PDA

View Full Version : Folding KK 50BBs deep.



groams
24.11.09, 08:34
PokerStars No-Limit Hold'em, 27 Tournament, 15/30 Blinds (9 handed) - Poker-Stars (http://www.flopturnriver.com/reviews/Online-Poker-PokerStars.php#converter) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

saw flop

Button (t1515)
SB (t1640)
BB (t1730)
UTG (t1470)
UTG+1 (t1165)
Hero (MP1) (t1520)
MP2 (t1470)
MP3 (t1465)
CO (t1525)

Hero's M: 33.78

Preflop: Hero is MP1 with Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif
UTG bets t90, 1 fold, Hero raises to t270, 3 folds, Button raises to t630, 4 folds

Total pot: t675


UTG raiser is 10/7 over 274 hands filtered.
Button four bettor is 9/6 over 545 hands filtered.

Flame me!

ranka
24.11.09, 08:49
all-in

edit: otsi pokerclubis articfoxi 1000 SNG projekti. ta seal ka rääkis, et alguses foldib isegi PF kunne aga see oli ca. 2 aastat tagasi

groams
24.11.09, 11:05
all-in

edit: otsi pokerclubis articfoxi 1000 SNG projekti. ta seal ka rääkis, et alguses foldib isegi PF kunne aga see oli ca. 2 aastat tagasi


Ei viitsi
Midagi kontstruktiivsemat ei tule peale "All in"-i?

wedoit
24.11.09, 11:30
pigem allin. usun, et ta 4bet range võib AK ka olla ikka. Kui ei ole, siis on biztez. liiga üle ei maksa ka mõelda, veits on raha juba potis kah ja foldimine on kõige koledam stsenaarium siin. mingi stop&go variant oleks ka võimalik, aga ma ei näe floppi mille korral ta maha paneks.

raudtee(EST)
24.11.09, 12:09
Madalamal limiidil shove. Aga siin limiidil, peaks tekkima küsimus, miks nit omakorda raisib groamsi (st head võitvat mängijat) tõstet. Vaevalt, et kehva kaardiga. Mina paneksin tema käe KK+ peale ja kuna groamisl juba KK käes, siis pigem AA. Seega võiks vist foldida küll.

Madis Very
24.11.09, 12:15
Ei suudaks foldida KK+i siin olukorras.

wedoit
24.11.09, 12:16
mis limiiti härra siis mängib, et nii metagame'i tuleb teha? 1K buyin?

ja kui SNG ja mängid neid palju-palju ja pidevalt, siis see ei ole koht kust viga otsida. Kui siin hakkad KK'sid pre juba foldima, siis sõidetakse üle sust lihtsalt.

groams
24.11.09, 12:28
mis limiiti härra siis mängib, et nii metagame'i tuleb teha? 1K buyin?

ja kui SNG ja mängid neid palju-palju ja pidevalt, siis see ei ole koht kust viga otsida. Kui siin hakkad KK'sid pre juba foldima, siis sõidetakse üle sust lihtsalt.


Misasja?
Pokkeri mõte on teha igas olukorras parima EVga otsus, ei ole mingi et kui sa KK foldid pre siis lihtsalt sõidetakse sust üle? Tuleb mõelda vastase range peale ja selle põhjal otsus teha. Ja mis mõttes ei ole siin mõtet viga otsida??? Kust sa veel vigu otsid kui kätest, kus otsus ei ole ilmselge?? Ma olen nõus et sellist olukorda ei juhtu eriti tihti, aga sellegipoolest, kui sa igakord ennast sellise vastase sellise 4beti vastu ära stackid KKga lihtsalt sellepärast, et see on ju KK OMGOMGOMG siis kaotad sa raha.
Ja vastase range on siin prolly KK+ ja kuna KK on unlikely, siis AA on tal siin 95% ajast, sest lihtsalt, 9/6 nit ei tee mignit min 4beti QQ või AKga. imo.

vilkar
24.11.09, 12:34
QQ paneks maha aga KK ei suudaks , pushiks sisse ära ja ta võib JJ+ peal olla või AQs+ või no oleneb mis käsi ta enne ka näidanud on?

shove või kui tahad endale jätta võimalust floppi vaadata siis call aga teades et ta kytab nagunii nupud sisse siis ikkagi shove parem!

Mis ise tegid siis selles olukorras? panid maha ?

groams
24.11.09, 12:45
QQ paneks maha aga KK ei suudaks , pushiks sisse ära ja ta võib JJ+ peal olla või AQs+ või no oleneb mis käsi ta enne ka näidanud on?

shove või kui tahad endale jätta võimalust floppi vaadata siis call aga teades et ta kytab nagunii nupud sisse siis ikkagi shove parem!

Mis ise tegid siis selles olukorras? panid maha ?




Ta ei ole never ever siin JJ ega AQs peal. Never. Ja flopi vaatamine oleks kõige haigem play ever.
Hand historyst on näha mis ma tegin.

Dogers
24.11.09, 12:46
Ma toetan, vahest lihtsalt on vanasid kelle paned kenast AA peale, ning lõpmatuseni kontrollimisega kaotad ikka kohutaval kombel raha.

lenC
24.11.09, 12:53
Kui villain teeb seda AA-ga, KK-ga ja 50% kordadest QQ-ga, siis on call juba kasumlik(cEV perspektiivist). groams, ta ei tee min 4-beti ja ma ei taha uskuda, et $27 regular oleks piisavalt lohakas, et siit betsizetelli välja saaks lugeda.


edit: ja nende STT-de masstablivate regularide vastu on sul alati misclickoddse ka :D Shove!

lenC
24.11.09, 13:14
Ja veel üks probleem foldimisega on see, et see teeb su automaatselt exploitable'ks (villainid sellest obv kohe aru ei saa, kuna nad ei tea su kaarte). Sa 3-betid UTG-d QQ+,AK ma pakun? See on kokku 34 kombot, millest 6-ga sa jätkad ja 28 foldid 4-betile(eeldusel et sa KK muckid). Kui sa 82% oma rangest foldid, siis ta võib sulle põhimõtteliselt any-twoga otsa keevitada ja siis on väike 4-bet eriti hea, kui ta foldib su ässade 5-bet shovele. Siin tuleks muidugi UTG faktor ka mängu, kui ta avab 88+;AQ, ja ei suuda hero kombel KK foldida, siis on temal "hand" ka kõigest 18% kordadest.

/suht offtopic

groams
24.11.09, 13:15
Kui villain teeb seda AA-ga, KK-ga ja 50% kordadest QQ-ga, siis on call juba kasumlik(cEV perspektiivist). groams, ta ei tee min 4-beti ja ma ei taha uskuda, et $27 regular oleks piisavalt lohakas, et siit betsizetelli välja saaks lugeda.


edit: ja nende STT-de masstablivate regularide vastu on sul alati misclickoddse ka :D Shove!


Tüüp mingi 8tables vist vms, niiet ei looda väga misclickile.
Ma tean et ta ei teind min 4beti, lihtsalt ei viitsind kontrollida täpset size'i. Aga imo on asi just tema sizingus - AK shoveb, kui ta tahab rahad sisse saada, QQ shoveb kui ta tahab rahad sisse saada, imo AINULT AA on 9/6 vastane võimeline siin sellist obv value raise'i tegema.

tolmuahv
24.11.09, 13:16
Ma ei saa hästi aru, mis värk selle "never fold KK" teemaga on. Ma ise küll ei suuda foldida neid, aga usun, et kui oleksin foldinud 8/6 tüüpi nittide vastu kui olin kindel, et asi halb on, siis oleks see kokkuvõttes kasumlik.

Ma lähtuksin sellest: Kui sa arvad, et tal on AA, siis kui tihti sa eksid? Antud juhul (arvestades KK vs AA equityt ja juba potis olevat raha) peaks su eksimise sagedus olema alla 30%. Kui ise tunned, et 3-l juhul 4-st paned ta AA'ga pihta, siis võib foldida küll.

groams
24.11.09, 13:23
Ja veel üks probleem foldimisega on see, et see teeb su automaatselt exploitable'ks (villainid sellest obv kohe aru ei saa, kuna nad ei tea su kaarte). Sa 3-betid UTG-d QQ+,AK ma pakun? See on kokku 34 kombot, millest 6-ga sa jätkad ja 28 foldid 4-betile(eeldusel et sa KK muckid). Kui sa 82% oma rangest foldid, siis ta võib sulle põhimõtteliselt any-twoga otsa keevitada ja siis on väike 4-bet eriti hea, kui ta foldib su ässade 5-bet shovele. Siin tuleks muidugi UTG faktor ka mängu, kui ta avab 88+;AQ, ja ei suuda hero kombel KK foldida, siis on temal "hand" ka kõigest 18% kordadest.

/suht offtopic


16$stes random tight niti vastu ei karda exploitimist kindlasti mitte. Nad ei ole nii head.
Ja niti utg raise 3betin KK+, QQ ja AK flatin.

wedoit
24.11.09, 13:50
9/6 nit ei tee mignit min 4beti QQ või AKga. imo.


see, et sina QQ ja AK flatid ei tähenda, et 9/6 ei pruugi seda 4betida. (kasvõi mingi osa ajast) võibolla ta just tunneb, et peab rohkem agro olema selle tõttu, et ta nii nit on. ja lõppkokkuvõtes su käte valim on nii väike (500 väidetavalt ja me ei tea mis filtrit sa kasutasid), et siit ei saa midagi üks-ühest järeldada. lisaks tegu oli min-raise'iga, seega on alati misclick võimalus. (väike, kuid on võimalus) having said that mina siin KK'd ei foldiks. Seda situatsiooni ei esine ka eriti tihti imo. Kordan veel. pigem tasub vigasid otsida mujalt, kuskilt M10 kandist.

lenC
24.11.09, 13:53
min oleks 450, ta pani 630

wedoit
24.11.09, 13:59
min oleks 450, ta pani 630


olgu aitäh, jah, 2.3333 kordne viimane panus, enivei mingi skript vist. lisaks mind huvitab see väide: QQ ja AK ta shove'iks, aga KK+ ta teeb valueraise? millest seda järeldatakse? Lõppkokkuvõttes ma ei viitsi vaielda, võite KK maha ka panna. Seda olukorda ei esineb lihtsalt niivõrd harva.

lenC
24.11.09, 14:08
lisaks mind huvitab see väide: QQ ja AK ta shove'iks, aga KK+ ta teeb valueraise? millest seda järeldatakse?

arvan samuti, et siin on groamsi mõtlemine vale. Defaultina peaks eeldama, et villain mängib sellises kohas kõik käed oma ranges samamoodi. Until proven otherwise.

wedoit
24.11.09, 14:11
Groams tee selle vastase kohta filter ja vaata mis käsi ta peale 4betimist maha on näidanud (või sarnaste statsidega isikud). Kui seal on vähemalt korra midagi muud kui AA, KK, siis on foldi keeruline leida.

Uniquest
24.11.09, 15:08
arvan samuti, et siin on groamsi mõtlemine vale. Defaultina peaks eeldama, et villain mängib sellises kohas kõik käed oma ranges samamoodi. Until proven otherwise.

Isegi õppevideodes soovitatakse vastaste maksimaalseks exploitimiseks raise-size muuta. Mõni kasutab seda ära, et vastane multitableb (nt. ei pane 200/400 blindidega 1274 allin ennast, vaid raised 1200 peale, sest multitabler võib kiirustades autofold teha, vaadates, et tavaline raise on ees). Samuti pidavat c-betina 380>400, e. siis rohkem tüvenumbreid sisaldav panus pidi tugevam välja nägema kui rohkem 0-e sisaldav. Üldiselt on suure volüümiga SNG-mängijal sellised liigutused sisse õpitud tõenäoliselt, vaevalt, et tal palju mõelda aega. St. enamasti on tal value-kätega parem teha väiksem raise, suurema fold-equity jaoks panna allin.
Ja siis on mõned üksikud (groams;)), kelle vastu on niimoodi trikitamine pigem kahjuks kui kasuks.

groams
24.11.09, 15:16
see, et sina QQ ja AK flatid ei tähenda, et 9/6 ei pruugi seda 4betida. (kasvõi mingi osa ajast) võibolla ta just tunneb, et peab rohkem agro olema selle tõttu, et ta nii nit on. ja lõppkokkuvõtes su käte valim on nii väike (500 väidetavalt ja me ei tea mis filtrit sa kasutasid), et siit ei saa midagi üks-ühest järeldada. lisaks tegu oli min-raise'iga, seega on alati misclick võimalus. (väike, kuid on võimalus) having said that mina siin KK'd ei foldiks. Seda situatsiooni ei esine ka eriti tihti imo. Kordan veel. pigem tasub vigasid otsida mujalt, kuskilt M10 kandist.


Ja keegi ütles et hr. Wedoit on kogenud mängija. Yeah.
Kui vastane on 9/6 üle 500 käe, siis ta ei hakka mängu ajal mõtlema et ma olen nit ma pean aggrom olema paneme AQga rahad sisse kahe teise niti vastu.
Ei ole siin midagi filterdada, vastase esimene 4bet selle sample peale.

To lenc: Ma olen üsna kindel et ma ei eksi. Kui villainil on siin AK või QQ siis tal on vaja teha otsus - rahad sisse v mitte. Ma olen peaaegu kindel, et AK ja QQ viskab ta siin mucki, aga kui ta seda ei tee, siis ta shoveb neid käsi. Sest niti arust ei ole AK mingi käsi millega hakata fancy playd tegema, AKga ta kardab, ta kas lükkab rahad sisse või foldib, QQga samuti, ja 95% ajast imo ta foldib nii AK kui QQ.
Aga AA on minu silmis ainuke käsi, millega hakkab nit üritama mingit fancy playd tegema, sest AAga ta ei karda midagi. AAga tal ei tule ühtegi ülekaarti, AAga ta ei missi kunagi floppi. Ma olen üsna kindel et ei AK ega QQga ta sellist reisi ei teeks.

groams
24.11.09, 15:19
Isegi õppevideodes soovitatakse vastaste maksimaalseks exploitimiseks raise-size muuta. Mõni kasutab seda ära, et vastane multitableb (nt. ei pane 200/400 blindidega 1274 allin ennast, vaid raised 1200 peale, sest multitabler võib kiirustades autofold teha, vaadates, et tavaline raise on ees). Samuti pidavat c-betina 380>400, e. siis rohkem tüvenumbreid sisaldav panus pidi tugevam välja nägema kui rohkem 0-e sisaldav. Üldiselt on suure volüümiga SNG-mängijal sellised liigutused sisse õpitud tõenäoliselt, vaevalt, et tal palju mõelda aega. St. enamasti on tal value-kätega parem teha väiksem raise, suurema fold-equity jaoks panna allin.
Ja siis on mõned üksikud (groams ;)), kelle vastu on niimoodi trikitamine pigem kahjuks kui kasuks.


Jah aga sellisel levelil nagu 16$ sngd ei tee mingi suvaline reg ilma hullu leveldamise ajaloota sellist asja, et ta paneks seal AKga meelega sellise raise, et ma oma käe maha viskaksin. Need inimesed ei mõtle nii kõrgel tasemel. Ja mulle tundub et sa ise ka ütlesid just et ta value kätega paneb seal min raise ja FE jaoks paneb AI. Selline nit ei näe siin AKd ja QQ mingi value käena millega trikke tegema hakata. Ta foldib, või harvadel juhtudel pigistab silmad kinni ja hitib shove nuppu.

Kirjutasin sessi kõrvalt, loodan et makes sense.

lenC
24.11.09, 15:25
groamsi ranges on täpselt 0 kätt, mis callib 4-beti, mis võiks teoreetiliselt villaini raskesse spoti panna flopis AK-ga.

Kui teie samamoodi panete nutsiga minraise ja AK-ga overbetshove, siis te olete lihtsalt exploitable, kui te just ei hakka notedesse kirjutama, mida te viimati regi vastu näitasite ja kui suurelt te raisesite.

Nii et pole absoluutselt nõus viimaste postitustega, pikemalt ei viitsi vaielda, tundub liiga retarded teema.

groams
24.11.09, 15:29
groamsi ranges on täpselt 0 kätt, mis callib 4-beti, mis võiks teoreetiliselt villaini raskesse spoti panna flopis AK-ga.

Kui teie samamoodi panete nutsiga minraise ja AK-ga overbetshove, siis te olete lihtsalt exploitable, kui te just ei hakka notedesse kirjutama, mida te viimati regi vastu näitasite ja kui suurelt te raisesite.

Nii et pole absoluutselt nõus viimaste postitustega, pikemalt ei viitsi vaielda, tundub liiga retarded teema.


Vast on mõttetu vaidlus jah! :)
Aga ma tahaksin siiski vastata sulle et 16$ tundmatu reg (mis tähendab et ta ei ole väga hea, muidu ma ju teaks teda) ei muretse selle pärast kas ta on exploitable v mitte. Tema arvates on max value võtmine seal wierd 4bet, mitte shovemine ja sellega vastase eemale hirmutamine. Lihtsalt minu arvamus.

Thread läks natuke käest ära ja läks veidi mölisemiseks. Ma võtan rahulikult.

wedoit
24.11.09, 15:29
Ei ole siin midagi filterdada, vastase esimene 4bet selle sample peale.


nahhui sa küsid foorumist nõu siis, kui üksi arvamus ei huvita? omal on vastus olemas, otsi (filtreeri) välja ainult (või kasuta sarnaste statsidega villaini käsi, mõõteveaks võta 0.2% vms). ei mina, ega LenC ega keegi teine ei oma siin sellist käte baasi selle limiidi kohta kui sina. Seega me võime ainult oletada.



vastase esimene 4bet selle sample peale.


Siis ei saa üldse midagi järeldada siit ju. Isegi seda mitte, et KK mucki tuleb panna. Kust sa võtad, et 90% ajast on tal AA jne? Selgeltnägija oled v?

Uniquest
24.11.09, 15:32
Jah aga sellisel levelil nagu 16$ sngd ei tee mingi suvaline reg ilma hullu leveldamise ajaloota sellist asja, et ta paneks seal AKga meelega sellise raise, et ma oma käe maha viskaksin. Need inimesed ei mõtle nii kõrgel tasemel. Ja mulle tundub et sa ise ka ütlesid just et ta value kätega paneb seal min raise ja FE jaoks paneb AI. Selline nit ei näe siin AKd ja QQ mingi value käena millega trikke tegema hakata. Ta foldib, või harvadel juhtudel pigistab silmad kinni ja hitib shove nuppu.

Kirjutasin sessi kõrvalt, loodan et makes sense.

jah, sa kirjutasid +1 minu jutule põmst. Sa tead küll, mida ma sellest olukorrast arvan. :D

isenseven
24.11.09, 15:33
Ei foldi ikkka pf

groams
24.11.09, 15:44
nahhui sa küsid foorumist nõu siis, kui üksi arvamus ei huvita? omal on vastus olemas, otsi (filtreeri) välja ainult (või kasuta sarnaste statsidega villaini käsi, mõõteveaks võta 0.2% vms). ei mina, ega LenC ega keegi teine ei oma siin sellist käte baasi selle limiidi kohta kui sina. Seega me võime ainult oletada.

Siis ei saa üldse midagi järeldada siit ju. Isegi seda mitte, et KK mucki tuleb panna. Kust sa võtad, et 90% ajast on tal AA jne? Selgeltnägija oled v?


Selle teema panin sia selleks, et 1) kuskil foorumis oli just juttu et KK 100bb deep ei foldi never ever pre. 2) Sellepärast, et teie arvamust teada ja üritada seletada, et tegelikult on see tehtav ja võibolla ei peaks selles nii kinni olema et mul on KK ma ei foldi enne floppi.
Ja sorry et mölisema hakaksin, läksin ise ka veits närvi miskipärast. Väga huvitav arutelu oli, aga prolly kellegi arvamus selle käe kohta ei muutunud. Need kes tahavad raha sisse panna sellises olukorrras teevad seda endiselt ja vastupidi.

wedoit
24.11.09, 15:48
tegelikult on see tehtav ja võibolla ei peaks selles nii kinni olema et mul on KK ma ei foldi enne floppi.


Päris nii ikka ei saa, et iga tundmatu mängija vastu hakkame KK preflop maha panema. Olgugi, et ta mängib 8 lauda korraga. ;)

Reaalselt 500 käe peale tulebki AA-KK kätte 1-2 korda, seega ikka ei tea millega ta eelmine kord pani otsa.

groams
24.11.09, 15:55
Päris nii ikka ei saa, et iga tundmatu mängija vastu hakkame KK preflop maha panema. Olgugi, et ta mängib 8 lauda korraga. ;)

Reaalselt 500 käe peale tulebki AA-KK kätte 1-2 korda, seega ikka ei tea millega ta eelmine kord pani otsa.


Siis vist jääb sulle sinu arvamus ja mulle minu oma!:)

privador
24.11.09, 16:58
Vaaadke topprosi Igasugsued Durrid jmd tegelased ei foldi never KK. Sest topprode vahel käib selline metagame, kus üritatakse sitaga aeg-ajalt 4 ja 5 bette teha. See muudab KK foldimise ääretult mittetulusaks...
Aga groamsi jutul on mingi point. Tegu on liinitöölisega, kes nagu klappidega hobune grindib.
Vahest ma ka ise grindimisel panen automaatselt AA mingi gayminraise. Ja tõsi AK ja QQ-ga ma mängiks teisiti. Siis mõtlen küll vahest, et ma juba 3 või 4 betiga näitan avalikult välja , et mul on AA, sest teiste kätega ma ei tee sellist liigutust. Ja kui on mitu lauda käigus ei hakka sa ka mingit tricky playd tegema. Sa teed lihtsalt AA-ga oma valueminraisi, sets tead, et fish kas paneb allinni või läheb flopist bustoks...

ESTPatrick
24.11.09, 18:29
kogu jutt on tegelikult üsna ebaoluline, kuna mängule aitab oluliselt rohkem kaasa see kui tegid enda arust superfoldi/calli, kui see et sind jääb painama "ma teadsin, aga tra ma ikka callisin" tunne.

kasumlikum on teha väikene viga ja enda mängu üle heameelt tunda, kuigi see võis tegelikult eksimus olla. aitab sessiooni tulemusele tegelikult palju rohkem kaasa kui selle vea hind.

100x olen endal sesside põhjal seda kogenud

marxiku
24.11.09, 21:15
Seda situatsiooni on ju väga keeruline lahti harutada antud hetkel, et on tal see AA või ei ole?! Kuna kõik foldisid selle peale, siis saab ju ainult oletada, aga ega see väga kuhugile vii. Oleksid sa nupud sisse lükanud, saanuks näha mis vastasel käes(kuigi ega ma ei ütle et see õige tegu kindlalt on-olen hetkel erapooletu selles). Vot siis oleks saanud info kirja panna ja teinekord kas viga vältida või vastupidi.

Dogers
24.11.09, 21:19
Seda situatsiooni on ju väga keeruline lahti harutada antud hetkel, et on tal see AA või ei ole?! Kuna kõik foldisid selle peale, siis saab ju ainult oletada, aga ega see väga kuhugile vii. Oleksid sa nupud sisse lükanud, saanuks näha mis vastasel käes(kuigi ega ma ei ütle et see õige tegu kindlalt on-olen hetkel erapooletu selles). Vot siis oleks saanud info kirja panna ja teinekord kas viga vältida või vastupidi.


Teinekord öeldakse samamoodi, et äkki seekord ei olnud, siis maksad jälle kinni?

marxiku
24.11.09, 21:27
Teinekord öeldakse samamoodi, et äkki seekord ei olnud, siis maksad jälle kinni?

räägitakse ju konkreetsest käest. Aga hetkel selline vaidlus kus on küll erinevad osapooled, samas vastust ei tule, pole ju kuskilt võtta. See on selline kohvipaksu pealt ennustamine.
Ja selliseid situatsioone palju sul tekib? usun, et ikka väga-väga-väga harva. Eks siis saab jälle arutatud.

vilkar
24.11.09, 21:52
Teinekord öeldakse samamoodi, et äkki seekord ei olnud, siis maksad jälle kinni?


nja aga KK lykkaks ikkagi mina nuppud sisse, sest ainult ühest käest oled taga.... ja minu meelest tasuks seal võtta seal see risk...

see on minu arvamus ja ma oleks nõus selle eest seal talle selle AA kinni maksma aga siiski arvan et 3/4 oleksid ees tast, kui sul jah pole just mingi master read või kõhu tunne.

alaska
24.11.09, 22:17
Mina mängin ühelaua sng-sid niti stiiliga ja ma ei tee sellist move mitte iialgi millegi muu kui AA-ga. Niiet õige fold.

vilkar
24.11.09, 23:09
Mina mängin ühelaua sng-sid niti stiiliga ja ma ei tee sellist move mitte iialgi millegi muu kui AA-ga. Niiet õige fold.


aga kas siis pole kasumlik juba AA sisse lükkata ja loota, et sind pannakse AQ või QQ peale ja nii rohkem EV+ saaada kui sind callitakse maha, kui teha selline raise millega sind AA peale pannakse ja KK maha visatakse vms ? või kui suur tõenäosus on et nii AA kinni makstakse? või mis pikkas perspektiivis kasumlik on?

alaska
25.11.09, 00:20
Ise näed et keegi ei foldi KK ja dongid shovevad imelikke käsi sellest üle.

lenC
25.11.09, 00:43
ffs shove näeb nõrgem välja kui väike raise


Selle teemaga mul tuli muidu meelde Ranka mingi 2007 aasta blogi post, kus mingi 100NL reg raises hea käega alati 4xbb ja kehvaga 3x, lihtsalt brilliant.

groams
25.11.09, 02:01
aga kas siis pole kasumlik juba AA sisse lükkata ja loota, et sind pannakse AQ või QQ peale ja nii rohkem EV+ saaada kui sind callitakse maha, kui teha selline raise millega sind AA peale pannakse ja KK maha visatakse vms ? või kui suur tõenäosus on et nii AA kinni makstakse? või mis pikkas perspektiivis kasumlik on?


Keegi peale minu ei ole nii donk, et KKd foldida STTl. :D