PDA

View Full Version : nl200 teeme väikse bluffi?



Fortune
21.11.09, 22:48
Poker Stars $1/$2 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 379492 (http://www.thehandconverter.com/hands/379492)
The Official DeucesCracked.com (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.thehandconverter.com)

CO: $206.35
BTN: $200.00
Hero (SB): $200.00
BB: $200.00
UTG: $361.65
UTG+1: $200.00
UTG+2: $44.00
MP1: $217.15
MP2: $182.30

Pre Flop: ($3.00) Hero is SB with Q :heart: 6 :heart:
6 folds, BTN raises to $7, Hero raises to $22, 1 fold, BTN calls $15

Flop: ($46.00) 7 :diamond: K :diamond: 2 :spade: (2 players)
Hero bets $22, BTN raises to $59, Hero?

vastane 15/9/5/19 võitev regular
3bet 5%, fold to 3bet 67%(12), 4bet 17%, range 1,7% (12)
käsi 1,5k

ei taha kohe üldse uskuda, et tal siin käsi on, AA,KK ja AK peaks tegelikult preflop otsa kütma ja sellepärast ka ta flopi raise tundub suht bluffy. Või mis?

kivisaba
21.11.09, 22:54
AK võib ju 3 beti callida ka ju positsioonis olles see põhimure muidu makes sense

ESTPatrick
23.11.09, 01:10
FOLD ja pigem kiiresti. alternatiivina võiks floppi overbettida. 52 näiteks, saad kohe teada kas vastasel käsi või mitte, kui saad aktsiooni siis foldid kui mitte saad tasuta raha

levis
23.11.09, 02:09
Ma arvan kah, et vähemalt potsize või isegi overbet on flopis parim.
22$ tõste on pigem -EV kui otsustame peale seda alla anda. Samas selline vastase kaasa meelitamine ja siis terve stackiga bluffimine võib olla kah +EV, aga küsimus, et kas on mõtet sellist jama oma arsenali võtta!?
Reeglina tuleks sundida ikka vastast higistama ja rasket otsust tegema panna, kas mängida kogu stackile või mitte. 22$ peale näeb vastane fold nuppu liialt harva ja edasi on meil hirmraske mängida, sest kes ikka tahab kogu stacki Q kõrgega mängu panna. Isegi kui ta ainult callib, siis oleme plindris. Võitva agressiivse regulari vastu suvalise lehega OOP ragistama minna pole pikas jooksus eriti arukas tegevus!
Samas imago loomise/hoidmise eesmärgil võib-olla peabki vahel veidi kahtlast mängu tegema ja suure bluffiga vahele jääma :D

ranka
23.11.09, 02:50
Ma arvan kah, et vähemalt potsize või isegi overbet on flopis parim.
22$ tõste on pigem -EV kui otsustame peale seda alla anda. Samas selline vastase kaasa meelitamine ja siis terve stackiga bluffimine võib olla kah +EV, aga küsimus, et kas on mõtet sellist jama oma arsenali võtta!?
Reeglina tuleks sundida ikka vastast higistama ja rasket otsust tegema panna, kas mängida kogu stackile või mitte. 22$ peale näeb vastane fold nuppu liialt harva ja edasi on meil hirmraske mängida, sest kes ikka tahab kogu stacki Q kõrgega mängu panna. Isegi kui ta ainult callib, siis oleme plindris. Võitva agressiivse regulari vastu suvalise lehega OOP ragistama minna pole pikas jooksus eriti arukas tegevus!
Samas imago loomise/hoidmise eesmärgil võib-olla peabki vahel veidi kahtlast mängu tegema ja suure bluffiga vahele jääma :D



wrong. üle $25 panus on raha põletamine. isegi $10 panus on parem, kui overbet.

Fortune
23.11.09, 02:58
aga laiendame veits arutelu, oletame et ta callib flopi, kas siis minna 2 või 3 barreli peale? sest ta ranges palju pocketeid nagu QQ JJ TT jne ja vb ka mõned floadid ja arvestades, et ta preflop callis, siis peaks ta range nõrgem olema, samas ma ise calliks siin ka AA AK ja KK-ga ka, kui preflop slowplaysin neid, et vastane veel bluffiks sest imo flopi raise on suht ****.

Antud käes ma muidugi shovesin ja tüüp näitas AA aga see ebaoluline.

ranka
23.11.09, 03:24
Ma betin selle flopi eesmärgiga see kohe maha võtta ja kui ei võta, siis check-fold turn, isegi kui turn on Q.

levis
23.11.09, 03:35
wrong. üle $25 panus on raha põletamine. isegi $10 panus on parem, kui overbet.

Pakun, et pigem toimib siin potsize cbet ja FE 50%+ kui ütleme 1/2 potsize cbet ja FE 33%+
Plaan teha siin OOP pisike cbet ja hiljem bluff kogu stackile, see on halb, sest sedasi paneme ennast vastasest raskemasse olukorda ja see on juba -EV.

ranka
23.11.09, 03:38
FE on siin enam-vähem täpselt sama suur. Kui potsizega on 50%, siis väiksemaga on 49% või nii (tegelt on erinevus suurem aga kui paned poti, siis turni FE muutub sitaks, loe alt)

Põhi erinevus tuleb sellest, et saad odavamalt bluffida ja kui juhtub olema, et hitid backdoor draw siis turnil on FE säilinud ja saad edasi bluffida. Kui aga lajatad pot flopisi ja vastane callib siis turni FE on küll nulli lähedane. Peale selle saad nutsiga vbettida.

levis
23.11.09, 03:54
Fortune kui viitsid, siis viska see käsi ka 2p2'sse.. ehk tuleb sealt asjalikke kommentaare.
Rankaga ma rohkem ei vaidle, niigi kasutan tema mõtteid, et OOP ja prahiga ei tasu heade vastaste vastu ragistama minna jne.

ranka
23.11.09, 03:59
Olen nõus, et heade (endast paremate) vastaste vastu peaks mängima vähem käsi ja eriti vältima OOP mängu. Blaindide kaitse on natuke teistmoodi ja siin oled sa sunnitud isegi heade mängijatele vastu mängima. Vastasel korral süüakse sind elusalt, eriti heade mängijate poolt, kes oskavad käsi lugeda ning õigesti kohanduda su mänguga.

Aga jätke meelde, et alati on väiksed betid paremad, kui suured, sest siis on bluffid odavamad, vastased peavad foldima vähem ajast, et näidata kasumlikust + heade kätega saame rohkem valuet. Muidugi siis peavad olema vastaste kohta ka paremad riidid

Fortune
23.11.09, 04:12
Fortune kui viitsid, siis viska see käsi ka 2p2'sse.. ehk tuleb sealt asjalikke kommentaare.
Rankaga ma rohkem ei vaidle, niigi kasutan tema mõtteid, et OOP ja prahiga ei tasu heade vastaste vastu ragistama minna jne.


kuna ma 2p2-d väga harva külastan, siis ilmselt läheb mingi pool tundi juba õige foorumiosa leidmiseks ja ei viitsi sinna surkima minna, aga kui viitsid võid ise selle käe sinna visata ;)

Ajuvaba
23.11.09, 11:52
kui olete 1,5K käsi koos mänginud,siis ilmselt su panus ütleb ka talle midagi. Palju paneksid flopis AA,KK või AK? Neid käsi sa peaksid ju representeerima? Kas paneksid 46 potti 22$ AA-ga? ilmselt paneksi 38 või midagi nii.
Seal võib olla ka Axd - fold igal juhul.

Fortune
23.11.09, 16:47
kui olete 1,5K käsi koos mänginud,siis ilmselt su panus ütleb ka talle midagi. Palju paneksid flopis AA,KK või AK? Neid käsi sa peaksid ju representeerima? Kas paneksid 46 potti 22$ AA-ga? ilmselt paneksi 38 või midagi nii.
Seal võib olla ka Axd - fold igal juhul.


ma tahtsin tegelt nats üle poole poti panna, mingi 26 vms, aga väga vahet seal pole, aga obv AA KK ja AK-ga paneksin ka samuti 26, mõttetu järsku ju paugutama hullult hakata kui hitin, niikuinii väga käsi pole, millelt siin valuet korjata, mingeid potsize bette küll tegema ei hakkaks. See 1,5k kätt koos mulle ütleb väga vähe, ma ei tea midagi sellest tüübist võib olla tema minust teab, aga väheusutav.

levis
23.11.09, 17:43
veidi mööda panin kui küsisin 4bet bluffi kohta, sest see vist ikka 3bet, aga vahet pole :)
http://forumserver.twoplustwo.com/56/medium-stakes-pl-nl/nl200-blind-defense-bluff-640512/

Fortune
23.11.09, 17:44
veidi mööda panin kui küsisin 4bet bluffi kohta, sest see vist ikka 3bet, aga vahet pole :)
http://forumserver.twoplustwo.com/56/medium-stakes-pl-nl/nl200-blind-defense-bluff-640512/


tänud