PDA

View Full Version : Päris ausalt kohe



Rahapada
20.11.09, 09:48
Kui istud BB'l natuke üle 100bb stackiga, ja leiad KK, ning kohe su kõrval, vasakul, istub eriti rõõmus nit a la 7/3 vms (kes on olenemata sellest saand stacki 200 bb peale), ja teeb tõste, teed korraliku 3bet, mille peale ta teeb samuti korraliku 4beti, mis viitab surmkindlalt AA'le, kas viskad või ei?

oitarvi
20.11.09, 09:54
Mul oli ühe sessiooni ajal mitu korda taolist juhust. Muidugi nit istus positsioonis mu vastu ja ta polnud mu kõrval, aga ta andmed olid ka vist mingi 9/5 siis esimene kord ma lükkan KK raise, ta 3bet ma mõtlen tal surmindlalt AA, aga callin ära. Flopp ala 5 7 J ja ma check-raisen teda ning tema shoveb. Nüüd olen kindel, et tal ässad, aga pean igaksjuhuks ära callima, et äkki ei ole. Nii ja järgmine olukord QQ-ga. Sama stsenaarium, flopp rääbis ja äkki tal pole neid bulleteid. Neid olukordi on veel paljupalju olnud. Tuleks hakata foldima. :)

Rahapada
20.11.09, 10:05
ei noh, ma seepärast küsingi, et kui raudkindlalt paned AA peale, eriti , noh, mul sessi jooksul oli selle tondi 3bet ka vist 0 fold to 3bet suurem kui 0, ja 4bet samuti 0, no ilmselge AA... (mis mh oligi antud juhul tema käeks)... et lihtsalt jäin mõtlema, et kui nii kuradi kindel oled, kas siis ka ikkkaa callid maha?

ranka
20.11.09, 10:08
Mitte kunagi ei foldi KK-d 100BB deep.

Pahvak
20.11.09, 10:11
Sample size peaks ikka päris suur olema, et mitte callida.

Rahapada
20.11.09, 10:15
Mitte kunagi ei foldi KK-d 100BB deep.


millise stacki suuruse juurest sa mõtlema hakkad, et mitte shoveda?

Rage
20.11.09, 10:16
ei foldi KK'd.. eile sarnane asi.. BTNi peal oli donk.. kes kunagi ei 3beti ega 4beti.. ja olid AA'd vastas 120BB deep.. ikka lükkasin nupud preflopis ära.... ei tulnud seekord abi...

CTXrix
20.11.09, 10:22
Just eile tõmbasin ühe ilge niti vastu ca 150bb deep oma KK-ga tema AA vastu riverisse kunni. Ehk siis - üldjuhul ei ole KK-ga preflopis taga...ja kui oled, siis on kaardipakis alati 2 ilusat outi ;D Muidugi olen mitmeid kordi niimoodi buy-inist ilma ka jäänud, aga samas on mitmeid kordi vastas olnud QQ või AK, kui olen surmkindel, et tal AA...seega...ei tasu foldida.

Pahvak
20.11.09, 10:30
Lihtsalt märkuseks, et kui vastase rangeks panna:
AA,QcQh,QhQs,AcKc,AhKh,AsKs
ehk ma arvestasin kõik 6 AA kombot, 2/6 QQ kombot ja 3/12 AK kombot, siis saame 39% equity't ja selleks ajaks kui tekib kahtlus, et KK on beat on potis juba veidikene meie surnud raha ka. ;)

Jutu point on see, et vähemalt minu mängus on suuremaid muresid (leake) kui KK pf foldimine.

SpreeXXL
20.11.09, 10:31
Mitte kunagi ei foldi KK-d 100BB deep.


See tundub nagu vastu voolu ujumisena. Äkki seletaksid natukene rohkem, miks ei foldi. Kui sul on vastavad riidid olemas ja arvud kinnitavad seda, siis mulle tunduks foldimine mõistlikumana.

Lutzky
20.11.09, 10:37
ei

kuco
20.11.09, 10:52
Mitte kunagi ei foldi KK-d 100BB deep.



korra olen ....

20k sample peale oli 3bet ~1%

nummar
20.11.09, 12:30
vaevalt

Codecci
20.11.09, 15:58
ei noh, ma seepärast küsingi, et kui raudkindlalt paned AA peale, eriti , noh, mul sessi jooksul oli selle tondi 3bet ka vist 0 fold to 3bet suurem kui 0, ja 4bet samuti 0, no ilmselge AA... (mis mh oligi antud juhul tema käeks)... et lihtsalt jäin mõtlema, et kui nii kuradi kindel oled, kas siis ka ikkkaa callid maha?

Vaadake mehed asi on selles, et sinu raudkindlalt AA peale panek on suhteliselt "lambist". Jah, seekord läks täppi, oli AA, aga see ebaoluline, loogiliselt tuleb mõelda. Selleks peab hästi suur sample size olema, pead täiesti kindlalt teadma, et inimene on robot ja ei ole mitte kunagi võimeline muuvi tegema ega misclickima. Aga üldiselt ma ei foldiks siiski mitte kunagi, see on kindlasti +EV 'm kui ei foldi kunagi kui see kui hakkad liiga tihti foldima.

blizkaa
20.11.09, 19:46
Oli sampel mingi venna vastu 9k ja 3-bet 1,2 ning kaalusin sügavalt seda foldi, aga ei saanud sellega hakkama. ei põe, sest ka suurim nit stäkib oma kunnid tagasi.

vennike
20.11.09, 19:49
pole kunagi maha pannud, aga võtan kätte ükspäev ja panen maha ka. aga read peab olema kuldne. viimased 5 korda kui ma olen kaalunud KK foldimist pre, on olnud ybernit vastas ja ma tean, et seal ei saa midagi muud olla.. obv olen nupud sisse kühveldanud ja obv AA näinud. ja ma räägin NL25st. see vist ainult kehtibki NL25-50 kohta. all ja ülevalpool ei ole võimalik niii kuldset readi leida.

Dogers
20.11.09, 19:52
Mitu korda olen maha pannud ja panen edaspidi ka, mul sellised regularid vastas kelle kohta mul 17k kätt ja ainsad 4betitud käed mis tal on showdownile läinud on ässad ja kunnid, aga no chance et KK vs KK ?. :) Usun küll, et sellised vanad ongi ainult nl20-50 :D aga no peab foldima

vennike
20.11.09, 19:53
Mitte kunagi ei foldi KK-d 100BB deep.


aga ometi oled seda teinud ja täiesti õigustatult, nagu ma seda mingitest HH-st mäletan. aga see oli madalamates limiitides. ei saa ju viga olla ? või saab ? kui ikka tont on vastas kellel üle 3k käe on 3bet % 0,7, sa ise pole teab mis agressiivne tegelane olnud ja tont tuimalt laksab 4beti sulle sisse ?

pikk28
20.11.09, 20:28
kuna pelan Starsis ja enamasti fishidega, siis suurimad samplid on vaid 3k käsi. pole KK-d foldinud preflop.

Fortune
20.11.09, 20:28
aga ometi oled seda teinud ja täiesti õigustatult, nagu ma seda mingitest HH-st mäletan. aga see oli madalamates limiitides. ei saa ju viga olla ? või saab ? kui ikka tont on vastas kellel üle 3k käe on 3bet % 0,7, sa ise pole teab mis agressiivne tegelane olnud ja tont tuimalt laksab 4beti sulle sisse ?


ranka oli siis veel fish ja foldis :D

leits
20.11.09, 23:12
jah foldin KK 8k samplise 8/6 vastu kelle 3bet on 0,8% ja 4bet 0,1

Aristotep
20.11.09, 23:56
Kui tihti üldse KK vs AA tuleb?

kivisaba
21.11.09, 00:11
iga 20. kord kui sul KK on on sul vastas AA KK-d saad korra 221 käe jooksul ehk 4420 kätt ühe KK vs AA jaoks

leits
21.11.09, 00:14
see on nö standard run eks ... **** mul kyull ei yhti see

kivisaba
21.11.09, 00:17
see on nö standard run eks ... **** mul kyull ei yhti see
ei selline on run lõpmatuses kuni sellist samplit pole siis võib erineda jh

McFoldberg
21.11.09, 00:51
see on nö standard run eks ... **** mul kyull ei yhti see



Kui ma ei eksi, siis "Video/Audio Tehnilised Küsimused" alafoorumis pole sa veel rääkinud sellest, kui halb jooks sul on.
Lippa nüüd ja paranda see probleem, enne kui hilja.

groams
21.11.09, 08:07
Haha ma foldisin just KK preflop 50bb deep.

Pahvak
21.11.09, 08:31
Kui ma ei eksi, siis "Video/Audio Tehnilised Küsimused" alafoorumis pole sa veel rääkinud sellest, kui halb jooks sul on.
Lippa nüüd ja paranda see probleem, enne kui hilja.


Hea päeva alustada huumori lugemisega ;D

leits
21.11.09, 12:22
Kui ma ei eksi, siis "Video/Audio Tehnilised Küsimused" alafoorumis pole sa veel rääkinud sellest, kui halb jooks sul on.
Lippa nüüd ja paranda see probleem, enne kui hilja.



mida rohkem ma su poste loen seda rohkem mulle tundub et sa oled fag .. no offence..

groams
21.11.09, 12:38
mida rohkem ma su poste loen seda rohkem mulle tundub et sa oled fag .. no offence..


Oi jah leits, kui sa kulutaksid oma beatide üle whinemisele mineva aja hoopis oma mängu analüüsimise ja arendamise peale, siis oleksid sa teh nuts nl200 grinder prolly.
Niiet lühidalt - õpi mängima parem.

VinQbator
22.11.09, 02:33
iga 20. kord kui sul KK on on sul vastas AA KK-d saad korra 221 käe jooksul ehk 4420 kätt ühe KK vs AA jaoks


Kas see number käib fullringi või 6maxi kohta? peaks ju erinev olema?

kivisaba
22.11.09, 13:54
Kas see number käib fullringi või 6maxi kohta? peaks ju erinev olema?

ei olene vastaste arvust

lenC
22.11.09, 14:12
ei olene vastaste arvust

this does not make sense

kivisaba
22.11.09, 14:15
this does not make sense

ei oska tõenäosusteooriat nii hästi seletada, et sulle selgeks teha aga ma tean et vastaste arvust ei olene

Codecci
22.11.09, 14:17
ei oska tõenäosusteooriat nii hästi seletada, et sulle selgeks teha aga ma tean et vastaste arvust ei olene

Peaks nagu olenema... HU-s juhtub küll sitaks harva.

kivisaba
22.11.09, 14:19
Peaks nagu olenema... HU-s juhtub küll sitaks harva.

no sulle tundub nii sest sinu mõistmine volüümist hoopis teine kui FR meestel ju

Ghost0
22.11.09, 14:29
Peab erinema, sest Heads-upis kui sul on KK siis ainult ühele vastasele jagatakse hole cardid, aga full ringis kaheksale.

lenC
22.11.09, 14:34
kui sul on KK, siis on 50 kaarti järel, 6 AA kombot, 1225 võimaliku kätt,

HU-s 6/1225*100=0,5%
6-maxis 6/1225*100*5=2,45%
FR-s(9-handed) 6/1225*100*8=3,9%~25:1


Suht puusalt, midagi võib valesti olla.

hotcocacola
22.11.09, 14:39
Mitte kunagi ei foldi KK-d 100BB deep.



+1

Codecci
22.11.09, 14:43
no sulle tundub nii sest sinu mõistmine volüümist hoopis teine kui FR meestel ju


No mingi 20K kätt panen kuus ikka ja KK vs AA või vastupidi juhtub vb kord kuus kui niigi tihti...

Tommits
22.11.09, 22:37
Harjutades pidevalt pokkerit, mängin ma natukene raha peale, madala blindidega laudades ning freerolle.(Triobetis, Full-tildis ja Pokerstars). Olles madala stackiga väljalangemis ohus teen ma double up ALL-IN ning mu double upi tõenäosus on 50 %. Juhul kui ma lähen all ini madala poketiga siis keegi tavaliselt vastab High kaardiga, siis vastane see, kes hitib oma kaarti lauas kas turni või riveriga. Ja kui ma lähen High kaardiga all in ja keegi vastab mind madala poketiga, siis ma ei saa üldse pihta kuigi kaardid on no sellised et peaks nagu saama. Ilmselgelt kui ma olen all innis, olen mina enamus mängudes alati ennem flopi ja flopis korralikult juhtimas ja siis keegi saab oma turni või riveriga kätte. Vist kaldun arvama, et pole mõtet üldse onlineis mängida pokkerit raha peale kui ei kasuta neid pokkeri abi programme??? kas vastab nii :(

Postituse tekst: Osalen 29.11.2009 toimuvatel TrioBeti bloggerite freerollil.

jrgn hell
22.11.09, 22:58
Harjutades pidevalt pokkerit, mängin ma natukene raha peale, madala blindidega laudades ning freerolle.(Triobetis, Full-tildis ja Pokerstars). Olles madala stackiga väljalangemis ohus teen ma double up ALL-IN ning mu double upi tõenäosus on 50 %. Juhul kui ma lähen all ini madala poketiga siis keegi tavaliselt vastab High kaardiga, siis vastane see, kes hitib oma kaarti lauas kas turni või riveriga. Ja kui ma lähen High kaardiga all in ja keegi vastab mind madala poketiga, siis ma ei saa üldse pihta kuigi kaardid on no sellised et peaks nagu saama. Ilmselgelt kui ma olen all innis, olen mina enamus mängudes alati ennem flopi ja flopis korralikult juhtimas ja siis keegi saab oma turni või riveriga kätte. Vist kaldun arvama, et pole mõtet üldse onlineis mängida pokkerit raha peale kui ei kasuta neid pokkeri abi programme??? kas vastab nii :(


nope
saab ilma ka

McFoldberg
22.11.09, 22:58
Harjutades pidevalt pokkerit, mängin ma natukene raha peale, madala blindidega laudades ning freerolle.(Triobetis, Full-tildis ja Pokerstars). Olles madala stackiga väljalangemis ohus teen ma double up ALL-IN ning mu double upi tõenäosus on 50 %. Juhul kui ma lähen all ini madala poketiga siis keegi tavaliselt vastab High kaardiga, siis vastane see, kes hitib oma kaarti lauas kas turni või riveriga. Ja kui ma lähen High kaardiga all in ja keegi vastab mind madala poketiga, siis ma ei saa üldse pihta kuigi kaardid on no sellised et peaks nagu saama. Ilmselgelt kui ma olen all innis, olen mina enamus mängudes alati ennem flopi ja flopis korralikult juhtimas ja siis keegi saab oma turni või riveriga kätte. Vist kaldun arvama, et pole mõtet üldse onlineis mängida pokkerit raha peale kui ei kasuta neid pokkeri abi programme??? kas vastab nii :(




Ma arvan, et sa peaksid veel kõvasti end pokkerialaselt harima, enne kui hakkad mõtlema depositi tegemisele. Lugedes hetkel su teksti on selge, et annaksid selle raha lihtsalt ära.

Strateegia alafoorumi all on päris palju häid teemasid, mis sulle alguses kindlasti abiks on.

pikk28
22.11.09, 23:04
Ma arvan, et sa peaksid veel kõvasti end pokkerialaselt harima, enne kui hakkad mõtlema depositi tegemisele. Lugedes hetkel su teksti on selge, et annaksid selle raha lihtsalt ära.

Strateegia alafoorumi all on päris palju häid teemasid, mis sulle alguses kindlasti abiks on.

hästi öeldud

$$$
22.11.09, 23:06
kuigi kaardid on no sellised et peaks nagu saama.

puhas kuld ^^

ESTPatrick
23.11.09, 01:35
kui tahate KK PF foldida siis teie jaoks FR ei ole, siis tasuks mängida 6maxi või HU, seal seda probleemi ei ole, et hakkaksite kasvõi korraks KK foldimise peale mõtlema

ranka
23.11.09, 03:28
KK foldimine 100BB stäkkidega preflopis on nii läbi laterdatud teema ning see on täiesti mõeldatamatu. Kui arvate, et see on õige siis tehke seda aga millegipärast need samad vennad, kes PF foldivad kuningiad, mängivad juba aastaid 50NL ja väiksemaid limiite ning postitavad graafikuid, kus 100,000 - 300,000 käelised downswingid.

Uniquest
23.11.09, 11:39
kui tahate KK PF foldida siis teie jaoks FR ei ole, siis tasuks mängida 6maxi või HU, seal seda probleemi ei ole, et hakkaksite kasvõi korraks KK foldimise peale mõtlema


Parim vastus sellele küsimusele imo. :D

noname
26.01.10, 19:56
KK foldimine 100BB stäkkidega preflopis on nii läbi laterdatud teema ning see on täiesti mõeldatamatu. Kui arvate, et see on õige siis tehke seda aga millegipärast need samad vennad, kes PF foldivad kuningiad, mängivad juba aastaid 50NL ja väiksemaid limiite ning postitavad graafikuid, kus 100,000 - 300,000 käelised downswingid.




No mul on mõttesse tulnud foldida...

Päev:esmaspäev
Vastane:Sama
Tulemus:kaks korda Sain oma KK vs AA pfr AI pähe.
mõlemal korral mängisime sama moodi.Teisel korral tundus,nagu vaataks replayd.
Enne callimist olin 99% kindel,et vastas on AA...oligi...aga miks Ma callisin kui teadsin,et taga olen?

jarlop
26.01.10, 22:37
No visake maha siis! /thread

KristjanLaas
27.01.10, 01:52
Haha ma foldisin just KK preflop 50bb deep.

ei tea kas nutta või naerda.

Keiss
27.01.10, 02:02
Ma just callisin AK-ga, võitsin äss kõrgega.

ESTPatrick
27.01.10, 07:42
No mul on mõttesse tulnud foldida...

Päev:esmaspäev
Vastane:Sama
Tulemus:kaks korda Sain oma KK vs AA pfr AI pähe.
mõlemal korral mängisime sama moodi.Teisel korral tundus,nagu vaataks replayd.
Enne callimist olin 99% kindel,et vastas on AA...oligi...aga miks Ma callisin kui teadsin,et taga olen?


pane note ja fold. pluss esiteks ma ei saa aru miks sa sellist vastast üldse 3betid??? kui saaad aktsiooni ainult AA poolt ja ta kõik muu foldib, seda muuvi peaks parem K4s-ga siis ju tegema kui saad QQ- foldima.

Keiss
27.01.10, 14:47
Ei teagi, mis limiidist noname räägib. NL20-s tuleb ikka pool lauda 3betiga teinekord kaasa ja siis on K4s raskem mängida kui KK-d.

nomerlot
27.01.10, 14:50
Ei teagi, mis limiidist noname räägib. NL20-s tuleb ikka pool lauda 3betiga teinekord kaasa ja siis on K4s raskem mängida kui KK-d.

NL10 deep laudades küll ei tule.

noname
27.01.10, 15:23
Ei teagi, mis limiidist noname räägib. NL20-s tuleb ikka pool lauda 3betiga teinekord kaasa ja siis on K4s raskem mängida kui KK-d.


NL6 ja 6max!!

nagu 6maxis KK pres ei foldita,aga selle venna kohta note olemas ja hoian silma peal,kas näen teda ka AI minemas QQ/AK kaartidega(siiamaani pole näinud),kui jah,siis ei pane ka kolmandal korral KK pres foldi:p

taavo
28.01.10, 16:38
nl25 FR ei foldi mitte kunagi, sest see magus suckout tunne, kui maha tuleb K kaalub kõik kaotused üles. Ja tihti selliseid olukordi ikka on? Standard.

Rahapada
28.01.10, 16:47
postist on aega möödas, ja ütlen ausalt, kui vana kohta on 2k+ statistikat ja 3bet on 1, foldin KK... ja kui stackid on 250bb+, siis mõtlen ja võin foldida

ESTPatrick
28.01.10, 18:05
ja kui stackid on 250bb+, siis mõtlen ja võin foldida


miks, siis setminid ju

Codecci
28.01.10, 18:31
postist on aega möödas, ja ütlen ausalt, kui vana kohta on 2k+ statistikat ja 3bet on 1, foldin KK... ja kui stackid on 250bb+, siis mõtlen ja võin foldida

Võib-olla ta slowplayb üldse AA-d ja KK-d ja 3betib QQ-JJ? Kõik inimesed ei 3beti top range.

Rahapada
28.01.10, 18:40
nl25 95% teeb seda

edit: 85 ... aga üldiselt on seda tema mängustiilist näha, millega ta 3betib ja millega mitte



miks, siis setminid ju


rõhutatult, võin, kuigi pigem mitte :D