PDA

View Full Version : Erutuselutuskohas



Elamenäeme
26.11.09, 13:14
Tere

Et siis teeks ka siin foorumis mingi blogi moodi asja. Blogi teen sellepärast et panna siia huvitavaid käsi ülesse kommenteerimiseks.

Olen toksinud fold call ja raise nuppu no ütleme kaks aastat

Esimene aasta mängisin võibolla kord kuus või nädalas natuke. Sel aastan mängin juba natuke rohkem ning mängin ikka hobi korras ning kasutan päevastressist vabastamiseks tavaliselt ehk siis saab ennast tühjaks laadida.

Praegu plaani sellega raha teenima pole hakkata kuna igapäeva töö on piisavalt tulus, kuid eks viski raha ikka nats saab mingi päev siin vaatasin pangaväljavõtest et aastaga peaks ikka +6k dollarit starsis olema, full tildist ja kunagisest pokerroom.com-st peaks ka midagi olema veel.

Pm mängin kõike stiile vaheldus mulle meeldib

Mängin SNG-si, MTT-si, rahalaudu toksin ka natuke, praega starsis 25NL, muud ei viitsi mängida, tavaliselt kui svipsis olen või juhe koos mängin 3/6$ - 10/20$ razzi, Horse-i või badugit. Kunagi mängisin ka 2/4$ NL holdemit pokerroom.com-s.

SNG-si mängin tavaliselt 10-20 lauda korraga MTT-si kuni 6 ja NL rahalaudu kuni 16 ning muid rahamänge kuni 4 lauda.

Panen siis siia ka mõned mu tulemused üles:

SNG:

Edit. ok millegi pärast ei näita mu sharkscope pilti, copysin selle pildi aadressi aga ei näita seda graafikut siin(preview's näitas) keda huvitab siis kasutaja nimi on Taavi001


http://www.sharkscope.com/SharkScope/DisplayGraph?GraphType=UserHistory&u1=Taavi001&Network=pokerstars&Username=sswebsite&Password=&Currency=USD&TimeZone=10&ClientTimeZoneValue=FLEST&searchTag=32.0302773950714&GraphWidth=540&GraphHeight=420&nocache=1259234211771&version=305&GeneralSearchType=SNGO&Filter=%20SNG%20Only

antnx
26.11.09, 13:17
praega starsis 25NL, muud ei viitsi mängida, tavaliselt kui svipsis olen või juhe koos mängin 3/6$ - 10/20$ razzi, Horse-i või badugit. Kunagi mängisin ka 2/4$ NL holdemit pokerroom.com-s.

WAT?

a road to busto.

pikk28
26.11.09, 13:19
just loen ja imestan ka.

Elamenäeme
26.11.09, 13:22
No ma ei tea siiamaani läheb neis hästi, eks ta võib imestama panna muidugi ma saan täitsa aru :) aga nagu ütlesin on see mulle hobi.

antnx
26.11.09, 13:26
Ega ei väidagi. Minujaoks on ka hobi aga bustoks küll minna ei tahaks. Ja ilma selge skillita on 2/4 ja 3/6 mängudes varem või hiljem bustoks minek.

Elamenäeme
26.11.09, 13:34
No ütleme niimoodi, et tavaliselt mängin ma neid nädalavahetusel ning sa ei kujuta kui jubedalt seal enamus vennad mängivad sel ajal isegi nendes limiitides. Ja see on ikkagi Limit pokker mitte NL

Elamenäeme
26.11.09, 13:38
Aga ega see minu teguviisi muidugi ei õigusta, ma ei soovitaks ühelegi alustavale mängijale nendes mängudes, sellel limiidiga mängida. Minul endal on teada seal enamus regularid ning kuidas nende vastu mängida ning tavaliselt me hoidume teineteisest sest see kujuneb liiga coinflipiks ära.

Lutzky
26.11.09, 13:45
tavaliselt me hoidume teineteisest sest see kujuneb liiga coinflipiks ära.


müstika

Rage
26.11.09, 13:45
unreal, aga ootame siis graafikuid ja käsi ja edulugu..