PDA

View Full Version : World Cup of Poker



ranka
16.11.08, 08:07
http://www.pokerstars.com/images/wcp5_header_v2.jpg

World Cup of Poker (http://www.pokerstars.com/wcp/)

Tegu on turniiride seeriaga, kus mängitakse riikide tasemel (koostatakse viie liikmelised tiimid, iga riigi jaoks) ja selle turniiri käigus selgitatakse välja parimad pokkerimaad. PokerStars on lisanud $290,000 suuruse auhinnafondi, millest $190,000 jaotatakse ära TOP9 riigi vahel ja World Cup võitjariik saab $100,000 ekstra raha, mis teeb $20,000 tiimi liikme kohta.

Iga riigi tiim koosneb viiest mängijast ja igal ühel on võimalus võita koht rühmas.


Kaks kohta tiimis selgitatakse välja läbi kahe Freerolli, mis toimuvad 28. ja 29. november. Mõlema freerolli TOP9 (finaal laud) saavad pileti 18 mehelisele finaal turniirile, mis leiab aset 30. november ja mille võitja ning teine koht saavad võimaluse esindada oma riiki viie liikmelises tiimis;
Kaks järgmist kohta selgitatakse välja läbi Turniiri Liidrite Tabelite, kus kaks selle aasta parimat turniiri mängijat saavad võimaluse esindada tiimi;
TOP9 tiimile määrab PokerStars viienda mängija;

World Cup'i finaal peetakse 5-10-ndal jaanuaril, 2009 aastal Bahamal PCA (PokerStars Carribean Adventure (http://www.pokerstars.com/caribbean-adventure/)) ühe osana. PokerStars katab TOP9 finaal tiimi reisi - ja majutuskulud.

Eesti freerollid - 28. ja 29. november, 18 meheline finaal 30. november.

Lisa info:
http://www.pokerstars.com/wcp/

RudiTurbo
16.11.08, 13:27
Mina pean vist Taani freerolle tegema ja üritama Taani tiimi saada :D

ranka
16.11.08, 13:29
Elad Taanis? Ja seda ma ei tea, mis siis saab, kui elad võõras riigis aga oled teise riigi kodanik. Kellegil ideid?

amagan
16.11.08, 14:26
FAQ
Suppose I am a citizen of country A, but live in country B. Which country's team should I play for?

You can play for either country, but not both. We will be flexible in allowing a player to decide what country (state, or province) he or she wants to represent, as long as they can make a legitimate claim to being part of that jurisdiction, either by citizenship or residency. Any attempted duplication of tournaments or fraud involving residency or citizenship will result in the player's disqualification from the World Cup of Poker.

ranka
16.11.08, 14:47
Thanks amagan.

2ssapaar
16.11.08, 18:04
mis vanusepiirang?

RudiTurbo
16.11.08, 18:13
Siis saan jah Eesti omi proovida, mõtlesin, et see lihtsalt regionali all ja siis mul pole Eesti omadesse võimalik regadagi.

Küsisin supportilt selle 10k Balticu freerolli kohta üxkord, öeldi, et kuna elan Taanis, siis ei saa ma sellel osaleda :)

ranka
17.11.08, 00:11
mis vanusepiirang?


18

2ssapaar
17.11.08, 17:24
Nice!

Andr3s
17.11.08, 21:41
Kas preili Riido tahaks sellest osa võtta või läbustab niisama seda foorumit oma "Nice!"-ga? :D

2ssapaar
17.11.08, 23:09
aga miks mitte!

farik666
18.11.08, 14:20
preagu veel lobbysse tekkind ei ole..

ranka
18.11.08, 17:51
preagu veel lobbysse tekkind ei ole..


Veel on aega. Samuti nädal enne foorumist ilmus pea lehel meeldetuletus.

ranka
25.11.08, 00:25
Midagi ei klapi. Starsi veebilehe andmetele (http://www.pokerstars.com/wcp/schedule/countries/) toimuvad Eesti kvalifiaktsiooni freerollid 28-ndal novembril kell 13.00 ET (ehk siis 20.00 meie aja järgi? on ET ja meie aja vahe +7 tundi?) ja 29-ndal novembril 7.00 ET ehk siis 14.00 meie aja järgi.

Starsi lobbys aga on esimene turniir 27-ndal novembril 14.00 ET (21.00 meie aja järgi) jateine 29-ndal novembril 8.00 (15.00 meie aja järgi).

Finaalturniiri aeg klapib - 30. November, 2008, kell 7.00 ET ehk siis peaks olema algusega 14.00?

Igastahes kuupäevadega on mingi jama või ma olen hetkel väga väsinud ning panen millegi suurega puusse. Parandage, kui eksin aga jõle nadi oleks, kui kellegil jääks turniir mängimata tänu sellele, et olid valed ajad üleval.

RudiTurbo
25.11.08, 01:49
Kas qualifierid tourneyd on ka näha sealt samast Events - World Cup - National qualifiers ?
Mina näen seal ainult finaleid ning kui võtan ära show registering-upcoming only, siis näitab mulle Taani qualy rounde.

Pean vist supporti kirjutama, et mulle access antaks vms!?

ranka
25.11.08, 10:10
Kas qualifierid tourneyd on ka näha sealt samast Events - World Cup - National qualifiers ?
Mina näen seal ainult finaleid ning kui võtan ära show registering-upcoming only, siis näitab mulle Taani qualy rounde.

Pean vist supporti kirjutama, et mulle access antaks vms!?


Mina näen kõigi maade finaale ja ainult Eesti (sinisega) kvalifikatsiooniturniire. Seega tundub, et asi on IP järgi paika pandud... Igastahes, kui on huvi osaleda Eesti eest, Eesti turniiridel siis kindlasti saada kiri PokerStars'i klienditoele (support@pokerstars.com).

ranka
25.11.08, 10:47
Saatsin kirja PokerStars'i ning sain vastuse:

Hello Rainer,

Thanks for bringing this to our attention. Generally our policy is that players should go by whatever times are published in the lobby, but in this case we had the web pages published before the tournaments, so we've changed the tournaments to match what's on the web pages.

The tournaments are now at 13:00 on Nov. 28 and 07:00 on Nov. 29. We appreciate the coverage in your forum.

Regards, Mike Jones
PokerStars Poker Room Management

Seega nüüd ajad on nii nagu algselt planeeritud (ka juba lobbys muudetud) - 28. ja 29. november 2008 algusega 13.00ET (20:00 meie aja järgi) ja 07:00 ET (ehk 14:00 meje aja järgi).

farik666
25.11.08, 11:55
muidugi jälle reede ja laupäeva õhtud...

RudiTurbo
25.11.08, 17:52
Mina näen kõigi maade finaale ja ainult Eesti (sinisega) kvalifikatsiooniturniire. Seega tundub, et asi on IP järgi paika pandud... Igastahes, kui on huvi osaleda Eesti eest, Eesti turniiridel siis kindlasti saada kiri PokerStars'i klienditoele (support@pokerstars.com).


Kirjutasin supporti ja seletati kõik lahti ilusti , paremat supporti annab olla :)
Teisi qualifiereid ei näe siis, sest optionsite alt oli mul tickitud "Hide country restricted tournaments"

Ning öeldi, et päev enne tourneyt saadaxin kirja supporti, et mu country muudetakse süsteemis Eestiks ning siis saan osa võtta.
Loodan, et mingeid passipilte ei hakata nõudma, siis ma ei tea, kas jõuan neile need nii ruttu korraldada.

ranka
28.11.08, 12:36
MEELDETULETUS:

TÄNA ESIMENE KVALIFIKATSIOONI FREEROLL ALGUSEGA 20:00. REGISTREERIMINE AVATAKSE 18.00!

PokerStars->Events->World Cup->Estonia - Round 1 Qualifier.

Ise võib-olla turnale ei jõua aga teistele EDU!

RudiTurbo
28.11.08, 14:10
Ma saatsin just passist ja oma Taani elukoha arvest pildid, loodan, et jõutakse mind eestlaseks enne seda muuta ;D

timukasr
28.11.08, 17:07
Reigstered, aga ei tea kui väga ma viitsin toda mängida.

ranka
28.11.08, 18:31
Igaks juhuks korra veel, sest tõest ei taha, et keegi selle maha magaks.

Pool tundi on aega turniirini :)

RudiTurbo
28.11.08, 19:41
Security department ei jõudnud minu e-mailini, tra!
Nüüd on siis homme aint üx võimalus finaali jõuda, kui sisse ei maga ja kui nad enne homset jõuavad! :(

Tigrano
28.11.08, 19:43
Ranka, kus kadusid juba ;D

ranka
28.11.08, 21:03
Ranka, kus kadusid juba ;D


flippasin oma sõbra vast, kellega stake diil :D

ranka
28.11.08, 21:04
Security department ei jõudnud minu e-mailini, tra!
Nüüd on siis homme aint üx võimalus finaali jõuda, kui sisse ei maga ja kui nad enne homset jõuavad! :(


Üldine Starsi support on ülikiire aga tagumised maad (security, FPPStore, jne) nende supportid on vägagi aeglased :S

RudiTurbo
28.11.08, 21:56
Üldine Starsi support on ülikiire aga tagumised maad (security, FPPStore, jne) nende supportid on vägagi aeglased :S


Bah ja imevad ka, algul öeldi, et on vaja saata oma sünnimaa ID ning teise maa residenci arve.
Saatsin ära, nüüd ütlevad, et enne ei saa mind eestlaseks muuta, kui ka kodumaa utility billi saadan! EH!
See tähendab, et enne ma eestlaseks ei saagi PS'is, kuni endale Eestis maja ostan lol!

Krt, selle asemel olexin võinud siis Taani omasi proovida ja Gus Hanseni ja Eastgatega sinna minna.
Kui järgmine e-mail väidab, et ma tõesti enne maja ostu eestlaseks ei saa, siis proovin homme Taani oma.

Marek K.
28.11.08, 21:57
Piisab ka paar kuud vanast telefoniarvest või millestki taolisest. Btw.. abiks on kui kirjutad maili teemasse ette [URGENT]
Vastavad ja tegelevad kiiremini

Marek K.
28.11.08, 21:58
Ahjaa, sain 41 koha siis, flippasin ära naxeri vastu ja ownis mind ära raisk :P homme uuele katsele.

Klamber®
28.11.08, 22:03
ma olin kuskil 70 midagi... laguses kohe imrega samas lauas, imre läks välja KK vs AJo - turn oli vist A ... noh nagu ikka, ma suutsin samas potis panna flopis oma AJs-i maha, board oli xQK või xQT imo ....

samas lauas nägin üldse kuidas NELJAL korral kräkiti KK .....

-andres-
29.11.08, 07:41
Kui mingi 100 oli alles, olin vast esimese 20 hulgas. Sain siis mingi hetk preflop QQga nuppe panna, keegi oli enne seda just loomulikult toredaid miniraise teinud ja nii olingi AA-ga vastamisi. Abi ei tulnud, 5k stackist läks ja allesjäänud 2k läks mingi small pocketiga vist sisse.

alaska
29.11.08, 09:57
Ma sain viimases hädas allin situatsioonis runnur runner reale pihta, ilusasti mängu tagasi ja järgmine käsi oli vaja buttonilt KJ-ga blindi torkima minna, kes allin oli läinud ainult AK ja KK+. Ei suutnud reraise peale maha visata ja KK oligi vastas. Niiet puhtalt oma lollus.

antnx
29.11.08, 10:31
2h30m pärast hakkab uus turna. Kõik proovima siis

Tigrano
29.11.08, 11:23
2h30m pärast hakkab uus turna. Kõik proovima siis


Tuleb uuesti proovida äkki bluffid õnnestuvad paremini ;D

Tarmo
29.11.08, 11:26
Ei mina jõudnud bluffiga kuhugile, kaardijooks oli null :D mul teine pool mängis ka, uskumatu milline luckybox võib mõnel olla. 9-9 allinnid tulid ära, 80% neist täielikud 50-50. Ja nii 20 piirimaale tuli koht niimoodi :D

Tigrano
29.11.08, 11:33
Ei mina jõudnud bluffiga kuhugile, kaardijooks oli null :D mul teine pool mängis ka, uskumatu milline luckybox võib mõnel olla. 9-9 allinnid tulid ära, 80% neist täielikud 50-50. Ja nii 20 piirimaale tuli koht niimoodi :D



Jep luckbox oli põhjas paljudel, samas tahaks veel ära mainida, et naxer sai edasi, ta on ikka turniiride kunn ::)

Näitasin vist ise ka liiga loosi imaget alguses, pärast polnud kellegil respecti chet ;D

JanRose
29.11.08, 11:47
proovin ka siis kuidas läheb ::)

rohelinekonn
29.11.08, 13:32
Kurat magasin tänase maha. Eilses läks suht hästi aga kui miski 40 mängijat oli alles ma olin kuskil 15-20 kohal siis hakkas nett jamama. Mille peale läksin närvi ja hakkasin pisut lolle liigutusi tegema mis lõppes all inniga 77 vs 99 ja väljas olingi 32 koht.
Edu kõigile tänases turniiris.

zuckerman286
29.11.08, 13:41
mõnus. üks härra, vist xsakix, tegi PF oma 1010 käega minraise, mina AxQs re-raise 8bb, tema call. flop oli mulle armuline, Axx (kaks pada sh), tema checkib, mina ootan viisakusest natuke ja all-in, tema insta-call. river 10. saangi sööma hakata rahus.

Tigrano
29.11.08, 14:02
Ma juba mõtlesin, et langesin esimesena välja ürituselt aga võta näpust tagantpoolt kolmandana. Võin rahule jääda ;D

timukasr
29.11.08, 14:30
Busted 51. tüüp limpis A2s UTG ma raisen JJ ta läheb all-in ma callin, ja ofc ta hitib nutflushi flopis.

JanRose
29.11.08, 14:37
67
haige freeroll
AKs all-in - call - call - 2nd caller wins w/ 77

Tarmo
29.11.08, 14:43
Räige donkimine käib, jube vaadata lausa, kui oled ees siis dream on et riveris ette jääd!
Las "parimad" võidavad :D

alaska
29.11.08, 15:17
No see turniir andis väljendile carddead täiesti uue tähenduse minujaoks...

Tigrano
29.11.08, 15:40
donkasin lõpus 2. stäki ära. päeva fish



Ja nii see rikkus majja tuleb ;D

antnx
29.11.08, 19:20
Kohutav freeroll - ise langesin 49 koha

ranka
29.11.08, 21:25
Kohutav freeroll -- magasin hambad laiali :)

Fortune
29.11.08, 22:18
Kui esimene freeroll suutsin naxerile steali olukorras oma stacki dongata, siis teisel freerolliga jõudsin finaali :). Eriti hea luckboxiga oli mingi vend kes kukkus keset freerolli mingi 400 chipi peale ja lõpus jõudis ka mingi 25k chipiga finaali.

RudiTurbo
29.11.08, 23:07
Kohutav freeroll -- magasin hambad laiali :)


Sa polnud ainuke :)

ranka
01.12.08, 00:36
Täiesti võõrad nimed said läbi Freerolli kohad eestlaste tiimi :S Loodame, et jõuavad vähemalt TOP9 hulka ning panevad vastased hirmust värisema.

lenC
01.12.08, 02:07
Täiesti võõrad nimed said läbi Freerolli kohad eestlaste tiimi :S Loodame, et jõuavad vähemalt TOP9 hulka ning panevad vastased hirmust värisema.

Üks oli lohhgambler.

Tigrano
01.12.08, 08:25
Üks oli lohhgambler.


Tase

Lisan - täna hommikul ei suutnud starsi kontol uskuda neid numbreid, mis sealt vastu vaatasid, et nn. lohhgambler on tasunud VÕLA Starsi.

-andres-
01.12.08, 09:50
Kui mees ennast tõesti parandab ja nüüd oma eluga järjele saab, siis vaid positiivne. Kindlasti on märk küljes ja sellest lahti saada on raske, kuid üritamine ja endast parima andmine on hetkel põhiline.

Tigrano
01.12.08, 10:00
Kui mees ennast tõesti parandab ja nüüd oma eluga järjele saab, siis vaid positiivne. Kindlasti on märk küljes ja sellest lahti saada on raske, kuid üritamine ja endast parima andmine on hetkel põhiline.


Väga tubli, läks aastaid aga ära maksis, see näitab, et üritab ehk ennast parandada ja see on ainult hea märk, sest paljud inimesed ju võivad nooruses igasugu lolluseid teha.

Lihtsalt ei tohi edaspidi võlgu anda temale, muud ei midagi ja ongi asi lahendatud. Edu talle edaspidises.

ranka
01.12.08, 12:37
Üks oli lohhgambler.


Mängijad "Kordumatu (EST)" ja "Gusto_Frutta (Tallinn)" said edasi. Lohhgämbleri screen-name peaks olema "Kobistaja" või ma panen puusse?

lebovend
01.12.08, 12:41
heal lapsel mitu nime, lohh on Gusto.

Tigrano
01.12.08, 12:55
Mängijad "Kordumatu (EST)" ja "Gusto_Frutta (Tallinn)" said edasi. Lohhgämbleri screen-name peaks olema "Kobistaja" või ma panen puusse?


Heal mängijal on mitu nime ;)

ranka
01.12.08, 13:09
heal lapsel mitu nime, lohh on Gusto.



Ja miks tal 2 kasutajat on??

Tigrano
01.12.08, 13:11
Ja miks tal 2 kasutajat on??


Ei oska öelda ei suhtle temaga ehk on sõbra oma või siis vana account kinni pandud ja uus tehtud ::)

DreadHead
21.12.08, 13:56
Ei oska öelda ei suhtle temaga ehk on sõbra oma või siis vana account kinni pandud ja uus tehtud ::)


Olin kunagi liiga noor ja kartlik, et ei saanud oma nime alt mängida. Gusto on minu nimel nüüd. Iiisi. :)