PDA

View Full Version : Nädalavahetus tartus.



lenn17
20.11.09, 18:15
oleme keissiga tartus, paikneme tartu hotellis. Sooviks mängida home game või kohtuda tartu pokkeri sraaridega.

leits
20.11.09, 18:16
kell 00.00 minge olympsi .. n2ete svenzat ilmset

Dogers
20.11.09, 18:22
hohoho, ma ka tartus täna ja üldse see NV, sooviks ka teiega homegame ja napsu võtta !!!!!

olympsi agest jääb mingi mõni kuu puudu :D

kuco
20.11.09, 18:29
kell 00.00 minge olympsi .. n2ete svenzat ilmset


ja mind kui hästi läheb :P

leits
20.11.09, 18:30
ma olen kodus täna ja grindin .. jooge ka min ueest

lenn17
20.11.09, 18:41
me ise ei saa homegame hostida, aga pmt naxer oleks ehk ka käpp. Meil oleks pmt kohta vaja. Leits sul pleissi pole.

Dogers
20.11.09, 18:44
ehk peaks telefoninumbreid jagama? ma ise mingi 10 paiku vist linna ei tea kas selleks ajaks saab midagi siin foorumis orgunnitud?

lenn17
20.11.09, 19:36
dodgersile sai number saadetud, hetkel on tartu pkri mängijate huvi jahe tln fishide vastu.

Dogers
20.11.09, 19:49
2bad et ma kasinni sisse ei saa aint :D

blizkaa
20.11.09, 20:22
Ma kah huviline

hotcocacola
20.11.09, 20:37
:D
ma ise ei liveta, aga pm lendan CTsse ja vb tõesti hiljem külastan ka tartu olympsi punkrit :D

Dogers
20.11.09, 20:38
:D
ma ise ei liveta, aga pm lendan CTsse ja vb tõesti hiljem külastan ka tartu olympsi punkrit :D

pff, enne CT-d ka kuhugi? endal suht sama plaan, lendan kõigepealt kuhugi vaatan mis värk on võtan mõned õlled ja siis CT-st läbi vist.

lenn17
20.11.09, 20:44
huvilisi on, aga võõrustajaid ei ole... Hetkel naxer, mina, keiss ja tundmatu istume ja joome

Dogers
20.11.09, 20:49
huvilisi on, aga võõrustajaid ei ole... Hetkel naxer, mina, keiss ja tundmatu istume ja joome


pmst me saame blizkaaga 23 paiku raeplatsis kokku, et siis helistame ja värki, saadan Sulle enda nri ka igaks juhuks

lenn17
20.11.09, 21:16
mida vittirskas see ct on. Club tallinn ve?

kuco
20.11.09, 21:18
mida vittirskas see ct on. Club tallinn ve?


just

lenn17
21.11.09, 00:38
svensa kuco naxer keiss pluss muud tegelased istume kasinnis, dodgersi nägin ära, veel soov näha raigot veel näha

lenn17
21.11.09, 02:21
üüber nitt svensa grindib väga hästi, omahas tegi super hea foldi, peab respekti andma, ise hetkel -500, tahaks veel cocat näha. Enterteinment value on igatahes põhjas. Hr simo tegi mõnusa kuuleri mulle jj vs qq, mks teha sinna see 500ti läkski. Esimene võitleja naxer lahkus 2 pool plussis

hotcocacola
21.11.09, 02:45
traaaaa sattusin taaskord milffestile - maasikasse :D

norm et tullakse ligi:"kled, sa oled see hotcoca ju" (tisko & dogers :D), suht skills, pm ma samakuulus nagu baaripaavo hahaha

traaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaa alkohol onhaboõ

hotcocacola
21.11.09, 02:55
mine *****, pange see alko perse endale, nii halb on :D

Purz
21.11.09, 04:05
külll läheb paremaks.

Dogers
21.11.09, 04:05
poisid nii vara kodus, me tiskoga lendasime veel zavoodi :D

kuco
21.11.09, 08:53
üüber nitt svensa grindib väga hästi, omahas tegi super hea foldi, peab respekti andma, ise hetkel -500, tahaks veel cocat näha. Enterteinment value on igatahes põhjas. Hr simo tegi mõnusa kuuleri mulle jj vs qq, mks teha sinna see 500ti läkski. Esimene võitleja naxer lahkus 2 pool plussis


Prooviks nüüd nii, et järgmine kord kui kohale tulete siis õpite ennem natukene viisakust, capiche?

wedoit
21.11.09, 11:51
Prooviks nüüd nii, et järgmine kord kui kohale tulete siis õpite ennem natukene viisakust, capiche?


Tehti liiga sulle?

kuco
21.11.09, 11:56
Tehti liiga sulle?


ei tehtud aga möla oli väga ebameeldiv, mis sealt tuli.
Iga kaotatud käsi oli vaja 4x üle rääkida....

leits
21.11.09, 12:02
imo olympsis ei kannatagi muud moodi olla kui lakku t2is .. neid prosid on seal nii meeletult, kes r22givad sulle, mis moodi oleks pidanud keegi ikka m2nima ... see pask ajab juba kõrvad nii sita vett jooksma, et t2ispeaga ei viidsi ka kuulata :D

kuco
21.11.09, 12:28
Word leits...

Tahate seletada kuidas asjad käivad siis palun. Avage oma pokkerikool ja puha :)

Lisaks kõigele veel muidugi oli seal muid naljakaid olukordi.
Küll readiti enda kätt, actionit või vastase kätt täiesti mööda :P

forell
21.11.09, 12:34
mul just pole nende mällarivendade vastu mitte midagi, ise ka täiesti kainena ei satu cashi eriti.
Pigem käivad pinda mingi kapuuts peas päikseprillid ees TÄPSELT NAGU MU LEMMIK MÄNGIJA TELEKAS tyybid kes eeldavad et nad mängivad suvalt yle purjus tüübid ja kui bustoks lähevad siis irl/forum whine.
Ma ei räägi sinust ma ei tea mis seal toimus vaid 1 ammune olukord.

Tarmonator
21.11.09, 13:29
lisaks veel äärmiselt ebaviisakas viimane käsi mille kaudsel tagajärjel üks poiss jälle pikku nägemist sai. Tartu eri ;D

Prooviks nüüd nii, et järgmine kord kui kohale tulete siis õpite ennem natukene viisakust, capiche?

vonkartoffel
21.11.09, 13:49
lisaks veel äärmiselt ebaviisakas viimane käsi mille kaudsel tagajärjel üks poiss jälle pikku nägemist sai. Tartu eri ;D

Misajast Tartus kakeldakse :S

Tarmonator
21.11.09, 13:51
noh olympsi cashilaua taga on ikka aegajalt ühtteist juhtunud 8)

Pumper
21.11.09, 14:23
Thakas tartu klassikusse minna, kas keegi on olnd?

kuco
21.11.09, 14:32
lisaks veel äärmiselt ebaviisakas viimane käsi mille kaudsel tagajärjel üks poiss jälle pikku nägemist sai. Tartu eri ;D


Pardon my french aga standard ju

Svenza
21.11.09, 14:56
Lugege mu blogi,panin kirja. Keiss kukkus kilkama nagu eit kui võitis poti. Peale seda tegi kohe veel cashoudi, mille peale Prill läks über tilti ja saatis nad pikalt. Vaene järgmine vend kes lauda istus. Tollel oli sitaauguni Prilli jauramisest, ütles et lõpeta ära ja jää vait. Prillil nokkimistuju ja nii ta läks. Järgmine laks oli, et laud lendas uppi , klaasid katki ja lahtise käega tõmmati näkku, nii et hele laks käis. Siruli maas, aga sõbrad tulid vahele seal ja läks mingiks kammiks. Prill visati välja, turva lendas kohale.
Ja siis veel see jutt et ": Aga meil Tallinnas"... Võtke teadmiseks, et see on Tartu ja meid tegelt ka ei huvita. Eriti kui olete purjus ja siis lõugate hullemini kui sada venelast. Ma tõesti imestasin et teile juba varem ära ei vajutatud. Vahepeal tundus küll, et isegi Känd kes on muidu rahulik, viskab neid üle parda. Pakkus tonni eest joogikrediiti, et ahvid lihtsalt vait oleks... A noh, mis seal ikka.

Pahvak
21.11.09, 15:08
:)

taipupole
21.11.09, 15:16
Lõpetasin Olympsis käimise pärast seda, kui mingi jõmm ühele tobukesele täiesti lambist lõuga küttis. Küll pokkerilaua kõrval - kuid ikkagi. Pärast jõi rusikakangelane rahulikult all alksi ja tobuke oli kuskil õues ja piilus nurga tagant välja, vist oli geniaalne kättemaksuplaan peas kuskil haudumas.

Tore kuulda, et midagi pole muutunud. Pole vaja kahetseda, et pärast toda sündmust seal uuesti käinud pole.

variatsioon
21.11.09, 15:19
lol... suht sick..

wedoit
21.11.09, 15:23
lol... suht sick..


variatsioon

wedoit
21.11.09, 15:30
Keiss kukkus kilkama nagu eit kui võitis poti. Peale seda tegi kohe veel cashoudi, mille peale Prill läks über tilti ja saatis nad pikalt.

kes see Keiss on?

variatsioon
21.11.09, 15:33
http://foorum.pokkeriprod.com/index.php/topic,192.0.html

Tarmonator
21.11.09, 16:23
huvitav kus tallinna poisid ise on? äkki mõni kommentaar kuidas tartus üldiselt meeldib jne. eile küll istusid telefoniga koguag foorumis ja andsid update siia. ei tea kas prill sai nad ikka koduteel kätte? ;D

Svenza
21.11.09, 16:28
Prill helistas just :)
Oli kella 12ni all Classicus istund rulli laua taga :D
Skillimängud ftw

Potsataja
21.11.09, 16:53
Mul üks küsimus Svenzale selle hit n runi jutu kohta.

23 ajal pandi laud käima, kohal olid Kuco, Keiss, donk , mina. Natuke hiljem liitusid Naxer ja herr Vihamndovich ja Keissi sõber ” Tallinna jorss”.

Mina pakuks, et järgnev tekst kirjeldab aega nii 1h peale Keissi lahkumist, kas see oli nii ?

Siis tuli veel üks riigikogulane lauda, aga suht väss oli peal ja kell hakkas 7 saama, eriti ei viicind enam jaurata.

Svenza
21.11.09, 17:08
Prilli jaoks tundus hit n run, kuna nad mängisid suht vähe käsi omavahel. Prill tuli 4 ajal umbes. Ja esimene suurem pott omavahel ja peale seda tõmbas Keiss kohe nahad. Obv et ta oli terve öö mänginud ja parajalt täis juba, et seda ei saa tegelt kuidagi hitn runiks nimetada.

Tarmonator
21.11.09, 17:11
ei olnudki hit'n run kuna keiss ütles mõni käsi tagasi, et davai paar kätt veel.

aga lihtsalt see kilkamine ja kelkimine oma võidetud poti üle (mis oli tegelt hästi mängitud) ja veel tagant järgi targutamine kui sa oled pmst nutsi kokku tõmmanud. lihtsalt veidi ebaviisakas oli. muud ei midagi. prill on veitsa kergelt ärrituv ka obv.

-andres-
21.11.09, 17:18
Kui inimene on täis, siis ta ei olegi paraku eriti adekvaatne oma sõnade ja tegude üle. Elu tundub lakku täis olles alati liiga ilus paljudele.

marxiku
21.11.09, 17:22
huvitavad sündmused toimuvad seal :D aga küsimus et kes see prill on? ::)

Tarmonator
21.11.09, 17:49
eile ka üks vend küsis sama. ja mis edasi sai loe svenza blogist või sellest teemast ;D

ranka
21.11.09, 17:59
prill on privador ju. tundut agressiivne agronoom.

wedoit
21.11.09, 18:02
prill on privador ju. tundut agressiivne agronoom.


Ei saa olla. Privadoril on alati lisaks jõuluvana habe ka ees, kui tartus käib.

hotcocacola
21.11.09, 18:11
ROFL....svenza blogi (Y)

leits
21.11.09, 18:34
lol -- a too tyyp kes lõuga kyttis teisele k2nd vms ta oli .. sellele mingi kasinni b2n ka?

hotcocacola
21.11.09, 18:49
prill pani ju lõuga?

runnar
21.11.09, 18:52
ma tõesti tahaks seda cashi seal kunagi kaine peaga mängida aga kuidas krt ma sinna kaine peaga peaksin reede õhtul sattuma?
aga muidu - rohvel :)

Svenza
21.11.09, 18:53
Prill ikka jah. Ja lahtise labakäega, polnu see mingi eriline lõuks.

hotcocacola
21.11.09, 18:54
Prill ikka jah. Ja lahtise labakäega, polnu see mingi eriline lõuks.


irw

wedoit
21.11.09, 19:58
Prill ikka jah. Ja lahtise labakäega, polnu see mingi eriline lõuks.


bitchslap obv

http://heardonmystoop.files.wordpress.com/2007/12/pimp.jpg

Godspeed_EJ
21.11.09, 20:34
Ulme kodanikud ikka

hotcocacola
21.11.09, 20:40
keegi tna ka läheb sinna kino tegema?

dabljuu
21.11.09, 20:47
Oota, ma ajan habeme ära, siis tulen.

http://www.expressen.se/polopoly_fs/1.1409846!slot100slotWide75ArticleFull/3447786819.jpg

hotcocacola
21.11.09, 20:52
LOL

wedoit
21.11.09, 22:28
kus live reporting on? rahvas nõuab verd! 8)

hotcocacola
21.11.09, 22:39
2 laipa, 5 luumurdu ja 7 koljut :D

hotcocacola
21.11.09, 22:39
aga davai, tra keegi maasikasse läheb we ? MIDA TE KUSETE ?:D

wedoit
21.11.09, 22:47
aga davai, tra keegi maasikasse läheb we ? MIDA TE KUSETE ?:D


nahhui sa sinna maasikasse ronid? võiks ikka värske liha poiss veel olla, konserve terve elu aega süüa.

hotcocacola
21.11.09, 22:50
ROFLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL :D :D, no seal piisavalt soliidne :D. Mul kopp eest CTst ja Atist, terve elu juba seal käidud :D.

wedoit
21.11.09, 22:53
ROFLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL :D :D, no seal piisavalt soliidne :D. Mul kopp eest CTst ja Atist, terve elu juba seal käidud :D.


Illukas?

Codecci
21.11.09, 22:53
KANNU KÕRTS (Y)

Svenza
21.11.09, 23:19
KANNU KÕRTS (Y)

You mean 16 kannu ??? Veerikul... mmmmmmmmmm

Codecci
21.11.09, 23:22
You mean 16 kannu ??? Veerikul... mmmmmmmmmm

jup

laupäeviti on vist pensiokate õhtu, aga reedeti on küll täitsa solid lohakaid :P

Dogers
21.11.09, 23:40
suht tammelinnas :D

vsiu100
22.11.09, 00:39
loen ja imestan.

ühelt poolt see võidutants ja hõiskamine.
selline käitumine on mõneti akseptitav turniiri mängides või kodus trussikute väel grindides.
cashis pole viisakas poti võitu tähistada.

teiselt poolt suutmatus noobidele kirjutamata reegleid selgitada(võibolla seda ka tehti).
kui nn pro on juua täis ja teist juua täis "prod" p*tsi saadab, selle asemel, et viisakalt selgitada, mida ta valesti tegi, siis ei pruugi sõnum kohale jõuda.

ja kus tuleb suhtumine, et "olen juua täis, räuskan ja karjun või siis annan molli" ?
90´s on läbi ja pubekaiga peaks ju ka asjaosalistel selja taga olema.

Dogers
22.11.09, 01:14
Mängisin täna TÜ kohvikus mingit turkat, seal pidasid tallinna poisid küll ennast väga viisakalt üleval :)

jrgn hell
22.11.09, 08:48
rohvel,

tra hea mäng ikka

jrgn hell
22.11.09, 08:48
a mis, svenza, su blogi aadress on

jrgn hell
22.11.09, 08:49
leidsin

olavike
22.11.09, 10:28
Mängisin täna TÜ kohvikus mingit turkat, seal pidasid tallinna poisid küll ennast väga viisakalt üleval :)

Peab ütlema, et päris mõnus turna oli :)
Korraldajatele 5+

privador
23.11.09, 18:26
ei olnudki hit'n run kuna keiss ütles mõni käsi tagasi, et davai paar kätt veel.

aga lihtsalt see kilkamine ja kelkimine oma võidetud poti üle (mis oli tegelt hästi mängitud) ja veel tagant järgi targutamine kui sa oled pmst nutsi kokku tõmmanud. lihtsalt veidi ebaviisakas oli. muud ei midagi. prill on veitsa kergelt ärrituv ka obv.
Keiss sai 3k potist orgasmi?

Samas jah veica taunitav on irwitada kui oeld kellegi just tyhjaks teinud. Lõugasaamise täenäosus suureneb oluliselt:P

Keiss
25.11.09, 00:58
Irw.

Mingit 3k potti ei olnud!!

Svenza käekirjeldused olid valed. Mardi jutu järgi lasi ta rummi colaga, maybe siis seetõttu ta ei mäleta asju õigesti või lihtsalt vana pea.

http://keisss.blogspot.com

hotcocacola
25.11.09, 01:08
LOL, huvitav lugemine :D

lenn17
25.11.09, 02:33
http://foorum.pokkeriprod.com/index.php/topic,1899.new.html

Svensa lasi rummi muidugi. Ma hea mees, tellisin elu eest talle sooda vett. Ära pahaks pane, aga maohapped stressi tekitavad, siis see kiire lahendus. (mainisid, midagi et kõht on imelik vms..)

Svenza
25.11.09, 04:56
Irw.

Mingit 3k potti ei olnud!!

Svenza käekirjeldused olid valed. Mardi jutu järgi lasi ta rummi colaga, maybe siis seetõttu ta ei mäleta asju õigesti või lihtsalt vana pea.

http://keisss.blogspot.com


Tegime tõsise häälega nalju, mis meie arvates oli ülikoom, paraku ilmselt Lõuna-Eestis ei hammustatud lahti.
Kle. situ verd. Haiget paska ajasite suust välja, mis polnud absoluutselt naljakas. Pigem mingi düstroofiku naljad.

"Põhiline asi, mis sealse cash game juures häiris oli see, et polnud normaalset buttonit ning iga teine ring vähemalt küsiti nii minu kui Mardi käest mida me mängime kuigi olime selge sõnaga öelnud, et Texut ainult. Kui siis ütlesime, et meil Tallinnas on normaased buttoni nupud solvuti muidugi:P irw"

Seletatigi ära, et Tartus ainult 2 mängu ongi, Texas ja Omaha. Sellepärast diiler küsibki, mis mängu mängitakse. Regularid ei pea midagi mainima, seda teavad diilerid niigi. Aga uutelt lõustadelt küsitakse üle.
See "meil Tallinnas" jutt ei käinud mitte ainult diileri buttoni kohta. Pidevalt jorss mainis seda.

Ja selle "leveldamisega" näitasid ainult milline idikas sa oled. Niikuinii kõik teadsid (kes pidid teadma) kes sa oled selline. Dongi imidžit omale teha kui sa niikuinii donk oled, on mõttetu. Prill on absoluutselt kõige suurem fish seal üldse. Tema rahakoti pealt lastaksegi pmtselt. Teda ei huvita üldse kas sa oskad Omaha boardi lugeda või mitte. Regularide silmis tegid lihtsalt ennast lolliks.
Ja nagu ma su blogist lugeda võin, üritasite nalja teha. Absoluutselt ei olnud naljakas, sellepärast te rikkusitegi tuju ära ja mõned härrad oleks teile parema meelega lõuksi pannud. Känd endast välja ajada :D :D :D See näitab juba , et kõik korras polnud.
Lisaks oli külm pastasalat, mis veel kõhu rämedalt valutama pani. See sakkis ikka täie pasaga.
Kui edaspidi üritad huumorit teha, pange oma padjaklubi kokku ja tehke oma nohikunalju edasi. Meil polnud absoluutselt naljakas. Kuidas see Känd mainiski: Vaataks nagu Valga ja Kuremaa mängu Eesti kossuliigas. Tasuta pilet küll, aga ikkagi on igav.

Svenza
25.11.09, 05:15
Jajah, ebaoluline käsi oli see A8vs A9... Nüüd tuleb meelde, sa foldisid AT preflop aga oleks võitnud. NAxer läks Vihmunniga allini seal.

forell
25.11.09, 05:25
tore lugemine mõlema blogist, mulle draama meeldib, suht pohui kummal õigus on mingite käte osas.

Aga et nagu lugesin siis tartu cash koosneb põhimõtteliselt regularidest ja maksate kordamööda rake lihtsalt?
MEIL SIIN TALLINNAS ;) leidub ikka nädalavahetustel mikisid kes mängu ei jaga kaa!

wedoit
25.11.09, 07:15
kes küsitluse teeb? kellelgi peab õigus ju olema, rahvas otsustab.

dabljuu
25.11.09, 08:18
Olete te pokkerimängijad või huumorizhürii?

Muidu nii omast kogemusest võin öelda saladuskatte all, et täis peaga tundub endalegi vahest, et olen teatud ajahetkedeil maailma parim nalja - napsu ja naistemees. Jube hea tunne :)

mihkel88
25.11.09, 08:37
tra kui koom lugemine, rikkusite mu ühinguõiguse seminari ära, jätkake :)

Pahvak
25.11.09, 09:14
Tartu regid tunduvad päris kurjad olevat.

vsiu100
25.11.09, 09:26
kui sama punt see nv uuesti tartus lauda istuks, sõidaksin spets kohale ja tõmbaks mõned aukuostud täie raha eest kokku:)

lenn17
25.11.09, 10:40
Noh, näide huumorist:

Svenza x inimesele: "S i t u verd prill" - huumor
------------------------------------------------

Keiss x inimesele: "K3o on päris hea flipikäsi"
------------------------------------------------
Svensa arvates on, ropendamine huumor. Mind isiklikult see ei köida. Samas muigama ajab küll donki idiot talk. Ehk on küsimus lihtsalt selles, kellele missugune huumor meeldib.

Noh nüüd vähemalt tean ka miks regularid prilli elu eest õigustavad ja vihased keissi peale on. Elu donk, kellelt kõik raha said, ei saa olümpsi mõnda aega (äkki sai keelu?), või lihtsalt äkki ei taha enam tulla.

ok2aa
25.11.09, 11:08
OMG kui palju draamat.

hotcocacola
25.11.09, 11:09
OMG kui palju draamat.



killuke draamat igasse päeva on nuts

Svenza
25.11.09, 11:36
Kle debiilik!
Kas see on naljakas?
1) Oh, ma nägin elus Svenzat ( karjub tont üle saali, nii et terves majas on kuulda)
2) Kle Svenza, hakkame jooma. Ma ostan sulle joogi.
3) Mis sa istud seal niisama, nii tõsine, joo parem rummi. Ma olen juba kella 6st saadik joonud. Meil Tallinnas küll juuakse.

4) Kus Coca-cola on?? Ma tahaks Cocat näha, siis ma olen KÕIKI Tartu mängijaid näinud.


Which part of this was funny?
Tra, sinusugune värd teeb mul margi täis kasinnis. NAgu tunneksid mind nahui. Känd vaataski mulle nihukese näoga otsa, et mis kuradi sitarataste kunn ma olen. Alati kui keegi uus nägu kasinni tuleb, hakkab ohkima : OH, sina olekdi Svenza. Jube äge. Mina olen MArt

"Olen cool, olen Mart, ütles part, tõmbas piibu perse alt."

Svenza
25.11.09, 11:44
Tra, ma ei tule Tallinnasse ja ei hakka karjuma, et Õu, Henri! Jumala hea sind näha, hakkame jooma. Tra, kui nüüd veel Müürseppa ja Mardisalu näeks, oleks kõiki Tallinna korüfeesid näinud. Mis sa arvad kaua inimestel närvid vastu peaksid kui vahet pidamata niimoodi lõuata???

rohelinekonn
25.11.09, 11:46
Naer tuleb peale kui seda teemat loen

Pahvak
25.11.09, 11:46
Naer tuleb peale kui seda teemat loen


Thread of the month imo :D

Codecci
25.11.09, 12:03
Noh, näide huumorist:

Svenza x inimesele: "S i t u verd prill" - huumor
------------------------------------------------

Keiss x inimesele: "K3o on päris hea flipikäsi"
------------------------------------------------
Svensa arvates on, ropendamine huumor. Mind isiklikult see ei köida. Samas muigama ajab küll donki idiot talk. Ehk on küsimus lihtsalt selles, kellele missugune huumor meeldib.

Noh nüüd vähemalt tean ka miks regularid prilli elu eest õigustavad ja vihased keissi peale on. Elu donk, kellelt kõik raha said, ei saa olümpsi mõnda aega (äkki sai keelu?), või lihtsalt äkki ei taha enam tulla.

lol serious? igasugune käte jutt ja analüüsimine mängu ajal ajab hüdrotilti, eriti kui keegi üritab endaarust nalja teha

"72o on kõige parem käsi peale ässasid" hahahahahahahahaha fucking naljakas

Godspeed_EJ
25.11.09, 12:46
LOL@jõime henneseyt siin ja seal ja lõpuks veel 2k püssikas konni alla.

wannabe gangstad? ;D

vapsik
25.11.09, 13:27
Naer tuleb peale kui seda teemat loen


+1

Endal läks ka tuju paremaks, kuigi eriti sitt päev on täna olnud.

wedoit
25.11.09, 13:33
Keiss x inimesele: "K3o on päris hea flipikäsi"


kuidas see hea huumor on kui x-inimene ei saa aru mis asi see võõrsõna "flip" ongi?

vsiu100
25.11.09, 13:47
keissi blogist

Oli mingi limbitud Omaha käsi, kus nupud läksid sisse kui ma seti sain ja vastasel oli mingi mikrostäkk minust vasakul käel ning ta näitas ainult minu poole K10-t kui flop oli K102 ning turn ja river 10, K. Vaatasin, et antsul maja koos ning viskasin kaardid lahtiselt lauale ja raha lükati vastasele, ma samal ajal rääkisin Mardiga jutt ja jõin ning rohkem ta kaarte enam ei viitsinud vaadata ning pärast öeldi, et tal oli Q10 mitte K10. Maybe tõesti mina eksisin seal aga eriti ei usu. Samas oli pot väga väike ja eriti ei vaevaks pead sellega. Ei viitsinud seal vaielda ka nendega ning seda parem mulle kui nad arvasid, et ma Q10 shove peale foldisin, mida ma ei teinud sest viskasin kaardid lahtiselt lauale.


http://www.olympic-casino.com/poker/index.php?id=11777&parent_id=11776


22. “Kaardid räägivad” ehk võidab see mängija, kellel on parim viie kaardi kombinatsioon, ka siis, kui diiler või ka mängija ise on teinud vea kombinatsiooni määramisel.

ühesõnaga diiler eksis(+ mängijad ei juhtinud tähelepanu) ja said külma kui sul olid kaardid avatud.

pikk28
25.11.09, 15:35
täielik tildimaandaja

Rigged
25.11.09, 15:49
Nuts thread

leits
25.11.09, 17:01
lol .. a btw miks nad kunagi 2. cashi lauda k2ima ei pane? inimesed ootavad j2rjekorras ja tombavad nahhui, raske on teine diiler tööle panna vms?

hotcocacola
25.11.09, 17:01
kaamerat pole teise laua kohal

lenn17
25.11.09, 18:11
Lol, mingi wifi kaamera on ikka eriti kallis lõbu, et see paigaldada. Tühja see cash, teine laud võiks olla nonstop sit n go vms.

Dogers
25.11.09, 18:24
krdi kahju et veel olümpsi sisse ei saa :D

SamGold
25.11.09, 18:49
krdi kahju et veel olümpsi sisse ei saa :D


krdi kahju et ise veel olümpsis sisse anda ei saa? :D

Tarmonator
25.11.09, 19:26
käte kirjelduse osas pean nõustuma keissiga. eriti see viimane. mäletan, et vaidlesime veel laupäeval svenza ja kuco'ga, et kas prillil ei olnud mitte 93o. svenza ikka arvas, et J oli pihta saanud. ma väga ei tahtnud sõna ka võtta kuna teisest laua otsast võisin tõesti valesti näha.

aga kakelungi osas tahaks veits keissi parandada küll. noh et kõik ikka korrektne oleks.
ei olnud uus poiss lauas juba paar kätt mänginud. ta istus lauda kui sina hakkasid ära minema. kuna oli diileri vahetus, siis tal polnud isegi stacki veel ees. tean täpselt, istus minu kõrvale. ta oli ehk max 30 sekki seal istunud kui hakkas kohe prillile moraali lugema. prill läks tema juurde ja ei virutanud koheselt istuvale vennale pikku piilumist. nad seal seisid ikka veidi ninad vastamisi nagu kuked. kuna mõlemad vahetasid repliike "kes sa sihuke oled", siis prill tutvustas ka ennast öeldes oma nime. vastane arvas selle peale prilli sitakotiks kutsuda. ja vot siis käis see pauk ja klaasikillud ja ümber läinud laud jne.

vot nii... ;D

ok2aa
25.11.09, 19:33
istus minu kõrvale. ta oli ehk max 30 sekki seal istunud kui hakkas kohe prillile moraali lugema. prill läks tema juurde ja ei virutanud koheselt istuvale vennale pikku piilumist. nad seal seisid ikka veidi ninad vastamisi nagu kuked. kuna mõlemad vahetasid repliike "kes sa sihuke oled", siis prill tutvustas ka ennast öeldes oma nime. vastane arvas selle peale prilli sitakotiks kutsuda. ja vot siis käis see pauk ja klaasikillud ja ümber läinud laud jne.



LOL.

wedoit
25.11.09, 23:39
kui sama punt see nv uuesti tartus lauda istuks, sõidaksin spets kohale ja tõmbaks mõned aukuostud täie raha eest kokku:)



lähme Tartu reedel :) võtad auto peale?

leits
25.11.09, 23:43
oot wtf kui seal actioniks l2ks, l2ks see suur pokkeri laud ymber :D? terve maa ala chippe t2is?

hotcocacola
25.11.09, 23:46
tõenäoliselt ikka need joogilauad

Pumper
25.11.09, 23:56
Mis teema see on? Millest siin räägitakse, kas cashgamest, nohikutest, kaklustest? Mina isiklikult midagi aru ei saanud, aga palju õnne kui teil sellised peod Tartus on:D

privador
26.11.09, 02:05
Kui saab kakleda tuleks ka sinna cashgame mängima. Rusikad ammu sügelevad:)

dener89
26.11.09, 03:17
Tony keevitas otsa

rohelinekonn
26.11.09, 03:24
paar korda mis elus olen seal mänginud siis olen alati nii mudas olnud et sittagi ei saa aru keegi möliseb. Kaine peaga ma kasinni ei satu siis ei taha BJ mängida eriti.

vsiu100
26.11.09, 07:42
Kui saab kakleda tuleks ka sinna cashgame mängima. Rusikad ammu sügelevad:)



ex-militaarambaalid pannakse cashis ketiga laua külge ja pähe Hannibal Lecteri mask. for safety purposes.

Pumper
09.12.09, 14:53
Küsimus kumb on parem peokoht, kas Tartu v Tai?
( varjatud küsimus ka siis, kust kergemini ja odavamalt naisi saab?)

hotcocacola
09.12.09, 14:58
oleneb mis maitse sul on

kui tahad maatutti...siis seda saab igalpool hahe

privador
09.12.09, 17:15
Küsimus kumb on parem peokoht, kas Tartu v Tai?
( varjatud küsimus ka siis, kust kergemini ja odavamalt naisi saab?)
Tartus on tuttide IQ ehk veic kõrgem.

lepisto
09.12.09, 17:19
See küsimus on ikka üliloll. Probleem on sinu jaoks see, et Tais ei ole võimalik naisi sebida nagu Tartus

Provoker
09.12.09, 18:23
Küsimus ei olnud ju sebimises vaid hinnas. Kindlapeale välja minek ;D

leits
09.12.09, 18:26
mnjah tais ei saa aru ainult kas on mees-naine voi naismees

hotcocacola
09.12.09, 20:26
või hoopis meesmees :D

ranka
09.12.09, 20:41
Küsimus kumb on parem peokoht, kas Tartu v Tai?
( varjatud küsimus ka siis, kust kergemini ja odavamalt naisi saab?)



Muhahahahahahahhahahahahahaha. Täpselt naelapea pihta ja tõenäoliselt Tai poisid nüüd su maha löövad :)


:heart: :heart: :heart:

Pumper
17.12.09, 15:05
No ma arvan, et ma saan sellest seltskonnast kes siin hetkel mõnitades vastasid küll kõige rohkem naisi, aga privadoril oli hea point.
Teiseks oli ka minu küsimus esitatud irooniaga...