et Rankat usaldavad siin kõik. Kui tal aega on võime ära teha ta mul juba skypes olemas ka (kellel poleks). Saan asjad ära näidata. Aga ma pean olema 100% kindel, et kasutajanimed ei leki ja vajan lubadust ka selle saladuse hoidmiseks.

Nagu ütlesin olen tagasi pühapäeval ja siis nagu ikka magan terve päeva. Arvan, et õhtul alates 16-18 olen ikka üleval ning skypes olemas.

Ranka on vahepeal eemal, sest läheb reisile vms, ehk tema sind aidata ei saa. Samuti ei usu ma, et ükski moderaator viitsiks siin tegeleda kuradi üle vaatamisega, kui sa saaksid ise minutiga kõik oma kasutajanimed siia letti laduda ja kõik neid tulemusi näeks.
Sellest ka küsimus, hetke olukorras, kus kõik inimesed kes seda teemat lugenud on või sellest hetke sündmuste käigust teavad, vaatavad sulle täna õhtul Olympicus klaasistunud pilguga vastu, mõni viskab ka kindlasti mõne krõbedama kommentaari, et mis mees selline oled. Nüüd võttes arvesse neid fakte ja seda, et su maine on nagunii alla käinud/sellel teel, ka nende inimeste silmas, kes siiani olid veel kõhkleval seisukohal. Mida muudaks praegusel hetkel see, kui sa teeks oma kasutajanimed avalikuks ja teistele nähtavaks, mida see muudaks? See ei muudaks mitte midagi, põhjendus Starsi kohta, et siis kõik regid teaksid, et oled võitev jnejne. Isegi kui sa oleks olnud 10k plussis, mida kuradit see nende jaoks muutnud oleks, mitte midagi, seis on täpselt sama.
Hetkel tegutse ja postita need nimed, võta veidi alandlikumaks, ära ole jäärapäine ja vb siis inimesed ei postita sulle vastuseks peale igat posti "kannaga näkku", troll pice jms.
Päästa mis päästab annab, maine on enamasti või täiesti läinud, tee omapoolne pingutus, et keegi sinuga veel tulevikus, peale su lähikondlaste, pokkeriringkondades suhelda võiks, ilma et selja keeraks ja nägu teeks, et sind ei kuule. Küsimus on selles, mitu inimest veel siit foorumist sulle Olympicus Tere vastu ütleks, tunnistan mina ei ütleks.

Toomasl
08.06.12, 12:31
Kas ma olen teemast õigesti aru saanud, et Madiselt nõutakse 5000 eurot, kuna ta mängis ühe 100se turniiri, mis tagantjärgi ei tundunud kõige parema mõttena, kuigi otseselt spetsiifiliselt kirja pandud reeglit ei rikkunud. Ning kuna ta pooleaastane breakevenish rakebackiga prolly plussis graafik ei näegi nii hea välja kui loota oleks võinud?

Njaa... minu arust tuleks ta selle eest ära tappa. Saame kokku, võtke kodust relvad kaasa, AND LET'S DO THIS SHIT THE POKKERIPROD.COM WAY!!!
Sisuliselt oled teemast õigesti aru saanud imo. Ei mõista, miks üldse investeeriti, kui ei usuta Madise võimesse turniire longrunis crushida.

Madis Very
08.06.12, 12:31
Ma ei saa aru, sa oled üks suur naljanumber siin.
Kle tüüp sa oled siukese pasa kokku keeranud siin ja ikka oled suurima egoga vend siin teemas.

Kust OPR lahti teha? Mine kuradi kodulehele ja uuri ise.
Kui sul natuke mõistust peas oleks liigutaks sa ise asju ja vaataksid sa ise täpselt ära mis rolliga, mis turniire sa mängisid täpselt. Uuriksid ise võimalikult palju selle seisu kohta, teised ei peaks seda sinu eest tegema (teised võivad kontrollida seda).

See lahendus mis sa pakud siin enamvähem, et uurige välja mis rolliga ma mida mängisin ja sealt kus üle rolli mängisin maksan tagasi. Tra küll... Ise investor siin teemas oleks, saadaks su pikalt ***** ja nõuaks samamoodi 100% refundi. Mine vaata teised stake teemad üle, kus mingi reegel rikutud on ja kuidas sellel puhul käitutakse reegliterikkujaga. See, et sind endiselt siin nagu sitta pilpa peal hoitakse on isegi nii uskumatu.

Rahu, Rahu.
Vist jah ei öelnud hetkel, et pole suures arvutis vaid läpakas ja ei saa uurida. Hakkame varsti autoga tlna poole liikuma ning proovin selle aja jooksul auditist näha kõik mis vaja.

sixmax
08.06.12, 12:35
Ei, sa ei ole teemast õigesti aru saanud.

Õigus küll, ma unustasin lisada, MEILE EI MEELDI MADIS JA TAL ON LIIGA SUUR EGO! now pay plz or we kill u

VisaHing
08.06.12, 12:36
Sisuliselt oled teemast õigesti aru saanud imo. Ei mõista, miks üldse investeeriti, kui ei usuta Madise võimesse turniire longrunis crushida.


Tule taevas appi, ütleks Ansip praegu sulle.

Te 2 pole kindlasti asjast õigesti aru saanud.

800miljonit
08.06.12, 12:38
Official poker rankings http://www.officialpokerrankings.com/psp.html

*US, DK, FR, EE Residents: Please email support@pokerstars.com and ask them to opt you in if you are not able to make the required transfer in the PokerStars software.

*Please allow a total of 4-8 days for your request to be fulfilled.

saada meil ära tont ja paned screenshoti ka et oled saatnud !

hakkameimema
08.06.12, 12:38
Õigus küll, ma unustasin lisada, MEILE EI MEELDI MADIS JA TAL ON LIIGA SUUR EGO! now pay plz or we kill u

Ma arvan, et tänase päevaga sa ennast kõigega kurssi viia ei saakski, selleks oleks pidanud seda teemat mitu kuud kõrvalt vaatama ja see, kuhu see kõik on jõudnud on minu silmis täiesti loogiline jätk sellisele USKUMATULE suhtumisele ja stakele...

Isegi on üritatud seda asja kuude viisi VIISAKALT lahendada, aga ilmselgelt pole see tulemust toonud, ega too ilmselt ka tulevikus.

V4LDO
08.06.12, 12:42
Õigus küll, ma unustasin lisada, MEILE EI MEELDI MADIS JA TAL ON LIIGA SUUR EGO! now pay plz or we kill u

Kuule naljamees, siin on tegu otsese reeglite rikkumisega, graafikute kohta hämamisega, üle BR-i mängimisega jne jne. Loe viimased 50 lehte läbi, saad ka äkki järje peale ;)

Codecci
08.06.12, 12:43
Kui õigesti EV joon töötab turniiride puhul? Kui üsna õigesti, siis idee - mis oleks, kui maksta EV järgi tagasi? Loomulikult tuleb vaadata eri buy-ine eraldi mitte EV BB graphi ja seda ei teeks Madis vaid keegi kolmas isik kellele Starsi poolt e-mailile saabuks kogu HandHistory. Bad run/good run väljendub ka paljus muus, aga kõike pole võimalik arvesse võtta ja oleks vähemalt mingisugune kompromiss. Bad run e. alla EV jooksmine pole Madise süü ja selle kannaks investorid oma kuludesse, halva mängu ehk kaotused mis ei ole alla EV kannaks Madis oma kuludesse.

Võib-olla väga puudega idee, ärge kannaga näkku lööge :)

hakkameimema
08.06.12, 12:44
Inimesse, kes sulle kaarega pähe kuseb ja mõnitamistest ma ei hakka rääkimagi, ei tasu suhtuda viisakalt ja austusega, sest nagu näha on Härra sellest aina indu juurde saanud...

Sellesmõttes on Svenza "testsugune" lähenemine minumeelest Madisele hoopis vastuvõetavam, hingelähedasem ja kordaminevam, kui mingit viisakat lahendust siia otsima jäädagi...

KraindOnMaind
08.06.12, 12:45
kas ma olen ainus kes ei mõista miks madis veel nendest graafikutest jaurab? mis vahet sellel on kas ta on tegelt hittinud mingi ühe ime turna või mitte, stake reegleid on rikutud jne
needs moar svenza

Svenza
08.06.12, 12:50
Sisuliselt oled teemast õigesti aru saanud imo. Ei mõista, miks üldse investeeriti, kui ei usuta Madise võimesse turniire longrunis crushida.
Inimene pani ainult fake graafikuid üles. Või õigemini ühepäevaseid hiitereid kus ta võitis metsikult ja jättis mulje nagu ta biidiks mängu. Tegelikkuses nagu me kõik nägime, on ta vaevalt break-even mängija. Oli lihtsalt piisavalt hea müügimees ja suutis inimesi veenda, et hakkab jubedalt PRINTIMA, CRUSHAMENTIMA ja epic 10K hitte välja sittuma. Sisuliselt ta pettis inimestelt 5K välja valede turniiritulemuste ettenäitamisega. Nii lihtne ongi.

Ma olen elu aeg rääkinud et Madis Erit, vennad Linnamäed ja yolpa!

Loodan, et ka edaspidi löövad graafikud trollijatel ja hateritel luugid kinni!

ESTPatrick
08.06.12, 12:55
Inimene pani ainult fake graafikuid üles. Või õigemini ühepäevaseid hiitereid kus ta võitis metsikult ja jättis mulje nagu ta biidiks mängu. Tegelikkuses nagu me kõik nägime, on ta vaevalt break-even mängija. Oli lihtsalt piisavalt hea müügimees ja suutis inimesi veenda, et hakkab jubedalt PRINTIMA, CRUSHAMENTIMA ja epic 10K hitte välja sittuma. Sisuliselt ta pettis inimestelt 5K välja valede turniiritulemuste ettenäitamisega. Nii lihtne ongi.

Ma olen elu aeg rääkinud et Madis Erit, vennad Linnamäed ja yolpa!

Loodan, et ka edaspidi löövad graafikud trollijatel ja hateritel luugid kinni!

teisi ma ei tunne, kuid vennad linnamäed on küll normaalsed vennad seni olnud. vähemalt pokkeriväliselt. pokkeris tegi üks mulle biidi ka kunagi, aga selle peale ma vimma ei pea

800miljonit
08.06.12, 12:56
Madis palju hetkel bankroll on ??

Svenza
08.06.12, 13:00
teisi ma ei tunne, kuid vennad linnamäed on küll normaalsed vennad seni olnud. vähemalt pokkeriväliselt. pokkeris tegi üks mulle biidi ka kunagi, aga selle peale ma vimma ei pea
Linnamäed on OK vennad, selle vastu ma ei vaidle. Kahju lihtsalt, et coca pidi neid ka mainima oma kurikuulsas tsitaadis.
Aga aitab off topicust. Kas siis tõesti pole ühtegi inimest kes võtaks selle pasa ette, et asi lõplikult klaaritud saaks. Investorid, rohkem julgust. See ei ole küll koht kus häbeneda, et küsida tagasi oma 100%

bi0hazard
08.06.12, 13:03
Õigus küll, ma unustasin lisada, MEILE EI MEELDI MADIS JA TAL ON LIIGA SUUR EGO! now pay plz or we kill u

u so funny
Svenza tuleb ka sulle külla, i hope

VisaHing
08.06.12, 13:03
Madis palju hetkel bankroll on ??

Vastan tema eest.

Bankroll: 1,068.68$ + 458.09 T$ = 1526.77$

Lowry
08.06.12, 13:06
kas ma olen ainus kes ei mõista miks madis veel nendest graafikutest jaurab? mis vahet sellel on kas ta on tegelt hittinud mingi ühe ime turna või mitte, stake reegleid on rikutud jne
needs moar svenza

Ei, sa pole ainus.

VisaHing
08.06.12, 13:12
Ei, sa pole ainus.

Sest ta tahab, et kõik ikka teaksid, et ta on lifetime 100k$ winner.
Nagu ütles Phil H. Tom D.-le: “Let's see if you're even around in 5 years“
Ma FYP-in seda ja ütlen, et : “Let's see if you're even around in few months“ Madisele.

forell
08.06.12, 13:14
Kuidas saab minna live mängima kui selline sitt kaelas ?
Isegi kui tegelt oleks kõik ilus siis jätaks ma selle 2laua sng seal tartu olympsis kyll vahele ja yritaks selle asja siin joonde ajada. Rääkimata siis tallinnasse reisimisest ja siin stake eest turnat mängima tulla.

Fabulous
08.06.12, 13:15
Sest ta tahab, et kõik ikka teaksid, et ta on lifetime 100k$ winner.
Nagu ütles Phil H. Tom D.-le: “Let's see if you're even around in 5 years“
Ma FYP-in seda ja ütlen, et : “Let's see if you're even around in few months“ Madisele.
Kui tsitaati õigesti analogiseerida(?) ei oska, parem ära tsiteeri üldse.

oohoh
08.06.12, 13:23
http://sport.postimees.ee/869972/com/kontaveit-puuab-prantsusmaa-lahtiste-noorteturniiril-finaalikohta#comments
trollid on juba vist väga täis feeditud

Timpz
08.06.12, 13:23
huvitav et ta andresele vastata ei jõudnud

Junken
08.06.12, 13:35
saad sa aru Madis, sa ei saa nii võtta et ala 5k euri oli stake 2.5k euri pealt mängisin üle rolli, rikkusin reegleid, maksan 2.5k kinni muu poh. Stakejad steikisid sin 5K BRM-iga turniiridele, et variatsiooni taluvus oleks normaalsem, kui sa nüüd keerad 2.5k peal sita kokku ja ütled et maksad 2.5k tagasi st seda et stakejad stakesid sin 2.5k eest samadele turniiridele, mis vähendab variatsioonitaluvust 50% võrra ja vähendab BI-ne 2x, ja MITTE KEEGI ei oleks sind siis kunagi stakenud.

kkkkkk
08.06.12, 13:36
Ma ei imesta miks ma pole siia foorumisse kasutajat varem teinud.
Siin olev lapsik lähenemine vägivaldsusega ning paljude inimeste sekkumine, kes asjsse ei puutu on lollus.
Mina olles üks suurimaid investoreid ei tahaks siin kõrvaliste inimeste sekkumist absoluutselt näha.
Mõistan, et andsin investeeritavale raha mängimiseks tema mõistuse järgi. Kuid keskmise sisseostu süsteem nagu viimase tunnistuse järgi ta terve elu teinud ei paista siinsetele mängijatele sobivat. Aksepteerin seda ning pean kah nüüd seda veaks.
Sellest tulenevalt, kui ta mängis 2,3k$ rolliga sellist turniiri. Tahan ma tagasi seda vahet mis hetkel 1,5st jäänud või siis kõik suuremad turniirid kinni maksta. See peaks vist olema sama suurus järk.
Arutatud teiste maisemate inimestega seda. Mitte siinse vägivaldse actionit tahtvate vereimejatega. Tundub see täiesti mõistlik.
Täies suuruses tagasi nurumine on alusetu ning kasutaja "Svenza" provokatsioonidele alluvad isikud on lihtsalt inimesed, kellel on vaja näha aktsiooni.
Seega minu soov jääbki umbes Imre Leiboldi sarnaseks, kus Madis lisab omalt poolt kuni 50% summale juurde. Mis on reaalne ning lepitaks ära väikse reegli rikkumise. Mina koos paari teise investoriga (kui nad soovivad sõna võtta ja aksepteerivad seda juttu mis on siia kirja pandud siis palun tehke seda) jätaks selle kuni +50% added summa projekti edasi (edaspidi kirjutame üle rahalised reeglid ja kõik täpselt üles. mõistan kui teised foorumlased siin ei taha jätkata selle vastu vaielda eisaa. mainin lihtsalt enda jätkamist madise investeerimises). Olen valmis ka teisi kasutajaid sellest läbi Madise välja ostma või ostab ta ise, ma pole hetkel kindel.
See et süüdistataks antud investeeringu all olevat inimest mitte võitmises ja petmises teeb minu silmis hoopis investoreid lolliks. Mingeid vale graafikuid postitatud pole, kõik on tema mängitud seega ei näe selles ma õiget süüdistust. Ütleme, et ta ongi ehitanud üles minevikus mitmeid supernovasid selle seas ka hotamy1985, nr1krystal, lolulose55 Kahjuks pole kasutajanimede õigekirjas kindel, kuid supernovasid mitmeid on olnud. Antud laused on lihtsalt oletus ning ma ei süüdista teda mitme kontoga mängimises, et talle niigi rohkem probleeme tuua.
Mina ja arvatavasti koos Jayga, kes pole siin minu teada sõna võtnud. Näeme lahendusena raha tagastamist sellest alates, kus oli 100 dollariline turniir 2300se pangakontoga. Ehk see teekski osakute hetkeväärtustele 50% lisa. See oleks reaalne ning sellega nõustuks. Loomulikult mu instinkt tahaks kõike raha tagasi, kui see oleks võimalik. Aga antud olukorras olime investoritena ise lollid, et sellisesse suppi sattusime ilma kindlate reeglitega. Ei süüdistaks ka Madist kui saaksin antud olukorra hetke oma õigustus väärse summa tagasi. Samas sellise boonuse lisamine oleks austus meie vastu, mida sinu siinsest suhtumisest küll aru ei saa. Kahju, et sa oled privaatsemalt teistsugune inimene aga siin on actionit arvatavasti liiga palju ning selleks sa jääda ei saa või ei taha.
Seega kokkuvõttes minu poolne nõue +50% ja mina jätkan oma osakutega projekti edasi. Seda ei pea ilmselgelt tegema teised inimesed. Parem olekski, kui see projekt läheks nüüd nii öelda pikaks ajaks maa-alla ning mängija saaks pidevalt arendades jälle hakata tegema ka Madis Veryst supernova konto. Kahjuks nüüd küll ilma lihtsa start upita sign up bonuse näol.
Toetan Madist ka vägivalla vihkamise vastu. Selline tegevus on lapsik ning kui selline asi toimub ja ma ei saa tänu sellele oma osakutele suuremat väärtust kuna arvatavasti pole tal oma põhimõtetega tahtmist seda siis maksta. Süüdistan ma ise seda inimest kes seda korraldas ja tegelen temaga ise.
Rahuliku vastuse ootuses Madiselt ning saame selle teema avalikult ära lõpetada.
Ilma draamata sa ikka ei saa oled ikka tegelane küll. Aga vähemalt oled mulle minevikus raha toonud :)

Pumper
08.06.12, 13:43
Ma ei imesta miks ma pole siia foorumisse kasutajat varem teinud...

Kuna sa oled Madise sõber siis on arusaadav sinu pehme suhtumine. Aga kuna sa pole siin foorumis varem olnud, siis sa ei tea ka üldisi stake lõpetamise reegleid - kes rikub korra, tasub ka kogu stake ulatuses tagasi.

sixmax
08.06.12, 13:48
Inimene pani ainult fake graafikuid üles. Või õigemini ühepäevaseid hiitereid kus ta võitis metsikult ja jättis mulje nagu ta biidiks mängu. Tegelikkuses nagu me kõik nägime, on ta vaevalt break-even mängija. Oli lihtsalt piisavalt hea müügimees ja suutis inimesi veenda, et hakkab jubedalt PRINTIMA, CRUSHAMENTIMA ja epic 10K hitte välja sittuma. Sisuliselt ta pettis inimestelt 5K välja valede turniiritulemuste ettenäitamisega. Nii lihtne ongi.


Enne steigi kättesaamist postitas Madis libagraafikuid, et mõjutada steikerite panust? St mitte libagraafikuid, vaid graafikuid, mis teda paremast küljest näitasid?

Muideks stake aja raames ta ju panigi ühe 10k+ turniiri kinni, aga paraku laivis, oleks võinud olla online :D... ja paraku sinna tema hea jooks läks? :P


kas ma olen ainus kes ei mõista miks madis veel nendest graafikutest jaurab? mis vahet sellel on kas ta on tegelt hittinud mingi ühe ime turna või mitte, stake reegleid on rikutud jne
needs moar svenza

Sest vastaspool kasutab oma argumentide toetamiseks poolikut graafikut, mille alusel tehakse valesid süüdistusi, kui tegelikult Madis on võitja näiteks üle 100k sample'i? Mitte see 10k breakeven, mis postitati...


u so funny
Svenza tuleb ka sulle külla, i hope

Ma ei tea, kas naerda või nutta.


4000€ SUPREME LONG RUN ONLINE STAKE :P
Alguseks planeeritud 19. Jan. Ehk TCOOPi alguseks.
Stake missioon:
*Piisavalt suur bankroll talumaks suurt MTTde variatsiooni nagu näha viimase stake graphilt ja mis summadesse see ulatuda võib.
*Mängin kõike mis ise tahan aga mõistuse piires obv arvan, et siin pole täpsemaid reegleid vaja kõik usaldavad mu mõistust ikka. (Ehk standard MTTd nagu eelmine stake + SnGd, ainuke asi mida ei mängi on cash (kui mega gigasinisuurtvaaaala just ei näe) )
*Kestvus ? Kõik oleneb, minu silmis oleks normaalne paar kuud VÄHEMALT. Kui tuleb mõni hit ka vahepeal võib nö dividende välja võtta :P.
*Palju ma mängin ? Just as much as i would like to. Ei mängi üle, väsinud peaga jne. On vaja firmaga ka tegeleda, kuid see ei võta kogu mu aega. (mainin, kuna osad ootavad mu standard 3k+ MTT kuid nagunii:P)
*Stakeback + Profit 50/50

Jay - 12% (swed++)
DaBeat 12% (12%swed++)
Fikuuu 10,6% (4%seb++,5,6%mb++)
Imre Leibold 9,6% (SEB++)
Chris - 8% (swed++)
Raaids 8% (6%mb++, 2%seb++)
Tõnis L 8% (swed++)
reits23 8% (seb++)
SimbaM 5,6% (swed++)
heiks29 4,8% (swed++)
Mcdyess - 4% (MB++)
OuMaiGaad - 4% (mb++)
Flipmachine - 4% (swed++)
Timz0333 - 2,4% (mb++)


Tsiteerin midagi, mille Sormi ja Lowry postidest leidsin. Need peaksid olema reeglid ja summad, millega steikitav ja investorid nõustusid. Ei näe, et oleks kirjas, mis saab juhul, kui steikitav reegleid rikub. Tegelikult ei näe ka seda reeglit, mida otseselt steikitav rikkus. Pole kirjas, mis limiiti mängida, millal graafikuid postitada, kuidas suhtuda jne...

Ma näen, et paljudel on selline arusaam, et kui rikkuda mõnda reeglit, siis steikitav on kohustatud maksma kogu summa tagasi omast taskust. Mina näiteks seda niimoodi ei näe... Ma saaksin aru, et investoritel on õigus iga kell tehing katkestada ja olemasolev raha tagasi küsida. Ma saan aru, et investoritel on õigus informatsioon halvast steikitavast avalikuks teha. Ma saaksin aru, kui investor nõuab tagasi seda raha, mis mängiti steigiväliselt: "Ei, see ei olnud tehingu raames, nii et see pidi tulema sinu omast taskust." Arusaadav. Aga: "Ei, IMO see ei olnud diil, trahv 5k." NOPE. Ei saa ju nii. Teil pole sellist õigust. Selline asi tuleb enne steigi algust ära otsustada.

Kõigest minu arvamus. Probleem ongi selles, et kõigil oma arvamus. Kas võidavad need, kes oma arvamuse massiga ja hirmuga peale suruvad?


PokerStars alates stake algusest
http://melu.pokkeriprod.com/wp-content/uploads/2012/06/stake-all.png

BTW, miks see näitab 8,5k miinust?

EDIT: aitäh, Junken. "to sixmax, sp et graaf on alates tipust, aga alguses ta natuke sai plussi niiet miinus natuke väiksem"

EDIT2: võiks öelda, et ranka manipuleeris graafikut, et see jubedam välja näeks. :D

Junken
08.06.12, 13:49
ma ei taha mingit verd ega et madis peksa saaks vms, aga antud juhul on stakejatele tuimalt pähe kustud ja ilma rahade tagastamiseta ei saa asi lõppeda

Nozzu
08.06.12, 13:50
Ma ei imesta miks ma pole siia foorumisse kasutajat varem teinud.



Ma ei imesta miks kui on kkkkkk Madise varikonto. Lauseehitus ja mõttejooks on mõlemil kuidagi sarnaselt nihkes. Nagu oleks originaaltekst kirjutatud võõrkeeles ning siis google translatoril eesti keelde väänatud.

ok2aa
08.06.12, 13:50
Ma ei imesta miks ma pole siia foorumisse kasutajat varem teinud.
Siin olev lapsik lähenemine vägivaldsusega ning paljude inimeste sekkumine, kes asjsse ei puutu on lollus.
Mina olles üks suurimaid investoreid ei tahaks siin kõrvaliste inimeste sekkumist absoluutselt näha.
Mõistan, et andsin investeeritavale raha mängimiseks tema mõistuse järgi. Kuid keskmise sisseostu süsteem nagu viimase tunnistuse järgi ta terve elu teinud ei paista siinsetele mängijatele sobivat. Aksepteerin seda ning pean kah nüüd seda veaks.
Sellest tulenevalt, kui ta mängis 2,3k$ rolliga sellist turniiri. Tahan ma tagasi seda vahet mis hetkel 1,5st jäänud või siis kõik suuremad turniirid kinni maksta. See peaks vist olema sama suurus järk.
Arutatud teiste maisemate inimestega seda. Mitte siinse vägivaldse actionit tahtvate vereimejatega. Tundub see täiesti mõistlik.
Täies suuruses tagasi nurumine on alusetu ning kasutaja "Svenza" provokatsioonidele alluvad isikud on lihtsalt inimesed, kellel on vaja näha aktsiooni.
Seega minu soov jääbki umbes Imre Leiboldi sarnaseks, kus Madis lisab omalt poolt kuni 50% summale juurde. Mis on reaalne ning lepitaks ära väikse reegli rikkumise. Mina koos paari teise investoriga (kui nad soovivad sõna võtta ja aksepteerivad seda juttu mis on siia kirja pandud siis palun tehke seda) jätaks selle kuni +50% added summa projekti edasi (edaspidi kirjutame üle rahalised reeglid ja kõik täpselt üles. mõistan kui teised foorumlased siin ei taha jätkata selle vastu vaielda eisaa. mainin lihtsalt enda jätkamist madise investeerimises). Olen valmis ka teisi kasutajaid sellest läbi Madise välja ostma või ostab ta ise, ma pole hetkel kindel.
See et süüdistataks antud investeeringu all olevat inimest mitte võitmises ja petmises teeb minu silmis hoopis investoreid lolliks. Mingeid vale graafikuid postitatud pole, kõik on tema mängitud seega ei näe selles ma õiget süüdistust. Ütleme, et ta ongi ehitanud üles minevikus mitmeid supernovasid selle seas ka hotamy1985, nr1krystal, lolulose55 Kahjuks pole kasutajanimede õigekirjas kindel, kuid supernovasid mitmeid on olnud. Antud laused on lihtsalt oletus ning ma ei süüdista teda mitme kontoga mängimises, et talle niigi rohkem probleeme tuua.
Mina ja arvatavasti koos Jayga, kes pole siin minu teada sõna võtnud. Näeme lahendusena raha tagastamist sellest alates, kus oli 100 dollariline turniir 2300se pangakontoga. Ehk see teekski osakute hetkeväärtustele 50% lisa. See oleks reaalne ning sellega nõustuks. Loomulikult mu instinkt tahaks kõike raha tagasi, kui see oleks võimalik. Aga antud olukorras olime investoritena ise lollid, et sellisesse suppi sattusime ilma kindlate reeglitega. Ei süüdistaks ka Madist kui saaksin antud olukorra hetke oma õigustus väärse summa tagasi. Samas sellise boonuse lisamine oleks austus meie vastu, mida sinu siinsest suhtumisest küll aru ei saa. Kahju, et sa oled privaatsemalt teistsugune inimene aga siin on actionit arvatavasti liiga palju ning selleks sa jääda ei saa või ei taha.
Seega kokkuvõttes minu poolne nõue +50% ja mina jätkan oma osakutega projekti edasi. Seda ei pea ilmselgelt tegema teised inimesed. Parem olekski, kui see projekt läheks nüüd nii öelda pikaks ajaks maa-alla ning mängija saaks pidevalt arendades jälle hakata tegema ka Madis Veryst supernova konto. Kahjuks nüüd küll ilma lihtsa start upita sign up bonuse näol.
Toetan Madist ka vägivalla vihkamise vastu. Selline tegevus on lapsik ning kui selline asi toimub ja ma ei saa tänu sellele oma osakutele suuremat väärtust kuna arvatavasti pole tal oma põhimõtetega tahtmist seda siis maksta. Süüdistan ma ise seda inimest kes seda korraldas ja tegelen temaga ise.
Rahuliku vastuse ootuses Madiselt ning saame selle teema avalikult ära lõpetada.
Ilma draamata sa ikka ei saa oled ikka tegelane küll. Aga vähemalt oled mulle minevikus raha toonud :)

cool story bro. investoritel on praeguseks teadaolevate faktide valguses täielik õigus nõuda tagasi kogu algsumat + mõistlikku kompensatsiooni. madise sõbrad võivad olla nõus ka teistsuguste lahendustega aga iga täie mõistuse juures olev inimene saab aru, et reeglite rikkumisel kuulub tagastamisele kogu summa.

ning mis maailmaime see supernova konto on? kerige perse oma valegraafikute ja võltskontodega.

kallekusta
08.06.12, 13:51
Stake reklaamiti Madise poolt välja kui kõige suurema +EV ga stake maailmas ning sellist tootlikust pole veel Eesti pokkerimaastik näinud. Graafikute kohta öeldi alati, et vastastel ei ole vaja näha, et ta on suur võitja jne... Alates diili algusest ning esimestes postides on kogu aeg sõnad ma KINDLALT biidin ja prindin raha. A la stakejate jaoks on see põhimõtteliselt freeroll. Madise poolt on olnud liiga palju sihilikku VALETAMIST ning seega peaks olema jutul lõpp

Junken
08.06.12, 13:51
to sixmax, sp et graaf on alates tipust, aga alguses ta natuke sai plussi niiet miinus natuke väiksem

Pumper
08.06.12, 13:51
Kuule 6max sa ajad nii haiget kelbast, et tekib tunne nagu sa oleksid madise kaksikvend. Võitled tuuleveskitega.

kkkkkk
08.06.12, 13:52
Natukene vale arusaam. Rohkem olen ma nii öelda äri alane tuttav.
Ning arvatavasti olen ma seda foorumit kauem jälginud kui Madis siin kasutaja on olnud. Olen elus teinud väga palju investeerimis projekte, seda ka pokkeris. Ning arvan, et tänu minule on paljud siit üldse jalad alla saanud.

kallekusta
08.06.12, 13:54
Natukene vale arusaam. Rohkem olen ma nii öelda äri alane tuttav.
Ning arvatavasti olen ma seda foorumit kauem jälginud kui Madis siin kasutaja on olnud. Olen elus teinud väga palju investeerimis projekte, seda ka pokkeris. Ning arvan, et tänu minule on paljud siit üldse jalad alla saanud.

Kaasarvatud taksofirma autojuhtide palgad ja riigimaksud?

Maxi
08.06.12, 13:54
Ning arvan, et tänu minule on paljud siit üldse jalad alla saanud.

Balla

VisaHing
08.06.12, 13:54
Natukene vale arusaam. Rohkem olen ma nii öelda äri alane tuttav.
Ning arvatavasti olen ma seda foorumit kauem jälginud kui Madis siin kasutaja on olnud. Olen elus teinud väga palju investeerimis projekte, seda ka pokkeris. Ning arvan, et tänu minule on paljud siit üldse jalad alla saanud.

Kes sa oled siis siuke?

ok2aa
08.06.12, 13:56
Ma näen, et paljudel on selline arusaam, et kui rikkuda mõnda reeglit, siis steikitav on kohustatud maksma kogu summa tagasi omast taskust. Mina näiteks seda niimoodi ei näe... Ma saaksin aru, et investoritel on õigus iga kell tehing katkestada ja olemasolev raha tagasi küsida. Ma saan aru, et investoritel on õigus informatsioon halvast steikitavast avalikuks teha. Ma saaksin aru, kui investor nõuab tagasi seda raha, mis mängiti steigiväliselt: "Ei, see ei olnud tehingu raames, nii et see pidi tulema sinu omast taskust." Arusaadav. Aga: "Ei, IMO see ei olnud diil, trahv 5k." NOPE. Ei saa ju nii. Teil pole sellist õigust. Selline asi tuleb enne steigi algust ära otsustada.

Kõigest minu arvamus. Probleem ongi selles, et kõigil oma arvamus. Kas võidavad need, kes oma arvamuse massiga ja hirmuga peale suruvad?



loe see lõik läbi ning ütle, miks peaks üldse staketav antud tingimustel reeglitest kinni pidama? kui mängib üle rolli ja hitib suurelt, siis saab väita, et mängis oma rahade eest ja stakejad perse saata. kui mängib üle rolli ja kaotab, siis asja ilmsikstulekul karistada ei saagi? milleks siis üldse reeglid?

madise sõbrad tunduvad eriti tüütud putukad olevat. lällavad oma lihtsameelse ila lollaka järjekindlusega.

Pumper
08.06.12, 13:57
Ulme ikka, taaskord mingi Taavet taevakiiker on foorumisse saabunud. In B4 10 640 dollarit girlfriendid.

tolmuahv
08.06.12, 13:58
Natukene vale arusaam. Rohkem olen ma nii öelda äri alane tuttav.
Ning arvatavasti olen ma seda foorumit kauem jälginud kui Madis siin kasutaja on olnud. Olen elus teinud väga palju investeerimis projekte, seda ka pokkeris. Ning arvan, et tänu minule on paljud siit üldse jalad alla saanud.

More offtopic, aga ma ei saa mainimata jätta, et end täna Madise "ärialase tuttavana" reklaamida ei võida just väga palju poolehoidjaid. Vähemalt siin nurjatus ja ebaõiglases foorumis. Ja kõrvalt vaadates paistab, et pikalt koos äri tehes hakkavad ka täpselt samasugused ortograafilised vead külge, s.h. komavead ja kokku-lahku kirjutamine. Aga privaatne stake lõpeb teil kindlasti positiivselt veel, kahtlust pole.

kallekusta
08.06.12, 14:03
Otsige parem, pettuse listist üles kasutaja Howie Diddot ehk Meelis Mumm, kes sai sinna nimekirja ÜHE vale pärast mingile välismaa jorsile, et diil varem ära lõpetada or smth. Ning terve foorum oli nõus, et tegemist on pettusega ning tegi temast Googli staari. Madise valed..........

mcdyess
08.06.12, 14:05
Otsige parem, pettuse listist üles kasutaja Howie Diddot ehk Meelis Mumm, kes sai sinna nimekirja ÜHE vale pärast mingile välismaa jorsile, et diil varem ära lõpetada or smth. Ning terve foorum oli nõus, et tegemist on pettusega ning tegi temast Googli staari. Madise valed..........

Täpselt. Tõin enne sama poindi välja. Väiksem kala oleks ammu kuskil Petturite teemas üleval...

sixmax
08.06.12, 14:06
loe see lõik läbi ning ütle, miks peaks üldse staketav antud tingimustel reeglitest kinni pidama? kui mängib üle rolli ja hitib suurelt, siis saab väita, et mängis oma rahade eest ja stakejad perse saata. kui mängib üle rolli ja kaotab, siis asja ilmsikstulekul karistada ei saagi? milleks siis üldse reeglid?

madise sõbrad tunduvad eriti tüütud putukad olevat. lällavad oma lihtsameelse ila lollaka järjekindlusega.

Karistus on maine rikkumine ning steiki lõpetamine. Või midagi muud, kui see on reeglites välja toodud. Või raha tagastamine, kui steikitav üldse steiki raames ei tegutsenud, ja võib öelda, et ta selle lihtsalt ära varastas.

Tundub, et igaüks, kes teiega ei nõustu, on Madise vanaema või varikonto.

EDIT: aitäh, Junken, that makes sense.

EDIT2: võiks öelda, et ranka manipuleeris graafikut, et see jubedam välja näeks. :D

Pumper
08.06.12, 14:11
Karistus on maine rikkumine ning steiki lõpetamine. Või midagi muud, kui see on reeglites välja toodud. Või raha tagastamine, kui steikitav üldse steiki raames ei tegutsenud, ja võib öelda, et ta selle lihtsalt ära varastas.

Tundub, et igaüks, kes teiega ei nõustu, on Madise vanaema või varikonto.

EDIT: aitäh, Junken, that makes sense.

EDIT2: võiks öelda, et ranka manipuleeris graafikut, et see jubedam välja näeks. :D

Palun banni selllele rotile, propageerib pettusi.

800miljonit
08.06.12, 14:13
Mingeid vale graafikuid postitatud pole, kõik on tema mängitud seega ei näe selles ma õiget süüdistust. Ütleme, et ta ongi ehitanud üles minevikus mitmeid supernovasid selle seas ka hotamy1985, nr1krystal, lolulose55 Kahjuks pole kasutajanimede õigekirjas kindel, kuid supernovasid mitmeid on olnud.


Madis Very supernova kasutaja pokerstarsis. Viimati mängis mees selle kasutajaga 12.Mai 2012
http://i49.tinypic.com/2ywz91i.png

ok2aa
08.06.12, 14:13
Karistus on maine rikkumine ning steiki lõpetamine. Või midagi muud, kui see on reeglites välja toodud. Või raha tagastamine, kui steikitav üldse steiki raames ei tegutsenud, ja võib öelda, et ta selle lihtsalt ära varastas.

Tundub, et igaüks, kes teiega ei nõustu, on Madise vanaema või varikonto.

võtame olukorra, kus ma lasen end stakeda 100 eurostele turniiridele kokku 10 000 euro eest. olen mänginud veidi aega ja sattunud olukorda, kus stake rahast on alles 7 000 eurot. siis juhtub äkki ime ning võidan viking lotoga miljon eurot ning mingitest 100 eurostest rotiturniiridest ei taha lõhnagi tunda. seega piisab mul stakest pääsemiseks ainult mängida üks 200 eurone turniir (mis on üle kokkulepitud turniiride buyinist) ning ongi olukord jokk. tunnistan üles reeglite rikkumise, karistuseks lõpetatakse stake 3 000 eurose miinusega ning mängija on kohustustest vaba. kas see on sinu arvates õiglane?

ok2aa
08.06.12, 14:16
loodan, et stars uurib asja ja paneb kõik kontod kinni, kus madis very on mänginud. see on eriline sigadus, et küsitakse 5 000 euri, kui on võimalus, et stars saab mitmete kontode omamisele jälile ja konfliskeerib kogu stake summa.

vonkartoffel
08.06.12, 14:17
Ma ei saa aru kuidas saab jahuda sellele, et reeglites pole kirjas, ta pole eksind. Reeglites on kirjas et EMV ei lähe stakei alla? Mina küll näiteks ei näind, pange see hitt sinna potti siis otsa kui reegleid vaja järgida.
Jrgn hell kirjutas eile väga häid poste stake tavadest jne. mida oodatakse standardina jms. see asi nii laiali läind et ei leidnud neid ülesse atm.

Maxi
08.06.12, 14:18
Madis Very supernova kasutaja pokerstarsis. Viimati mängis mees selle kasutajaga 12.Mai 2012
http://i49.tinypic.com/2ywz91i.png

Kusjuures tundub täitsa legit

taipupole
08.06.12, 14:18
Mingeid vale graafikuid postitatud pole, kõik on tema mängitud seega ei näe selles ma õiget süüdistust. Ütleme, et ta ongi ehitanud üles minevikus mitmeid supernovasid selle seas ka hotamy1985, nr1krystal, lolulose55 Kahjuks pole kasutajanimede õigekirjas kindel, kuid supernovasid mitmeid on olnud. Antud laused on lihtsalt oletus ning ma ei süüdista teda mitme kontoga mängimises, et talle niigi rohkem probleeme tuua.

Oleks mul aega deposit boonuseid muudkui supernovani mängida :( Aga noh, kui PS laseb niimoodi, mis siis ikka.

vilkar
08.06.12, 14:21
Lugesin ka selle maraton teema läbi.

Need, kes ei taha selles projetkis osaleda peavad Madisega kokkulepele jõudma, mis osas rahad neile tagastatakse ja teised siis, kes veel soovivad jätkata teevd seda priivatselt kuskil. Siin teemas juba suht laadaks läinud.

Kirvega või backflipidega raha taga ajada ei vii tulemuseni .... parem las inevestorid saavad päris elus Madisega kuskil kokku ühise laua taga ja arutavad asjad läbi ning jõuvavad mingi ühise arusaamani. Minu meelest oleks mõistlik solution. Või Madis teeb skypes listi kus kõik investorid sees ja arutavad seal.

Edu.ee

Vilkar

800miljonit
08.06.12, 14:21
BUSTED


http://ee.pokernews.com/pokkerifoorum/topic5901/

http://i46.tinypic.com/fxgwvb.png

Maxi
08.06.12, 14:22
Ok kutid, mis te sellest arvate:

http://www.pocketfives.com/tournament/1083012/

Sellel scoopi turkal mis läks stake sisse on mängitud mõlema kontoga, nii Hotamy1985 ja Madis Very.


midagi on väga fishy

tolmuahv
08.06.12, 14:23
Selle multiaccountingu võib mõni paranoiline investor ka reeglite rikkumiseks lugeda. Kuigi diilis kirjas polnud, siis vaevalt aktsepteerinuks mõistlikud investorid seda, et nad finantseerivad mingit pettust, mille välja tulemisel kogu raha konfiskeeritakse.

Mulle tundub, et kaevatav auk läheb üha sügavamaks. Meenutab natuke mõnd 2+2 teemat, kus community mõne pettuse grammhaaval laiali harutab, kuivõrd igasse selgitusse pannakse mõni pisivale, mis põhjalikul kontrollimisel pilti ei sobi.

viimsi
08.06.12, 14:29
Lugesin ka selle maraton teema läbi.

Need, kes ei taha selles projetkis osaleda peavad Madisega kokkulepele jõudma, mis osas rahad neile tagastatakse ja teised siis, kes veel soovivad jätkata teevd seda priivatselt kuskil. Siin teemas juba suht laadaks läinud.

Kirvega või backflipidega raha taga ajada ei vii tulemuseni .... parem las inevestorid saavad päris elus Madisega kuskil kokku ühise laua taga ja arutavad asjad läbi ning jõuvavad mingi ühise arusaamani. Minu meelest oleks mõistlik solution. Või Madis teeb skypes listi kus kõik investorid sees ja arutavad seal.

Edu.ee

Vilkar

Lõpuks üle pika aja jälle üks normaalne postitus , imelik, et investorid ise on suht rahulikud aga
nn. maailmapäästjad (maxi, 800 miljonit, pumper , rambo aka svenza jt.) on tagajalgadel.
laske asjaosalistel ise asi korda ajada, keegi pole ju Teie abi palunud.

ok2aa
08.06.12, 14:29
minu poolt starsi multiaccountingu kohta kiri saadetud.

leits
08.06.12, 14:32
Kas ma midagi missind või lihtsalt 800miljon ytles et see tema teine account? Kuidas ta teab seda 101% Mingi kinnitus vms olemas? Või ma olen mõned olulised postid missind..

fyte
08.06.12, 14:33
Kas ma midagi missind või lihtsalt 800miljon ytles et see tema teine account? Kuidas ta teab seda 101% Mingi kinnitus vms olemas? Või ma olen mõned olulised postid missind..
http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/2521-Madis-Very-Stake-elu24-nd-stuff-(rahul-)-P/page102?p=435384#post435384


Mingeid vale graafikuid postitatud pole, kõik on tema mängitud seega ei näe selles ma õiget süüdistust. Ütleme, et ta ongi ehitanud üles minevikus mitmeid supernovasid selle seas ka hotamy1985, nr1krystal, lolulose55 Kahjuks pole kasutajanimede õigekirjas kindel, kuid supernovasid mitmeid on olnud.

Maxi
08.06.12, 14:33
Lõpuks üle pika aja jälle üks normaalne postitus , imelik, et investorid ise on suht rahulikud aga
nn. maailmapäästjad (maxi, 800 miljonit, pumper , rambo aka svenza jt.) on tagajalgadel.
laske asjaosalistel ise asi korda ajada, keegi pole ju Teie abi palunud.

Mina ei postitanud poolteist kuud mitte midagi siia, lootsin et Madis saab asja korda ja ei ühinenud laadaga. Aga kuna selgus et asi ei saa lahendust ning investorid iseseisvalt sellele siin midagi välja ei mõtle, siis panin enda 10 cents siia.

Enda arust ei ole ma kordagi Madist rünnanud ja üritanud faktidele põhineda




minu poolt starsi multiaccountingu kohta kiri saadetud.

Karta on et sinna investorite rahad kinni ka jäävad nüüd

Timpz
08.06.12, 14:37
Karta on et sinna investorite rahad kinni ka jäävad nüüd

kes seda räpast raha ikka tahab

isutuba
08.06.12, 14:39
Karta on et sinna investorite rahad kinni ka jäävad nüüd

Ega see investorite probleem ei ole,sel juhul tuleb Madisel kahjud hüvitada.

ok2aa
08.06.12, 14:39
Karta on et sinna investorite rahad kinni ka jäävad nüüd

kui reegleid on rikutud, siis ma loodan, et rahad konfliskeeritakse. see ei tähenda, et Madis pääseks stake summa tagasimaksmisest. pigem on jälle üks punkt juures, mida võib reelgite rikkumiseks nimetada.

KraindOnMaind
08.06.12, 14:42
kui tuleb mingid tüüp kivi alt välja sitaga käsi pesema, siis võiks kogu steigi juba ammuilma välja osta, et asi vaigistada, asi läheb juba naeruväärseks.
Mis iganes supernova-user accountid ja mis kõik veel... kas tõesti on 5k seda kõike väärt kui nii epic-super-hyper-mega-ballerid in da haus
minul on muust savi, aga ma ei suuda kuidagi enda jaoks mõistetavaks teha seda, et mingid super ballerid ja lähedased sõbrad, kes peaksid inimest hästi tundma ja vouchima hea mänguoskuse suhtes, lasevad niimoodi siis trollidel kõik tükkideks rebida. imege muna, siin on nii palju samefaggimist et paha hakkab

vonkartoffel
08.06.12, 14:42
Lõpuks üle pika aja jälle üks normaalne postitus , imelik, et investorid ise on suht rahulikud aga
nn. maailmapäästjad (maxi, 800 miljonit, pumper , rambo aka svenza jt.) on tagajalgadel.
laske asjaosalistel ise asi korda ajada, keegi pole ju Teie abi palunud.
Mis teema nende paar posti päästjatega on, kes vaikust karjuvad. See on avalik foorum, tänu sellele foorumile ja nendele maailmapäästjatele teavad nüüd investorid, mis jama on korraldatud. Kui üks osapooltest tahab omavahel rääkida asju selgeks lõpuks, siis see foorum pole kunagi selleks sobiv koht olnud vaid pigem mingi skype grupp vms.

viimsi
08.06.12, 14:42
kui reegleid on rikutud, siis ma loodan, et rahad konfliskeeritakse. see ei tähenda, et Madis pääseks stake summa tagasimaksmisest. pigem on jälle üks punkt juures, mida võib reelgite rikkumiseks nimetada.

On arusaadav miks Madis ei tahtnud avaldada avalikult teisi kontosid aga ma ei saa aru ok2aa mida sina rõõmustad, et investoritel
raha kättesaamine veel raskemaks läheb.

Maxi
08.06.12, 14:44
Praegu leidsin et ka 180manne on mängitud mõlema konto alt

Tournament Info: $8.00 NL Hold'em [180 Players, Turbo]

32
Madis Very $0.00
33
HotAmy1985 $0.00

Tundub et on kahjuks collusion siiski

ok2aa
08.06.12, 14:48
On arusaadav miks Madis ei tahtnud avaldada avalikult teisi kontosid aga ma ei saa aru ok2aa mida sina rõõmustad, et investoritel
raha kättesaamine veel raskemaks läheb.

ma pole siin rõõmustanud. nagu kirjutasin - kui reegleid on rikutud, siis loodan starsi poolt adekvaatset reaktsiooni. madis oli teadlik, et selline asi võib juhtuda.

sixmax
08.06.12, 14:58
võtame olukorra, kus ma lasen end stakeda 100 eurostele turniiridele kokku 10 000 euro eest. olen mänginud veidi aega ja sattunud olukorda, kus stake rahast on alles 7 000 eurot. siis juhtub äkki ime ning võidan viking lotoga miljon eurot ning mingitest 100 eurostest rotiturniiridest ei taha lõhnagi tunda. seega piisab mul stakest pääsemiseks ainult mängida üks 200 eurone turniir (mis on üle kokkulepitud turniiride buyinist) ning ongi olukord jokk. tunnistan üles reeglite rikkumise, karistuseks lõpetatakse stake 3 000 eurose miinusega ning mängija on kohustustest vaba. kas see on sinu arvates õiglane?
See pole ennekuulmatu, et steik lõpetatakse enne ära, kui kogu raha pole maha mängitud, või kasumid pole pilvedes.

Samamoodi võib investor auto alla jääda ning mängijalt raha küsida, et raviarveid tasuda selle rahaga. Kas see on sinu arvates õiglane?

It goes both ways. Elame ja õpime. Oleme targemad järgmine kord. Igale situatsioonile pole must-valgelt trahvi ja karistust olemas, mis kõik osapooled rahuldaks. Kui stake jookseb miinusesse, siis üsna kahtlemata on üks või mõlemad osapooled pettunud.

Sinu näites toodud 3000 eurot ei olnud tänavale visatud raha. Teoreetiliselt ei olnud kindlasti lihtsalt -3000, kui just meelega ei otsitud situatsioone, kus raha ära anda. Nii et ma leian, et oleks ebaõiglane, kui mängija peaks selle raha tagastama, kui ta tahab poole pealt lõpetada.
Alati on järgmised korrad ja nö maine.

Ma ei ütle, et mul on õigus, aga ma ütlen, et teil ei ole ilmtingimata õigus. :D See on minu arvamus. Ma tänan sind selle teoreetilise situatsiooni esitamise eest. :) Selliseid asju tuleks arutada, muidu mingid poksiässad arvavad, et neil on vastus olemas kõikidele maailma probleemidele.


Ma ei saa aru kuidas saab jahuda sellele, et reeglites pole kirjas, ta pole eksind. Reeglites on kirjas et EMV ei lähe stakei alla? Mina küll näiteks ei näind, pange see hitt sinna potti siis otsa kui reegleid vaja järgida.
Jrgn hell kirjutas eile väga häid poste stake tavadest jne. mida oodatakse standardina jms. see asi nii laiali läind et ei leidnud neid ülesse atm.
Online stake pidi olema, aga muidugi, vastikult hägused tingimused ja detailid. :P
Ma leidsin sinu eest Jrgn helli postituse. Kuldne! :P


Ma ei saa aru, miks seda reaalsustaju kaotanud ahvi peaks üldse nii pulgal hoidma. Kuidas üldse keegi saab veel öelda, et ei ole stake tingimusi rikkunud? Konkreetselt ju insvestoritele (kes ise ka eriti häält teha pole tahtnud) pähe lasknud.

Milles üldse probleem on, et veel peab seda agooniat pikendama ja kummi venitama?
Masterpuppet ütles slegelt, et isegi juhul kui stake tingimustes polnud kirjas kõike üli täpselt, siis on tavaõigus(?) ja mingi üldine hea tava, mis reguleerib seda ka. ERITI VEEL, ET TEGU ON EESTI MEISTRIGA, KES LEIAB ALATI PÕHJUST SELLE MAINIMISEKS, JA TEAB ISE VÄGA HÄSTI, MIS ON INVESTORITEL NORMAALNE OOTUS STAKE RAAMES. NING MIS ON ÜLE ROLLI MÄNGIMINE.

Maids, sa oled korralik idioot, et sa leiad mingied õigustusi! Täielik idioot!
800milj, svenza ja udikaz on väga õigel teel.

Kui see omal planeedil vaimuhaige lapsemeelne idioot(mida, sa Madis, oled) tahab hakata ajama sellist mula, et kuna polnud reeglites kirjas siis on pohhui, võtaks mina seda invetsorina väga otsese solvanguna, rääkimata oma graphide peitisest jne.

Seoses solvava tundega hakkaks ka ajama näpuga järge konkreetselt. Kui oli kirjas et ONLINE stake, siis oligi online ja see kuhu raha jõudis ei määra rolli, sest stake oli online ja EI OLNUD KIRJAS, ET STARSI!!!! STAKE. POHHUI JU POLNUD KIRJAS.

Edasi, graphidega on juba pmst näide olemas, et on üle roli laksnud (ka Sorm, ke ssiiamaani kõige neutraalsem ja Very õigusi ka kaistev pool on kirjutanud. Paranda, kui eksin.)
JÄRELIKULT ON OLEMAS KINDEL TÕESTUS, ET ON RIKUTUD STAKE TINGIMUSI, SETS VERY EESTI MEISTRI JA EPIC POKER LIFESTYLE BALLANA TEAB, MIS ON VARIATSIOON, NAGU KA KIRJUTAS STAKE TINGIMUSTES.

KUNA TA TEAB, MIS ON VARIATSIOON, SIIS TA TEAB, ET LASI ÜLE ROLLI - Rikkus reeglit ja stake head tava ja käitub nagu viimane m*nn - tingimusi on rikutud - maksu tagasi!

Kuna saab vahekohtunikke määrata, siis keegi võiks võtta selle rolli enda peale ja ajada selle asja korda. Foorumi üldine arvamus ja vahekohtuniku otsus oleks sel juhul lõplik ja see et Very teiselt planeedilt on ja ei taha aru saada milletski, ei tähendask enam mitte midagi.

Naeruväärne

Pumper
08.06.12, 15:00
On arusaadav miks Madis ei tahtnud avaldada avalikult teisi kontosid aga ma ei saa aru ok2aa mida sina rõõmustad, et investoritel
raha kättesaamine veel raskemaks läheb.

Sellised kkkkk.. ja Viimsi sarnaste meeste arvamus on totaalne null ja neile ei pea isegi vastama.
Vastan miks mina siin teemas hakkasin sõnavõtma, kuna nõustan Pokkeriprod.com-i, siis on mul kohustus aidata ka foorumiliikmeid - täpselt seda ma ka tegin, ei enamat (va vahel viskas suur lollus pildi eest ja natuke avaldasin arvamust ka).

sixmax
08.06.12, 15:02
kkkkkk on üks investoritest, tal on absoluutselt sõnaõigus ju. Mina olen see, kes siin tühja mulli ajab, aga vaba maa õnneks.

sixmax
08.06.12, 15:04
Vabandust, väidetavalt üks investoritest, kuna ta on väidetavalt üks Madis Eriti varikonto ka. :D

mcdyess
08.06.12, 15:07
Mis mind, investorit, kõige rohkem häirib on see, et Hr. Erit pole minuga isegi ühendust võtnud. tundub, et tal ongi lihtsalt p*hhui või olen ma lihtsalt nii ebaoluline tegelane tema jaoks. Ja Pumper ajab õiget asja, pole talle siin midagi ette heita.

Jäämees
08.06.12, 15:18
Samamoodi võib investor auto alla jääda ning mängijalt raha küsida, et raviarveid tasuda selle rahaga. Kas see on sinu arvates õiglane?


Samamoodi võib suvaline 6maxi mängija kolm korda päevas pea peale kukkuda iga kord enne Pokkeriprode foorumis postitamist...

Fuzzy
08.06.12, 15:24
Ilmselgelt sellised tegelased nagu sixmax, kkkkkk ja viimsi üritavad lihtsalt teemat derailida oma lapsustest kubisevate postitustega. Kas siis on tegemist lihtsalt vitamiinipuudusega või on tüübid tõesti Madise alter egod/homied, vahet pole. Ban!

sixmax
08.06.12, 15:27
1.... 2.... 3.... :rolleyes:



Mis mind, investorit, kõige rohkem häirib on see, et Hr. Erit pole minuga isegi ühendust võtnud. tundub, et tal ongi lihtsalt p*hhui või olen ma lihtsalt nii ebaoluline tegelane tema jaoks.

Minu arust on Madis võtnud ühendust sinuga siin teemas, aga koos teiste investoritega, kui ta oma postitusi valmis kirjutab. Kõigiga ükshaaval suhtlemine on ebapraktiline ja võib üle jõu käia. Ma ei usu, et tal selle pärast sinust või teistest pohhui oleks.



Sellest kõigest tulenevalt olen mõelnud, et average buy ini reegel on jah lollus. Ilmselgelt ei saa seda kasutada
üle, et muidugi on 10x5 ja 1x 500 keskmine väga väike. Kuid ma ei teinud seda üle 4x tavalise. 27 KO, tavaline
ning kõrvale 100 freezekas (auditist näha, et pole teinud 2x chances uuesti ja 109R turnasse pole kütnud midagi,
ei mäletagi antud rebuy turna mängimist kuna mis mõttega minna sinna ilma rebuyta, paluks kas saaks uuesti selle väjavõtte
auditist).
Nõustun teiega, et see reegel on lollus. Olen valmis tagastama rahad nagu teinud DreadHeadiga, kui mängisin üle
nö kirjutama reegli BRM reeglitest. 2300 rolliga teha üks 100ne ei ole kuidagi õigustatav ning realistlikult mõeldes
kasumlik tegevus. Isegi võibolla siis 1-4 tabledes. See ei loe ja ei ole edasi viiv. Saame kokku leppida kust alates
hakkasin mängima üle rolli ning see summa fikseerituna tagasi maksta.
Jätkuvalt olen nõus näitama läbi skype usaldatavatele inimestele oma graphe, kui nad ei ütle usernamesid edasi ja kinnitavas kasumeid. See tõestab,
et ma olen olnud soliidne võitja minevikus. Selline võimalus tuleb pühapäeval, kui olen tagasi kodus.
Olen see nädalavahetus mängimas Tallinnas võin seal rahulikult asju arutada ja olen alati seal olemas. Paljudel on ka mu number olemas ning
võib alati ühendust võtta. Mängu ajal ilmselgelt ainult rääkida ei saa. 15% on ära müüdud ning mu põhimõte ei luba 1 käsigi lauast eemal olla.

Paluks uuesti mitte ülereageerimist ja alusetutele asjadele reageerimist. See asi laheneb ilusti ja ma ei taha teha stakele halva kuulsust, mida Svenza
ainuke asi milles ma ka temaga nõustun välja tõi. See on pikas jooksus meile jama ning privaatseid stakesid pole võimalust kaasa eladis jälgida.

Tõin midagi tema tänasest postitusest välja. Mis sa arvad sellest, kas see on sinu arust mõistlik?

viimsi
08.06.12, 15:28
jah ma tunnen Madist ja ka palju foorumi asutajaid ja liikmeid päriselus aga ma ei tule siia kedagi solvama ega ähvardama,
ma ei mõista miks ei ma ei võiks oma arvamust siin avaldada. Võib olla loed veel mu postitused üle enne kui isiklikuks lähed.

fyte
08.06.12, 15:34
Sixmax, varem olid silma jäänud mõistliku tegelasena, aga praegu on tõesti arusaamatu, et mida tõestada üritad vms. Steiki saades kehtib ju mõistagi common sense - st investorid ei pea ise updeite nuruma, steigitav ei keskendu pikaajaliselt hoopis muudele mängu formaatidele enda rahaga mängides jnejne. Nagu Ranka siin välja tõi, siis sisuliselt on investorite raha olnud üpris pikka aega "kinni" ja kui kõik aktsepteeriks sellist "mängin kui tahan" mõtteviisi, siis võiks ju miskisuguseid 10k "steike" hakata küsima sellise plaaniga, et raha hoiusele panna ja ise intressi pealt kasumit lõigata. Lisaks raha väärtuse mõningasele kaotamisele maksab ka investorite aeg midagi - pole ikka päris ok, kui steigitav käsib helistada või FBs kontakteeruda, kui investorid tahavad teada kuidas nende investeering kulgenud on.

Madis Very
08.06.12, 15:37
Kõik võitlevad siin oma õiguste eest.
Vabandan, et pole kõigiga jõudnud ühendust võtta. Ma tegelen lõplikult selle asjaga ära pühapäevaks, mil olen tagasi Tartus ning räägin kõigiga läbi.
Kui just mõni investor ei soovi lives Tallinnas rääkida, olen suure osa ajast kasiinos või on võimalus linna peal kokku saada ja rääkida. Ma ei peida ennast kuhugi. Muidugi on see raske ja tüütu kõigile teil pole vaja sellele oma aega raisata. Saame lihtsamalt Skype kaudu rääkida. Minu kasutaja Skype_Madise
Kui oleks võimalik võiksid investorid mulle oma skype konto PMida. Selle puudumisel võibolla on rohkematel inimestel fb olemas. Seal on võimalik teha grupi chat ning saame kõik asjaosalised koos rääkida.
Ükski investor mcdyess ei ole minu jaoks ebaoluline. Olen hetkel autos sõidame oopsi mängima sain lõpuks mindi ühenduse ka taha see siin hüppab palju.

Kellegi rahad kinni ei jää starsi isegi kui peataks see kinni panema ilma põhjuseta seda ma luban. Neid kontosid ma omaks ei võta ja siin on vaid teie esitatud oletused. Mõelge mis tahate :)

Ei saa ligi enne pühap suure arvuti poker trackerile. Kust oleks näha suurte turnade tulemused / näha palju nendega näinud. Need võin ju kinni maksta või lisan poole rollile ajast mil neid mängisin, et antud kahjut heastada.
Ma ei näe reaalsust kogu stake tagastamisega.
Ma pakun otseselt kohe kõigile investoritele +50% hetke väärust. Kui ma jõuan koju ja suurte turniiridea tehtud kahju on suurem, hüvitan ma kõik selle. Arvan, et selline pakkumine realistlik. Võite seda arutada selle pakkumisega olen hetkel päri.
Chris äitäh sõbraliku teksti eest. Vabandust, et pidid ennast siia sikutama ei tahtnud segada.
Temaga juba telefonitsi räägitud ning minu antud pakutud diil juba kinnitatud.
Ma olen siin olukorda selgitanud ka autos no ilmselgelt tundub inimestele, et reeglid mis nad lugesid olid ala mängin mis tahan siis ei ole siin midagi rääkida.
Mina ei taha investoritele nii siiski seda öelda. Minu keskmise bi teooria tundub jah debiilne ma ei mängi ka siis enam elus nii. Siiani on töötand. Olen valmis suuremad turniirid heastama/kinni maksma. Teised on rolli piires ning seda teadsid kõik ja pole sellega seoses midagi rääkida tundub siis kui tavaline stake kui 109 turbod välja võtta.

Timpz
08.06.12, 15:39
1.... 2.... 3.... :rolleyes:




Minu arust on Madis võtnud ühendust sinuga siin teemas, aga koos teiste investoritega, kui ta oma postitusi valmis kirjutab. Kõigiga ükshaaval suhtlemine on ebapraktiline ja võib üle jõu käia. Ma ei usu, et tal selle pärast sinust või teistest pohhui oleks.



saadame svenza sinna ka

anyways keda see sinu poker tracker kotib üldse? sinna sa võid jätta ju importimata ka asju, kasuta opr-i või midagi sarnast

ristijeesus
08.06.12, 15:43
siis sisuliselt on investorite raha olnud üpris pikka aega "kinni" ja kui kõik aktsepteeriks sellist "mängin kui tahan" mõtteviisi, siis võiks ju miskisuguseid 10k "steike" hakata küsima sellise plaaniga, et raha hoiusele panna ja ise intressi pealt kasumit lõigata.

Kui see 5000€ oleks stake algul starsis konverditud dollariteks ja lihtsalt niisama seal seisnud, siis saaks täna tagasi eurideks konvertides 5260 ühikut.

VisaHing
08.06.12, 15:56
Madis, mis mõttes:

Ma pakun otseselt kohe kõigile investoritele +50% hetke väärust.
Selgita, millest 50%.

Dogers
08.06.12, 15:58
Paneme ruttu rahad kokku ja saadame svenza tallinnasse turniiri mängima. xD

Junken
08.06.12, 15:58
Okei Madis Hotamy1985 pole sinu kasutaja, aga võrdle nüüd enda postitatud eilset graafikut mis on 100% sinu oma ja Hotamy1985 graafikut. Päris sarnaselt olete mänginud kaksikud.
http://www.upload.ee/image/2409075/BB_Won_over_Hands_Played_for_Madis_Very.png
http://www.upload.ee/image/2411824/HotAmy1985.PNG

mcdyess
08.06.12, 15:58
Kõik võitlevad siin oma õiguste eest.
Vabandan, et pole kõigiga jõudnud ühendust võtta. Ma tegelen lõplikult selle asjaga ära pühapäevaks, mil olen tagasi Tartus ning räägin kõigiga läbi.
Kui just mõni investor ei soovi lives Tallinnas rääkida, olen suure osa ajast kasiinos või on võimalus linna peal kokku saada ja rääkida. Ma ei peida ennast kuhugi. Muidugi on see raske ja tüütu kõigile teil pole vaja sellele oma aega raisata. Saame lihtsamalt Skype kaudu rääkida. Minu kasutaja Skype_Madise
Kui oleks võimalik võiksid investorid mulle oma skype konto PMida. Selle puudumisel võibolla on rohkematel inimestel fb olemas. Seal on võimalik teha grupi chat ning saame kõik asjaosalised koos rääkida.
Ükski investor mcdyess ei ole minu jaoks ebaoluline. Olen hetkel autos sõidame oopsi mängima sain lõpuks mindi ühenduse ka taha see siin hüppab palju.

Kellegi rahad kinni ei jää starsi isegi kui peataks see kinni panema ilma põhjuseta seda ma luban. Neid kontosid ma omaks ei võta ja siin on vaid teie esitatud oletused. Mõelge mis tahate :)

Ei saa ligi enne pühap suure arvuti poker trackerile. Kust oleks näha suurte turnade tulemused / näha palju nendega näinud. Need võin ju kinni maksta või lisan poole rollile ajast mil neid mängisin, et antud kahjut heastada.
Ma ei näe reaalsust kogu stake tagastamisega.
Ma pakun otseselt kohe kõigile investoritele +50% hetke väärust. Kui ma jõuan koju ja suurte turniiridea tehtud kahju on suurem, hüvitan ma kõik selle. Arvan, et selline pakkumine realistlik. Võite seda arutada selle pakkumisega olen hetkel päri.
Chris äitäh sõbraliku teksti eest. Vabandust, et pidid ennast siia sikutama ei tahtnud segada.
Temaga juba telefonitsi räägitud ning minu antud pakutud diil juba kinnitatud.
Ma olen siin olukorda selgitanud ka autos no ilmselgelt tundub inimestele, et reeglid mis nad lugesid olid ala mängin mis tahan siis ei ole siin midagi rääkida.
Mina ei taha investoritele nii siiski seda öelda. Minu keskmise bi teooria tundub jah debiilne ma ei mängi ka siis enam elus nii. Siiani on töötand. Olen valmis suuremad turniirid heastama/kinni maksma. Teised on rolli piires ning seda teadsid kõik ja pole sellega seoses midagi rääkida tundub siis kui tavaline stake kui 109 turbod välja võtta.

Ses suhtes võin su skype lisada, aga mu seisukoht jääb samaks nagu ka paar lk tagasi ütlesin, et kogu summa tuleks tagasi maksta, sest sisuliselt oled sa eksinud reeglite vastu.

EDIT: Lisaks sellele käib kogu aeg mingi vassimine, demagooitsemine, küll valed graafikud, valed kasutajad... Kogu aeg mingi sitt otsas ja ämbrid kadunud teema...

mcdyess
08.06.12, 15:59
Irw, graafikud on idetsed

VisaHing
08.06.12, 16:02
Okei Madis Hotamy1985 pole sinu kasutaja, aga võrdle nüüd enda postitatud eilset graafikut mis on 100% sinu oma ja Hotamy1985 graafikut. Päris sarnaselt olete mänginud kaksikud.
http://www.upload.ee/image/2409075/BB_Won_over_Hands_Played_for_Madis_Very.png
http://www.upload.ee/image/2411824/HotAmy1985.PNG

hahahahha. BUSTED

Madis lõpeta ükskordki elus see valetamine ja ole aus.

Lowry
08.06.12, 16:05
http://youtu.be/NqaFLQhPvbw

Nagu Svenza mainis ehtne savipätsi koopia. Savipäts vastab samamoodi volikogu istungil.

Video algus 4:46 Randpere küsimused ja siis kuldsed vastused savipätsilt aka Madiselt

Mr_Kenny
08.06.12, 16:05
Irw, graafikud on idetsed

Indeed, Madis, coincidence? :D

800miljonit
08.06.12, 16:05
Irw, graafikud on idetsed

et siis,

7.juuli deadline.

viimsi
08.06.12, 16:06
hahahahha. BUSTED

Madis lõpeta ükskordki elus see valetamine ja ole aus.

ma saan teme jutust aru, et see konto võib küll tema oma olla aga ta ei saa seda siin tunnistada
kuna siis võiks pokerstars sellel oleva raha konfiskeerida.

tolmuahv
08.06.12, 16:06
All bs aside, siis tegelikult ei ole selle olukorra lahendamine ju eriti keeruline. Madis tegi oma pakkumise ja selle raha võib kohe teele panna vist. Investorid esitavad individuaalselt enda nõudmise, kas siis olemasolev BR+50%, original stake või original stake+kompensatsioon vms. Mõned nõuded saavad kohe lahendatud (need, kes on nõus BR+50%). Need, kes arvavad, et kogu raha peaks tagasi saama, panevad siia kirja, mis nende hinnanguline nõue peale Madiselt esimese summa laekumist.

Ülejäänu maksmise või mitte maksmise osas jäävad pooled ilmselgelt eriarvamusele ja peale mõningat mölaroundi ja argumentide esitamist võib foorumi esindaja (ranka või keegi) otsustada, kas antud foorumi üldist tava arvestades peaks maksma või mitte. Kui ei peaks, siis on investorid lihtsalt halva investeeringu teinud. Kui peaks, siis on Madisel variant, kas maksta või leppida enda petturiks klassifitseerimisega ja foorumist eemaldamisega.

Aga meelelahutuse mõttes võiks veel mingitest graafikutest, useritest, multiaccountingust jms asjadest edasi laduda. See on lihtsalt paljudele inimestele fun lugeda.

VisaHing
08.06.12, 16:13
ma saan teme jutust aru, et see konto võib küll tema oma olla aga ta ei saa seda siin tunnistada
kuna siis võiks pokerstars sellel oleva raha konfiskeerida.


Kellegi rahad kinni ei jää starsi isegi kui peataks see kinni panema ilma põhjuseta seda ma luban. Neid kontosid ma omaks ei võta ja siin on vaid teie esitatud oletused. Mõelge mis tahate :)
vot nii

Mr_Kenny
08.06.12, 16:15
vot nii

Keegi saatsis starsi kirja juba ju. Need kontod + raha on pmst läinud.

800miljonit
08.06.12, 16:16
Keegi saatsis starsi kirja juba ju. Need kontod + raha on pmst läinud.

see konto ei ole 100% tema oma (oman infot nüüdseks)

jarlop
08.06.12, 16:18
Kellegi rahad kinni ei jää starsi isegi kui peataks see kinni panema ilma põhjuseta seda ma luban. Neid kontosid ma omaks ei võta ja siin on vaid teie esitatud oletused. Mõelge mis tahate :)


Keda kotib kas sa võtad need omaks või ei võta? kui sa ise juba alguses postitasid sellise graafiku mida sa enam ümber lükkad

Mr_Kenny
08.06.12, 16:19
http://i.imgur.com/IcD02.jpg

Mr_Kenny
08.06.12, 16:20
see konto ei ole 100% tema oma (oman infot nüüdseks)

Seega ta positas siia kellegi teise graafiku et näidata et biidib?

vonkartoffel
08.06.12, 16:20
wow päris sick, kas need sõber stakejad on ka nendest kasutajatest teadlikud? Kui sügavale see jama siin ulatub?

tolik
08.06.12, 16:21
see konto ei ole 100% tema oma (oman infot nüüdseks)

ldo, see ei saagi olla 100% tema oma, see on kellegi teise oma, tema kasutab - veel hullem

valustyng
08.06.12, 16:22
graafikud ju täiesti ühesugused

tolmuahv
08.06.12, 16:24
Kui mõni investor otsib veel argumente full stake tagastamiseks, siis ühe leiab siit: http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/10124-****2011-aasta-tulemused-2012-eesm%C3%A4rgid****?p=399174&viewfull=1#post399174

"Ilmselgelt on mu crap graph siin mõttetu kuid 40k$ tuli kindlalt esimeste paari kuudega volüüm oli väike ca 19k mängu mtt-sng/mtt per year (ilmselgelt 90%+ esimeste kuudega)."

See on lihtsalt üks post, kus OP loob endast kuvandit kui suurelt võitvast mängijast, kes on võimeline $40k võitma mõne kuuga kui tal selleks motivatsiooni on. Kui mõne sellise mängija leiaks, siis võiks isegi investeeringut kaaluda. Aga täna oleks abiks, kui Madis oma väga selgelt numbrilist statementi backiks millegiga. Sest kogu avalikult kättesaadav info paistab viitavat sellele, et siin võib tegu olla pehmelt üteldes liialdusega.

Samamoodi, ma stakeks täna väga hea meelega Andut, Codeccit, rankat vms. Aga kui hiljem tuleks välja, et nende läbi aastate esitatud jutt ja tulemused oleks väljamõeldis, siis ma peaks end pettuse ohvriks ja tahaks kogu raha tagasi.

tolik
08.06.12, 16:24
graafikud ju täiesti ühesugused

jah, sellepärast tuligi fail üle seivida, et saaks hästi kiiresti nii, et ei oleks "HotAmyt" failinimes ja kõik oleks correct

vinney
08.06.12, 16:26
http://cdn.memegenerator.net/instances/400x/21701059.jpg

jrgn hell
08.06.12, 16:33
Solid spin doctorid itt.

Tuleb välja et Very hoopis multiaccount crusher ja kõik on suur level. Ärge tehke nalja.

kkkkk, kas sa reaalselt ausalt oma praktikas inevsteerimisel/stakemisel ja pika Eesti pokkerikommuunis olemise jooksul oled omandanud sellise seisukoha, et staketav hüvitav ainult reeglites rikutud mahu ja põhimõtteliselt rohkem kahju ei kanna?

kallekusta
08.06.12, 16:35
Aga kuidas said Madis Very ning see Amyhot1985 koos mängida samal ajal samu turniire ning sngsid?

Timpz
08.06.12, 16:38
1 arvuti tavaneti pealt, 1 pulga pealt?

fyte
08.06.12, 16:40
Aga kuidas said Madis Very ning see Amyhot1985 koos mängida samal ajal samu turniire ning sngsid?
Arvatavasti jagab/jagas lihtsalt kontot kellegagi, SNiga saab ju rohkem reikbäkki.

VisaHing
08.06.12, 16:40
Aga kuidas said Madis Very ning see Amyhot1985 koos mängida samal ajal samu turniire ning sngsid?

Kokkumäng?? Madis Very võib olla tema enda nimel, Amyhot1985 ntx kellegi hea tuttava nimel ( ema, õde jms tegelased ).
Vb mängis erienvate IP-de alt, 2 arvuti alt samal ajal. hui teab :D.

kallekusta
08.06.12, 16:40
ning SNGdes tegi chipdumpingut või ???? Sellega oli kogu stake tohutu + EV et samassse lauda saades teadis maha läinud kaarte or smth???

Timpz
08.06.12, 16:42
äkki pokerstars uurib veidi

sorm
08.06.12, 16:45
Aga kuidas said Madis Very ning see Amyhot1985 koos mängida samal ajal samu turniire ning sngsid?

Väga lihtne jah teha 2 IP (üks on netipulk näiteks) ja 2 monitori. Hiire saab panna kahe arvuti vahel tööle. 2 kuvarit, 2 eri arvutit (eri IP) ja 1 hiir (vajadusel ka klaviatuur). Easy lets gamble....

kallekusta
08.06.12, 16:48
Et kui peaks mõlemad kontod 180 mennides jõudma finaallauda siis Madis Very konto kaotab kogu stacki meelega AmyHot1985 le ning stakejad peavad suu puhtaks pühkima ning Amyhot grushib täiega pappi???

Solid süsteem

jrgn hell
08.06.12, 16:53
Et kui peaks mõlemad kontod 180 mennides jõudma finaallauda siis Madis Very konto kaotab kogu stacki meelega AmyHot1985 le ning stakejad peavad suu puhtaks pühkima ning Amyhot grushib täiega pappi???

Solid süsteem

Milleks sa sellest üldse jahud.

Mõttetu derailimine.

Point on selles, et Madis postitas graphi, mis ei ole stake raames tema user, tahtlikult. Veel üks investorite petmine.
Solid hästi välja küll mängitud. See idioot tuleb jälle teemasse gloatima, et ei lükka ümber ega võta omaks. Uus round jahumist üle rolli mängimise hüvotamisest, Madis-friendly posts otsa, kuidas ikka reegleid ei olnud ja kõik teadsid riske ning oli õiguspärane ootus. Mõni investor küsib ikka kogu raha tagasi. Temale Madis otseselt ei vasta, Kiidab oma sõprade poste ja läheb uuele ringile.

Vahekohtunikku oleks vaja.

kallekusta
08.06.12, 16:54
Millegi pärast on selle hotamy1985 graafikud ka saitidel kinni keeratud.

vilistaja
08.06.12, 16:57
Mind võtab juba ohkama. Tahan huviga näha, kuidas see mees ennast nüüd puhtaks peseb, kui peseb. Samas kahtlane on see, et kui mehel sellised süsteemid siin kooruma hakkavad, siis miks ta pole selle poolt, et ok maksan kõik tagasi. Sellisel juhul jääks kõik muu hämar taust peitu ja tundub, et pappi ka veel oma tasku.

TaistoJ
08.06.12, 16:57
Ärge nüüd nii kiiresti ka selliseid järeldusi tehke.
Seda peaks eazy olema kontrollida, mida Pokertracker näitab Madis Very vs Amyhot. Muidugi iseasi kui lihtne seda läbi epic-balleri on kontrollida.

Btw selleks, et teise kasutajaga mängida samaaegselt oleks vaja lihtsalt paar programmi alla tõmmata, millega oleks põhimõtteliselt võimalik tekitada teine arvuti ja teine interneti IP.Nii ei ole vaja füüsiliselt mingit internetipulka ega monitori ega midagi. (eitea kui hea seletus, kuid vast saab põhimõttest aru)

TaistoJ
08.06.12, 16:59
Kas võib küsida, mis see saladuslik ISIKLIK PÕHJUS oli, miks sa Madis ei saanud ise oma sharkscope'i nähtavaks teha?

Sain ka vastuse oma küsimusele.

raaids
08.06.12, 16:59
HotAmy1985 graafiku juurde kirjutasid siukse jutu:


Seal kus tuleb esimene monster 6k vist otse alla oligi eelmise aasta peale inglismaa live trippi. Siis hakkas kõik alla minema. Nagu näha juurde ei tule ning ei läinud enam hästi.
Siin graphis EI OLE Madis Very (Pokerstars)i sees, siin on peaaegu kõik sited alates 2008 jaanuarist. Antud graph peaks tähendama ka ca üle 40k makstud raket. See ei ole lifetime ja ei ole kõik asjad sees (saidid/userid seda mõtlen). See on näide mis ma nüüd trackerist kätte sain. Ma pole vist? kunagi selliseid graphe avalikuks teinud.

Kogu see jutt on ju täiesti väljamõeldud vale. Kuigi ma enda osa stake´st müüsin juba kahjumiga maha mõni aeg tagasi kasutajale "fanjeera" siis nõuan ikkagi temale kogu 400EURi tagasimaksmist. Pool võid kohe maksta kui rohkem pole ja ülejäänd poole kuu aja jooksul. Sa ei pea enam mingeid graafikuid ega kasutajaid siia panema, hakka maksmisest ja tähtaegadest rääkima.

kallekusta
08.06.12, 17:11
Kas ei oleks olnud juba AMMU asjakohane lisada foorumis Madis Very kasutajanime alla lisaks naiste toppide kogumisele ka kirjutada Pettustes kahtlustatav.

alaska
08.06.12, 17:26
HotAmy1985 graafiku juurde kirjutasid siukse jutu:


Seal kus tuleb esimene monster 6k vist otse alla oligi eelmise aasta peale inglismaa live trippi. Siis hakkas kõik alla minema. Nagu näha juurde ei tule ning ei läinud enam hästi.
Siin graphis EI OLE Madis Very (Pokerstars)i sees, siin on peaaegu kõik sited alates 2008 jaanuarist. Antud graph peaks tähendama ka ca üle 40k makstud raket. See ei ole lifetime ja ei ole kõik asjad sees (saidid/userid seda mõtlen). See on näide mis ma nüüd trackerist kätte sain. Ma pole vist? kunagi selliseid graphe avalikuks teinud.

Kogu see jutt on ju täiesti väljamõeldud vale. Kuigi ma enda osa stake´st müüsin juba kahjumiga maha mõni aeg tagasi kasutajale "fanjeera" siis nõuan ikkagi temale kogu 400EURi tagasimaksmist. Pool võid kohe maksta kui rohkem pole ja ülejäänd poole kuu aja jooksul. Sa ei pea enam mingeid graafikuid ega kasutajaid siia panema, hakka maksmisest ja tähtaegadest rääkima.

See on väga jõhker valetamine Madise poolt, isegi kui see on ta enda balla alter ego oma.

jasssass
08.06.12, 17:29
Armetult vahele võetud ikka. GL Matu Live laudades.

kallekusta
08.06.12, 17:37
Nagu madis ise teemas kirjutas ongi põhjus vast selles?

Re: Madis Very 5000€ Supreme Long Run S(€)take-amentz.
Põhiline põhjus, et teised mängijad lauas ei näeks. Tean, et rexid klikivad pidevalt donke oma lauas nii läbi. Mul veel hea silverstar ka veel tahan jäädagi tauni imidziga :P.

Poke
08.06.12, 17:38
oww, vaikselt jälgisin ja vaatasin, kuidas madis vaikselt hämab ja kõik ilusti tagasi tõukab, aga selline värk ilmselgelt läbi ei lähe.

Junken
08.06.12, 17:39
siin siis näha kuidas 11 mai Madis kaotab turnas antud kasutajale stacki preflop AI minnes
http://www.upload.ee/image/2411979/Madis.PNG

Loksutaja
08.06.12, 17:41
wow... see on juba next level.

Mad-is MAD ! ! !

fyte
08.06.12, 17:43
Nice find.
Kuna siinsel teemal on nii palju lugejaid, siis kindlasti mõni neist ka Madise lähedasem tuttav - oleks tore, kui keegi neist temaga ühendust võtab ja härra siia ka kutsub vahelduseks.

qbj0hn
08.06.12, 17:44
wow

sixmax
08.06.12, 17:45
:D

OpenFold
08.06.12, 17:55
siin siis näha kuidas 11 mai Madis kaotab turnas antud kasutajale stacki preflop AI minnes
http://www.upload.ee/image/2411979/Madis.PNG

saad sa öelda mis level blindid siin on eta KQo all in läheb?

mõlemad mängijad jätavad veel 25 chippi taha - väga chipdumpi moodi play!

ja mis on selle turna buy in ???

TaistoJ
08.06.12, 17:57
HAHAHA next level lihtsalt...
Sitta puutud, sitt läheb haisema.

e: AHAHHAHAHAHAAAA MA EI SAA LIHTSALT LOKSUTAJA POSTI NAERMATA JÄTTA ROFFLLLLLLLLLLZ COPTERZZZZZZZZZZ

Loksutaja
08.06.12, 17:58
Madis mitmekesi sa EMV Main Eventi mängisid ?

Raabise
08.06.12, 18:00
saad sa öelda mis level blindid siin on eta KQo all in läheb?

mõlemad mängijad jätavad veel 25 chippi taha - väga chipdumpi moodi play!

See player näitab kõikidel kätel, et 25 jääb kätte. Tegelikult on AI. Lihtsalt selle pildi põhjal on jah ainult eeldada ja oletada asju, blindid ja muu info oleks ka vajalik, et asja kinnitama hakata siin.

Timpz
08.06.12, 18:07
Madis mitmekesi sa EMV Main Eventi mängisid ?

post of the year?

kallekusta
08.06.12, 18:09
hotcocacolale peaks küll auhinna andma....

Kõik investorid ja trollid kukkusidki perseli kui graafikuid nägid.

vilistaja
08.06.12, 18:11
Blindid peaks seal olema 75/150 ante 25

SANGPOMM
08.06.12, 18:11
HAHA, Ajaküsimus millal mees õhtulehe esikaanel on. :D

Loksutaja
08.06.12, 18:12
tundub, et stake oli võetud just nimelt selleks, et finantseerida enda EMV projekti.

5000:300=16,666 ehk siis ...



E: nali naljaks. Tegemist on julma Sotsiopaatida...

SANGPOMM
08.06.12, 18:15
Igasugune info amy vs madis oleks väga nuts vaadata. Usun et see ei ole ainuke käsi :)

OpenFold
08.06.12, 18:19
Blindid peaks seal olema 75/150 ante 25

No seljuhul pole enam kahtlustki, KQ pre shipp sellise blindiga, juhuslikult on identse graafikuga mängijal AQ. Kutsuge Svenza !

Timpz
08.06.12, 18:23
svenza harjuta ikka hüppelt ka, tuleb vägevam hit

Junken
08.06.12, 18:36
Madis got busted again, coming to this thread like nothing happened.
http://24.media.tumblr.com/tumblr_lo5gsb0pHT1qfjej5o1_500.gif
http://24.media.tumblr.com/tumblr_lnln7mjETj1qh2mpqo1_500.gif
http://25.media.tumblr.com/tumblr_lnwy9d0X5u1qh2mpqo1_500.gif
http://25.media.tumblr.com/tumblr_lnlmjbaW5k1qh2mpqo1_500.gif

sixmax
08.06.12, 18:54
UTG+3

2 folds
6 players left to act

450 in the pot
17,6BB
M=5,8 (2640:450)

Wikipedia:
1 ≤ M < 6 RED ZONE "Your only move is to move all-in or fold"

25,18% vs 74,82% (KQo vs AQo)

Standard?

VisaHing
08.06.12, 18:55
Naljakas, et ta enda head sõbrad rääkisid ta sisse :D.
Poleks ta boyfriend siia teemasse tulnud ja hakkanud patrama miskist HotAmy1985-st, siis vb ei olekski tulnud välja seda.

Naxer
08.06.12, 18:59
Nüüd tahaks küll ikka neid handhistoreyd lähemalt näha. Eelkõige trackeri väljavõtet tolle HotAmy vastu mängitud kätest. Kui midagi kahtlast rohkem pole-nu see 1 käsi ei pruugi veel selge tõestus olla, siis ei tohiks ka olla mingit põhjust neid andmeid varjata.

Loksutaja
08.06.12, 19:02
Naljakas, et ta enda head sõbrad rääkisid ta sisse :D.
Poleks ta boyfriend siia teemasse tulnud ja hakkanud patrama miskist HotAmy1985-st, siis vb ei olekski tulnud välja seda.

Tundub, et siin pole tegemist ei madise boyfriendi ega ka mitte sõbraga vaid see on madise üks väga vähestest hetkedest kus ta suudab aru saada mida tema teine mina on teinud.

vonkartoffel
08.06.12, 19:04
Nüüd tahaks küll ikka neid handhistoreyd lähemalt näha. Eelkõige trackeri väljavõtet tolle HotAmy vastu mängitud kätest. Kui midagi kahtlast rohkem pole-nu see 1 käsi ei pruugi veel selge tõestus olla, siis ei tohiks ka olla mingit põhjust neid andmeid varjata.
Mis seal vahet on? Näitas neid graafikuid juba enda pähe ehk tunnistas omaks seda, et mängib tolle kasutaja alt. Seal ei ole enam mitte mingit vahet kas ta on sellega chipdumpind seal või mis iganes ta teind on. Kahe kasutaja alt starsis mängimine samal ajal kui üks on stakei all on ikka väga suur eiei. Siin pole enam ühtegi lisa fakti vms vaja juurde.

K2okfor_Mey
08.06.12, 19:08
Pole midagi paremat kui spordirohke suvi ja see teema siin!

Naxer
08.06.12, 19:11
Nu on oluline, millisel määral on reegleid rikutud-seal on ikka väga suur vahe. Just see chipdumpingu süüdistus on väga tõsine kõige muuga võrreldes mu arvates. Kui see leiaks kinnitust, oleks tõesti tegemist otsese ettekavatsetud pahatahtliku huiamisega investorite ja kogu pokkerikommuuni suhtes, mitte ei saaks jahuda kerglasest vastutustundest või mängu mitte biitimisest. OP ülesanne on vähemalt need süüdistused ümber lükata kui ta ei ole tõesti neis süüdi nagu väidab ja ilma HH jms infota, lihtsalt mulina abil see võimalik pole.

jrgn hell
08.06.12, 19:20
Nu on oluline millisel määral on reegleid rikutud-seal on ikka väga suur vahe. Just see chipdumpingu süüdistus on väga tõsine kõige muuga võrreldes mu arvates. Kui see leiaks kinnitust oleks tõesti tegemist otsese ettekavatsetud pahatahtliku huiamisega investorite ja kogu pokkerikommuuni suhtes, mitte ei saaks jahuda kerglasest vastutustundest või mängu mitte biitimisest. OP ülesanne on vähemalt need süüdistused ümber lükata kui ta ei ole tõesti neis süüdi nagu väidab ja ilma HH jms infota, lihtsalt mulina abil see võimalik pole.

Sellise blindiga selles käes ei saa nagu midagi kobiseda, enne kui muud HH-d läbi sõelutakse, aga miks see praegu on primaarne asi mille peale vahtu ajada?

Need investorid, kes sõpruse poolest talle ilmselgeid idiootseid mööndusi ei tee ja tahavd kogu raha tagais peavad selle raha kätte saama. Selleks on juba ainest sitaks. Kui kõik muu ei veennud, siis vale graafiku postitamine, kui oma oma avalikuks tuli, mida see arg ahv ise näidata ei julgenud mitmete palumiste peale.

Täietsi arusaamatu, miks siiani pole veel kahtlustatava staatust pandud. Muidu soovis Ranka miniscämmerid kukeks teha jne.
Ainuüksi vale graafiku postitamine annab enam kui küllalt alust.

Tolmuahv ka väga mõsitliku tegevusplaani välja pakkunud, et need kes nõudsid, nendele shippigu see esialgne summa kohe tagasi ja siis saavad kõik slele tropi süüdimatuse arvelt edasi vaielda ülejäänud raha osas.

raaids
08.06.12, 19:21
Ega see hand historyte välja näitamine enam tal midagi ei päästa nagunii. Kõik valed graafikud ja ütlused on tõestatud juba ja võiks teema hoida rahade maksmise juures.

viimsi
08.06.12, 19:33
Ega see hand historyte välja näitamine enam tal midagi ei päästa nagunii. Kõik valed graafikud ja ütlused on tõestatud juba ja võiks teema hoida rahade maksmise juures.

Vale graafiku jutust ma ei saa aru, ta ju postitas teise kasutaja graafiku ja ütles selge sõnaga

Siin graphis EI OLE Madis Very (Pokerstars)i sees, siin on peaaegu kõik sited alates 2008 jaanuarist. Antud graph peaks tähendama ka ca üle 40k makstud raket. See ei ole lifetime ja ei ole kõik asjad sees (saidid/userid seda mõtlen). See on näide mis ma nüüd trackerist kätte sain. Ma pole vist? kunagi selliseid graphe avalikuks teinud.

Naxeri plaan vaadata HH peaks olema parim, kui chpdumping leiab kinnitust kahvatuvad kõik eelmised scammerid
jumala ees täpiks.

Potsataja
08.06.12, 19:37
Väikse vahemärkusena ei tea ma ühtegi muud teemat, mis oleks nii palju uusi foorumiliikmeid juurde tootnud. :p

K2snakas
08.06.12, 19:41
"hotamy1985 on kindlalt madise konto, Ema nime all. Olen ise isiklikult kõrvalt näinud kuidas ta selle kasutaja alt "prindib"."

Kindlad allikad, niiet tehke omad j2reldused!

Codecci
08.06.12, 19:41
Vale graafiku jutust ma ei saa aru, ta ju postitas teise kasutaja graafiku ja ütles selge sõnaga

Siin graphis EI OLE Madis Very (Pokerstars)i sees, siin on peaaegu kõik sited alates 2008 jaanuarist. Antud graph peaks tähendama ka ca üle 40k makstud raket. See ei ole lifetime ja ei ole kõik asjad sees (saidid/userid seda mõtlen). See on näide mis ma nüüd trackerist kätte sain. Ma pole vist? kunagi selliseid graphe avalikuks teinud.

Naxeri plaan vaadata HH peaks olema parim, kui chpdumping leiab kinnitust kahvatuvad kõik eelmised scammerid
jumala ees täpiks.
See tekst oli ilmselgelt vale, võrdle neid kahte graphi - Madise postitatud ja see Amy Starsis - need on identsed peale lõpu. Kõik üles-alla liikumised kattuvad.

raaids
08.06.12, 19:42
Vale graafiku jutust ma ei saa aru, ta ju postitas teise kasutaja graafiku ja ütles selge sõnaga

Siin graphis EI OLE Madis Very (Pokerstars)i sees, siin on peaaegu kõik sited alates 2008 jaanuarist. Antud graph peaks tähendama ka ca üle 40k makstud raket. See ei ole lifetime ja ei ole kõik asjad sees (saidid/userid seda mõtlen). See on näide mis ma nüüd trackerist kätte sain. Ma pole vist? kunagi selliseid graphe avalikuks teinud.

Naxeri plaan vaadata HH peaks olema parim, kui chpdumping leiab kinnitust kahvatuvad kõik eelmised scammerid
jumala ees täpiks.


Peaaegu kõik site´d ehk ainult amyhoti pokerstars?? Ja kust me peaks teadma kas need on tema mängitud või sõbra mängitud kelle nimel see konto on. Kui ongi tema konto siis nüüd mängibki kahe arvuti ja kahe kasutjaga üheaegselt samu mänge?

hakkameimema
08.06.12, 19:42
Ma ei saa aru, siiamaani on mingi VAIDLUSMOMENT siin !?!?!?!

viimsi
08.06.12, 19:42
Uute paljastuste valguses pean kõigi eelpoolnimetatute ees vabandama ja kui selgub, et tegemist tahtliku pettusega siis
olete saanud hakkama tänuväärse tööga. Aasta lõppedes oleks see väärt Pokkeri Bonneri preemiat.

viimsi
08.06.12, 19:47
See tekst oli ilmselgelt vale, võrdle neid kahte graphi - Madise postitatud ja see Amy Starsis - need on identsed peale lõpu. Kõik üles-alla liikumised kattuvad.

Räägimegi ühest samast asjast Madis üritas lihtsalt tõestada, et ta ei ole kaotav mängija ja näitas oma teise kasutaja graafi,
see tõestab , et ta tunnistab teise kasutaja olemasolu Starsis aga ei valeta ju kui ütleb et tema mängitud.
Eks näeb muidugi mis edasi saab.

VisaHing
08.06.12, 19:52
"hotamy1985 on kindlalt madise konto, Ema nime all. Olen ise isiklikult kõrvalt näinud kuidas ta selle kasutaja alt "prindib".

Kindlad allikad, niiet tehke omad j2reldused!

Hea, et ära confirmisid.
--


Siin graphis EI OLE Madis Very (Pokerstars)i sees, siin on peaaegu kõik sited alates 2008 jaanuarist. Antud graph peaks tähendama ka ca üle 40k makstud raket. See ei ole lifetime ja ei ole kõik asjad sees (saidid/userid seda mõtlen). See on näide mis ma nüüd trackerist kätte sain. Ma pole vist? kunagi selliseid graphe avalikuks teinud.

Ehk siis ainult PokerStars. Veel üks pisivale.

800miljonit
08.06.12, 19:55
madis very on kaotanud ohtralt ka full tiltis

http://i50.tinypic.com/34obk04.png

viimsi
08.06.12, 19:57
sellest loogikast on raske aru saada kuigi olen mõistev inimene

Paluks mitte usukda liigseid aluseta oletusi ning pprodes olen kõik siiani avaldatud asju selgitanud.
Wilderhaas kui madis vs amy lähevad pre all in siis mis eelise ma saan sellega kui ma mängiski mõlemaga ? Mitte mingit vahet pole mis viisil kui mõlemad all in ma kaotaks enda raha, Ei ole just eriti mõtekas.
Kuid siiski kogu arutelu on ppro foorumis.
Proovime jätta seda siiski mu live stake teemaks.
GL kõigile

Loe veel: http://ee.pokernews.com/pokkerifoorum/topic6339/3.htm#post-175975

VisaHing
08.06.12, 20:00
Ei noo. Peapoint on ikkagi see, et tema on mõlema kasutaja omanik ja need mõlemad kasutajad on samal ajal samasid turnasid mänginud. See mis kasu ta üritas saada sealt, no eks see on selgumisel. + veel see, et multi accounting on rangelt keelatud ja dafoq, kuidas ta julges seda teha stake ajal.


Sinu jutt on kisub veel segasemaks kui madise oma.......

Su jutt ka suht segane :D

viimsi
08.06.12, 20:04
Ei noo. Peapoint on ikkagi see, et tema on mõlema kasutaja omanik ja need mõlemad kasutajad on samal ajal samasid turnasid mänginud. See mis kasu ta üritas saada sealt, no eks see on selgumisel.



Su jutt ka suht segane :D

kasu on ju silmnähtav, stake kandub vaikselt oma kontole , eriti kui 25/75 underdog olles all in minna

Loksutaja
08.06.12, 20:08
Kas mõni madise kontodest on veel võitev ? või kõik vennad,õed ja ka madis ise kaotavad amyle (ehk siis emale) nagu kord ja kodus ?

hakkameimema
08.06.12, 20:11
Ma üldse ei imesta, kui Madis siia kirjutab selle peale a'la "Reeglites polnud midagi selle kohta, et oma kasutajale ei tohi väikest chiptrade teha..."

donkament
08.06.12, 20:11
Saage aru, OP on lihtsalt balling out of control oma epic poker lifestyle-ga, tal on ükskõik, et siia teemasse haterid päevas kümneid lehti süüdistusi kirjutavad. Cmon, keda kotib, et tema kohta sajad inimesed solki loevad, kui on võimalus epic live donkamente crushhhhida. Audit lõi kõigil normaalsetel inimestel luugid kinni ja nad kukkusid perseli. Nvm, OP on tõenäoliselt praegu autos sõidab money printima, on lihtsalt väsinud või räägib couchiga. Ta on normaalsetele investoritele kõik selgeks teinud juba, ta on usaldusväärne ja pole kedagi petnud.

VisaHing
08.06.12, 20:14
Mul üks palve SC omanikele. Proovige filterida 12.01.2012 - 08.06.2012. Saab näha kui palju volüümi ta tolle kasutaja alt suutis näidata samal ajal kui stake käis.

Milvi
08.06.12, 20:16
Jõhker... :(

http://i50.tinypic.com/orniog.jpg

TaistoJ
08.06.12, 20:17
Paluks mitte usukda liigseid aluseta oletusi ning pprodes olen kõik siiani avaldatud asju selgitanud.
Wilderhaas kui madis vs amy lähevad pre all in siis mis eelise ma saan sellega kui ma mängiski mõlemaga ? Mitte mingit vahet pole mis viisil kui mõlemad all in ma kaotaks enda raha, Ei ole just eriti mõtekas.

Loodetavasti on kõigile aru saadav, et ühel juhul on tegemist tema rahaga, teisel juhul investorite rahaga.

Kui lolliks võib üks epic baller teisi pidada?

VisaHing
08.06.12, 20:18
Jõhker... :(

http://i50.tinypic.com/orniog.jpg

for real on see 12.01.2012 - 08.06.2012 ??? whatafak

Loksutaja
08.06.12, 20:20
ei, see on see, et Milvile jõudsid asjad natukene hiljem kohale.

Loksutaja
08.06.12, 20:23
http://www.upload.ee/image/2412539/dfa.png

enamus mängud on tehtud mai esimesel poolel

vMario
08.06.12, 20:23
for real on see 12.01.2012 - 08.06.2012 ??? whatafak

ei, lifetime

Spewmonkey
08.06.12, 20:42
Madis su ainus prioriteet peaks hetkel olema Elu24/Delfi uudise vältimine. Kui see juhtub, siis ei huvita enam kedagi su vabandused. Ei chipdumpinud, siis tore. Stakejad ei oleks ikkagi sellega nõus olnud, et sa stake ajal teise kontoga Starsis mängid. Selliseid asju ei pea eelnevalt reeglitesse lisamagi. Hetkel niigi osad stakejad ei nõua kogu summat tagasi.

"know when to fold 'em"

vMario
08.06.12, 21:37
Stakejad ei oleks ikkagi sellega nõus olnud, et sa stake ajal teise kontoga Starsis mängid. Selliseid asju ei pea eelnevalt reeglitesse lisamagi.
"know when to fold 'em"

No sellise kriteeriumi lisamise peale annaks ikka tulla. Absurd. Keegi usinam võiks seda Starsi asja ikka edasi ajada, see töllmokk väärib enamat.

mupsik
08.06.12, 21:59
Ma soovitan saata email Starsi turvaosakonda ja anda mõlemad kasutajanimed ning vihjata, et kontode taga on sama inimene, kes on mänginud samu turniire mõlema kasutajaga samaaegselt. Tasub ka mainida, et oli stake, sest see on väga mõjuv põhjus chipdumpinguks. Kõike seda on turvaosakonnal väga lihtne tuvastada ja tõestada. Kui on tõendid olemas, et oli dump, siis saab selle vajadusel isegi kriminaalasjaks pöörata.

VisaHing
08.06.12, 22:08
Ma soovitan saata email Starsi turvaosakonda ja anda mõlemad kasutajanimed ning vihjata, et kontode taga on sama inimene, kes on mänginud samu turniire mõlema kasutajaga samaaegselt. Tasub ka mainida, et oli stake, sest see on väga mõjuv põhjus chipdumpinguks. Kõike seda on turvaosakonnal väga lihtne tuvastada ja tõestada. Kui on tõendid olemas, et oli dump, siis saab selle vajadusel isegi kriminaalasjaks pöörata.

Mis prahagrahvi alla siis see chipdump läheb ei tea?
Austatud Madis Erit, Olete süüdimõistetud Starsis chipdumpimise eest ja me määrame Teile 2 aastat tingimisi karituse, 5 aatase katseajaga.

Stars lihtsalt bannib ära kasutajad kui mingite reeglite rikkumine on toimunud ja vsjoo.

Esc82
08.06.12, 22:10
Peaks jah starsis kutile kõigepealt vee peale tõmbama ja muidugi raha ka sellise tegelase käest protsendiga välja nõudma. Pangast ei saa ju 0 intressiga laenu

Loksutaja
08.06.12, 22:12
backdoor ära paanitse.

hinga rahulikult. sissevälja

VisaHing
08.06.12, 22:18
backdoor ära paanitse.

hinga rahulikult. sissevälja

Ei paanitsegi :D Toon maapeale inimesi.

mupsik
08.06.12, 22:32
§ 141-1. Riisumine omastamise teel
§ 143. Kelmus

Olen varemgi pettureid chipdumpingu eest reaalselt vangi saatnud.

Roomet
08.06.12, 23:08
Lugedes Junkeni poste, siis see tõestab taaskord, et hate toodab hatet. Pidin lihtsalt ütlema. Pane oma grammofon kinni palun, sa tundud halb inimene. Offtopicuks nagu see teema juba läinud on...siis pidin oma hate ka välja elama.

ok2aa
08.06.12, 23:18
Ma soovitan saata email Starsi turvaosakonda ja anda mõlemad kasutajanimed ning vihjata, et kontode taga on sama inimene, kes on mänginud samu turniire mõlema kasutajaga samaaegselt. Tasub ka mainida, et oli stake, sest see on väga mõjuv põhjus chipdumpinguks. Kõike seda on turvaosakonnal väga lihtne tuvastada ja tõestada. Kui on tõendid olemas, et oli dump, siis saab selle vajadusel isegi kriminaalasjaks pöörata.

done. starsilt saadud vastuses öeldi, et asja uuritakse.

ninasarvik
08.06.12, 23:41
Uute paljastuste valguses pean kõigi eelpoolnimetatute ees vabandama ja kui selgub, et tegemist tahtliku pettusega siis
olete saanud hakkama tänuväärse tööga. Aasta lõppedes oleks see väärt Pokkeri Bonneri preemiat.


Siin postis hakkab Madis ise ka aru saama, et ta on pettur.

Kotkas1000
09.06.12, 00:00
Eritil üks variant on probleem ära lahendada nii nagu mehed seda teevad.

http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/3360-Kotkas1000-petis-v%C3%B5i-mitte

yolpa
09.06.12, 00:01
Inimene pani ainult fake graafikuid üles. Või õigemini ühepäevaseid hiitereid kus ta võitis metsikult ja jättis mulje nagu ta biidiks mängu. Tegelikkuses nagu me kõik nägime, on ta vaevalt break-even mängija. Oli lihtsalt piisavalt hea müügimees ja suutis inimesi veenda, et hakkab jubedalt PRINTIMA, CRUSHAMENTIMA ja epic 10K hitte välja sittuma. Sisuliselt ta pettis inimestelt 5K välja valede turniiritulemuste ettenäitamisega. Nii lihtne ongi.

Ma olen elu aeg rääkinud et Madis Erit, vennad Linnamäed ja yolpa!

Loodan, et ka edaspidi löövad graafikud trollijatel ja hateritel luugid kinni!

mida ***** tont? täiesti lambist viksad minu nime sisse? ma pole siin teemas kordagi sõna võtnud ja eeldasin, et pärast seda sinu stake teemat jääb ka seda sitta natuke vähemaks.

Isegi kui tahtsid oma postiga mingit huumorit teha, siis minu nimi ei sobi siia posti mitte kuidagi kohe.

Svenza
09.06.12, 00:23
Oled ju Madise suur sõber. Või enam ei olegi? Peaksid sõbra eest välja astuma ja teda kaitsma.

Igatahes, rääkisin siin paari inimesega kes on veel äkilisemad kui mina. Madisel on igal juhul pu.tsis. Härrad arvasid, et kui esialgne stake tagasi ja 100% peale, oleks veel rahuldav. Mulle tundub, et Madis kaevab iseendale hauda siin. Sihukest paska tuleb iga minut välja, see on lausa uskumatu. Kui see chipdumping ka veel ära tõestatakse, siis pole enam midagi öelda. Järjekordsed alusetud süüdistused??? tatilutu, sul on persekellad! Ma ei viitsigi seda teemat enam rohkem jälgida, minu jaoks on suht kõik ammendanud. Sa ei räägi mitte kuidagi enam sellest sitast välja. Isegi su oma sõbrad panid su tanki sellisel hetkel. Kannaga pöördega hüppelt näkku, odaga kõrva jne. jäävad ilmselgelt väheks siin juba. Tulevad teised mehed kes on 2 x 2 ja räägivad sinuga väga viisakalt. Kui sa neid vendi näed, sul tuleb sitt püksi lihtsalt kui viisakalt ja arusaadavalt nad sinuga räägivad ja ilusti ära seletavad miks sa neile 10K võlgu oled. Ei mingit vägivalda!
Ja kui tuleb välja, et sa chipdumpingut ka veel tegid, parem võta ühe otsa pilet Austraaliasse, korja meloneid ja toida kängurusid. Igal oinal on oma mihklipäev!
Sinu oma on 7.juuli

yolpa
09.06.12, 00:43
Oled ju Madise suur sõber. Või enam ei olegi? Peaksid sõbra eest välja astuma ja teda kaitsma.



just see ongi põhjus, millepärast pole ma siin teemas sõna võtnud, et ei tahaks lasta nn sõprusel lasta reaalsest probleemist üle vaadata ja ainuke koht kus tuleb minu ego mängu on see, et olen aus inimine ja suudan jääda sellistes situatsioonides ratsionaalseks, ehk enne kui kogu see jant siin välja koorund pole, pole mul ka mõtet siin kedagi kaitsma hakata

dener89
09.06.12, 01:04
suveks randa tšeburekke müüma

kardaanirist
09.06.12, 01:15
tahaks näha, mis vabandusi nüüd Madis hotamy sc graphi ja enda postitatud PT3 graphi kohta toob.

Dogers
09.06.12, 01:38
"hotamy1985 on kindlalt madise konto, Ema nime all. Olen ise isiklikult kõrvalt näinud kuidas ta selle kasutaja alt "prindib".

Kindlad allikad, niiet tehke omad j2reldused!

this.

Poke
09.06.12, 01:58
ja kes kurat teeb oma ema andmetega kasutaja nimega "hotamy1985" ?

VisaHing
09.06.12, 02:05
ja kes kurat teeb oma ema andmetega kasutaja nimega "hotamy1985" ?

Arvatavasti polnud vanust piisavalt, et pelada Starsis ja kasutas ema andmeid selleks. Kui ta oleks kasutajanime pannud IRaiseUFold ntx, siis oleks arvatavasti kahtlema hakatud. Et kas tõesti miskit 50+ naine teeb, siukse kontonimega kasutaja.

JohannesJ
09.06.12, 02:05
Epic.

vonkartoffel
09.06.12, 02:13
Arvatavasti polnud vanust piisavalt, et pelada Starsis ja kasutas ema andmeid selleks. Kui ta oleks kasutajanime pannud IRaiseUFold ntx, siis oleks arvatavasti kahtlema hakatud. Et kas tõesti miskit 50+ naine teeb, siukse kontonimega kasutaja.

lol hotamy1985 on muidugi väga sobilik kasutajanimi vanemale naisterahvale

vennike
09.06.12, 02:29
Südame alt läheb kohe soojaks seda teemat lugedes. Nussid Eesti pokkerikommuuni ja sind nussitakse mitu korda rohkem vastu. Iga su räpane saladus tuuakse päevavalgele, heaks hoiatuseks teistele.

SimbaM
09.06.12, 09:21
Aaaga, kuna raha tagasi saab siis? Ei viitsi enam seda möla lugeda. Maksa mingi 20% intressiga tagasi ja rahu majas.

simenkon
09.06.12, 10:22
Kogu teema kokkuvõtmiseks sobib see päris hästi (Madise seisukohast).
http://www.youtube.com/watch?v=IUH3JQjcweM

Fuzzy
09.06.12, 10:32
Pigem see:


http://www.youtube.com/watch?v=bdX9rStKaMk

Pumper
09.06.12, 10:33
mu arust osad backdoorsexi postitused biidivad ikka enamuse poste siin :)

Ilmselgelt liiga ettearenenud isend.

VisaHing
09.06.12, 10:54
Ilmselgelt liiga ettearenenud isend.

http://img507.imageshack.us/img507/15/aaaahatersgonnahate.jpg

// Pumper btw. Sellist sõnavõttu su poolt poleks küll oodanud. Tore, et te selle ruttu ära kustutasite :)

kallekusta
09.06.12, 11:16
Kuidas meistril eilne Live läks? Lauakaaslased olid ikka mõistvad?

udikaz
09.06.12, 11:20
kahjuks ei sattunud kordagi temaga ühte lauda :frown: ning pauside ajal ei olnud teda kuskil näha. loodan, et kõik laabub ilusti ja investoritel ei teki probleeme oma rahade tagasi saamisega. arvestades kui balla ta on siis ei tohiks probleeme olla. nagu ma ka varem olen maininud, et kui hooradele is no prob maksta 2,8k euri siis mis see 4k ära ei ole, et edaspidi ka Eestis live turniire mängida.

flipmachine
09.06.12, 13:07
Neile, kes hatevad svenza, 800miljoni ja teiste aktiivsete mitte investorite tegevust siin, palun olge kuss. Just nemad on kõik selle päevavalgele toonud oma uurimisega ja mina isiklikult olen selle eest väga tänulik !!

Ja madisele uuesti, kanna 100% mulle kontole !! ei soovi enam su vabandusi kuulda.

mcdyess
09.06.12, 13:15
Neile, kes hatevad svenza, 800miljoni ja teiste aktiivsete mitte investorite tegevust siin, palun olge kuss. Just nemad on kõik selle päevavalgele toonud oma uurimisega ja mina isiklikult olen selle eest väga tänulik !!

Ja madisele uuesti, kanna 100% mulle kontole !! ei soovi enam su vabandusi kuulda.

Jep. Sul 100% õigus. Mul on sama seisukoht.

masterpuppet
09.06.12, 13:19
§ 141-1. Riisumine omastamise teel
§ 143. Kelmus

Olen varemgi pettureid chipdumpingu eest reaalselt vangi saatnud.

Natukene vanale koodeksile viitad (kaotas kehtivuse 2002. aastal ning hetkel kehtib meil Karistusseadustik). Aga muidu, kui see kõik tõele vastab, siis annab täiesti kolm koosseisu välja võluda. Nii omastamise KarS § 201, kui ka kelmuse KarS § 209 ning vajadusel ka usalduse kuritarvitamise koosseisu KarS § 217-2. Mina kõnniks juba avaldus käes prokuratuuri poole.

con
09.06.12, 13:22
üks korralik vahekokkuvõte kuluks ära kus kõrvutatakse poste ja tõendeid ning siis saaks muuhullgas selle posti lingi panna ka nt PN'i, mille külastajal pole ehk võimalust olnud seda teemat siin jälgida. Nähtavasti kasutab jutualune seda olukorda veel hetkel ära.

Vahepeal juba tundus, et mitu väga head inimest, kes siin kuni 600€ ehk ca 10k eek suuruste summadega sees on peavadki leppima nende kahtlaste tõendite ja demagoogiaga. Väljavaated head just polnud ja jäi juba mulje, et see asi on iga hetk jooksmas vastu kiviseina, et vaikselt vaibuda. Selle stakeja rollis poleks tahtnud olla...

Sai juba isegi erinevate inimestega asja arutatud ja sein paistis ees olevat. Kuradi hea, et see asi on nüüd vaikselt hargnemas...

vinney
09.06.12, 13:29
ei saa aru su jutust aga no ole tubli edasi

Kotkas1000
09.06.12, 14:02
Millest sa tohman aru ei saa? Enam paremini ennast väljendada ei ole võimalik, kui Con seda teeb.

vinney
09.06.12, 15:10
see ei ole mingi eneseväljenduse mm, rahad on vaja kätte saada ning kui mõni poiss oli sinisilmselt uskumas epic poker lifestyle crushingu juttu siis go on and yolo

Fabulous
09.06.12, 15:15
see ei ole mingi eneseväljenduse mm, rahad on vaja kätte saada ning kui mõni poiss oli sinisilmselt uskumas epic poker lifestyle crushingu juttu siis go on and yolo
Millest sa seletad? Con'i post ei haaku mitte kuidagi selle sinu omaga siin.

redskruf
09.06.12, 16:58
http://www.youtube.com/watch?v=qonyadzDyPc#t=0m25s

fyte
09.06.12, 17:04
Ma ei peida ennast kunagi kuhugi olen seda juba korduvalt maininud.

Last Activity Yesterday 16:37

:heart:

leits
09.06.12, 17:09
Last Activity Yesterday 16:37

:heart:

Boss on livesid genemas ja shippimiazzzz ja r2igelt tootmas

kallekusta
09.06.12, 17:22
Eks see näitabki, et bossil on pohhui, mis SIIN foorumis toimub. Eile käis PN foorumis kell 20:17 foorumis kohal ja postitas oma järjekordse kuldmuna:

Paluks mitte usukda liigseid aluseta oletusi ning pprodes olen kõik siiani avaldatud asju selgitanud.

Loe veel: http://ee.pokernews.com/pokkerifoorum/topic6339/2.htm#post-176021

Junken
09.06.12, 17:54
Madis peaks seda "henri soovitust" kuulda võtma. PN foorumist siis
"PProde foorumis mingi 100+ lehte, siin ka võtab hoogu. Ma tõmbaks pidurit. On suht selge, et see 5K netisteik kärssab. Madis võiks 24h jooksul rahad tagasi kanda, tekitatud segaduse eest siiralt vabandada ja püüda edaspidise käitumisega respekti saada.
Selle live-stake lõpetamise idee lähtudes solidaarsusest on minu arvates ka õige. Olgu seal +EV või mitte - raha pole alti peamine. Noortel meestel peab väärtushinnangud paika saama, muidu läheb kogu elu mingil hetkel p...e.

Loe veel: http://ee.pokernews.com/pokkerifoorum/topic6339/4.htm#readable"

800miljonit
09.06.12, 19:43
This does not include hands from FullTilt which was shut down and maybe i will never see my 5000$ that i had there anymore

kui full tilt tehakse lahti kas siis maksad inimestele tagasi välja petetud raha?

raaids
09.06.12, 19:51
Full Tildi avamist siin inimesed küll ootama ei jää.

eddi
09.06.12, 20:07
See teema on muutunud nii populaarseks ja kuulsaks, et saab sellele topic'e mingid reklaamid lisada ja kannatatud saavad selle näolt siis endale lisana "boonusintressi". :D

MagicFriend
09.06.12, 20:48
lol. teemat railib 24/7 vahemalt 50 inimest. konkurentsitult popim teema mis eales eksisteerinud.
see selleks, kuid kus on Madis??? minu m6istus ei v6ta, miks keegi talle ei helista ja teavita, et teda oodatakse siin?
isegi kui vastuseks tuleb: mul pohui, muudki paremat teha - oleks vahemalt informatsiooni.

s6bralisti vaadates leiab sealt vahemalt 10 kasutajat, kes siin railivad non-stop. hmm...

Timpz
09.06.12, 20:50
kõik ootavad kanda

jasssass
09.06.12, 20:52
kui full tilt tehakse lahti kas siis maksad inimestele tagasi välja petetud raha?

FT-s oli Matu ju samuti suht soliidses miinuses, pakun et 5000 mängumärki v playmoney jäi sinna küll, aga $.....vaevalt

raaids
09.06.12, 21:00
lol. teemat railib 24/7 vahemalt 50 inimest. konkurentsitult popim teema mis eales eksisteerinud.
see selleks, kuid kus on Madis??? minu m6istus ei v6ta, miks keegi talle ei helista ja teavita, et teda oodatakse siin?
isegi kui vastuseks tuleb: mul pohui, muudki paremat teha - oleks vahemalt informatsiooni.

s6bralisti vaadates leiab sealt vahemalt 10 kasutajat, kes siin railivad non-stop. hmm...


Suomiturnal peaks olema ta praegu

qbj0hn
09.06.12, 21:16
Vabandust väljenduse eest, aga eriline piider peab ikka olema, et kui endal on siuke kipis üleval lastakse mingeid live donkamente tuimalt.

Codecci
09.06.12, 21:18
Vabandust väljenduse eest, aga eriline piider peab ikka olema, et kui endal on siuke kipis üleval lastakse mingeid live donkamente tuimalt.

http://gifstumblr.com/images/look-at-how-much-i-care_645.gif

JohannesJ
09.06.12, 21:30
Paistab, et süvendab ka iseendale, et kõik on korras ja trollid niisama süüdistavad ja jääb ka ise neid valesi uskuma ja elab elu edasi nagu poleks midagi juhtunud :D

tolik
09.06.12, 22:38
Paistab, et süvendab ka iseendale, et kõik on korras ja trollid niisama süüdistavad ja jääb ka ise neid valesi uskuma ja elab elu edasi nagu poleks midagi juhtunud :D
"sisendab" on see sõna

JohannesJ
09.06.12, 22:40
jah.
http://ee.pokernews.com/pokkerifoorum/topic6413/

VisaHing
09.06.12, 23:00
Uskumatu, et ühe inimese jaoks saab olla miskisugne live donkament tähtsam kui tema edaspidine karjäär, maine etc.
Juhul kui need süüdistused ei vasta tõele, siis oleks aeg ju ennast kaitsma hakata. Aga ükskõik, kuidas sa seda multi-account-i teemat ka ei selgita, kukud sa süüdlasena välja 100%.

nikitheone
09.06.12, 23:01
http://ee.pokernews.com/uudised/2012/06/valitsevat-eesti-pokkerimeistrit-suudistatakse-pettuses-6127.htm kes ei tea

KraindOnMaind
10.06.12, 00:24
lol @ ufo

TõnisL
10.06.12, 00:47
Nägin mõned päevad tagasi Madist emajõe ääres koeraga jalutamas. Rääkisime paar sõna juttu ning ta mainis, et steigiteemas on mingi paanika lahti läinud. Ma ütlesin, et vaatan üle ja ta ütles, enda kohta harjumatult murelik pilk silmis, et ma seda kindlasti teeks. Igaljuhul lugesin ma selle teema eile öösel läbi ja ei osanud arvata, et asi võib nii tõsine olla. Alguses olin üsna hämmastunud, et siin selline bashimine ja aususes kahtlemine toimub. Samas paljud kahtlejad ei tunne Madist ning kogu see teema võib sel juhul tõesti üsna sketchy tunduda.

Jutt multiaccountimisest (selgelt ebaeetilisel viisil) ja chipdumpimisest on absurd. Need 2 sarnast graafikut, mis välja on toodud on ilmselt tingitud sellest, et ta andis konto millega varem mängis, sõbrale kasutada. Pokkerisaidi poolt küll keelatud, aga alaealiste mängijate hulgas üsnagi levinud teguviis. See 1 pilt, millega chipdumpimine on „ära tõestatud“, ei näita tegelikult muud, kui, et inimene, kes hotamy kontot kasutama hakkas, mängis sama turniiri, mis Madis ja nad mängisid täiesti usutava jaotuse.

Jutt sellest, et Madis oleks valetanud oma varasemate tulemuste kohta on samuti absurd. Graafikute ja tulemuste esitamisel on arusaadavaks probleemiks alaealisus. Nägite ise, mis juthus, kui kasutajanimed välja tulid – inimesed hakkasid teda multiaccountimises ja chipumpingus süüdistama. Samuti oleks pokkerisaitide poolt probleemid kerged tulema. Madis oli ka valmis läbi usaldusväärse erapooletu isiku need avaldama. Kuigi mul pole ülevaadet tema raamatupidamisest võin üsna kindlalt öelda, et võidetud kogusumma võib olla 100k ringis ja suurem osa on võidetud enne täisealiseks saamist, mille tõttu on selle tõestamine raskendatud. Tema elustiilist peaks olema üsna selgelt näha, et on olnud millest elada. Seda olen näinud nii mina, kui ilmselt ka paljud teised foorumikasutajad. Varem pole olnud mingeid probleeme ega isegi jutte sarnastest „pettustest“ (va. Roosa Topi Müsteerium) ning ka mina pole midagi kahtlast märganud. Ilma tõendideta öelda, et ta sai sellist elustiili lubada tänu eelnevatele pettustele on lihtsalt kole.

Suhtumine pärast EMV võitu on steikijate vastu tõesti ebasobiv olnud. Ka jätkusuutlikku BRM-i on eiratud. Steigi reeglite koha pealt pole Madis minu meelest siiski eksinud. Selgelt on kirjas, et ta võib mängida, mida tahab ja et steikijad peaksid teda usaldama. Kõik steikijad olid sellega nõus. Ilmselt on inimesed küll pettunud, et Madis nende usaldust kergelt ära kasutas(kusjuures vaevalt, et pahatahtlikult), aga see ei kvalifitseeru vähemalt minu hinnangul reeglite rikkumisena. Ka süüdistused, et Madis midagi varjab võib ei vasta talle esitatud küsimustele tunduvad mulle alusetud. Ta postitused kogu teema kohta on minu meelest piisavalt informatiivsed ning kirjutatud viisil, mis ei ole kohane valetava inimese eneseväljendusele. See, et ta viimastel päevadel pole vastanud teeb halba nii talle endale, kui ka teistele, aga oletatavalt süütult niivõrd tõsiste süüdistustega tegelemine oleks ka mulle väga ebameeldiv. Ma usun, et osasid häirib ta „epic balla printingz“ suhtumine, aga sellest ei peaks kindlasti süüdistamisel lähtuma. Kokkuvõttes on kogu see asi minu silmis tugevalt üle puhutud. Ainuke, milles mina teda süüdistaksin on suhtumine steiki pärast EMV võitu ja väga kaheldav BRM. Esiteks pole kumbki neist otseselt steigi reeglitega vastuolus ning teiseks pole muud süüdistused kindlaid tõendeid leidnud. Seda arvestades pole tema tehtud vead proportsioonis hetkel leviva üldise arvamusega, et tegu on petturi ja ebaausa inimesega. Ma olen üllatunud, et see arvamus on nii kiiresti omaks võetud ja vähesed, vähemalt kirjalikult, oma kahtlustest märku annavad. Kogu teema on mu arvamust siinsest pokkerikommuunist omajagu alla tõmmanud. Olen ma millestki väga valesti aru saanud? Kui jah, siis keegi võiks välja tuua millest. Seda võiks teha arukalt, vältides liigseid emotsioone ja rämpspostitusi. Süüdistused on tõsised ja see ei ole koht kahjurõõmsaks teise inimese üle naermiseks.

Mida teha? Mulle meeldib Imre välja pakutud variant. Kogu steigitud summa tagasimaksmise nõudmine tundub mulle millegi väljapressimise sarnasena, kuni on leitud kindlad tõendid, et Madis tõepoolest steigi reegleid rikkus või muul moel pettur on. Ainuke põhjus miks kogu summa koheselt tagasi maksta, oleks teema kiirem vaibumine. Täielikku tagasimakset võidakse näha ka kui Madise poolset süü omaksvõtmist, mida ta süü puudumisel kindlasti vältida tahaks. Steik on olnud algusest peale ilmselgelt mäda, aga mina olen valmis sellega jätkama. Madis on üles näidanud omapoolset algatust „august välja tulemiseks“, sealjuures valmisolekuga võtta arvesse steikijate poolt püstitatud nõudmisi. Ma loodan, et teema laheneb rahumeelselt ja kõikidele osapooltele sobivalt.

Kinnitan, et kkkkkkk pole Madise varikonto ja tegu on usaldusväärse inimesega.

pastilaa
10.06.12, 00:54
enda kohta harjumatult murelik pilk silmis kas umbes nagu 800m mees, kes pidi ringi käima häbinägu peas? cool story bro, aga stake ajal reeglite rikkumine on alati üheselt käsitletav - stake summa tuleb tagastada. lisaks käitus OP stakejatega nagu m*nn. see, et sa ta sõber oled, on muidugi kurb.

TõnisL
10.06.12, 01:01
Mis reeglit rikuti?

eluvend
10.06.12, 01:16
Rikutud on stakemise head tava.

tolik
10.06.12, 01:23
Rikutud on stakemise head tava.
õige, aga see pole põhjuseks, et stake 100% välja maksta.

Naxer
10.06.12, 01:25
Kirjutasin ise PN-i foorumi Madise steigi teema alla hiljuti TõnisL-ga sarnase mõtteavalduse. Tundub, et hundikari on asja tugevalt üle võimendanud ning tembeldanud Madise pätiks, kaabakaks ja ebaausaks inimeseks enne reaalselte tõendite selgumist, mis seda kuidagi kinnitaks. On loogilisem ,et asjadele on mõistlik seletus nagu see sõbrale konto kasutada andmine, varemalt multiaccount, kuna oldi alaeline. Nüüd, mil hakkavad juba artiklid ka meediasse jõudma teemal, et tegemist ilmselt petturiga-see hakkab juba tõesti liiale minema. Juhul kui ta mingis chipdumpingus või muus otseses kelmuses/pettuses siiski süüdi pole, siis saan täiesti aru, miks ta seda foorumit väldib ja vbl enam siia kunagi midagi ei kirjuta-saada hundikarja poolt puretud on väga valus ja paha kogemus.

jasssass
10.06.12, 01:25
Kuigi mul pole ülevaadet tema raamatupidamisest võin üsna kindlalt öelda, et võidetud kogusumma võib olla 100k ringis ja suurem osa on võidetud enne täisealiseks saamist, mille tõttu on selle tõestamine raskendatud. Tema elustiilist peaks olema üsna selgelt näha, et on olnud millest elada. Seda olen näinud nii mina, kui ilmselt ka paljud teised foorumikasutajad. Varem pole olnud mingeid probleeme ega isegi jutte sarnastest „pettustest“ (va. Roosa Topi Müsteerium) ning ka mina pole midagi kahtlast märganud. Ilma tõendideta öelda, et ta sai sellist elustiili lubada tänu eelnevatele pettustele on lihtsalt kole.


Loomulikult on kõige tähtsam, et Madis ikka oleks selle 100K teeninud, see vajab koguaeg mainimist, igas "sõbra" postis. mADISE elustiilist on näha, et tegemist jõuka tüübiga, peaks olema investoritele hea uudis. Stakeback + kompensatsioon ja balla Madis võib oma teed minna.

pafka666
10.06.12, 01:32
"Madis Eritit tabanud juba hoopis tõsisemad süüdistused, kus teda kahtlustatakse muuhulgas tahtlikus valeandmete esitamises oma seniste mängutulemuste kohta, mitme konto samaaegses kasutamises ning chipdumpingus" by pokernews ja lisaks on hetkel tõestatud vale BR management.
Madis vbolla ei saa sellest aru aga ca 50% sellest probleemist on põhjustanud tema enda suhtumine. Tema mängib Tallinnas livet !? ja laseb siin ainult rahval puid alla visata. Ma ei suudaks vist sekunditki midagi muud teha kui minu maine niimoodi kõiguks.

qbj0hn
10.06.12, 01:35
Jutt multiaccountimisest (selgelt ebaeetilisel viisil) ja chipdumpimisest on absurd. Need 2 sarnast graafikut, mis välja on toodud on ilmselt tingitud sellest, et ta andis konto millega varem mängis, sõbrale kasutada. Pokkerisaidi poolt küll keelatud, aga alaealiste mängijate hulgas üsnagi levinud teguviis.


Ma ei saa sellest jutust midagi aru. Inimene ju postitas oma nn. winnings graafiku mis on identne hotamy SC graafikuga. Kui sa väidad, et hotamyga mängis hoopis sõber siis ilmselgelt ei postitanud kodanik ju enda graafikut vaid sõbra oma, samal ajal väites, et need tema winningsid.
See on selge ju, et need kaks graafikut on üks ühele samad ja sama inimese omad.
Saan ma midagi valesti aru siin?

Jutt käib siis nendest graafikutest.
Vasakul pool oleva postitas siis madis enda winningsitest ja paremal pool olev on hotamy SC. Sa väitsid hetkel, et sõber mängis üldse selle kontoga... seega postitati kellegi teise graafik? Graafikud on ju yks yhele samad. Aina BSimaks kisub.

http://i.imgur.com/IcD02.jpg