PDA

View Full Version : Live pokkeri winrate



tolmuahv
24.11.09, 11:36
Mind ajendas antud teemal diskussioonile viimased paar visiiti Tartu Olympicusse ja Parki. Olukorrad olid umbes sellised:
- Tartus mängiti dealer's choice, 5-6 handed. Üks vend oli purupurjus, ei saanud midagi aru. Teised valisid kõik Omahat ja 9 juhul 10-st pani keegi pot raise sisse, mille peale kõik peale minu eranditult ja alati callisid, et floppi näha. Mul kahjuks alati head lehte polnud. Kogu õhtu jooksul sain nupud sisse vist 4-5 korda. Igakord olin nutsiga või väga tugeval tõmbel (a la dbl suited TJQK boardil A9x nut flush draw'ga). Selleks pidi floppi nägema ja standardsele pot raisele re-raise pot panema.
- Parkis oli 6-7 handed texas, lauas paar donki ja paar üsna purjus venda (mina s.h.). Mingi hetk hakkasid sellid 25/50 lauas panema 2-4k preflop all-in any2 (mida teine vend callis any2) või blind-raise 1000.

Need on küll natuke ekstreemsed näited, aga kindlasti mitte erandid. Olen live's vähe mänginud, kuigi tihti nädalavahetusel peale klubis käiku tallan läbi, et pilk peale visata. Kui ei näe ühtegi vaba kohta ilmselgelt atraktiivses lauas, siis olen lihtsalt koju läinud.

Aga küsimus live-regularidele: Kas kellelegi on arvamust, mis võiks olla live winrate purjus donkide vastu cashis? Ja kui tihti selliseid jõuluvanasid külla satub? Btw, see live-tellide thread siin foorumis on ikka väga kasulik olnud. Ma olen seal väga konkreetseid asju üle võtnud. Laupäeval aitasid need teha ühe väga raske calli (4-suited boardil top paariga) ja ühe raske foldi (tühjal boardil 3.5k potis sai TPTK riveril limparilt lead-out all-in 4k.)

vsiu100
24.11.09, 12:34
mis võiks olla live winrate purjus donkide vastu cashis?

winrate täpselt küll öelda ei oska. aga rahakate ja purjus donkide vastu on value meeeletu!


Ja kui tihti selliseid jõuluvanasid külla satub?

satub. pakun, et Pargist käib nädalas läbi ca 3-4 jõuluvana. nädalavahetuseti tihemini. Jõuluvana all pean siis silmas sellist mängijat, kes ei jaga mängu/on purjus ja
kellel on kaasas vähemalt! 3-4 bulletit e siis jätab ta lauda õhtuga 10-50k. 1 bulleti mehe tulekut ja minekut tihti ei pane tähelegi. tihti on jõuluvana selline, kelle jaoks on 30k kommiraha ja ta tulebki live cashi funnima. mängib kaarte vaatamata puhta agressiooni pealt jne. .
lisaks sellele võib mõni regular samuti jõuluvanaks saada, kui suudetakse ta tilti ajada(satub suurde miinusesse. omane mõnele vene mängijale)


mängisin cashi eelm. nädal esmasp., teisip. ja reede.
esmasp. läks 1 vene regular tilti, pluss oli lauas 1 kohalik rikas gambler, kellelt saab ilusti valuet, bluffida teda ei saa! ;)
teisip. eksis lauda ära miski rikas venelane, kes ei teadnud mängude reegleidki, rääkimata muust. oli pisut purjus ja laudus rebuysid teha 5k kaupa.
kui oli 20k laiali jaganud, ütles et "nui-nahui, lähen mängin BJ-d" :). aga oli 20min pärast tagasi ja jagas 2h jooksul veel 20k-d.
reedel oli lahti mitu cashi lauda. DC 25/25 oli rege täis ja sinna istumisel oli 0 value.
mängisin nlh/omaha DC 25/25 lauas. 1 hea eestlane, paar sommi, kellest ma aru ei saanud, 1 hea somm, 1 loose passiv somm,kes callis ära vist miski 3-4 2k rebyud ning laua jõuluvana- rootslane, kes iseenesest jagas mängu aga oli juua täis, üliagro ja ilmselgelt oli see mäng tema jaoks liiga "väike" .
pimedad raise 300-400 oli standard. võttis sisse 10k-ga ja jättis samuti õhtu jooksul lauale 30-35k. kuna mul oli haige kaardisurm, siis pidin oma võimalusi ootama ja enne laua sulgemist kl.6 sain ka paar korralikku rahakotti laualt tõmmatud.
üldiselt võiks täis lauas ikka 2 väga halba mängijat olla. raha võiks laual olla niipalju, kui on dongil ja 1 bulletiga on raske head mängu teha.

kuco
24.11.09, 12:39
Tartusse eksivad pidevalt ära tegelased, kes 500 kaupa välja teevad.
500 buyin ... 2 kätt ... rebuy ... rinse and repeat

ranka
24.11.09, 18:25
Lives winrate asemel on ju tunnitasu.