PDA

View Full Version : Pargi subkultuur



privador
17.11.08, 00:29
Käisin milllagi Pargis mängimas ja üllatus oli suur,kui nii paljud suurte päikeseprillidega mängivad(ka fishid irw),isegi väikse buy-iniga evente.Ja teine asi,mis ma märkasin käib pidev arutelu ja analüüs lauas,et kes mida tegi ja mis põhjusega.Lisaks veel mõned vennad üritavad veel veel nn jutuga töödelda,et sa käe välja annaks jne.
Pokkeirareng on toimunud ka Live turnadel ja nüüd tean,miks ma seal ei võida:)

ok2aa
17.11.08, 00:49
samas on seal ka standard: slowrollimine, kokkumäng, käe ajal kolmandate isikute poolt kommentaarimine, outdrawimine. f u live pokker.

ranka
17.11.08, 01:09
See on eriti rõve, kui miski välismaalane ja eestlane on jäänud HU potti ja tuleb raskem otsus ning teised eestlased hakkavad räigelt kommenteerima, et see on easy call jne.

Tigrano
17.11.08, 03:07
Kas, siis kasiino töötajad (dealer), mingeid märkusi ei tee. See oleks ikka suht sick, kui keegi mõliseks käte mängimise ajal. Kas mõni karmim vend on korda ise ka majja teinud.

vsiu100
17.11.08, 12:44
samas on seal ka standard: slowrollimine, kokkumäng, käe ajal kolmandate isikute poolt kommentaarimine, outdrawimine. f u live pokker.


pole viimasel ajal eriti käinud( äkki korra nädalas) aga,
slowwrolli pole nagu tähendanud.
kokkumäng- no selline asi on mingil määral olemas, aga see tuleb välja ennekõike nn eesti vs muu maailm kontekstis, või siis venelased omavahel chk-chkivad BvB mängus. aga see on mängijate teha, et tähelepanu asjale pöörata. enamus diilerid on ju 3,7x oinamad, kui keskmine mängija, kuigi on seal juba piisavalt töödanud.
käe kommenteerimine- see ajab küll närvi, kuid seegi on mängijate teha. samas cashis laup. manager ütles mitmele mängijale, kes käes ei osalenud, kuid siiski "call!" "fold!" ja muud jama välja ajasid, et käes mitte osaleval inimesel pole õigust mõjutada ja tegid hoiatuse(ja lisasid, et veel kord, siis peab lauast/mängust lahkuma).
samas olen turniiril mitu korda kuulnud, kui osad regularid käes mitte osalevale kommentaatorile ytlevad, et oleks vait.
outdrawimine- LOL.
aga muidu jah, teatava paksu naha olemasolu on vajalik kui nn prod midagi turtsuvad. aga ei saa südamesse võtta kohe.
aga live mulle meeldib. hea ja lõõgastav on vaadata, kui privador suu lahti vaatab, kuidas K3o-ga all inn calle tehakse või kuidas toomas alati! kurdab, kui välja lendab. erinevad inimesed ongi see, mis live lõbusaks teeb.

Aristotep
17.11.08, 21:23
hea ja lõõgastav on vaadata, kui privador suu lahti vaatab, kuidas K3o-ga all inn calle tehakse


http://i452.photobucket.com/albums/qq247/Aristotep/phil.jpg

ranka
18.11.08, 03:33
ROFL!

Andr3s
19.11.08, 14:23
hahahahhaa, nice!

Tigrano
19.11.08, 23:02
Väga andekas irw, ei saa naeru pidama ;D

vsiu100
04.12.08, 11:25
tundub, et majanduslangus on ka Parki jõudnud. eilsel 300R turnuiiril 31 osavõtjat. reeglina on see olnud ikka välja müüdud. ja see svenza poolt tutvustatud tartu palgapäevasüsteem töötab tallinnas ka.

ok2aa
04.12.08, 11:29
siin võiks teget võrrelda classicu eilse turniiri osavõtjaid. nagu ma olen aru saand siis classicus on odavamad turniirid - äkki osad sinna lissalt üle kolinud.

Tuul
04.12.08, 11:39
Classicus on 100 krooni eest nalja kui palju

vsiu100
04.12.08, 12:37
siin võiks teget võrrelda classicu eilse turniiri osavõtjaid. nagu ma olen aru saand siis classicus on odavamad turniirid - äkki osad sinna lissalt üle kolinud.


classicus oli eile 300freez. osavõtjaid 8.
usun, et eilne oli tegelikult tingitud ka sellest, et täna on triobet live(1100.- FZ, kuuldavasti 70 kohta) ja homme pokerstars live 1100.- FZ, 70-100 kohta. mõlemad tõenäoliselt välja müüdud, kuna on suurem hord rootslasi/soomlasi laupäevaks tulekul ja nii mõnigi säästis end nende jaoks.
aga classicu koha pealt- seal saab jah ajaviiteks/nalja pärast käia. sealne mäng paneb ikka kohati ahhetama ja ei arenda kuhugi suunas ning võita pole ka ju midagi.
keskmise BI-ga(500-1500) freeezout texas on see, mis müüb. kui natuke added money ja promo ka teha on täismaja guaranteed.

Rage
04.12.08, 14:31
mis kommenteerimisse puutub.. siis viimane kord sõpradega lives mängides läks pärast handi suht karmiks ütlemiseks kui situatsioon oli selline:

flopis oli kolm meest.. esimene mees lendas kohe allin.. järgmine mees pikalt mõtles kas callida või foldida.. ja button siis kes oli nö viimane mees kaartidega.. soovitas põmst siis mehel callida..

kahe otsaga asi.. ühest küljest võis buttonil olla mingi mosnter hand juures ja püüdis enda jaoks chipihunnikut suuremaks rääkida.. teisest küljest võis olla tegemist kokkumänguga, kus button andis mõista, et tal pole midagi ja tema foldib, et teine mees võib julgelt allini callida.. et saaks selle allini mehe välja lauast...

ühesõnaga.. kuidas reeglid või eetika koodeks sellisel puhul võiks olla.. kas buttonil on õigus suu lahti teha ja nõu anda, kui ei ole tema kord tegutseda..

ok2aa
04.12.08, 15:26
button ei tohi midagi rääkida sel ajal, kui teine käes olev tüüp mõtleb

vsiu100
04.12.08, 15:29
mis kommenteerimisse puutub.. siis viimane kord sõpradega lives mängides läks pärast handi suht karmiks ütlemiseks kui situatsioon oli selline:

flopis oli kolm meest.. esimene mees lendas kohe allin.. järgmine mees pikalt mõtles kas callida või foldida.. ja button siis kes oli nö viimane mees kaartidega.. soovitas põmst siis mehel callida..

kahe otsaga asi.. ühest küljest võis buttonil olla mingi mosnter hand juures ja püüdis enda jaoks chipihunnikut suuremaks rääkida.. teisest küljest võis olla tegemist kokkumänguga, kus button andis mõista, et tal pole midagi ja tema foldib, et teine mees võib julgelt allini callida.. et saaks selle allini mehe välja lauast...

ühesõnaga.. kuidas reeglid või eetika koodeks sellisel puhul võiks olla.. kas buttonil on õigus suu lahti teha ja nõu anda, kui ei ole tema kord tegutseda..


obv NOT
enne, kui ei olda HU potis või mängijad all innis ja viimase mehe kord tegutseda, ei tohi keegi käe käiku mõjutada.
eriti need, kes pole veel tegutsenud või need, kes juba foldinud. ja HU potis ja potis kus mängijad on all innis, võivad ka "jutustada"/mõjutada vastast ainult need mängijad, kes on ise käes.
selle järgimine on diileri töö, aga kuna seda ei taibata pahatihti teha, siis on mängijate kohustus sellele tähelepanu juhtida. teed märkuse, kutsud manageri, kes uurib situatsiooni diilerilt järele ja võtab siis kasutusele vastavad meetmed. reeglina tehakse esimene kord hoiatus(võib ka kohene penalty). teiskordsel määruste rikkumisel on standard 10min penalty, mis tähendab siis seda, et rikkuja eemaldatakse lauas(ta ei tohi selle aja jooksul viibida ka pokkeri ruumis) ja tema stack mängib laual edasi(võetakse blinde). kui mängija peaks kolmandat korda eksima, siis tõenäoliselt eemaldatakse ta turniirilt. kõiki järgnevaid sanktsioone tutvustatakse ka rikkujale esmast karistust tehes.
kuna paljud diilerid ei taipa/ei julge teha märkusi rikkujatele, siis tuleb sellele asua mängu huvides mängijatel ise tähelepanu juhtida.
üldiselt soovitan lugeda hoolikalt läbi Olympicu lehel olevad reeglid(nii turniiri kui cashi) ja mingi kahtluse või selge vea märkamisel kutsuda koheselt manager, kes lahendab olukorra vastavalt oma pädevusele(ja manageriga pole mõtet vaidlema hakata pärast, sest reeglina jääb tema otsus jõusse)

AshrakWhite
15.12.08, 01:49
käisin ka üle pika aja parki cashis mängima, tundub et 20x bb on standard open raise ...... hirmus.

Tigrano
15.12.08, 03:05
käisin ka üle pika aja parki cashis mängima, tundub et 20x bb on standard open raise ...... hirmus.


Ja kuidas selline mäng välja näeb ei kujuta ette, kas kõigil on siis stackid ka mitme kordsed juba.

Keiss
15.12.08, 09:04
käisin ka üle pika aja parki cashis mängima, tundub et 20x bb on standard open raise ...... hirmus.


Ei ütleks, et hirmus, tuleb lihtsalt kannatlik olla ja õiget situatsiooni oodata ning siis PF otsa väänata käega. Pmst ei taheta mingeid setminereid flopile lasta :P

vsiu100
15.12.08, 09:14
käisin ka eile õhtul läbi. sõber donkas turniiril ja pidin talle järele minema. plaan oli cashi ka pisut teha aga järjekord nii pikk, et ei jõudnud ära oodata.
aga mäng on seal kohati lõbus. tuleb lihtsalt range vastavalt vastasele paika saada. mõne vastu pole probleem 100+bb nupud sisse ajada pf 88,99.
aga mängu isekoomustab seal kõige paremini eile välja öeldud lause. uus mängija tuli lauda ja vahetas 500.-(bi siis pühap. 500-2000). lauas olnud loose mängija ütleb "oot, mis see siis on? vahetad 500.-? meil maksab flop 500 :D "



Ja kuidas selline mäng välja näeb ei kujuta ette, kas kõigil on siis stackid ka mitme kordsed juba.


olen mõned korrad ka 20+K ja 30+K stackke seal kohanud(max BI siis alguses 2K). 5-6K on standard peale mõnda aega.

Codecci
15.12.08, 09:58
Buy-in piiratud või osta paljuga tahad sisse?

vsiu100
15.12.08, 10:24
Buy-in piiratud või osta paljuga tahad sisse?


kuna pühap. on algajatele suunatud, siis on BI piiratud 500- 2000.-
seda siis selleks, et regularhaidel poleks motivatsiooni pühapäeval mängida. samas, kui on piisavalt soovijaid(5-6) tehakse lahti ka teine laud. olgu selleks siis ka 10/10, 10/20, 25/25, 25/50 jne texas, NLH/O, D/C või mille soov parasjagu uue laua mängijatel on. samuti ei võeta bad beat jackpotiks raked(tänu sellele ei saa ka bad beati saades boonust pühap) ega arvestata "high hand of week" boonust. seda ka siis selleks, et regularid ei viiciks käia ja algaja saaks odavalt õppida.
aga alati on võimalus end reloadida 2K peale any time.
teistel päevadel maximum sisseostu piiri pole.

vsiu100
14.05.09, 13:10
käisin eile pargis ja tuli meelde privadori kunagi miskis teemas öeldu.
nimelt tegime pisut 25/25 DC cashi(kuna turniiriga sai kiirelt ühele poole).
lauda sadas soome jõuluvana, kes oli kerges joobes, aga ei midagi hullu.
võttis sisse 5k, bluffis esimese käega sellest 3k mulle. siis rebuys pidevalt ja õhtu peale jäi miski 30-40K vast miinusesse.
aga ta juba lauda istudes ja hiljemgi viskas lauseid "ma tean kuidas nendes mängudes kaotada tuleb" "ma tulin siia selleks, et teile, poisid, oma raha ära anda". kui kaotas järjekordse panga, siis "its OK, rebuy, its fun".
mängis suht agresiivselt, kohati callis suuri panku riveris pasaga uudisimust. seoses sellega tuli kohe meelde priva mõte, et osad väljamaalased käivadki siin selleks, et oleks lõbus vaadata, kuidas kohalikud vingerdavad, higistavad ja tõsiselt püüavad talt iga käsi raha ära võtta.
ühesõnaga ostavad endale õhtu jooksul paarikümne kilo eest reality showd...........

..ei hakanud uut teemat tegema.

andu_andu
14.05.09, 13:27
ma oleksin iga kell nõus talle seda showd pakkuma :D

Pahvak
14.05.09, 13:56
Fun on jah vaadata kuidas teised sinu raha võtavad. :)

vsiu100
14.05.09, 14:00
Fun on jah vaadata kuidas teised sinu raha võtavad. :)


on inimesi, kelle jaoks 30K+ on kommiraha ja neil pole vahet, kas lasevad selle rulli, BJs või pokkeris.
Pokkeris nad saavad ainult ent. valuet rohkem, kuna näevad teisi inimesi hullult pingutamas.........

marguzz22
14.05.09, 14:28
parim show eestis

Tigrano
14.05.09, 15:30
Nii võib ju lives ühes lauas ka pururikkaks saada ;D

privador
14.05.09, 16:48
Jep oled pururikas astud pokkeriruumi,näed kuda rottidest reguarid vingerdavad ja kohti hõivavad hullupilk ees.
Saad veel lisakaiffi,kui mõne regulari ära drawid ja bustoks teed saades kaasa sajatusi,missugune hull fish ma olen(mis sest et mu firma teenib miljoneid kasumeid)
Lõpuks oled ehk mingi raha maha mänginud(mis on kommiraha)tõstad kaabut ja annad mahlaka jotsi


Lihtsalt mõni highroller võib mõeldagi nii...paneb mõtlema
Kas idioot on see highroller kes pokkerilauas teeb väga haigeid liigutusi
Või pokkeriprod,kes nagu penskarid Hulludel päevadel kaupu ründavad ja iga sendi eest võitlevad

Pahvak
14.05.09, 20:10
Ega see rikkur ka parem pole. Üsna haige nauding vaadata teisi inimesi rabelemas raha nimel.

kivisaba
14.05.09, 20:10
Jep oled pururikas astud pokkeriruumi,näed kuda rottidest reguarid vingerdavad ja kohti hõivavad hullupilk ees.
Saad veel lisakaiffi,kui mõne regulari ära drawid ja bustoks teed saades kaasa sajatusi,missugune hull fish ma olen(mis sest et mu firma teenib miljoneid kasumeid)
Lõpuks oled ehk mingi raha maha mänginud(mis on kommiraha)tõstad kaabut ja annad mahlaka jotsi


Lihtsalt mõni highroller võib mõeldagi nii...paneb mõtlema
Kas idioot on see highroller kes pokkerilauas teeb väga haigeid liigutusi
Või pokkeriprod,kes nagu penskarid Hulludel päevadel kaupu ründavad ja iga sendi eest võitlevad

see kui pargi regularid oma leivaisasid sõimavad on puhas nende ebaproffessionaalsus

privador
14.05.09, 20:17
see kui pargi regularid oma leivaisasid sõimavad on puhas nende ebaproffessionaalsus
Vahets ka pargis hirmuga vaatan,kuda regular sõimab fishi kui ta ära tõmbab.

Sel ajal ma alati mõtlen,et krt sa fucking regular(donk) tahad tõesti,et fish solvub ja läheb minema?

Tigrano
14.05.09, 23:22
Vahets ka pargis hirmuga vaatan,kuda regular sõimab fishi kui ta ära tõmbab.

Sel ajal ma alati mõtlen,et krt sa fucking regular(donk) tahad tõesti,et fish solvub ja läheb minema?


Selline käitumine on tõesti imelik ;D Siis tuleks just nalja visata jne, et fish veel kodusemalt tunneks.

Uniquest
15.05.09, 18:00
Selline käitumine on tõesti imelik ;D Siis tuleks just nalja visata jne, et fish veel kodusemalt tunneks.

Rääkida õnnest kogu aeg ka? Kui ära tõmmati, siis "mul täna ei vea ikka" ja kui ise ära tõmbasid või üle mängisid vastase, siis on hea run või veab täna lihtsalt. Mingitest oskustest ja sellest, kas üldse vahet on, kuidas mängida, pole vaja rääkida ju. Õnnemäng kõik, kõigil võrdsed võimalused, ühel veab lihtsalt täna rohkem kui teisel. ;)

Tigrano
15.05.09, 19:05
Jah just nimelt, tuleb öelda, et küll sul ikka täna veab ;D

vsiu100
15.05.09, 22:07
Jah just nimelt, tuleb öelda, et küll sul ikka täna veab ;D


seda juttu tuleb tõsiselt ajada, aga ainuke asi, et seda saab pühapäeviti algajate mängus ainult teha.
tavalisel päeval naerab su välja regular ja ka purjus soome jõuluvana........

Uniquest
16.05.09, 12:25
seda juttu tuleb tõsiselt ajada, aga ainuke asi, et seda saab pühapäeviti algajate mängus ainult teha.
tavalisel päeval naerab su välja regular ja ka purjus soome jõuluvana........

See kahe otsaga asi kah vist. Mõni vend jalutab võibolla just sellepärast minema, et tal "täna ei vea". Samas, kui tunneks, et tahaks oma "oskustega" tagasi võita veel midagi, siis jääks kauemaks.

andu_andu
16.05.09, 12:57
See kahe otsaga asi kah vist. Mõni vend jalutab võibolla just sellepärast minema, et tal "täna ei vea". Samas, kui tunneks, et tahaks oma "oskustega" tagasi võita veel midagi, siis jääks kauemaks.


olen ka näinud palju sellisedi vendi, kes ütlevad, et ei viitsi edasi mängida või tähendab ei tasugi edasi mängida, sest kaartipakk peksab näkku ja täna lihtsalt ei joppa milleski. Aga eks mingi tõetera ole sees, kui kaotad pidevalt, sest et Negreanu läks ka minema lauast HSP-s kui oli saanu mitu korduvat coolerit ( ehk siis ei jopanud ).

kivisaba
16.05.09, 13:02
olen ka näinud palju sellisedi vendi, kes ütlevad, et ei viitsi edasi mängida või tähendab ei tasugi edasi mängida, sest kaartipakk peksab näkku ja täna lihtsalt ei joppa milleski. Aga eks mingi tõetera ole sees, kui kaotad pidevalt, sest et Negreanu läks ka minema lauast HSP-s kui oli saanu mitu korduvat coolerit ( ehk siis ei jopanud ).

negreanu ei läinud sealt lauast mitte sellepärast minema et ta mitu kuulerit sai vaid et lõpuks jõudis talle kohale et teeb sitta mängu

leits
16.05.09, 13:06
obv JJädega bustorisse ja suur pott l2ind, ime ka, ise l2heks ks aära

andu_andu
16.05.09, 14:24
negreanu ei läinud sealt lauast mitte sellepärast minema et ta mitu kuulerit sai vaid et lõpuks jõudis talle kohale et teeb sitta mängu

jepp, aga imo sellepärast hakkaski sitta tegema, et kaotas suuri otsustavaid potte.

Friiko
16.05.09, 20:50
Üritasin, kohutavalt üritasin süveneda teemasse, aga igakord kui silmad üle andu_andu display picture'i libisevad on pea tühi. Kohutav, miski bänn oleks vaja minu arust panna.* :P,




viis minutit on möödunud ja nüüd ma ei suuda enam siit lehelt ära manööverdada.

Rigged
16.05.09, 21:10
Miks Sa pidid seda kirjutama, sick ;S Needus

ok2aa
16.05.09, 22:41
sunnitakse eurovisiooni vaatama....vist joon täis ja lähen parki. kõik päikseprilli ja nokamõtsi vennad - fu teile juba ette.