PDA

View Full Version : ATo 3bet potis kuival boardil.



VinQbator
18.11.09, 20:11
http://www.pokerhand.org/?4898041

Kas oleks pidanud flopis rohkem otsa panema? Endale tundus et board nii kuiv ja geyraise on piisav.

pikk28
18.11.09, 20:13
http://www.pokerhand.org/?4898041

Kas oleks pidanud flopis rohkem otsa panema? Endale tundus et board nii kuiv ja geyraise on piisav.

palun seleta mulle lahti flopi minraise. krt ma ei saa üldse sotti nendest minraisidest. kas koguaeg minraised? poolkõva käega? nutsiga? või mida :D
ma vist ise ainult turnis nelikuga minraisind vahel :D

VinQbator
18.11.09, 20:15
Ega ma üldjuhul väga harva teen selliseid liigutusi, aga panin ta nõrgema ässa või kunni peale ja arvasin, et ta foldib olenemata mu raise suurusest. 3betimta potides ei tee ma kunagi minraisesi.

qjet
18.11.09, 20:48
pigem see minraise on sul sellepärast, et kardad oma kätt mängida. ära 3beti, kui sa ise kah enam flopil ei saa aru, kus sa oled.

Tarmonator
18.11.09, 21:04
pigem see minraise on sul sellepärast, et kardad oma kätt mängida. ära 3beti, kui sa ise kah enam flopil ei saa aru, kus sa oled.


+1
lisaks miks peaks vastasel seal olema nõrgem äss? kas ongi nii standard callida 3x 3bet nõrga ässaga seal?
kust tulevad need käepeale panekud. siin foorumis palju näinud selliseid ulme käe peale panemisi.

lisaks sinu seletusest minraise kohta flopil sain ma aru, et sa justkui oleks tahtnud et ta foldiks oma nõrgema ässa või kunni? sain õigesti pihta? sa ei taha ju seda. või arvasidki, et ainus mis ta maksab ongi minraise?

VinQbator
18.11.09, 21:35
Saan nüüd ise kah aru, et mu loogikas oli väike viga. Kartsin tõesti ja oleks foldinud 3beti peale ja sellepärast ei tahtnud palju panna, et oleks odavam foldida.

Ja selle readi kohta.. jah seal limiidis on suht standard see, et suited ässadega callitakse 3bet maha BvB. Nad varastavad palju small blindilt ja ma panen neile väga lightilt otsa ja kuna nad midagi selle peale teha ei oska siis hakkavad lightilt callima. See donkbet on tal täpselt selline, et "ma sain kergelt pihta flopile, foldi ära kui sul ässa pole".

qjet
19.11.09, 01:41
pigem shove see donkbet, mitte ära minraisi :(

antnx
19.11.09, 13:19
Ega ilmaasjata seda ei kutsuta GayMinRaise!