PDA

View Full Version : Pokkeriprode ja amatööride tõehetk!



Leheküljed : [1] 2

hillu
25.11.09, 18:34
Alustame!
Niisiis, siin me oleme.

www.jalitajad.blogspot.com (http://www.jalitajad.blogspot.com)

OSALEJAD

hillu
Ahangama
levis
Provoker
janek174
Cypher
Rahapada
Tregeq
raaids
rigged


Marek K. asemel saabus tiimi uue liikmena rigged. Loodetavasti see midagi halba ei tõota :)
10 meest ning team lukus. Loodetavasti ei hüppa Kuumast Grupist keegi jälle ära ning siit asendust ei võeta.

EESMÄRK

Pokkeriprode ja amatööride tõehetk - tõmbame prodele koti pähe!

REEGLID

- ettevõtmine toimub 30.11 2009 - 30.01.2010
- arvesse lähevad limiidid NL10-NL50 ning SNGd kuni 12 dollarit buyinn.
- arvesse läheb rakeback
- iga osaleja kohustuseks on postitada graafikud iganädalaselt. Update ning kokkuvõtteid teeb Hillu vastavalt postitustele

TULEMUS EESMÄRGI TÄITMISEL

Rämedalt feimi ja rohkelt sulli.

Kõikidel ülalmainitutel paluks saata mulle postkasti sõnum oma osalemisest ning meiliaadressist, tpostitamisõigused vaja ära anda.

Vastukaja, küsimused, vastused ning tähelepanekud oodatud!

Provoker
25.11.09, 18:37
Keegi võiks välja otsida kui palju on fpp väärtus $-tes erinevatel viplevelitel.

Fortune
25.11.09, 18:44
Keegi võiks välja otsida kui palju on fpp väärtus $-tes erinevatel viplevelitel.


http://www.fpppro.com/pokerstars-rakeback.php

Ahangama
25.11.09, 18:47
Naiss, hakkan vormi ajastama!

LuuK
25.11.09, 19:02
Kas blogis peaks olema võimalik ka postitusi kommenteerida? Hetkel see mul ei õnnestunud.

hillu
25.11.09, 19:03
Peaks anonüümsetele nüüd avatud olema!

Provoker
25.11.09, 19:05
Kas blogis peaks olema võimalik ka postitusi kommenteerida? Hetkel see mul ei õnnestunud.


pead olema google accountiga sisse loginud mu arust. Samas peaks saama ka anonymous-ena postitada kommentaare.

Provoker
25.11.09, 19:06
osaleja tutvustavat posti ka vaja????

hillu
25.11.09, 19:10
Minu poolest võivad osalejad sellel lehel ning selles projektis nii vabalt tunda kui soovivad ehk teisisõnu kohustust selles kohas pole. Kahe kuu jooksul usutavasti õpime üksteist hästi tundma.

Lisaks siia toad, kus mängitakse ning limiidid, oleks pilt selgem.

Hillu - NL10 Partypoker

Provoker
25.11.09, 19:11
Stars
NL25-50

janek174
25.11.09, 20:01
Stars NL10 hetkel ja loodetavasti järgmisel kuul juba NL25

Küsimus selle rakebacki kohta. Et see tuleb siis ise FPP-de järgi cashiks arvutada ja juurde liita?

hillu
25.11.09, 20:03
Tuleb nõnda välja. Kui matega raskusi on, siis võid punktid ülesse panna, teen arvutuse ise ära.

LuuK
25.11.09, 21:33
Peaks anonüümsetele nüüd avatud olema!

Ei tea milles probleem, aga anonüümsena ei saa. Logisin sisse - ei saa. Lasin cache tühjaks ja proovisin uuesti, ikka ei saa.
Pole hullu, soovin siis siinsamas jõudu teile, pange A-tiimile ära ikka ;)

hillu
25.11.09, 21:55
Vaatan, et ei ja, proovisin ise ka.
Sukeldun settingutesse.

hillu
25.11.09, 22:02
levis
janek174
Cypher
Rahapada
Tregeq
raaids
rigged

Endiselt ootan nende meeste kirju oma postkasti koos meiliaadressiga!

cypher
26.11.09, 01:14
Stars
NL25-50

levis
26.11.09, 01:32
Everest NL10

janek174
26.11.09, 01:37
Everest NL10

Soovitan everesti PLO25 hoopis. Huvitav kas see läheks kah arvesse?

levis
26.11.09, 01:45
Soovitan everesti PLO25 hoopis. Huvitav kas see läheks kah arvesse?

Ma mängisin Everestis 6max lauas 1 tunniga PL10 Omahas maha 8BI'd ja see oli valus kui arvestada, et ma kandsin sinna üldse 100$'it. Nüüd Holdemis olen jõudnud 226$ peale ja ehk jõuan NL25 laudadesse kunagi.
Toweris mängisin kah Omahat PL10-PL50 ja paistab, et ma ei biidi seda mängu, lähen liialt tilti ja leia õiget strateegiat loose maniakkide vastu. Tegelikult läbi Everesti just saingi HEM Omaha ja kui nüüd käed sisse konvertisin, siis graafik näeb välja nagu kena pikk liumägi. Ma siiski plaanin Omaha juurde tagasi jõuda, aga kindlasti mitte kohe ja Everestis PL25 peal.

Aga mängida võib kindlasti Omahat või kasvõi razzi..

ranka
26.11.09, 12:23
Lisasin pealehele ka lingi.

hillu
26.11.09, 14:53
Niisiiis üheksa meest kümnest saanud õiguse teha poste blogisse, ideaalne oleks kui peale igat 5000 kätt tekib graafik sinna. Ainuke mees, kes pole vist foorumis vahepeal surfanud, on Rahapada.

Tõehetke stardipauk hakkab lähenema, mõned päevad veel. Loodetavasti saate kõik selleks ajaks tippvormi ning A-mängu mängima. Kordan, ettevõtmise õnnestumise korral ei jõua feimi ja sulli ilma järelkäruta koju tassida.

levis
26.11.09, 16:48
Veidi juba ette ära üks maiuspala, et mida minult võib oodata:
Ma poleks uskunud, et ma sellise naljaga võin hakkama saada, aga kes teab, võib-olla need "õige magusad" run'id on veel ees.
http://img269.imageshack.us/img269/1739/1ev.gif
Eile täielik fiasko Toweris NL50 peal ja nüüd see... krt seda jama on raske kommenteerida :(

raaids
26.11.09, 20:57
kui platinumstariks teen järgmiseks kuuks ära kas siis rakebacki arvutan nii et 1fpp on 0.016$ ?

vapsik
26.11.09, 21:04
Lisasin pealehele ka lingi.


Kas teise grupi blogiga võiksid ehk samamoodi teha, ise vähemalt ei märganud pealehel selle linki:

http://veerandmilli.blogspot.com/

janek174
26.11.09, 21:25
ideaalne oleks kui peale igat 5000 kätt tekib graafik sinna.

Et siis peaks nagu 2x päevas graafiku postitama?

kollane
26.11.09, 21:27
Et siis peaks nagu 2x päevas graafiku postitama?


10K kästi lased päevas :O

hoss23
26.11.09, 21:34
10K käsi lased päevas :O

peace of cake minu arust

levis
26.11.09, 21:36
Kui rakeback läheb arvesse, siis eeldan, et ka igasugu boonused.

Kui võistlus kestab 62 päeva, siis iga mängija peab keskmiselt päevas võitma 39.35$, et hetke valuutakursi põhjal kokku 250k eeki saada.

kollane
27.11.09, 04:27
Kui rakeback läheb arvesse, siis eeldan, et ka igasugu boonused.

Kui võistlus kestab 62 päeva, siis iga mängija peab keskmiselt päevas võitma 39.35$, et hetke valuutakursi põhjal kokku 250k eeki saada.


rackeback loogish aga kas ka sign up boonused ja muu jura?

levis
27.11.09, 04:41
rackeback loogish aga kas ka sign up boonused ja muu jura?

Everestis näiteks pole rakebacki, seal boonuste süsteem.

rohelinekonn
27.11.09, 07:51
rackeback loogish aga kas ka sign up boonused ja muu jura?


nagu loed arvestavad nad fpp ümber rahaks me seda ei tee kui sa ei osta selle aja sees teenitud fpp eest reaalset boonust

hillu
27.11.09, 15:46
Hei!

Kui kõik tõepoolest suured grinderid on, siis võib minugipoolest selle soojalt soovitusliku graafikupostitamise 10k käte tagant teha. Endal kulub 10k käe tegemiseks kuskil mmm 4-5 päeva, mis tundub ka ok. Üldiselt pole mõtet pikalt selle üle arutada, postitate, millal postitate, peaasi, et postitate :)!

Ma ei saa aru nüüd A-grupi süsteemist, kuidas te seal seda rakebacki arvestate. Nendel saitidel, kus see ametlikult on, seal arvestate ja kus punnideks ümber tehakse seal mitte? Samuti oleks küsimus ka igast boonuste kohta (signup, reload jms)

Meie põhimõte on vedada üritust samade reeglitega, et oleks võimalikult võrdne rebimine!

pohhui
27.11.09, 17:48
Hei!

Kui kõik tõepoolest suured grinderid on, siis võib minugipoolest selle soojalt soovitusliku graafikupostitamise 10k käte tagant teha. Endal kulub 10k käe tegemiseks kuskil mmm 4-5 päeva, mis tundub ka ok. Üldiselt pole mõtet pikalt selle üle arutada, postitate, millal postitate, peaasi, et postitate :)!


Ma ei saa aru nüüd A-grupi süsteemist, kuidas te seal seda rakebacki arvestate. Nendel saitidel, kus see ametlikult on, seal arvestate ja kus punnideks ümber tehakse seal mitte? Samuti oleks küsimus ka igast boonuste kohta (signup, reload jms)

Meie põhimõte on vedada üritust samade reeglitega, et oleks võimalikult võrdne rebimine!


A-rühm ei võta Starsis FPP-le kindlat väärtust, vaid loeb rakebackiks võistluse ajal ostetud boonuseid Starsi poest.

Provoker
27.11.09, 19:47
A-rühm ei võta Starsis FPP-le kindlat väärtust, vaid loeb rakebackiks võistluse ajal ostetud boonuseid Starsi poest.


Kui mul on enne võistlust olemas 45k fpp-d, siis oleks absurd koguda sellele lisaks 50k fpp-d, et saaks võistluse käigus teenitud punktide eest ntx 650$ boonuse osta. Lihtsam on ikkagi kasutada väljaarvutatud fpp väärtust $-tes.

vapsik
27.11.09, 19:55
Kui mul on enne võistlust olemas 45k fpp-d, siis oleks absurd koguda sellele lisaks 50k fpp-d, et saaks võistluse käigus teenitud punktide eest ntx 650$ boonuse osta. Lihtsam on ikkagi kasutada väljaarvutatud fpp väärtust $-tes.


Pohhui palju Sul neid FPP-sid. Suht mõttetu sellise asja pärast tõmmelda ja mina ei viitsi hakata vaatama palju neid kuradi FPP-sid tuleb, kui Sa cashouti homne päev teed siis, palju Sulle nende FPP-de eest raha arvele tuleb?

Mitte muhvigi ei tule ju.

pohhui
27.11.09, 20:36
Pohhui palju Sul neid FPP-sid. Suht mõttetu sellise asja pärast tõmmelda ja mina ei viitsi hakata vaatama palju neid kuradi FPP-sid tuleb, kui Sa cashouti homne päev teed siis, palju Sulle nende FPP-de eest raha arvele tuleb?

Mitte muhvigi ei tule ju.


Ei mõelnud midagi halvasti, sain vist valesti aru rohelisekonna postist ja proovisin seda hillule seletada. :D
Ma ei tulnud tõmblema/nõudma siia, kuidas te FPP-sid rakebackiks arvestama peate. Teie võistlus, teie reeglid.
Edu mõlemale tiimile, jälgin võistlust huviga!

vapsik
27.11.09, 20:44
Ei mõelnud midagi halvasti, sain vist valesti aru rohelisekonna postist ja proovisin seda hillule seletada. :D
Ma ei tulnud tõmblema/nõudma siia, kuidas te FPP-sid rakebackiks arvestama peate. Teie võistlus, teie reeglid.
Edu mõlemale tiimile, jälgin võistlust huviga!


See post ei olnud Sinule suunatud üldsegi, nii et ei tasu isiklikult võtta :)

Provoker
27.11.09, 22:20
Pohhui palju Sul neid FPP-sid. Suht mõttetu sellise asja pärast tõmmelda ja mina ei viitsi hakata vaatama palju neid kuradi FPP-sid tuleb, kui Sa cashouti homne päev teed siis, palju Sulle nende FPP-de eest raha arvele tuleb?

Mitte muhvigi ei tule ju.


Mõte on selles, et kui hunnik punkte kogutud enne võistlust ja nende eest boonuseid osta võistluse ajal, siis ei ole ju päris fair play. Rohkem sellest ei räägi.

vapsik
27.11.09, 22:26
Mõte on selles, et kui hunnik punkte kogutud enne võistlust ja nende eest boonuseid osta võistluse ajal, siis ei ole ju päris fair play. Rohkem sellest ei räägi.


Ma olen küll punkte kogunud natukene, aga hetkel poes olevad boonused midagi erilist ei ole ja mingite võistluste pärast ei viitsi neid küll hetkel kulutada. (Sry teamikaaslased :-[)

Ghost0
27.11.09, 22:33
Ma ei tea, kas ma olen liiga unine veel, aga mitte midagi ei saa aru. Screenshotiga on võimalik tõestada palju punkte sa dets. kogusid näiteks ja siis ümerarvutada rahaväärtuseks. See ei tähenda ,et peaks reaalselt punktid rahaks vahetama juu...

vapsik
27.11.09, 22:36
Ma ei tea, kas ma olen liiga unine veel, aga mitte midagi ei saa aru. Screenshotiga on võimalik tõestada palju punkte sa dets. kogusid näiteks ja siis ümerarvutada rahaväärtuseks. See ei tähenda ,et peaks reaalselt punktid rahaks vahetama juu...


Jah, aga ma ei viitis mingite punktide pärast tõmmelda ning kui tahate mingit rakeback prode võistlust teha, siis võite minu välja arvata.

Ghost0
27.11.09, 22:53
Jah, aga ma ei viitis mingite punktide pärast tõmmelda ning kui tahate mingit rakeback prode võistlust teha, siis võite minu välja arvata.

No ma ei tea, ma ei kavatse ka tõmblema hakata, aga punktid on projekti raames kogutud ja see on juu ikkagi kasum, mille miinimum väärtuse võiks ikka välja arvutada. Projekt seisneb juu rahalises sissetulekus, mitte kellegi winrates. Oma asi kuidas keegi raha kokku lükkab(va. deposite boonused ofc, neid ei saa mitte mingi valemiga sisse lugeda). Kokkuvõttes ma ei näe ühtegi põhjust miks seda arvestama ei peaks...mina kavatsen küll seda kajastada palju ma teenin 2 kuu jooksul, mitte ei kirjuta blogisse ,et teenisin 15K kuigi tegelt teenisin hoopis 18K vms.

vapsik
27.11.09, 22:57
No ma ei tea, ma ei kavatse ka tõmblema hakata, aga punktid on projekti raames kogutud ja see on juu ikkagi kasum, mille miinimum väärtuse võiks ikka välja arvutada. Projekt seisneb juu rahalises sissetulekus, mitte kellegi winrates. Oma asi kuidas keegi raha kokku lükkab(va. deposite boonused ofc, neid ei saa mitte mingi valemiga sisse lugeda). Kokkuvõttes ma ei näe ühtegi põhjust miks seda arvestama ei peaks...mina kavatsen küll seda kajastada palju ma teenin 2 kuu jooksul, mitte ei kirjuta blogisse ,et teenisin 15K kuigi tegelt teenisin hoopis 18K vms.


Kui ma punktide eest tellin starsist 1 hai, 2 ahvi, 3 eeslit, 1 kella, chipikohvri ning 4 raamatut, siis kui suur mu rahaline kuukasum on, kui mänguga olen nullis?

Need siis peaks kuskil 27k punkti olema.

Ghost0
27.11.09, 23:13
Kui ma punktide eest tellin starsist 1 hai, 2 ahvi, 3 eeslit, 1 kella, chipikohvri ning 4 raamatut, siis kui suur mu rahaline kuukasum on, kui mänguga olen nullis?

Need siis peaks kuskil 27k punkti olema.

Imo pole abosoluutsel oluline, mis sa nende puntidega peale hakkad, väärtus on neil ikka sama. Ise sa valid need asjad kuigi võiks vabalt võtta ca. $300 näiteks(goldstari leveli juures).

Mina isiklikult ostan ainult boonuseid starsi poest järgneva 2 kuu jooksul.

vapsik
27.11.09, 23:59
Imo pole abosoluutsel oluline, mis sa nende puntidega peale hakkad, väärtus on neil ikka sama. Ise sa valid need asjad kuigi võiks vabalt võtta ca. $300 näiteks(goldstari leveli juures).

Mina isiklikult ostan ainult boonuseid starsi poest järgneva 2 kuu jooksul.




Noo kui nende eest mingit raha pole saanud, siis ei saa ju seda rahalise kasumina ikkagi arvestada.

janek174
28.11.09, 00:17
No kui FPP-l on kindel väärtus ja ta rakebackina toimib, siis nii seda arvutama ka peaks. Kui tellid endale starsist kaks eeslit ja ühe hai, on see ju ikkagi kasum (rahaline või mitte, ebaoluline). Väärtus on nii sellel hail, FPP-l kui rahalisel boonusel. Mingit vahet pole kuidas seda tõlgendada või kasutada.

Ja pool minu kasumist (kui mitte rohkem) tuleks tõenäoliselt just rakebackist. Kui keegi ei viitsi seda sisse arvutada, siis on see tema ja tiimi vaheline asi, aga mina ei sooviks küll sellest tükist loobuda, kui just reeglites teistmoodi ei sätestata.

vapsik
28.11.09, 00:18
No olgu, tehke oma FPP-de porjekt kui tahate, minu võib maha võtta sellest nimekirjast.

Ghost0
28.11.09, 00:34
No olgu, tehke oma FPP-de porjekt kui tahate, minu võib maha võtta sellest nimekirjast.

Miljoni projektis arvestati ka juu starsi boonused sisse, või ei?
Ei näe põhjust, miks sa asjast nii suure probleemi tegema pead ja alt hüpata tahad :-\

levis
28.11.09, 00:36
Ega nüüd kõik Starsis ei mängi, et see mingi FPP-de projekt saaks olla. Kui arvestada RBd ja boonused, siis tuleks seda teha võrdsetel alustel ja ma ei näe võrdsemat süsteemi, kui et kõiksugu RB+boonused lähevad arvesse, olenemata pokkerisaidi RB+boonus süsteemist.
Ning igal mängijal peaks olema lihtne hoida arvestust eraldi, st.puhas mänguline kasum ja RB+boonused. Hiljem ongi huvitav vaadata, et kui suure osa siis RB ja boonused üldlõikes annavad.

hillu
28.11.09, 00:40
Pole mõtet siin kiskuma hakata. Las kivisaba ütleb selge sõnaga, kuidas asi jääb ja lool lõpp. Sisuliselt näen mina asja nii, et eesmärk on pokkerimänguga 2 kuuga 250 tuhhi kokku lükata, kas tuleb see AA ning KK käte ootamisest, bluffimisest, rakebackist, boonustest või millest iganes, aga kui asi jääb pokkeriga seotuks, siis peaks kõik arvesse minema.

Ootame siis lõplikku vastust, mida me ka oma B meeskonnaga peame aksepteerima.

vapsik
28.11.09, 00:56
Miljoni projektis arvestati ka juu starsi boonused sisse, või ei?
Ei näe põhjust, miks sa asjast nii suure probleemi tegema pead ja alt hüpata tahad :-\


Kui ma rohelisekonna käest küsisin siis ma sain aru, et arvesse lähevad ainult reaalselt kätte saadud boonused ning seda ei hakata lugema mitu FPP-d kontole juurde tuli, nüüd äkki paar päeva enne projekti algust mingid vennad hakkavad rääkima, kuidas äkki FPP-d arvesse lähevad. Suht nõme on kui sada korda reegleid vahetatakse ning kuskil projekti keskel hakkab veel keegi kolmas mingit uut asja sisse arvestama ning iga üks leiutab mingit oma süsteemi.
Miljoniprojektis läksid boonused jah arvesse, aga seda ma ei tea mismoodi see täpsem arvestus oli ning kui näiteks mõni starsi mängija ühtegi boonust ei võtnud, siis minu meelest mingeid FPP-sid nagu eraldi ei arvestatud, näiteks Andul on ainult mänguline kasum kirjas ja kuna ta mingit boonust vist ei võta, siis RB kohta pole ta midagi maininud.

Lahekutt
28.11.09, 02:07
Kui keegi kuskilt tiimist ära kukub nagu praegu tundub, siis võib mind kirja panna, starsis NL25t mängin.

lenC
28.11.09, 02:09
Kui ma rohelisekonna käest küsisin siis ma sain aru, et arvesse lähevad ainult reaalselt kätte saadud boonused ning seda ei hakata lugema mitu FPP-d kontole juurde tuli, nüüd äkki paar päeva enne projekti algust mingid vennad hakkavad rääkima, kuidas äkki FPP-d arvesse lähevad. Suht nõme on kui sada korda reegleid vahetatakse ning kuskil projekti keskel hakkab veel keegi kolmas mingit uut asja sisse arvestama ning iga üks leiutab mingit oma süsteemi.
Miljoniprojektis läksid boonused jah arvesse, aga seda ma ei tea mismoodi see täpsem arvestus oli ning kui näiteks mõni starsi mängija ühtegi boonust ei võtnud, siis minu meelest mingeid FPP-sid nagu eraldi ei arvestatud, näiteks Andul on ainult mänguline kasum kirjas ja kuna ta mingit boonust vist ei võta, siis RB kohta pole ta midagi maininud.

näiteks ESTPatrick korrutas kõik oma FPPd 0.015-ga läbi, kuna ta ostab neid 100k fpp boonuseid. Praegu teil retarded süsteem, to be honest

alaska
28.11.09, 02:16
mina kui railbird tahaks cashi näha. Ehk raha pokkerikontol pärast diili miinus raha pokkerikontol enne diili.

Rahapada
28.11.09, 13:51
Rahapada
stars nl25,

ja fpp'si reikbäkina arvestada on natuke totter, sest mul nt on seal vaid 5k punni (millest 3k ma kulutan, et homme million taketauni mängida)... ja boonus, maksab goldstari alt võetuna 25k punni, pronksi 50$ boonust, maksab 5k punni... ei pm kui kedagi huvitab, siis põhimõtteliselt võiks ju fpp'd $'iteks ümber arvutada, aga
1. kuna mängime üldiselt madalal limiidil, siis neid punne ei tule palju (mul nt on sel kuul mängitud 32k kätt), ja saadud 5,3k punni, muidugi samas ma alustasin pronks tasemelt, ja olen praegu jõudnud goldstariks
2. kuna punne on vähe, siis isegi boonuse ostmine, võib juhtuda kord pooleteise kuu jooksul, vms... selle pealt arvestada siis reikbäkki ... mai tea, ma tunneks seda kui sohitegemist (ja milli tegijad, mängivad kõik nl100-200+ tasemel, mis tõepoolest tähendab ka arvestatavat reikbäkki)

ps. saatsin ka pm'i, olin paar päeva netist eemal

ps2.

mina kui railbird tahaks cashi näha. Ehk raha pokkerikontol pärast diili miinus raha pokkerikontol enne diili.
nõustuksin samuti

Ghost0
28.11.09, 14:36
Rahapada
stars nl25,

ja fpp'si reikbäkina arvestada on natuke totter, sest mul nt on seal vaid 5k punni (millest 3k ma kulutan, et homme million taketauni mängida)... ja boonus, maksab goldstari alt võetuna 25k punni, pronksi 50$ boonust, maksab 5k punni... ei pm kui kedagi huvitab, siis põhimõtteliselt võiks ju fpp'd $'iteks ümber arvutada, aga
1. kuna mängime üldiselt madalal limiidil, siis neid punne ei tule palju (mul nt on sel kuul mängitud 32k kätt), ja saadud 5,3k punni, muidugi samas ma alustasin pronks tasemelt, ja olen praegu jõudnud goldstariks
2. kuna punne on vähe, siis isegi boonuse ostmine, võib juhtuda kord pooleteise kuu jooksul, vms... selle pealt arvestada siis reikbäkki ... mai tea, ma tunneks seda kui sohitegemist (ja milli tegijad, mängivad kõik nl100-200+ tasemel, mis tõepoolest tähendab ka arvestatavat reikbäkki)

totter sellepärast ,et sul on vähe punkte seal? kuidas see üldse siia puutub palju sul neid punkte praegu on? arvesse lähevad juu projekti jooksul kogutud punktid.

1. Ma teenin 25K+ VPP punkti kuus plantium starina ja see on täiesti arvestatav summa, mis saan nende eest.
2. Sohitegemist? Kus kuradi otsast see sohi tegemine on kui FPP'l ON KINDEL RAHALINE VÄÄRUS. Irw ja see ,et milli tegijad kõrgemal tasemel mängivad ei puutu jälle siia.


Cmon, lõpetage see nalja tegemine ära. FPP'del on rahaline min. väärtus olemas juu ja võiks selle sisse arvestada. Blogis tuleks siis niikuinii eraldi kirjutada palju on mänguline kasum ja rakeback...

ÜLDISELT, mul on enda seisukohtalt täiesti suva, sest ma teenin niikuinii projekti jooksul umbes-täpselt 50K punkti ja vahetan selle boonuse vastu. Ja kui teeningi 5K punkti rohkem siis suva, ma ei pea seda $65 sisse arvestama kui te ei taha, ma ei aja neid kopikaid taga. Ma räägi üldiselt, et täiesti loogiline oleks need sisse arvestada. Vb mõni teenib 97k punkti projekti jooksul, mis see oleks aus siis ,et ta ei saa, seda 6000 eeku sisse arvestada, mis need 47k punktiväärt on?

Pahvak
28.11.09, 14:39
Mu arust projekti jooksul kogutud FPP-d peaksid ainult siis arvesse minema kui nende eest on boonus ostetud.

janek174
28.11.09, 14:46
ja fpp'si reikbäkina arvestada on natuke totter, sest mul nt on seal vaid 5k punni

Kui minul on eesmärk mängida 150K kätt NL25 kuus, kas nende eest saadud FPP-d on ka natuke totter või? Ma arvan, et enamus minu kasumist tuleb just sealt. Kui seda mitte arvestada, siis võib mind sama hästi üldse siit projektist välja jätta, sest mängulise kasumi peale ma eriti ei panustaks.

Marek K.
28.11.09, 15:14
ma eitea, ma arvan küll, et fpp kurss tasuks ümber arvestada, sest mõned suruvadki volüümiga läbi.. :) ise ka näiteks panen volüümiga ja enamus kasumist peaks tulema rakebackist. kuigi ise mängin ft-s ja saan konkreetset rakebacki.

Rahapada
28.11.09, 16:16
Mu arust projekti jooksul kogutud FPP-d peaksid ainult siis arvesse minema kui nende eest on boonus ostetud.


nii võib

ps. ja see, et MUL ON PRAEGU 5k, fpp'd oli ebaoluline lause kogu mu jutust, ma'i saa aru, kuidas te sellest kinni võtsite? :D
jutu üldise iva pani pahvak paika :) nõus, laseme siis käia (kuigi ma üldiselt rb peale ei rõhu, ei tähenda see seda, et ma boonust ei tahaks võtta, aga siis tõesti vaid nende punnide eest, mis PROJEKTI jooksul on tolnud :)

kivisaba
28.11.09, 22:06
unreal kui mõttetu vaidlus minu meelest
ma arutan homme konnaga siis nii jääb

raaids
28.11.09, 23:07
mul on siuke värk et ma olen 20 aastane ja jaanuarist oma kasutajaga mängida ei saa. et teeksin sõbra kasutajaga jaanuarist edasi vist...kui nii sobib?

pikk28
28.11.09, 23:12
boonus tuleks ära ka clearida

Rahapada
28.11.09, 23:17
imo pm pohlad, pea-asi et ei arvesta nei pnne, mis olid enne algust :)

levis
28.11.09, 23:27
mul on siuke värk et ma olen 20 aastane ja jaanuarist oma kasutajaga mängida ei saa. et teeksin sõbra kasutajaga jaanuarist edasi vist...kui nii sobib?

Kui sa juba nii küsid, siis ei tohi, aga kui jätad detailid enda teada ning käid välja uue aliase, siis ma ei näe probleemi.

hillu
29.11.09, 01:38
Väga hea, teema kuumaks köetud, tõotab tulla verine võitlus! Edu! Mõned päevad veel jäänud avapauguni!

hotcocacola
29.11.09, 14:39
miks te ei tee samamoodi nagu miljoniprojekt :D? asi on easy.
igasugune netimäng....ehk graphid + MTT + SNG + teised turnad + rakeback + boonused.

Provoker
29.11.09, 14:42
vot niii sobiks mulle. Mängulist kasumit suht mõttetu mult oodata.

CTXrix
29.11.09, 15:47
vot niii sobiks mulle. Mängulist kasumit suht mõttetu mult oodata.


Thats the spirit :D

Rahapada
29.11.09, 17:21
lol

tegelt ka, turnade hittimised ei lähe arvesse?

hotcocacola
29.11.09, 17:35
meil miljonis on nii, et LIVE turnad ega LIVE cashgame ei loe....

levis
29.11.09, 17:55
Sain aru, et boonused ja RB lähevad arvesse.
Igasugu pokkeritoa punktid lähevad arvesse siis kui need reaalselt rahaks teeb.
MTTd?

vapsik
29.11.09, 17:58
Sain aru, et boonused ja RB lähevad arvesse.
Igasugu pokkeritoa punktid lähevad arvesse siis kui need reaalselt rahaks teeb.
MTTd?


MTT-d ei lähe, see oli juba alguses kirjas ning kõik ei pea täpselt samamoodi olema nagu milku projektis.

levis
29.11.09, 18:06
MTT-d ei lähe, see oli juba alguses kirjas ning kõik ei pea täpselt samamoodi olema nagu milku projektis.

Kas PL omaha läheb arvesse?

kivisaba
29.11.09, 18:50
Kas PL omaha läheb arvesse?

meil läheb kui pole üle 50 doltsi buyinniga mäng

janek174
29.11.09, 20:15
Keegi võiks selle asja nüüd kuidagi kokku võtta. Cash kuni 50-ni. SnG-d kuni 12-ni? Mis boonused, mis rakeback?

kivisaba
29.11.09, 23:30
meie grupp arvestab ainult seda sulli mis kuu jooksul teenid fppd pole raha kui ostad boonuse saad reikbacki on raha ja kui mängid rakebackiga toas siis läheb kasumi alla.



Kui tahate kasutate sama süsteemi kui ei taha siis ei pea.

levis
30.11.09, 00:00
----START!----
http://www.clipartheaven.com/clipart/sports/cartoons_%28r_-_s%29/starter_pistol_accident.gif

hillu
30.11.09, 00:14
meie grupp arvestab ainult seda sulli mis kuu jooksul teenid fppd pole raha kui ostad boonuse saad reikbacki on raha ja kui mängid rakebackiga toas siis läheb kasumi alla.



Kui tahate kasutate sama süsteemi kui ei taha siis ei pea.



Läheb samamoodi. Sisuliselt on siis tegemist kuni 50 sendiste blindidega cashmänguga ning kuni 12 daalaste SNGdega. MTTd arvesse ei lähe ning kasumina arvestame reaalselt olemasolevat raha pokkerikontol. START!

levis
30.11.09, 01:39
Tegin küll sessi peale 00:00, aga Hem näitab, et alustasin 22:30. Seda vist seepärast, et Everesti tuba oma kellaga GMT ajavööndis.
Aga kuna sessioon jäi +21$, siis ma tahaks seda ikkagi arvestada :D


Stacks:
UTG roqueidafe ($8.80)
UTG+1 hundeven ($7.35)
MP1 Hero ($10)
MP2 pukkmaster ($2.15)
MP3 99Ways ($4.92)
CO mipolutl ($1.95)
BTN Attila987 ($6.39)
SB .I.ch ($12.26)
BB drimacus81 ($1.85)

Pre-Flop: ($0.15, 9 players) Hero is MP1 A :spade: A :diamond:
2 folds, Hero raises to $0.35, pukkmaster calls $0.35, 3 folds, .I.ch raises to $1.05, 1 fold, Hero raises to $3.60, pukkmaster folds, .I.ch calls $2.55

Flop: 2 :spade: 3 :club: 8 :heart: ($7.65, 2 players)
.I.ch checks, Hero bets $2.45, .I.ch calls $2.45

Turn: 7 :club: ($12.55, 2 players)
.I.ch checks, Hero bets $3.95, .I.ch calls $3.95

River: 6 :diamond: ($20.45, 2 players)

Final Pot: $20.45
.I.ch shows
Q :heart: J :heart:
Hero shows
A :spade: A :diamond:

Hero wins $19.09 (net +$9.09)

Rahapada
30.11.09, 01:50
mul läks sess jooksvalt stardist üle, selles mõttes, ma arvestaks ka seda, mis on tulnud pärast 00:00'i... arvestan sellega, mis tuli pärast algust, kõik, lihtne ja loogiline, ja kui peaks boonuse ostma, siis punne hetk nkn nii vähe, et pole vahet

Tregeq
30.11.09, 02:45
hehh :D ma arvasin, et homme hakkab.

Mul PT3-s pandud, et uus päev hakkab kell 7 pean seda muutma vist.

kollane
30.11.09, 02:46
hehh :D ma arvasin, et homme hakkab.

Mul PT3-s pandud, et uus päev hakkab kell 7 pean seda muutma vist.


mul sama värk, muudan siis kui graafiku postitan.

hillu
01.12.09, 01:02
http://www.jalitajad.blogspot.com/

Esimese päeva lõpus siis vahe +28 doltsi jälitajate kasuks, kuna A-Rühm pole tulemusi uuendanud, vaatab, milliseks kujuneb homne päev.

Suure downi elas üle janek174, loodetavasti lakub haavad puhtaks ja paneb valge särava sideme peale, soovitatavalt dollarimärkidega. Suurimale plusspoole peale jäid esimesel juubelipäeval Rahapada, levis ja Hillu, teenides kolmepeale kokku ligi 230 doltsi!

Jõudu jõudu!

Edit: Jälitajate grupi motivatsioonilaksuks on esimese kuu promo ka ametlikult välja kuulutatud. Nimelt esimese kuu suurima summaga lõpetaja saab oma kodupokkeritoas teha kuni 40 daalase sisseostuga turna täiesti minu kulul, ainuke tingimus on see, et cashides läheb kasum jagamisele vahekorras 20-80 mängijale! Nagu öeldud, saamisrõõm on suurem kui jagamisrõõm, niiet andke tuld kutid!

rohelinekonn
01.12.09, 01:09
Esimese päeva lõpus siis vahe +28 doltsi jälitajate kasuks, kuna A-Rühm pole tulemusi uuendanud, vaatab, milliseks kujuneb homne päev.






Arvan et me ei hakka igapäev tulemusi uuendama. Teeme iga nädala lõpus kokkuvõtte, vähemalt mina isiklikult ei näe mõtet igapäevaseks uuenduseks.

hillu
01.12.09, 01:12
Arvan et me ei hakka igapäev tulemusi uuendama. Teeme iga nädala lõpus kokkuvõtte, vähemalt mina isiklikult ei näe mõtet igapäevaseks uuenduseks.


Ok, tundub, et mul on aega lihtsalt ülearu ja endalgi põnev silma tulemustel peal hoida :)

Ghost0
01.12.09, 01:19
Suht mõttetu jah igapäev, põnevam on korra nädalas imo - ootusärevus, tulevad suremad üllatused...
Ja ma millegipärast kahtlen ,et sa 60 päeva järjest igapäev 10 inimese tulemusi uuendada viitsid ::)

hillu
01.12.09, 01:20
Arvatavasti mitte. Alguse asi, andke andeks.

levis
01.12.09, 02:04
Kas blogis nii ei saa teha, et pealehel üldine kokkuvõte ja kui klikid mõne võistleja peal, siis näed tema postitusi.
Kardan, et hetke süsteemi järgi on seal varsti üks suur segadus :)

hillu
01.12.09, 02:08
Kas blogis nii ei saa teha, et pealehel üldine kokkuvõte ja kui klikid mõne võistleja peal, siis näed tema postitusi.
Kardan, et hetke süsteemi järgi on seal varsti üks suur segadus :)


Uurin asja, milliprojekt niiviisi toimis, vaatame, kuidas saab.

Rahapada
01.12.09, 02:11
samas miingi ma teen iga 8k käe tagant updeidi ära nt

ja a grupi blogi on uuenduste vaba, mis teeb jälgimise niigi keeruliseks... selle kohapealt müts maha hillu ees

Dogers
01.12.09, 02:27
Kurat ma ei tea poisid, nl50s jooksin 16BI alla EV, nüüd tagasi 20s jooksen nagu õudusunenäos
minust saab siis teie pidur, kes teid alla veab, november ka esimene miinuskuu, korralik miinuskuu, -1000 :)

ja praegu panen täiehooga edasi, ei paista asi paranevat, KK vs A7 ja KK vs A8 sain täna kaks ca 200bbst potti pähe

siis näiteks selline käsi veel jne

ei vingu et viriseda, lihtsalt teatan, et teate kui tahate uut vana minuasemel vms sessiga alustasin kell 22, seega kõik see miinus siia kuusse ei tule, suht põhjas olin juba südaööpaiku :D

€0.10/€0.20 No Limit Holdem
Prima
4 Players
Hand Conversion Powered by weaktight.com (http://weaktight.com/)

Stacks:
CO DONCHILE (€20.50)
BTN kuulpahe (€11.27)
SB risinha (€20.18)
BB Hero (€42.36)

Pre-Flop: (€0.30, 4 players) Hero is BB K :diamond: K :club:
2 folds, risinha raises to €0.80, Hero raises to €2.60, risinha calls €1.80

Flop: 9 :spade: 6 :club: 7 :heart: (€5.20, 2 players)
risinha bets €3.90, Hero raises to €19.20, risinha goes all-in €13.68

Turn: 9 :heart: (€41.98, 2 players, 1 all-in)

River: 4 :heart: (€41.98, 2 players, 1 all-in)

Final Pot: €41.98
risinha shows
5 :heart: 6 :heart:
Hero shows
K :diamond: K :club:

risinha wins €38.35 (net +€18.17)

Hero lost €21.80
http://img524.imageshack.us/img524/4323/t2ispask.th.jpg (http://img524.imageshack.us/i/t2ispask.jpg/)

Owner85
01.12.09, 02:40
EV järgi lihtsalt bad biidid

Dogers
01.12.09, 02:43
kui neid tuleb igapäev kümneid ja juba rohkem kui kuu aega järjest siis ma tahaks codecci ära kägistada, kes ütles et downswingi olevikus ei ole

Ghost0
01.12.09, 02:44
Mina ei taha, tiim on koos juba...
Saab mis saab, teeme, mis suudame. Igaüht meist võib downswing tabada, aga kümnekesi oleme sellest üle!
Ja küll sinu jooks ka paraneb :)

Dogers
01.12.09, 02:49
Mina ei taha, tiim on koos juba...
Saab mis saab, teeme, mis suudame. Igaüht meist võib downswing tabada, aga kümnekesi oleme sellest üle!
Ja küll sinu jooks ka paraneb :)

cheers mate

vapsik
01.12.09, 02:56
cheers mate


Miks Sa starsi ei koli?
Trios ju laudu vähe minu meelest ning inimese moodi mängida suht kirves.

cypher
01.12.09, 06:10
http://img20.imageshack.us/img20/5633/pokker1.jpg
Seis peale 10k kätt siis. Jooks pole armuline olnud aga pole hullu, volüümiga trügime läbi ;)

Provoker
01.12.09, 10:30
http://www.jalitajad.blogspot.com/

Esimese päeva lõpus siis vahe +28 doltsi jälitajate kasuks, kuna A-Rühm pole tulemusi uuendanud, vaatab, milliseks kujuneb homne päev.

Suure downi elas üle janek174, loodetavasti lakub haavad puhtaks ja paneb valge särava sideme peale, soovitatavalt dollarimärkidega. Suurimale plusspoole peale jäid esimesel juubelipäeval Rahapada, levis ja Hillu, teenides kolmepeale kokku ligi 230 doltsi!

Jõudu jõudu!

Edit: Jälitajate grupi motivatsioonilaksuks on esimese kuu promo ka ametlikult välja kuulutatud. Nimelt esimese kuu suurima summaga lõpetaja saab oma kodupokkeritoas teha kuni 40 daalase sisseostuga turna täiesti minu kulul, ainuke tingimus on see, et cashides läheb kasum jagamisele vahekorras 20-80 mängijale! Nagu öeldud, saamisrõõm on suurem kui jagamisrõõm, niiet andke tuld kutid!



Lihtsalt mainin, et tiba imelik on kokku liita võistlejate miinuseid ja plusse. Kui keegi lendab algul kohe miinusesse, siis see tähendab, et ta ei ole panustanud projekti eesmärgi täitmiseks, mitte ei tõmba teiste mängijate kaumit alla. See on vähemalt mu arusaam. Kui keegi on juba ntx 1k$ teeninud ja siis tõmbab swongi 500$-ga siis mõjutab see projekti summat.

hillu
01.12.09, 13:42
Provoker, huvitav vaatenurk, kuid mina näen meie 10liikmelist tiimi meeskonnana ehk siis kui 9l mehel on kahe kuu möödudes pokkerikonto nullis ja ühel mehel 25k $ peal, ei tähenda, et projekt õnnestunud oleks, kuna 9 meest tiimis kaotas raha, mis tähendab, et kokkuvõttes kogu meeskond ei teeninud 25k $, vaid teenis 25k - teiste meeste kaotatud summad.

Rigged
01.12.09, 13:54
Mõtlesin, et kui .cashoudi teen ja NL25 ronin, et siis ei ole selline doomswitch, aga on ikka :)

Eelmine kuu 60k kätt ja -600 taala NL50s, run oli "kuldne"....nüüd uus kuu, uus limiit...ja sama värk :)

http://img4.imageshack.us/img4/8323/kuldne.png

http://www.pokerhand.org/?4937385 (Insta 4 bet all in, näib nõrgem, AK, QQ, JJ calls here, kuna vastasega history, siis võib isegi TTga maha callida)
http://www.pokerhand.org/?4937387 (Vastane räige donk, "slowplayisin", et iga non club turn nuppe panna, obviously full tildi standard setup)
http://www.pokerhand.org/?4937388 (Standard full tildi 2 outer river)
http://www.pokerhand.org/?4937389 (Arvata võis, et ei tasu tildis minraise positsioonis callida, karistatakse kohe ära)

Enivei, kuldne värk, eelmine kuu oli 60k kätt umbes sellised (Y) iz nice


Enne postitasin kurat valesse teemasse :P

Provoker
01.12.09, 16:34
Provoker, huvitav vaatenurk, kuid mina näen meie 10liikmelist tiimi meeskonnana ehk siis kui 9l mehel on kahe kuu möödudes pokkerikonto nullis ja ühel mehel 25k $ peal, ei tähenda, et projekt õnnestunud oleks, kuna 9 meest tiimis kaotas raha, mis tähendab, et kokkuvõttes kogu meeskond ei teeninud 25k $, vaid teenis 25k - teiste meeste kaotatud summad.





Selles ei saa sinuga nõustuda kuna iga mees mängib oma rahadega mitte ei ole üks suur moneypool mis jagati mängijate vahel projekti raames. Kui 9 meest toodab miinust, ning 1 suudab kõigi töö ära teha siis minuarust on projekt õnnestunud kuna veerand milli koos ju.

levis
01.12.09, 16:45
Selles ei saa sinuga nõustuda kuna iga mees mängib oma rahadega mitte ei ole üks suur moneypool mis jagati mängijate vahel projekti raames. Kui 9 meest toodab miinust, ning 1 suudab kõigi töö ära teha siis minuarust on projekt õnnestunud kuna veerand milli koos ju.

Kahjuks ikka vist lähevad miinused arvesse, A tiimil küll, seega ka meil.
Seega üritaks suurt miinust mitte tekitada, mängida rohkem jõukohasel limiidil.

Hetkel All-in EV joon jookseb õiges suunas, aga kasum kipub metsa põrutama...

hillu
01.12.09, 16:52
Selles ei saa sinuga nõustuda kuna iga mees mängib oma rahadega mitte ei ole üks suur moneypool mis jagati mängijate vahel projekti raames. Kui 9 meest toodab miinust, ning 1 suudab kõigi töö ära teha siis minuarust on projekt õnnestunud kuna veerand milli koos ju.


Ma ikkagi olen veel mõistmatu mees, et kui tiim peaks tegema kokku plussi 25k $, ning 9 meest toodavad -25k $ ja üks mees +25k, siis kuidas saab olla projekt õnnestunud?

Edit: kuskiltotsast hakkasin loogigat tabama, suht peen, kuid minu meelest on ikkagi projekt ehitatud ülesse tiimitööna ning kogu meeskonna tulemused lähevad arvesse, olgu siis miinused-plussid või korrutised-jagatised.

Tarmonator
01.12.09, 16:55
tra te vaidlete siin ikka eriti mõttetute asjade üle. kas kõik krt leveldavad kõiki või ei saa keegi kellestki aru.

EDIT: no ja selle posti kirjutamise ajal suutsite järjekordselt üksteisest mööda rääkida. masendav

daljoh
01.12.09, 16:56
siis peaks jah nulli jooksma asi ju....
oleks et 9 tüüpi lasevad kõik nulli oma mänguga...ja siis üks teenib 25k....siis oleks OK
v ei oleks?

kollane
01.12.09, 17:00
Edit: kuskiltotsast hakkasin loogigat tabama, suht peen, kuid minu meelest on ikkagi projekt ehitatud ülesse tiimitööna ning kogu meeskonna tulemused lähevad arvesse, olgu siis miinused-plussid või korrutised-jagatised.


just nii ongi. lihtne ja loogiline

ajasin sitta ennem ei süvenenud küsimusesse

Rahapada
01.12.09, 17:10
leidsite te ka asja mille üle vaielda...

imo palju haigem on et ma täna olen 2x AA vs AA old

hillu
01.12.09, 17:11
tra te vaidlete siin ikka eriti mõttetute asjade üle. kas kõik krt leveldavad kõiki või ei saa keegi kellestki aru.

EDIT: no ja selle posti kirjutamise ajal suutsite järjekordselt üksteisest mööda rääkida. masendav


Härra Tarmo, vaidlustes sünnib tihtilugu tõde, inimkond on kirju, pimesi kedagi järgida on vaimselt väga lihtne ning ajule mitte väga koormav. Rock on!

Rahapada
01.12.09, 17:17
oh teid zen meistreid

Tarmonator
01.12.09, 17:22
Härra Tarmo, vaidlustes sünnib tihtilugu tõde, inimkond on kirju, pimesi kedagi järgida on vaimselt väga lihtne ning ajule mitte väga koormav. Rock on!

ja lollus ei anna häbeneda. ma tean ka vanasõnu

hillu
01.12.09, 17:40
ja lollus ei anna häbeneda. ma tean ka vanasõnu


Just nimelt. Aga ärme nüüd päris Delfiks kätte läheme.

Kõik osalejad on endast kenasti märku andnud, mis on positiivne. Tuult tiibadesse tänase sessiga!

raaids
01.12.09, 18:23
Seal blogis neid postituste järjestust ei saa õigeks sättida v? et viimati tehtud postitus oleks kõige üleval ikka

hillu
01.12.09, 18:45
Seal blogis neid postituste järjestust ei saa õigeks sättida v? et viimati tehtud postitus oleks kõige üleval ikka


Kui ma ei eksi, siis sõltub see äkki kasutajate ehk siis postitajate timezonest, mis neil määratud on, äkki eksin ka. Igaljuhul olen seda ise ka märganud ja kes oskab lahendust pakkuda, andke teada!

raaids
02.12.09, 04:03
tegin ikkagi nüüd veel ühe sessi veel kuigi postitasin enne blogisse juba ära tulemuse..nüüd tuli 40$ veel juurde :)
kogu seis 207.20$

levis
02.12.09, 04:36
Aga ma mängisin osa kasumist maha :P

raaids
02.12.09, 04:42
ma ka nüüüd igavusest lasin paar 11.5$ HU sng-d ja kaotasin 33$. tra mis idioot ma olen et hakkan näppima neid mänge

Tregeq
02.12.09, 09:30
Tr** P** v** mina olen paar päeva eemal -300 usd vajab veidi rahunemist, nii hullu jooksu pole veel olnud. Ei hakka üdlse rääkima. Tagasi siis NL10 jehuuu!

CTXrix
02.12.09, 13:39
ma ka nüüüd igavusest lasin paar 11.5$ HU sng-d ja kaotasin 33$. tra mis idioot ma olen et hakkan näppima neid mänge


Cashi kõrvale SnG'de laskmine on "the devil". Lisaks sellele, et võib olla raske adjustida cashilt sng'le üle, võivad need ka räigelt tilti ajada (tavaliselt mind ajavad :P)...ja see omakorda kaldub cashile üle. Loomulikult on erandeid.

Ahangama
02.12.09, 14:10
L'ksin fishide peale veidi tilti, kasumit veel ei ole see kuu :D

Rahapada
02.12.09, 15:39
no siis laksi kahjum kirja, kui tahab tulla, sisi tahab, ul ka tahtis, nagu blogi postist näha oli

levis
02.12.09, 17:45
Jooks pole enam eriti kaunis :-\
Kes on Everestis mänginud, kas seal on võimalik pidevalt boonuseid saada või kui esimese deposiidi boonus läbi, siis jama majas?
NL10 ~12k kätt
SB pealt steal 41.6% ja steal success 77.6 ning teen reeglina minraise ainult :)
Overall steal success 69%
Osad vastastest on küll shortstackeritest nitid hiinlased tabel käes vist ja see tabel sucks.

Rahapada
02.12.09, 17:52
Jooks pole enam eriti kaunis :-\
Kes on Everestis mänginud, kas seal on võimalik pidevalt boonuseid saada või kui esimese deposiidi boonus läbi, siis jama majas?
NL10 ~12k kätt
SB pealt steal 41.6% ja steal success 77.6 ning teen reeglina minraise ainult :)
Overall steal success 69%
Osad vastastest on küll shortstackeritest nitid hiinlased tabel käes vist ja see tabel sucks.


lol

Provoker
02.12.09, 23:53
Tegin siis pisikese updeidi blogisse. :)

levis
03.12.09, 02:10
Päev tahtis miinusesse purjetada, aga viimane käsi tõi siiski paar dollarit kasumit.
Kõige hullem on see, et ma tahtsin seda kätt kohe tõsiselt flopis foldida!!!!
Preflop tõstja oli 20/14/2/728, teise mängija kohta oli sample väike, aga ilmselgelt tundus fish 79/29/2/14
Tükk aega ägisesin ja näpp oli juba fold nupul, sest AA või AK ta ikka peaks c-beti tegema või tõesti minnakse sedasi check/raise peale?
Board:
fishbest (BB): $1.55
roqueidafe (UTG): $9.40
filipo77 (UTG+1): $1.90
mcauma (MP1): $1.90
lavrentooos (MP2): $2
HERO (MP3): $12.92
2jorxldi1 (MP4): $2
Bacilka (CO): $26.37
Riekstkodis (Button): $11.75
inkine (SB): $9.89

Dealt to HERO http://www.cardrunners.com/members/hand_history/playingcards-images/s4.gifhttp://www.cardrunners.com/members/hand_history/playingcards-images/d4.gif

Pre-flop:
roqueidafe raises to $.40, (1 folds), mcauma calls $.40, (1 folds), HERO calls $.40, (1 folds), Bacilka calls $.30, (3 folds)

Flop: ($1.65) http://www.cardrunners.com/members/hand_history/playingcards-images/s9.gifhttp://www.cardrunners.com/members/hand_history/playingcards-images/ck.gifhttp://www.cardrunners.com/members/hand_history/playingcards-images/c4.gif (4 Players)
roqueidafe checks, mcauma checks, HERO bets $1.80, Bacilka raises to $3.60, roqueidafe raises to $9, (1 folds), HERO raises to $10.72, Bacilka calls $8.92

Rigged
03.12.09, 15:18
Nv lammutan mingi summa käsi, praegu mott maas

levis
04.12.09, 19:43
Terve päev sellist jama ja kasumit pole, täielik naljanumber :-\
Board:
1kenzo1 (UTG+1): $12.49
MarkoPL (MP1): $10.13
patricia1968 (MP2): $4.50
hurtigrya (MP3): $8.83
HERO (CO): $9.95
bmedix (Button): $2.48
SamTravolta (SB): $2.81
xxArielllexx (BB): $7.56
titelet (UTG): $2.10

Dealt to HERO http://www.cardrunners.com/members/hand_history/playingcards-images/ck.gifhttp://www.cardrunners.com/members/hand_history/playingcards-images/dk.gif

Pre-flop:
titelet calls $.10, (3 folds), hurtigrya raises to $.45, HERO raises to $1.60, (1 folds), SamTravolta calls $1.55, (2 folds), hurtigrya calls $1.15

Flop: ($5) http://www.cardrunners.com/members/hand_history/playingcards-images/s6.gifhttp://www.cardrunners.com/members/hand_history/playingcards-images/dq.gifhttp://www.cardrunners.com/members/hand_history/playingcards-images/hj.gif (3 Players)
SamTravolta bets $.50, hurtigrya calls $.50, HERO raises to $2.75, SamTravolta calls $.71, hurtigrya calls $2.25

Turn: ($11.71) http://www.cardrunners.com/members/hand_history/playingcards-images/h1.gif (3 Players)
hurtigrya checks, HERO checks

River: ($11.71) http://www.cardrunners.com/members/hand_history/playingcards-images/c7.gif (3 Players)
hurtigrya checks, HERO checks

Final Pot:
hurtigrya Showed http://www.cardrunners.com/members/hand_history/playingcards-images/h7.gifhttp://www.cardrunners.com/members/hand_history/playingcards-images/s1.gif
HERO Showed http://www.cardrunners.com/members/hand_history/playingcards-images/ck.gifhttp://www.cardrunners.com/members/hand_history/playingcards-images/dk.gif
SamTravolta Showed http://www.cardrunners.com/members/hand_history/playingcards-images/d1.gifhttp://www.cardrunners.com/members/hand_history/playingcards-images/s2.gif
hurtigrya wins $2.88
hurtigrya wins $8.05

hillu
04.12.09, 19:53
KÕIGILE 10LE KANGELASELE!
Kui olete nii head ja panete mulle kas foorumi postkasti või kuhugi meilile oma tulemused kuu lõikes, teeksin update ära. Hetkel andmed suht poolikud, niiet ei hakka veel ülesse lööma.

levis
04.12.09, 20:07
kuu lõikes :) Võiks teha, et näiteks laupäeva või pühap. õhtul või nii saadavad kõik tulemused..

hillu
04.12.09, 20:13
Jah, tegelikult 5 päeva lõikes :). Üldiselt hakkan ootama juba tulemusi, paneksin pühap öösel või esmasp ülesse.

Provoker
04.12.09, 20:38
Ma vahetevahel ikka viskan pildi blogisse mis näitab seisu tõehetke algusest. Ma ei näe pointi miks peaks veel omakorda tulemused edasi saatma kirjana.


edit

Kui korraga kõigi tulemusi vaja siis võiks tõesti mingi konkreetse päeva kokku selleks leppida millal kõik postitama peavad, või siis nagu sa arvad tulemused saatma sulle. Samas kaob sellisel juhul ära mõte teha mingeid vahpostitusi lambi aegadel.

levis
04.12.09, 21:17
Korralik vahekokkuvõte nüüd küll ei muuda mõttetuks igasugu vahepostitusi.

hillu
04.12.09, 21:26
Samal nõul levisega. Püüan siin vastavalt oma võimalustele täiendada numbreid koguaeg, seda jooksvalt jälgida on ikka ülim mõnu. Korralik vahekokkuvõte peab olema/tulema, et oleks kõikide tulemused olemas ning kirjas. Iga 7. päeva tagant on piisavalt ok aeg seda teha, niiet paluks kõigil enne esmaspäevast grindimist saata mulle oma graph, vabalt võib saata ka siia foorumi posti.

levis
04.12.09, 21:28
Samal nõul levisega. Püüan siin vastavalt oma võimalustele täiendada numbreid koguaeg, seda jooksvalt jälgida on ikka ülim mõnu. Korralik vahekokkuvõte peab olema/tulema, et oleks kõikide tulemused olemas ning kirjas. Iga 7. päeva tagant on piisavalt ok aeg seda teha, niiet paluks kõigil enne esmaspäevast grindimist saata mulle oma graph, vabalt võib saata ka siia foorumi posti.
Kas sa tahad graafikut või piisab tulemustest?

hillu
04.12.09, 21:31
Kena ja korraliku kokkuvõtte tegemisel ei ütleks graafikust ära. Sellise loaga, et võin seda kasutada kokkuvõtvas postituses siin foorumis ja blogis.

levis
05.12.09, 15:42
oi jah,.... -5BId täna :(
All-in EV on kõigest -1BI, aga see on väike lohutus :)
edit: edaspidi mängin vist ainult NL25, seda NL10 ma lihtsalt ei biidi.
Kuigi päevasel ajal pole vist 12 lauda saadaval, võib-olla siis võtan mõned NL10 lauad kõrvale.
Tasemel ei näi erilist vahet olevat, aga NL25 peal on raudselt vähem shortstacke. Vahel on NL10 keskmiselt 5-6 shortstacki igas lauas ja enamus neist sellised 6/6 fold/push mängijad, mõttetu!
Annan teada kui broke olen!

Provoker
07.12.09, 00:08
Panen siia kirja, et 30,11,09 alates on hetkel tulemus -78,8$. Sellised asjad juhtuvad kui viimase paari tuhande käega on kõige kahjumlikumad käed olnud AKs ning KK. Ja kuna mu mängustrateegia puhul olen ma nende kätega igatpidi allinnis, siis pole miskit teha kui kaardijumalad nii tahavad. Nagu öeldakse-tuleb läbi grindida. Homme proovin siis ka blogisse update panna.

cypher
07.12.09, 00:29
http://img37.imageshack.us/img37/526/8peva.jpg

Niih. Seis peale 8 päeva.

levis
07.12.09, 04:08
Hetkel mõistus otsas ja totaalne kopp ees, pean laudadest eemale hoidma.
http://img188.imageshack.us/img188/2742/fuckoffie.jpg

Rigged
07.12.09, 11:19
Ma olen ca +100 kahe saidi peale

levis
07.12.09, 16:51
Langus jätkub NL10 peal, set vs overset, KK vs AA, räiged suckoudid a'la turnis all-in ja vastasel 2 outi.
Tasapisi hakkab selline jama enda mängu mõjutama... vist juba mingi -10BI NL10 peal.

Rahapada
07.12.09, 18:08
21k kätt, ja 2 langus , ptui ptui ptui, esialgu üle elatud, hetke seis +107, midagi $ postitan siis kui tunne kindlam on, ja võiksin tegelikult ka öelda, et swongid on möödas

Provoker
07.12.09, 18:42
Lahe on hittida top sette ning vaadata, kuidas turn ja river improvevad vastase ülepaari või lambi connectori igal 3-l korral neljast. Rigged shit aga poh. Tunnen juba, et varsti tuleb päike ka minu õuele.

Rigged
07.12.09, 19:01
Kolisin uuele saidile,

http://img194.imageshack.us/img194/7261/bingbangblow.png

+33 teiselt saidilt, aga tolle jaoks graafi pole

levis
07.12.09, 19:20
Siin ainult N10 ja see on raudselt suurim downswing, mis ma kunagi NL10 peal kogenud olen...
http://img29.imageshack.us/img29/2839/aaaa1.gif
Kuna Everestis nii tore welcome boonus, siis kuu on veel 276$ plussi poolel :)

Üks huvitav käsi kah...
Selline mäng ei ole downswingi tagajärk või põhjus, seni pole ühtegi kätt sarnaselt mängides kaotanud:

Board:
richi88888 (UTG+1): $2.49
d3bh1 (MP1): $3.29
ivanush__t (MP2): $9.90
przemek93 (MP3): $7.57
ilititlti11 (CO): $2.45
jp_barrios22 (Button): $12.20
jefffcna (UTG): $3.10
ImperioAlvi. (SB): $9.90
HERO (BB): $9.89

Dealt to HERO http://www.cardrunners.com/members/hand_history/playingcards-images/s2.gifhttp://www.cardrunners.com/members/hand_history/playingcards-images/s4.gif

Pre-flop:
(4 folds), jp_barrios22 raises to $.60, (1 folds), HERO calls $.50

Flop: ($1.25) http://www.cardrunners.com/members/hand_history/playingcards-images/c2.gifhttp://www.cardrunners.com/members/hand_history/playingcards-images/hq.gifhttp://www.cardrunners.com/members/hand_history/playingcards-images/c6.gif (4 Players)
HERO checks, jp_barrios22 bets $1.25, HERO calls $1.25

Turn: ($3.75) http://www.cardrunners.com/members/hand_history/playingcards-images/s10.gif (4 Players)
HERO checks, jp_barrios22 bets $1.50, HERO calls $1.50

River: ($6.75) http://www.cardrunners.com/members/hand_history/playingcards-images/h6.gif (4 Players)
HERO checks, jp_barrios22 bets $8.85, HERO calls $6.54

Final Pot:
jp_barrios22 Showed http://www.cardrunners.com/members/hand_history/playingcards-images/hj.gifhttp://www.cardrunners.com/members/hand_history/playingcards-images/hk.gif
HERO Showed http://www.cardrunners.com/members/hand_history/playingcards-images/s2.gifhttp://www.cardrunners.com/members/hand_history/playingcards-images/s4.gif
jp_barrios22 wins $2.31
HERO wins $18.51

Rahapada
07.12.09, 19:57
väga huvitavalt mängitud.. mul on kuskil üks sama kenake käsi, umbes sama tulemusega

edit: hm , ma olen ikka noob postitaja, aastaga vaid 600 postitust

Ghost0
07.12.09, 20:00
väga sitasti mängitud..

fyp

Rahapada
07.12.09, 20:08
fyp


a što snatšit "fyp" ?

levis
07.12.09, 20:10
a što snatšit "fyp" ?

Fixed Your Post

ESTPatrick
07.12.09, 22:34
ei imesta et sul swing kui 24s nii üle mängid, kui müstilist readi ei olnud siis põletasid sitaks raha.

levis
07.12.09, 22:58
ei imesta et sul swing kui 24s nii üle mängid, kui müstilist readi ei olnud siis põletasid sitaks raha.

Müstiline sisetunne oli ja obv ka mingi varasem read ning see kui kiiresti vastane antud käe puhul panustas. Riveris üritas mind jõuga välja pushida ja õhus oli tunda, et ta ei taha calli :D
Downswingi põhjuseks ikka meeletus koguses set vs overset, KK vs AA või vastane on kobistanud omale masti või mingi ulmerunnerrunnermonstrumi... ok pisike tilt kah sinna otsa, aga Ahjahhh... sina oledki see kurjajuur, kes puistas kuskil pärli, et võit pole oluline, oluline on +EV otsus... no tead, kui ikka emotsioonidega olevus oled, siis mõni räige downswing varem või hiljem su +EV otsuseid ka mõjutama hakkab.

hillu
07.12.09, 23:27
Niisiis, esimesest suuremast projektist on nädal möödas ning tooksin siinkohal ära kohe head poisid ja pahad poisid ehk siis kes on suutnud oma tegemistest jätta eeskujuliku ning asjast huvitatutele põneva jälje ning need, kes seda mitte teps pole teha viitsinud või vajadust näinud.



Head poisid :



- Levis
- Provoker
- Janek174
- Tregeq



Pahad poisid :


- hillu
- Ahangama
- Cypher
- raadis
- rigged
- Rahapada



Millest selline järeldus? Võtsin juba hommikul vähemalt 6 lonksu apelsinimahala, et püsida õhtuks terve ning vormis ja valmis hakkama kokkuvõtteid kirjutama. Aga näe kurjamit, 5. mehe tulemus olemas, 5. mehe oma puudu. Siis mul kauds korraks motivatsioon. Läksin uuesti külmkapi juurde, võtsin kätte apelsinimahla, kulistasin vähemalt kuus korda ja lootsin, et motivatsioon ilmutab end jälle. Võtsin kätte klaviatuurinupud, et nüüd kirjutan kena postimehe väärilise artikli, kuidas A_Teamile esimesel nädalal kott pähe tõmmati suure rekordürituse käigus, aga.... ... ei siiski midagi. Olen senimaani valmis uut apelsinimahla avama, kui vaid härrad "pahad poisid" võtaksid kätte ja laseksid oma esimese nädala graafiku ükskõik kuhu ja millises vormis ülesse ning annaksid mulle sellest kohast teada.

Peale seda lähen ja võtan oma 6 apelsinmahla mahlakat lonksu ja teeksime esimese nädala ehk siis alguspäevade ja baaspäevade kokkuvõtte ära, mis sisuliselt saaks kogu 2 kuu maratoni aluseks.

Head grindi!

Provoker
07.12.09, 23:33
Mul korraks tõmbas swingi ning üle ev jooks tõi kaasa miinuse vähenemise. Seega kui tulemuse updatemiseks läheb, siis võib kirja panna -27,25$. Samas võib ka uude nädalasse jääda, suht savi.

ESTPatrick
08.12.09, 01:07
Müstiline sisetunne oli ja obv ka mingi varasem read ning see kui kiiresti vastane antud käe puhul panustas. Riveris üritas mind jõuga välja pushida ja õhus oli tunda, et ta ei taha calli :D
Downswingi põhjuseks ikka meeletus koguses set vs overset, KK vs AA või vastane on kobistanud omale masti või mingi ulmerunnerrunnermonstrumi... ok pisike tilt kah sinna otsa, aga Ahjahhh... sina oledki see kurjajuur, kes puistas kuskil pärli, et võit pole oluline, oluline on +EV otsus... no tead, kui ikka emotsioonidega olevus oled, siis mõni räige downswing varem või hiljem su +EV otsuseid ka mõjutama hakkab.


point ongi selles, et nii kui sellest +EV otsusest aru hakkad saama, siis downswingist põhjustatud tilt peaaegu et lakkab, minul küll, nv olin 2k$ alla EV aga kurat kui hea tunne oli koguaeg, et nii sitaks hästi mängisin ja kõik vastased sitemaga callima sundisin. NO ikka super oli olla. peaaegu nagu supermees tundsin end.

Rahapada
08.12.09, 01:09
hiilu, tegin posti

pätrik, +1, olenemata jõle ebastabiilsest graafikust

janek174
08.12.09, 08:42
Peale sadu tuhandeid mängitud käsi suudab pokker mind endiselt üllatada >:(

http://www.pokerhand.org/?4959100

Tregeq
08.12.09, 09:49
Peale sadu tuhandeid mängitud käsi suudab pokker mind endiselt üllatada >:(

http://www.pokerhand.org/?4959100


Neid asju nähes tuleks tegelt naerda ;) ,sest selle pealt me teenimegi :P

kivisaba
08.12.09, 10:11
te võiks nädala kokkuvõtte teha tahaks näha kui kuklasse hingataksse

Rahapada
08.12.09, 10:15
pm kah, ma tahaks ka teada, kui palju me ees/"ees" oleme

Tregeq
08.12.09, 14:36
Jeah! Ma sain lõpuks plussi nüüd hakkame vajutama :P

hillu
08.12.09, 15:27
Kokkuvõte ilmub homme õhtul, kuna nüüd enamvähem kõik andmed käes. Sõidan korra ära ja tagasitulles saame teada, palju me ees oleme :D!

levis
09.12.09, 22:11
Toweris nutcracker hour ajal sain 4 käe eest boonust 100$, kas selle võin kah kasumisse arvestada?

Provoker
09.12.09, 22:19
Ma ei näe põhjust miks ei peaks seda tegema. Igal toal omad eripärad. Põhimõte vist oli, et pokkerist pärinev sissetulek.

levis
09.12.09, 22:22
Hea oleks, sest ega mul mängulist kasumit nagu eriti pole :D

janek174
09.12.09, 22:23
Võitsin täna Triobeti kasinnis 150 euri. Kas see ei kvalifitseeruks kuidagi:P

Provoker
09.12.09, 23:31
pole pokker siis ju ei kvalifitseeru. Või oli tegemist leveliga? uni juba peal...

levis
10.12.09, 00:46
300k NL25 graafik oli masendav, aga et nüüd kuskil fishiurkas selline jama, midagi on mänguga igatahes lahti :(
http://img26.imageshack.us/img26/7302/95210479.jpg
Everesti boonuse sain kah kätte, uut ei pasta ja nüüd ei tea mida hoorata või teha...

pikk28
10.12.09, 09:10
hillu millal update ära teed?

janek174
10.12.09, 09:19
Üldiselt võiks jah see update olla regulaarselt mingil konkreetsel hetkel. Praegu mõni upswingiga vend postitab oma graafikuid iga päev samas teine, kes on elu miinuses, ei taha oma graafikut nii tihti postitada. Kui nüüd suvalisel hetkel mingit kokkuvõtet teha, siis ei ole ju tulemus tõene.

rohelinekonn
10.12.09, 09:33
Üldiselt võiks jah see update olla regulaarselt mingil konkreetsel hetkel. Praegu mõni upswingiga vend postitab oma graafikuid iga päev samas teine, kes on elu miinuses, ei taha oma graafikut nii tihti postitada. Kui nüüd suvalisel hetkel mingit kokkuvõtet teha, siis ei ole ju tulemus tõene.


+1 hetkel ei saa midagi aru mis seis teil on.

pikk28
10.12.09, 11:10
Üldiselt võiks jah see update olla regulaarselt mingil konkreetsel hetkel. Praegu mõni upswingiga vend postitab oma graafikuid iga päev samas teine, kes on elu miinuses, ei taha oma graafikut nii tihti postitada. Kui nüüd suvalisel hetkel mingit kokkuvõtet teha, siis ei ole ju tulemus tõene.

täpselt. tore oleks kui ka downswingis vennad vähemalt kord nädalas tulemused edastavad.

hillu
10.12.09, 17:01
Ärkasin veidi aega tagasi, vabandused eilse õhtu eest kõigile kaaskannatajatele.
Hakkan kirjutama!

hillu
10.12.09, 17:02
PS! Ja mul esimese nädala downstringi meeste tulemused peaksid ka olemas olema.

hillu
10.12.09, 18:26
Ma viskan vist midagi läbi akna merre vist. Ma ei saa aru, mis kuradi koht see selline on. Teen posti valmis wordis, kopin siia ja hakkan igast linke ja bolde lisama, aga hui, võta näpust, nii kui midagi kuskil allpool näppima hakkad, viskab posti esimestesse ridadesse tagasi.

Ok, mõtlen siis, et pohhui, panen blogisse ainult ülesse. Aaa.... tuleb välja, et seal sellist asja uue posti tegemisel pole nagu PASTE nuppu mitte kusagil. On ikka elu siin 21. sajandil.

levis
10.12.09, 19:10
Ok, mõtlen siis, et pohhui, panen blogisse ainult ülesse. Aaa.... tuleb välja, et seal sellist asja uue posti tegemisel pole nagu PASTE nuppu mitte kusagil. On ikka elu siin 21. sajandil.

Hiire parempoolse nupuga tuleb menüü ja sealt valid paste või klaviatuurilt Ctrl+V

Endal hetkel pokkerist halb maitse suus ja vist võtan paar päeva vabalt.
Koos boonuste (+toweri hands boonus) on kasum 474. Paraku mänguline kasum on pea olematu :(

Rahapada
10.12.09, 19:55
nooh, boonuste pealt rohkem kui mul cashi pealt :P

janek174
10.12.09, 20:18
30 novembri Turbo Takedownil foldisin ebaausalt viimasele (või oli eelviimasele) rahakohale ja miski +80$. Kas see läheb kah arvesse?

hillu
10.12.09, 20:19
Väga hea.

Kokkuvõte eelmisest nädalast läks lehele ülesse, järgmise püüame kindlasti esmaspäevaks ära teha.

hillu
10.12.09, 20:19
MTTd minu teada arvesse ei lähe.

Provoker
11.12.09, 00:29
Tundub, et natukene vähemalt on hiiteripoissi tunda. Graafik siis selle nädala esmaspäevast alates. Volüüm jääb see nädal kahjuks väikeseks kuna nv plaanid ei sisalda suurel määral grindimist. Paartuhat kätt vast jõuan veel otsa lasta.

http://www.upload.ee/image/294711/teisenadalaalgus..JPG

levis
11.12.09, 22:46
Hetkel väike paus mänguga, aga kui edasi tulistan, siis 6max vist :)
Tower loyality freerollilt kukkus 2.koht ja +400$, aga kahjuks siin see arvesse ei lähe.

cypher
13.12.09, 02:45
Uuendasin blogi.

Ghost0
13.12.09, 02:47
Uuendasin blogi.

6-max NL50?

cypher
13.12.09, 02:48
6-max NL50?
HU NL50

Ghost0
13.12.09, 02:50
HU NL50

nice, goodbye nitring jah? :)

cypher
13.12.09, 02:54
nice, goodbye nitring jah? :)
Hetkel küll :)

Dogers
13.12.09, 03:02
ka bumhuntimise teed ?

cypher
13.12.09, 04:13
ka bumhuntimise teed ?
Üldiselt olen ise see kes vastast ootab aga üritan välitada jah selliste regidega mängimist kes 5 lauas juba istuvad 10 buy inniga :)

stingray
13.12.09, 06:45
Müstiline sisetunne oli ja obv ka mingi varasem read ning see kui kiiresti vastane antud käe puhul panustas. Riveris üritas mind jõuga välja pushida ja õhus oli tunda, et ta ei taha calli :D
Downswingi põhjuseks ikka meeletus koguses set vs overset, KK vs AA või vastane on kobistanud omale masti või mingi ulmerunnerrunnermonstrumi... ok pisike tilt kah sinna otsa, aga Ahjahhh... sina oledki see kurjajuur, kes puistas kuskil pärli, et võit pole oluline, oluline on +EV otsus... no tead, kui ikka emotsioonidega olevus oled, siis mõni räige downswing varem või hiljem su +EV otsuseid ka mõjutama hakkab.


Mängin ka Everestis NL 10-t mõned kuud. Run vaheldub, mõned head sessionid on 600-700 kätt ja 50 daala pluss, siis kaotad 3 bi - set vs overset jne. ning oma vead. Anyway, kui Everestist raha otsida, siis tasub hoolikalt laudu vaadata - kui lauas pole kahte vähemalt 50 vpip meest, siis ma pikalt seal passima ei hakka.
Su käsi meenutab kahtlaselt palju seda, mida ma Everestis mängides tihti näen - preflop tõsted callitakse rämpsuga maha, hititakse bottom paar, mis callitakse riverini maha - kui mul endal vähegi legitimate hand ja kaardijooks, siis fännan sind, et +EV mu jaoks olemas oled ...
Ent ma arvan, et sa tõepoolest mängisid täiega oma pisikest paari küllalt viletsalt ja passiivselt mis IMO on pikemas ajahorisondis väga paha ning mõjub laostavalt ka su mängutehnikale. Pigem hoida asjad lihtsad: võtta valuet hea käega; kui on ultraloosed vanad ümber, siis pot control, kui nutsi pole just endal käes; positsioon, positsioon, positsioon; kui tunned, et jooks keerab halvaks, siis tighten up; küsisin Rankalt ja ta arvas, et isegi ei ole häbi tunda end weaktightina aegajalt micros, kui vähegi kahtled situatsioonis..
Head sessioonid kujunevad reeglina nii, et leian fold nupu üles kui tarvis ja olen nõus kaotama väikeseid potte, et samas olla suurtes pottides oma heade kätega ning neid võita. DOWN perioodi iseloomustab tavaliselt see, et armun ära oma kätesse, muutun "kurdiks ja tummaks" igasuguste signaalide suhtes nagu boardi struktuur ja vastase ebatavaline käitumine ... loobun vastasele mingit hand range määramast - ühesõnaga tuleb see, mida sa väärt oled. Selle kohta oli isegi Stoxpokeris üks lahe tasuta video olemas, kuidas su mõtlemine muutub kui sa kaotad, otsused ei ole enam ratsionaalsed ja põhjendatud - get know yourself.... Obviously on tihti ka tõeliselt halba õnne, ent peale suuremat kaotust (- 5BI) tasub ette võtta enda mäng - äkki on mängu siginenud mingid leak´id ? Vbl ma olen hakkanud kaotuse peale liiga mõtlema ja see takistab mul võita. Miks TAG stiil on tight passive modes jne..jne.

Rahapada
13.12.09, 14:15
oh vau, that's a relief...

väga tore ju, kui sa nii arvad, edu su teedel...

Rahapada
13.12.09, 23:26
kuhu riggedi updeidid jäänd on?

Rahapada
13.12.09, 23:53
doomswitchid võtavad mänguisukese ära... tegin updeidi... pm +492

hillu
14.12.09, 00:53
Riggedi esimese nädala update täiesti olemas, kui teise nädala lisan, siis panen ka selle ülesse.

Rahapada
14.12.09, 01:37
kena

Rahapada
14.12.09, 12:41
üldiselt võiks jälitajad saada ka küljepeal olevat arvestuslikku tulemustabelit muuta saada

Rahapada
14.12.09, 14:56
ah jah ja kõrvalt kasutajale vajutades võiks vaid tema postitusi näha

levis
15.12.09, 00:59
Juba rohkem kui 16BI alla all-in EV, mõistus otsas :(

Rahapada
15.12.09, 01:18
pole midagi mu vastu imes kala riverini välja backdoor fd'd ja gutshotti, obv sai kokku ka, tra, kus tahaks säärastele nuuti anda, aegajalt... mõte on peas : "hambad risti ja läbi!"

kivisaba
15.12.09, 02:07
uuendust ka teete blogis ?

Rahapada
15.12.09, 02:15
mai tea, ma lubasin,e t teen teatava intervalli järel, teiste koha pealt ei eta, mingi magamine, tra, müstika, mis laudades toimub, lehed vastu peaks, oleks praegu +200 (pisut ülepakutud number, aga suur kasum oleks küll)

kollane
15.12.09, 02:21
mind häriib, et vasakpoolne tulp on uuendamata koguaeg. see võiks nagu teie töö olla mina küll ei viitsi kokku arvutama hakata

Rahapada
15.12.09, 02:25
i do not have access to it

janek174
15.12.09, 02:25
Üldiselt häirib mind kah, et korralikke update'i asjast ei tehta (või ei taheta/viitsita teha). Kas on siis raske mingi aeg kokku leppida, kõigil oma tulemus teatada ja siis sellest mingi kokkuvõte teha? No mida tra siin pingutada üldse, kui suht savi tundub enamusel olevat, et mis üldse toimub? ???

pikk28
15.12.09, 02:26
Üldiselt häirib mind kah, et korralikke update'i asjast ei tehta. Kas on siis raske mingi aeg kokku leppida, kõigil oma tulemus teatada ja siis sellest mingi kokkuvõte teha? No mida tra siin pingutada üldse, kui suht savi tundub enamusel olevat, et mis üldse toimub? ???

word
hillu kui sa selle bloginduse enda peale võtsid, siis proovi asjad seal ka korras hoida. nädalas korra pole ju palju

raaids
15.12.09, 02:28
mul tuli täna 200$ plussi juurde:) kokku 856$

Rahapada
15.12.09, 02:29
nagu ütlesin,

1. tahaks isegi saada uuendada
2. nimele vajutus võiks ette tuua selle tegelase postid, kell enimele vajutatud

janek174
15.12.09, 02:35
Ok, uus kokkuvõte ilusti üleval, ja peab mainima et igati viisakas kokkuvõte. Aga see oleks jah väga hea, kui saaks ise oma tulemust uuendada.

hillu
15.12.09, 02:44
Hei! Jah, nägin siin veitsa vaeva eelmise nädalaga. Võtan kriitika omaks, et mõned asjad võiksid olla teistmoodi ning lihtsamini leitavad, tehtavad. Sestap, kui Rahapada pole väga sellele vastu ning viitsib ning teab, kuidas tema poolt välja käidud uuendusi ellu viia, panen tema administraatoriks sinna lehele ehk siis saad muuta vastavalt vajadusel kõike seal. Ise püüdsin mässata ka sellega miski aeg, aga kuna tulemust ehk siis lahendust ei leidnud, jäi asi poolikuks.

Uuendus näitab, et oleme kenasti A-Grupil jälil ning rihma lõdvemaks nad raudselt lasta ei saa :)! Püüan ka sellel nädalal ise volüümi juurde susata ning vajalikud dollarid ära tuua! EDU KÕIGILE laudades!

janek174
15.12.09, 02:46
Kas ma saan õieti aru, et A meestel enamusel rakeback sisse arvutatud aga meil mitte? Sel juhul võiks kaalukauss juba meie kasuks olla...

hillu
15.12.09, 02:48
Kui nõnda, siis tõenäoliselt oleme jah, suure tõenäoususega ees. Samuti pole meil arvestatud sisse peale rakebacki ja kõiksugu boonused.

Need tulevad kuu kokkuvõtvasse posti!

-andres-
15.12.09, 02:51
pole midagi mu vastu imes kala riverini välja backdoor fd'd ja gutshotti, obv sai kokku ka, tra, kus tahaks säärastele nuuti anda, aegajalt... mõte on peas : "hambad risti ja läbi!"

Mina?

Rahapada
15.12.09, 02:56
Mina?


user? sina jah, krt see oli kõige fkin kalasem vastikum koledam nõmedam liigutus... nuuti

sul pold mitte midagi ... turnis polnud implied oddse, ja ikka tulid kaasa... väga kole

ükskõik kas tilt või mis iganes.. sitalt mängitud... ja ära tule hakka leveldamisest rääkima, see oli liht kalastamine

kivisaba
15.12.09, 04:23
Kas ma saan õieti aru, et A meestel enamusel rakeback sisse arvutatud aga meil mitte? Sel juhul võiks kaalukauss juba meie kasuks olla...

vaheta sõna enamus sõnaga üksikutel ja saadki tõese lause

Rahapada
15.12.09, 10:32
Hei! Jah, nägin siin veitsa vaeva eelmise nädalaga. Võtan kriitika omaks, et mõned asjad võiksid olla teistmoodi ning lihtsamini leitavad, tehtavad. Sestap, kui Rahapada pole väga sellele vastu ning viitsib ning teab, kuidas tema poolt välja käidud uuendusi ellu viia, panen tema administraatoriks sinna lehele ehk siis saad muuta vastavalt vajadusel kõike seal. Ise püüdsin mässata ka sellega miski aeg, aga kuna tulemust ehk siis lahendust ei leidnud, jäi asi poolikuks.

Uuendus näitab, et oleme kenasti A-Grupil jälil ning rihma lõdvemaks nad raudselt lasta ei saa :)! Püüan ka sellel nädalal ise volüümi juurde susata ning vajalikud dollarid ära tuua! EDU KÕIGILE laudades!


said minust valesti aru, ma pakkusin ideed välja, teostada ma neid ei oska :D

nikitheone
15.12.09, 11:58
nagu ütlesin,

1. tahaks isegi saada uuendada
2. nimele vajutus võiks ette tuua selle tegelase postid, kell enimele vajutatud


1. pange kõik kasutajad adminnideks - ei ole raske.
2. kui teete postitust, pange labelsiks oma nimi ja siis layout - valige selline widget nagu "labels". asi ants. teisiti minu arust ei saa teha (kui keegi teab, andke mulle ka teada)

-andres-
15.12.09, 12:25
user? sina jah, krt see oli kõige fkin kalasem vastikum koledam nõmedam liigutus... nuuti

sul pold mitte midagi ... turnis polnud implied oddse, ja ikka tulid kaasa... väga kole

ükskõik kas tilt või mis iganes.. sitalt mängitud... ja ära tule hakka leveldamisest rääkima, see oli liht kalastamine

Lol. Tahtsin floatida, kuid kuna turn tuli selline, siis call was an option also. Pigem küsin, millest sa ees loodad olla riveril peale minu shove?

No-Limit Hold'em, $0.25 BB (9 handed) - Hold'em Manager (http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

saw flop | saw showdown

UTG ($102.85)
UTG+1 ($23.65)
MP1 ($25)
MP2 ($38.20)
MP3 ($26.30)
CO ($25)
Hero (Button) ($25)
SB ($28.85)
BB ($34.85)

Preflop: Hero is Button with 2http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif
3 folds, MP2 bets $1, 2 folds, Hero calls $1, 2 folds

Flop: ($2.35) 10http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, 4http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, 6http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif (2 players)
MP2 bets $1.50, Hero calls $1.50

Turn: ($5.35) 7http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif (2 players)
MP2 bets $3.50, Hero calls $3.50

River: ($12.35) 9http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif (2 players)
MP2 bets $6, Hero raises $19 (All-In), MP2 calls $13

Total pot: $50.35
Main pot: $50.35 between MP2 and Hero, won by Hero

Results:
Hero had 2http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif (flush, Ace high).
MP2 had Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif (one pair, Aces).
Outcome: Hero won $47.90

Rahapada
15.12.09, 12:43
pisut väsimust, pisut tüdimust sitast jooksust, sinu jõhkralt loosei'd statid... ja mulle näis, et ma pidin märksa vähem callima kui siin praegu näha on... niiet seega jäi mulje, et olen commitind end juba riveris bettides... seega väike eksimus ka,.. maksis bi, aga no säärane imemine, suckib kahekümnesajaga

-andres-
15.12.09, 13:14
pisut väsimust, pisut tüdimust sitast jooksust, sinu jõhkralt loosei'd statid... ja mulle näis, et ma pidin märksa vähem callima kui siin praegu näha on... niiet seega jäi mulje, et olen commitind end juba riveris bettides... seega väike eksimus ka,.. maksis bi, aga no säärane imemine, suckib kahekümnesajaga

Mis imemine? Flopil on plaan floatida, turni saan flushdraw ning floatimisest tundub parem lihtsalt callida, sest kui arvestada, et sa stackid riveris ära, siis saan endale korralikud implied oddsid.
See, et sul juhtus AA käes olema ja see tundus minu poolt meeletu suckoutimine, eks see jääb enda otsustada.
No offence alltheway.

andu_andu
15.12.09, 13:24
HU4ROLLZ !!!

Rahapada
15.12.09, 14:09
nakamura kari, no vähemalt tunnistasid, et suckoutisid

vapsik
15.12.09, 14:13
nakamura kari, no vähemalt tunnistasid, et suckoutisid


Ei tunnistanud ju.

Rahapada
15.12.09, 14:15
mul ka pohlad, luckoutimine ... suckoutimine, mul ka pohlad, imegu edasi siis

-andres-
15.12.09, 14:21
Ei tunnistanud ju.

+1

Aga ei taha teie teemat solkida, edu projektiga.

McFoldberg
15.12.09, 17:42
lol @ "sul polnud implied oddse" and then call river shove against nuts to prove the existence of the implied odds :P


nh andres

Rahapada
15.12.09, 17:59
whatever, saage üle juba

ma tunnistasin oma väsimust ja misjudgemnti selle kohapealt

levis
15.12.09, 18:24
Preflop ja flop suht meta, aga turn on call kui riveris saame vastaselt veel 5$+

Ise võidan Everestis ainult läbi suckoutide, paraku enamuse ajast oskan ma tugevama käega rahad sisse ajada, seega vajun jällegi miinusesse :(.. ******
Kui zoomida graafikust mõnda kohta, siis näeb selliseid asju ja see ei ole väga normaalne:
viimased 300 kätt..http://img94.imageshack.us/img94/756/97690342.jpg

Rahapada
15.12.09, 22:25
pokker, vms

Provoker
15.12.09, 23:49
Krt mänguisu on kuskile kaduma läinud. Ei tunne lihtsalt sellist siirast rõõmu enam kui lauad lahti teen. Tundub, et see on see 24 lauaga liinitöö shortstackina. Esmaspäeval proovisin tiba fixed limitit teha vahelduse mõttes. Täna siis üle suure aja jälle tavapärasesse limiiti ning tavapärast tegemist tegema. Sain kokku ~2h mängida ning rohkem ei viitsi lihtsalt. Vaja hommikul tööle minna ning öösel seega korralikult puhata. Samas on plaan nädalaga ikka 10k+ kätt kokku ära teha. Kui jõuab siis isegi rohkem vb. Aga tänane siis algas suht vingelt, kahju ainult, et lõpp ära vajus, aga tulemus ikkagi väga hea.

http://www.upload.ee/image/303261/teisip.jpg

hillu
16.12.09, 03:49
Tere!

Lasin oma arvutist kõik pokkeritoad uninstalli ja võtsin endalt pühaliku lubaduse, et sinna auku enam oma raha ei topi. Pole minust võitvat mängijat ja mis kõige olulisem, distsipliiniga mängijat. Kuhugi jäi mõni dollar ja punktid ka peale, aga persse sellega. Jah, ma tean, et nüüd tuleb player Ahangama ja ütleb, et, seda oligi arvata, kuid ausalt, mind hetkel ei huvita.

Projekti suhtes otsiks siis asendust player Hillu asemele. Niiet kõik kuni NL50ne mängijad, andke tuld.

Jälitajate updated ja muu sinna juurdekuuluva jätan siiski heameelega enda kanda, kuna mis lubanud, selle viin eduka lõpuni.
Head ööd.

levis
16.12.09, 04:02
Ma tammun-tammun ja pole kuhugi jõudnud. Kas me nii ei võiks teha, et Jälitajate grupp tõstab käed ja annab alla!, mina oleksin käpp :D

hillu
16.12.09, 04:17
Ei anna midagi allla!

cypher
16.12.09, 05:52
Jama värk. Eks peab lootma, et leiame kiiremas korras kellegi asemele siis.

raaids
16.12.09, 06:04
kellegi siukse kellel viimase kahe nädalaga hea profit olemas lol

raaids
16.12.09, 06:06
hillu mis DoN-idest sai siis?

Provoker
16.12.09, 08:39
Jama värk. Eks peab lootma, et leiame kiiremas korras kellegi asemele siis.


Kui sa selle nädala veel sama profitiga lased, siis ma ei näe mõtet miks sa peaksid projekti piirangutega edasi mängima. Loogiline oleks ju üles liikuda.

lenC
16.12.09, 09:22
kandideerin asendusmeheks

Rahapada
16.12.09, 12:26
kandideerin asendusmeheks


nõus 1

rohelinekonn
16.12.09, 12:45
me siin just Vapsikuga mõtlesime et suht feil värk kui hakatakse neid välja vahetama kes algselt liitusid aga siis downswingi ajal otsustavad mitte osaleda ning läheb rahva välja vahetamiseks, eriti kui tegu on kahe tiimi vahelise rebimisega.
ma ei tea kah..

lenC
16.12.09, 13:05
dunno, ma sain aru, et ta quittis pokkeri, pole ju mingi random downswing. Aga vist oleks teil õiglasem 9-kesi ikkagi edasi lasta. Eks ma tahtsin ikka isiklikel põhjustel kuskile sisse sebida end, et enda volüümi tõsta :P

janek174
16.12.09, 13:14
Njah, suht nõme küll, kui peale kahte nädalat mõni üldse loobub pokkerist, mõni tahab niisama pooleli jätta. Krt kas siis natukenegi pingutada ei saa? Isiklikult pooldaks muidugi uue mängija võtmist tiimi, aga ainult sel juhul, kui ülejäänud garanteerivad lõpuni mängimise ja see jääb ainukeseks selletaoliseks vahetuseks. Muidu asjal tõesti enam erilist pointi pole.

Edit: Seda ka veel, et nii võib ju iga mees kes 2 kuu peale miinuses, nädal enne lõppu öelda, et soovib tiimist lahkuda. Ja tulemused paranevad nagu võluväel. Päris nii ikka ei saa.

Rahapada
16.12.09, 13:27
mingid random biidid tulevad kogu aeg, ära ikka ei lõpetaks, ehk et ma siis laksin sel kuul volüümiga mingi 4, midagi bb/100'le, kui just hiiterit kohe tulemas pole :D

9sakesi oleks siis aus, kui ta lithsalt loobuks tiimis osalemisest, aga näis et ta loobus pokkerist täiesti

kollane
16.12.09, 13:32
minuarust ka mingit vahetamist ei tohiks olla, valisite tiimi siis see on lõplik. see on tiimi võitlus mitte mingi tiimi vahetus mäng, et üks väsib tuleb teine asemele
pole vaja ronida üldse kuskile tiimi kui 2 nädala pärast pakitakse pillid kotti.

võtke jah lenc asemele, lööge muidugi ta 2 nädala kasum ka ühte patta jne.uskumatu nali
eks ise teate teie tiim ju :))

aga minuarust kas lasete 9 kesi edasi või nn. võitlus on läbi või teeb hiilu comebacki ja ei vea oma võistkonda alt

rohelinekonn
16.12.09, 13:33
9sakesi oleks siis aus, kui ta lithsalt loobuks tiimis osalemisest, aga näis et ta loobus pokkerist täiesti



mis seal vahet on?

Rahapada
16.12.09, 13:35
Njah, suht nõme küll, kui peale kahte nädalat mõni üldse loobub pokkerist, mõni tahab niisama pooleli jätta. Krt kas siis natukenegi pingutada ei saa? Isiklikult pooldaks muidugi uue mängija võtmist tiimi, aga ainult sel juhul, kui ülejäänud garanteerivad lõpuni mängimise ja see jääb ainukeseks selletaoliseks vahetuseks. Muidu asjal tõesti enam erilist pointi pole.

Edit: Seda ka veel, et nii võib ju iga mees kes 2 kuu peale miinuses, nädal enne lõppu öelda, et soovib tiimist lahkuda. Ja tulemused paranevad nagu võluväel. Päris nii ikka ei saa.


see vahe

janek174
16.12.09, 13:37
Üldiselt elu on näidanud, et nö. pokkeriga lõpparve tegemine puhtalt hetkeemotsioonist 95% juhtudest on lihtsalt jama. Ära mängi lihtsalt, pea vahet nädal/kaks. Küll tuleb motivatsioon tagasi ja läheb mänguks jälle. Pole sellepärast vaja siis tiimi alt vedada.

Pahvak
16.12.09, 13:54
Siin tuleb juba välja amatööride ja prode suhtumise erinevus.

P.S. Järgmine aasta on oodata mu sooloprojekti "15 000 kahe kuuga" - volüüm on lihtsalt väike.

rohelinekonn
16.12.09, 13:57
Siin tuleb juba välja amatööride ja prode suhtumise erinevus.



ma aravan et suht kõik siin oleme amatöörid peale paari isiku ;)

Potsataja
16.12.09, 14:10
Vahetuse toimumine on imo täiesti normaalne tegevus vajadusel. Sama normaalne on aga ka see, et mingit tasaarveldust ei toimu, ehk tiim jätkab hillu loobumise hetkel oleva üldseisu ja uue liikmega.

lenC
16.12.09, 14:13
lol see on retarded, et mu praegune profit sisse arvestataks seal, unustage ära selline variant.

Rahapada
16.12.09, 14:19
mismõttes praegune profit? ma ei oleks arvestanud...selle võimalusega, ei obv, et mitte, hillu 2 nädalat jääb sisse, ja siis katkestanud, ja asemele tuleks see, kes tuleks, tema profit oleks sealt alates, kust ta sisse tuleks