PDA

View Full Version : pokkeripildid orkutis



wedoit
19.11.09, 20:26
Mul siis olude sunnil on Orkutis sõbrad teatud härrased pokkerimängijad ja küsin teilt kõigilt korraga: nahhui te panete neid pokkerikäsi ja võite sinna Orkuti üles?!?!

Kui pokker on teie töö, siis see on teie enda asi ju. Pange foorumisse, blogisse või saatke msn'is, kui peate jagama rõõmu. See ei koti peale pokkerimängijate ju mitte kedagi mis käsi te võitnud olete (isegi neid ei koti). Või on see siis naiste jaoks numbrite riputamine, et "tänase päeva seisuga" olen väärt nii palju? või ma ei saagi aru selle mõttest... Miks on pokkerimängijad sellised eputrillad? Sõbrad advokaadid ei pane pätipilte, ei riputa üles kohtuotsuseid. Sõbrad maaklerid ei riputa vahendatud majade pilte. Sõbrad aktsiaturu haid ei riputa graafikuid. Sõbrad lotovõitjad ei jaga tänast võitvat Bingo piletit.

See on sama nõme kui mingi blondiin sõbranna paneb geelküünte pilte üles, albumite kaupa. Kujaga. suhkru ja moosiga. Või nagu sõbrad lapsevanemad riputavad pilte ühe kuusega ja siis kahe kuusega. Sõltuvalt palju neid kuuski koguneb siis ajapikku.

Lihtsalt selline tähelepanek. Mitte ülimalt isiklukult võtta. Ja lõppkokkuvõttes mind tegelikult absoluutselt ei koti mitu senti teie erinevatel arvetel on, eks... Samas mul on hea meel kui siiski teil hästi on ja laenu lunima ei tulda. :)

PS. Ma saan aru, et inimeste pildid, lõbus laivpokkeri pidu vms, aga ... graafikud.. internetipokkeri jaotused... wtf?

Codecci
19.11.09, 20:48
Aga miks see sind torgib? Kui ei meeldi sellised isikud kes nii teevad siis võta nad sõbralistist maha. Endal sellist kommet ei ole, aga ei sega ka mind - täiesti enda asi mis pildi keegi oma kontole üles riputab, kui talle meeldib oma sissetulekuid teistega jagada, miks mitte. Ma usun, et paljudele pakub huvi.

Sportlased riputavad ka pilte üles kui nad kuskil 1. koha saanud jne.

wedoit
19.11.09, 21:00
Kui ei meeldi sellised isikud kes nii teevad siis võta nad sõbralistist maha.

Orkutis ei saa sõprasid maha võtta. Samas see küsimus, et miks häirib? Ma ei teagi, ega ta väljakannatamatu nüüd ka ei ole. Aga ma ei näe nagu eriti suurt pointi ka sellel. Või siis tõesti ongi elu ainult pokker ja midagi muud head ei toimu?

-andres-
19.11.09, 21:01
Orkutis ei saa sõprasid maha võtta.

Mis mõttes? Kustutad ära lihtalt ju :/. Või olen millestki väga valel arusaamal.

Codecci
19.11.09, 21:02
Orkutis ei saa sõprasid maha võtta. Samas see küsimus, et miks häirib? Ma ei teagi, ega ta väljakannatamatu nüüd ka ei ole. Aga ma ei näe nagu eriti suurt pointi ka sellel. Või siis tõesti ongi elu ainult pokker ja midagi muud head ei toimu?

Sellele küsiks vastu, et elu ongi ainult Orkut, kõik mis sinna pannakse on elulise tähtsusega?

wedoit
19.11.09, 21:04
Mis mõttes? Kustutad ära lihtalt ju :/. Või olen millestki väga valel arusaamal.


Assa raisk, ja nüüd saabki! Vau! No ma ei ole nii suhtlusportaalide kala siis veel vist. My bad. :)

lenC
19.11.09, 21:06
Sõbrad advokaadid ei pane pätipilte, ei riputa üles kohtuotsuseid. Sõbrad maaklerid ei riputa vahendatud majade pilte. Sõbrad aktsiaturu haid ei riputa graafikuid. Sõbrad lotovõitjad ei jaga tänast võitvat Bingo piletit.

See, et sina suudad pokkerimängimist selliste ametitega võrrelda, ei tähenda, et tavafish suudaks.

blizkaa
19.11.09, 21:08
Elukutselised sõbrad või?

Codecci
19.11.09, 21:13
Neile pildiriputajatele peaks just tänulik olema, et värsket verd pokkerisse toovad :)

wedoit
19.11.09, 21:14
[ ]probleem

[ x ]päevad


ma väga vabandan, te saite must valesti aru. see ei ole probleem iseenesest. lihtsalt mul on raske aru saada miks sellist pilti üles riputatakse. selles suhtes ma saan aru, et kui algaja mängija saab esimest korda (masti)rea, siis see on ta jaoks suur asi ja vääribki üles riputamist. aga.. kui elukutseline pokkerimängija riputab üles pildi "ma sain rea", siis mul seda raske mõista. kas see on mingi ülipeen huumor? või mis selle mõte siis on?

Codecci
19.11.09, 21:16
ma väga vabandan, te saite must valesti aru. see ei ole probleem iseenesest. lihtsalt mul on raske aru saada miks sellist pilti üles riputatakse. selles suhtes ma saan aru, et kui algaja mängija saab esimest korda (masti)rea, siis see on ta jaoks suur asi ja vääribki üles riputamist. aga.. kui elukutseline pokkerimängija riputab üles pildi "ma sain rea", siis mul seda raske mõista. kas see on mingi ülipeen huumor? või mis selle mõte siis on?

küsi talt

wedoit
19.11.09, 21:18
kui sa oled elukutseline, siis on ongi standard ju, et mängid teatud jaotuse käsi ja teenid teatud summad kuus. või kui mängid turniire, siis ikka aeg-ajalt mõnedkümned tuhanded pudenevad kuskilt. see on no big deal ju. iseenesest mõistetav. see ei ole ju mingi lotovõit, et "näe, mul joppas, nüüd sain" laiemas plaanis peaksid sellised asjad ikkagi foorumisse jääma imo. muidugi ma olen ise seda meelt kah, et igaühe "palk" on ikka igaühe enda asi ja sügavalt isiklik asi.

ok2aa
19.11.09, 21:26
who cares, inimesed on imelikud.

mind huvitab hoopis, mis inimesed sinna oma väikeste laste pilte topivad? häiriv.

wedoit
19.11.09, 21:27
mind huvitab hoopis, mis inimesed sinna oma väikeste laste pilte topivad? häiriv.


+1

Codecci
19.11.09, 21:28
kui sa oled elukutseline, siis on ongi standard ju, et mängid teatud jaotuse käsi ja teenid teatud summad kuus. või kui mängid turniire, siis ikka aeg-ajalt mõnedkümned tuhanded pudenevad kuskilt. see on no big deal ju. iseenesest mõistetav. see ei ole ju mingi lotovõit, et "näe, mul joppas, nüüd sain" laiemas plaanis peaksid sellised asjad ikkagi foorumisse jääma imo. muidugi ma olen ise seda meelt kah, et igaühe "palk" on ikka igaühe enda asi ja sügavalt isiklik asi.

See "igaühe palk on enda asi" kehtib ainult niipidi, et teiste käest uurida on imelik imo. Kui keegi tahab kuulutada palju ta teenib, no mis mul saab selle vastu olla.

wedoit
19.11.09, 21:30
Kui ei meeldi sellised isikud kes nii teevad siis võta nad sõbralistist maha.

mul ei ole midagi nende iskute vastu. ja pole ka tulevikus ilmselt, sest nad on toredad ja mõnusad inimesed.

Kloonike
19.11.09, 21:31
Ma olen ka paar graafikut visanud, postitamise hetkel põhjusele just ei mõtle, kuid oma saavutuste üle võiks ikka uhke olla ning kui näitad teistele, siis ka sinu enda väärtus tõuseb nende silmis.

Teine grupp inimesi on "haterid", kellele on oma edu hea nina alla hõõruda, et nad mind veel rohkem vihkaks ja sellepärast ennast halvasti tunneks (hatereid on mul omajagu, kuna ma pole just kõige eeskujulikum tüüp olnud minevukus ::)).

ok2aa
19.11.09, 21:32
samas tuleb ka aru saada - keegi võidab 1k taala, siis on see nende jaoks suur saavutus ja tahavad näidata teistele.

Codecci
19.11.09, 21:32
Samamoodi võib ka küsida, milleks foorumisse oma käsi, graafikud jne postitada?

ok2aa
19.11.09, 21:33
aga miks postitatakse graafikuid? mina sellest aru ei saa...

RudiTurbo
19.11.09, 21:34
Kui just kuulus ei ole ja ajakirjandus sabas ei ole, siis keegi ei saagi teada , mida saavutanud oled, enne kui Sinu matustel kõne peetakse :D

Nii, et tuleb graafikuid netti panna!!!!!

leits
19.11.09, 21:35
aga miks ei panda palja tussu pilte yles :(?

kardpleier
19.11.09, 21:37
Samamoodi võib ka küsida, milleks foorumisse oma käsi, graafikud jne postitada?


suht feil küsimus ju , 2 eri asja ja eri otstarbega kohta

FreakyJason
19.11.09, 21:37
aga miks ei panda palja tussu pilte yles :(?


LOL

antnx
19.11.09, 21:39
[ ] thread

Codecci
19.11.09, 21:40
suht feil küsimus ju , 2 eri asja ja eri otstarbega kohta

Kuidas? Ma mõtlesin käte ülespaneku all mitte strateegiafoorumitesse, vaid "show-off" eesmärgil oma päevikutesse jms.

Pahvak
19.11.09, 21:46
who cares, inimesed on imelikud.

mind huvitab hoopis, mis inimesed sinna oma väikeste laste pilte topivad? häiriv.


Ühel neiul olid isegi matusepildid orkutis. Ma ei tea miks, aga mind ajasid need nii kõvasti naerma.

-andres-
19.11.09, 21:51
aga miks ei panda palja tussu pilte yles :(?

Pannakse ju, ainult mitte Orkutisse.

ranka
19.11.09, 21:54
Ma olen ka paar graafikut visanud, postitamise hetkel põhjusele just ei mõtle, kuid oma saavutuste üle võiks ikka uhke olla ning kui näitad teistele, siis ka sinu enda väärtus tõuseb nende silmis.

Teine grupp inimesi on "haterid", kellele on oma edu hea nina alla hõõruda, et nad mind veel rohkem vihkaks ja sellepärast ennast halvasti tunneks (hatereid on mul omajagu, kuna ma pole just kõige eeskujulikum tüüp olnud minevukus ::)).


+ pokkeri populariseerimine ja inimestele mõista andmine, et pokker ei ole see, mis nad arvavad.

Mul nii või naa enamus tuttavaid teadsid, et pokkerit mängin ja sellele ei vaadatud algul hästi. Nüüd kaks aastat hiljem kõik mu tuttavad mõistavad just tänu sellistele propagandadele (olen visanud orksi turka tulemusi, siis tihti miljoni projekti kajastused jne) aru saanud, et see ei ole õnne - vaid hasartmäng ning mõneski on tekkinud huvi mängu vastu. Mulle lihtsalt ei meeldi valetada inimestele, et "ah tegelen ka mõne väikse projektiga" või siis elada "kivi all" ning varjata oma "ametit" ja hobi, et ma ei tea pokkerist mitte midagi jne. Ise toksin tegelt 5 tundi päevas. Kolmas põhjus see, et nii saan muidugi PokkeriProd.com lehele tasuta reklaami.

Isiklikult ei näe üleüldse turniiri tulemuste või jaotuste screenshottide postitamises (kus rekord potid mängija jaoks) mitte midagi halba. Samamoodi nagu kalamees postitab oma suure haugi pildi, rallisõitja karikate pilte ning pere-ema laste pilte, siis miks ma ei võiks oma tulemusi teistele näidata? Teiseks pokkeri tulemused on alati suht erakordsed -- lapsi või suure kala võib saada igaüks, $10,000 panka/turniiri tulemust ainult parimad.

ok2aa
19.11.09, 21:54
Pannakse ju, ainult mitte Orkutisse.


blogisse?

RudiTurbo
19.11.09, 21:54
Kümne aasta pärast kohtud täis jamasi, kus lapsed kaebavad vanemaid privaatsuse rikkumise eest kohtusse, kuna vanemad toppisid palja perssega beebi pilte üles haha

kilu6
19.11.09, 22:00
+ pokkeri populariseerimine ja inimestele mõista andmine, et pokker ei ole see, mis nad arvavad.

Nüüd kaks aastat hiljem kõik mu tuttavad mõistavad just tänu sellistele propagandadele aru saanud, et see ei ole õnne - vaid hasartmäng ning mõneski on tekkinud huvi mängu vastu.


Sul on küll siis hästi korda läinud lahti seletada pokkeri omapära :D

leits
19.11.09, 22:02
hasartmäng = rulli tampinine enamusele ... nii et v2ga vahet pole

Codecci
19.11.09, 22:10
+ pokkeri populariseerimine ja inimestele mõista andmine, et pokker ei ole see, mis nad arvavad.

Mul nii või naa enamus tuttavaid teadsid, et pokkerit mängin ja sellele ei vaadatud algul hästi. Nüüd kaks aastat hiljem kõik mu tuttavad mõistavad just tänu sellistele propagandadele (olen visanud orksi turka tulemusi, siis tihti miljoni projekti kajastused jne) aru saanud, et see ei ole õnne - vaid hasartmäng ning mõneski on tekkinud huvi mängu vastu. Mulle lihtsalt ei meeldi valetada inimestele, et "ah tegelen ka mõne väikse projektiga" või siis elada "kivi all" ning varjata oma "ametit" ja hobi, et ma ei tea pokkerist mitte midagi jne. Ise toksin tegelt 5 tundi päevas. Kolmas põhjus see, et nii saan muidugi PokkeriProd.com lehele tasuta reklaami.

Isiklikult ei näe üleüldse turniiri tulemuste või jaotuste screenshottide postitamises (kus rekord potid mängija jaoks) mitte midagi halba. Samamoodi nagu kalamees postitab oma suure haugi pildi, rallisõitja karikate pilte ning pere-ema laste pilte, siis miks ma ei võiks oma tulemusi teistele näidata? Teiseks pokkeri tulemused on alati suht erakordsed -- lapsi või suure kala võib saada igaüks, $10,000 panka/turniiri tulemust ainult parimad.



Ainult? :o

wedoit
19.11.09, 22:11
+ pokkeri populariseerimine ja inimestele mõista andmine, et pokker ei ole see, mis nad arvavad.

Mul nii või naa enamus tuttavaid teadsid, et pokkerit mängin ja sellele ei vaadatud algul hästi. Nüüd kaks aastat hiljem kõik mu tuttavad mõistavad just tänu sellistele propagandadele (olen visanud orksi turka tulemusi, siis tihti miljoni projekti kajastused jne) aru saanud, et see ei ole õnne - vaid hasartmäng ning mõneski on tekkinud huvi mängu vastu. Mulle lihtsalt ei meeldi valetada inimestele, et "ah tegelen ka mõne väikse projektiga" või siis elada "kivi all" ning varjata oma "ametit" ja hobi, et ma ei tea pokkerist mitte midagi jne. Ise toksin tegelt 5 tundi päevas. Kolmas põhjus see, et nii saan muidugi PokkeriProd.com lehele tasuta reklaami.

Isiklikult ei näe üleüldse turniiri tulemuste või jaotuste screenshottide postitamises (kus rekord potid mängija jaoks) mitte midagi halba. Samamoodi nagu kalamees postitab oma suure haugi pildi, rallisõitja karikate pilte ning pere-ema laste pilte, siis miks ma ei võiks oma tulemusi teistele näidata? Teiseks pokkeri tulemused on alati suht erakordsed -- lapsi või suure kala võib saada igaüks, $10,000 panka/turniiri tulemust ainult parimad.




aitäh kommentaari eest, nüüd on see teguviis oluliselt selgem. ja selles valguses tundub isegi loogiline. lõppkokkuvõttes siiski subjektiivne. mis puutub nö "selgitustöösse", siis ma pole seda viitsinud/tahtnud ette võtta.

SamGold
19.11.09, 22:12
Võiks siis juba küsida, miks koledad inimesed endast koledaid pilte üles panevad?
Õnneks on ju võimalus ise valida kelle kontosid või pilte vaadata :D
Ma arvan, et imelike asju panevad lihtsalt imelikud inimesed. Kui nad pokkeri asemel maaklerid oleks, paneks tõenäoliselt kinnisvarapilte...
Ma ise vaataks päris huviga mõne sõbra graafikuid vahel.
Mul endal ka pokkeripildid orkutis (kuigi ükski pole tabel ega graafik või tulemus... ja need o nsheeritud ainult asja puutuva seltskonnaga)

Codecci
19.11.09, 22:18
Mind ajab kõige rohkem närvi see kui eided vesipiibu pilte panevad... JESS ME SITAKS KÕVAD EIDED TEEME VESIPIIPU TÜRA KUI LAHE JAHH

need eided jätavad insta wannabe laheda/peoinimese mulje

SamGold
19.11.09, 22:27
otseselt närvi just ei aja aga naema ajavad tüdrukud, kes iga pildi peal täpselt samas poosis ja samasuguse kindla ilmega. Eriti vinge veel kui enamus pilte on ise endast tehtud :P

Pahvak
19.11.09, 22:29
See on ka kole kui tsikid teevad koos pilti ja ajavad huuled prunti nagu pardinokad. Mingi rõve rumalate bimbode teema, et ennast "seksikaks" teha.

tolmuahv
19.11.09, 22:38
Ei ole küll ise eriline piltide uploadija, veel vähem pokkerikäte osas. Aga saan täiesti aru, miks seda tehakse. Pokkerimängijal tihti töö ja hobi ühtivad. Kui sa oled saekaatrimees ja mängid vabal ajal vutti, siis paned ka vutipildi üles, mitte 'Mina prussi lihvimas'. Selle inimese jaoks on see oluline ja ta väljendab end sellega. Las teevad.

Mind ennast ajab ka natuke tilti see imikute piltide eksponeerimine. Ja siis seal all kommentaarid 'nii ilus laps!'; 'täpselt isa/ema nägu'; 'nagu sinu suust kukkunud' jne. Tasakaalustamiseks võiks ju keegi vahel ka kirjutada, et 'what a monster, I feel for you?'; 'See on ju pruunide silmadega, aga sul ja isal on sinised. Käisid jälle külapeal ringi nikkumas?' jne.

hotcocacola
19.11.09, 22:45
miks mina panen?

mina näitan rahvale, et sellega on võimalik kaugele jõuda.
ma ei pane kunagi mingisuguseid 300-400 daalaseid potte, sp et näidata et oo ma sain rahaliselt suure poti. Minu tutvusringkonnas teavad paljud et olen piisavalt edukas ja just neile ma näitangi...entertainmenti neile. Ka mulle meeldib teiste huvitavaid pokkeripilte vaadata...olgu see siis ranka nl100 lifegraph või kuidas mingi algaja donk on flopanud endale full housei (+ mulle meeldib kommentaare lugeda, eriti teiste piltide alt ;))

kas ma olen edev...jah vb, aga ausaltöelda ei koti :D


nt mul on orxis eraldi kaust, kus mitmed suuremad turnavõidud, royal flushi käsi jne. Kui ma tõesti paneks edevusest neid, siis tõenäoliselt peaksin peale igat HEMi sessi tegema suurtest pottidest screenika ja ned orxi uppima :P.

ning on olemas erinevad kontingendid
- kellele meeldib neid pilte vaadata (isegi kui mul oleks seal geelküünte pildid)
- kes ei vaata neid
- kellel niisama igav ja vaatavad igasuguseid pilte, vahet pole mis seal on

leits
19.11.09, 22:49
miks mina panen?

mina näitan rahvale, et sellega on võimalik kaugele jõuda.
ma ei pane kunagi mingisuguseid 300-400 daalaseid potte, sp et näidata et oo ma sain rahaliselt suure poti. Minu tutvusringkonnas teavad paljud et olen piisavalt edukas ja just neile ma näitangi...entertainmenti neile. Ka mulle meeldib teiste huvitavaid pokkeripilte vaadata...olgu see siis ranka nl100 lifegraph või kuidas mingi algaja donk on flopanud endale full housei (+ mulle meeldib kommentaare lugeda, eriti teiste piltide alt ;))

kas ma olen edev...jah vb, aga ausaltöelda ei koti :D


nt mul on orxis eraldi kaust, kus mitmed suuremad turnavõidud, royal flushi käsi jne. Kui ma tõesti paneks edevusest neid, siis tõenäoliselt peaksin peale igat HEMi sessi tegema suurtest pottidest screenika ja ned orxi uppima :P.

ning on olemas erinevad kontingendid
- kellele meeldib neid pilte vaadata (isegi kui mul oleks seal geelküünte pildid)
- kes ei vaata neid
- kellel niisama igav ja vaatavad igasuguseid pilte, vahet pole mis seal on


sa ei meeldi mulle

hotcocacola
19.11.09, 22:51
nt leitsil on bemmi pilt orxis...see on samamoodi talle hobi/elu :D

marxiku
19.11.09, 22:52
põhi mõttetud: lapsepildid (võibolla naistele/sõbannadele läheb peale) ja need küünte pildid(igast vilede ja neooniga tuuning)

Lutzky
19.11.09, 22:55
Mis see orkut on?

kardpleier
19.11.09, 22:55
olen vb üks väheseid kelle seisukohad antud teemas ühtivad Wedoit-ga.Ka mulle käivad pinda sellised pokkeripildid mis ei sobi konteksti või isiku taustaga pokkeris (kui tean isiklikult inimest). Samas on Pokkeritegelasi kelle Orkutit on huvitav külastada ja pilte vaadata...

marxiku
19.11.09, 22:57
kui siin juba orkuti teema jutuks tuli.

facebook või orkut? eelistus

jakera
19.11.09, 23:02
Ei ole küll ise eriline piltide uploadija, veel vähem pokkerikäte osas. Aga saan täiesti aru, miks seda tehakse. Pokkerimängijal tihti töö ja hobi ühtivad. Kui sa oled saekaatrimees ja mängid vabal ajal vutti, siis paned ka vutipildi üles, mitte 'Mina prussi lihvimas'. Selle inimese jaoks on see oluline ja ta väljendab end sellega. Las teevad.

Mind ennast ajab ka natuke tilti see imikute piltide eksponeerimine. Ja siis seal all kommentaarid 'nii ilus laps!'; 'täpselt isa/ema nägu'; 'nagu sinu suust kukkunud' jne. Tasakaalustamiseks võiks ju keegi vahel ka kirjutada, et 'what a monster, I feel for you?'; 'See on ju pruunide silmadega, aga sul ja isal on sinised. Käisid jälle külapeal ringi nikkumas?' jne.


+1 Hirnusin segaseks ennast, sest mõtlen alati samamoodi!

wedoit
19.11.09, 23:05
facebook või orkut? eelistus



rate või elu?

andu_andu
19.11.09, 23:06
solid thread

marxiku
19.11.09, 23:07
rate või elu?

elu. nosh't. asi selles et mis seal facebookis toimub. endal pole, puudust ei tunne. kõik istuvad seal. Kas orkut on ainult eestlaste ja brasiilia pärusmaa siis? :D

oitarvi
19.11.09, 23:09
Ei saa mõttetust halast aru. >:(

Dogers
19.11.09, 23:09
facebookis on testid ja mafia wars DUH
ja bejewelled

kardpleier
19.11.09, 23:15
traveller IQ

hotcocacola
19.11.09, 23:16
LOL
kuna minu mingi 90% tuttavaid on orxis, siis tuleb ise ka seal olla :P:)

ranka
19.11.09, 23:19
Aga miks inimesed peavad blogi?? Näiteks pokkeriblogi ja riputavad sinna oma "mõttetuid" käsi ja edvistavad oma "suurte" tulemuste üle?

ok2aa
19.11.09, 23:21
Aga miks inimesed peavad blogi?? Näiteks pokkeriblogi ja riputavad sinna oma "mõttetuid" käsi ja edvistavad oma "suurte" tulemuste üle?


pole võrreldavad asjad imo. blogi võid sa teha mingi suvalise aliase alt - orkutis oled oma nimega.

vsiu100
19.11.09, 23:22
orkut on mul põhiliselt selle pärast, et sõprade-tuttavate sünnipäevasid ei unustaks( saad paar päeva ette teada ja saad helistada. keegi ei ytle pärast, et on m*nn, elab oma mullis ja ei soovi õnnegi)
blogi on suht unarusse jäänud, aga põhiliselt sõpradele-tuttavatele ja nn pokkerituttavatele, kes elavad mujal kontinendil või siis selleks, et ma ei viici jutustada, maili kirjutada mitmele. laiskus.

rohelinekonn
19.11.09, 23:23
miks mina panen?

kas ma olen edev...jah vb, aga ausaltöelda ei koti :D



coca siin ei ole mingit võib olla :D

edit: aga laske edasi saan naerda, ei võta seisukohta sest käin orkutis üli harva

ranka
19.11.09, 23:25
pole võrreldavad asjad imo. blogi võid sa teha mingi suvalise aliase alt - orkutis oled oma nimega.


Paljud meist blogivad anonüümselt?

blizkaa
19.11.09, 23:28
No see laste piltide dissimine on küll mööda mu meelest. Lapsevanemad on uhked oma saavutuse üle, isegi kui kaks koledat vorbivad valmis kolmanda jne. Ja oma elukaaslase pealt öeldes, siis käib aktiivselt uudistamas teiste beebisid ja elab läbi interneti kaasa teiste perekondlikkele tegemistele. Ja obv, et blogid ja muu shit on kõik suuremal-vähemal määral eneseesitlus.

rohelinekonn
19.11.09, 23:30
tahtsin kohe selle jutu peale orksi minna aga võta näpust arvutist läksid kõik paroolid minema ja enam orksi oma ei mäleta eks jääb ära

Purz
19.11.09, 23:44
Eks kõik panevad orkutisse üles pilte asjadest, mis neile olulised. Kes mängib pokkerit, kes püüab kala jne. Sõbrad vaatavad ja kiidavad. Muidugi ei ole professionaalsele pokkeri mängijale 1k$ turnahitt midagi, a kui keegi 18a kohe algul hitib siis läheb ka pilt üles. Pooltel tüüpidel on seal mingi autopilt, siis ilusate sõbrannadega pilt jne. Eks see üks eneseupitamise koht on.

Ja lapse pilte pannakse üles sellepärast, et kui ema jääb lapsepuhkusele, siis ta põhim passib 1,5 a kodus. Et kuul kokku ei jookseks, siis tuleb netti riputada pilte ja siis teised noored emad vaatavad ja kommenteerivad... Lihtsalt nende elus ei ole sel hetkel mitte miskit muud toimumas, as simple as that.

vapsik
20.11.09, 00:10
See on ka kole kui tsikid teevad koos pilti ja ajavad huuled prunti nagu pardinokad. Mingi rõve rumalate bimbode teema, et ennast "seksikaks" teha.


Mul üldiselt suht suva sellest, mis pilte inimesed üles riputavad, aga see pruntis huulte värk on tõesti üks tobedamaid asju.

-andres-
20.11.09, 00:13
Musisuu on õigem definitsioon.

jrgn hell
20.11.09, 00:29
Mind ajab kõige rohkem närvi see kui eided vesipiibu pilte panevad... JESS ME SITAKS KÕVAD EIDED TEEME VESIPIIPU TÜRA KUI LAHE JAHH

need eided jätavad insta wannabe laheda/peoinimese mulje


+1

edit: tegelt suva ka, ei vaatagi pilte orksis.
Vesipiip ei meeldi IRL ka
ei liha ega kala

mcbethk
20.11.09, 09:03
Suhtlusportaalid- places for alter egos imo.

bounce
20.11.09, 11:15
vaatan ja imestan, mis probleeme ikka inimestel on :)

pafka666
20.11.09, 11:20
Orkut on kurjast. Mul naine virutas parooli ja käib nüüd seal pilte uuendamas. Vahel on hirm kohe nahas et mis pilt seal nyyd yleval on...

stormwarning
20.11.09, 12:50
m6ned inimesed on lihtsalt rohkem attentionwhored kui teised.

forell
20.11.09, 13:08
kõik pildid mis on endast tehtud on ylipasad. Tüdruk klõpsib mingi MILJAARD pilti ja valib 1 välja ja siis sõbrantsid kommenteerivad et üüü merx niii nummz pilt.

kui sa pead pokkeri võitudega uhkustama orkutis siis oled sa automaatselt minu silmis lamer aga kui tahad olla selline vend kellega ma elusees ei viitsi rääkida ka siis mine tee mõne tänaval seisva autoga pilt.

antnx
20.11.09, 13:23
FUCK SOCIAL NETWORKS!

JOIN ME IN THIS FIGHT AGAINST ZOMBIE NATION OF SOCIAL NETWORK USERS!!!!!!!111

Tuul
20.11.09, 14:21
jah, teeme sotsiaalse võrgu sotsiaalsete võrkude vastu

antnx
20.11.09, 14:28
sa tabasid mu mõtte :D

Codecci
20.11.09, 16:22
Orkut on kurjast. Mul naine virutas parooli ja käib nüüd seal pilte uuendamas. Vahel on hirm kohe nahas et mis pilt seal nyyd yleval on...


try hitting her

kollane
20.11.09, 16:28
ma küll pokkeriga seonduvat ei pane üldse sinna, endast ka pilte väga vähe aga kui paneks siis nahhui see kellegi teise perset torkima peab?
oma konto teen mis tahan ja panen sinna ükskõik mis pilte mida heaks arvan

Codecci
20.11.09, 17:11
ma küll pokkeriga seonduvat ei pane üldse sinna, endast ka pilte väga vähe aga kui paneks siis nahhui see kellegi teise perset torkima peab?
oma konto teen mis tahan ja panen sinna ükskõik mis pilte mida heaks arvan

wöörd nigga

vesipiibu pilte siiski ei tohiks panna

vsiu100
21.11.09, 22:25
siin oli juttu blogidest ka lühidalt, kelle jaoks ja miks jne.
eile live cashis(mis oli üli-tummine, aga see on teine jutt), istus lauda öösel 1 siin elav välismaalane. rootslane.
ütles, et loeb siinsete mängijate blogisid regulaarselt, minu oma seal hulgas. loeb selle pärast, et
*huvitab, tahab teada siinset pokkeri elu-olu
*õpib eesti keelt niimoodi. pidi kõvasti google translate kasutama :)

ütles, et kirjutage rohkem :)

wedoit
21.11.09, 22:43
siin oli juttu blogidest ka lühidalt, kelle jaoks ja miks jne.
eile live cashis(mis oli üli-tummine, aga see on teine jutt), istus lauda öösel 1 siin elav välismaalane. rootslane.
ütles, et loeb siinsete mängijate blogisid regulaarselt, minu oma seal hulgas. loeb selle pärast, et
*huvitab, tahab teada siinset pokkeri elu-olu
*õpib eesti keelt niimoodi. pidi kõvasti google translate kasutama :)

ütles, et kirjutage rohkem :)




ma arvan, et see on see sama rootslane keda ma paar nädalat tagasi club hollywoodi wc's roomamas nägin, nii mudas oli juba :D ütlesin "oh, sa oled see soomlane ju!" vend siis läks hüdrotilti selle peale ja lõugas, et "ma olen rootslane! ma pole soomlane, ma olen rootslane". lisasin, et "vahet pole imo, ühed naabrid mõlemad" ja jätsin ta edasi ägisema sinna. trepist üles minnes lõugas vend veel edasi "ma olen rootslane, rsk!" ilmselt siis ei valetanud, soomlased ikka kannavad rohkem vist.

blogides seda slängi vist on päris kõvasti. google translator seda dešifreerida vaevalt suudab.

hotcocacola
21.11.09, 22:44
irw @hüdrotilt

vsiu100
21.11.09, 23:35
ma arvan, et see on see sama rootslane keda ma paar nädalat tagasi club hollywoodi wc's roomamas nägin, nii mudas oli juba :D ütlesin "oh, sa oled see soomlane ju!" vend siis läks hüdrotilti selle peale ja lõugas, et "ma olen rootslane! ma pole soomlane, ma olen rootslane". lisasin, et "vahet pole imo, ühed naabrid mõlemad" ja jätsin ta edasi ägisema sinna. trepist üles minnes lõugas vend veel edasi "ma olen rootslane, rsk!" ilmselt siis ei valetanud, soomlased ikka kannavad rohkem vist.

blogides seda slängi vist on päris kõvasti. google translator seda dešifreerida vaevalt suudab.


tegu oli alati viisaka Ericuga(mängib siin turniire ja cashi vahest), kes töötab siin Prima networkis.
slang pidi väike probleem olema jah, aga kuna ta pisut oskab eesti keelt, siis ütles et saab hakkama.

wedoit
21.11.09, 23:52
tegu oli alati viisaka Ericuga(mängib siin turniire ja cashi vahest), kes töötab siin Prima networkis.
slang pidi väike probleem olema jah, aga kuna ta pisut oskab eesti keelt, siis ütles et saab hakkama.



siis päris kindlasti kohe ei ole sama härraga tegu. see keda ma mainisin, ma tean, et on teine inimene. aga nime ma ei saa öelda eelneva kommentaari pärast juba, sest ta on Eestis väga tuntud ärimees. Häbi peaks muidugi olema, et nii lollilt rihma lõdvaks lasi tookord. Eesti on väike koht, kõik teavad kõiki.

Booyaka
22.11.09, 03:40
tegu oli alati viisaka Ericuga(mängib siin turniire ja cashi vahest), kes töötab siin Prima networkis.
slang pidi väike probleem olema jah, aga kuna ta pisut oskab eesti keelt, siis ütles et saab hakkama.



Sellega koos classis cashi tagunud, väga soliidne tüüp ja tema lemmik lause on obv USKU FUCKING MATU!

jrgn hell
22.11.09, 08:42
siis päris kindlasti kohe ei ole sama härraga tegu. see keda ma mainisin, ma tean, et on teine inimene. aga nime ma ei saa öelda eelneva kommentaari pärast juba, sest ta on Eestis väga tuntud ärimees. Häbi peaks muidugi olema, et nii lollilt rihma lõdvaks lasi tookord. Eesti on väike koht, kõik teavad kõiki.


see on se kes alati musta kõrge kaelusega mingi asi seljas ja selline nägu, et kohe jääb magama?

wedoit
22.11.09, 14:58
see on se kes alati musta kõrge kaelusega mingi asi seljas ja selline nägu, et kohe jääb magama?


ei kinnita ega lükka ümber ühtegi asja edaspidi. ahsoo, see keda sa mõtled, ma arvan, et tean teda isegi. kui on see vend, siis see on somm. tal on kogu aeg selline nägu peas nagu oleks üle tõmmanud vms ja selline kohtlane naeratus tuleb kui hea käe saab. ja ta alati kõrge musta kaelusega, tal vist muid riideid ei ole.

tolmuahv
22.11.09, 23:53
ei kinnita ega lükka ümber ühtegi asja edaspidi. ahsoo, see keda sa mõtled, ma arvan, et tean teda isegi. kui on see vend, siis see on somm. tal on kogu aeg selline nägu peas nagu oleks üle tõmmanud vms ja selline kohtlane naeratus tuleb kui hea käe saab. ja ta alati kõrge musta kaelusega, tal vist muid riideid ei ole.


Mõnus tell - kohtlane naeratus kui hea kaart on :). Täna käisin Parkis turniiril, seal istusin 2 tundi lauas vennaga, kelle pattern oli ilmeksimatu - ta bettis, kui mitte midagi ei olnud ja checkis kui made hand. Isegi riveril buttonil checkis. Eranditult, 2 tundi.

forell
23.11.09, 00:02
nop mustas soomlane on mr all-in
Preflop AI kui OK käsi, kui AA siis trap. Muidu fold.

vsiu100
23.11.09, 08:08
veic OT aga....
see "must-somm" on üli kino vend ;)
kui turniiri ei mängi, siis istub terve aja suitsuruumis, suitsetab ja joob väga tihti viina-coca-cola kokse :D
olen taga palju juttu puhunud. tööd ta ei tee, on nn vabakutseline day-trader(soome privador vms).
olen 2 väga funi kätt näinud, mis ta cashis võitis.
1. pf miski raise(100) ja paar calli. must lammas surub bb-lt 33-ga pf all in 2,5k. kõik 3 callivad.
somm scoopib 33 vs AK vs AQ vs JTs(miskidsellised käed)
2. utg venelane teeb raise 150, 1 call, somm bb-l. 1 lätlane viskab nalja , et "noh all in?"
somm teatabki all in(ei mäleta kas 5-7k vms). venelasel jube kopp ees. ütleb "da-nui-nahui" ja callib maha.
somm näitab Q7 vs J6, A K A, x, K vms. ühesõnaga kicker problem :)

jrgn hell
23.11.09, 21:06
veic OT aga....
see "must-somm" on üli kino vend ;)
kui turniiri ei mängi, siis istub terve aja suitsuruumis, suitsetab ja joob väga tihti viina-coca-cola kokse :D
olen taga palju juttu puhunud. tööd ta ei tee, on nn vabakutseline day-trader(soome privador vms).
olen 2 väga funi kätt näinud, mis ta cashis võitis.
1. pf miski raise(100) ja paar calli. must lammas surub bb-lt 33-ga pf all in 2,5k. kõik 3 callivad.
somm scoopib 33 vs AK vs AQ vs JTs(miskidsellised käed)
2. utg venelane teeb raise 150, 1 call, somm bb-l. 1 lätlane viskab nalja , et "noh all in?"
somm teatabki all in(ei mäleta kas 5-7k vms). venelasel jube kopp ees. ütleb "da-nui-nahui" ja callib maha.
somm näitab Q7 vs J6, A K A, x, K vms. ühesõnaga kicker problem :)


mul selle sommiga meeldis see, kui mingi starsi adminniga, välijamaa mees, oma jutu järgi mensa klubi endine liige. Sellega joon võidu viina ja siis arutame seal, et sommid ikka nii uimased. Teema algas vist sellest juha Helppi pildist seinal. Et hüüdnimi robot jne. siis sama allini vana istub koomas nagu alati ja jutu peale tõstab üliaegalselt pea ja vastab ÜLIAEGLASELT thatssssssssssss notttttt truuuuuuuuuu vms
ülejäänud juttu ei mäleta, sest ise suht konditsioonis juba olin enda arust.