PDA

View Full Version : Dexter986@FTP



Staier
19.11.09, 13:14
Tervist! Mõtlesin, et hakkan ka siis foorumi rahvale oma tegemistest aruandma.
Endast:Hetkel 21a vana.Pokkerit mänginud vahelduva eduga ~1a,hetkel töötan,kuna peale aastat ülikoolis sai mõistetud,et eriala oli tsipa vale minu jaoks,06.07.2010 tuleb armesse minna ja peale seda on kindel plaan minna tagasi ülikooli.
Alustatud sai pokkerimängimist Trio freerollidega...sai sente korjatud(algusest peale on olnud põhimõte,et enda raha ma sisse ei pane), sealt edasi sain läbi pokerstrategy FTP-se $50,õnnestus roll saada $160 peale ja nüüd viimase nädalaga enam riverid ei pea ja pm tagasi alguses,läbi päeviku pidamise loodan mängule väheke rohkem disipliini saada,rsk pokker on ülimalt eht mäng ja ma tahan seda F***king biitida.

Eesmärgid:Aasta lõpuks olla NL25 regular PLO-s,kuna PLO lemmikmäng hetkel,Holdemis oleks eesmärk biitida NL10-t

Hakkan siia lisama enda selliseid käsi mille peale ma mõtlema jäin ning millega vajaks teie abi,+igast muid mõtteid.Graafikuid esialgu postitama ei hakka,kuna ple mingit trackerit soetanud ja kindel veendumus,et microt peab suutma ilma abivahenditeta biitida.

Selline jutt siis.

EDU!