PDA

View Full Version : ESTPätrik alustab PLO-ga. Uuesti ja seekord tõsiselt



Leheküljed : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

BuildUp
25.01.10, 00:55
Mind hakkas selle 46s käega huvitama, et kui ise avad, siis paned 2,5xbb, aga kui on limperid ees, kas siis paned üldjuhul alati 4xbb + 1xbb per limper?

Näiteks kui me oleme btn ja käes on 9Ts, aga ees limbib 20bb fish kelle statid on 56/7. Ei tahaks ju väga 5xbb raise teha ja postflop lihtsalt alla anda?!

ESTPatrick
25.01.10, 08:58
Mind hakkas selle 46s käega huvitama, et kui ise avad, siis paned 2,5xbb, aga kui on limperid ees, kas siis paned üldjuhul alati 4xbb + 1xbb per limper?

Näiteks kui me oleme btn ja käes on 9Ts, aga ees limbib 20bb fish kelle statid on 56/7. Ei tahaks ju väga 5xbb raise teha ja postflop lihtsalt alla anda?!


vaatan blinde ja siis otsustan. kui fish Limp-call on 100% siis obv limbin kaasa kui blindid pole ka agronoomid. kui fish alati foldib pärast limpi siis panen 3-4bb ja teistel juhudel fold. antud käes olid kõik 50bb blind ja seega oli lihtsam mängida

ESTPatrick
25.01.10, 10:58
Poker Stars $2/$4 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 495800 (http://www.thehandconverter.com/hands/495800)
The Official DeucesCracked.com (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.thehandconverter.com)

John Rumble (SB): $196.00
amslv (BB): $419.70
K_Man2307 (UTG): $627.60
Ivan Demidov (MP): $1033.60
Ruski Rasmer (CO): $401.00
eznieh (BTN): $390.85

Pre Flop: ($6.00) Ruski Rasmer is CO with 5 :heart: 2 :heart:
1 fold, Ivan Demidov raises to $12, Ruski Rasmer raises to $36, eznieh calls $36, 2 folds, Ivan Demidov calls $24

Flop: ($114.00) 2 :spade: 7 :heart: 5 :spade: (3 players)
Ivan Demidov checks, Ruski Rasmer bets $72, eznieh raises to $168, Ivan Demidov folds, Ruski Rasmer raises to $365 all in, eznieh calls $186.85 all in

Turn: ($823.70) J :diamond: (2 players - 2 are all in)

River: ($823.70) 4 :heart: (2 players - 2 are all in)

Final Pot: $823.70
Ruski Rasmer shows 5 :heart: 2 :heart: (two pair, Fives and Deuces)
eznieh shows K :spade: Q :spade: (high card King)
Hero wins $820.70
(Rake: $3.00)

tolmuahv
25.01.10, 11:12
Huvitav, et Demidovil on motivatsiooni sellel levelil mängida. Eelmisel aastal WSOP finaalist saadud $5.5m eeldaks teistsugust limiiti või pigem live high stakes mängu. Kas vend oli varem internet pro või alustaski live-mängijana ja on sellepärast nii madalas limiidis netis? Ja kas sul oli kindel plaan ka selle 52s 3-betiga? Plaanisidki floppi tabada 2 paari? :)

ESTPatrick
25.01.10, 11:16
Huvitav, et Demidovil on motivatsiooni sellel levelil mängida. Eelmisel aastal WSOP finaalist saadud $5.5m eeldaks teistsugust limiiti või pigem live high stakes mängu. Kas vend oli varem internet pro või alustaski live-mängijana ja on sellepärast nii madalas limiidis netis? Ja kas sul oli kindel plaan ka selle 52s 3-betiga? Plaanisidki floppi tabada 2 paari? :)


demidov mängib väga tihti 2/4 laudades, suht normalilt mängib ka live pro kohta 22/19/6 vist.
52s @CO on ainuke kasumlik viis 3bettida, callida on -EV, fold ka igav. 90% ajast ma foldin, kuid kui MP avab siis CO raise on supertugev, mis muudab kaardi suht ebaoluliseks kuna 75%+ saad seal foldi, mis teeb moovi juba kasumlikuks + alati saab floppi hittida kui call. enamasti on EP poolt liin 4bet/fold, mistõttu on seda kaarti superlihtne mängida. ja kui tahab OOP mu vastu mängida, siis palun.

läksin floppi straightflushi hittima, aga nägime et see ebaõnnnestus. elu on raske.

Rage
25.01.10, 11:23
läksin floppi straightflushi hittima, aga nägime et see ebaõnnnestus. elu on raske.
I lol'd hard :D ;D

kusjuures enesele märkamatult on mu CO ja BTNi range väga laiali vajunud.. squeeze olen sealt ka igasugu pudruga laksanud.. ja nonsd joon aga jälle kihutab taeva poole..

ESTPatrick
25.01.10, 18:52
Freerolla

Poker Stars $2/$4 No Limit Hold'em - 6 players
The Official DeucesCracked.com (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.thehandconverter.com)

Hero (BB): $522.40
UTG: $127.80
MP: $209.40
CO: $412.00
BTN: $400.00
SB: $400.00

Pre Flop: ($6.00) Hero is BB with 3 :spade: 2 :diamond:
1 fold, MP calls $4, CO calls $4, 1 fold, SB calls $2, Hero checks

Flop: ($16.00) 5 :club: A :spade: 4 :club: (4 players)
SB checks, Hero bets $12, MP raises to $24, CO folds, SB folds, Hero raises to $60, MP calls $36

Turn: ($136.00) A :heart: (2 players)
Hero bets $104, MP calls $104

River: ($344.00) K :heart: (2 players)
Hero bets $268, MP calls $41.40 all in

Final Pot: $426.80
Hero shows 3 :spade: 2 :diamond: (a straight, Ace to Five)
MP shows Q :club: K :club: (two pair, Aces and Kings)
Hero wins $423.80
(Rake: $3.00)

ESTPatrick
26.01.10, 13:28
Kuna mitmed on küsinud, mida ja kuidas ma note kirjutan, siis teen kerge ülevaate kuidas võimalikult lühidalt kogu info kirja saada.

note eesmärgid:
* lühike
* saab kasutada mitmes situatsioonis
* kirjeldada mängija tüüpi mõne sõnaga

Esimesed näited. Mängija üldise intellekti määratlemine. Ainuvõimalikud variandid:
- ei oska mängida
- läks allinn
- luckbox

Teised näited. Preflop mäng. Ainuvõimalikud variandid:
- raises AA-ga
- setminis limbitud potis 44ga ja hittis
- arvas et ma bluffin ja vajutas nuppu CALL ja callis PF raise ja pärast võitis

Kolmandad näited. Flopi mäng. Ainuvõimalikud variandid:
- cbettis / foldis cbetile
- lead outis ja ma foldisin
- võitis flopatud mastiga

Neljandad näited: Turni mäng. Ainuvõimalikud variandid:
- Floater: ei foldinud draw turnis kuigi panin minbeti. luckbox.
- koguaeg saab turni masti
- foldis

Viiendad näited: Riveri mäng. Ainuvõimalikud variandid:
- Station riveris: callis mu bluffi riveris top setiga kui tal oli 5$ alles, 400$ potis.
- foldis riveris kui panin top setiga 4x pot allinni ja ühtegi draw kokku ei tulnud
- river lucker



olen kindel, et kõik sai kaetud ja mitte midagi ei jäänud mainimata. edu laudades

variatsioon
26.01.10, 13:42
Kuna mitmed on küsinud, mida ja kuidas ma note kirjutan, siis teen kerge ülevaate kuidas võimalikult lühidalt kogu info kirja saada.

note eesmärgid:
* lühike
* saab kasutada mitmes situatsioonis
* kirjeldada mängija tüüpi mõne sõnaga

Esimesed näited. Mängija üldise intellekti määratlemine. Ainuvõimalikud variandid:
- ei oska mängida
- läks allinn
- luckbox

Teised näited. Preflop mäng. Ainuvõimalikud variandid:
- raises AA-ga
- setminis limbitud potis 44ga ja hittis
- arvas et ma bluffin ja vajutas nuppu CALL ja callis PF raise ja pärast võitis

Kolmandad näited. Flopi mäng. Ainuvõimalikud variandid:
- cbettis / foldis cbetile
- lead outis ja ma foldisin
- võitis flopatud mastiga

Neljandad näited: Turni mäng. Ainuvõimalikud variandid:
- Floater: ei foldinud draw turnis kuigi panin minbeti. luckbox.
- koguaeg saab turni masti
- foldis

Viiendad näited: Riveri mäng. Ainuvõimalikud variandid:
- Station riveris: callis mu bluffi riveris top setiga kui tal oli 5$ alles, 400$ potis.
- foldis riveris kui panin top setiga 4x pot allinni ja ühtegi draw kokku ei tulnud
- river lucker



olen kindel, et kõik sai kaetud ja mitte midagi ei jäänud mainimata. edu laudades



imo peaks lisama ka kus limiidis note tehtud on.. ehk sa kunagi hakkad uuesti nitiringis grindima ja siis need 6maxi noted eriti ei tähenda midagi.
ja see ei võta eriti palju ruumi/aega kh.

valem: ABC
A = mitu mängijat on lauas (2,6,9 või 5 jne)
B = mis limitiga tegu. peamiselt siis NL aga vahest ka PLO, MTT, SNG, FL jne.
C = mis limiidiga on tegu. ehk siis laua max buy in. sinu puhul vist 400.

paar näidet:
"6NL400: pres squees/AI w/ AQs" - tegu siis 6max NL400.
"9PLO25: shipis KKxx pres" jne..

pastilaa
26.01.10, 14:06
Mis note(d) sul Leitsi kohta on?

ESTPatrick
26.01.10, 14:07
Mis note(d) sul Leitsi kohta on?


otsin

pikk28
26.01.10, 14:08
funny :P

ESTPatrick
26.01.10, 14:11
Mis note(d) sul Leitsi kohta on?


ei olegi kirjalikult, kuid kui oleks, siis oleks järgmine: läheb närvi kui kaotab

nomerlot
26.01.10, 14:19
Päris head noted :D

camu
26.01.10, 14:38
- koguaeg saab turni masti
Minu lemmik! Naer tuleb kogu aeg seda lauset lugedes näole!

ESTPatrick
28.01.10, 21:37
võitsin hirmkalli paketi välismaale

lenC
28.01.10, 21:38
detaile palun

lenC
28.01.10, 21:43
nvm, juba tean. Palju õnne igal juhul! :)

ESTPatrick
29.01.10, 13:37
jah. saan välismaale minna. Leetu.

pidi hüperdeep mäng olema, mistõttu tuleb helmuthit teha ja moekalt hilineda. säästab shipse.


PS: mul opeli märk ka teema avatariks

Jennifer
29.01.10, 13:37
võitsin hirmkalli paketi välismaale


Ohoo, kuhu kauaks?:D

EDIT: Leetu :D

ESTPatrick
29.01.10, 13:38
tahad kaasa tulla?

ESTPatrick
29.01.10, 13:40
Ei tea kui kauaks.

EDIT: Leetu

ESTPatrick
03.02.10, 01:29
tänu kuvari või graafikakaardi elulõpule tekkisid vabad päevad, mille tagajärjel lõpetasin Bourne Triloogiaga. super raamatud ja minumeelest läks iga järgmine raamat aina paremaks. Teine osa vast oli lemmik isegi, ega ka kolmas sellele alla ei jäänud. Kellele filmid meeldisid suht kohustuslik kirjandus, kuna filmid on tänapäevastatud ja story teine. poleks uskunudki, et võivad meeldida nii film kui raamat ühtemoodi kuigi raamatut pole peaaegu üldse tegevuste mõttes jäljendatud, lihtsalt tegelaskuju ülevõetud ja tänapäeva probleemid juurde lisatud. ja väga edukalt hakkama saadud. meeldis.

Väga väärt 2200 lehekülge lugemist.

järgmisena proovin lõpetada Hemingway Üle jõe ja puude varju, mis jäi poolikuks kui sain bourned ja siis võtan ilmselt pommeri aed või hea sadama ette. kui isu täis lugemisest mõneks ajaks ei saa.

eddi
03.02.10, 01:36
tänu kuvari või graafikakaardi elulõpule tekkisid vabad päevad, mille tagajärjel lõpetasin Bourne Triloogiaga. super raamatud ja minumeelest läks iga järgmine raamat aina paremaks. Teine osa vast oli lemmik isegi, ega ka kolmas sellele alla ei jäänud. Kellele filmid meeldisid suht kohustuslik kirjandus, kuna filmid on tänapäevastatud ja story teine. poleks uskunudki, et võivad meeldida nii film kui raamat ühtemoodi kuigi raamatut pole peaaegu üldse tegevuste mõttes jäljendatud, lihtsalt tegelaskuju ülevõetud ja tänapäeva probleemid juurde lisatud. ja väga edukalt hakkama saadud. meeldis.

Väga väärt 2200 lehekülge lugemist.

järgmisena proovin lõpetada Hemingway Üle jõe ja puude varju, mis jäi poolikuks kui sain bourned ja siis võtan ilmselt pommeri aed või hea sadama ette. kui isu täis lugemisest mõneks ajaks ei saa.

pole su blogi väga lugenud seega sorry, kui sul see kuskil kirjas, aga kas käid kuskil tööl ka?
ma mõtlen, et mängida pokkerit, käia tööl ja lugeda nii palju raamatuid

ESTPatrick
03.02.10, 01:36
pole su blogi väga lugenud seega sorry, kui sul see kuskil kirjas, aga kas käid kuskil tööl ka?
ma mõtlen, et mängida pokkerit, käia tööl ja lugeda nii palju raamatuid


mõnitad, mina ja tööl? :D

nagu ranka ütleb. time management. ma pole juba üle aasta telekat vaadanud. mõtle ise palju see juba aega kokku hoiab

eddi
03.02.10, 01:38
mõnitad, mina ja tööl? :D

ok :D ei ma lihtsalt mõtlesin, et ma vaevu jõuan koolis käia ja pokkeriga tegeleda ja siis tuled sina siin ja räägid, et loed tuhandeid lehekülgi raamatuid.

ESTPatrick
03.02.10, 01:40
ok :D ei ma lihtsalt mõtlesin, et ma vaevu jõuan koolis käia ja pokkeriga tegeleda ja siis tuled sina siin ja räägid, et loed tuhandeid lehekülgi raamatuid.


ma käisin juba koolis ära. nüüd on ainult lilleline osa elust jäänud. 17 aastat järjest. vat see väsitab, hea on vahelduseks ise valida mida lugeda.

ahjaa tänud godspeedile raamatute eest, õigepea tagastan

BuildUp
03.02.10, 02:33
Lol..ma arvan, et kui ma kunagi tv ostan, siis ka pigem sisustus elemendina kui praktilise vahendina. ;D

ESTPatrick
03.02.10, 03:02
Lol..ma arvan, et kui ma kunagi tv ostan, siis ka pigem sisustus elemendina kui praktilise vahendina. ;D


ära saa valesti aru, mul on väga vinge 32 tolline LCD telekas, lihtsalt ma ei vaata sealt televisiooni. vanasti panin arvuti taha ja vaatasin sealt filme, kuid viimasel ajal pole ka seda teinud, kuna pole tallinnasse viitsinud tuua

lepisto
03.02.10, 09:59
jaa mul jääks päevas ca 5 tundi aega üle kui ma telekat ei vaataks, aga telekat vaatan sellepärast , et aega on üle.
Kas mul oleks siis 10 tundi vaba aega kui jätaks vaatamata. Läheb jälle mõistatuste kasti vist.

nomerlot
03.02.10, 10:10
jaa mul jääks päevas ca 5 tundi aega üle kui ma telekat ei vaataks, aga telekat vaatan sellepärast , et aega on üle.
Kas mul oleks siis 10 tundi vaba aega kui jätaks vaatamata. Läheb jälle mõistatuste kasti vist.


Võimalik, et oled päevatööst väsinud ja stressis, telekas on lihtne valik passiivseks puhkuseks - lihtsalt istu ja fokusseeri pilku, muu tuleb ise :D

Ma mäletan lapsepõlvest, et kui telekas katki läks ja seda kohe parandusse ei viidud, siis oli alguses jube imelik, aga kahe nädala pärast ei tulnud enam meeldegi.

Kui olla valiv ja mõõdukas, siis on televisioon täiesti ok asi, pole ta mingi kurja juur. Peab lihtsalt ainult siis lahti tegema, kui tahad mingit kindlat asja vaadata ja pärast seda tuleb kohe kinni panna, mitte puldiga klõpsima hakata.

variatsioon
03.02.10, 16:12
mina vaata ainult siis TVd kui ma olen pohmas või extreemselt väsinud ning ei taha veel magama minna.

Pahvak
03.02.10, 16:15
Ma vaatan ainult siis telekat kui Saladused tulevad või külas olen.

ESTPatrick
03.02.10, 18:22
tellisin uue kuvari ära. hetkel sundpuhkus.

variatsioon
03.02.10, 18:33
tellisin uue kuvari ära. hetkel sundpuhkus.

30"?

ESTPatrick
03.02.10, 18:35
ilmselgelt

variatsioon
03.02.10, 18:38
-.-

kuhu obv jäi?

ESTPatrick
03.02.10, 18:40
-.-

kuhu obv jäi?


mõtlesin et kui isa loeb, siis ta ei saa aru mida see tähendab ja helistab mulle ja ajab veel üles hommikul. lihtne loogika

timukasr
03.02.10, 20:28
mõtlesin et kui isa loeb, siis ta ei saa aru mida see tähendab ja helistab mulle ja ajab veel üles hommikul. lihtne loogika


ldo

ESTPatrick
06.02.10, 20:16
leedus sain 12 koha vist. Orlovi võtsin välja kelle eest oli 500€ bounty pandud kui 4bettisin tead 29s-ga ja ta callis oma 15bb stäkiga mu ära. ehk siis 4k umbes, mul oli ca 50k sel hetkel.

käsi pidas ja 500€ lendas.

12m jäin kui utg lendas allins ca 15-20k, (bb ca 2000), sb paneb otsa midagi, ma BB peal ja näen KK. nupud ca 60-65k ja sb obv call AK ja flopis A. pot oli ca 150k, mis oleks andnud ca 2,5-3x avg stäki ja suht chipliidi kanti
'

Pumper
06.02.10, 20:45
Lege: KÄSI PIDAS

ESTPatrick
06.02.10, 21:09
v-o kui viitsin siis teeb detailsema ülevaate ka mingihetk

hetkel panin 1 000 000$ Freerolli käima ja kui ranka tuleb siis kerged saunad ja pärast kui veel turniiril sees, siis selle kõrvale paras trükkida

ESTPatrick
07.02.10, 00:08
seiklusjutte linnast ja leedust.

Algus:
kõik algas ohutust kõnest, mis mind äratas. kell oli 13. algul soiusin midagi uniselt vastu, kuid lõpuks nõustusin andude juurde sauna minema ja kerged õlled tegema. enne ranka juurest läbi, poodi ja hessburgeri - talongide vastu paar burksi ja sihtmärgi suunas astuma.

Soojendus:
andude juures käis tihe käshkeim ja saunatamine. edasi viimsi ja seal turna, kus oli normal nagu eeldada võiski. jäin kusagile keskele kui turboks ära minnes AK vs KK jäin teiseks. libistades mõne rummikoksi samalajal. käshkeimis ei olnud suurt midagi põnevat, tavaline mäng ja jutupada. mingihetk tuli lahkuda andude juurde kus kõik jätkus ja otse sai lennujaama lennatud. ranka muidugi hädaldas et tema kardab ja et tema kardab. tegime paar kino pilti ja lendasime viimasel sekundil lennukisse, milles jäin kohe magama nagu istusin. mäletan ainult seda, et ranka koguaeg togis - mis magad, ärka üles. ja nii terve tund. siiski ei lasknud sellest häirida ja kui juba buss ees oli lennuki juures, siis võtsin vaevaks üles ärgata ja maha minna. olime jõudnud välismaale.

Välismaa:
hotellis võtsime sviidi, check-in paberil sai enamus lünki suht tunde järgi täidetud peale nime ja oldi rahul meiega. vaatasime asjad üle hotellis. siis vist magasin tunni, kuna oli väga väsinud, kuni kreisi ja ranka mäkis käisid ja siis tuli ranka vanatuntud lausega lagedale: mis magad, ärka üles. Lõpuks võtsin ka kuulda ja lendasime poodi, kust kerged vajalikud tarbed ja 1 loteriipilet kreisile. mis vastu ootusi ei võitnudki. paar tilka vägijooki sisse ja juba oligi kell 17 ja peale. runnar, akristjan ja vlad lendasid meie juurde. viisakusavaldused vahetatud, klaasid kokku löödud, lendasime kasinni.

Kasiino:
Esimese asjane uurisin mis lauas olen ja siis lauda jõudes, kus teised juba hoogsalt mängisid, ütlesin: sit out ja v bare. Seda õppisin oma eesti meistrivõistluste veast ja lubasin kõigile, et esimest tundi ma ei mängi, sest eestikatel ja ka mitmel eelneval turnal olen just esimese tunni jooksul enamuse oma stäkist teistele mängimiseks andnud. hiljem sain teada, et 15 000 anti kätte ja kui tund oli möödunud oli mul alles ca 14600. Tund möödus peaasjalikult baaridaamide käest vene ja leedu keelt õppides ja apelsini jooki teatud lisanditega juues ning akristjaniga juttu ajades, kuna ta osutus meie kõige nõrgemaks lüliks: langedes juba pärast 4ndat kätt. ütlesin küll, et ise olid loll, et nii vara mängima hakkasid, aga see ei aidanud teda üldse. kui tund oli juba möödunud siis polnud üldse enam mängimise isu, akristjan ikka ässitas, et mängi ikka veidi. ütlesin talle: davaiks mängin kuni võidan esimese käe.

1. käsi
istun lauda ja kohe minu kord, küsin mis blindid on, vastatakse. vaaatan stäkk veits alla 15k aint. normaalne. uurin mis toimub, ees utg on raisinud ja minu kord siis, viskan pilgu kaartidele. suht head AsKs. mõtlen esimese käega ei viitsi välja ka langeda ja callisin. 1 blind callis ka. flop miski AQx. raisor paneb 600 (blinde tõesti ei mäleta), callin ja blind ka suht insta callis. turn T. minuni check. panin miski 2100, blind callib ainult. riveriks siis saabub moneykaart 4. mõtlen palju panna, et 100% call saada, leian et selleks on 3100 ja tulebki instacall AJ poolt. võidetud. stäkk 22-23k ja teatan, et ma sit out ja v bare.

2. käsi:
uuesti mängima jõudsin kui käis juba neljas 30minutiline level ja hakkas pigem lõppema, läksin kuna mõtlesin, et tahaks nende blindidega ka korra mängida. lendan lauda ja käis veel eelmine käsi, kus tüüp karjub i call allinn ja ne videl. avatakse kaardid. taivol 88 ja ne videlil 85o. split pot. oli aeg lauakaaslastega tutvuda ja avastan et 1-2 eestlast veel lauas. normal. kohe minu kord. vaatan suht normal AQ ja ees oli taivo naise poolt limp, kes küsis(täpseid sõnu ei mäleta): kas täna toimub miski estpatricku promo, et koguaeg sitout. vastasin et ei, et lihtsalt pole tuju ja hakkasin mitte eriti entusiastlikult mängima. panin siis miski 1900 raise suuruseks (BB oli vist 400 või 300, pigem 300 sest mäletan et panin jõhkralt suure raise) ja ne videl jälle kisendab et ne videl ja call. samamoodi ka taivo naine. flop on nice 998. taivo naine checkib ma ka vist, ne videl paneb 5k kohe miski ja karjub ja ne videl. ütlesin of course my friend ja panin miski 14k, ta allinn ja ma instacall nägu kõrvuni naerul. näitab üht: 4, näitab teist 3. no pair my firend. viskan AQ lahti. turn 8. tüüp surnud ja enne riverit olin teel juba baari pool ilma chipse hunniku ladumatagi. 2 käsi läbi.

3. käsi
nüüd võin käte järjekorra sassi ajada kuna potid polnud väga suured ja seega ei jäänud nii täpselt meelde. jällegi oli uus level alanud, wc-s kergendamas käidud ja teistele oma ne videl käest õhinal räägituna ja loomulikult enda mängu taevani kiidetud ja muidugi mitte mainimata et juba 2 kätt mänginud. lauda istudes avastan, et stäkk suurem kui arvasin ja ca 48k või sinna kanti. sain kusagil positsioonis mingite blindide juures KTs, vist oli suht button. panen raisi-daisy. bb call. taivo oli just öelnud et see ainuke oskaja mängija lauas. flop miski J9x r ja betiga võtan maha. igav. mõtlen et lähen uurin millal see paus juba hakkab, et sitaks ära hakkab see mängimine väsitama ja lähen uurima.

4-8. käsi
saabusin. ammu uus level juba alanud ja teatan rõõmuga et pole palju jäänud 15min vast pausini ja mõtlen et tähistan ja mängin hunniku käsi. 1 foldisin vahepeal, miski 39o. siis sain juba 79o ja suht buttoni peal panen ca 1k. bb läheb 5k allinn. mõtlen ah savi. tunne on hea ja callin. näitab rääbist AJ. ma juba rõõmus, et kas nii lihtne ongi. flop KJx , turn miski T ja kolmas risti, mul siis 7 ristist olemas, vastasel pole sedagi. ütlen et mul päris hea juba, irvitab kuid on mures - näen seda ta silmist. river standard 3. minu mastist. ja tüüp ütles mõne sõna millest ma aru ei saanud ja väga ei tahtnudki, kuid hoidsin suu kinni kuna oli suht turske minu kõrval.
väsisin siiski ära ja foldisin K7o järgmine käsi ja ütlesin et ma sit out ja v bare. kõik kiitsid mu head otsust ja tõmbasin ilma suurema mureta minema. stäkk üle 50k, mis oli pigem top5 stäkk kui mitte top3. kõigest 6 käega. täpselt ei mäleta kas mängisin siiski veel ühe käe või oli see uue leveli alguses. aga käsi järgmine. just lauda jõudes ütles akristjan et sinu lauas on Orlov ja ta suht short, ütlesin a normal. lisas juurde et tema eest 500€ bounty, selle peale reageerisin innukamalt kui esimene kord ja lasin näpuga ja sõnaliselt viidata kus ta istub. istun maha, vaatan kõik tükk aega mänginud, mõni uus nägu lauas aga üldjuhul kõigil samad stäkid mis olid kui lahkusin. milline aja raiskamine. keegi utg kas minraisis või limpis, orlov kohe õhinal veits üle 2k sisse järgmine tüüp mõtleb ja mõtleb ja foldib. ma vaatan et 29s mul. nii kas panen kohe valueraise või mitte. leian et raise ja panin täpselt niipalju kui orlovil oli ehk miski 4000 algus, paar bigstäkki mõtlevad ja ei usu eriti mu tegevust kuid folditakse kuni orlovini, kes callib. viskab minu mastist AJ lauda ja siis ma ütlen et 2 tuleb tavaliselt. flop miski super actionflop. T2x. olen endas suht kindel. turn T, river blank. viskab 5x100€ miskeid shokolaadi tahvli moodi kaarte minupoole, surub kätt viisakalt, kuigi veidi pettunult ja lahkub. ma ka muidugi kohe minekut, et triumphist teatada ja tähistasin veel ühe apelsinimahlaga koos lisandiga. ja olin seekord veidi pikemalt ära, vahepeal vist lugesin, et stäkk veits alla 60k ja seda kõike 7-8 käega.

edasine:
egas pidu veel ei alanud. ikka tõsine grind jätkus. natuke aega mängisin suht palju käsi järjest v-o lausa 15 või rohkem. foldisin enamuse, ka 22, 55 kui allinn mindi. 55ga oleks suure poti võitnud isegi, kuna keegi muu ei hittinud. aga olin nagu olin. ainuke põnev käsi oli A3o-ga kui olin raudselt button ja panin ja BB-l ainuke tüüp kes oli 3bettinud rohkem kui 1 korra pani jälle otsa ja mõtlesin plaani valmis ja callisin 8,3k umbes kui BB oli 1k. mul ca 55k või veidi vähem. flop on suht hea, sest saan paari. Q73r vist oli. igatahes paneb miski mannetu 8-9k. ma mõtlen kuidas jätkata ja leian et allins on kõige parem mõte ja lendan sisse. mõtleb, jõllitab ja foldib. avg oli sel hetkel 29k. tean, sest vaatasin. stäkk jälle miski normal ja tüüp küsib kas ma nüüd sit out, polnudki selle mõtte peale veel ise tulnud ja ütlen obv, hea mõte ja v bare. lendasingi. seal kerge apelsinimahl lisandiga, viisin ka rankale ja burgetile mõned vitamiinijoogid. tegin red bulle, sest jube unine olin kuna ainult 2h maganud olin 36h jooksul. punane härg pani vere käima ja uni kadus. kui lauda lendasin siis palju mängida ei saanudki kui laud lagunes, ilma et ma mäletaks ühtegi põnevat kätt.

2 lauda alles:
siis olin enamuse ajast lauas ja mängisin, ainult korra vist lahkusin kui õlut tõin vahelduseks. siis muidugi oli juba kerge mänguisu tekkima hakanud ja loomulikult oli just see hetk kui baaridaamid olid kõik kadunud ja ootasin ilmselt üle 10minuti leti ääres ja kui tuli siis obv miskid leedukad juba kaugel karjusid mida nad tahavad ja teenindatigi neid ennem. sain joogid - lendasin lauda. mängisin. bettisin, raisiti. foldisin suht. mõned käed vist võitsin ka ilma ägedaid potte olemata. järsku lendas ranka lauda, et ta out. veidi veel ja ca 12-13 mängijat alles ja BB juba 2k. mul ca 60-65k ehk ja utg läheb allinn, esimene käsi mida tüüp mängis vist. pani 15k-20k ja hüperloose esimest korda mängiv tüüp sb peal minraise vms. vaatan KK. normal, mängitav käsi. panen allinns ja sb callib ja viskab rõõmust AK letti. utg juba torises siis kui mina allinns lajatasin ja viskaski 44 letti. näitan KK ja arvutan juba potti, aga ennem veel kui vastuseni jõuan särab juba A flopis ja ka turni A ja aukuost ei saabunudki. out, ca 150k potist, mis oleks kindlasti top3 stäkk olnud kui mitte chipliidri oma, sest avg oli minustäkk või veidi vähem tolhetkel.

edasine:
ega väga löödud ei olnud, veidi mõtleisn aga võtsin vitamiinipommid: apelsinimahlad salalisandiga käsile, aicu viisakalt öeldes, mis tähendab leedu keeles aitähh ja kerged pirukad baaris ja siis veidi kõrvalt mänguvaadatud ja ruletis õnne proovitud, mida siiski eriti mängida ei viitsinud ja suht kiirelt sai rahva sekka tagasi jõutud. pärast turnat sai teiste eestlastega juttu aetud ja apelsinimahle lisandiga joodud ja mingihetk magama jõutud, ehk kell 6 hommikul. millega lõppeski 41h seiklus. sai tugevad 4h magatud kui kreisi äratus tirises ja ta sööma läks ja kuigi äraksin üles, ma minna ei viitsinud. ranka oli suht väsinud näoga ja temalt midagi ei küsitud. kuigi ei läinud, und enam ei tulnudki ja kui kreisi saabus, siis ärkasin ka kuidagi ja sai asjad kokku pandud ja uuesti pikali visatud. siis küsis: millega või kuidas koju lähen, ei teadnud ja eriti ei huvitanudki selhetkel. ütles, et ta läheb 10min pärast autoga minema Tõnuga. mõtlesin sekundi ja jõudsin järeldusele, et ma ei viitsi ise mõtlema hakata ja lähen ka. sai rankagi kaasa võetud.

kojusõit:
kuigi olin üsna raskelt väsinud kordagi magama jääda ei suutnud(ranka muidugi ise magas ja pärast togis mind ära maga kui vähegi silm looja hakkas minema) ja pärast järjekordset 100km sitta hüppelist teed teatasin et kuigi väga kindel pole. on enesetunne kaunis kehv ja võin mingihetk vajalikku peatust paluda. õnneks seda vaja ei läinud ja koju jõudes ja saunas käiduna on nüüdseks kõik kahtlused taandunud.


järgmise korrani.

Svenza
07.02.10, 01:06
ilus jutt, Elmo, hea töö

Kajeera
07.02.10, 17:41
Hea lugemine :D

privador
07.02.10, 18:21
yhest asjast ma ei saa aru. Miks sa neile turnadele ronid kui sa neid kergek2eliselt votad. Ma ei kujutaks ette , et ma l2heks pokkeirlaua taha nalja tegema. See oleks nagu sylitamine koigele, mida sa teed. Ise yritad grindimsiega igats k2est maximum v2lja votta.
Ma ei tea kuida sinuga, aga mina ei m2ngi mingeid sobralikke homegame(olgu voi mikrolimiidid),.See viib vaimse tasandi nii alla, et ma tean, et ta mojutaks mu cashilaua voi MTT otsuseid .Suurendab ka TILDIfaktorit. jne

Samamoodi yksiki ehitaja, ei hakka oma objektil "mollu panema, et siis hommikul tagaj2rgi vaadata.
Kas ooperilaulja laulab kellegi synnip2eval purjus jorssidele nt, kui temalt seda palutakse? Riskides oma h22lega?

MrRiver
07.02.10, 18:23
Raha on, lõbus on, miks mitte.

ESTPatrick
07.02.10, 18:28
yhest asjast ma ei saa aru. Miks sa neile turnadele ronid kui sa neid kergek2eliselt votad. Ma ei kujutaks ette , et ma l2heks pokkeirlaua taha nalja tegema. See oleks nagu sylitamine koigele, mida sa teed. Ise yritad grindimsiega igats k2est maximum v2lja votta.
Ma ei tea kuida sinuga, aga mina ei m2ngi mingeid sobralikke homegame(olgu voi mikrolimiidid),.See viib vaimse tasandi nii alla, et ma tean, et ta mojutaks mu cashilaua voi MTT otsuseid .Suurendab ka TILDIfaktorit. jne

Samamoodi yksiki ehitaja, ei hakka oma objektil "mollu panema, et siis hommikul tagaj2rgi vaadata.
Kas ooperilaulja laulab kellegi synnip2eval purjus jorssidele nt, kui temalt seda palutakse? Riskides oma h22lega?


põhjendasin ju. tean kuidas mängin esimesi leveleid ja kui tean et üldiselt ma bluffin seal liiga palju siis on mõtekam mitteüldse mängida. igat kätt mida mängisin sain ju max value kätte. nimeta 1 käsi mida kirjeldasin mis oli valesti mängitud.

ESTPatrick
07.02.10, 18:30
Raha on, lõbus on, miks mitte.


nii ongi, sain ju selle turna suht tasuta ehk paketis saadud raha kattis nii satika sisseostu kui ka enamuse lennupiletist. kuna monitor katki siis niikuinii sundpuhkus ja miks mitte seda veeta heade sõpradega apelsinimahla koos lisandiga juues välismaal.

ranka
07.02.10, 18:36
yhest asjast ma ei saa aru. Miks sa neile turnadele ronid kui sa neid kergek2eliselt votad. Ma ei kujutaks ette , et ma l2heks pokkeirlaua taha nalja tegema. See oleks nagu sylitamine koigele, mida sa teed. Ise yritad grindimsiega igats k2est maximum v2lja votta.
Ma ei tea kuida sinuga, aga mina ei m2ngi mingeid sobralikke homegame(olgu voi mikrolimiidid),.See viib vaimse tasandi nii alla, et ma tean, et ta mojutaks mu cashilaua voi MTT otsuseid .Suurendab ka TILDIfaktorit. jne

Samamoodi yksiki ehitaja, ei hakka oma objektil "mollu panema, et siis hommikul tagaj2rgi vaadata.
Kas ooperilaulja laulab kellegi synnip2eval purjus jorssidele nt, kui temalt seda palutakse? Riskides oma h22lega?


Muidugi laulab.

EDIT: Ja kogu elu ei ole rahas.

ranka
07.02.10, 18:40
Nuotykių miestas ir Lietuva.

Pradžia:
Viskas prasidėjo su saugos kalboje, kuri sukėlė man. laikas buvo 13 soiusin Tingus bent kažką pradžioje, tačiau galiausiai sutiko andude eiti į sauną ir šviesos alų daryti. Prieš pamato ne per parduotuvę ir hessburgeri - bilietus poros burksi tikslą ir kryptį imtis.

Šildymas:
andude atėjo uždaryti käshkeim ir kepimo. Persiųsti Viimsi turna ir ten, kuri turėjo savo galima tikėtis, kaip įprasta. Aš kažkur viduryje, kai vyksta turboks AK vs KK praleistą sekundę. Tuo tarpu, stumdomas rummikoksi. käshkeimis nebuvo nieko didelis, įdomus, normalus žaidimas, o jutupada. mingihetk turėjo palikti andude, kuriais visi ir toliau oro uostą ir buvo skrendama tiesiogiai. pagrindo, ir, žinoma, ir verkti, kad jis bijo, kad jos bijo. mes filmų failus pora, ir išskrido paskutinis sekundžių lėktuvas, kurį aš užmigti kuo greičiau posėdžio. Prisimenu tik, kad pagrindo togis visą laiką - nuo miego, pabusti. ir taip visą valandą. Tačiau neleiskite, kad kištis, ir jei autobusas yra jau ne iš lėktuvo priekyje buvo tada aš paėmiau sunku prabusti ir baltos. mes pasiekėme užsienio šalį.

Užsienio narių:
mes priėmėme Hotel Suite, check-in spragų popieriaus dauguma buvo baigtas suht valandoms po vardą ir buvo patenkintos su mumis. atrodė ko daugiau aikštelė. Manau miegojo valandą, nes jie buvo labai pavargęs, nuėjo į rajono ir Makis pamato pagrindo, ir tada atėjo su vanatuntud sakinys: nuo miegoti, pabusti. Galiausiai, aš girdėjau, ir išskrido parduotuvė, kuri tiekia reikiamų šviesos ir 1 loterijos bilietą kreisile. kad lūkesčiai nebuvo võitnudki. vägijooki keli lašai ir buvo jau 17 ir po. runnar, akristjan Vlad ir skrido su mumis. viisakusavaldused sistemą štampuotus langai, skrido kasinni.

Kazino:
Naujausi Pirmiausia aš pažvelgė lentelės stalo, o po to pasiekti, kur kiti jau grojo smagiai, sakė: V išsėdėti ir pagimdė. Tai aš sužinojau apie savo klaidą ir pažadėjo, kad visos Estijos čempionate pirmą valandą, aš ne žaisti, taip pat keletą eestikatel prieš turnal'm tik pirmą valandą daugelis kitų savo stäkist žaisti juo. vėliau sužinojau, kad 15 000 buvo įteiktas ir jei valandą buvo priimtas, aš tik apie 14600. Naktinis baigėsi iš esmės Rusijos ir Lietuvos baaridaamide kalbų mokymasis, ir atsigerti apelsinų sulčių ir geriamojo nešvankus akristjaniga siekiant aptarti, kaip paaiškėjo, kad silpnesni, nei dauguma mūsų saitą: 4ndat ranką nuo kritimo iš jau. Sakiau, žinoma, kad pati buvo kvailas, kad nuosavybės pradėjo žaisti, tačiau tai nepadėjo jam ne visi. už valandą, jau praėjo, nes mums nepavyko žaisti daugiau apetitas, akristjan dar išprovokuoti, kad vis dar tenka mažai. Pasakiau jam: davaiks žaisti laimėti iš pirmų rankų.

1. ranka
ir dabar mano eilė pasėdėti ant stalo, kreipkitės žaliuzės būtų atsakyta. Šveicarija vaaatan konsolė yra ne mažiau nei 15k. normalus. atliktais tyrimais, priešais utg raisinud ir mano eilė, 'il ieškoti žemėlapiuose. suht galvos prašo. Man nerūpi su pirmosios kritimo ir callisin ranka. 1 taip pat ragino aklai. Nieko AQx šnipštas. raisor daro 600 (blinds tikrai nepamenu), ir Callin aklai insta suht gatvėje. Turn T. Gavau patikrinti. Įdėti nieko 2100, tik aklas kreipsis. moneykaart upių įplaukia 4. Aš tai daug 100% skambinti gauti, aš manau, kad tai yra 3100 ir turi būti instacall by AJ. laimėjo. Masė 22-23k, ir aš pareiškiu, kad aš išsėdėti ir v bare.

2. Ranka
teko žaisti vėl, kai pasiekė ketvirtą lygį ir pradėjo 30minutiline, o pabaigoje, nes aš maniau, kad jie norėtų, žaliuzės, kad žaisti. skrydis iš būsto ir dar nuvyko į ankstesnį vertus, kai rėkia tipo, ir raginu allinn ne videl. atidaryti žemėlapiai. taivol 88 ir ne videlil 85o. Split puodą. lauakaaslastega atėjo laikas išnagrinėti, ir atrasti, kad dar bent 1-2 lentelėje estai. normalus. Dabar mano eilė. suht AQ ir atrodo normalus prieš moters šlubuoti buvo Taivo, kuris prašė (nepamenu tiksliai tariant): Jei šiandien nieko estpatricku Promo sitout, kad visą laiką. Aš atsakiau, kad ne, tai tiesiog nėra labai entuziastingai nuotaiką ir aš pradėjau žaisti. Aš padėkite jį ten į 1900 m. sumą padidinti (BB tikriausiai buvo 400 ar 300, o ne 300, nes prisimenu, kad galiu pateikti žiauriai aukštos pakelti) ir videl ne ne videl ir vėl kisendab kad skambinti. pat Taivo moteris. šnipštas yra gražus 998. Aš taip pat patikrinti Taivo moteris, ne videl įdėti 5k ir šaukia, ir kai niekas ne videl. Sakiau, žinoma, yra mano draugas ir aš įdėti 14k, tai allinn instacall veidą, ir aš giliai naerul. rodo vieną dalyką: 4 rodo antra 3. ne mano firend pora. "Il AQ atidaryti. 8. ruožtu tipo ir mirė prieš upės juosta buvo mano būdas jau be Chipset ladumatagi krūva. 2 Hand out.

3. ranka
dabar galiu mokėti į rankas supainiotas supainioti, nes kaušeliai nebuvo labai didelis, ir todėl buvo ne taip gerai prisiminti. Vėlgi, prasidėjo kokybiškai naują lygmenį, vonios kambarys ir pasiūlė palengvinti jų ne videl kita vertus, nekantriai ir pasakė, dėl kurso, iki dangaus, ir žinoma žaidimą pati, nekalbant jau vaidino 2 rankas. lentelėje, posėdžio atrasti, kad daugiau nei maniau ir sukrauti apie 48k arba užsiregistruoti. Aš kažkur aklai bet kuriuo KTS pozicijos, tikriausiai buvo suht mygtuką. Įdėti Daisy-Raisi. BB skambinti. Taivo buvo tiesiog pasakyta, kad jis tik dažniau ieško prie stalo žaidėjas. Nieko J9x R betiga šnipštas ir kilimo. nuobodus. Aš einu į pertrauką tyrimus, kai jis prasideda, jis pradeda groti, kad sitaks padangų ir eiti ištirti.

4-8. ranka
Nauji. Naują lygį jau prasidėjo seniai, ir aš džiaugiuosi, kad nėra daug liko Pausini ir 15min iš mano rankų švęsti ir vaidina krūva. 1 foldisin metu yra 39o. 79o, ir tada aš jau pateikė apie 1k dėl suht mygtuką. BB važiuoja allinn 5k. Aš tai ah molio. jis mano geras, ir Callin. AJ rodo sykas. Aš jau džiaugiuosi, kad yra taip lengva, bet. KJx šnipštas, savo ruožtu, ir jokia trečioji statmena T, tada 7, aš kirsti ten, kitaip ne visi. Aš pasakysiu, kad aš jau gana gerai, bet šypsnys tai susiję - jis gali matyti visų akyse. standartas upių 3. Mano kostiumas. ir tipo keletą žodžių apie tai, ką aš sakiau nesuprantu ir nelabai tahtnudki, bet aš nuolat burna, nes ji buvo mano suht stambusis pusėje.
väsisin, tačiau, ir foldisin K7o kitą ranką ir pasakiau, kad aš išsėdėti ir v bare. visus pasveikino mane ir sudaryti geras sprendimas eiti be didelių rūpesčių. kamino virš 50k, kuris buvo gana kamino top5 jei ne TOP3. tik 6-handed. nepamenu tiksliai vienos pusės, ar vis dar žaidžia, ji buvo iš naujo lygio pradžioje. Bet kitą ranką. tiesiog pasiekti stalo, sako akristjan kad jūsų stalo suht Orlovas ir jo trumpas, aš normalus. Priedas prie € 500 Bounty jo vardu, jis reaguoja teigiamai, nei pirmą kartą, ir tegul punkte vietoje ir žodžiu pirštas, ą, kai jis sėdi. Aš atsisėsti, žiūrėti į visus ilgą laiką grojo keli nauji veidai prie stalo, tačiau, apskritai visi tą patį, kaip stäkid buvo palikti. Kokie laiko švaistymas. utg minraisis ar kažkas limpis, Orlovas dabar nekantriai virš 2k į Šveicariją, tokio tipo mąstymą ir mąstymas ir foldib. Tikiuosi, kad mano 29s. taip ar ne įdėti valueraise nedelsiant. Manau, kad iškelti ir įgyvendinti tik tiek, kiek Orlovas buvo bene 4000 pradžioje, ir bigstäkki pora galvoti ir ypač nemanau, kad mano veiksmai, bet kol folditakse Orlovas, kuris reikalauja. AJ išmeta savo kostiumą ir tada aš sakau, kad būstas yra paprastai 2. Nieko super šnipštas actionflop. T2x. Esu tikras suht pati. T ruožtu, upė tuščias. 5x100 € suskumba miskeid šokolado plokštelės pavidalo žemėlapiai minupoole, suspaudžia ranką mandagiai, nors šiek tiek nusivylęs ir atostogų. Aš taip pat iš Žinoma, iš karto pereiti prie triumphist žinoma ir švenčiama su dar vieno apelsinų sultis. Aš šiek tiek ilgiau, šiuo metu toli, tuo tarpu aš manau, aš perskaičiau, kad kamino Šveicarija 7-8 mažiau nei 60k, ir viskas ranka.

Toliau:
Egas šalis dar nėra pradėtas. dar rimtai GRIND toliau. šiek tiek laiko žaisti daug rankų iš eilės suht vo net 15 ar daugiau. foldisin dauguma 22, 55, kai allinn eiti. 55ga būtų pergalės didelio puodą, net kaip kažkas hittinud. Tačiau, kaip buvo man. tik įdomu ranka buvo, kai buvau su A3o geležies ir aš įdėti mygtuką, ir BB, kuris buvo tik tipo režimas Pani 3bettinud daugiau nei 1 skaičiuoti ir maniau, planas paruoštas ir callisin 8,3 K jeigu BB bankui buvo apie 1k. Turiu apie 55k ar šiek tiek mažiau. suht šnipštas yra gerai, nes galiu gauti pora. Q73r tikriausiai buvo. Anyway įdėti ką nors chromo 8-9m. Manau apie tai, kaip elgtis, ir aš manau, kad tai geriausias idėjas allins ir žvirblį. mąstymas, spoksoti ir foldib. Vid tuo metu buvo 29k. Žinau, nes aš mačiau. Nieko normaliai ir tipo kamino vėl klausia, ar dabar galiu išsėdėti, tai nebuvo daugiau nei idėja pati, ir aš Obv, V, ir gimė gera idėja. lendasingi. lengva būti įtraukta į apelsinų sultis, taip pat rankale ir burgetile kai vitamiinijoogid. Aš raudona Bulle, kaip baisi kaip man buvo mieguistas, kodėl aš tik 2 val per 36H. Red Bull eiti ir įdėti kraujo netekimas miego. lentelėje, skrido jis daug, mes negalime žaisti, kai laive buvo likviduota, be jokių įdomių rankas, kad aš atsimenu.

Lentelė 2 tiktai:
laiko buvau prie stalo ir žaidžia dauguma, manau, tik vieną kartą išėjau alaus got vahelduseks. tada ir, žinoma, jau pradėjo kilti, o iš Žinoma, lengva mänguisu buvo tiksliai tuo metu, kai baaridaamid buvo visi dingo, ir laukdavo ne kovoti, ir tikriausiai daugiau nei 10minuti jei jis buvo toli nuo Obv miskid lietuviai karjusid, ko jie nori juos anksčiau, ir teenindatigi. Aš gėrimas - išskrido lentelės. žaisti. bettisin, raisiti. foldisin suht. Manau, mažai rankų ir laimėjo be šildymo puodus. Pamatai staiga išskrido į lentelę jį. šiek tiek daugiau, ir tik 12-13 žaidėjų, ir BB į 2k. Turiu pasakyti apie 60-65k utg ir eina allinn, iš pirmų rankų, kokio tipo žaidimui manau. 15k-20k, ir įdėti hüperloose žaisti pirmą kartą Sb minraise tipo ar pan. Peržiūrėti KK. normalus, žaisti rankų. įdėti Sb allinn ir mesti ir raginama džiaugsmo AK letti. utg jau gburek kai aš garsiai ir allinn viskaski 44 letti. Rodoma KK, ir apskaičiuoti puodą jau, bet vis tiek prieš, ir atsako jau atėjo į valymo šnipštas, ir pasukti ir aukuost ne saabunudki. dėmesį, CA 150k puodą, kuris neabejotinai buvo sukrauti į TOP3, jei ne chipliidri savo, kaip buvo vid minustäkk arba šiek tiek mažiau tolhetkel.

Toliau:
labai sumažintos ir nėra, tačiau, šiek tiek mõtleisn paėmė vitamiinipommid: oranžinė salalisandiga spręsti, aicu mandagiai tariant, tai reiškia, lietuvių kalba aitähh ir pyragų juostą, tada mažai šviesos šalia ruletė mänguvaadatud ir išbandyti savo laimę, bet šiuo konkrečiu žaisti, o ne gaišti suht greitai tapo tautos buvo pasiektas tarp nugaros. turnat kitų estai buvo aptarti ir priimti reikia pridėti prie geriamojo apelsinų sulčių ir mingihetk buvo miegoti, arba 6 ryto. lõppeski 41h nuotykius. 4h magatud rajonas gavo stiprus signalas tirises ir nuvyko į maistą, ir nors äraksin up, I didn't bother to go. Gruntas buvo pavargę suht priekį ir paprašė jam nieko. Nors jis dingo, miegas, nebėra tulnudki ir atvyko į rajono, tada prabudau ir taip viskas buvo sujungti ir sugriauti dar kartą. Tada paprašė eiti namo, ar kaip, ir ypač nežino huvitanudki selhetkel. sako, kad jis eina po 10min automobiliu toli Tõnuga. Antra, aš maniau, priėjo prie išvados, kad aš nerūpi galvoti apie save ir pradėti eiti gerai. rankagi buvo kartu.

kojusõit:
nors ir buvau gana pavargęs visai rimtai negalėjo miegoti (pagrindo, iš Žinoma, kodėl pats, ir po togis man miegoti kur akis pradėjo eiti į kūrėjas), ir dar po 100km shit šuolis paskelbė, kad nors kelias nėra labai užtikrintai. jaučiasi labai blogai, ir man reikia nustoti paklausti mingihetk. Laimei, nereikia eiti namo ir pirties käiduna dabar visos abejonės išnyko.


FYP. Leedu keel suus ju.

ROFL ja "ranka" tähendab "kätt" leedu keeles.

ESTPatrick
07.02.10, 18:44
ranka666 tähendab käsi666

järgmine kord kui leeduka vastu 6 seti saad siis ütle talle seda

ranka
07.02.10, 19:03
ranka666 tähendab käsi666

järgmine kord kui leeduka vastu 6 seti saad siis ütle talle seda


ja sa röökisid üle kasiino - ranka ja ranka :P oot kohe lähen vaatan mis "runnu" tähendab.

edit: sittagi, runnarile ka vastet ei ole.

privador
07.02.10, 19:07
Mis see Orlov on mingi Leedu maffiaboss v?

ESTPatrick
07.02.10, 19:09
Mis see Orlov on mingi Leedu maffiaboss v?


ei tea, miski rahajõmm on igatahes

ristijeesus
07.02.10, 19:35
ei tea, miski rahajõmm on igatahes


Oli ehk see mees? http://pokerdb.thehendonmob.com/player.php?a=r&n=3674

ESTPatrick
07.02.10, 20:39
Oli ehk see mees? http://pokerdb.thehendonmob.com/player.php?a=r&n=3674


jah, sama

runnar
07.02.10, 21:06
oot kohe lähen vaatan mis "runnu" tähendab.

edit: sittagi, runnarile ka vastet ei ole.

jah, leedukad ei tea runnarist midagi :)
minu reisile ja turniirile vajutas pitseri salakaval leedu gripp ja palavik mis mu maha niitis ja takistas turnat normaalselt mängida ning apelsinimahlajooke nautida, aga muidu oli tore ja järgmsiel korral tahaks taas minna

ranka
08.02.10, 01:48
jah, leedukad ei tea runnarist midagi :)
minu reisile ja turniirile vajutas pitseri salakaval leedu gripp ja palavik mis mu maha niitis ja takistas turnat normaalselt mängida ning apelsinimahlajooke nautida, aga muidu oli tore ja järgmsiel korral tahaks taas minna


Mis järgmine kord? 21. mai ju. http://www.olympic-casino.com/poker/index.php?id=10641&t_id=11423

ESTPatrick
11.02.10, 00:11
ostsin 3 uut raamatut. kuigi hunnik eelmisi veel poolikud/alustamata tuli jõhker isu kivirähki ja henno raamatuid lugeda. kivirähki raamatute idee tuli tema "Jumala jutud" raamatu tagajärjel, mis on viimase aja parimaid huumori ja iroonia koosseisuga raamatuid ja henno "mina olin siin" on ju ammune klassika.

Ostsin siis:
kivirähki: "rehepapp" ja "jutud"
henno "Elu algab täna"

harryahven
11.02.10, 00:24
ise loen küll vähe raamatuid, kuna aga Sassi päris hästi tean, siis tema mõlemad teosed läbi, usun, et sa ei pettu.

BuildUp
11.02.10, 00:42
henno "Elu algab täna"


See on küll väga hea.

Owner85
11.02.10, 16:30
Kaur Kenderi "Checkout" on nuts raamat,soovitan!

ESTPatrick
15.02.10, 01:03
Kaur Kenderi "Checkout" on nuts raamat,soovitan!

ei ole küll 100% kindel, kuid olen ühte kendri raamatut lugenud. iseseisvuspäev vist oli siiski, see oli ka päris kino.

igatahes lugesin rehepapi läbi, päris hea oli. eriti meeldisid irni ja ärni või mis nende vanakeste nimed olidki, kes igal võimalusel kõike kokku varastasid et siis see maha matta. õige eestlase mentaliteet ikka oli neil

PS: homme loodan ka arvuti täisvõimsusega tööle saada ja siis saab ehk ka mõne pokkeriteemalise posti vahelduseks teha.

ranka
15.02.10, 01:04
imbi ja ärni olid need, mitte irni ja ärni. Väga tore vanapaar oli.

ESTPatrick
15.02.10, 11:10
jess nüüd arvutiga vist kõik korras, vähemalt grindimiseks piisab. kõlarid ainult puudu aga need igahetk ka olemas.


kui keegi tahab pooltöötavat graafikakaarti, siis võib saada. pole sellega midagi teha. versioon ASUS EAH3450 vist on

EDIT: nüüd ka kõlarid olemas

-andres-
15.02.10, 12:07
jess nüüd arvutiga vist kõik korras, vähemalt grindimiseks piisab. kõlarid ainult puudu aga need igahetk ka olemas.


kui keegi tahab pooltöötavat graafikakaarti, siis võib saada. pole sellega midagi teha. versioon ASUS EAH3450 vist on

EDIT: nüüd ka kõlarid olemas

Super!

ESTPatrick
16.02.10, 05:15
esimene sessioon ongi juba see kuu tehtud ja uue kuvariga harjus sekundiga ära. väga mugav on mängida.
Lähitulevikus kavatsen mängida, nagu tänagi, 6 lauda korraga ja panna tugevat rõhku kvaliteedi paranemisele. tänane 6tabling sessioon väga meeldis. kaotasin küll kohe alguses combodrawle 1 buy-in TPTG-ga kuid grindisin väikeste pottidega selle kiirelt tagasi. 446 kätt 65minutiga ja mänguga väga rahul, ei jäänudki meelde kas ühtegi viga tegin, isegi väikest mitte.
Stiil kujunes ka ise välja (ainult regularidega laudades) 30/25, millega jäin väga rahule. loodan et edaspidigi saan aru mida teen ja mõtlen rohkem iga käe peale kui multitablides ja peatselt olen oma mänguga veelgi rohkem rahul.

Edu kõigile.

Pahvak
16.02.10, 11:53
Cool. Mu viimase aja parim muudatus mängus on ka laudade vähendamine. Mängin FR 6-8 lauda, mis on võib-olla liiga vähe, aga samas tundub, et areng on olnud kiirem.

ESTPatrick
16.02.10, 13:26
Cool. Mu viimase aja parim muudatus mängus on ka laudade vähendamine. Mängin FR 6-8 lauda, mis on võib-olla liiga vähe, aga samas tundub, et areng on olnud kiirem.

ilmselt sellest saabki uus tulevikutrend, kuna mängud on ja lähevad aina raskemaks ja esimesed BE regularid süüakse õigepea ära ja siis tulevad ka teised kaasa ja mida rohkem väheste laudadega mängijaid on seda v'hemaks jääb ka SNE pürgijaid sest mänguga hakkavad nad aina rohkem kaotama ja tahes tahtmata jäävad ükskord nad ajale jalgu. kindlasti kerkivad ka esile tähed, kes suudavad ka multitablides ulmekasumeid saada kuid neid on alati. erandid peavad eksisteerima, muidu olekski igav.


teemavälist. aeti juba mitmendat päeva järjest üles kui olin just uinunud ja juba mõtlesin kui ranka peaks helistama ja ujuma kutsuma siis saadan ebaviisakalt seenele, sest sai enne kokkulepitud et magan ja ei tule. õnneks vastas telefoni otsas keegi muu ja säästis sellest ebameeldivast vaevast. sain hoopis 385 krooni ja 60 senti välja käia. vedas seega. vastutasuks anti pärast viie allkirja andmist moneyclip vastu. lõpuks ometi see toll andis alla ja toimetas asja kohale. kõigest 2-3 nädalat läkski. jobud.

ESTPatrick
16.02.10, 13:32
ahjaa. kivirähki "jutud" (2005) sai ka lõpetatud ja ikka päris kinosid kilde oli laastude vahel. kohe kui ülejäänud raamatute virn, mis on veel lugemata, loetud saavad ostan kindlasti temalt "Ivan orava" ja ilmselt ka Wremja raamatud, tõsiselt hea iroonia/huumor meeldivaks ajaviiteks. hea vaheldus.

soovitan.

pikk28
16.02.10, 14:07
palju neid wremja raamatuid on? ma ühte lugenud, see oli lihtsalt uskumatult hea.

lepisto
16.02.10, 14:11
kui sellise huumori sõber oled , siis soovitan tõmmata endale vanad Kreisiraadio tunniajased saated. Kui nad veel tartus olid. Ise kuulan jõusaalis kogu aeg neid,
Vähe imelikult rahvas küll vaatab, et omaette naeran aga väga kuld kraam on ikka.

Pahvak
16.02.10, 14:18
ilmselt sellest saabki uus tulevikutrend, kuna mängud on ja lähevad aina raskemaks ja esimesed BE regularid süüakse õigepea ära ja siis tulevad ka teised kaasa ja mida rohkem väheste laudadega mängijaid on seda v'hemaks jääb ka SNE pürgijaid sest mänguga hakkavad nad aina rohkem kaotama ja tahes tahtmata jäävad ükskord nad ajale jalgu. kindlasti kerkivad ka esile tähed, kes suudavad ka multitablides ulmekasumeid saada kuid neid on alati. erandid peavad eksisteerima, muidu olekski igav.

Olen ise sarnaseid mõtteid mõlgutanud, sest viimasel ajal on silma jäänud mitmeid 6-max mehi, kes 4-tablevad ja teevad ülikvaliteetset mängu. Ma ei oska öelda mismoodi, aga nende suhtumine mängu tundub hoopis teine olevat.


PS vist on isegi nõus tollikulud ise maksma, a vb eksin.

ESTPatrick
16.02.10, 14:34
palju neid wremja raamatuid on? ma ühte lugenud, see oli lihtsalt uskumatult hea.

kaks peaks olema. wikipedia andmetel

ESTPatrick
16.02.10, 14:34
kui sellise huumori sõber oled , siis soovitan tõmmata endale vanad Kreisiraadio tunniajased saated. Kui nad veel tartus olid. Ise kuulan jõusaalis kogu aeg neid,
Vähe imelikult rahvas küll vaatab, et omaette naeran aga väga kuld kraam on ikka.

kuulatud ammu juba

Provoker
16.02.10, 16:44
Olen ise sarnaseid mõtteid mõlgutanud, sest viimasel ajal on silma jäänud mitmeid 6-max mehi, kes 4-tablevad ja teevad ülikvaliteetset mängu. Ma ei oska öelda mismoodi, aga nende suhtumine mängu tundub hoopis teine olevat.


PS vist on isegi nõus tollikulud ise maksma, a vb eksin.



Lulu's sexy adventures oli see mis mind pani mängu üle mõtlema. ;) Liiga väärt kraam.

variatsioon
16.02.10, 17:04
ilmselt sellest saabki uus tulevikutrend, kuna mängud on ja lähevad aina raskemaks ja esimesed BE regularid süüakse õigepea ära ja siis tulevad ka teised kaasa ja mida rohkem väheste laudadega mängijaid on seda v'hemaks jääb ka SNE pürgijaid sest mänguga hakkavad nad aina rohkem kaotama ja tahes tahtmata jäävad ükskord nad ajale jalgu. kindlasti kerkivad ka esile tähed, kes suudavad ka multitablides ulmekasumeid saada kuid neid on alati. erandid peavad eksisteerima, muidu olekski igav.


+1..
ise olen samuti 12laualt 4peale kolinud :)
ja ei kahetse :afro:

r3o
16.02.10, 17:15
Lähitulevikus kavatsen mängida, nagu tänagi, 6 lauda korraga ja panna tugevat rõhku kvaliteedi paranemisele. tänane 6tabling sessioon väga meeldis. kaotasin küll kohe alguses combodrawle 1 buy-in TPTG-ga kuid grindisin väikeste pottidega selle kiirelt tagasi. 446 kätt 65minutiga ja mänguga väga rahul, ei jäänudki meelde kas ühtegi viga tegin, isegi väikest mitte.

Edu kõigile.

kui see saab valdavaks trendiks siis see tähendab, et pokkeri prode teenistus hakkab väga tuntavalt vähenema. 24 tablerid toodavad miinust mille rakeback abiga saavad ehk väikeseks plussiks. 6-tablerid/kvaliteedile rõhujad üldise taseme tõustes ehk teenivad mõne aja pärast sama BB/100, mis praegu, ainult mängivad kolm korda vähem laudu. Seega ka sissetulek langeb mingi 4 korda, kuna boonused ja rakeback (vip-level) jääb väiksemaks. Ei tea kuhu see küll välja viib...

Tuul
16.02.10, 17:34
Samas kehvemate mängijate kontsentratsioon on seega laudades suurem

variatsioon
16.02.10, 17:38
kui see saab valdavaks trendiks siis see tähendab, et pokkeri prode teenistus hakkab väga tuntavalt vähenema. 24 tablerid toodavad miinust mille rakeback abiga saavad ehk väikeseks plussiks. 6-tablerid/kvaliteedile rõhujad üldise taseme tõustes ehk teenivad mõne aja pärast sama BB/100, mis praegu, ainult mängivad kolm korda vähem laudu. Seega ka sissetulek langeb mingi 4 korda, kuna boonused ja rakeback (vip-level) jääb väiksemaks. Ei tea kuhu see küll välja viib...

winrate on suurem ja ma mängin 4x suuremas limiidis kui enne mängisin..
ehk $/h on suurem.

r3o
16.02.10, 17:49
winrate on suurem ja ma mängin 4x suuremas limiidis kui enne mängisin..
ehk $/h on suurem.

sa tõesti läksid 12 laua pealt 4 peale, tõusid limiidis 4x ja nüüd on suurem win rate? See on küll supertulemus (Y). Mis limiitidest jutt käib, kui küsida tohib ja mitme käe peale see tulemus on?

Aga mis ma mõtlesin on see, et kui ajapikku see valdavaks saab siis win rate hakkab jälle langema, kuna üldine tase tõuseb. Esialgu see kindlasti annab efekti. Ja halbade mängijate konsentratsioon 100nl+ laudades vaevalt väga palju tõuseb. Sest kui nad hakkavad veel kiiremini kaotama siis isegi tavaline "lääneinimene" ei suuda endale lubada pidevaid kaotusi 100nl+ laudades

variatsioon
16.02.10, 17:56
no obv keskmine tase tõuseb.. aga point on selles et pokkeriprode tase tõuseb kõvasti rohkem kui keskmine.

___

ma kolisin starsis ära lihtsalt.. sellepärast ongi suurem winrate etc.
sample väike

PS imo sul on päris halb mindset.

ESTPatrick
17.02.10, 02:17
kui see saab valdavaks trendiks siis see tähendab, et pokkeri prode teenistus hakkab väga tuntavalt vähenema. 24 tablerid toodavad miinust mille rakeback abiga saavad ehk väikeseks plussiks. 6-tablerid/kvaliteedile rõhujad üldise taseme tõustes ehk teenivad mõne aja pärast sama BB/100, mis praegu, ainult mängivad kolm korda vähem laudu. Seega ka sissetulek langeb mingi 4 korda, kuna boonused ja rakeback (vip-level) jääb väiksemaks. Ei tea kuhu see küll välja viib...


seletan sulle asja lahti. mida vähem laudu sa mängid seda suurem peaks su winrate olema, mistõttu ka väiksem variatsioon. siit tulenevalt vajad veidi väiksemat bankrolli ülesliikumiseks.

see selge lähme edasi. kui see 4-6 laua mängimine peaks valdavaks saama, mida ma ei usu. alati jääb 12+ laua mängijaid kes suudavad seda BE mängida. Miks? paljud inimesed ei oskagi mängida 4 või vähemat lauda, sest nad saavad monstrumeid liiga harva, mille peale on kogu nende mäng üles ehitatud. st et nad oskavad muude kätega vähe kaotada ja monstrumitega miski ime läbi võita tugevalt, mis viibki neid BE või siis kergesse plussi. aga rakeback on neil kena ja lisaks ka rohkem tähekesi, mida hea sõpradele näidata.

lähme tagasi nende lowtablerite juurde. kui enamus mängib 4 lauda siis lähevad mängud loosemaks oluliselt, mis tõstab vpp/per hand oluliselt ja skilli vahe tuleb loose mängudes oluliselt kiiremini välja kuna light olukordi on rohkem, mistõttu paremad liiguvad kiiremini kõrgemale ja kõrgemale.

tulemus: rohkem high-midstakes mängijaid kui praegu.


Aga seda ei juhtu kunagi, ma arvan. mõned avastavad selle variandi, teised oskavad ka multitablides sitaks plekki kokku ajada ja kolmandad pigem lähevad limiidist alla kui vähendavad laudade arvu.

ka enda eesmärk on 6tablides see asi kinnistada ,et tulevikus oskaksin sama asja ka 12 laual teha veatult KUI häid laudu sitaks

ehk oli abi

Pahvak
17.02.10, 09:29
Tegelikult winrate suurendamine ei pruugi vähenda variatsiooni. Näiteks kui mängija 12 tabledes foldib +EV kohti, siis ta variatsioon on väiksem kui mängijal, kes ei foldi neid samu +EV kohti 4-tabledes, aga winrate on suurem viimasel mängijal. Suurem winrate aitab lihtsalt kiiremini "august" välja tulla, mis on ka väga hea.

Pidin selle välja ütlema, sest tihti foorumis öeldakse, et winrate suurenemisega väheneb variatsioon. Matemaatiline teooria seda ei kinnita. Vabandused targutamise pärast! ::)

Rigged
17.02.10, 10:24
See tähendabki rohkem seda mis Sa ka välja tõid, et ronid kiiremini lihtsalt august välja, ise läksin ka 4 laua peale üle ja winrate on metsik.

2ssapaar
17.02.10, 11:07
Tegelikult winrate suurendamine ei pruugi vähenda variatsiooni. Näiteks kui mängija 12 tabledes foldib +EV kohti, siis ta variatsioon on väiksem kui mängijal, kes ei foldi neid samu +EV kohti 4-tabledes, aga winrate on suurem viimasel mängijal. Suurem winrate aitab lihtsalt kiiremini "august" välja tulla, mis on ka väga hea.
ei, 12 table tüübil on variatsioon suurem

ESTPatrick
17.02.10, 11:22
Tegelikult winrate suurendamine ei pruugi vähenda variatsiooni. Näiteks kui mängija 12 tabledes foldib +EV kohti, siis ta variatsioon on väiksem kui mängijal, kes ei foldi neid samu +EV kohti 4-tabledes, aga winrate on suurem viimasel mängijal. Suurem winrate aitab lihtsalt kiiremini "august" välja tulla, mis on ka väga hea.

Pidin selle välja ütlema, sest tihti foorumis öeldakse, et winrate suurenemisega väheneb variatsioon. Matemaatiline teooria seda ei kinnita. Vabandused targutamise pärast! ::)

su jutus on nii tõde kui jura. esiteks kui sul on suurem winrate(pikaajaline) siis su variatsioon on väiksem(pikaajalineselt). mis tähendabki, et lühiajaliselt võib olla küll kiirelt 4-5BI alla, kuid kuna sa samal ajal võidad ka väikeseid potte, mida muidu ei pannud tähele siis samal ajal kui kaotad 4-5 suurt potti oled kogemata 2BI võitnud väikeseid potte mida sa tähele ennem ei pannud. mistõttu sa oled kaotanud sellel sessil ainult 2-3BI. sellest tingituna ei tohiks sul suht kunagi 20BI downswinge eksisteerida, kuna väikestes pottides on sul multitablerite vastu tohutu eelis (vähemalt peaks olema).

siiski ennem kui 50k kätt pole mänginud ma, ei hakka ka piibli peal vanduma midagi. aeg näitab kuidas see 4-6 lauda mäng üldse sobib

Pahvak
17.02.10, 12:15
su jutus on nii tõde kui jura. esiteks kui sul on suurem winrate(pikaajaline) siis su variatsioon on väiksem(pikaajalineselt). mis tähendabki, et lühiajaliselt võib olla küll kiirelt 4-5BI alla, kuid kuna sa samal ajal võidad ka väikeseid potte, mida muidu ei pannud tähele siis samal ajal kui kaotad 4-5 suurt potti oled kogemata 2BI võitnud väikeseid potte mida sa tähele ennem ei pannud. mistõttu sa oled kaotanud sellel sessil ainult 2-3BI. sellest tingituna ei tohiks sul suht kunagi 20BI downswinge eksisteerida, kuna väikestes pottides on sul multitablerite vastu tohutu eelis (vähemalt peaks olema).

siiski ennem kui 50k kätt pole mänginud ma, ei hakka ka piibli peal vanduma midagi. aeg näitab kuidas see 4-6 lauda mäng üldse sobib

Variatsioon ei sõltu ajast. Su jutt on õige ja loogiline, aga see ei ole variatsioon selles mõttes, mida HEM näitab std. deviation all. See, et sa võidad vahepeal väikeseid potte, tegelikult suurendab variatsiooni, aga te mõtlete variatsiooni all ilmselt ainult kaotamist. Ainus asi, mis pokkeris variatsiooni ei suurenda on foldimine.

Mängustiil mõjutab variatsiooni ja winrate'i, aga winrate ei mõjuta variatsiooni. Variatsioon pole ainult downswing, vaid ka upswing. Aga kui me mõistame erinevaid asju variatsiooni all, siis on Sul ka õigus.

Aga vahet pole tegelikult, võib teema suletuks kuulutada. Professionaalne kretinism minu poolt ainult ja sellest pole mingit kasu kui ma ei suuda oma mõtteid selgelt väljendada. ;)

EDIT: P.S. Ma ei väida, et winrate suurenedes ei võiks variatsioon väheneda, aga see pole põhjuslik seos.

ESTPatrick
17.02.10, 12:52
saan aru mida sa mõtled. lähened matemaatilise poole pealt ja selles suhtes on sul õigus

Jennifer
17.02.10, 13:02
...
Miks? paljud inimesed ei oskagi mängida 4 või vähemat lauda, sest nad saavad monstrumeid liiga harva, mille peale on kogu nende mäng üles ehitatud. st et nad oskavad muude kätega vähe kaotada ja monstrumitega miski ime läbi võita tugevalt, mis viibki neid BE või siis kergesse plussi. aga rakeback on neil kena ja lisaks ka rohkem tähekesi, mida hea sõpradele näidata.
...


Sa nagu loeks mu mängu :D

farik666
17.02.10, 15:38
esimene sessioon ongi juba see kuu tehtud ja uue kuvariga harjus sekundiga ära. väga mugav on mängida.
Lähitulevikus kavatsen mängida, nagu tänagi, 6 lauda korraga ja panna tugevat rõhku kvaliteedi paranemisele. tänane 6tabling sessioon väga meeldis. kaotasin küll kohe alguses combodrawle 1 buy-in TPTG-ga kuid grindisin väikeste pottidega selle kiirelt tagasi. 446 kätt 65minutiga ja mänguga väga rahul, ei jäänudki meelde kas ühtegi viga tegin, isegi väikest mitte.
Stiil kujunes ka ise välja (ainult regularidega laudades) 30/25, millega jäin väga rahule. loodan et edaspidigi saan aru mida teen ja mõtlen rohkem iga käe peale kui multitablides ja peatselt olen oma mänguga veelgi rohkem rahul.

Edu kõigile.

Videot ei viitsi teha sellise stiiliga mängides ???

r3o
17.02.10, 15:45
Videot ei viitsi teha sellise stiiliga mängides ???

ma pakun, et siin peaks ka ootama mingi 30k kätt vähemalt enne, kui selle stiili kohta suuremaid järeldusi saab teha. Sest, kui mängida ainult regularidega lauas siis ma eeldan, et enamikul neist olid ka EstPatricku kohta palju nitimad statid kogutud. Vähehaaval hakkavad nad stiilimuutusest aru saama ja adjustima vastavalt.

ESTPatrick
17.02.10, 16:49
ma pakun, et siin peaks ka ootama mingi 30k kätt vähemalt enne, kui selle stiili kohta suuremaid järeldusi saab teha. Sest, kui mängida ainult regularidega lauas siis ma eeldan, et enamikul neist olid ka EstPatricku kohta palju nitimad statid kogutud. Vähehaaval hakkavad nad stiilimuutusest aru saama ja adjustima vastavalt.

jah, täna oli juba ilus päev, kus kõik käed saadeti prügimäele. kaotasin ca 5 buy-in. ühtegi suurt potti vist ei võitnud, 2 viga tegin ka ja üldse oli read super koguaeg, et vastasel on miski nõrk pocket mida ta ei hittinud, aga alati sadas turni või riveri tema vajalik 2 outer ja maksin kinni. vähemalt read oli hea. 4-6 lauda mängides on ikka sitaks raske halva jooksuga mängida - kõik võimendub ikka ja tohutult võimendub.

ESTPatrick
17.02.10, 16:50
Videot ei viitsi teha sellise stiiliga mängides ???

mai tee enam kunagi videot limiidist milles ise mängin parasjagu. internet on liiga avar ja vastased liiga andekad juba

seep
17.02.10, 19:03
Selle võimendumise koha pealt ütleks nii palju, et kui head mindseti pole, siis parem multitableda 12 lauda kui 4tableda, sest see on lihtsalt nii masendav vaadata, kuidas nt 3mes lauas nendest sa oled räigelt ees, saad nupud sisse, ja kutid tõmbavad turni/riveriga sulle koti pähe... Siis on tilt kerge tekkima...:(

runnar
18.02.10, 00:58
lihtsalt nii masendav vaadata, kuidas nt 3mes lauas nendest sa oled räigelt ees, saad nupud sisse, ja kutid tõmbavad turni/riveriga sulle koti pähe... Siis on tilt kerge tekkima...:(
nii karastub teras!

Lutzky
18.02.10, 19:16
4-6 lauda mängides on ikka sitaks raske halva jooksuga mängida - kõik võimendub ikka ja tohutult võimendub.

nõus

ok2aa
18.02.10, 21:27
Selle võimendumise koha pealt ütleks nii palju, et kui head mindseti pole, siis parem multitableda 12 lauda kui 4tableda, sest see on lihtsalt nii masendav vaadata, kuidas nt 3mes lauas nendest sa oled räigelt ees, saad nupud sisse, ja kutid tõmbavad turni/riveriga sulle koti pähe... Siis on tilt kerge tekkima...:(

sellest peab lihtsalt üle saama - sitaks mängima, enesekindlust koguma, suurema bankrolliga mängima. tilt hävitab igal juhul - mängid sa kas kahel või kümnel laual.

tilt on ravitav. kui mina juba sellest üle sain siis on selleks igaüks võimeline.

PokerDevil
18.02.10, 21:50
sellest peab lihtsalt üle saama - sitaks mängima, enesekindlust koguma, suurema bankrolliga mängima. tilt hävitab igal juhul - mängid sa kas kahel või kümnel laual.

tilt on ravitav. kui mina juba sellest üle sain siis on selleks igaüks võimeline.

Võtmesõna ongi BR. Kui mängida 2-3 astet madalamat limiiti pole sul ju mingit pinget ja biitide üle saab vaid naerda. See tulebki sellest, et sul on selle limiidi jaoks naeruväärselt suur BR ning biidid lihtsalt ei koti sind enam.

noname
18.02.10, 22:01
Võtmesõna ongi BR. Kui mängida 2-3 astet madalamat limiiti pole sul ju mingit pinget ja biitide üle saab vaid naerda. See tulebki sellest, et sul on selle limiidi jaoks naeruväärselt suur BR ning biidid lihtsalt ei koti sind enam.

1+
Täiesti nõustun sinuga ja ise olen kogenud seda.
Arvan,et miinimun 30BI on veel mõeldav.

qjet
19.02.10, 10:40
ma pole vist mitte kunagi üle 4-6 laua mänginud. vahepeal starsis olles lasin muidugi 9+ lauda ja hakkasin ka koheselt kaotama. ma pean ikkagi mängides aru saama, millal ma mida teen ja kui liialt palju laudu lahti, ei suuda ma vastastele tähelepanu päärata, notesi kirjutada ja õigeid otsuseid langetada. sellest tulenes ka kiire downswing ning ma hakkasin uuesti tegema 4-6 lauda ja biidin mängu ikka väga haigelt. saan vastaseid abuseda, mõelda iga oma käik ette ära.

ranka
19.02.10, 11:53
ma pole vist mitte kunagi üle 4-6 laua mänginud. vahepeal starsis olles lasin muidugi 9+ lauda ja hakkasin ka koheselt kaotama. ma pean ikkagi mängides aru saama, millal ma mida teen ja kui liialt palju laudu lahti, ei suuda ma vastastele tähelepanu päärata, notesi kirjutada ja õigeid otsuseid langetada. sellest tulenes ka kiire downswing ning ma hakkasin uuesti tegema 4-6 lauda ja biidin mängu ikka väga haigelt. saan vastaseid abuseda, mõelda iga oma käik ette ära.

Mis tähendab haigelt?

Viimasel ajal olen ka 4-6 lauda full-ringi mänginud ja eile proovisin üle pika aja 9 lauda ning peale esimest 15 minutit tiltasin, kui monkey (open shovesin paar korda). Tilti läksin, et tegin vigu ning midagi aru ei saanud. Panin lauad kinni ja rahunesin maha ning jätkasin oma 4-6 tablingut.

RudiTurbo
19.02.10, 12:08
Jah, see laudade vähendamine ei paranda winrate mitte ainult sellepärast, et on rohkem aega mõelda ja tähele panna asju, vaid peamiselt on downswingid väixemad, kuna Te mängite ainult suure edgega laudades. Kui Te mängite 16 lauda, siis vb on Teil 4 lauda, kus Teil eelist polegi ning see obv tekitab kohe variatsiooni. Aga kui Te mängite kõik oma käed läbi laudades, kus mängijad on nõrgad, siis kõik olukorrad mis Teile ette tulevad toodavad teile rohkem raha, sest vastased teevad vigu.

Seega teatud laudade arvust võib olla winrates hiiglaslik tõus, kuna kujutage ette, kui mängite 16 lauda väga vähese mõtlemis ajaga ja olete ntx 5bb/100 võitja, siis Teil on lahti vb lauad, kus Teie eelis on:
4 lauda 8bb/100
4 lauda 5bb/100
4 lauda 0bb/100
4 lauda -2bb/100

Aga kujutage nüüd ette, kui mängite pidevalt ainult nendes laudades, kus olete 5-8bb/100 võitja ning Te teete seda nüüd palju pikema mõtlemisaja ja tähelepanuga, seega olete nendes laudades kus enne suurelt võitsite veel suurem võitja.

Aga väga väixe laudade arvuga mängides saada bad run on küll suht brutal, sest kui nii vähe käsi tuleb ja kuskil 5BI auku kukud, siis väikese käearvu tõttu hakkad mõtlema, et millal see raha küll tagasi tuleb ja siis on aega ka nii palju, et hakkad otsima olukordi, kust veel lisa teha, aga nende thin value olukordadega suurendad omakorda variatsiooni ning tilti ja mingil hetkel hoorad laudu ka juurde ja siis jäädki auku :)

Mõtlema peax ikkagi panema see, et igaüx siin maailmas võib olla suure winratega võitja, kuid see oleneb lihtsalt sellest, kas istuda lauas 8 šimpansi või retardi vastu või High Stakes Pokeri lauas, kus vastu vahivad Phil Ivey ja Tom Dwan.

Tegelt mõtlesin vahepeal mingi artikli ka kirjutada selle kohta, mis aspektid kõik winrate mõjutama hakkavad laudade vähendamisel, kui ise aina laudu ahnitsesin vahepeal, kuid see postitus peax juba väga hästi võtma kokku, mix tasub kasvõi mõne laua võrra vähem mängida!

Jennifer
21.02.10, 18:36
Kas kuidagi on HEMist ka võimalik välja võtta eraldi laudade arvuga olevad bb/100? :D

variatsioon
21.02.10, 18:53
Kas kuidagi on HEMist ka võimalik välja võtta eraldi laudade arvuga olevad bb/100? :D

selleks on vaja paari millist samplet.

ESTPatrick
24.02.10, 14:01
Kas kuidagi on HEMist ka võimalik välja võtta eraldi laudade arvuga olevad bb/100? :D

saab.

valid rippmenüüst : number of players

RudiTurbo
24.02.10, 14:23
saab.

valid rippmenüüst : number of players

Number of players on mängijate arv lauas, mitte mängitavate laudade arv!

ESTPatrick
24.02.10, 15:40
Number of players on mängijate arv lauas, mitte mängitavate laudade arv!

ahjaa, minu viga

Viski
24.02.10, 15:46
Kuna ESTpätrikul on teatavad sümbolid nick'i ees, siis soovin täpselt siiasamusesse aknasse, kõigile, endale ja enda nõbule HEAD UUT ISESEISVUSPÜHA !

ESTPatrick
24.02.10, 18:22
õige tähelepanek, mina olengi tõeline Ivan Orav

ESTPatrick
24.02.10, 18:33
Kes on balkanil käinud, oskab midagi soovitada mida vaadata, kus viibida jne. milliseid kohalikke sööke kindlasti mekkida jne.

plaan suvel minna, mõtlesin et kui saaks mingid märksõnad siis tekiks ehk mingi ettekujutis kohast.

Mingit plaani tripiga ei ole peale selle, et kõik balkaniriigid läbi sõita projekti raames: Kõik euroopa riigid läbi käia

ranka
24.02.10, 19:00
Mina vaataks naisi.

nikitheone
24.02.10, 20:35
monetenegro - herceg novi on ilus

ESTPatrick
26.02.10, 16:33
[/url] Converter Tool from [url=http://www.flopturnriver.com]FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com/reviews/.php#converter)

SB ($124)
No panen ta foldima (BB) ($98.30)

Preflop: No panen ta foldima is BB with 10http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif, 8http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif
4 folds

Flop: ($2) Qhttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif, 3http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif, 6http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif (2 players)
(unknown) checks, No panen ta foldima bets $13, (unknown) calls $13 (All-In)

Turn: ($28) 9http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif (4 players, 2 all-in)
Thois bets $24 (All-In), [ESTPatrick raises $74.30 (All-In), Thois calls $74.30 (All-In)

River: ($126.30) 6http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif

*** SHOW DOWN ***
ESTPatrick: shows [Td8d] (T high)
Thois: shows [7d5d] (7 high)
ESTPatrick collected $194.10 from pot


ei tule see konvertimine välja hästi. igatahes 6max laud ja turnis c/r allinn läksin aukuostuga ja open ended callis ja võitsin T high-ga

nomerlot
26.02.10, 16:58
Kes on balkanil käinud, oskab midagi soovitada mida vaadata, kus viibida jne. milliseid kohalikke sööke kindlasti mekkida jne.

plaan suvel minna, mõtlesin et kui saaks mingid märksõnad siis tekiks ehk mingi ettekujutis kohast.

Mingit plaani tripiga ei ole peale selle, et kõik balkaniriigid läbi sõita projekti raames: Kõik euroopa riigid läbi käia

lihtsalt huvist: ühe tripiga kogu euroopa või on projekt mitmeosaline? kui pikk aeg selleks planeeritud?

ESTPatrick
26.02.10, 17:14
lihtsalt huvist: ühe tripiga kogu euroopa või on projekt mitmeosaline? kui pikk aeg selleks planeeritud?

kui ma seda teaks siis poleks ju enam õige trip, vaid töö

nomerlot
26.02.10, 17:32
kui ma seda teaks siis poleks ju enam õige trip, vaid töö

nagu ma aru saan, siis pokkeri biitimise võlud - puudub vajadus reisi pikkust planeerida :D

ESTPatrick
26.02.10, 18:11
nagu ma aru saan, siis pokkeri biitimise võlud - puudub vajadus reisi pikkust planeerida :D

umbes nii, kuigi see biitimine muutub päev-päevalt aina raskemaks, kuid ega reisimata ikka ei jää. nii palju ikka oskab.

ESTPatrick
01.03.10, 16:05
kas kellegil on PKR HH converterit? tahtsin osta, aga tohmanid ei vasta mu mailile.

ESTPatrick
01.03.10, 17:49
tuleb välja et HEM toetab PKR, vähemalt uus beta.

100NL-s kus seal niisama meeletusi tegin. tuleb välja on normal winrate isegi. 100nl on 38,59bb/100 üle 5800 käe.

nomerlot
01.03.10, 20:05
tuleb välja et HEM toetab PKR, vähemalt uus beta.

100NL-s kus seal niisama meeletusi tegin. tuleb välja on normal winrate isegi. 100nl on 38,59bb/100 üle 5800 käe.

suht malts winrate, aga noh hädapärast käib kah.

ESTPatrick
01.03.10, 21:49
olin kindel et olen ees ja ei hakanud raisima kuna ei uskunud et ta A bluffiks üldse pööraks. aga tulemus oli hoopis selline

PKR No-Limit Hold'em, $2.00 BB (5 handed) - PKR (http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

BB ($220)
UTG ($264.89)
pontsik (MP) ($227.15)
Button ($78.35)
SB ($71.75)

Preflop: pontsik is MP with 8http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif
1 fold, pontsik bets $6, Button calls $6, SB calls $6, 1 fold

Flop: ($20) 5http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif, 6http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif (3 players)
SB checks, pontsik checks, Button checks

Turn: ($20) Khttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif (3 players)
SB checks, pontsik checks, Button bets $8, 1 fold, pontsik calls $8

River: ($36) 3http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif (2 players)
pontsik checks, Button bets $36, pontsik calls $36

Total pot: $108 | Rake: $3

Results:
Button had Ahttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif, 8http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif (one pair, Kings).
pontsik had 8http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif (one pair, Kings).
Outcome: Button won $52.50, pontsik won $52.50

ESTPatrick
01.03.10, 21:51
suht malts winrate, aga noh hädapärast käib kah.

pole ju 100nl just palju mänginud ka, sealt see tuleneb. oleks rohkem suudaksin ehk parandada

ranka
01.03.10, 22:01
IMO sa võitled liialt nõrkadega kätega liialt väikeste pankade pärast. Can't be +EV in the long run.

-andres-
01.03.10, 22:16
Aga mis sa teed, kui ei meeldi foldida.

nomerlot
01.03.10, 23:04
pole ju 100nl just palju mänginud ka, sealt see tuleneb. oleks rohkem suudaksin ehk parandada

ma tögan, mul endal 10x väiksemas limiidis way sitem winrate...

ESTPatrick
02.03.10, 02:34
kui keegi on tähele pannud siis tegime rankaga kihlveo kumb teeb paremat mängu märtsis, et motiveerida. aluseks siis winrate (PT/BB) ja miinimum 30k jaotust.võitja saab siis 50 pitsi viina enda valitud kõrtsis. lisaks veel sai tehtud et mängime see nädal 40h pokkerit enne laupäeva.

hetke seis:

ESTPontsik: 1650 kätt -> 7.65 PT/BB (7.96h, $506) <--- 50 viina
PeoRanka: 3508 kätt -> 4.45 PT/BB (10.83h, $851)

hotcocacola
02.03.10, 05:25
palju üks viinashot tavalises kõrtsus keskmiselt maksab? :D

Keiss
02.03.10, 05:33
Rikaste meeste asi - hinda ei vaadata. Estpatrick vähemalt küll mitte.

rohelinekonn
02.03.10, 05:36
plät pisut napsu teha on vahva

ranka
02.03.10, 08:18
palju üks viinashot tavalises kõrtsus keskmiselt maksab? :D

ROFL ära küsi. Mäletan, et Leedus oli 4.9 litti ja siis imestasime, et jube odav aga nagu oleks kuskilt kuulnud, et Eestis ta ka sinna 20-25 eeki kanti maksab. Ise iga kord joon neid aga kunagi meelde ei jää.

Owner85
02.03.10, 09:57
Terve liiter on see 50 pitsi,kui selle sisse kaanid siis järgmine päev ju -EV obv:biggrin:

hotcocacola
02.03.10, 10:00
aaa klubides on kilone viru valge 1000.-
kyll aga 4clidest shottidest pole õrna aimugi :D

ranka
02.03.10, 10:34
Terve liiter on see 50 pitsi,kui selle sisse kaanid siis järgmine päev ju -EV obv:biggrin:

ega üksi ei pea kaaanima

harryahven
02.03.10, 12:06
no pitsid tänapäeval ikka 4cl-i ju, see teeb siis 2 litra vintsu ja hind jääb kuskil 30-40 krooni juurde, kuskil lasna keldrikas saab vast vähema eest ka..

ranka
02.03.10, 12:20
2000. odav ju.

ESTPatrick
02.03.10, 14:15
oluline ei ole siinjuures mitte pitsid, vaid võit

osavõtt garanteerib ainult viinauima, võit aga meeleolu

ESTPatrick
02.03.10, 23:42
mõtlesin pitside jutu vahele on vaja veidi kultuuri ka ja toon välja raamatud, mida viimati lugenud olen, et ehk õnnestub mõnest matsist ka lugemishuviline lihvida.

Kivirähk "jutud" - oli paar pärli muidu vahvate juttude vahel. eriti meeldis "pastori poeg" ja "kuus monoloogi raha asjus" kindlasti vahva lugemine kuna jutud lühikesed ja mahlased. kas meeldib väga või ei meeldi üldse ilmselt.

järgmisena lugesin kivirähki "Ivan Orava" see meeldis üsna mulle, kuigi mingi hetk sai kivirähki stiilist lihtsalt villand kuna 3-4 raamatut ikka ühelt autorilt väikese aja sees lugeda väsitab. siiski hea raamat eesti ajaloost ülevaate saamisel humoorika vaatenurga alt.

siis vist lugesin Hemingway "üle jõe puude varju". algul mulle see raamat üldse huvi ei tekitanud, kuna 2-3 korda jätsin pooleli ja asusin uue raamatu peale, kuid lõpuks loksus kõik kuidagi omale kohale paika nagu ikka hemingway puhul ja lõppmulje pärast raamatu lõpetamist oli väga, väga hea. kahetsesin isegi et lõpuni ei lugenud ühe hooga.

ja viimasena lugesin August Mälgu "hea sadam" , mis oli väga suur üllatus. algusest peale meeldisid mulle kõik tegelaskujud, mis ka kõik sobisid väga hästi konteksti ja peegeldasid üsna hästi eestlast ja tema suhet kala ja merega. vähemalt niipalju kui ma seda näinud olen. lõpp oli küll natuke liiga äkiline, kuid eks eestlane olegi selline. algul ei saa hoogu üles ja kui siis avastab midagi siis ei saa enam pidama.

ranka
02.03.10, 23:47
Ainult matsid loevad raamatuid. Silmaringi avardab kõige rohkem raha, tähtede, OT teema ning pokkerilauas inimeste lugemine. Ülejäänud overrated.

Jennifer
02.03.10, 23:50
Reisimine ka! :D

ESTPatrick
02.03.10, 23:57
ikka kultuur ja kultuur.

EDIT: leedut mõtled?

kilu6
03.03.10, 00:03
mõtlesin pitside jutu vahele on vaja veidi kultuuri ka ja toon välja raamatud, mida viimati lugenud olen, et ehk õnnestub mõnest matsist ka lugemishuviline lihvida.


Juba ootan, et järgmine kord kes võidab, jagab välja 50 raamatut.

ESTPatrick
03.03.10, 00:06
kavatsen sel aastal minimaalselt 50 raamatut lugeda küll. peab mõtlema kui järgmine kord mingit kihlvedu korraldab

ESTPatrick
03.03.10, 00:31
kui keegi on tähele pannud siis tegime rankaga kihlveo kumb teeb paremat mängu märtsis, et motiveerida. aluseks siis winrate (PT/BB) ja miinimum 30k jaotust.võitja saab siis 50 pitsi viina enda valitud kõrtsis. lisaks veel sai tehtud et mängime see nädal 40h pokkerit enne laupäeva.

hetke seis:

ESTPontsik: 1650 kätt -> 7.65 PT/BB (7.96h, $506) <--- 50 viina
PeoRanka: 3508 kätt -> 4.45 PT/BB (10.83h, $851)

Tänase päeva lõpu andmed. ralli jätkub estpätricku võrri juhtimisel.

seis pärast teist päeva (mõlemad mängime veel öösel):

Peoleo-Ranka: 4406 kätt: 3,2PT/BB (15,33h, $682,7)
Võrri-Priit: 2549 kätt: 11,35PT/BB (12,35h, 1156,9$ )

ESTPatrick
03.03.10, 04:48
lõpetasin oma pokkeripäeva nüüdseks ilmselt. polnudki väga isu enam mängida.

Võrri-Priit: 2765 kätt: 13,20PT/BB (13,59h, $1460,33)

viimased sessid mis lisandusid eelnevale olid üsna lühikesed kuid vahvad:

43 minutit: 167 kätt. +133$ ja 30/24, 3bet 17%
31 minutit: 49 kätt +169$ ja 43/39, 3bet 28%


liiga väikesed samplid kuid siiski päris vahvad numbrid.

hotcocacola
03.03.10, 05:01
Ainult matsid loevad raamatuid. Silmaringi avardab kõige rohkem raha, tähtede, OT teema ning pokkerilauas inimeste lugemine. Ülejäänud overrated.

ROHVEL :D

ESTPatrick
03.03.10, 15:59
jess, sain rakebacki. ei mäletagi millal sellist asja viimati sain. julgelt üle poole aasta tagasi ilmselt. ilus tunne - nagu tasuta raha.

Owner85
03.03.10, 16:18
kui saladus pole siis mis rb suurus oli?

flipmachine
03.03.10, 16:20
jess, sain rakebacki. ei mäletagi millal sellist asja viimati sain. julgelt üle poole aasta tagasi ilmselt. ilus tunne - nagu tasuta raha. See on üllatav minule . Kuidas on rakeback sinusuguse mastaabiga mehest mööda läinud ?

leits
03.03.10, 16:35
pkris yle 30% ei anta

leits
03.03.10, 16:35
See on üllatav minule . Kuidas on rakeback sinusuguse mastaabiga mehest mööda läinud ?

ilmselge et starsis on rakeback nö "kaudne" :D

ESTPatrick
03.03.10, 18:48
kui saladus pole siis mis rb suurus oli?

http://rakeback.pokkeriprod.com/

speedi
03.03.10, 18:50
foorumi nimi tuleks varsti ära muuta rsk, foorum.leveldamiseprod.com oleks päris sobilik.

ESTPatrick
03.03.10, 20:05
kui saladus pole siis mis rb suurus oli?



aa, kui mõtled nominaalset suurust. ega see eriti suur ei olnud, alla 200$. lihtsalt ilus oli saada

ESTPatrick
03.03.10, 20:11
panen ühe käe ka, kus prooviti ebaõnnestunult AK-d näidelda

PKR No-Limit Hold'em, $2.00 BB (6 handed) - PKR (http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

CO ($95)
Button ($183)
SB ($406.08)
Vaimujõud, 4. seeria (BB) ($501.55)
UTG ($461.35)
MP ($198)

Preflop: Vaimujõud, 4. seeria is BB with 10http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif, 9http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif
4 folds, SB bets $7, Vaimujõud, 4. seeria calls $7

Flop: ($14) 10http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif, 6http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif, 2http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif (2 players)
SB bets $10, Vaimujõud, 4. seeria calls $10

Turn: ($34) Khttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif (2 players)
SB bets $25, Vaimujõud, 4. seeria calls $25

River: ($84) 8http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif (2 players)
SB bets $78, Vaimujõud, 4. seeria calls $78

Total pot: $240 | Rake: $3

Results:
SB had 9http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif, Qhttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif (high card, King).
Vaimujõud, 4. seeria had 10http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif, 9http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif (one pair, tens).
Outcome: Vaimujõud, 4. seeria won $237

variatsioon
03.03.10, 20:14
suht ebamugav on lugeda kui su nimi Vaimujõud, 4. seeria

ESTPatrick
03.03.10, 20:15
mismõttes, minu rida ju koguaeg viimane ei tohiks ju midagi segada. tema panustab ja mina callin järgi

ESTPatrick
04.03.10, 07:49
iseloomustab tänast päeva

CjPJBdlUpJc

ESTPatrick
04.03.10, 18:31
kui eile oli väga kehv kaardijooksu tulemus ja tuleb tunnistada, et ka mäng kannatas lõpuks selle arvel omajagu.

Täna mõtlesin asjad läbi ja liikusin üles. võtsin esimese 2/4 shoti @PKR ja sain +1BI kuigi ca 100$ kaotasin liigselt, tehes väga halva bluffi. 200s sain ka lisa ja ongi eilne kaotus tasa tehtud.

niiet kõigile teadmiseks, kaotuste tasa tegemiseks tulebki üles liikuda

ESTPatrick
04.03.10, 18:35
4bettidele foldivad vaid jobud:

PKR No-Limit Hold'em, $2.00 BB (5 handed) - PKR (http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

BB ($201.50)
Mida kaarti (UTG) ($323.45)
MP ($211.25)
Button ($585.80)
SB ($58)

Preflop: Mida kaarti is UTG with Khttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif
Mida kaarti bets $6, 3 folds, BB raises to $14, Mida kaarti raises to $41, BB calls $41

Flop: ($83) 4http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif, Jhttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif, 8http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif (2 players)
BB bets $60, Mida kaarti calls $60

Turn: ($203) 9http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif (2 players)
BB bets $100.50 (All-In), Mida kaarti calls $100.50

River: ($404) 8http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif (2 players, 1 all-in)

Total pot: $404 | Rake: $3

Results:
BB had Jhttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif (two pair, Jacks and eights).
Mida kaarti had Khttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif (two pair, Kings and eights).
Outcome: Mida kaarti won $401

seep
04.03.10, 19:26
PKRi seltskond on kõige suurem lambakari.

rohelinekonn
04.03.10, 20:26
niiet kõigile teadmiseks, kaotuste tasa tegemiseks tulebki üles liikuda

just just kui ikka kaotad siis mine kõrgemale saad kiirelt tagasi

ESTPatrick
10.03.10, 13:44
sain esimeseks inimeseks, kes kandis ja omab pokkeriprod.com pusa.

ajalooline hetk sel sajandil

nomerlot
10.03.10, 13:47
sain esimeseks inimeseks, kes kandis ja omab pokkeriprod.com pusa.

ajalooline hetk sel sajandil

one giant leap for a man, one small step for mankind

ESTPatrick
10.03.10, 13:54
võib ka nii sõnastada

Tigrano
10.03.10, 13:59
sain esimeseks inimeseks, kes kandis ja omab pokkeriprod.com pusa.

ajalooline hetk sel sajandil

Peab meeldima, tahaks ka juba näha :biggrin:

ESTPatrick
10.03.10, 13:59
Ranka paneb varsti pildid üles, tegime just. ilmselt juba tegeleb sellega

Keiss
11.03.10, 15:39
Orkutist näeb.

ESTPatrick
15.03.10, 10:59
fsE0VQoUN48

ESTPatrick
17.03.10, 08:20
Head St. Patricku päeva


http://en.wikipedia.org/wiki/Saint_Patrick's_Day

ristijeesus
17.03.10, 09:06
http://www.upload.ee/image/447771/GreenBeerPinchMeAndIPunchYou.jpg

ESTPatrick
17.03.10, 11:10
Pätrikupäeva puhul tuli mõte panna kirja üks pikem post üle pikema aja. idee olemas, jääb üle ainult teostus.

kes tähele on pannud, siis Starsis ei mängi ma juba ammu ja olen täielikult oma mänguaja üle viinud PKR pokkerisse. see on üsna vahva sait ja ikka väga tore on hakata mängima uuel saidil, olles aastaid Pokerstarsi tugevas konkurentsis karastust saanud. ikka nii lihtne on mängida mujal, kuigi harjumiseks läks ka seal veidikene aega.

Miks ja kuidas uuele saidile jõudsin?
- tegelikult täiesti kogemata. Tuli ükspäev LIVE cashi isu, keegi ei viitsinud ja olümpsi minna ei viitsinud. otsisin siis netis ringi ja järsku tärkas pähe PKR, ehk kõige LIVE lähedasema kogemusega online pokkerituba, sest kogu aktsioon toimub 3D formaadis. kandsin oma 200$ sisse, et ühekordne sessioon teha ja pärast kõik välja nagu ikka. ei viitsinud isegi deposiit boonusele kandideerida, kuna eeldasin et niikuinii kunagi seda kätte ei saaks ja parasjagu ei viitsinud sellega vaeva ka nägemaga hakata.
rahad sisse kantud, lendasin lauda ja avastan, et 4 lauda korraga mängida on suht raske, kuna soft on harjumatu ja suht kiire esmapilgul. aga oh seda kurja küll, hakkasin võitma. ja kohe liiga palju. see takistas muidugi algset plaani, milleks oli siis kiire sisse-välja töö.

KOhe seejärel tuli Starsis ka korralik swing peale, mille järel sai starsis mängimisest korralikult siiber, samal ajal ka ütles kuvar üles ja läpaka taga PKR-s mängida oli isegi üllatavalt mugav ja nii need asjad jäidki. korra kandsin veel 600$ reload boonust juurde ja sealt ongi kogu br alguse saanud. praegu 4tablin juba üsna mugavalt ja minuarust väga meeldiv soft ja ääretult kehv tase, kuigi ka siin tuleb teatud kohanemisi ette võtta, muidu ei pruugigi võitjaks saada.

hetkel mängin 200NL ja eesmärk on järgmine kuu 400NL mängima hakata, mis üsna regulaarselt jookseb seal koos 1000NL-ga. 600NL on üsna harva liikvel, nagu enamustes dongisaitides.

Jennifer
17.03.10, 13:50
http://www.explosm.net/db/files/Comics/Matt/HAPPY-ST.-PATRICKS-DAY!.png

ranka
17.03.10, 13:55
:heart: ? ;)

funkme
17.03.10, 16:23
mis trackerit PKR-is kasutad, tavaline HEM töötab seal ?

ESTPatrick
17.03.10, 17:16
mis trackerit PKR-is kasutad, tavaline HEM töötab seal ?

jah

PokerDevil
18.03.10, 01:47
HUD ka?

ESTPatrick
18.03.10, 09:28
ei ole proovinud, kuid mingite nippidega pidavat saama

Rage
18.03.10, 10:13
viitsid kommenteeri NL10 topicus teemat.. väikeste pocketitega 3beti callimine..

http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?t=102&page=45

ESTPatrick
18.03.10, 10:52
korra juba kommenteerisin ja vahepeal mõtteid mõlgutades olen küll suht pokuga nõus, kuid minuarust tuleks seda veelgi laiemalt vaadata. esiteks on kõige olulisem, mis su enda stiil on.

näiteks kui sa 3betid blinds 10+%(ja sa ei calli kunagi üldjuhul), siis sa ei saa never callida väikse pocketia kuna sa reedad oma käe kohe. samas kui sa 3 betid ülivähe, siis sa ei tohiks jälle 3bettida neid, kuna su range ei ole enam optimaalne. ühesõnaga kõige pealt tuleb arvestada enda stiiliga, siis vaadata kui loose ja agar 3bet callija vastane on ja alles siis mõelda kas 3bet või call minuarust. ma ei ole hüperloose 3bettija blindidel seega ma eelistan enamasti callida, kuigi raisin ka ca 10-15% ajast ehk kui vastane on õige

krayzie
18.03.10, 10:56
jutt käib natuke teisest asjast imo :/

ESTPatrick
18.03.10, 11:00
aa, minu viga:d ei pannud tähele et juba callimise peale asi üle lä'inud

ESTPatrick
18.03.10, 11:04
minumeelest 3bet call küll õige ei ole OOP vähemalt standardina. Peab ikka väga tugev põhjus olema selleks ja väga odav 3bet. mida kõrgemale minna seda odavamaks 3betid muutuvad kuna rohkem pannakse neid, siis on teatud juhtudel see õigustatud kui vastane postflop spewy.

IP on asi reaalsem kuna siis saad kontrollida asjade käiku, kuid siingi ma eelistaksin et vastane teeb 5-6bb raise max, mida pean callima. mitte rohkem. kuna näiteks kui vastasel suur paar ja maha tuleb A, siis ta ei pruugi piisavalt aktsiooni anda + olukorrad kui tuleb maha miski 4masti või reakaarti ja muidu sitad boardid, ka siis ei saa aktsiooni. + jobu võib slowplayda ja hoida poti väiksena jne.

seega minuarust on vaja callimiseks järgmisi asju:

nr1: odav 3bet
nr2: positsioon
nr3: vastane postflop spewy või PF ilge tight - ehk eeldada et saad aktsiooni kui hitid täies mahus

ESTPatrick
18.03.10, 14:20
eilse pätricku päeva kohta hea toost, millele kogemata just peale sattusin

"Here's to a long life and a merry one
A quick death and an easy one
A pretty girl and an honest one
A cold beer and another one."

--Irish Toast.

ESTPatrick
22.03.10, 13:22
vaatasin uue High Stakes Pokeri osa ära ja keda ma seal näen. Lex Velhaus vms ehk Raszi, selle tüübiga olen omajagu koos starsis enamasti 2/4 koos mänginud.

ei tea küll miks ta sinna saatesse läks, aga nagu näha oli. suht raskeks see tal ka kujunes.

ESTPatrick
28.03.10, 05:36
Nii. Kes on ranka blogi lugenud teavad, et ranka666 on meie winrate võistlust: "Karsklus majja" juhtimas ja blogi järgi olen ma kehva kaardijooksu käes.

Kõik on tõsi. vaatasin just oma selle kuu andmeid ja muidu on kõik korras, peale selle et flippide võitmises olen ääretult kehv, samas EV joon läheb nagu 45 kraadine joon taevasse. siiski olen piisavalt plussis, et muhedalt elatud saaks, kuid see kuu on tõsiselt pannud mõtlema, milline küll LIVE-prode elu olla võib. kaardijooksu kiuste olen ma siiski see kuu ca 25k kätt mänginud ja jooks endiselt kehv, kuid LIVE prod mängivad sellise summa käsi ikka päris pika aja jooksul läbi ja ei kujutaks küll ette et päevast päeva 5st flipist 3-4 kaotada ja siis kasinnist koju marssida, seda küll normal närvikavaga inimene välja ei kannataks. Kuigi mul on üle keskmise närvid pokkerit mängides ja üldjuhul suudan rahulikuks igas olukorras jääda, siis see kuu olen piisavalt palju kordi mõtlema hakanud, kas saab hullem jooks üldse olla.

Loomulikult on vastus, saab ikka. See selleks, igatahes 4tablingu miinused on kindlasti kehva jooksu pikem kestvus (päevades) ja vahepeal segab see ikka kõvasti - õnneks suudan filmide saatel sellest üsna kiirelt üle saada seni.

Numbritest.

Praegune winrate on 2,55PT mul ja allinn EV järgi võiks see olla 5,4PT.
Käsi mängitud 23,7k
tunde: 113h
Stiil: 27/21
Rakeback: 500$


Plaanin kindlasti võtta ennast kokku ja võita see konkurss.

ESTPatrick
28.03.10, 05:48
panen juba ühe käe ka, pole ammu ühtegi pannud. flippamine ilma SD-ta.

PKR No-Limit Hold'em, $2.00 BB (6 handed) - PKR (http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

BB ($183)
UTG ($319.25)
Profiti (MP) ($303.60)
CO ($199)
Button ($299.09)
SB ($190.85)

Preflop: Profiti is MP with 10http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif, Jhttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif
UTG calls $2, Profiti calls $2, CO calls $2, Button bets $10, 2 folds, UTG calls $10, Profiti calls $10, CO calls $10

Flop: ($43) Jhttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif, 5http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif, 9http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif (4 players)
UTG checks, Profiti checks, CO checks, Button bets $26, UTG raises to $52, Profiti raises to $293.60 (All-In), 3 folds

Total pot: $173 | Rake: $3

Results:
Profiti didn't show 10http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif, Jhttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif.
Outcome: Profiti won $170

Jennifer
28.03.10, 17:32
Päris riskantne muuv.

MrRiver
28.03.10, 17:45
Päris riskantne muuv.

Ülihää pigem.

hotcocacola
28.03.10, 18:56
Päris riskantne muuv.

riskantne ta pole
this hand + this flop = nuts pm, ehk nupud sisseeeeeeeeeeeeeeeeee

ESTPatrick
28.03.10, 20:58
Päris riskantne muuv.

seda moovi võib kutsuda riskantseks, kuid antud olukorras AA omamine ja allinni minemine oleks veelgi riskantsem, kuna mõlemaid käsi callib täpselt sama range ja kui me peaksime hetkel taga olema, mida me 80% ajast ka oleme kui calli saame, ainuke kord kui oleme ees on teise masti tõmbe vastu ja siis oleme päris veenvalt enamasti ees.

ja kui me oleme taga juhuslikult, enamasti vs set, aegajalt ka ülepaar, siis ülepaari vastu oleme antud käega isegi kerge favoriit ja seti vastu kerge underdog, aga mõlemil juhul teeb moovi kasumlikuks see, et pangas on nii palju surnud raha. kui ei callita on surnud raha kasum ja kui callitakse flippame.


EDIT: vahel võib ka kaotada selle käega

Keiss
29.03.10, 01:24
setiga ei flippa päris aga nupud obv insta

ESTPatrick
29.03.10, 06:43
mõned päevad enne "Karskus majja" võistluse lõppu on mitte ametlikele andmetele toetudes seis järgmine.

Ranka: 3,83PT
Priit: 3,33PT

Ranka strateegia: mitte enam mängida ja hoida edu, lisaks loota et mina lähen swingi.

Minu strateegia: loota, et ranka mängib ja hävineb piisavalt - ise pinge hoidmiseks upswingile toetudes.

ESTPatrick
29.03.10, 06:48
mainiksin veel lisaks, et ilmateate järgi lumi sulab ja varsti hakkab motohooaeg.

ise ootan musta jää sulamist juba 5 kuud nüüdseks.

http://www.motomag.com/local/cache-vignettes/L600xH400/Triumph-Speed-Triple-08-24-13a6a.jpg]

K2snakas
29.03.10, 07:30
ma ei tea, kas ma nägin unes seda, aga ykspäev nägin ühte venda bikega ringi sõitmas:P, aga mis sina veel ootad?

Dogers
29.03.10, 14:11
ma ei tea, kas ma nägin unes seda, aga ykspäev nägin ühte venda bikega ringi sõitmas:P, aga mis sina veel ootad?

roller raudselt :biggrin:

tolmuahv
29.03.10, 14:18
Ma nägin täna unes, et ESTPatrick ja Ajuvaba tegid live's $500 HU SNG Omaha Hi-Lo'd ja ma passisin waiting listis. Lõpuks sain aru, et mul pole kummagi vastu edge ja võtsin end listist maha. Täiesti normaalne unenägu.

nomerlot
29.03.10, 14:34
Ma nägin täna unes, et ESTPatrick ja Ajuvaba tegid live's $500 HU SNG Omaha Hi-Lo'd ja ma passisin waiting listis. Lõpuks sain aru, et mul pole kummagi vastu edge ja võtsin end listist maha. Täiesti normaalne unenägu.

Äkki peaks rehabi peale mõtlema hakkama? :biggrin:

ranka
29.03.10, 15:12
panen juba ühe käe ka, pole ammu ühtegi pannud. flippamine ilma SD-ta.

PKR No-Limit Hold'em, $2.00 BB (6 handed) - PKR (http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

BB ($183)
UTG ($319.25)
Profiti (MP) ($303.60)
CO ($199)
Button ($299.09)
SB ($190.85)

Preflop: Profiti is MP with 10http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif, Jhttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif
UTG calls $2, Profiti calls $2, CO calls $2, Button bets $10, 2 folds, UTG calls $10, Profiti calls $10, CO calls $10

Flop: ($43) Jhttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif, 5http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif, 9http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif (4 players)
UTG checks, Profiti checks, CO checks, Button bets $26, UTG raises to $52, Profiti raises to $293.60 (All-In), 3 folds

Total pot: $173 | Rake: $3

Results:
Profiti didn't show 10http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif, Jhttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif.
Outcome: Profiti won $170

Ma shoveks flopi ainult siis kui on räige kusehäda. No kohe nii räige, et ei jõua enam kinni hoida ja järgmisi tänavaid mängida. Ülejäänud ajast callin.

EDOT: haige konverter, arvasin, et meil positsioon. Nüüd ikka shoveks :D

ESTPatrick
29.03.10, 17:58
Ma nägin täna unes, et ESTPatrick ja Ajuvaba tegid live's $500 HU SNG Omaha Hi-Lo'd ja ma passisin waiting listis. Lõpuks sain aru, et mul pole kummagi vastu edge ja võtsin end listist maha. Täiesti normaalne unenägu.

väga tervislikud unenäod. ma ei mängiks seda mängu ilmselt ka siis kui keegi välja teeks

ESTPatrick
29.03.10, 19:48
Viimased uuendused.

Ranka666 winrate on 3,71PT
Priidu winrate on 3,63PT

nagu tellituna ongi lõpp põnev.

tolmuahv
29.03.10, 19:55
Viimased uuendused.

Ranka666 winrate on 3,71PT
Priidu winrate on 3,63PT

nagu tellituna ongi lõpp põnev.

Number of hands?

ESTPatrick
29.03.10, 21:35
üle 23k 100nl-400nl

ranka
29.03.10, 22:15
mul 30k ja tra mul oli vahepeal 4.04 aga siis tegin paar sitta calli. fml

ESTPatrick
30.03.10, 11:44
PKR No-Limit Hold'em, $4.00 BB (6 handed) - PKR (http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

UTG ($142.80)
Blokker-Pokker (MP) ($451.30)
CO ($214.60)
Button ($390)
SB ($116.40)
BB ($113.30)

Preflop: Blokker-Pokker is MP with 9http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif
1 fold, Blokker-Pokker bets $12, 2 folds, SB calls $12, BB calls $12

Flop: ($36) Khttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif, 5http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif, 9http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif (3 players)
SB checks, BB bets $12, Blokker-Pokker raises to $108, 1 fold, BB calls $101.30 (All-In)

Turn: ($238.60) 5http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif (2 players, 1 all-in)

River: ($238.60) Khttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif (2 players, 1 all-in)

Total pot: $238.60 | Rake: $3

Results:
BB had 10http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif, 7http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif (two pair, Kings and fives).
Blokker-Pokker had 9http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif (two pair, Kings and nines).
Outcome: Blokker-Pokker won $235.60

noname
30.03.10, 12:00
no mida calli villiani poolt:biggrin:

tolmuahv
30.03.10, 12:40
Ma võtsin selle tunnikese, downloadisin endale softi ja passisin natuke neid laudu. Imelik mäng oli küll 6-maxis. Button raise oli 2xbb, 3-betiks pandi terve bb otsa. Väga pikalt ei passinud, aga weird shit igatahes.

farik666
30.03.10, 12:51
nad ei foldi kunagi seal

ESTPatrick
30.03.10, 15:05
Ma võtsin selle tunnikese, downloadisin endale softi ja passisin natuke neid laudu. Imelik mäng oli küll 6-maxis. Button raise oli 2xbb, 3-betiks pandi terve bb otsa. Väga pikalt ei passinud, aga weird shit igatahes.

see ju nuts, draw händidega saad maruodavalt kõike, kui parem käsi siis kütad kõvasti otsa ja 2 calli ikka saad. kõrgemal muidugi regulare rohkem siis läheb asi tightimaks veidi, kuid igal regularil on miski viga ikka küljes, ega nad muidu ei mängiks sellel saidil ju.

r3o
30.03.10, 15:11
see ju nuts, draw händidega saad maruodavalt kõike, kui parem käsi siis kütad kõvasti otsa ja 2 calli ikka saad. kõrgemal muidugi regulare rohkem siis läheb asi tightimaks veidi, kuid igal regularil on miski viga ikka küljes, ega nad muidu ei mängiks sellel saidil ju.

mis sinu viga on?

hotcocacola
30.03.10, 15:55
mis sul viga on?

FYP

ESTPatrick
30.03.10, 21:11
mis sinu viga on?

olen ahne

ESTPatrick
30.03.10, 21:27
Maksekorraldus on sooritatud.


Motohooaeg algab 1. aprillil, kuna liikluskindlustus on nüüdseks tellitud. Head motohooaega kõigile

EestiMats
30.03.10, 22:51
Tea kas motohooaja alguse alla käib ka võimalus ARK-s sõidueksam ära teha?
Siin ARK-s öeldi, et oodatakse Tallinnast luba,tea mil see olla võib ? Või oodatakse ära kuni viimnegi lumehunnik ära sulab?

ESTPatrick
31.03.10, 02:00
üldjuhul ja oodatakse viimse lume sulamist, nad ei taha millegagi riskida. nagu ikka riigiamet.

ise sain eelmine aasta lõppastme motoeksami tehtud 25ks aprilliks, kui väljas oli tugev 10 kraadi juba.enne oli mul 25kw võimsuse load nüüd piiramatu

ESTPatrick
31.03.10, 08:09
Kujutage ette, et on aasta 2010. mänguks on 1/2$ blindidega No-Limit holdem mäng ja 5 inimesega mängus Regular üle keskmise Pre-Flop loose, kuid agressiivne mängija limbib utg ja raisib isoleeringut ja saab 2 mängija poolt aktsiooni, mis lõppeb allinniga flopil, millel suurel pocketil mitte mingit hirmu allinn kütta olla ei saa.

Jah, see ei olnud muinasjutt. Ja see tõesti juhtus minuga ja see juhtus teise regulari vastu. Ja tõesti, see ei ole 1. aprilli nali, sest meil on alles märts.

PKR No-Limit Hold'em, $2.00 BB (5 handed) - PKR (http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

MP ($194.90)
Button ($155.55)
SB ($321.65)
BB ($265.05)
PF kardan KK raisida (UTG) ($197)

Preflop: PF kardan KK raisida is UTG with Khttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif
PF kardan KK raisida calls $2, MP bets $6, 2 folds, BB calls $6, PF kardan KK raisida raises to $25, MP calls $25, BB calls $25

Flop: ($76) 6http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif, 7http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif, 7http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif (3 players)
BB checks, PF kardan KK raisida bets $41, 1 fold, BB calls $41

Turn: ($158) 4http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif (2 players)
BB bets $199.05 (All-In), PF kardan KK raisida calls $131 (All-In)

River: ($420) 9http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif (2 players, 2 all-in)

Total pot: $420 | Rake: $3

Results:
BB had 8http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif, 8http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif (two pair, eights and sevens).
PF kardan KK raisida had Khttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif (two pair, Kings and sevens).
Outcome: PF kardan KK raisida won $417

bounce
31.03.10, 08:17
tsiteerides klassikuid: Peab meeldima!

ESTPatrick
01.04.10, 11:54
Märts läbi ja võib esimese täispikkuses kuuga @PKR rahule jääda. kuigi kuu alguses oli väga kehv jooks flippides, kuu lõpuks läks paremaks ja lõpetasin bankrolli miinimum eesmärgiga ehk uuel kuul saan stabiilselt 2/4 mängima hakata. ilmselt mängin 1/2 veel sisse, et vähe buffrit kasvatada kuid kui 2/4 mäng jookseb siis 1-2 lauda ikka sealt ka sekka. ehk mais saab juba 2/4 mängida ja esimese 5/10 shoti võtta.

1,5 kuuga 200$-st 2/4 bankroll 4-tablimiseks olemas.

Aeg näitab.

nikitheone
01.04.10, 11:58
kes diili võitis?

ESTPatrick
01.04.10, 12:00
kes diili võitis?

Ranka, tal ju räme hiiter oli lõpus.

piirdusin ~3,30PT-ga. rankal miski rohkem kõvasti


see kuu teen 4+PT ära ka. kõva plaan on vähemalt. kui suudan mängida piisavalt

Rage
01.04.10, 12:01
Ranka, tal ju räme hiiter oli lõpus.

piirdusin ~3,30PT-ga. rankal miski rohkem kõvasti


see kuu teen 4+PT ära ka. kõva plaan on vähemalt. kui suudan mängida piisavalt3,3PT = 6,6bb/100?

ESTPatrick
01.04.10, 12:07
3,3PT = 6,6bb/100?

jah

Pahvak
01.04.10, 16:27
Palju käsi PKR tunnis suudab diilida?

r3o
01.04.10, 20:02
Kas sul 4-tabledes on statid ka tuntavalt muutunud? Ja millised sel juhul?
Mis sul praegu vpip/pfr on?

ESTPatrick
01.04.10, 23:13
Palju käsi PKR tunnis suudab diilida?


märtsi keskmine tuli 210 kätt tunnis.

ESTPatrick
01.04.10, 23:14
Kas sul 4-tabledes on statid ka tuntavalt muutunud? Ja millised sel juhul?
Mis sul praegu vpip/pfr on?


obv loosem, praegu harrastan tight varianti ja statsid on langenud 27/21 peale. olin loosem. Starsis oli umbes 20/16 või sinna kanti.

PokerDevil
02.04.10, 00:42
Suvel mingi trip ka motoga plaanis?

Võõõiks sõita. ;)

ESTPatrick
02.04.10, 06:31
Suvel mingi trip ka motoga plaanis?

Võõõiks sõita. ;)

ega ma teada vaatamiseks ei ostnud nagu Opelit. esimene Trip on unibet Openile Bulgaaria, stardiga mai viimastel päevadel. edasi tuleb ülejäänud inertsist.

ESTPatrick
03.04.10, 08:20
esimene sõit tehtud ja tunne oli super. tegin ka mõne pildi lumehangede taustal, sellist asja pole isegi välismaal teha suutnud veel, vähemalt mitte nii suurte hangede taustal.

PokerDevil
03.04.10, 11:49
Lasin ka eile väikest sõitu.. tiba külm hakkas kätel/jalgadel, kuna uus tsikkel tulemas (Supermoto -> Street(naked) bike) ning sellele puhtalt uut varustust vaja, kahjuks ainult jope ostetud. Vaja veel kindad, saapad, kiiver... aga.. jagan emotsiooni ja tunne oli ikkagi hea (Y), sai korralikult vajutatud üle pika aja. :)

leits
03.04.10, 14:46
miks baari ei tulnud?

ranka
04.04.10, 12:47
kes tänapäeval maabaarides naisi lantimas käib? PDBaarid on selleks ja ega asjata ei kutsuta patrickut PDBaari Hetero Priiduks. Maal üleüldse puhkame ja kogume paakidesse uut valku, linna vändagänsteri ja totsi lutsumagnetitena tegutsemine väsitab ära. kevadväss noh.

ranka
04.04.10, 12:48
aa leits kas see vastab tõele et olid kilekotiurmasega susinud w?

hotcocacola
04.04.10, 12:56
ta susis tema masinat Zzz

ranka
04.04.10, 13:00
ja siis ummi h22litses kui k88gikombain. leits olevat samal ajal sahisenud kui 30 pealises klassis aabitsat lugevate õpilaste mudinaga tehtud myrapragu.

yldiselt tallinna tagasi ja puhkus läbi. pärnu suckib, kuradi estpatrick tõi mind siia urkasse. ühtegi asja kaasa ka ei võtnud peale 3-e pudei 6lli.

ESTPatrick
04.04.10, 15:26
http://priidud.blogspot.com/2010/04/motohooaeg-algas.html

Hooaja avapildid said ka lõpuks internetti.

zyxxx
04.04.10, 15:38
Ära siis üle pinguta, ma üks aasta pingutasin ja pikaks ajaks kadus sõiduhuvi ära.

ESTPatrick
04.04.10, 15:40
6 aastat pole ära kadunud ehk ei kao nüüdki. kui miski eesmärk silme ees, siis väga vahva sõita, niisama sõitja ma eriti pole.

ESTPatrick
06.04.10, 17:32
PKR No-Limit Hold'em, $4.00 BB (5 handed) - PKR (http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

Lüpsimees (BB) ($1)
UTG ($398)
MP ($400)
Button ($126.47)
SB ($692.75)

Preflop: Lüpsimees is BB with Khttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif, 2http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif
3 folds, SB bets $12, Lüpsimees calls $12

Flop: ($24) 2http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif, 2http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif (2 players)
SB checks, Lüpsimees bets $8 , SB raises to $24, Lüpsimees calls $24

Turn: ($72) Jhttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif (2 players)
SB checks, Lüpsimees bets $38 , SB calls $38

River: ($148) 7http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif (2 players)
SB checks, Lüpsimees bets $55 , SB calls $55

Total pot: $258 | Rake: $3

Results:
SB didn't show
Lüpsimees had Khttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif, 2http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif (full house, twos over Kings).
Outcome: Lüpsimees won $255

PokerDevil
06.04.10, 17:40
Ära siis üle pinguta, ma üks aasta pingutasin ja pikaks ajaks kadus sõiduhuvi ära.

Ei tea krt kuidas see võimalik on? :D Pea 10 aastat mootoriga kaherattalistega sõitnud ja alguses ka iga päev ning pole ära kadunud. :)

ESTPatrick
06.04.10, 18:04
jah, mul vist miski 4-5 aastat tagasi oli üks rahulikum suvi, aga siis olid muud segavad faktorid vist ja sõitsin miski 3-4000km kokku aint. aga praegu ei kujuta küll ette et see suvi alla 15 000km kuidagi hakkama peaks saama. plaan on juunis 8-10 000 juba sõita kui vähegi viitsimist on.

ESTPatrick
09.04.10, 00:56
Naljakas päev pokkeris lõppes. ilmselt rohkem ei mängi. esimese sessiga kaotasin ca 7 Buy-inni ja nüüd võitsin 6,5 tagasi. rollercoaster, aga õnneks lõpp oli siiski ilus.

ESTPatrick
09.04.10, 15:42
tegin hea sessi ja huvitavaid käsi oli, mõtlesin et jagan ka. ühes käes pole enda otsuses eriti kindel, muidu suht standard.

PKR No-Limit Hold'em, $4.00 BB (6 handed) - PKR (http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

Button ($404)
SB ($559.10)
Durri semivaluekas (BB) ($402.10)
UTG ($394)
MP ($1)
CO ($672.80)

Preflop: Durri semivaluekas is BB with Ahttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif, 4http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif
UTG bets $14, 2 folds, Button calls $14, 1 fold, Durri semivaluekas calls $14

Flop: ($44) 2http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif, 3http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif, Qhttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif (3 players)
Durri semivaluekas checks, UTG bets $32, 1 fold, Durri semivaluekas raises to $88, UTG calls $88

Turn: ($220) 5http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif (2 players)
Durri semivaluekas bets $115, UTG raises to $292 (All-In), Durri semivaluekas calls $292

River: ($804) Jhttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif (2 players, 1 all-in)

Total pot: $804 | Rake: $3

Results:
Durri semivaluekas had Ahttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif, 4http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif (straight, five high).
UTG had 9http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif, Qhttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif (one pair, Queens).
Outcome: Durri semivaluekas won $801



PKR No-Limit Hold'em, $4.00 BB (6 handed) - PKR (http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

SB ($390)
Kirsike (BB) ($571.40)
UTG ($358.90)
MP ($709)
CO ($376.45)
Button ($593.20)

Preflop: Kirsike is BB with 2http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif, 9http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif
UTG calls $4, MP calls $4, CO calls $4, Button calls $4, SB calls $4, Kirsike checks

Flop: ($24) 4http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif, 9http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif, 2http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif (6 players)
SB checks, Kirsike bets $22, 1 fold, MP calls $22, 3 folds

Turn: ($68) 2http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif (2 players)
Kirsike bets $32, MP raises to $128, Kirsike calls $128

River: ($324) 3http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif (2 players)
Kirsike checks, MP bets $190, Kirsike calls $190

Total pot: $704 | Rake: $3

Results:
Kirsike had 2http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif, 9http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif (full house, twos over nines).
MP had 2http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif (three of a kind, twos).
Outcome: Kirsike won $701

see turni raise vähe hirmutas, kuna ei osanud teda panna range peale millega ta nii teeks peale 44de ja 2x ja semibluff mastiga äkki kuna panin odava 2nd bulleti, aga kuna üks 2 oli minu käes, siis otsustasin rahulikult mängida. ei ole kindel päris endas, kuid passiivne peaks olema parem kui agressiivne pigem leian.


PKR No-Limit Hold'em, $4.00 BB (6 handed) - PKR (http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

Button ($426)
river bluffotsija (SB) ($396)
BB ($172.50)
UTG ($498)
MP ($325.75)
CO ($711.10)

Preflop: river bluffotsija is SB with 10http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif, Qhttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif
4 folds, river bluffotsija bets $12, BB calls $12

Flop: ($24) 9http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif, 3http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif, 5http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif (2 players)
river bluffotsija bets $16, BB calls $16

Turn: ($56) Qhttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif (2 players)
river bluffotsija bets $40, BB calls $40

River: ($136) 4http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif (2 players)
river bluffotsija bets $45, BB raises to $104.50 (All-In), river bluffotsija calls $104.50

Total pot: $345 | Rake: $3

Results:
river bluffotsija had 10http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif, Qhttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif (one pair, Queens).
BB had 3http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif (one pair, threes).
Outcome: river bluffotsija won $342

funkme
09.04.10, 16:53
silm puhkab seda vaadates.

ESTPatrick
09.04.10, 17:26
Hea produktiivne päev juba nii varastel tundidel:
*Tellisin Kümlussauna täna saunalaadalt õlletopsi hoidjatega ja muude vähemväärtuslike lisadega. http://www.haberek.ee/kymblustynn.htm
*Installisin uue Kollakas-rohelise hiire ära
*Lisaks sain Netelleriga asjad aetud ja uus aadress kinnitatud ja deebetkart tellitud

Kohe hea meel kui jälle sitaks raha kulutatud ja hankinud viisi kuidas seda veelgi lihtsamini edaspidi teha.

nomerlot
09.04.10, 17:31
*Tellisin Kümlussauna täna saunalaadalt õlletopsi hoidjatega ja muude vähemväärtuslike lisadega. http://www.haberek.ee/kymblustynn.htm


http://farm4.static.flickr.com/3487/3237400467_fbab6e696b.jpg

ESTPatrick
09.04.10, 17:37
http://farm4.static.flickr.com/3487/3237400467_fbab6e696b.jpg

need tüübid ongi need vähemväärtuslikud lisad. ilma nendeta ka tellida ei olnud võimalik.

nomerlot
09.04.10, 17:42
Peaasi, et nad vaeseks ei joo, muidu täitsa nummid ju.

Cash87
09.04.10, 18:14
mingi 50k maksab see ju? :D