PDA

View Full Version : ESTPätrik alustab PLO-ga. Uuesti ja seekord tõsiselt



Leheküljed : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13

ESTPatrick
23.05.10, 20:33
gl patrik @nl1k
a postita rohkem nl1k käsi/situatsioone

väike pot, aga mõnsa situatsioon. obv hea LEAD out riid oli, foldi instantsus andis sellele veelgi kinnitust

PKR No-Limit Hold'em, $10.00 BB (5 handed) - PKR (http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

SB ($799)
BB ($622)
UTG ($1448)
MP ($1116)
Vaikne poiss (Button) ($985)

Preflop: Vaikne poiss is Button with 2http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif
2 folds, Vaikne poiss bets $30, 1 fold, BB calls $30

Flop: ($65) 2http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif, 4http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif, 9http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif (2 players)
BB bets $40, Vaikne poiss calls $40

Turn: ($145) Jhttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif (2 players)
BB bets $80, Vaikne poiss raises to $225, 1 fold

Total pot: $305 | Rake: $3

Results:
Vaikne poiss didn't show 2http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif.
Outcome: Vaikne poiss won $302

Blackbirds
23.05.10, 20:34
standard pole?

ranka
23.05.10, 20:35
Ma oleks selle sitakoti tuimalt maha callinud turnil, sest tal enamus ajast on bluff. Sitakanti turni kaarte võivad teda aidata (annavad ta bluffile SD value) aga ega sinagi papist poiss ei ole sest 9 masti outi, kaks kahte ja kolm kunni sind riveril ootamas.

ESTPatrick
23.05.10, 20:35
standard pole?

pigem ei ole, standardina ma oleksin floppi raisinud, aga kuna oli riid et saan 2 tänavat valuet kui lead oudib, siis oli call kasumlikum flopil

ESTPatrick
23.05.10, 20:36
Ma oleks selle sitakoti tuimalt maha callinud turnil, sest tal enamus ajast on bluff. Sitakanti turni kaarte võivad teda aidata (annavad ta bluffile SD value) aga ega sinagi papist poiss ei ole sest 9 masti outi, kaks kahte ja kolm kunni sind riveril ootamas.

tal võib 4 olla, mille ta kohe foldib ja riveris võib miski allinn bluffi ette käia, siis on seis raske callimiseks

ranka
23.05.10, 20:37
Aga vähemalt said rake capitud ,hea seegi.

ranka
23.05.10, 20:38
tal võib 4 olla, mille ta kohe foldib ja riveris võib miski allinn bluffi ette käia, siis on seis raske callimiseks

Seepärast meil ongi 14 outi ehk 28% equityt kaitseks.

Blackbirds
23.05.10, 20:38
flopi raise as standard play on küll pask siin olukorras imo, aga ma tolgus ka nii et võid flameda.

ESTPatrick
23.05.10, 20:42
flopi raise as standard play on küll pask siin olukorras imo, aga ma tolgus ka nii et võid flameda.

sellel on mitu pointi, esiteks ma tahan hoida agressiivset imidzit ja väikestes pottides on seda hea teha, siis maksavad halvad mängijad suuremates pottides lightimalt üldjuhul + sel käel ei ole eriti hea SD value, mistõttu call ei ole minuarvates väga kasumlik, kui just raudsed munad ei ole, et 3 tänavat nagu nalja maha callida julged. ja ma ei tahaks ka 1 tänava callida, ilma plaanita pot võita kui vastane jätkab panustamist.

Agressiivne pokker tundub lihtsama pokkerina

ranka
23.05.10, 20:43
Probleem on selles, et flop on kuiv ja vastas donk ning minu kogemuste põhjal sellistel laudadel on donkidel alati õhk. Donkidele meeldib hero-callida pasaga ning palju bluffida.

ESTPatrick
23.05.10, 20:44
Probleem on selles, et flop on kuiv ja vastas donk ning minu kogemuste põhjal sellistel laudadel on donkidel alati õhk. Donkidele meeldib hero-callida pasaga ning palju bluffida.

kahest tänavast valuest mulle piisab, ta võib parema käega ka seal bluffida

Blackbirds
23.05.10, 20:46
sellel on mitu pointi, esiteks ma tahan hoida agressiivset imidzit ja väikestes pottides on seda hea teha, siis maksavad halvad mängijad suuremates pottides lightimalt üldjuhul + sel käel ei ole eriti hea SD value, mistõttu call ei ole minuarvates väga kasumlik, kui just raudsed munad ei ole, et 3 tänavat nagu nalja maha callida julged. ja ma ei tahaks ka 1 tänava callida, ilma plaanita pot võita kui vastane jätkab panustamist.

Agressiivne pokker tundub lihtsama pokkerina

ehk pmst. sa ütled, et flop call on parem, aga sa tahad image't tekitada.
fine by me

ESTPatrick
23.05.10, 20:49
ma ei olegi 100% kindel mis on parem standardina, arvan et mõlemat pidi saab seda kätt mängida hästi olenevalt mängija iseloomu omadustest ja mängu tunnetusest

oluline on, et embkumb viis käe mängimise jätkamise valides PEAB olema plaan, mida järgmistel tänavatel heade või halbade kaartide korral edasi teha

kilu6
23.05.10, 21:42
Tagasihoidlik huvi, et millal raamatute ülevaated hakkavad liivakasti ilmuma? :)

ESTPatrick
23.05.10, 21:55
see jah unarusse jäänud. olengi 3 raamatut pluss ladina mõtteterade raamatu viimase nädala jooksul lugenud, mis kõik suht meeldinud.

PS: sel aastal loetud raamatud olen päeviku esimese posti lisanud.

ESTPatrick
23.05.10, 22:09
11. Kohtunik maha lüüa. vennad Presnjakovid
http://www.eestikirjastused.com/olion/index.php?p=productsMore&iProduct=327
Väga vaimukas tekst ja seda julgeksin pea kõigile inimestele soovitada. eelisjärjekorras oleksid inimesed, kes on türgis kuurortites puhkamas käinud, kuna kogu tegevus toimub seal. tegelased on kõik venelased ja nende maailmavaade on alati olnud omamoodi. kusjuures üks kõrvaltegelastest on Eestist pärit Ilse. lugege lingil olev lühitutvustus läbi ja saate 1:1-le aru mis stiilis raamatuga on tegu.

12. Kroonu. Ruitlane
http://pood.rahvaraamat.ee/raamatud/kroonu/107432
Ka sitaks kõva raamat, lugesin sisuliselt 24h jooksul selle läbi. 3st lõuna eesti poisist, kes venemaale sõjaväkke võeti ja mis komeraadi nad seal korda saatsid. selliseid lugusid olin ennem kuulnud ainult juttudes, aga heas tekstis lugedes oli raske raamatut käest ära panna. Soovitan tugevalt.

13. Pommeri aed. Traat
http://pood.rahvaraamat.ee/raamatud/pommeri_aed/49741
Lugemine ei läinud nii kiirelt kui eelmised 2. vähe raskem lugemine lihtsalt, kuid päris huvitava ülevaate sai tolleaegsest elulaadist ja suhtumisest kooli haridusse erinevate inimtüüpide seisukohast.

14. 100 ladina mõttetera teele kaasa
http://pood.rahvaraamat.ee/raamatud/100_ladina_m%C3%B5ttetera_teele_kaasa/277487
ostsin eneseharimise mõttes ja pole pärast esmakordset raamatu avamist möödunud päeva kui ma poleks sealt mõnda mõttetera lugenud. ehk jääb mõni meelde ka lõpuks. Experimenta docet!


Täna hakkasin lugema šveitsi kirjaniku Walsneri kogumikku, kuna polnud ennem temast midagi kuulnud ja kuna Kafka on väitnud, et "Jakob von Gunten" on üks tema lemmik teostest

PokerDevil
23.05.10, 22:16
Ja nii me ennast harime.

nomerlot
23.05.10, 22:22
Seda Pommeri aeda olen ma kunagi ammu teismelisena lugenud, Traadi kogutud teostes oli sees. Peaks uuesti üle lugema neid, nüüd oleks vaatenurk hoopis teine.

Teet Kallas on minu meelest veidi sarnane kirjanik, aga kirjutab peamiselt tänapäevast (tänapäev oli siis nõukaaeg). Novellikogu "Öö neljandas mikrorajoonis" ja jõhkra mahuga "Kes tõttab öisele rongile" tulevad kohe meelde.

Mõnest kasutatud raamatute kohast kindlasti leiaks.

ESTPatrick
23.05.10, 22:25
Seda Pommeri aeda olen ma kunagi ammu teismelisena lugenud, Traadi kogutud teostes oli sees. Peaks uuesti üle lugema neid, nüüd oleks vaatenurk hoopis teine.

Teet Kallas on minu meelest veidi sarnane kirjanik, aga kirjutab peamiselt tänapäevast (tänapäev oli siis nõukaaeg). Novellikogu "Öö neljandas mikrorajoonis" ja jõhkra mahuga "Kes tõttab öisele rongile" tulevad kohe meelde.

Mõnest kasutatud raamatute kohast kindlasti leiaks.

tänks soovituste eest, ma siin võtsin jah suuna eesti kirjanike poole ja sellised soovitused hea tallele panna

ESTPatrick
23.05.10, 22:28
üldse praegu ilmub seeria HÕBEVARAMU, mis siis sisaldab eesti klassikuid, mis ei ole nii tuntud. ise olen 4-5 sealt juba ostnud ja 2 ka läbi suutnud lugeda. tundub kohustuslik raamatu riiuli materjal

http://www.raamatukoi.ee/cgi-bin/sari?keywords=3722&jarjestus=pealkiri

nomerlot
23.05.10, 22:34
Sellest listist Ristikivi on muidugi päris nõudlik, ma olen paari tema ajaloolist romaani lugenud, ei ole just suvaline öökapikirjandus.

ESTPatrick
25.05.10, 01:06
täna oli selle kuu teine suurem tagasilöök, kuid pole hullu õnneks oli kehv jooks ja ka kehv mäng 2/4s, mis pehmendas tulemust. kaotasin ka miski 1,3k$+ poti 400-s, kui loomulikult flopati top set 3betitud madalal flopil, kui mul Flush draw ja eeldasin meeletut Fold equityt. obv sain turni masti ja river paardus. aga noh juhtub ikka, oligi vaja maa peale tagasi toovat potti vahelduseks. hiljem mäng kohe ka paranes ja tegin 3/6s pool buy-inni tagasi 4handed mängus.

ESTPatrick
25.05.10, 01:11
käisin ka poes ja kuna ranka arvas, et ma söön kohutavalt ebatervislikult siis küsiksin arvamust, kas tõesti vastab ranka arvamus tõele:

ostsin:
* 2 snickersit
* 1 vahvlishokolaadi moodi asi
* pakk mega large krõpse
* paki vahukomme
* 1,5 liitrit vett
* 2 Baltica Nulli
* kartulisalatit

J0kker
25.05.10, 01:19
tipi kaste puudu krõpsude kõrvale:)

Dicer
25.05.10, 01:21
Poolene viin ka puudu :D

ESTPatrick
25.05.10, 01:22
kell oli 22 läbi, muidu oleks paar õlut sauna kõrvale võtnud.

inward
25.05.10, 01:24
Mul mingi sõltuvus chipsidest. Krõpsud on kurjast :D

ranka
25.05.10, 01:46
kell oli 22 läbi, muidu oleks paar õlut sauna kõrvale võtnud.

Aga probleemi lahendas meie kurikuulus külmkapp mille alumine kast on alati rohelist tuborgiat täis.

lenC
25.05.10, 01:47
Elate koos nüüd vä?

ESTPatrick
25.05.10, 01:48
Elate koos nüüd vä?

yep, panime õlled ühte kappi

lenC
25.05.10, 01:48
mustamäel?

ESTPatrick
25.05.10, 01:52
mustamäel?

üheskohas jah

lenC
25.05.10, 01:55
ok, kui näeme, siis teeme

nomerlot
25.05.10, 02:23
* 2 snickersit
* 1 vahvlishokolaadi moodi asi
* pakk mega large krõpse
* paki vahukomme
* 1,5 liitrit vett
* 2 Baltica Nulli
* kartulisalatit

näe ,üks tervislik asi ikka oli listis, ei ole midagi nii ebatervislik

WeThePeople
25.05.10, 02:42
* 2 snickersit
* 1 vahvlishokolaadi moodi asi
* pakk mega large krõpse
* paki vahukomme
* 1,5 liitrit vett
* 2 Baltica Nulli
* kartulisalatit

v3Bash_p1Jk

Godspeed_EJ
25.05.10, 07:22
käisin ka poes ja kuna ranka arvas, et ma söön kohutavalt ebatervislikult siis küsiksin arvamust, kas tõesti vastab ranka arvamus tõele:

ostsin:
* 2 snickersit
* 1 vahvlishokolaadi moodi asi
* pakk mega large krõpse
* paki vahukomme
* 1,5 liitrit vett
* 2 Baltica Nulli
* kartulisalatit

Rankal on õigus.

ristijeesus
25.05.10, 07:56
Minu näite puhul on viimased aasta - jah täpselt aasta - olnud üks suur pidu ja pillerkaar. Selle aja sees ei ole olnud ühtegi nädalat, kus ma ei oleks olnud mudakönnis....
Eelmine nädalavahetus või õigemini nädala algus oli viimane piisk karikasse. Oli üks suur 72 tunnine non-stop viina keevitamine....
Esmaspäevane pohmell ei olnud enam pohmell vaid täielik deliirium. Foobiad, värinad, oksendamine, paanikahood, ärevushäired ja üldiselt pask enesetunne...

Kui sinu elustiil nii hull pole, siis võid süüa mida iganes. Ranka ise muidugi peab tervislikult toituma :biggrin:

alaska
25.05.10, 10:26
käisin ka poes ja kuna ranka arvas, et ma söön kohutavalt ebatervislikult siis küsiksin arvamust, kas tõesti vastab ranka arvamus tõele:

ostsin:
* 2 snickersit
* 1 vahvlishokolaadi moodi asi
* pakk mega large krõpse
* paki vahukomme
* 1,5 liitrit hundijalavett
* 2 Baltica Nulli
* kartulisalatit

FYP

ranka
25.05.10, 12:32
ok, kui näeme, siis teeme

selgita palun või annad lõuga w?

pastilaa
25.05.10, 12:49
käisin ka poes ja kuna ranka arvas, et ma söön kohutavalt ebatervislikult siis küsiksin arvamust, kas tõesti vastab ranka arvamus tõele:

ostsin:
* 2 snickersit
* 1 vahvlishokolaadi moodi asi
* pakk mega large krõpse
* paki vahukomme
* 1,5 liitrit vett
* 2 Baltica Nulli
* kartulisalatit

Mu meelest täitsa ok! Põhitoiduks võiks olla siiski midagi kergemat. Näiteks maailma kiireim hea salat:

- Tomatid ja mozarella juustu tükeldad ära.
- Võtad supilusikatäie mett, ühe poti jagu basiiliku lehti, kaks supilusikatäit balsamicot ja kolm supilusika täit oliiviõli. Lased blenderiga või nuimikseriga läbi.
- Valad vastavalt tundele sobivas koguses segu tomatitele ja mozarellale peale.

Head isu!

P.S. Sobib ka ideaalselt naistuttavate üllatamiseks!

nomerlot
25.05.10, 12:57
pastilaa, mis sest majast närida,lõhub hambaid. Ma paneks parem basiilikut :)

muidu klassikaline Itaalia tomati-mozzarellasalat, va. mesi.

pastilaa
25.05.10, 13:04
Parandatud, tänud :).

ranka
25.05.10, 13:08
Mu meelest täitsa ok! Põhitoiduks võiks olla siiski midagi kergemat. Näiteks maailma kiireim hea salat:

- Tomatid ja mozarella juustu tükeldad ära.
- Võtad supilusikatäie mett, ühe poti jagu basiiliku lehti, kaks supilusikatäit balsamicot ja kolm supilusika täit oliiviõli. Lased blenderiga või nuimikseriga läbi.
- Valad vastavalt tundele sobivas koguses segu tomatitele ja mozarellale peale.

Head isu!

P.S. Sobib ka ideaalselt naistuttavate üllatamiseks!

Me üllatame riistaga mitte salatitega.

PS! Ise ka üllatun vahest kui allapoole vaatan!!!!

vsiu100
25.05.10, 13:09
kodus midagi sarnast ca 2x nädalas.
lisana on sees veel kodujuust, päikesekuivatatud tomati tükid ja kui joppab siis miskid kana tükid ka.......Santa Maria salati maitseaine on samuti.

vsiu100
25.05.10, 13:10
Me üllatame riistaga mitte salatitega.

PS! Ise ka üllatun vahest kui allapoole vaatan!!!!


et kuhu ta rsk jälle kadunud on? vms?

lebovend
25.05.10, 13:24
j2lle te pritsite oma vastikut huumorit siin. miks te peate inimesele seda
nina alla h66ruma, kui ta on pandud sellisesse kehasse. geenidest p2rinev ju.
ja mis siis on, kui viimase 20 aastaga pole rankal seal allpool arengut olnud?
tal on teised voorused, n2iteks kutt beadib l6dvaga NL100t.

ESTPatrick
25.05.10, 13:34
Mu meelest täitsa ok! Põhitoiduks võiks olla siiski midagi kergemat. Näiteks maailma kiireim hea salat:

- Tomatid ja mozarella juustu tükeldad ära.
- Võtad supilusikatäie mett, ühe poti jagu basiiliku lehti, kaks supilusikatäit balsamicot ja kolm supilusika täit oliiviõli. Lased blenderiga või nuimikseriga läbi.
- Valad vastavalt tundele sobivas koguses segu tomatitele ja mozarellale peale.

Head isu!

P.S. Sobib ka ideaalselt naistuttavate üllatamiseks!

kust seda tellida saab, ise tegemiseks kuidagi palju elemente.

nomerlot
25.05.10, 13:42
6 komponenti ajaks igaühel juhtme kokku. Pasteedileib palju arusaadavam.

lebovend
25.05.10, 13:44
+ k6ik need vajaminevad k88gikombainid ja n6ud. p2rast nende puhastamine.
2kki peab veel fairyt ka kasutama. veearve suureneb, k2ed saavad m2rjaks.
sooja vett kasutada, siis l2heb eriti hulluks. no fuck seda k6ike vaja on. saan
v2ga h2sti aru priidust.

ranka
25.05.10, 13:44
j2lle te pritsite oma vastikut huumorit siin. miks te peate inimesele seda
nina alla h66ruma, kui ta on pandud sellisesse kehasse. geenidest p2rinev ju.
ja mis siis on, kui viimase 20 aastaga pole rankal seal allpool arengut olnud?
tal on teised voorused, n2iteks kutt beadib l6dvaga NL100t.

Jup viiendaks eluaastaks oli mu jube räige spoila kahejala vahel ning kui see oleks edasi arenenud siis oleks tõesti väga kurjaks asi kiskunud.

lebovend
25.05.10, 13:45
Jup viiendaks eluaastaks oli mu jube räige spoila kahejala vahel ning kui see oleks edasi arenenud siis oleks tõesti väga kurjaks asi kiskunud.

ok, lol'ed :D

nomerlot
25.05.10, 13:50
+ k6ik need vajaminevad k88gikombainid ja n6ud. p2rast nende puhastamine.
2kki peab veel fairyt ka kasutama. veearve suureneb, k2ed saavad m2rjaks.
sooja vett kasutada, siis l2heb eriti hulluks. no fuck seda k6ike vaja on. saan
v2ga h2sti aru priidust.

kui nüüd tõsiselt rääkida, siis minu meelest see mikseriteema on selle lihtsa salati juures overkill. Mina segaks ainult balsamico ja oliiviõli kergelt läbi (ei välista ka lihtsalt mõlema niristamist salatile, ilma eelneva segamiseta) ja paneks basiilikulehed niisama. Kui basiilikulehed on pigem suuremad, siis rebid sõrmedega tükkideks või hakid kergelt noaga üle. Purustatud pipart paneks ka peale.
EZ game.

nomerlot
25.05.10, 13:53
omg, kas üks minu postitus on siit ära kustutatud?
Tsensor, you popped my cherry! 8=)

ESTPatrick
25.05.10, 16:25
oma päevikus võtan selle õiguse. Ja ma tahaks näha seda päeva kui ma selle salati tegemise peale ise tulen ja ka ära teen.

nomerlot
25.05.10, 17:57
fair enough

ESTPatrick
26.05.10, 14:23
Teadeanne.

Kuna saan pidevalt kuus 1-2 päringut, et kas ma coachida sooviksin jne. Tegin mõttepausi ja otsustasin asja käima lükata, eelkõige seetõttu, et Antnx andis head kommentaarid minu kohta pärast testcoachingut temaga. Pakkumine ei ole mõeldud eriti massidele, sest seda aega on nagu teda ikka on - vähe. Eelisõigus kõigil, kes on mind juba varem pärinud - kui suudab seda tõestada, sest mul jube palju PM-e ja raske neis orienteeruda veidi.

Tutvustus (http://arion.pri.ee/estpatrick/coach.doc)

ESTPatrick
27.05.10, 12:57
Homme algab suure tõenäosusega mu reis Bulgaariasse (kui paduvihma ei saja) ja mõtlesin, et uurin mitu kilomeetrit sinna on umbes. Loomulikult olen ka seda varem uuurinud, kuid vahepeal on lõuna-Poolas üleujutused tekkinud ja oleks aeg uued kalkulatsioonid teha. Google mapis tegin random tee, mis 100% ei jää reaalsuses selliseks, sest mõtted mis tulevad tee peal on ALATI parimad ja ERINEVAD planeeritust.

panin miskid pidepunktid igatahes paika, kuna tõsine eesmärk on Dracula kindlus ära näha ja Moldaavias pits veini sisse libistada.

võimalik marsruut (http://maps.google.com/maps/ms?ie=UTF&msa=0&msid=109088463247286147195.000487911e18682368696)

variatsioon
27.05.10, 13:00
oot kuidas reisid?
kaherattalisega?

ESTPatrick
27.05.10, 13:03
oot kuidas reisid?
kaherattalisega?

mille muuga?

Blackbirds
27.05.10, 13:06
Moldovasse lastakse lebolt sisse?
Pole viisat vms. vaja?
Marsruut läheb läbi Transistria, sinna veel eriti kahtlane pääseda imo.

ESTPatrick
27.05.10, 13:12
Moldovasse lastakse lebolt sisse?
Pole viisat vms. vaja?
Marsruut läheb läbi Transistria, sinna veel eriti kahtlane pääseda imo.

netist uurisin, moldaavia 3 kuud viisavaba, transistiasse PEAKS saama 10h olla turisti eesmärgil. Moldaavias kuupalk ~120€, transistias 20-30€ hinnanguliselt

Madis_89
27.05.10, 13:16
Ja tagasitee? Läbi ukraina ja valgevene näiteks?

ESTPatrick
27.05.10, 13:17
Ja tagasitee? Läbi ukraina ja valgevene näiteks?

valgevene ainus riik kus viisat vaja peale venemaa. tagasi tulen ilmselt läbi Balkani riikide. Pole mõelnud 100% kui aus olla. kui aeg käes eks siis paista, äkki miskeid häid uusi ideid saanud hoopis

Blackbirds
27.05.10, 13:24
valgevene ainus riik kus viisat vaja peale venemaa. tagasi tulen ilmselt läbi Balkani riikide. Pole mõelnud 100% kui aus olla. kui aeg käes eks siis paista, äkki miskeid häid uusi ideid saanud hoopis
Olen sellise teose läbi lugenud nagu "Minu Moldova". Suht põnev riik, aga ega seal väga palju vaadata pole. Eestlased nende silmis tegijad, saad ballida seal.

ESTPatrick
27.05.10, 13:26
nägin ka seda raamatut poes, aga kuna ei ole plaanis seal kaua just olla, siis usun et saan googli abil hakkama.

olen avastanud et kui googli visata top10 ja riik/piirkond ja siis 2-3 linki läbi vaadata saab suht hea ülevaate põhilisest

Blackbirds
27.05.10, 13:29
olen avastanud et kui googli visata top10 ja riik/piirkond ja siis 2-3 linki läbi vaadata saab suht hea ülevaate põhilisest

eks ta nii kipub olema

rrrr
27.05.10, 14:18
Teadeanne.

Kuna saan pidevalt kuus 1-2 päringut, et kas ma coachida sooviksin jne. Tegin mõttepausi ja otsustasin asja käima lükata, eelkõige seetõttu, et Antnx andis head kommentaarid minu kohta pärast testcoachingut temaga. Pakkumine ei ole mõeldud eriti massidele, sest seda aega on nagu teda ikka on - vähe. Eelisõigus kõigil, kes on mind juba varem pärinud - kui suudab seda tõestada, sest mul jube palju PM-e ja raske neis orienteeruda veidi.

Tutvustus (http://arion.pri.ee/estpatrick/coach.doc)

Sihukest coachingu kokkuvõtet, logi või tehtud vidosid võiks lekitada kui vähegi kannatab. Midagi on kõrva taha panna kindlasti. Tihtipeale jääb paremini silma vigadega mäng kui veatu.

ESTPatrick
27.05.10, 14:29
Sihukest coachingu kokkuvõtet, logi või tehtud vidosid võiks lekitada kui vähegi kannatab. Midagi on kõrva taha panna kindlasti. Tihtipeale jääb paremini silma vigadega mäng kui veatu.

antnx video on mul olemas ja oli plaan ka see üles panna, kuid pokkeriprode server on praegu veel täis, igahetk peaks serveri ruum suurenema ja Klamber ei ole lihtsalt viitsinud sellega tegeleda tundub

pikk28
27.05.10, 15:04
krdi klamber ma ütlen

variatsioon
27.05.10, 15:20
estpatrick milline ratas sul on? nagu tavaline bike või spets reisimise chopper vsm?

PokerDevil
27.05.10, 15:32
Street/naked bike.

ESTPatrick
27.05.10, 15:41
estpatrick milline ratas sul on? nagu tavaline bike või spets reisimise chopper vsm?

http://www.1000hp.net/magazin/triumph/speed_triple/triumph_speed_triple_2008_3.jpg

ranka
27.05.10, 15:46
priit ma keerasin su toa teistpidi!! :=) viskan pärast sulle pildid kah, kui valma ning hetkel su 30" jurakas seisab köögi laua peal. tra kui hea on ülbata, kui priitu kodus ei ole.

variatsioon
27.05.10, 15:47
http://www.1000hp.net/magazin/triumph/speed_triple/triumph_speed_triple_2008_3.jpg

mm.. välimus on küll kena ;)

ESTPatrick
27.05.10, 15:47
priit ma keerasin su toa teistpidi!! :=) viskan pärast sulle pildid kah, kui valma ning hetkel su 30" jurakas seisab köögi laua peal. tra kui hea on ülbata, kui priitu kodus ei ole.


tulen siis panen perekonna pea sõna maksma

ESTPatrick
27.05.10, 15:48
mm.. välimus on küll kena ;)

mul obv veitsa rohkem visuaalseid lisandeid, kuskil päris pilt ka kindlasti mul olemas, 1tablin hetkel, kui kiirelt leian siis panen

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs390.snc3/23778_105579829484048_100000960947833_42044_709440 6_n.jpg

variatsioon
27.05.10, 15:51
ega sa seda bike mulle paariks nädalaks laenata ei taha?

PS. lubasi ei ole ja kui ära lõhun siis ei maksa kinni kh!

ESTPatrick
27.05.10, 15:52
selle aasta esimene sõit siis 2. aprillil

ESTPatrick
27.05.10, 15:52
ega sa seda bike mulle paariks nädalaks laenata ei taha?

PS. lubasi ei ole ja kui ära lõhun siis ei maksa kinni kh!

ei

ranka
27.05.10, 15:54
tulen siis panen perekonna pea sõna maksma
kumba pea?

mislinn
27.05.10, 15:55
Millegi pärast pole pilti näha...

ESTPatrick
27.05.10, 15:57
kumba pea?

oleneb kuidas tuborgi seis on külmkapis

ESTPatrick
27.05.10, 15:57
Millegi pärast pole pilti näha...

proovi nüüd, ega ta hea pilt ei ole. kaugelt tehtud. pärast kui ära pesen ja varustuse peale panen ehk tuleb meelde siis ka uus ja parem teha

sisuliselt on samad pildid ka siin olemas:
http://priidud.blogspot.com/2010/04/motohooaeg-algas.html

ranka
27.05.10, 16:03
Ou, kui ma laua kokku panen kas ma su teist 30" jurakat võin korra testida? Mõtlen, et paneks korraks kaks korda 30" taha ning siis vaataks kui mugav on`?

VisaHing
27.05.10, 16:10
estpatric sa pidavat kergem hit and runner olema? :D
vähemalt pokertableraitingsites mõned vennad kirjutavad seal.

ranka
27.05.10, 16:30
ESTPatrick ongi kõige suurem hit-and-runner, slowplayer, bumhunter ning wimper.

alaska
27.05.10, 16:44
ja luckbox.

tolmuahv
27.05.10, 16:49
ESTPatrick pidi lapsi sööma ja puhast tõrva peale jooma. Elmar Sepp pidi ta sõber olema. Koolis õpetas Villu Reiljani vend ta vargile.

Rage
27.05.10, 18:45
kui suur võiks olla reraise suurus olukorras:

EP betib 3BB, BTN tõstab 10BB peale ma SB pealt tahan veel tõsta, eeldusel et kõik on fullstackid ja otseselt fish või mingi erilist readi vastaste kohta pole

ranka
27.05.10, 19:29
Vaata mis ma su toaga tegin:

http://www.pokkeriprod.com/ranka/pildid/muu/Picture%20055.jpg


tünnnoh ikka igav?võta rahulikult ära spamma aega onoota nüüd
http://www.pokkeriprod.com/ranka/pildid/muu/Picture%20056.jpg
http://www.pokkeriprod.com/ranka/pildid/muu/Picture%20057.jpg

ESTPatrick
27.05.10, 19:37
ESTPatrick pidi lapsi sööma ja puhast tõrva peale jooma. Elmar Sepp pidi ta sõber olema. Koolis õpetas Villu Reiljani vend ta vargile.

lapsi ei sö, tõrva joomine võib olla reaalne, ei mälea kõiki neid üksikasju. Villu reiljani vend on aga ainet andnud küll, milleks oli Otsustusteooria

ESTPatrick
27.05.10, 19:38
kui suur võiks olla reraise suurus olukorras:

EP betib 3BB, BTN tõstab 10BB peale ma SB pealt tahan veel tõsta, eeldusel et kõik on fullstackid ja otseselt fish või mingi erilist readi vastaste kohta pole

miski 22-24bb vast hea, ei hirmuta miskit pocketit ehk ära, samas oddse ka ei anna.

variatsioon
27.05.10, 19:40
oot mis pull on ranka?
miks sa estpatricku juures läbustad?
üüri välja parem ;)

ESTPatrick
27.05.10, 19:40
Ou, kui ma laua kokku panen kas ma su teist 30" jurakat võin korra testida? Mõtlen, et paneks korraks kaks korda 30" taha ning siis vaataks kui mugav on`?

muidugi

ranka
27.05.10, 19:40
WTF? Mina ja ESTPatricku juurures?????? looool, see oli best level evar.

ESTPatrick
27.05.10, 19:42
estpatric sa pidavat kergem hit and runner olema? :D
vähemalt pokertableraitingsites mõned vennad kirjutavad seal.

cool, pole seda saiti ammu checkinud. eks vahel ikka tuleb nii välja, samas kui ma mängin tüüpidega päevast päeva, mis juttu saab hit n runnist olla kui järgmine päev annan võimaluse neil raha tagasi võita.

kui laud laguneb ei viitsi ka mina rake 2 agro regulari vastu geneda, obv tõmban minekut lauast. kui eelis kaob, on aeg lahkuda.

ESTPatrick
27.05.10, 19:43
WTF? Mina ja ESTPatricku juurures?????? looool, see oli best level evar.

jah raisk, ma pole kopikatki üüriraha näinud, kuid juba kolid ja tõstad tube ringi.

ranka
27.05.10, 19:43
Muideks soovitan sul kasutada multiquoeted. Postitusi mida tahad tsiteerida sellel vajuta + märk. Kui postitused valmis siis viimast quote ning kõik quoted olemas. Ei kao mõte/järg ära.

ESTPatrick
27.05.10, 19:48
estpatric sa pidavat kergem hit and runner olema? :D
vähemalt pokertableraitingsites mõned vennad kirjutavad seal.

ma ei leia, saad äkki miskit linki visata siia, täitsa huvitab, kes räägib.


Muideks soovitan sul kasutada multiquoeted. Postitusi mida tahad tsiteerida sellel vajuta + märk. Kui postitused valmis siis viimast quote ning kõik quoted olemas. Ei kao mõte/järg ära.

proovisin, töötab. aitüma

ESTPatrick
27.05.10, 20:25
panin mõned pildid ka üles, üldiselt hakkan reisit päris blogis ülevaadet andma vist, seal lihtsam pilte üles panna jne.

BLOGI (http://priidud.blogspot.com/2010/05/bulgaariaks-valmis-paev-0.html)

variatsioon
27.05.10, 20:27
teipisid väikse TV motika külge et saaks 1tablida?

btw kus pildid tehtud on?
päris solid place tundub.

ESTPatrick
27.05.10, 20:33
teipisid väikse TV motika külge et saaks 1tablida?

btw kus pildid tehtud on?
päris solid place tundub.

vanemate kodus

variatsioon
27.05.10, 20:35
aga tõsiselt ürita selle GPS ekraanil pokerdada.
pidur = call
gaas = raise
sidrun = fold

ESTPatrick
28.05.10, 20:44
ahaaa. Esimesed 10 inimest hääletuses on juba eksinud, jõudsin poola seega on see koos Eestiga 4s riik, milles olen see aasta jala maha pannud.

panin blogisse ka tänase päeva seikluse kirja, juhtus nii mõndagi.

http://priidud.blogspot.com/2010/05/sidur-pidur-gaas-gaas-sidur-gaas-gaas.html

erilisi pilte pole, kuid proovin hiljem mõne pildi ka lisada, hetkel kõrtsis ja unustasin fotoka tuppa

PS: käisin Poola McDonaldsis ka juba ära

mislinn
28.05.10, 21:03
Tsehhis imo parim õlu mida kunagi maitsnud olen...lugesin blogist, et plaan sinna minna

ESTPatrick
28.05.10, 21:08
ära karda, see joomata kindlasti ei jää, oleneb aint kas ööbin tsehhis või ungaris. kõik oleneb kuidas varssavi liiklus homme on ja kaua teeninduses aega läheb piduritega. kui läheb kaua tuleb teine öö poolas veeta ja järgmine hungaris ilmselt vms. eks aeg näita pole mõtet planeerida planeerimatut

Kotkas1000
29.05.10, 12:28
Äge seiklus sul. Aga minul tekib lihtsalt küsimus, miks sa ei lasknud selliseid elementaarseid asju nagu REHVID ja PIDURID üle vaadata enne sellisele matkale minemist???? Kõlab naljakalt natuke :)

pastilaa
29.05.10, 12:50
Tore reisikiri - tuleb jälgima hakata. Nael kummi!

H2O
29.05.10, 12:54
aga tõsiselt ürita selle GPS ekraanil pokerdada.
pidur = call
gaas = raise
sidrun = fold

Lol nuts.

Võmm küsib kuhu kiirendad, aga mul tulid pocket äsaad kätte.

ESTPatrick
29.05.10, 19:19
Äge seiklus sul. Aga minul tekib lihtsalt küsimus, miks sa ei lasknud selliseid elementaarseid asju nagu REHVID ja PIDURID üle vaadata enne sellisele matkale minemist???? Kõlab naljakalt natuke :)

sest pidurid töötasid ideaalselt sinnani kuni rehve vahetama hakati ja rehvid kuluvad teatavasti lõpus väga kiiresti, viimane sai saksamaalt eelmine aasta osteud. eelmine rehv pidas 10,5k km vastu siis see aint 6k, seega eeldasin et saan ca 4-5k km veel võita, selle vahemaaga oleksin jüudnud bulgaaria, kus leidsin endale sobilikud Pirelli rehvid. ainuke jama et saksas alla pandud rehvid olid vist miski pehme seguga, sest lõpp läks tõesti kiirelt.

aga sain ka juba soovituse mida järgmine kord kasutada: MIchelin Pilot Road 2, pidavat 15k km vastu pidama. elu õpetab.

PS: veel 7 inimest pani täiega mööda küsitluses. olen Tšehhis, seega 5. riik kirjas

ESTPatrick
29.05.10, 20:15
http://priidud.blogspot.com/2010/05/kirjutasin-juba-pika-jutu-valmis-kuid.html

MrRiver
29.05.10, 20:23
LOL@hotellituba

Dogers
29.05.10, 20:26
Chill tripp, vat see on vabadus. :)

ESTPatrick
29.05.10, 20:58
panin vähe rasvasema posti, ei saanud asja ikka nii jätta, urquell toob häid mõtteid

cypher
29.05.10, 23:26
Väga huvitav lugemine.

variatsioon
30.05.10, 01:03
GL

Dogers
30.05.10, 01:34
Suure-Jaanist alustasid?

masterpuppet
30.05.10, 05:46
Jesh. Paar sõbrannat isegi olid teadlikud Suure-Jaaani leitsist ja estpatricust, Eesti on väike!

rohelinekonn
30.05.10, 09:40
viinanina ma panin 50

ESTPatrick
30.05.10, 23:43
panin blogisse mõlemad osad nüüd. 3. päev kaetud suht

onuark
31.05.10, 00:55
väga vinge, head reisi jätku ;)

ESTPatrick
31.05.10, 18:54
Transilvaanias kohal, homme Dracula lossi. uuendasin blogi ka, nüüd restauranti sööki ja jooki nautima

EDIT: Rumeenia siis selle reisi esimene riik, kus ma varem käinud ei olnud. väärt värk

Tigrano
31.05.10, 19:19
Väga pro ettevõttmine ja reisikirjeldus.

ESTPatrick
04.06.10, 09:02
jõudsin bulgaaria hästi ammu juba, vahepeal netti ei saanud nii enda kui teiste vastuseisu tõttu. asju on juhtunud, peaaegu kõike mida kujutada noorsoo hing võib

vilkar
04.06.10, 09:12
jõudsin bulgaaria hästi ammu juba, vahepeal netti ei saanud nii enda kui teiste vastuseisu tõttu. asju on juhtunud, peaaegu kõike mida kujutada noorsoo hing võib

kuidas kohalikud naised on :D???

ESTPatrick
04.06.10, 09:21
odavad

rohelinekonn
04.06.10, 09:24
ss

Pumper
04.06.10, 10:15
Räägi kuda sa palja persega mööda hotelli seiklesid?

PS kas pepu ka valutab:D:D:D?

pastilaa
04.06.10, 12:25
Sulle kui ka teistele maanteehuntidele äkki pakub huvi - http:/// (maps.google.com) testimiseks minna näiteks Helsingi juurde. Zoomi sisse ja lohista kõrval olev kollane mehike mingi tänava peale. Ruumiline panoraam, Tallinn pidi olema mõõtmisel.

ESTPatrick
05.06.10, 11:48
Räägi kuda sa palja persega mööda hotelli seiklesid?

PS kas pepu ka valutab:D:D:D?

pole kuulnudki, ajad sassi kedagi vist. miks laimad`?

ESTPatrick
05.06.10, 12:01
panin ka oma eilse live sessiooni 100% ülevaate üle, kus pole ühtegi kätt välja jäetud:

http://priidud.blogspot.com/2010/06/kainus-on.html

Homme ideaalis hakkan siis edasi sõitma kuhugi suunas, veel pole mõelnud kuhu täpselt. ilmselt vaatan kuhu ära eksin sinna ka lähen. Türgi või kreeka siis pigem reaalsed suunad

ESTPatrick
05.06.10, 22:25
panin blogisse paar pilti ka lõpuks üles

ROTT RUUDI
05.06.10, 22:31
Salliga ja riides olles on fun päikest võtta?:D

ESTPatrick
06.06.10, 19:55
Salliga ja riides olles on fun päikest võtta?:D

parim, ei hakka peale. pluss koguaeg säilib võimalus ergutada eestlasi

rahvavaenlane
06.06.10, 20:06
türgi poole sõidad, siis käi kindlasti nessebarist ja sozopolist läbi, üliilusad linnad.

ESTPatrick
06.06.10, 20:35
türgi poole sõidad, siis käi kindlasti nessebarist ja sozopolist läbi, üliilusad linnad.

juba kreekas, jube Uni ja väsimus oli ja vihma ka sadas ja nägin küll silti, aga jätsin midagi järgmiseks korraks ka. ja nessebar asub bulgaarias suht kindlalt.

rahvavaenlane
06.06.10, 20:37
juba kreekas, jube Uni ja väsimus oli ja vihma ka sadas ja nägin küll silti, aga jätsin midagi järgmiseks korraks ka. ja nessebar asub bulgaarias suht kindlalt.

sozopol ka, ca 30 km burgasest türgi poole. ma arvasin, et sa liivadel alles:biggrin:

ESTPatrick
06.06.10, 20:39
panin just minut tagasi ka blogisse tänase päeva

ESTPatrick
06.06.10, 20:45
PS: järgmised 21 inimest, kes pakkusid et piirdun AINULT 10 riigiga on võidetud minu poolt, kaikavedu jätkub 50ne poole. hetkel siis 11, sh. 3 täiesti uut riiki

Svenza
06.06.10, 22:30
Väärt story

ESTPatrick
06.06.10, 23:10
see on ainult jäämäe veealune blogi osa, mõned on kuulnud muid asju ka mida avaldada ma veel ei julge. võib-olla ainult näost näkku

alaska
07.06.10, 09:58
see on ainult jäämäe veealune blogi osa, mõned on kuulnud muid asju ka mida avaldada ma veel ei julge. võib-olla ainult näost näkku

ei näidanud suunda?

ESTPatrick
07.06.10, 18:53
panin uuenduse ka blogisse.

ranka
07.06.10, 19:31
Kuuled absoluutselt mitte kedagi ei huvita su blogi ja miskid mõttetud reisi teemad. Saa normaalseks ja hakka bemmist ning bad beatidest pilte postitama siis ehk ka lugejaskond tõuseb :)

PS! Mõlema venna suhtes nali obv.

Rage
07.06.10, 19:47
kas ja milliste flopide/vastaste puhul leidub sinu arsenalis potsize cbet flopis?

leits
07.06.10, 19:50
kas ja milliste flopide/vastaste puhul leidub sinu arsenalis potsize cbet flopis?

mul on sellises flopil: 297, mul JK (fishi vastu)

ranka
07.06.10, 19:51
kas ja milliste flopide/vastaste puhul leidub sinu arsenalis potsize cbet flopis?

Kuna ESTPatrick läks ise kempsu siis vastan tema eest - sitting out vastaste vastu!

ESTPatrick
07.06.10, 19:53
kas ja milliste flopide/vastaste puhul leidub sinu arsenalis potsize cbet flopis?

kui tunne on või kui mul liiga hea käsi ja maas miski ilge draw ja liiga palju kliente, karistan, panen ka overbette vahel sellises olukorras kui tunne on, kui draw on ega fish ei foldi anyway


Kuna ESTPatrick läks ise kempsu siis vastan tema eest - sitting out vastaste vastu!

see on suht kindel

lenC
07.06.10, 19:54
limbitud pottides, sitoutijate vastu on targem ikka minbet panna

ranka
07.06.10, 20:01
minbet on vaekuritele; põhimõtte pärast juba lükkan pangasuuruse panuse ette.

ESTPatrick
07.06.10, 20:01
limbitud pottides, sitoutijate vastu on targem ikka minbet panna

maksimeerin FE-d

Rage
07.06.10, 20:20
mhm.. drawde vastu potsize? miks? piisab sellest kui betid nii palju et poleks oddse.. made hand callib nii ehk naa potsize beti ka

andu_andu
07.06.10, 20:25
mhm.. drawde vastu potsize? miks? piisab sellest kui betid nii palju et poleks oddse.. made hand callib nii ehk naa potsize beti ka

kui on hea käsi, mis teise hea(parema) käe vastu nagunii broke läheb siis on mõtekas panna maksimaalselt suuri panuseid ( oletades, et fold equity on sama, antud juhul väike ), et lasta vastasel teha suuremat viga( long runnis me võidame selle pealt ).

ranka
07.06.10, 20:28
mhm.. drawde vastu potsize? miks? piisab sellest kui betid nii palju et poleks oddse.. made hand callib nii ehk naa potsize beti ka

Kui vastasel ei ole pot oddse siis see ei tähenda seda, et tal ei ole implied oddse. Kui sa tahad flopis vastu oddse bettida siis 100BB stackide juures peaks see olema ülisuur overbet ala betid 10BB potti miski 50BB-d.

ranka
07.06.10, 20:41
mhm.. drawde vastu potsize? miks? piisab sellest kui betid nii palju et poleks oddse.. made hand callib nii ehk naa potsize beti ka

Tegelt ma tahaks siin natuke pikemalt peatuuuuudaaaaa, sest sa oled vist asjast valesti aru saand (või äkki hoopis olen).

Võtame ühe kena actioni. Sina sitsid Nupul ja sinuni kõik loobusid. Sa avastad, et sul käes kenad mustad ässad ning avad 3BB (stäkid 100BB), Väike Blaind loobub ning muhedalt peeru täis näoga Suur Blaind maksab su panuse kinni ja võtab flopi, milleks on Q :heart: 7 :heart: 2 :club: ning Suur Blaind checkib.

Siin kohustuslik ja standartne teha 2010-nda aasta hit-singel nimega jätkupanus. Teed 60% panga suuruse tõste, mis automaatselt võtab Suurelt Blaindilt ära kõik tõmbamiseks vajalikud pot oddsid.

See raisk Suur Blaind callis, turni tuli järgmine ärtu, sa panustad, Suur Blaind tõstab, sa lähed all-in, ta callib ja näitab masti ning sa kaotad suuuuure panga. Kas sa nüüd õigustad end, et sa tegid kõik õigesti, et tal ei olnud pot oddse ja tegi kaotava mängu?

Jah ta tegi kaotava mängu kui peale floppi enam kaarte ei tuleks aga kuna hunnik kulda oli Teil taga siis võis ta teha matemaatilise vea aga kuna ta vaatas mitu tänavat ette siis tegi ta üldkokkuvõttes kasumliku mängu (täpselt sama olukord on ju ka kolmikutega - preflop oled sitaks taga aga postflop ees ning raha mis juurde tuleb korvab preflop taga olemise ning tihti check-foldimise).

See nüüd muidugi ei tähenda, et sa pead flopis panema miski 40BB-d. Sel juhul ta tõesti drawga callides teeks suure vea. Ja samuti ei tähenda see seda ,et sa teed normaalsuuruses jätkupanuse ning siis kui tuleb ärtu maha kohe checkid käe läbi.

No! Sa peadki tegema sellise panuse, et sa hoiaks sees ta väga palju käsi ning täpselt nii suure ,et sa saaksid vajadusel turnil põgeneda (kui on olemas read). Sel juhul ta küll tõmbe kättesaamisel saab sult lisaraha (saagu või kogu stack) aga kuna ta range on laiem kui tõmbed ning enamus ajast on ta taga siis long runis sa ekstraktid selle raha muude käte arvelt tagasi.

Kokkuvõttes Te ei pea vaata ühte kindlat kätt vaid peate võrdlema tema callimis equityt. Kui sinu equityt on parem kui tema call equityt siis on see bet ehk valuebet ehk te olete ees. Kui ta foldib välja paremat siis on Teie equity küll sitem aga seda nimetatakse bluffiks.

Cliffnote: Pot oddsid drawde juures suht tähtsusetud, implied oddsid tähtsamad, võrrelge enda ranget (siin võin panna puusse ja parandage kui eksin aga siin vaakumis võite vaadata oma kahte kaarti, regularide vastu peaksite ka vaatama oma ranget) tema range vastu, mitte kindlaid käsi!

Ning mis kõige tähtsam - kuna üks konkreetne käsi on täiesti bshti siis igasugu EV valemid, mida suured proged arvutavad jooksevadki siin võssa.

ESTPatrick
07.06.10, 21:57
mina mõtlesin niimoodi, et käed mida ma foldida ei taha, mis ei pruugi veel made handid olla kuid omavada väga suurt equityt proovin ma kas flopis allinn saada ohtlikul flopil või siis võtta surnud raha kui paremat ei saa

nt mul Q9 @btn ja flop miski Q97sss, siis ma laksin siin nii palju kuii võimalik, sest ükski As siin ei foldi anyway ja pigem raisib mu imelikku suurt betti ja kehvem 2 paari või miski gay draw võib ka lolliks minna ja ma ei usu et miski QJ, QK ka foldib vähemalt ühele tänavale. või kui mul on samal boardil nt Asx, siis ma võin kas panustada standardi, miski väikse või poti, sest selle käe equity on hea suht-koht ainult flopil

kõik on siiski diskussiooniline ja nõuab riidi või sessi eelnevaid käsi et niimoodi teha - pole standard

ranka
07.06.10, 23:00
See Q97sss on ju mega pask näide (analoogne käsi oli just -andrese-'el), sest iga flush draw millel on ülekaardid + paar (Ad7x, KdQx) on flip, paar + FD (7x8d) on 40%, flushi ja seti vastu pikalt taga ning ainukeseks lootuseks ongi, et tal on TP ilma redrawta või siis miski närune OESD. Kuna board on ohtlik siis sa hakkad suurte jõnglasbettidega välja foldima käsi, millel ei ole redrawsid ning hakkad kohtuma vastase top rangega, mille vastu sul equity on pask.

Elu eest tulekski raha sisse ajada kätega, mis vajavad fold equityt (suured tõmbed) või väga suured käed väga ohtlikel boardidel (enamasti setid või siis ülepaarid teatud laudadel).

Ülejäänud käed peaksid mängima vastavalt panga suurusele (3betted potid)

Peale selle kui käel equity on sinna flipi lähedale (teie peate põiklema tõmbe kaartide eest) ja teil on positsioon siis tihti on mõtekam vaadata turni ning nii alandada vastase tõmmete equityt. Tulevased halvad kaardid on ka halvad vastasele, sest made tõmmetega ta ei saa Teie stacki ja kui tal suur käsi siis ta ei julge lihtsalt piisavalt valuebettida.

nomerlot
08.06.10, 09:20
Jõnglasbettidega? :D
ma loodan, et see sõna on uue raamatu sõnastikus ka sees.

Rage
08.06.10, 09:40
väga tore.. sain mõtteid juurde.. tähh..

ranka
08.06.10, 12:49
Jõnglasbettidega? :D
ma loodan, et see sõna on uue raamatu sõnastikus ka sees.

Sellise suhtumisega sa kaugele raamatus ei jõua :P

ESTPatrick
09.06.10, 22:43
http://priidud.blogspot.com/2010/06/12-paev-laiskuslikust-edust-ebaedusse.html

hiljem kirjutan ka tänase päeva

ESTPatrick
09.06.10, 22:56
järgmised 7 hääletuses ära võidetud. 14 riiki olemas

ESTPatrick
10.06.10, 00:38
Lisasin ka albaania siis

5050km tehtud

ESTPatrick
10.06.10, 08:40
võtsin lisapäeva dubrovniku ära, kas keegi oskab peale selle vanalinna miskit kohta soovitada mis suht kohustuslik ära näha. võtsin linnakaardi ja miskid ekskursioonid sedelid, aga pole veel süvenenud nendesse.

mupsik
10.06.10, 10:53
Dubrovnikus peale vanalinna eriti midagi teha/vaadata ei ole. Soovitan kindlasti Plitvice järvede juurest läbi sõita, seal oli väga ilus. Samuti on Split suht kena linnake põhjapool.

ESTPatrick
10.06.10, 13:16
Dubrovnikus peale vanalinna eriti midagi teha/vaadata ei ole. Soovitan kindlasti Plitvice järvede juurest läbi sõita, seal oli väga ilus. Samuti on Split suht kena linnake põhjapool.

Splitti ilmselt ei jõua, aga need järved ongi homseks kavas. mõtlengi, et kuidas aega planeerida. peaks ilmselt väga vara ärkama et seal kauem tiksuda.
Oskad miskit linna, kohta soovitada kuhu ennast maha parkida?

ESTPatrick
10.06.10, 13:19
Igatahes sain mõlemad rehvid vahetatud ja soki ja särgi hunniku ostetud. edasi jälle lihtsam

mupsik
10.06.10, 15:21
No need järved asuvad metsade vahel looduses ja mingit linna/asulat ei mäleta küll et seal väga ligidal oleks olnud.

ESTPatrick
10.06.10, 15:41
No need järved asuvad metsade vahel looduses ja mingit linna/asulat ei mäleta küll et seal väga ligidal oleks olnud.

pean miadgi välja mõtlema siis, motoriietuses ma seal olla küll ei tahaks, sulan veel väiksemaks muidu

vsiu100
10.06.10, 15:52
pean miadgi välja mõtlema siis, motoriietuses ma seal olla küll ei tahaks, sulan veel väiksemaks muidu

mission impossible imo.

rohkem pilte....

ESTPatrick
10.06.10, 17:24
mission impossible imo.

rohkem pilte....

pole eriti pildistaja tüüp, aga eks ma proovin

ESTPatrick
10.06.10, 21:01
mission impossible imo.

rohkem pilte....

sinule mõeldes panin täna lausa 5 pilti üles

Madis_89
10.06.10, 22:39
Väga hea lugemine, anna aga minna :)

ESTPatrick
10.06.10, 23:13
mida rohkem tagasisidet seda rohkem indu saan kirjutamiseks

kip
11.06.10, 07:24
mida rohkem pilte seda uhkem, edu!

Dogers
11.06.10, 07:54
Edu, ma loen juba 2 korda päevas seda blogi. :D

Pahvak
11.06.10, 08:03
Mul RSS feedsis. Motivatsioonipost. ;)

pikk28
11.06.10, 08:50
edu kirjutamisel! lugejaid kindlasti jätkub

ESTPatrick
11.06.10, 09:16
mõtlesin enne magama minekut, et lähen täna siiski Bosnia ja hertsogoviinasse, tsekin selle üle. suuri plaane pole mõelnud, lähen Mostari linna riigi sümboliks peetud ja ilmselt siiani peetavat silda vaatama. Seal otsustan edasi, kui pole erii isu siis suund Plivicka järvede poole. eks näis.

mainitud sild (http://www.google.co.uk/images?hl=en&source=imghp&q=mostar&gbv=2&aq=f&aqi=g5g-s1g4&aql=&oq=&gs_rfai=)

Owner85
11.06.10, 10:43
Võimas ja julge ettevõtmine,võib mõnus vabaduse tunne olla küll!

Rage
11.06.10, 10:46
huvitav blogi on, iga päev loen... ise mõtlen, et kas sellise pika reisi peale motost kopp ette ei saa? Ma ise peale Krimi autotripi küll ca nädal aega ei tundnud erilist vaimustust rooli istuda..

farik666
11.06.10, 11:24
Milline riik kõige odavam on olnd siiamaani mida külastanud?? Mõtlen elu..söök, ööbimine..jook.. jne

ESTPatrick
11.06.10, 16:10
huvitav blogi on, iga päev loen... ise mõtlen, et kas sellise pika reisi peale motost kopp ette ei saa? Ma ise peale Krimi autotripi küll ca nädal aega ei tundnud erilist vaimustust rooli istuda..

sellepärast ma ei sõidagi järjest igapäev, lõõgastav puhkus bulgaarias Golden sandsis ja eilne vaba päev dubrovnikus laadivad isu jälle üles.


Milline riik kõige odavam on olnd siiamaani mida külastanud?? Mõtlen elu..söök, ööbimine..jook.. jne

ei oska öelda, bensiin kõikjal suht sama. Albaania peaks reaalselt kõige odavam olema, samas ega Bulgaaria ja Rumeenia ööbimine ja värk ka kallis ei olnud, Rumeenias tundus kuidagi eriti odav, aga seal jälle oli kõrvalistes kohtades vähe turiste/inimesi, mistõttu tundsid kuidagi üksikuna suures hotellis. samas midagi üle mõistuse pole kusagil, suht sama eestiga või pigem odavam ütleks. eelkõige söök ja õlu on kindlasti sama tallinnaga või tsipa odavam. öööbimine obv vastavalt maitsele, ma kõige odavamaid pole j´ust võtnud, läinud ikka kindla peale välja et saan 100% välja pu´hatud, wifi on olemas ja kõik on lähedal.


PS Bosnias käidud kuid tagasi Horvaatias mere äärt pidi üles poole sõitmas, liiga kihvt tee on et ära tulla. Lisaks Bosnias oli nii kohutavalt palav ja lämbe, siisn vähemalt merõhk veidigi niiskust annab. +32 näitasid bensukad jälle. Hetkel jäätisekohvikus söön šhokolaadi jäätist ja joon apelsini mahla, Makarska linnas vms

ESTPatrick
11.06.10, 16:42
panin kerge uuenduse ja 4 pilti bloggggi

ranka
11.06.10, 18:58
AGA BIITWE?!!!!

ESTPatrick
11.06.10, 19:47
pole mänginud see kuu eriti miski 20 kätt tegin ja jäin vist 15$ plussi, siis väsisin

ESTPatrick
12.06.10, 21:09
panin kerge posti, pilte laadides jooksis kokku, laen nüüd 1-2 kaupa pilt juurde

EDIT: 5 pilti üleval nüüd, rohkem ei pane

ESTPatrick
12.06.10, 22:44
on kellegil head ideed kuhu ma võiks edasi minna?

Endal on paar ideed, nagu San Marino ja korra Lõuna-Saksamaal ära käia. aga mitte midagi mis müüks sekundiga. Sloveenia on ainuke kuhu tahan minna, aga pärast seda on hetkel ideid küll, aga mitte midagi kindlat

mkva
12.06.10, 22:48
come come to the spain

ESTPatrick
12.06.10, 22:51
come come to the spain

kusjuures see ongi see mõte mida ma siin ei avaldanud, aint 1800km sinna. Enne just uurisin google mapist.

Sa seal, mis kandis? Barcelona?

alaska
13.06.10, 12:39
lahe lugemine!

Ei taha küll tööasjadega segada, aga mulle jäi kõrva ühe hea mängija lause:

"I always felt that for some reason when i play headsup i get extraordinary feels for my opponents but in 6max i almost never got that same feel. It’s incredibly important to be able to get this feel because than i can make the proper adjustments to my opponents and it allows me to maker tighter folds, better calls, and bigger bluffs."

Kas sul on kah nii, et mängid nagu iga vastasega eraldi HU 6 max lauas, võttes pidevalt arvesse eelnevaid olukordi? Paljude vastasetega sa seda teha jõuad? Jälgid ainult häid mängijaid ja fishid paned eraldi kokku?

ESTPatrick
13.06.10, 13:21
pigem lahterdamine kui eelnevat metat pole olnud. kui metat ei ole siis ei ole mõtet eeldada et vastane peaks järksu hullu bluffi tegema vms. kui juba sessi ajal keegi millegagi vahele jäänud siis läheb jah selliseks tunnetuseks ära. mida rohkem mängida(tundides, mitte käte arvus vähe laudu), seda paremini peaks selliseid otsuseid suutma edukalt vastu võtta. õhku joon on.

50CandyJoe
13.06.10, 14:27
kui Barca poole suuna võtad, ära seal valvust kaota. Pikanäpu mehed on seal tõesti osavad, endal õnnestus nädal tagasi seal rahakotist, id kaardist ja õnneks vaid 20 kaasavõetud eurost tänava peal ilma jääda.

mkva
13.06.10, 15:15
kusjuures see ongi see mõte mida ma siin ei avaldanud, aint 1800km sinna. Enne just uurisin google mapist.

Sa seal, mis kandis? Barcelona?

Costa del solis olen. olin barcelonas mõned päevad tagasi. Väga kihft linn on, kindlasti soovitan käija kui võimalus on.

ESTPatrick
13.06.10, 18:11
Costa del solis olen. olin barcelonas mõned päevad tagasi. Väga kihft linn on, kindlasti soovitan käija kui võimalus on.

elad või tuusikul?

ESTPatrick
13.06.10, 18:16
panin kerge uuenduse ka tänsest, mitte midagi erilist, kuid kirja tuli panna. pilt ka hotelliaknast

isenseven
13.06.10, 18:32
Mõnus lugemine tõesti....ratas saab korralikult vatti :D

ESTPatrick
13.06.10, 18:37
Mõnus lugemine tõesti....ratas saab korralikult vatti :D

selleks ta ostetud saigi, mitte Statoilis chillimiseks

Googeldasin Sloveeniat ja tundub suht tegija riik, ei teagi mida teha seal, tundub et võtab mitu päeva.

http://www.slowtrav.com/eastern_europe/ml_slovenia.htm andmetel peaks suht kohustuslikud kohad olema Bled´i järv ja Skocjan´i koobas @Divaca. Lisaks tundub et kuumaõhupalliga sõit on suht popp seal, kuid miinimum on 2 inimest, peab kähku tutvusi sobitama hakkama. sinna oleks küll vaja kindlalt minna.

mkva
13.06.10, 19:17
elad või tuusikul?

living

Rage
13.06.10, 19:25
oda raamatu esitlemise ajaks ei pidanud tagasi Eestis olema??

ESTPatrick
13.06.10, 19:29
oda raamatu esitlemise ajaks ei pidanud tagasi Eestis olema??

natuke vist pidin. Lasen üle, nimi kaanel. sellest piisab mulle.

Lutzky
13.06.10, 19:31
õige. staaride asi. lucky kihutamisel.

Rage
13.06.10, 19:31
natuke vist pidin. Lasen üle, nimi kaanel. sellest piisab mulle.
ma lootsin sult raamatusse pühenduse saada.. a la never openlimp vms.. koos autogrammiga..

ESTPatrick
13.06.10, 19:34
ma lootsin sult raamatusse pühenduse saada.. a la never openlimp vms.. koos autogrammiga..

ilusti küsides võin alati ka hiljem selle anda

ESTPatrick
13.06.10, 20:46
hull möll läks linnas lahti, sisuliselt üle linna käis selline hõiskamine ja nüüd laul ka üle linna kuulda.

vaatan uudiseid, saksamaa lõi värava. mis veel saksamaalsiis olla võiks

nikitheone
13.06.10, 21:00
kaks juba

rohelinekonn
14.06.10, 11:16
ilusti küsides võin alati ka hiljem selle anda

eestisse tagasi tuled siis teem ühe korraliku peo ja tõmbame täpiks

ESTPatrick
14.06.10, 18:58
eestisse tagasi tuled siis teem ühe korraliku peo ja tõmbame täpiks

Folk-le on plaan minna, sa tee enne load ära kui täppidest tuled rääkima

ESTPatrick
14.06.10, 19:44
uuendasin vähe blogi ka

PS järgmised 13 inimest võidetud minupoolt, kes alahindasid mu reisihimu ja alles on juuni

Dogers
14.06.10, 22:29
ma panin 30, et rummi ka ikka saaks, aega veel on :D

ESTPatrick
14.06.10, 23:14
ma panin 30, et rummi ka ikka saaks, aega veel on :D

30 on juba enam-vähem pakkumine, loodan selle siiski kuhjaga täis teha.
Võtsin siin Bled-s lisapäeva, proovin homme ümbrust vaadelda, ujuma ehk minnagi ja ideepoolest ka pokkerit vähe mängida.

lisapäeva võtsin obv tänu juhusele, sest lubasin et kui teen hea tunniajase sessi siis võtan lisapäeva. obv sain AA vs KK jne ja saingi eesmärgiks seatud summa täis 35-minutilise sessiga, insta aknad kinni ja pubisse itaalia mängu vaatama. 2. poolaega aint nägin, mis oli suht normal itaalia poolt isegi, näha oli et viik neid ei rahuldanud.

Ahangama
15.06.10, 02:37
[..uuris kus mu ratas et isiklikult valvab. Ta ka loodab motomeheks saada kunagi ja ütles et kuna tal viimane tööpäev, siis tal suht savi ka.]
Hoiaks igaks juhuks vennal silma peal :D

Muidu hea blogi ja nice trip.

ESTPatrick
15.06.10, 09:12
[..uuris kus mu ratas et isiklikult valvab. Ta ka loodab motomeheks saada kunagi ja ütles et kuna tal viimane tööpäev, siis tal suht savi ka.]
Hoiaks igaks juhuks vennal silma peal :D

Muidu hea blogi ja nice trip.

no risk, mul kasko ja signa, mis üürgab teise linna otsa ka välja. endalegi käib närvidele, nii valju

leits
15.06.10, 09:59
olen uhke su yle

Potik
15.06.10, 11:22
Lillas särgis vend tšekkib sind rämedalt. :D
Aga edu muidu!

http://4.bp.blogspot.com/_raiMDAkeAbQ/TBZomu8l0DI/AAAAAAAAANw/oQBnaO_Wx_Q/s1600/P1010592.JPG

H2O
15.06.10, 12:56
Lillas särgis vend tšekkib sind rämedalt. :D
Aga edu muidu!

http://4.bp.blogspot.com/_raiMDAkeAbQ/TBZomu8l0DI/AAAAAAAAANw/oQBnaO_Wx_Q/s1600/P1010592.JPG

Enamvähem moosi nägu kah peas :D:D

ESTPatrick
15.06.10, 14:29
eks on mida ihaldada ka ju

ESTPatrick
15.06.10, 14:42
panin kerge uuenduse blogisse

ESTPatrick
15.06.10, 17:44
klassivend saatis video ja esmakordselt peab kaaluma varianti, et see vend on kõvem vend kui chuck norris, võib-olla vanem vend:

_K9AxO5t4BE&feature=player_embedded#

Oliverk
15.06.10, 17:45
Nu plät. Lootsin midagi head aga saa panid NII old video.

ESTPatrick
15.06.10, 17:46
Nu plät. Lootsin midagi head aga saa panid NII old video.

minu jaoks uus

rohelinekonn
15.06.10, 17:56
kuradi hea video pole sellist väärt kraami ammu näinud

ESTPatrick
15.06.10, 19:56
sain just oma elu ühe parima hot dogi. tõesti lihtsalt super oli. (panin blogisse pildi ka asukohast)

Igahetk linna Brasiilia-Põhja Korea mängu vaatama

ingu
15.06.10, 20:06
kus see sinu table selection video/artikkel asub

ESTPatrick
15.06.10, 20:10
kus see sinu table selection video/artikkel asub

pokkeriprodes tõesti link ei töötanud, aga siin ehk töötab (ei kontrollinud):
http://www.pokkerivideod.com/?video=26

Fabulous
15.06.10, 20:36
klassivend saatis video ja esmakordselt peab kaaluma varianti, et see vend on kõvem vend kui chuck norris, võib-olla vanem vend:

_K9AxO5t4BE&feature=player_embedded#
ROFL, hobusega driftib veoauto alt läbi :biggrin: ( see koht nõudis lausa mitmekordset vaatamist ).

ESTPatrick
17.06.10, 19:25
Hallo Freunde, ich bin zurück.

panin blogisse kerge uuenduse eelmisest kahest päevast.

ESTPatrick
18.06.10, 15:00
20 riiki sain täis Lichtensteini jõudmisega, olen siin varem ka käinud, kuid siiski suht vinge riik tundub. seekord ehk jõuan kõik muuseumid ka läbi käia ja linna peal ringi vaadata. peaks lihtne suht olema. riik just väga suur ei ole

ESTPatrick
19.06.10, 10:21
panin blogisse eilse päeva uuenduse. hetkel suht tugevalt sajab, riided on mõned ära kuivanud mõned mitte eilsest. tuleb üks vahva etapp täna.

nalg
19.06.10, 10:26
hahahahahaha, see hobuse drift on üleprahi :D:D

ESTPatrick
19.06.10, 19:27
imelik jah, et enne seda näinud ei olnud. tuleks veel täispikk film kuskilt leida ja ära vaadata. tundub lollikindel klassika.

PS: panin blogi ka vähe

ESTPatrick
19.06.10, 20:49
unustasin mainida, et järgmised 9 võidetud minu poolt, kes arvasid et AINULT 20 riigiga piirdun. tänasega sai 21 riiki täis

Madis Very
19.06.10, 20:55
Huvitav blogi ja head reisimist !!

ESTPatrick
19.06.10, 21:03
isa andis hea idee just, et võiksin aafrikasse ka minna, kuskilt gibraltari juurest peaks üle väina praam minema. peab asja uurima ja mõtlema. iseenesest suht hea mõte

PS: kas keegi oskab kuidas settinguid muuta et prantsusmaal mängida saaks, tavalised 8.8.8.8 ja 8.8.4.4 ei tööta siin

Maison
19.06.10, 21:37
gibraltaltarilt olen üle sõitnud marokosse, mis iseenesest peaks aafrika olema nagu tavainimene seda ette kujutab aga tegelikult seal aafrikat ei näe, puhas araabia maa. Neegreid nägin 10 päeva jooksul ühekäe sõrmede jagu, kui aafrikat tahad avastada pead sealt päris palju edasi uhama tundmatuse poole. Edu

ESTPatrick
19.06.10, 21:41
gibraltaltarilt olen üle sõitnud marokosse, mis iseenesest peaks aafrika olema nagu tavainimene seda ette kujutab aga tegelikult seal aafrikat ei näe, puhas araabia maa. Neegreid nägin 10 päeva jooksul ühekäe sõrmede jagu, kui aafrikat tahad avastada pead sealt päris palju edasi uhama tundmatuse poole. Edu

ilmselgelt araabia on p-aafrika osa. kaugemale ma kindlasti ei läheks, oleks seal vast päeva või öö max.
Midagi seal teha/vaadata oli muidu? Niisama ööbima ka sinna minna ei viitsi.

Maison
20.06.10, 00:50
Arvan et lääne euroopas ringi seigelda on lahedam. Iseenesest ylesõit väga kaua ei kestnud ja keskkond, kultuur ja visuaalne pilt on vahelduse mõttes koheselt hoopis teine kui see mida meie silmad on harjund igapäevaselt nägema. Sõitsin reisiga terve ringi marokole peale mõned aastad tagasi ja kohti ja nimesid ei vii kohe kokku praegu, nii et kui midagi soovitada siis peaksin oma mälestustes natuke sobrama, midamoment ei ole käepärast. Individuaalselt mina teist korda araabiasse ei viitsi minna, kui sul huvi, saad netist vaatada ehk pisut ranniku alade linnasid.

zyxxx
20.06.10, 01:20
Tee siis juba Maroko -> Alzeeria -> Tuneesia. Viimasest peaks laevaga Sitsiiliasse tagasi saama :)

Aga see ilmselt läheks natuke liiga ekstreemseks ilma eelneva kodutööta.

inward
20.06.10, 01:34
Kujutan ette, kui kusiselt plönni võib selle tripi peale minna :biggrin:

Aga igati kõva.

Aadu
20.06.10, 02:04
klassivend saatis video ja esmakordselt peab kaaluma varianti, et see vend on kõvem vend kui chuck norris, võib-olla vanem vend:

Sa ei ole vist Türgi rambot näinud? Tüübil on isegi unlimited RPG ammo.
kyNU5ejltAI

Fabulous
20.06.10, 02:27
Patrick, sa pole kunagi mõelnud, et võiks Põhja-Koreasse või näiteks ka Libeeriasse ära eksida :D?

ESTPatrick
20.06.10, 08:51
Patrick, sa pole kunagi mõelnud, et võiks Põhja-Koreasse või näiteks ka Libeeriasse ära eksida :D?

P-korea variant sai uuritud mingi aeg, aga sinna suht võimatu viisat saada. Libeeria ei ole atraktiivne hetkel, pole suurt midagi sellest kuulnud.

ESTPatrick
20.06.10, 08:53
Tee siis juba Maroko -> Alzeeria -> Tuneesia. Viimasest peaks laevaga Sitsiiliasse tagasi saama :)

Aga see ilmselt läheks natuke liiga ekstreemseks ilma eelneva kodutööta.

aafrika ei paku nii pinget, kui minna siis lihtsalt, et käidud vms. vaataks miski asja üle ja tagasi. Euroopagi alles avastamata. Enne lähedalt ära vaadata, siis alles kaugemale.

ranka
20.06.10, 16:50
Sa ei ole vist Türgi rambot näinud? Tüübil on isegi unlimited RPG ammo.
kyNU5ejltAI

1 vend seal videos on jubedalt Sam Farha näoga.

ESTPatrick
20.06.10, 22:10
panin kerge uuenduse bloggi

tolmuahv
21.06.10, 10:06
ilmselgelt araabia on p-aafrika osa. kaugemale ma kindlasti ei läheks, oleks seal vast päeva või öö max.
Midagi seal teha/vaadata oli muidu? Niisama ööbima ka sinna minna ei viitsi.

Tarifast saab praamiga Tangerisse. Viimane on siis Maroko üks kultuursemaid kohti. Ajalooliselt rahvusvaheliste spioonide ja kultuuritegelaste peatuspaik. Kui hommikul vara minna, jõuab linna ära vaadata ja õhtul praamiga tagasi ka. Samas on seal suhteliselt odav ja ma ise jääks paariks päevaks kohale. Casablanca pole väga kaugel ja oleks teine kindel sihtkoht Marokos. Pealinn Rabat jääb Tangerist minnes teele, võib ka läbi astuda. Samas selle Casablanca otsa häda on selles, et tagasi peab tulema enam-vähem sama teed pidi mööda rannikut ja see võib vist suht nüri olla. Aga 300 km elab üle siiski.

Kui ise sõidaks ja juba Marokkosse läheks, siis uuriks variante saada lõunatipust mõne alusega Kanaaridele. Suht keeruline vist, aga mitte võimatu. Kanaaridel annaks kõvasti ringi tallata ikka, väga äge loodus on. Sealt muidugi võrriga Tallinnasse ei tule, peaks konteineriga saatma ja ise lendama.

Kui Malagasse satud, siis mu õde elab seal turistikuurortis ja võiks sulle natuke ümbrust näidata või öömaja pakkuda ilmselt. Informeeri kui huvi on.

ESTPatrick
21.06.10, 10:24
Tarifast saab praamiga Tangerisse. Viimane on siis Maroko üks kultuursemaid kohti. Ajalooliselt rahvusvaheliste spioonide ja kultuuritegelaste peatuspaik. Kui hommikul vara minna, jõuab linna ära vaadata ja õhtul praamiga tagasi ka. Samas on seal suhteliselt odav ja ma ise jääks paariks päevaks kohale. Casablanca pole väga kaugel ja oleks teine kindel sihtkoht Marokos. Pealinn Rabat jääb Tangerist minnes teele, võib ka läbi astuda. Samas selle Casablanca otsa häda on selles, et tagasi peab tulema enam-vähem sama teed pidi mööda rannikut ja see võib vist suht nüri olla. Aga 300 km elab üle siiski.

Kui ise sõidaks ja juba Marokkosse läheks, siis uuriks variante saada lõunatipust mõne alusega Kanaaridele. Suht keeruline vist, aga mitte võimatu. Kanaaridel annaks kõvasti ringi tallata ikka, väga äge loodus on. Sealt muidugi võrriga Tallinnasse ei tule, peaks konteineriga saatma ja ise lendama.

Kui Malagasse satud, siis mu õde elab seal turistikuurortis ja võiks sulle natuke ümbrust näidata või öömaja pakkuda ilmselt. Informeeri kui huvi on.

maroko mõtte peale alles mõtlen, eks sinnani ole veel aega ka. Kanaaridele olen ka mõelnud, kuid ilmselt jääb ära, olen seal ennem korra käinud ja umbes tean et vinge loodus, aga liiga palju vaeva väikese sihtkoha pärast. Maroko asi sõltub ilmselt kuidas hispaanias tunne on ja kas viitsin jälle tundmatusse sukelduda. Aeg näitab, igal päeval omad mõtted. Nagu ennemgi olen öelnud. pole mõtet planeerida planeerimatut
Malaga kant ongi planeeritud. mkva pidi ka seal lähedal kusagil pesitsema ja temaga on plaanis kokku saada.

Kui keegi foorumlastest veel hispaanias kusagil elab, siis võiks märku anda. tuleks ja ajaks vähe eesti keeles juttu

vsiu100
21.06.10, 10:26
udikaz peaks seal praegu olema ja forell ka tripib seal ringi.
+macroTilt siis samuti.

ESTPatrick
21.06.10, 16:48
tänud silver. Panin neile PM teele

ESTPatrick
21.06.10, 17:20
25 riiki olemas. pool eesmärki täis.

Panin ka bloggi kerge uuenduse