PDA

View Full Version : okei mul on kaks probleemi vist



Rahapada
30.11.09, 11:31
kui aggrolt mängida QQ'd ja AK. Niti vastu... tema teeb beti, ma 3beti, ta 4betib... ja mis edasi?
OOP ja samas ka in pos

üldiselt saan hakkama nagu, aga mul on tunne, et ma nagu lekiks selle kohapealt raha

EDIT: vastavalt codecci vastusele, meenus kah... eem.. fullring, nl25 ... ja jutt on PRE FLOP, actionist... ja mõtteist

Codecci
30.11.09, 11:32
Mis tase? HU, 6-max, full ring?

lenC
30.11.09, 11:35
"Mul on käes see ja laual on see, see ja see, mis oleks õige liigutus?"

Pokker ei käi nii, situatsioonipõhine mäng on. Aidata saab, kui postitad konkreetseid käsi, mis sisaldab infot vastaste, table dynamicsi kohta jne.

Rahapada
30.11.09, 11:36
EDIT: vastavalt codecci vastusele, meenus kah... eem.. fullring, nl25 ... ja jutt on PRE FLOP, actionist... ja mõtteist

variatsioon
30.11.09, 11:43
pmt kui vastas on NIT ja sa foldid tema 4betile siis obv ei ole mõtet 3betida..
et siis enne peaks valmis mõtlema kas sa tahaksid selle käega AI minna või mitte.

ja sa ei pea agrolt mängima kui sa tunned enneast pärast agrotsemist ebamugavalt.
(ehk pole mõtet 3betida kui vastase move paneb sind ebameeldivasse seisu(pres/flopis))

Rahapada
30.11.09, 11:49
a no ikkagi vastavalt olukorrale's, kui liialt 3betib, võin ka bustoks minna, st poleks halb liin?

Codecci
30.11.09, 11:51
pmt kui vastas on NIT ja sa foldid tema 4betile siis obv ei ole mõtet 3betida..
et siis enne peaks valmis mõtlema kas sa tahaksid selle käega AI minna või mitte.
Miks nii? Näiteks QQ-ga valueks tasub ju 3bettida, sitemad käed callivad vast (AQ-AJ, KQ jne), samas bustoks ei taha ega pea niti AA-KK vastu minema ju.

variatsioon
30.11.09, 11:55
Miks nii? Näiteks QQ-ga valueks tasub ju 3bettida, sitemad käed callivad vast (AQ-AJ, KQ jne), samas bustoks ei taha ega pea niti AA-KK vastu minema ju.

imo micros keegi eriti ei 3beti..
ja kui 3betitakse siis folditakse suhteliselt korralikult.. et AJ,QK jms käed millelt muidu valuet saaks foldivad ja paremad käed shipivad.
ehk pöörad oma käe NATukene bluffiks.

Rahapada
30.11.09, 12:02
ehk niisama niti 4beti otsa vastu pole vaja siiski surnuks joosta?

variatsioon
30.11.09, 12:05
ehk niisama niti 4beti otsa vastu pole vaja siiski surnuks joosta?

kui sa kindel ei ole beatid vastase range siis ei ole mõtet gamblida jh...
parem pres callid AK ja postflopis saad sitaks valuet nõrgema kickeri käest.

mölla pokerstoves rangedaga ja paarikümne tuhande käe pärast saad tunnetuse kätte kuna mida teha.

imo

ja AK ära väga palju OOP 3bet calli.
kui mingi 12/10/3 vastane 3betib sinu 4BB PFR 13 peale siis võid vabalt foldida kui ta 3betimis % alla ... eem.. mingi 3? on..
suht raske on sul kuskilt raha saada.. ainuke võimalus ongi AQ vastu kui flopi tuleb A.
aga suure tõenäosega ei hiti sa midagi ja siis peadki c/f. või kui hitid K siis NITide ranges on tihti AA/KK/AK mis sind beatib.. ja isegi kui tal mingi AJ/QQ siis ta foldib sinu flopi c/r peale..
nii et ära palju raha OOP high kaardiga sisse topi :)

Rahapada
30.11.09, 12:07
nonäedsa , sain loomingulisi vastuseid, ma üldiselt umbes nii teengi vastavalt olukorrale, lihtsalt, mul oli vaja kuskilt mignitiki kinnitust saada, et... ma midagi väga valesti ei tee

variatsioon
30.11.09, 12:09
edit:
ja AK ära väga palju OOP 3bet calli.
kui mingi 12/10/3 vastane 3betib sinu 4BB PFR 13 peale siis võid vabalt foldida kui ta 3betimis % alla ... eem.. mingi 3? on..
suht raske on sul kuskilt raha saada.. ainuke võimalus ongi AQ vastu kui flopi tuleb A.
aga suure tõenäosega ei hiti sa midagi ja siis peadki c/f. või kui hitid K siis NITide ranges on tihti AA/KK/AK mis sind beatib.. ja isegi kui tal mingi AJ/QQ siis ta foldib sinu flopi c/r peale..
nii et ära palju raha OOP high kaardiga sisse topi

lenC
30.11.09, 12:10
ja 100bb deep ära mitte millegagi OOP 3bet calli.


fyp

variatsioon
30.11.09, 12:12
fyp

:P suht jh...
aga tihti mingi donkid teevad min3bete.. siis võib vabalt igast crapiga callida.

Ghost0
30.11.09, 12:21
Nagu öeldud juba kõik oleneb situlatsioonist. Oleneb foldto3bet'ist, su enda ja vastase positsioonist lauas ning sellest millisena su vastane näeb sind, sellest mitu fishi peale sind veel on jne.
Oleneb ka kuidas nit defineerida. Leidub ka selliseid 9/8 mängijaid, kes callivad 3bet oop ja setmindivad.

Rahapada
30.11.09, 12:22
ei seda, seda muidugi lihtslt, ma sain targemaks, ja mõtteid juurde