PDA

View Full Version : Joker is back at SNG/MTT



jakera
22.11.09, 13:27
Tere,


Otsustasin, et on aeg ennast kätte võtta ning luua ka endale päevik. Vahepeal oli selline väiksem paus aga nüüd hakkan täiega hooga jälle pihta. Leidsin endale netiavarustest täisversiooni HEM-ist ka ja nüüd saab hakata oma tulemustel täpsemalt silma peal hoidma. Kahju vaid, et kõik viimaste aastate käed läksid kaduma, kui kõvaketas otsustas pilli kotti panna. :/

Pokkerit alustasin ca 2 aastat tagasi aga selle aasta sügisest olen mängima hakanud sügavamalt. Esimesed sissekanded läksid Triobetti nagu paljudel kolleegidel siin vast, kuid need kadusid kiirelt :D
Algusaastatel mängisin pokkerit rohkem "tunde" peale, siis sellest aastast olen ennast käsile võtnud ja raamatuid hakanud lugema. Harringtoni triloogia viimane osa on praegu käsil. Olen ka teisi raamatuid lugenud, kuid ei tunne, et need oleksid nii head, kui tema omad.

Aga nüüd siis endast täpsemalt:

Spetsialiseerun SNGdes ja MTTdes@Full Tilt ning Stars. Mängisin aasta alguses full handed sngsi ja nii 8-12 lauda korraga. Ühel hetkel tuli aga Mr.Downswing külla ning ta ei läinudki enam ära. Läksin bustoks ja lõpetasin ära.
Nüüd aga alustasin uuesti. Mängin antud hetkel 6-max SNGsi, kuna tunnen, et biidin neid üsna kergelt, kuid mitte rohkem kui neli lauda korraga. 9-handis suudavad donkid oma luckboxiga kogu laua chipid endale saada ning siis mind lihtsalt välja süüa, seetõttu full ring ei meeldi enam :D

Võtan iga õhtuselt osa Full Tildis toimuvast Daily Dollarist. Siiani olen osalenud kusagil 9 korda ning alati jõudnud vähemalt rahadesse. Ükskord teine koht ning kolm korda 5 koht. Eesmärgiks olen seadnud endale, et suudan selle aasta sees veel esimesele kohale ennast mängida.
Arvutasin, et seal saab ca iga 10,3 kolmas koht rahad. Ehk siis 5000 mängijat ja ca 470 saab raha.
Leidsin veel Tildist MTTsi, kus ca iga 7 saab rahad. Ehk siis MTT, kus osaleb 400 mängijad ja ca esimesed 60 saavad raha.
Millegi pärast ei ole suutnud neid viimaseid eriti hästi biitida. Küsingi Teilt, kas peaksin veelgi suuremat rõhku neile panema, kuna seal peaks saama teoreetiliselt kergemini rahadesse?


PS.Olen proovinud ka cashi teha, kuid seda ei suuda absull biitida. Saan alati innustust siit teiste blogidest ja kätest ning lähen ka NL2 või siis NL10 proovima, kuid suudan ennast alatasa bustoks mängida. Kui ikka donkid kräkivad näiteks su pocket AA runner runner flushiga ära, siis viskab ikka täiega tildi ette.
Seepärast, kui keegi näeb mind rahalaudades mängimas, siis tulge kurjustage minuga ning käskige mul kus kurat sealt kaduda. Minu pärusmaa on SNG/MTT mitte cash!
Kohtumiseni laudades!

pikk28
22.11.09, 14:44
turnasi mängi ikka esikoha peale.
muidu edu sulle

jakera
22.11.09, 19:35
Tänane 6 tunnine sess lõppes siis 3$ kahjumiga. Väga hull ei ole. Homme uuele katsele:)

onuark
23.11.09, 01:54
Loodame, et downswinge tuleb vähe!

Sng mehi nii palju ei leidu foorumist mu teada.
Ise praegu siin kahevahel, kas littida edasi sng-si või proovida ikka rahalaudadel enda osavus maksma panna.
4.4seid 180man sngsi lasen.
Kuradima swingiselt läheb ainult, alguses oli kõik solid. Aga downswingid maru suureks kippinud, 2x olnud -50 buy ini downswingid. Suht ränk, mõlemal korral suht robotlikult mänginud ja tuima emotsiooniga, sest igatpidi oli riveriks minu käsi halvem :D
Lühidalt: Soovin edu SNG biitmistega! ;)

edit: BR management: 100 buy ini oli BR mul alguses.

jakera
23.11.09, 13:20
Mõtlesin eile terve öö, mis võis põhjustada eilse halva sessi.
Ja siis mõistsin :D
Ma kasutasin ju HEMi HUDi. Tavaliselt pole seda kunagi kasutanud. Noh ja eile kasutasin seda nii korralikult, et terve laud oli vaid hudi täis :D:D
Täna proovin siis sellise layoutiga:
Name/
Preflop Raise/Limp
Hands/M

Jätan SNGd praegu kõrvale ning panen rõhku rohkem MTTle.

marxiku
23.11.09, 14:10
seda hudi ei tasu jah üle hinnata. Mõnikord, eriti veel kui vastase kohta infot vähe, võib see otsuse suht sassi lüüa. vaatad stätse aga mees mängib tegelt hoopis teist mängu. Tihti on oma silm ikka kuningas. Samas ilma HUD'ita pole ka võimalik.
Ise mängingin ka sng'sid. Aga laudades vist ei kohtu. ma 6 max ei harrasta.
Edu ;)

jakera
24.11.09, 20:18
Feil,
Lugesin HU SNGdest ja sattusin hoogu. Tegin 12 mängu. Võitsin ühe. TILT.

vsiu100
25.11.09, 10:10
jakera, mis su kasutajanimi full tildis on?
ma tahaks sulle 25$ kanda, kui see jutt, et 9/9 ITM ja 4/9 FT-s puhas p*sk pole.

e: teen kande ka siis, kui need numbrid peaks olema näiteks 5/9 ja 2/9
e2: kannan 10$ ka siis, kui need nr-d on 3/9, 1/9

gl ja püüa reaalsusesse tagasi tulla.